PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Master League PES16|مدیریت تیم در PES16

ZedBazi
11-08-2015, 20:53
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز

در این تاپیک در مورد بخش Master League PES 16 ، صحبت خواهیم کرد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینجا شما میتونید سوالات خودتون در مورد بخش مستر لیگ رو بپرسید و در مورد انتخاب تیم ، وضعیت تیم های خود ، خرید و فروش بازیکنان ، معرفی بازیکنان مناسب و ..... بحث و تبادل نظر کنید

امیدواریم این تاپیک که اولین سری تاپیک های PES 16 به محفل گرمی برای ما فوتبال بازها تبدیل بشه

موفق باشید

ZedBazi
11-08-2015, 21:00
اینم از تیم من ویارئال در فصل 2029
که البته تو این فواصلی که گذشت خیلی تیم عوض کردم
من اول کارو با آرسنال شروع کردم بعدش رفتم سویا و تو سویا خیلی موندم ولی خسته شدم و اومدم اودینزه اودینزه یه نیم فصل بیشتر نموندم و
به بوردو رفتم اونجا حدودا 5 فصل موندمو به ویارئال اومدم الان هم نزدیک نیم فصل هستم
بی پولی هم بد جوری اعصابمو خورد کرده
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با توکل به
11-13-2015, 17:34
سلام این بازی فوق العادس

با توکل به
11-14-2015, 23:13
کسی سوالی داره در مورد بازی بگه تا جایی که میتونم کمکش میکنم
کسی لینک ترینر پول نداره

Reza29.4
12-02-2015, 21:47
سلام بچه ها من برا اولین باره دارم سوکر بازی می کنم حالا که به نیم فصل مستر رسیدم خدش اتوماتیک تیمم رو عوض می کنه .میشه بگید مشکل کجاست؟

ZedBazi
12-06-2015, 20:47
سلام بچه ها من برا اولین باره دارم سوکر بازی می کنم حالا که به نیم فصل مستر رسیدم خدش اتوماتیک تیمم رو عوض می کنه .میشه بگید مشکل کجاست؟

داداش همچین چیزی که تو میگی نمیشه شاید قبلا پیشنهاد یه تیمی رو قبول کردی وگرنه خود به خود عوض نمکنیه
اگه یه عکس بگیری بهتر میتونم راهنماییت کنم

OMID12313
12-08-2015, 12:39
سلام من برای پی سی نصب کردم بعد وینوزم 7
رم 4 گرافیک 2
یه بار نصب کردم قبلا می اورد ولی الان که یک بارم ویندوز عوض کرد نمیاره این ارور میده چی کار کنم جوابمو بدین خواهشااا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

aliexpress
12-18-2015, 02:54
رم 4 گرافیک 2
یه بار نصب کردم قبلا می اورد ولی الان که یک بارم ویندوز عوض کرد نمیاره این ارور میده چی کار کنم جوابمو بدین خواهشااا[Only Registered And Activated Users Can See Links]

برنامه های پیش نیاز رو نصب کنین شاید مشکل حل شه

mirzan
12-21-2015, 20:07
رم 4 گرافیک 2

من با همین مشخصات نصب کردم و مشکلی ندارم
یک بار دیگر باید نصب کنید

Reza29.4
12-26-2015, 18:48
داداش همچین چیزی که تو میگی نمیشه شاید قبلا پیشنهاد یه تیمی رو قبول کردی وگرنه خود به خود عوض نمکنیهاگه یه عکس بگیری بهتر میتونم راهنماییت کنمآهه اداش ح با شما بود درست شد.

Reza29.4
12-26-2015, 21:15
سلام بچه ها.تو مستر قبل از پایان فصل یک بازی دوستانه به با تیمیی به نام old boyدارم، بازی واسه چی هستش؟

ZedBazi
01-02-2016, 13:04
سلام بچه ها.تو مستر قبل از پایان فصل یک بازی دوستانه به با تیمیی به نام old boyدارم، بازی واسه چی هستش؟

بعضی بازی کن ها خدافظی میکنن و نیم فصل بعد به صورت بازیکن 16 ساله برمیگردند

sal.cr7
03-28-2016, 14:06
اگه اولین فصل هست که بازی میکنید فرانک لمپارد رو بخرید البته وقتی که 16 سال ش شد . چون وقتی بیارید ش تو بازی خیلی خوب قوی میشه overall ش ظرف یه فصل نزدیک 90 میشه.
من که رئال مادرید رو برداشتم به صورت possision game هم باهاش بازی می کنم هم counter Attack خیلی عالی مخصوصا تو ضد حملات.

sal.cr7
03-30-2016, 12:35
my team: Real Madrid

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==