PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین لوگو برای دربی رو انتخاب کنید ( لطفا همه شرکت کنید )

Fc Bayern München
08-06-2014, 20:13
سلام دیدم چند وقته که اعضای سایت دربی به یه چیز نیاز دارن که متحول شوند ...
از همین رو برای ایتکه عکس سایت های دیگه رو کپی کنیم بیاید لوگو خودمون رو داشته باشیم مثلا این :
بجای اینکه همه جا اسم سایت رو بنویسیم یه لوگو داشته باشیم این هم مثل عکس اولیه .. :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
بجای [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یه لوگو زیبا و کوچیک بزاریم تا سایتمون رو بهتر کنیم
الان انجمن های دیگه همه لوگو دارن

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

این طرح امین عزیزه خیلی قشنگ شده میتونیم از این به بعد از این استفاده کنیم ...

این رو هم خود داش جعفر زحمتشو کشیدن ...

امیدوارم شما هم شرکت کنید

azeraspeed
08-07-2014, 01:14
سلام دیدم چند وقته که اعضای سایت دربی به یه چیز نیاز دان ک متحول شن ...
از همین رو برای ایتکه عکس سایت های دیگه رو کپی کنیم بیاید لوگو خودمون رو داشته باشیم مثلا این :
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بجای اینکه همه جا اسم سایت رو بنویسیم یه لوگو داشته باشیم این هم مثل عکس اولیه .. :

بجای [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) یه لوگو زیبا و کوچیک بزاریم تا سایتمون رو بهتر کنیم
الان انجمن های دیگه همه لوگو دارن
اسم نمیارم ولی امیدوارم شرکت کنین
:ookk:کاملا موافقم بات:ookk:

Fc Bayern München
08-07-2014, 06:30
توی سایت طراح ماهری وجود داره ؟ :tafakkor:

Fc Bayern München
01-27-2015, 15:54

am!n
01-27-2015, 19:44
تا فردا من یکی جدید می سازم و می زارم

am!n
01-29-2015, 10:24
نظرتون چیه؟

رامینی
01-29-2015, 23:43
طرح امین قشنگتره..........

Fc Bayern München
01-30-2015, 14:56
طرح امین قشنگتره..........

طرح امین خیلی زیباست از این به بعد از این لوگو استفاده کنیم راستی من در رابطه با اون لوگویی که ساخته بودم بگم که من اون رو نساختم توی ایران فستیوال بخش سایت دربی پیدا کردم نمیدونم کی ساخته احتمالا خود آقا جعفر ساخته ...

42d3e78f26a4b20d412==