PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ☆☆☆اخبار تیم آرسنال در فصل 2014-2015☆☆☆

ZedBazi
08-20-2014, 13:05
به نام خدا
سلام دوستان
در این تاپیک اخبار تیم ارسنال قرار داده میشه

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ZedBazi
08-20-2014, 14:04
نتایج پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا؛ توقف آرسنال و ناپولی

[Only Registered And Activated Users Can See Links] الکسیس سانچز

دور رفت از مرحله پلی‌‌‌آف رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D9%86%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/10)، سه‌شنبه شب با پنج دیدار آغاز شد که در مهمترین آنها آرسنال انگلیس در خانه بشیکتاش ترکیه با تساوی بدون گل متوقف شد. با این نتیجه کار توپچی‌های لندن برای کسب سهمیه حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا آسان‌تر شد.

در دیگر دیدار مهم ناپولی ایتالیا میزبان اتلتیک بیلبائو اسپانیا بود که این بازی با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد. ایکر مونیان در دقیقه 41 برای بیلبائو و گونسالو ایگواین در دقیقه 68 برای ناپولی گلزنی کردند.

بایرلورکوزن، ‌تیم چهارم فصل گذشته بوندس‌لیگا آلمان هم شب گذشته میهمان کپنهاگن دانمارک بود و این تیم را با نتیجه 3 بر 2 شکست داد. استفان کیسلینگ 5، کریم بلاربی در دقیقه 31 و هئونگ مین سون در دقیقه 42 گل‌های بایرلورکوزن را زدند و برای کپنهاگن هم ماتیاس یورگنسن در دقیقه 9 و دنیل آمارتی در دقیقه 13 گلزنی کردند.

در سایر دیدارها سالزبوگ اتریش در خانه با نتیجه 2 بر یک از سد مالموی سوئد گذشت و جدال تیم‌‌های استوا بخارست رومانی و لوگورتس رازگراد بلغارستان با نتیجه یک بر صفر به سود استوابخارست به پایان رسید.

دور برگشت پلی‌‌آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا 27 آگوست (چهارشنبه هفته آینده) برگزار می‌شود.

ZedBazi
08-20-2014, 14:05
نزديک شدن آرسنال به عقد قرارداد با کوستاس مانولاس

[Only Registered And Activated Users Can See Links] کوستاس مانولاس

با جدا شدن توماس فرمائلن از آرسنال به مقصد بارسلونا، آرسن ونگر می‌خواهد پیش از اتمام فرصت نقل و انتقالات یک مدافع جدید را به تیم خود اضافه کند.

نیاز توپچی‌ها به بازیکن تدافعی پس از مصدومیت کیه‌ران گیبس از ناحیه همسترینگ که او را سه هفته از میادین دور نگه خواهد داشت شدت گرفته است. به نظر مدیران آرسنال، مانولاس یک مدافع قدرتمند است که می‌تواند جای خالی فرمائلن را پر کند و آن‌ها سخت در تلاش اند تا پیش از اول سپتامبر او را با یک قرارداد ۵/۶ میلیون پوندی به خدمت بگیرند.

مدیران باشگاه بر این باور اند که المپیاکوس مدافع طراز اول خود را که برای یونان در جام جهانی بازی کرده بود، واگذار می‌کند. اما در این‌که آیا مانولاس بدون تضمینی برای بازی در ترکیب ثابت، حاضر به عقد قرارداد با توپچی‌ها خواهد بود یا خیر، هنوز تردید وجود دارد.

پر مرته‌ ساکر و لورن کشیلنی که هم‌اکنون به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی آشیل تحت مداوا قرار دارد، انتخاب‌های اول آرسن ونگر برای زوج مدافع میانی هستند. کالوم چمبرز بازیکن جدید آرسنال نیز پس از پیوستن به این تیم از ساوت‌همپتون عملکردی عالی در دفاع میانی داشته است.

به نظر می‌رسد که میزان شانس مانولاس برای حضور در ترکیب اصلی، مانع اصلی در راه عقد این قرارداد باشد. اما اطمینان توپچی‌ها از حصول توافق بیشتر و بیشتر می‌شود.

ZedBazi
08-20-2014, 14:07
آرسن ونگر: هدف ما صعود به مرحله گروهی چمپیونزلیگ است

[Only Registered And Activated Users Can See Links] آرسن ونگر

رفتن به مرحله گروهی چمپیونزلیگ 7 میلیون پوند جایزه برای تیم فوتبال آرسنال ([Only Registered And Activated Users Can See Links] D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84_%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D 8%A7%D9%84/25) به ارمغان خواهد آورد و حالا آرسن ونگر می‌‌گوید: "ما بی‌ صبرانه منتظر بازی در چمپیونزلیگ هستیم و می‌‌دانیم که چه تیم‌‌های بزرگی‌ آنجا هستند. به شدت منتظر رفتن به مرحله بعد هستیم. اصلا مهم نیست که چه هزینه برای صعود خواهیم داد. ما همواره در قرعه کشی‌ سختی داشتیم و سال گذشته با فنرباغچه بازی کردیم و امسال باید با بشیکتاش بازی کنیم.
آمادگی ما یک برد در لیگ برتر برای ما به همراه داشت و اعتماد به نفس به دست آمده از آن بهترین آمادگی برای این بازی است. حالا آمادگی اصلی‌، روی ریکاوری و مطالعه بشیکتاش خواهد بود."

72 هزار هوادار ترکی‌ منتظر استقبال از ونگر هستند. استقبالی که با توجه به گزارشات در ترکیه مثبت نخواهد بود زیرا آنها اعتقاد دارند که شکست 8-0 آنها برابر لیورپول در چمپیونزلیگ 08-2007 سبب انتقاد ونگر از این باشگاه شده است. حالا ونگر می‌‌گوید وی انتقادی از باشگاه بشیکتاش نکرده و هیچگاه آن صحبت‌ها را به زبان نیاورده است.

ونگر می‌‌گوید: "آنها متخصص این کار‌ها هستند. من هیچگاه این حرف‌ها را نزدم. آنها این چیز‌ها را برای خود می‌‌سازند. من با تیم‌‌های ترکیه‌ای بازی کردم و هیچگاه آن صحبت‌ها را انجام نداده ام."

ZedBazi
08-20-2014, 14:10
آرسنال، جوئل کمپل را نمی فروشد

[Only Registered And Activated Users Can See Links] جوئل کمپل

آرسنال پیشنهاد لیورپول برای جذب جوئل کمپل را رد کرد. پیشتر گفته شده بود که این باشگاه مرسی سایدی در پی جذب ملی پوش کاستاریکایی آرسنال است و قصد دارد او را به خدمت بیگرد. این موضوعات درحالی مطرح می شد که آرسنال ونگر اعلام کرد که این مهاجم 22 ساله حداقل تا ژانویه در باشگاه باقی خواهد ماند. مربی با سابقه و موفق آرسنال در این رابطه گفت:"او از یک بازیکن منزوی به یک بازیکن محبوب تبدیل شده است. او خود را به آرامی خود را در باشگاه جا انداخت و خیلی هم خوب این کار را انجام داد. سرعت، دقت و توانایی های او فوق العاده اند.
"جوئل یکی از اعضای باشگاه است، او آماده سازی بسیار خوبی را انجام داده است و در برابر بنفیکا نیز به خوبی کار کرد. در تمرینات نیز تمرکز او بسیار خوبی است و من می خواهم او را نگه دارم." سرمربی آرسنال اما ممکن است با توجه به عملکرد کمپل وی را در ژانویه به فروش برساند. لیورپول نیز که هم اکنون دو مهاجم یعنی دنیل استاریج و ریکی لمبرت را در اختیار دارد، اخیراً برای جذب ساموئل اتوو تلاش کرده است.

lord7stark
08-20-2014, 14:21
لطفا سر خود تایپک نزنید چقدر بگیم آخه !؟!؟!؟
با این وضع کپی کردن سایت به قهقرا میره ...
چجوری هم کپی کردی که تاریخ و ساعتش هس ... !!
دفعه بعدی تخلف .... بن ....
لا اله الا الله ...
یه هماهنگی با مدیریت بکنید بعدا ...
این تایپکم بسته میشه .

ZedBazi
08-20-2014, 14:58
ونگر: آرسنال به جذب هيچ بازيکني نزديک نيست
توپچي‌ها با تعدادي از بازيکنان مشهور از جمله سامي خديرا ارتباط برقرار کرده بودند، اما ونگر شايعات پيرامون خريدهاي قريب‌الوقوع را جدي نمي‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، آرسن ونگر پس از تساوی ۰-۰ برابر بشیکتاش در دور رفت مرحله‌ی پلی‌آف لیگ قهرمانان عنوان کرد که در روزهای پیش رو آن‌ها آماده‌ی عقد قرارداد با هیچ بازیکنی نیستند.

توپچی‌ها تا کنون در این تابستان بیش از ۶۲ میلیون یورو برای خرید الکسیس سانچز، کالوم چمبرز، داوید اوسپینا و متیو دبوشی هزینه کرده‌اند، اما همچنان ارتباط خود را با بازیکنانی نظیر سامی خدیرا هافبک رئال مادرید و ویلیام کاروالیو ستاره‌ی اسپورتینگ لیسبون حفظ کرده‌اند. با این حال ونگر اظهار می‌کند که در حال حاضر این باشگاه برای نهایی کردن هیچ قرار دادی تلاش نمی‌کند.

او در گفتگو با سایت رسمی باشگاه در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا آرسنال به جذب بازیکنی نزدیک هست یا نه گفت: «در حال حاضر نه. در حال حاضر حرف خاصی برای گفتن وجود ندارد. صادقانه بگویم، ما به عقد قرارداد با هیچ بازیکنی نزدیک نیستیم.»

البته او اذعان می‌کند که در خط دفاع مشکلاتی وجود دارد. «بله حق با شما ست. ما در خط دفاع کمی کمبود داریم. اما ما دوباره در پایان هفته مرته‌زکر، اوزیل و پودولسکی را در اختیار خواهیم داشت. بیاید امیدوار باشیم که آن‌ها در آمادگی کامل به سر می‌برند.»

ZedBazi
08-20-2014, 15:51
احتمال خروج لوکاس پودولسکي از آرسنال
با وجود سانچز و کمپبل در تيم آرسنال، شانس پودولسکي براي حضور در ترکيب اصلي محدود شده است.

به گزارش "ورزش سه"، لوکاس پودولسکی به خروج از آرسنال نزدیک می‌شود، زیرا آرسن ونگر قصد ندارد جوئل کمپبل را به تیم دیگری واگذار کند.
نهایتاً تصمیم مدیران آرسنال بر این شده است که کمپبل بازیکن ملی‌پوش کاستاریکایی که حضور درخشانی در ترکیب تیم ملی کشورش در رقابت‌های جام جهانی داشت، پس از چند فصل حضور قرضی در تیم‌های دیگر، در آرسنال بماند و فرصت بازی پیدا کند. این امر به قیمت خروج پودولسکی ملی‌پوش آلمانی تمام خواهد شد که با آمدن الکسیس سانچز به آرسنال رقابت بیش از پیش سخت‌تری را برای حضور در ترکیب اصلی پیش روی خود می‌بیند.
گالاتاسرای به هر دوی این بازیکنان، کمپبل و پودولسکی، علاقه نشان داده است، اما مسوولان آرسنال فروش کمپبل را منتفی اعلام کرده‌اند.

am!n
02-05-2015, 20:05
ونگر: مصدومیت بلند مدت، گیرود را به عقب برنگرداند

اولیویر گیرود ملیِ‌پوش فرانسوی ارسنال در همان ابتدای فصل با آسیب دیدگی شدید مواجه شد و تقریبا بیشتر بازیهای آرسنال را از دست داد وی فقط در 6 مسابقه توانست توپچی‌های لندن را همراهی کند اما در همین تعداد بازی 5 گلب به ثمر رساند.
آرسن ونگر سرمربی آرسنال در تمجید از ژیرود گفت: نه تنها مصدومیت بلند مدت موجب افت بازیهای ژیرود نشده بلکه می‌تونم از سال 2012 که با آرسنال قرارداد امضا کرد تا به امروز بیشترین پیشرفت را در بازیهای او دیده‌ام تمرکز ژیرود بر روند بازی بیشتر شده و مهارتهای فردی او نیز ارتقا یافته‌اند با برگشت ژیرود به ترکیب اصلی و هماهنگی او با الکسیس سانچز امید زیادی به کسب امتیازات ارزشمند در نیمه دوم فصل داریم.

am!n
02-06-2015, 11:41
کازورلا به عنوان بازیکن ماه لیگ برتر انتخاب شد

سانتی کازورلا برای دومین ماه متوالی ، جایزه ی بهترین بازیکن لیگ برتر را کسب کرد.
این هافبک اسپانیایی فرم خوب خودش را در ژانویه ادامه داد و در چهار بازی یک گل و دو پاس گل را به اسم خود ثبت کرد.
کازورلا بازی خوب خودش را با فراهم ساختن یک پاس گل برای پر مرته ساکر در بازی مقابل هال سیتی در جام حذفی آغاز کرد و بعد از آن این فرم را با یک گل و یک پاس گل در برد 0-2 مقابل منچسترسیتی ادامه داد.
جایزه ی انتخاب بهترین بازیکن ماه از سوی هواداران برای انتخاب بهترین بازیکن ماه با رای طرفداران باشگاه ها گذاشته شده است و مورد تایید باشگاه ها نیز می باشد.

am!n
02-06-2015, 21:35
مصاحبه ونگر در مورد ویلشر و ردنپ

در مورد جک ویلشر (سوال در مورد لوله قلیان در دست او)...

با او در مورد استعمال دخانیات صحبت کرده ام و او اهل دخانیات نیست. مطمئمنا برای اتفاقی که افتاد متاسف است. مدیریت زندگی اش به خودش مربوط می شود. او یک روز استراحت داشت و برای دیدن سوپربول (فینال لیگ فوتبال امریکایی) رفته بود. وقتی در باشگاه است باید قوانینی را که اینجا تعیین کرده ایم رعایت کند و وقتی کارش اینجا تمام می شود مسئولیت با خودش است تا رفتاری که می خواهد را دشته باشد. فکر نمی کنم چیز بیشتری برای گفتن وجود داشته باشد. فکر می کنم این عکس پس از ساعت 12 شب گرفته شده است که مشغول تماشای سوپربول بوده است. چیز بیشتری در مورد اتفاقی که افتاده است نمی دانم و علاقه ای به دانستن ندارم.

در مورد نگران بودن برای اعتبار ویلشر...

شما همیشه نگران بازیکنان تان هستید تا ناعادلانه قضاوت نشوند. ولی فکر می کنم او را به خوبی زیر نظر دارم و باید بگویم او خیلی حرفه ای رفتار می کند. هر روز صبح او یکی از اولین بازیکنانی است که به تمرین می آید و جزء آخرین نفراتی است که تمرین را ترک می کنند. او خیلی سخت تمرین می کند، برهه های بدی را پشت سر گذاشته است ولی همیشه آنها را پشت سر گذاشته. زیر سوال بردن اعتبار او اشتباه است جون خیلی جدی و سخت کار می کند.

در مورد مدیریت کردن ویلشر...

شما هم 23 ساله بوده اید. گاهی نیاز دارید تا کمی فشار را از روی خودتان بردارید. فکر می کنم در زمان فعلی این کار سخت تر هم شده است چون هر جا که می روید از شما عکس گرفته می شود و یک عکس فقط 1 ثانیه از زندگی شما را نشان می دهد. این 1 ثانیه نشان دهنده شخصیت شما نیست. باور دارم باید کمی از این جو فاصله بگیرید. زمانی که در برزیل بودم را یادم می آید. عکس هایی از من در کنار مردم بود که من حتی نمی دانستم آنها کنارم هستند. بنابراین باید در این مورد خیلی مراقب باشید. باور دارم او خیلی سخت کار می کند، خوب تمرین می کند، دو هفته جلوتر از برنامه است و اگر در کارتان جدی نباشید نمی توانید به این برسید. همانطور که گفتم او اولین نفری است که می آید و آخرین نفری است که می رود و برای رسیدن به آمادگی به سختی تلاش می کند. چندان نگران این موضوع نیستم.

در مورد استعفای هری ردنپ...

کاملا شوکه کننده بود ولی وقتی موضوع در مورد سلامتی باشد شما آن را درک می کنید. شما از این بابت متاسف هستید چون هری روح رقابت دارد و می دانید که می توانست با تجربه اش کوئینز پارک رنجرز را از بحران خارج کند. کاملا شوکه کننده بود.

در مورد اینکه جای خالی هری ردنپ در لیگ برتر احساس خواهد شد...

بله چون او 18 ساله قبل به لیگ آمد و در لیگ برتر کار می کرد.

در مورد اینکه مشکل آرسنال با بازی های ساعت 12:45 دقیقه حل شده است...

باور کنید، هرگز مشکل خاصی با زمان بندی بازی ها نداشته ایم. مشکلی که فصل گذشته در این بازی ها داشتیم عملکرد خودمان بود. می دانید که ممکن است در 12:45 یا 13:30 بازی کنید. امکان ندارد که در 12:45 احساس بدی داشته باشید و در 13:30 خیلی سرحال باشید. مشکل داشتن ما با 12:45 درست نیست و بیشتر شبیه جوک است.

am!n
02-07-2015, 20:54
انالیر بازی ارسنال و تاتنهام

آرسنال:

Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Welbeck, Cazorla, Ozil, Giroud

Subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Walcott, Akpom

تاتنهام:

Lloris, Walker, Dier, Vertonghen, Rose; Bentaleb, Mason; Eriksen, Dembele, Lamela; Kane

Vorm, Davies, Fazio, Chadli, Paulinho, Stambouli, Soldado

گل های بازی:

دقیقه 11 - مسوت اوزیل - دنی ولبک با حرکتی سرعتی دنی رُز را جا گذاشت و توپ را برای ژیرو فرستاد، ضربه ناقص ژیرو را در جلوی دروازه مسوت اوزیل به گل تبدیل کرد.

دقیقه 56 - هری کِین - کرنر ارسالی از سمت چپ دروازه آرسنال، ضربه سر بازیکنان تاتنهام را که به گوشه دروازه می رفت اوسپینا بیرون کشید ولی هری کِین که مهار نشده بود دروازه آرسنال را بازی کرد.

دقیقه 86 - هری کِین - سانتر به محوطه جریمه آرسنال و باز هم غفلت از هری کِین باعث شد این بازیکن با ضربه سر دروازه اوسپینا را برای بار دوم باز کند.

نکات بازی:

این بازی 700مین بازی آرسن ونگر در لیگ برتر بود.

مسوت اوزیل در سه بازی اخیر آرسنال گل زده است. نخسیتن بار از این نظر برای او.

هری کِین در 14 بازی اخیر، 11 گل به ثمر رسانده است.

هری کِین در تمام مسابقات این فصل 21 گل زده است، بیشتر از هر بازیکن دیگری در لیگ برتر.

بازی های آرسنال و تاتنهام در لیگ برتر 131 گل در پی داشته است. بیشتر از هر رویارویی دیگری.

تاتنهام در 5 دقیقه آخر بازی های لیگ برتر 12 امتیاز کسب کرده است. بیشتر از هر تیم دیگری.

am!n
02-07-2015, 22:17
مصاحبه ونگر پس از شکست مقابل تاتنهام

در مورد بازی...

خوب دفاع کردیم. زود به گل رسیدیم ولی فکر می کنم به اندازه کافی حمله نکردیم. هر گاه جلو می رفتیم، برای گل خطرناک به نظر می رسیدیم. اما آیا بیش از حد روی حفظ گلمان تمرکز کرده بودیم؟ من فکر می کنم بله. باور دارم در مقایسه با سطح معمول خودمان، اشتباهات فنی زیادی مرتکب شدیم چون تاتنهام مرکز زمین را در اختیار داشت. آنها ما را تحت فشار قرار دادند و ما توپ هایی را از دست دادیم که به طور معمول عادت به از دست دادنشان نداریم.

در مورد هری کین...

او مثل همیشه خوب بود. او رشد می کند و اراده خوبی دارد. متوقف نمی شود و به راهش ادامه می دهد. افسوس من این است که گل مفتی به او تقدیم کردیم. نگران کننده است که در عثقب زمین در فاصله 5 دقیقه مانده تا پایان بازی همیشه انجا آماده بودیم تا اشتباهات مشابهی را تکرار کنیم. در مجموع بسیار مستحکم دفاع کردیم اما بزرگترین افسوس من این است که روز خوبی نداشتیم. ما می توانیم خیلی بهتر کار کنیم، این قطعی است و نکته مثبت امروز هم همین است.

در مورد گل ها...

گل های مفتی بودند. تاتنهام موقعیت های فراوانی خلق نکرد ولی فکر می کنم ما زیاد حمله نکردیم.

در مورد چالش رز روی ژیرو ...

من دیدم .هر کسی آن را ندید

در مورد مجازات بیشتر رز ...

من حرفم را زدم .

در مورد شکست ...

این شکست ما را اکنون به نا امیدی فرو برد که باید قبولش کنیم، سپس باید برای برای بعدی آماده شویم . ما دو بازی خارج از خانه بیشتر از تاتنهام داشته ایم ، 13 بازی در خانه و 11 بازی خارج از خانه داشته اند و ما 13 بازی خارج از خانه و 11 بازی داخل خانه داشته ایم . اکنون شرایط وابسته به فرم خانگی ما می باشد . می دانیم که می توانیم خارج از خانه پیروز شویم ولی این یک مبارزه تا پایان فصل خواهد بود . هر سال با تاتنهام شرایط به همین روال است . ما فقط باید روی خودمان تمرکز کنیم زیرا تیم های زیادی برای رسیدن به جمع 4 تیم می جنگند .

در مورد خوب بودن فاصله ی کم با بازی بعدی ...

اگر درست واکنش نشان دهید بله خوب است . ما مقابل لستر در خانه بازی خواهیم داشت ،تیمی که برای فرار از سقوط تلاش می کند . باید ازین ناامیدی و دلسردی سریعا خارج شویم تا خیلی زود پاسخ دهیم .

در مورد اینکه تیم ها برای رسیدن به مقام سوم و چهارم در نبرد هستند ....؟

اطمینان دارم . حداقل چهارم

در مورد دعوت شدن کین به تیم ملی انگلیس ...؟

زمانی که به اندازه ی او گل زده باشید، اگر او را به تیم ملی دعوت نکنید، آن زمان یک نفر پاسپورت کشور دیگری را به وی خواهد داد.

am!n
02-08-2015, 22:21
ولبک: باختن دربی ویران کننده است

ولبک می گوید باختن در دربی شمال لندن آرسنال را ویران کرده است...

آرسنال ابتدا با گل اوزیل پیش افتاد اما در نهایت هری کین با دو گل خود برد را برای تاتنهام به ارمغان آورد.

پسر ها به خاطر باختن دربی نابود شده اند و این برای ما خوب نیست که به اینجا بیایم و دربی را ببازیم. این بازی برای همه باشگاه و هواداران بازی بزرگی است و این چیزی است که به خاطرش بسیار مایوس شده ایم.
با اعتماد به نفس خوبی به اینجا آمدیم و فکر کردیم می توانیم امروز 3 امتیاز را کسب کنیم. پیش افتادیم و خوب شروع کردیم اما در نهایت کم آوردیم.
به عنوان یک تیم از نظر تهاجمی به اندازه ای که می توانیم خوب باشیم، خوب نبودیم و آنها از این مسئله نفع بردند. این بسیار ناامید کننده بود و در سطح شخصی هم برای من سخت بود که پس از چند هفته مصدومیت به تب و تاب ماجرا برگردم.

توپچی ها سه شنبه باید با لستر قعر نشین در لندن بازی کنند.
در فوتبال این یک امتیاز اضافی است. چند روز فرصت داریم و سپس یک بازی دیگر در لیگ برتر داریم، پس باید برای ان به خوبی آماده شویم.

am!n
02-09-2015, 15:08
ونگر: اجازه دهید سریعا ریکاوری کنیم و (به شکست) پاسخ دهیم

ارسن ونگر می گوید که تیمش باید به نا امیدی حاصل از دربی شمال لندن در اولین فرصت ممکن پاسخ دهد.

ارسنال عصر روز سه شنبه (به وقت لندن) و فقط سه روز بعد از شکست 2-1 در وایت هارت لین, میزبان لستر سیتی خواهد بود.

یاران ونگر قبل از شکست روز شنبه در پنج بازی پیاپی به پیروزی رسیده بودند و مربی امیدوار است که که بازیکنانش به مسیر پیروزی بازگردند.

"این بار اولی نیست که یک بازی را می بازیم, اما به کمک انچه که امروز اموختیم به میدان باز می گردیم و خیلی سریع به ان پاسخ خواهیم داد."

"این نا امید کننده است چون در کنار یکدیگر به سختی جنگیدیم اما اشتباهات فنی خیلی زیادی مرتکب شدیم.

"توپ های خیلی زیادی را در موقعیت هایی که می توانستیم تاتنهام را به دردسر بیاندازیم از دست دادیم. موضوعی که بامزه است اینست که هربار در یک سوم دفاعی انها صاحب توپ شدیم, به نظر می رسید که می توانیم گل بزنیم. اما به اندازه ی کافی ان را انجام ندادیم (در یک سوم دفاعی انها زیاد صاحب توپ نشدیم).

"بله البته, این خطرناک است (که از یک دربی نتیجه گیری کنیم), اما همچنان حقیقت اینست که ما یک بازی را باختیم و نمی توانیم ان را انکار کنیم.

"ولی در مجموع راه زیادی باقی مانده, بنابراین من باور دارم که فقط باید ریکاوری کنیم, به راهمان ادامه دهیم و سه شنبه یک پاسخ قوی را سریعا از خودمان نشان دهیم و بعد از ان خواهیم دید که در کجای (جدول) ایستاده ایم."

am!n
02-09-2015, 21:17
ونگر: بازی با لستر نیازمند تمرکز است

آرسن ونگر می گوید تیمش نباید لسترسیتی را دست کم بگیرد.

آرسنال بعد از شکست 1-2 در یکشنبه ، مقابل تاتنهام در وایت هارت لین ، اولین شکست را بعد از 5 برد متحمل شد.

لسترسیتی در حالی با آرسنال روبه رو می شود که در قعر جدول لیگ برتر قرار دارد و سرمربی آرسنال خواستار نمایشی قدرتمند از تیمش است.

"[لستر] مانند تیمی می ماند که در لیگ برتر بازی می کند و در تلاش است تا در آن باقی بماند. این به این معنی است که باید به طور کامل تمرکز داشته باشیم و با قدرت به شکست یکشنبه پاسخ دهیم."

"قبل از یکشنبه عملکرد قدرتمندی داشتیم. ما می خواهیم آن را ادامه دهیم تا ناامیدی یکشنبه را از یاد ببریم."

"به عملکرد بازی بستگی دارد و چون لیگ برتر خیلی فشرده است ، تیم ها با هم تفاوت چندانی ندارند."

"اگر به جدول نگاهی بیندازید ، قهرنشینان از رقابت بازنمانده اند بنابراین من فکر می کنم تیم هایی که در پایین جدول اند و برای بقا تلاش می کنند ، می توانند بالا بیایند."

am!n
02-10-2015, 14:36
ونگر: الکسیس مرا یاد رایتی می اندازد ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آرسن ونگر می گوید الکسیس سانچز همان اشتیاقی را برای بازی کردن دارد که یان رایت داشت...

الکسیس پس از پشت سر گذاشتن مشکل همسترینگ، امروز در ترکیب توپچی ها قرار خواهد گرفت.

سانچز با وجود مصدومیت برای بازی کردن در دربی شمال لندن بی تاب بود. ونگر می گوید الکسیس او را یاد یک مهاجم پرکار دیگر آرسنال می اندازد.

"یان رایت... او کمی شبیه یان رایت است. او همان اشتیاق یان رایت را دارد. الکسیس آرام تر از اوست ولی این سخت نیست چون کارت زرد نمی گیرد.

"الکسیس بیشتر با بازیکنان اسپانیایی تیم است ولی همه او را دوست دارند. او هر روز بسیار دوستانه و سرزنده است.

"بازی نکردن در تاتنهام برای او سخت بود. اگر آخرین بازی فصل مان بود، او را بازی می دادم.

"الکسیس تحرک دارد و در دفاع و حمله شرکت می کند و به همین دلیل برای تیم مهم است و خیلی زود توپ را از حریف پس می گیرد. انتقال او از دفاع به حمله و از حمله به دفاع خیلی خوب است."

الکسیس فصل درخشانی را سپری کرده است و در 30 بازی 18 گل به ثمر رسانده. سخت کوشی او در زمین درست به همین اندازه عالی بوده است و ونگر می گوید استراحت مهاجم تیمش، آرسنال را به موفقیت سوق خواهد داد.

"او حالا کمی تعطیلات زمستانی داشته که البته اصلا خواهان آن نبود. ولی به هر حال آن را داشت و فکر می کنم تا پایان فصل مشکلی نخواهد داشت.

"برای ما مهم بود که مصدومیت او تشدید نشد. وقتی در فوریه هستید، اگر مشکل عضلانی پیش بیاید و تشدید شود می توانید بگویید 'بای بای' چون 6 هفته دور خواهید بود.

"در این صورت در آوریل به آمادگی کامل خوهید رسید (که لیگ تمام خواهد شد) به همین دلیل روی بازی دادن او در تاتنهام ریسک نکردیم."

am!n
02-11-2015, 10:55
آرسنال هفته ۲۵ لیگ برتر انگلیس را با یک برد خانگی پشت سر گذاشت

دو موقعیت اول بازی برای لستر بود،مارز هر دو این موقعیت ها را از دست داد.

دقیقه 16 روی یک حرکت ترکیبی اوزیل توپ را دریافت کرد،پاس در عمق اوزیل والکات را در موقعیت تک به تک قرار داد،ضربه ولکات به بدن شوارزر خورد و به کرنر رفت.کرنر را اوزیل فرستاد و ضربه سر سانچز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیق 26 یک و دو عالی اوزیل و سانچز درون محوطه جریمه ، اوزیل در شرایطی سخت ضربه را زد که شوارزر به زحمت توپ را به کرنر فرستاد،روی همین کرنر لورن کوشلنی موفق شد از سانتر اوزیل استفاده کرده و با ضربه پای راست خود آرسنال را با یک گل پیش بیندازد.

دقیقه 32 بلرین از سمت راست وارد محوطه جریمه حریف شد اما ضربه پای چپ این بازیکن را شوارزر به راحتی مهار کرد.

دقیقه 37 باز هم مارز خطرناک ظاهر شد و روی یک حرکت انفرادی خود را در موقعیت شوت قرار داد و ضربه را با پای راست زد که توپ با اختلاف نسبتا کمی به بیرون رفت.

دقیقه 40 و گل دوم برای آرسنال.روی یک توپ ربایی از بلرین توپ به کوکلین رسید،سانتی مقصد توپ این بازیکن بود،کازرولا پاس را به اوزیل داد،اوزیل از فاصله نسبتا زیادی توپ را به سمت دروازه شلیک کرد،ضربه خوب اوزیل را شوارزر به سمت ولکات دفع کرد،توپ روی پای راست تئو نشست و ضربه روی پای دقیق و محکم ولکات به گوشه دروازه رفت.

دقیقه 45 کانچسکی درست پشت محوطه خطایی روی کازورلا انجام داد و داور اعلام خطا کرد و موقعیت خوبی برای آرسنال در پشت محوطه فراهم کرد.ضربه خوب اوزیل با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه اول با نتیجه 2 صفر به سود ارسنال به پایان رسید.

دقیقه 46 توپ در محوطه جریمه به دست سیمپسون خورد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و اعلام کرنر کرد.کرنر را کازورلا فرستاد و در ریباند ضربه روی پای روسیچکی با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 60 موقعیت خوبی برای کراماریچ درون محوطه جریمه آرسنال بدست آمد،شوت این بازیکن را اسپینا به خوبی دفع کرد و در ادامه مرته ساکر تن به کرنر داد.همین کرنر در یک رفت و برگشت گل اول لستر را در پی داشت. ضربه سر کوشلنی به کراماریچ رسید و این بازیکن با شوتی دقیق بازی را 2.1 کرد.

دقیقه 66 شوت پای چپ خوب کازورلا از گوشه محوطه جریمه را شوارزر به خوبی مهار کرد

دقیقه 67 جیرو به جای سانچز به بازی آمد.

دقیقه 70 چیزی نمانده بود مارز یک بازگشت غیر قابل باور برای لستر شکل دهد.حرکت خوب این بازیکن و ضربه کاتدار از پشت محوطه جریمه با اختلاف بسیار ناچیزی به بیرون رفت.

دقیقه 72 رمزی جایگزین ولکات شد.

دقیقه 78 روی یک ضد حمله لستر در موقعیت خوبی قرار گرفت، پاس مارز به کرامریچ رسید اما ضربه جیپ این بازیکن را اسپینا مهار کرد.

دقیقه 82 رمزی جای خود را به فلامینی داد.

تلاشهای لستر در ادامه کارساز نبود و آرسنال صاحب 3 امتیاز این دیدار خانگی شد

am!n
02-12-2015, 11:53
ولکات: باید به شدت تلاش می کردیم

تئو ولکات می گوید آرسنال برای پیروزی برابر لستر باید سخت تلاش می کرده است...
لورن کوشلنی آرسنال را پیش انداخت و تئو ولکات نتیجه را برای آرسنال 2-0 کرد.
لستر در دقیقه 61 بازی را 2-1 کرد تا شاگردان آرسن ونگر در اواخر بازی فشاری زیادی را متحمل شوند.
"آنها احتمالا یکی از بهترین تیم هایی بودند که تا اینجای فصل به امریتس آمده اند و عملکرد خیلی مثبتی داشتند. خیلی قدرتمند و سریع ضدحمله می زدند و صادقانه بگویم تحت فشار بودیم.
"گل نخست ما از روی یک ضربه کرنر به دست آمد که شاید واقعا هم شایسته جلو افتادن نبودیم چون لستر در نیمه نخست خیلی خوب بازی کرد ولی در هر صورت وقتی شانسی به ما رسید، از آن استفاده کردیم.
"در مورد ضربه خودم، مسوت شوت خیلی خوبی زد و شوارزر شاید پیش خودش فکر کرد که خطر را رفع کرده ولی من محکم شوت کردم، گاهی اینگونه توپ ها به داخل دروازه می رود و گاهی هم نه. خوشبختانه اینبار گل شد.
"در این برهه تعیین کننده فصل، گرفتن سه امتیاز همیشه مهم است، تلاش کردیم و نتیجه گرفتیم. باید به این روند ادامه دهیم."
آرسنال یکشنبه و در جام حذفی میزبان میدلزبورو است و ولکات می گوید اگر آرسنال می خواهد صعود کند، باید نمایش بهتری نسبت به بازی لستر ارائه دهد.
"وقتی تیم هایی که از جام حذف شده اند را در نظر می گیرید، می بینید که فرصت بسیار خوبی فراهم شده است. ولی میدلزبورو حریف سختی خواهد بود. آنها در چمپیونشیپ عملکرد خوبی دارند و می توانند مثل لستر باشند.
"آنها خطرناک خواهند بود. نمی توانیم آنها را دست کم بگیریم. باید بازی آنها را خیلی دقیق بررسی کنیم چون اگر بازی ما با لستر را دیده باشند تمایل بیشتری به بازی یکشنبه پیدا کرده اند. باید مطمئن باشیم کاملا آماده بازی هستیم چون راهیابی مجدد به ومبلی برای هواداران لذت بخش خواهد بود."

am!n
02-12-2015, 11:57
کوکلن: اگر نیاز به بیان چیزی باشد آن را خواهم گفت

فرانسیس کوکلن در مورد امر و نهی کردن به بازیکنان دیگر...

فرانسیس کوکلن از اینکه می تواند به بازیکنان هجومی آرسنال امر و نهی کند خوشحال است و می گوید این ازادی بیان ، نشانه ی یک تیم خوب است.

هافبک 23 ساله ی توپچی ها پس از سپری کردن دوره ی حضور قرضی اش در چارلتون و بازگشتش به آرسنال ، یکی از بازیکنان برجسته ی تیم در ماه های اخیر بوده است.

بارها مشاهده شده که کوکلن به بیشتر بازیکنان هجومی تیم می گوید که به عقب بازگردند و او می گوید که از نقشش لذت می برد.

"اگر نیاز به بیان چیزی باشد ، من کسی هستم که آن را می گویم. هر کس می تواند با دیگری صحبت کند و این موضوع خوبی است.

"همه برای همدیگر می جنگند و تلاش می کنند و روحیه ی تیم نیز خوب است پس هر کس می تواند آنچه را در ذهن دارد بیان کند.

"(ما تیمی هستیم که) با تک تک بازیکنان به جلو پیشروی می کنیم ، ولی شما به کسی با تفکر دفاعی هم نیاز دارید.

"اگر بتوانم به تیم بالانس و هماهنگی خوبی ببخشم ، آن وقت می توانیم به عقب بازگردیم و کلین شیت های بیشتری را ثبت کنیم.

با وجود اینکه کوکلن با قراردادی قرضی به چارلتون رفت ، اما او به بازگشت و تحمیل خود به ترکیب اصلی آرسنال ایمان داشته است.

"من همیشه درباره ی خودم اعتماد به نفس داشته ام بنابراین می دانستم که می توانم کارهای بزرگی انجام دهم. آرسنال باشگاهی بزرگ با بازیکنان با کیفیت است و زمانی که شانسی بدست می آورید باید از آن استفاده کنید و نشان دهید که چه کارهایی می توانید انجام دهید.

"(بدست اوردن این شانس) مقداری برای من زمان برد اما در انتها آن را بدست آوردم و الان فقط تلاش می کنم تا برای آرسنال بهترین باشم."

am!n
02-13-2015, 15:40
ژیرو در مورد کلید اجتناب از لطمه خوردن در جام حذفی

الیویه ژیرو می گوید آرسنال یکشنبه باید تیم بهتر زمین باشد، در غیر این صورت، ممکن است است از جام حذفی کنار برود.

میدلزبرو با یک فرم خوب به ورزشگاه امارات می آید که در دور چهارم با برد 0-2 از سد منچسترسیتی گذشتند و ژیرو مصمم است تا در پایان سورپرایز نشوند.

"اگر آن ها این جا هستند به خاطر این است که از سد تیم بزرگی مثل منچسترسیتی گذشته اند بنابراین ما باید در قبال ایم مسئله هوشیار باشیم. ما باید از ابتدا بازیمان را مستقیم شروع کنیم و به آن ها اجازه ندهیم که دارای اعتماد به نفس شوند."

"بازی سختی خواهد بود. به خصوص این که در جام حذفی است. ما این را می دانیم که اگرچه آن ها در دسته ای پایین تر هستند اما می خواهند ما را در خانه ببرند. ما واقعاً محتاط هستیم و می خواهیم بازی را رو به جلو آغاز کنیم."

"در جام حذفی ، هر بازی ای سخت خواهد بود. همیشه یک نبرد بزرگ است. ما روحیه ی زیادی داریم چون که این جام را فصل قبل بدست آوردیم. ما تجربه ی بیشتری نسبت به گذشته داریم و امیدوارم این جام را در خانه نگه داریم."

ژیرو کمی پیش از سه سال قبل به آرسنال پیوست و اگر کارها طور دیگری پیش می رفت او بازیکن دیگری می شد.

"بله درست است. میدلزبرو و سلتیک [می خواستند من را به خدمت بگیرند]. تیم بزرگی بود. حالا آن ها (میدلزبرو) می توانند دوباره به لیگ برتر بازگردند. خیلی جالب خواهد بود که مقابل آن ها بازی کنیم و این من را یاد سال های قبل در تیم تور می اندازد."

am!n
02-13-2015, 15:41
بازگشت شتزنی برای جام حذفی

آرسن ونگر حضور شزنی در دروازه برای بازی با میدلزبورو را تایید کرد...

او که فصل قبل به جز یک بازی در تمام بازی های لیگ حضور داشت در فصل جاری و پس از بازی برابر برایتون هنوز بازی نکرده است.

فرم خوب داوید اوسپینا شزنی را بیرون از ترکیب نگه داشته اما ونگر می گوید برای بازی با میدلزبورو شزنی به ترکیب بر می گردد.

"او خیلی خوب واکنش نشان داده است. در تمرینات بسیار خوب است. به روشی متعهدانه و با تمرکز بالایی واکنش نشان داده است.

"او برای بازی آماده است. در این لحظه من اوسپینا را در ترکیب گذاشته ام چون خوب کار می کند اما شزنی کاملا آماده است و در تمرینات ما را تحت تاثیر قرار داده است.

"رقابت باز است. در حال حاضر اوسپینا بازی کرده است و خواهیم دید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد."

am!n
02-14-2015, 19:18
ونگر: نمی توانید سخت ترین بازیتان را پیش بینی کنید

آرسن ونگر می گوید روند جام حذفی فصل قبل نشان می دهد همیشه نمی توانید بگویید سخت ترین حریفتان چه تیمی خواهد بود...

در حالی که عده ای از تیم های لیگ برتری از دور رقابت ها کنار رفته اند آرسنال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی امسال نیز یکی از مدعیان شناخته می شود.

توپچی ها یکشنبه به مصاف میدلزبورو می روند و ونگر می گوید با این که انتظار دارد تیمش صعود کند اما هیچگاه نمی توان دشواری بازی را پیش بینی کرد.

"منچستر یونایتد لیورپول و مدعیان زیاد دیگری داریم، ما تنها مدعی این جام نیستیم. البته که شما یک تیم چمپیونشیپی [دسته یک] را مدعی در نظر نمی گیرید اما فصل قبل ما با اورتون تاتنهام و لیورپول بازی کردیم اما سخت ترین بازی ما برابر ویگان بود و سپس در فینال برابر هال. پیش بینی کردنش سخت است.

"جام حذفی برای ما مهم است. همیشه موفق به کسب ان نشده ایم اما در دوره حضور من در اینجا 5 بار آن را برده ایم. هیچکس در 18 سال گذشته بیشتر از این قهرمان جام حذفی نشده است بنابراین ما همیشه آن را جدی گرفته ایم.

"گاهی بیش از حد جدی گرفتن این جام باعث شده بعد از آن در لیگ قهرمانان به دردسر بیفتیم. خیلی وقت ها بازی جام حذفی قبل از بازی لیگ قهرمانان بوده است. خیلی وقت ها بعضی بازیکنانمان را از دست دادیم.

"به یاد می اورم که برابر منچستر یونایتد این اتفاق افتاد، وقتی که ما 3 روز بعد برابر چلسی در لیگ قهرمانان بازی کردیم و بعضی بازیکنان را از دست دادیم زیرا بازی را خیلی جدی گرفته بودیم."

am!n
02-14-2015, 19:25
اخبار تیم برای بازی با میدلزبورو

در مورد اخبار تیم...

آرون رمزی بیرون خواهد بود - او کمی کشیدگی همسترینگ دارد. الکسیس هم هنوز نتوانسته تمرین کند و شانس کمی برای یکشنبه دارد. جک ویلشر به تمرینات عادی بازگشته ولی برای بیشتر از دو ماه بیرون از ترکیب بوده و نیاز به قرار گرفتن در شرایط بازی دارد. او به سختی تلاش کرده و متمرکز و متعهد است ولی مدتی زمان می برد تا به شرایط بازی برگردد.

در مورد اینکه آیا رمزی مشکل به خصوصی دارد...

ما هنوز آن مشکل به خصوص را پیدا نکرده ایم. مشکل به خصوصی وجود دارد که مسلما دلیل پزشکی با بیومکانیکی دارد چون او در کارش جدی است و زندگی منظم و کنترل شده ای دارد و ما دلیلی برای مشکلات عضلانی او پیدا نکرده ایم.

در مورد اینکه آیا متد تمرینی تان را عوض خواهید کرد...

نه، ما برای بازیکنان تمرینات تفکیک شده ای داریم و از آنها مراقبت می شود. فکر نمی کنم غفلتی در کار بوده باشد. فقط باید دلیل این مصدومیت ها را پیدا کنیم. مصدومیت بزرگی نیست و جزئی است - یک مشکل جزئی عضلانی.

در مورد اینکه برای دو هفته رمزی را بیرون خواهید گذاشت...

بله.

در مورد جک ویلشر...

او با انگیزه و متمرکز آماده است تا هر چه سریع تر برگردد. او به سختی تلاش کرده ولی برای بیشتر از دو ماه بیرون بوده است و نیاز به بازگشت دارد. رقابت آمادگی را به شما می دهد که تمرین نمی تواند، چون در مسابقه ترکیبی از آمادگی بدنی، تصمیم گیری و سرعت تصمیم گیری وجود دارد. بازگشت کمی زمان می برد.

در مورد آرتتا، دبوشی و اوکسلید چمبرلین...

نزدیک ترین نفر به بازگشت چمبرلین است.

am!n
02-18-2015, 23:14

آرسن ونگر از دلایل زود هماهنگ شدن الکسیس سانچز با تیم می گوید...

الکسیس فصل فوق العاده ای را در آرسنال سپری کرده است و خیلی زود درخشش را در ترکیب توپچی ها آغاز کرد.

سانچز در سال 2011 از اودینزه به بارسلونا رفت. ونگر می گوید تجربه سانچز از آن انتقال به او در جا افتادن در لندن کمک کرده است.

"الکسیس در ایتالیا و اسپانیا بازی کرده و قطعا رفتن به این باشگاه ها به او کمک کرده است. دومین مسئله هم این است که پیوستن به ما با انتخاب خودش بود.

"او چند پیشنهاد داشت ولی ما را انتخاب کرد چون احساس کرد اینجا جایی است که می خواهد در آن باشد. گاهی بازیکنی به باشگاهی می رود و آنجا جایی نیست که او واقعا می خواسته است. ولی در مورد الکسیس، فکر می کنم او قطعا می خواست به ما بپیوندد.

"او در زمین خواسته های خودش را دارد. به تیمی آمده که بازی تهاجمی ارائه می دهد - جایی که او می تواند با آزادی مورد نظرش استعدادهایش را نشان بدهد. این مورد برای او عالی پیش رفته و به او کمک کرده است.

"مورد بعدی اینکه، مهم است که تیم، شما را با ارزش هایی که دارید بپذرید. اینگونه وقتی نیاز باشد، احساس می کنید که در خانه شما هستید.

"در تیم بازیکنانی با فرهنگ مشابه حضور دارند. برای مثال چند بازیکن داریم که اسپانیایی حرف می زنند. فکر می کنم فرهنگ مشابه باعث می شود بازیکنان جدید راحت تر در تیم قرار بگیرند."

am!n
02-19-2015, 19:56
ونگر: قرعه جذاب و هیجان انگیزی است

ونگر می گوید از تقابل با منچستر یونایتد در جام حذفی هیجان زده شده است...

توپچی ها 9 مارس (18 اسفند) به اولدترافورد خواهند رفت تا بازی مرحله یک چهارم نهایی را برگزار کنند.

آرسنال در بازی رفت لیگ در خانه 2-1 مغلوب تیم لوئیس فن خال شد اما ونگر می گوید از عملکرد تیمش در آن بازی رضایت دارد.

"بازی اول برای ما دلسرد کننده تمام شد زیرا عملکرد خوبی ارائه کردیم اما نتیجه نگرفتیم. در فوتبال این اتفاقات رخ می دهند. اما اگر عملکرد خوبی داشته باشید 9 بار از 10 بازی را خواهید برد. آن چیزی است که میخواهیم تکرارش کنیم.

"قرعه جذاب و هیجان انگیزی است. ما مدافع عنوان قهرمانی این جام هستیم و میخواهیم هر کاری می توانیم بکنیم تا آن را نزد خودمان نگه داریم. در این مرحله باید با تیم های بزرگتر بازی کنید.

"فصل پیش ما با لیورپول تاتنهام و اورتون بازی کردیم و برای صعود کردن باید این کار را بکنید. این برای ما فرصت خوبی است که می خواهیم از آن استفاده کنیم."

am!n
02-20-2015, 18:33
پیش بینی مرسون از بازی آرسنال و کریستال پالاس

می توانم چیزی را پیش بینی کنم اما برد آرسنال خیلی محتمل تر است. مردم می گویند که این بازی امتحان سختی برای آرسنال خواهد بود اما به اعتقاد من آرسنال به سلهورست می رود و بازی خیلی راحتی خواهد داشت. کریستال پالاس در تساوی برابر نیوکاسل اصلاً خوب کار نکرد اما آرسنال در فرم عالی ای به سر می برد. من فکر می کنم که عصر بسیار آسانی برای آرسن ونگر و شاگردانش خواهد بود.

پیش بینی مرسون از این بازی: کریستال پالاس 0-3 آرسنال

am!n
02-20-2015, 18:36
کازورلا، فیگو و جام حذفی

کنفرانس خبری آرسن ونگر پیش از دیدار برابر کریستال پالاس...

در مورد کمپین لوئیز فیگو برای ریاست فیفا...

جالب است که می بینید بازیکنان سابق برای ریاست فیفا اقدام می کنند. فارق از نام های خاص، جالب است که می بینید مردم برای بهبود کیفیت این بازی خودشان را وارد ماجرا می کنند. در برهه فعلی فوتبال، چیزی که بسیار اهمیت دارد این است این بازی در سراسر جهان بین مردم گسترش پیدا کند. این مهمترین مسئله است و دوست دارم کسانی که می خواهند کاری در این راه انجام دهند را حمایت کنم. اختصاص پول بیشتر برای آموزشِ بهتر، بسیار مهم است چون آموزش بهتر رابطه مستقیم با ارزش نهادن به مردم و پرورش آنها دارد. این مهمترین نیاز است. سایر مواردِ کار در فوتبال حرفه ای انجام شده است - 98 درصد کار انجام شده است. شما همیشه می توانید کار را بهبود ببخشید ولی مواردی که نیاز به بهبود داشته باشند جزئی است. مهمترین برنامه برای کاندیداهای ریاست فیفا، گسترش فوتبال در سطح پایه در تمام جهان است.

در مورد حمایت از کاندیداتوری فیگو...

من از همه حمایت می کنم...در جایگاه مناسبی نیستم تا در مورد کاندیداها قضاوت کنم چون ریز برنامه های آنها را نخوانده ام ولی مسلما فیگو یکی از معتبرترین کاندیداها است.

در مورد آینده کازورلا...

او سال گذشته قراردادش را تمدید کرد. او 30 ساله است و 2 سال دیگر از قراردادش باقی مانده. شما سیاست ما در قبال تمدید قرارداد با بازیکنان 30 ساله را می دانید، بنابراین فکر نمی کنم نگرانی خاصی در این زمینه وجود داشته باشد. گمانه زنی ها فقط گمانه زنی است. هیچ درخواستی برای او انجام نشده است.

در مورد قرادادها...

اگر منظورتان کوکلن و آکپوم است، قرارداد آنها تمدید شده.

در مورد قرارداد تئو ولکات...

نه، (او هنوز قرارداد دارد و) صحبت در مورد تمدید زود است.

در مورد فرم کازورلا...

تا اینجای فصل او احتمالا یکی از باثبات ترین بازیکنان بوده است. در دو ماه گذشته بهترین بازیکن ماه انتخاب شده که نشان می دهد فوق العاده باثبات بوده. از زمانی هم که به مرکز منتقل شده است، تاثیر او بیشتر شده.

در مورد دعوت از یک سخنران انگیزشی...

گاهی کسانی هستند که تجربیاتِ اهداف و زندگی شان را در اختیار شما قرار می دهند. کسانی وجود دارند که آماده اند هر تلاشی را به کار بگیرند تا موفق باشند و (دعوت از یک سخنران انگیزشی) هم همین هدف را دنبال می کند.

در مورد جر و بحث ماریو بالوتلی بر سر زدن ضربه پنالتی در دیدار برابر بشیکتاش...

ببینید همه ما به عنوان مربی این را تجربه کرده ایم. اگر در این حالت پنالتی از دست برود تاثیر مخربی خواهد گذاشت ولی اگر گل شود حل مسئله آسان تر خواهد بود. او پنالتی را گل کرد و شما باید بگویید آفرین.

در مورد جام جهانی کریکت...

نادیده گرفتن آن وقتی تلویزیون را در انگلستان روشن می کنید دشوار است!

در مورد اینکه چطور با باخت های سنگین کنار می آیید...

برای التیام آسیب های روانی، غرور و اعتماد به نفس، همیشه دشوار است که بُعد احساسی و قضاوت عینیِ اتفاقی که افتاده است را از هم مجزا کنید. افرادِ بامسئولیت هر دو جنبه را مدیریت می کنند ولی در نهایت مجبورید که اتفاقی که افتاده است را بررسی کنید.

در مورد اجازه دادن به بازیکنان برای در خود بودن (و مقصر دانستن خودشان) پس از باخت های سنگین...

وقتی برنده می شوید باید سطح انتظار را بالا نگه دارید و وقتی هم که می بازید باید اوضاع را درست کنید، نه اینکه خودتان را کنار بکشید و عملکرد بد را نادیده بگیرید. شما قسمتی از عملکرد تیم هستید. شما قسمتی از تجربه هستید و در آن نقش دارید.

در مورد اینکه در 8 بازی گذشته در 30 دقیقه ابتدایی گل زده اید...

بله و این بواسطه تغییر رویکرد است و نه تغییر وضعیت. این فقط تغییری در سطح اعتماد به نفس است. وقتی سطح اعتماد به نفس در تیم بالا باشد، بازی را قدرتمندتر آغاز می کنید و وقتی هم اعتماد به نفس پایین باشد، شروع کار همیشه کمی سخت تر خواهد بود.

در مورد بازی کردن با منچستر یونایتد در دوشنبه...

هر زمانی که به ما بگویند بازی خواهیم کرد، مهم نیست بازی دوشنبه، یکشنبه و یا جمعه باشد. فقط می خواهیم برنده شویم و مشکلی با زمان بندی نداریم. فکر نمی کنم دوشنبه بازی کردن مشکلی برای ما باشد. مسلما زمان مناسبی برای آنهایی که می خواهند بازی را از تلویزیون تماشا کنند نیست. شاید بهترین زمان برای تماشا کردن بازی ها یکشنبه باشد ولی شبکه های تلویزیونی اینطور انتخاب کرده اند. به هر حال ما مشکلی با این انتخاب نداریم.

در مورد اینکه ترجیح می دادید در الدترافورد با یونایتد بازی کنید و یا در خانه با بردفورد...

چیزی که من می خواهم رفتن به ومبلی است، مهم نیست با چه تیمی (و در کجا) بازی می کنیم.

am!n
02-22-2015, 19:28
کریستال پلس ۱ - آرسنال ۲

آرسنال در این هفته از بازی ها موفق شد در یک بازی خارج از خانه کریستال پلس را شکست دهد.

آرسنال:

Ospina, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Welbeck, Ozil, Alexis, Giroud

Subs - Szczesny, Gibbs, Bellerin, Gabriel, Wilshere, Rosicky, Walcott

کریستال پالاس:

Speroni, Ward, Delaney, Dann, Souare, Mutch, LEdley, Puncheon, Zaha, $$$le, Campbell

Hennessey, Hangeland, Kelly, Jedinak, Bolasie, Ameobi, Murray

گل های بازی:

دقیقه 8 - سانتی کازورلا. سانتی موفق شد ضربه پنالتی که توسط دنی ولبک گرفته شده بود را در خلاف جهت حرکت اسپرونی وارد دروازه کند.

دقیقه 45 - الیویه ژیرو - ژیرو موفق شد در ریابند ضربه ولبک، در دقیقه پایانی نیمه نخست دروازه میزبان را باز کند.

دقیقه 4+90 - گلن ماری - ضربه کرنر پالاس پس از برخورد به چند بازیکن آرسنال در شلوغی محوطه جرمیه به ماری رسید و او دروازه اوسپینا را باز کرد.

- حساس ترین لحظه بازی پس از گل پالاس و در دقیقه 5+90 رقم خورد که ماری روی سانتری، توپ را به تیرک عمودی آرسنال زد.

نکات بازی:

مارک کلاتنبرگ در 16 بازی این فصل لیگ برتر که قضاوت کرده است، 7 پنالتی گرفته - بیشتر از هر داور دیگری.

سانتی کازورلا تا اینجای فصل با گل کردن 6 پنالتی، بیشتر از 19 تیم دیگر لیگ برتر در مجموع پنالتی گل کرده است.

الیویه ژیرو در 7 بازی گذشته آرسنال در تمام رقابت ها، 5 گل زده و 3 پاس گل داده است.

am!n
02-22-2015, 19:29
سانتی: کنار هم جنگیدیم
سانتی کازورلا باور دارد همبستگی آرسنال کلید پیروزی آنها بوده است...

با دو گل کازورلا و ژیرو آرسنال موفق شد در سلهارست پارک به پیروزی 2-1 دست پیدا کند.

کازورلا از نتیجه و عملکرد سخت کوشانه تیم خشنود است.

"سه امتیاز خیلی خوبی برایمان بود. بازی بسیار سختی در زمین بسیار سختی بود. همه در کنار هم جنگیدند و برای بازی بعد هم این را لازم داریم.

در چنین بازی هایی همیشه مهم است که متمرکز باشید زیرا توپ های بلند، ضربات ایستگاهی و آزاد زیادی وجود دارد. فقط در دو یا سه دقیقه آخر کمی با این توپ ها دچار مشکل شدیم اما امروز تیم خیلی خوب دفاع کرد.

سانتی همچنین می گوید قدرت فیزیکی ژیرو در بازی های خارج از خانه حیاتی است.

"در چنین بازی هایی او برای ما بازیکن بسیار مهمی است، زیرا گاهی لازم است از توپ های بلند استفاده کنیم. می تواند توپ را حفظ کند و خطا بگیرد و ضربات سر را خوب می زند.

"او در فرم خوبی است و امیدوارم همین مسیر را ادامه بدهد."

am!n
02-22-2015, 19:31
پیروزی، دفاع و شانس

صحبت های ونگر پس از پیروزی مقابل کریستال پالاس...

در مورد این که آرسنال بر اسب شانس بود...

شاید، بله اما مسئله جنگیدن و بازی کردن بود. کریستال پالاس تیمی است که با شدت و جنگندگی زیاد و بازی بسیار مستقیم کار می کند و برای ما مهم بود که مقاومت کنیم و سعی کنیم بازی کنیم. به خوبی این کار را انجام دادیم و در پایان نیمه اول 2-0 جلو بودیم اما در نیمه دوم بیشتر به دنبال حفظ برتری بودیم تا این که بازی کنیم و آنها را تحت فشار بگذاریم. گل سوم را از دست دادیم و آنها نتیجه را 2-1 کردند و ما کمی خوش شانس و خوش اقبال بودیم. در کل ما جنگیدیم و در نهایت برایمان بسیار مهم بود که برنده شویم.

در مورد این که کار را تمام شده در نظر گرفتید...

قطعا آنها فکر می کردند کار انجام شده است اما می دانیم که در لیگ برتر هرگز کار تمام شده نیست مخصوصا وقتی بازی 2-0 است. روی توپ آخر کمی خوش شانس بودیم.

در مورد پنالتی آرسنال...

نمی دانم خطا بیرون محوطه بود یا نه.

در مورد این که ولبک در آفساید بود...

نمی دانم در آفساید بود یا نه اما ژیرو وقتی در نیمه دوم تک به تک شد در آفساید نبود. از این بابت مطمئن زیرا حرکتش را از پشت مدافعان آغاز کرد و کاملا از آنها عبور کرد. نمی دانم ولبک در آفساید بود یا نه.

در مورد این که 30 دقیقه آخر نگرانتان کرد...

می توانیم از هر بازی یاد بگیریم. باور دارم بازیکنان می دانند کمی زود کار را تمام شده انگاشتند. در مجموع هنوز باید بگویم امروز مدافعان مرکزی ما در عقب زمین در برابر یک بازی مستقیم و فیزیکی خیلی خوب کار کردند. آنها خوب کار کردند و بنابراین من خوشحالم که در چنین زمینی 3 امتیاز را گرفتیم. می دانیم که حالا دو بازی خارج از خانه بیشتر انجام داده ایم [نسبت به بازی های خانگی] و بستگی به این دارد که در خانه چقدر قوی باشیم. احساس قدرت می کنم و فقط بگذارید تا انتها بجنگیم و سرسخت باشیم.

am!n
02-23-2015, 11:54
ژیرو در مورد خوشحالی پس از گلش

الیویه ژیرو می گوید گلش را به یوهانا دختربچه ای فرانسوی که اخیرا فوت کرده است تقدیم کرده...

الیویه موفق شد 50مین گلش برای آرسنال را در بازی برابر کریستال پالاس به ثمر برساند و مبدل به 48مین توپچی شد که به این تعداد گل برای باشگاه رسیده است - ژیرو می گوید به این آمار افتخار می کند.

"از آمارم بسیار راضی هستم و سعی می کنم برای بردن بازی ها هر چه می توانم به تیم کمک کنم. احساس خوبی روی وضعیت بدنی و بازی ها دارم."

تقدیم گل به یوهانا...

"یوهانا را از ملاقاتی که چند ماه پیش از یک بیمارستان در جنوب فرانسه داشتم می شناختم.

"او فوت کرد و من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم و به همین خاطر می خواستم گلم را به او، خانواده اش و پدر و مادرش تقدیم کنم."

و در مورد بازی...

"در اواخر بازی شرایط حساس شد و ما کمی خوش شانس بودیم ولی فکر می کنم لیاقت برد را داشتیم. اگر با سه امتیاز از زمین خارج نمی شدیم ناامید کننده بود بنابراین فکر می کنم باید حواسمان جمع باشد و در اواخر بازی بیشتر تمرکز کنیم."

am!n
02-23-2015, 11:54
پر: پایان متزلزل هشداری جدی است

پر مرتساکر می گوید آرسنال باید از پایان متزلزل برابر کریستال پالاس درس بگیرد...

توپچی ها تا دقیقه 94 با گل های سانتی کازورلا و الیویه ژیرو پیش بودند ولی گلن ماری دروازه آرسنال را باز کرد و یک دقیقه بعد و در دقیقه 95، توپ را با ضربه سر به تیرک دروازه زد تا آرسنال با خوش شانسی بازی را با برد تمام کند.

پر از نمایش دفاعی توپچی ها در بیشتر زمان بازی راضی است ولی می گوید تیم باید بازی را تا پایان پیش ببرد.

"در اواخر بازی آنها سعی کردند روی ما فشار بیاورند و حمله کنند. نزدیک بود کل مساوی را هم بزنند بنابراین خوش شانس بودیم. البته در مجموع، بسیار خوشحالیم که سه امتیاز را گرفتیم.

"آنها در جلوی زمین سرعت خوبی داشتند و ضربات سر را هم خوب می زدند. در نیمه نخست هم می توانستند گل بزنند و تا پایان بازی چند شانس ایجاد کردند.

"گاهی در پایان، بازیِ برده را می بازید. دیروز خوش شانس بودیم ولی هشداری برای ما بود که بازی را زود تمام شده ندانیم.

"به هر حال همانطور که گفتم از گرفتن 3 امتیاز بسیار خوشحالیم."

مرتساکر برای هواداران آرسنال هم که در خانه پالاس حضور داشتند خوشحال است.

"در این فصل حمایت خارج از خانه فوق العاده ای داشته ایم و از این بابت هم خوشحالیم.

"بردن بازی برای هواداران خارج از خانه ویژه است چون سه امتیاز را به آنها می دهیم و آنها در مورد پیروزی حرف می زدنند.

"این موضوع روحیه آنها و ما را حفظ می کند و منتظر بازی بعدی خواهیم بود تا خودمان را به عنوان یک مجموعه خوب نشان دهیم."

am!n
02-23-2015, 11:55
ونگر: بازی با موناکو یک رقابت ۵۰-۵۰ است
ارسن ونگر به تیمش درباره ی دست کم گرفتن موناکو هشدار داده است...

توپچی ها همواره در چهار سال گذشته پس از رویارویی با قرعه هایی سخت همچون میلان, بارسلونا و بایرن مونیخ, در این مرحله از رقابت ها کنار رفته اند.

با اینکه ظاهرا این بار قرعه ی ارسنال مناسب تر است, ولی ونگر تاکید دارد که ارسنالی ها باید در بهترین فرم خود قرار داشته باشند.

"بازی های یک هشتم نهایی در این سال ها خیلی سخت بوده اند. این هم یک بازی 50-50 خواهد بود. می دانیم که موناکو از نظر دفاعی بسیار سرسخت است. انها در دور گروهی برابر تیم های خوب مرتکب اشتباه نشدند.

"البته که این (صحبتی) مکارانه است ولی حالتی ممکن است. واقعا 50-50 است چون موناکو در موقعیتی مشابه با ما قرار دارد. در لیگ به موقعیتی خوب بازگشته اند و سطح اعتماد به نفسشان بالا خواهد بود.

"(تاثیر احساسی قرعه) زیاد سخت نبوده. چیزی که برایم مهم بود پیروزی (برابر پالاس) بود چون خیلی سخت جنگیدیم تا به موقعیتی قدرتمند در لیگ بازگردیم و پیروز نشدن می توانست برایمان مهلک باشد.

"روحیه داریم و می خواهیم ان را به عنوان بنیانی خیلی قوی حفظ کنیم. تیم یک مرحله بالا امده و ان را با نتایج خواهیم دید."

am!n
02-27-2015, 18:54
ونگر: باختن بیشتر از انتقادات آسیب می رساند

آرسن ونگر می گوید باخت به موناکو بیشتر از انتقادات پرشمار از تیمش آسیب رسان است...

تاکنون هیچ تیمی در دور حذفی لیگ قهرمانان موفق به جبران باخت با اختلاف دو گل در خانه نشده است و آرسنال برای صعود باید تاریخ سازی کند.

با وجود این ونگر هنوز به صعود امیدوار است و می گوید روند ریکاوری تیم برای بازی برگشت، از بازی یکشنبه مقابل اورتون آغاز خواهد شد.

"برای ما چیزی که اهمیت دارد این است که پاسخ خوبی بدهیم. در لیگ برتر روند خوبی داریم و باید به ناامیدی بازی با موناکو پاسخی قدرتمند بدهیم.

"در بین سه تیم بالای جدول هستیم و فرصت این را داریم تا جایگاهمان را تثبیت کنیم و می خواهیم از این فرصت استفاده کنیم.

"بخش ناامید کننده کار این است که در چهار سال گذشته در جمع 16 تیم حذف شده ایم ولی دو بار آن مقابل قهرمان آینده آن تورنمنت بود. این بار کار سختی در پیش داریم ولی شدنی است.

"ما باشگاه بزرگی هستیم یعنی اینکه می توانیم نظر بازیکنان برای آمدن به اینجا را جلب کنیم و این مسئولیت ما را بیشتر می کند. مسلما وقتی از یک بازی ناامید کننده مثل چهارشنبه شب خارج می شوید، انتظار ندارید که مردم شما را تحسین کنند. مسلم است که از ما انتقاد شود.

"باختن بیشتر از انتقادات آسیب می رساند. نمی گویم برابر انتقادات مصون هستم. دوست دارم برنده شوم و وقتی ببازم، قطعا ضربه می خورم."

am!n
03-03-2015, 22:05
ونگر: لوفتوس رود مثل هایبوری است

ونگر می گوید رنجر ها آزمون سختی برای آرسنال فراهم می کنند...

تیم کریس رمزی آرسنال اگرچه در جدول هفدهم است اما 19 امتیاز از 22 امتیاز خود را در خانه به دست آورده اند.

ونگر می گوید ورزشگاه آنها شباهت زیادی به هایبوری دارد.

"تفاوتی بین نتایج خانگی QPR و نتایج خارج از خانه انها وجود دارد. جو آن شبیه هایبوری است با زمینی بسیار سخت و فضاهای کم و تماشاگرانی که نزدیک زمین هستند، یک تیم متعهد، اما این برای ما فرصتی است تا فرم خوب خارج خانه خود را در لیگ برتر ادامه بدهیم و می خواهیم از آن استفاده کنیم.

"QPR تیمی است که برای سقوط نکردن می جنگد. آنها 22 امتیاز دارند و 4 تیم آن پایین قرار دارند که لستر 18 امتیاز دارد بنابراین در این لحظه چهار تیم آن اطراف حضور دارند. یکی از آنها از آن منطقهبیرون می رود شاید دو تا بنابراین شما انتظار تعهد و جنگندگی تیم هایی را دارید که برای نیفتادن تلاش می کنند.

رمزی تنها مربی سیاه پوست لیگ برتر است و ونگر می گوید باید به همه مربیان ، صرف نظر از نژاد آنها، برای هدایت تیم های سطح بالا فرصتی منصفانه داده شود.

"فکر می کنم فوتبال و به طور کلی جامعه فقط باید به همه فرصت بدهد، مهم نیست از کجا می آید یا چطور به نظر می رسد. من از جامعه ای می آیم که در آنجا پیرامون امور بر اساس شایستگی تصمیم گیری می شود. آیا به افراد سیاه پوست فرصت های کافی داده می شود، صادقانه بگویم نمی دانم، امیدوارم جواب بله باشد."

am!n
03-03-2015, 22:05
ونگر: پر قدرت روانی بالایی دارد

آرسن ونگر می گوید پر مرتساکر واکنش خوبی به نیمکت نشینی برابر اورتون داشته است...

ونگر در بازی اورتون به ترکیب دفاع میانی تیمش چرخش داد و گابریل را جانشین پر مرتساکر کرد.

ونگر هنوز زوج دفاع میانی برای بازی با کوئینز پارک رنجرز را انتخاب نکرده ولی می گوید تحت تاثیر نگرش مرتساکر در تمرینات قرار گرفته است.

"همه ما اینجا هستیم تا به باشگاه خدمت کنیم و این موضوع را بالاتر از علایق شخصی خودمان قرار دهیم. پر بازی های خیلی زیادی را انجام داده و قدرت ذهنی فوق العاده ای دارد.

"قدرت روانی او واقعا قابل توجه و مشارکت او در تیم عالی بوده است. برهه هایی وجود دارد که گاهی از فرم دور می شوید و این برای همه اتفاق می افتد."

از عملکرد گابریل در بازی اورتون تمجید شد و ونگر می گوید مدافع برزیلی آماده است که بازیکن اصلی تیم شود.

"ما به همین خاطر او را خریدیم و مسلما هدف او هم همین است. انگلیسی او هنوز عالی نیست ولی بیشتر از چیزی که می تواند صحبت کند می فهمد.

"او نشان داد مدافعی متعهد و متمرکز است و می تواند به خوبی در سیستم ما قرار بگیرد. برای بازی نخست عملکرد او بسیار مثبت بود."

am!n
03-05-2015, 20:05
کوئینز پارک رنجرز ۱ - آرسنال ۲

آرسنال موفق شد در خانه ی کوئینز پارک رنجرز ۳ امتیاز حساس را کسب کند...

کوئینز پارک رنجرز:

Green, Furlong, Caulker, Onuoha, Suk-young, Phillips, Sandro, Henry, Hoilett, Austin, Zamora

Subs: McCarthy, Hill, Wright-Phillips, Isla, Kranjcar, Vargas, Zarate

آرسنال:

Ospina, Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Rosicky, Ozil, Alexis, Giroud

Subs: Martinez, Koscielny, Chambers, Ramsey, Oxlade-Chamberlain, Walcott, Welbeck

گل های بازی:

آرسنال - دقیقه 64 - الیویه ژیرو - نفوذ کِیرون گیبس به محوطه جریمه و ضربه او جلوی پای ژیرو افتاد و مهاجم فرانسوی دروازه گرین را باز کرد.

آرسنال - دقیقه 69 - الکسیس - پاس کوتاه گیبس، حرکت پا به توپ سانچز به لب خط عرضی در محوطه جریمه، یک سر توپ و ضربه مهاجم شیلیایی گل دوم را برای آرسنال رقم زد.

QPR - دقیقه 81 - چارلی آستین - توپ ارسالی پشت محوطه جریمه به مهاجم گلزن QPR رسید و او با ضربه ای سنگین دروازه اوسپینا را باز کرد.

نکات بازی:

الیویه ژیرو در 10 بازی گذشته لیگ برتر، 8 گل برای آرسنال زده است.

هر سه پاس گل کِیرون گیبس در این فصل برای الکسیس سانچز بوده است.

الکسیس تا اینجای فصل روی 20 گل برای آرسنال موثر بوده - فقط سرخیو آگرو با 23 مورد آمار بهتری دارد.

am!n
03-05-2015, 20:06
ونگر: روان، سریع و بُرنده بودیم
آرسن ونگر از بازی روان و تهاجمی شاگردانش در نیمه دوم برابر کوئینز پارک رنجرز تمجید کرد...

پس از نیمه نخست آرام، توپچی ها شانس های زیادی را در نیمه دوم خلق کردند و الیویه ژیرو و الکسیس هم موفق به گلزنی شدند.

"نیمه نخست بسیار فیزیکی بود و نیاز داشتیم روی برنده شدن نبردها تمرکز کنیم. باید صبور می بودیم، روی بازی خودمان تمرکز می کردیم و با روی زمین آوردن توپ بازی می کردیم.

"کم کم در 15 دقیقه پایانی نیمه نخست توانستیم این کار را انجام دهیم. نیمه دوم را به خوبی کنترل و خیلی خوب بازی کردیم.

"احساس کردم بازی مان روان، سریع و بُرنده بود. در مجموع برد فوق العاده ای بود و شایستگی آن را داشتیم.

"گل اول یک ضدحمله کلاسیک بود. ضدحمله های خوب زیادی زدیم ولی رابرت گرین شب فوق العاده ای را سپری کرد و آنها را در بازی نگه داشت.

"از تیم خواستم به حمله کردن ادامه دهند چون ما تیمی نیستم که عقب بنشینیم و منتظر حریف بمانیم تا جلو بکشند و فقط ضدحمله بزنیم. نیاز داریم تا مالک توپ باشیم و این کار را خوب انجام دادیم."

am!n
03-05-2015, 20:08
ادو: الکسیس به خوبی تطبیق یافته است
ادو می گوید از دیدن این که سانچز چقدر سریع با زندگی در آرسنال تطبیق یافته تعجب نکرده است...

مهاجم شیلیایی در اولین فصل حضورش در لندن 18 گل زده و نمایش های خیره کننده ای ارائه کرده است.

ادو می گوید الکسیس از دوره حضورش در بارسا کمک گرفته و او بازیکنی است که برای لیگ برتر مناسب است.

"در حال حاضر او به طرز شگفت انگیزی برای آرسنال خوب کار می کند، مسلما بهترین بازیکن فصل آنها تا اینجا بوده است. خیلی ها می گویند او الان در پستی که بازی می کند یکی از 5 بازیکن برتر جهان است.

"او همچنین فصل قبل در بارسلونا هم بسیار خوب بود و بازی کردن برای چنان باشگاه بزرگی به او تجربه خوبی داده است.

"او به خوبی با فوتبال انگلیس تطبیق یافته ولی با توجه به استعداد او، این مسئله من را غافلگیر نکرده است. فوتبال انگلیسی سبک متفاوتی از فوتبال است مخصوصا در تقابل با سبک منحصر به فرد بارسلونا. او بازیکن قدذرتمندی است که خیلی ها را غافلگیر می کند.

ادو همچنین منتظر تماشای بازی برزیل برابر شیلی در روزگشاه امارات است که 29 مارس برگزار می شود تا تقابل دو هم تیمی سابق، نیمار و الکسیس را ببیند.

"بازی برابر یک تیم دیگر از آمریکای جنوبی مانند شیلی خارق العاده است و آزمون خوبی است تا ببینیم این تی مبرزیل چقدر در برابر آنها خوب است.

"مشخصا نیمار بهترین بازیکن ترکیب فعلی برزیل است. در این لحظه او روی فرم است اما یک بازیکن تیم را نمی سازد. آلمانی ها این را به ما نشان دادند.

"ما ترکیب و مربی خوبی داریم و من اطمینان دارم می توانیم خوب کار کنیم. تعدادی بازیکن با استعداد داریم که در حال ظهور هستند اما نیمار قطعا بزرگترین ستاره برزیل است."

am!n
03-05-2015, 20:11
الکسیس،کوکلین،پیروزی
مصاحبه ونگر پس از پیروزی مقابل کوئینز پارک رنجرز ...

آرسن ونگر پس از پیروزی 2-1 مقابل کیو پی آر پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود .

در مورد صحبت هایش با بازیکنان بین دو نیمه ...

من فکر کردم که 25 دقیقه آغازین بسیار فیزیکی بود و آنها مانع بازی کردن ما شدند. بازی مستقیمی نمایش میدادند و برای ما مهم بود که توپ را روی زمین بیاوریم و خوب پاسکاری کنیم و فقط مبارزه نکنیم، بلکه هم مبارزه کرده و هم بازی خودمان را ارائه دهیم. در نیمه دوم این کار را به مراتب بهتر انجام دادیم. مبارزه کردیم و بازی خود را ارائه دادیم و در نیمه ی دوم همواره به نظر میرسید کنترل را در اختیار داریم. آنها نتیجه را 2 -1 کردند و در این شرایط هرگز نمی دانید چه می شود اما به نظر می رسید بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و وقتی نتیجه 2 - 0 شد آنها را در بازی متوقف کردیم. چندین فرصت دیگر نیز داشتیم.

در مورد سانچز ...

خوب است به این خاطر که وقتی برای هفت یا هشت بازی گلزنی نمی کنید، این مسئله در ذهن شما قرار می گیرد، حتی اگر چنین چیزی نگویید. او به خوبی از فرصت خود استفاده کرد،سانچز زرنگ است، تکنیک خاص خود را دارد و گل خوبی به ثمر رساند.

در مورد اشتیاق سانچز...

او هیچگاه تسلیم نمی شود و این قابلیت یک مهاجم خوب است. انعطاف پذیر است و نمی دانم روی صحنه قبل از گل چه اتفاقی افتاد زیرا به نظر می رسید برای کسی که شدیدا به دنبال گلزنی است، می توانست از آن فرصت خودش استفاده کند اما منتظر یک نفر دیگر ماند. بعد از آن، اینواقعیت که او همچان قدرت گلزنی دارد نشان می دهد که توان ذهنی برای واکنش نشان دادن را در اختیار خود دارد.

در مورد کوکلین ...

او امشب یک بازی فوق العاده از خود به نمایش گذاشت و در مجموع در خط میانی بازی بسیار خوبی ارائه کردیم.

در مورد واکنش ژیرو به دیدار با موناکو ...

پس از دیدار مقابل موناکو همه ی ما مایوس بودیم و در دیدار مقابل اورتون و دیدار امشب واکنش خوبی نشان دادیم. اعتماد به نفسی که در دیدار مقابل اورتون بدست آوردیم امشب جواب داد.

در مورد ایجاد شتاب ...

رقابت سختی در جمع چهار تیم برتر وجود دارد زیرا همه امشب برنده شدند. ما فقط می توانیم بر روی عملکرد های خودمان متمرکز شویم و به راهمان ادامه دهیم. 10 بازی باقی مانده، 6 بازی در خانه و 4 بازی در خارج از خانه داریم بنابراین تنها می توانیم بر روی عملکردهای خود متمرکز شویم.

در مورد راحت تر بودن مسیر آرسنال نسبت به 4 تیم دیگر بالای جدول ...

نمی دانم، دیگران را بررسی نکرده ام. اکنون با تیم هایی مبارزه می کنید که برای سقط نکردن مبارزه می کنند و با تیم هایی مبارزه می کنید که می خواهند به اروپا بروند. در ماه آوریل برخی تیم ها جایگاه ثابتی کسب می کنند و چیزی برای بدست آوردن ندارند و این کار را کمی آسان تر می کند. برنامه بازی هایی که سخت به نظر می رسد، آن زمان می تواند آسان تر شود. مشکل است که پیش بینی کنید آیا ما یا دیگر تیم ها برنامه راحت تری داریم.

در مورد علت خوب ظاهر نشدن آرسنال در نیمه ی نخست ...

کمی مضطرب بودیم. احساس کردم که مضطرب بودیم و آنها در نیمه ی نخست بازی فیزیکی ارائه دادند. در نیمه دوم قطعا بهای آن را پرداخت کردند. در تمام طول زمین مانع بازی کردن ما شدند. ساندرو سهم بزرگی از این کار بود و بعد از 1 ساعت زمین بازی را ترک کرد و شاید کار برایمان آسان تر شد که توپ را روی زمین بیاوریم.

در مورد پائولیستا ...

مشکل همسترینگ دارد. نمی دانم، به اندازه کافی بد بود که از زمین بیرون بیاید. معمولا 21 روز طول می کشد نه چند سال!

در مورد ژیرو...

وی از نظر ذهنی قوی است. می تواند انتقادها را بپذیرد و واکنش نشان دهد. آن را نشان داد. احساس کردم کمی در قبال او زیاده روی شد تنها به این خاطر که چند موقعیت گل را از دست داد. این اتفاق می تواند صورت گیرد. در دیدار مقابل موناکو، روی دریافت گل ها بیشتر مقصر بودیم.

am!n
03-15-2015, 21:50
اوزیل : احساس شادابی بیشتری دارم
میخواهم تا جایی که امکان دارد آماده باشم ...

مسوت اوزیل از بازگشت به ترکیب آرسنال بعد از به دست آوردن دوباره آمادگیش لذت می برد.

بازیکن ملی پوش آرسنال به دلیل مصدومیت از ناحیه ی زانو در بازی با چلسی از آغاز اکتبر 2014 ،سه ماه به دور از میادین بود .

اوزیل زمانی را که خارج از میادین بوده به افزایش قدرت و تقویت خود پرداخته و می گوید این کار منجر به شادابی بیشتر او پس از زمان مصدومیت زمان حضورش در میادین شده است .

اوزیل گفت :" میخواهم تا جایی که امکان دارد آماده باشم . زمانی که از مصدومیت رهایی یافتم روی بالاتنه همانگونه که به تغذیه ام اهمیت میدادم ، کار کردم ."

"برای رسیدن به آمادگی جسمانی در کوتاهترین زمانی که امکان پذیر است و برای جلوگیری از بازگشت مصدومیت تحت درمان قرار گرفتم . در حال حاضر در مسیر خوبی قرار دارم ."

"من به سختی کار کردم و فکر میکنم این مسئله در تمرینات و بازی ها نشان داده شد و بسیار خوشحالم که به میادین باز گشتم و قادر به انجام آنچه دوست دارم هستم ."

am!n
03-15-2015, 21:51
ونگر: انرژی ما اختلاف را رقم زد
آرسن ونگر پس از پیروزی ۰-۳ برابر وست هام ، استقامت آرسنال را مورد ستایش قرار داد...

توپچی ها بازی را در نیمه ی اول تحت کنترل داشتند و وقتی با ضربه ی الیویه ژیرو به گل رسیدند ، پاداش خود را گرفتند.

میزبان ها تلاش می کردند تا بازی روان خود را بعد از وقت استراحت پیدا کنند اما با زدن دو گل از سه امتیاز به دست آمده حفاظت کردند.

"عملکرد متمرکزانه ی خوبی داشتیم. فرصت های ناقص دیگری هم داشتیم اما در نیمه ی اول بازی همه ی فرصت ها برای ما بود."

"در آغاز نیمه ی دوم ما مشکلاتی داشتیم اما در نهایت یک کلین شیت ثبت کردیم و در 20 دقیقه ی پایانی به نظر می رسید که می توانیم باز هم گل بزنیم ، کاری که انجامش دادیم."

"در 80 درصد مسابقه ، بازی را در اختیار داشتیم. شاید در 10 یا 15 دقیقه در نیمه ی دوم آن ها ما را تحت فشار قرار دادند اما در داربی وقتی 0-1 عقب هستید انتظار این را دارید."

"بعد از این که از رختکن برای بازی در نیمه ی دوم خارج شدیم با مشکلاتی روبرو شدیم زمانی که مقداری از انرژیمان را از دست داده بودیم. ما بعداً انرژی خود را پیدا کردیم و همین اختلاف را رقم زد."

am!n
03-15-2015, 21:51
چمبرز: بیایید این جو مثبت را حفظ کنیم
کالوم چمبرز می گوید که جو مثبت در اطراف باشگاه دلیلی برای فرم خوب اخیر آرسنال بوده است...

برد 0-3 مقابل وست هام در شنبه ، هشتمین برد از نه بازی قبلی توپچی ها در لیگ بود و در حال حاضر آن ها فقط 1 امتیاز از رده ی دوم جدول یعنی منچسترسیتی فاصله دارند.

چمبرز عملکرد تیم در هر دو آخر زمین را مورد ستایش قرار داد و می گوید که تیم اعتماد بالایی داشت.

"ثبت کردن کلین شیت برای ما مدافعان و برای کل تیم همیشه مثبت است."

"می دانستیم که بازی سختی است چون که وست هام تیم خوبی است اما این را می دانستم که خوب بازی می کردیم ، قوی بودیم و گل هایی را که نیاز داشتیم به ثمر رساندیم."

"[آرون رمزی] گلی را زد و عملکرد خوبی داشت. او بازیکن با کیفیتی است و بیایید تا امیدوار باشیم که به این روند ادامه دهد."

"[الیویه ژِیرو] بازیکن با کیفیت دیگری است. او گل های زیادی به ثمر می رساند و همیشه خوب است که یک بازیکن گلزن را در تیمتان داشته باشید."

"اعتماد به نفس بالایی کسب کردیم و حرکت خود را در لیگ ساختیم. نتیجه های بسیار خوبی کسب کرده ایم و ما باید این جو را حفظ کنیم و نتیجه هایی را که می خواهیم بدست آوریم."

am!n
03-17-2015, 21:20
چمبرز: می خواهیم همه چیز را درست انجام دهیم
کالوم چمبرز می گوید آرسنال از جان میگذرد تا شکست ناامید کننده مقابل موناکو در امارات را جبران کند...

توپچی ها قبل از این که الکس اکسلاد چمبرلین یک گل را جبران کند ، دو گل عقب بودند اما یانیک فریرا کاراسکو در زمان تلف شده گل دیگری را به ثمر رساند تا آرسنال را مقابل کوهی قرار دهد برای این که در استاد لوئیس به دور بعد صعود کنند.

چمبرز می گوید که توپچی ها در بازی رفت در فرم خوبشان نبودند و آن ها می خواهند این را در سه شنبه جبران کنند.

"بعد از اتفاقی که افتاد ، همه می خواهند کار ها را درست انجام دهندو می خواهین به همه نشان دهیم که ما از آن عملکرد و نتیجه بهتر هستیم. همه برای گرفتن نتیجه در آن جا مشتاق اند."

"ما باید با برنامه به آن جا برویم و این کار با ما است. وظیفه ی بزرگی است اما اگر خودمان را از لحاظ روحی آماده کنیم ما می توانیم آن را انجام دهیم."

"همیشه مقداری فشار وجود دارد اما ما تلاش می کنیم که به آن فکر نکنیم ، به برنامه یمان فکر کنیم و به آن جا برویم و بهترین عملکردمان را ارائه دهیم."

am!n
03-17-2015, 21:21
کوشلنی: جزئیات کوچک تعیین کننده خواهند بود
لورن کوشلنی می گوید رعایت کردن درست جزئیات در بازی های بزرگ تعیین کننده خواهد بود...

آرسنال امشب باید برای صعودی تاریخ ساز در فرانسه به مصاف موناکو برود.

کوشلنی می گوید آرام ماندن در این شرایط حیاتی است ولی اگر تیم می خواهد شانسی داشته باشد باید همه چیز را درست انجام دهد.

"مهمترین مسئله آمادگی، تمرکز و آمادگی ذهنی است تا در مقابل تیمی بزرگ، جنگ بزرگی داشته باشید.

"وقتی مقابل تیم بزرگی بازی می کنید، جزئیات کوچک مهمترین مسئله هستند و می توانند تمام تفاوت یک تیم با دیگری را رقم بزنند.

"در اینگونه بازی ها من اهمیت ندارد و کل تیم مهم است. نیاز داریم که برنده شویم، مهم نیست چه کسی گل بزند - با داشتن نگرشی مثبت، کل تیم اهمیت دارد.

"من مدافع هستم و گاهی روی کرنر و ضربات ایستگاهی سعی می کنیم به گلزنی تیم کمک کنیم. این موقعیت ها اکنون در فوتبال مدرن اهمیت زیادی دارند و می توانند لحظه ای کلیدی در یک بازی باشند.

"بسیار مهم است که تمرکز داشته باشیم چون می دانیم آنها می توانند بازی را عوض کنند."

am!n
03-17-2015, 21:22
خوش آمد گویی تیم موناکو به سرمربی سابق
تیم موناکو قبل از کنفرانس خبری دیشب با یک عکس یادبود از آرسن ونگر تقدیر کرد...

ونگر در استاد لوئیس برای 7 سال سرمربی بود و برای این باشگاه در سال 1988 قهرمانی لیگ فرانسه و بعداً جام حذفی این کشور را بدست آورد.

او امشب آرسنال را در یک رقابت جام باشگاه های اروپا مربیگری می کند و باید در مقابل تیم سابقش از نتیجه ی ناامید کننده ی 1-3 بگذرد.

با وجود فضای احساساتی محل بازگشتش ؛ ونگر کسی که موناکو را به مقصد ژاپن و پس از آن هایبوری ترک کرد روی کاری که در دستش باقی مانده است تمرکز کرده است.

"برای من لحظه ی خاصی است. من در موناکو مربی جوانی بودم و در این جا به مدت 7 سال ماندم"

"برای موناکو احترام زیادی قائلم و می خواهم از تمام باشگاه تشکر کنم."

"با این حال تجربه ای که در این جا بدست آوردم به من کمک کرد تصمیمات درستی بگیرم. بنابراین من قادر به جدا کردن هیجان بازگشت به این جا و اهمیت بازی از همدیگر شدم."

"من برای کارم این جا هستم و کار من این است که باشگاهم را به پیروزی برسانم."

am!n
03-18-2015, 17:20
موناکو ۰ آرسنال ۲
گل زده در خانه حریف حکم صعود موناکو به دور بعد رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را امضا کرد...

یکی از بازیهای دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه لوئی دوم بین موناکو و آرسنال برگزار شد.

ترکیب آرسنال:

اوسپینا، مرتساکر، کوشلنی، بلرین، ناچو مونرئال، کوکلن، اوزیل، کازورلا، الکسیس سانچز، ‏دنی ولبک، ژیرو

ترکیب موناکو:

سوباشیچ، فابینیو، کورزاوا، عبدالنور، والاس، کوندوگبیا، دیرار، ژوائو موتینیو، تولالان، ‏مارتیال، برباتوف

دقیقه 2 موتونیو از پشت محوطه جریمه آرسنال شوتی را به سمت دروازه زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 14 اولین خطر برای آرسنال شکل گرفت.حرکت از سمت راست از بلرین و سانتر این بازیکن روی دروزاه با ضربه سر ژیرو همراه بود ،اما توپ با اختلاف اندکی از گوشه دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 20 الیویر زیرو از سمت چپ توپی را به پشت محوطه شش قرم حریف فرستاد ،کازورلا از همانجا با ضربه ای والی قصد باز کردن دروازه را داشت که در بین راه توپ به مدافعین حریف برخورد کرد و راهی به چاپوب پیدا نکرد.

دقیقه 24 روی یک ضربه آزاد آرسنال صاحب موقعیت شد،کازورلا توپ را فرستاد،عبدنور روی توپ اثر گذاشت اما توپ در شرایط ایده الی به کوشلنی رسید و این بازیکن ضربه خود را در شرایطی سخت زد که توپ با بدشانسی به تیر افقی دروزاه اثابت کرد و به بیرون رفت،کمک داور بازی اعلام آفساید کرد،تصمیمی که کاملا مشخص بود که به اشتباه گرفته شد.

دقیقه 36 آرسنال مزد برتری خود را گرفت و گل اول خود را به ثمر رساند:توپ در یک رفت و برگشت در پشت محوطه جریمه به ولبک رسید،این بازیکن بلافاصله توپ را در عمق به ژیرو داد،ژیرو در حالی که دروازه بان بیرون امده بود ضربه را زد،توپ به دروازه بان حریف خود و باز هم دربرابر ژیرو قرار گرفت و این بازیکن بدون معطلی با پای راست طاق دروازه موناکو را فرو ریخت تا مزد بازی خوب خود در نیمه اول را بگیرد.

یک دقیقه پسا از گل اول چیزی نمانده بود که آرسنال اختلاف را به دو گل برساند.سانچز توپ را سمت چپ به روی دروازه ارسال کرد،عبدنور روی سر ژیرو ضربه را زد اما توپ به ولبک رسید،دنی ضربه سنگینی به سمت دروازه شلیک کرد،توپ در حالی که میرفت در درون دروازه قرار بگیرد با بدشانسی به عبدنوری که روی زمین افتاده بود برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 42 سانچز به طور واضح درون محوطه جریمه با بی احتیاطی یار حریف به زمین خورد،اما این داور بازی بود که در تصمیمی عجیب این صحنه را تمارض تشخیص داد و الکسیس را با کارت زرد خود جریمه کرد.

در یک دقیقه اخر بازی آرسنال 2 شانس گلزنی خوب داشت که متاسفانه به هدر رفت.اولین فرصت را ولبک از سمت راست شکل داد و پاس در عرض محکمی را به درون محوطه و دهان دروازه فرستاد،ژیرو روی توپ اثر گذاشت اما توپ با بدشانسی به همانجایی رفت که دروزاه بان موناکو انتظارش را میکشید ،چند ثانیه پسا از این تپ باز هم ولبک از سمت راشت وارد محوطه جریمه شد،این بار خود دنی ضربه را از زاویه تقریبا بشته زد که دروازه بان ححریف باز هم توپ را مهار کرد.

نیمه اول این دیدار با بازی هوشمندانه یاران ونگر با تک گل زیرو به سود آرسنال به اتمام رسید.

دقیقه 52 روی یک ضربه آزاد اوزیل ضربه خوبی را به سمت دروازه حریف زد که سوباشیچ با واکنش خوب خود توپ را از طاق دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه 63 رمزی جایگزین کوکلن شد.

دقیقه 64 و روی ریباند اوزیل از روی خط 18 قدم ضربه سر ضربی را زد که با کمترین اختلاف از کنار دروازه توپ به بیرون رفت.

دقیقه 71 ولکات جای ولبک را گرفت.

دقیقه 73 پاس به عقب مدافع موناکو به دروازه بان را سوباشیچ با دست جمع کرد اما داور بیتفاوت از کنار این صحنه عبور کرد در حالی که طبق قانون باید ضربه آزاد غیر مستقیم اعلام میشد.

دقیقه 79 رمزی گل دوم را به ثمر رساند.پاس پشت مدافعین اوزیل برای مونرئال و سانتر رو به بیرون این بازیکن توپ را بهولکات رساند،تئو با یک ضربه فنی توپ را زد که با بدشانسی توپ به تیر دروازه خورد اما در برگشت رمزی صاحب توپ شد و با یک ضربه محکم و خوب کار را 2.0 گرفت.

دقیقه 83 گیبس جایگزین مونرئال شد.

در دقائق پایانی موناکو با خوش شانسی و البته درخشش سوباشیچ از خطر حذف شدن گریخت.سانچز توپ را روی ضربه آزاد به روی دروازه فرستاد،ژیرو با پروازی بلند خود را به توپ رساند و با پای چپ توپ را زد ،توپ در آستانه ورود به دروازه با عکس العمل خیره کننده سوباشیچ به کرنر رفت تا موناکو در جام بماند.

دقاوق پایانی بازی و 5 دقیقه وقت اضافه هم بدون رد و بدل شدن گل به اتمام رسید تا آرسنال در عین استحقاق و برتری از گردونه رقابتها کنار برود.

بدون شک عملکرد آرسنال در بازی رفت و اتفاقات نادر فوتبال بود که مانع حضور تیم شایسته ارسنال در دور بعد این رقابتها شد.عملکر بی نقص آرسنال در بازی برگشت فقط یک گل دیگر کم داشت.

پرونده این رقابتها برای ارسنال در سال جاری بسته شد تا این تیم شانس خود در جام حذفی و لیگ برتر را برای رسیدن به جام قهرمانی آزمایش کند.

am!n
03-18-2015, 17:39
مرته ساکر: می توانستیم بیشتر از دو گل بزنیم
پر مرته ساکر به خاطر فرصت های از دست رفته غمگین است که آرسنال در شب سه شنبه از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد...

با وجود 1-3 عقب بودن در بازی رفت یک هشتم نهایی مقابل موناکو ، گل های الیویه ژیرو و آرون رمزی آرسنال را در آستانه ی صعود قرار دارد.

با این حال ، آن ها نتوانستند گل سوم را بزنند که آن ها را به مرحله ی بعد می برد و مرته ساکر و هم تیمی هایش از این بابت ناامید هستند.

"ما فرصت بزرگی داشتیم و می توانستیم بیشتر از دو گل به ثمر برسانیم بنابراین ما خیلی ناامید هستیم از این که نتوانستیم به مرحله ی بعد برویم."

"می توانستید ببینید که در هفته های اخیر عملکرد خوبی داشتیم ، اعتماد به نفس خوبی داشتیم و آن را این جا نشان دادیم. حتی از لحاظ دفاعی ما ، آن ها نتوانستند فرصت های زیادی خلق کنند و ما دوبرابر آن ها فرصت داشتیم."

"عملکرد عاقلانه ای داشتیم و از این لحاظ خوشحالم اما به اندازه ی لازم کافی نبود و [موناکو] با استفاده کردن از بازی رفت صعود کرد."

am!n
03-26-2015, 00:43
دوست دارم جانشین ونگر شوم

تیری هانری تایید کرد مایل است به عنوان مربی توپچی ها جانشین ونگر باشد.

هانری که پس از بازنشستگی به عنوان کارشناس شبکه اسکای فعالیت می کند نسبت به مربیگری ابراز علاقه کرده است.

هانری می گوید اگرچه راه درازی در پیش است اما می تواند خود را در قامت سرمربی آرسنال تصور کند.

"در رویاهای خودم به خودم می گویم دوست دارم به آرسنال بازگردم. اما زندگی همیشه اینطور پیش نمی رود.

"من فوتبال را بلدم اما آیا قادرم به کسی هم آموزش بدهم؟ هنوز نمی دانم. فقط می خواهم یاد بگیرم چطور این کار را بکنم. در حال آماده کردن خودم هستم.

"پس از آن نمی دانم این فرصت برایم پیش بیاید یا نه.

"من هوادار آرسنال شده ام و واقعا عاشق آرسنال هستم بنابراین بله دوست دارم جانشین ونگر باشم اما من اکنون آنجا نیستم پس خونسردی خودتان را حفظ کنید."

am!n
04-02-2015, 21:14
نصب نورافکن های جدید در اشبرتون

باشگاه آرسنال برای نصب نورافکن های led جدید در ورزشگاه خود شرکت ماسکو لایتینگ را انتخاب کرده است...

عملیات نصب پس از پایان فصل جاری به سرعت آغاز شده تا نورافکن های جدید برای آغاز فصل 2015/16 در محل خود قرار گرفته باشند. پس از یک ارزیابی جامع شرکت ماسکو لایتینگ برای این منظور انتخاب شد.

جان بیتی مدیر ورزشگاه و امکانات باشگاه گفت: "برای مدت نه فصل در ورزشگاه امارات بوده ایم و باید اطمینان حاصل کنیم بهترین شرایط را برای بازیکنان و هواداران در آینده فراهم می کنیم. پیشنهاد ماسکو نیاز ما برای تامین روشنایی با کیفیت بالا در روزهای مسابقه و رویداد های متنوعی که در روزشگاه برگزار می شوند را برآورده می کند.

ورزشگاه امارات به فهرست بلند بالای ورزشگاه هایی خواهد پیوست که در اقصی نقاط جهان از نور افکن های led شرکت ماسکو بهره می برد. مانند توئیکنهام، ورزشگاه هاستون تگزانس ان آر جی، دنور براکوس فیلد هاوس و مرکز ملی تنیس یو اس تی اِی کینگ بیلی جین.

"ما مفتخریم که توسط باشگاه آرسنال برای نورپردازی ورزشگاه امارات برگزیده شده ایم." جف راجرز رئیس شرکت ماسکو افزود: "سیستم جدید و کارای led به آرسنال کمک خواهد کرد محیطی منحصر به فرد را برای روزشکاران سطح جهانی فراهم کند."

am!n
04-02-2015, 21:14
بلرین در مورد تصمیمش برای ترک بارسلونا
هکتور بلرین باور دارد که اگر او در بارسلونا می ماند امکان رسیدن به تیم اصلی را نداشت...

این مدافع 20 ساله در سال 2011 از بارسلونا به آرسنال پیوست و در تیم زیر 21 ساله های آرسنال و به صورت قرضی در واتفورد هم بازی کرد.

اما این فصل مدافع راست اسپانیایی توسط آرسن ونگر کشف شد و در تیم اصلی فرصت خود را دریافت کرد و در تمام رقابت ها 18 بازی انجام داده است.

این بازیکن اسپانیایی معتقد است که اگر او در نیوکمپ می ماند ، فرصتی برای بازی دریافت نمی کرد.

او به روزنامه ی مارکا گفت: "به من فرصت دادند و آن را محکم گرفتم. هرجایی که هستید باید کار کنید."

"اگر در بارسلونا می ماندم ، نمی دانم که در میان نخبه ها و استعدادها جا می شدم یانه. شما هیچ وقت از آینده خبر ندارید."

"من به سختی هرچه تمام تر تلاش کردم و همیشه باور رسیدن به سطح بالا را داشتم. در هر جایی بودم همان کار را انجام می دادم."

am!n
04-02-2015, 21:15
اخبار تیم برای بازی با لیورپول
آرتتا، ولبک، ویلشر، دبوشی، دیابی و چمبرلین...

در مورد آرتتا، ویلشر، دبوشی و دیابی...

همه آنها در بازی سه شنبه بودند و همه چیز هم خوب پیش رفت. پس از بازی هیچ مشکلی نداشتند. به تمرینات بازگشته اند ولی هنوز کمی برای بازی های درگیرانه زود است که مسلما طبیعی است. آنها برای مدتی طولانی بیرون بوده اند ولی از اینکه تا چه اندازه آماده به نظر می رسیدند و همچنین از کیفیتی که نشان دادند شگفت زده شدم - خوب بود.

در مورد فراخواندن آنها برای بازی شنبه...

جک، دیابی یا دبوشی - آیا آنها را در لیست تیم قرار خواهم داد؟ نمی دانم. هنوز تصمیم نگرفته ام.

در مورد اینکه تجربه آنها چقدر مهم خواهد بود...

شما می خواهید که همه بازیکنان در دسترس باشند و در ماه های پایانی به تیم برگردند تا در بالاترین سطح رقابت کنیم. ثبات نقش مهمی در موفقیت دارد و داشتن همه بازیکنان به این موضوع کمک می کند.

در مورد الکس اوکسلید چمبرلین و دنی ولبک...

چمبرلین هنوز مصدوم است و آماده نیست و دنی ولبک هم با مصدومیت کوچکی از ناحیه زانو از تیم ملی برگشته است. به نظر می رسد شانس کمی برای بازی شنبه داشته باشد.

am!n
04-10-2015, 19:48
آرسنال، آماده ترین تیم حال حاضر اروپا
هفت برد پیاپی آرسنال را به صدر جدول تیم های آماده اروپا فرستاد...
آرسنال با برد مقابل 4-1 مقابل لیورپول به رتبه دوم جدول رفت و نیم نگاهی به قهرمانی انداخت. ونگر هم از روال نتایج اخیر راضی است.

او خاطرنشان کرد :"اگر 15 بازی باقی مانده بود آن وقت دیگر اعتراضی نداشتید."

این که آرسنال خیلی دیر برای قهرمانی خیز برداشته یا نه را باید منتظر ماند و دید چون چلسی با یک بازی کمتر 7 امتیاز بیشتر دارد اما به هر حال نتایج اخیر آن ها مایه افتخار است.

در پنج لیگ برتر اروپا تنها لاتزیو با رکورد هفت پیروزی متوالی آرسنال برابری می کند. البته در شش بازی داخلی گذشته تفاضل گل لاتزیو اندکی بهتر بوده است. تیم های بزرگ اروپایی مانند بایرن مونیخ و بارسلونا هم در جمع پانزده تیم بالایی قرار دارند اما رئال مادرید از 6 بازی آخر در لیگ تنها 10 امتیاز گرفته است، با این که یک شنبه گرانادا را 9-1 له کردند.

وضع نتایج تیم لوییس فن خال هم در هفته های گذشته بهتر شده است و یونایتد پس از شکست دادن استون ویلا در هفته قبل، در جمع تیم های آماده اروپا قرار گرفت. چلسی هم با برد مقابل استوک از تیم های حاضر در جدول است.

am!n
04-10-2015, 19:48
پیرس: اوزیل ثابت کرد منتقدان اشتباه می کنند

رابرت پیرس می گوید مسوت اوزیل یکی از بهترین بازیکنانی است که تاکنون دیده است...

مسوت پس از بازگشت از مصدومیت سه ماهه، فرم خوبی داشته است و در 15 بازی برای آرسنال 4 گل زده و 4 پاس گل هم داده است.

اوزیل در بازی لیورپول هم نمایش خوبی داشت و پیرس می گوید هافبک آرسنال شایسته تمجید است.

"برای من بهترین بازیکن زمین مسوت اوزیل بود و خوشحالم که ثابت کرد منتقدانش اشتباه می کنند.

"بسیاری از مردم در این فصل و کلا از زمانی که به آرسنال آمده است از او انتقاد می کردند. من مرتبا کنار او تمرین می کنم و می توانم به شما بگویم او یکی از بهترین بازیکنانی است که تاکنون دیده ام.

"او این باشگاه را دوست دارد و به آن اهمیت می دهد. او می خواهد اینجا جام ها را برنده شود و هواداران را خوشحال کند، مثل همان کاری که مقابل لیورپول انجام داد. روی گل نخست پاس فوق العاده ای به آرون رمزی داد و سپس روی گل دوم آن ضربه ایستگاهی زیبا را وارد دروازه کرد.

"فکر نمی کنم مینیوله می توانست بهتر کار کند چون ضربه او خیلی خوب بود و کات گرفت. ولی مسوت برای تیم هم به سختی تلاش کرد - دفاع کرد، روی توپ فوق العاده بود و ساده بگویم مفید بازی کرد.

"می توانید درک فوق العاده او از آرون، سانتی، الکسیس و ژیرو رو ببینید. من دوست دارم آن پاس های کوتاه بین مسوت، آرون و الیویه را تماشا کنم.

"لیورپول نمی توانست با پاس های ما کنار بیاید. خط هافبک آنها را از بازی خارج کردیم، در دفاع آنها را تحت فشار گذاشتیم و در جلوی زمین هم آنها را کنار زدیم. این برد برای ادامه این فصل و البته فصل بعد بسیار مهم بود."

am!n
04-11-2015, 20:16
ونگر در مورد ساختن ترکیب تیم
آرسن ونگر می گوید برای داشتن یک ترکیب موفق باید از بازیکنان جوان و باتجربه کنار هم استفاده کرد...

هکتور بلرین و کالوم چمبرز با 20 سال سن در فصل جاری در تیم اصلی حضور داشته اند تا آرسنال مانند سال های قبل، بازیکنان جوان را هم در ترکیب داشته باشد.

ونگر می گوید مهم است که به بازیکنان آینده دار فرصت داده شود و باید ترکیبی ساخته شود تا برای حال و آینده مناسب باشد.

"می خواهید هر دو را داشته باشید. مطمئنا امکان پذیر است. ما بازیکنانی مثل سانچز و اوزیل را با 25 و 26 سال به خدمت گرفتیم که سن خوبی در فوتبال است.

"همچنین بازیکنانی مثل بلرین و چمبرز را داریم که 20 ساله هستند. بنابراین هر دو مورد را داریم. توان مالی باید این اجازه به شما بدهد که هر دو را کنار هم داشته باشید.

"ببینید، چیزی که اهمیت دارد این است که به بازیکنان جوان فرصت داده شود. می خواهیم این را ادامه دهیم.

"برای سال ها می توانستید به من بگویید: 'تو انتخاب دیگری نداری و مجبوری که آنها را بازی دهی' - ولی ما می خواهیم این روش را ادامه دهیم. فرصت دادن به جوانان قسمتی از دی‌ان‌ای باشگاه است.

"وقتی همه بازیکنان اصلی شما به 30 سالگی برسند، نمی توانید باز هم بازیکن 30 ساله بخرید. باید بازیکنی بخرید که 22 یا 23 ساله باشد چون اگر بازیکن 30 ساله دیگری بخرید، همه ترکیب تیم تان با هم از فوتبال خداحافظی خواهند کرد."

am!n
04-11-2015, 20:16
جک: رقابت هرگز تا این حد شدید نبوده است
جک ویلشر می گوید هرگز در آرسنال چنین رقابت شدیدی برای حضور در ترکیب اصلی وجود نداشته است...

ویلشر به علت مصدومیت از ماه نوامبر تا کنون خارج از ترکیب بوده اما اخیرا کنار آرتتا و دیابی برای تیم زیر 21 سال بازی کرده است.

با این حال این هافبک ها با وجود بازیکنانی مثل کوکلن کازورلا و رمزی رقابت سختی برای حضور در ترکیب پیش روی خود می بینند.

"وقتی اولین بار به تیم اصلی آمدن فابرگاس، دیابی، دنیلسون و الکس سانگ در تیم بودند.

"همیشه کیفیتی واقعی در این پست داشته ایم اما حالا باید بگویم بازیکنان بیشتری با سبک بازی من برای آن پست می جنگند. می توانید از 4 یا 5 هافبک هجومی در کلاس جهانی را نام ببرید.

"از زمانی که 15 یا 16 ساله بودم کنار فرانسیس بازی کرده ام بنابراین یکدیگر را خیلی خوب میشناسیم. پیش از این خیلی فرصتی به دست نمیاورد اما همیشه می دانستم وقتی فرصتش را به دست بیاورد از ان استفاده خواهد کرد، و هر بازی که جلو می رود او بهتر و بهتر می شود.

"حالا چند سال است که کنار میکل بازی کرده ام و زمانی که به صورت قرضی در بولتون بودم برابر او [که در اورتون بود] بازی کرده ام و او بهترین بازیکن زمین بود. تجربه دارد، خیلی خوب بازی خوانی می کند، بازی حریف را تخریب می کند و همه می دانند که با توپ چه کیفیتی دارد.

"ویژگی اصلی ارون انرژی و رهبری اوست، او می خواهد تیم را جلو ببرد و می تواند گلزنی کند. به بهترین هافبک های جهان در چند سال گذشته نگاه می کنید، مانند لمپارد و جرارد که می تاونستند گلزنی کنند و او هم می تواند این کار را بکند.

"کنار سانتی بازی کردن ساده است زیرا بازی را خیلی خوب درک می کند. اگر من به سمت داخل حرکت کنم او به سمت بیرون می رود و ارتباط خوبی ایجاد می کند، حالا او مسئولیت بیشتری در مرکز خط هافبک دارد و در طول چند ماه اخیر آنجا فوق العاده کار کرده است. احتمالا بازی کردن کنار او از هر بازیکن دیگری آسان تر است."

am!n
04-13-2015, 14:50
ونگر: دفاع شایسته دریافت اعتبار بسیاری است
ونگر معتقد است دفاع آرسنال نقشی مهم در کسب ۳ امتیاز ترف مور داشته است.

توپچی ها در برابر حریفی دونده و فیزیکی موفق شدند با بسته نگه داشتن دروازه خود به برد 1-0 دست پیدا کنند.

ونگر از انعطاف پذیری تیم خود خشنود است.

"برابر تیمی بازی کردیم که به خوبی سازماندهی شده بود و برای بقا می جنگد و همچنین بسیار آماده هستند.

"در سال های اخیر شاهد پیشرفتی بوده ایم که تیم های نیمه دوم جدول لیگ هم کیفیت بالایی دارند و برای هر برد باید بجنگید.

"کمی قسمت قسمت اما جنگجویانه بود و بیش از ارائه بازی روان به میل و اشتیاق و سازماندهی بستگی داشت. از آن دست بر هایی بود که در این لیگ به آن نیاز داریم و خوشحالم که انجامش دادیم.

"دفاع ما عاملی بسیار مهم بود زیرا خط دفاعی ما بازی خیلی خوبی داشت و بارها بازی حریف را پیش بینی کرد. در کل قطعا انها نقش بزرگی در پیروزی ایفا کردند که شامل دروازه بان هم هست.

"حرکت ادامه دارد. شنبه بعد هدفی دیگر داریم اما جریان لیگ برتر ادامه دارد و حالا ما می خواهیم روی جام حذفی تمرکز کنیم. یک هفته برای آماده شدن فرصت داریم و امیدواریم به خواسته خود برسیم."

am!n
04-13-2015, 14:50
ونگر در مورد شیوه ی پیروزی مقابل برنلی

شما نمی توانید همیشه ۳-۱ ، ۴-۱ یا ۵-۱ پیروز باشید...

آرسن ونگر می گوید موفقیت و پیروزی آنها در روز شنبه مقابل برنلی نشان داد که تیمش به خوبی استعداد و توانایی جنگندگی را دارد .

پس از پیروزی چشمگیر آرسنال مقابل لیورپول ، آرسنال توانست با گل زودهنگام آرون رمزی یک برد خفیف را مقابل برنلی به دست آورد .

ونگر گفت : "باور دارم میدانیم که می توانیم بازی روان و هشیارانه ای را ارائه دهیم اما این را هم می دانیم هچیزی که روز شنبه به آن احتیاج داشتیم این بود که کمی جنگنده تر باشیم، بیشتر بجنگیم و مبارزه کنیم و ما می توانیم این جنبه از عملکرد را هم ارائه کنیم. این چیزی است که باید در ماه های بعد هم نشان دهیم."

"نمیدانم [ برد 1-0 ] خوب یا بد است ولی میدانم گاهی اوقات بُرد ، بُرد است . شما نمی توانید همیشه 3-1 ، 4-1 یا 5-1 پیروز باشید . در این فصل گاهی شما باید به خوبی قادر به کسب یک پیروزی 1-0 باشید .من خوشحالم که توانستیم این کار را به خوبی انجام دهیم ."

"همچنین دوست دارم به خاطر عملکرد خوب به برنلی اعتبار دهم . آنها تیم خوبی داشتند .باید به مربیشان اعتبار دهید .او کارش را در اینجا به خوبی انجام داد ."

آرسنال حتی می تواند عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد ولی آرسن ونگر نمی خواهد تمرکزش برای جدال در جام حذفی را با فکر به آینده بر هم بریزد .

"به برنامه های بازی ها نگاه میکنم و آخر هفته دیداری در نیمه نهایی جام حذفی داریم و این چیزی است که بر آن متمرکز هستم . ما بر بازی بعدی تمرکز می کنیم ."

"در پشت سر ما شکارچیانی قرار گرفته اند و هیچ کس ماه گذشته باور نمیکرد که ما در این جایگاه قرار بگیریم پس اجازه دهید بر خودمان متمرکز شویم و ببینیم آخر فصل در چه جایگاهی قرار می گیریم ."

am!n
04-13-2015, 14:52
پر: به کورس قهرمانی فکر نمی کنم
پر مرتساکر می گوید توپچی ها با وجود تثبیت جایگاه دوم جدول به کورس قهرمانی فکر نمی کنند...

آرسنال اکنون 7 امتیاز با چلسی صدرنشین فاصله دارد و البته آبی ها یک بازی هم کمتر انجام داده اند.

البته شاگردان ژوزه مورینیو در آوریل میهمان آرسنال خواهند بود. پر می گوید تحت هر شرایطی آرسنال فقط روی نتایج خودش تمرکز می کند.

"سرنوشت قهرمانی در دستان ما نیست. آنها فاصله خیلی خوبی دارند بنابراین رسیدن به آنها در حال حاضر سخت است. ما فقط روی بازی های خودمان تمرکز می کنیم و این باعث شده است در هفته های اخیر بسیار قدرتمند عمل کنیم.

"در طول فصل مسیر جالبی طی شده است ولی در حال حاضر بسیار بُرنده هستیم و سعی می کنیم از این برتری استفاده کنیم. می خواهیم به این روند ادامه دهیم چون ما را قوی تر می کند و اعتبار و احترام زیادی برای ما در پی دارد.

"روند خوبی را طی می کنیم و چلسی هم در این فصل فوق العاده بوده است بنابراین سعی می کنیم در بالای جدول با آنها رقابت کنیم. سرنوشت در دستان ما نیست ولی سعی می کنیم روی کار خودمان تمرکز کنیم.

"همبستگی، روحیه و انسجام خوبی که داریم باعث قدرت گرفتن ما شده است. با وجود امتیازاتی که در ابتدای فصل از دست دادیم، با قدرت به لیگ برگشتیم.

"در حال حاضر به خاطر روند فوق العاده مان شکستی وجود ندارد که بخواهیم از آن درس بگیریم و باید از پیروزی ها یاد بگیریم. ابعاد زیادی برای پیشرفت وجود دارد ولی در برنلی مهم گرفتن نتیجه بود."

42d3e78f26a4b20d412==