PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با سلام من میخوام فوتبالیست شوم

Fc man
12-10-2015, 22:04
با سلام من میخوام فوتبالیست شوم ...راستش من15 سالمه و حدودا 2 ماه دیگه میرم تو 16سالگی و من از بچگی فوتبال بازی میکردم و بازیم هم خوبه تا جایی که یکی از مربی های یکی از تیم های شهرمون بهم پیشنهاد بازی تو تیمش داد ولی من با ممانعت خانوادم رد کردم {که به درسم آسیب میزنه}وفوتبال رو گذاشتم کنار ولی الان پشیمونم و میخوام دوباره شروع کنم اما متاسفانه اون تیم هم منحل شده...به نظرتون من میتونم فوتبالیست شم؟؟؟... شهرمون هم تیم های خوبی نداره....من قدم 180 و وزنم 79 ...میشه؟؟

Fc man
12-11-2015, 13:19
اگه میشه پاسخ بدین ممنون میشم ... من تو بد شرایطی هستم .لطف کنین و پاسخ بدین با تشکر

9مهدی طارمی9
12-12-2015, 18:18
به خودت اعتماد داشته باش..وزن و قدت عالیه،به نظرمن تا دیرنشده شروع کن به تمرین کردن...موفق باشی:ookk:

9مهدی طارمی9
12-12-2015, 18:24
من دخترهستم و فوتبالم واقعا عالیه ولی خانوادم اجازه نمیدن سمت فوتبال برم ...به نظرمن اگه خانوادت اجازه میدن که فوتبالیست بشی این موقعیتوازدست نده:sad:

رضا محمدی
12-20-2015, 22:13
سلام 9مهدی طارمی9 چند سالته؟ساکن کجای؟قد و وزنت چقده؟بگو تا من راهنمایت کنم.

Mehrdad22
06-28-2016, 22:04
سلام من متولد چهاره هفته هشتادم قدم 190 وزنمم یادم نمیاد چند ماه پیش وزن کردم فکر کنم 78بود 88بود ولی الان احساس میکنم بالا رفته من فیزیک بدنیم خوبه نسبت به هیکلمم سریعم سانتمم بد نیست شوتام قدرتشون زیاده ولی دقتم متوسطه جنگجوم هستم (فک کنم لفظش همینه به بازیکنی که زیاد میدوه ) قدرته بدنیمم هم زیاده تکلم خوب میزنم فقط چون همیشه دفاع وا ستدم همه جا کارم تو حمله فک نکنم خوب باشه و تا حالا اصلا تو چمن بازی نکردم همش اسفالت بوده ولی وقتی تعدادمون کم بوده (3به3)تو کارایه هجموی خوب بودم سر زدنمم خوبه ولی خیلی دقیق نیست تا حالا سعی نکردم زیاد دریبل کنم (اصلاسعی نکردم )ولی فک کنم بتونم خلاصه سرتونم درد نیارم میتونم فوتبالیست بشم از این لحاظ های که گفتمم (تا حالا تو هیچ تیمی بازی نکردم )و میخوام تو یه تیم تست بدم اصلا به نظرتون ارزششو داره اگه قبولم نکردن تو اکادمیشون کار کنم ؟

Mehrdad22
06-28-2016, 22:20
سلام من متولد چهاره هفته هشتادم قدم 190 وزنمم یادم نمیاد چند ماه پیش وزن کردم فکر کنم 78بود 88بود ولی الان احساس میکنم بالا رفته من فیزیک بدنیم خوبه نسبت به هیکلمم سریعم سانتمم بد نیست شوتام قدرتشون زیاده ولی دقتم متوسطه جنگجوم هستم (فک کنم لفظش همینه به بازیکنی که زیاد میدوه ) قدرته بدنیمم هم زیاده تکلم خوب میزنم فقط چون همیشه دفاع وا ستدم همه جا کارم تو حمله فک نکنم خوب باشه و تا حالا اصلا تو چمن بازی نکردم همش اسفالت بوده ولی وقتی تعدادمون کم بوده (3به3)تو کارایه هجموی خوب بودم سر زدنمم خوبه ولی خیلی دقیق نیست تا حالا سعی نکردم زیاد دریبل کنم (اصلاسعی نکردم )ولی فک کنم بتونم خلاصه سرتونم درد نیارم میتونم فوتبالیست بشم از این لحاظ های که گفتمم (تا حالا تو هیچ تیمی بازی نکردم )و میخوام تو یه تیم تست بدم اصلا به نظرتون ارزششو داره اگه قبولم نکردن تو اکادمیشون کار کنم ؟

42d3e78f26a4b20d412==