PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب چالش بر انگیز لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی ( نظرسنجی )

Fc Bayern München
07-17-2014, 05:30
بنام خدای بخشنده

به نظر شما مسی بهترین بازیکنجام بیستم بود ؟
اگر نبود کی باید می شد ؟
به این بازیکن علاقه دارید ؟
و ........

همه را در این تایپیک ( موضوع ) لحاظ کنید ...

:nishkhand:منتظر هستم !!!!:nishkhand:

Fc Bayern München
07-17-2014, 05:40
اول از همه خودم که 100 % رایم منفی است چون اصن حق این بازیکن نبود چون فقط اسمش مسیه برنده شد !
البته من خودم هم از این بازیکن خوشم نمیاد با اینکه در بارسلنا بازیکن عالی هستش و برش احترام قائلم ولی اصلا ازش خوشم نمیاد و حقش هم نبود !!
به نظر من جیمز رودریگز و بنزما یا حتی مولر و کروس گزیته های خوبی بودن !!!

:daghon::daghon::daghon:

s98
07-17-2014, 11:23
هنوز خیلی مونده یه بازیکن تنها رو در یه تیم درک کنید
تا بازی بلژیگ مسی و دی ماریا یه تیم رو میچرخوندند و بعدش تیم کلا دست مسی افتاد
خیلی سخت بفهمین بازیکنی که بیشترین موقعیت رو ساخته , بیشترین دریبل رو زده و چهار تو گل تو جام زده قطعا استحقاقش رو داره ;)

picaro
07-17-2014, 11:32
شاید بهترین بازیکن تیم اش بود (با اون تیم داغون اش که اصلا حق اش دومی نبود ) ولی نمی تونست بهترن بازیکن جام بشه
خیلی ها از مسی بهتر بودن و حق اون ها خورده شد

aliexpress
07-17-2014, 18:00
من یه سوال از شما میپرسم!

به نظرتون کسی که خودش به تنهایی تیمش داغون و درپیتش رو اورد فینال حقش نیست بهترین بازیکن جام بشه؟؟؟

تو آرژانتین کلا 3 نفر در حد و اندازه مسی خوب بازی کردن! یکی دی ماریا و تا حدودی هم ماسکرانو. دی ماریا هم که مصدوم شد!

خب شاید بعضی ها بگن چرا مثلا مولر نشد!؟ به نظرتون مولر اگه تو آلمان خودش تنها بود و هیچ بازیکن درست درمون دیگه ای تو تیمش نبود، میتونست آلمان رو تا فینال بیاره؟؟؟

آلمان تیمش فوق العاده بود.یه تیم متشکل از بازیکنای خوب دنیا که کنار همدیگه فوق العاده کار میکنن. ولی بعید میدونم هر کدومشون به تنهایی کاری بتونن از پیش ببرن!

soroush_chelsea
07-17-2014, 18:52
من یه تنه بالا آوردن از گروه رو قبول دارم. بازی سوییس هم یه پاس گل داد.
اما یکی به من بگه دقیقا جلویه بلزیک و هلند چطوری یه تنه تیم پیروز کرد؟!
6744

این آمار قبل از بازی های نیمه نهایی بود.
اینم به عبارت دیگر

6745

lol:-lol:-

aliexpress
07-17-2014, 19:13
من یه تنه بالا آوردن از گروه رو قبول دارم. بازی سوییس هم یه پاس گل داد.
اما یکی به من بگه دقیقا جلویه بلزیک و هلند چطوری یه تنه تیم پیروز کرد؟!
6744

این آمار قبل از بازی های نیمه نهایی بود.
اینم به عبارت دیگر

6745

lol:-lol:-

جلو بلژیک که اگه دقت کرده باشی آغاز کننده حمله ای بود که منجر به گل شد!

تنها جلو هلند تو جریان بازی نتونست کار خاصی بکنه...در کنار این همه بازیکن بی عرضه!

در کل میخوام بگم که فقط به خاطر اینکه ستاره تیمش بود و کل دنیا به طور کلی مسی رو دلیل صعود آرژانتین به فینال میدونن انتخابش کردن به عنوان بهترین بازیکن!

soroush_chelsea
07-17-2014, 22:00
جلو بلژیک که اگه دقت کرده باشی آغاز کننده حمله ای بود که منجر به گل شد!

تنها جلو هلند تو جریان بازی نتونست کار خاصی بکنه...در کنار این همه بازیکن بی عرضه!

در کل میخوام بگم که فقط به خاطر اینکه ستاره تیمش بود و کل دنیا به طور کلی مسی رو دلیل صعود آرژانتین به فینال میدونن انتخابش کردن به عنوان بهترین بازیکن!

یعنی شما میگی به خاطره اون توپی که به دیماریا پاس داد و اون هم زد و اتفاقی افتاد جلو پای ایگواین افتاد مسی خیلی تاثیر گذار بود تو اون بازی؟!
یکم خارج از تعصب به قضیه نگاه کنید.
این آماری که بالا گذاشتم تا قبل از بازی های نیمه نهایی بود.
یعنی مسی جلو آلمان و هلند اونقدر خوب بود که از همه این ها افتاد جلو؟!

حجت بیباک
07-17-2014, 22:27
ببین دوست عزیز
فقط کافیه آمار این بازیکنن نگاه کنی بیشترین درصد شوت صحیح تو هر بازی
موثرترین بازیکن جام
بیشترین دریبل
4گل
یک پاس منجر به گل
4بازی بهترین بازیکن زمین
از لحاظ پاس صحیحم فکر کنم رتبه سوم داشت
کدوم بازیکن این آمارو داره؟
زیدانی که 2006 اخراج شد و بدترین اخراج جام بود با 3کل و یه پاس گل چرا توپ طلا گرفت؟ نکنه اونم حقش نبود؟
راستی رنکینگ بازیکنارو دیدی؟ رودریگس روبن نیمار بعد از مسی ضرار گرفتن و رتبه 5ام واسه میرالم پیانیچ که تیمش از گزوهشم بالا نیومد
ولی عملکردع خوبش باعث شو 5امی بشه/ فقط چون تو 270 دقیقه بازی بعترین ریت گرفت.پس ربطی به نیمه نهایی و قبلو بعد ون نداره به میانگین عملکرد تو کل جام که مسی عالی بود
از همه اینا بگذریم واسه آقای ما این توپ اصلا مهم نبود.این سوزش طرفدارای رونالدوی که بازیکن محبوبشون رتش111شد....

soroush_chelsea
07-17-2014, 22:54
ببین دوست عزیز
فقط کافیه آمار این بازیکنن نگاه کنی بیشترین درصد شوت صحیح تو هر بازی
موثرترین بازیکن جام
بیشترین دریبل
4گل
یک پاس منجر به گل
4بازی بهترین بازیکن زمین
از لحاظ پاس صحیحم فکر کنم رتبه سوم داشت
کدوم بازیکن این آمارو داره؟
زیدانی که 2006 اخراج شد و بدترین اخراج جام بود با 3کل و یه پاس گل چرا توپ طلا گرفت؟ نکنه اونم حقش نبود؟
راستی رنکینگ بازیکنارو دیدی؟ رودریگس روبن نیمار بعد از مسی ضرار گرفتن و رتبه 5ام واسه میرالم پیانیچ که تیمش از گزوهشم بالا نیومد
ولی عملکردع خوبش باعث شو 5امی بشه/ فقط چون تو 270 دقیقه بازی بعترین ریت گرفت.پس ربطی به نیمه نهایی و قبلو بعد ون نداره به میانگین عملکرد تو کل جام که مسی عالی بود
از همه اینا بگذریم واسه آقای ما این توپ اصلا مهم نبود.این سوزش طرفدارای رونالدوی که بازیکن محبوبشون رتش111شد....

توصیه میکنم اول یه سر به این لینک ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) بزنی .
من میگم مسی تا نیمه نهایی هم جز 5تا نبود چی شد که یهو رفت اول؟! خودتونم قبول دارید که فینال و نیمه نهایی رو خوب بازی نکرد.
در ضمن چطوری فکر کردی که من طرافدار رونالدو هستم؟!
زیدان یه تنه پرتغال و برزیل و اسپانیا رو حذف کرد نه ایران و بوسنی
پ.ن: این دوستمون یه دفعه امروز اومده چه جالب

aliexpress
07-18-2014, 04:57
یعنی شما میگی به خاطره اون توپی که به دیماریا پاس داد و اون هم زد و اتفاقی افتاد جلو پای ایگواین افتاد مسی خیلی تاثیر گذار بود تو اون بازی؟!
یکم خارج از تعصب به قضیه نگاه کنید.
این آماری که بالا گذاشتم تا قبل از بازی های نیمه نهایی بود.
یعنی مسی جلو آلمان و هلند اونقدر خوب بود که از همه این ها افتاد جلو؟!

خب اگه مسی اون حرکت رو شروع نمیکرد به نظرت آرژانتین گل میزد؟

من میگم عملکرد مسی به طور کلی تو جام جهانی باعث شد بهش توپ طلا بدن.بازی های مرحله گروهی که خودش یه تنه تیم رو بالا اورد جلو سوئیسم پاس گل داد. جلو بلژیکم که شروع کننده حمله ای بود که به گل تبدیل شد! هر چند شانسی واتفاقی بوده و بالاخره گل هست! جلوی گل که نمینویسن گل شانسی! فقط جلوی هلند بود که تو زمین کار انچنانی نتونست انجام بده. حریفم تیم کمی نبود.هلند بود یه تنه جلو همه تیما نمیشه کاری از پیش برد!

تو اینکه آلمان بهترین تیم جام بود که شکی نیست! اونم با اختلاف! ولی نمیشد بازیکن خاصی رو به عنوان بهترین بازیکن دونست! چون اونا تیمشون فوق العاده بود! از نظر من حتی اندره شورله هم بازیکن خیلی خوبی بود تو جام! میتونست بهترین بازیکن بشه!

فیفا تو انتخاب بهترین بازیکن بیشتر به بازیکن توجه کرد نه تیم!

soroush_chelsea
07-18-2014, 05:22
خب اگه مسی اون حرکت رو شروع نمیکرد به نظرت آرژانتین گل میزد؟

من میگم عملکرد مسی به طور کلی تو جام جهانی باعث شد بهش توپ طلا بدن.بازی های مرحله گروهی که خودش یه تنه تیم رو بالا اورد جلو سوئیسم پاس گل داد. جلو بلژیکم که شروع کننده حمله ای بود که به گل تبدیل شد! هر چند شانسی واتفاقی بوده و بالاخره گل هست! جلوی گل که نمینویسن گل شانسی! فقط جلوی هلند بود که تو زمین کار انچنانی نتونست انجام بده. حریفم تیم کمی نبود.هلند بود یه تنه جلو همه تیما نمیشه کاری از پیش برد!

تو اینکه آلمان بهترین تیم جام بود که شکی نیست! اونم با اختلاف! ولی نمیشد بازیکن خاصی رو به عنوان بهترین بازیکن دونست! چون اونا تیمشون فوق العاده بود! از نظر من حتی اندره شورله هم بازیکن خیلی خوبی بود تو جام! میتونست بهترین بازیکن بشه!

فیفا تو انتخاب بهترین بازیکن بیشتر به بازیکن توجه کرد نه تیم!

دوست عزیز گل ایگواین جز گلها یی که وقتی بررسیش میکنن به این نتیجه میرسن که کسی پاس گل هم نداده بهش.حال چه برسه به بررسی کردن نقش مسی تو اون گل.
در ضمن اصل بحث من اینه که فیفا رتینگ که سایته خودشم گذاشته رو نقض کرده واسه انتخابی که بیشتر جنبه تبلیغاتی داشت تا فنی .
همانطور که هم مارادونا این موضوع رو گفت و هم ماریو کمپس و خیلی از سایت ها وروز نامه های معروف

ُSara_10 10 3
07-18-2014, 11:01
صد در صد حق مسی نبود ...

مسی ب لطف گروه راحتی ک آرژانتین تو مرحله گروهی داشت تونست 4 گل بزنه!!
گل زدن ب تیمایی مثل ایران بوسنی و نیجریه ک تیمهای معمولی هستن ک کاری نداره!
ولی جلو تیمهای بزرگ مثل هلند و آلمان یا حتی بلژیک کار خاصی نکرد ..!

من تعجب میکنم از طرفدارای آرژانتین ک میگن مسی ی تنه آرژانتین رو تا فینال آورد!!!
مسی تا بازی با سوئیس خوب بود (البته نه عالی) ولی بعدش میشه بگین دقیقا چیکار کرد ک ی تنه تیمشو تا فینال برد؟؟!!

خودتون هم میدونید دلایلی ک فیفا واسه انتخاب مسی داشت فقط توجیه بود!
وگرنه بیشترین دربیل چ سودی واسه تیمش داشته ؟؟؟؟؟؟
انتخاب شدن ب عنوان بهترین بازیکن زمین ک 3 تاش جلو تیمای ایران و نیجیره و ... بود دلیلی خوبی برای توپ طلا بردن نیست!!
4 گل ک 3 تاش تو مرحله گروهی بود!! درحالیکه مولر و رودریگز بیشتر از اون گل زدن ...
فقط یک پاس گل داشت درحالیکه پاس گلهای مولر و رودریگز از اون بیشتر بود
ضمنا رودریگز و حتی مولر دقایق کمتری نسبت به مسی بازی کردن
ی آمار خیلی جالب .. اینکه نویر ک یه گلره تعداد پاسهای صحیحش از مسی بیشتر بود!!

جیمز رودریگز ک خیلی موثر بود تو کلمبیا یا مولر ک آمارش مشخصه و کروس و .. گزینه های بهتری بودن

در کل وقتی روخو و مخصوصا داوید لوییز تو تیم منتخب قرار میگیرن و کلمبیا جایزه بازی جوانمردانه میگیره زیاد عجیب نیس ک مسی بازیکن جام بشه!! جایزه ای ک جنبه تبلیغاتیش بیشتر از جنبه فنیش ب نظر میومد!!

مهم جام بود ک رسید ب بهترین تیم .. این جایزه های فیفا هم پیشکش بقیه :دی
من دیگه حرفی ندارم :/

Fc Bayern München
07-18-2014, 18:34
من یه سوال از شما میپرسم!

به نظرتون کسی که خودش به تنهایی تیمش داغون و درپیتش رو اورد فینال حقش نیست بهترین بازیکن جام بشه؟؟؟

تو آرژانتین کلا 3 نفر در حد و اندازه مسی خوب بازی کردن! یکی دی ماریا و تا حدودی هم ماسکرانو. دی ماریا هم که مصدوم شد!

خب شاید بعضی ها بگن چرا مثلا مولر نشد!؟ به نظرتون مولر اگه تو آلمان خودش تنها بود و هیچ بازیکن درست درمون دیگه ای تو تیمش نبود، میتونست آلمان رو تا فینال بیاره؟؟؟

آلمان تیمش فوق العاده بود.یه تیم متشکل از بازیکنای خوب دنیا که کنار همدیگه فوق العاده کار میکنن. ولی بعید میدونم هر کدومشون به تنهایی کاری بتونن از پیش ببرن!

اگه شما دقت کنید :

دی ماریا به سوییس گل زد - هیگواین به بلژیک گل زد - رومرو تیم رو از دست هلند نجات داد
پس مسی توی این مراحل هیچ نقشی نداشته است ...........
توی فینال هم هیگواین از مسی هم بهتر بود !!!!!!!
نمونه اش ضربه آخر مسی به توپ رفت به کره ماه !!!!!!!!!!!!!

azeraspeed
07-19-2014, 18:49
سرانجام معلوم شد چرا مسی بهترین بازیکن جهان شده است

با گذشت پنج روز از پایان جام جهانی، جرارد هولیه به عنوان عضو ارشد کمیته فنی فیفا دلایل انتخاب مسی را توضیح داد: «ما می‌دانیم که خیلی‌ها از این انتخاب تعجب کرده‌اند، چرا که تنها تصور اغلب آنها از نمایش‌های مسی، به بازی نیمه دوم او برابر آلمان محدود می‌شود.

این اما همه داستان نیست. ما در این مورد در کمیته فنی بحث‌های زیادی کرده بودیم و من می‌توانم به شما توضیح بدهم که چرا چنین اتفاقی رخ داد.»
سرمربی اسبق لیورپول ادامه می‌دهد: «مسی تیمش ر به فینال رساند. او در مرحله گروهی همه چیز تیمش بود و در مراحل حذفی هم به وضوح در حذف سوییس و پیشروی تیمش نقش‌آفرینی کرد. مسی البته یک کار مهم دیگر هم کرد؛ اینکه مسوولیت زدن پنالتی اول تیمش برابر هلند را هم پذیرفت؛ چیزی که دو بازیکن ون‌گال از قبولش سر باز زدند و در نهایت هلند حذف شد.»

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در گزارشی که سایت یاهو منتشر کرده، هولیه سپس به بررسی گزینه‌ها و مقایسه آنها با مسی می‌پردازد: «به طور گسترده‌ای در مورد آرین روبن حرف زده شده است. او می‌توانست جایزه را ببرد، اما منصفانه باید گفت وزن مسی در آرژنتین بیشتر از وزن روبن در هلند بود. عملکرد آنها در مراحل حذفی شبیه هم بود، با این تفاوت که مسی به فینال رسید و روبن نه. از خامس رودریگس نام برده می‌شود، اما نباید فراموش کنیم آنها به سرعت در مرحله یک‌چهارم نهایی اوت شدند و بازیکنی از این تیم نمی‌تواند بازیکن برتر تورنمنت باشد. دیماریا برای ما جدی بود، اما دو بازی آخر را از دست داد. از اینها که بگذریم نزدیک‌ترین رقیب مسی برای این جایزه مولر بود، اما باید بدانیم مسی برای تیمش بسیار مهم‌تر از مولر بود. اگر جای این دو بازیکن عوض می‌شد، آلمان دوباره به فینال می‌رسید، اما آرژانتین شاید نه!»

به هر حال باید قبول کنیم هولیه شخصیت کمی در فوتبال جهان نبوده و بر خلاف حرف‌هایی که در مورد نقش‌آفرینی آدیداس یا سفره پهن‌شده(!) مطرح می‌شود، انتخاب مسی –درست یا غلط- برآمده از تحلیل‌های فنی بوده است. البته باید ببینیم نظر عادل و دکتر صدر چیست؟ بالاخره این دوستان قطعا از سرمربی سابق لیورپول بیشتر فوتبال می‌فهمند!

42d3e78f26a4b20d412==