PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | آموزش و بحث و تبادل نظر پیرامون بازی آنلاین و رایگان FIFA World |

aliexpress
07-23-2014, 00:39
با سلام

با معرفی بازی آنلاین و رایگان Fifa World در خدمتتون هستیم! بازی ای که توسط شرکت EA ساخته و پرداخته شده و تحت برنامه Origin اجرا میشه.

بازی در حاضر Beta یا همون آزمایشی هست.

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

توضیحات :

بازی تقریبا میشه گفت شبیه کریر مود فیفا هست.تو مسابقات شرکت میکنی و سکه میبری،بازیکن میخری،میفروشی،لول بازی تون اگه یکی بره بالا بهتون جایزه میده! جایزه هایی مثل توپ جدید، ورزشگاه جدید،کارت های افزایش قرارداد بازیکن،لوگو های جدید، لباس بازی های خانگی و خارج از خانه و ....

بسته به نظر خودتون میتونین این هارو فعال کنین یا حتی به فروش برسونیدشون!

وارد بازی که شدین ابتدا سوالاتی ازتون میکنه در مورد لیگ و تیم و بازیکن مورد علاقه تون.سپس انتخاب کنترلر و ...

همون ابتدا یه بازی انجام میدین تا چم و خم بازی دستتون بیاد!

بعد از اون وارد منوی اصلی بازی میشین.

سیستم به صورت اتوماتیک بازیکن بهتون میده و شما باید ترکیب بچینید و ذخیره کنید.تو بخش ترانسفر هم میتونید بازیکن خرید و فروش کنید! ولی باید به اندازه کافی سکه داشته باشید

بازی امکانات زیادی داره که به مرور باهاش آشنا میشید.

خب به صورت خیلی ابتدایی بازی رو براتون شرح دادم تا بدونید روال بازی چجوریه و دچار سو تفاهم نشید!

ساخت اکانت :

وارد این سایت ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بشید.یه اکانت برای خودتون بسازید.اگه اکانت دارید که دیگه نیازی به این عملیات نیست.

بعد از اینکه اکانت ساختید باید اوریجین رو هم دانلود کنید. لینک دانلود Origin ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پس از دانلود و نصب اوریجین برنامه رو که اجرا کنید دوباره احتمال زیاد یه آپدیت 75 مگی هم خودش انجام میده.

موقعی که دانلود تمام شد میتونید وارد برنامه بشید

البته اینم بگم که باید با فیل/تر شکن وارد بشین تا بازی رو پیدا کنین

دانلود بازی :

شما 2 راه دارید. یکی اینکه که از خود اوریجین بازی رو دانلود کنید یا اینکه فایل های فشرده بازی رو که در پایین قرار دادیم دانلود کنید

بستگی به نظر خودتون داره

اگر از راه دوم میخواید استفاده کنید باید فابل های زیر رو دانلود کنید.

لازم به ذکره که فایل های در پارت های 500 مگی آپلود شدن

دانلود از سرور FireDrive

پارت 1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پارت 2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پارت 3 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پارت 4 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پارت 5 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

پسورد فایل های فشرده : [Only Registered And Activated Users Can See Links]

جا داره یه تشکر هم بکنم از سایت هواداران کال آف دیوتی که فایل های فشرده رو آپلود کردن

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدید ترین لینک دانلود همراه با آخرین آپدیت :

شامل 3 پارت

دانلود از دراپ باکس ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

با تشکر دوست عزیزی که این فایل هارو آپلود کردن

آموزش نصب :

پس از اینکه فابل هارو دانلود کرد باید اونهارو از حالت فشرده خارج کنید و تو پوشه Origin Games بریزید

بعد از اینکار شما باید وارد اکانت تون بشید، بازی رو پیدا کنید و روی دانلود کلیک کنید تا سیستم فایل های شما رو بشناسه. و سپس یه آپدیت 140 مگی رو هم خودش دانلود میکنه و پس از اون دانلود به پایان میرسه

بعد از اون میتونید روی Play کلیک کنید و وارد بازی بشید

مشکلات و ارور های بازی :

- تعدادی از دوستان ممکنه که با دانلود مشکل پیدا کنند.زمانی که پارت ها رو تو پوشه Origin Games ریختید و سپس وارد بازی میشید تا روی دانلود کلیک کنید تا فایل شناخته بشه،

ممکن هست با مشکل دانلود نشدن مواجه بشین! یعنی اینکه روی داملود کلیک کنید و Preparing Download رو نشون بده و مدت طولانی هم منتظر بمونید و سرانجام ارور بده!

دوستانی که با این ارور مواجه میشن باید بار ها و بار ها رو دانلود کلیک کنند تا بالاخره شروع به دانلود کنه!

حالا ممکنه یکی مثل برادر من 5 6 بار ارور بده و دانلود کنه و یکی مثل من 50 60 بار !!!

اما به هر حال نا امید نشید انقدر این کار رو انجام بدید تا بالاخره دانلود کنه.

( توجه داشته باشید بار اول با فیل/تر شکن وارد اوریجین بشید بازی رو پیدا کنید،فیل/تر شکن رو آف کنید و روی دانلود کلیک کنید. اگه بازی توی قسمت My Games اوریجین شما

اومد،اگه دانلود نکرد برای دفعات بعد نیازی نیست دوباره با فیل/تر شکن وارد بازی بشید.به صورت عادی میتونید وارد بشید و روی دانلود کلیک کنید تا بالاخره دانلود رو شروع کنه )

- بعضی از دوستان نیز ممکن هست پس از انجام همه کار ها و اتمام دانلود ها،وقتی روی بازی کلیک میکنن یا تو اوریجین روی Play کلیک میکنن،هیچ اتفاقی نیوفته!

کافیه روی بازی کلیک راست کنید و گزینه Repair Game رو بزنید. منتظر بمونید کامل بازی رو Repair کنه. اگه اینجا هم با ارور مواجه شدین دوباره این کار رو تکرار کنید تا عملیات رو

شروع کنه

در آخر تصاویری از بازی میزارم

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

([Only Registered And Activated Users Can See Links])

این آموزش کاملا اختصاصی سایت دربی [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) میباشد

لطفا در صورت کپی نام منبع را ذکر کنید

امیدوارم که این تاپیک استقبال خوبی ازش بشه و این آموزش براتون مفید واقع بشه.

آی دی من تو بازی : Ali_Hyper

دوستان عزیز آی دی هاشونو بگن تا همدیگه رو اد کنیم

یا حقroz::

aliexpress
07-23-2014, 00:42
بچه ها وضعیت تیم من یکی که داغوونه lol:-

پس از ناکامی تو 3 بازی اول 3 4 تا بازیه فکر کنم که بردم:jeddiiiii:

s98
07-23-2014, 01:58
ا ! علی هایپر تویی :D
آیدی من SepehrKhalili

aliexpress
07-23-2014, 02:17
ا ! علی هایپر تویی :D
آیدی من SepehrKhalili

عه !!! داداش تو هم اینجایی ما خبر نداشتیم؟ :nishkhand:

خیر سرم اومد بشینم 2 دست بازی کنم. پینگم رفته رو 400 :|

بازی اول طرف وسط بازی نتش قطع شد من بردم. بازی دوم من نتم قطع شد حریفم برد!lol:-

aliexpress
07-23-2014, 06:05
خب نصفه شبی تونستیم یه بازی با سپهر عزیز انجام بدیم

حالا بماند که نتیجش چی شد! :nishkhand:

بازی خوبی بود.ولی این وضعیت پینگ ها خیلی رو اعصابهentezar::

s98
07-23-2014, 08:17
خدمت دوستان عزیز یادآور شم علی آقا تیمشون اول شانس بوده بعد دست و پا در آورده :d

aliexpress
07-23-2014, 08:47
من قبل بازی به شوخی گفتم کمتر از ۶ تا نخوری صلوات بفرست!
حالا بازیکن های من قدرتشون ۶۰ این طرفا.سپهر خان هم ۸۰
بعد بازی پشیمون شدم چرا گفتم ۶ تا.کاشکی ۱۰ تا میگفتم :دی

aliexpress
07-25-2014, 09:44
اینم یه رونمایی جدید از تیم و عملکردم تو بازی

تیمی متشکل از بازیکنای جوون و ناشناخته تشکیل دادم.به جز فابیو بقیشون چندان شناخته شده نیستن تو دنیای واقعی!

بازیکنای ترکیب اصلی سنشون همگی زیر 26 ساله.البته 2 تا دفاع پیرمرد 37 و 35 ساله هم دارم که با ندونم کاری خریدمشون!:nishkhand:

چطوره؟:evaa:

راستی چرا هیچکس نیست؟

دوساتایی که بازی میکنن بیان آی دی شونو بگن جمعمون گرم بشه

arashzx8
07-25-2014, 17:26
سلام
بچه ها من بازی رو دان کردم، همه چی حله
فقط هنگام اتصال به سرور در هنگام ورود به بازی ارور میده
تو رو خدا به دادم برسید

Erfan_7
07-25-2014, 23:45
اقا این بازی مثه فیفا میشه بازی کرد تو زمین؟:nishkhand:
اگ میشه از داخل بازی عکس بزارین لطفا :nishkhand:

aliexpress
07-26-2014, 01:10
سلام
بچه ها من بازی رو دان کردم، همه چی حله
فقط هنگام اتصال به سرور در هنگام ورود به بازی ارور میده
تو رو خدا به دادم برسید

سلام.اگه میشه یه عکس از ارور بزارید تا ببینیم مشکل چیه

aliexpress
07-26-2014, 01:14
اقا این بازی مثه فیفا میشه بازی کرد تو زمین؟:nishkhand:
اگ میشه از داخل بازی عکس بزارین لطفا :nishkhand:

اره همونطور که گفتم بازی تقریبا شبیه به کریر مود فیفا هست و خود شخص هم بازی میکنه،ترکیب میچینه،قرارداد با بازیکنا میبنده،سرمربی استخدام میکنه.آیتم تمرینی به بازیکنا میده و ......

متاسفانه تا حالا عکس از حین بازی نگرفتم.حالا سری بعد که بازی کردم میگیرم

جواد لام
07-26-2014, 23:50
با ایکس باکس هم میشه بازی کرد یا نه

aliexpress
07-27-2014, 01:36
با ایکس باکس هم میشه بازی کرد یا نه

تا جایی که میدونم این بازی فقط برای pc هست

s98
07-27-2014, 16:37
نصیحت :babaa:
بازیکن پیر نخرید :دی
تا میتوانید پاس کاری کنید و رو اعصاب حریف بروید

aliexpress
07-28-2014, 07:48
نصیحت :babaa:
بازیکن پیر نخرید :دی
تا میتوانید پاس کاری کنید و رو اعصاب حریف بروید

سپهر باورت میشه با یکی بازی داشتم... با کاسانو یه گل فوق العاده مزخرف بهم زد!!! بازیکنش افتاده بود رو زمین بازیکنای ما هم گیج شدن یهو بلند شد یه شوت الکی کرد توپ زمینی صاف رفت تو گل :| یعنی بخدا نزدیک 5 بار 10 بار زدم تو تیر دروازش گل نمیخورد کصافط :|

نیمه دوم یعنی یه گلی زدمش که تا عمر داره فکر نمیکنم یادش بره :nishkhand: با لاسینا ترائوره پشت محوطه جریمش بودم اومدم تو سر توپ بزنم دیر عمل کرد.با شوت و پاس همزمان.ولی پاسش نگرفت شوت کرد خیلیییییی یواش با بیرون پا قشنگ فرستادش کنج دروازش :/dancmas:-انقد حال کردم انتقامشو گرفتم.دقیقه 80 اینا هم فک کنم ماتیا دسترو یه گل دیگه زد 2-1 جلو افتادم.یارو میخواست اعصاب منو خورد کنه:| توپو آورد نزدیک دروازش همش با دروازه بانش پاسکاری میکرد بازیکنای ما هم نمیتونستن توپ و ازش بگیرن :| نیم ساعت تو دقیقه 90 مونده بود تموم نمیشد :|

تا اینکه یهو توپ اومد وسط زمین بازی تموم شد.نامرد میخواست عقدشو خالی کنه :| ولی خوب حالشو گرفتم lol:-

aliexpress
07-28-2014, 07:58
اینم تعدادی عکس از حین بازی برای دوستانی که میخواستن ببینن :

R7Prince
07-28-2014, 08:41
سلام تو رو خدا یکی جوابمو زود بده من فایل های جدا رو دانلود کردم همه کارهارو مو به مو انجام دادم اما بازم وقتی میزنم میره از اول دانلود می کنه:chakoshi::chakoshi::grey::grey::grey::hurt: :hurt:

aliexpress
07-28-2014, 08:46
سلام تو رو خدا یکی جوابمو زود بده من فایل های جدا رو دانلود کردم همه کارهارو مو به مو انجام دادم اما بازم وقتی میزنم میره از اول دانلود می کنه:chakoshi::chakoshi::grey::grey::grey::hurt: :hurt:

فایل های دانلود شده رو ریختین تو پوشه origin games ??? اگه ریخته باشین و تموم مراحل رو دقیق انجام بدین قاعدتا نباید چنین مشکلی پیش بیاد!

R7Prince
07-28-2014, 09:23
فایل های دانلود شده رو ریختین تو پوشه origin games ??? اگه ریخته باشین و تموم مراحل رو دقیق انجام بدین قاعدتا نباید چنین مشکلی پیش بیاد!

آره فقط یه چیز اونم اینکه باید محتویات پوشه اکسترکت شده رو بریزم یا خود پوشه ی fifa world

aliexpress
07-28-2014, 09:29
آره فقط یه چیز اونم اینکه باید محتویات پوشه اکسترکت شده رو بریزم یا خود پوشه ی fifa world

بله باید اول فایل های فشرده رو اکسترکت کنید و بعد پوشه ایجاد شده رو بریزین تو فولدر Origin Games. اصلا میتونین هنگام اکسترکت محل فولدر Origin games رو انتخاب کنین تا مستقیما همونجا بریزه

R7Prince
07-28-2014, 09:44
بله باید اول فایل های فشرده رو اکسترکت کنید و بعد پوشه ایجاد شده رو بریزین تو فولدر Origin Games. اصلا میتونین هنگام اکسترکت محل فولدر Origin games رو انتخاب کنین تا مستقیما همونجا بریزه
بازم همین کارو کردم ولی دوباره از اول شروع کرد من اینجوری انجام میدم اول با شیلترفکن می رم تو Originبعد بازی رو انتخاب می کنم بعد شیلتر فکن رو غیرفعال می کنم و بعدش دانلود رو می زنم به نظرت مشکلی داره

s98
07-28-2014, 11:59
ولی بنظر من گرافیکش از فیفا 14 بهتره :دی

s98
07-28-2014, 13:28
سپهر باورت میشه با یکی بازی داشتم... با کاسانو یه گل فوق العاده مزخرف بهم زد!!! بازیکنش افتاده بود رو زمین بازیکنای ما هم گیج شدن یهو بلند شد یه شوت الکی کرد توپ زمینی صاف رفت تو گل :| یعنی بخدا نزدیک 5 بار 10 بار زدم تو تیر دروازش گل نمیخورد کصافط :|

نیمه دوم یعنی یه گلی زدمش که تا عمر داره فکر نمیکنم یادش بره :nishkhand: با لاسینا ترائوره پشت محوطه جریمش بودم اومدم تو سر توپ بزنم دیر عمل کرد.با شوت و پاس همزمان.ولی پاسش نگرفت شوت کرد خیلیییییی یواش با بیرون پا قشنگ فرستادش کنج دروازش :/dancmas:-انقد حال کردم انتقامشو گرفتم.دقیقه 80 اینا هم فک کنم ماتیا دسترو یه گل دیگه زد 2-1 جلو افتادم.یارو میخواست اعصاب منو خورد کنه:| توپو آورد نزدیک دروازش همش با دروازه بانش پاسکاری میکرد بازیکنای ما هم نمیتونستن توپ و ازش بگیرن :| نیم ساعت تو دقیقه 90 مونده بود تموم نمیشد :|

تا اینکه یهو توپ اومد وسط زمین بازی تموم شد.نامرد میخواست عقدشو خالی کنه :| ولی خوب حالشو گرفتم lol:-

یارو برزیلی بوده احتمالا
کلا اگه دیدید بازیتون با میمون ! عذر میخوام بابت توهین به این حیوان , کلا اگه دیدید حریفتون برزیلی بود درجا از بازی برید بیرون
جنبه باخت ندارن ! یا از بازی میپرن بیرون , یا گند میزنن به بازی
بیخود نیست سمتشون موز پرت میکنن :nishkhand:

Mo]-[amaD
07-28-2014, 16:27
سلام
عکسایی که توی بازی میگیریم کجا سیو میشه ؟:fek konam:

sinagh
07-28-2014, 17:53
سلام بر همه دوستان من تنها مشکلم تو بازی دستس که اصن نمیتونم باهاش بازی کنم عادت ندارم کسی میدونه چجوری میشه تنظیماتشو عوض کرد؟

s98
07-28-2014, 18:21
علی دستم به دامنت
میخوام برم تو فیفا ارور میده سرور ea چی چی چی چی
ولی قبل اینکه queit روبزنم صفحه کامل و درست لود میشه ولی نمیشه کاری کرد دیگه :ehe:

s98
07-28-2014, 19:19
-[amaD;177649']سلام
عکسایی که توی بازی میگیریم کجا سیو میشه ؟:fek konam:
C:\Users\\Documents\FIFA World\1000652117635\media\capturedmedia
اینجا !

s98
07-28-2014, 19:20

این رو به نوه هام نشون بدین ! رئال سوراخ است :دی

Mo]-[amaD
07-28-2014, 22:42

این رو به نوه هام نشون بدین ! رئال سوراخ است :دی
منم یه بازی با یه یوزری که اسمیش real madrid بود داشتم 6-0 بردمش :D
اینم عکس یکی گل ها :

Mo]-[amaD
07-28-2014, 22:45
علی دستم به دامنت
میخوام برم تو فیفا ارور میده سرور ea چی چی چی چی
ولی قبل اینکه queit روبزنم صفحه کامل و درست لود میشه ولی نمیشه کاری کرد دیگه :ehe:
واسه منم همین ارور رو میده
فکر کنم سروراشون خرابه :|

Erfan_7
07-28-2014, 22:51
منم عاشقش شدم دارم اوریجین رو مینصبم ک ازش دانلود کنم :yes::danc:

sinagh
07-28-2014, 23:21
سلام دوستان من مشکلم تو بازی دستس که اصن نمیتونم باهاش بازی کنم عادت ندارم کسی میدونه چجوری میشه تنظیماتشو عوض کرد؟

Mo]-[amaD
07-28-2014, 23:34
سلام دوستان من مشکلم تو بازی دستس که اصن نمیتونم باهاش بازی کنم عادت ندارم کسی میدونه چجوری میشه تنظیماتشو عوض کرد؟
بالای صفحه گزینه ی option رو بزن
بعد قسمت controls تنظیماتی که مخوای رو بزار

Erfan_7
07-28-2014, 23:42
آقا این چ مشکلیه :daghon:
نمزاره دانلود کنم:daghon:

sinagh
07-29-2014, 00:09
-[amaD;177672']بالای صفحه گزینه ی option رو بزن
بعد قسمت controls تنظیماتی که مخوای رو بزار

خوب اخه عوض نمیشه فقط میشه رو اون 3 حالتی که خودش گفته گذاشت من با هیچکدوم عادت ندارم میخوام کاستوم تغییر بدم اون جوری کسی انجام تونسته بده؟

s98
07-29-2014, 00:23
اینم ترکیب تیم من
فقط دروازه بان هارو حال کنید
به ترتیب موقعیت سنی و مناسب بودن برا تیم چیدم
آورال اولی : 80
دومی : 84
سومی : 81

خوب اخه عوض نمیشه فقط میشه رو اون 3 حالتی که خودش گفته گذاشت من با هیچکدوم عادت ندارم میخوام کاستوم تغییر بدم اون جوری کسی انجام تونسته بده؟
برو توی C:\Users\Sepehr.PC\Documents\FIFA 14
buttonDataSetup.ini
رو کپی کن به
C:\Users\Sepehr.PC\Documents\FIFA World
و بعد گزینه Read Only رو فعال کن , تنظیمات کنترل ها عین فیفا 14 میشه

aliexpress
07-29-2014, 02:07
آقا این چ مشکلیه :daghon:
نمزاره دانلود کنم:daghon:

از خود اوریجین دانلود کردی یا فایل های فشرده؟؟؟

aliexpress
07-29-2014, 02:10
اینم ترکیب تیم من
فقط دروازه بان هارو حال کنید
به ترتیب موقعیت سنی و مناسب بودن برا تیم چیدم
آورال اولی : 80
دومی : 84
سومی : 81

برو توی C:\Users\Sepehr.PC\Documents\FIFA 14
buttonDataSetup.ini
رو کپی کن به
C:\Users\Sepehr.PC\Documents\FIFA World
و بعد گزینه Read Only رو فعال کن , تنظیمات کنترل ها عین فیفا 14 میشه

اوه اوه ! رفتی ماسکرانو و تراشتگن خریدی؟ :| فکر نکنم دیگه بتونم شکستت بدم :nishkhand:

ولی ما با بازیکنای قدرت 75 همچنان زهر دار هستیمki:::eee:

Erfan_7
07-29-2014, 02:17
از خود اوریجین دانلود کردی یا فایل های فشرده؟؟؟
اقا فعلا اینو بیخیال الان از نوع رفتم تو اوریجین باید آپدیت میشد 38مگابایتش دانلود شد بعد دگ هنگ کرد حتما هم باید با ف-ی-ل-ت-رشکن دانلود شه شما با چ ف-ی-ل-ت-رشکنی دانلودش کردید؟:daghon:

aliexpress
07-29-2014, 02:23
اقا فعلا اینو بیخیال الان از نوع رفتم تو اوریجین باید آپدیت میشد 38مگابایتش دانلود شد بعد دگ هنگ کرد حتما هم باید با ف-ی-ل-ت-رشکن دانلود شه شما با چ ف-ی-ل-ت-رشکنی دانلودش کردید؟:daghon:
خود اوریجین رو من بدون فیل/تر شکن آپدیت کردم! فکر کنم برای آپدیت نیازی به فیل/تر شکن نباشه.حالا شما اگه مشکل پیدا کردین یه بار امتحان کنین شاید درست شد.در ضمن من از کریو استفاده میکنم

Erfan_7
07-29-2014, 02:26
خود اوریجین رو من بدون فیل/تر شکن آپدیت کردم! فکر کنم برای آپدیت نیازی به فیل/تر شکن نباشه.حالا شما اگه مشکل پیدا کردین یه بار امتحان کنین شاید درست شد.در ضمن من از کریو استفاده میکنم
بدون ف-ی-ل-ت-رشکن آپدیت نمیکنه میره تو نسخه آفلاینه بازی متاسفانه همین امروز کریوم کانکت نمیشه بدبختیه واقعا :ey babaaa::aaaa:

aliexpress
07-29-2014, 02:32
بدون ف-ی-ل-ت-رشکن آپدیت نمیکنه میره تو نسخه آفلاینه بازی متاسفانه همین امروز کریوم کانکت نمیشه بدبختیه واقعا :ey babaaa::aaaa:

خب از ف/ری گ/یت استفاده کن.رایگانم هست

sinagh
07-29-2014, 04:36
ایدی من : sinagh1998

aliexpress
07-29-2014, 04:52
خب با سینا جان هم بازی کردم.واقعا خوب بازی میکنه.از اوناییه که خیلی سرسختن و به این راحتیا پا پس نمیکشن.خلاصه بازیای خیلی خوبی کردیم

aliexpress
07-29-2014, 05:11
بچه ها من تا حالا یه برد یا باخت سنگین نداشتم! :|

البته یه برد که دارم ولی حسابش نمیکنم. :دی ولی سنگین ترین بردم یادمه با یکی بازی داشتم اون موقع ها که بازیکنام همشون اورلشون 60 این طرفا بود....تا دقیقه 30 4 تا زده بودمش!کصافط از بازی اومد بیرون :|

سنگین ترین باختم تا جایی که یادمه 2-0 بوده :|

کلا من تو کار خفیف هستما . برد و باخت خفیف lol:-

s98
07-29-2014, 09:46
بچه ها من تا حالا یه برد یا باخت سنگین نداشتم! :|

البته یه برد که دارم ولی حسابش نمیکنم. :دی ولی سنگین ترین بردم یادمه با یکی بازی داشتم اون موقع ها که بازیکنام همشون اورلشون 60 این طرفا بود....تا دقیقه 30 4 تا زده بودمش!کصافط از بازی اومد بیرون :|

سنگین ترین باختم تا جایی که یادمه 2-0 بوده :|

کلا من تو کار خفیف هستما . برد و باخت خفیف lol:-
یه چیزی داری بعد دو سه خرید دیگه امشبم بیا یه دست بزنیم :crazy:

aliexpress
07-29-2014, 15:20
یه چیزی داری بعد دو سه خرید دیگه امشبم بیا یه دست بزنیم :crazy:

انصافا تیمت خیلی قوی تر از منه :| ashem:-chomagh

دیشب چرا نیومدی؟ :| 10 مین نمیتونستی تحمل کنی؟؟؟؟؟!:soal:

Mo]-[amaD
07-29-2014, 15:48
کسی الان نمیاد بازی؟
id:mohamad7824

Erfan_7
07-30-2014, 21:29
دوستان ایشالله از فرداشب ب جمعتون اظافه میشم :nishkhand:
از اوریجین هیچجور نتونستم دانلود کنم بازیو مجبور شدم از فایلهای فشرده دانلود کنم ک تا الان 3تا پازت تموم شده :nishkhand:
فقط اینک برای اجرای بازی حتما نیازه ک اوریجین آپدیت باشه؟:eee:
اخه اذیت میکنه همش رو 38 یا بیشتر و کمتر هنگ میکنه دگ آپدیت نمیشه باید بستش از نو آپدیت کرد :ehe:
ی کمکی کنید ممنون میشم:blush:

sinagh
07-31-2014, 04:37
کسی میدونه این ارور واسه چیه؟

Erfan_7
07-31-2014, 11:48
دوستان میشه بگید پوشه FIFA World شما دقیقا حجمش چقدره ممنون میشم سریع جواب بدید :daghighan:

aliexpress
07-31-2014, 12:01
دوستان میشه بگید پوشه FIFA World شما دقیقا حجمش چقدره ممنون میشم سریع جواب بدید :daghighan:

حجمش برای من 2.19 گیگ هست

Erfan_7
07-31-2014, 12:03
حجمش برای من 2.19 گیگ هست
اوه فک کنم بعده اکسترکت شده 4 گیگ و خورده ای :ajibeee:

aliexpress
07-31-2014, 12:08
اوه فک کنم بعده اکسترکت شده 4 گیگ و خورده ای :ajibeee:

مگه میشه!؟!!!!!!!!:scare3:

فکر کردن که نداره! بعد از اکسترکت ببین حجمش چقد شده دیگه!

Erfan_7
07-31-2014, 12:16
مگه میشه!؟!!!!!!!!:scare3:

فکر کردن که نداره! بعد از اکسترکت ببین حجمش چقد شده دیگه!
خداروشکر درس شد اشتباهی ی نمونه دگ از پوشه تو خودش بود حجمش 2 برابر شده بود mas:-
الان ریختم تو پوشه Origin Game بهد پوشه بازی قفل افتاده روش مشکلی ایجاد نمیکنه؟:fek konam:

aliexpress
07-31-2014, 12:22
خداروشکر درس شد اشتباهی ی نمونه دگ از پوشه تو خودش بود حجمش 2 برابر شده بود mas:-
الان ریختم تو پوشه Origin Game بهد پوشه بازی قفل افتاده روش مشکلی ایجاد نمیکنه؟:fek konam:

منظورت چیه قفل افتاده روش؟!

برای من که قفلی چیزی وجود نداره

Erfan_7
07-31-2014, 12:28

اینطوری شده :look:

aliexpress
07-31-2014, 12:31

اینطوری شده :look:

واسه من که اینجوری نیست.این قفله فک کنم رو فایل های مهم سیستم زده میشه حالا چرا رو این زده دلیلشو نمیدونم!

ولی دز کل فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد

Erfan_7
07-31-2014, 12:43
اووووووووووف آقا تو اوریجین کلی میگرده تو Preparing Download میمونه بعدم این ارور و میده :ehe:om::

aliexpress
07-31-2014, 12:58
اووووووووووف آقا تو اوریجین کلی میگرده تو Preparing Download میمونه بعدم این ارور و میده :ehe:om::

اروری که واسه شما داده با اروری که من باهاش برخورد میکردم یه خورده فرق داره!

ولی همونطور که گفتم تو پست اول،انقد روی دانلود کلیک کنید تا بالاخره دانلود کنه

Erfan_7
07-31-2014, 13:35
داش علی پوشه رو از قفل دراوردم الان این ارور و میده :daghon:

aliexpress
07-31-2014, 14:02
داش علی پوشه رو از قفل دراوردم الان این ارور و میده :daghon:

طبق چیزایی که تو پست اول گفتم عمل کردی؟؟بدون فیل/تر شکن باید دانلود کنی.ببین بیشتر از همه کدوم ارور رو میده؟

Erfan_7
07-31-2014, 14:09
طبق چیزایی که تو پست اول گفتم عمل کردی؟؟بدون فیل/تر شکن باید دانلود کنی.ببین بیشتر از همه کدوم ارور رو میده؟

اره ف-یلترشکنو خاموش کردم ولی الان داره خود اوریجین آپدیت میشه قبلا کامل نشده بود:daghon:

aliexpress
08-02-2014, 07:41
بچه ها یه مشکلی که من جدیدا باهاش درگیر شدم....

اینه که تا قبل از وارد شدن به بازی همه چی خوبه! پینگ حول و حوش 190 هست و نوسان کمی داره.

اما به محض وارد شدن به بازی پینگ میره رو 300 400 500 !!!! و نوسان خیلی زیاد به همراه تیم اوت!!! نمیدونم چرا اینجوری میشه قبلا اینجوری نبود!

کسی از دوستان به این مشکل بر نخورده یا فقط مشکل از اینترنت منه؟؟؟

Erfan_7
08-03-2014, 21:43
داش علی اوریجین رو بالاخره تونستم آپدیت کنم الان دگ ارور مثه اروره تو شده فقط اینک هربار ک میخواد بگرده واس دانلود تقریبا خیلی طول میکشه اینجوری ک گفتی 50 60 بار چن ساعت طول میکشه ک entezar::

aria2015
08-04-2014, 00:45
با سلام و تشکر. واسه من این اررور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید . راستی جسارتا اگه من بخوام از اینجا دان کنم سالمه ؟

6754

aliexpress
08-04-2014, 09:59
داش علی اوریجین رو بالاخره تونستم آپدیت کنم الان دگ ارور مثه اروره تو شده فقط اینک هربار ک میخواد بگرده واس دانلود تقریبا خیلی طول میکشه اینجوری ک گفتی 50 60 بار چن ساعت طول میکشه ک entezar::

آره خیلی طول میده شاید نزدیک ربع ساعت 20 دقیقه نیم ساعت. من نزدیک یه هفته باهاش سروکله زدم تا بالاخره دانلود رو شروع کرد!

aliexpress
08-04-2014, 10:01
با سلام و تشکر. واسه من این اررور رو میده ممنون میشم اگه کمکم کنید . راستی جسارتا اگه من بخوام از اینجا دان کنم سالمه ؟

6754

سلام. این ارور به این دلیل به وجود میاد که شما بدون فیل/تر شکن وارد اوریجین شدید!برای گشت و گذار تو اوریجین به فیل/تر شکن نیاز هست. فایل هایی که قرار دادیم نیز همشون سالم هستن

aria2015
08-04-2014, 15:17
سلام. این ارور به این دلیل به وجود میاد که شما بدون فیل/تر شکن وارد اوریجین شدید!برای گشت و گذار تو اوریجین به فیل/تر شکن نیاز هست. فایل هایی که قرار دادیم نیز همشون سالم هستن

مرسی از جوابتون.ولی چه با هیتلر شکن چه بدون اون نمیشه

aliexpress
08-04-2014, 15:41
مرسی از جوابتون.ولی چه با هیتلر شکن چه بدون اون نمیشه

من الان با کریو امتحان کردم مشکلی نداشت.البته بعضی وقتا با فیل/تر شکنم جواب نمیده که باید چندین بار امتحان کنین خارج بشین دوباره امتحان کنین احتمالا درست میشه.تو سیستم های دیگه این مشکل واسه خودمم پیش اومده بود

Erfan_7
08-05-2014, 14:23
داش علی داغون شدم ی هفتس درگیرشم ولی بازم همون ارور ی راهی بده جان من om:::ey babaaa:

aliexpress
08-05-2014, 14:31
داش علی داغون شدم ی هفتس درگیرشم ولی بازم همون ارور ی راهی بده جان من om:::ey babaaa:

داداش من دیگه اشکم در اومده بود هر کاری میکردم دانلود نمیکردا ! اصن داغونم کرده بود ! دردسرش زیاده واقعا

Erfan_7
08-09-2014, 01:36
آقا بالاخره تونستم درس کنم :hooora2::haaa:
فقط الان ی مشکل دگ هس :|
الان وقتی میرم تو بازی بعد 1 یا 2 دقیقه ارور Lost Network Cannections میده ولی از زیرش منو کار میکنه بازیم داره انجام میشه ولی اروره مزاحمه :|
ممنون میشم بگید مشکل از چیه داش علی بیا کمک کن :nishkhand:
راستی ایدیم: Erfan_Seven77
ادد کنید سوراختون کنم البته اگ اروره بزاره تیممو بسازم حتی بازیکنامم ورنداشتم :|

aliexpress
08-09-2014, 02:21
آقا بالاخره تونستم درس کنم :hooora2::haaa:
فقط الان ی مشکل دگ هس :|
الان وقتی میرم تو بازی بعد 1 یا 2 دقیقه ارور Lost Network Cannections میده ولی از زیرش منو کار میکنه بازیم داره انجام میشه ولی اروره مزاحمه :|
ممنون میشم بگید مشکل از چیه داش علی بیا کمک کن :nishkhand:
راستی ایدیم: Erfan_Seven77
ادد کنید سوراختون کنم البته اگ اروره بزاره تیممو بسازم حتی بازیکنامم ورنداشتم :|
آقا تبربییییییییک.اگه ارور از داخل بازیه پس اینترنت شما مشکل داره.وضعیت پینگتون رو بررسی کنید ببینید چجوریه

aria2015
08-09-2014, 20:03
سلام دوستان. من بازی رو از طریق خود اوریجین دان کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم کرش (crash) میکنه اگه امکانش هست کمکم کنین خیلی ممنون

Erfan_7
08-09-2014, 20:55
داش علی مشکلم حل شد:ahaaaaaa:
درخواست ادد فرستادم ادد کن سوراخت کنم:jeddiiiii:

Erfan_7
08-09-2014, 20:56
سلام دوستان. من بازی رو از طریق خود اوریجین دان کردم ولی وقتی میخوام وارد بازی بشم کرش (crash) میکنه اگه امکانش هست کمکم کنین خیلی ممنون
داداش رو بازی کلیک راست کن تو اوریجین گزینه Repare Game رو بزن بزار فایلاتو بشناسه درس میشه :tafakkor:

aria2015
08-09-2014, 20:58
[QUOTE=Erfan_7;178358]داداش رو بازی کلیک راست کن تو اوریجین گزینه Repare Game رو بزن بزار فایلاتو بشناسه درس میشه :tafakkor:[/QUOTE

داداش ممنون ولی خودم قبل از همه کار این کارو کردم و نشد

Erfan_7
08-09-2014, 21:40
داداش ممنون ولی خودم قبل از همه کار این کارو کردم و نشد[/QUOTE]

اهان راستی واس من اون اول اینطوری شده بود قندشکنو بستم اوریجین کلن ببند از نوع بازش کن برو تو بازی:yes:

aria2015
08-09-2014, 22:28
داداش ممنون ولی خودم قبل از همه کار این کارو کردم و نشد

اهان راستی واس من اون اول اینطوری شده بود قندشکنو بستم اوریجین کلن ببند از نوع بازش کن برو تو بازی:yes:[/QUOTE]

مرسی ولی نشد...

aliexpress
08-11-2014, 03:15
داش علی مشکلم حل شد:ahaaaaaa:
درخواست ادد فرستادم ادد کن سوراخت کنم:jeddiiiii:

داداش ما که ادعایی نداریم :nishkhand:

دو هفته ای میشه نتم افتضاحه!

وفتایی که نت خوبه معمولا پینگم رو 500 هست !

هنوز حتی اوریجینمم آپدیت نکردم.نتم درست شد میام بازی هم میکنیم.وقت زیاده:eynak:

aria2015
08-11-2014, 19:57

aliexpress
08-11-2014, 20:12

سلام.بازیتون که کرش میشه ارور خاصی نمیده؟؟؟ اگه ارور میده عکس بگیرید بزارید اینجا

اگرم نمیده... که شرمنده من راهی به ذهنم نمیرسه دیگه.

من فقط از طریق دانلود پارت های فشرده شده دانلود کردم و از اوریجین دان نکردم ببینم قضیه چیه!

Mahdi1370
08-12-2014, 11:54
سلام دوستان
بازی واسه من خیلی لگ داره....پینگم:190
راهی هست بشه درستش کرد؟

javad.izanlo
08-12-2014, 13:19

یارو در دقیقه ی 66 بازی رو قطع کرد وگرنه شاید بیشتر میزدم
تازه بازی برای من away بود :/danc:/danc:/danc:/danc

javad.izanlo
08-12-2014, 13:28

سلام برو توی اوریجین ،بعد قسمت my game روی fifa word کلیک راست کن بعد گزینه repiar game رو بزن درست میشه
اگه درست شد ندا بده

s98
08-12-2014, 14:38
و اینگونه است که سرجیو بوسگست هم در ترکیب سپهر ظاهر میشود :D
ID : SepehrKhalili

aliexpress
08-12-2014, 14:47
من پینگم الان تو بهترین حالت! یعنی خیلی حالش خووووووب باشه 500 هست!

الانم با پینگ 700 دارم پست میدم!

خوشا به حال کسانی که اینترنت درستی دارند....

aria2015
08-12-2014, 16:42
سلام برو توی اوریجین ،بعد قسمت my game روی fifa word کلیک راست کن بعد گزینه repiar game رو بزن درست میشه
اگه درست شد ندا بده

داداش مرسی از جوابت.ولی خودم قبل از همه کاری این کارو انجام داده بودم ولی نشد

javad.izanlo
08-13-2014, 22:57
آقایون
این سیستم خرید بازیکنش مثل فیفا 14 هست ؟یعنی بازیکنات پیشرفت می کنن یا نه فقط سوری هست؟
بعد برای چی وقتی بازیکن م خری علامت باشکاهش روش هست مگه مثل مسترلیگ فیفا 14 نیست؟
کلا یه توضیح بدین خیلی خوبه از محیطش

aliexpress
08-14-2014, 13:01
آقایون
این سیستم خرید بازیکنش مثل فیفا 14 هست ؟یعنی بازیکنات پیشرفت می کنن یا نه فقط سوری هست؟
بعد برای چی وقتی بازیکن م خری علامت باشکاهش روش هست مگه مثل مسترلیگ فیفا 14 نیست؟
کلا یه توضیح بدین خیلی خوبه از محیطش

سیستم خریدش یکم فرق داره با فیفا 14.ممکنه یه بازیکن مثل نگردو تو 1000 تا تیم باشه و تو هر 1000 تا هم قدرتش ثابته! فقط اگه تمرینش بدین تو تیمتون اطراف قدرتش با رنگ نقره ای نشون داده میشه

البته این واسه زمانی بود که من چند هفته پیش بازی میکردم و الان ممکنه فرق کرده باشه

لوگوی باشگاه هم واسه این میزنه که مشخص بشه تو دنیای واقعی بازیکنا تو چه تیمی هستن.اما موقع خرید بازیکنا تو بخش ترانسفرز نشنون میده که چه یوزری بازیکن رو فروخته

javad.izanlo
08-14-2014, 18:40
سیستم خریدش یکم فرق داره با فیفا 14.ممکنه یه بازیکن مثل نگردو تو 1000 تا تیم باشه و تو هر 1000 تا هم قدرتش ثابته! فقط اگه تمرینش بدین تو تیمتون اطراف قدرتش با رنگ نقره ای نشون داده میشه

البته این واسه زمانی بود که من چند هفته پیش بازی میکردم و الان ممکنه فرق کرده باشه

لوگوی باشگاه هم واسه این میزنه که مشخص بشه تو دنیای واقعی بازیکنا تو چه تیمی هستن.اما موقع خرید بازیکنا تو بخش ترانسفرز نشنون میده که چه یوزری بازیکن رو فروخته

این علامت رو سر بازیکن ها چیه ؟ اونا توی ترکیب تیم نمی تونن بازی کنند ،ازچیه؟

Erfan_7
08-15-2014, 02:41
این علامت رو سر بازیکن ها چیه ؟ اونا توی ترکیب تیم نمی تونن بازی کنند ،ازچیه؟
داداش این علامت یعنی قرارداد بازیکن تموم شده باید روش کلیک کنی گزینه Add Customise فک کنم اونو بزنی یکی از قرارداد های برنز و نقره ای و طلایی رو انتخاب کنی

javad.izanlo
08-15-2014, 10:02
داداش این علامت یعنی قرارداد بازیکن تموم شده باید روش کلیک کنی گزینه Add Customise فک کنم اونو بزنی یکی از قرارداد های برنز و نقره ای و طلایی رو انتخاب کنی
آقا من اونو زدم (apple Customise) فک کنم اینه) بعد هیچی نیست که من تمدید کنم تو اون صفحه ایی که میاد،خواهشا کمک کنید:aaaaaa:
اگه کسی میدونی چیه راهنماییم کنید ممون:bia inja::bia inja:

aliexpress
08-15-2014, 19:06
آقا من اونو زدم (apple Customise) فک کنم اینه) بعد هیچی نیست که من تمدید کنم تو اون صفحه ایی که میاد،خواهشا کمک کنید:aaaaaa:

سلام.روی بازیکن مورد نظر که کلیک کردین گزینه Apply Consumable رو انتخاب کنین.یه صفحه جدید باز میشه که توش کارت هایی که دارینو نشون میده.اگه کارت Contract دارین اونو انتخاب کنین.حالا چه طلایی چه نقره ای چه برنز

اگرم نداشتین میتونین برین تو بخش Transfers کارت مورد نظر رو بخرین

Erfan_7
08-15-2014, 22:38

خب اگ نداری بحثش جداس باید بری تو تب transfers بعد گزینه Contracts بعد کارت های قرارداد برای مزایده گزاشته شده اونارو بخر بعد بده ب بازیکنات :ghelyon:

javad.izanlo
08-16-2014, 20:28
خب اگ نداری بحثش جداس باید بری تو تب transfers بعد گزینه Contracts بعد کارت های قرارداد برای مزایده گزاشته شده اونارو بخر بعد بده ب بازیکنات :ghelyon:
آقایون ممنون که جواب دادید مشکلم حل شد:chakerim:

aria2015
08-19-2014, 18:07
سلام دوستان . اینم id من
aria506

javad.izanlo
08-19-2014, 19:44
آقایون توی فیفا ورد اگه با کسی می خوایی بازی کنی ،حتما باید با تیمی که داری بازی کنی یا نه با تیم های باشگاهی دیگه میشه ؟
توی حالت آزاد نمیگم که سرچ میکنه ها ،من منظورم اینه که مثلا من یک دوست ادد کردم ولی فقط میتونم با تیم باشگاهی که درست کردم بازی کنم ،من دلم می خواد با تیم های باشگاهی دیگه باهاش بازی کنم. آیا راهی هس؟

aliexpress
08-19-2014, 21:19
آقایون توی فیفا ورد اگه با کسی می خوایی بازی کنی ،حتما باید با تیمی که داری بازی کنی یا نه با تیم های باشگاهی دیگه میشه ؟
توی حالت آزاد نمیگم که سرچ میکنه ها ،من منظورم اینه که مثلا من یک دوست ادد کردم ولی فقط میتونم با تیم باشگاهی که درست کردم بازی کنم ،من دلم می خواد با تیم های باشگاهی دیگه باهاش بازی کنم. آیا راهی هس؟

نمیدونم تا حالا امتحان نکردم. ولی من هر وقت میخواستم با دوستام بازی کنم با تیمی که خودم ساختم بازی میکردم...یعنی تیم های واقعی رو نمیشد بیاری.شایدم میشه ولی من که ندیدم تا حالا . اگه کسی میدونه میشه راهشو بگه

javad.izanlo
08-22-2014, 00:08
این point که معلومه ،پوله // بعد این xp چیه هی اضافه میشه؟

aliexpress
08-22-2014, 02:04
این point که معلومه ،پوله // بعد این xp چیه هی اضافه میشه؟

فکر میکنم همون experience باشه یعنی تجربه. هر چه بیشتر بازی میکنین به تجربتون بیشتر اضافه میشه

javad.izanlo
08-24-2014, 11:59
این بازیکن هات چطوری پیشرفت میکنند؟
من هرچقدر کارت خریدم بهشون دادم وتمرین دادم ولی هیچ تغییری توشون احساس نمیشه

aliexpress
08-24-2014, 17:20
این بازیکن هات چطوری پیشرفت میکنند؟
من هرچقدر کارت خریدم بهشون دادم وتمرین دادم ولی هیچ تغییری توشون احساس نمیشه

تا جایی که یادمه قدرت اصلی شون زیاد نمیشه اما قدرت های فردیشون زیاد میشه.وقتی زیاد بشه دور قدرت بازیکن یه هاله زرد یا نقره ای رنگ ایجاد میشه!

javad.izanlo
08-25-2014, 19:15
تا جایی که یادمه قدرت اصلی شون زیاد نمیشه اما قدرت های فردیشون زیاد میشه.وقتی زیاد بشه دور قدرت بازیکن یه هاله زرد یا نقره ای رنگ ایجاد میشه!

نه من یه بار کایخون بازیکن ناپولی رو سرچ کردم ،قدرتش 79 بود ولی توی یک یوزر 84 بودthink::

aliexpress
08-26-2014, 01:45
نه من یه بار کایخون بازیکن ناپولی رو سرچ کردم ،قدرتش 79 بود ولی توی یک یوزر 84 بودthink::

جدی؟؟؟ اگه مطمئنین که با این اوصاف باید یه بازیکن تو هر تیمی قدرتش یکسان نباشه!

javad.izanlo
08-27-2014, 13:34
سلام ،مثل اینکه من ،فقط، سوال می پرسم :nishkhand:

این قضیه سر مربی که معلومه ولی این مربی بدنسازیا مربی مخصوص رفلکس دروازه بان و....چیه ،چطور میشه اینا رو فعال کرد یا خودشون فعالند؟
بعد چه کار باید بکنی که بازیکنات پیشرفت کنند ؟
،من اون کارت های مثلا شوت و... رو روی بازیکن می زنم همونجا یه علامتی روی شوت بازیکن می زنه که رفته بالا ولی فرداش که میام می بینم باز دوباره شوتش هیچ فرقی نکرده

aliexpress
08-27-2014, 14:33
سلام ،مثل اینکه من ،فقط، سوال می پرسم :nishkhand:

این قضیه سر مربی که معلومه ولی این مربی بدنسازیا مربی مخصوص رفلکس دروازه بان و....چیه ،چطور میشه اینا رو فعال کرد یا خودشون فعالند؟
بعد چه کار باید بکنی که بازیکنات پیشرفت کنند ؟
،من اون کارت های مثلا شوت و... رو روی بازیکن می زنم همونجا یه علامتی روی شوت بازیکن می زنه که رفته بالا ولی فرداش که میام می بینم باز دوباره شوتش هیچ فرقی نکرده

اونا رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم خودشون فعال باشن. ولی چه تاثیری دارن رو نمیدونم!

در مورد پیشرفت هم همون کارت ها که میزنید باعث پیشرفت بازیکن میشه...اما اینکه میگید فرداش دوباره برمیگرده به حالت اولیه اش رو تا حالا ندیده بودم !

اگه برمیگرده احتمال داره به صورت محدود این کارت ها اثر بزارن!

javad.izanlo
09-04-2014, 12:34
آقا اینا چکار میکنن که قدرت بازیکنانشون میره بالا؟
باید یه راهی باشه ،الان مثلا lamela قدرتش توی یوزر من 81 ولی یک جا دیدم 82 هست یا مسی قدرتش 94 ولی توی یک یوزر دیگه 97 بود (البته من مسی رو ندارمki::)

javad.izanlo
09-12-2014, 12:26
کسی نیست جواب بده ؟ اگه کسی انگلیسیش خوبه این سایتو بخونه بگه chemistry باید چطوری بشه که بالا بره یا یک بازیکن چطوری پیشرفت میکنه؟

aliexpress
09-15-2014, 12:45
کسی نیست جواب بده ؟ اگه کسی انگلیسیش خوبه این سایتو بخونه بگه chemistry باید چطوری بشه که بالا بره یا یک بازیکن چطوری پیشرفت میکنه؟

سلام

شرمنده بابات تاخیر تو پاسخگویی

chemistry که مربوط به قدرت بازیکناست.هرچی قدرت بازیکناتون بالا باشه اینم بالاتر میره

پیشرفت بازیکن هم فکر میکنم با کارت هایی که برای بازیکن استفاده میکنین پیشرفت میکنن

s98
09-15-2014, 23:33
من برگشتم :nishkhand:
چه خبرا ؟

aliexpress
09-24-2014, 16:37
از بعد از پایان ماه رمضان تا دیروز اینترنت من خراب بود!!! همون دیروز خیلی سریع اومدم اوریجین دیدم آپدیت میخواد.آپدیتش کردم، اومدم fifa world بازی کنم دیدم اونم آپدیت میخواد :|

الانم هر کاری میکنم آپدیت نمیکنه ارور میده! حالا خدا میدونه چقد باید بزنم رو آپدیت تا بالاتره آپدیتش کنه :|

aria2015
09-25-2014, 00:07
از بعد از پایان ماه رمضان تا دیروز اینترنت من خراب بود!!! همون دیروز خیلی سریع اومدم اوریجین دیدم آپدیت میخواد.آپدیتش کردم، اومدم fifa world بازی کنم دیدم اونم آپدیت میخواد :|

الانم هر کاری میکنم آپدیت نمیکنه ارور میده! حالا خدا میدونه چقد باید بزنم رو آپدیت تا بالاتره آپدیتش کنه :|

داداش واسه منم آپدیت نمیشد تا اینکه بازیو repair کردم و خودش خود به خود آپدیت شد

aliexpress
09-25-2014, 15:18
داداش واسه منم آپدیت نمیشد تا اینکه بازیو repair کردم و خودش خود به خود آپدیت شد

دیشب یهو یادم اومد گفته بودی ریپیر کنم بازیو. همین که وارد اوریجین شدم دیدم اون پایین نوشته resuming update !!! رفتم ببینم قضیه چیه ! تا خود به خود بدون اینکه من خبردار بشم 51 درصدشو دانلود کرده بوده قبلا !

دیگه گذاشتم تموم بشه و آخر سر هم یه ریپیر کردم و وارد بازی شد بالاخره :ahaaaaaa:

اولین کاری هم که کردم این بود که رفتم یه پک 7500 تایی خریدم توش مامادو ساخو بود دفاع قدرت 81 :haaa:

aliexpress
09-25-2014, 18:21
پس از مدت هاااااااا دوری از میادین ki:: امروز تونستیم یه نیمچه بازی با آریا جان انجام بدیم !

حالا بماند که همون حمله اولی دقیقه 4 گل خوردم ki:: ولی در کل واسه اولین بازی برای من خوب بود!

دلیل اینکه گفتم نیمچه بازی اینه که با شروع نیمه دوم سرور بازی مشکل پیدا کرد و از بازی خارج شدیم متاسفانه :|

بعدشم دیگه هر کاری کردیم نشد بازی کنیم! دوستانی که میان اینجا منو اد کنن تا یه موقعی اگه شد بازی بزنیم

saimongarsia
09-27-2014, 14:29

دوست عزیز مربوط به قدرت یا دوام بازیکن هستش

aliexpress
09-27-2014, 18:28
با سلام

فایل های بکاپ بازی همراه با آخرین آپدیت در سرو جدید به پست اول اضافه شد

ali_rainbow
10-03-2014, 11:15
دوستان سلام اینم ای دی منه abi-anariha خواهشا ادد کنید تنکس

ali_rainbow
10-03-2014, 22:09
روش ارتقا بازیکن ها:
به قسمت ترکیب برید رو بازیکن کلیک چپ کنید گزینه apply consumable رو بزنید بعد از کارت ها استفاده کنید..(کارت تمرین شوت..دفاع و...)
حتما هم اونی که تمرین میدیدو نذارید ترکیب اصلی تا 2 بازی که اوکی شه اماده شه بعد..
دوستان اگه اطلاعات کامل تری دارن بگن..مرسی...واسه من نمره بازیکنام بالا رفتن..آقا رقیب میطلبیییییییییم abi-anariha آی دیمه...یکی از بچه ها باهاشون بازی کردیم خعلی خوب بود...کسی امشب هست بیاد یکم دستو پنجه نرم کنیم
خصوصا رئالیاش بیان که رقیب واقعیو خووونی بشیییم :) :/

javad.izanlo
10-16-2014, 19:50
ممنون که جواب دادی ،انشاالله که اینجوری باشه چون من خیلی از این ور از اون ور پرسیدم کسی جوابشو نمدونست بازم ممنون:chakerim:

aliexpress
10-16-2014, 20:39
این اوریجین منم یه چیزیش میشه هاا !!!

یه مدت آپدیت جدید اومده بود گرفتارش بودم آپدیتش نمیکرد. الان دوباره امتحان کردم شروع کرد به آپدیت کردن! حالا از حجم آپدیت که 4 گیگه بگذریم ! نزدیکه 3 و نیم گیگ رو معلوم نیس از کجا دان کرده با این نت ذغالی من !!!

الان دیگه تمومه! ببینم بعدش میتونم بیام بازی یا نه !

------------------------------------

پ.ن : باو این حالش خوش نیست! دوباره میخواد 800 مگ دیگه دان کنه :| پس اونا چی بودن دان میکرد ؟!!!

javad.izanlo
10-22-2014, 23:08
روش ارتقا بازیکن ها:
به قسمت ترکیب برید رو بازیکن کلیک چپ کنید گزینه apply consumable رو بزنید بعد از کارت ها استفاده کنید..(کارت تمرین شوت..دفاع و...)
حتما هم اونی که تمرین میدیدو نذارید ترکیب اصلی تا 2 بازی که اوکی شه اماده شه بعد..
دوستان اگه اطلاعات کامل تری دارن بگن..مرسی...واسه من نمره بازیکنام بالا رفتن..آقا رقیب میطلبیییییییییم abi-anariha آی دیمه...یکی از بچه ها باهاشون بازی کردیم خعلی خوب بود...کسی امشب هست بیاد یکم دستو پنجه نرم کنیم
خصوصا رئالیاش بیان که رقیب واقعیو خووونی بشیییم :) :/
سلام ،آقا من هر کاری کردم نشد که نمره بازیکنام بالا نمیرن ،دقیقا میشه بگین چکار کنم ؟
باید زیاد بازیشون بدم یا اصلا چیز دیگه اییه؟
من کارت گرفتم ،دو بازی استراحت دادم بهشون (هم به عنوان بازیکن ذخیره ،هم به عنوان بازیکن غیر اصلی منظورم 18 بازبکن هست) ولی بازم نشد

javad.izanlo
10-31-2014, 19:13
????????????????
کسی نیست جواب بده؟:hooora2::soal:

javad.izanlo
11-06-2014, 14:00
راستی این علامتی که زدم چیه؟

ali_rainbow
11-08-2014, 20:10
راستی این علامتی که زدم چیه؟

سلام فکر کنم اتمام قراردادش نزدیک شده یا باخت که داشتی روحیشو باخته البته فکر کنم..
ببین وقتی کارت تمرین بهشون بدی خودت میتونی ببینی شوتش افزایش پیدا میکنه مثلا..بعد به طور کلی کم کم قدرت اصلیشم بالا میره

javad.izanlo
11-13-2014, 16:28
سلام فکر کنم اتمام قراردادش نزدیک شده یا باخت که داشتی روحیشو باخته البته فکر کنم..
ببین وقتی کارت تمرین بهشون بدی خودت میتونی ببینی شوتش افزایش پیدا میکنه مثلا..بعد به طور کلی کم کم قدرت اصلیشم بالا میره

با سلام ،من فهمیدم اون علامت چیه
اون مربوط به یکسان بودن ترکیب تیم با formation بازیکن هست یعنی اگه ترکیبت 3-3-4 باشه و مال بازیکن هم 3-3-4 باشه این علامت سبز میشه ولی اگه دوتاش شبیه باشه مثلا اگه بازیکن 1-2-3-4 باشه چون فقط قسمت 3-4 شبیه به ترکیب اصلی تیم هست نارنجی میشه

aliexpress
11-13-2014, 16:34
البته بازیکن هر وقت بخواد قراردادش تموم بشه بالای اسمش شکل یه علامت قرمز میاد...لطفا اشتباه نشه

javad.izanlo
11-14-2014, 10:39
این تنظیمات دسته چطوریه؟
دسته ی بازی من از اون دسته هایی که بهم وصله بعد توبازی فقط دسته ایی که به کیس نزدیکه رو فقط قبول میکنه اونم ناقصه می خوام با دسته ی دیگری بازی کنم باید چکار کنم ؟
راستی تو بازی می خوام پرسینگ بازیکنام زیاد بشه باید کدوم دکمه های ترکیبی رو بزنم؟

javad.izanlo
11-14-2014, 10:40
البته بازیکن هر وقت بخواد قراردادش تموم بشه بالای اسمش شکل یه علامت قرمز میاد...لطفا اشتباه نشه

نه منظورم اینه

javad.izanlo
11-14-2014, 22:15
رقیب می طلبیمgam:-ps:-

javad.izanlo
11-16-2014, 18:25
سلام این سرمربی اصلی قضیه ی contract که معلومه بعد teamtalk که مال همشون صفر هست؟

samanpes
11-16-2014, 22:06
به زودی می پیوندم به جمعتون :)

فقط من نگران حجمم ! هر یه ساعت بازی چقد حجم میگیره؟؟

aliexpress
11-16-2014, 23:02
سلام این سرمربی اصلی قضیه ی contract که معلومه بعد teamtalk که مال همشون صفر هست؟

یه جا خوندم که گفته بود teamtalk قابلیتی هست که سرمربی میتونه با بازیکنان صحبت کنه و اونارو هماهنگ کنه.درصدش هر چقدر باشه به همون میزان تاثیر داره

javad.izanlo
11-18-2014, 21:17
یه جا خوندم که گفته بود teamtalk قابلیتی هست که سرمربی میتونه با بازیکنان صحبت کنه و اونارو هماهنگ کنه.درصدش هر چقدر باشه به همون میزان تاثیر داره
خوب درسته میگم مال همشون صفره موقع خرید؟ من مربی ندیدم که تیم تالکش بالای صفر باشه

aliexpress
11-20-2014, 01:49
خوب درسته میگم مال همشون صفره موقع خرید؟ من مربی ندیدم که تیم تالکش بالای صفر باشه

من مدتیه بازی نکردم زیاد در جریان نیستم متاسفانه...

motv
12-18-2014, 04:21
ای دوستانی که به بنده خدا گفتید chemistry مال قدرت بازیکناست مفهوم فوتبالیش رو ببینید بعد بگید.
این مورد مال هماهنگی بازیکناست نه قدرتشون. به اون خطوط سبز و زرد و قرمز بین بازیکنا مربوطه. اگر بازیکنان یک تیم واقعی رو بخرید و کنار هم باشن خط بینشون سبز میشه.اولویت بعدی chemistry مال بازیکنان هم هم لیگ بودن در دنیای واقعیه و بعدش ملیت اونا.

---------------------------------------------------------------

سوال داشتم:

من رفتم تو ترنسفر مارکت بازیکن خریدم و مزایده رو برنده شدم. حالا بازیکن نمیاد تو ترکیب با اینکه تو ترکیب جای خالی دارم. 3 تا بازیکن خریدم اما نیومدن تو تیم.باید چه کرد؟

javad.izanlo
12-21-2014, 21:35
ای دوستانی که به بنده خدا گفتید chemistry مال قدرت بازیکناست مفهوم فوتبالیش رو ببینید بعد بگید.
این مورد مال هماهنگی بازیکناست نه قدرتشون. به اون خطوط سبز و زرد و قرمز بین بازیکنا مربوطه. اگر بازیکنان یک تیم واقعی رو بخرید و کنار هم باشن خط بینشون سبز میشه.اولویت بعدی chemistry مال بازیکنان هم هم لیگ بودن در دنیای واقعیه و بعدش ملیت اونا.

---------------------------------------------------------------

سوال داشتم:

من رفتم تو ترنسفر مارکت بازیکن خریدم و مزایده رو برنده شدم. حالا بازیکن نمیاد تو ترکیب با اینکه تو ترکیب جای خالی دارم. 3 تا بازیکن خریدم اما نیومدن تو تیم.باید چه کرد؟
یعنی پول ازت کم شده ؟چون بعضی وقت ها من قسمت bid رو می زنم پول کم می کنه ولی دوباره بعد از یک یا چند ساعت دوباره پول رو بر می گردونه
ولی اگه بازیکن اومده به ترکیبت باید رو قسمت خالی تعویض ها نه ترکیب اصلی (چون شاید بازیکن مثلا rw باشه ولی ترکیبت RF رو بخواد وتوی سرچ پیدا نمیکنه) گزینه add player رو بزنی بعد بازیکن رو انتخاب می کنی بعد میبری ترکیب اصلی
اگه درست شد خبر بده

aliexpress
12-21-2014, 22:04
من دیگه خیلی وقته بازی نمیکنم. ولی همون موقع ها هم که بازی میکردم بازیکنی که میخریدم. یه گزینه داشت فکر کنم Clear Won Items بود. اونو باید میزدم تا بازیکن رو می آورد. بعد تو یه قسمت باید بازیکن رو Store Club یه همچین چیزی میزدم تا میرفت تو لیست بازیکنا. بعدش تو بخش ترکیب Add Player که میزدیم بازیکن رو انتخاب میکردیم و می آوردیم تو ترکیب

javad.izanlo
12-24-2014, 16:21
من دیگه خیلی وقته بازی نمیکنم. ولی همون موقع ها هم که بازی میکردم بازیکنی که میخریدم. یه گزینه داشت فکر کنم Clear Won Items بود. اونو باید میزدم تا بازیکن رو می آورد. بعد تو یه قسمت باید بازیکن رو Store Club یه همچین چیزی میزدم تا میرفت تو لیست بازیکنا. بعدش تو بخش ترکیب Add Player که میزدیم بازیکن رو انتخاب میکردیم و می آوردیم تو ترکیب
آها شاید این دوستمون بازیکن رو خریده وتوی قسمت shop(بالا سمت راست) باشه هنوز که باید shop رو بزنی بعد توی قسمت unsighn یا یه همچین چیزی بعد store club بزنی بعد ادامه اون چیزایی که بالا گفتم رو انجام بدی

42d3e78f26a4b20d412==