PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوان جذب مدیر برای بخش های مختلف سایت دربی

Derby
07-20-2014, 23:08
به نام خدا

سلام به همه بروبچ عزیز
طاعات و عبادات شما قبول حق
سایت دربی همیشه حجم سنگینی از کارهای مختلف رو داره که بخش بزرگی از این کارها رو خود کاربران و مشخصا مدیران بخش ها انجام می دن و با فعالیت منظمشون توی بخش های مختلف به سایت نظم می دن
برای فصل جدید رقابتهای مختلف اروپایی و داخلی بنا رو بر این گذاشتیم که تعدادی از بچه های فعال رو به مدیران اضافه کنیم تا بشه سایت رو منظم تر و به روز تر از قبل چرخوند
از این رو یک سری شرایط اولیه برای دوستانی که مایل هستند توی بخش های مختلف سایت همکاری داشته باشند رو مطرح می کنیم و عزیزانی که فکر می کنند می تونن این شرایط رو داشته باشند لطفا به من اطلاع بدن تا در خدمتشون باشیم
ضمنا این نکته رو بگم که تا حالا که بیش از 6 سال از فعالیت سایت گذشته همه مدیرانی که در این سایت فعالیت داشتند از بین کسانی بودند که ابتدا فعالیت مناسبی در بخش های مختلف داشتند و سپس توسط من یا بقیه مدیران سایت به جمع مدیران دعوات شدن و هیچ وقت هیچ کاربری به این نحو نبوده که اول مدیر شه و بعد از اون بخواد فعالیت مناسبی در سایت داشته باشه
به بیان دیگه هر کس باید ابتدا شایستگی و تانایی خودش رو برای چرخوندن بخش مورد نظر نشون بده و بعد ما بتونیم اون بخش از سایت رو بهش بدیم

شرایطی که هر عضو برای اخذ مدیریت هر بخش رو داشته باشه به این نحو هست

1ـ حضور حداقل 1 ماه در سایت قبل از درخواست مدیریت
2ـ ارسال تعداد قابل توجه مطالب ارزشمند ( نه فقط کپی ) در قسمتی که درخواست مدیریت می ده ( منظور از مطالب ارزشمند مطالبی مثل تبادل نظر و بحث های فنی و اظهار نظرهای شخصی با احترام متقابل هست و صرف کپی کاری نمی تونه مدنظر ما باشه )
3ـ دوستانی که می خوان مدیر باشن باید این توانایی رو در خودشون ببینند که در طول هفته حداقل 3-4 بار به بخش مورد نظر خودشون سر بزنن و موارد رو تحت کنترل داشته باشند و از اینترنت مناسبی برخوردار باشند که به زحمت نیفتند
4ـ علاقه شخصی به بخشی که دارند در اون فعالیت می کنن. یعنی برای مثال کسی که هوادار تیم منچستریونایتد هست رو نمی تونیم مدیر بخش چلسی کنیم چرا که می دونیم اون شخص نمی تونه با علاقه در اون بخش باشه و لذت ببره

به هر حال اگر کسی از دوستان تمایلی به همکاری با سایت در بخشی رو داره لطفا فقط و فقط به صورت پیغام خصوصی به من اعلام کنه تا شرایط رو بررسی کنیم و در صورت موافقت طرفین بتونیم همکاری بهتری داشته باشیم
ضمنا این نکته هم بگم که لطف کنید اول خودتون شرایط رو بررسی کنید و با توجه به سابقه فعالیتتون در سایت بخشی که توش تمایل به همکاری دارید در پیغامتون ذکر کنین
با تشکر roz::

Derby
07-22-2014, 16:46
من ممنونم واقعا از این همکاری بچه های سایت
به لطف همکاری و همت بچه ها اکثر قسمت های سایت به کسانی که پتانسیل اداره بخش رو داشتن اهدا شد
چندین نفری هم ما شرمندشون شدیم و بهشون گفتیم که باید کمی تجربه شون بیشتر بشه توی بخش های مختلف انجمن تا بشه ازشون استفاده کرد
چند نفر هم تجربه کافی رو داشتن اما فعالیتشون و سابقه اونها توی دربی زیاد نبود و ما اولویت رو برای بچه های قدیمی تر گذاشتیم
اکثر قسمت ها انجام شده جز چند بخش معدود که مربوط به تیم هایی چون یوونتوس - لیورپول - آرسنال هستش که فعلا دوستانی که درخواست واسه این بخش ها دادند نتونستن نظر مساعد ما رو جلب کنن
باز هم تشکر می کنم از همه بچه هایی که نیت کردن به سایت کمک کنن .. همین که به من پیغام دادین و اعلام امادگی کردین واقعا واسه من ارزش داشت و واقعا فکر نمی کردم که این همه پیغام داشته باشیم
مرسی love::

Derby
08-08-2014, 23:09
خب بعد از انجام صحبت ها بین چندین دوست عزیز که درخواست اضافه شدن به جمع مدیران رو داشتن تا کنون حضور 2 نفر از بچه ها در بین مدیران قطعی شده
Fc Bayern München و lord7stark به عنوان دو مدیر جدید سایت فعلا اضافه شدن و چند تن دیگر از بچه ها هنوز در مرحله های قبل از انتخاب هستند و در حال مذاکره و انجام کارهای مربوط به اون هستیم
من ضمن تشکر مجدد از همه بچه هایی که دست یاری به سمت ما دراز کردند و خواستند که کمکی به گروه تخصصی دربی داشته باشند ورود این دو دوست رو به جمع مدیرای سایت تبریک و خوش امد میگم
lord7stark در بخش رئال مادرید و گالری سایت و همین طور Fc Bayern München به عنوان مدیرت یم های آلمانی , گالری سایت و مدیر بایرن مونیخ فعالیت خودشون رو پررنگ تر می کنند
ممکن هست که چند تن دیگر از بچه ها هم به جمع مدیران اضافه شن که در همین بخش معرفی خواهیم کرد
نکته بعدی اینکه در حال حاضر برای بخش های تیم های ایتالیایی و چند تیم مثل چلسی و ... اگر دوستان مایل باشند و پتانسیل مدیریت رو داشته باشند می تونن درخواست بدن تا فعالیت اونها مد نظر قرار بگیره
قبل از درخواست لطفا شرایط حداقلی که در پست اول ذکر شده رو مطالعه کنین
با تشکر :flowerysmile:

azeraspeed
08-09-2014, 02:00
سلام
میگم داش جعفر ببخشید فضولی میکنم ها
ولی داش جعفر ی کسایی هم هستن ک باید از مدیریت برکنارشون کنی مث:

sss ([Only Registered And Activated Users Can See Links])،DanielBahrami ([Only Registered And Activated Users Can See Links])،sina acm ([Only Registered And Activated Users Can See Links])،alexdelpiero_10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

چون دیگه اصن اصن اصن فعالیت نمیکنن حتی دیگه اصن به سایت هم سر نمیزنن
الان همین ZedBaziعشق اتلتیکو هست واسش هم تاپیک های خوبی زده هم پیشبینی هم اخبار رو زده دیگه اینکه بدرد مدیریت میخوره یا نمی خوره به من ربطی نداره
خلاصه اینم نظر من بود اگه هم کسی با این نظر من موافقه اون پایین رو "تشکرها"کلیک کنه خواهشا

(بخدا واس خودم نمیگم)

42d3e78f26a4b20d412==