PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : FIFA 15 Career Mode | ( مدیریت تیم و باشگاه داری فیفا 15 )

aliexpress
09-22-2014, 03:05
بالاخره پس از مدت ها انتظار فیفا 15 عرضه شد !

در این تاپیک در مورد بخش Career Mode که شامل قسمت های Manager Career و Player Career هست ، صحبت خواهیم کرد

اینجا شما میتونید سوالات خودتون در مورد بخش کریر رو بپرسید و در مورد انتخاب تیم ، وضعیت تیم های خود ، خرید و فروش بازیکنان ، معرفی بازیکنان مناسب و ..... بحث و تبادل نظر کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

توضیحات نصب: کرک نهایی بازی فیفا ۱۵ توسط گروه ۳DM عرضه شد! برای اجرای این کرک لطفا موارد زیر را درنظر داشته باشید:
۱) این کرک (۳DM Version.1) تنها بر روی ویندوز ۷ ۶۴بیتی قابل اجرا است
۲) باید آخرین آپدیت کارت گرافیک شما قبل از اجرای بازی حتما نصب شده باشد.
۳) باید DirectX 11 بر روی سیستم شما نصب باشد، که می توانید از اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) دریافت کنید.
۴) ویندوز شما باید به آخرین نسخه اش آپدیت شده باشد.
۵) تمامی نسخه های مربوط به Microsoft Visual C++ از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ را حتما نصب کنید و این نصب را به ترتیب از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ انجام دهید. برای دانلود، می توانید اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) را کلیک کنید.
۶) آخرین نسخه پیش نیاز Origin را حتما دانلود و نصب کنید. این پیش نیاز برای اجرای بازی ضروری است. برای دانلود می توانیداینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) را کلیک کنید.

حال، برای نصب این نسخه از بازی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:
۱) ابتدا آنتی ویروس و فایروال خود را حتما به طور کامل غیرفعال کنید.
۲) فایل فشرده دانلود شده خود را اکسترکت کنید تا ۲فولدر Game و Update 1-4+ Crack برای شما حاصل شود.
۳) حال، فولدر Game را در محل C:\Program Files قرار دهید. و فولدر Game را به FIFA 15 در صورت تمایل تغییر نام دهید.
۴) فایل های موجود در پوشه Update را در محلی که بازی را کپی کرده اید، جایگزین نمایید. به طور مثال اگر فولدر شما، همان فولدر Game باشد، فایل های موجود در پوشه Update را در فولدر Game جایگزین نمایید.
۵) فایل های موجود در پوشه Crack را در فولدر اصلی بازی جایگزین نمایید.
۶) فایل اجرایی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.
۷) فایل اجرایی Launcher.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید تا بازی برای شما اجرا شود.
۸) از بازی لذت ببرید.

– دانلود Update 1-4 + Crack 3DM Version.1 بازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links]).rar)

– دانلود Crack.3DM.Version.2+Update بازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

– دانلود Crack.3DM.Version.3+Update بازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]([Only Registered And Activated Users Can See Links]).rar)
([Only Registered And Activated Users Can See Links])
– دانلود آموزش تصویری نصب و اجرای بازی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

کرک ورژن ۲ گروه ۳DM در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۱۵ عرضه شد! طبق صحبت های این گروه، در این نسخه پشتیبانی از ویندوز ۷ ۶۴بیتی و ویندوز ۸ ۶۴بیتی صورت گرفته است. هم چنین ۸۰% از دیتابیس مربوط به بازی Dragon Age 3 نیز در این بازی قرار داده شده است که نشان دهنده ی شانس بسیار بالای گیمرها در اجرای بازی به صورت کامل می باشد. طبق قرار این گروه، برنامه به صورت آپدیت هفتگی این کرک می باشد. شما می توانید این کرک را در بالای لینک های دانلود نسخه اصلی بازی، دریافت نمایید.

مشکل خارج شدن از بازی بعد از انتخاب زبان:

عزیزانی که مشکل خارج شدن از بازی را پس از انتخاب زبان بازی دارند، لطفا دقت داشته باشند که ابتدا باید آپدیت را کپی کرده و سپس کرک را کپی کنند. هم چنین، در قسمت جستجوی ویندوز خود، در بخش Start Menu، عبارت Turn Windows Features را جستجو کنید. پس از نمایش فایل مربوطه در پنجره ی سرچ شما، آن را انتخاب کرده و اجرا کنید. حال، بخش Media Features را پیدا کنید و مطمئن شوید که تیک گزینه Windows Media Player خورده باشد و فعال باشد. در غیر این صورت، این مورد را فعال کرده و سپس بازی را با خیال راحت اجرا کنید.

راه حل دوم – رفع مشکل خارج شدن از بازی بعد از انتخاب زبان

۱- به قسمت کنترل پنل رفته و روی Turn windows features on or off رو کلیک کنید و برید و تیک media features رو کلا بردارید و ok کنید و سیستم رو ریستارت کنید
۲- برنامه sandBox رو دانلود کنید سپس نصب کنید ، پس از نصب آن را Close کنید ، (به طوریکه minimize شود نه اینکه کلا بسته شود)
سپس به قسمت فولدر بازی ـتون برید و (قبلا آپدیت رو ریخته باشید و کرک v2 رو هم نصب کردم باشید) ، فایل launcher رو راست کلیک کرده و روی Run Sandboxed کلیک کنید روی Default box کلیک کرده و در پایین حتما تیک Run as UAC Administrator رو بزنید و ok کنید
وارد بازی میشوید و سپس زبان را انتخاب میکنید
۲ پیغام دریافت میکنید ، یکی یه ارور هست که ok داره ، به هیچ عنوان اون ok رو نمیزنید ، اون رو minimize کنید و کاری بهش نداشته باشید و یه پیغام از طرف Sandboxed که اون رو Closed کنید .
حالا به بازی برگردید و لذت ببرید.

با تعریف و تمجید هایی که از نسخه 15 فیفا شنیده شده باید منتظر موند و دید که

آیا بخش کریر فیفا 15 ، ما فیفا باز ها یا بهتره بگیم ما کریر باز ها رو راضی نگه میداره ؟؟؟

گذر زمان به این سوال پاسخ خواهد داد !

امیدواریم این تاپیک هم مانند سری تاپیک های کریر فیفا به محفل گرمی برای ما فیفا باز ها تبدیل بشه

ابن شما و این FIFA 15 Career Mode

سعید17
09-26-2014, 23:14
سلام اولین سوال در مورد کریرمود
ایا مثل فیفا 14 قدرت بازیکنان مشخص نیست؟من واقعا ازین قسمت بازی ناراضیم

Ran
09-26-2014, 23:18
سلام به همگی
دیروز (پنجشنبه) بالاخره فیفا15 رو گرفتم... اول این رو بگم که خیلی سخت شده... چه گل زدن چه گل نخوردن :yes:
نکته دوم اینکه بازیکنها و اصن گیم پلی به نظر تغییر زیادی کرده! بازیکن ها انگار لاغرتر شدن... دویدن ها واقعی تر شده... و صد البته تیم منیجمنت هم تغییر کرده که من خیلی ازش خوشم نیومد. تیم منیجمنت قبلی به نظرم باحال تر بود...
در مورد بازیکن های ایرانی هم باید به جواد نکونام، سردار آزمون، علیرضا حقیقی، دنیل داوری، بیت آشور اشاره کنم که در بازی حضور دارند!!
در کل به نظرم همه چی در فیفا 15 واقعی تر شده و خیلی سخت تر... دروازه بان ها رفلکس هاشون خیلی بهتر شده و تقویت شدن...
راستی من نمیدونم چرا بودجه ها تغییر نکرده!! مثلا منچسر که دیماریا با فالکائو رو خریده همون بودجه ای رو داره که سال پیش هم داشت!! یعنی فقط 33تا... خیلی کمه که...
شما هم اگه از فیفا 15 مطلب جالبی دارین منتظر خوندن حرف های جالب شما هستیم... موفق باشید

aliexpress
09-27-2014, 01:03
سلام اولین سوال در مورد کریرمود
ایا مثل فیفا 14 قدرت بازیکنان مشخص نیست؟من واقعا ازین قسمت بازی ناراضیم

سلام
دوستانی که فیفا 15 رو گرفتن جواب این دوستمون رو بدن . متاسفانه من فعلا بازی ندارم

ولی برعکس من از این ایده خوشم اومده.به نظر من باشدش خیلی باحال تر و سخت تر میشه. انگیزه ای میشه واسه پلیر ها که بگردن بازیکن خوب پیدا کنن

منم اولش خوشم نمیومد ولی بعدها نظرم عوض شد

aliexpress
09-27-2014, 02:02
یه مشکلی که تو کریر فیفا 14 بود و ناراضی بودم من ، همون قسمت بودجه هاست. مثلا با هر تیمی شروع میکردی تو طول فصل ممکن بود پول های زیادی بدست بیاری که اگه بعد از نیم فصل بود عملا هیچ استفاده ای نمیشد ازش کرد!

منی که با چلسی به طور مثال تو یه فصل به بودجه 100 میلیونی رسیده بودم با شروع فصل جدید یه بودجه ثابت در نظر میگرفت و میداد و خبری از بقیه پول فصل قبل نبود.

کاش تو کریر فیفا 15 بشه بودجه ها رو طی چند فصل جمع کرد

el graso
09-27-2014, 22:25
سلام اقا من نمی دونم چرا تکنولوژی خط دروازه و توپ جمع کن نداره بازی من

سعید17
10-01-2014, 03:27
خیلی سخته سی دی کی فیفا 15 رو بخری بازی رو کامل دانلود کنی و هرروز به عکس منو بازی که گذاشتی دکستاپت نگاه کنی اما نتونی بازیش کنی...
همه این روزا خیلی زجرآور هست...
چالش خرید 3میلیون سیستم رو دارم
پدرم موافقت نمیکنه برم تهران سرکار :| شهر مام که کاراش پول نمیدن درست حسابی!
دوس ندارم برم کلوپ بازیش کنم دوس دارم پای سیستم خودم بشینم پاش
همه جوره فیفا14رو بازی کردم 4 ماه اولتیمیت دیویژن 1رفتم یازده فصل هم کریر مود اما من عاشق قسمت Pro Club بازیم که با ده نفر هم تیمی هستی
در انتظار یک معجزه برای ارتقا یا خرید سیستم جدید هستم...

لطفا کسانی که بازیو بازی میکنن یخورده اطلاعات راجبه کریرمود بدن
چه امکاناتی به این فسمت اضافه شده؟؟؟
قسمت بودجه و درآمد زایی چقدر تغییر کرده؟
آکادمی و پیشرفت بازیکنان اکادمی اصلاح و بهتراز قبل شده؟؟؟

aliexpress
10-01-2014, 12:50
خیلی سخته سی دی کی فیفا 15 رو بخری بازی رو کامل دانلود کنی و هرروز به عکس منو بازی که گذاشتی دکستاپت نگاه کنی اما نتونی بازیش کنی...
همه این روزا خیلی زجرآور هست...
چالش خرید 3میلیون سیستم رو دارم
پدرم موافقت نمیکنه برم تهران سرکار :| شهر مام که کاراش پول نمیدن درست حسابی!
دوس ندارم برم کلوپ بازیش کنم دوس دارم پای سیستم خودم بشینم پاش
همه جوره فیفا14رو بازی کردم 4 ماه اولتیمیت دیویژن 1رفتم یازده فصل هم کریر مود اما من عاشق قسمت Pro Club بازیم که با ده نفر هم تیمی هستی
در انتظار یک معجزه برای ارتقا یا خرید سیستم جدید هستم...

لطفا کسانی که بازیو بازی میکنن یخورده اطلاعات راجبه کریرمود بدن
چه امکاناتی به این فسمت اضافه شده؟؟؟
قسمت بودجه و درآمد زایی چقدر تغییر کرده؟
آکادمی و پیشرفت بازیکنان اکادمی اصلاح و بهتراز قبل شده؟؟؟

واقعا با 11 نفر هم تیمی هستی؟!!!! همیشه یکی از آرزو هام این بوده که آنلاین اینجوری بازی کنم !!! الان تازه فهمیدم همچین امکانی داره !!!!! چقد خوب !

بعد این بخش پرو کلاب انتخاب سیستم و چینش بازیکنان و تعویض و اینا دسته کیه ؟!

سعید17
10-01-2014, 16:22
واقعا با 11 نفر هم تیمی هستی؟!!!! همیشه یکی از آرزو هام این بوده که آنلاین اینجوری بازی کنم !!! الان تازه فهمیدم همچین امکانی داره !!!!! چقد خوب !

بعد این بخش پرو کلاب انتخاب سیستم و چینش بازیکنان و تعویض و اینا دسته کیه ؟!

سیستم بازی رو کاپیتان و مالک باشگاه انتخاب میکنه

بخش Pro Club خیلی توی ایران طرفدار نداره چون نیازمند اینترنت قوی هست تا بتونی با 10نفر هم تیمی و تعداد بازیکنای تیم مقابل توی یک بازی مسابقه بدی

ولی فقط با خرید 3گیگ (11تومن) سرویس کاهش پینگ در ماه مشکل لگ به کلی حل میشه!

10دسته لیگ و هر 2.3دسته لیگ جام حذفی بخصوص خودشو داره
توی فیفا 14 بالغ بر 30هزار تیم وجود داشت

در مورد بازیش هم یجورایی شبیه کریر مود هست شما توی بخش پابلیک و عمومی بازی میکنی امکان داره کسی بازیتو توی پستت ببینه خوشش بیاد یا از طریق دوستات به تیمی دعوت بشی
اگه خوب بازی کنی که توی باشگاه موندگار میشی اگه نه یا احتمال زیاد اخراج میشی یا جز 11نفر نیستی
البته بستگی داره توی چه باشگاهی باشی!چون 11نفره میشه با 2نفر هم میشه بازی کرد بقیه بازیکنا هوش مصنوعی!
باشگاه های top 100 معمولا 11 نفر تکمیل هستن چون 11نفره تیم قدرتمند تر هست
مثلا باشگاهی که من توش بودم از همه جای اروپا توش عضویت داشتن آلمانو فرانسه انگلیس و... تنها آسیایی تیم من بودم
هرشب ساعتای 7 غروب تا 3.4صبح بازیکنا جمع بودن بازی میکردیم خودم ساعت 10شب به بعد میرفتم
همینطور که توی عکس میبینی من تک مهاجم تیم بودم
سیستم باشگاهی که توش عضو بودم 4-5-1 بود چون هافبک زیاد داشتیم

ایرانی هم زیاد دیدم توی تیمای مختلف حیف نشد 11تا بازیکن توی یک باشگاه جمع کنیم از دروازه بانو دفاع تا مهاجم.

بهترین خاطره من توی فیفا 14 مربوط میشد به زمانی که توی باشگاه تونسی بازی میکردم موقع ماه رمضون بود بعداز مدتی اخراج شدم!!
2ماهه بعد توی باشگاه جدیدم به همون باشگاه تونسی برخورد کردم و توی اون بازی 2گل زدم ولی بعداز گل، شادی گل Respect احترام انجام دادم
خیلی حس خوبی بود حتی بعداز اون بازی کاپیتان تیم سابقم گفت هروقت که بخوای توی فیفا 14 یا فیفا 15 میتونی به باشگاه برگردی ولی من برنگشتم!
حالا همه دوستای ایرانی و خارجی دارن فیفا 15 بازی میکنن من هنوز لنگ سیستمم :|

aliexpress
10-01-2014, 20:21
سیستم بازی رو کاپیتان و مالک باشگاه انتخاب میکنه

بخش Pro Club خیلی توی ایران طرفدار نداره چون نیازمند اینترنت قوی هست تا بتونی با 10نفر هم تیمی و تعداد بازیکنای تیم مقابل توی یک بازی مسابقه بدی

ولی فقط با خرید 3گیگ (11تومن) سرویس کاهش پینگ در ماه مشکل لگ به کلی حل میشه!

10دسته لیگ و هر 2.3دسته لیگ جام حذفی بخصوص خودشو داره
توی فیفا 14 بالغ بر 30هزار تیم وجود داشت

در مورد بازیش هم یجورایی شبیه کریر مود هست شما توی بخش پابلیک و عمومی بازی میکنی امکان داره کسی بازیتو توی پستت ببینه خوشش بیاد یا از طریق دوستات به تیمی دعوت بشی
اگه خوب بازی کنی که توی باشگاه موندگار میشی اگه نه یا احتمال زیاد اخراج میشی یا جز 11نفر نیستی
البته بستگی داره توی چه باشگاهی باشی!چون 11نفره میشه با 2نفر هم میشه بازی کرد بقیه بازیکنا هوش مصنوعی!
باشگاه های top 100 معمولا 11 نفر تکمیل هستن چون 11نفره تیم قدرتمند تر هست
مثلا باشگاهی که من توش بودم از همه جای اروپا توش عضویت داشتن آلمانو فرانسه انگلیس و... تنها آسیایی تیم من بودم
هرشب ساعتای 7 غروب تا 3.4صبح بازیکنا جمع بودن بازی میکردیم خودم ساعت 10شب به بعد میرفتم
همینطور که توی عکس میبینی من تک مهاجم تیم بودم
سیستم باشگاهی که توش عضو بودم 4-5-1 بود چون هافبک زیاد داشتیم

ایرانی هم زیاد دیدم توی تیمای مختلف حیف نشد 11تا بازیکن توی یک باشگاه جمع کنیم از دروازه بانو دفاع تا مهاجم.

بهترین خاطره من توی فیفا 14 مربوط میشد به زمانی که توی باشگاه تونسی بازی میکردم موقع ماه رمضون بود بعداز مدتی اخراج شدم!!
2ماهه بعد توی باشگاه جدیدم به همون باشگاه تونسی برخورد کردم و توی اون بازی 2گل زدم ولی بعداز گل، شادی گل Respect احترام انجام دادم
خیلی حس خوبی بود حتی بعداز اون بازی کاپیتان تیم سابقم گفت هروقت که بخوای توی فیفا 14 یا فیفا 15 میتونی به باشگاه برگردی ولی من برنگشتم!
حالا همه دوستای ایرانی و خارجی دارن فیفا 15 بازی میکنن من هنوز لنگ سیستمم :|

با این تعاریفی که انجام دادی ترغیب شدم برای اولین بار سی دی کی بازی رو بخرم ! ولی الان نمیشه شاید تابستون اینکارو کردم

بعد یه سوال

شما تو یه تیم عضو میشین پولی هم بهتون پرداخت میکنن یا نه؟؟؟ مثل دنیای واقعی که هر بازیکن دستمزد میگیره

سعید17
10-03-2014, 00:15
با این تعاریفی که انجام دادی ترغیب شدم برای اولین بار سی دی کی بازی رو بخرم ! ولی الان نمیشه شاید تابستون اینکارو کردم

بعد یه سوال

شما تو یه تیم عضو میشین پولی هم بهتون پرداخت میکنن یا نه؟؟؟ مثل دنیای واقعی که هر بازیکن دستمزد میگیره
برای تابستون توصیه میکنم هزینه صرف فیفا16 انجام بدی

هیچ پولی نیست و اورال بازیکنا براساس مراحلی که تی میکنن بالا تر میره
مثلا تعداد گل با سر قدرت سرزنی رو بالا میبره شوت در چار چوب قدرت شوتو افزایش میده گل های بیرون 18 لانگ شوت رو افزایش میده کلا مراحل برای هر پستی زیاد و متنوع هست که با انجامش بازیکنت بهتر و ثباتت در باشگاه بیشتر میشه

مثلا توی فیفا 14 بعنوان مهاجم اورالم 85 بود ولی از مهاجم با اورال 90 توی تیم بهتر و بیشتر گل میزدم واسه همین ثابت St باشگاه بودم .همه هم باهم دوست بودیم

aliexpress
10-03-2014, 00:19
برای تابستون توصیه میکنم هزینه صرف فیفا16 انجام بدی

هیچ پولی نیست و اورال بازیکنا براساس مراحلی که تی میکنن بالا تر میره
مثلا تعداد گل با سر قدرت سرزنی رو بالا میبره شوت در چار چوب قدرت شوتو افزایش میده گل های بیرون 18 لانگ شوت رو افزایش میده کلا مراحل برای هر پستی زیاد و متنوع هست که با انجامش بازیکنت بهتر و ثباتت در باشگاه بیشتر میشه

مثلا توی فیفا 14 بعنوان مهاجم اورالم 85 بود ولی از مهاجم با اورال 90 توی تیم بهتر و بیشتر گل میزدم واسه همین ثابت St باشگاه بودم .همه هم باهم دوست بودیم

ممنون بابت توضیحاتت.

اخه نمیشه فیفا همیشه مهر میاد و ما هم که اون موقع گرفتار دانشگاه و پروژه و ... هستیم عملا زیاد وقت نمیکنم بازی کنم. حالا ببینم چی پیش میاد!

بازم تشکر:flowerysmile:

مردم دارن فیفا 15 میزنن ما هم هنوز تو کف فیفا 14 ایم :|

Fc Bayern München
10-04-2014, 23:42
ویژگی های FIFA 15 Career Mode Editor Light Version 1.0
- این ویرایشگر اجازه می دهد تا پلیر به راحتی تنظیمات حالات شخصی و مسابقات را تغییر دهد
- اضافه شدن دکمه برای بازگرداندن سریع فایل ها به حالت پیش فرض
- بهبود بخشیدن گیم پلی بازی
- سیستم بازیابی انرژی روزانه بهترین بازیکنان
- تغییر ۱۰۰ درصدی روش بازی بازیکنان بعد از صحبت مربی بین دو نیمه
- افزایش پرخاشگری در مسابقات دربی
- غیر فعال کردن رادیو در بازی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] )

aliiiifaaaaaa
10-05-2014, 14:56
نميدونم چرا قدرت بازيكنا خيلى كم افزايش پيدا ميكنه مثلا لوييس هالتبى تو يه نيم فصل هيچ تغييرى نكرد خسه رودريگز تو يه نيم فصل فقط يه قدرت بهش اضافه شد.نميدونم چرا اينحوريه

el graso
10-11-2014, 15:36
آقا بازی من قابلیت توپ جمع کن خط دروازه و ... نداره یعنی خیلی از قابلیت ها

چرا اخه؟

aliexpress
10-11-2014, 18:03
نميدونم چرا قدرت بازيكنا خيلى كم افزايش پيدا ميكنه مثلا لوييس هالتبى تو يه نيم فصل هيچ تغييرى نكرد خسه رودريگز تو يه نيم فصل فقط يه قدرت بهش اضافه شد.نميدونم چرا اينحوريه

ممکنه به خاطر تغییراتی باشه که تو نسخه جدید به وجود اومدن

آقا بازی من قابلیت توپ جمع کن خط دروازه و ... نداره یعنی خیلی از قابلیت ها

چرا اخه؟

شما رو کنسول بازی میکنی یا پی سی ؟؟؟

کرک بازی هم نیومده که بگیم مشکل از کرکه! شاید تا حالا فرصتش پیش نیومده که شما این قابلیت هارو ندیدین! یا شایدم بازیتون باگ خورده.

اما تا جایی که من نظرات مربوط به این بازی رو خوندم کسی نبوده که در مورد این مشکل شما صحبت کرده باشه!

Ran
10-13-2014, 12:42
دوستان من رو کنسول بازی می کنم ولی ندیده بودم که تکنولوژی خط دروازه و اسپری استفاده بشه
مگه فیفا 15 همچنین قابلیت هایی هم داره؟! من که فکر نمی کنم...

راستی توپ جمع کن من هم ندارم... کلا فیفا توپ جمع کن نداره فک کنم!

sinagh
10-13-2014, 14:37
دوستان من رو کنسول بازی می کنم ولی ندیده بودم که تکنولوژی خط دروازه و اسپری استفاده بشه
مگه فیفا 15 همچنین قابلیت هایی هم داره؟! من که فکر نمی کنم...

راستی توپ جمع کن من هم ندارم... کلا فیفا توپ جمع کن نداره فک کنم!

سلام من هنوز نسخه اصلیو بازی نکردم چون کرک نشده واسه pc اما demo بازی رو بازی کردم اول لگ داشت تنظیماتشو کم کردم بهتر شده واقعا سرعت بازی عالی شده بازی خیلی طبیعی تر و جذاب تره
اما من همه امکاناتو دیدم توی دمو توپ جمع کن پشت تبلیغاته و وقتی توب به بیرون میره سریع پرت میکنه تو که بعضی اوقات دوتا توپ میاد تو زمین که سریع بازیکنا میزننش بیرون
خط دروازه هم برای من اتفاق افتاد با بارسا و من سیتی بازی میکردم که اگوئرو یه شوت زد بهم خورد به تر راست و بعد به تیر چپ و از دروازه اومد بیرون خط دروازه نشون داد که توپ بیشترش توی گل رفته و گل شد و یه بار دیگه هم با سوارز شوت زدم توپ خورد بالای سر دروازه بان به تیر و بعد خورد روی خط که بازم بیشترش داخل بود و تکنولوژی نشون داد به صورت خیلی واضح که گل شده
چمن بازی هم تغییر کرده و برجسته شده دیگه دستای بازیکنا موقع خوشحالی تو بدنای هم نمیره و تماشاگرا خیلی عالی تشویق میکنن وقتی با لیورپول تو انفیلد گل زدم ورزشگاه ترکید و بعد از گلمم کلی سروصدا میکردن تا وقتی گل مساوی رو خوردم

در کل من از وقتی دمو رو بازی کردم دیگه سمت فیفا 14 نرفتم چون دیگه برام جذابیت نداره و همون دمو رو چندین بار بازی میکنم

Ran
10-14-2014, 20:04
برای آن دسته از دوستانی که هنوز فیفا 15 رو نگرفتند یا دموش رو هم ندیدند... به اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه کنید (سایت ویدیو ورزش 3)
واقعا دموی خوبی ساختن... بسیار زیبا و عالی
توصیح می کنم حتما یه بار مشاهده کنید!!

Ran
10-14-2014, 20:07
برای آن دسته از دوستانی که هنوز فیفا 15 رو نگرفتند یا دموش رو هم ندیدند... به اینجا ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) مراجعه کنید (سایت ویدیو ورزش 3)
واقعا دموی خوبی ساختن... بسیار زیبا و عالی
توصیه می کنم حتما یه بار مشاهده کنید!!

el graso
10-18-2014, 17:06
ممکنه به خاطر تغییراتی باشه که تو نسخه جدید به وجود اومدن

شما رو کنسول بازی میکنی یا پی سی ؟؟؟

کرک بازی هم نیومده که بگیم مشکل از کرکه! شاید تا حالا فرصتش پیش نیومده که شما این قابلیت هارو ندیدین! یا شایدم بازیتون باگ خورده.

اما تا جایی که من نظرات مربوط به این بازی رو خوندم کسی نبوده که در مورد این مشکل شما صحبت کرده باشه!

رو ایکس باکس بازی می کنم

یکی از دوستام گفت شاید بازی 97 درصد هست

کمکککککککک

aliexpress
10-18-2014, 18:36
رو ایکس باکس بازی می کنم

یکی از دوستام گفت شاید بازی 97 درصد هست

کمکککککککک

من شنیدم که تکنولوژی خط دروازه مثل واقعیت هست. مثلا تو لیگ انگلیس از این تکنولوژی استفاده میشه و تو کریر فیفا 15 هم تو لیگ انگلیس شاهدش خواهیم بود

کلا هر لیگی تو دنیای واقعی از این امکان بهره میبره تو کریر فیفا هم گنجانده شده.اما از صحتش مطمئن نیستم

el graso
10-18-2014, 20:21
من شنیدم که تکنولوژی خط دروازه مثل واقعیت هست. مثلا تو لیگ انگلیس از این تکنولوژی استفاده میشه و تو کریر فیفا 15 هم تو لیگ انگلیس شاهدش خواهیم بود

کلا هر لیگی تو دنیای واقعی از این امکان بهره میبره تو کریر فیفا هم گنجانده شده.اما از صحتش مطمئن نیستم

من خودم دمو بازی دیدم که صحنه کامل میاد

ومنم با من یو بازی می کنم و 10 تا 13 تا صحنه پیش اومده ولی چیزی نشده

توپ جمع کن هم نداره

Ran
10-21-2014, 15:39
دوستان متوجه یک نکته شدم

شرکت فیفا 15 این امکانات از قبیل اسپری، تکنولوژی خط دروازه و توپ جمع کن را برای کنسول ایکس باکس 360 و پی اس 3 عرضه نمی کنه...
فقط بر روی نسل جدید کنسول ها از جمله ایکس باکس وان، پی اس 4 عرضه میشه...
گفتم در جریان باشید

arsha
10-21-2014, 18:21
کرک فیفا حالا حالا ها نمیاد دلتونو خوش نکنید
منم مثه بقیه فقط دارم انتظار میکشم

el graso
10-24-2014, 15:59
یه چند تا راهنمایی خرید بازیکن

اگر مهاجم می خواید

paco alcacer از والنسیا

berardi از یووه (اولا تو ساسولو هست قرضی بعد میاد یووه)

هافبک

دیماریا

پیانیچ

gonsalec از لیون

دفاع

ingo martinez از سوسیداد

jones از یونایتد

دروازه

تر اشتگن

نویر

دخیا

کورتوا

اینارو همشونو بازی کردم باهاشون اینا عالین فوق العاده

el graso
10-24-2014, 16:01
دوستان متوجه یک نکته شدم

شرکت فیفا 15 این امکانات از قبیل اسپری، تکنولوژی خط دروازه و توپ جمع کن را برای کنسول ایکس باکس 360 و پی اس 3 عرضه نمی کنه...
فقط بر روی نسل جدید کنسول ها از جمله ایکس باکس وان، پی اس 4 عرضه میشه...
گفتم در جریان باشید

بعله

کلا من قهوه ای شدم

aliiiifaaaaaa
10-25-2014, 08:18
فيفا ١٥ سايتى چيزى نداره بريم اونجا بازيكن پيدا كنيم

aliexpress
10-25-2014, 15:18
فيفا ١٥ سايتى چيزى نداره بريم اونجا بازيكن پيدا كنيم

بفرما عزیز

لینک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بازیکنان فیفا 15

تاراد
10-30-2014, 13:03
بعله دوستان تکنولوژی خط دروازه درون فیفا 15 وجود داره من خودم تا چند روز پیش فکر میکردم توش نیست اما بایک گل مشکوک که سریع داروازه بان از دروازه کشدیش بیرون گل قبول کرد.وبعد از گل صحنه ی تکنولوژی خط دروازه رو نشون داد و کلی کیف کردم مثل واقیعت بود. باید یک گل مشکوک بزنید تا تکنولوژی خط دروازه رو نشون بده.توپ جمع کنا هم پشت داروازه ایستادن.

sajimaji
10-31-2014, 19:18
درود.
عاغا من فیفا15 اورجینال گرفتم ی سوال داشتم آیا نصب مودmoddingwayبرروی بازی باعث خارج شدن بازی در قسمت کرییر مو نمیشه.
لطفا پاسخ دهید.سپاس!

aliexpress
11-01-2014, 00:17
درود.
عاغا من فیفا15 اورجینال گرفتم ی سوال داشتم آیا نصب مودmoddingwayبرروی بازی باعث خارج شدن بازی در قسمت کرییر مو نمیشه.
لطفا پاسخ دهید.سپاس!

سلام. والا از این موضوع دقیق خبر ندارم اما فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه !

mohammad_444_0o
11-14-2014, 21:20
سلام
دوستانی که فیفا بازی می کنن:
کسی هست دانلود کرده باشه فیفا 15 رو؟

Reza29.4
11-15-2014, 12:18
درود.
لطفا پاسخ دهید.سپاس!
در ورژنهای قبلی که این مشکل وجود داشت و به احتمال زیاد در فیفا 15 هم این مشکل وجود داره و شما میتونید دوتا فیفا روی کامپیوتر نصب کنی یکی برای کریر یکی برای پچ راستی تو چه جوری داری بازی میکنی و قتی هنوز کرک نیومده؟

mohammad_444_0o
11-18-2014, 23:09
دوستان ارزشش رو داره به خاطر فیفا 15 ویندوز رو حذف کنم و ویندوز 64 بیت نصب کنم؟

aliexpress
11-19-2014, 19:26
دوستان ارزشش رو داره به خاطر فیفا 15 ویندوز رو حذف کنم و ویندوز 64 بیت نصب کنم؟

داداش من به خاطر فیفا 15 در نظر دارم یه سیستم گیمینگ خفن ببندم، یا پی اس 4 بگیرم.... عوض کردن ویندوز ! که دیگه سهله!!! اگه عشق فوتبالی ارزشش رو داره

mohammad_444_0o
12-02-2014, 09:31
سلام
من از سایت p30world.com فیفا 15 رو دانلود کردم
الان میخوام نصب کنم.
این ارور رو میده! کمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــک

mohammad_444_0o
12-02-2014, 11:10
دوستان
این ارور قبلی میگفت باید نرم افزار origin نصب کنم
کردم...و عضوش شدم
اما حالا ازم product key میخواد....! :daghon:
از کجا بیارم؟

el graso
12-03-2014, 19:51
دوستان
این ارور قبلی میگفت باید نرم افزار origin نصب کنم
کردم...و عضوش شدم
اما حالا ازم product key میخواد....! :daghon:
از کجا بیارم؟

داداش گل این مشکلش با کرک v5 حل میشه

بنویس تو گوگل دانلود کرک v5 برای فیفا

aliexpress
12-03-2014, 20:15
داداش گل این مشکلش با کرک v5 حل میشه

بنویس تو گوگل دانلود کرک v5 برای فیفا

عزیز اینی که شما گذاشتی کرک فیفا ۱۴ هست نه ۱۵ .اشتباه نشه

هنوز فیفا ۱۵ اصلا کرک نشده

am!n
12-07-2014, 20:23
کسی می دونه دقیقا فیفا 15 برای کامپیوتر کی میاد؟

aliexpress
12-07-2014, 20:30
کسی می دونه دقیقا فیفا 15 برای کامپیوتر کی میاد؟

تقریبا دو ماهی میشه که منتشر شده بازی! منتها کرک نشده تا الان و کسانی که بازی میکنن اورجینال بازی رو گرفتن. یکی از دلایل استقبال کم از این تاپیک هم همین موضوع کرک نشدنشه

aliexpress
12-10-2014, 01:43
خبر خــــــــــبــــــــــــر !
به زودی شاهد انتشار کرک فیفا 15 خواهید بود !

3DM گزارش داد: قفل Denuvo کرک شد! (علاقه مندان به بازی فیفا امیدوار باشند)

گروه 3DM طی گزارشی اعلام کرده تواسنته جدیدترین قفل DRM با نام Denuvo را کرک کند. این قفل در بازیهایی مثل FIFA 15 ،Lords of the Fallen و Dragon Age: Inquisition استفاده شده است. از طرفی برخی از کاربران ادعا کردند که قفل Denuvo باعث صدمه دیدن SSD آن ها شده و برخی دیگر هم از بروز مشکلاتی در بازی Lords of the Fallen به دلیل استفاده از این سیستم جدید DRM شاکی هستند. البته باید گفت این گروه چینی هنوز فایل کرک این قفل را منتشر نکرده اند ولی احتمالا طی روزهای آتی این اتفاق بیافتد. در ادامه به گزارشی که این گروه منتشر کرده می پردازیم. بعد از 15 روز تلاش بی وقفه، بالاخره توانستیم نسخه 64 بیتی قفل Denuvo را بازکنیم که در نوع خود کار بسیار بزرگی است چون سیستم قفل DRM از طراحی بسیار پیچیده و قوی بهره مند شده. در کشور چین فقط 5000 نسخه از بازی FIFA 15 و در حدود 3000 نسخه از بازی Dragon Age: Inquisition فروش رفته که در مقایسه با آمار فروش میلیونی در دنیا چیزی محسوب نمی شود.

این آمار نشان می دهد چگونه نسخه های کرک شده بازار فروش یک محصول را به هم می زنند. اما سوال اصلی اینجاست که اگر این نسخه ها ارائه نشوند، آیا مردم به سمت نسخه اصلی می روند؟ در کشور ما یعنی چین، الگوی فرهنگ خرید اکثر مردم در زمینه بازی های کامپیوتری به این صورت است که آنها به سمت بازیهای کرک نشده نمی روند. بنابراین اگر نسخه کرک شده ارائه نشود، هیچ تغییری در میزان فروش اتفاق نمی افتد. عادت و سلیقه ها باید به آرامی ساخته شوند، محیط بازار باید به آرامی پیشرفت کند و نگرش دولت باید به آرامی تغییر کند چون همه چیز را نمی توان به یکباره تغییر داد. فکر می کنید کارهایی که ما انجام می دهیم صرفا برای فراهم کردن لذت بازیهای ویدئویی برای افراد است؟ نه اینطور نیست. هدف بزرگتر ما پیوستن بیشتری از افراد به دنیای بازیهای کامپیوتری و به نوعی تربیت گیمر است. اینکار به مرور بازار بازیهای ویدئویی را در چین داغ تر میکند.

Mesut Ozill
12-10-2014, 21:31
علی داداش یعنی امکان داره با کرکر شدنش سیستم قوی دیگه نخواد؟؟؟؟

aliexpress
12-10-2014, 22:46
علی داداش یعنی امکان داره با کرکر شدنش سیستم قوی دیگه نخواد؟؟؟؟

نه چنین چیزی امکان نداره! کرک فقط امکان اجرای بازی به صورت رایگان رو واسه ما فراهم میکنه، وگرنه سیستم همونیه که از قبل مشخص بود!

aliiiifaaaaaa
01-02-2015, 00:47
داش على يه چندتا بازيكن با استعداد و جوون واسه تيم ميخوام .تيمم ضعيفه پول هم كم ،بايد چيكار كنم كه به يه باشگاه بزرگ تبديل بشه باشگاهم؟ فيفا 15 هم هستش با تيم لستر سيتى

aliexpress
01-02-2015, 01:09
داش على يه چندتا بازيكن با استعداد و جوون واسه تيم ميخوام .تيمم ضعيفه پول هم كم ،بايد چيكار كنم كه به يه باشگاه بزرگ تبديل بشه باشگاهم؟ فيفا 15 هم هستش با تيم لستر سيتى

من هنوز نتونستم فیفا 15 رو بازی کنم. و نمیتونم بازیکن خاصی رو معرفی کنم. اگه میخوای تیمت معروف بشه باید چیزی فراتز از انتظار رو انجام بدی.مثلا تو درجه اول میتونه حضور بین 10 تیم اول، حضور تو لیگ اروپا ، درجه های بعد لیگ قهرمانان اروپا ، قهرمانی لیگ و ... همینجور ادامه بدی این تورنومنت ها که بری منبع در آمد خوبی هست و جوایز قهرمانی ها و ... کمک میکنه که تیمت باشگاه بزرگتری بشه

am!n
01-02-2015, 12:08
من هنوز نخریدم فیفا 15 رو ولی این لیست خرید های منه

سالهAymeric Laporte 18دفاع وسط
سالهRicardo Rodriguez 20دفاع چپ
سالهpaul pogba 20خط میانی
سالهMaximilian Meyer 18 هافبک هجومی
سالهSimone Scuffet 16 دروازبان
سالهshgiCalum Chambers 18 دفاع راست
سالهTimo Werner 18 هافبک چپ
پتانسیل این بازیکن ها خیلی خوبه البته 3 تای اول احتمالا گرون هستند

aliexpress
02-02-2015, 23:15
بالاخره پس از مدت ها انتظار کرک فیفا 15 توسط گروه 3dm منتشر شد

به زودی کرک و نحوه اجرای بازی به پست اول اضافه خواهد شد

aliexpress
02-02-2015, 23:25
× پست اول آپدیت شد ×

arsha
02-05-2015, 12:30
کسی تونست بازی کنه با این کرک؟؟؟

am!n
02-05-2015, 16:05
نه فکر نکنم ولی اگه دوستامون تونستند بازی را نصب و باز کنند حتما اطلاعات زیادی درباره ی کریر مد فیفا 15 در این جا قرار می دهند

arsha
02-05-2015, 19:04
راسی راسی فیفا اومده.کلوپ شهرمون واسم اس داده.دارم میرم بخرمش با کرک 3dm.بدون مشکل نصب.

aliexpress
02-05-2015, 19:17
راسی راسی فیفا اومده.کلوپ شهرمون واسم اس داده.دارم میرم بخرمش با کرک 3dm.بدون مشکل نصب.

کرک که 2 3 روزی میشه اومده. به زودی کل شهرا پر میشه از فیفا 15 :jeddiiiii:

frank lampard
02-05-2015, 22:22
سلام . من بازی رو نصب کردم و دیگه اخراش بود نصب شه که این پیام رو داد . دلیلش چیه ؟

aliexpress
02-05-2015, 23:22
سلام . من بازی رو نصب کردم و دیگه اخراش بود نصب شه که این پیام رو داد . دلیلش چیه ؟

میگه که نمیتونه پوشه رو بسازه. یه چک کن ببین این مسیری که نوشته مشکلی داره ؟؟؟

rezafardadireza
02-09-2015, 04:15
مال منم تا اخراش میره بعد ارور میده یعنی چی اخه اینهمه منتظر بمونی بعد اینجوری بشه

am!n
02-09-2015, 14:44
الان 3 روزه این بازی اومده کسی هنوز موفق به نصب نشده؟؟

saeedrg71
02-10-2015, 11:00
سلام
من بازی رو نصب کردم اما ارور داره. لطفا کمک کنید.

aliexpress
02-10-2015, 13:46
دوستان ورژن 2 کرک همراه با آموزش تصویری و رفع مشکل کرش شدن، به پست اول اضافه شد

این ورژن 80 درصد سی پی یو ها را ساپورت میکند و علاوه بر ویندوز 7 64 بیتی، ویندوز 8 64 بیت هم ساپورت میکند

طبق گفته گروه 3dm این گروه تا انتشار کرک نهایی و بدون نقص هر هفته کرک جدید را منتشر خواهد کرد

موفق باشید

mohammad_444_0o
02-10-2015, 14:07
سلام
من بازی رو نصب کردم اما ارور داره. لطفا کمک کنید.
سلام سعید جان
خوش اومدی به دربی داداش roz::
* بچه ها ایشون یکی از مغز متفکرهای فوتباله
----
علی aliexpress توضیح داده
برو پست اول رو بخون

mohammad_444_0o
02-10-2015, 14:18
دوستان ورژن 2 کرک همراه با آموزش تصویری و رفع مشکل کرش شدن، به پست اول اضافه شد

این ورژن 80 درصد سی پی یو ها را ساپورت میکند و علاوه بر ویندوز 7 64 بیتی، ویندوز 8 64 بیت هم ساپورت میکند

طبق گفته گروه 3dm این گروه تا انتشار کرک نهایی و بدون نقص هر هفته کرک جدید را منتشر خواهد کرد

موفق باشید
علی جان مشکل سعید هم حل میشه؟

Reza29.4
02-10-2015, 18:49
من بازی رو نصب کردم اما بالا نمیاد امکان داره از آبدیت گرافیک باشه آبدیت گرافیکم344.11
فکر کنم باید 347 باشه
crying::-crying::-crying::-

aliexpress
02-10-2015, 19:02
من بازی رو نصب کردم اما بالا نمیاد امکان داره از آبدیت گرافیک باشه آبدیت گرافیکم344.11
فکر کنم باید 347 باشه
crying::-crying::-crying::-

درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن. اگه بازم بالا نیومد باید منظر بمونی ببینی مشکل از کرکه یا سیستمت

علی جان مشکل سعید هم حل میشه؟

نمیدونم والا. این ارور یادم نمیاد دقیقا مشکل از چی میتونه باشه.ممکنه cpu جزو اونایی باشه که ساپورت نمیشن. ولی آخرین ورژن کرک رو هم بریزه بهتره تا موقعی که کرک نهایی بیاد

Reza29.4
02-10-2015, 19:50
درایور کارت گرافیک رو آپدیت کن. اگه بازم بالا نیومد باید منظر بمونی ببینی مشکل از کرکه یا سیستمت

نمیدونم والا. این ارور یادم نمیاد دقیقا مشکل از چی میتونه باشه.ممکنه cpu جزو اونایی باشه که ساپورت نمیشن. ولی آخرین ورژن کرک رو هم بریزه بهتره تا موقعی که کرک نهایی بیاد
سیستمم می خوره و حداقلان نیاز بازی رو دارم

am!n
02-11-2015, 12:06
با این اوضاع فکر کنم تا یک ماه دیگه هم کرک در کار نباشه , جایی هست بشه اصل این بازی رو خرید؟؟

Reza29.4
02-11-2015, 17:42
داداش مسکلی نداره فیا14 رو کامپیوتر نصب باشه بعد 15 رو هم نصب کنی؟

Reza29.4
02-11-2015, 18:02
آخه واسه من تا تصویر زیر میره بعدش دیگه اتفاقی نمیفته

am!n
02-11-2015, 20:14
نه مشکل از اینکه شما فیفا 14 رو هم نصب داری نیست به نظر میاد مشکل از کرک بازی هستش

Reza29.4
02-11-2015, 20:21
نه مشکل از اینکه شما فیفا 14 رو هم نصب داری نیست به نظر میاد مشکل از کرک بازی هستش
دوتا کرک بالا رو دانلود کردم بازم نشد الان تو یکی از سایتا قبل از نصب کرک ورژن باید آبدیت چهار هم بریزی راستی فایل مربوط به کرک ورژن دو رو که باز کردم اسمش مثل همئن ورژن یک یعنی آخراسم اورجی لانچر دوتاش نوشته ورژن 1.0

Fhoenix
02-11-2015, 20:39
چه جوري ميشه تركيبي كه تو career داري رو تو خود بازي سيو كرد

arsha
02-11-2015, 22:23
چه جوري ميشه تركيبي كه تو career داري رو تو خود بازي سيو كرد
فک کنم اینی رو ک میخوای رو تا فیفا 10 میتونستیم انجام بدیم.ینی با سیو های کریر خودمون تو قسمت بازی kick off هم بشه بازی کنیم
الان دیگه این کار فیفا انجام نمیده.ولی حیف شد

Fhoenix
02-11-2015, 23:23
خيلي بد شد كه نميشه سيو كرد

Fhoenix
02-11-2015, 23:24
كيا دارن fifa 15بازي مي كنن

aminalex
02-12-2015, 02:54
باسلام
من بالاخره بازی رو اجرا کردم،ولی باز مشکل کار نکردن شوک سمت راست رو دارم برا تکنیک زدن و پنالتی گرفتن،با نرم افزار x360 دسته ها رو تنظیم کردم و فایلشونم تو پوشه بازی کپی کردم ولی بازم شوک سمت راست کار نکرد.لطفا راهنمایی کنید .باسپاس

Fhoenix
02-12-2015, 10:02
باسلام
من بالاخره بازی رو اجرا کردم،ولی باز مشکل کار نکردن شوک سمت راست رو دارم برا تکنیک زدن و پنالتی گرفتن،با نرم افزار x360 دسته ها رو تنظیم کردم و فایلشونم تو پوشه بازی کپی کردم ولی بازم شوک سمت راست کار نکرد.لطفا راهنمایی کنید .باسپاس

سلام منم همين مشكل رو دارم

am!n
02-12-2015, 11:37
اه اقایونی که نصب کردند می شه یه توضیخ درباره بازی فیفا 15 بدهند؟

Reza29.4
02-12-2015, 20:08
ن میاد بالاسلام من برنامه اورجین رو هم نصب کردم اما الان همون کارهای قبلی رو می کنم و برنامه اورجیم

aliexpress
02-13-2015, 20:12
دوستان روش جدید حل مشکل بیرون پریدن بعد از انتخاب زبان به پست اول اضافه شد.

توجه داشته باشین که همیشه جدیدترین ورژن کرک رو بریزید و از ریختن کرک های قدیمی خودداری کنید

frank lampard
02-16-2015, 21:55
چرا وقتی به یک بازیکن به طور مثال پیشنهاد 60 میلیونی میدن و پیشنهاد رو قبول میکنی بعد میبینی 55 میلیون یا کمتر به سرمایت اضافه شده . دلیلش چیه ؟

arsha
02-17-2015, 21:50
کسی فیفا رو نصب کرده با این کرک؟؟؟؟

arsha
02-18-2015, 10:24
مجبور شدم از طریق اوریجین فیفارو دانلود کنم که دیگه نیازی ب کرک مرک نداشته باشه
چ بلایی سرمون اورده فیفا 15

aminalex
02-20-2015, 02:24
دوستان سلام.وقتی میخام فیفا رو اجرا کنم یک پنجره باز میشه از نرم افزار origin ک ازم یوزر و پسورد میخاد.اونا رو هم بهش دادم ولی میره داخل برنامه origin و هیچ کار خاصی نمیتونم بکنم.لطفا راهنمایی

arsha
02-20-2015, 18:34
منتظر کرک سوم باش فقط

arsha
02-20-2015, 18:35
من دموی فیفا 15 رو دانلود کردم
دموش ک اینقدر جذابه نسخه کاملش دیگه واویلا
حیف ک کرکی نیست ک ب دادمون رسه

ZedBazi
02-21-2015, 17:20
من دموی فیفا 15 رو دانلود کردم
دموش ک اینقدر جذابه نسخه کاملش دیگه واویلا
حیف ک کرکی نیست ک ب دادمون رسه
دمو ممو چیه دیگه
جریانش را به ما هم بگو
ما هم دان کنیم
اصن عکس ازش بزار

arsha
02-21-2015, 23:20
دادا بیا این سایت ک ادرسشو گذاشتم
ببین قشمگ توضیحاتشم با دقت بخون . باید چیکار کین
عکس هاشم هست

King Barcelona
02-22-2015, 15:57
سلام بچه ها من فیفا رو نصب کردم. دی وی دی شو از شرکت مدرن خریدم و کرکشم ورژن 2 رو از دانلودها گرفتم. پچ مودینگوی 1 all in one رو هم ریختم. اصلا نمیدونید چیه! جون میده برای تیکی تاکا بازی کردن. خیلی میچسبه. الآن هم نمی دونم با چه تیمی کریر منیجر رو شروع کنم برای اینکه هوس کردن با همه ی تیم ها شروع کنم! فقط برای من هر کاری میکنم با گرافیک انویدیا باز نمیشه و مجبورم تو قسمت run with graphics proccers سی پی یو یا همون intel رو انتخاب کنم. با انویدیا ارور has stopped working میده. لپ تاپم هم msi cx61 a با رم 8 و گرافیک 2 و سی پی یو core i 5 3.1 gh هستش. یکی از مشکلات فیفا 15 هم موقع شبش هست که پیرهن یه تیم مثل سیتی اون قدر نورش زیاد میشه که به سفید میخوره. تازه تو قسمت player career میتونی نوع خوشحالی کردن پس از گل ، چه شکلی دورخیز کردن برای پنالتی یا شربه آزاد و ... رو تغییر بدی. من عاااااااااشق فیفا 15 هستم.

ZedBazi
02-22-2015, 16:36
دادا بیا این سایت ک ادرسشو گذاشتم
ببین قشمگ توضیحاتشم با دقت بخون . باید چیکار کین
عکس هاشم هست
یه لینک واسه دانلود بده
ما که بدبختیم

am!n
02-22-2015, 19:13
فکر کنم با این اوضاع من بتونم سال 2016 بالاخره فیفا 15 رو با کرک سالم بازی کنم :d

King Barcelona
02-22-2015, 20:03
فکر کنم با این اوضاع من بتونم سال 2016 بالاخره فیفا 15 رو با کرک سالم بازی کنم :d

یعنی با کرک ورژن 1 و 2 مشکلت حل نشد؟:fek konam:

King Barcelona
02-22-2015, 20:04
بچه ها برای بودن لیگ ایران تو فیفا 16 رای بدین. رتبمون گنده فکر کنم دوروبرای 20 یا 30 باشه.

am!n
02-23-2015, 11:52
یعنی با کرک ورژن 1 و 2 مشکلت حل نشد؟:fek konam:

نمی دونم من اصلا بازی رو نگرفتم ولی به نظر میاد هنوز کرک ها با 32 بیت در حال حاضر مشکل دارند

King Barcelona
02-23-2015, 15:58
نمی دونم من اصلا بازی رو نگرفتم ولی به نظر میاد هنوز کرک ها با 32 بیت در حال حاضر مشکل دارند
آهان! پس بگو ویندوزم 32 بیتی هستش. فکر نکنم کرکی برای ویندوز 32 بیتی بیاد. اگه مشکل داری خوب ویندوزت رو 64 بیتی کن چون فکرکنم اگه بخوای فیفا 15 رو بازی کنی ویندوز 64 بیتی هم به دستگاهت بخوره.

King Barcelona
02-25-2015, 20:43
هرکی هرچیزی درباره ی فیفا 15 میخواد بهم بگه.

arsha
02-25-2015, 23:36
هرکی هرچیزی درباره ی فیفا 15 میخواد بهم بگه.
خودت همه چیو بگو
اول از هممه هم از طریقه اجرا کردندش با این کرک های مسخره بگو و کده اورجین

King Barcelona
02-26-2015, 11:35
خودت همه چیو بگو
اول از هممه هم از طریقه اجرا کردندش با این کرک های مسخره بگو و کده اورجین

اول بازی رو بخری بهتره از شرکت مدرن گیم. دانلود نکن. بعد اینکه بازی رو نصب کردی کرک ورژن 1 رو دانلود کن. آنتی ویروس هاتو و فایروال رو غیر فعال کن( به طور کامل). بعد اول آپدیت رو بریز و تو محل نصب بازی و جایگزین کن و بعد هم کرک رو به هم ترتیب. بعد تو فولدر بازی Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM رو کلیک راست کرده و با گزینه ی run as administrator باز کن.(باید به اینترنت متصل باشی). یه صفحه تو مرورگرت باز میکنه که $$$$$ هستش و باید گزینه ی ماندن در این صفحه رو پایین صفحه بزنی. بعد صفحه رو بیار پایین و fifa 15 luancher 3dm رو راست کلیک کن و گزینه ی open with proccers رو انتخاب و تو سی پی یو کلیک کن. رو گرافیکت اجرا نمیشه. برای من سی پی یوم انتل هست و با اینتل اجرا میکنم. بعد آرم ea spots میاد و میره تو بازی.(اگه می خوای میتونی تو fifaconfig تنظیمات رو درست کنی مثل فریم و رزولیشن). مشکل کرش شدن تو انتخاب زبان هم تو سایت دانلودها هستش. اگه با کرک ورژن 1 اجرا نشد ورژن 2 رو امتحان کن مثل ورژن 1 واگر بازهم نشد منتظر کرک بعدی بمون. من با کرک ورژن 2 دارم بازی میکنم.سی پی یو ی من:Intel core i5 4200 2.5 up to 3.1 هستش.

King Barcelona
02-26-2015, 11:36
ببخشید اون گزینه ی ssssss همون ف.ی.ل.ت.ر هستش.

am!n
02-26-2015, 15:44
میشه لطفا از صفحه ی اصلی کریر مد عکس بگیری و همچنین بگی کریر مد چه تغییراتی کرده؟

Fhoenix
02-26-2015, 19:08
براي رفع مشكلات به سايت downloadha.com بريد و fifa15 رو سرچ كنيد تا مشكل كرك و بقيه ي مشكلات رفع بشه
هر مشكلي داريد از من بپرسيد چون من حدود يه ماهه دارم بازي مي كنم

Fhoenix
02-26-2015, 19:09
راستي مشكل كد اوريجين از كرك هستش

aminalex
03-01-2015, 22:04
سلام
آقا من تو اجرای بازی فیفا مشکل لگ بازی رو دارم.برا رفعش چیکار کنم:ey babaaa:

arsha
03-06-2015, 09:34
علی اقا اکسپرس کرک 3وم هم اومده لطفا بذارش تو پست اول ک همه متوجه بشن

arsha
03-06-2015, 11:28
Fبچه ها کرک سوم برای همه میاد.بدون هیچ مشکلی
فقط اگه اروره stop working واسه اینه ک دو تا دسته جدا از همو ساپورت نمیکنه و بازی کرش میشه.با یه دسته بازی کنین
تنها مشکلی ک رفع نشده لگ بازی هستش
بازیش خیلی قشنگه

isatis
03-06-2015, 13:20
سلام دوستان،ببخشید میدونم اینجا نباس بنویسم ولی تایپیک کربوطه رو پیدا نکردم،من fifa15ultimate team رو نصب کردم روی گوشیم و خودش ی تیم بهم داده و با بازیکنای اماتور داده تا بزرگ کنم تیمو،میخاستم ببینم کسی لین بازیو داره؟چطوری باس از ترانسفر لیست بازیکن خرید؟اینکه هرچی سرچ میکنیم بازیکنی نمیاره که،تیم بزرگی هم ک نمیتونیم انتخاب کنیم،بازیش سرکاریه؟

aliexpress
03-07-2015, 13:45
علی اقا اکسپرس کرک 3وم هم اومده لطفا بذارش تو پست اول ک همه متوجه بشن

مرسی بابت اطلاع آرشا جان

کرک ورژن سوم به همراه آپدیت به پست اول اضافه شد

ميلاد مادريد
03-07-2015, 15:51
سلام من با ايكس باكس فيفا ١٥بازي ميكنم چند تا سوال داشتم چطوري امكان اظافه كردن مارتين ادگارد تو بادي هست و بعد اينكه من تو خط هافبك باديكنايي امثال رويس ازارد پوگبا خامس ردريگز و گوتزهو دارم چرا پيشرفت رويس و ازارد كمه پيشرفت نيمارو بيلم تو حمله زياد نيست ممنون ميشم جواب بدين

FCMessi 10
03-21-2015, 20:04
سلام. من عضو جدیدم. یه یه ماهی میشه فیفا 15 رو بازی میکنم. هرکی هرچی خواست بهش میگم و راهنمایی میکنم. به جز کرک و نحوه ی نصب کردن و این طور چیزا. چون اعصاب اینکار هارو ندارم. خودم هم به زور فیفا 15 رو بازی میکنم.

am!n
03-26-2015, 00:39
خب میشه یک کم درباره ی همین کریر مد فیفا 15 برامون توضیح بدی؟مثلا چه چیز هایی اضافه یا کم شده؟

FCMessi 10
03-26-2015, 11:30
خب میشه یک کم درباره ی همین کریر مد فیفا 15 برامون توضیح بدی؟مثلا چه چیز هایی اضافه یا کم شده؟

همه چیزش دقیقا مثل فیفا 14 هستش ولی یه خورده قرارداد بستن با بازیکنان و خرید و فروش آسون تر شده. مثلا قبلا یه بازیکن رو با 1 میلیون اضافه تر می خواستی بفروشی باشگاه خریدار نمی خرید ولی تو فیفا 15 یه بازیکن با اورال 73 رو من 6 میلیون دلار فروختم 32 سالش بود و پیشرفت هم نمی کرد. قیمت اصلیش 3 میلیون دلار بود تازه تو اولین پیشنهاد این بازیکن رو فروختم. بعد روزنامه ها و اخبار بهتر و جالبتر شده. فقط تو فیفا 15 یکم ترکیب ساختن امکاناتش کمتر از فیفا 14 شده. بازیکنان خیلی طبیعی تر شدن خیلی خیلی مثلا تکل میزنی دندون های بازیکن شکل خشن به خودشون میگیره یا قبلا تو فیفا 14 خطا میشد معلوم نبود پای بازیکن کجای اون یکی بازیکن خورده ولی تو فیفا 15 به کوچکترین جزئیات هم توجه کردن. موقع پنالتی زدن تماشاگران بعضی هاشون هو میکنن و بعضی هاشون بلند میشن و با اضطراب به توپ نگاه میکنن. این بعضی از چیزهای فیفا 15 و کریر بود. ببخشید اگه تو املا غلط داشتم. من خودم یه پلیر کریر پست cam اورالش الآن 80 هستش و به نیم فصل هم نرسیده و سه تا منیجر کریر با تیم های بارسا و چلسی و بلک بورن شروع کردم. تو لالیگا تیم های ضعیف کم بود بارسا رو دیلیت کردم و با چلسی هم زیاد بازی نمیکنم ولی با بلک بورن دارم حال میکنم. پیشنهاد میکنم هرطور شده همه ی پچ های مودینگوی رو نصب کنید. من تا پچ 1.6.2 نصب کردم و دیگه نصب نمیکنم چون سیوم میپره. راستی یکی دیگه از معایب فیفا 15 اینه که از گل هات یا حرکات قشنگت نمیتونی فیلم بگیری. چون این بخش وجود نداره. باید با برنامه ی fraps یا... فیلم بگیری. من pes 15 هم بازی کردم ولی خداییش فیفا 15 یه چیز دیگه هستش.

FCMessi 10
03-27-2015, 17:31
یه مشکلی که تو کریر فیفا 14 بود و ناراضی بودم من ، همون قسمت بودجه هاست. مثلا با هر تیمی شروع میکردی تو طول فصل ممکن بود پول های زیادی بدست بیاری که اگه بعد از نیم فصل بود عملا هیچ استفاده ای نمیشد ازش کرد!

منی که با چلسی به طور مثال تو یه فصل به بودجه 100 میلیونی رسیده بودم با شروع فصل جدید یه بودجه ثابت در نظر میگرفت و میداد و خبری از بقیه پول فصل قبل نبود.

کاش تو کریر فیفا 15 بشه بودجه ها رو طی چند فصل جمع کرد

نمیشه. من امتحان کردم.

picaro
04-21-2015, 00:14
یه هافهک خوب تا قیمت 30 تا کیا رو پیشنهاد میدین

rezalm10
04-21-2015, 01:33
هافبک وسط خوب من پوگبا رو به نظرم بخر که هم جوونه هم خوب و گل زن و شوت زن و آینده دار:ohum:سی و هشت تا من میخرمش همیشه.

kingpouya
04-24-2015, 13:44
سلام آقا کریر مود یعنی چی؟
و اینکه میگید این بازیکن رو بخریم مال فوتبال آنلاینه؟
روی ایکس باکس میشه اجراش کرد؟

aliexpress
04-24-2015, 15:17
سلام آقا کریر مود یعنی چی؟
و اینکه میگید این بازیکن رو بخریم مال فوتبال آنلاینه؟
روی ایکس باکس میشه اجراش کرد؟

سلام عزیز. کریر مود یه بخش فوق العاده جذابه برای کسانی که ارجینال نمیخرن بازی رو و آنلاین نمیتونن بازی کنن. دو قسمت داره یکی پلیر یکی منیجر. قسمت پلیر یه بازیکن میسازی و میری تو یه تیم بازی میکنی پیشرفت میکنی پیشنهاد بهت میدن میری تیم های دیگه و ...

منیجر هم مدیریت تیم هست که در اصل همه کاره تیم هستی. یه تیم انتخاب میکنی میری تو لیگ ها و جام های مختلف بازی میکنی. میتونی بازیکن بخری واسه تیمت بازیکن بفروشی. یا قرضی بفرستی تیمای دیگه. آکادمی واسه باشگاه بزنی و خیلی کارای دیگه

کلا خیلی بخش جذابی هست و پیشنهاد میکنم یه سری بهش بزنی

kingpouya
04-27-2015, 08:32
چشم من روی کنسول دارم بازی میکنم این بخش رو نداره. باید دنبال چی بگردم؟

rezaft9
05-04-2015, 00:58
سلام چجوری تو کریر باید تیم رو عوض کنم

felorans
05-10-2015, 13:25
سلام دوستان تو كرير امكان ارتقا بازيكنان تيم هست اگه هست به چه صورته
همين كه بازي كنن
يا نه تمريني داره

aliexpress
05-12-2015, 15:13
چشم من روی کنسول دارم بازی میکنم این بخش رو نداره. باید دنبال چی بگردم؟

مگه میشه ؟! تو سربرگ Office اگه اشتباه نگفته باششم دنبال گزینه Career Mode بگردید

سلام چجوری تو کریر باید تیم رو عوض کنم

از سربرگ Office گزینه Browse Jobs رو بزنید. اون قسمت تیم هایی که سرمربی میخوان رو نشون میده. میتونید بهشون درخواست بدید اگه قبول کنن سرمربی شون میشید

سلام دوستان تو كرير امكان ارتقا بازيكنان تيم هست اگه هست به چه صورته
همين كه بازي كنن
يا نه تمريني داره

بله مطمئنا هست. آره همینطور که بازی میکنن پیشرفت میکنن و قدرتشون بالاتره میره.البته به سن هم بسنگی داره

kingpouya
05-14-2015, 16:08
بخشید تو کریر مود چجوری نیشه بازیکن خرید و پول جمع کرد؟

aliexpress
05-14-2015, 16:33
بخشید تو کریر مود چجوری نیشه بازیکن خرید و پول جمع کرد؟

من هنوز فیفا 15 بازی نکردم ! اما خب تو 14 که از بخش سرچ بازیکنا هر بازیکنی رو که میخواستیم پیدا میکردیم و گزینه approach to sign رو میزدیم و وارد قسمت قیمت خرید و ... میشدیم

در مورد تمرینم که گفتم بخش تمرین اختصاصی نداره.همین که بازیشون میدید خودش یجورایی تمرینه و باعث افزایش قدرت بازیکن میشه

kingpouya
05-14-2015, 18:11
چجوری میشه پول جمع کرد؟

سروش مادریدیسمو
05-20-2015, 16:31
سلام ببخشید من یه سوال از فیفا 14 کریر داشتم چجوری میشه به تیمی که ازش پیشنهاد داری بری من از یه باشگاهی پشنهاد داشتم و apply for job رو زدم و بعد از مدتی یه ایمیل ( یه پیام تو بازی ) برام اومد که دقیق منظورشو نفهمیدم اما خبری از ملحق شدن نبود خواستم ببینم چجوریاست و باید تا آخر فصل صبر کرد و یا اینکه بلافاصله باید به تیم رفت درضمن بعد از اون پیام بازم پیشنهاد میومد و بازم قبول میکردم و بازم دوباره پیام میومد و دوباره مثل روال قبل . لطفا جوابمو بدید.

سروش مادریدیسمو
05-21-2015, 11:56
خدایا چرا انقدر این انجمن بی بخار شده قبلا که من اینجا بودم خیلی خوب بود سوال میپرسیدی نیم ساعته جوابتو میدادن الان یه روزه کسی جوابمو نداده لطفا جوابمو بدییییید

aliexpress
05-21-2015, 13:46
سلام ببخشید من یه سوال از فیفا 14 کریر داشتم چجوری میشه به تیمی که ازش پیشنهاد داری بری من از یه باشگاهی پشنهاد داشتم و apply for job رو زدم و بعد از مدتی یه ایمیل ( یه پیام تو بازی ) برام اومد که دقیق منظورشو نفهمیدم اما خبری از ملحق شدن نبود خواستم ببینم چجوریاست و باید تا آخر فصل صبر کرد و یا اینکه بلافاصله باید به تیم رفت درضمن بعد از اون پیام بازم پیشنهاد میومد و بازم قبول میکردم و بازم دوباره پیام میومد و دوباره مثل روال قبل . لطفا جوابمو بدید.

معمولا چند روز بعدش ایمیل میاد که قبول کردن یا نه. همون موقع میتونی به تیم جدید ملحق بشی.نیازی نیست تا اخر فصل صبر کنی

kingpouya
05-21-2015, 16:45
بابا یکی جوابمو بده. چرا سایت بی فروغ شده؟

سروش مادریدیسمو
05-21-2015, 19:11
بعد یه سوال دیگه اینکه به سوابق توجه میکنن وقتی بهت پیشنهاد میدن ( مثلا چند تا جام بردی) یا به نتایج اخیرت دقت میکنن( مثلا چند بازی بردی) ؟ ممنون میشم جواب بدید

aliexpress
05-24-2015, 22:16
چجوری میشه پول جمع کرد؟

عزیز با فروختن بازیکنان ، کسب جام های مختلف و ... میتونین کسب درآمد کنین

بعد یه سوال دیگه اینکه به سوابق توجه میکنن وقتی بهت پیشنهاد میدن ( مثلا چند تا جام بردی) یا به نتایج اخیرت دقت میکنن( مثلا چند بازی بردی) ؟ ممنون میشم جواب بدید

به این موضوع چندان دقت نکردم ولی باید همینطور هم باشه. پیش اومده کسانی که تو تیم کوچکتر مربیگری میکردن و به تیم قوی تری درخواست ملحق شدن دادن و فلان تیم قبول نکرده. تاثیرگذار هست

hadi10amiri
05-26-2015, 18:51
سلام عضو جدید هستم:shogh: تو کریر مود وقتی میری تو تیم ملی جام جهانیم میره؟یعنی قهرمان جام جهانی شد؟یا این قابلیتو نداره؟همچنین لیگ قهرمانان

hadi10amiri
05-27-2015, 03:22
جواب بدید لطفااااااا

kingpouya
05-27-2015, 17:58
سلام عضو جدید هستم:shogh: تو کریر مود وقتی میری تو تیم ملی جام جهانیم میره؟یعنی قهرمان جام جهانی شد؟یا این قابلیتو نداره؟همچنین لیگ قهرمانان
نه جام جهانی نمیره اگه جام جهانی میخوای باید بری یه بازی دیگه رو بخری.
درمورد لیگ قهرمانان هم من گزینه ای ندیدم دوستان باید کمک بکنند.

aliexpress
05-27-2015, 22:49

بله هم جام جهانی داره و هم لیگ قهرمانان. اگه تو تیم باشگاهی عملکرد خوبی داشته باشید تیم های ملی هم به دنبال شما میان.

توی لیگ هم اگه رتبه های بالا کسب کنی بر اساس تعداد سهمیه لیگ قهرمانان هرلیگ به لیگ قهرمانان راه پیدا میکنید

نه جام جهانی نمیره اگه جام جهانی میخوای باید بری یه بازی دیگه رو بخری.
درمورد لیگ قهرمانان هم من گزینه ای ندیدم دوستان باید کمک بکنند.

خیر دوست عزیز جوابتون اشتباهه.فیفا کاملا این قابلیت هارو داره

hadi10amiri
05-27-2015, 23:05
ممنون. میدونستم ولی شک افتادم یکی از دوستام گفته نداره بعد گزینه request found چیه؟

aliexpress
05-28-2015, 21:04
ممنون. میدونستم ولی شک افتادم یکی از دوستام گفته نداره بعد گزینه request found چیه؟

این گزینه درخواست بودجه بیشتر از مسئولان تیم هست. در قبال این بوجه بیشتر شما باید تعهد بدید که تو یک سری از جام ها تا فلان مرحله پیش برید. یا قهرمان یکی از جام ها بشید.

hadi10amiri
05-31-2015, 17:33
سلام. تمرین خاصی هم وجود داره برای تقویته بازیکنا؟

rezalm10
06-17-2015, 12:49
سلام.من یکی از سیوی هام بی دلیل پاک شده.راهی نیست برش گردونم؟؟

بعدم لطفا برای این مسابقات فانتزی چت باکس رو برای من دستی باز کنید که بتونم نقل و انتقالات انجام بدم

عرفان٧
06-17-2015, 18:00
زياد برام همچنين اتفاقي افتاده فكر نكنم راخي باشه سيو پاك شدتو برگ دوني من تو فيفا يك هافبك حجومي ميخوام قيمتش بين٦٠تا٧٠م باسه يعني درجه١باسه

عرفان٧
06-17-2015, 21:02
لطفا جواب بدين دوستان

ErfanNvb
06-24-2015, 01:09
آقا برید تو xbox بازی کنید چه حالی میده

kingpouya
06-28-2015, 10:15
آقا یعنی هیچ راهی نداره برای ایکس باکس 360 تکنولوژی خط دروازه و اسپری باشه؟

parsa1
06-29-2015, 17:28
آقا یعنی هیچ راهی نداره برای ایکس باکس 360 تکنولوژی خط دروازه و اسپری باشه؟

من تو 360 بازی میکنم خط دروازه داره ولی اسپری نداره

parsa1
06-29-2015, 17:37
خیلی اینجا کم پیش رفت

فک کنم فیفا 16 کمترم بشه

kingpouya
06-29-2015, 21:18
خیلی اینجا کم پیش رفت

فک کنم فیفا 16 کمترم بشه
ببخشید کم پیشرفت یعنی چی؟! بعدشم منم در 360 بازی میکنم شما تو کدوم لیگ بازی میکنی؟ بعدشم مال من توپ جمع کن هم نداره

عرفان٧
07-01-2015, 20:18
خط دروازه برا منم نداره پارسا جان مال منم توپ جمع كن نداره هافبك حجومي با قيمت٥٠م عالي باشه كي هست؟

kingpouya
07-02-2015, 10:37
من بدبخت با کلی اصرار و تمنا تونستم بالاخره پوگبا رو بگیرم راستی پست پوگبا چیه؟

frank lampard
07-02-2015, 14:56
من بدبخت با کلی اصرار و تمنا تونستم بالاخره پوگبا رو بگیرم راستی پست پوگبا چیه؟

هافبک وسط (cm) پست اصلیش هست و لی میتونه هافبک دفاعی (CDM) بازی کنه .

kingpouya
07-03-2015, 14:06
cam چه پستیه ؟ هافبک هجومی؟

aliexpress
07-03-2015, 17:07
cam چه پستیه ؟ هافبک هجومی؟

بله هافبک تهاجمی هست

ali khazaei
07-08-2015, 20:03
سلام دوستان نميدونم كسي اين سوال رو پرسيده يانه .......
دوستان من با ايكس باكس بازي ميكنم ولي بعد از 30 دقيقه ميپره بيرون خواهشن راهنمايي كنيد:aaaaaa:

با توکل به
08-20-2015, 00:58
سلام من بالاخره از pes2015بهfifa2015کوچ کردیم:dول ی وقتی زبان رو انتخاب میکنم بعدش میگه دکمه استارت رو بزن ارم شرکتشو نشون میده بعدش دوباره عکس مسی میاد یکم لود میکنه بعدش میایسته

با توکل به
08-20-2015, 01:01
بعدش صفحه سفید میشه:-ang

سروش مادریدیسمو
08-26-2015, 00:39
یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید فیفا 15 رو هر وقت نصب میکنم و میزنمش اصلا بالا نمیاد و هیچ ارور و پیام خاصی هم نمیاد واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه راه حلی بلدید راهنمایی کنید.
این سوال رو یکی از رفقام ازم پرسیده لطفا جواب بدید تا راه حلی براش پیدا کنیم

aliexpress
08-26-2015, 01:49
یه سوال داشتم لطفا راهنمایی کنید فیفا 15 رو هر وقت نصب میکنم و میزنمش اصلا بالا نمیاد و هیچ ارور و پیام خاصی هم نمیاد واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم لطفا اگه راه حلی بلدید راهنمایی کنید.
این سوال رو یکی از رفقام ازم پرسیده لطفا جواب بدید تا راه حلی براش پیدا کنیم

برنامه های مثل دایرکت ایکس و نت فریمورک و ... اینا که پیش نیاز هست رو نصب کنین ببینین بازم مشکل وجود داره ؟؟؟

با توکل به
08-26-2015, 13:28
کسی جواب مارو نمیده!!!!!!!!!!!!!!!

زبون رو انتخاب میکنم ارم شرکتو نشون میده بعدش میگه اسپیس یا استارت رو بزنید میزنم یکم میچرخه بعد گیر میکنه
داشتم توی سی دی نصبش میگشتم که یه فایل به اسم فیفا15بود کلیک میکنم مینویسه منبع پیدا نشد!!!!!

hanif_zf
08-30-2015, 12:15
سلام خدمت بچه های گل سایت.
با عرض پوزش من یه سوال داشتم اگه یکی بزرگواری کنه بهم کمک کنه ممنون میشم.
راستش من به تازگی فیفا 15 بازی میکنم قبلش اصلا دوست نداشتم از اونجائی که خیلی تعریف کریر مود رو میکنن خیلی دوس دارم ببینم چجوریه منتهی اصلا با قسمت منینجر مود آشنا نیستم یعنی لپه کلام اینکه میخوام بدونم آموزشی چیزی هست که بشه باهاش تمرین کرد و یاد گرفت که چطور مدیریت کنیم باشگاه رو؟؟!!
برای مثال من یه بازیکن رو جستجو میکنم و میزارم تو shortlist اما نمیدونم کجا میره یا مثلا به یه بازیکن پیشنهاد میدم اما اول فصل نمیاد و معلومم نیست ک کی میاد :sad:

aliexpress
08-31-2015, 22:58
سلام خدمت بچه های گل سایت.
با عرض پوزش من یه سوال داشتم اگه یکی بزرگواری کنه بهم کمک کنه ممنون میشم.
راستش من به تازگی فیفا 15 بازی میکنم قبلش اصلا دوست نداشتم از اونجائی که خیلی تعریف کریر مود رو میکنن خیلی دوس دارم ببینم چجوریه منتهی اصلا با قسمت منینجر مود آشنا نیستم یعنی لپه کلام اینکه میخوام بدونم آموزشی چیزی هست که بشه باهاش تمرین کرد و یاد گرفت که چطور مدیریت کنیم باشگاه رو؟؟!!
برای مثال من یه بازیکن رو جستجو میکنم و میزارم تو shortlist اما نمیدونم کجا میره یا مثلا به یه بازیکن پیشنهاد میدم اما اول فصل نمیاد و معلومم نیست ک کی میاد :sad:

عزیز مدیریت تیم کار خیلی شاخی نیست.شما باید تا میتونید بازیکناتونو راضی نگه دارید.حقوق مناسب همراه با تمدید قرارداد و بازی دادن بهشون مهمه.
میتونین اکادمی بازیکنان نوجوان بزنید،میتونید استعدادیاب بفرستید کشورای مختلف تا بازیکنان خوب رو کشف کنند.
قسمت شورت لیست هم اگه اشتیاه نکنم تو بخش ترانسفرز هست،یکی از گزینه هاش شوک رو باید بدی دست راست میره تو قسمت شورت لیست
مطمئن نیستم فک کنم قسمت سرچ باشه

در مورد خرید اگه با یه بازیکن با باشگاه مقابل و خود بازیکن مذاکره کنید و قبول کنن.قراردادو که امضا کرد میاد تو تیمت.مگه اینکه اگه سال اخر قرارداش باشه با تیمش،نیم فصل باهاش مذاکره کنی که مثلا اخر فصل گه میشه همون شروع فصل جدید به صورت رایگان بیاد تو تیم شما و شما فقط باهاش سر حقوق بازیکن مذاکره کنید

kingpouya
09-01-2015, 08:35
اقا چجورش باید حقوق بازیکنا رو زیاد کرد؟

aliexpress
09-01-2015, 15:32
اقا چجورش باید حقوق بازیکنا رو زیاد کرد؟

از قسمت contract میتونید این کار رو انجام بدید

frank lampard
09-07-2015, 15:34
سلام . چرا قسمت edit player همیشه غیر فعال هست و هیچ وقت فعال نمیشه ؟

kingpouya
09-08-2015, 17:30
توی کریر مود میگی ؟!

frank lampard
09-09-2015, 00:22
توی کریر مود میگی ؟!

اره ................

kingpouya
09-09-2015, 22:29
خوب برادر من فکر کن تو مربی تیم تولید ماست دارغوز ابادی و میخوای همه بازکنارو اندازه مسی قوی کنی نمیشه که یعنی بخوای ره صد ساله رو یه شبه بری.! نمیشه اون تو کریر مود فعال نیست توی بازی معمولی فعاله

any10
09-09-2015, 22:42
سلام
داخل کریر مود 15 نمیشه دوتا تیم جدا رو مدیریت کنی؟؟ مثلا من میخوام بارسلونا رو مدیریت کنم برادرم میخواد رئال رو مدیریت کنه ،ولی لود نداره که سیوها رو بیارم!!!
لطفا راهنمایی کنید...

kingpouya
09-10-2015, 10:12
شما تو ایکس باکس بازی میکنی؟

ZedBazi
01-04-2016, 10:24
سلام من بازیو نصب کردم ارور برنامه اورجین میده اونم دان کردم
چجوری باهاش کار کنم؟؟
کسی پاسخگو هست ؟داش علی هست جواب منو بدی؟

ZedBazi
01-04-2016, 11:16

نه داداش الان سال 2016 هست و ما هنوز نتونستیم

ZedBazi
01-04-2016, 11:40
کرک 3 دان کردم چیکارش کنم
هر پسووردی هم که به اورجین میدم قبول نمیکنه

ZedBazi
01-04-2016, 11:51
من تو اورجین ثبت نام کردم
همه چی تکمیل میزنم رو ایکون بازی برنامه اورجین باز میشه چیکار کنم؟

ZedBazi
01-04-2016, 12:07
هر کاری شما بگید من کردم داره چیکار میکنه باهامون فیفا
یکی نیست توضیح بده

ZedBazi
01-04-2016, 12:16
واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااای من باید چیکار کنم
میزنم که بره تو بازی هی اورجین باز میشه
اهههههههههههههههههههههه
اههههههههههههههههههههههه
اهههههههههههههههههههههههه ه
اهههههههههههههههههههههههه ههههههه
یکی به من بگه چیکار کنم
برم خودمو بکشم
چرا این نمیاد
تروخدا برو تو بازی تروخدا
کممممممممممممممممممممک

aliexpress
01-04-2016, 18:47

بعد از کرک های ناموفقی که شرکت 3dm برای فیفا 15 منتشر کرده ، کرک ورژن 4 که کاملا تست شده و سالم می باشد را منتشر نموده تا بتواند طرفداران خود را قدری راضی نگه دارد.
نحوه نصب کامل کرک:
ابتدا اینترنت را غیر فعال کنید سپس بازی را نصب کنید . حال آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و کرک بازی و فایل فشرده شده دایرکت ایکس را اکسترکت کنید. سپس کرک بازی را در محل نصب کپی کرده و فایل dxcpl.exe دایرکت ایکس را که قبلا اکسترکت کرده بودید اجرا کنید و طبق راهنمایی که در فایل ورد موجود نوشته شده است تنظیمات را اصلاح کنید. حال فایل Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را که در پوشه بازی قرار دارد اجرا کنید. و در آخر فایل Launcher.exe را اجرا کنید و از بازی لذت ببرید.
*دانلود کرک ورژن 4 : FiFa.15.Crack.Only.V4 – Crack98.xzn.ir ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
*دانلود تنظیمات دایرکت ایکس : DirectX Setting ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
*پسورد: crack98.xzn.ir

ZedBazi
01-04-2016, 19:37

بعد از کرک های ناموفقی که شرکت 3dm برای فیفا 15 منتشر کرده ، کرک ورژن 4 که کاملا تست شده و سالم می باشد را منتشر نموده تا بتواند طرفداران خود را قدری راضی نگه دارد.
نحوه نصب کامل کرک:
ابتدا اینترنت را غیر فعال کنید سپس بازی را نصب کنید . حال آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید و کرک بازی و فایل فشرده شده دایرکت ایکس را اکسترکت کنید. سپس کرک بازی را در محل نصب کپی کرده و فایل dxcpl.exe دایرکت ایکس را که قبلا اکسترکت کرده بودید اجرا کنید و طبق راهنمایی که در فایل ورد موجود نوشته شده است تنظیمات را اصلاح کنید. حال فایل Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe را که در پوشه بازی قرار دارد اجرا کنید. و در آخر فایل Launcher.exe را اجرا کنید و از بازی لذت ببرید.
*دانلود کرک ورژن 4 : FiFa.15.Crack.Only.V4 – Crack98.xzn.ir ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
*دانلود تنظیمات دایرکت ایکس : DirectX Setting ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
داش مطمِنی این کرک خودشه همش حجمش 1.5 مگ هست؟

ZedBazi
01-04-2016, 19:41

نحوه نصب کامل کرک:
داداش فک کنم کرک مشکل داره

ZedBazi
01-04-2016, 21:39
نمیشه
ارم ea میاد ولی بعدش هیچی به هیچی

aliexpress
01-04-2016, 21:46
نمیشه
ارم ea میاد ولی بعدش هیچی به هیچی

گفته شده که 65 درصد cpu هارو ساپورت میکنه.احتمالا واسه شما مشکل داره.

حالا باز کرک ورژن 3 گروه 3dm رو تست کن. اگه باز حل نشد کرکای دیگه رو تست کن

aliexpress
01-15-2016, 19:20
خب بغد از مدت هاااااااااااااااا دوری از فیفا بالاخره یه سیستم جور کردم و فیفا 15 رو با هر بدبختی که بود راهش انداختم !

کریر رو بلافاصله شروع کردم با تیم بایرلورکوزن تو بوندس لیگا

یه کریم بالعربی و هاکان چالهان اوغلو بهترین بازیکنامن

ZedBazi
03-12-2016, 14:09
بععععععله
منم پس از مدت
یک ماه پیش سیستم خریدمو حالا فیفا میزنم
با والنسیا کریر زدم بعد از مدتی اومدم هانوفر
چند بازیکن که بیشترین پیشرفت رو داشتن
فقولی از 82 به 88
محرز از 70 به 86
باتشوایی نمیدونم ولی الان 90 هست

ZedBazi
03-12-2016, 14:12
میگم کسی اپدیت نقل و انتقالات نداره؟
واسه فیفا 15

aliexpress
03-13-2016, 13:40
میگم کسی اپدیت نقل و انتقالات نداره؟
واسه فیفا 15

نه متاسفانه ندارم من

---------------------------------------------

منم یه مدت کریر پلیر بازی میکردم. تیمم رو شالکه انتخاب کردم

بعدشم که طبق روال همیشه منو قرضی داد رفتم ریسینگ سانتاندر تو لیگ دسته 2 اسپانیا. اون تیمو قهرمان کردم و به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شدم !!!!

بعدش که برگشتم شالکه یه اتفاق فوق العاده عجیب افتاد واسم ! یه نیم فصل کامل بهم بازی ندادن !!!!! انقد که بازیکن هم پست من داشتن هیچ بازی گیرم نمیومد. انقد درخواست ترانسفر شدن دادم قبول نمیکردن نامردا !

اخر سر، تو اخرین ساعتای نقل و انتقالات نیم فصل پی اس جی پیشنهاد داد که رفتم. اوایلش که یه بازی در میون بهم بازی میرسید. اخه هم پست من لوکاس مورا بود که قدرتشم زیاده و سخته نیمکت نشین کردنش !

همون چند بازی هم که انجام میدادم بهترین بازیامو انجام میدادم. تا اینکه من شدم بازیکن فیکس تیم. بعدشم که مورا یه سه ماهی مصدوم شد و من به طور کامل جاشو گرفتم :دی :jeddiiiii:

و اخر سر هم که ویندوز پرید و همه سیوام پاک شد :||||| :daghon:

z_a-0-9
04-01-2016, 20:46
من خاطرات خوشی از کریر فیفا 15 دارم :D
با آرسنال کریر زدم جاتون خالی دو فصل و نیم توش بازی کردم ترکیبم این بود:
چسنی
آلبا - مرتزاکر - دبوشی - ورمالن
ژابی النسو (آرتتا)- کوین د بروین - ازیل - سانچز - مارکو رویس
ولبک (آدریان راموس)
همه جامارو بردم باهاشون
الان از نیم فصلاومدم لیل فرانسه
یه تیم به هم رخته ک از 13 اوردمش 5 فعلا
میخوام ببرمش لیگ قهرمانان.تازه شاید باورتون نشه فصل اول جیروید رو به همین تیم دادم .الان پیش خودم داره بازی میکنهlol:-

ZedBazi
04-10-2016, 14:40
من ویندوزمو عوض کردم و سیو جدید با اورتون زدم
بهترین بازیکنام تا نیم فصل اول :لوکاکو-بارکلی-مک گیدی هستند
هنوز نتونستم بازیکن بخرم
اگه بازیکن خوب و جوون میشناسید معرفی کنید لطفا
در ضمن چنروز پیش یه گل مشکوک خوردم که تکنولوژی خط دروازه استفاده شد

ZedBazi
04-11-2016, 14:49
من احتمالا تا یه ساعت دیگه فیفا 16 رو فعال کنم
دعا کنید برام درست بشه

z_a-0-9
04-22-2016, 12:02
دوستان یه بازیکن میگم عالیه
حتمن استفاده کنید
اسمش:
al shahrani
هست
تصور کنید سرعت 96! استقامت 93 با قدرت کلی 72 .خیلیم سریع رشد میکنه.من خریدمش 3 میلیون الان پیشنهاد میاد 15 میلیون. قدرتشم شده 75تو یه نیم فصل.
من راضیم

aliexpress
04-22-2016, 22:32
دوستان یه بازیکن میگم عالیه
حتمن استفاده کنید
اسمش:
al shahrani
هست
تصور کنید سرعت 96! استقامت 93 با قدرت کلی 72 .خیلیم سریع رشد میکنه.من خریدمش 3 میلیون الان پیشنهاد میاد 15 میلیون. قدرتشم شده 75تو یه نیم فصل.
من راضیم

چه پستی بازی میکنه ؟؟؟

z_a-0-9
05-03-2016, 15:43
ببخش دیر جواب میدم
پستش rb دفاع راسته
ولی من جایه rm که همون هافبک راسته (پیستون راست) هم استفاده میکنم.فک کنم تیم اولش الهلال بود

aliexpress
05-17-2016, 01:54
ببخش دیر جواب میدم
پستش rb دفاع راسته
ولی من جایه rm که همون هافبک راسته (پیستون راست) هم استفاده میکنم.فک کنم تیم اولش الهلال بود

همون موقع پیداش کرده بودم. اما متاسفانه چون چندتا بازیکن خوب همپستش دارم نیازی بهش ندارم

بازم ممنون بابت معرفی.

----------------------------------

یه هافبک تهاجمی پیدا کردم جوون به اسم Gabbiadini اگه اشتباه ننوشته باشم. خیلی خوبه لامصب. فکر کنم تو ناپولی بود یا لاتزیو

z_a-0-9
05-18-2016, 22:25
خیلی ممنونم از تشکرت
الان ک فعلا سیستم جمع شده😂
ولی مطمئنا از هافبک هجومیت استفاده میکنم واای خدا نقل و انتقالات این فصلم، ماروین مارتین ک تو اون وضعیت بهترین هافبک هجومیم بود یهو وسوسه شدم فروختمش بعد با خودم گفتم از بازیکن ذخیرش استفاده میکنم ولی اونم چهار ماه مصدوم شد! با پول مارتین هم Samuel umtiti رو ک مدافع وسط بود خریدم.
تو سه ساعت آخر مجبوراً رونالدینیو رو اوردم😒😒 فقط دریبل بلده. سرعتش ریده الان
ماتم گرفته بودم تو 1-4-1-4 چطوری بازی کنم
وصل شدم حتما بازیکنتو بررسی میکنم.

یه سوال مهم:
تیممو چطوری عوض کنم. پیشنهادهایی ک بهم میدن شرم اوره. از طرفی من میخوام یه تیمی ک خودم دوست دارم مربی گری کنم.
مثلا از تیم الانم (لیل) میخوام برم لسترسیتی اگه راهی هست بگید

یخوردم فعالیت کنید باو

z_a-0-9
05-18-2016, 22:36
از بازیکنایی ک بهتون پیشنهاد میکنم ک از تیم خودم هستن به ترتیب قیمت اینان:

سیمون کیِر kjar بازیکن خوب من ک دفاع وسطه

ادریسا گانا گی guye شاید بهترین بازیکنم در زمینه پیشرفت باشه من ازش پیستون راست استفاده میکنم با اینکه هافبک دفاعی هست

عبدالله دیابی diaby یه بازیکن سرعتی و کناره زمینه ک دوسش دارم البته فقط سرعتیه و خبری از دقت تو شوت نیست.

هالوچا halucha هم بازیکن خوبیه خیلی جوونه و البته با قدرت نسبیه شصت و پنج به بالا هس

یه گزینم دارم اونم گرون هس ولی پیره تقریبا mavuba هست ک سیاهه و کاپیتان تیممه
ممنون موفق باشید

aliexpress
05-19-2016, 03:25
خیلی ممنونم از تشکرت
الان ک فعلا سیستم جمع شده������
ولی مطمئنا از هافبک هجومیت استفاده میکنم واای خدا نقل و انتقالات این فصلم، ماروین مارتین ک تو اون وضعیت بهترین هافبک هجومیم بود یهو وسوسه شدم فروختمش بعد با خودم گفتم از بازیکن ذخیرش استفاده میکنم ولی اونم چهار ماه مصدوم شد! با پول مارتین هم Samuel umtiti رو ک مدافع وسط بود خریدم.
تو سه ساعت آخر مجبوراً رونالدینیو رو اوردم������������ فقط دریبل بلده. سرعتش ریده الان
ماتم گرفته بودم تو 1-4-1-4 چطوری بازی کنم
وصل شدم حتما بازیکنتو بررسی میکنم.

یه سوال مهم:
تیممو چطوری عوض کنم. پیشنهادهایی ک بهم میدن شرم اوره. از طرفی من میخوام یه تیمی ک خودم دوست دارم مربی گری کنم.
مثلا از تیم الانم (لیل) میخوام برم لسترسیتی اگه راهی هست بگید

یخوردم فعالیت کنید باو

از بازیکنایی ک بهتون پیشنهاد میکنم ک از تیم خودم هستن به ترتیب قیمت اینان:

سیمون کیِر kjar بازیکن خوب من ک دفاع وسطه

ادریسا گانا گی guye شاید بهترین بازیکنم در زمینه پیشرفت باشه من ازش پیستون راست استفاده میکنم با اینکه هافبک دفاعی هست

عبدالله دیابی diaby یه بازیکن سرعتی و کناره زمینه ک دوسش دارم البته فقط سرعتیه و خبری از دقت تو شوت نیست.

هالوچا halucha هم بازیکن خوبیه خیلی جوونه و البته با قدرت نسبیه شصت و پنج به بالا هس

یه گزینم دارم اونم گرون هس ولی پیره تقریبا mavuba هست ک سیاهه و کاپیتان تیممه
ممنون موفق باشید

آدم معمولا وقتی بهترین بازیکنشو میفروشه پشیمون میشه :))))))

منم سیگوردسن که هافبک تهاجمیم بود رو فروختم ولی هنوز تو دلمه. با اینکه دو تا هافبک تهاجمی خوبم دارم

در مورد پیشنهاد تیما که دست خود ادم نیست. بستگی به شانست داره

والا من که هکیشه سر میزنم ولی وقتی میبینم کسی نیس واسه کی پست بزارم اخه :دی

بازم ممنون بابت بازیکنا. چک میکنم ببینم چه وضعیتی دارن

ZedBazi
05-19-2016, 11:15
من که فیفا 16 بازی میکنم و تو اپدیت جدید با لستر سیتی کریر زدم
لاسینا ترائوره و ماچادو از مالاگا خریدم

z_a-0-9
05-19-2016, 14:18
شونزده خعلی فرق داره با پونزده؟

z_a-0-9
05-19-2016, 23:21
نمیدونم دیدید یا نه ولی این سایت اطلاعات مفیدی درباره بازیکنای فیفا 1۵ میده

z_a-0-9
05-19-2016, 23:57
میتونم بپرسم رو چه سطحی بازی میکنید؟
Wordclass?

ZedBazi
05-20-2016, 01:30
Wordclass?
legendery
و البته باختهای فراوان

ZedBazi
05-20-2016, 01:30
شونزده خعلی فرق داره با پونزده؟

اره دیگه
البته خیلی خیلی هم نع!

aliexpress
05-20-2016, 01:31
من که فیفا 16 بازی میکنم و تو اپدیت جدید با لستر سیتی کریر زدم
لاسینا ترائوره و ماچادو از مالاگا خریدم

لاسینا ترائوره واسه بازی هوایی فوق العادس. تو ساحل عاج مهاجم نوکمه

نمیدونم دیدید یا نه ولی این سایت اطلاعات مفیدی درباره بازیکنای فیفا 1۵ میده

اره از این سایت زیاد استفاده کردیم

Wordclass?

من یه نیم فصلو پروفشنال بازی کردم نیم فصل بعدی و بقیشو ورلد کلاس

-------

من تو لیگ انگلیس با سوانزی بازی میکنم. فقط تونستم لیگ رو ببرم

همینم واسه شروع خوبه بنظرم

z_a-0-9
05-20-2016, 01:53
من ک به لیل شدید ماندگار شدم اصن انگار ن انگار از پی اس جی و چلسی پیشنهاد اومده! اصن نگاهم بهشون نکردم من خودم ورد کلاس بازی میکنم به نظرم مهم اینه ادم لذت ببره و من با سختی نرمالش واقعا لذت میبرم. دارم جوون گرایی میکنم توووووپراستی آرناتویچ بازیکنه خوبیه من سه فصل دارمش اورالش هفتاد هشت بود فک کنم الان هشتادو پنجه و رو سانتر و فرار از جناحین بی نظیره من اول ک اومدم لیل هیچی نداشت خدا وکیلی الان تیتر روزنامه همش از قول مدیر باشگاه میگهAmiri is a right man for jobآها ساموئل امتیتی هم دفاع خوبیهیه سوال من امشب تازه حدس زدم آکادمیم برا این غیر فعاله چون از اونجا ک سرچ پلیر هست دومین گزینش ک زده hire scout اونجا کسیو انتخاب نکردم بعد سه تاشو پر کردم. الان شروع به کار کردو برا استعداد یابی؟

aliexpress
05-20-2016, 12:36
من ک به لیل شدید ماندگار شدم اصن انگار ن انگار از پی اس جی و چلسی پیشنهاد اومده! اصن نگاهم بهشون نکردم من خودم ورد کلاس بازی میکنم به نظرم مهم اینه ادم لذت ببره و من با سختی نرمالش واقعا لذت میبرم. دارم جوون گرایی میکنم توووووپراستی آرناتویچ بازیکنه خوبیه من سه فصل دارمش اورالش هفتاد هشت بود فک کنم الان هشتادو پنجه و رو سانتر و فرار از جناحین بی نظیره من اول ک اومدم لیل هیچی نداشت خدا وکیلی الان تیتر روزنامه همش از قول مدیر باشگاه میگهAmiri is a right man for jobآها ساموئل امتیتی هم دفاع خوبیهیه سوال من امشب تازه حدس زدم آکادمیم برا این غیر فعاله چون از اونجا ک سرچ پلیر هست دومین گزینش ک زده hire scout اونجا کسیو انتخاب نکردم بعد سه تاشو پر کردم. الان شروع به کار کردو برا استعداد یابی؟

آره اون قسمت مربوط به استعداد یابی هست.که به کشورای مختلف میفرستی و بازیکن مدنظرتو کشف میکنن

من خودم که به شخضه آه در بساط ندارم فعلا. چندتا از بازیکنامم درخواست افزایش دستمزد دادن که یه قرون ندارم بهشون بدم دیگه :))))

z_a-0-9
05-20-2016, 15:14
برا فصل بعد میخوام یه تغییرات جدی تو ترکیبم بدم
میخوام 2-3-1-4 بازی کنم. اعتراف میکنم از وقتی جیبیادینی اگمد تو تیم با اون سرعت برق آساش، تیمو هجومی کرده.
من یه غلطی فصل پیش کردم tadhir رو از اینتر بیست پنج تا خریدم ک الان خیلی پشیمونم میخوام اونو بفروشم و به جاش یه جوون با اورال 78 ک خیلی هم زیر نظر داشتمشو با بیست هشت تا بخرم البته الان پول ندارم و برای فصل بعد میگم. میخواد تادهیرو بندازم بهشونlol:-
گلر هام هم جفتشون با عصا میان تو زمین انیاما سی و هشت و الانا سی و هفت سالشه میخوام الانا رو بندازم به موناکو و به جاش پاول هاردی paul hardi یه گلر جوان و خوب رو بیارم ک پس فردا انیانا ک گلر بی نظیری بود، بازنشسته شد یه گلر خوب جاش باشه.
بازیکنی دیگه ک میخواد چنج کنم نولان روکسه ک حالم ازش به هم میخوره میخواد اونو بدم یا menez رو بخرم یا یه جوون ک تحقیق کردم رشد بالایی داره به اسم bilal نمدونم چی چی چی! :okh:
اینارو بگیرم یه تیم عالی دارم فقط من مشکلی ک دارم اینه بازیکن reserved ندارم و دوتا مصدوم داشته باشم بازیو سه هیچ میبازم:ey babaaa:
راستی bilal ده هزار دلاره و پائول هاردی هم پونزده تا امید میره نولان روکسو پونزده تا بفروشم تادهیرهم کلی قیمتو میکشونه پایین به علاوه بودجه خودمم فک کنم پنجاه تا بشه چون الان وسطای فصلیم فقط یکی از جام حذفی ها رو به دلیل مصدوم زیاد سه هیچ باختم و حذف شدم.
عکس هم خواهم گرف از ترکیبم

z_a-0-9
05-20-2016, 22:13
آقا علی
من اتفاقی فهمیدم نیمار دو ماه دگ تا قراردادش مونده. چجوری میتونم رایگان بگیرمش؟ بیست هفت سالشه و فک کنم بارسا دگ تمدید نکنه باهاش

z_a-0-9
05-20-2016, 22:14
آقا علی
من اتفاقی فهمیدم نیمار دو ماه دگ تا قراردادش مونده. چجوری میتونم رایگان بگیرمش؟ بیست هفت سالشه و فک کنم بارسا دگ تمدید نکنه باهاش

z_a-0-9
05-22-2016, 19:14
اینم تیمی ک امسال جمع کردم (20-2019)
دارم سعی میکنم از جیروید 33 ساله دل بکنم!
در حال حاضر همونطور ک میبینید 3 بازیکن اصلیم مصدوم شدن ک به جاشون ازسه تا منگل استفاده میکنم ک دو تاشون 16 ساله هستن:scare3::scare3:( پیستون چپ elyas و jeffe هافبک تهاجمی)
نتایجمم بد نیست ولی سال های پیش عالی بودم

ترکیب اصلی (کلیک کنید) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ذخیره و رزرو (کلیک) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

aliexpress
05-23-2016, 16:51
آقا علی

والا اسم گزینش دقیق یادم نمیاد. باید یه نیم فصل تا پایان قرارداد مونده باشه تا اون گزینه تو نقل وانتقالات نیم فصل نمایش داده بشه. یادم نیست ولی یه گزینه هست پایین گزینه خرید هست. یه contract expiry همچین چیزی توش باید باشه

اینم تیمی ک امسال جمع کردم (20-2019)
دارم سعی میکنم از جیروید 33 ساله دل بکنم!
در حال حاضر همونطور ک میبینید 3 بازیکن اصلیم مصدوم شدن ک به جاشون ازسه تا منگل استفاده میکنم ک دو تاشون 16 ساله هستن:scare3::scare3:( پیستون چپ elyas و jeffe هافبک تهاجمی)
نتایجمم بد نیست ولی سال های پیش عالی بودم

ترکیب اصلی (کلیک کنید) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
ذخیره و رزرو (کلیک) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

تیم خوبی جمع کردی.مبارکه

من کلا سبک بازی استفاده از بازیکنای جوون و گمنامه. خیلی کم پیش میاد که بازیکن معروف داشته باشم

به زودی عکس ترکیبمو میزارم

aliexpress
05-24-2016, 17:11
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اینم ترکیب نه چندان قوی من

پ.ن : اون مهاجم نوکم که اسمش نیفتاده بافتیمبی گومیس Gomis هست

aliexpress
05-28-2016, 01:37
سلام دوستان.

تاپیک جدید واسه کریر فیفا 16 ایجاد کردیم. از این به بعد دوستانی که رو 16 کریر میزنن تو تاپیک خودش پست بزارن

اینم لینکش

([Only Registered And Activated Users Can See Links])
خودمم دیگه از 15 به 16 کوچ کردم

موفق باشید

z_a-0-9
06-05-2016, 09:49
یه سوال میخواستم بپرسم کرکش اومده؟ سی بازیش تو سی دی فروشی هاهست؟ بعد اگه بخوام اورجینال بخرم چقد میشه؟ مزیتاشم لطفا بگید(اورجینال نسبت به کرک)

z_a-0-9
06-05-2016, 09:55
البته کریر شاونزدهو خوندم جواب سوال اولمو گرفتم اما درباره ارجینال...

aliexpress
06-05-2016, 15:32
البته کریر شاونزدهو خوندم جواب سوال اولمو گرفتم اما درباره ارجینال...

ارجینالش قیمتش حدودای 180 تومن هست. البته جدیدا نمیدونم افت یا افزایش قیمت چقد داشته.مزیت های خوبیم داره از جمله اینکه شما میتونی راحت آنلاین بازی کنی

42d3e78f26a4b20d412==