PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا من میتونم فوتبالیست بشم ؟

rockymavia
05-26-2015, 01:46
سلام به همه دوستان
20 سالمه قد 191 وزن 68
علاقه شدید به فوتبال :| دارم، حاضرم هر کاری بکنم تا فوتبالیست بشم (البته جز پول، پولدار نیستم :( )
میدونم دیرشده اما دلیلش غفلت خودم بود :(
از 10 سالگی فوتبالو شروع کردم، مسابقات مختلف شرکت کردم و یه عنوان آقای گلی شهرستان رو هم دارم، بعد اون قرار شد برم تست بدم که متاسفانه از یکی دیگه یه پولی گرفتن و اونو بردن، از اون مدرسه فوتبال جدا شدم و رفتم یه مدرسه دیگه، اونجا هم به همین دلیل یکی دیگه رو جای من بردن، سر این قضیه تا 17 سالگی بازی نکردم (حدود 5 سال)
یک سال پیش دوباره برگشتم به فوتبال و به تیم جوانان شهرمون گفتن سنم زیاد شده و بدرد جوانان نمیخورم حداکثر 1 سال بتونم اونجا بازی کنم، 3 ماه بازی کردم و تیم امتیازشو فروخت و الان دوباره یک ساله که بازی نکردم،
در کل بگم تعریف از خود نیست اما استعداد خوبی دارم :) خوب یادمیگیرم
فقط یکم استقامتم کم شده که به خاطر دوری زیاد از فوتبال و ورزش بوده، اگه بدونم راهی هست که به سطح بالای فوتبال برسم حاضرم هر کاری بکنم
واقعا بعضی وقتا تو تلویزیون یه بازیکنایی میبینم که خندم میگیره از بازیشون اما شانس و پارتی داشتن
ما که نداریم چیکار کنیم ؟
دوستانی که تجربه دارن یا میتونن کمک کنن لطفا کمک کنن [Only Registered And Activated Users Can See Links]

rockymavia
06-08-2015, 02:45
دوستان کسی نیست کمک کنه ؟

iraneasytravel
06-08-2015, 09:42
سلام ماهی رو هروقت از آب بگیری تازه ست. دیر نشده اما فوتبال مافیاست. باید با بچه های بالا ارتباط داشته باشیashem:-

rockymavia
06-08-2015, 16:52
:|
ینی واقعن راهی نیس ؟ :khahesh:
من پارتی ندارم om::

42d3e78f26a4b20d412==