PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود ترینر پول بینهایت بازی pes 2015 ( اختصاصی دربی )

Fc Bayern München
12-19-2014, 09:28
سلام امروز میخوام یه هک عالی از پی ای اس 2015 بذارم بصورت کاملا مجانی !! ....

خودم امتحان کردم درست شد ولی همونجا پاکش کردم چون گفتم مزه نمیده دیگه تیم میخواد از کی ببازه ؟؟؟؟ اخه تقریبا تیمم شده بود منتخب جهان :nishkhand::evaa::blush:ki::

هك این بازی در یک فایل زیپ توسط سرور قوی آپلود بوی آپلود شده

میتونید این هک رو از سرور آپلود بوی دانلود کنید : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

بعد که هک رو دانلود کر فایل زیپ رو بازی کردید این پسورد رو براش وارد کنید : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

خب حالا شما دو تا فايل رو ميبینید ..... این دو تا فایل رو توی محتویات نصب بازی کپی کنید .... مثلا : C/Program Files/KONAMI/PES 2015

خب حالا تصوير به اين شكل ىر مياد ( شکل یک )

حال روی PES 2015 ML Editor کلیک کنید ....

گزینه ی Open رو بزنید و سیو بازی رو بیارید .... بعد که سیو رو آوردید ، مبلغ پول مورد نیازتون رو بنویسید .( شکل دو )

دقت داشته باشید که پولی که توی بازی براتون میاد باید به همون واحد نوشته شه یعنی وقتی توی اول مستر لیگ میزنید دلار حتما باید رو واحد دلار باشه یا مثلا وقتی میزنید یورو حتما باید رو واحد یورو باشه ....

میتونید از گزینه ی Max Value استفاده کنید تا بیشترین مقدارممکن پول به حساب مسترلیگ شما واریز شود .

بعد باید روی Save كلیک کنید ... براتون می نویسه : Masterleague file successefully saved ( شکل سه )

حالا ميتونيد بازی رو باز کنید و ازش لذت ببرید ...

اگر هم از این مطلب استفاده کردید ، دکمه تشکر یادتون نرده .....

در ضمن اگر در مورد این ترینر سوالی داشتید توی ادامه ی همین مطلب بیان کنید .

By :
Fc Bayern München ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Derby.ir

:de:

تصاوير :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Alirezad
03-24-2015, 14:55
فایل سیو کجاست
فقط ۳تا پوشه باز میشه که همشون خالین

Fc Bayern München
03-25-2015, 20:10
فایل سیو کجاست
فقط ۳تا پوشه باز میشه که همشون خالین

دوست عزیز منظورتون رو از سه تا پوشه نمیفهمم .. بعد از دانلود فایل با برنامه Winrar فایل رو بازکنید که بعدش این دو فایل رو میبینید ( تصویر اول ) ....

بعد هم دو فایل رو در محل نصب بازی اکسترکت ( Extract ) میکنید .

موفق باشید

با توکل به
11-13-2015, 19:40
لطفا واسه 2016هم بزارید

42d3e78f26a4b20d412==