PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015

Hazard 10
08-16-2014, 11:10
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با سلام خدمت کاربران عزیز سایت دربی

از امروز ( همزمان با آغاز مسابقات لیگ جزیره ) اخبار تیم چلسی در فصل 2014 / 2015 رو در این تاپیک قرار خواهیم داد .

Hazard 10
08-16-2014, 11:13
11 برای دروگبا، 8 لمپارد برای اسکار

باشگاه چلسی تغییراتی را در شماره پیراهن های تیم اصلی خود ایجاد کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، دیدیر دروگبا که چند هفته پیش به چلسی باز گشته بود، ابتدا شماره 15 را گرفت ولی حالا شماره 11 اسکار را که زمانی خود به تن می کرد، پس گرفته است.

از سوی دیگر اسکار شماره 8 فرانک لمپارد را به تن خواهد کرد.

دروگبا گفت: "واقعا خوشحالم که دوباره پیراهن شماره 11 را می پوششم و از اسکار ممنونم که من اجازه داد تا این تغییر ایجاد شود."

اسکار نیز اضافه کرد: "دیدیر اسطوره چلسی و یکی از بازیکنان ارشد است. خیلی خوشحالم که شماره 11 را گرفته و برای خودم هم پوشیدن شماره 8 خوشحال کننده است. لمپس یک اسطوره دیگر باشگاه است و امیدوارم که مثل او در این پیراهن موفق شوم."

از سوی دیگر، ویکتور موسز شماره 18 را به تن خواهد کرد، زیرا کورتوا شماره 13 او را گرفته است. همچنین ناتان آکی شماره 6 را به تن خواهد کرد

Hazard 10
08-16-2014, 11:15
کنفرانس خبری مورینیو پیش از بازی مقابل بارنلی

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری بسیار طولانی خود در مورد چند مسئله صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها دو شنبه در هفته اول لیگ برتر باید به مصاف بارنلی بروند و سوالات زیادی وجود دارد که شاید بزرگ ترین آن ها چک یا کورتوا باشد. مورینیو در کنفرانس خبری خود راجع به این مسائل صحبت کرد.

مورینیو در کنفرانس خبری گفت: "فصل قبل اگر چه فکر نمی کردیم که مدعی قهرمانی هستیم، ولی در واقع به قهرمانی بسیار نزدیک شدیم. احساس نمی کردیم که یکی از مدعیان لیگ قهرمانان هستیم ولی در نیمه نهایی حاضر بودیم، پس عالی کار کردیم."

"این فصل به وضوح چند بازیکن کلیدی گرفتیم و بر این باوریم که بازیکنان جدیدی که گرفته ایم تیم را وارد یک بعد جدید می کنند."

"بله، مدعی لیگ برتر هستیم، اگر انتظار دارید که بگویم لیگ برتر را می بریم، باید بگویم چنین حرفی نمی زنم چون برای رقابت احترام قائلم، تنها رقابتی که بیش از 2 مدعی قهرمانی دارد لیگ برتر است. باید به حریف ها و تلاش دیگر تیم ها احترام بگذارم، ولی همه ما حس می کنیم مدعی قهرمانی هستیم."

خوزه ادامه داد: "برای من پیش فصل خیلی طولانی بود، برای بعضی از بازیکنان خیلی کوتاه بود، ولی برای من و هم کارانم بسیار طولانی بود. تعطیلات با وجود جام جهانی بسیار طولانی تر شده بودند. برگشتن به رقابتی واقعی حسی فوق العاده دارد و من هرگز نمی توانم این حقیقت را که رقابت واقعی را دوست دارم بپوشانم و وقتی که مدتی زیاد بازی نکنید چنین حسی به وجود می آید."

"چون سال های سال در فوتبال بوده ام و تجربه زیادی دارم نمی گویم که عصبی شده ام یا حس خاصی دارم، فقط خوشحالم که رقابت ها دوباره شروع می شوند. امروز در همین اتاق کنفرانس در موردش با بازیکنان حرف زدم چون آن ها هم دقیقا حس مرا داشتند."

مورینیو در بخش بعدی صحبت های خود گفت: "پنجره نقل و انتقالات باز است و تجربه به ما می گوید که هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که چه می شود. هرگز معلوم نمی دانید که آیا باشگاهی دیگر سعی می کند بازیکنمان را بگیرد یا نهو در واقع، مهم ترین چیز این است که از باشگاه و تیمی که دارم بسیار راضی هستم. ساختاری که از من حمایت می کرد کار فوق العاده ای انجام داد. باشگاه در جنگیدن و سخت کوشی روی چیزی که من می خواستم فوق العاده بود."

"سرانجام تعداد قابل توجهی بازیکن زیر 21 سال در تیم داریم که بازیکن وطنی محسوب می شوند، این برای چلسی در سال های آتی خیلی مهم است، ما در این سمت هم حرکت می کنیم. تیم تجربه، شخصیت و کارکتر دارد. تیم بازیکنان جاه طلبی دارد و همه پست ها پوشش داده شده اند، پس خیلی خوشحالم."

"می فهمم که به خاطر من و چلسی در 10 سال گذشته، انتظارات از ما بسیار بالاست ولی واقعا در موردش اهمیتی نمی دهم. فقط می خواهم خودم باشم به سختی هر روز کار کن، جاه طلب برای بردن بازی بعدی باشم، مهم نیست با کجا، در کدام رقابت و در چه ورزشگاهی، این جاه طلبی بخشی از من است. می خواهم بارنلی را ببرم، قدم اول این است و بردن بارنلی کار بسیار سختی خواهد بود."

مورینیو در مورد دو دروازه بان چلسی، چک و کورتوا گفت: "نمی توانم بگویم کدام یک بازی می کند، چون خود آن ها هم این را نمی دانند. به نظرم با تمام احترامی که برای بقیه دروازه بان ها قائلم، چلسی دو تن از 3 دروازه بان برتر جهان را دارد."

"آیا این برای من ممشکل ایجاد می کند؟ این مشکلی بزرگ است چون هر دو فوق العاده اند. حتی شوارزر که در سن دیگری قرار دارد، دروازه بان خوبیست. ولی داشتن چک و کورتوا برای هر مربی مشکلی است که هر مربی در جهان دوست دارد داشته باشد!"

"ساد نیست چون فکر نکنم هیچ مربی از دیدن نا رضایتی بازیکنی خوشحال باشد، پس از این نظر برایم مسئله ساده ای نیست. دوست دارم همه را خوشحال ببینم. می دانم که وقتی دروازه بانی که در هر باشگاهی در جهان می تواند بازی کند روی نیمکت باشد، وضعیت سخت می شود، ولی این برای باشگاه فوتبال چلسی وضعیت فوق العاده ایست."

"مشخصا در طول فصل اگر یکی انتخاب اول من شود، باید از دیگری هم حمایت کنم. نمی توانم یک دروازه بان باور نکردنی را برای 3 یا 4 ماه روی نیمکت بگذارم و در کپیتال وان کاپ بازی بدهمش. بهترین روش فکر کردن بر اساس برنامه ریزی ها و سخت کشی استو باید احساسات را فراموش و قایم کنم و تصمیم بگیرم که بهترین اتفاق برای تیم و باشگاه چیست."

Hazard 10
08-16-2014, 11:18
سسک: به خاطر تصمیمی که گرفتم خوشحالم

سسک فابرگاس بر این باور است که انتقالش به چلسی تصمیم کاملا درستی بود.

به گزاش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فابرگاس که چندین پیشنهاد از باشگاه های بزرگ داشت، چلسی را انتخاب کرد و این در حالی بود که 8 سال سابقه بازی در آرسنال را داشت.

فابرگاس به مجله چلسی گفت: "فکر کردم که سن مناسبی دارم، می خواستم تغییر کنم و به همه پیشنهاداتی که داشتم فکر کردم، پس از صحبت با مربی، به این نتیجه رسیدم که چلسی بهترین گزینه است."

"جاه طلبی من قهرمانی در همه جام هاست. وقتی بیشتر ببرید، باز هم پیروزی می خواهید، اگر چه چلسی فصل پیش جام نبرد، پس در این فصل ما باید عالی کار کنیم."

فابرگاس ادامه داد: "من تازه زندگی حرفه ایم را در چلسی شروع کرده ام، ولی خودم را جانشین کسی نمی دانم.شاید اندازه فرانک گل نزنم، ولی بیشتر دوست دارم پاس گل بدهم. به نظرم ما بازیکنان متفاوتی هستیم و نباید مقایسه کرد."

"من در بارسلونا در پست های مختلفی بازی کردم و از این مسئله چیز های زیادی یاد گرفتم، این تغییرات مرا یک بازیکن کامل کردو با این حال می دانم جای من در خط هافبک است، من می خواهم مرکز زمین بازی کنم و به نظرم مربی هم این را می داند. در این پست حس می کنم می توانم بهترین بازی را ارائه دهم. مهم نیست جلوی مدافعان باشم یا پشت مهاجم ها، از بازی کردن در این دوپست واقعا لذت می برم."

Hazard 10
08-16-2014, 20:12
موسز به استوک سیتی پیوست

ویکتور موسز امروز به طور قرضی راهی استوک سیتی شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، وینگر 22 سال تابستان 2012 به چلسی پیوست و در همان فصل به چلسی در قهرمانی لیگ اروپا کمک کرد.

این بازیکن یکی از اعضای نیجریه در جام جهانی 2014 نیز بود. او فصل گذشته را قرضی در لیورپول سپری کرد.

حال امروز باشگاه چلسی در بیانیه ای انتقال قرضی موسز را به استوک تایید و برای او آرزوی موفقیت کرد.

Hazard 10
08-17-2014, 17:52
مدیر برنامه‌های خدیرا در راه لندن برای مذاکره با چلسی و آرسنال

به گزارش مطبوعات انگلیسی ، مدیربرنامه های خدیرا به لندن سفر خواهد کرد تا با آرسنال و چلسی مذاکره کند.

تنها یک سال از قرارداد خدیرا با رئال باقی مانده و توپ‌چی ها می‌خواهند با او، خط میانی خود را تقویت کنند.چلسی نیز پس از حضور مورینیو، پیشنهاداتی برای خرید هافبک آلمانی ارائه کرده است. مورینیو خدیرا را به رئال مادرید منتقل کرد و خدیرا شخصا علاقه ی زیادی به او دارد.
همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیربرنامه های خدیرا با بایرن نیز مذاکره کرده و اعلام کرده که خود خدیرا خواهان جدایی از سپیدپوشان است. قیمت خدیرا حدود 12 میلیون پوند است و حضور مورینیو در چلسی، آنها را یک قدم جلوتر از دیگر رقیبان قرار می‌دهد.

Hazard 10
08-17-2014, 17:55
انتقال بن عطیه به چلسی تقریبا قطعی شده است

به نظر می رسد که پیوستن مهدی بن عطیه مدافع مراکشی باشگاه رم به تیم چلسی زودتر از آنچه تصور می شد ممکن خواهد شد.
مهدی بن عطیه 27 سال در تابستان امسال به شدت به درهای خروج باشگاه رم نزدیک بوده است. باشگاه های متعددی از جمله بایرن مونیخ، بارسلونا، چلسی، سیتی و منچستر یونایتد خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن بوده اند. مدافع تیم رم در فصل گذشته یکی از ارکان اصلی آن ها بود، شاید بتوان گفت او مهم ترین بازیکن برای تیم پایتخت ایتالیا بود و کمک زیادی کرد تا جالوروسی به پس از یوونتوس به مقام دوم برسد.

گفته می شود باشگاه رم تلاش می کند تا جایگزینی را مهدی بن عطیه پیدا کند که در صورت خروج او از این تیم، آن ها به مشکل بر نخورند. چلسی پس از آن که موفق نشد میراندا را از اتلتیکو مادرید به خدمت بگیرد، به فکر انتقال مدافع مراکشی رم افتاد.

والتر ساباتینی مدیر ورزشی رم، وارد لندن شده تا مراحل نهایی این انتقال را انجام دهد.

بن عطیه گه دو روز پیش به یکی از هواداران رم، قول ماندن در این تیم را داده بود حالا در آستانه انتقال به تیم چلسی قرار دارد.

رقم قرارداد او با چلسی 37 میلیون یورو برآورد شده است.

با وجود حضور زوما در چلسی، خوزه مورینیو هم چنان مایل است مدافع دیگری را به خدمت بگیرد و او را زوج اصلی کیهیل نماید، مورینیو به شیوه بازی بن عطیه علاقه دارد.

Fc Bayern München
08-17-2014, 23:18

ژوزه مورینیو، سرمربی چلسی عنوان کرد که سال 2006 او "نابینا" بوده که دیگو کاستا را به خدمت نگرفته است.

آقای خاص عنوان کرد که سال 2006، وقتی کاستا 18 ساله بود او قصد داشت او را از باشگاه براگا در اختیار بگیرد.امسال چلسی برای به خدمت گرفتن ستاره اتلتیکو ، 32 میلیون پوند هزینه کرد و مورینیو معتقد است که کاستا می‌تواند ستاره لیگ برتر باشد.

او در مصاحبه با ITV گفت: " وقتی در پرتغال بود، او را زیر نظر داشتم بنابراین نابینا بودم که او را نخریدم ! او می‌تواند ستاره ی لیگ برتر باشد. بازیکنی است که از یک روستای کوچک بسیار دور به اروپا آمده است. روستای او نزدیک جایی است که خورشید غروب می‌کند، اگر می‌خواهید به آنجا بروید، کار سختی پیش روی شماست ! او هنوز همان سبک آدم است، رفتارش، عملکردش ، واکنش‌هایش. او هنوز یک انسان ساده، خالص و فروتن است."

منبع : chelseanews.ir

Fc Bayern München
08-17-2014, 23:18

ژوزه مورینیو سرمربی تیم چلسی، در واکنش به خبر سرمربی‌گری آنتونیو کنته در تیم ملی ایتالیا، برای وی در سمت جدیدش آرزوی موفقیت کرد.

ژوزه مورینیو در این خصوص گفت:

"همیشه برای تیم ملی ایتالیا آرزوی موفقیت داشته ام و برای کنته هم در این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم، کنته مربی طراز اولی است و برای تیم ملی ایتالیا قطعاً مفید خواهد بود، شیوه و سبک مربی‌گری او دوست داشتنی است."

کنته سرمربی مستعفی بانوی پیر پنجشنبه هفته گذشته رسماً به مدت دو سال و تا پایان مسابقات یورو 2016 هدایت تیم ملی ایتالیا را برعهده گرفت.

منبع : chelseanews.ir

Hazard 10
08-18-2014, 14:22
دو تیم فرانسوی به دنبال پتر چک

نشریه معتبر اکیپ و اسکای اسپورت ، امروز گزارش دادند که دو باشگاه موناکو و پاریسن ژرمن به شدت به جذب پتر چک دروازه بان تیم چلسی علاقمند شده اند.
با وجود تاکید چک به ماندن در چلسی و رقابت با کورتوا، به نظر نمی رسد که این دروازه بان شانسی برای حضور در دروازه چلسی داشته باشد.

به واقع با آمدن کورتوای جوان، او جایگاه اصلی خود در استمفورد بریج را از دست داده است و ممکن است که در صورت رسیدن یک پیشنهاد خوب از جانب موناکو و پاریسن ژرمن، دروازه بان اسطوره ای آبی های لندن راهی فرانسه شود.

مورینیو در آخرین مصاحبه خود عنوان داشته بود که تصمیم گیری برای دروازه بان اصلی چلسی بسیار دشوار است. هرچند که به گمان بسیاری، کورتوا انتخاب اول آقای خاص خواهد بود

Hazard 10
08-18-2014, 21:51
مک ایچران به ویتس پیوست

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مک ایچران 21 ساله بعد از تساوی 2-2 ویتس در مسابقه دیشب خود، توسط چلسی به تیم هلندی قرض داده شد.

مک ایچران در سن 8 سالگی به چلسی پیوست و در سال 2010 قهرمان اف ای کاپ زیر 18 ساله ها شد و در سن 17 سالگی برای اولین بار برای چلسی آن هم در لیگ قهرمانان به میدان رفت.

مک ایچران یکی از بازیکنان کلیدی زیر 21 ساله های انگلیس نیز محسوب می شود و همین امسال در تورنومنت تولون حضور داشت.

چلسی امیدوار است که این انتقال قرضی به سود مک ایچران باشد.

Hazard 10
08-19-2014, 10:03
برنلی 1-3 چلسی

چلسی قدم اول را در لیگ برتر بسیار محکم برداشت و بازی 1-0 باخته را در زمانی بسیار کوتاه با پیروزی 3-1 تعویض کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن در مسابقه اول خود در لیگ برتر باید در تارف مور به مصاف برنلی می رفت که تازه به لیگ برتر صعود کرده بود و انگیزه بسیار بالایی داشت.

مورینیو طبق انتظاری که می رفت کورتوا را در دروازه قرار داد و چک را نیمکت نشین کرد. همچنین فیلیپه لوئیس نیز در ترکیب قرار نگرفت.

در اوایل بازی، شاهد بازی بسیار درگیرانه زیبا و پایاپایی بودیم. چلسی حملات خوبی داشت و شورله یک بار به گلزنی نزدیک شد، از طرف دیگر برنلی اصلا تیم دست و پا بسته ای نشان نداد.

دقیقه 14 بازی بودیم که مدافعان چلسی همگی جا ماندند و تیلور توپ را برای آرفیلد فرستاد، هافبک راست برنلی نیز پس از یک استپ با ضربه ای والی و غیر قابل مهار یکی از بهترین گل های ممکن را به ثمر رساند و هیچ کاری از دست کورتوا بر نمی آمد.

چلسی بعد از این اتفاق دست به حملات فراوانی زد و تنها 3 دقیقه بعد دیگو کوستا با ضربه ای پای چپ محکم گل تساوی بخش و اولین گل خود در لیگ برتر را به ثمر رساند.

4 دقیقه بعد از این گل، هازارد پا به توپ شد و همه بازیکنان پیش روی خود را برداشت، توپ را به کناره برد و فابرگاس صاحب توپ شد، این بازیکن باهوش با پاسی باور نکردنی که قطعا نامزد یکی از بهترین پاس گل های فصل خواهد بود، با چشم بسته توپ را به شورله رساند تا این بازیکن تک به تک شود و گل دوم چلسی هم زده شد.

دقیقه 31 بازی در محوطه برنلی دروازه بان این تیم هیتن به نظر می رسید که پای دیگو کوستا را زد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت و در عوض یک کارت زرد به مهاجم چلسی نشان داد.

دقیقه 34 روی کرنر ارسالی توسط فابرگاس، ایوانویچ گل سوم را هم زد تا هواداران یک صدا مورینیو را به خاطر این خرید خارق العاده و شیوه بازی تیمش تشویق کنند.

بازی در نیمه اول با نتیجه 3-1 به پایان رسید.

در نیمه دوم توپ و میدان در 15 دقیقه ابتدایی آن کاملا در اختیار چلسی بود، ولی بعد از آن بازی متعادل شد و چلسی دیگر خود را به آب و آتش نزد.

در اواسط نیمه بودیم که ضربه بازیکن بارنلی در آستانه گل شدن بود ولی تیبوت کورتوا با واکنشی باور نکردنی دروازه تیمش را نجات داد.

مورینیو در ادامه ویلیان را به جای شورله به میدان فرستاد و سپس میکل جای اسکار را گرفت، همچنین دروگبا به جای هازارد که عالی بازی کرده بود به میدان آمد و یک شوت هم زد.

بازی در نهایت با نتیجه 3-1 به اتمام رسید تا چلسی به دلیل گل زده بیشتر نسبت به بقیه رقبا، صدرنشین لیگ برتر در هفته اول مسابقات باشد.

ترکیب چلسی: کورتوا، ایوانویچ، کیهیل، تری، آزپیلیکوئتا، ماتیچ، فابرگاس، شورله، اسکار، هازارد، دیگو کوستا
نیمکت: چک، زوما، لوئیس، تورس، دروگبا، میکل، ویلیان
گل ها: دیگو کوستا (17)، شورله (21)، ایوانویچ (34)
کارت زرد: کوستا (31)
تعویض ها: ویلیان-شورله (78)، اوبی میکل - اسکار (82)، دروگبا - ادن هازارد (84)

ترکیب برنلی: هیتون، تریپر، داف، شیکل، می، آرفیلد، مارنی، جونز، تیلور، اینگز، جاتکیوزیچ
نیمکت: کایتلی، ساردل، بارنس، دامیگان، لانگ، گیلکس، والاس
گل: آرفیلد (14)
کارت زرد: ساردل (87)
تعویض ها: بارنس-جاتکیوزیچ (70)، کایتلی-تیلور (70)، ساردل-اینگز (82)

Hazard 10
08-19-2014, 10:04
مارین به طور قرضی راهی فیورنتینا شد

باشگاه فوتبال چلسی تایید کرد که مارکو مارین برای فصل 15-2014 به طور قرضی به فیورنتینا پیوسته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارین می تواند در بازی 30 آگوست فیورنتینا مقابل رم که اشلی کول را دارد حضور داشته باشد.

این وینگر آلمانی که متولد صربستان است، آپریل 2012 به چلسی پیوست و در طول اولین فصل حضورش 16 بازی در چلسی انجام داد و یک گل زد، هرچند که آغاز کار او با چلسی با مصدومیتی بسیار طولانی بود.

مارین فصل پیش را نیز در سویا گذراند و موفق شد قهرمان لیگ اروپا شود هرچند عملکرد او در این تیم اصلا تاثیر برانگیز نبود.

چلسی امروز انتقال قرضی مارین به فیورنتینا را تایید و برای این بازیکن آرزوی موفقیت کرد.

Hazard 10
08-19-2014, 10:06
کنفرانس خبری مورینیو پس از پیروزی برابر بارنلی

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری خود پس از بازی مقابل برنلی، در مورد مسائل مختلفی از جمله وضعیت پتر چک و پنالتی گرفته نشده روی کوستا همچنین درخشش سسک و کورتوا صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها در اولین بازی خود در لیگ برتر بسیار امیدوار کننده بودند و با نتیجه 3-1 میزبان سخت کوش خود را از پیش رو برداشتند.

مورینیو در کنفرانس خبری خود گفت: "ما واکنش بسیار خوبی داشتیم. اولین بخش واکنش این بود که از نظر احساسی با گلی که خوردیم تغییری نکردیم. به روشی که تمرین کرده بویدم بازی کردیم، به روشی که دوستش داشتیم. بازیکنان بسیار آرام بودند و هرگز آرامش خود را از دست ندادند. آن ها هرگز از نظر ذهنی فوتبال را نباختند."

"سپس20 دقیقه فوق العاده با 3 گل زده داشتیم. گل دوم فوق العاده بود. به علاوه پنالتی وجود داشت که کمک داور آن را نگرفت. در نیمه دوم بازی دست ما بود. کمی ترس را می دیدم، چون می دانستم بازیکنانم در بهترین شرایط بدنی خود نیستند که برای 90 دقیقه عالی باشند، پس کمتر دست به حمله زدیم، ولی همیشه توپ و میدان دست ما بود. به نظرم به وضوح شایسته کسب هر سه امتیاز مقابل تیمی که دلش می خواهد با هر تیمی که به ورزشگاهش می آید بجنگد را گرفتیم."

در مورد دیگو کوستا و صحنه مشکوک به پنالتی
"فصل قبل کوستا فوق العاده بود و به نظرم در کل لالیگا 5 یا 6 کارت زرد گرفت. همه به او توضیح دادیم که مردم در لیگ برتر چه چیزی را دوست دارند و چه چیزی را نمی پسندند و این که اعضای چلسی چه احساسی نسبت به اتفاقات دارند. او با نگرشی فوق العاده در زمین حاضر شد، با نگرشی رقابتی در عین حال پاک. پنالتی واضحی بود ولی برایش نگرفتند و یک کارت زرد هم گرفت. مشخصا عصبانی شده بود پس امیدوارم که بیش از این تصمیمات ناعادلانه مقابلش گرفته نشود. مایکل الیور بازی خیلی خوبی داشت ولی متاسفانه کمکش از در صحنه پنالتی به خوبی حمایت نکرد."

در مورد فابرگاس که بازی خارق العاده داشت
"تیم عالی بازی کرد ولی قبول دارم که سسک بهترین بازیکن میدان بود. او و ماتیچ بازی و شدت آن را کنترل کردند. آن ها انتخاب می کردند که بازی چگونه باشد، سرعت را بالا می بردند، سرعت بازی را کم می کردند، در عمق بازی می کردند، توپ را نگه می داشتند..."

"به شفافیت تمام بازی سسک را می شناسم چون چندین سال با همدیگر در یک لیگ بوده ایم، هم اینجا هم اسپانیا. می دانم دقیقا چه سودی می تواند برای تیم من داشته باشد. او دقیقا همان چیزی را به تیم تزریق می کند که نیاز داریم: ثبات و تعادل، فکر کردن سریع در خط هافبک، تصمیم درست. او باعث می شود بقیه هم در همین سمت حرکت کنند، می توانید حس کنید که ماتیچ نسبت به فصل قبل متفاوت بازی می کرد. در مورد گل دوم همه چیز فوق العاده بود، حرکت، کیفیت بال، دید، درک بین بازیکنان...زیبا بود."

تیبوت کورتوا و اولین بازی برای چلسی
"او انتخاب اول من برای کل فصل نیست. امروز انتخاب اول من برای امروز بود و به اندازه کافی خوب بازی کرد تا انتخاب اول من برای بازی بعدی هم باشد."

"می خواهم پتر را نگه دارم و باشگاه هم همین را می خواهد. امیدوارم بماند. هیچ بازیکنی از بازی نکردن خوشحال نیست. 10 سال است پتر را می شناسم و می دانم که استراحت نخواهد کرد. انتظار دارم که چهارشنبه به تمرینات بیاید، بازیکن حرفه ای تاپی باشد و برای بازگشت به چارچوب بجنگد."

در مورد برنلی و اولین بازی آن ها در لیگ برتر
"بازی سختی بود. آن ها با قدرت های خود بازی می کردند، بسیار مستقیم بازی می کردند و دو مهاجم نزدیک به همدیگر داشتند. وینگر ها بسیار متحرک بودند. آن ها تیم بسیار سخت کوشی هستند و مربیشان حتما باید دانش خوبی داشته باشد."

"آن ها باید مقابل تیم هایی بازی کنند که بازیکنان متفاوتی دارند ولی به نظرم با پتانسیلی که نشان دادند، برای همه رقیبی سخت در ورزشگاهشان خواهند بود."

سین دایچ، مربی برنلی نیز اعتراف کرد: "آن ها بهترین تیم در نقل و انتقالات هستند. آن ها در همه مناطق زمین با کیفیتند و می توانند هر طور که دلشان بخواهد به شما آسیب برسانند. آن ها قدرتمند هستند، می توانند با آگاهی بالا بازی کنند و حرکات خوبی دارند. در مورد گل دوم شما باید دست هایتان را به نشانه تسلیم بالا بگیرید. چند بازیکن با کیفیتی فوق العاده در لیگ برتر وجود دارند و سسک فابرگاس به طور قطع یکی از آن هاست."

Hazard 10
08-20-2014, 09:23
چلسی آماده تمدید با تیبوت کورتوا و ادن هازارد

به گفته خبرگزاری تلگراف، مسئولین چلسی آماده اند که با تمدید قرارداد هازارد و کورتوا برای 5 سال دیگر، مزد تلاش ها و درخشش این دو بازیکن را بدهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در حال تلاش جهت تمدید قرارداد تیبوت کورتوا برای 5 سال دیگر است.

دروازه بان 2 متری چلسی هفته ای تنها 30 هزار پوند حقوق می گیرد که معادل یک چهارم حقوقیست که منچستر به لوک شاو پرداخت می کند. آبی ها آماده اند که حقوق این دروازه بان را دو برابر کنند تا خیالشان از نظر تضمین پست دروازه بان تا سال های سال راحت باشد.

کورتوا در حال حاضر گزینه شماره 1 مورینیو است و پتر چک در شرایط بسیار سخت و مبهمی قرار داد و هنوز به هیچ وجه مشخص نیست چه آینده ای در انتظارش است. کورتوا مقابل برنلی از ابتدا بازی کرد و یک سیو خیره کننده به همراه چندین مهار مقتدرانه دیگر داشت تا مورینیو را مجبور کند در کنفرانس خبری پس از بازی حضور جوان 22 ساله را در ترکیب اصلی مقابل لستر سیتی تایید کند.

از سوی دیگر ادن هازارد که هم اکنون ستاره شماره 1 چلسی محسوب می شود، خریداران فراوانی دارد و چلسی قصد دارد که برای تضمین ادامه حضور جوان 23 ساله بلژیکی قراردادش را برای 5 سال دیگر تمدید کند.

به گفته تلگراف آبی ها امیدوارند طی یک ماه آینده به این دو هدف مهم خود برسند.

Hazard 10
08-20-2014, 09:25
شورله: نمی خواهم جایی جز چلسی باشم!

آندره شورله عنوان کرد که کاملا به قرارداد خود با چلسی پایبند است و هرگونه احتمال انتقال به تیمی دیگر را رد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، این روزها شایعاتی مبنی بر علاقه وافر اتلتیکو به وینگر چلسی شنیده می شود، با این حال خود شورله هرگونه احتمال جدایی از چلسی را رد کرد.

شورله که شب گذشته گلی زیبا به برنلی زد به استاندارد لندن گفت: "نه، من هیچجا نمی روم. در چلسی بسیار خوشحالم. چلسی جاییست که می خواهم بازی کنم و اینجا جاییست که می خواهم برای هوادارانش پا به توپ شوم."

شورله در بخش بعدی صحبت هایش گفت: "از جام جهانی خیلی لذت بردم پس الان اعتماد به نفس بالایی دارم. به چلسی برگشتم و مشخصا تعطیلات کوتاهی داشتم. فقط 2 هفته و نیم در اقیانوس بودم و استراحت کردم. ولی من تشنه قهرمانیم، می خواهم با چلسی چیزی ببرم."

"می خواهم با چلسی قهرمان جام ها شوم پس باید به سختی در این دو هفته تلاش می کردم. به شدت تمرین کردم، می خواهم پیشرفت کنم، می خواهم توپ داشته باشم، می خواهم بازی کنم و بدوم. به نظرم می توانید ببینید که در زمین متفاوت تر بازی می کنم و از بازی کردن به این سبک لذت می برم. امیدوارم بتوانم ادامه دهم."

Hazard 10
08-20-2014, 09:26
صحبت های هازارد، تری و سسک بعد از پیروزی مقابل برنلی

جان تری، ادن هازارد و سسک فابرگاس پس از پیروزی 3-1 تیم در بازی اول فصل، به صحبت در این مورد پرداختند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن شب گذشته موفق شدند با گل های کوستا، شورله و ایوانویچ به کمک درخشش خیره کننده هازارد و سسک فابرگاس، هفته اول لیگ را با پیروزی پشت سر بگذارند.

کاپیتان جان تری گفت: "می دانستیم که قرار است بازی سختی داشته باشیم ولی به فوتبالی که در نیمه اول بازی کردیم فکر می کنم، حرکات و گل هایی که زدیم کلاس دیگری داشتند...چند خرید بسیار بزرگ داشته ایم، دیگو کوستا عالی جا افتاده و گل هم زد که شروع فوق العاده ای برایش محسوب می شود. امیدواریم قهرمان لیگ برتر شویم، هدف ما در این فصل قهرمانی در لیگ برتر است."

"کار بسیار سختی خواهیم داشت، روز های گذشته بازی های با کیفیتی دیدیم ولی مهم بود که خودمان سه امتیاز را بگیریم و حالا نوبت قدم بعدی است."

ادن هازارد سوپر استار چلسی نیز گفت: "فکر نمی کنم روی گل اول تیبوت حتی می توانست توپ را لمس کند، ولی کار های دیگری داشت و آن ها را عالی انجام داد، به عنوان اولین بازی خوب بود."

"همه آن ها خوبند، دیگو کوستا مهاجمی است که می تواند همیشه گل بزند و سسک فابرگاس که قبلا در لیگ برتر بازی کرده، عالی بود."

"دیگو می تواند گل بزند و این برای من خوب است، حالا می توانم روی ساختن گل برای او تمرکز کنم."

فابرگاس که در کنار ماتیچ عملکردی بی نقص و کم نظیر داشت نیز توضیح داد: "همیشه دوست دارید خوب بازی کنید، من عاشق فوتبال بازی کردن هستم و به نظرم واقعا تیم با استعداد و جوانی داریم. از خودم لذت می برم، همه با من خوب رفتار کرده اند و من بسیار خوشحالم. آن ها کار را برایم ساده کرده اند، از بودن در کنار بازیکنان و دیگر اعضا احساس راحتی می کنم، ما ارتباط خوبی داریم پس انتظار دارم سالی خوبی برایمان باشد."

Hazard 10
08-22-2014, 00:59
4 برزیلی از چلسی در لیست دونگا

فیلیپه لوئیس یکی از بازیکنانی است که پس از باشگاه دونگا به تیم ملی برزیل، در لیست انتخاب های او قرار گرفته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آخرین بازی لوئیس برای تیم ملی برزیل به تساوی 2-2 مقابل انگلیس در سال 2013 بر می گردد و پس از آن اسکولاری مدافع چپ با تجربه را به تیمش دعوت نکرد.

لوئیس سال 2009 برای اولین بار پیراهن برزیل را به تن کرد و تنها 4 بازی ملی در کارنامه خود دارد.

جدای از فیلیپه، اسکار، رامیرس و ویلیان نیز به تیم ملی برزیل دعوت شده اند.

دونگا از سال 2006 تا 2010 مربی برزیل بود و حالا پس از ناکامی برزیل در جام جهانی دوباره سکان هدایت سلسائو را بدست گرفته، جالب اینجاست که دونگا تنها 10 نفر از 23 بازیکنی که اسکولاری با خود به جام جهانی برد را دعوت کرده که برزیلی های چلسی 4 نفر از این 10 نفر می باشند.

Hazard 10
08-22-2014, 01:01
علاقه چلسی به دسترو تایید و معاوضه با تورس رد شد

ایجنت متیا دسترو، مهاجم جوان و آتیه دار آ اس رم تایید کرد که چلسی خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم ایتالیایی آ اس رم که فصل گذشته در این تیم بسیار خوب کار کرد، شب گذشته به چلسی لینک شد.

شایعات ادعا می کردند که چلسی آماده است که 20 میلیون به علاوه یک سال انتقال قرضی تورس به رم را پیشنهاد دهد، با این حال ایجنت دسترو چنین احتمالی را رد کرد.

رنزو کونتراتو گفت: "درست است که چلسی به متیا علاقه دارد. ولی گزارشاتی که در مورد معاوضه وجود دارد هیچ پایه و اساسی ندارند، همه این صحبت ها شایعه هستند."

وی سپس در پایان گفت: "رم نمی خواد متیا را بفروشد و او نیز ترجیح می دهد در رم بماند."

Hazard 10
08-22-2014, 01:02
مشارکت EA اسپورتس با چلسی و قرار گرفتن هازارد در کاور فیفا 15!

باشگاه فوتبال چلسی خبر از همکاری خود با کمپانی بازی سازی ای ای اسپورتس داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، خبری بسیار مهم و ارزشمند توسط باشگاه چلسی تایید شد و آن هم قرار گرفتن ادن هازارد در کاور اصلی فیفا 15 می باشد.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده: "باشگاه فوتبال چلسی خوشحال است که اعلام کند ای ای اسپورت شریک تجاری ما شده و ادن هازارد قرار است در کاور فیفا 15 قرار بگیرد.

هازارد که فصل پیش بهترین بازیکن چلسی و بهترین بازیکن جوان سال لیگ برتر شد، در کنار لیونل مسی در ورژن اروپایی فیفا 15 قرار گرفت، در حالی که همکاری چلسی با ای ای اسپورت محتوی دیجیتالی هیجان انگیزی را برای هواداران چلسی به ارمغان خواهد اورد.

هازارد گفت: "من کل عمرم فیفا بازی کرده ام و این افتخار بزرگیست که از من خواسته شده تا در کاور فیفا 15 قرار بگیرم. فیفا به نظرم واقعی ترین فوتبال مجازی است که تا به حال دیده ام، نمی توانم برای بازی کردن با دوستان و هم تیمی هایم صبر کنم."

دن هولمن یکی از مدیران ای ای اسپورتس نیز گفت: "خوشحالیم که ادن را روی جلد فیفا 15 داریم و با چلسی کار می کنیم تا بتوانیم جزئیات فوتبالی را به طوری شگفت انگیز برای هواداران به نمایش بگذاریم."

Hazard 10
08-23-2014, 18:08
کنفرانس خبری مورینیو پیش از دیدار با لستر سیتی

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری امروز بعد از ظهر خود، ضمن تمجید از رفتار پتر چک، عنوان کرد که تیمش کاار بسیار سختی مقابل لستر سیتی خواهد داشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها فردا ساعت 18:30 در هفته دوم لیگ برتر باید به دیدار لستر سیتی تازه لیگ برتری بروند، تیمی که هفته قبل اورتون را با تساوی 2-2 متوقف کرد.

مورینیو در کنفرانس خبری خود که امروز در کوبهام برگزار شد گفت: "بازی سختی است. لستر قهرمان است و آن ها با ذهنیتی قوی و برنده به خاطر فصل قبلی که داشتند به استمفودربریج می آیند. آن ها می دانند هر امتیاز در این لیگ مهم است، خصوصا برای تیم هایی که تازه بالا آمده اند.
"

"آن ها شروع سختی داشتند، بازی کردن با اورتون ساده نیست و آن ها موفق شدند بازی باخته را برگردانده و مساوی کنند و بازی خوبی مقابل اورتون به نمایش بگذارند. حالا سمت ما می آیند و فکر نمی کنم فرقی کند. می آیند که امتیاز بگیرند."

مورینیو ادامه داد: "این ششمین فصلیست که در لیگ برتر آغاز می کنم. فکر نمی کنم هنوز مانده تا یاد بگیرم در این لیگ هر بازی سخت است و هر حریف سخت است."

"نتایج هفته اول یا مساوی بودند، یا برد های 1-0 و 2-1 و فقط ما و منچستر سیتی با تفاضل 2 گل پیروز شدیم."

"همه چیز بسیار نفسگیر است، همه چیز برای همه بسیار سخت است و اگر مثل بازی برابر بارنلی بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم، بله درست است 90 دقیقه خوب نبودیم ولی چند دوره خوب در بازی داشتیم، به هر حال در این صورت شانس بردن داریم. اگر این کار را نکنیم، به مشکل می خوریم."

مورینیو در مورد چک نیز گفت: "پتر یک حرفه ای تاپ است. مثل همیشه تمرین می کند، مثل همیشه رفتار می کند، مثل همیشه فردی گروهی است و مثل همیشه یکی از افراد چلسی است."

"آیا او کاملا خوشحل است؟ فکر نمی کنم، ولی فقط وضع او چنین نیست، هرکس بازی نکند همین حس را دارد. این دوره برای بازیکنانی که در ترکیب اصلی نیستند سخت است و برای من هم سخت است، چون هر هفته فقط 1 بازی است پس در سه بازی اول آن ها مشخصا حس می کنند که برخی زیادی بازی می کنند و بعضی ها نه، ولی در ماه سپتامبر با آغاز لیگ قهرمانان، کپیتال وان کاپ و لیگ برتر، هفته ای سه بازی داریم، همه بازی می کنند، چرخشی بازی می کنند، استراحت هم می کنند. آن دوره برای چنین بازیکنانی آسان است و برای من هم بهتر است چون همه شاداب ترند."

خوزه اضافه کرد: "پیروزی باعث خوشحالی همه می شود، نه فقط کسانی که در زمین بازی می کنند. باید به بازیکنان فکر کنیم و آن ها شایسته احترام هستند، ولی در فوتبال ابتدا باشگاه مهم است، پس از آن تیم مهم است، بعد از آن بازیکنان و در پایان مربیان. من نفر آخرم."

"ما نمی توانیم بازیکنان را بالاتر از تیم و باشگاه قرار دهیم، همیشه راه دیگری وجود دارد و هر تصمیمی که گرفته می شود، در رده اول باشگاه و تیم در نظر گرفته خواهند شد، ولی اگر بشود شرایط را هم برای بازیکن، هم باشگاه و هم تیم به خوبی فراهم کنید، وضعیت عالی است."

Hazard 10
08-23-2014, 20:45
چلسی 2-0 لستر سیتی

چلسی با کسب یک پیروزی مطمئن دیگر، در لیگ برتر 6 امتیازه شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها در استمفوردبریج میزبان لستر سیتی بودند که در چمپیون شیپ قهرمان شده بود و با انگیزه ای بسیار بالا از تساوی که مقابل اورتون گرفته بود، وارد ورزشگاه شده بود.

مورینیو در این مسابقه دقیقا از همان ترکیب قبلی استفاده کرد و هیچ تغییری در آن ایجاد ننمود. تنها تفاوت تیم چلسی با بازی گذشته، عدم حضور فرناندو تورس روی نیمکت بود.

در نیمه اول مسابقه بازی بسیار پایاپای دنبال می شد. لستر سیتی که هرگز تیمی دست و پا بسته محسوب نمی شود، در دفاع بی اشتباه و قدرتمند و در حمله زهردار بود.

چلسی نیز موقعیت های خوبی داشت. شورله می توانست در دقایق ابتدایی گل بزند ولی ضربه اش با اختلاف بیرون رفت.

لستر سیتی نیز روی ضربات بازیکنان خط هافبم خود خطرساز بود با این حال کورتوا با واکنشی فوق العاده دروازه را نجات داد. ادن هازارد که درخشان ترین بازیکن میدان بود، با پاسی دیدی کوستا را صاحب موقعیت کرد و این مهاجم نیز ضربه خوبی زد که مدافع لستر به خوبی توپ را بلاک کرد.
بازی در نیمه اول با همان نتیجه 0-0 به اتمام رسید.

در نیمه دوم بازی کاملا تغییر کرد. آبی ها در 5 دقیقه ابتدایی بازی می توانت 2 گل بزند. ابتدا اسکار با ضربه ای از خارج محوطه تیرک دروازه را لرزاند، چند ثانیه بعد ایوانویچ روی سانتر ازپیلیکوئتا کسپر اشمایکل را وادار به واکنشی فوق العاده کرد.

چلسی روی دروازه لستر خیمه زده بود، با این حال تیم خطرناک و با انگیزه لستر ضدحملات مرگباری می زد.

کورتوا ابتدا شوت محکم بازیکن لستر را با پا دفع کرد.چند دقیقه بعد سسک روی پاس ایوانویچ تک به تک شد و با ضربه ای چیپ در استانه باز کردن دروازه بود ولی باز هم اشمایکل با نوک انگشتان توپ را به کرنر فرستاد. چند دقیقه بعد هم شوت محکم ایوانویچ را دفع کرد.
در یک صحنه نفس گیر در حالی که هیچ مدافعی از چلسی حضور نداشت، نوگنت مهاجم خطرناک لستر تک به تک شد ولی کورتوا با واکنشی استثنایی توپ را مهار کرد و به کرنر فرستاد تا استمفوردبریج غرق در شادی شود.

چند دقیقه بعد روی حرکت عالی اسکار و سرتوپ دیدی ایوانویچ، دیگو کوستا با سماجت گل اول چلسی را زد. این دومین گل او در لیگ برتر بود. استمفوردبریج با گلزنی این مهاجم تازه وارد غرق در شادی شد و چلسی به چیزی که استحقاقش را داشت سرانجام رسید.

بعد از این نوبت ادن هازارد بود که اولین گل خود را در لیگ برتر به زیبایی به ثمر برساند. وینگر شماره 10 چلسی از چپ روی پاس فابرگاس حرکت کرد و با ضربه ای زمینی گل دوم چلسی را وارد دروازه اشمایکل کرد تا نتیجه بازی 2-0 شود.

در ادامه رامیرس، ویلیان و دروگبا به بازی آمده بودند. ویلیان با ضربه ای محکم قصد باز کردن دروازه اشمایکل را داشت ولی باز هم این دروازه بان توپ را راهی کرنر کرد.

دروگبا که بعد از 2 سال به بریج بازگشته بود با حمایت فراوان هواداران مواجه شد و لحظاتی خاص در استمفوربریج به وجود آمد.

پس از سه دقیقه وقت تلف شده، داور سوت پایان بازی را زد تا چلسی دومین برد خود را نیز در لیگ برتر دشت کرده باشد و فعلا در صدر جدول رقابت ها قرار بگیرد.

Hazard 10
09-01-2014, 12:16
اورتون 3-6 چلسی

آبی های لندن در یک بازی باور نکردنی موفق شدند در گودیسون پارک 6 گل به ثمر برسانند و با جنگندگی یک سه امتیاز دیگر را به حساب خود در جدول امتیازات لیگ برتر اضافه کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی در حالی پا به گودیسون پارک گذاشت که تنها 1 بار در 6 بازی آخر مقابل این تیم در این ورزشگاه پیروز شده بود و 4 بار دیگر نیز شکست خورده بود!

مورینیو اسکار را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا از دست داد ولی هرطور که بود دیگو کوستا را به بازی رساند، مردی که همه چیز را برای چلسی تغییر داده است.

جدال لوکاکو و سامی اتوئو که روی نیمکت بود، مقابل تیم سابقشان چلسی به جذابیت های این بازی اضافه می کرد.

بازی آغازی طوفانی داشت. ابتدا این دیگو کوستا بود که تنها 35 ثانیه پس از آغاز بازی روی پاس سسک فابرگاس گل اول چلسی را زد. این سومین گل دیگو کوستا در سومین بازی خود در لیگ برتر بود که آماری خارق العاده محسوب می شود.

2 دقیقه بعد ایوانویچ بار دیگر با ضربه ای دقیق تیم هاوارد را تسلیم کرد و چلسی تا دقیقه 3 مسابقه 2-0 جلو افتاد. در این صحنه یک پای ایوانویچ در آفساید قرار داشت.

پس از این اتفاقات شوکه کننده، اورتون که حدود 90 دقیقه برای جبران نتیجه وقت داشت، دست به حملاتی دامنه دار و فراوان زد و حتی یک بار هم به گل رسید که داور آن را به دلیل آفساید رد کرد.

اورتون که حمایت هواداران پر شور خود را داشت، از تلاش دست برنداشت، با این حال چلسی هم حملاتی طراحی کرد. تیم هاوارد دروازه بان اورتون نیز در صحنه ای به طرزی عجیب توپ را خارج از محوطه با دست جمع کرد که از چشمان داور دور افتاد و این در حالی بود که اگر این اتفاق نمی افتاد، هازارد در موقعیت مسلم گلزنی داشت پس هاوارد از گرفتن یک کارت قرمز مستقیم به گفته کارشناس اسکای اسپورتس فرار کرد.

در ادامه ضربه خطرناک فابرگاس پس از بخورد به پای دیستن با فاصله کم از کنار دروازه بیرون رفت.

در پایان نیمه، کوین میرالاس وینگ بلژیکی اورتون با ضربه سری خارق العاده هیچ شانسی برای کورتوا باقی نگذاشت تا اورتون به بازی برگردد، نیمه اول با نتیجه 2-1 به اتمام رسید.

در نیمه دوم تا دقیقه 67 بازی همان 2-1 دنبال می شد تا این که ادن هازارد با حرکتی انفجاری از سمت چپ به سمت دروازه اورتون یورش برد، پاسی عرضی ارسال کرد و توپ در بین راه به پای شیمس کولمن برخورد کرد و وارد دروازه شد.

این قطعا پایان کار نبود! 2 دقیقه بعد مک گیدی با جا گذاشتن رامیرس پاسی دیدنی و در عمق فرستاد، دفاع چلسی که فکرش را نمی کرد چنین وضعیتی پیش بیاید، در خواب غفلت به سر می برد و نایسمیت با ضربه ای دقیق دروازه چلسی را باز کرد تا بار دیگر اختلاف 1 گل شود.

بلافاصله مارتینز مک گیدی را با سامی اتوئو، مهاجم سابق چلسی تعویض کرد.

4 دقیقه بعد از این تعویض نمانیا ماتیچ پشت محوطه جریمه شوتی دقیق به سمت دروازه هاوارد روانه کرد که در بین راه اندکی به پای دیستن سایید و کمی تغییر جهت داد تا توپ در کنج دروازه اورتون بنشیند و بازی 4-2 شود.

چلسی که فکر می کرد این پایان استرس و حملات فوق العاده اورتون با حمایت هوادارانش است، باز هم حریف را دست کم گرفت. این بار نوبت سامی اتوئو بود که باز هم اختلاف را به 1 برساند، مهاجم کامرونی با ضربه سری خارق العاده گل سوم را نیز زد و کورتوا هرچه به بدن خود کش آورد نتوانست توپ را مهار کند. بازی 4-3 شد و تنها 14 دقیقه به پایان یکی از بهترین بازی های تاریخ لیگ برتر باقی مانده بود تا زیباتر هم بشود.

دقیقه 77 رامیرس روی همکاری با ادن هازارد و در نهایت پاس نمانیا ماتیچ، با ضربه ای دیدنی از زاویه بسته گل پنجم چلسی را زد.

اورتون باز هم دست از تلاش نکشید، بازی 5-3 بود، روی یک همکاری دیدنی بین بازیکنان اورتون کوین میرالاس در 4 متری دروازه تک به تک شد ولی کورتوا با واکنشی خارق العاده به کمک تیرک دروازه آبی ها را نجات داد تا بازی 5-3 باقی بماند.

دقیقه 83 نوبت فیلیپه لوئیس بود که اولین بازی با لباس چلسی را تجربه کند، او به جای ادن هازارد وارد زمین شد.

دقیقه 89 نیز دروگبا به جای سسک به بازی آمد و بژیک، هافبک دفاعی جوان اورتون جای لوکاکو را گرفت. روی اشتباه بژیک میکل که دقیقه 75 به بازی آمده بود، دیگو کوستا را صاحب موقعیت کرد. مهاجم اسپانیایی با یک سر توپ دیدنی تیم هاوارد و دیستن را محو کرد و گل ششم چلسی و گل دوم خود را در این مسابقه به ثمر رساند تا گودیسون پارک از آواز دیگو کوستا دیگو کوستای هواداران چلسی پر شود.

بازی در پایان با نتیجه 6-3 به اتمام رسید و این بازی در خاطر همه فوتبالی ها تا سال ها باقی خواهد ماند. چلسی با این سه امتیاز در روزی که سیتی در خانه اش به استوک باخت، 9 امتیازه شد تا در کنار سوانسی در صدر جدول قرار بگیرد.

ترکیب چلسی: کورتوا، ایوانویچ، تری، کیهیل، آزپیلیکوئتا، ماتیچ، فابرگاس، رامیرس، ویلیان، هازارد، کوستا
نیمکت: چک، زوما، لوئیس، میکل، شورله، دروگبا، صلاح
گل ها: کوستا (90 و 1)، ایوانویچ (3)، شیمس کولمن (67)، ماتیچ (74)، رامیرس (77)
کارت زرد: کوستا، رامیرس، سسک
تعویض ها: میکل-ویلیان (75)، فیلیپه-هازارد (83)، دروگبا-سسک (88)

ترکیب اورتون: هاوارد، کولمن، جگیلکا، دیستن، بینس، بری، مک گیدی، میرالاس، ناسمیت، مگ گیدی، لوکاکو
نیمکت: رابلس، استونز، عثمان، گیبسون، آلکازار، اتوئو، بژیک
گل ها: میرالاس (45)، ناسمیت (69)، اتوئو (76)
کارت زرد: هاوارد
تعویض ها: اتوئو-مک گیدی (70)، بژیک-لوکاکو (89)

Hazard 10
09-01-2014, 12:17
کنفرانس خبری مورینیو پس از پیروزی 6-3 مقابل اورتون

خوزه مورینیو در کنفرانس خبری بعد از پیروزی پر گل تیمش مقابل اورتون، از اشتباهات تدافعی چلسی گله کرد و به ستایش از سبک فوتبال تیمش پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی های لندن با درخشش دیگو کوستا موفق شدند با نتیجه 6-3 اورتون را در خانه اش در هم بکوبند تا با 9 امتیاز صدرنشین لیگ برتر باشند.

مورینیو در صحبت های خود پس از بازی گفت: "فکر نکنم کسی انتظار 9 گل در لیگ برتر بین دو تیم از 5 تیم برتر در فصل پیش را داشته باشد. ولی آن ها برای برد بازی کردند، بازی کردند که گل بزنند، ما هم برای برد و گلزنی بازی کردیم. وقتی دو تیم این گونه بازی می کنند، احتمال وجود گل های زیاد هست."

"اشتباهات تدافعی داشتیم. نمی خواهم در مورد اورتون و روبرتو حرف بزنم، ولی تیم من اشتباهات دفاعی زیادی داشت. به چلسی تی وی قبلا گفتم که باورش سخت است ولی ما بعد از ظهر چهارنشبه یک ساعت و نیم تمرین کردیم و فقط دو کار انجام دادیدم، دفاع کردن کرنر ها و ضربات آزاد. تصور کنید که چقدر از نتیجه کارمان خوشحالم! بهتر بود چهارشنبه به آن ها استراحت می دادم و در خانه با بچه ها و همسرم می ماندم."

"وقتی حریف مقابل ما گل می زند دوست دارم دلیلش این باشد که آن ها فوق العاده بوده اند یا به خاطر این که کاری انجام دادند که کنترلش سخت است. 4 اشتباه دفاعی داشتیم، سه گل خوردیم، با وجود این که ضربات پایانی فوق العاده ای زدند و کورتوا هم وقتی بازی 4-3 بود واکنش فوق العاده ای نشان داد."
با وجود اشتباه در کار های دفاعی، چلسی در حمله خارق العاده بود...
"کیفیت فوتبال ما فوق العاده بود. هر بار که توپ را داشتیم خطرناک بودیم. در ضد حملات و فوتبال سازمان بندی شده خیلی خوب بودیم."

"از تیم می خواهم مثل امروز بازی کنند و مثبت گرا باشند. در نیمه اول 2-1 جلو بودیم و به بازیکنان می گفتم که در مقابل تیمی مثل اورتون نمی توانید عقب نشینی کنید و 45 دقیقه دفاع کنید. باید تلاش کنید تا به آن ها ضربه بزنید و گل به ثمر برسانید. تیم ما خیلی مثبت گرا بود."

دیگو کوستا دو گل دیگر به گل هایش برای چلسی اضافه کرد...
"از هر نظر او فوق العاده بود. یادم می آید در نیمه اول روی خط محوطه توپ کولمن را با تکل زد. توپ می گرفت، توپ نگه می داشت و بسیار فعال بود."

"سه بار با هاوارد تک به تک شد و 2 بار گل زد. هاوارد در اوایل نیمه دوم واکنش خوبی نشان داد. حرکات، کیفیت و همه چیز دیگو واقعا خوب بود."

"جدا از اشتباهات دفاعی تنها چیزی که از بازی دوست نداشتم این بود که بازیکنان اورتون سعی می کردند برای دیگو مشکل ساز شوند. فکر نمی کنم فوتبال انگلیس این باشد، به نظرم از تیم اورتون بعید بود چون آن ها تیمی مثبت گرا از هر نظر هستند. تلاش برای انجام کاری جهت کارت گرفتن بازیکنی که بار دیگر خوش رفتار بود و اینجا آمده که فوتبال بازی کند و برنده شود، نا امید کننده بود."

"در پایان مسئله این است که دیگو احتمالا بهترین بازیکن لیگ در این چند بازی بوده. او یک گلزن قهار است و دو کارت زرد دارد، مقابل برنلی تمارض نکرد و کارت گرفت، امروز همه روی او تمرکز کرده بودند تا برایش دردسر ساز شوند."

Hazard 10
09-01-2014, 12:18
فرناندو تورس به آث میلان پیوست

فرناندو تورس امروز پس از توافق شخصی با میلان و سپری کردن تست های پزشکی، رسما برای 2 سال به طور قرضی به میلان پیوست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم 30 ساله حالا پس از 3 سال و نیم حضور در استمفوردبریج راهی سری آ خواهد شد، او در این مدت موفق شد که قهرمانی در چمپیونز لیگ، لیگ اروپا و جام حذفی را جشن بگیرد.

تورس سال 2011 از لیورپول به چلسی پیوست. لحظه به یاد ماندنی دوران تورس در چلسی، گل دقیقه پایانی او به بارسلونا در نیو کمپ می باشد و همچنین گلی که به بنفیکا در لیگ اروپا زد تا چلسی قهرمان شود. او همچنین سال 2012 مقابل کیو پی آر هتریک کرد.

بهترین فصل تورس در چلسی 13-2012 بود که توانست 22 گل در تمام رقابت ها بزند. این 22 گل در 7 رقابت مختلف زده شده بودند.

در کل فرناندو تورس در 3 سال و نیم موفق شد 45 گل برای چلسی به ثمر برساند.

امروز باشگاه چلسی در بیانیه ای خبر از تکمیل شدن انتقال تورس به میلان طی قراردادی قرضی و 2 ساله را داد، این در حالیست که تنها 2 سال از قرارداد رمی با چلسی باقی مانده است پس طبیعتا برگشتی در کار نخواهد بود. باشگاه در پایان از خدمات تورس در 4 فصل گذشته تشکر و برای او در باشگاه ایتالیایی آرزوی موفقیت کرد.

Hazard 10
09-01-2014, 12:19
لوییک رمی به چلسی پیوست

باشگاه فوتبال چلسی اعلام کرد که لوییک رمی، مهاجم کوئینز پارک رنجرز را به خدمت گرفته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از جدایی تورس چلسی به دنبال یک خرید فوری برای خط حمله بود و آبی ها لوییک رمی مهاجم کیو پی آر که فصل پیش قرضی در نیوکاسل بازی می کرد را انتخاب کرده اند.

بعد از چند روز کش و قوس و پیشنهاد ناگهانی آرسنال، لوییک رمی چلسی را انتخاب کرد.

رمی بعد از امضای قرارداد 4 ساله خود با چلسی گفت: "بسیار خوشحالم و افتخار می کنم. وقتی فهمیدم که چلسی قصد خرید مرا دارد، با خودم گفتم "بریم!". آن ها یکی از بهترین باشگاه های جهان هستند. یادم می آید که وقتی برای مارسی بازی می کردم جو استمفوردبریج چگونه بود و نمی توانم بیش از این جهت بازی مقابل هواداران جدیدم صبر کنم."

مشخصه اصلی لوییک رمی سرعت بسیار بالا و شم گل زنیش می باشد، سرعت فوق العاده او این کمک را می کند تا بتواند در کناره ها نیز بدرخشد. او در فصل گذشته 14 گل در لیگ به ثمر رساند که آمار بسیار خوبیست و توانست خود را در تیم ملی فرانسه برای جام جهانی برزیل جا دهد و 2 بار به عنوان یار تعویضی به بازی بیاید.

لوییک رمی سابقه بازی در لیگ قهرمانان به همراه مارسی و از سال 2009 در تیم ملی کشور فرانسه حضور دارد.

مبلغ انتقال این مهاجم 27 ساله چیزی حدود 8 میلیون پوند اعلام شده و دلیل قیمت پایین آن وجود چنین بند فسخی در قراردادش با کیو پی آر می باشد.

Hazard 10
09-01-2014, 12:21
رمی: هواداران چلسی از بازی من لذت خواهند برد

لوییک رمی، خرید جدید چلسی در مصاحبه با وبسایت چلسی اولین صحبت هایش را به عنوان بازیکن چلسی با هواداران به اشتراک گذاشت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، رمی با مبلغ 8 میلیون پوند از کوئینز پارک رنجرز به چلسی آمد تا در کنار کوستا و دروگبا سه مهاجم چلسی را تشکیل دهند.

لویک، به چلسی خوش آمدی، بودن در اینجا چه حسی دارد؟
"خوشحالم و خیلی افتخار می کنم که به چلسی پیوسته ام. چلسی یکی از بهترین باشگاه های جهان است و بی صبرانه منتظر شروع کار هستم، دوست دارم تمرین کنم و با هم تیمی های جدیدم بازی کنم، وقتی که از بازی های ملی با فرانسه برگشتم."

بازی کردن در لیگ قهرمانان فاکتور مهمی برای تصمیمی که گرفتی بود؟
"اگر بخواهم صادق باشم می خواستم که این فصل در لیگ قهرمانان بازی کنم، بله، این یکی دیگر از انگیزه های من برای ورود به این تیم بود. یم دانم چلسی می تواند قهرمان چمپیونز لیگ شود به همین حاطر کیفیت تیم خیلی بالاتر است. اولین چیز جاه طلبی جهت قهرمانی است."

قبلا در استمفوردبریج بازی کرده ای، با مارسی در سال 2010...
"شگفت انگیز بود. استادیوم پر شده بود و هواداران خیلی سر و صدا می کردند، در تمام طول بازی فریاد می زدند و شعار می دادند. هواداران و جو ورزشگاه در آن بازی خاطره بسیار خوبی برای من است. نمی توانم بیش از این برای اولین بازیم در استمفوردبریج صبر کنم."

با مربی حرف زده ای؟ به تو چه گفت؟
"بله، حرف زدم. او خیلی باهوش است و دقیقا می داند که خواسته هاش چیست. او اهدافی برای من تعیین کرده و می دانم که خودم هم یک هدف برای خودم قرار داده ام. همه بهترین ها را می خواهند پس صحبت با خوزه واقعا خوب بود. می دانم که می تواند بهترین بازی را از بازیکن بگیرد و مشتاقم که با او کار کنم."

به لیست فرانسوی هایی که برای چلسی بازی کرده اند اضافه شدی...
"بسیار افتخار می کنم و می خواهم این مردان فرانسوی را الگو قرار دهم. بازیکنان فرانسوی مشهوری در چلسی بوده اند که واقعا هم خوب کار کرده اند. نمی گویم می خواهم اسطوره ای مثل برخی از آن ها شوم، ولی می خواهم به بهترین شکل تلاش کنم. به نظرم هواداران از دیدن بازی من لذت خواهند برد و می توانیم لحظات خوبی کنار همدیگر بسازیم."

پست تو چیست؟
"مهاجم هستم ولی مسئله این است که می توانم با هر شرایطی تطابق پیدا کنم. وینگ چپ و راست بازی کرده ام، پس می دانم می توانم در هر پست تهاجمی بازی کنم. به مربی بر می گردد که بخواهد کجا مرا بازی دهد."

همین حالا هم چلسی گل های زیادی زده، چقدر هیجان زده ای که با بازیکنان تهاجمی چلسی همکاری کنی؟
"به نظرم وقتی در تیمی بزرگ مثل چلسی بازی می کنید طبیعتا موقعیت های خوب زیادی دارید. دو مهاجم بزرگ اینجا داریم و هیچ کاری از دست من برای قرار گرفتن در تیم بر نمی آید، مگر این که در سطحی بسیار بالا بازی کنم."

Fc Bayern München
09-01-2014, 23:32

مارکو ون گینکل هافبک تیم چلسی پذیرفت که به صورت قرضی به میلان بپیوندد.

ون گینکل سرانجام پذیرفت که به مدت یک فصل به صورت قرضی بدون حق خرید در پایان فصل راهی میلان شود.

انتظار می رود که وی امشب برای انجام آزمایشات پزشکی و امضای قرارداد نهایی راهی میلان شود.

منبع : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
09-01-2014, 23:33

ژوزه مورینیو سرمربی آبی های لندن پس از پیروزی مقابل اورتون از تلاش شاگردان تشکر کرد.

در یک بازی جذاب و زیبا در ورزشگاه گودیسون پارک چلسی با درخشش دیگو کوستا توانست با نتیجه 6-3 از سد اورتون بگذرد تا با 9 امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ جزیره قرار گیرد. چلسی در تمام طول بازی از حریف خود پیش بود ولی اورتون بارها اختلاف را به حداقل رساند که البته نتوانست ضد حملات تیم چلسی را کنترل کند تا با اختلاف سه گل بازی را به حریف واگذار کند. با این وجود ژوزه مورینیو در مصاحبه پس از بازی گفت تا لحظه آخر خیالش از بابت پیروزی راحت نبوده است.

مورینیو در مصاحبه با اسکای اسپورت گفت: "به نظر من اگر گل ها نمک و فلفل فوتبال باشند، پس 9 گل در یک بازی لیگ برتر یک چاشنی فوق العاده است بنابراین به اعتقاد من دو تیم یک بازی بسیار زیبا و هجومی را به نمایش گذاشتند. من می‌دانستم آن‌ها (اورتون) در حمله بسیار خوب هستند، ولی خوردن سه گل برای ما زیاد بود. در تمام آن‌ها من می‌توانم به خوبی اشتباهات را نشان دهم ، اینکه چه بازیکنانی درگیر اشتباهات بودند و در کجا اشتباه کردیم.

ما در حمله بسیار بی رحم هستیم، به خصوص در زمان ضد حمله، پس وقتی به این استادیوم می‌آیید و سه امتیاز را کسب می‌کنید دلیل خوبی برای خوشحال بودن دارید. وقتی در اینجا و شش گل می‌زنید، قطعاً بازیکنانم خوب بازی کرده‌اند. ما تلاش کردیم ابتکار عمل را دست بگیریم و این تفاوت دو تیم بود. ولی من می‌خواهم در اینکه فوتبال بهتری ارائه دهیم و بیشتر گل بزنیم، متفاوت باشیم. من نمی خواهم احساس این را داشته باشیم که راحت گل می‌خوریم و سه گل دریافت کنیم، اشتباهاتی که امروز انجام دادیم چیزی است که باید بر روی رفع آن‌ها کار کنیم."

مورینیو در مورد بازی های خوب کوستا و گفت: "او سه فرصت گلزنی داشت و دو گل به ثمر رساند. آن موقعیت از دست رفته با واکنش خوب تیم هاوارد هدر شد. کوستا تمام کننده خوبی است، او به ما قدرت تمام کنندگی را اضافه نکرده است بلکه در دفاع نیز شرکت می‌کند و من می‌توانم تکل های او را در زمین به یاد بیاورم، بنابراین او چیزی است که ما از او انتظار داشتیم."

Fc Bayern München
09-01-2014, 23:33

به گزارش گل، باشگاه آرسنال به دنبال به خدمت گرفتن لوئیک رمی، مهاجم کوئینزپارک رنجرز است و قصد دارد مانع از انتقال او به چلسی شود.

بعد از جدایی فرناندو تورس از چلسی و انتقال قرضی او به میلان، باشگاه چلسی به دنبال به خدمت گرفتن یک مهاجم جدید است و ژوزه مورینیو، سرمربی آبی ها تایید کرد که قصد دارند رمی را از کیو پی آر به خدمت بگیرند.اما آرسنالی ها که در تمام طول تابستان شرایط رمی را زیر نظر داشتند به باشگاه کوئینزپارک رنجرز اعلام کرده اند که حاضرند مبلغ 10.7 میلیون یورویی که در قرارداد این بازیکن ذکر شده را بپردازند و این بازیکن را به خدمت بگیرند. الیویه ژیرو، مهاجم اصلی آرسنال به تازگی مصدوم شده و اکنون ونگر به دنبال پیدا کردن جانشینی برای اوست.کمتر از 48 ساعت به پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده و احتمالا باشگاه کوئینزپارک رنجرز تصمیم نهایی را به عهده خود رمی خواهد گذاشت. گفته می شود این ملی پوش فرانسوی ترجیح می دهد راهی آرسنال شود اما ممکن است اظهارعلاقه مورینیو، در نهایت مسیر او را به سمت استمفوردبریج کج کند.رمی در این تابستان در آستانه پیوستن به لیورپول بود اما بعد از اینکه نتوانست تست های پزشکی این باشگاه را پشت سر بگذارد، این انتقال به سرانجام نرسید.

Fc Bayern München
09-02-2014, 00:17

جان تری، کاپیتان چلسی، پس از پیروزی 6-3 مقابل اورتون، دیه گو کاستا، مهاجم جدید تیمش را مورد ستایش قرار داد.
ملی پوش اسپانیایی در این دیدار دو بار دروازه حریف را باز کرد تا تعداد گل هایش در 3 دیدار ابتدایی این فصل لیگ برتر را به 4 افزایش بدهد؛ آماری که تحسین کاپیتان باتجربه آبی ها را به همراهی داشت.تری به خبرنگاران گفت:" او فوق العاده است. من در چمپیونزلیگ مقابل او بازی کردم و می دانم که او چه بازیکن بزرگی است اما وقتی هر روز مقابل او بازی می کنیم، می فهمید که او به معنای واقعی همه ویژگی ها را دارد. او شروع درخشانی در لیگ برتر داشت و ممکن است این روند برای مدتی طولانی ادامه داشته باشد."چلسی با سه پیروزی در سه هفته ابتدایی، در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و تری از همین حالا، منتظر کسب اولین قهرمانی در لیگ برتر از سال 2010 است." فکر می کنم ایمان به قهرمانی از روز اول در تیم وجود داشت. دروگبا قبل از بازی صحبت کرد و گفت که از آخرین باری که ما قهرمان لیگ شدیم، زمان زیادی می گذرد. واضح است که این هدف ماست. ما شروع خیلی خوبی داشتیم. بسیار مهم بود که پیش از بازی های ملی، پیروز شویم."

Hazard 10
09-02-2014, 12:25
4 انتقال قرضی دیگر در آخرین روز نقل و انتقالات

در روز آخر و لحظات آخر نقل و انتقالات تابستانی، چلسی چهار بازیکن دیگر خود را قرض داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در روز آخر نقل و انتقالات، دد لاین دی، چلسی اسلام فروز، دلاچ، داویا و جمال بلکمن را قرض داد تا تجربه بیشتری کسب کنند.

ابتدا این ایسلام فروز بود که به تیم یونانی او اف آی سرت پیوست و تا پایان فصل در این تیم خواهد بود. مهاجم 18 ساله و اسکاتلندی یکی از بزرگ ترین استعداد های چلسی است و در تیم یونانی زیر نظر جنارو گتوسو، هافبک سابق میلان بازی خواهد کرد.

بازیکن بعدی، متیا دلاچ، دروزاه بان 22 ساله و کروات چلسی بود که به تیم آرلس-آوینگون در لیگ دسته دوم فرانسه ملحق شد.

بازیکن سوم، هافبک تهاجمی مکزیکی، داویلا است. این بازیکن 22 ساله فصل بعد را در لیگ دسته دوم اسپانیا به همراه تیم تنریف خواهد بود.

آخرین بازیکن، جمال بلکمن دروازه بان 20 ساله و آتیه داری خواهد بود که تا ژانویه 2015 به طور قرضی در میدلزبرو خواهد بود. بلکمن به تازگی قرارداد خود را برای 5 سال با چلسی تمدید کرده بود.

Hazard 10
09-02-2014, 12:26
چالوبا تا 2 ژانویه به برنلی قرض داده شد

ناتانیل چالوبا به طور قرضی تا 2 ژانویه به برنلی پیوست.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چالوبا این شانس را پیدا می کند که در برنلی در بالاترین سطح فوتبال انگلیس حضور داشته باشد و تجربه ارزشمندی کسب کند.

این هافبک و مدافع 19 ساله در سال 2012 با چلسی قهرمان اف ای کاپ جوانان شد و در تیم ملی زیر 21 ساله ها نیز یکی از ارکان مهم می باشد.

مورینیو علاقه زیادی به چالوبا دارد و پیش بینی می شود در آینده بازیکن مهمی برای چلسی خواهد بود.

Ezraeil
09-10-2014, 00:55

هشدار رمی به دروگبا و کاستا: برای نیمکت نشینی به چلسی نیامده

لویک رمی، مهاجم جدید چلسی به دیگو کاستا و دیدیه دروگبا هشدار داد که برای نیمکت نشینی به چلسی منتقل نشده است.

رمی پس از جدایی فرناندو تورس به مقصد میلان، از کوئین پارک رنجرز به چلسی منتقل شد و موفق شد در دیدار فرانسه مقابل اسپانیا، تک گل بازی را به ثمر برساند و خروس‌ها را پیروز از میدان خارج کند. او عنوان کرد که نمی‌خواهد روی نیمکت بنشیند و تلاشش را می‌کند تا به عنوان انتخاب اول مورینیو در خط حمله بازی کند.

او در مصاحبه با Mirror گفت: " چلسی بهترین باشگاه جهان است. می‌دانم که انتخاب اول مربی نیستم ولی هیچ چیز روی سنگ حک نشده است. من اهداف خودم را دارم. برای نیمکت نشینی به چلسی منتقل نشدم. سعی می‌کنم تا بیشترین حد ممکن در کنار بهترین بازیکنان پیشرفت کنم."

رمی ادامه داد: " از دیگو کاستا پس از بازی تبریکی نگرفتم. بازیکنان آنها عصبانی بودند و مستقیم به رختکن رفتند. از مورینیو هم هیچ پیغام خوش آمدی نگرفتم !"

Ezraeil
09-10-2014, 00:58

آرزوی موفقعیت مورینیو برای تورس در اجلاس سرمربیان یوفاژوزه مورینیو در اجلاس سرمربیان یوفا، از فرناندو تورس قدردانی و برای او در میلان آرزوی موفقعیت کرد.

فرناندو تورس در سال 2011 با مبلغ 50میلیون یورو از لیورپول به استمفورد بریج منتقل شد اما نتوانست خود را در چلسی نشان دهد و پس از پیوستن دیگو کاستا به چلسی از جمع آبی ها جدا شد.

مورینیو طی سخنانی در سمینار مربیان یوفا در نیون گفت: "من طرفدار اینتر در سری آ هستم و دوست داشتم فرناندو به اینتر برود اما برای او در میلان آرزوی موفقعیت می کنم."

"با این حال، من تنها چیزی که می توان در مورد فرناندو بگویم این است که به عنوان یک فرد حرفه ای، هیچ شک و تردیدی در موفقعیت های او ندارم."

"او یک پسر فوق العاده و بزرگ است. با این حال، او نیاز به تغییر در دیدگاهش دارد."

مورینیو توانست علاوه بر دیگو کاستا، دیدیر دروگبا و لویک رمی را به جمع آبی های لندن اضافه کند.

Ezraeil
09-10-2014, 00:59

تورس میخاستم مهم باشم
فرناندو تورس اذعان می کند که او می دانست با پیوستن کاستا زمان برایش در چلسی به پایان رسیده است.

تورس که در ژانویه 2011 به 50 میلیون پوند به چلسی پیوست توانست رکورد نقل و انتقالات انگلیس را به نام خود ثبت کند.

ال نینو در حال حاضر باقراردادی قرضی به مدت دو سال به میلان پیوسته و در مورد چالش های جدید خود در میلان بسیار هیجان زده است و امیدوار است بتواند به میلان برای رسیدن به بالای جدول کمک کند.

تورس گفت : همانطور که انتظار میرفت آن ها قرار دادی با مهاجم جدید امضا کردند و من به احساس مهم بودن نیاز داشتم.من میخواهم از دو باشگاه انگلیسی لیورپول بابت آوردنم به لیگ برتر و چلسی بابت افتخاراتی که بدست آوردم تشکر کنم.بعد از این همه سال،به هر حال من نیاز به یک تغییر دارم،چیزی که به من میل به بازی بدهد."

" من از اینکه اینجا هستم خوشحالم و نمی توانم برای شروع صبر کنم.من در لالیگا و لیگ برتر بازی کرده ام و در حال حاضر در سومین لیگ معتبر اروپا هستم و میخواهم در لیگ ایتالیا به دوران اوجم بازگردم.

Ezraeil
09-10-2014, 01:00

هواپيمايي ترکيه اسپانسر پيراهن چلسي چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ اروپا که قراردادهای تجاری بزرگی با ستاره‌های ورزشی مثل لیونل مسی و کوبی برایانت نیز دارد، اخیراً اسپانسر بارسلونا، منچستر یونایتد و تیم ملی ترکیه نیز بوده است. سامسونگ از سال ۲۰۰۵ تا به حال، از زمانی که پیتر کنیون مدیر اجرایی سابق چلسی گفته بود این باشگاه قصد دارد «به دنیا رنگ آبی بزند»، پشتیبان چلسی بوده است. قرارداد این شرکت کره‌ای با چلسی در سال ۲۰۱۳ یک بار تمدید شد و در انتهای این فصل به پایان می‌رسد. این قرارداد سالیانه ۱۸ میلیون پوند برای چلسی عایدی داشته است.

این اعداد نشان می‌دهند که چلسی چه میزان در زمینه‌های تجاری از منچستر یونایتد عقب‌تر است؛ شیاطین سرخ طی قراردادی به مدت دو سال از ابتدای فصل جاری، با شرکت شورولت به عنوان اسپانسر پیراهن خود به توافق رسیدند که برای آن‌ها بیش از ۵۰ میلیون پوند در هر فصل درآمد خواهد داشت.

Ezraeil
09-10-2014, 01:01

گوارديولا: مورينيو متخصص جنگ رواني است
اينکه پپ گوارديولا و خوزه مورينيو با هم رابطه خوبي ندارند، بر همگان روشن است. در جلسه شوراي مربيان باشگاه‌هاي بزرگ اروپايي که در نيون سوئيس برگزار شد، بين اين دو مربي مجددا مشاجره درگرفت، آن هم بر سر يک و نيم سانتي‌متر چمن!

در این جلسه گواردیولا سرمربی بایرن اصرار داشت که یوفا باید قانونی تصویب کند که بر اساس آن بلندی چمن‌ ورزشگاه‌ها از 3 سانتی‌متر به یک و نیم سانتی‌متر تقلیل یابد و همچنین پیش از هر بازی آبیاری شوند. به این ترتیب بازی سریع‌تر و زیباتر خواهد شد.

اما مورینیو که با بازی سرعتی و تکنیک فردی میانه‌ای ندارد بلکه تیم‌هایش را همیشه با استراتژی دفاعی هوشمندانه به زمین مسابقه می‌فرستد با نظر پپ مخالف بود و گفت: "هر مربی به یک سبک بازی اعتقاد دارد که باید به آن احترام گذاشته شود. برای جذاب‌تر کردن فوتبال راه‌های زیادی وجود دارد." او با تغییر اندازه چمن مخالفت کرد و در مورد آبیاری نیز معتقد بود اختیار این مسئله باید به میزبان واگذار شود."

گواردیولا از این سخن آزرده شد و اینگونه واکنش نشان داد: "زیبایی فوتبال دست مربیان است و به تصمیمات آنها بستگی دارد. به نظرم می‌رسد مورینیو نتیجه بازی فوتبال را به جذابیت آن ترجیح می‌دهد."

در زمانی که گواردیولا مربیگری بارسلونا و مورینیو مربیگری رئال مادرید را بر عهده داشت هم این دو بر سر همین موضوع اختلاف داشتند. قبل از فینال جام حذفی سال 2011 که در شهر والنسیا برگزار شد، چندین روز در رسانه‌های اسپانیا در مورد بلندی چمن‌ها بحث می‌شد. در پایان نظر گواردیولا به کرسی نشست و چمن‌‌ها کوتاه و آبیاری شدند، گرچه آن دیدار با پیروزی 1-0 رئال به پایان رسید.

اکنون مشاجره فعلی، فصل جدیدی در داستان اختلاف دیرینه این دو مربی رقیب گشوده است.

بین سال‌های 2010 تا 2012 در اسپانیا بین این دو مدام دعوا بود و هر بار مورینیو بحث را شروع می‌کرد.

وقتی که خبر قرارداد بستن پپ با باشگاه بایرن مونیخ منتشر شد، مورینیو گفت: "او عمدا لیگی را انتخاب کرده است که من با آن لیگ هیچ سر و کاری ندارم!"

در این مدت تنها یک بار در آوریل 2011 در سانتایگو برنابئو ورزشگاه اختصاصی رئال مادرید، گواردیولا بالاخره کنترل خودش را از دست داد و با عصبانیت گفت: "او اینجا مربی منفوری است، مرد منفوری است. شخصی است که فکر می‌کند همه چیز را می‌داند. و این برای من قابل قبول نیست. من با او هیچ حرفی ندارم. او متخصص جنگ روانی است."

42d3e78f26a4b20d412==