PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven | [ جلد دوم ]

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

aliexpress
12-25-2014, 16:26
با توجه به سنگین شدن تاپیک قبل و افزایش بیش از حد تعداد صفحات ، تصمیم گرفتیم که جلد دوم رو با رویکردی جدید افتتاح کنیم ! به زودی بهتون اطلاع میدیم

love:: به پاتوق جدیدتون خوش اومدین love::

در ضمن این لینک تاپیک جلد اول Top Eleven ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هست. نیاز داشتید میتونید از مطالبش استفاده کنید

با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی : لینک دانلود | ورژن 3.0.1 | حجم 49 مگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk)
بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

خرید توکن :

همونطور که میدونید به خاطر یه سری مشکلات خرید توکن برای اکثر ایرانی ها مقدور نیست، از اونجایی که توکن مهم ترین عنصر بازی هست تصمیم گرفتم یکی از جاهایی که تو کار فروش توکن هست رو بهتون معرفی کنم

این وبلاگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) که صاحبش یکی از اعضای ثابت همین تاپیک هست یعنی علی ali.chila ، که کار فروش توکن رو انجام میده

میتونید سر بزنید و استفاده کنید.

توجه داشته باشین که من فقط قصد معرفی دارم و خرید توکن نیازمند اعتماد سازی دو طرفه هست

صرفا معرفی این وبلاگ برای کسانی هست که علاقه به خرج کردن تو بازی دارن

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

aliexpress
12-25-2014, 16:43
در مورد رویکرد جدید باید بهتون بگم که تصمیم گرفتم یه تاپیک مجزا برای سوالات دوستان ایجاد کنم. اینجوری از بی نظمی جلوگیری میشه و دوستان راحت تر میتونن به جوابشون برسن

همچنین در نظر دارم یه تاپیک پرسش و پاسخ ، سوالات بسیار تکرار شده ایجاد کنم و سوالایی که خیلی پرسیده شده رو توش پاسخ بدم. البته این تاپیک همیشه قفل خواهد بود ! واسه این تاپیک به کمک شما نیاز دارم تا یه چیز کاملی رو ارائه بدیم roz::

تو همین تاپیک هم در مورد تیم های خودمون صحبت میکنیم

نظرتون چیه؟ موافقین ؟؟؟ اگه ایده دیگه ای تو نظرتون هست بگین، اگرم باهام موافقین که اعلام کنین تا کارمو شروع کنم

حدس میزنم در آینده در برابر خیل عظیمی از پلیر های ایرانی قرار بگیریم که از این بازی اطلاعات خیلی کمی دارن و مشتاق هستن تا بیشتر یاد بگیرن واسه همین بهتره تا دیر نشده استارت یه کار موندگار رو بزنیم roz::

ali.chila
12-25-2014, 16:57
دیگه اکثر سوالات کاربرها تکراری شده چون تقریبا همه چی رو توضیح دادیم و موضوع خاص دیگه ای نمونده. سوالات هم اکثرا درباره ی نوع تمرین دادن و چیدن سیستم و روش خرید بازیکن هستش.اکثر بازی ها یه faq دارن که سوالات متداول رو جواب میدن.اگر بتونیم یه همچین چیزی رو واسه تاپ الون بزنیم کارمون خیلی راحت میشه و نیازی نیست هر بار سوالات تکراری رو جواب بدیم

aliexpress
12-25-2014, 17:01
دیگه اکثر سوالات کاربرها تکراری شده چون تقریبا همه چی رو توضیح دادیم و موضوع خاص دیگه ای نمونده. سوالات هم اکثرا درباره ی نوع تمرین دادن و چیدن سیستم و روش خرید بازیکن هستش.اکثر بازی ها یه faq دارن که سوالات متداول رو جواب میدن.اگر بتونیم یه همچین چیزی رو واسه تاپ الون بزنیم کارمون خیلی راحت میشه و نیازی نیست هر بار سوالات تکراری رو جواب بدیم

آره علی. دقیقا منظورم همون Faq بود. میخوام یه چیزی باشه که دیگه هر بار نخوایم هی سوالای تکراری جواب بدیم.وقتی یه چیزی آماده داشته باشیم هم واسه بقیه خوبه هم کار ما راحت تر میشه

attta
12-25-2014, 17:42
سلام به تموم دوستان
صفحه جدیدم مبارک
دیگه به نوعی بازی رو یاد گرفتم اینجا میام و هر چند روز سر میزنم و نظر دوستان رو میخونم ماشالله انقدر سطح بچه ها بالاست که جای نظر دادن برای من نمیزاره اما در مورد تیمم میگم که لول 3 هستم 2 قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام باشگاه ها دارم این فصلم احتمال خیلی زیاد جام باشگاه ها رو بگیرم حذفی تا مرحله قبل بودم و با بد شانسی حذف شدم تیم خریفم لول 5 بود با بازیکنای فوق العاده خوب بی شک قهرمان حذفی میشه
بازی رو از خود سایت یا به نوعی از روی فیس بوک دنبال میکنم چون جذاب تر از اندروید هست و کامل تر
سیستم مرد علاقم 442 دیامند هست اما اکثرا با 3 هافبک وسط MC و 1 هافبک دفاعی یا 1 هجومی بازی میکنم بسته به اینکه مصدوم داشته باشم یا بازیکنی آماده باشه یا نه
میانگین سنی تیمم 24.5سال هست و میانگین قدرت بازیکنانم 25.1 این فصل خیلی سختی کشیدم از اونجایی که داشتم تو 3 جام هم زمان بازی میکردم و بازیکنان ذخیره خوبی نداشتم 5 بازیکن فیکسم مصدوم شدن و خیلی کارام به هم خورد الانم سوم جدولم با 1 امتیاز اختلاف با تیم اول و متاسفنه بازی رو در روییی که با تیم اول داشتم هم مساوی شد !! اینم عکس هایی از تیمم خوشحال میشم در مورد تیمم یا سیستمم نظر بدید تا از اطلاعات شما دوستان استفاده کنم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

attta
12-25-2014, 17:48
اینم سن بازیکنا

aliexpress
12-25-2014, 18:10
این ورژن جدیده چه باحال شده ! همه جا برفی شده ki::

این بازار هم اعصاب مارو خط خطی کرده ها chomagh لینک دانلود بازیو نشون نمیده بزارم اینجا، کصافط :chi migi:

aliexpress
12-25-2014, 18:42
جا داره یه یادی هم کنم از مهاجمین سابق تیم خودم !!! Jimenez و Gholamali tabar . که تو دوران خودشون بهترین بازیکنان تیمم بودن :sad: مخصوصا خیمنز که هیچوقت یادم نمیره چه بازی هایی میکرد :aaaa:

کجایی بیا ببین که الان مهاجمای من عرضه دروازه خالی گل کردنم ندارن :aaaa::ruunn: پولم ندارم بازیکن بخرم ! بودجم داشت منفی میشد که بالاخره تونستم یه بازیکنم بفروشم یه 45 میلیونی الان دارم :evaa: لامصب مگه بازیکن فروش میره؟؟؟!!!! :|

واقعا تیم من الان شده مثه ورشکسته ها :دی به زور خودمونو زنده نگه داشتیم :scare3:

ali.chila
12-25-2014, 19:02
لینک مستقیم ورژن 2.35 از بازار

attta
12-25-2014, 19:15
سلام چرا علی جان ؟؟ یادمه قبل ها میگفتی میلیون ها پول داری اما توکن نداری علت بی پولی تیمت چی هست ؟؟؟ مثلا تو لیگ علی چیلا عزیزهم دیدم یه تیم خوب 17 میلیون منفی هست بودجش !!
قرار داد بازیکناتون گرون شده یا علت دیگه ای داره؟

aliexpress
12-25-2014, 19:26
سلام چرا علی جان ؟؟ یادمه قبل ها میگفتی میلیون ها پول داری اما توکن نداری علت بی پولی تیمت چی هست ؟؟؟ مثلا تو لیگ علی چیلا عزیزهم دیدم یه تیم خوب 17 میلیون منفی هست بودجش !!
قرار داد بازیکناتون گرون شده یا علت دیگه ای داره؟

آره خب. من لول های پایین که بودم اصلا خرج نمیکردم. خیلی کم. واسه همین یه 400 میلیونی جمع کرده بودم. تا اینکه فصل های قبل دیگه زدم تو خرج. انقد خرج کردم که کم شد. از یه طرف صعود نکردن باعث شد هیچ پولی گیرم نیاد و دوباره کم تر و کمتر شد ! بازی های لیگ قهرمانان و حذفی هم که بیشتر مواقع مراحل ابتدایی حذف میشم و اونجا هم پول گیرم نیومد.

حالا جایزه ای هم که لیگ میده واقعا کمه ! حدود 80 میلیون ! 80 میلیون تو لول من قیمت یه بازیکن جوون خیلی خوب هست ! گرون بودن قیمت تمدید قرارداد بازیکنا و .... همه و همه دست به هم داده تا این بلا سرم بیاد :daghon:

حداقل خوبیش اینه که شماها بلا هایی که سر من میادو میبینین و به فکر میافتین که چیکار کنین که این اتفاقا نیوفته واستون lol:-

attta
12-25-2014, 19:52
آره واقعا هم همینطوره واسه من که خیلی خیلی استفاده کردم از نوشته های شما و علی چیلا عزیز
و واقعا خیلی از مشکلاتی که قرار بود برامون پیش بیاد پیش نیومد
من با دوست صمیمیم هم زمان شروع کردیم به اونم اینجارو معرفی کردم اما 1 بار اومد و دیگه نیومد با اینکه من هم چیزایی که یاد گرفتم رو بهش میگم اما هم تیم پیر تری داره هم قدرت کمتری تیمش داره
به هر حال موفقیت و شکست های شما واسه تازه کار تر ها درس میشه :-)

ali.chila
12-25-2014, 19:56
اگر تو لیگ هایی که هستیم قهرمان نشیم و رتبه ی خوبی نیاریم و مخصوصا اینکه به لیگ قهرمانان نریم بدجور وضع پولمون خراب میشه. چون وقتی میریم لیگ بالاتر مثلا قیمت بازیکن میشه میانگین 50 دلار.از طرفی بازیکنای قبلیمون چون ستاره ی کمتری دارن قیمت کمتری هم دارن مثلا 30 دلار هستن.وقتی ما بازیکنای قبلی رو میفروشیم و بازیکن جدید میخریم پس این وسط ما از سرمایمون 20 دلار کم میشه بابت هر بازیکن. پس این پول باید از کجا جبران بشه؟ یا باید استادیوم رو آپگرید کرد تا آخرین حد که از بخش رستوران و بلیط فروشی پول دربیاریم که اونم فقط واسه بازی های خانگیه و مبلغ کمی هستش.یه مقداری هم با فروش بازیکنی که از آکادمی بهمون میده که باز اون یه مقدار خوبه. باقیش رو بازی مجبورمون میکنه از توکن هامون خرج کنیم و پول بخریم که این بخشش هستش که خیلی بده.یکی از دلایل اینکه تیم ها سرمایشون منفی میشه و به مشکل میخورن همین کمبود توکن هستش.

aliexpress
12-25-2014, 20:40
با این شرایطی که من دارم مجبور میشم بازیکن های قدرتمند نیمکت نشینم رو بفروشم تا پول گیرم بیاد. و این عملا باعث میشه دستم تو انتخاب سیستم های مختلف کاملا بسته بشه !! و سود حاصل از فروش مثلا 2 بازیکن مساوی میشه با خرید یه بازیکن قوی ! همینجوری به تدریج تیم ضعیف میشه! درسته در ظاهر تیمو قوی تر کردیم ولی برعکسه !در آینده مشخص میشه چرا برعکسه !

حالا تو این شرایط بد یه خوبی هم داره که من تا میتونم توکن جمع کنم تا زمانی که بودجه م خیلی خوب شد و بالاخره بتونم دوباره خرج تیم کنم !

و یه چیز دیگه هم که هست اینه که دیگه افرادی که تو لول ما هستن همه چی رو فوت آبن ! یعنی دیگه میدونن چجوری باید کار کنن، مقابل فلان سیستم چجوری تیمو ارنج کنن، چجوری بازیکن بخرن، کِی بازیکن بخرن، چجور بازیکنی بخرن !

روزای ابتدایی فصل خیلی امید داشتم که بازیکن های نخاله تیمم رو بفروشم. ولی هیچکدوم فروش نرفت !!! حالا یا من خیلی بدشانسم یا دیگه همه فهمیدن چجور بازیکنایی رو نخرن

تازه من بودجه م باورتون نمیشه رسیده بود به 3 میلیون ! دیگه مرز ورشکستگی بودما ! :دی که آکادمی به دادم رسید بازیکن بهم داد و منم بلافاصله فروختمش که الان یه 45 میلیونی دارم !

آکادمی رو کامل باید ارتقا بدین ! ولی اصلا نباید بازیکن واسه بازی دادن بهش بگیرین ! چون خیلی توکن میخواد و عمدتا بازیکنای ضعیفی هم هستن. فقط اون ضعیفه رو باید باهاش قرارداد امضا کرد و فروخت ! همین !

در ضمن من میبینم که دوستانی که لول های پایین هستن خیلی راحت از اختلاف امتیازشون با بقیه تیم ها و گرفتن قهرمانی های مختلف میگن. ولی توجهی به آینده ندارن ! البته خب کارشون ارزشمند هست ولی بازی واقعی شما از لول های 10 به بالا شروع میشه !!! اون موقع هست که مقابل غول های تاپ الون قرار میگیرید و باید عیارتونو بسنجید

بهتره دوستانی که لول های پایین هستن در کنار قهرمانی ها و کار راحت شون تو لیگ هاشون یه مقدار هم ماجراجویی کنن! یعنی سیستم های مختلف رو مقابل سیستم های مختلف امتحان کنن، با استراتژی های متفاوت، هر بازی تغییر بدن و نتیجه شو ببین. بازی هایی که خوب نتیجه میده سیستم و استراتژی مورد استفاده شونو سیو کنن که یادشون نره !

البته این به شرطی هست که به روند تیم شما لطمه نزنه !

حالا چرا من چنین چیزی رو میگم ؟ علتش اینه که لول های پایین پلیر کمتر هست و بیشتر Bot هست و همون پلیر هایی هم که وجود دارن شاید خیلی از بازی سر در نیارن و شما به خیال اینکه دیگه خیلی قوی هستید فریب بخورید !

از نظر من تو لول های پایین باید مرحله آزمون و خطا رو به پایان برسونید، زمانی که به لول های مثل لول من میرسید دیگه عملا آزمون و خطا وجود نداره! دیگه اینجا باید بر اساس دانش تون بازی رو ادامه بدید.

چیزی که من الان گرفتارش شدم. لول های پایین به این مورد توجه نکردم و الان دارم تقاص پس میدم !

attta
12-25-2014, 21:36
علی جان حرفت کاملا درسته میدونم که چی میگی چون تجربه بازی انلاین های زیادی رو دارم خیلی هاش هم فوتبالی بوده از ایرانی تا خارجی همیشه هم لذت فکر کردن و تلاش کردن برای به موفقیت رسیدن واسه من خیلی بیشتر از موفقیت بوده
نمونش من یکی از بهترین تیم های بازی مای اف سی و بازی مستر 90 رو داشتم اما وقتی به اون لول تاپ رسیدم دیگه اشبا شدم و بازی لذتی نداشت

حالا علی جان شما اگه مثلا جا من لیگ 3 بودی الان با این تجربه ای که فعلا داری چه اقداماتی میکردی جز همون آزمون و خطا که میگی
مثلا واسه خرید بازیکن ارتقا استادیوم و...

aliexpress
12-25-2014, 21:39
لینک مستقیم ورژن 2.35 از بازار

علی جان این لینکی که گذاشتی چرا واسه من nod32 بلاکش کرده ؟!!!! بقیه دوستان که نود 32 دارن یه چک کنن ببینن واسه همه اینطوره یا آنتی ویروس من قاطی کرده ؟!

ali.chila
12-25-2014, 21:52
بدون آنتی ویروس میتونی دانلودش کنی؟ اگر اینطوره پس نود32 با هاست دانلود بازار مشکل داره :nishkhand: کلا نود 32 اینجوریه دیگه با خیلی سایت ها و هاست ها مشکل داره گیر میده بلاک میکنه باید آدرسشون رو گذاشت توی بخش استثناها که کاری بهشون نداشته باشه.

aliexpress
12-25-2014, 21:59
علی جان حرفت کاملا درسته میدونم که چی میگی چون تجربه بازی انلاین های زیادی رو دارم خیلی هاش هم فوتبالی بوده از ایرانی تا خارجی همیشه هم لذت فکر کردن و تلاش کردن برای به موفقیت رسیدن واسه من خیلی بیشتر از موفقیت بوده
نمونش من یکی از بهترین تیم های بازی مای اف سی و بازی مستر 90 رو داشتم اما وقتی به اون لول تاپ رسیدم دیگه اشبا شدم و بازی لذتی نداشت

حالا علی جان شما اگه مثلا جا من لیگ 3 بودی الان با این تجربه ای که فعلا داری چه اقداماتی میکردی جز همون آزمون و خطا که میگی
مثلا واسه خرید بازیکن ارتقا استادیوم و...

والا از اونجایی که حافظه م ضعیفه زیاد چیزی یادم نمیاد ki::

ولی خب یادم میاد لول های پایین که بودم، خرید بازیکن خیلی راحت بود! حتی الانم فکر میکنم راحت باشه تقریبا ! قبلا هم گفتم استرتژیم برای خرید بازیکن خرج فقط 1 توکن بود !

از اونجایی میگم راحت بود که مثلا من شب پیشنهاد میدادم فردا بلند میشدم میدیدم بازیکنو خریدم ki:::khandeeeee bahal:خرج 1 توکن که میگم خب دلیل داشت.اون مواقع توکن به سختی گیر میومد و میدونستم که نباید الکی خرجش کرد !

بنابراین یه ساعت های خاطی تو لول خودم میرفتم تو بخش ترانسفرز خیلی راحت 1 پیشنهاد میدادم بازیکن میخریدم.البته بود مثلا زمانی که یکی بعد من پیشنهاد میداد، که اگه این اتفاق میوفتاد من کلا کنار میکشیدم.ریسک نمیکردم بخوام وارد یه رقابت بشم.اونم با تعداد توکن های کمی که داشتم. اینم یه سبکه دیگه ki::

در مورد استادیوم هم اینو باید بگم که زودتر از همه آکادمی رو فول ارتقا دادم. به درد بخور هست چون با بودجه باشگاه در ارتباطه.بقیه چیزا بر اساس نیازم آپدیت میکردم. مثلا اگه مصدوم زیاد میدادم بیمارستان آپ میکردم یا اگه بازیکنام خیلی خسته میشدن که این مورد خیلی هم مهمه از نظر من، زمین تمرین ارتقا میدادم تا پک استراحت گیرم بیاد.

یه نکته مهم در مورد استادیوم هم این بود که من هرگز برای ارتقای سریع تر سازه هام توکن خرج نکردم !نمیدونم چند تا توکن میگیره و چند روز کم میکنه تا زمان اتمام ساخت سازه! اینا همش کلکه که میخوان توکن رو از دستتون در بیارن.

اصلا خرج این چیزا نکنید توکن رو. کسی که صبر داشته باشه چه 1 روز چه 30 روز صبر میکنه !:hooora2:

aliexpress
12-25-2014, 22:04
بدون آنتی ویروس میتونی دانلودش کنی؟ اگر اینطوره پس نود32 با هاست دانلود بازار مشکل داره :nishkhand: کلا نود 32 اینجوریه دیگه با خیلی سایت ها و هاست ها مشکل داره گیر میده بلاک میکنه باید آدرسشون رو گذاشت توی بخش استثناها که کاری بهشون نداشته باشه.

اره میتونم...البته من که نیازی ندارم.میخوام بزارمش پست اول بقیه اگه خواستن دانلود کنن.حالا چرا بلاکش کرده خدا میدونه !!!حالا فعلا یه لینک دیگه میزارم ببینم کی اوکی میشه لینک بازار

attta
12-25-2014, 22:41
خوب شما بیشتر کارهایی که قبلا میکردی رو توضیح دادی اما هدف من این بود که دباره از اول شروع میکردی چه نکاتی رو مد نظر قرار میدادی که قبلا توجه نکردی!!!

و از ادامه صحبتت که مشخصه ظاهرا قبل خرید تو لول های پایین آسون بوده که الان اصلا اینطور نیست که بخوای 1 پیشنهاد بدی فردا بیای ببینی خریدش!!
من تو لول 3 که هستم برای هر بازیکن 5 ستاره که میخرم حداکثر 3 توکن رو در نظر گرفتم
در مورد ساعت خلوتم بدون هیچ شکی برای هر کس با بقیه میتونه متفاوت باشه بهترین تایم برای من 4 تا 4.45 دقیقه هست که میتونم با 2 یا 3 پیشنهاد خرید کنم البته من تا جایی که شده بازیکن 18 تا 26 سال فقط میخرم و تو هر سطحی هم که باشم زیر 5 ستاره نمیخرم شاید بازیکن با ستاره کم یا سن بالا بشه تو ساعت خوب با 1 توکنم خرید
خودم فکر میکنم از اونجایی که بخش ترانسفر برای هر کاربری با کاربر دیگه فرق داره پس بازی پلیر هارو گروه بندی و دسته بندی کرده و احتمال زیاد بازی چند سرور مختلف داره پس طبیعی هر کسی 1 ساعت خواستیم داشته باشه
البته بی شک شماها هم به این نتیجه رسیدید

aliexpress
12-25-2014, 23:14
خوب شما بیشتر کارهایی که قبلا میکردی رو توضیح دادی اما هدف من این بود که دباره از اول شروع میکردی چه نکاتی رو مد نظر قرار میدادی که قبلا توجه نکردی!!!

و از ادامه صحبتت که مشخصه ظاهرا قبل خرید تو لول های پایین آسون بوده که الان اصلا اینطور نیست که بخوای 1 پیشنهاد بدی فردا بیای ببینی خریدش!!
من تو لول 3 که هستم برای هر بازیکن 5 ستاره که میخرم حداکثر 3 توکن رو در نظر گرفتم
در مورد ساعت خلوتم بدون هیچ شکی برای هر کس با بقیه میتونه متفاوت باشه بهترین تایم برای من 4 تا 4.45 دقیقه هست که میتونم با 2 یا 3 پیشنهاد خرید کنم البته من تا جایی که شده بازیکن 18 تا 26 سال فقط میخرم و تو هر سطحی هم که باشم زیر 5 ستاره نمیخرم شاید بازیکن با ستاره کم یا سن بالا بشه تو ساعت خوب با 1 توکنم خرید
خودم فکر میکنم از اونجایی که بخش ترانسفر برای هر کاربری با کاربر دیگه فرق داره پس بازی پلیر هارو گروه بندی و دسته بندی کرده و احتمال زیاد بازی چند سرور مختلف داره پس طبیعی هر کسی 1 ساعت خواستیم داشته باشه
البته بی شک شماها هم به این نتیجه رسیدید

آها مثل اینکه درست متوجه نشدم! خب اگه از اول شروع میکردم مثلا هیچوقت با بازیکنای آکادمی قرارداد نمیبستم اون توکن دارشو! که یه مدت اینکارو انجام میدادم! یا اینکه سیستم های مختلفی امتحان میکردم. نه اینکه فقط اگه با یک سیستم نتیجه میگرفتم فقط از همون استفاده میکردم!

اره اون زمان یه خورده راحت تر بود. البته اصلا منظورم این نیست که دیگه خیلی خلوت بوده ! اون موقع هم رقابت بوده و خیلی وقت ها شده که رو پیشنهاد منم چکش میزدن! ولی در کل خب خلوت تر بوده نسبت به 1 2 سال پیش !

ساعات خلوت هم گفتم که فرق میکنه هر لول با لول دیگه. و حتی سرور به سرور دیگه که شما میگی. ولی خب اگه فرض بگیریم یه سرور باشه که مثلا ما و عرب ها مثلا به اون سرور وصل بشیم پس باید بازی زمانی رو هم در نظر بگیریم. که چه ساعاتی خلوت میشه یا شلوغ میشه. البته این مورد هنوز به جواب قطعی نرسیدم

dahar
12-26-2014, 14:48
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
راهی هست که بشه فهمید کدوم بازیکن ها زودتر پیشرفت میکنند؟
چرا بازیکن ها با قدرت بیشتر زودتر خسته میشن و دیرتر ریکاوری میکنند؟
روحیه بعضی از بازیکن ها بعد از بازی و حتی برد هم کم میشه یا ثابت میمونه؟
وقتی بازی یکی از دوستات ببینی و قسمت ساپورتش بری چه تاثیری داره و یا خودت بازی میبنی درصدی که بالا پر میشه چی هست؟
چرا دونفر که همزمان شروع کردن یکی الان لولش بالاتر هست هر دو تو لیگ اول تا سوم هستن
هک بازی ایا وجود داره چون کشور دیگه استفاده میکنند ؟
وقتی از دوستای خودتون gift میگیرین send back بزنید تا به اونا برگرده و از شما کم نشه
دانلود نسخه 2.36 [Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links]).apk

kargar
12-26-2014, 18:11
یه سوال از لیگ چند تیم به لیگ بالاتر صعود میکنند؟:eee:

ali.chila
12-26-2014, 18:24
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم
راهی هست که بشه فهمید کدوم بازیکن ها زودتر پیشرفت میکنند؟
چرا بازیکن ها با قدرت بیشتر زودتر خسته میشن و دیرتر ریکاوری میکنند؟
روحیه بعضی از بازیکن ها بعد از بازی و حتی برد هم کم میشه یا ثابت میمونه؟
وقتی بازی یکی از دوستات ببینی و قسمت ساپورتش بری چه تاثیری داره و یا خودت بازی میبنی درصدی که بالا پر میشه چی هست؟
چرا دونفر که همزمان شروع کردن یکی الان لولش بالاتر هست هر دو تو لیگ اول تا سوم هستن
هک بازی ایا وجود داره چون کشور دیگه استفاده میکنند ؟
وقتی از دوستای خودتون gift میگیرین send back بزنید تا به اونا برگرده و از شما کم نشه
دانلود نسخه 2.36 [Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links]).apk
بازیکنایی که سنشون بین 18 تا 25 سال هست پیشرفت میکنن ولی اینکه کدوم زودتر پیشرفت میکنه باید تست کرد راهی غیر از تست نداره
بازیکنای قویتر چون تاثیر بیشتری در جریان بازی دارن و دوندگی بیشتری دارن خوب مشخصه بیشتر خسته میشن اگر تیممون سطحش یکدست باشه یعنی همه در یک سطح باشن فشار کمتری روی بازیکنان قوی میاد و همه در یک سطح خسته میشن وقتی تیم بازیکنای ضعیف داشته باشه طبیعیه فشار بیشتری روی بازیکنای قویتر میاد
روحیه بازیکنا بعد از برد ثابت میمونه مگر اینکه در بازی ضعیف کار کنن که باعث میشه افت کنه یه مقدار.ولی بعد از باخت خیلی از بازیکنا روحیشون میاد پایین
دیدن بازی دیگران و ساپورتشون بهشون 2% مالکیت توپ اضافه تر میده. دیدن بازی های خودمون بهمون 8% مالکیت میده و اگر بازی در استادیوم خودمون باشه و استادیوم هم پر باشه 5% دیگه هم بهمون میده.
دو نفر که همزمان شروع میکنن ممکنه تیم یکیشون توی لیگ رتبه ی پایینی داشته باشه و در نتیجه صعود نکنه و یک سطح عقب بیافته از تیم دیگه
هیچ هکی وجود نداره و تمام برنامه هایی که ساخته شده واسش و در وبلاگ ها هست جعلی و ویروسی و برای سوء استفاده هستند. تمام اطلاعات در سرور بازی ذخیره میشن و هیچ کس جز خودشون به سرور دسترسی ندارن
هدیه دادن به دیگران به هیچ وجه از خودمون کم نمیکنه چه send back بزنیم چه به صورت عادی بفرستیم.چون اگه قرار بود کم کنه که کسی گیفت نمیداد.

از هر لیگ 7 تیم یعنی نصف تیم ها صعود میکنند که 4 تیم اول به لیگ قهرمانان هم راه پیدا میکنند

danielmoodi
12-27-2014, 01:22
آقا یک راه برای بدست آوردن پول دلالیه بازیکنه! یعنی اون بازیکن هایی که آزاد هستن رو با 1 توکن بخری و بعد بفروشیش! برای منکه تو این چند روزه خوب جواب دادالبته نیازش کمی توکن هست!!در زمینه پیشرفت بازیکن هم چیزی که من فهمیدم:1- بازیکن های آکادمیت خوب رشدشون سریعه!= سریع نفروشیدشون! چند روزی بهشون تمرین بدید بعد که کمی سطحشون رقت بالاتر بفروشیدشون!(بسته به نیازتون به پول)2- قیمت بازیکن هم باهاتون حرف میرنه!: بازیکن های گرون رشدشون سریعتره!!!3- برای من بازیکنهای با سن 21-22-23 بهترین رشد رو دارند!ولی آقا همه اینا به کنار! من که الان رفتم لیگ پایین یک نکته رو 100% فهمیدم!بازی بازیکنهارو دسته بندی میکنه! یعنی بازیکنهای که زیاد خرج میکنن رو میندازه تو یک لیگ و گروه تا باهم رقابت کنند و ترغیب به خرید بیشتر توکن بشوند!و امروز با یک باخت 2-1 از لیگ قهرمانان حذف شدم. بازی آخرم با تیم صدر جدول بود که اگر مساوی میکردم به عنوان تیم دوم میرفتم بالا! اما باختم و تبمی که دیشب پریشب بهش 9 تا زدم رفت بالا!ولی همه اینها به کنار الان تو تیمم 2-3 بازیکن دارم که خدان! تو پیشرفت! یعنی تو هر بازی 130-140% پیشرفت میکنن و تو بعضی بازیا دیدم که بالای 200% پیشرفت کردند!امیدوارم که تو دورهای بعدی هم تو لیگی شبیه همین بیوفتم! تا تیما زیاد اهل بازیکن خریدن نباشند! و بشه با آرامش بازی کرد!سطح قدرت تیمم رو هم میخوام پایین نگه دارم ببینم چی میشه!فقط حزف که با تیم عوض کردن میشه اسم تیمو عوض کرد اما لباس و پرچمش قابل تعویض نیست!

danielmoodi
12-27-2014, 01:25
درضمن جدیدا دارم به این نکته هم میرسم که بازیکن جوان خریدن هم برای ما بی پولها! پول دور ریختن!تو استاتیک بازیکن نگاه کنید و اگر آمارش خوبه حتی سن پدر بزرگمم باشه بازم بخریدش!

ali.chila
12-27-2014, 02:15
بازیکن سن بالا توی سطوح بالاتر خریدن پول خراب کردنه.چون فصل بعد یا خدافظی میکنه همون فصل و نمیشه فروختش یا اینکه چون سنش بالاست تو لیست فروش که بزاریم هیچکس برش نمیداره آخرش مجبور میشیم خودمون بندازیمش بیرون که هیچی گیرمون نمیاد. تو سطح های بالا کسی نمیاد بازیکن 30 سال به بالا بخره همون 28 و 29 سالش هم به زور فروش میره. من این فصل پدرم دراومد تا بازیکنای ضعیفم رو فروختم.مشتری گیر نمیاد که.همه میرن سراغ بازیکنای بدرد بخور

danielmoodi
12-27-2014, 19:52
تو سطوح پایین هم کسی بازیکن سن بالا نمیخره! و منم دیگه نگفتم بیرن سراغ 33-34 ساله ها!
همون 28-29-30 ساله ها رو میگم که اگر خوبن بخرید!

ali.chila
12-27-2014, 20:38
اگه مشکل مالی نباشه خوبه بخریم استفادشو میکنیم.ولی دیگه فکر فروشش رو نباید کرد.بازیکنای 27 به بالا فقط در صورت لب مرز اسکات شدن باشن یا قدرت ویژه داشته باشن فروش میرن.معمولیا رو کسی نمیخره

aliexpress
12-28-2014, 00:50
درسته. سن بالا ها به سختی به فروش میرن . منم همین مشکلو دارم. من یه بازیکن 2 ستاره هم دارم که از فصل پیش هی میزارمش تو لیست فروش و فروش نمیره !!!

توصیه م اینه که بازیکن جوون ولی کم قدرت اگه دارین بفروشینش. نزارین زیاد بمونه چون ممکنه قیمتش بیاد پایین فصل های بعد و حتی کسی نخره و ضرر کنین.

sadbari
12-28-2014, 11:40
سلام
در مورد خرید وفروش بازیکن تجربه من اینه که شب ها بزارین واسه فروش من خیلی از بازیکنای ضعیفم رو همینجوری رد کردم رفت مخصوصا شنبه و یکشنبه
البته تجربه منه
در مورد رشد بازیکنا هم من یک بازیکن دارم سه فصله تو تیمه الان 21سالشه
اول قدرتش 19 بود الان 31
معمولا اکثر بازی ها 2 یا 3 تا تمرین می گیره
در مورد سن بالا من شانس نداشتم هر بازیکنی خریدم فصل بعد بازنشست میشه
یکی این مشکل تایپ کردنو درست کنه لطفا

sadbari
12-28-2014, 12:35
در بخش نقل و انتقالات قسمت دوم که نوشته از سطح 4 فعال میشه
این قسمت هم توکن می خواد و چقدر؟
میشه به این قسمت امیدوار بود که بتونم بین تیمام بازیکن عوض کنم یا اینم مثل آکادمیه و توکن می خواد؟

aliexpress
12-28-2014, 15:40
در بخش نقل و انتقالات قسمت دوم که نوشته از سطح 4 فعال میشه
این قسمت هم توکن می خواد و چقدر؟
میشه به این قسمت امیدوار بود که بتونم بین تیمام بازیکن عوض کنم یا اینم مثل آکادمیه و توکن می خواد؟

من درست متوجه نشدم عزیز. منظورت همون Scout List هست ؟؟؟ اگه آره که باید بگم هر بازیکن 50 توکن واست آب میخوره ! و به نظرم اصلا ارزش سرمایه گذاری نداره !!! اصلا

sadbari
12-28-2014, 17:03
من درست متوجه نشدم عزیز. منظورت همون Scout List هست ؟؟؟ اگه آره که باید بگم هر بازیکن 50 توکن واست آب میخوره ! و به نظرم اصلا ارزش سرمایه گذاری نداره !!! اصلا
نه منظورم این نیست
بین auction و scout list یه بخشی است که دو نفر باهم دست میدن
که ازلول 4 فعال میشه . منظورم اونجاست
البته من دیدم که یکی با 8 تا توکن از اونجا بازیکن خرید
سوال من اینه که تعداد توکن را کی تعیین می کنه
توکن ها بین مربیا رد و بدل میشه یا میره به حساب بازی

danielmoodi
12-29-2014, 01:05
نه منظورم این نیست
بین auction و scout list یه بخشی است که دو نفر باهم دست میدن
که ازلول 4 فعال میشه . منظورم اونجاست
البته من دیدم که یکی با 8 تا توکن از اونجا بازیکن خرید
سوال من اینه که تعداد توکن را کی تعیین می کنه
توکن ها بین مربیا رد و بدل میشه یا میره به حساب بازی

حداقل توکن رو سیستم مشخص میکنه! اما بقیه اش با شماست و میتونید بیشترش هم بکنید و درکل بنظرم زیاد بدرد بخور نباشه و تا حالا من ندیدم که کسی ازش استفاده کنه!
و به حساب چه کسی هم میره نمیدونم!

ali.chila
12-29-2014, 01:28
اون بخش واسه خریدن بازیکنایی هستن که با 1 یا 2 تمرین اسکات میشن. توکن های اول رو خود بازی بسته به ارزش بازیکن تعیین میکنه که این توکن ها به حساب بازی میره.ولی زمانی که پیشنهاد میدیم میتونیم علاوه بر پول بالا مقداری هم توکن پیشنهاد بدیم به تیم حریف که در ازای فروش بازیکنش توکن و پول گیرش بیاد.به ازای هر توکن اضافه تری که پیشنهاد بدیم 2 توکن از ما کم میشه.یعنی این وسط سیستم 1 توکن واسه خودش برمیداره. این سری بازیکنان چون در لیست فروش تیم ها قرار ندارن کمتر پیش میاد راحت خریده بشن واسه همین باید توکن زیادی پیشنهاد بدیم که شاید طرف مقابل راضی بشه. علاوه بر اون لیست بعد از سطح 4 در بازی به هر بازیکنی از هر تیمی میشه پیشنهاد داد. به شرطی که اون بازیکن قدرتش از 3 ستاره تا 5 ستاره باشه.به 6 ستاره و بیشتر یا 2 ستاره و کمتر نمیشه پیشنهاد داد.

tulkas
12-29-2014, 11:34
خب نیم فصل تموم شد
وضعیت تیم:
توی لیگ با اختلاف 1 امتیاز دوم هستم با 11 برد و 2 باخت و 33 امتیاز!
توی کاپ:به مرحله 1/4 نهایی رفتم، احتمال این که بتونم برم نیمه نهایی وجود داره
توی لیگ قهرمانان: مرحله 1/8 نهایی هستم که دیروز بازی رفت رو 1-0 بردم
در کل وضعیتم بد نیست اما این که بتونم قهرمانی کاپ و لیگ قهرمانان رو بدست بیارم یه کم سخته، اما لیگ رو می تونم بدست بیارم

sadbari
12-29-2014, 15:33
در این پست می خوام راجع به تجربه جدیدی صحبت کنم . در جلد اول این مجموعه فکر کنم یکی از بچه ها گفته بود که صندلی ها رو ارتقا ندید
ولی به نظر من باید ارتقا بدیم چون اینجری ز زمان ساخت استادیوم کم میشه و بجای اینکه 16 روزطول بکشه استادیوم ارتقا پیدا کنه تو این مدت ما ظرفیت استادیوم را مرحله ای افزایش دادیم و می تونیم دید بهتری نسبت به تماشاگرونم داشه باشیم و درامدونم بیشتر میشه . البته خوشحال میشم دوستان نظراتشونو بگن

dahar
12-31-2014, 10:29
به نظر شما کسی که تو سطح 3 هست لوگوی AC milan داره (200 توکن) بازی هک نکرده:fek konam:؟
کلی تو سایت های خارجی برای هک کاربرها تشکر میکنند :ohum:
بخاطر سال نو میلادی با 5 دلار میشد 37 توکن و کلی بسته و دلار خرید اما ما نمیتونیم....:sad:

attta
12-31-2014, 14:49
اوج بدشانسی رو من آوردم 1 مستر کارت داشتم که 5 دلار توش بود هر بار میرفتم توکن رایگان (برای فیس بوک با معرفی مستر کارت توکن رایگان میداد) بگیرم فکر کنم خدود 21 توکن فقط با وارد کردن مشخصات مستر کارت یا پی پال میداد
برای من ارور میداد که کشور شمارو ساپورت نمیکنه دل رو زدم به دریا 4.99 دلار دادم 30 توکن بهم داد دقیقا همون روز حدود 2 تا 3 ساعت بعد دیدم همون بسته 30 توکنی شده 37 توکن ای که چقد دلم سوخت واسه خودم!!!:sad:

attta
12-31-2014, 14:54
راستی دوستان لینکی دارد که همه ضد سیستم ها توش باشه .اگه دارین ممنون میشم برام بذارید

sadbari
12-31-2014, 17:07
راستی دوستان لینکی دارد که همه ضد سیستم ها توش باشه .اگه دارین ممنون میشم برام بذارید
فروم رسمی تاپ 11

aliexpress
12-31-2014, 17:28
آقا این جناب مورینیو به من یه لوگوی پرمیوم باشگاه رو به صورت رایگان داده! منم درجا انتخابش کردم :nishkhand:

واسه شما هم داده دیگه درسته؟

ali.chila
12-31-2014, 19:15
از اول جواب بدم بیام جلو:nishkhand:
در مورد کسی که لوگوی میلان داره بگم که من خودم لوگوی میلان با لباس اولش رو دارم 1040 تا هم توکن دارم هیچ هکی هم نکردم قانونی خریدم پس فکر هک رو کلا نکنید همه چیز تو بازی قانونی و هر چی هک هست بارها گفتم جعلی هستش اونایی هم که کامنت میزنن درمورد هک ها درواقع اونجایی که داره هک رو تبلیغ میکنه و مردم رو گول میزنه از مردم میخواد قبل از اینکه لینک برنامه هک رو بهشون بده اسم اون وبلاگ یا پیج فیسبوک رو تبلیغ و شر کنن مردم هم که سادن اینکارو میکنن و درآخر هیچی گیرشون نمیاد.
دوم درمورد بسته ی 37 تایی و 30 تایی بود. عطا جون قبلش باید یه مشورت میکردی زود اقدام کردی.اگر با ip اروپا بری تو بازی بسته ها رو 11-30-65-143-407-838 تایی میبینی چون اروپاییا واحد پولشون از دلار با ارزش تره پس با مثلا 5 دلار توکن کمتری گیرشون میاد. ولی اگه با ip آمریکا وارد بازی بشی به این صورت میشن بسته ها 14-37-80-176-500-1031. پس همیشه با ip آمریکا برای خرید برو
در مورد هدیه ی مورینیو هم بگم اونو به همه فکر میکنم داده. بدرد من که نمیخورد خودم لوگوی میلان دارم :nishkhand: بدیش اینه که لوگویی که خودمون میخریم رو میتونیم هدیه بدیم به دیگران و میشه فروخت ولی اینایی که هدیه میده بازی رو نمیشه.الان دوتا لوگوی هدیه دارم با دوتا لباس هدیه ولی همینجوری موندن بی مصرف

aliexpress
12-31-2014, 19:21
در مورد کسی که لوگوی میلان داره بگم که من خودم لوگوی میلان با لباس اولش رو دارم 1040 تا هم توکن دارم هیچ هکی هم نکردم قانونی خریدم پس فکر هک رو کلا نکنید همه چیز تو بازی قانونی و هر چی هک هست بارها گفتم جعلی هستش اونایی هم که کامنت میزنن درمورد هک ها درواقع اونجایی که داره هک رو تبلیغ میکنه و مردم رو گول میزنه از مردم میخواد قبل از اینکه لینک برنامه هک رو بهشون بده اسم اون وبلاگ یا پیج فیسبوک رو تبلیغ و شر کنن مردم هم که سادن اینکارو میکنن و درآخر هیچی گیرشون نمیاد.
دوم درمورد بسته ی 37 تایی و 30 تایی بود. عطا جون قبلش باید یه مشورت میکردی زود اقدام کردی.اگر با ip اروپا بری تو بازی بسته ها رو 11-30-65-143-407-838 تایی میبینی چون اروپاییا واحد پولشون از دلار با ارزش تره پس با مثلا 5 دلار توکن کمتری گیرشون میاد. ولی اگه با ip آمریکا وارد بازی بشی به این صورت میشن بسته ها 14-37-80-176-500-1031. پس همیشه با ip آمریکا برای خرید برو
در مورد هدیه ی مورینیو هم بگم اونو به همه فکر میکنم داده. بدرد من که نمیخورد خودم لوگوی میلان دارم :nishkhand: بدیش اینه که لوگویی که خودمون میخریم رو میتونیم هدیه بدیم به دیگران و میشه فروخت ولی اینایی که هدیه میده بازی رو نمیشه.الان دوتا لوگوی هدیه دارم با دوتا لباس هدیه ولی همینجوری موندن بی مصرف

این لباسا رو اگه نمیخوایش بدش به من. این بازیکنای ما به دلیل کمبود بودجه لباس ندارن با زیرشلواریو رکابی میرن تو زمین :khandeeeee bahal:

aliexpress
12-31-2014, 20:36
با تیم آخر جدول بازی داشتم. بازی دور رفت رو 8-0 برده بودم فک کنم.

نیمه اول 2-1 زدیم. واقعا از تیمم نا امید شدم! با این عملکرد مزخرفش جلو این تیم!نیمه دوم شروع شد تا دقیقه 72 6-1 جلو بودیم. یهو دیدم رو دقیقه 72 وایساده و تکون نمیخوره! متوجه شدم نتم قطع شده.رفتم بیرون اومدم داخل بازی دیدم بازیو 13-1 بردم ! اینجور تیم فقط به درد این میخورن که تفاضل ببری بالا :دی

sadbari
12-31-2014, 23:05
یه سوال فنی
وقتی بازیکنی افت می کنه باهاچیکار می کنین؟
یکی دوتا بازیکنم افت کردن 4-5 میگین تو بازی؟
وسط بازی از کجا بفهمم کدوم بازیکن بد بازی می کنه؟

ali.chila
12-31-2014, 23:23
وسط بازی به گزارش دقت کن اگر دیدی بازیکن داره توپ خراب میکنه یا اینکه کلا در جریان بازی اسمش توسط گزارشگر برده نمیشه یا اگر مدافع هست مهاجم حریف زیاد با گلر تک به تک میشه یا کرنر ها رو مهاجم حریف هد میزنه تعویضش کن بره. پس راهش اینه به دقت گزارش انگلیسی رو بخونیم

sadbari
12-31-2014, 23:56
وسط بازی به گزارش دقت کن اگر دیدی بازیکن داره توپ خراب میکنه یا اینکه کلا در جریان بازی اسمش توسط گزارشگر برده نمیشه یا اگر مدافع هست مهاجم حریف زیاد با گلر تک به تک میشه یا کرنر ها رو مهاجم حریف هد میزنه تعویضش کن بره. پس راهش اینه به دقت گزارش انگلیسی رو بخونیم
اگه سه تیمم همزمان بازی نداشته باشن می خونم گزارشو. البته تیم اصلیم به ندرت شکست می خوره و اگرم شکست بخوره با اختلاف یه گل میبازه ولی مسئله اینه که هروقت تعویض میکنم میبینم بازیکن رو اشتباه تعویض کردم یعنی اونی رو که خوب بازی می کنه اوردم بیرن و بده مونده بازی. این روزا هافبک وسطام افتضاحن. یعنی 4 تا شونم بد بازی می کنن.
در مورده افت بازیکن راه حل ندارین

aliexpress
01-01-2015, 01:38
اگه سه تیمم همزمان بازی نداشته باشن می خونم گزارشو. البته تیم اصلیم به ندرت شکست می خوره و اگرم شکست بخوره با اختلاف یه گل میبازه ولی مسئله اینه که هروقت تعویض میکنم میبینم بازیکن رو اشتباه تعویض کردم یعنی اونی رو که خوب بازی می کنه اوردم بیرن و بده مونده بازی. این روزا هافبک وسطام افتضاحن. یعنی 4 تا شونم بد بازی می کنن.
در مورده افت بازیکن راه حل ندارین

امتیاز 4-5 افتضاحه !!! اگه دیدی بازیکنت همش داره 4-5 میگیره تو فروشش شک نکن.من حیف شرایطم خوب نیس وگرنه اگه میتونستم حتی اگه بازیکنام 6 هم میانگین میگرفتن تو هر بازی مینداختمشون بیرون !

attta
01-01-2015, 03:03

ممنون بابت جوابت علی جان ، بله باید اول مشورت میکردم :-) اما دفعه بعد اگه خواستم این جنایت رو بکنم حتما با ای پی آمریکا میرم :-)

r.bolookat
01-01-2015, 10:51
سلام من فعلا تو لول سه بازی میکنم لول تیمم 28.2 ولی تو یه لیگ خیلی سخت افتادم بازی خیلی نامرده هرچی قویتر باشی میندازت تو لیگ سخت تر از کاپ حذف شدم تو لیگ شیشم تو چمپیون به زور موندم البته خودم هم وقت ندارم زیاد تو بازی باشم وگرنه بهتر از این بودم.
راستی من تو ترکیبم یه بازیکن دارم دفاع راست ایرانی هم هست بازیکن خیلی خوبیه تو هر بازی عالی کار میکنه متوسط تو هر بازی 150 به مهارتش اضافه میشه تو هر فصل هم متوسط 1.5 ستاره میگیره ولی سه ستارست وتنها بازیکن سه ستاره که تو تیمم ثابت بازی میکنه دلم نمیاد بزارمش بیرون اول فصل دو ستاره بود الان با سه چهارتا تمرین دیگه میشه چهار ستاره.
یه بازیکنم اسکات شد امیدوارم تا اخر فصل دو یا سه تا دیگه هم اسکات بشه ولی با این وضعیت نمیدونم فصل بعد تو چه لیگی بیفتم امیدوارم سخت نباشه

reza0641
01-01-2015, 12:48
آقا این جناب مورینیو به من یه لوگوی پرمیوم باشگاه رو به صورت رایگان داده! منم درجا انتخابش کردم :nishkhand:

واسه شما هم داده دیگه درسته؟

سلام به من همچین چیزی نداده :( کجا میده این چیزا رو ؟ think::

aliexpress
01-01-2015, 14:37
سلام به من همچین چیزی نداده :( کجا میده این چیزا رو ؟ think::

همونجا که گیفت ها قرار میگیره، اون لوگو هم باید باشه

danielmoodi
01-01-2015, 14:42
این لباسا رو اگه نمیخوایش بدش به من. این بازیکنای ما به دلیل کمبود بودجه لباس ندارن با زیرشلواریو رکابی میرن تو زمین :khandeeeee bahal:

اینو خوب اومدی واقعا و کلی خندیدم!
ولی فکر کنم که به سطح بالاها ازین چیزا بده
به سطح منکه همش فقط 1-2 بسته استراحت و مورال و ازین مزخرفات میده
فکر کنم اگر اشتباه نکنم یک بار هم زحمت کشید و 1 توکن بهم بیشتر داد! (البته اگر همونم برای خودم نیبوده باشه )

aliexpress
01-01-2015, 14:49
اینو خوب اومدی واقعا و کلی خندیدم!
ولی فکر کنم که به سطح بالاها ازین چیزا بده
به سطح منکه همش فقط 1-2 بسته استراحت و مورال و ازین مزخرفات میده
فکر کنم اگر اشتباه نکنم یک بار هم زحمت کشید و 1 توکن بهم بیشتر داد! (البته اگر همونم برای خودم نیبوده باشه )

نه بابا از این خبرا نیست لول بالا !!! هر چی به همه میده به ما هم میده.جدیدا هم به خاطر سال نو میلادی چند روزیه که جایزه میده از این پک ها. امروزم که فقط یه دونه بسته قرمز داد

reza0641
01-01-2015, 16:23
همونجا که گیفت ها قرار میگیره، اون لوگو هم باید باشه

به من نداده همچین چیزی om::

sadbari
01-01-2015, 19:36
به من نداده همچین چیزی om::
به همه داده
لوگوی باشگاه هست
حالا دوستان این به چه دردی میخوره؟
تا حالا از لوگوی معمولی استفاده می کردیم مثلا چی میشد
یه سوال
اینکه تو فیس بوک میزنه امروز به برنده ها جایزه میده ، تا حالا کسی گرفته

dahar
01-01-2015, 19:47
سلام
چرا دوستانی که از تو فیس بوک دارم نمیتونند منو تو بازی ساپورت کنند بازی منو تماشا کنند ولی اونایی که تو خود برنامه با اونا دوست شدم میتونند بازی ببینند و ساپورتم کنند:ey babaaa:

تا حالا دید برای خرید یک بازیکن به 30 راند کشیده بشه و در هر راند رقابت بین دو نفر حداقل 4 توکن هر کدوم مصرف کنند قیمت بازیکن از 1.4 به 3 میلیون رسید.......
این همه توکن اینا از کجا اوردن این دو نفر لول 3 و 4 بودن تازه شروع کرده بودن

sadbari
01-01-2015, 22:15
سلام
چرا دوستانی که از تو فیس بوک دارم نمیتونند منو تو بازی ساپورت کنند بازی منو تماشا کنند ولی اونایی که تو خود برنامه با اونا دوست شدم میتونند بازی ببینند و ساپورتم کنند:ey babaaa:

خب اولا باید زمان بازی شما تو بازی باشن
ثانیا تمایل به ساپورت هم داشته باشد
اووقت میتونن حمایتت کنن

dahar
01-02-2015, 00:38
خب اولا باید زمان بازی شما تو بازی باشن
ثانیا تمایل به ساپورت هم داشته باشد
اووقت میتونن حمایتت کنن

تمام شرایط بالا داشت....دو نفر همزمان کنارهم در فاصله نیم متری در یک لحظه در بازی بودیم ...اما وقتی یکی در حال بازی بود طرف مقابل اصلا مشخص نمیشد....حتی تو قسمتی بازی دوستان می نویسه چیزی نبود

ali.chila
01-02-2015, 01:37
این مشکل دیده نشدن بازی دوستان رو منم دارم واسه چند تا از دوستامو نمیتونم ببینم اونا هم همینطور پس این مشکل واسه همه هست خود سازندگان بازی باید برطرفش کنن
اونایی هم که توکن زیاد دارن مشخصه که میخرن

aliexpress
01-02-2015, 01:58
سلام. علی هستم 1 روزه وارد بازی شدم :nishkhand:

تیمم لول 1 فعلا 11 جدولم و امیدوارم که قهرمان بشم!!! :nishkhand:

مردشین باهام بازی کنین :nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishk hand::nishkhand::nishkhand: الکی گفتم خخخخخ mas:-

اینجوری نگام نکنینا ! تیمم خیلی قویه :| لول 1 :| :nishkhand:

ali.chila
01-02-2015, 16:26
سلام. علی هستم 1 روزه وارد بازی شدم :nishkhand:

تیمم لول 1 فعلا 11 جدولم و امیدوارم که قهرمان بشم!!! :nishkhand:

مردشین باهام بازی کنین :nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishk hand::nishkhand::nishkhand: الکی گفتم خخخخخ mas:-

اینجوری نگام نکنینا ! تیمم خیلی قویه :| لول 1 :| :nishkhand:
علی چیکار کردی؟ نکنه اومدی از اول شروع کردی؟

aliexpress
01-03-2015, 00:15
علی چیکار کردی؟ نکنه اومدی از اول شروع کردی؟

آره از اول شروع کردم :دی

البته تیم اصلیمو دارم . ولی گفتم یه تیم دیگه هم بسازم تو فیسبوک اینبار. ببینیم دنیای اونجا چطوریه

ali.chila
01-03-2015, 01:13
خوب اد کن منو تیم منو ببینی بالاخره :nishkhand:

aliexpress
01-03-2015, 15:21
خب دوستان

بالاخره منم بازیمو به فیسبوکم وصل کردم بدون هیچ مشکلی. جا داره از داش علی هم تشکر کنم که دیشب راهنماییم کرد

از جمله افتخاراتم داشتن فقط 1 قهرمانی لیگ !!!!!!!!! اونم فصل دوم بوده !lol:-:jeddiiiii:

kargar
01-04-2015, 13:00
سلام.چجوری میتونم توکن بخرم و اینکه الان میخوام از طریق فیسبوک وصل بشم چه مزیتهایی داره.و این که بعدا مشکلی پیش نمیاد.ای دی تیمم و پسورد رو از کجا میتونم ببینم.

isatis
01-04-2015, 18:35
سلام بچه ها خوبید؟ساعت هشت و نیم تو کاپ بازی دارم .خیلی تیم چغر و بد بدنی هست:d ی هافبک دفاعی هفت ستاره داره و دوتا بازیکن شیش ستاره یکی تو دفاع و یکی فورواردش .دیگه امیدی به فینال ندارم اخه مرحله قبلش به ی تیم سخت تر از این تیمه خوردم و دو تا بازیکن هفت ستاره داشت و سه تا شیش ستاره ولی بازی رفت رو شیش یک و برگشتو چهار سه بردم چون هافبک تهاجمیم و هافبکم که شیش ستاره هستند رو در اختیار داشتم ولی بازی برگشت دور قبل جلو همون تیم ک بردمش هابک تهاجمیم کارت قرمز گرفت دقیقه هشتاد و این بازی ندارمش و متاسفانه هافبکم هم همین ی ساعت پیش توی لیگ بازی داشتم و مصدوم شد تا چهار روز دیگه بسته هم ندارم.فقط دعا کنید بازی رفت که امشب هست مساوی تموم بشه اتبوس نچیندم و به سیستمم اعتماد دارم.امیدوارم یارای جایگزین که چهار ستاره هستند ناامیدم نکنند...think:: بد دپرس هستم...
راستی یچیز فهمیدم.گروه بندی تیم ها توی لیگ بر اساس عداد توکنایی که خرج میکنبد نیست و بر اساس تعداد fans ها یا هواداراشونه که بعد هر برد بیشتر میشن

aliexpress
01-04-2015, 20:51
سلام.چجوری میتونم توکن بخرم و اینکه الان میخوام از طریق فیسبوک وصل بشم چه مزیتهایی داره.و این که بعدا مشکلی پیش نمیاد.ای دی تیمم و پسورد رو از کجا میتونم ببینم.

سلام. از طریق کارت های بانک های خارجی این کار امکان پذیره. کلا اگه بخوایم ورژن فیسبوک دسکتاپ و گوشی رو مقایسه کنیم، اگه دسکتاپ 100 باشه گوشی 30 هم به زور میشه حسابشش کرد !!! به دلیل امکانات کمی که داره. بعضا این کمبود امکانات گوشی روی خرید های تیم هم تاثیر مستقیم داره !!!

مشکل شاید پیش بیاد برای من مشکل خاصی پیش نیومد. من به دلیل اینکه روی اکانت فیسبوکم یه تیم دیگه داشتم ریسک نکردم و یک اکانت جدید ساختم تا مشکل احتمالی پیش نیاد

آی دی و پسورد نداره که ! کلا روند اتصال تیم به فیسبوک اینه > شما یک اکانت فیسبوک داشته باشی > یک و/ی پ/ی ا/ن روی گوشی هم داشته باشین > قندشکن رو فعال میکنین،همیشه از گزینه Let Me Play برای وارد شدن استفاده میکردین، اما این بازی از گزینه Login فیسبوک استفاده میکنین > ازتون میخواد یوزر نیم و پسورد فیسبوکتون رو وارد کنید.

بعد از اون خودش به فیسبوک قاعدتا باید وصل بشه.اگه پیغامی چیزی اومد و دوباره ازتون خواست یا یوزر پسورد بزنید اینکارو انجام بدید. چند بار من انجام دادم دیگه مشکلی پیش نیومد.

بعدش هم که دیگه از فیسبوک دسکتاپ هم میتونین استفاده کنین و رو گوشیتونم که تیمتون سرجاشه

موفق باشی

isatis
01-04-2015, 22:30
عجب استرسی داشتمااا.خدا رو شکر بازیکنای هفت ستارش تو بازی نبودن و دوتا اسکاتش داخل ترکیبش بودن یکی دفاع یکی حمله.سه یک هم بردم امیدوارم بازی برگشت هم ترکیبش مث من ناقص باشه :دی

kargar
01-05-2015, 08:29
میخواستم بدونم اگه از $$$$$شکن استفاده کنم از حجم کم میشه؟منظورم حجم اینترنته

aliexpress
01-05-2015, 10:02
میخواستم بدونم اگه از $$$$$شکن استفاده کنم از حجم کم میشه؟منظورم حجم اینترنته

خب اگه اینترنت محدود داشته باشین که تو حالت عادی هم اگه برین تو اینترنت حجم کم میشه.چه بسا از قندشکن هم استفاده کنین حجم ممکنه بیشتر هم مصرف بشه

kargar
01-05-2015, 13:45
من الان با فیسبوک وصل شدم وقتی با گوشی وارد میشم که اصلا تغییری ایجاد نشده و وقتی میخوام از خود سایتTOP ELEVENهم برم اسمم رو میاره و وقتی روی این گزینه PLAY NOWکلیک میکنم یه صفحه سفید میاره که بالاش گزاینه هایی مثلPLAY وGIFTSداره.چیکار کنم اعصابم داغونه:ehe::ehe:.اینم از فیسبوکی که میگفتید

aliexpress
01-05-2015, 14:50
من الان با فیسبوک وصل شدم وقتی با گوشی وارد میشم که اصلا تغییری ایجاد نشده و وقتی میخوام از خود سایتTOP ELEVENهم برم اسمم رو میاره و وقتی روی این گزینه PLAY NOWکلیک میکنم یه صفحه سفید میاره که بالاش گزاینه هایی مثلPLAY وGIFTSداره.چیکار کنم اعصابم داغونه:ehe::ehe:.اینم از فیسبوکی که میگفتید

عزیز بازی رو گوشی چه حالت عادی باشه چه با فیسبوک هیچ فرقی نمیکنه ها !!! هر دوش یکیه ! فقط تو این حالت فیسبوک شما میتونید با کامپیوتر هم از طریق فیسبوک وارد تیمتون بشید

حالا چه مشلکی واست پیش اومده ؟

kargar
01-05-2015, 17:34
وقتی از طریق سایت خود تاپ الون میخوام وصل بشم وصل میشه اسمم هم میاد اما وقتی میزنم play nowیه صفحه سفید بازی میشه و چند تا گزینه دیگه و تبیغات چیکار کنم؟

r.bolookat
01-05-2015, 17:46
وقتی از طریق سایت خود تاپ الون میخوام وصل بشم وصل میشه اسمم هم میاد اما وقتی میزنم play nowیه صفحه سفید بازی میشه و چند تا گزینه دیگه و تبیغات چیکار کنم؟
صبر کنید تا بازی لود بشه بعضی وقت ها اولین بار یه کم زمان میبره (حدود دو سه دقیقه نه بیشتر) اگه بازم نشد شاید مشکل از قند شکن باشه

aliexpress
01-05-2015, 18:26

اگه مشکلت حل نشد از طریق خود فیسبوک وارد بازی شو ببین مشکل داره یا نه

kargar
01-05-2015, 18:28
اگه مشکلت حل نشد از طریق خود فیسبوک وارد بازی شو ببین مشکل داره یا نه
چجوری؟با خود فیسبوک برم؟

aliexpress
01-05-2015, 18:34
چجوری؟با خود فیسبوک برم؟

خب مگه اکانتت رو با تیمت ست نکردی ؟؟؟

اگه کردی که وارد اکانت فیسبوکت بشو و تو قسمت سرچش Top Eleven رو تایپ کن. بزار بازیش لود بشه. بعدش تیمت بالا میاد

kargar
01-05-2015, 18:38
اونجا هم بالا نمیاد.چیکار کنم

sadbari
01-05-2015, 19:19
اونجا هم بالا نمیاد.چیکار کنم
مشکل از قندشکن شماست. یا اونو عوض کن یا یه دقیقیه یه بار رفرش کن.
هات اسپت خوبه. برای بار اول نباید زیادعجله کنی بالاخره لود میشه.

danielmoodi
01-06-2015, 02:45
این مسئله فیسبوک هم خیلی مزخرفه! آخه چرا دوستان فیسبوکی رو نشون نمیده؟!!!دوستای فیسبوکمون که دوستان مهمتر و صمیمی تری هستند رو اصلا هیچ جوره نمیشه ساپورت کرد!من با یکیشون بازی دوستانه گذاشتم و بعد بازی اونو از لیست دوستای فیسبوکم برداشتم و رفتم تو بازی تا ازونجا اادد کنمش شاید مشکل رفع بشهحدس بزنید چی شد؟بله باز هم نشد!کلا طرف رو که از لیست دوتام حذف کرده بود هیچی، آیکونش رو هم به آیکون تاپ الون تغییر داده بود! و انگار که طرف اصلا جز تاپ الون نیست!

kargar
01-06-2015, 08:50
هات اسپت دارمبا نمیشه که نمیشه.20دقیقه هم صبر کردم

aliexpress
01-06-2015, 17:04
هات اسپت دارمبا نمیشه که نمیشه.20دقیقه هم صبر کردم

اگه گزینه هایی مثل play gifts invite buy tokens و ... رو نشون میده ولی بازی لود نمیشه، چند تا احتمال وجود داره !

1- محتمل ترین گزینه ش ضعیف بودن قندشکن شماست.

2- آپدیت نبودن فلش پلیر

3- ناتوانی مرورگر تو بالا آوردن بازی. با مرورگر های دیگه هم تست کنید

4- ضعیف بودن اینترنت شما

و ....

رو کامپیوتر با کر|یو هم یه تست بزنید ببینید بازی لود میشه یا نه

kargar
01-07-2015, 11:50
اینترنتم که 1مگ هستش و مرورگر هم که روی اپرا و کروم و فایرفاکس امتحان کردم درباره فلش پلیر هم که فیلم های اینترنتی رو نشون میده $$$$$ شکنم هم که هات اسپاته اگه گزینه دیگه در نظر داری معرفی کن البته پولی نباشه.

aliexpress
01-07-2015, 18:28
اینترنتم که 1مگ هستش و مرورگر هم که روی اپرا و کروم و فایرفاکس امتحان کردم درباره فلش پلیر هم که فیلم های اینترنتی رو نشون میده $$$$$ شکنم هم که هات اسپاته اگه گزینه دیگه در نظر داری معرفی کن البته پولی نباشه.

گفتم که با کر/یو هم ی امتحان کن ببین میشه یا نه.البته پولی هست ولی تو بعضی سایت ها به صورت رایگان گذاشتن فقط کافیه عضو بشی.تو گوگل سرچ کن کر/یو رایگان برای اعضا

اگه برات مقدور هست روی سیستم دوستان و آشناهاتون هم امتحان کنید ببینید اجرا میشه یا نه. که اگر شد مشکل از سیستم خودتون هست

sadbari
01-07-2015, 18:30
اولتراسورف رو هم امتحان کن. برای من اگه بقیه ی $$$$ جواب ندن ، این یکی جواب میده فقط ویدیو نمیاره که توکن بگیری.
یه سوال از دوستان.
یه مدتیه که دیگه واسم ویدیو نمیزاره واسه توکن. آیا محدودیتی داره ویدیوها؟درست میشه این؟

dahar
01-07-2015, 20:58
با سلام
این 2015/1/26 چه خبره؟

isatis
01-08-2015, 13:14
سلام بچه ها،امشب ساعت نه و پنجاه دقیقه تو فینال کاپ بازی دارم،میانگین تیمم هم بیست و دو وهشت دهم هست،بازم مثل همیشه بهترین بازیکنام مصدومن،اینبار جدی جدی شانسی برا قهرمانی ندارم

isatis
01-08-2015, 13:22
توی لیک هم با دوازده امتیاز بیشتر قهرمانیم.مسجل هست

aliexpress
01-08-2015, 13:40
واقعا رقابت تو لیگ ما خیلی سنگینه ! وحشتناکه ! امروز یه اتوبوس شیک چیدم مقابل یکی از همین مدعی های لیگمون که سوم جدول بود، یه برد 2-0 شیک تر بدست آوردم :crazy:

این بازی رو جزو بازی هایی حساب میکردم که حتی 1 امتیاز هم نمیگیرم ازش ! ولی خوب موقعی بردم. دارم نهایت تلاشمو بکنم حداقل بالا بتونم بیام

isatis
01-08-2015, 15:34
واقعا رقابت تو لیگ ما خیلی سنگینه ! وحشتناکه ! امروز یه اتوبوس شیک چیدم مقابل یکی از همین مدعی های لیگمون که سوم جدول بود، یه برد 2-0 شیک تر بدست آوردم :crazy:

این بازی رو جزو بازی هایی حساب میکردم که حتی 1 امتیاز هم نمیگیرم ازش ! ولی خوب موقعی بردم. دارم نهایت تلاشمو بکنم حداقل بالا بتونم بیام

سیستمی ک چیدی چی بوده؟من هرجوری هست میخام علاوه بر لیگ قهرمانی کاپ هم بدست بیارم

aliexpress
01-08-2015, 16:12
سیستمی ک چیدی چی بوده؟من هرجوری هست میخام علاوه بر لیگ قهرمانی کاپ هم بدست بیارم

من 1-4-1-4 چیدم حریفم فک کنم 2-3-1-4 چیده بود. من البته هارد دفندینگ گذاشتم و اکثر بازیکنامم بر میگشتن عقب.

برام جالب بود که مثلا حریف موقعیت شوتزنی پشت هیجده گیرش میومد ولی تک مهاجم من 2 3 بار جلوی شوتاشونو گرفت !!! یعنی تا کجا عقب اومده !:crazy:

sadbari
01-08-2015, 18:50
منم فردا 7 صبح لیگ قهرمانان فینالمه. البت به زور به فنال رسیدم دوتا بازی رو تو پنالتی بردم. تو لیگ هم تیم اولم با دو امتیاز اختلاف دومه . یکی 4 و اون یکی پنجم. البته 5می با تیم صدرنشین بازی داره ولی نمیکنم بتونه ببره. البته با 4می 6-0 بردمش ولی تیمام بگیر نگیر دارن و با تیم اولم بهش باختم.

sadbari
01-08-2015, 18:55
من 1-4-1-4 چیدم حریفم فک کنم 2-3-1-4 چیده بود. من البته هارد دفندینگ گذاشتم و اکثر بازیکنامم بر میگشتن عقب.

برام جالب بود که مثلا حریف موقعیت شوتزنی پشت هیجده گیرش میومد ولی تک مهاجم من 2 3 بار جلوی شوتاشونو گرفت !!! یعنی تا کجا عقب اومده !:crazy:
منم به لطف هارد دف به فینال رسیدم. تیم مقابل خیلی قوی بود و یه بازیکن 7 ستارهو 3-4 تا6 ستاره بقیه پنج ستاره و البته عملکرد بازیکناش عالی بود اکثرا 8و9 بودن ولی من با هارد دف و پاداش بالا تو پنالتی بردمش

aliexpress
01-08-2015, 22:00
کلا خیلی با هارد دفندینگ حال میکنم ! مثل یه تیمی مثه اتلتیکو میشم جلو رئال ! نمیزارم نفس بکشن mas:- هر چی حمله میکنن گل نمیشه :crazy:

من خداییش از زندگی شانس نیاوردم ! مردم میرن تیم میسازن همون اول کار میبینن صدر جدولن یا نهایت دومن. اونوقت من تیم میسازم تیم یازدهم جدولی تحویلم میده !!! :| نه خداییش این شانسه من دارم ؟؟؟

بدبختی اکثر بازیای آخر همین فصلم افتاده با تیمای بالای جدولی !امروز با همین هارد دفندینگ تیم دوم جدولیو بردم. فعلا هشتمم تلاشمو میکنم بیام بالا! ولی خدایی خیلی نامردیه :daghon:

isatis
01-08-2015, 22:07
قهرمانی لیگم ک قطعیه کاپ هم الان فینال تموم شد و چهار هیچ ی لیگ دویی رو بردم و قهرمان شدم/ی سوال:الان که کاپو بردم پایین اسم هر کاربر باس افتخاراتش بیاد.جامشو نشون میده زیر اسمم؟

aliexpress
01-08-2015, 22:21
قهرمانی لیگم ک قطعیه کاپ هم الان فینال تموم شد و چهار هیچ ی لیگ دویی رو بردم و قهرمان شدم/ی سوال:الان که کاپو بردم پایین اسم هر کاربر باس افتخاراتش بیاد.جامشو نشون میده زیر اسمم؟

واسه فصل بعد تموم افتخاراتی که فصل پیش کسب کردین رو پایین پروفایلتون نشون میده

aliexpress
01-08-2015, 22:23
راستی 21 توکن رایگان تو بخش فیسبوک گذاشتن. فقط کافیه اطلاعات کارت اعتباری رو بزنی تا گیرت بیاد، حیف ما که نداریم :daghon:

sadbari
01-08-2015, 22:55
راستی 21 توکن رایگان تو بخش فیسبوک گذاشتن. فقط کافیه اطلاعات کارت اعتباری رو بزنی تا گیرت بیاد، حیف ما که نداریم :daghon:
کلا این بازی به ضرر ما ایرانی هاست. فردا یه بازی ساعت 7 و یه بازی ساعت 10. کلا تمام بازی هام اینجوری بوده و تیم صدر جدول هم همه بازی هاس حداقل 8 ساعت اختلاف بوده
در مورد شانس هم فصل اول که سه تیم درست کردم رتبه های 1 تا 3 رو داشتن :luuugh:

aliexpress
01-08-2015, 23:07
کلا این بازی به ضرر ما ایرانی هاست. فردا یه بازی ساعت 7 و یه بازی ساعت 10. کلا تمام بازی هام اینجوری بوده و تیم صدر جدول هم همه بازی هاس حداقل 8 ساعت اختلاف بوده
در مورد شانس هم فصل اول که سه تیم درست کردم رتبه های 1 تا 3 رو داشتن :luuugh:

قیافه من بعد از خوندن خط بالایی : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

dahar
01-09-2015, 18:08
سلام
نوع کشوری که واسه باشگاه تعیین میکنی در ساعت بازی هات تاثیر میذاره؟:fek konam:
نوع پرسینگ و مارکینگ ایا تغییر میدین؟
تو بخش referral من که تو fb هستم اصلا پر نمیشه بعضی از ایتم ها شرایطش دارم مثلا فروش بازیکن یا ...:gijjj:
داشتن لوگو یا پیراهن اصلی واسه تیم منفعتی هم داره؟:eynak:
مدیر با top eleven مذاکراتی کن که کارت های شتاب قبول کنند....:ey babaaa:

ali.chila
01-09-2015, 19:02
نوع کشور کاملا تاثیر گذاره و اصلا به خاطر همونه که ازتون میخواد کشورتون رو بگید
نوع دفاع و این چیزا هم بستگی داره به تیمی که باهاش بازی داریم واسه هر بازی میشه سیستم خاص خودش رو بزاریم یا اینکه اگه با یه سیستم خاصی خوب نتیجه میگیریم میتونیم ثابت بزاریمش
اون بخشی که میگی چرا پر نمیشه دست ما نیست.شما باید اول دوستات رو دعوت کنی و اونا با دعوت تو ثبت نام کنن تو بازی و اون کارایی که بازی میخواد رو اون دوستامون که دعوت کردیم انجام بدن تا واسه ما پر بشه و درآخر توکن بگیریم
داشتن لوگو و این چیزا اختیاری هستش و تاثیری نداره

sadbari
01-09-2015, 19:09
سلام
تو بخش referral من که تو fb هستم اصلا پر نمیشه بعضی از ایتم ها شرایطش دارم مثلا فروش بازیکن یا ...:gijjj:

به نظر من نداره. یکی از تیمام ایران و اون دوتای دیگه آمریکا ولی اکثرا همزمان بازی می کنند.
رفرال مربوط میشه به دوستات که از طریق فیسبوک دعوت می کنی و دوستات باید با دعوت نامه شما وارد بازی شن که رفرال شما باشن. بعد از اون با فعالیتهای اونا شما توکن میگیری.
در مورد سوال دیگت بسته به توانایی تیمت داره و البته تیم مقابل

sadbari
01-09-2015, 19:18
البته یه تجربه شخصی دیگه
به نظرم بازی واسه کشور ما تیم های ضعیفتری میده
درخرید بازیکن، کشورهای دیگه مخصوصا ترکیه ایها جسورتر عمل می کنن چون می دونن شرایط مارو

aliexpress
01-09-2015, 23:52
سلام

سلام.

اکثر سوالات رو دوستان پاسخ دادن. فقط در مورد کارت های شتاب فکر نمیکنم با توجه به تحریم هایی که وجود داره بر علیه کشور ما چنین چیزی رو قبول کنن

aliexpress
01-10-2015, 13:54
خب امروز هم پرونده لیگ بسته شد واسه من و کارم رو با پنجمی به پایان رسوندم.البته اگه بازی امروزمو میبردم چهارم میشدم ولی متاسفانه مساوی شد:flowerysmile:

aliexpress
01-10-2015, 17:04
پرونده تیم دومم رو هم الان بستم. بدون هیچ خریدی تیمی که 11 جدول تحویل گرفتم و اکثر بازی هاشم با تیمای بالای جدولی بود رو چهارم کردم !

جبران تیم اولم شد که نتونست چهارم بشه:nishkhand:

aliexpress
01-10-2015, 17:49
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

خواستم هر جوری شده اون 21 توکن رایگان رو بگیرم... رفتم تو نت سرچ کردم ببینم مستر کارت یا ویزا کارت رایگان نزاشتن اطلاعاتشو وارد کنم یا نه

یه چند تا پیدا کردم قبول نکرد. آخرش نوشت به طور موقت به حالت تعلیق در میاد قسمت پرداخت آنلاین واسه توکن اگه مطمئن هستین اطلاعات درست وارد میکنین به ما اعلام کنین!

منو میگی درجا فلنگو بستم ! :nishkhand: گفتم آخ که الان اکانتمو بلاک میکنن! نخواستیم باو :evaa::eee::ey babaaa:

sadbari
01-10-2015, 22:32
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

خواستم هر جوری شده اون 21 توکن رایگان رو بگیرم... رفتم تو نت سرچ کردم ببینم مستر کارت یا ویزا کارت رایگان نزاشتن اطلاعاتشو وارد کنم یا نه

یه چند تا پیدا کردم قبول نکرد. آخرش نوشت به طور موقت به حالت تعلیق در میاد قسمت پرداخت آنلاین واسه توکن اگه مطمئن هستین اطلاعات درست وارد میکنین به ما اعلام کنین!

منو میگی درجا فلنگو بستم ! :nishkhand: گفتم آخ که الان اکانتمو بلاک میکنن! نخواستیم باو :evaa::eee::ey babaaa:
منم یه همچین تلاش های مذبوحانه ای کردم ولی اصلا نشد ولی اکانتو بلاک نمی کنن.
شما اگه با گوشی بازی می کنین می تونین Redeem کنید البته من در این مورد اطلاع چندانی ندارم ولی شنیدم بعضیا با این روش در clash of clans استفاده کردن.

sadbari
01-10-2015, 22:37
این فصل رو با قهرمانی چمپینز لیگ و نایب قهرمانی تو لیگ با تفاضل گل کمترتموم کردم. البته یکی از دلایل ناکامیم مصدومیت فراوان بازیکنام بود هر روز یه مصدو می دادم. بازی هایی که نبودم هم دوتا مصدوم رو شاخشون بود.
یکی از تیمام چهارم و یکی هم پنجم شد.

ManUtd7
01-10-2015, 23:21
سلام دوستان من تازه عضو شدم:ohum: الان level 3 هستم با 25 برد و 1 مساوی اول شدم. level 2 هم دوم شدم ولی متاسفانه نه توی کاپ ن چمیونز نتونستم هنوز مقامی کسب کنمom:: اونم بخاطر بدشانسی فقط. میگم دوستان نمیشه تیم هارو جستجو کرد توی این بازی؟

ali.chila
01-10-2015, 23:45
​قابلیت جستجوی تیم وجود نداره.

persian gulf
01-10-2015, 23:53
سلام
یاسر هستم لول ۴ رو بانایب قهرمانی و بهترین خط دفاع لیگ با ۱۵ گل خورده و ۱۲۰ گل زده تموم کردم.دوتا اولی و دوتا دومی لیگ داشتم و دیگر هچ.
راستی این عکسی که الان موقع شروع بازی هست و روش نوشتهsave the data که بالاشم یه تاریخ هست منظور خاصی داره آیا؟

kargar
01-11-2015, 16:45
این فصل هم تموم شد.توی لیگ ششم شدم:eee::ey babaaa:و کاپ و چمپیونز لیگ هم از دست دادمom:: تازه سهمیه هم نگرفتم:morde:

danielmoodi
01-11-2015, 19:36
البته یه تجربه شخصی دیگه
به نظرم بازی واسه کشور ما تیم های ضعیفتری میده
درخرید بازیکن، کشورهای دیگه مخصوصا ترکیه ایها جسورتر عمل می کنن چون می دونن شرایط مارو

نه بهیچ وجه به این مسئله ربطی نداره!
من همیشه تو لیگ های فوق سخت می افتادم! و پدرم در میومد!
تو سطح 6 که رسیده بودم با تیم خودم تو لیگی بودم که 8فت تیم اولش تمام اسکات بودند! و بسته به قدرت تیمها سیستم معمولا تیمهارو میچینه.
تیمای قوی باهم و ضعیفا با هم تا همه تحریک به حرید بازیکن بیشتر و توکن بیشتر بشوند. و همه اینا رو ول کنیم تازه الان به یک تجربه جدید دست یافتم که البته تلخ هم هست!
منکه تیممو عوض کردمو رفتم سطح دو تو همون هفته های ابتدایی لیگم (هفته 6) با رفتم تیمم به سطح بالاتر دیگه سطخ من بالاتر نرفت و همون 7 موند! اینم گفتم تا اگر کسی خواست ازین کارا بکنه این مسئله رو هم درنظر بگیره! و امیدوارم که این فقط برای این فصل باشه و تو فصل های بعدی سطح کلی خودمم بالا بره

danielmoodi
01-11-2015, 19:41
البته منم با یک تسم 3 ستاره! قهرمان لیگ و دوم تو جام حذفی شدم! تو جام چمپیونزلیگ هم کمی دیگه دیر شده بود برای بالا رفتن از گروه و ازون تو همون مرحله گروهی حذف شدم
حالا باید صبر کرد و دید که فصل بعد چی میشه!
الان که تیمم تماما شده 2 ستاره ولی تا لیگ مشخص نشه نمیخوام تیممو ببندم!

sadbari
01-12-2015, 11:18
نه بهیچ وجه به این مسئله ربطی نداره!
من همیشه تو لیگ های فوق سخت می افتادم! و پدرم در میومد!
تو سطح 6 که رسیده بودم با تیم خودم تو لیگی بودم که 8فت تیم اولش تمام اسکات بودند! و بسته به قدرت تیمها سیستم معمولا تیمهارو میچینه.
تیمای قوی باهم و ضعیفا با هم تا همه تحریک به حرید بازیکن بیشتر و توکن بیشتر بشوند. و همه اینا رو ول کنیم تازه الان به یک تجربه جدید دست یافتم که البته تلخ هم هست!
منکه تیممو عوض کردمو رفتم سطح دو تو همون هفته های ابتدایی لیگم (هفته 6) با رفتم تیمم به سطح بالاتر دیگه سطخ من بالاتر نرفت و همون 7 موند! اینم گفتم تا اگر کسی خواست ازین کارا بکنه این مسئله رو هم درنظر بگیره! و امیدوارم که این فقط برای این فصل باشه و تو فصل های بعدی سطح کلی خودمم بالا بره
نه منظورم خود تیم بود نه لیگ. دو تیم آمریکایی من بازیکنایی دارن که از همون ابتدا تو تیمن و خوب هم پیشرفت می کنن ولی تیم ایرانیم همه بازیکنا رو عوض کردم چون پیشرفتشون خوب نبود.
چند روز پیش بازیکنی بود لول 13 ولی باشگاهش لول2. فکر کنم خیلی به فنا رفته

sadbari
01-12-2015, 16:29
چیزی که امروز فهمیدم اینه که کاپ های مختلف جوایز مختلفی داره و هر چه تو لیگ مقام بهتری بیاری تو کاپ با جایزه بیشتر شرکت می کنی.
تیم اولم که لیگ گدشته دوم شد اگه کاپ رو ببره نزدیک13 میلیون گیرش میاد و اون یکی تیمام که 4و 5 شدن ، در صورت قهرمانی 8 میلیون گیرش میاد.

m_y3am
01-14-2015, 13:23
slm doostan, man mikham ba y gushie dg varede hesabam besham,ama nemidonam az koja bayad id bashgaho vared konam..
yani aslan engar jai vas vared kardan id bashgah nadare

sadbari
01-14-2015, 14:33
slm doostan, man mikham ba y gushie dg varede hesabam besham,ama nemidonam az koja bayad id bashgaho vared konam..
yani aslan engar jai vas vared kardan id bashgah nadare
به نظرم باید برای اکانت قبلیتون فیسبوک تعریف کنین تا در گوشی های دیگه هم بتونین وارد بشین
فیسبوک هم که $$$شکن میخواد. اگه فیسبوک هم تعریف کنین همیش باید با فیس وارد شین

m_y3am
01-14-2015, 15:23
به نظرم باید برای اکانت قبلیتون فیسبوک تعریف کنین تا در گوشی های دیگه هم بتونین وارد بشین
فیسبوک هم که $$$شکن میخواد. اگه فیسبوک هم تعریف کنین همیش باید با فیس وارد شین

bale doroste, mamnon az shoma

ManUtd7
01-16-2015, 14:54
سلام دوستان
این فصل 4تا تیم ایرانی هستیم
خودم Man utd
اسم بقیه ی تیم های ایرانی AKBAR FC ---- Ashkan FC-----perspolis
هرکدوم از این تیما اگه اینجان خودشونو نشون بدن. به کار هم می یاییم. LEVEL 4 هم هستیم

sadbari
01-16-2015, 16:00
سلام دوستان
این فصل 4تا تیم ایرانی هستیم
خودم Man utd
اسم بقیه ی تیم های ایرانی AKBAR FC ---- Ashkan FC-----perspolis
هرکدوم از این تیما اگه اینجان خودشونو نشون بدن. به کار هم می یاییم. LEVEL 4 هم هستیم
منم لول 4 ام. دوتا saeed fc و یکی grug fc
من سه تا تیمم تو یه جدول اند ولی همیشه بهترین ترکیب رو می فرستم. البته الان دیگه حوصله ندارم و سر نمیزنم و از شانس من تیم اولم با تفاضل درصدر نیست و دوتا از پرقدرت ترین تیمای لیگو برده . مثل اینکه وقتی نگاه نمی کنم بهتر بازی می کنن. تاثیر مربی به این میگن

ManUtd7
01-16-2015, 19:21
منم لول 4 ام. دوتا saeed fc و یکی grug fc
من سه تا تیمم تو یه جدول اند ولی همیشه بهترین ترکیب رو می فرستم. البته الان دیگه حوصله ندارم و سر نمیزنم و از شانس من تیم اولم با تفاضل درصدر نیست و دوتا از پرقدرت ترین تیمای لیگو برده . مثل اینکه وقتی نگاه نمی کنم بهتر بازی می کنن. تاثیر مربی به این میگن

من که همین یه تیمم به زور وقت میکنم بش برسم ولی بدجور اعتیاد داره. تا همیشه هم با همین میمونم ایشالا که تحریما برداشته میشه و میریم توکن میخریم روی همشونو کم میکنیم

kargar
01-18-2015, 20:35
بچه ها من الان لول5 هستم و وضعیتم خرابه.چرا منی که قدرته تیمم24 هست باید با تیمی که قدرتش38 هست توی یک لیگ بیفتیم.الان هم هشتم هستم:daghon::fek konam::ogh:entezar:::whistle3:

aliexpress
01-18-2015, 21:23
بچه ها من الان لول5 هستم و وضعیتم خرابه.چرا منی که قدرته تیمم24 هست باید با تیمی که قدرتش38 هست توی یک لیگ بیفتیم.الان هم هشتم هستم:daghon::fek konam::ogh:entezar:::whistle3:

تیم شما تو لول خودتون چند ستارست ؟؟؟

danielmoodi
01-19-2015, 01:15
چیزی که امروز فهمیدم اینه که کاپ های مختلف جوایز مختلفی داره و هر چه تو لیگ مقام بهتری بیاری تو کاپ با جایزه بیشتر شرکت می کنی.
تیم اولم که لیگ گدشته دوم شد اگه کاپ رو ببره نزدیک13 میلیون گیرش میاد و اون یکی تیمام که 4و 5 شدن ، در صورت قهرمانی 8 میلیون گیرش میاد.

خیلی جالب بود و ممنون که به ما هم گفتی. اصلا فکر همچین چیزیم نمیکردم!

sadbari
01-19-2015, 16:54
خیلی جالب بود و ممنون که به ما هم گفتی. اصلا فکر همچین چیزیم نمیکردم!
البته تیم ها هم قویتر و رفتن به مراحل بالا سخت میشه. سنگینترین شکست رو هم دیروز تو کاپ خوردم 4-0 البته خودم هم نبودم و هافبک دفاعیم اخراج شده بود. این کاپ هم پر

sadbari
01-19-2015, 17:01
آق این دیگه مشکل بازی نیست تیم شما ضعیفه. شما اگه الان تولیگ ما که لول4 هستیم باشی جزو ضعیفترین تیما هستی . قدرت تیم من بالای 29 هست و دو سه تیم هم بالاتر از 35 هستن. اصولا در سطح 5 قدرتمندترین تیما باید بالای 40 باشن. شما اگه بازیکنای آزاد سطح خودت روهم بخری قویتر از این میشی

RP7
01-19-2015, 21:09
سلام به همه ی دوستان من یکی از بازیکنای نسبتا قدیمیه تاپ الونم 10 ماهه دارم بازی میکنم لولمم 10 هست.اسم تیمم fc ramtin
متوسط قدرت تیمم الان 65 و داره روز به روز بالا تر میره
در کل فصلایی که بازی کردم بین اول تا چهارم شدم و تا الان که لول 10 هستم هیچ وقت نشده به چمپیونز لیگ نرسم
در کل این که حدود 5 سالم هست که از سایت های مختلف بازی های انلاین فوتبالی رو انجام میدم
تو تاپ الونم مهارت بالایی دارم که از نتایج تیمم فکر کنم معلوم باشه
الانم توی کاپ هستم تو چمپیونز لیگ هم تو گروهم دومم تو لیگم چهارمم ولی مطمئنم تا اخر فصل رتبم بهتر میشه
همین امروز هم توی سایت دربی عضو شدم
در ضمن هرجور سوالی که دوستان داشته باشند جواب خواهم داد
موفق باشید

kargar
01-20-2015, 20:52
یه ضد سیستم واسه 3-2-1-4 بگید سریع

dahar
01-20-2015, 22:06
یه ضد سیستم واسه 3-2-1-4 بگید سریع
ضد سیستمش این هست حالا ببین رو تیمت جواب میده

4-1-4-1

sadbari
01-20-2015, 22:37
سلام به همه ی دوستان من یکی از بازیکنای نسبتا قدیمیه تاپ الونم 10 ماهه دارم بازی میکنم لولمم 10 هست.اسم تیمم fc ramtin
متوسط قدرت تیمم الان 65 و داره روز به روز بالا تر میره
در کل فصلایی که بازی کردم بین اول تا چهارم شدم و تا الان که لول 10 هستم هیچ وقت نشده به چمپیونز لیگ نرسم
در کل این که حدود 5 سالم هست که از سایت های مختلف بازی های انلاین فوتبالی رو انجام میدم
تو تاپ الونم مهارت بالایی دارم که از نتایج تیمم فکر کنم معلوم باشه
الانم توی کاپ هستم تو چمپیونز لیگ هم تو گروهم دومم تو لیگم چهارمم ولی مطمئنم تا اخر فصل رتبم بهتر میشه
همین امروز هم توی سایت دربی عضو شدم
در ضمن هرجور سوالی که دوستان داشته باشند جواب خواهم داد
موفق باشید
خوش اومدین. امیدوارم که بتونیم از تجربتون استفاده کنیم
یه سوال: میشه تجربتون رو درباره شیوه پرسینگ و ترکیب بازی بفرمایین؟ شما خودتون با چه ترکیبی بازی می کنین. با بازیکنایی که افت می کنن چیکار می کنین؟
انصافا بازی خیلی به ما ظلم میشه. کانکت میشم بازی رو ببینم وسطش $$$ قطع میشه. میام میبینم 2-0 باختم با دوتا مصدوم. از کاپ اینجوری حذف شدم همین بلا تو چمپین هم سرم آمد

pedram5666
01-21-2015, 12:10
سلام من تازه نصب کردم هنوز لول 1 هستم:sad::sad:اما با قدرت در صدر قرار گرفتم ...دنیا فقط بایرن مونیخ:hooora2:

arsam63
01-21-2015, 16:22
سلام.من الان لول 2 هستم.میخواستم بدونم اون قسمتی که مربوط به فروش بلیط و تعیین بونوس هستش رو باید چه مقدار بزاریم یا اصلا اونا چه تاثیری دارن.تا حالا اونا رو اصلا دستکاری نکردم.کسی هست بدونه باید چیکارشون کنم؟؟؟

aliexpress
01-21-2015, 16:41
سلام.من الان لول 2 هستم.میخواستم بدونم اون قسمتی که مربوط به فروش بلیط و تعیین بونوس هستش رو باید چه مقدار بزاریم یا اصلا اونا چه تاثیری دارن.تا حالا اونا رو اصلا دستکاری نکردم.کسی هست بدونه باید چیکارشون کنم؟؟؟

سلام
قیمت بلیط رو سعی کنین پایین بزارین تا استادیوم پر شه و 5 درصد مالکیت رو بگیرین. بونوس یا همون پاداش هم بهتره واسه بازی های خیلی سختتون بزارین. تاثیرش که خب زیاده بازیکنا وقتی ببینن پاداش میگیرن در صورت برد ، همه تلاششون رو میکنن بازیو پیروز بشن

RP7
01-21-2015, 16:59
خوش اومدین. امیدوارم که بتونیم از تجربتون استفاده کنیم
یه سوال: میشه تجربتون رو درباره شیوه پرسینگ و ترکیب بازی بفرمایین؟ شما خودتون با چه ترکیبی بازی می کنین. با بازیکنایی که افت می کنن چیکار می کنین؟
انصافا بازی خیلی به ما ظلم میشه. کانکت میشم بازی رو ببینم وسطش $$$ قطع میشه. میام میبینم 2-0 باختم با دوتا مصدوم. از کاپ اینجوری حذف شدم همین بلا تو چمپین هم سرم آمد
سلام به شما دوست عزیز
در مورد پرسینگ وفتی که جلویین یا میخواین نتیجه رو حفظ کنین پرسینگ whole pitch جواب میده ولی در حالت معمولی own half بهتره در مقابل تیم های قوی میتونین با مارکینگ man to man و گذاشتن شیوه ی بازی رو defending بازی رو بسته کنید
من خودم معمولا از سیستم 3-3-4 استفاده میکنم و بعضی اوقات هم وسط بازی ترکیبمو به 2-2-4 تغییر میدم خیلی پیش میاد که بازیکنایی که از نظر قدرت عددی و skills عالین ولی تو زمین بد بازی میکنن همیشه سعی کنید این بازیکنارو سریعا بفروشید و بازیکنای دیگرو جایگزین کنید چون به دردتون نمیخورن و خیلی وقتا بازیکنای کم لول تر بهتر بازی میکنن خودتون باید قلق بازیکنا دستتون بیاد وتصمیم گیری کنید همیشه به امار بازکنا دقت کنید و سعی کنید بازیکنایی که در اکثر بازیها نمره ی 5و6 رو میگیرن کنار بزارید
در ضمن با وجود تمام مشکلات سعی کنید همیشه بازیاتونو ببینید چون خیلی تاثیر گذاره و در موقع دیدن بازی به علمکرد همه ی بازیکناتون دقت کنید در ضمن همیشه سعی کنید که ترکیبتون ساکن نباشه یعنی همش یجور نباشه و در هنگام بازی سعی کنین زیاد تعویض کنین خیلی خوبه که همیشه بازیکنای ذخیره ای داشته باشید که بتونن گره بازیو باز کنن

kargar
01-21-2015, 20:29
ضد سیستم2-2-3-3 یا 2-5-3 بگید

sadbari
01-22-2015, 12:47
ضد سیستم2-2-3-3 یا 2-5-3 بگید
فکر کنم 3-2-2-2-1 butterfly باشه. یه نگاهی هم ه فروم رسمی و جدولی که بچه ها تو همین سایت گذاشتن نگاه کنین

sadbari
01-24-2015, 19:31
امروز حسی شبیه باشگاه رئال مادرید دارم. ئر حالیکه احتیاج به بازیکن جدید نداشتم و تیمم صدره ولی رفتم یه بازیکن با کیفیت بخرم 5 ستاره بود هی من توکن میزدم هی اون میزدو 20 توکن ازدست دادم و توکن هام صفر شد خوشبختانه خریدم ولی کمرم شکست. دیگه نمیتونم خرید آخر فصل داشته باشم. فکر کنم با همین بازیکنا باید فصل بعد بازی کنم.

RP7
01-24-2015, 20:52
منم بعضی اوقات از اینجور کارا میکنم همیشه هم اخرش پشیمون می شم به نظر من تا حد امکان تو ی نیم فصل دوم کم توکن مصرف کنید که فصل بعدش تیمتون قوی باشه
بعضی اوقات تیم ادم یهو چند تا نتیجه ی بد میگیره من خودم فصل پیش 5 تا بازی لیگو پشت هم باختم بعد رفتم 2-3 تا بازیکن جدید خریدم تیمم زیر و رو شد و اخر سر فصل پیشو سوم شدم
خلاصه اگه دیدید تو یه فصل نمیتونید قهرمان بشید سعی کنید توکنتون رو واسه فصل بعد نگه دارید تا حداقل فصل بعد تیمتون رو واسه قهرمانی ببندید

kargar
01-25-2015, 15:26
چیکار کنم قدرته تیمم زیاد بشه.الان لول5 هستمو قدرتم25 هستش:daghon::fek konam::ey babaaa:

kargar
01-25-2015, 19:38
ضد سیستم 2-3-5 چیه؟ سریع بگید.ممنون.بازی برام مهمه

sadbari
01-25-2015, 19:42
چیکار کنم قدرته تیمم زیاد بشه.الان لول5 هستمو قدرتم25 هستش:daghon::fek konam::ey babaaa:
بازیکنان 5 ستاره بگیره. البته به آمار بازیکن هم دقت کن شرایط فیزیکی هم همینطور و متناسب با سیستمت و البته سعی کن بازیکنای چندپسته بگیری. تئ بازی دادن هم دقت کن بازیکنی که خریدی یهو وارد ترکیب نکنی معمولا اوایل ضعیف کار می کنن

sadbari
01-25-2015, 19:43
تو یه بازی یک طرفه که حریفو 11-0 بردم اینکه دروازه بان نمره 5 بگیره طبیعیه؟

RP7
01-25-2015, 20:28
تو یه بازی یک طرفه که حریفو 11-0 بردم اینکه دروازه بان نمره 5 بگیره طبیعیه؟

بله کاملا طبیعیه چون دروازبانتون احتمالا تو بازی بیکار بوده و سیوی نداشته

ali.chila
01-25-2015, 20:54
فردا ممکنه بازی عوض بشه کلا.اگه واسه گوشی آپدیت اومد حتما آپدیتش کنید بعد وارد بازی بشید.واسه pc هم که خود بازی عوض میشه نیاز نیست کاری کنید فلش پلیرتون فقط بهتره آخرین ورژنش باشه.

aliexpress
01-25-2015, 21:15
آره همونطور که علی گفت فردا بازی به کلی تغییر خواهد کرد

حالا ممکنه اتوماتیک عوض بشه که واسه فیسبوک همینجوره و ممکنه آپدیت بیاد واسه گوشی که حتما نصب کنید.

اینم یه سری عکس از تحولات بازی :

mottahed dez
01-26-2015, 12:50
سلام خسته نباشید دوستان
ببخشید من یه سوال دارم؟
گوشیم ویروس گرفته میخوام یکم مرتبش کنم یا تنظیمات کارخانه بزنم.احتمال قویtop elevenپاک میشه.
اگه دوباره نصبش کردم چطور وارد تیمم بشم.
خوشحال میشم اگه جواب بدید.ممنون

ali.chila
01-26-2015, 15:50
عزیز هیچ جوری تیمت پاک نمیشه حتی اگر چندین بار هم گوشی رو فلش کنی. فقط وقتی تیمت از بین میره که 70 روز وارد بازی نشی.چون وقتی ثبت نام میکنیم بازی بر طبق کد گوشیمون یه آی دی در نظر میگیره و از روی اون آی دی همیشه گوشیمونو میشناسه

kargar
01-26-2015, 17:16

sadbari
01-26-2015, 18:45

3N-4-1-2, 4-4-2

reza0641
01-27-2015, 10:33
سلام دوستان من ورژن جدید بازی رو دانلود کردم ولی امروز تمامش بازی داره اخظار میده اپدیت جدید میخواد .... توی هیچ برنامه ی هم اپدیت جدید پیدا نکردم . لطفا راهنمایی کنید

aliexpress
01-27-2015, 15:21
ورژن جدید بازی که توسط دوست خوبم علی ali.chila از گوگل پلی گرفته شده و تو سرور ایرانی آپلود شده. استفاده کنید و لذت ببرید.

لینک دانلود | ورژن 3.0.1 | حجم 49 مگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

به پست اول اضافه میشود...

reza0641
01-27-2015, 16:29
میشه درباره لیست جدیدی که توی بخش نقل انتقلات اومده توضیحی بدین

aliexpress
01-27-2015, 17:20
میشه درباره لیست جدیدی که توی بخش نقل انتقلات اومده توضیحی بدین

عزیز من خودم هنوزم موفق نشدم درست و حسابی وارد بازی بشم! اجازه بدین بازی رو زیر و رو کنیم و این مشکلات بعد آپدیت حل بشه بعد یه آموزش کامل میزاریم .

به قول علی اشتباه کردن اومدن تو این موقع از فصل آپدیت رو ارائه کردن ! میتونستن بزارن آخر فصل. البته ما که با فیسبوک بازی میکنیم مشکلی با این مورد نداریم ولی کسایی که با گوشی میرن خیلی میتونه به ضررشون تموم بشه

یک بار فقط تونستم برم تو بازی

بازی از نظر گرافیکی پیشرفت چشم گیری داشته. اضافه شدن صدا ها و موزیک ها واقعا هیجان انگیز هستن. اما بازی بیش از حد پیچیده شده تو این ورژن جدید و اگه بخوام نظرمو بگم راضی نبودم از این آپدیت. نه فقط من بلکه خیلیای دیگه ابراز نارضایتی کرده بودن از این مورد. ورژن قبل در نهایت سادگی بود و خیلی راحت میشد باهاش ارتباط برقرار کرد

اما این ورژن یه خورده پیچیده تر هست و زمان میبره تا به طور کامل با تمام قسمت هاش آشنا بشیم

reza0641
01-27-2015, 17:37
من به فیسبوک وصل نیستم و خیلی راحتم میتونم وارد بازی بشم
فقط تنها مشکلم اینه که نمیدوننم چطور تیم رو تمرین بدم و اون لیست جدید چیه
بقیه چیزاش تقریبا واضح هستن

dahar
01-27-2015, 19:15
سلام
پیشنهاد برا دوستانی که میخواهند بازیکن بخرند که حتما این کار توسط فیس بوک انجام بدن چون عملکرد بازیکنان تو لیگ و کاپ توش نوشته هست
واسه بازیکن تو بازی ها نمره پنج میگیره 7 تا راند نرن
قرار داد TV right کدوم بهتره ..حالت چهارمی چطور توکن میده؟
به نظرم دومی بیشتر میده

kargar
01-27-2015, 19:28
بچه ها من با فیسبوک بازی میکنم.از وقتی اپدیت اومده نمیتونم وارد بازبشم و ارور میده.چیکار کنم؟

ali.chila
01-27-2015, 19:59
یا با pc وارد بازی شو فعلا گوشی رو بیخیال شو تا بازی رو درستش کنن یا اینکه ورژن قبلی رو فعلا نصب کن و آپدیت نکن.هنوز قبلی خوب کار میکنه

arsam63
01-27-2015, 20:14
برا منم با فیسبوک نمیتونم وارد بازی بشم ولی اپدیت جدید گوشی رو نصب کردم خیلی جالب شده فقط تو ورژن قبلی بعد هر بازی قدرت بازیکنا زیاد میشد و میتونستی به انتخاب خودت قدرت حمله دفاع یا قدرت بدنی رو زیاد کنیم ولی تو ورژن جدیدش امروز بعد بازی هیچی زیاد نشد

arsam63
01-27-2015, 20:16
مال منم اینطوری بود از خود گوگل پلی اپدیت کن درست میشه

kargar
01-27-2015, 20:22
من با پی سی وارد میشم اما ارور میده.

danielmoodi
01-27-2015, 22:10
من بازی رو تو گوشیم آپدیت کردم و نه با پی سی و نه گوشی مشکلی ندارم و میتونم برم داخلش! اما بنظر منکه حیلی بد شده بازی تو آپدیت جدیدش! و درکل بازی فرقی نکرده! فقط گرافیکی ترش کردند، آهنگ پس زمینه هم داره که میشه قطعش کرد، ویبره هم بهش اضافه شده! که نمیدونم به چه درد این بازی میخوره! ولی بدترین بخشش همونی هست که یکی از بچهها بالاتر اشاره کرده و اونم اینکه سیستم بعد بازی اتوماتیک قدرت رو اضافه میکنه به بازیکن ها (البته میتونید برید تو همون بخش تمرین و مشخص کنید که به کدوم بخش حمله دفاع یا قدرت بدنی بیشتر اضافه بشه) و تو تمرین ها بین هر2 تمرین سبکش 10 ثانیه بیشتر زمان نمیخواد! بثه رو چک نکردم! ولی هنوز خیلی بخشاشم زده کامینگ سون! و کلا این نسخه نهاییشون نیست! و ازونحایی که ما به نسخه قبلی عادت کردیم بنظرم همون قبلی بهتر بود و من جدیده رو پاک و نسخه قبلی رو مجددا نصب کردم!
امروزم بدجور شانس آوردم! تو بازی رفت جام قهرمانان تو زمین خودم 1-0 برنده شده بودم ولی برای بازی امروز از 15 دقیقه فبل بازی هرچی زور زدم! $$$$$ شکن هام نه تو پی سی و نه تو گوشیم وصل نمیشدند! و بازی رو نتونستم تماشا کنم! و وقتی که مجددا تونستم برم تو بازی دیدم که کلی شانس آوردم! و بازی برگشت رو 2-3 باختم! ولی فکر کنم که بخاطر گل زده بیشتر تو خونه حریف منو ببره بالا!
فردا هم دو بازی سخت دارم! اولی با تیم سوم جدول لیگم که من دومم و در تعقیب تیم اول که البته بردش باید راحت باشه! ولی تو بازی رفت منو 4-1 برده بود! که البته اون موقع تیمم رو هنوز شروع به بستن هم نکرده بودم! و بازی دومم برای جام حذفیه که تو خونه حریف 2-1 بهش باختم (البته با آفلاین بودن و یک اخراجی) و امیدوارم که ببرم بازی برگشت رو برم بالا. ترکیب تیم حریفم 4-3-3 هست با سه مهاجم آماده! بنظرتون من با چه ترکیبی بازی کنم بهتره؟ (تیم من قویتره تو عدد و بازیکن)

danielmoodi
01-29-2015, 00:00
آخ آخ این بازی رو هم 3-1 بردم تا برم بالا! و البته با کلی شانس!
این دو بازی آخر حذفی جام قهرمانان و حذفی واقعا عالی بودند و هر دو حریفم تو بازی برگشت خوشبختانه اخراجی دادند! 3 اخراجی تو 2 بازی تا تیمم بتونه بره بالا! و قشنگیشم اینجاست که تو بازی امروز دقیقه 89 ضربه کاشته که با اخراج حریف بدست اومده بود گل شد تا 3-1 برنده بشم و برم بالا! ولی بازی دور بعدم با قویترین تیم جام حذفیه که یک سطح تیمش ازمن بالاتره! و دو بازیکن داره که 7تا ستاره دارند! میخوام باهاش 5-4-1 لوزی بازی کنم. بنظرتون خوبه؟

aliexpress
01-29-2015, 00:23
آخ آخ این بازی رو هم 3-1 بردم تا برم بالا! و البته با کلی شانس!
این دو بازی آخر حذفی جام قهرمانان و حذفی واقعا عالی بودند و هر دو حریفم تو بازی برگشت خوشبختانه اخراجی دادند! 3 اخراجی تو 2 بازی تا تیمم بتونه بره بالا! و قشنگیشم اینجاست که تو بازی امروز دقیقه 89 ضربه کاشته که با اخراج حریف بدست اومده بود گل شد تا 3-1 برنده بشم و برم بالا! ولی بازی دور بعدم با قویترین تیم جام حذفیه که یک سطح تیمش ازمن بالاتره! و دو بازیکن داره که 7تا ستاره دارند! میخوام باهاش 5-4-1 لوزی بازی کنم. بنظرتون خوبه؟

حریفت با چه سیستمی بازی میکنه ؟؟؟؟

danielmoodi
01-29-2015, 10:40
سیستم حریفم 4-2-2-2
یعنی 2تا هافبک دفاعی (dm) و 2تا هافبک وسط (cm) و2 مهاجم
ترکیب اصلی خودم هم 4-4-2 لوزی هست و موقع دفاع 5-4-1 لوزی میکنمش که بنظرم خوب جواب میده

danielmoodi
01-29-2015, 10:45
البته بنظرم برای حمله که نقطه ضعفش گوشه ها باشه که کمتر بازیکن داره و فقط 2تا دفاع گوش داره و شاید سیستم 4--5-1 v یا سیستمهایی شبیه این هم خوب باشن اما نمیدونم چرا همیشه تو بازیهای که 4-5-1 v میچینم گل میخورم؟!!
البته کلا گل هم خوب میخورم و نمیدونم چرا! و همیشه تاکتیک دفاعیم دفاع تو نمیه زمین خودی هست و دفاع منطقه ایی با تکل نرمال. و وقت هایی که بخوام تهاجمی بازی کنم میذارم رو آفساید گیری و در غیر این صورت بدون آفساید گیری بازی میکنم.
اگر کسی تاکتیک خوبی برای دفاع سراغ داره بهم آموزش بده که اینارو چطور بچینم بهتره ممنون میشم

isatis
01-29-2015, 17:27
woooow خدایی این ورژن جدید گوشی عالیه تو همه چیزش.قبلا نمیشد نامه ها رو راحت خوند و نمیشد توی قسمت فرند ها رفت ولی این راحت میشه و همه چیزش عالیه حتی برا خرید بازیکن هم عالی شده و مهارتاشو نشون میده و نوشته که چند تا بازی کرده و گل زده و اینا...
خدایی فوق العادس...
فقط ی مشکلی داره اونم اینکه تو ورژن قبلی یادتونه ی بازیکن میخریدیم بعد میرفتیم توی قسمت تمرین و فعالیتشو توی بازی روی نرمال یا زیاد یا کم میزاشتیم؟؟متوجه شدید چی میگم؟تو این ورژن هرچی گشتم نبودش.ینی وقتی بازیکن میخریم خودش میره روی نرمال؟؟اخه ورژنای قبلی کم بود و خودمون باس میزاشتیم رو نرمال

ali.chila
01-29-2015, 18:38
اون چیزی که میگی فعالیت بازیکن توی بازی نیست اصلا. اون شدت تمرینات هستش.وقتی روی درجه 1 باشه یعنی تمرین که بدی اون بازیکن استراحت میکنه.نرمال یعنی به صورت معمولی تمرین روش تاثیر داره و روی آخرین درجه که بزاریم به شدت تمرین روی بازیکن اثر میزاره. این ورژن فکر کنم همچین چیزی رو نداره درست نگشتم

dahar
01-29-2015, 19:47
سلام
تو ورژن جدید وقتی میخوای تمرین بدی یه x10 کنار صفحه هست اون چیه ؟
خرید بازیکن به صورت 6 توکن که بصورت دلخواه هست ...ایا بعد از پیشنهاد و خرید بازیکن اون 6 تا توکن به تیم مقابل میرسه اگه همش برسه، میشه بصورت دو طرفه بازیکن گرفت توکن هدر نره؟
اگه یه نفر ساپورت کنی بعدش بیای بیرون فکر کنم اون 2 درصد دیگه کم نشه ثابت بمونه به نظرم یا اینکه من اشتباه میکنم؟

fireboy8
01-29-2015, 21:52
سلام
تو ورژن جدید وقتی میخوای تمرین یه x10 اون چیه ؟
خرید بازیکن به صورت 6 توکن که بصورت دلخواه هست ...ایا بعد از پیشنهاد و خرید بازیکن اون 6 تا توکن به تیم مقابل میرسه اگه همش برسه، میشه بصورت دو طرفه بازیکن گرفت توکن هدر نره؟
اگه یه نفر ساپورت کنی بعدش بیای بیرون فکر کنم اون 2 درصد دیگه کم نشه ثابت بمونه به نظرم یا اینکه من اشتباه میکنم؟

درسته اون 2 درصد کم نمیشه و تا آخرش میمونه

دوستان اگه کسی آموزش بیشتری راجع به نحوه جدید خرید بازیکن(پیشنهاد دادن با 6 توکن ) میدونه لطفا توضیح بده به چه صورت هست؟

و یه سوال دیگه برای به دست آوردن توکن چرا این برنامه هایی که گفته بگیرید و نصب کنید تا توکن بدن و انجام میدم ولی توکنی اضاف نمیشه؟راه خاصی داره؟

danielmoodi
01-30-2015, 15:07
قدیم من راحت توکن از طریق فیلم دیدنش و دانلود برنامه هاش میگرفتم و البته + اون بسته های کمکیش مانند استراحت و ...! اما الان برای منم همین مشکل شما آقای فایربوی پیش اومده و خیلی کم میشه که بهم توکن یا بسته بده!
حالا نمیدونم که مشکل ما از قندشکنمونه! آخه بعضی وقتا با عوض کردن قندشکنم این مشکل حل میشد اما الان نه و دیگه خیلی وقته که بیخیال فیلم دیدن و دانلود برنامه ها شدم. اگر کسی هست هنوز که بدون مشکل توکن میگیره لطفا قندشکنش رو هم معرفی کنه تا ماهم ازون استفاده کنیم تا شاید مشکل ماهم حل بشه

كيانوش
01-30-2015, 16:52
سلام ب همگى
من تازه مربى شدم فصل اول قهرمان و دوم حذفى شدم
چرا فصل بعد ى ستاره از بازيكنام كم شد؟
الان بازيكناى ٥ و ٤ ستاره دارم ولى اوضام خراب اكثرا ميبازم دليلش چيه؟
چون تازه كارم لول ٢ مطمئنا سوال زياد ممنون ميشم راهنماييم كنيد

dahar
01-30-2015, 18:25
امروز بازی داشتم در حالی که منتظر شروع بازی بودم سه بر صفر برنده شدم
دلیلش نوشته بود 11 بازیکن دارای شرایط نداشت .....اما 15 بازیکن داشت
دوستان اگه کسی آموزش بیشتری راجع به نحوه جدید خرید بازیکن(پیشنهاد دادن با 6 توکن ) میدونه لطفا توضیح بده به چه صورت هست؟

kargar
01-30-2015, 19:16
من نمیتونم از طریق پی سی و فیسبوک وارد بشم و بازی لود میشه اما ارور میده چیکار کنم؟

Fc Bayern München
01-30-2015, 19:20
امروز من هم بعد قرنی یه سر زدم به اکانت تاپ 11 ام گفت اپدیت جدید اومده 48 مگ گفتم 48 مگ دانلود کردم . 48 مگ ها ! 48 مگ !

بعد که رفتم تو بازی دیم واقعا 48 مگ می ارزید خیلی خوب شده !

فقط من نمیدونم اون بخش استادیوم کجاست غیب شده ؟؟

لطفا تصویری راهنمایی کنید !!!!!:sad:

fireboy8
01-30-2015, 19:37
سلام ب همگى

دوست عزیز راجع به کم شدن ستاره بازیکنات شرایط اینجوره که هر وقت از یک لیگ به لیگ بالاتر صعود میکنی توی فصل بعد یک ستاره از همه بازیکنا کم میشه.
راجع باخت ها هم اولا باید به نسبت بازیکنایی که داری یه سیستم خوب برا خودت پیدا کنی و توی بازی ها هم سیستم حریفت رو هم چک کنی و بر اساس اون باهاش مسابقه بدی
البته بحث آنلاین بودن زمان بازی و مشاهده بازی و تعویض و غیره هم تاثیر زیادی رو نتیجه بازی داره
سعی کن استادیومت رو به خوبی ارتقا بدی و بازیکنای جوان تر خوب داشته باشی

aliexpress
01-30-2015, 19:40
سلام ب همگى

به فرم بازیکن ها و سیستمی که استفاده میکنید توجه داشته باشید.بازیکن قوی همیشه تضمینی برای پیروزی نیست

امروز بازی داشتم در حالی که منتظر شروع بازی بودم سه بر صفر برنده شدم
دلیلش نوشته بود 11 بازیکن دارای شرایط نداشت .....اما 15 بازیکن داشت

اون بخش تا جایی که میدونم مربوط به بازیکن های لب مرز اسکات شدن هستن ولی تو لیست فروش قرار نگرفتن. شما میتونید با پیشنهاد تعدادی توکن و مقداری پول به مربی اون تیم در خواست خریدش رو داشته باشید. اگه قبول کرد به تیم شما میاد و اگه نکرد که اتفاقی نمیوفته.

من نمیتونم از طریق پی سی و فیسبوک وارد بشم و بازی لود میشه اما ارور میده چیکار کنم؟

چه اروری میده ؟؟ همین الان چک کردم راحت وارد بازی شد

امروز من هم بعد قرنی یه سر زدم به اکانت تاپ 11 ام گفت اپدیت جدید اومده 48 مگ گفتم 48 مگ دانلود کردم . 48 مگ ها ! 48 مگ !

بعد که رفتم تو بازی دیم واقعا 48 مگ می ارزید خیلی خوب شده !

فقط من نمیدونم اون بخش استادیوم کجاست غیب شده ؟؟

لطفا تصویری راهنمایی کنید !!!!!:sad:

از منو کشویی بالا گوشه سمت چپ، اگه اشتباه نکنم گزینه Stadium هست که میتونی انتخابش کنی. البته دقیق نمیدونم چون زیاد با این ورژن جدیده کار نکردم

درسته اون 2 درصد کم نمیشه و تا آخرش میمونه

و یه سوال دیگه برای به دست آوردن توکن چرا این برنامه هایی که گفته بگیرید و نصب کنید تا توکن بدن و انجام میدم ولی توکنی اضاف نمیشه؟راه خاصی داره؟

سوال اولتون رو بالا توضیح دادم. در مورد برنامه ها خیلی اوقات بگیر نگیر دارن، گاهی توکن میده و گاهی هم نمیده. بستگی به شانس تون داره.

fireboy8
01-30-2015, 19:44

شما آپدیت جدید رو که تو پست اول هست دانلود کن و نصب کن مشکلت حل میشه

لینک جدید ترین ورژن بازی : لینک دانلود | ورژن 3.0.1 | حجم 49 مگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk)

kargar
01-30-2015, 20:00
ارورشتوی این مایه هاست:شما نتوانستید ایا میخواهید دوباره سعی کنید.هنوز اکانت گوشیم رو اپدیت نکردم

aliexpress
01-30-2015, 20:03
ارورشتوی این مایه هاست:شما نتوانستید ایا میخواهید دوباره سعی کنید.هنوز اکانت گوشیم رو اپدیت نکردم

عکس بزاری بهتر متوجه میشیم. ولی این ارور گاهی واسه خودمم پیش میاد که با یه ریلود حل میشه. ممکنه قندشکن تون ضعیف باشه

ali.chila
01-31-2015, 01:28
ف یلتر شکن بعضی سایت ها بدرد نمیخوره سرورش نمیتونه به بازی وصل بشه ارور میده.مثل $$$$$شکن های سایت toopnet. $$$$$شکنی که به بازی وصل میشه و خودم استفاده میکنم از سایت sharjme ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هستش.

danielmoodi
01-31-2015, 11:47
اگر میخوایید چیزشکن بگبربد این سایت هم قیمتش خیلی خوبه و هم همزمان میتونید 2 نفره آنلاین بشید و درضمن همه سیستم عامل ها رو هم یکجا و ارزونتر از همه جا بهتون میده! یعنی هم گوشی و هم کامپیوترتون رو با خرید یک اکانت خیلی ارزون میتونید وصل کنید به سرورهاش! ثسمت 3 ماه 9 تومنه فقط!!! و من خودم الان 3-4 ساله که فقط ازینجا میگیرم! سزعتش هم از سایتهای رقیب بالاتره!

كيانوش
01-31-2015, 17:46
من با تبلت بازى ميكنم اگه بخام تو گوشى اجرا كنم چيكا كنم با همين تيمى ك دارم بازى كنم؟

ali.chila
01-31-2015, 21:53
باید تیمتون رو به فیسبوک وصل کنید که با هر وسیله ای بتونید وارد اکانتتون بشید. واسه وصل کردن به فیسبوک وقتی که بازی رو اجرا کردید دو راه دارید اینبار وارد شدن با فیسبوک رو انتخاب کنید و یوزر و پسورد فیسبوک رو وارد کنید و بعد هم تایید کنید تا تیمتون به فیسبوک وصل بشه. ازون به بعد با هر گوشی ، تبلت یا کامپیوتری که خواستید میتونید با همین اکانتتون وارد بشید

كيانوش
01-31-2015, 22:48
چيزى رو ك من در مورد خريد بازيكن متوجه شدم صبح زود راحت ميشه بازيكن خريد ولى بعدش ديگه نميشه با بقيه كل انداخت چون توكن كم ميارم حالا اونا ب چ صورت توكن تهيه ميكنن نميدونم! يعنى اين همه واسه توكن پول ميدن؟
اگه راه حل بهترى واسه خريد بازيكن هس راهنمايى كنيد.
ممنون

shahram fc
02-01-2015, 14:09
سلام
من تازه بازی رو ديشب نصب کردم.از بس ناشی بودم به شدت بازيکنام رو تمرين دادم!!!
حالا شب بازی دارم و همشون آمادگیشون قرمزه.
چی کار کنم توکن هم ندارم؟

sadbari
02-01-2015, 17:24
سلام
من تازه بازی رو ديشب نصب کردم.از بس ناشی بودم به شدت بازيکنام رو تمرين دادم!!!
حالا شب بازی دارم و همشون آمادگیشون قرمزه.
چی کار کنم توکن هم ندارم؟
ازبسته های سبز استفاه کن البته فقط واسه اصلی ها. هر 3 ساعت هم 5درصد شرایطشون خوب میشه. البته میتونی بازیکنای اصلیتو امشب استراحت بدی که مصدوم نشن. کلا زیاد تمرین نده

danielmoodi
02-01-2015, 23:51
امشب فاجعه رخ داد!!!
قبل بازی آن شدم تو پی سی تا وقتی که بازی شروع شد برم ببینمش ولی اولش که حواسم پرت شد و 1-2 دقیقه که اینجوری ازدست رفت!! بعدش که اومدم سر بازی حالا هرچی میزنم نمیره تو بازی!!! و مونده رو همون لودینگش! آخرش بیخیال پیسی شدم و رفتم سروقت گوشی که اونم همینط.ر شد و کلا نتونستم برم تو بازی!!! گزارش بازی رو که دیدم به این شکل بود که تا دقیقه 65 2-1 جلو بودم و البته تو دقیقه 47-48 یک مصدوم میدم ولی با این حال تیمم بازهم یک گل میتونه بزنه و 2-1 شده بودن! فاجعه از دقیقه 65-66 شروع میشه که بازی اتوماتیک تعویض میکنه ولی چون همه تعویضیهایی که براش مشخص کرده بودم تو بازی بودن ضعیفترین بازیکنم رو که تازه آکادمی با 2 ستاره بهم داده بود رو میاره تو بازی بجای مصدوم!!!( که ای کاش هرگز نمیومد!!!) و ازونجا که ضعیف بوده کلا میرینه تو بازی!!! و 2تا گل میخورم! و 3-2 تو زمین خودم میبازم!!! بدیش هم این بوده که گل سوم رو دقیقه 89 دریافت کردم!!!
ولی بچه ها به صعود این شکلی عادت دارند و چون بدون آن بودنم 52% بازی دست من بوده و کلا همه آمارا بنفع من بوده امیدوارم که تو برگشت ببرم و میدونم که میبرم! فقط برام دعا کنید که با اختلاف 2 گل پیروز بشم! که اگر بشه چی میشه

shahram fc
02-02-2015, 09:35
خوب اولین بازیم رو با اینکه یه واحد کمتر از حریف بودم 3-0 بردم.
لطفا یه توضیحی راجع به تمرین دادن بدید.
من یه بازیکنم رو روی هر سه تا آیتم سمت چپ تمرین دادم ولی قدرتاش اضافه نشد.
در مورد گرفتن توکن هم توضیح بدید.چون اسپانسرم فقط روزی یه توکن میده که خیلی کمه
وآخرین سوال اینکه چطوری یه نفر رو از لیست دوستان حذف کنم چون قبل از بازی اصلی یه بازی دوستانه گذاشت بازیکنام خسته شدن

reza0641
02-02-2015, 16:43
ای کاش مثل ورژن قبلی ...قبل بازی پیام میداد
من هی یادم میره که بازی دارم ! :ey babaaa:om::

shahram fc
02-02-2015, 21:52
لطفا یکی شسته رفته تو مورد نحوه تمرین دادن تو ورژن جدید توضیح بده و اینکه چطوری قدرت بازیکنها افزایش پیدا می کنه؟
من از صبح یکی رو تمرین دادم. گین رو زده +11 واصلا تغییری تا حالا تو قدرتش انجام نشده و گین همون +11 مونده!!!

shahram fc
02-03-2015, 11:09
خوب اولین بازیم رو با اینکه یه واحد کمتر از حریف بودم 3-0 بردم.
لطفا یه توضیحی راجع به تمرین دادن بدید.
من یه بازیکنم رو روی هر سه تا آیتم سمت چپ تمرین دادم ولی قدرتاش اضافه نشد.
در مورد گرفتن توکن هم توضیح بدید.چون اسپانسرم فقط روزی یه توکن میده که خیلی کمه
وآخرین سوال اینکه چطوری یه نفر رو از لیست دوستان حذف کنم چون قبل از بازی اصلی یه بازی دوستانه گذاشت بازیکنام خسته شدن

لطفا یکی شسته رفته تو مورد نحوه تمرین دادن تو ورژن جدید توضیح بده و اینکه چطوری قدرت بازیکنها افزایش پیدا می کنه؟
من از صبح یکی رو تمرین دادم. گین رو زده +11 واصلا تغییری تا حالا تو قدرتش انجام نشده و گین همون +11 مونده!!!

ظاهرا من بازی رو زمانی نصب کردم که دیگه کسی یا اصلا بازی نمی کنه یا دیگه حوصله توضیح دادن نمونده!!om::

danielmoodi
02-03-2015, 14:54
ظاهرا من بازی رو زمانی نصب کردم که دیگه کسی یا اصلا بازی نمی کنه یا دیگه حوصله توضیح دادن نمونده!!om::

نه دوست عزیز! همه هستند! اما چون ورژن جدید کلی مشکل و کاستی داره! اکثرا برگشتن به ورژن قبلی! برای همینه که کسی جوابتو نمیده!
و برای سوال اولت هم هزار بار تو پستا های مختلف گذاشتیم که! اگر دوستانتون با شما بازی دوستانه بذارند فقط و فقط انرژی خودشون کم میشه و بازیکناشون خسته! و برای شمایی که بازی دوستانه رو انتخاب نکردی کلا انگار که اصلا بازی نکردی! و نه هیچی کم و نه اضافه نمیشه! و حتی اگر مصدومم بدی تو اون بازی بازهم بعد بازی بازیکنتون سرحال و مثل قبلش میمونه! پس نگران نباش و البته همه اینا برای موقعی هست که کسی با شما بازی دوستانه بذاره
اگر شما با کسی بازی دوستانه بذاری دیگه باز همه چی فرق میکنه!

كيانوش
02-03-2015, 15:42
خدايى اين ورژن خيلى جذاب كرده بازى رو ولى دو تا سوال
ورژن قبلى اقاى گل و بهترين پاسور و بهترين بازيكن رو تو ليستى نشون ميداد الان نداره يا من پيداش نميكنم؟
ورژن قبلى ليست مبلغ اول تا اخر تو هر سه جام مينوشت ايا اينم نداره يا من بازم پيداش نميكنم؟

Kiyan4
02-03-2015, 16:11
با سلام به همه دوستان
بازی Top Eleven در سال 2015 به روز شده و با برطرف کردن بعضی از معایب مثل نداشتن موزیک و صدا در بازی باعث افزایش هیجان بازی شده است و یا در کنار اسامی بازیکنان هم زمان ترکیب تیم هم قابل دیدن و تغییر است.قسمت های مختلف بازی که از سال 2013 هیچ تغییری نکرده و خسته کننده شده بود با تغییرات بسیار،جذاب و متنوع شده و باعث شده تا کاربر ارتباط بهتری با بازی برقرار کنه.چند عکس از اکانت خودم قرار می دهم تا بیشتر در جریان این تغییرات قرار بگیرید.لول من در این بازی 11 هست،البته این فصل به دلیل مشغله کاری و مدت کم حضور در بازی نتایج ضعیفی گرفتم و اوضاع تیم اصلا راضی کننده نیست.eterza::-:shogh:
امیدوارم از این بازی لذت ببرید.

danielmoodi
02-03-2015, 23:07
متاسفانهبا یک برد 1-0 تلخ از رسیدن به فینال باز موندم بازی رفت و برگشت از لحاظ آماری بازی دست من بود! شوت تو دروازه! درصد مالکیت و همه و همه بنفع من بود غیر از اینکه بازی رفت نتونستم برم تو بازی که معلوم نبود مشکل از چیه!!! و باک تعویض بحث بر انگیز که سیستم خودش انجام داده بود و در نهایت حذف بخاطر گل خورده بیشتر تو زمین خودی
ایشالا بچه ها فصل بعدی جبران میکنند!

Pourya_Ak
02-04-2015, 14:04
سلام به گیمرای ایرانی که تو این بازی واقعا با یه رقابت نابرابر خوب دارن بازی میکنن
تیم من اردوان اتلتیکه لول 2 یکماهی میشه نصب کردم بازی رو تو لول 1 چهارم شدم و رفتم لیگ بعدی و چمپیونز لیگ تو لول 2 هم فعلا با یه بازی کمتر دومم از کاپ و چمپیونزلیگم تو یکچهارم و یک هشتم حذف شدم!!
یه چندتا عکسم از محیط بازیم میفرستم و یه سوالم داشتم:
بازیکنایی که به لول scout میرسن و ستاره ی ششم رو میگیرن ما برای قرارداد بستن باهاشون باید 50 تا توکن بدیم.برعکسشم میتونه اتفاق بیفته؟یعنی ما اگه چنین بازیکنی رو بفروشیم 50 تا توکن میگیریم؟!
ممنون وآرزوی موفقیت برای همه تون

aliexpress
02-04-2015, 14:29
سلام به گیمرای ایرانی که تو این بازی واقعا با یه رقابت نابرابر خوب دارن بازی میکنن
تیم من اردوان اتلتیکه لول 2 یکماهی میشه نصب کردم بازی رو تو لول 1 چهارم شدم و رفتم لیگ بعدی و چمپیونز لیگ تو لول 2 هم فعلا با یه بازی کمتر دومم از کاپ و چمپیونزلیگم تو یکچهارم و یک هشتم حذف شدم!!
یه چندتا عکسم از محیط بازیم میفرستم و یه سوالم داشتم:
بازیکنایی که به لول scout میرسن و ستاره ی ششم رو میگیرن ما برای قرارداد بستن باهاشون باید 50 تا توکن بدیم.برعکسشم میتونه اتفاق بیفته؟یعنی ما اگه چنین بازیکنی رو بفروشیم 50 تا توکن میگیریم؟!
ممنون وآرزوی موفقیت برای همه تون

درود به شما دوست عزیز

بازیکنی که تو تیم شماست وقتی ستاره ششم رو میگیره و اسکات میشه نیاز به بستن قرارداد با 50 توکن اصلا نداره ! چون بازیکن خودتونه ! فقط قیمتش میره بالا.بابت فروششم مثل بقیه بازیکنا فقط پول گیرتون میاد

تنها بازیکنایی که تو بخش Transfers قسمت Scout قرار دارن نیاز به 50 توکن برای بستن قرارداد دارن

Pourya_Ak
02-04-2015, 14:44
مرسی از جوابت علی جان ولی منظور من این بود که با فروش اون بازیکن تیمی که بابتش پولی رو میده 50 تا توکن هم میده دیگه .
میخام ببینم اون 50 تا توکن به ما میرسه یا نه؟

aliexpress
02-04-2015, 14:47
مرسی از جوابت علی جان ولی منظور من این بود که با فروش اون بازیکن تیمی که بابتش پولی رو میده 50 تا توکن هم میده دیگه .

نه فقط بابتش پول پرداخت میکنه و خبری از 50 توکن نیست.

aliexpress
02-04-2015, 15:05
همونطور که میدونید به خاطر یه سری مشکلات خرید توکن برای اکثر ایرانی ها مقدور نیست، از اونجایی که توکن مهم ترین عنصر بازی هست تصمیم گرفتم یکی از جاهایی که تو کار فروش توکن هست رو بهتون معرفی کنم

این وبلاگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) که صاحبش یکی از اعضای ثابت همین تاپیک هست یعنی علی ali.chila ، که کار فروش توکن رو انجام میده

میتونید سر بزنید و استفاده کنید.

توجه داشته باشین که من فقط قصد معرفی دارم و خرید توکن نیازمند اعتماد سازی دو طرفه هست

صرفا معرفی این وبلاگ برای کسانی هست که علاقه به خرج کردن تو بازی دارن

موفق باشید

+ به پست اول اضافه میشود

sadbari
02-04-2015, 22:59
اون بازیکنی که واسه لول 2 اسکاته واسه لول 3 پنج ستاره و لول 4 چهار ستاره و الی آخره. و بازیکنا بصورت معمولی فروخته میشن. بازیکنای اسکاتو فکر کنم خود بازی میزاره و برا پول خرج کن هاست

sadbari
02-04-2015, 23:04
چندتا بازی نرسیدم نگاه کنم قهرمانی رو از دست دادم و الان واسه دومی می جنگم. البته لیگ سخت بود و 2-3 تیم با قدرت 36 به بالا بودن البته تیم اصلیشون بالاتر از اینا بودن در حد 39. ولی این لیگ 20 هفته صدرنشین بودم و اگه دوسه بازی آخر نگاه می کردم مقابل ته جدولی ها باخت نمی دادم کلا این لیگ بد نبود.

shahram fc
02-04-2015, 23:48
سلام
تو قسمت stat همون جایی که کارت زرد و قرمز بازیکنا رو نشون میده یه علامت قرمز رنگ گذاشته جلوی یکی از بزیکنام که عکسش رو میذارم خواستم ببینم چیه؟
ضمنا بهتره تو قسمت ساخت کدوم قسمت رو اول بسازیم؟

reza0641
02-05-2015, 00:59
یکی از دوستان لطفا توضیح بده لیست جدید که تو قسمت خرید و فروش اومده چیه
و ایا میشه به صورت مستقیم به یکی از بازیکنای تیم های که تو لیگم هست پیشنهاد بدم و بخرمش

aliexpress
02-05-2015, 14:30
یکی از دوستان لطفا توضیح بده لیست جدید که تو قسمت خرید و فروش اومده چیه
و ایا میشه به صورت مستقیم به یکی از بازیکنای تیم های که تو لیگم هست پیشنهاد بدم و بخرمش

پست های قبل توضیح دادم.

اینا بازیکنای لب مرز اسکات شدن هستن که تو لیست فروش قرار نگرفتن. ولی سیستم به صورت اتوماتیک همه بازیکنای لب مرز 5 ستاره رو اونجا قرار میده. شما میتونید با پیشنهاد دادن چندین توکن و مقداری پول به طرف مقابل تون درخواست خریدش رو بکنید. اگه قبول کرد میاد تو تیم شما ولی اگه نکرد که هیچ

arashcr7
02-05-2015, 16:18
سلام خدمت دوستان عزیز.
اسم تیمم استقلال بوشهره و لول 3 ام تا حالا دو قهرمانی لیگ و یک قهرمانی کاپ و یه قهرمانی چمپیون دارم.مرسی از علی آقا راهنمایی های خوبی رو واسه کاربرای تازه کار میزاره:haaa:

shahram fc
02-05-2015, 21:19
سلام
تو قسمت stat همون جایی که کارت زرد و قرمز بازیکنا رو نشون میده یه علامت قرمز رنگ گذاشته جلوی یکی از بزیکنام که عکسش رو میذارم خواستم ببینم چیه؟
ضمنا بهتره تو قسمت ساخت کدوم قسمت رو اول بسازیم؟

یه سوال دیگه هم دارم:
تو بخش ساعت مسابقات لیگ با پرداخت دو توکن میشه زمان بازی هایی که تو لیگ در خونه انجام میشه رو تغییر داد.
آیا این تغییر باید به تایید حریف برسه یا نه؟
چون اگه اینجوری نباشه که به ضرر تیم میهمان هست.

ali.chila
02-05-2015, 21:54
نیاز به تایید نداره.ربطی هم به میهمان و میزبان بودن نداره یه سری بازی ها رو میشه تغییر داد یه سری ها هم بازی اجازه نمیده. اینکه طرف مقابل ضرر میکنه یا نه تقصیر خودشه باید مرتب بازی رو چک کنه ببینه ساعت بازی عوض شده یا نه. البته ساعت بازی رو از روز قبلش باید تغییر داد اینجوری نیست که چند ساعت مونده به بازی بیایم عوض کنیم که حریفمون غافلگیر بشه. ازونجایی که اکثر بازیکنا هر روز به بازی سر میزنن پس غافلگیری هم پیش نمیاد و از ساعت بازی با خبر میشند

shahram fc
02-05-2015, 22:20
لطف می کنی دو سوال قبلی رو هم جواب بدی؟

mohamad 110
02-05-2015, 22:57
سلام عزیزان میگم توکن رایگان رو یه توضیح مختصری میدین؟ البته اگه میشه گرفت،رفتم تو بخشش و کارایی که گفت رو انجام دادم ولی چیزی نداد

sadbari
02-05-2015, 23:04
لطف می کنی دو سوال قبلی رو هم جواب بدی؟
به نظر من بهتره اول پزشکی و زمین تمرین رو ارتقا بدی بعد پارکینگ و استدیوم و مدرسه رو.
البته قبل از استادیوم صندلی ها.

mohamad 110
02-05-2015, 23:56
سلام دوباره بروبچ از تیم دوستام که چند لول از من بالاتر هستن میتونم بازیکن بخرم؟ بازیکناشون هشت ستاره و بالاترن

ali.chila
02-06-2015, 01:16
نه عزیز نمیشه که بازیکن با ستاره های بالا بخری. فقط 3 ستاره 4 ستاره و 5 ستاره میشه خرید. درضمن از هر تیمی نمیشه خرید.اون تیم باید سرورش با سروری که تیم خودت قرار داره یکی باشه.وگرنه اون شخص نه میتونه بازیهات رو ببینه و ساپورتت کنه نه میشه بازیکن رد و بدل کرد.فقط میتونید بهم دیگه گیفت بفرستید.

dahar
02-06-2015, 10:03
ایا این فینال لیگ قهرمانان در زمین یکی از دو طرف انجام میشه؟
فینال به یکی خوردم که سه فصل پشت سر هم به فینال میرسه دو بارش قهرمان شده
سیستمش 2-2-1-5 هست قدرتش شش تا بیشتره از من هست جلوشطور بازی کنم خوبه؟

mohamad 110
02-06-2015, 10:29
سلام دوستان
میشه توکن خرید؟

ali.chila
02-06-2015, 12:20
سلام دوستان
میشه توکن خرید؟
بهم پیام بده تا راهنماییت کنم

ali.chila
02-06-2015, 12:25
بخش scout ها امروز تغییر کرده.دیگه همه ی بازیکنا 50 توکن نیستن.بستگی به قدرتشون تعداد توکن کمتر یا بیشتر میخواند از 39 توکن تا 69 تا بینشون دیده میشه

aliexpress
02-06-2015, 12:43
بخش scout ها امروز تغییر کرده.دیگه همه ی بازیکنا 50 توکن نیستن.بستگی به قدرتشون تعداد توکن کمتر یا بیشتر میخواند از 39 توکن تا 69 تا بینشون دیده میشه

جالب شده انگار ! ولی بازم مفت نمیارزه !!!!! اگه 10 توکن بوود شااااااااااااید شااااید تو شرایط خاص میشد روش فکر کنی که بخری یا نه :|

arashcr7
02-06-2015, 20:37
سازندگان بازی بیشترین سعیشون رو کردن تا هر طوریه token های شما رو از دستتون در بیارن.scout کردن هم یه ترفند دیگه شونه.بنظر من حد اکثر دو تا توکن رو باید واسه یه بازیکن خیلی خوب خرج کرد و ما ایرانی ها اصلا نباید فکر کل انداختن با خارجی ها باشیم چون واسه خرید11 تا توکن تقریبا 15 هزار تومن پیاده میشین.:death:

arashcr7
02-06-2015, 20:47
حدود دو ساعت پیش در بازی روبرو با تیم دوم جدول ک منو با سه امتیاز اختلاف شدیدا تعقیب میکرد بازی داشتم ک نیمه اول روبا باخت رفتم رختکن ولی نیمه دوم با ترکیب تهاجمی 343 وارد زمین شدم ک گل اول رو دقه 60 زدم و گل دوم رو بازیکن تعویضیم که دقه 80 وارد زمین شده بود از رو یه کاشته قشنگ دقه 90 زدم و قهرمانیم قطعی شد.حیف ک تو کاپ حذف شدم و گر نه سه گانه رو امسال میبردم:death:

dahar
02-06-2015, 21:43
با برد یک بر صفر قهرمان champion league شدم............ :danc::iran:

تو بازی اخر لیگ تیم های اخر جدولی خیلی خوب بازی میکنند.......

این TV .right چهارمی چطور توکن میده؟ کدومش بهتره..........
این تیم لول بالا پولشون از میلیون بیشتر شده به بیلیون رسیده ستارشون نمیشه شمرد...........:sigar:

arashcr7
02-06-2015, 22:46
با برد یک بر صفر قهرمان champion league شدم............ :danc::iran:

تو بازی اخر لیگ تیم های اخر جدولی خیلی خوب بازی میکنند.......

این TV .right چهارمی چطور توکن میده؟ کدومش بهتره..........
این تیم لول بالا پولشون از میلیون بیشتر شده به بیلیون رسیده ستارشون نمیشه شمرد...........:sigar:

خداییش بعد از دیدن پروفایل یارو نابود شدم.:haaa:
ما کجا و این خارجیا کجا

ali.chila
02-06-2015, 23:42
ای بابا چرا جو میگیرتون خوب برید صفحات اون تاپیک قدیمی تاپ الون رو بخونید تا ببینید قضیه چیه. وقتی هر لیگ میرید بالا یک ستاره کم میشه از بازیکنا و باید بازیکنای قویتر بخرید. خوب وقتی سطح تیم ما مثلا 14 باشه قدرتمون میشه 85 تا 90 اگر تیممون 5 ستاره باشه.خوب کسی که سطحش 20 هست مشخصه که میانگین قدرت بازیکناش باید خیلی بیشتر از این حرفا باشه چون هر فصل یک ستاره ازش کم شده و مجبور شده بازیکنای بهتر بخره.اگر تیمش 5 ستاره باشه باید حداقل قدرتش 115 باشه.خوب وقتی پروفایل تیمی که قدرتش 115 هست رو نگاه میکنیم تیمش با ستاره های خیلی زیاد میبینیم.چون قدرت اون تیم نسبت به تیم ما سنجیده میشه.و برعکس وقتی اون به پروفایل ما نگاه میکنه تیم ما رو 1 یا 2 ستاره میبینه.درحالی که تیم ما برای خودمون 5 ستاره ممکنه باشه. گول این ستاره های زیاد اون تیما رو نخورید طرف خیلی قوی باشه 5 ستارست تیمش.شاید شما وقتی به سطح اون برسید قدرت تیمتون ازش بیشتر هم باشه
در مورد داشتن پول زیاد هم مشخصه قضیه چیه. وقتی لیگ بالاتر میریم هم قیمت بازیکنا بالاتر میره و هم اون پولی که از شرکت در تورنومنت ها و قهرمانی ها گیرمون میاد بالاتر میره. پس مشخصه بودجه ی یه تیم لول 20 باید خیلی بیشتر از 14 باشه.وگرنه اصلا نمیتونه بازیکن بخره. یه بازیکن در لول اونا شاید 200 میلیون قیمتش باشه در حالی که در سطح های پایینتر بازیکنای 5 ستاره 40 میلیون شاید باشند. اینجوری که بگیم الان یارو 2 بیلیون بودجه داره پس حتما وضعش توپه نه اینطور نیست. چون هر بازیکنش کلی قیمتشه و شاید اصلا کمبود بودجه هم داشته باشه و ما خبر نداشته باشیم

arashcr7
02-07-2015, 19:45
خب خدا روشکراینفصلم قهرمان لیگ شدم با 72 امتیازوبدون باخت سعود کردم.همینجوری پیش بره تا سال دیگه این موقع لول 15 ام:nishkhand:.ایشالا تا اون موقع تحریم ها برداشته شده ما ایرانی ها با خریدتوکن top eleven رو هم خز میکنیم.:death:

arashcr7
02-07-2015, 19:56
آخه چرا vpn با نت گوشی کار نمیکنه و حتما باید وای فای داشته باشی.میخاستم اکانتم رو به فیسبوکم وصل کنم دیدم اگر ببرون خونه یا سر کار باشم نمیتونم کانکت بشم بیخیال شدم.راستی کسی نمیدونه نت رایتل با اvpnکار میکنه یا نه؟؟؟؟؟

ali.chila
02-07-2015, 20:35
یکی اینو جواب بده............
قبلا یه نمودار کشیدم توضیح داده بودم کدوم اسپانسر بهترینه. که دومی ( از سمت چپ دومی) که روزی 1 توکن با آنلاین شدن در بازی میده بهترینه.عددش هم از همه بیشتره (35)

shahram fc
02-07-2015, 22:48
سلام
لیگ و جام حذفی از کی شروع میشه؟

aliexpress
02-08-2015, 01:14
سلام
لیگ و جام حذفی از کی شروع میشه؟

لیگ تا 3 روز آینده و جام حذفی احتمالا از فردا صبح

arashcr7
02-08-2015, 10:46
یه چیزی ک امروز فهمیدم این بود ک ای کاش بازیکنای گرونم رو فصل قبل میفروختم چون با هر لول ک بالا میری نیاز به بازیکنای بهتر با قیمت بالاتر داری.مثلا یه مهاجم داشتم ک فصل قبل 4 ستاره بود 2 مبیون می ارزید.اما فصل جدید شده سه ستاره و 1.2 ملیون بیشتر نمی ارزه.اگر آخر فصل قبل فروخته بودمش الان یه بازیکن با کیفیت با پولش میخریدم:aaaa:

mohamad 110
02-08-2015, 11:22
سلام علی من در مورد خرید توکن برات پیام گذاشتم لطفا ج بده

ali.chila
02-08-2015, 11:49
سلام علی من در مورد خرید توکن برات پیام گذاشتم لطفا ج بده
دیروز واست پیام خصوصی فرستادم. چک کن

mohammadali202
02-08-2015, 15:41
سلام
من اکانت فیس بوکم رو وصل کردم به این بازی. حالا میخوام حذفش کنم. چکار کنم؟؟؟؟؟

aliexpress
02-08-2015, 16:01
سلام
من اکانت فیس بوکم رو وصل کردم به این بازی. حالا میخوام حذفش کنم. چکار کنم؟؟؟؟؟

سلام. میخواین بازی رو از اکانت فیسبوک حذف کنید ؟؟؟ چنین کاری نمیشه انجام داد

shahram fc
02-08-2015, 19:43
واقعا در حق ما ایرانی ها خیلی ظلم میشه
از صبح ساعت 9 تا حالا کلی توکن خرج کردم ولی نتونستم بازیکن بخرم!!!

aliexpress
02-08-2015, 20:06
خب دوستان فصل قبل تیم من ششم شد تو اون لیگ فشرده و نزدیک! به هر شکلی بود بالا اومدیم.

تیم دومم هم قهرمان لیگ،نایب قهرمانی حذفی و سومی چمپیونز رو بدست آورد. این تیمم کلا 14 تا توکن داره ببینم با این تعداد توکن چندتا بازیکن میتونم بخرم lol:-

shahram fc
02-08-2015, 20:21
علی آقا شما کیا بازیکن می خرید؟
ساعت چند خوبه؟
امروز تو صفحه ضعیفترین بازیکن هم می رفتم حداقل یه مشتری داشت

arashcr7
02-08-2015, 20:32
این روزاچون اولین روزای فصله و اکثر کاربرا وضع مالی تیمشون خوبه سعی میکنن بازیکنای خوبی بخرن تا اول لیگ از رقبا عقب نیفتن.بنظر من ما ایرانی ها باید از روز 5 به بعد بازیکن بخریم چون نه توکن خوبی داریم نه شانسی واسه برنده شدن تو کورس خرج کردن توکن.:( سعی کن فعلا بازیکن نخری چون فقط حروم شدنه token هاته.تو سرور من ساعت 2 شب به بعد راحت میشه بازیکن خرید:ahaaaaaa:

ali.chila
02-08-2015, 21:00
11 تا بازیکن لب مرز اسکات شدن خریدم و تیمم رو بستم دیگه تا آخر فصل نیاز به خرید ندارم.10 تا از بازیکنای فیکس فصل قبلم رفتن ذخیره( گلرم فیکسه همچنان)11 تا هم میخواستم بفروشم (ذخیره های فصل قبلم)که فعلا 8 تاشون فروش رفته. مشتری کمه امروز هم راحت خریدم و هم سخت میشه فروخت.
اینم لیست توکن های خرج شده ی امروز
8 توکن برای دو بازیکن dc با قابلیت بازی در dmc
21 توکن برای سه بازیکن mc
14 توکن برای دو بازیکن st
11 توکن برای یک بازیکن dr با قابلیت بازی در dc
4 توکن برای یک بازیکن dl با قابلیت بازی در dc
5 توکن برای یک بازیکن mr با قابلیت بازی در amr
4 توکن برای یک بازیکن ml
85 توکن برای خرید 264 میلیون پول
=
152 توکن در کل

shahram fc
02-08-2015, 21:15
شما توکن خریدی یا به مرور جمع کردی؟

ali.chila
02-08-2015, 21:24
اگه به مرور میخواستم جمع کنم که این تعداد توکن باید به نوه هام میرسید ki::

aliexpress
02-08-2015, 21:54
این علی خودش تو خزانه دربار تاپ الون کار میکنه :))))) mas:-

علی آقا شما کیا بازیکن می خرید؟
ساعت چند خوبه؟
امروز تو صفحه ضعیفترین بازیکن هم می رفتم حداقل یه مشتری داشت

من هر وقت عشقم بکشه میرم سراغ خرید بازیکن !!! صبح خوبه خلوته ظهر هم همینطور . من شب ها خیلی کم پیش میاد برم واسه خرید بازیکن. از 6 بعد ظهر تا 2 شب نمیرم واسه خرید ولی بعدش اگه بخوام میرم.بیشتر از همه ظهر ها حدودای ساعت 14 - 15 میرم سراغ خرید.

امروز تو سرور من نمیدونم به چه دلیل ولی وحشتناک خلوت بود !

arashcr7
02-08-2015, 22:17
ای خدا سرور من انگار گدا گشنه ها ریختن رو سر بازیکنایی ک من تو ذخیره هامم نمیخامشون.هر چی بازیکن اش ولاش داشتم به قیمت خوب انداختم به این خارجیا.بازیکنای با کیفیت هم که سر خریدشون گونی گونی توکن خرج میشه و من فقط میشینم توکن ها رو میشمارم.باید قلکمو بشکنم یه 200 تا توکن بخرم:ahaaaaaa:

sadbari
02-08-2015, 22:29
من که یکی دو هفته بازیکن نمی خرم. با همین بازیکنا و هارد دف می خوام ببینم این فصل چیکار میکنم. البته منتظرم لیگ شروع بشه بعد شاید یه بازیکن در پست هافبک هجومی خریدم.

dahar
02-08-2015, 22:30
Top Eleven Be a Soccer Manager 3.0.2

تغییرات نسخه ی v3.0.2:

* اضافه شدن ویژگی ها و استایل جدید.........

* رفع اشکالات و بهبود عملکرد.......

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

shahram fc
02-08-2015, 23:03
این علی خودش تو خزانه دربار تاپ الون کار میکنه :))))) mas:-

من هر وقت عشقم بکشه میرم سراغ خرید بازیکن !!! صبح خوبه خلوته ظهر هم همینطور . من شب ها خیلی کم پیش میاد برم واسه خرید بازیکن. از 6 بعد ظهر تا 2 شب نمیرم واسه خرید ولی بعدش اگه بخوام میرم.بیشتر از همه ظهر ها حدودای ساعت 14 - 15 میرم سراغ خرید.

امروز تو سرور من نمیدونم به چه دلیل ولی وحشتناک خلوت بود !

والله من از ساعت 9 صبح هر نیم ساعت سر زدم . واسه بازیکن ضعیف هم مثل کرکس میریزن چکش می زنن.
تا فردا پس فردا صبر کنم ببینم چی میشه

42d3e78f26a4b20d412==