PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین گلها و حرکات لمپارد

lampard2008
08-15-2009, 14:14
اقا سلام
میشه مثل این پستتون [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هست که حرکات تکنیکی گلهای زیبا و همه چیز خلا صه هست اگه میشه از این چیزا از لمپارد ما هم بزار البته زیاد باشه ها مثل کریس رونالدو.:ey babaaa:
اقا خییلی باشه حتی از کریس رونالدو هم بیشتر باشه اقا ادرس ندی بگی برو تو اون پست من اون پستها را قبلا همشو دیدم جدید میخوام جدید بازم بگم زیاد باشه:rose:

Derby
08-15-2009, 14:22
اقا سلام
میشه مثل این پستتون [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هست که حرکات تکنیکی گلهای زیبا و همه چیز خلا صه هست اگه میشه از این چیزا از لمپارد ما هم بزار البته زیاد باشه ها مثل کریس رونالدو.:ey babaaa:
اقا خییلی باشه حتی از کریس رونالدو هم بیشتر باشه اقا ادرس ندی بگی برو تو اون پست من اون پستها را قبلا همشو دیدم جدید میخوام جدید بازم بگم زیاد باشه:rose:

دوست عزیز اینجا یک انجمن فوتبالی است یعنی اینکه تمام عضوهای سایت می تونن و بیان برای بقیه علاقمندان کلیپ و فایل و ... قرار بدهند. این جور نیست که این مطالبی رو که می بینید نوشته یک نفر باشه.:mage mishe:
شما فقط می آیید و درخواست های گوناگون خودتون رو مطرح می کنید که بچه های سایت این طوری که دیدم به اغلب درخواست های شما عمل کرده اند و برای شما کلیپ هایی که می خواستید رو گذاشته اند.اما وقتی که خودتون هیچ فایل و کلیپی رو قرار نمی دین نمی شه انتظار داشته باشید که اعضای سایت هم خواسته های شما رو تمامآ اجرا کنند هر چند با شناختی که از بچه ها دارم اگر داشته باشند دریغ نخواهند کرد.
خلاصه کلام اینکه فعالیت شما در حد درخواست کلیپ بوده و همیشه با حالت های نامناسبی درخواست هاتون رو طلب می کنید که مطمئنآ بقیه کاربران هم از این نوع برخورد استقبال نمی کنند.بهتره که شما هم به بقیه کمک کنید تا توقع کمک از بقیه داشته باشید تا هم دوستی ها بیشتر بشه که مهمترین هدف سایته و هم همه بچه ها بتونن فایلهای مورد نظرشون رو از هم دیگه تهیه کنند.
موفق باشید :rose:

lampard2008
08-15-2009, 17:47
کسی که در خواستی مکرده که من انجام بده یا اصلا ندارم که به شما میگویم دوست عزیز

Chelsea FC
10-02-2009, 22:39
امروز براتون 10 گل برتر از فرانک لمپارد امیدوارم که خوشتون بیاد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==