PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ► بحث و تبادل نظر پیرامون توپچی های لندن ، آرسنال | فصل 2014/15 ◄

aliexpress
11-01-2014, 16:19
با نام و یاد خدا

roz:: استارت تاپیک بحث و گفتگوی فنی آرسنالی ها زده شد roz::

طبق روال گذاشته تو این تاپیک در مورد بازی های آرسنال ، عملکرد بازیکنان ، جایگاه تیم ، خرید ها و .... بحث خواهد شد

در گذشته بخش آرسنال همواره جزو بخش های پر بازدید انجمن بوده

امیدواریم باز هم دوستان آرسنالی با حضورشون این بخش رو رونق بدن love::

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

love:: با آرزوی بهترین ها برای توپچی ها love::

pooyan_wenger
01-03-2015, 22:10
دیدم بچه ها همونجا پست زدن دیگه ادامه همونجا دادیم نگو اینجام هسashem:-
یه دوره زمانی خاص بود بچه ها وقت خالی داشتن...یکی از بروز ترین تالارهای انجمن بود...ولی به قول TT "کافیه یک لحظه توپچی باشید تا ابد توپچی خواهید ماند" love::love::
شاید هم پیشرفت تیم های دیگه بعضی از هواداران رو زده باشه و دیگه زیاد تو بحث ها شرکت نکنن...دوره های قبل تقریبا آرسنال ثبات بی نظیری داشت از نظر بازیکن سطح بالاتری داشت
خیلی از عزیزان افکار ونگر رو زیر سوال میبرن و به کلاسیک بودنش انتقاد می کنند.نظرها متفاوت
درکل همه آرزوی موفقیت آرسنال رو داریم به امید بهترین ها:hooora2:

aliexpress
01-03-2015, 23:19
دیدم بچه ها همونجا پست زدن دیگه ادامه همونجا دادیم نگو اینجام هسashem:-
یه دوره زمانی خاص بود بچه ها وقت خالی داشتن...یکی از بروز ترین تالارهای انجمن بود...ولی به قول TT "کافیه یک لحظه توپچی باشید تا ابد توپچی خواهید ماند" love::love::
شاید هم پیشرفت تیم های دیگه بعضی از هواداران رو زده باشه و دیگه زیاد تو بحث ها شرکت نکنن...دوره های قبل تقریبا آرسنال ثبات بی نظیری داشت از نظر بازیکن سطح بالاتری داشت
خیلی از عزیزان افکار ونگر رو زیر سوال میبرن و به کلاسیک بودنش انتقاد می کنند.نظرها متفاوت
درکل همه آرزوی موفقیت آرسنال رو داریم به امید بهترین ها:hooora2:

ای مشکل بی روحی هوادارا نه فقط واسه همین تاپیک که بلکه واسه کل انجمن هست ! و حتی نه فقط این انجمن که بیشتر انجمن های ورزشی هم همینطور هست وضعیتشون !

ولی ما داریم تلاش میکنیم بازم بتونیم هوادارا رو با فوتبال آشتی بدیم و اینجارو مثل قبل گرم تر کنیم roz::

Abdollah 202
04-12-2015, 02:33
سلام به بروبچ باحال آرسنالی ...
چ خبر ؟ خوش میگذره ؟ والا من به شخصه متاسفانه از اول فصل تا حالا نتونستم بازی های ارسنال رو دنبال کنم حتی لیگ قهرمانان رو هم نتونستم ببینم om::
اما خب گفتم بیام بعد مدتها یک پستی بزاریم
بازی با لیورپولو دانلود کردم چ تیم باحالی شدیم نسبت به سالای قبل ... دم همه ی بچه ها گرم :rose:

pooyan_wenger
05-17-2015, 01:00
رو نمایی از لباس فینال FA Cup تیم

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==