PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ₪₪₪ کاتالان ها، بحث های فنی و تخصصی آبی و اناری ها در فصل 15_2014 ₪₪₪

Saeid~Barca
08-10-2014, 23:46
به نام خدا

بحث های فنی و تخصصی کاتالان ها در فصل 2015 _ 2014

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

azeraspeed
08-11-2014, 01:04
شنیدید ک میگن راکیتیچ شده کاشته زن اصلی بارسلونا:sad:؟(:scare3:امیدوارم دروغ باشه:sad:)
من ک حسابی کُفری شدم:-angمیدونید چرا؟همونطور ک مسی گفت اولویت اول زندگیش دیگه فوتبال نیس پس زیاد تلاش نمیکنه و خودشو نشون نمیده:babaa:و دیگه اگه قرار باشه کاشته هم نزنه 100درصد افت میکنه و ناامید میشه:sad:اصن مسی ک کاشته هاش فوق العادس چرا باید راکیتیچ بشه کاشته زن اصلی؟ولی ب جرئت میشه گفت ک راکیتیچ سانتر های فوق العاده ای میکنه
:khahesh:باز هم میگم امیدوارم دروغ باشه باشه باشه باشه باشه باشه...:khahesh:

Fc Bayern München
08-11-2014, 01:13
شنیدید ک میگن راکیتیچ شده کاشته زن اصلی بارسلونا:sad:؟(:scare3:امیدوارم دروغ باشه:sad:)
من ک حسابی کُفری شدم:-angمیدونید چرا؟همونطور ک مسی گفت اولویت اول زندگیش دیگه فوتبال نیس پس زیاد تلاش نمیکنه و خودشو نشون نمیده:babaa:و دیگه اگه قرار باشه کاشته هم نزنه 100درصد افت میکنه و ناامید میشه:sad:اصن مسی ک کاشته هاش فوق العادس چرا باید راکیتیچ بشه کاشته زن اصلی؟ولی ب جرئت میشه گفت ک راکیتیچ سانتر های فوق العاده ای میکنه

دروغه ..
بارسا هم نیمارو داره که تو برزیل بهترینه و هم مسی رو که تو آرژانتین بهترینه
امکان نداره به راکیتیچ ضربه آزاد ها رو ه حتی بدند .... :scare3:

aliexpress
08-11-2014, 02:16

اگرم بخوان راکیتیچ ضربات آزاد رو بزنه فوقش کرنر ها و کاشته های راه دور رو میدن بهش که بزنه.وگرنه که ضربه آزاد های پشت محوطه جریمه رو شک نکنین که مسی میزنه

تو بازی های دوستانه دیدن که همه ضربات رو راکیتیچ میزنه دلیل نمیشه که بگیم تو بازی های رسمی هم همینطوره! تو بازی های دوستانه که اکثر کاشته زن های بارسا نبودن! پس دلیلش منطقی نیس....

azeraspeed
08-11-2014, 02:26
راستی مگه نیمار شماره11نبود؟
پس چراتو این بازی دوستانه ه منیر الحدادی11بود؟

Saeid~Barca
08-11-2014, 23:49
راستی مگه نیمار شماره11نبود؟
پس چراتو این بازی دوستانه ه منیر الحدادی11بود؟

اول از همه امیدوارم که بچه ها با شرکت تو این تاپیک دوباره به این بخش رونق بدیم .

در مورد شماره نیمار هم باید بگم که تو این بازی به خاطر دوستانه بودن بازی و نبودن نیمار لباسش رو میتونستن بدن کس دیگه ای بپوشه .

در مورد کاشته زن ها هم اعلام شده که کرنر ها و کاشته هایی که از کناره ها به قصد سانتر هست رو راکیتیچ میزنه نه ضربات به قصد دروازه . حالا این در صورتی که مسی نباشه و با وجودش ممکنه بین این دو بازیکن تقسیم بشه .
راکتیچ هم تو بازی با هلسینکی نشون داد که چه سانتر های خوبی میکنه .

azeraspeed
08-12-2014, 00:37
آره واقعا ی سانتر فوق العاده کرد فک کنم صاف فرستاد واس منیر الحدادی(منیر بود ک گلش کرد دیگه؟)ک منیر هم کار رو تموم کرد

aliexpress
08-12-2014, 01:11
آره واقعا ی سانتر فوق العاده کرد فک کنم صاف فرستاد واس منیر الحدادی(منیر بود ک گلش کرد دیگه؟)ک منیر هم کار رو تموم کرد

البته اون ضربه آزاد رو که راکیتیچ سانتر فرستاد رو دروازه مارک بارترا گلش کرد. ولی منیر الحدادی هم خیلی خوب بازی کرد

-----------------------------

بی صبرانه منتظر شروع لالیگا هستم

فارغ از بحث بارسایی بودنم میخوام از لالیگای امسال نهایت لذت رو ببرم

این اسامی رو داشته باشین:

مسی سوارز نیمار اینیستا راکیتیچ

رونالدو بیل کروس رودریگز بنزما

چه لالیگایی شود امسال....:/danc

azeraspeed
08-12-2014, 01:14
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت همه ی کاربران گرامی...میخوام خواهش کنم با قلم خودتون این مقاله رو تکمیل کنید تا درکنار هم به جمع بندی مناسبی درمورد تیم محبوبمون دست پیدا کنیم...

و اما اصل مطلب...
از نقل و انتقالات بارسا شروع میکنیم! نقل و انتقالات این فصل رو چطور ارزیابی میکنید؟

حضور مستمر بارسا در پنجره ی نقل و انتقالات و به خدمت گرفتن 8 بازیکن در پستهای مختلف ، مسلما به این معنا نیست که انریکه رو فقط به مدت یکی دوفصل آینده بر روی نیمکت مربیگری تیممون میبینیم...
نقل و انتقالات 2014/15 بارسا نشون میده ، برخلاف مارتینو که فقط برای خالی نموندن نیمکت مربیگری بارسا بعد از تیتو انتخاب شد ؛ انریکه برای برنامه ریزی بلند مدت و آغاز دورانی گواردیولایی به بارسا اومده!!

حالا بارسا در تمامی پستها انقلاب کرده و تا مرز تغییر سیستم هم پیش رفته و اخباری هم مبنی بر تغییر پست مسی به گوش میرسه.

به نظرتون اصلا نیازی به تغییر سیستم هست؟
1-مشکل بارسا سیستمش بود؟
2-خلا تاکتیکی؟

3-بی انگیزگی و کمکاری بازیکنان تیم؟
4-در اختیار نداشتن گزینه های مطمئن در ترکیب و نیمکت تیم؟
5-افت ژاوی و ترس از مصدومیت مسی؟

مورد اول که بحثش خیلی تخصصیه و از توان من خارجه و ترجیح میدم نظرات دوستانو مطالعه کنم...ولی به نظر من مشکل بارسا سیستمش نبود!

مورد دوم...دوستانی که مقاله ی "تاتا متهم ردیف اول یا یک قربانی بی دفاع؟" رو مطالعه کرده بودن میدونن که با مورد دوم هم مخالفم...تاتا خیلی هم کار بلد بود...من همچنان نمیتونم باور کنم که تاتا مخالف خرید مدافع بوده و مدیران باشگاه رو در این زمینه مقصر میدونم...انصافا...انصافا...ان افا...تاتا اگه نصف خریدهای انریکه رو کرده بود وضعش خیلی بهتر از این می بود!!

مورد سوم محتمل تره و البته خاص بازیکن خاصی هم نیست! به طور کلی همونطور که خیلی از کارشناسان بزرگ جهان علت عملکرد فجیع اسپانیا رو در جام بیستم افتخارات و موفقیتهای پیاپی لاروخا در 6 سال گذشته و ارضا شدن بازیکنان این تیم از افتخار آفرینی عنوان کردند...احتمالش هست که این مورد در تنزل بارسا هم نقش داشته باشه

مورد چهارم...حداقل در خط دفاع بارسا یکی از بزرگترین عوامل بود!
پیکه یکی درمیون...بارترا جوون و نامطمئن...ماسکی هم که تازه تو این سن مدافع بودن رو تجربه میکنه و دیگر هیچ!
خستگی این سه نفر در طول فصل بخاطر بازیهای پیاپی و نداشتن جایگزین که بماند....

و مورد پنجم هم اینکه من از مهندس افت چشمگیری ندیدم! چون خیلی هم بهش بازی نرسید! ولی احتمال داره که افت بارسا و اسپانیا تا حدودی دستخوش افت مهندس ژاوی بوده باشه...که هست...!

( حالا اینکه افت ژاوی به چه دلیل بوده ( سن بالا یا هر عامل دیگه ای... ) در بحث ما فعلا جایی نداره! )

- ترس از مصدومیت مسی برای از دست ندادن جام جهانی هم بعضا تاثیر خودشو گذاشت
( البته نه طوری که مسی رو عامل بدون جام موندن بارسا بدونیم ) !! اینو یه مسی پرست متعصب نمیگه!
چرا؟

چون : مسی دوماه مصدوم بود...بعد از این دوماه با هت تریک در برنالئو به میادین برگشت...

اما بعد از اون خبری از افت حاصل از دوری دوماهه از میادین نبود و این فقط ترس از بازگشت دوباره ی مصدومیت و از دست دادن جام جهانی بود که باعث پیشرفت سیر نزولی کینگ لئو شد و در نهایت کفش طلا با اختلاف 3 گل و توپ طلا با اونهمه حاشیه فقط با اختلاف 3 درصد به ستاره ی مادریدی رسید...
همون کفش طلایی که با اختلاف 13 گل به کینگ لئو میرسید و همون توپ طلایی که با اختلاف رای 30 درصدی برنده رو هرسال مشخص میکرد!!!
حالا همه ی دنیا (بارسایی-مادریدی و غیر بارسایی) خوب میدونن که حسن ختام این احتیاط کردنها و هزار و یک طعنه و اعتراض دوست و دشمن رو تحمل کردنها تصاحب توپ طلای جام بیستم بود و بس...کینگ لئو از جون و دل برای کشورش مایه گذاشت و بالاخره به اون چیزی که ما میخواستیم و میخواست و شایسته ش بود رسید.

پس بپردازیم به بارسای 2014/15 :
مشخصه که انریکه با هیچیک از مشکلات 3 ، 4 و 5 مواجه نمیشه...
انریکه لشکر شکست خورده ای رو در اختیار داره که با جون و دل در تک تک مصافها فقط برای جبران فصل گذشته و تصاحب جامهای رنگارنگ یکی پس از دیگری و تکرار افتخارات وارد میدون میشن.
البته با چاشنی جوونگرایی ( یعنی در اختیار داشتن تیمی شاداب و با طراوت ) و مهمتر از اون ایجاد رقابتی تنگاتنگ بین بازیکنان در تمامی پستها...از تراشتگن و براوو که برای فتح چارچوب بلوگرانا میجنگند گرفته تا مسی ، نیمار و سوارز!
هممون خوب میدونیم که حداقل وظیفه ی انریکه غیر قابل پیش بینی کردن سبک و سیاق بارساست !
یه پلن بی دهن پر کن و درست و حسابی هم که وارد تیم بکنه عالی میشه...اگه ارسال از جناحین و وسطین رو هم که تاتا وارد تیمون کرد ( رواج داد ) حفظ کنه خوبه...ینی لازمه!

درامدی بر بازیهای پیش فصل :

پرسینگ بالا / خروج از پرس ( در دیداری دوستانه !!! ) باید منتظر باشیم
من موفق شدم 10 دقیقه از نیمه ی دوم دیدار بارسلونا و ناپولی رو تماشا کنم و مسلما در اون مدت کم شمای کلی بارسا فقط به چشم میومد...

قبل از هر چیز چینش بازیکنان در تمامی نقاط زمین نظرمو جلب کرد...و مثلثهای پرسینگی که برای تصاحب توپ از بازیکن حریف تشکیل میشدند شاید به نوعی تداعی کننده ی قانون 6 ثانیه ی پپ گواردیولا بود که گویا قراره با شکل و شمایل جدیدی به بارسا برگرده.
شاگردان انریکه در پرسینگ از سوی حریف هم اغلب عملکرد قابل قبولی داشتند و در مصافهای تن به تن اغلب پیروز بودند که صرف نظر از سن پایینشون نشانگر بدنساز تواناییه که انریکه به همراه خودش به نیوکمپ اورده.
مسلما با چند دیدار دوستانه نمیشه مهر تاییدی بر عملکرد انریکه زد و کسب سه گانه رو وحی منزل دونست ولی شاید با همین چند دیدار دوستانه بتونیم حداقل شناخت مناسبی رو از کادر مربیگری بارسا بدست بیاریم!
دستیاران انریکه در جلسات تمرینی از جدیت قابل تحسینی برخوردارند و با یک ساعت زودتر سر تمرین حاضر شدنها... بعد از تمرینات به تماشای شکافهای فوتبال بارسا در فصل گذشته نشستنها ... و وضع قوانین ده گانه از سوی انریکه خودشونو تا حدی به هوادران اثبات کردند.

آمار و ارقام :

تصاحب توپ
تصاحب توپ و پاسکاریهای همیشگی بارسا که تابحال مغایرتی با افکار این مربی جوان نداشتند و گویا این دو اجزای جدانشدنی پیکره ی فوتبال بلوگرانا هستند.

ضربات شروع مجدد :
بحرانی فراتر از بحران در این سالها...
بارسا همیشه از ضربات ایستگاهی ضربه خورده و درمقابل در بهره گیری از ضربات شروع مجدد همیشه ناکام بوده!
بخشی از ایراداتی که هواداران بارسا حداقل در سایت بارسانیوز به تصمیمات تاکتیکی مارتینو وارد میکردند ، همین ارسال از جناحین بود و معتقد بودند سانترهای آلوز و آلبا برای خط حمله ای که میانگین قدی اون 1.70 بیشتر نبود بی فایده و بی نتیجه بود.
مطمئنا با به خدمت گرفتن جرمی متئو در خط دفاع - ایوان راکیتیج در میانه ی زمین - لوییس سوارز و جرارد دلوفئو در خط حمله ، این مشکل تا حد قابل توجهی حل میشه و در مقابل ، بارسای انریکه میتونه حتی در ضربات ایستگاهی و کرنرها برای تیم حریف خطرساز هم بشه! چرا که نه ؟؟

ضد حملات :
من به شخصه نسبت به آرایش مدنظر انریکه یعنی 2-3-2-3 شناخت کاملی ندارم ولی به نظر میرسه تراکم بالای بازیکنان در این سیستم چندان مشکلی در ضدحملات ایجاد نکنه...
درحال حاضر پیکه ای رو در اختیار داریم که درحال حاضر حتی در اوج آمادگی در دفع ضدحملات نا امید کننده ظاهر میشه و متئوی 31 ساله ای که تو کنفرانس مطبوعاتی برمیگرده میگه "من ! هروقت بخوام سیگار میکشم!"
در عوض شاید فرمالن و ماسکرانو بتونن در این فاز امیدوارکننده ظاهر بشن! البته به شرطی که ماسکرانو همون ماسکرانوی فوق ستاره ی آلبی سلسته در جام بیستم باشه

مقایسه ی خط دفاعی بارسا با رئال و اتلتیکو در فصل گذشته ی لالیگا :
اتلتیکو مادرید با 26 گل خورده بهترین خط دفاع رو در اختیار داشته...

بعد از اتلتیکو بارسا با 33 و رئال با 38 گل خورده در رتبه ی دوم و سوم قرار دارن
اما در حال حاضر با به خدمت گرفتن دو بازیکن در خط دفاعی انتظار میره آماری بهتر از 33 گل خورده برای بارسا در پایان فصل پیش روی به ثبت برسه

مقایسه ی خط حمله ی بارسا با رئال و اتلتیکو در فصل گذشته ی لالیگا :
رئال مادرید با به ثمر رساندن 104 گل در فصل گذشته بعنوان قوی ترین خط حمله شناخته شد و بارسا و اتلتیکو هم به ترتیب با 100 و 77 گل زده در رتبه ی دوم و سوم قرار دارند.
این در شرایطی است که بارسا با دو ماه غیبت مسی و چندین هفته غیبت نیمار این آمار را از خود بر جای گذاشته است.
احساسات حکم میکنه که بارسای انریکه با در اختیار داشتن قوی ترین مثلث تهاجمی جهان متشکل از ستاره های آمریکای جنوبی باید آمار بهتری از فصل گذشته رو در این فصل به ثبت برسونه

بارسای مارتینو با وجود ناکام ماندن در فتح جام قهرمانی لالیگا و قاتع شدن به عنوان نائب قهرمانی، بهترین تفاضل گل را ( 67+) از خود برجای گذاشت تا توقع هواداران از بارسای انریکه بالاتر هم برود.

اختصاصی جشنواره ی گل بارسا مقابل هلسینکی :

در درجه ی اول یه بارسایی متعصب هم به خوبی میدونه که 6تایی کردن تیمی به نام هلسینکی به منزله ی بازگشت بارسا به دوران اوج خودش نیست!
صرف نظر از دوستانه بودن این دیدار و اسم و رسم گمنام تیم هلسینکی ، به نظر من این نحوه ی به ثمر رسیدن تک تک گلهاست که باید مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیره و نه پیروزی 6 بر 0 !
باید ببینیم این 6 گل صرفا به لطف ضعیف بودن تیمی مثل هلسینکی به ثمر رسیده یا با برنامه های تاکتیکی مربی و مهارتهای فردی بازیکنان بارسا؟
منظور من اینه که شاید هر تیمی بتونه هلسینکی رو 6تایی کنه...
این کیفیته که برای من مهمه و نه کمیت!

برای پرداختن به این مسئله لازم بود قبل از تموم شدن دانلود فول مچ بارسا و هلسینکی ، ویدئوی گلهای بازی رو دانلود کنم.

اولین عکس العمل من بعد از تماشای این ویدئو این بود که دوباره و سه باره هر 6 گل رو با شور و اشتیاق بیشتر بررسی کنم.
در نگاه اول نظم بالایی که بر تیم انریکه حاکم شده بود و باعث میشد با وجود میانگین سنی پایین بازیکنان تیم ، پیراهن آبی و اناری در همه ی نقاط زمین به چشم بخوره قابل تحسین بود...!

چون مسلما بازیکن باتجربه ای مثل راکیتیچ به مراتب ، بیشتر و بهتر از بازیکنی مثل هالیلوویچ تاکتیک می پذیره و از مربی حرف شنوی داره ولی با این وجود بازیکنان آکادمی به خوبی از پس اجرای خواسته های مربی بر اومدن!
و علیرغم مصاحبه ی انریکه بعد از بازی ( هنوز این بارسا با بارسایی که من میخوام فاصله داره ) تاکتیک پذیری یه مشت جوون بی تجربه و هماهنگی و نظم بالایی که به نمایش گذاشتند هم به نوعی تحسین برانگیزه!

بارسا در این دیدار همه جور گلی به ثمر رسوند.

آرایش خط دفاع و خط میانی در ضدحمله ای که منجر به گل ششم شد :

تیکی تاکا...ضدحمله...ایستگاهی...شو ...سانتر...شلیک...ضربه ی سر...
سوالی که پیش میاد اینه که این نمایش خارق العاده و این نتیجه ی مطلوب رو تا چه حدی باید مرهون ضعف هلسینکی و یا قدرت بارسا بدونیم؟؟
باز هم تاکید میکنم که کیفیت به مراتب برای من ارزشمندتر از کمیته.
کمیت میتونه تحت تاثیر ضعف تیم حریف باشه ولی کیفیت تداوم داره و به قولی همیشه به داد تیم میرسه و برگ برنده ی هر تیمیه!
پس من بارسای انریکه رو در این دیدار به خاطر نحوه ی به ثمر رسوندن این 6 گل تحسین میکنم و نه به خاطر پدید آوردن یک جشنواره ی گل!
همونطور که بعنوان یه آرژانتینی از نمایش خیره کننده ی فرانسه مقابل سوییس به وجد اومدم...
فرانسه با "5 بازیکن مختلف" در معتبرترین تورنومنت ورزشی جهان و در یک دیدار 5 گل به ثمر رسوند!!
یا مثلا آلمان رو هیچوقت به خاطر 7 تایی کردن برزیل میزبان تحسین نمیکنم!
دکتر صدر بعد از اون بازی به نکته ی جالبی اشاره کردند : "باید ببینیم که آلمان 7 تا به برزیل زده یا برزیل 7 تا از آلمان خورده؟"
پس اینبار هم آلمان رو به خاطر نحوه ی به ثمر رسوندن اون 7 گل تمجید میکنم و تمام...

انریکه تیم فوق العاده ای رو ساخته...حالا از این بعد نقشش رو در بارسا شاهد خواهیم بود...
باید منتظر بمونیم و ببینیم که با در اختیار داشتن وزیر و فیل و اسب و رخ و کلی سرباز با انگیزه "کیش و مات میکنه یا کیش و مات میشه؟"
در مصاف تن به تن با سیمئونه ها و اتلتیکوها...!
انریکه پیروز میشه و "(اینهمه مهره)"؟ یا سیمئونه و "(مانزوکیچ)"؟

اسطوره ی باشگاه! انریکه ی محبوب و دوشت داشتنی! معدن تجربه و کاریزما! خیلی ازت توقع داریم داداش...

از همه ی کاربران بارسایی ک این مطلم رو میخونن تقاضا میکنم شرکت کنن

البته ب عرضتون برسونم ک اینو من خودم منتشر نکردم تو ی سایت خبری یکی از خبرگزاران اینو گذاشته بود من هم گفتم برای شما قرار بدم

aliexpress
08-12-2014, 02:37
به نظر من یکی از اصلی ترین مشکلات بارسا تو فصل های قبل نبود پلن b بوده!بعد از بارسای پپ بارسا به تدریج ضعیف شد. چرا ؟ چون هر چی بیشتر به سمت جلو رفتیم تیم های بیشتری دست مارو خوندن و خیلی راحت علاوه بر خنثی کردن برنامه های ما ، حتی برنامه هایی برای راه پیدا کردن به دروازه ما بدست آوردند. تو این مدت هم بارسا پلن بی کلا نداشت.

فصل قبل با اومدن مارتینو من حس کردم که واقعا مارتینو به این پی برده که بارسا مشکل پلن بی داره و سعی کرد این مشکل رو حل کنه. و روی آورد به سانتر از جناحین.چیزی که من خوشحال شدم که بارسا داره تغییراتی به خودش میبینه

اما مارتینو همونطور که تو مطلب بالای گفته شده ابزارشو برای اینکار نداشت!

یه مشکل دیگه هم که بود این بود که من حس میکردم فصل قبل بازیکنای بارسا اون شور و هیجان همیشگی و اون تشنگی همیشگی رو برای قهرمانی ندارن! مارتینو تو به وجود آوردن این حس به نظرم کم تجربه بود و نتونست کاری بکنه

به بارسای امسال لوئیز انریکه خیلی میشه امیدوار بود.اون میدونه که بارسا علاوه بر حفظ سبک همیشگیش باید دنبال تنوعاتی هم باشه....دنبال پلن b هم باشه....

مخصوصا که بارسا امسال خوب یارگیری کرده و قطعا انتظارات از لوچو بالا خواهد بود!

azeraspeed
08-13-2014, 17:01
لطفا همه شرکت کنن بی زحمت
داش سعید:فقط تشکر؟شرکت کن دادا

aliexpress
08-16-2014, 21:34
ای بابا اینم از شانس ما!

سوارز که مدت محرومیتش کم نشد فقط میتونه تو تمرینات شرکت کنه که بازم خوبه بد نیست!

تر اشتگن هم که 3 4 هفته ای نیستش! این چه وضعیه آخه؟؟؟

کوادرادم هم که دیگه احتمالش کمتر شده بیاد بارسا :|

Saeid~Barca
08-17-2014, 00:03
متاسفانه برخلاف انتظارمون برای خرید دفاع باز هم مسئولین بارسا خوب کار نکردن و رفتن مدافع همیشه مصدوم و ناآماده آرسنال رو همراه با متیو که نمیشه بهش زیاد اعتماد داشت رو خریدن . انتظار میرفت که حداقل یه مدافع بزرگ بخرن که این کارو نکردن .
فکر میکنم که بهترین مدافع فصل بعد ما بارترا باشه . پیکه هم که دیگه مدافع معمولی شده .

درمورد سوارز هم فکر میکردیم واسش تخفیفی بدن ولی اینطور نشد و فقط حق تمرین کردن با تیم رو پیدا کرده . انگار فیفا فقط زورش به سوارز ما رسیده !

من راکیتیچ رو هم خیلی قبول دارم و فکر میکنم خرید خیلی خوبی بوده . مطمئنا این فصل شاهد درخشش هستیم .

aliexpress
08-21-2014, 01:31
ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند..... که بارسا محروم بشه!!!

من نمیدونم والا این مشکل کوچیک و مسخره چرا باید انقد بزرگ بشه که تیم 2 سال از خرید بازیکن محروم بشه!!!

یعنی آدم حرص میخوره سر چیزای الکی باید یه تاوان به این سنگینی بدیم!

حالا باز خوبه خرید های خوبی داشتیم و تیمو تقویت کردیم وگرنه خدا میدونست چه بلایی سرمون میومد!

Saeid~Barca
08-22-2014, 20:44
متاسفانه دو سال که مشکلات زیادی داره واسه بارسا پیش میاد که باعث به حاشیه کشیدن تیم میشه .
تو این 10روزی که از فصل نقل و انتقالات مونده باید دست به کار بشن و باز هم بازیکن بخرن تا این 1 سالی که از خرید بازیکن محروم شدیم مشکلی نداشته باشیم
متاسفانه همین طور دارن چوب لای چرخ ما میزارن ! بجای اینکه بخاطر تخلف بارسا در خرید یه سری بازیکن نوجوون تیم رو تو همون رده سنی جریمه کنن میان کل تیم رو با این جریمه سنگین محروم میکنن !

aliexpress
08-22-2014, 20:55
متاسفانه دو سال که مشکلات زیادی داره واسه بارسا پیش میاد که باعث به حاشیه کشیدن تیم میشه .
تو این 10روزی که از فصل نقل و انتقالات مونده باید دست به کار بشن و باز هم بازیکن بخرن تا این 1 سالی که از خرید بازیکن محروم شدیم مشکلی نداشته باشیم
متاسفانه همین طور دارن چوب لای چرخ ما میزارن ! بجای اینکه بخاطر تخلف بارسا در خرید یه سری بازیکن نوجوون تیم رو تو همون رده سنی جریمه کنن میان کل تیم رو با این جریمه سنگین محروم میکنن !

آره سعید جان....

برای خود منم جای سوال داره که چرا تیم اصلی بارسا باید محروم بشه!!! اگه تیم جوانان یا نوجوانان تخلف کرده خب همونارو جریمه یا محروم کنین!!!

یا اگه شخص خاصی تخلف کرده اون شخص رو محروم کنن! یعنی چی آخه تیم اصلی رو محروم کردن از خرید بازیکن!؟

میخوان خیلی شیک و مجلسی مارو بزنن زمین! حالا بارسا فک کنم باز اعتراض کرده به این حکم... اسم دادگاهه نمیدونم چی بود فک کنم Cas بود! خداکنه اونا حق رو به ما بدن

راستی سعید مگه تو این فرصت باقی مونده نقل و انتقالات هم بارسا باز میتونه بازیکن بگیره؟؟؟من فکر میکردم حکمش از همین وسط نقل و انتقالات این فصل اجرا میشه!

Saeid~Barca
08-22-2014, 21:37
راستی سعید مگه تو این فرصت باقی مونده نقل و انتقالات هم بارسا باز میتونه بازیکن بگیره؟؟؟من فکر میکردم حکمش از همین وسط نقل و انتقالات این فصل اجرا میشه!

نه علی ، این حکم از پایان نقل وانتقالات تابستان امسال اجرا میشه تا پایان انتقالات سال بعد . یعنی یه ژانویه و تابستون رو از دست میدیم.
آره اعتراض کردن ولی فکر نمیکنم بخشیده بشه چون بخاطر اعتراض بود که این تابستون رو تونستیم بازیکن بخریم و دادگاه تجدید نظر این حکم رو به بارسا داد.

aliexpress
08-24-2014, 19:02
امشب ساعت 23:30

اولین بازی لیگمون رو انجام خواهیم داد مقابل الچه

نیمار هم مصدومه و به بازی نمیرسه

من که امید دارم بارسا با یه برد پرگل شروع کنه :sohappy:

بی صبرانه منتظر شروع لالیگا هستم :flowerysmile:

aliexpress
08-25-2014, 01:31
اینم یه برد راحت و بی دردسر!

قدم اول رو محکم برداشتیم...اگه ماسکرانو اخراج نمیشد چه بسا محکم تر هم بر میداشتیم!!!

مسی که مثل همیشه عالی!

منیر هم یه گل زد، ولی در کل حس میکنم اعتماد به نفس کافی رو نداره هنوز.باید بیشتر بازی کنه تا بهتر بشه

2 بارم زدیم تو تیر دروازه

خلاصه بازی خوبی بود

بدشانسی من 15 دقیقه از بازی رو از دست دادم :|

همون اولای بازی بود که تلویزیونمون برای اولین بار تو 3 4 سال گذشته خراب شد!!! :| و من مجبور شدم با تلویزیون 29 اینچ نگاه کنم بازیو:ey babaaa: خیلی ضدحال بود انصافاom::

Fc Bayern München
08-25-2014, 02:04
سلام
به نظر من راحت ترین برد تیمهای اسپانیا برابر الچه انجام میشه

بارسا هم خیلی راحت برد شیرینی رو بدست اورد

خیلی بازی جالب و هیجان انگیزی بود ...

به هوادارای این تیم محبوب تبریک میگم :ohum:

Saeid~Barca
08-26-2014, 00:41
الچه تیمی بود که با امتیاز گرفتن از بارسا تو بازیهای آخر فصل سال قبل جلوی قهرمانی بارسا رو گرفت . تو این بازی هم تقریبا موقع حمله بارسا با سیستم 5 _ 4 _ 1 داشت بازی میکرد که کاملا راه نفوذ رو بسته بودن ولی با وجود این سیستم اون قدرت لازم رو برای متوقف کردن بارسا نداشتن .
خیلی دوست داشتم این بازی رو ببینم بخاطر دیدن بازیکنای جدید و البته سبک بازی انریکه .
تو خط دفاعی یکم متیو ناهماهنگ عمل میکرد و بقیه خوب بود . تو میانه میدان هم بوستکتس معمولی بود و راکتیچ هم خوب بود ولی انتظار بیشتری ازش داشتم که فکر میکنم باید بیشتر با تیم هماهنگ بشه ، اینیستا هم که حسابی تو زمین زدنش و بیچاره فرصت خودنمایی رو پیدا نکرد. تو خط حمله هم منیر با وجود تجربه کمش امیدوار کننده بازی کرد و اون ضربه استادانه ای که زد و منجر به گل شد رو نمیتونم فراموش کنم ، رافینیا هم چیز خاصی ازش ندیدیم و فرصت زیادی هم برای بازی نداشت و مسی هم که مثل همیشه عالی love::

با آرزوی موفقیت برای تیممون تو این فصل :barcelona:

aliexpress
09-01-2014, 01:53
اینم یه 3 امتیاز دیگه

نیمه اول رو دیدم و دقایق آخر نیمه دوم رو ! خوشحالم که بردیم هر چند خفیف بود! و خوشحال تر از اینکه گل مون رو نبوغ مسی به ثمر رسید!

رئالم 2 تا زده بود ولی در آخر 4 تا خورد و باخت!!! فعلا تنها تیم 6 امتیازی لالیگا هستیم. البته امکان داره گرانادا هم 6 امتیازی بشه.

از همین ابتدای فصل باید تا میتونیم امتیاز جمع کنیم و از لغزش رقبا نهایت استفاده رو ببریم!

البته هنوز اول راهه و جوجه رو آخر پاییز میشمارن....ولی امید دارم پایان فصل جوجه های ما بیشتر باشه !!!

Prince.L.M
09-01-2014, 11:08
بازی دیشب با ویارئال به نظرم زیاد خوب نبودیم جا داره بهتر از این کار کنیم
هنوز بازیکنای جدید و قدیمی باهم مچ نیستن البته خب زمان میخواد امیدوارم با اومدن بازیکنای جدیدمون بهتر هم بشیم
دیشب فهمیدم مسی تا زمانی که فوش نخوره درست کار نمیکنه دیشب واقعا از لو دادن بعضی توپا اعصابم خورد میشد... یه 2 تا فوش که بهش دادم پاس گل داد ki::
گلی که دیشب نیمار نزد:aaaa: دیگه موقعیت ازین بهتر؟:ajibeee::ruunn:
در کل بازی بدی نبود مهم 3 امتیاز بود که گرفتیم...
منم امیدوارم ازین به بعد بیشتر بیام سایت:nishkhand:om::

Saeid~Barca
09-01-2014, 23:32
از وقتی یادم میاد بازی با ویارئال و اسپانیول برامون سخت بوده و اینا رو گربه سیاه بارسا میدونن .
چیزی که تو این دو بازی ناراحتم کرده وابستگی تیم به مسی بوده که هم داره وظیفه گلزنی و هم بازیسازی رو به تنهایی انجام میده . راکتیچ هنوز خوب مچ نشده و اینیستا هم که تو این بازی حضور نداشت و تو بازی قبلی هم زیاد آماده نبود .

در هر صورت برد باارزشی به دست آوردیم . گرفتن 3 امتیاز از تیمهایی مثل ویارئال تو ورزشگاه خونگیشون خیلی سخت و باارزشه .
حالا باید روی بازی با بیلبائو تمرکز کنن که 2هفته دیگست .

Fc Bayern München
09-01-2014, 23:36
تبریک میگم برد بارسایی ها و صدر نشیی شون رو

ولی در بازی با ویارئال که دیشب بود اصلا از تیم بارسا راضی نبودم

انگار کلا یه چیزی توی تیمشون کم بود

اون هم نبود لوییس سوارز بود !

با اینکه تا حالا سوارز برای بارسا بازی نکرده ولی اگه سوارز بیاد بارسا میتونه با تعداد گلهای خیلی بیشتر بازی هاش رو ببره

این برد رو به بارسایی ها تبریک میگم :flowerysmile:

aliexpress
09-03-2014, 02:05
انگشت جوردی ماسیپ دروازه بان سوم تیم شکست! ولی مصدومیت تر اشتگن رو به بهبوده خداروشکر

مسی و منیر هم یه مصدومیت براشون پیش اومد تو بازی با ویارئال که خیلی جزئیه و احتمال زیاد به بازی بعدی بارسا میرسن:hooora2:

Swimmer
09-14-2014, 08:01
تبریک بابت بردن اتلتیک بیلبائو . اگر تمرکزمون رو حفظ کنیم موفق میشیم . رمز تیکی تاکا همین تمرکزه که فصل پیش کم بود بنابراین تیکی تاکا هم اجرا نمی شد . در اون یکی بازی هم با وجود اینکه یک پنالتی به رئال تقدیم شد اما رئال باخت . قیافه رونالدو و سکوتش وقتی داور پنالتی رو اعلام کرد خیلی جالب بود . مرد همیشه شلوغ کن چه ساکت شده بود

soheil11klose
09-14-2014, 12:37
آقا انصافا این بارسا در اروپا هیچی نمیشه!
البته فکر کنم لالیگا و جام حذفی را بگیرین اما در اروپا به جایی نمیرسین!
به نظرم در بازی با psg خیلی به مشکل بخورین و از آژاکس هم در هلند ببازین!

Saeid~Barca
09-14-2014, 23:13
دفاع خوب بیلبائو و دروازبانشون داشتن کارو واسمون سخت میکردن ولی فقط یک اشتباه کافی بود تا به گل برسیم . باز هم تو دفاع خوب بودیم و داشتن مدافعان خوب خیلی به تیم اعتماد به نفس میده تا با خیال راحت تر و استرس کمتر بازی کنن . متاسفانه تو فصل قبل چوب همین دفاع شکنندمون رو خوردیم .
لئو هم که مثل همیشه غوغا کرد و هنر واقعیش رو روی گل دوم نشون داد .
حالا باید آماده شیم واسه بازی با آپوئل

آقا انصافا این بارسا در اروپا هیچی نمیشه!
البته فکر کنم لالیگا و جام حذفی را بگیرین اما در اروپا به جایی نمیرسین!
به نظرم در بازی با psg خیلی به مشکل بخورین و از آژاکس هم در هلند ببازین!

نظر شما هم محترمه :flowerysmile:

Swimmer
09-15-2014, 03:42
بارسا اگه بارسا باشه معمولا موفق میشه . نظر شما محترمه شاید شما از سبک بارسا خوشت نیاد اما فوتبال مدرن و البته زیبا یعنی مالکیت ، تمرکز و حمله اما فوتبال نتیجه گرا یعنی دفاع 11 نفره و ضدحمله که اصلا زیبا نیست ممکنه شما دقیقه 91 گل بزنی و قهرمان اروپا هم بشی اما وقتی حتی از یک تیم معمولی گل عقب بیوفتی چون عادت کردی به دفاع و ضدحمله تیمت به هم میریزه ..

متأسفانه تیمهایی زیادی حتی با وجود کلی ستاره ، بر اساس تفکرات مربیانشون دفاع اتوبوسی رو یاد گرفتن و دنبال نتیجه افتادن و زیبایی فوتبال کم شده . این کار رو برای تیمهایی مثل بارسا و بایرن که مبنای کارشون روی مالکیت و تمرکزه خیلی سخت میکنه خصوصا اگه دفاع خوبی نداشته باشن که در ضدحملات مقاوم باشه . مثل همون بلاهایی که فصل پیش سر بارسا اومد

soheil11klose
09-15-2014, 10:20
آقایان مثلا با سبک مالکانه میشه از تیمی که عقب افتاد بهش گل زد و برد؟!
پپ تون پارسال با بایرن عالی یوپ کبیر نتونست یک حمله جدی روی دروازه رئال داشته باشه!
این رو باید بگم که تنها سبکی که هیچ وقت به بن بست نمیخوره سبک یوپ کبیر است!

aliexpress
09-15-2014, 13:03
بازی رو ندیدم ولی خوشحالم که بردیم

و خوشحال تر اونکه نیمار هر 2 گلمون رو زد! این پسر باید به روزای آرمانی خودش برگرده!

مسی هم که طبق معمول خارق العاده بازی میکنه!

این فصل باید خوب امتیاز جمع کنیم

رئال هم که باخت و از کورس عقب موند. فقط مونده اتلتیکو که اونم کنار بزنیم و با اقتدار تکیه بزنیم به صدر جدول

Swimmer
09-15-2014, 21:27
سبک مالکانه وقتی جواب میده که تمرکز وجود داشته باشه و تداوم پیدا کنه . البته حفظ تمرکز کار سختیه اما اگر حفظ بشه منجر به گل میشه . بایرن در بازی با رئال اصلا تمرکز نداشت همونطور که بارسا در اون بازی معروف با بایرن اصلا تمرکز نداشت .. تمرکز یعنی میزان پاس اشتباه کم در پشت محوطه جریمه حریف . ممکنه درصد مالکیت حتی 70 به 30 باشه اما وقتی آمار پاس اشتباه رو می بینیم متوجه عدم تمرکز میشیم . اگر بارسا تمرکزش رو حفظ کنه و این تمرکز ، تداوم داشته باشه بالاخره منجر به گل میشه . اما بارسای پارسال در حمله خیلی عجول بود و مدام اکثرا توسط آلوز و پدرو پاس اشتباه داده میشد .

s98
09-15-2014, 23:39
ما مثل رئالی ها برامون پول و خرید مهم نیست
یه آکادمی داریم که بازینکناش به صد تا ستاره رئال میرزه :d

soheil11klose
09-16-2014, 10:49
دوستان بارسایی یوپ هاینکس خان کبیر نسخه تیکی تاکا تون برای همیشه پیچید و بازی اسپانیا-هلند هم مهر تایید دیگری برای عدم کارایی تیکی تاکا شد ولی باز شما ها به همین سبک 7up و 5تایی دل ببندین تا باز دوباره در اروپا تحقیر بشین!

aliexpress
09-19-2014, 14:26
انتظار برد پر گلی رو داشتم مقابل آپوئل ولی فقط یه گل زدیم!

به هر حال همین که 3 امتیازو گرفتیم خودش خوبه! پاریسم مساوی کرد و ما فقط صدر جدولیم

هنوز تو این فصل گل نخوردیم خودش یه رکورد جالبه!

s98
09-19-2014, 18:36
انتظار برد پر گلی رو داشتم مقابل آپوئل ولی فقط یه گل زدیم!

به هر حال همین که 3 امتیازو گرفتیم خودش خوبه! پاریسم مساوی کرد و ما فقط صدر جدولیم

هنوز تو این فصل گل نخوردیم خودش یه رکورد جالبه!
کی بود میگفت بارسا تو دفاع ضعف داره ؟ همینجا از وسط نصفش کنم :death:

Fc Bayern München
09-19-2014, 20:06

واقعا کی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ chomaghchomagh

Saeid~Barca
09-20-2014, 00:49

تازه ابتدای فصله و هنوز بازیهای مهم مونده تا این دفاع خودشو نشون بده ولی در کل نسبت به فصل قبل خیلی بهتر عمل کردیم که تو هر بازی انتظار یک گل رو حتما داشتیم بخصوص روی سانتر ها .
امیدوارم همین طور ادامه بدیم :ghelyon:

Fc Bayern München
09-20-2014, 19:01
تازه ابتدای فصله و هنوز بازیهای مهم مونده تا این دفاع خودشو نشون بده ولی در کل نسبت به فصل قبل خیلی بهتر عمل کردیم که تو هر بازی انتظار یک گل رو حتما داشتیم بخصوص روی سانتر ها .
امیدوارم همین طور ادامه بدیم :ghelyon:

من خیلی بارسای فصل قبل رو دنبال نمیکردم ولی تا الان توی این فصل بارسایی که من دیدم عالی بوده سوارز که بیاد خیلی هم بهتر میشه !

aliexpress
09-22-2014, 00:33
لوانته 0-5 بارسلونا !

یه پیروزی پر گل و راحت !

شاید خیلیا بگن بردن تیمای آسون که هنر نیس، ولی من میگم گل مفت نخوردن از تیمای آسونم هنره!

امشبم گل نخوردیم.البته براوو زیاد تو دردسر نیوفتاد. متیو زیاد خوب کار نکرد چند بار بد سوتی داد

مسی که طبق معمول عالی بود.یه گل زد و 2تا پاس گل فک کنم داد.تنها نکته منفیش خراب کردن پنالتی بود

نیمارم تا موقعی که تو زمین بود خوب بود.ولی فکر میکنم مصدومیت خاصی نداشت که انریکه تعویضش کرد.خودشم شاکی شده بود!

امیدوارم روند پیروزی هامونو حفظ کنیم

همچنان صدر جدول آبی اناری ست

aliexpress
09-25-2014, 17:51
دیشب یکی از مزخرف ترین بازی های تاریخ بارسا رو شاهد بودیم !!!

یه رکورد جالب هم داشتیم. صفر شوت زده به چهارچوب :|

اصلا نکته فنی نداشت این بازی!

فق یه نکته جالب دیدم

نمیدونم دقت کردین یا نه ولی لحظاتی از بازی تابلوی های کنار زمین تبلیغ های وب رو میکردن !!! تعجب کردم های وب به کجاها رسیده :دی

Saeid~Barca
09-25-2014, 23:07
واقعا بازی ضعیفی رو از بارسا دیدیم ولی باید قبول کرد که بازی کردن با تیمی که 10 نفره دفاع میکنه با اون شرایط چمن ورزشگاه خیلی سخته . :ohum:
البته مطمئنا تو ادامه فصل هم تیمای زیادی با این سبک مقابل ما بازی میکنن و باید انریکه راه حلی برای باز کردن دفاع چنین تیم هایی پیدا کنه .
به شخصه فکر میکنم با اومدن سوارز میتونیم در مقابل چنین تیم هایی عملکرد بهتری داشته باشیم چون یک مهاجم فیزیکی و سرزن میخوایم تا بتونه دروازه چنین تیم هایی رو باز کنه . از مهاجم هایی فانتزی مثل پدرو و نیمار و مونیر نمیشه چنین انتظاری داشت .

با این تساوی چیز خاصی از دست ندادیم و میتونیم به عنوان یک تلنگر بهش نگاه کنیم .
به قول فرگوسن کبیر تیم هر چند وقت به یه باخت احتیاج داره تا جلوی غرورش گرفته بشه :flowerysmile:

aliexpress
09-28-2014, 02:34
بارسلونا 6-0 گرانادا

برد خوبو پر گلی رو بدست آوردیم

ابتدای بازی نا امید شده بودم و میترسیدم بلای بازی مالاگا سرمون بیاد اما با گل تقریبا شانسی نیمار یخ بازی آب شد و تونستیم خودمونو پیدا کنیم!

از نظر من نیمار خیلی خوب بازی نمیکنه اما این فصل خیلی خوب داره گل میزنه ! یجورایی شده الکسیس فصل قبل ما ! کلا حس میکنم 100 درصد توانشو استفاده نمیکنه واسه بازی ! اونقد که بازیش تو تیم ملی برزیل چشم نواز و تماشاییه تو بارسا نمیتونه اونقد تاثیر گذار باشه!

مسی هم که عالی بود 2 گل زد و قدرت خودشو دیکته کرد! متیو تو این بازی خیلی تاثیرگذار بود. رو یه صحنه وسط زمین توپ رو از دست دادیم و حریف ضد حمله شد که متیو از پشت سر بازیکن یه استارت چندین متری زد و توپ رو زد!

کلا این بازی رو فرم بود

البته من ابتدای نیمه دوم تا دقیقه 75 بازی رو ندیدم

یه نکته دیگه : هنوز گل نخوردیم این فصل ! به نظرتون جلو پی اس جی میتونیم مقاومت کنیم ؟؟؟ کاوانی و زلاتان مهاجمای کمی نیستن !

Saeid~Barca
09-28-2014, 23:28
منم قبول دارم که با اینکه نیمار داره این فصل خوب گل میزنه ولی اون بازیکنی نیست که تو بازیهای بزرگ بتونه درخشش داشته باشه و هنوز نتونسته خودشو تو تیم پیدا کنه .
در مورد لیگ قهرمانان هم فکر میکنم که پاریس فصل رو خوب شروع نکرده و اون پاریس فصل قبل نیست ولی در هر صورت تو زمین خودشون دارن بازی میکنن و البته تو لیگ قهرمانان با انگیزه بیشتر بازی میکنن .
من انتظار یک بازی بسته رو از طرف اونا دارم که بازی رو برای ما سخت میکنه و این میتونه یه محک جدی برای انریکه باشه تا خودی نشون بده .

aliexpress
10-01-2014, 01:27
پاریس انصافا خوب بازی کرد

نکته مثبت واسه تیم ما این بود که دو بار گل.خوردیم و خیلی سریع جبران کردیم
ترشتگن و متیو خوب نبودن
دنی داغووون ، فقط رو اعصاب منه !
راکیتیچ تا وقتی بخواد عقب بازی کنه مهره تاثیر گذاری نیست
خوب های ما امروز مسی و نیمار بودن.مسی که همه کار کرد ، نیمارم که از تک فرصت ها نهایت استفاده رو میبره

ولی در کل.اونا بهتر بودن.

رکوردمونم شکسته شد!
ایشالا تو بازی بعدی جبران میکنیم

Saeid~Barca
10-01-2014, 22:13
روی اشتباهات فردی گلهامون رو خوردیم .
دقیقا روی نقاط ضعفمون که چند ساله این مشکل رو داریم گل میخوریم یعنی ضربات ایستگاهی .
انتظار بازی بهتری رو از تراشتگن داشتم . دنی آلوز هم که دیگه اون بازیکن سابق نیست و گل اول رو هم روی خطا بی مورد اون خوردیم و تو بازی هم شاهد سانترهای بی هدفش بودیم . آلبا هم خوب بازی نکرد.
وای که این متیو چه سوتی هایی میده !!! شاید قدرت سرزنی و سرعت بالایی داشته باشه ولی هوش و تمرکز کافی نداره و من فکر میکنم کار دستمون میده .
این بازی سخت ترین بازیمون تو گروه بود و نباید از تیم ناامید شد چون هنوز 4 بازی نسبتا راحت تر مونده .

Fc Bayern München
10-02-2014, 21:25
توی بازی بارسا پاریس واقعا هر دو تیم بد شانس بودن ....

ولی انصافا بارسایی ها یکم از پاریسی ها بد تر بازی کردند ...

رکورد گل نخورده بارسا هم شکسته شد البته توی لالیگا شکسته نشده اگر رایو وایکانو رو ببرن رکورد میزنن ... :jeddiiiii:

soheil11klose
10-02-2014, 22:34
دوستان بارسایی دیدین گفتم با تیکی تاکا به جایی نمی رسین!
تازه psg خیلی در ضد حملات خوب نبود!
دوست دارم به دورتموند بخورین تا حساب کار دستتون بیاد!
پ ن:آقا جون مادرتون بیاین این پپ متوهم از بایرن ببرین که بد جوری میراث یوپ کبیر خراب کرده!!!!!!!!

Fc Bayern München
10-02-2014, 22:58
پ ن:آقا جون مادرتون بیاین این پپ متوهم از بایرن ببرین که بد جوری میراث یوپ کبیر خراب کرده!!!!!!!!

میشه شما ساکت شی ؟؟؟

هر 10 دقیقه یه بار به بارسا و پپ و ... توهین میکنی تمومش کن

:sad:

soheil11klose
10-03-2014, 10:53
میشه شما ساکت شی ؟؟؟

هر 10 دقیقه یه بار به بارسا و پپ و ... توهین میکنی تمومش کن

:sad:
توهین به بارسا؟!!!!!
عزیزم حالت خوبه؟!
ولی از پپ متنفرم چون باعث شد از مالدیو 5تا بخوریم

Fc Bayern München
10-03-2014, 11:45
توهین به بارسا؟!!!!!
عزیزم حالت خوبه؟!
ولی از پپ متنفرم چون باعث شد از مالدیو 5تا بخوریم

آهان حواسم نبود یکی دیگه بود میگفت بارسا هف تاییـه و درود بر یوپ کبیر و از این حرفا ....

Saeid~Barca
10-03-2014, 22:47
دوستان بارسایی دیدین گفتم با تیکی تاکا به جایی نمی رسین!
تازه psg خیلی در ضد حملات خوب نبود!
دوست دارم به دورتموند بخورین تا حساب کار دستتون بیاد!

یه طرفدار واقعی باید در هر صورت پشت تیم و مربی تیمش باشه و ازش حمایت کنه . هر مربی نتایج بدی داشته مثل مورینیو که 5 تا از بارسا یا آنجلوتی که 4 تا از سوسیداد یا فرگوسن که 6 تا از سیتی یا خیلی از مربی های بزرگ که نتایج عجیبی از خودشون به جا گذاشتن ولی دلیل نمیشه با بیاد آوردن این نتایج ارزش اون مربی رو بیاریم پایین !
الان پپ مربی بایرنه و یک طرفدار واقعی باید ازش حمایت کنه و این طرز فکر شما هم یه طرز فکر کاملا ایرانیه که تو لیگ خودمون و بین هواران تیمهای داخلی خیلی جریان داره که با یک باخت مربی تیمشون رو میکبونن و میخوان اخراج بشه .
من هم شاید یه سری ضعف های پپ رو بخصوص تو بارسا قبول داشته باشم ولی تا موقعی که تو بارسا بود قبولش داشتم و دوست داشتم ازش حمایت کنم .
در ضمن 7 تایی که بارسا تو رفت و برگشت از بایرن خورد مربوط به دوره پپ نبود . حتی تیتو هم تو اون دوران مریض بود و دستیارش رورا هدایت تیم رو به عهده گرفته بود .
در هر صورت دوست عزیز بجای اینکه بیای اینجا و فضای کل کل درست کنی میتونی خیلی منطقی نظرت رو بدی و لازم نیست انقدر تند صحبت کنی .
موفق باشی .

aliexpress
10-05-2014, 01:10
اینم از رایو وایکانو

برد 2-0 میتونستیم بهتر از اینا عمل کنیم و یه برد پر گل داشته باشیم ولی نشد. نیاز بود بعد از شکست مقابل پاریس یه برد حیاتی برای بازگشت روحیه بازیکنان داشته باشیم

گلزنامون طبق معمول مسی و نیمار بودن. حساب کنین سوارز به این 2 نفر اضافه شه ... ! چه شود !

براوو عالی داره کار میکنه و هنوز تو لالیگا گل نخورده. شاید بهتر باشه لوچو از براوو تو لیگ قهرمانان هم استفاده کنه.نظر من اینه. گرچه فک نمیکنم همچین کاری کنه ! به هر حال ترشتگن دروازه بان چندین سال آینده بارسا خواهد بود و باید زیاد بهش بازی داد تا در حد بارسا باشه

خوشحالم این فصل والنسیا هم خودشو به جمع مدعیان اضافه کرده. هر چی مدعی بیشتر باشه هیجان لالیگا بیشتر میشه:nishkhand:

aliexpress
10-18-2014, 23:42
و اینم پیروزی مقابل ایبار با نتیجه 3-0

انتظار داشتم برد پر گلی بدست بیاریم ولی خب با توجه به سبک بازی حریفانی که مقابل بارسا بازی میکنن این اتفاق کم پیش میاد. البته ایبار هم خوب بازی کرد انصافا. اگه کمی دقت میکردن میتونستن حداقل دروازه خالی رو باز کنن!

براوو بازم دروازشو بسته نگه داشت تا یه رکورد فوق العاده داشته باشه

مسی تو این بازی خارق العاده بود ! واقعا کمتر کسی میتونه اراده کنه و هر بازیکنی که میاد جلوشو پشت سر بذاره ! همکاریش با نیمار بازم جواب داد و تونست گل خوبی بزنه.

نیملر هم روند صعودی خودش رو همچنان داره ادامه میده. گل خیلی قشنگی هم زد. اگه روز خوب دروازه بان ایبار نبود شک نکنید این تیم 6 7 تایی میخورد!

ماسکرانو تو پست قدیمی خودش یعنی هافبک دفاعی عالی کار کرد. واقعا دوست دارم تو همین پست همیشه ببینمش !

ساندرو هم بازیکن خوبی نشون میده. یه نیمچه تکنیکی داره و میتونست حتی تو همین بازی گل هم بزنه. تنها بازیکنی که زیاد مثمر ثمر نیست پدرو هست که امیدوارم به روزای خوبش برگرده.

در کل بازی خوبی بود

پیش به سوی الکلاسیکو ! جایی که سوارز هم به جمع مسی و نیمار اضافه میشه ! و احتمال زیاد رکورد گل نخوردنمون تو لالیگا هم شکسته میشه !

aliexpress
10-22-2014, 00:28
برد 3-1 برابر آژاکس

بازی بدی نبود. مسی و نیمار هماهنگ و عالی بودن / راکیتیچ خیلی خوب کار کرد از نظر من. مخصوصا بازی بدون توپش روی گل اول که باعث شد مدافع حریف به سمتش بره و جای خالی رو برای نیمار مهیا کرد تا گل بزنه. اینیستا هم خوب کار میکرد

یه پاس گل خوب داد و یه حرکت انفجاری فوق العاده هم زد که اگه گل میشد بدون شک یکی از بیاد ماندنی ترین گل هاش میشد

دنی آلوز همچنان با سانتر های بیخودش رو مخه ! 600 تا سانتر میشه یکیش گیر بازیکنای خودمون میاد :|

مدافعای وسط که کلا افتضاحن ! من نمیدونم متیو و پیکه با این سوتی هاشون چجوری میخوان جلوی رونالدو بنزما و ... رو بگیرن؟! یه نکته مثبت ولی از پیکه که تو این بازی دیدم این بود که رو ضربات آزاد و کرنر که حریف میزد بیشتر مواقع سر اول رو میزد. جایی که تا همین چند وقت پیش سانتر از جناحین کابوس بارسا بود !

ترشتگن فقط یه توپ رو دروازش اومد اونم گل خورد. البته تقصیر چندانی نداشت. ولی این پسر یخورده بد شانسه!

پدرو تکنیک خوبی داره اما خیلی تاثیر گذار بازی نمیکنه.فقط دودندگی زیادی داره.توپ بدی رو گل نکرد و به تیر زد. با اومدن سوارز پدرو بهتر میشه به نظر من. دلیل افتش فکر میکنم به خاطر نبود رقیب مستقیم هست. برای جنگیدن بر سر پست اصلی تو زمین !

رافینیا هم با یه پاس گل بازی خوبشو تکمیل کرد به عنوان یار تعویضی.

ساندرو رامیرز واقعا امیدوار کننده نشون داده! فقط امیدوارم درخشش اش مثل منیر نباشه!

بعد از خارج شدن مسی و نیمار و اینیستا به وضوح دیدیم که وزنه بازی به سمت آژاکس سنگین شد. این نشون میده که تیم کلا رو محور این بازیکنان بخصوص مسی و اینیستا میچرخه.

واقعا برام دلهره آور بود که انریکه نیمار و مسی رو بیرون آورد. از ترس مدافعین متزلزل مون اگه 3 گل هم جلو باشیم بازم نباید خیال مون راحت باشه. وقتی اینیستا رو بیرون آورد نگرانیم بیشتر شد. نگرانی اینکه اگه ما یه گل خوردیم از اون طرف احتمال گل دوم خوردنمونم هست و از طرف دیگه ، بازیکنی نداریم که بهش تکیه کنیم که شاید اگه گل خوردیم جبران کنه !

دقایق پایانی بازی واقعا بازی هوشمندانه راکیتیچ تاثیر گذار بود تو حفظ نتیجه و در ادامه درخشش جوانان تیم و زدن گل بعدی پس از گل خوردن! چیزی که من فصل پیش تقریبا میتونم بگم ندیدم از بارسا. یعنی اگه گل میخوردیم نا خود آگاه به سمت این میرفتیم که بلافاصه گل بعد هم میخوریم!

اما این جوونا نشون دادن که میشه روشون اعتماد کرد. انریکه رو ستایش میکنم نه به خاطر نتایجش و .... به دلیل ریسک پذیری بالا مثل تعویض مسی / و استفاده از جوونایی که میدونه میتونن بهمون کمک کنن، نه بازیکنایی که در حد بارسا نیستن

به امید پیروزی در الکلاسیکو

Saeid~Barca
10-23-2014, 21:35
ریسک انریکه تو این بازی با اینکه برای خسته نشدن بازیکنای اصلی تیم بود و حرکت مثبتی به نظر میرسید ولی استرس بالایی رو برای ما و خود تیم بعد از گلی که خوردیم ایجاد کرد . نمیشه انریکه رو سرزنش کرد ولی باید حداقل یکی رو نگه میداشت که اگه اونا میتونستن به بازی برگردن بتونه کمکی باشه برای برگشت ما . و مهم تر اینکه وجود یکی از این سه بازیکن باعث میشد تیم حریف با احتیاط بیشتری کار کنه و به ما فشار زیادی وارد نکنه .

تو این بازی موقعیت های زیادی رو از دست دادیم و این یکم اعصابمو با اینکه 2 گل جلو بودیم خرد کرده بود چون اعتقادم اینه که باید بیشتر قدر فرصت هاشون رو بدونن .
حیف اون موقعیت اینیستا که گل نشد ،گل خیلی قشنگی میشد .
چقدر ساندرو خوب بازی میکنه برعکس پدرو که این فصل هم عملکرد بدی داشته و امیدوارم با اومدن سوارز دیگه اون اطمینان رو از فیکس بودن خودش نداشته باشه و سعی کنه بهتر عمل کنه . کلا پدرو فقط فصل اول حضورش تو بارسا خوب کار کرد و تونست جای هانری رو بگیره ولی حالا فقط رو اعصابه .

به امید پیروزی در الکلاسیکو

aliexpress
10-24-2014, 20:29
فردا شب حساس ترین بازی لیگمون رو داریم

سانتیاگو برنابئو ، ورزشگاهی که توش خاطره ها داریم

با این وضعیت کنونی تیم خودمون و رئال حدس میزنم حداقلش بتونیم مساوی بگیریم. احتمال باخت رو بیشتر میبینم! فقط به دلیل دفاع ضعیفمون. گرچه خط حملمون کم از خط حمله رئال نداره و خط دفاع ما ضعیف تر عمل میکنه.درسته گل نخوردیم ولی کم سوتی ندادن مدافعین ما !

رئال هم که این روز ها تو اوج قرار داره و همه تیما رو درو میکنه. از طرف دیگه باز هم ما بازی رو با پدرو شروع میکنیم و طبق گفته انریکه فقط دقایقی بازی به سوارز میرسه . با این حال بازم کفه ترازو به سمت رئال سنگینی میکنه تو فاز حمله!

البته اختلاف 4 امتیازی یه حاشیه امنیت رو واسه ما ایجاد کرده و همین باعث میشه راحت تر بازی کنیم. این رئاله که بی صبرانه به دنبال برد هست. با یه بازی منطقی میشه اونهارو حتی شکست داد

گرچه فکر میکنم ما این بازی روز خوبمون نباشه اما ما بارساییم و توانایی هر کاری رو داریم

به امید اختلاف 7 امتیازی !

aliexpress
10-25-2014, 21:30
خب اینم از الکلاسیکو ! شکست 3-1

میدونستم که شکست میخوریم. نمیشه منکر این شد که رئال الان تو بهترین شرایط ممکن قرار داره

نیمه اول تقریبا خوب بودیم. از اون طرف نزدیک بود چند گل بخوریم از این طرفم کاسیاس مارو ناکام گذاشت. همون خط دفاعی ما واقعا بد کار میکنن. البته این بد کار کردن به هافبکای ما هم سرایت کرد! اشاره به اشتباه مهلک اینیستا ! که کمر تیم رو شکوند !

نیمه دوم رئال خیلی سرتر بود، حفظ توپ عالی ، ضد حمله های کشنده که اگه کمی عجله نمیکردن شاید الان ما خیلی بیشتر از 3 تا گل میخوردیم !

واقعا بارسا رو نیمکت کسی رو نداشت که بتونه کمکش کنه.

سوارز تو اولین بازیش از نظر من خوب کار کرد.حداقل هماهنگی رو داشت با تیم.

مودریچ اونطرف فوق العاده بود ! واقعا قدرت حفظ توپش معرکه ست با اینکه بارساییم اما واقعا از بازیش به وجد میام.

سبک بازی رئال جمع شدن تو زمین خودشون با فاصله خیلی نزدیک و ضد حمله های برق آسا به کمک بازیکنای سرعتی و طراحش! چیزی که به مراتب تو این بازی دیدیم

اختلاف شد 1 امتیاز. اما نباید نا امید شد.هنوز تا آخر لیگ خیلی مونده. باید بمونیم و بجنگیم

aliexpress
10-26-2014, 15:29
در مورد بازیکنای خودمون زیاد صحبت نکردم

بدون شک اگه ماسکرانو نبود یه فاجعه رخ میداد. خیلی خوب بازی کرد.

پیکه و متیو که کابوس وار بودن! سمت چپ ما کلا بزرگراه شده بود! بازی ندادن به آلبا یه اشتباه محض بود ! پیکه دیگه دوران فوتبالش تموم شده خیلی وقته. نمیدونم تو این 2 دوره محرومیت مون از خرید بازیکن ما دقیقا چه غلطی میخوایم بکنیم با این دفاع ؟!

مسی رو خوب مهار کرده بودن و کاری نتونست انجام بده. نیمارم از وقتی گل زد دیگه بازیو شل گرفت !

کلا خیلی ضعیف بودیم. تفاوت دو تیم تو خرید هاشون اینجا مشخص شد! دمت گرم زوبی زارتا !

aliexpress
11-02-2014, 00:32
اعصابم شدید خط خطیه ...... :-ang:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang:-ang

وقتی بازیکنا 4 بار میزنن تو تیر دروازه و عین خیالشونم نیس که دارن مقابل یکی از جسور ترین تیمای لالیگا بازی میکنن....

وقتی حریف یه حمله میکنه و گل میزنه و دفاع ماشالا هزار ماشالا هم تعارف میکنه میگه بفرما....

وقتی خلاقیت تو خط هافبک در حد صفر هست و مهاجم نوک ما یعنی مسی طراح حملات باشه... بایدم اعصابم خورد باشه

این فصل که هیچ ، فصل بعدم هیچ ، فصل بعدشم هیچ ، شااااید 3 فصل بعد بتونیم واسه قهرمانی عرض اندام کنیم

این تیم تا وقتی 2 3 تا هافبک خلاق نخره قولتون میدم به هیچ جا نمیرسه. تا اونجاییم که از خرید بازیکن محرومیم وضعیت همینه که هست. کافیه یه تیم بیاد مسی رو مهار کنه. نتیجه میشه این! فلج تدریجی !

Saeid~Barca
11-04-2014, 19:42
منم این فصل امیدی به بارسا ندارم . فصل قبل مشکل دفاع داشتیم ولی بعد از چند سال که رفتن دفاع بخرن رفتنو فرمالن همیشه مصدوم و متیو کند و خشک رو خریدن .
اوایل فصل امید زیادی به راکیتیچ داشتم ولی حالا بهم ثابت شد که اصلا در حد فابرگاس نیست . واقعا برام سواله که وقتی میخواستن از راکتیچ در پست هافبک وسط استفاده کنن چرا همون فابرگاس رو تو این پست بازی ندادن تا باعث نرفتنش از باشگاه بشن ؟!!!
در ضمن تو این سیستم انریکه مسی خیلی از دروازه دوره و این به ضرر بارساست شاید بتونه به هافبک های ضعیفمون کمک کنه ولی خودش یک تمام کنندست و این عقب بازی کردنش باعث میشه تو زمین گم بشه .

aliexpress
11-06-2014, 01:20
یه برد بی روح دیگه ! 2-0 مقابل آژاکس

کلا آژاکس تیمی نبود که بخواد مشکل ساز بشه واسمون. البته بازی رفت مشکل ساز شدن تا حدودی اونم به خاطر بیرون کشیدن مسی و نیمار بود! اما این بازی دیگه ریسک نکرد و فقط نیمار رو بیرون آورد

کل بارسا رو مسی میچرخه و بیشتر بردامون رو مدیون نبوغش هستیم. رو گل اول واقعا سخت بود جلو اون مدافع قد بلند جوری سر بزنی که به دروازه برسه و کسی رو خط بیرونش نیاره!!!

نیمار و سوارز چیز خاصی ازشون ندیدیم. سوارز فصل بعد کامل رو فرم میاد ! درست مثل نیمار و الکسیس !

دفاعمون زیاد محک نخورد ولی یه توپ خورد تو تیر دروازمون که اونم جناب ترشتگن شانس آورد گل نخورد!

وضعیت هافبکمون نرمال نیست! من الان خداروشکر میکنم تو این آشفته بازاری که تو خط هافبک به وجود اومده ژاوی تنهامون نزاشت! قبل شروع فصل تقریبا قطعی شده بود که میخواست بره لیگ قطر!

موندم اگه ژاوی میرفت.... ما کیو میخواستیم بازی بدیم؟؟؟ سرخی روبرتو ؟؟!!! باز رافینیا یکم از روبرتو بهتره ولی این روبرتو کلا هیچ خلاقیتی تو بازیشش نداره!

خداروشکر میکنم که ماسکی رو داریم! البته گاهی وقتا هم توپ خراب میکنه ولی خداییش این هافبک دفاعی به صد تای پیکه و بارترا و متیو و فرمائلن میارزه!

پدرو هم فارغ از پاس گلی که داد و دمشم گرم... ولی اونجا که اومد توپو استوپ لب نقطه کرنر خورد زمین فهمیدم که اینم دیگه تموم شده کلا !

راستی مسی به 71 گل اروپایی رائول رسید و فقط یه قدم تا شکوندنش فاصله داره

این بردا اصلا بهم حال نمیده! اصلا ! دیشب بازی رئال لیورپول رو میدیدم حال میکردم. خیلی شاداب بازی میکردن. البته با وجود بازیکنایی که دارن بایدم شاداب بازی کنن!

بارسای ما هم که نیازمند یه خونه کشی اساسی هست! هیات مدیره و زوبی زارتا و بارتومئو و همه باس شوت شن بیرون! تیم باید جوون گرایی کنه. بازیکنامون پیر شدن. باید تک تک تو همه پست ها بازیکن جوون بگیریم

با این محرومیت مون بارسا بره بشینه تو خونه بهتره تا اینکه بخواد بازی کنه!

aliexpress
11-08-2014, 21:30
همینم کم مونده بود از آلمریا نبریم ! بازم بدشانسی و 3 4 تا توپ به تیر دروازه ! و البته ترکیب چیدن انریکه هم نزدیک بود عملا از کورس خارجمون کنه !

سوارز داره همچنان بهتر و بهتر میشه. این بازی هم 2 تا پاس گل تر و تمیز داد. تو پست خودش یعنی مهاجم راست داره خوب جا میافته. ولی باید بره نوک، اون موقعست که باید ازش انتظار گلزنی زیاد داشته باشیم!

حریفم فقط یه ضد حمله تونست تو کل بازی بزنه که اونم گل خوردیم !

مثل اینکه مسی و بوسکتس هم مصدوم شدن! خودمون کم بدبختی داشتیم اینم اضافه شد ! حالا بوسکتس زیاد مهم نیس جاش ماسکی رو داریم ولی مسی ....

راستی شنیدم رئال و اتلتیکو هم تخلف کردن مثل بارسا و احتمال محرومیت شون وجود داره!!! اگه محروم بشن تا حدودی حق ضایع شده ی ما برمیگرده! گرچه من دوست ندارم این اتفاق بیوفته و حتی محرومیت بارسا هم باید بردارن!

نباید جلوی پیشرفت تیما رو گرفت. اگه اینا هم محروم بشن به تدریج لالیگا از رونق میوفته

Saeid~Barca
11-09-2014, 22:43
جالبه که انقدر بازیکنای تیم به تیرک علاقه دارن !!! بازی قبل 4 تیرک و این بازی هم 3 تیرک !
ولی واقعا حیف شد که ضربه قیچی سوارز گل نشد .
تنها نکته مثبت این بازی خوب بازی کردن سوارز بود که 2تا گل ساخت . ولی بازی خیلی از بازیکنا روی اعصابه و با این وضع بازی این فصل امیدی به این تیم ندارم .
انریکه هم شده مثل مارتینو که بعد هر بازی که امتیاز از دست میداد میگفت خوب نبودیم و باید نکات ضعفمون رو پیدا کنیم و تا آخر فصل این روند ادامه داشت !
ما تیمی نبودیم که به تیم هایی مثل آلمریا و سلتا رو بدیم تا ما رو به دردسر بندازن ، اونا فقط میومدن که ازمون کمتر گل بخورن . حالا رئال حریفاشو گل بارون میکنه و بازیکناش آمار گلشون رو میبرن بالا و ما داریم به سختی نتیجه میگیریم .
در ضمن از نیمکت نشینی پیکه هم خیلی خوشحال شدم باید یکم سیاست تو تیم وجود داشته باشه که بازیکنا از فیکس بودن خودشون مطمئن نباشن و برای ترکیب اصلی بجنگن .

aliexpress
11-10-2014, 01:28
واقعا با این وضعیت احتمال قهرمانی 10 درصده از نظر من! اونم با ارفاق!!!

بازیکنای تاثیر گذارمون تا به اینجا مسی ، نیمار ، ماسکرانو بودن. به تدریج سوارز هم به این جمع اضافه میشه. یعنی کلا 4 تا بازیکن. خط هافبک که امیدی بهش نیست... یه اینیستا رو داشتیم که اونم رو فرم نیست و مصدومم شد تازه.

کاش یه هافبک درست درمون داشتیم حداقل om:: اونوقت میشد کمی امید داشت! الان تاکتیک ما رسوندن توپ به مسیه ! اونم توپارو پخش میکنه !!! این رونالدویی که میبینین هر بازی گل میزنه 70 80 درصدش فقط به خاطر بازیکنایی هست که کنارشن! مودریچ که خودش یه تیمه ! به این کروس ، ایسکو ، خامس ، بیل ، بنزما و .... رو اضافه کنین! 30 20 درصدش بر میگرده به توانایی خودش! مسی توانایی فردیش خیلی بیشتر از رونالدو هست ! به خاطر ضعف خط هافبک هست که میاد عقب و بازیسازی میکنه و همین بازیسازیش باعث شده که از دروازه دور بشه و فاصله کذابی بین او و رونالدو به وجود بیاد. تواناییش نصف میشه دیگه در این صورت. که بخواد هم واسه خط حمله توان بزاره هم واسه هافبک!

سبک بازیمون که دیگه تکراری شده. بارها شده حریف ضد حمله زده توپ رو پس گرفتیم خودمون ضد حمله زدیم با نفرات زیاد و حریفم نفراتش کم بوده. اما بازیکنای پا به توپ ما به جای اینکه سریع پاس رو به جلو بدن کار سرعتی رو تو دستور کار قرار بدن توپ رو نگه میدارن یا با بقیه رو به عقب پاسکاری میکنن تا بازیکنای حریف برگردن سر جاشون !!! یعنی این جور مواقع متنفر میشم از این نوع بازی کردن! مگه باهاشون تعارف داریم؟! میگن آقا بفرما شما برگردین سر جاتون دفاع کنین تا ما پاس کاری خودمونو بکنیم! واقعا آدم نمیدونه چی بگه!

aliexpress
11-23-2014, 01:51
امشب شاهد بهترین بارسای این فصل و حتی چند سال اخیر بودیم !

خارق العاده بازی کردیم! پاس های تک ضرب سریع ، تیکی تاکا ، حفظ توپ عالی ، ایجاد مثلث ها و مربع های فرضی برای پاسکاری ! چیزی که تو چندین سال گذشته به ندرت میدیدیم

با این بازی یاد بارسای گواردیولا افتادم ! فوق العاده بودیم. همه عالی بودن!

نیمار همچنان روی فرم و عالی ! سوارز همچنان روی نوار پاس گل دادن ! امیدوارم گلم بزنه. ژاوی با اون سانتر عالیش! یادم نمیاد آخرین بار کی از روی ضربه آزاد گل زدیم !!!

واقعا لذت بردم از اینکه یکی از مدعیان لالیگا رو در هم کوبیدیم. اونم سویا ! تیمی که معمولا مشکل ساز میشه واسه ما ! برد 5-1 کم چیزی نیس!

بزارین این صحبتارو جمع کنیم. یه صحبت دیگه شروع کنیم

در مورد خدای فوتبال صحبت کنیم خوبه!؟

خوشحالم که بعد از مدت ها مسی رو از ته دل خوشحال دیدم! با هت تریک و رکورد شکنی تاریخیش !

هرچی در مورد این بشر بگم کم گفتم! همون دو کلمه " خدای فوتبال " همه چیزو توصیف میکنه!

لیو امروز استثنایی بود ،خیلی وقت بود دلم میخواست مسی هت تریک کنه. بالاخره اینکارو کرد ، اونم همزمان با شکستن رکورد تلمو زارا ! وقتی تو زمین جولان میده نمیشه از بازیش لذت نبرد

جشن کوچولوی بارسایی ها واسه لیو خیلی باحال بود

امروز هم واسه بارسا و هم واسه مسی خیلی خوشحال شدم

بشخصه مدت ها بود دیگه از سبک بازی بارسا خسته شده بودم و برد های خشک و بی روح واسم کسل کننده شده بود!

اما این بازی واقعا از ته دل منو خوشحال کرد! کاش همیشه همینجوری بازی کنیم...

یکم امیدوارتر شدم.امیدوارم لوچو حالمونو بیشتر از اینا خوش کنه !

Saeid~Barca
11-23-2014, 23:53
فاصله گل ها و پاس گل های لئو برای شکستن رکورد های :
بیشترین گل تاریخ لیگ قهرمانان ( انجام شده )
بیشترین پاس گل لیگ قهرمانان ( 9 پاس گل )بهترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا ( انجام شده )
بیشترین پاس گل تاریخ بارسلونا ( 14 پاس گل )
بیشترین گل تاریخ لالیگا ( انجام شده )
بیشترین پاس گل تاریخ لالیگا ( 6 پاس گل )
بیشترین گل تاریخ آرژانتین ( 8 گل )
بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیو ( انجام شده )
بیشترین پاس گل تاریخ ال کلاسیکو ( انجام شده )
او بهترین است...

Saeid~Barca
11-25-2014, 10:45
مقایسه کلی مسی و رونالدو

صرفا جهت اطلاع دوستان !!
مسی 565 بازی رسمی ==>> 423 گل
رونالدو 705 بازی رسمی ==>> 465 گل
مسی در چمپیونز لیگ 90 بازی ==>> 71 گل
رونالدو در چمپیونز لیگ 107 بازی ==>> 70 گل
مسی 30 هتریک ==>> که فقط 8 تایش با پنالتی بوده
رونالدو 29 هتریک ==>> که 17 تایش با پنالتی بوده !
مقایسه ی مسی و رونالدو از زمانی که رونالدو به لالیگا آمده
مسی : 80 بازی 99 گل 73 پاس گل 23 پنالتی!!! مجموعا 272
رونالدو : 76 بازی 97 گل 54 پاس گل 42 پنالتی!!! مجموعا 251
مسی رکورد دار گل در الکلاسیکو با 21 گل ، رونالدو فقط 13 گل در الکلاسیکو !
مسی در 23 سالگی موفق میشه در گرفتن توپ طلا هتریک کنه ، رونالدو در 23 سالگی اولین هتریک دوران فوتبالی خودش را در گل زدن اغاز می کنه !
مسی ==>> 27 سال سن
رونالدو ==>> 30 سال سن

[Only Registered And Activated Users Can See Links] B3%DB%8C%20%2829%29.jpg

aliexpress
11-30-2014, 02:46
چند روز پیش مقابل آپوئل برد خوبی رو داشتیم

که با هت تریک لئو همراه بود و البته آغاز گلزنی سوارز !

و خوشحال تر اینکه لوئیس سوارز گلشو روی نبوغ و حرکت تکنیکی فوق العادش به ثمر رسوند

میمونه بازی انتقامی مقابل پی اس جی تو نوکمپ

فردا شب هم که جدال فوق العاده سختی مقابل والنسیا تو مستایا داریم. خوشبینم به این بازی. امیدوارم 3 امتیازو بگیریم و فاصله با صدر جدول حفظ بشه

اینیستا هم میتونه بازی کنه

aliexpress
12-01-2014, 01:36
اوووووووه مای گاااااااااااااااااااااااا اد !!!

عجب بازی نفس گیری بووووووود :jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii::jeddiiiii:

نصفه جون شدیم تا گل زدیم! والنسیا لامصب سگ جون بودا ! خیلیییییی تلاش کردن گل نخورن و گل بزنن ولی آخرش باختن

اول از همه باید بگم که سرهنگ علیفر واقعا شوخی بدی بود که صدا و سیما با ما کرد !!! گزارشگر قحطی بود مگه؟؟؟؟ خیلی هم دوست داشت بگه جوزپ ماریا بارتومئو فلانه بهمانه ! باو فهمیدیم میشناسیش هزار بار هی میگی !

از دروازه شروع کنم! عملکرد براوو عالی بود. شک ندارم اگه اون تک به تکی که فقولی گیرش اومد و ویکتور والدس تو دروازه بود گل میخوردیم ! شک ندارما ! خیلی خوب گرفتش. دقیقه 11 هم اولین حمله والنسیا که شوت تقریبا ساده ای بود ولی اگه دقت میکردین متوجه میشدین موقعی که شوت زدن حواسش بود که سمت چپ دروازش 2 تا بازیکن حریف هست. واسه همین شوتو که زدن توپ رو که خواست دفع کنه رو به سمت راست خودش دفع کرد که بیوفته زیر پای بازیکن خودمون! واقعا دروازه بان باهوشیه! چندتا موقعیت دیگه هم گرفت دمش گرم واقعا !

یکی نیس به سوارز بگه آخه اون موقعیت چی بود که گلش نکردی؟!!! 7 متر دروازه کوبوند تو دست دروازه بان ! مسی و نیمار هم که زیر پرس شدید بودن. ولی مسی آخر کار زهر خودشو ریخت با اون سانترش !

پیکه هم امروز خوب بازی کرد نسبت به بازیای قبل.

امیدوارم بازم ماسکرانو رو تو هافبک ببینیم :ahaaaaaa:

درازه بانشون از اونا بود که میرفت امشب بهترین شب زندگیش بشه ها! شوت آخر بوسکتسم فکر کنم خورد به بازیکنی که رو خط وایساده بود برگشتش خورد پشت دروازه بان رفت تو گلشون! یه خورده خوش شانس بودیم اینجا

ولی اخه بازیکنای ما دروازه خالی چرا نمیزنن آخه ؟! :| در ضمن، حرکت فوق العاده زشتی کردن که با شیشه آب زدن تو سر مسی ! باید محرومشون کنن :|

در آخر یه خسته نباشید هم به داور مسابقه بگم که هم گل سالم مارو آفساید گرفت و هم هند وسط زمین رو نگرفت که نزدیک بود گل بخوریم!

به امید ادامه روند رو به رشدمون:barcelona:

Saeid~Barca
12-01-2014, 21:42
نمیدونم این دیگو آلوز از جون بارسا چی میخواد ؟!!! تا موقعی که تو آلمریا بود جلوی بارسا سگ میشد و نمیذاشت گل بزنیم و حالا هم که والنسیاست اینطوری با جون و دل مقابل توپ ها ایستادگی میکنه .
نباید از بی دقتی مهاجمامون هم بگذیریم که باید از موقعیت هاشون استفاده میکردن تا راحت تر بازی رو ببریم .
دقایق آخر با ناامیدی کامل بازی رو تماشا میکردم چون بهم ثابت شده بود که وقتی شب شب بارسا نباشه 3تا 90 دقیقه هم بشه بارسا گل بزن نیست ولی گل بوسکتس واقعا مزه داد. داشتم میمردم از خوشحالی ki::
تو این ثانیه ها گل زدن منو یاد بازی با سویا دو فصل قبل انداخت که با گل ویا بازی رو 3 _ 2 بردیم .
کلا خیلی مزه داد :ghelyon:

aliexpress
12-04-2014, 15:41
بازی جام حذفی رو مقابل هوئسکا کلیپش رو دیدم. سوای گل های قشنگ راکیتیچ و اینیستا ، عملکرد خط دفاعی مون وحشتناک بود!!! یعنی هر تیم دیگه ای جای اینا بود از این موقعیت هایی که گیرشون میومد قشنگ میتونستم 3 4 تایی بهمون بزنن!!!

این مونیر هم نشون داد فقط یه جرقه بوده! نزدیک 5 6 موقعیت خیلی خوب گل رو خراب کرد!

aliexpress
12-08-2014, 00:56
اینم پایان بازی با نتیجه 5-1 مقابل اسپانیول

نیمه اول فاجعه بودیم!! دفاع داغون بود. خط حمله یه موقعیتم نداشتیم فک کنم تا قبل گل !

ولی خداروشکر نیمه دوم به خودمون اومدیم و با هت تریک مسی ترکوندیمشون. نیمارم که همچنان چشم نواز بازی میکنه!

داوری که ماشالا هزار ماشالا یه گل مفت تقدیم حریف کرد! دستشون درد نکنه :|

aliexpress
01-02-2015, 01:16
جا داره یه خسته نباشید جانانه عرض کنم خدمت فیفا و کارکنانش :death:

محرومیت مون بخشیده نشد و میتونم بگم رسما بدبخت شدیم رفت پی کارش :sad:

سروش مادریدیسمو
01-05-2015, 14:18

لطفا به کسی بر نخوره این عکس رو فقط به خاطر جنله ی فانش گذاشتم اگه ناراحت شدید پاکش کنید.

aliexpress
01-05-2015, 14:59

لطفا به کسی بر نخوره این عکس رو فقط به خاطر جنله ی فانش گذاشتم اگه ناراحت شدید پاکش کنید.

نه داداش. چرا ناراحت بشیم ! اتفاقا با اینکه بارسایی هستم کلی خندم گرفت [Only Registered And Activated Users Can See Links]

اگه اینگونه عکس های ترول آمیز رو داری میتونی تو این تاپیک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بزاری

سروش مادریدیسمو
01-05-2015, 15:35
داداش لطفا آدرس تایپک رئالی ها رو بهم بده برم اونجا لطفا لینکشو بهم بده مرسی

aliexpress
01-05-2015, 15:39
داداش لطفا آدرس تایپک رئالی ها رو بهم بده برم اونجا لطفا لینکشو بهم بده مرسی

اینم لینک تاپیک رئال ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

newmaradona
02-06-2015, 02:33
شنیدم گواردیولا میخواد فصل بعد برگرده بارسا؟ :ahaaaaaa::ahaaaaaa:
حقیقت داره دوستان؟

سروش مادریدیسمو
02-06-2015, 12:49
شنیدم گواردیولا میخواد فصل بعد برگرده بارسا؟ :ahaaaaaa::ahaaaaaa:
حقیقت داره دوستان؟
کاش برگرده چون آنچلوتی خوب میدونه چجوری باید 5 تاییش کنه

aliexpress
02-06-2015, 13:05
سبک بازی گواردیولا واسه بارسا تموم شده ست از نظر من! همون دوره طلایی پپ با تیکی تاکا که رکورد زد تو یه فصل. دیگه بعد از اون به تدریج شاهد افت بارسا بودیم.

بارسا به تنوع تاکتیکی نیاز داره. چیزی که اخیرا لوچو داره این تنوع رو تو بارسا اجرا میکنه : ضد حمله !

aliexpress
02-14-2015, 12:50
این بارسایی ها کجان ؟؟؟ چرا شرکت نمیکنین تو بحثا ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

aliexpress
02-16-2015, 14:08
دیشب 5 تا زدیم. باز هم مثلث مخوف بارسا گلزنی کردن:flowerysmile: عجب گلی زد سوارز:rose:

لیونل مسی2
02-18-2015, 13:45
بارسا بهترین تیم اروپا وجهان فوتبال بدون شک.

Fc Bayern München
02-19-2015, 11:01
بارسا بهترین تیم اروپا وجهان فوتبال بدون شک.

( در ضمن بارسایی ها و رئالی ها { تیم ملی اسپانیا } بین هشت تیم برتر جهان هم نیستند )

نمی خوام بگم بارسلونا تیم بدی ــه ولی خب ... حقیقت تلخه

love::

azeraspeed
03-13-2015, 21:16
سلامheey::
میگم ب نظر شما dallliiiپدرو لایق شماره7بارسا هس؟:sad:
ب نظر من ک اصن لایق شماره7 نیس نمیگم بازیکن بدیه ولی دیگه اونقد هم بازیکن خوبی نیس ک بخوان شماره7 رو بدن بهش
شمار7 توی تیمای مطرح معمولا یکی از بهترین بازیکنای خوب دنیا و یا اون تیم هس:daghighan::sohappy:
و شماره7 بارسا رو بهتره ک بدن ب سوارز(ب نظر من):daghighan:
نظر شما چیه؟

42d3e78f26a4b20d412==