PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد سوم ]

aliexpress
01-06-2016, 15:33
با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد سوم رو افتتاح کنیم !

love:: به پاتوق جدیدتون خوش اومدین love::

در ضمن این لینک تاپیک جلد اول Top Eleven ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

و این لینک نیز تاپیک جلد دوم Top Eleven ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هست که میتونید استفاده لازم رو ببرید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

لینک جدید ترین ورژن بازی : لینک دانلود | ورژن 3.2.1 | حجم 44 مگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links]).apk)

| آپدیت جدید 19 آذر 1394 |

منبع : فارسروید

([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk)
بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های Treatment (درمان) ، Booster (تقویت کننده) و Rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجود داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

Amin_azarnia
01-06-2016, 23:46
مثل اینکه اولین کامنت رو من میزنم خداروشکر.
امروزم با سیستم خودم رفتم جلو و وحشتناک از تیم اخره جدولی باختم هارد اتک و هییییچ چی جواب نداد و فورواردهام مثل عوضی ها بازی کزدن و متاسفانه داستان جدید نمیدونم چرا بازیکن نمیتونم بخرم!!!!! داستان چیههههه درسته اخره فصلی بازیکن ها کم میارن؟؟؟؟ نه انرژی و توان و روحیه و هسیییچ فاصلم از دوازده امتیاز شده نه البته سه تا بازی مونده و یه تساوی بگیرم از این سه بازی تمومه و قهرمان میشم باژی بعدی رو شاید هارد دیفنس بزارم وقطاری شاید فرجی شد و مشکلم بازیکناهست که تو پشت تخصصی ندارم و متاسقفانه چندتاشون مسدومن و یکیشونم که بعده باژی اعصابم خورد شد و تمرین شدید دادم و چارروز مصدوم شد و از همه بدتر بهترین بازیکنم دوازده روز مصدوم یا خدااااااااااا:((((((فصل بعدم مثل اینکه ندارمش و بفروشمش البته بهترین بازیکن فصلم بوده و تموم فصل و بین تموم تیما اوله و تا امروز سه تا باژیکن تاپ داشتم و همشون این اخره کاری خراب دارن میکنن و امروزم شیش شدن

aliexpress
01-07-2016, 02:08
مثل اینکه اولین کامنت رو من میزنم خداروشکر.
امروزم با سیستم خودم رفتم جلو و وحشتناک از تیم اخره جدولی باختم هارد اتک و هییییچ چی جواب نداد و فورواردهام مثل عوضی ها بازی کزدن و متاسفانه داستان جدید نمیدونم چرا بازیکن نمیتونم بخرم!!!!! داستان چیههههه درسته اخره فصلی بازیکن ها کم میارن؟؟؟؟ نه انرژی و توان و روحیه و هسیییچ فاصلم از دوازده امتیاز شده نه البته سه تا بازی مونده و یه تساوی بگیرم از این سه بازی تمومه و قهرمان میشم باژی بعدی رو شاید هارد دیفنس بزارم وقطاری شاید فرجی شد و مشکلم بازیکناهست که تو پشت تخصصی ندارم و متاسقفانه چندتاشون مسدومن و یکیشونم که بعده باژی اعصابم خورد شد و تمرین شدید دادم و چارروز مصدوم شد و از همه بدتر بهترین بازیکنم دوازده روز مصدوم یا خدااااااااااا:((((((فصل بعدم مثل اینکه ندارمش و بفروشمش البته بهترین بازیکن فصلم بوده و تموم فصل و بین تموم تیما اوله و تا امروز سه تا باژیکن تاپ داشتم و همشون این اخره کاری خراب دارن میکنن و امروزم شیش شدن

هارد اتک یه ریسک کاملا وحشتناکه ! من بعد از چندین بار استفاده و تجربه شکست های سنگین، به ندرت ازش استفاده کردم مگه در شرایط خاص. من در شرایطی که تیمم ضعیف بود نسبت به بقیه تیما ، اکثر بازیا رو رو حالت Defending یا Defense بازی میکردم با آپشن ضد حمله

از فلش دادن هم کمتر استفاده میکردم اواخر . و انصافا هم بازیای مهم رو در میاوردم

aliexpress
01-07-2016, 15:03
خب بعد از مدت ها ذوری بالاخره تصمیم گرفتم برگردم :ahaaaaaa: از صفر شروع کردم. تیمم الان 5 جدوله کلا بیخیال جام گرفتنم فقط 4 ام بشم خیالم راحته mas:-

Amin_azarnia
01-07-2016, 16:32
بالاخره پرونده فصل بسته شدو منم قهرمان با نیم منچستر

Amin_azarnia
01-07-2016, 16:38
امروز بردم ۴۲ و قهرمان شدم و بهتر از اون با دوازده فک کنم اختلاف:-d اما خدایی نفس گیر بود دهنش سرویس دقیقه دو یه گل زدم ودودیقه بعدش یکی خوردم زدم رو هارد اتک ویه گل زدم و یکی دیگه پشتش یه گل خوردم و گل اخرم زدم و ۴_۲ تموم شد خب سه تا فوروارد داشتم ودیدم حیفه رو هارد اتک نزنم اما فورواردای خره من یه گل بیشتر نزدن و جورشونو باز هافبک ها کشیدن متاسفانه جامو توی بهترین بازیکن گرفتن بازیکنام خسته هستن و بهترین بازیکن فصلمو دوبازیه نذاشتم و دومی و سومیشم که مصدومن:(((( گلزن درجه یک ندارم:-( هرچی هم فوروارد میگیرم بدرد نمیخوردن
توکن هام بایکی اول فصل کل انداختم برا یه بازیکن که دختره خیلیییی خری بود خدایی تازه وارد و زد بیست تا توکن هامو ترکوند فوروارد درجه یکی بود و هیجده ساله اما دیدم میبازم توکل و... و بیخیال شدم کلا:-p ;-)

Amin_azarnia
01-07-2016, 16:39
عاغا این شکلک هارو از کجا میاری

Amin_azarnia
01-07-2016, 16:43
ترکیب خوب تو هارد دیفنس ندارم و نمیدونم بکار کنم هرچی میچینم میبازم یا اینکه با گل کم و ریسکی میبرم فلش منظورت چیه در ضمن فیر پلی چیه:-d زده یود بخاطره فیر پلی هیچ بسته مداوایی بهت تعلق نمیگیره مگه من چه گناهیی کردممم:((((( درضمن تبریک میگم به بازگشت مجددت و بچه ها کجا هستن:( راستی بیا یه تلگرام بزنیم گروه برا بچه های تاپ الون تا اونجاهم جمع بشیم و شمارمو میزارم
09332620226

aliexpress
01-07-2016, 20:18
ترکیب خوب تو هارد دیفنس ندارم و نمیدونم بکار کنم هرچی میچینم میبازم یا اینکه با گل کم و ریسکی میبرم فلش منظورت چیه در ضمن فیر پلی چیه:-d زده یود بخاطره فیر پلی هیچ بسته مداوایی بهت تعلق نمیگیره مگه من چه گناهیی کردممم:((((( درضمن تبریک میگم به بازگشت مجددت و بچه ها کجا هستن:( راستی بیا یه تلگرام بزنیم گروه برا بچه های تاپ الون تا اونجاهم جمع بشیم و شمارمو میزارم
09332620226

فلش همونیه که وقتی رو یه بازیکنی کلیک کنی یه فلش رو به سمت بالا یا پایین نشون میده. منظور همون جلو بازی کردن یا عقب موندن بازی تو پست خودشه.

فیر پلی هم که مشخصه، تو هر بازی که هیچ کارتی دریافت نکنن بازیکناتون بهتون بسته میده

در مورد گروه هم فعلا که کسی نیست که گروه بزنیم. پس فعلا همینجا پست میدیم تا بچه ها پیداشون بشه

saeed_tam
01-07-2016, 21:54
فلش همونیه که وقتی رو یه بازیکنی کلیک کنی یه فلش رو به سمت بالا یا پایین نشون میده. منظور همون جلو بازی کردن یا عقب موندن بازی تو پست خودشه.

فیر پلی هم که مشخصه، تو هر بازی که هیچ کارتی دریافت نکنن بازیکناتون بهتون بسته میده

در مورد گروه هم فعلا که کسی نیست که گروه بزنیم. پس فعلا همینجا پست میدیم تا بچه ها پیداشون بشه

علی آقا اول تبریک برای جلد سوم
دوم اینکه فلش چیه؟ نسخه موبایل نداره 😩

aliexpress
01-07-2016, 23:53
علی آقا اول تبریک برای جلد سوم
دوم اینکه فلش چیه؟ نسخه موبایل نداره ������

مرسی عزیز. تو بخش Squad همونجا که زمین فوتبال رو نشون داده و نحوه چینش بازیکنان مشخص شده. رو هر کدوم از بازیکنا که یه کلیک کنی یه فلش مشکی رو به بالا نشون میده،یکی دیگه کلیک کنی فلش رو به پایین میاد.باز اگه کلیک کنین فلش برداشته میشه. منظورم اینه

saeed_tam
01-08-2016, 11:20
مرسی عزیز. تو بخش Squad همونجا که زمین فوتبال رو نشون داده و نحوه چینش بازیکنان مشخص شده. رو هر کدوم از بازیکنا که یه کلیک کنی یه فلش مشکی رو به بالا نشون میده،یکی دیگه کلیک کنی فلش رو به پایین میاد.باز اگه کلیک کنین فلش برداشته میشه. منظورم اینه

این صفحه موبایل squad

وقتی روی بازیکن کلیک کنی صفحه بازیکن باز میشه

بازی تو نسخه موبایل فلشی نداره یا من نمیبینم!!!

راستی دیشب فینال حذفی رو بردم. اولین جام رو دشت کردم

بازیهای لیگ هم صبح بازی رو بردم و فاصله ام با تیم دوم تو صدر جدول حفظ شد. بازی آخر رو باید حتما ببرم. با تیم هفتم بازی دارم

کافیه تیم دوم امشب نتونه امتیاز بگیره. این تیم دوم خیلی چقر بود و بیشتر بازیکنهاش اسکات بودن. دور برگشت با هم مساوی شدیم. فقط یک روز منو جا گذاشت و رفت صدر جدول. تا الان بهش باج ندادم.

aliexpress
01-08-2016, 15:17
این صفحه موبایل squad

وقتی روی بازیکن کلیک کنی صفحه بازیکن باز میشه

بازی تو نسخه موبایل فلشی نداره یا من نمیبینم!!!

راستی دیشب فینال حذفی رو بردم. اولین جام رو دشت کردم

بازیهای لیگ هم صبح بازی رو بردم و فاصله ام با تیم دوم تو صدر جدول حفظ شد. بازی آخر رو باید حتما ببرم. با تیم هفتم بازی دارم

کافیه تیم دوم امشب نتونه امتیاز بگیره. این تیم دوم خیلی چقر بود و بیشتر بازیکنهاش اسکات بودن. دور برگشت با هم مساوی شدیم. فقط یک روز منو جا گذاشت و رفت صدر جدول. تا الان بهش باج ندادم.

داداش آخر منو سکته میدینا ! :evaa:

دیگه با عکس مشخص کردم. اون دایره قرمز. مثلا رو این بازیکن اگه کلیک کنی فلش میاد، واسه همه بازیکنا همینطوره

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Amin_azarnia
01-09-2016, 02:30
هر چس بدبختیه از این زناس که مثل جلبک توپ رو شوت میکنن اونوقت اومدن تو تاپ الون بازی میکنن خو بگو جلبکککک تو چی سرت میشه و هی میای گند میزنی به بازیکن خریدن ماا پنج تا توکن ازم برد و ترسیدم همشو ببره عوضی ولی بازی دوستانه باهاش گذاشتم و تموم بازیکنام گذاشتم رو هارد دیفنس و فلش رو به جلو پوکوندمش تو هم خدا لعنتش کنه
دوباراز این دخترا چیز خوردم

Amin_azarnia
01-09-2016, 02:36
این شکلک خوشکلای متحرک و چطور میزنییییییییییی

persian8
01-09-2016, 10:28
سلام به همه ی دوستان
من الان لول 2هستم امسال قهرمان لیگ و لیگ ثهرمانان شدم:eynak:

saeed_tam
01-09-2016, 11:09
داداش آخر منو سکته میدینا ! :evaa:

دیگه با عکس مشخص کردم. اون دایره قرمز. مثلا رو این بازیکن اگه کلیک کنی فلش میاد، واسه همه بازیکنا همینطوره

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ایول این از اول بود؟ یا با ورژن جدید اومده؟

دمت گرم خیلی به کار میاد

aliexpress
01-09-2016, 15:25
ایول این از اول بود؟ یا با ورژن جدید اومده؟

دمت گرم خیلی به کار میاد

این از خیلی وقت پیشا که من بازی میکردم همواره وجود داشته ! ورژن قبل هم ازش استفاده میکردیم. فکر میکنم از همون ابتدای ساخته شدن بازی وجود داشته ! تعجب میکنم که متوجه ش نشدین !

ali.fcb
01-09-2016, 15:52
دوستان اگه گروه ساختین ما هم هستیم
.......دوتا تیم دارم یکی لول 7 یکی لول 2

ali.fcb
01-09-2016, 23:12
دوستان اگه یه نفرو ازتو فیسبوک به بازی دعوت کنیم چندتا تومن جایزه میده؟

persian8
01-10-2016, 09:24
دوستان اگه یه نفرو ازتو فیسبوک به بازی دعوت کنیم چندتا تومن جایزه میده؟

سلام فکر کنم 1توکن بیشاز نمیده
البته من خواستم این کارو بکنم نشد خیلی مکافات داره

persian8
01-10-2016, 09:26
دوستان من یه سوال داشتم اگر پولت منفی بشه چه مشکلی بیش میاد
ممنون میشم راه نمایی کنید:daghon:

Amin_azarnia
01-10-2016, 12:11
سلام من دیگه بازی نمیکنمممم این فصل با اختلاف واویلاااان قعرمان شدم حدود سیزده بود فک کنم اختلاف امتیاز
اما این فصل تموم بازیکنام از دم ازشون ستاره کم شده وقدرتشون اومده پایین وهمگی شدن دوستاره تقریبا ینی چی داستان چیه مشکل کجاس

persian8
01-10-2016, 12:49
سلام من دیگه بازی نمیکنمممم این فصل با اختلاف واویلاااان قعرمان شدم حدود سیزده بود فک کنم اختلاف امتیاز
اما این فصل تموم بازیکنام از دم ازشون ستاره کم شده وقدرتشون اومده پایین وهمگی شدن دوستاره تقریبا ینی چی داستان چیه مشکل کجاس

سلام دوست عزیز
شما وقتی میری لول بعد چون سطح بازی وتیمت میزه بالا یه ستاره از بازیکنات کم میشه
درواقع واسه همه همینجوزه
شما باید هر ساله بازیکنای جدید بخری و بازیکنای ضعیف و بفروشی البته ن اینکه همه بازیکنا رو بفروشی و جاشون بازیکن جدید بخری
تقریبا هرساله سه چهار تا بازیکن خوب بخر
:ookk:

aliexpress
01-10-2016, 13:56
دوستان من یه سوال داشتم اگر پولت منفی بشه چه مشکلی بیش میاد
ممنون میشم راه نمایی کنید:daghon:

دقیق یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم طی یه مدت خاصی اگه بودجه تون از حالت منفی در نیاد ورشکست میشید !

m@hmood
01-11-2016, 00:21
سلام زمان بازی خیلی بد موقع افتاده،باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟

aliexpress
01-11-2016, 00:49
سلام زمان بازی خیلی بد موقع افتاده،باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟

سلام. اگه بازی رو شما میزبان باشین میتونین با پرداخت توکن زمان بازی رو مطابق نظر خودتون تعیین کنین

steghlal garmsar
01-11-2016, 06:11
سلام دوستان و پیشکسوتان من این فصل تو لیگ نفر اول شدم با بیست برد مساوی و اختلاف امتیاز بیست و تفاضل گل چهل کللن از همه سر بودم و قهرمان شدم ولی بدلیل اینکه اولای کارم بود جام حذفی رو از دست دادم راستشو بخواید من این فصل تمامی بازیکنام رو براشون یک مهارت اسپشیال در نظر گرفتم و بازی کردم فکر کردم ک اگر یه مهارت اسپشیال داشته باشند گرون تر میشن و... بعد بخاطر همین کل فصل همه بازیکنام درگیر این مسله بودن و جای پیشرفت و قوی براشون نزاشتم خلاصه بخاطر همین یه سال اومد روی سنشون خیلی ضرر کردم:') و تازه دوزاریم افتاد
یه چیزه دیگه راستی شما اگه برید بازی دوستاتونو ببینید گزارششو مرد زمین خیلی اوقات یه بازیکن ضعیف پیرش میشه من فک کنم عنصر تجربه هم تو این بازی مهمه ! گاهی اوقات مثلا اونجور ک فک میکنید نیست من تو اخرین بازی لیگم دفاع راستم مجروح شد ودیگه دفاع راست نداشتم یه دفاع وسط داشتم ک ضعیف ترین بازیکنمم بود گزاشتم جای اون دفاع راست قبلیم با این ک تو پست خودش نبود یه گل زد!مرد زمینم شد!!!! :hooora2:

persian8
01-11-2016, 10:44
سلام دوستان و پیشکسوتان من این فصل تو لیگ نفر اول شدم با بیست برد مساوی و اختلاف امتیاز بیست و تفاضل گل چهل کللن از همه سر بودم و قهرمان شدم ولی بدلیل اینکه اولای کارم بود جام حذفی رو از دست دادم راستشو بخواید من این فصل تمامی بازیکنام رو براشون یک مهارت اسپشیال در نظر گرفتم و بازی کردم فکر کردم ک اگر یه مهارت اسپشیال داشته باشند گرون تر میشن و... بعد بخاطر همین کل فصل همه بازیکنام درگیر این مسله بودن و جای پیشرفت و قوی براشون نزاشتم خلاصه بخاطر همین یه سال اومد روی سنشون خیلی ضرر کردم:') و تازه دوزاریم افتاد
یه چیزه دیگه راستی شما اگه برید بازی دوستاتونو ببینید گزارششو مرد زمین خیلی اوقات یه بازیکن ضعیف پیرش میشه من فک کنم عنصر تجربه هم تو این بازی مهمه ! گاهی اوقات مثلا اونجور ک فک میکنید نیست من تو اخرین بازی لیگم دفاع راستم مجروح شد ودیگه دفاع راست نداشتم یه دفاع وسط داشتم ک ضعیف ترین بازیکنمم بود گزاشتم جای اون دفاع راست قبلیم با این ک تو پست خودش نبود یه گل زد!مرد زمینم شد!!!! :hooora2:

سلام عزیز بهت تبریک میگم
کلا کاپ مسخرس من که دوساله راحت حذف شدم دیشب دوباره باختم بازیه رفتو و به احتمال زیاد دوباره حذفم entezar::
به نظر من اصلا نزار باریکنا توانایی پیداکنن چون عقب میفتن مگر اینکه بازیکنی سنش پایین باشه و قدرتش بالا وخوب رشد کنه
اره تجربه خیلی مهمه
بعضی از بازیکنا وقتی چندتا بازی میکنن پشت سر هم پرو میشن و بعدش زیاد خوب بازی نمیکنن سعی کنید به همه ی باریکناا بازی بدید
د مورد کاپم بگم که کلا طوری برنامه ریزی شده که تیم های ضعیف نتیجه بگیرن کلا به نظر من خیلی مسخرس ولی لیگ و چمپ خیلی بهتره

aliexpress
01-11-2016, 12:32
دوستان یه سری نکات بهتون بگم

البته قبلا بار ها و بار ها گفتیم ولی واسه اونایی میگم که نخوندن

واسه خرید بازیکن کمتر سراغ بازیکن های 4 ستاره به پایین برید. چون بازیکن هایی که 4 ستاره هستن در اصل واسه هم لولی های شما 4 ستاره هستن. فرض میگیریم شما لول 5 هستید. میرید بخش ترانسفرز واسه خرید بازیکن، بازیکن ها رو با قدرت های مختلف میبینید. پیش خودتون میگید که برید سراغ بازیکن های 4 ستاره چون کسی مثلا نمیره اونارو بخره و همه دنبال 5 ستاره ها هستن و شما راحت میتونید با خرج کمترین توکن بازیکن بخرید. اما این تفکر اشتباه محضه. چرا ؟

به دلیل اینکه اون بازیکن 4 ستاره ای که شما تو لول 5 دنبالشید، واسه بازیکن هایی که تو لول 4 بازی میکنن 5 ستاره محسوب میشه ! و بالعکس، واسه یه تیمی که تو لول 6 داره بازی میکنه اون بازیکن واسش 3 ستاره هست.

به همین دلیل هست که میگم دنبال بازیکن های 5 ستاره تو لول خودتون باشید. حداقلش اینه که دیگه از لول های پایین تر کسی رقابت نمیکنه.

اگه میخواید دردسرتون واسه خرید کمتر باشه دنبال بازیکن های 5 ستاره ای باشید که قدرتشون پایین تر باشه. بازیکن های لب مرز اسکات شدن همیشه خریدار بیشتری دارن. البته اگه بتونید چنین بازیکن هایی رو هم بگیرید فوق العاده میشه

بعدا باز یه سری نکات خرید بازیکن رو بهتون میگم

ali.fcb
01-11-2016, 14:57
دوستان تو تلگرام یه گروه زدم اگه خواستین به این ایدی پیام بدین @AliEl10

Amin_azarnia
01-11-2016, 19:12
سلام این ترم دارم مشروط میشم تو دانشگاه و بعدم اخراج
اخراج هم از دانشگاه و هم از خونه و خانواده احتمالا و دیگه روی برگشت ندارم:( برام دعا کنین ثواب داره بخدا خداخیرتون بده
اما بریم سره بازیی. فصل قبل و که ترکوندم اما فصل جدید اولین بازیمو توی حذفی باختم و حالا هم فقط برگشت دارم و اونم احتمالا ببازم و تمووووم. چمپیونز شروع نشده‌اما بازیکنام از دم انرژی ندارن و من موندم یکی از دروازه بانام کلاا دوهفته هست تعویض نکردم اما انرژیش(همون ابیه) رو پایینه پایینه و نمیدونم چه قانونیه بعدم که بازیکنام فصل جدید از دم ضعیف شدن و کاملا گیجم
یه چیزه دیگه برا پیشرفت بازیکن باید چیکار کرد و... من بازیکنام و اکثرا زدم مثلا روی پنالتی و ضربه ایستگاهی و... اینا ینی چی وفرقش با اون تغییره وضعیت تو زمین چیه و کلا چطور بازیکنام پیشرفت میکنن
اوووف نفسم بند اومد
ممنون

Amin_azarnia
01-11-2016, 19:46
حال کردم حریف و پوکوندمممممممم:-d
بدون فلش از سیستم ۴۳۳ رفتم به۴۴۲ خودم و م یو و سه صفر حریف و ترکوندم البته نیمه دوم یه گل جلو بودم و فلش زدم به جلو و هارد اتک مثل همیشه ودوتا دیگه زدم و رفتم مرحله بعد ژوووووووووووون
البته هارد تکل خیلی بدردم خورده تاحالا و کلی بازیکن حریف مسدوم کردم و روهمین بردم امروزم بهترین بازیکن حریف و ترکوندم:-p
ولی امیدی به قهرمانی ندارم
یه پیشنهاد از من همیشه بازیهاتونو هرطور که شده انلاین ببرین سابقه من من تازه وارد نشون داده که هرچی انلاین بازی هارو نیگا کردم بردم وکم شده ببازم
خدایی تیم حریف هم دفاعش فوق العاده قوی تر از من بود

Amin_azarnia
01-11-2016, 19:50
یه سوال بهترین بازیکن تو پی اس ۱۱به نظرتون کی بود پی اس بازها؟؟؟
من بی برو برگرد میگم برباتوف و عاشقش بودم فوق العاده گلزن البته نقص هم داشت توی سرعت وقدرت بدنی اما شوت هاش صد درصد بود وکلی برگردون باهاش زدم و تو موقعیت خوب که قرار میگرفت صد درصد شوتاش گل میشد وبهترین گلزن یازذه بود حتی یه سروگردن بالاتر از مسی و رونالدو تو گل زدن
کافی بود با نانی و گیگز و والنسیا بری تو گوش و شوت کنی یا با رونی پشت محوطه جریمه تو گوش سمت چپ شوت بزنی یا با اسکولز که بهترین هافبک بود تو شوتهای برگشتی شوت بزنی وتوپ های برگشتی از رو کرنر و... عجب شوتایی میزد
یادش بخیر به نظرتون بهترین پی اس چنپ بود منکه میگم هشت و یازده و نه هم بد نبود و دوازده افتضاح و سیزده هم خوب بود اما چهارده و پونزده مشکلاتی داره

steghlal garmsar
01-12-2016, 00:33
آقا ممنون از راهنماییهاتون متوجه شدم الان همه ی مهارتای اسپشیال بازیکنامو متوقف کردم مگر اونایی ک سی چهل اند یه سوال دیگه هر از گاهی تو قسمت ترانسفر سه تا بازیکن معرفی میکنه بهت که با توکن میشه خریدشون من یه بار یکیشونو با پونزده تت توکن خریدم و یک ملیونو سیصد فروختم ارزششو داشت؟

saeed_tam
01-12-2016, 14:21
آقا ممنون از راهنماییهاتون متوجه شدم الان همه ی مهارتای اسپشیال بازیکنامو متوقف کردم مگر اونایی ک سی چهل اند یه سوال دیگه هر از گاهی تو قسمت ترانسفر سه تا بازیکن معرفی میکنه بهت که با توکن میشه خریدشون من یه بار یکیشونو با پونزده تت توکن خریدم و یک ملیونو سیصد فروختم ارزششو داشت؟

توکن ارزشش خیلی بیشتره
تو خرج کردن توکن وسواس داشته باشه

saeed_tam
01-12-2016, 14:23
ای بابا فصل قبل که حذفی و لیگ قهرمان شدم ولی این فصل دور اول از حذفی بیرون افتادم
بازی اول لیگ هم 4-3 باختم
چمپیون هم امیدی ندارم
فک کنم بهتره یکی دو فصل تو این لیگ بمونم و پول جمع کنم
بازیکنهای بخش ترانسفر هم خیلی گرون هستن. نهایتش 3-4 بازیکن جدید میتونم بخرمom::

saeed_tam
01-12-2016, 14:29
یه تجربه برای خرید بازیکن رو باهاتون به اشتراک بزارم

هر وقت وارد بخش ترانسفر شدید و بازیکنهای لیست فروش بیشترشون سه ستاره بودن و چند تا چهارستاره و یکی دو تا پنج ستاره
اینجور مواقع سریع از بازی خارج بشید
ده دقیقه یا بیشتر صبر کنید و دوباره وارد بازی بشید و مستقیم برید بخش ترانسفر
بازم اگر مثل قبل بود که هیچ
دوباره همون روش رو تکرار کنید

بعد از چند بار لاگین، میرید تو بخش ترانسفری که همه بازیکنهاش پنج ستاره هستن و برعکسش به ندرت سه و چهار ستاره میبینید :ohum:
خریدار هم کمتره و با یکی دو توکن میتونید بازیکنهای خوبی بخرید
فصل قبل با همین روش کل تیم رو پنج ستاره کردم
دو سه تاشون با چندتا تمرین به اسکات تبدیل شدنlay_;;

saeed_tam
01-12-2016, 14:35
یه تجربه هم در مورد تمرین دادن بازیکنان

وقتی سفحه بازیکن میرید، سه بخش تمرینی میبینید
دفاع
حمله
فیزیکی

اگر هر سه تا انتخاب شده باشن ، اثر بازیها و تمرینات روی اسکیل بازیکنها کمتر از وقتی خواهد بود که شما یکی یا دو نوع تمرین رو انتخاب کردید
تو راهنمای بازی در سایت سازنده هم نوشته که اثر دو تمرین بیشتر از سه تمرینه
مثلا اگر کل تجربه یک تمرین 100 باشه
شما با انتخاب تمرین دفاع به تنهایی 100 واحد تجربه به بازیکن اضافه میکنید
ولی اینطور نیست که با دو تمرین مثلا 50 تجربه به دفاع و 50 تجربه به فرضا فیزیک بازیکن اضافه بشه
احتمالا میشه 45-45
و در هنگام انتخاب سه تمرین بجای 33-33-33 احتمالا 25-25-25 به اسکیل بازیکن اضافه میشه
البته سازنده بازی ارقام دقیق رو فاش نکرده ولی با توضیحاتش مشخصه که انتخاب یک تمرین به صرف تره

پیشنهاد میکنم هر نیم فصل روی یکی از تمرینات زوم کنید. با یک تمرین بازیکنها زودتر آپ میشن و بازدهی بیشتری هم داره
همونطور که میدونید بازیکن هجده ساله سریعتر لول آپ میشه
هر چی سن بالاتر میره سرعت رشد و اثر تمرین کمتر میشه
پس هنگام خرید به سن بازیکنها هم توجه کنید.

Amin_azarnia
01-13-2016, 11:13
اهههههه این ساعت تغییره بازی رو باید بردارن
بازین ۱۱ بوده یارو انداخته ساعت ده منم گوشی گذاشته بودم رو یازده و خواب موندم و مساوی شد
بخدا نامردیه اینکارا چند بار این بلا سرم اومده تیمش خیلی ضعیقتر بود
بیخیال داش علی این اسپیشیال و موقعیت بازیکنا که توی جای دیگه بازی کنن داستانش چیه؟؟؟ برا پیشرفت بازیکن باید اینا رو زد یامتوقفش کرد بازیکنام روز به روز دارن ضعیفتر میشن
این فصل هم کلا در روز دوتا بازی دارم یه لیگ و یه کاپ یا چمپیون
دیشب تو فاصله یه ساعت دوتا بازی داشتم بازیکنام جون کندن بازی دوم تا دوتا گل زدن تیمش چند واحد از من قوی تر بود
راصتی یه سوال دیگه که گیج شدم این سبز و ابی چیه کدوم روحیه هست و کدوم قدرت و نفس و... یه توضیح کوشمولو بهم میدی
فقط همون اسپیشیال و... هم بگو دقیقدچیکار کنم

aliexpress
01-13-2016, 14:23
اهههههه این ساعت تغییره بازی رو باید بردارن
بازین ۱۱ بوده یارو انداخته ساعت ده منم گوشی گذاشته بودم رو یازده و خواب موندم و مساوی شد
بخدا نامردیه اینکارا چند بار این بلا سرم اومده تیمش خیلی ضعیقتر بود
بیخیال داش علی این اسپیشیال و موقعیت بازیکنا که توی جای دیگه بازی کنن داستانش چیه؟؟؟ برا پیشرفت بازیکن باید اینا رو زد یامتوقفش کرد بازیکنام روز به روز دارن ضعیفتر میشن
این فصل هم کلا در روز دوتا بازی دارم یه لیگ و یه کاپ یا چمپیون
دیشب تو فاصله یه ساعت دوتا بازی داشتم بازیکنام جون کندن بازی دوم تا دوتا گل زدن تیمش چند واحد از من قوی تر بود
راصتی یه سوال دیگه که گیج شدم این سبز و ابی چیه کدوم روحیه هست و کدوم قدرت و نفس و... یه توضیح کوشمولو بهم میدی
فقط همون اسپیشیال و... هم بگو دقیقدچیکار کنم

من خودم دنبال این مهارت های ویژه نیستم. دیگه سلیقه ایه

------------------------------------------------------------------

امروز صبح امتحان ریاضی داشتم پاشدم تمرین کنم. گفتم یه سر به ترانسفرز بزنم ببینم وضعیت چطوره . رفتم تا انقد بازیکن ریخته و خلوتتتت، 6 تا بازیکن 5 ستاره خریدم. :|||||| فقط سر یکیش اذیت شدم که 11 توکن حروم کردم! آخه مرد حسابی از لول 4 اومده میخواد بازیکن 3 ستاره بخره! تازه قدرتشم لب مرز نبود ! من نمیدونم اینا واقعا چی پیش خودشون فکر میکنن !!!! آدم زورش میگیره. ولی 3 تا بازیکن دیگشو با 1 یا 2 توکن گرفتم و اون آخریم با 3 توکن.:nishkhand:
خلاصه الان دروازه بان ، یه دفاع وسط یه هافبک وسط ، یه دفاع چپ ، یه هافبک چپ 5 ستاره گرفتم. فقط بتونم یه مهاجم هم بگیرم دیگه خریدی نمیکنم.

گفتم یکم نیروی جدید به تیم تزریق کنیم.ki:: فقط الان دو بازی تو لیگ و دو باخت دارم! بازی امروز هم الکی باختم.تغییر تاکتیک دادم :|

همینجا از اون دوست هموطن عزیزمون باعث حذف شدنش از جام حذفی شدم عذر میخوام :sigarii: دیگه دست سرنوشت تقدیر مارو اینگونه خواست :evaa:

Amin_azarnia
01-13-2016, 20:25
[Only Registered And Activated Users Can See Links]عاغا این تصویرای متحرک و از کجا میارین همین سیبیلو و مو فره و ... چطور این شکلکا رو میزنین بیست تا کامنت زدم و جوابم ندادین
راستی امروزم بازی داشتم و باز ساعت بازی رو تغییر داده بودن نامردا و نرسیدم اما دویک زددمش

steghlal garmsar
01-14-2016, 06:01
سلام دوستان خسته نباشید لول دو هستم این فصل بودن توی لیگ و جام حذفی و چمپیونز باهم داره اذیتم میکنه تا اینجای کار که چند روزی میگذره همه بازیامو بردم ولی پونزده تا رست استفاده کردم تا سرپا بمونم به علت کمبود انرژی سه تا بازیکن کلیدیمو از دست دادم و مصدوم شدن الان با قدرت هیفده بازی میکنم که در اصل باید بیست باشه کلافه شدم شماهم همینجوری اید بنظرتون یه کاری کنم که از یکیشون بیام بیرون یا نه یه چیز دیگه که تو لول یک بودم صبحا سگ پر نمیزد تو ترانسفر الان لول دو که هستم پنج شیش تایی توکن خرج کردم یه بازیکنم نتونستم بخرم اخه تو لول قبلی من یادگرفته بودم که فقط با یه توکن بازیکن بخرم یه سوال دیگه این که من تا الان دفاع طرفمو میدیدم هر طرف که ظعیف تر بود اون قسمت رو رو بازیکن فلش میزدم به سمت جلو و فوکوس پاس رو هم روی اون قسمت میزاشتم و خوبم بوده شماهم از فلش ها بخاطر همین کارا استفاده میکنید؟ یه چیز دیگه این که من خیلی درباره تعویض بازیکن سرم نمیشه و در کل با تعویض نتیجه خاصی نگرفتم راهکار خاضی داره بما هم یاد بدید ممنون که جواب سوالامو میدین:-)

AbolfazlError
01-14-2016, 11:54
با سلام خدمت همه ای دوستان گل و گلاب
عرضم به حضورتون ک واقعا استفاده کردم از تاپیک دم همه ای بچه ها گرم واقعا عالی بود
ولی بزارید کمی معرفی کنم خودمو و سوالامو بپرسم
من شیش روزی میشه ک بازی رو دارم انجام میدم و خوشبختانه تا الان همه ای بازی های لیگ رو بردم اونم با اختلاف 2...معمولا از سیستم 442 استفاده میکنم و الان صدر جدول با اقتدار ایستادم... ولی بد شانسی اوردم تو کاپ حذف شدم... اشکال نداره هر شکست مقدمه ای پیروزیه
سوال:
من وقتی دارم بازی رو نگاه میکنم یهو میره ارنج رو نشون میده باز بعد چند ثانیه دوباره بازی رو نشون میده میشه کمک کنید ترو خدا.... ممنون

steghlal garmsar
01-14-2016, 12:14
آقا یه سوال فوری فوتی دارم این که وقتی دوستامون هدیه میدن قرمز و آبی و سبزز که معلومه چیه اون نارنجیه که اسکیل پوینته چیه من جایی از بازیو ندیدم که ازونا بشه استفاده کردکلا داستانش چیه

steghlal garmsar
01-14-2016, 12:56
:evaa:لطفا اگه آنلاین شدین جواب بدین بعده کلی بد شانسی تو خریدن بازیکن! الان یکیو پیدا کردم سنش هیجده یه دونه مونده به اسکوت بیستو نه دفاع وسط پولم نداشتم ولی پیش خودم گفتم بازیکن هم پستیشو میفروشم پولش جور میشه تبدیل به احسن میشه گزاشتم تا سه دیقه به ده ثانیه برسه بعد بزنم که پرید بیرون و بدون هیچ پیشنهادی فینیش خورد الان میخوام به روش ساموراییا خود کشی کنم از بس ک بد شانسم منننننom::

AbolfazlError
01-14-2016, 15:33
اقا سلام یه نظری داشتم میخاستم ببینم از نظر شما چجوره؟

امروز بازی داشتم و بازی رو خوشبختانه 3_1 بردم

به نظرم ضد سیستم 352 سیستم 451 هست ولی به شرطی که دو هافبک راست و چپ شما قوی باشن و بتونند نفوذ کنند...
وقتی هافبک ها رو گذاشتید فلش رو به سمت جلو بزنید تا هافبک شما به جلو بره
مهاجم هم به جلو بزنید بره

حالا دوستان نظر خودشون رو بگند تا بقیه هم استفاده کنند.. با تشکر

steghlal garmsar
01-14-2016, 20:34
جوابوسوالای منو توروخدا یکی بده:sad:

steghlal garmsar
01-14-2016, 20:39
من راستشو بخواید از اول فقط با ترکیب چهار سه سه بازی میکردم و نتایج عالی ایم گرفتم البته تو هر بازی بسته به حریفم فلش هاییو میزنم جدیدا یه هافبک تهاجمی عالی گیرم اومده فعلا با ترکیب چهار سه یک دو بازی میکنم چنتا بازی ضد سیستم گزاشتم نتیجه نگرفتم

AbolfazlError
01-15-2016, 17:50
با سلام
امروز یه بازی داشتم که طرف مقابلم سیستم 3232 گذاشته بود بازیکناش اکثرا چهار ستاره و پنج ستاره.... میانگین ستاره های اون 19.6 و میانگین ستاره ای من هم 17.3 با خودم گفتم باخت میدم چون سیستم بازیم 451 بود و زعضی اوقات 442... بعد کمی فکرکردم دیدم تیم حریف بیشتر وسط زمین بازیکن جمع کرده منم اومدم یه سیستمی چیدم ک هم وسط کم نیاره هم بازی رو باز کنه.. خب میپردازیم به سیستم
اول سیستم 41221 رو گذاشتم
دو هافبک هجومی راست و چپ رو فلش جلو زدم با مهاجم البته.... بعد دو هافبک دست یعنی ثابت گذاشتم... هافبک دفاعی و دفاع رو فلش عقب زدم... حالت پاس رو روی long و حالت بازی رو روی Hard df... حالت تکل رو روی hard... پرس رو High... مارکینگ رو روی mam to man و تله آفساید رو off
در عین ناباوری بازی رو 3 بر 0 بردم داشتم بال درمیاوردم که یک سیستم فوق العاده رو پیاده کرده بودم...نتیجه:
ضد سیستم 3232 سیستم 41221 هست البته بازم نظر دوستان دیگر هم بگیرید شاید سیستم بهتری سراغ داشته باشند. باتشکر

AbolfazlError
01-15-2016, 18:08
من تازه اومدم داخل بازی تا حالا با چنین مشکلی بر نخوردم ولی اگه میتونی شما جواب سوال منو بده لطفا

Amin_azarnia
01-15-2016, 22:49
سلام اول پیشنهاد به دایی ابولفضل
تعویض حرف نداره اگر بدونی چه بازیکنی و چطور عوض کنی من یکی از بازیهام تو نیمه اول سه تا گل خوردم اما نیمه دوم سیستم ۴۴۲ بودم و دوتا هافبک وسطم و عوض کردم با دوتا جوون و سه ستاره و یه دفاعمم عوض کردم در عین ناباوری به تیم حریف چهار تا زدم و تو چند تا بازی که داشتم تعویض هام عالییییی بوده
الان در روز دوتا بازی میکنم و تو سه تا جام هستم یه روز در میون بازیهام با فاصله دوساعت بازی میشه و نیروی بازیکنام وحشتنااااک عفت کرده:((((
اما همه رو از دم عوض میکنم و دوتا هافبک گوش دارم که فوق العاده گلزن و عالیییی که اونا رو مجبورم بهشون انرژی بدم و همیشه مگر تو ترکین ثابت نباشن که مسدوم باشن

Amin_azarnia
01-15-2016, 22:52
یه نظر از من که بازیکن های ستاره خوب هستن اما بازیکنای جوون بهترن و عالیییییی تر من بارها از تیم حریف ضعیفتر بودم وعالیی بردم دوروز پیش هم تو لیگ شیش تا به تیم سوم زدم تو هفته سوم ویه خط و نشون برا تمام تیم ها کشیدم البته تعویض هام عالییی بود واز اون بهتر رفتن توی هارد اتک و فلش زدن توی نیمه دوم واقعا فلش فوق العاده موثر هست اینطور که تو نیمه دوم جز مدافعانم همه ی بازیکن هام رو فلش به جلو میزنم و تو خیلی بازی ها جواب داده

Amin_azarnia
01-15-2016, 22:56
الان مشکل من تنها فوروارد هام هستن البته عالی هستن اما گلزن نیستن:'( :-p تموم گلهام رو هافبک هام میزنن ضده حال ینی شیش تا گل بزنی فقط یه گلش دوتا فورواردت بزنن اخه من باید دیگه چیکار کنم البته دروازبانمم که همیشه بالای هشت بود هر روز داره عفت میکنه
یه سری بازیکنا که تو لیگ یک عالی بودن حالا تو لیگ دو مزخرف شدن و البته یه سری هم عالیییی شدن

AbolfazlError
01-19-2016, 16:16
سلام.
دوستان کسی هست بدونه اگه قهرمان لیگ و جام و چمپینز بشیم هرکدوم چقد پاداش میدند؟؟؟
مرسی

steghlal garmsar
01-20-2016, 03:14
سلام.
دوستان کسی هست بدونه اگه قهرمان لیگ و جام و چمپینز بشیم هرکدوم چقد پاداش میدند؟؟؟
مرسی

بستگی به لولت داره هرچی لولت بالاتر بره بیشتر پول میدن من که لول دو ام مثلا تو کاپ بازیه اولمو صد هزار تا داد همینطور تا بازی اخر زیاد میشه سیصد چهارصد هزار تا میرسه جایزه برد کاپ چیز زیادی نیست صد هزار تا چمپیونز هم همین حدوداست جمع که زدم دیدم اگه ببرم کاپ رو در کل دو ملیون و نیم بهم میرسه دوتاشو باهم باشی یکم اذیت کنندس هی باید رست استفاده کنی یا مصدوم بدی ولی خب بجاش پول بیشتری گیرت میادو بازیکنات زودتر پیشرفت میکنن مشخصات تیمتو بگو اگه ممکنه:ohum:

saeed_tam
01-20-2016, 11:45
سلام.
مرسی

همونطور که ابوالفضل گفت بستگی به سطح لیگت داره
به صفحه جدول رده بندی لیگ که بری اون بالا نوشته rules
چمپیونز و حذفی هم همینطوره
روی اون که کلیک کنی بهت میگه چقدر جایزه به برنده تعلق میگیره. تو حذفی و چمپیونز هر مرحله که جلو بری هم پاداش داره. اونم میتونی ببینی

AbolfazlError
01-20-2016, 15:35
من لول تیمم یک هستش الان اگه قهرمان لیگ بشم یک میلیون میده بهم؟؟

Amin_azarnia
01-21-2016, 09:40
سلام بازیکنام دیگه جون ندارن تند تند دارم مصدوم میشن سه تا جام دذگیرم و همشون دارم با تمام قدرت میرم جلو اما دیگه بازیکنام نمیکشن ومتاسفانه ذخیره هام خوب نیستن اما خداروکر که یکی از فورواردام راه افتاده و الانم یازده تا گل زده تو چهاذتا بازی که امیدوار کنددس اما میترسم مسدوم بشه و بعدش دیگه بلند نشه به نظرتون جام حذفی ولیگ قهرمانان رو انصراف بدم ؟؟ راستیی لیگ هم دوباره صدر جدول هستتم با یه بازی کمتر و سه امتیاز بالا و البته بازم سه تا تیم مثل کفتار افتادن به جونم و پا به پام میان بالا و ول کن نیستن وامیدوارم کم بیارن دیروز از ضعیفترین تیم نتونستم ببرمش تو چمپیونز تیمی که تو رفت شی تا زدم بهش:-d

aliexpress
01-21-2016, 16:24
سلام بازیکنام دیگه جون ندارن تند تند دارم مصدوم میشن سه تا جام دذگیرم و همشون دارم با تمام قدرت میرم جلو اما دیگه بازیکنام نمیکشن ومتاسفانه ذخیره هام خوب نیستن اما خداروکر که یکی از فورواردام راه افتاده و الانم یازده تا گل زده تو چهاذتا بازی که امیدوار کنددس اما میترسم مسدوم بشه و بعدش دیگه بلند نشه به نظرتون جام حذفی ولیگ قهرمانان رو انصراف بدم ؟؟ راستیی لیگ هم دوباره صدر جدول هستتم با یه بازی کمتر و سه امتیاز بالا و البته بازم سه تا تیم مثل کفتار افتادن به جونم و پا به پام میان بالا و ول کن نیستن وامیدوارم کم بیارن دیروز از ضعیفترین تیم نتونستم ببرمش تو چمپیونز تیمی که تو رفت شی تا زدم بهش:-d

حواستون به انرژی بازیکناتون باشه . اگه پایین باشه احتمال مصدومیتشون بالاتر میرهroz::

AbolfazlError
01-22-2016, 19:01
سلام دوستان اگه بازیکنت کارت زرد بگیره کی کارت زردش حذف میشه؟؟
(به غیر از اینکه یه بار اخراج بشه)

steghlal garmsar
01-26-2016, 23:58
این تایپیک مرده انگار:-\
:daghon:

hadi sh
02-03-2016, 11:28
سلام.میخواستم بدونم اگه اپدیت کنم بازی رو تیمم میپره یا نه؟
من الان ورژن 2015 رو دارم و میخوام به ورژن 2016 اپدیت کنم و اصلا هم دلم نمیخواد تیممو از دست بدم.کمک کنیدashem:-

hadi sh
02-03-2016, 12:18
سلام.اگه بازی رو حذف کنم بعد دوباره نصب کنم تیمم میپره یا نه؟

hadi sh
02-03-2016, 12:23
om::om::میشه یکی جوابمو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hadi sh
02-03-2016, 18:26
:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:تو رو خدا جواب بدین.کمک لازم دارم

hadi sh
02-03-2016, 18:33

ahmad22
02-03-2016, 18:38
سلام دوستان یه گروه ساختیم میخوایم به طور حرفه ای بریم جلو و بزرگترین گروه تاپ الون رو داشته باشیم. از دوستانی که تمایل دارن دعوت میشه حتما حضور داشته باشن پشیمون نمیشن.

مزایای حضور در گروه:
- ساپورت شدن در بازی ها توسط بچه های گروه (از طریق فیسبوک)
- آموزش اینکه چگونه یه تیم قوی با بازیکنان 6-7-8 ستاره داشته باشیم
- آموزش گرفتن روزانه 100 بسته سبز ، قرمز ، آبی یا پول

آدرس سایت: top-eleven.ir ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لینک کانال تلگرام: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

لینک گروه تلگرام: [Only Registered And Activated Users Can See Links]

aliexpress
02-06-2016, 21:24

سلام عزیز. نه اگه بازی تونو به اکانت گوگل پلاس یا فیسبوک متصل کنید دیگه نمیپره

سیاوش دوست
02-09-2016, 12:21
سلام به دوستان...من تازه باانجمن وتاپیک خوبتون اشناشدم...سپاش ویزه ازاستارتراقای علی...اقااگراشتباه نکنم درجلداول این تاپیکهاجدولی بودبرای سیستم وضدسیستم...من تادیشب میتونستم پیداش کنم ولی حالانه...توی قسمت جستجوهم هرچه تلاش کردم پیداش نکردم...میشه کمک کنیدواون پست اقای علی مربوط به جدول رواینجابزارید...میخوام امتحانش کنم...سپاسroz::

علي وظيفه
02-15-2016, 00:07
با عذر پوزش اما من با جمله اينکه هارد اتک چيز بديه مخالفم چون من کلا از اول هارد اتک تنظيم کردم و الان شرايطم خيلي خوبه
من بازيکنامو با هارد اتک صت کردم توري قرار دادم که الان بعد از ۵ تا بازي با اينکه بيشتر بازيکنام دو ستاره هستند اما با ترکيب طلايي اي که ساختم تو اين ۵ تا بازي در برار قدرت هاي بهتر از من تو ليگ ٢ ، باخت نداشتم و تو رده دوم قرار دارم
من قدرت تيمم ١۵هست، تونستم حتي ٢٠ رو هم ببرم

Mesut Ozill
02-21-2016, 21:30
اقا این بخش اسپانسرینگ کجاست من توکن ندارم میخوام بازیکن بخرم

unique206
02-27-2016, 06:40
سلام به همه دوستان
من به کمک با تجربه های این بازی نیاز دارم
من 3 ساله که این بازی رو گوشیم نصبه ( اون زمان گوشی من اکسپریا go سونی بود با سیستم عامل زمان خودش که 2.3 بود. این گوشیم در حال حاضر یه جورایی تعطیل شده و از کندی و اذیت کردنش تو یکی دو سال اخیر هر چقدر بگم کم گفتم . من یه گوشی دیگه دارم ولی متاسفانه نمی دونم چرا نمیشه از طریق اون به بازی وصل شم. یعنی وقتی دیتای بازی رو کپی می کنم تو اون گوشی جواب نمیده و اصلا بازی کامل لود نمیشه. باتوجه به اینکه من لول 32 هستم و کلی زحمت کشیدم واسه تیمم دوست ندارم اطلاعاتم بپره و من حتی این ریسک و نکردم که گوشی و آپدیت کنم به سیستم عامل جدید ! الان دغدغه م فقط اینه که بتونم آی دیمو با فیسبوک ست کنم که راحت از طریق pc بازی کنم و مطمئن باشم که هیچ وقت اطلاعاتم نمیپره . می خواستم از خود آپشن گوشی وارد فیسبوک شم که ارور میده . فکر کنم به خاطر $$$$$شکنه. از اون طرفم $$$$$شکن مناسب واسه این ورژن آندرویید در حال حاضر موجود نیست. . اگه کسی کمکم کنه واقعا ممنون میشم

kakokhan
03-21-2016, 23:36
سلام ، دوستان من قبلا با گوشي اندرويد بازي ميكردم و لولم الان ١٢ هست الان گوشي. رو عوض كردم چه كار بايد كنم كه بتونم روي ايفن ادامه بدم و از اول شروع نكنم

aliexpress
03-23-2016, 02:25
سلام ، دوستان من قبلا با گوشي اندرويد بازي ميكردم و لولم الان ١٢ هست الان گوشي. رو عوض كردم چه كار بايد كنم كه بتونم روي ايفن ادامه بدم و از اول شروع نكنم

عزیز بازیتونو باید به اکانت گوگل، فیسبوک یا هر چیز دیگه متصل کنید. و از گوشی جدید بازی رو که نصب کردین فکر میکنم باید قسمت لاگین داشته باشه. از طریق همون اکانت گوگل یا فیسبوک و ... بازیتونو باالا بیارید

kakokhan
03-23-2016, 10:26
عزیز بازیتونو باید به اکانت گوگل، فیسبوک یا هر چیز دیگه متصل کنید. و از گوشی جدید بازی رو که نصب کردین فکر میکنم باید قسمت لاگین داشته باشه. از طریق همون اکانت گوگل یا فیسبوک و ... بازیتونو باالا بیارید

توی ایفن به گوگل نمیشه فقط فیثبوک هست و گیم سنتر . الان اینی که تازه ساختم روی گیم سنتر سیو شده و از فیثبوک هم کانکت شدم اما اکانت قبل رو نمیاره . بازی رو پاک کردم از اول نصب کردم اما باز هم گیم سنتر اجازه نداد که اکانت قبل بالا بیاد :ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

sajadi991
04-16-2016, 22:19
سلام امیدوارم کسی باشه جواب بده
من میخوام به بازیکن تیم یکی از دوستام پیشنهاد بدم که تو لیست فروش نیست خواستم ببینم آیا امکانش هست ؟

bahador_1370
04-17-2016, 21:07
سلام دوستان
خسته نباشد
من تقریبا یک ماهی میشه این بازی جذاب رو نصب کردم
اسم تیمم DAMASH
اسم هواداری هم داماش شهر باران
لول 2 هستم و فصل اول سوم شدم الان فصل دوم نیم فصل تموم شده با 5 امتیاز اختلاف صدر نشیم در لیگ قهرمانان هم ب خاطر بی تجربگی حذف شدم think::
حالا ی سوال دارم البته احتمال 99 درصد تکراری هست ولی اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
چطور باید متوجه شم ک بازیکنم چقدر دیگه مونده تا سطحش بره بالا ؟؟ این افزایش سطح به تمرین بستگی داره یا سن یا تعداد بازی ؟؟

ahmad22
04-29-2016, 17:08
به این سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) سر بزنید آموزش های خوبی برای تاپ الون داره. کانال و گروه خوبی هم داره عضو شید و سوال کنید:ohum:

AMIN01
05-08-2016, 17:56
سلام.
اگر در تیم حریف بازیکن قدرتمندی باشه و بخواهیم متوقفش بکنیم در قسمت squadیا هر قسمت دیگه چی باید بکنیم؟

AMIN01
06-01-2016, 20:02
سلام دوستان.
۱.این فصل لول ۲ شدم و با توجه به اینکه لیگ و کاپ و چمپیونز لیگ حضور دارم condition بازیکن هام خیلی ضعیف شده . چی کنم؟
۲.مهاجمین تیمم خیلی ضعیف کار می کنند. این فصل ۱۰ گل زدم و فقط ۲تاشون رو مهاجمین زدن .اونم یه مهاجم سه ستاره.اون مهاجم پنج ستاره تا الان گل نزد.علتش چیه؟چیکار کنم؟

kakokhan
06-26-2016, 13:55
سلام به همگی
دوستان این کد ها رو بزنید و از جایزش لذت ببرید:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::hooora2:: ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:
5 بسته سبز matic
5 بسته ابی 5bmatics55
2 عدد توکن eggfa2016

اگه کسی کد توکن رایگان داشت به من هم بده مرسیووو

kakokhan
06-27-2016, 03:57
سلام دوستان.
۱.این فصل لول ۲ شدم و با توجه به اینکه لیگ و کاپ و چمپیونز لیگ حضور دارم condition بازیکن هام خیلی ضعیف شده . چی کنم؟
۲.مهاجمین تیمم خیلی ضعیف کار می کنند. این فصل ۱۰ گل زدم و فقط ۲تاشون رو مهاجمین زدن .اونم یه مهاجم سه ستاره.اون مهاجم پنج ستاره تا الان گل نزد.علتش چیه؟چیکار کنم؟

سلام گل زدن مهاجم بستگي به نوع سيستمي داره كه ميذاريد مثلا ٢-٤-٤ يا ٣-٣-٤ توي اين سيستم مهاجم زياد گل ميزنه و ١-١-٣-١-٤ يا٢-١-٣-٤ خط هافبك گل ميزنه كلا من ب اين نظريه رسيدم زماني كه از Amc استفاده ميشه مهاجم خيلي كم گل ميزنه و بيشتر Amc-MR - ML گل ميزنن
براي من كه اينطور بوده حالا شما تست كنيد شايد مشكلتون حل شد

tiktakmajik
06-27-2016, 12:45
سلام من تازه بازیو شروع کردم و لول یک هستم.به نظرتون تو بازی هایی که حریف قویتره از چه سیستمی استفاده کنیم؟

kakokhan
06-27-2016, 20:00
سلام از 4 دفاع و 1 یا 2 تا dmc استفاده کن dmc خیلی کمک میکنه

tiktakmajik
06-28-2016, 18:08
سلام دنبال یه اتحاد خوب میگردم

Hossein ht
06-30-2016, 05:17
سلام به همه من چند تا مشکل دارم یکی اینه چجوری میتونم اکانت قبلیمو حذف کنم و یکی جدید بسازم و دوم اینکه آیا این بازی نسخه برای کامپیوتر هم داره ؟ اگه داره ممنون میشم لینکشو بدین اگه به سوالا من جواب بدین ممنون میشم

Mohmo
07-05-2016, 17:01
حواستون به انرژی بازیکناتون باشه . اگه پایین باشه احتمال مصدومیتشون بالاتر میرهroz::
اره باید حواسمون باشه

Mohmo
07-05-2016, 17:04
سلام من محمدم اسم تیمم وی کی اچ بی لول 8 هستم چرا قدرت تیمم انقدر کم شده مجبور شدم بازیکن های مسن بخرم که قدرتمند هستن میشه یک کمک بکنید در ضمن من هم جزء دوستان خود حساب کنید میشه به من یک ترکیب خوب بگید

Mohmo
07-05-2016, 17:06
راستی علی آقا من از جلد یک دنبالشون کردم ولی بلد نبودم ثبت نام کنم ولی یاد گرفتم و ثبت نام کردم میشه بگید لول چندید

aliexpress
07-05-2016, 17:23
راستی علی آقا من از جلد یک دنبالشون کردم ولی بلد نبودم ثبت نام کنم ولی یاد گرفتم و ثبت نام کردم میشه بگید لول چندید

سلام عزیز

من دیگه بازی نمیکنم. البته یه سری دوباره برگشتم یه مدت ادامه دادم ولی یه مشکلی با بازیم باز پیش اومد و دیگه ادامه ندادم

Mohmo
07-05-2016, 17:32
سلام عزیز

من دیگه بازی نمیکنم. البته یه سری دوباره برگشتم یه مدت ادامه دادم ولی یه مشکلی با بازیم باز پیش اومد و دیگه ادامه ندادم

چرا خوب تو که تیمت عالیه

Mohmo
07-05-2016, 17:33
فقط میای اینجا و به بچه ها کمک میکنی خیلی از خود گذشته ای فقط یک ترکیب خوب به من میگی

Mohmo
07-05-2016, 17:34
چرا نمیزاره من بیام تو گروه تلگرام

Mohmo
07-05-2016, 19:00
بچه ها یک ترکیب خوب به من میگید

Mohmo
07-06-2016, 17:56
بچه ها ترکیب خوب چیزی دارید

aliexpress
07-06-2016, 18:23
فقط میای اینجا و به بچه ها کمک میکنی خیلی از خود گذشته ای فقط یک ترکیب خوب به من میگی

چرا خوب تو که تیمت عالیه

عزیز تیم من حذف شد.

در مورد ترکیب هم یه چیز تجربی هست و خودت باید ترکیب های مختلف رو امتحان کنی ببینی کدوم به تیمت میخوره

اینجوری نیس که هر ترکیبی واسه هر کسی جواب بده

Mohmo
07-06-2016, 18:44
علی جان چرا تیمت حذف شد بازی حذف ات کرد یا خودت خوب یک بار دیگه شروع کن با ما باش و بازی کن تنها خواهشم ازت این است که یکبار دیگه بازی رو بریزی چون تو جزء بزرگ ترین بازیکن های ایرانی هستی چجوری تیمت حذف شد

13mohammadamin
07-10-2016, 05:26
سلام دوستان من تازه عضو شدم ولی امید وارم منو دوستتون حساب کنید آقا یکی یه آموزش جامع تو یه جایی هرچی معرفی کنه من برم بابا دارم دیوونه میشم:daghon::gijjj::gerye::eyyyyy::eee:

کمک کنید

Mohmo
07-10-2016, 15:14
برو تو کانال تلگرام اونجا راجع همه چیز توضیح داده

abolfazlzamani123456
10-02-2016, 01:02
داداش لینک گروه کجاست؟

ahmad22
11-04-2016, 15:55
داداش لینک گروه کجاست؟

بزرگترین کانال تاپ الون در ایران: top_eleven@ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

aghasinaa
03-03-2017, 13:52
آقا سلام
من یه مدتی این بازی رو نداشتم و با اکانت فیسبوک بازی میکردم
الان دوباره برگشتم و میخوام همون تیم رو با اکانت گوگلم بازی کنم
البته اون موقع با گوگل امکان بازی نبود
چه کاری باید بکنم ؟

42d3e78f26a4b20d412==