PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش به سوی فیفا 15

Reza29.4
07-11-2014, 22:50
با تو جه به اینکه کم کم خبرهایی از فیفا 15 شنیده میشه
این پست زدم تا زمان انتشار هر خبر ،عکس،کلیپ،سوال و جواب و....... در مورد فیفا15 داریم انجام بدیم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Reza29.4
07-11-2014, 22:52
اینم از نیمکت ذخیره فیفا 15 که اگه واقعا اینجوری باشه که فوقعلادست:

mahancasi
07-12-2014, 01:14
اینم دوتا تریلراز فیفا 15 که دیدنش خالی از لطف نیست

(FIFA 15 (1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

(FIFA 15 (2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Reza29.4
07-12-2014, 01:26
اینم دوتا تریلراز فیفا 15 که دیدنش خالی از لطف نیست

(FIFA 15 (1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

(FIFA 15 (2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
lمیشه توضیح بدی کدوم تریلر که اگه قبلا دیدمش دیگه دان نکنم

mahancasi
07-12-2014, 01:47
lمیشه توضیح بدی کدوم تریلر که اگه قبلا دیدمش دیگه دان نکنم

اولی زیباترین جاش ضربه ایستگاهی سوارز به من سیتی هست که گل میشه بعد تصویر نیمکت سیتی که خودت تو پست بالا عکسشو گذاشتی رو نشون میده

دومی بیشتر فیس بازیکنا رو به رخ میکشه هم چنین گیم پلی بازی (وقتی بازیکن شوت میزنه اثرش رو زمین چمن باقی میمونه خودم به شخصه خیلی حال کردم با این قسمتش)

aliexpress
07-12-2014, 01:58
تاپیک خوبیه
وای که از الان واسه کریر fifa 15 دارم لحظه شماری میکنم.....:okh:

رامینی
07-13-2014, 20:33
با این تصویر و اون تریلر نشون میده پیشرفت زیادی کرده
بیصبرانه منتظرم تا بیاد
ولی تریلر دوم دانلود نمیشه
لطفا رسیدگی کنید

aliexpress
07-13-2014, 21:41
ویژگی های FIFA 2015

در نمایشگاه E3 مثل سال های قبل تریلری از فیفا ۱۵ به نمایش گذاشته شد. سایت رسمی EA SPORT از ویژگی های این بازی برای ما نوشته است که ما آن را برای شما بررسی می کنیم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
احساس هوشمند:
برای اولین بار در سری بازی های فیفا، بازیکنان به صورت هوشمند احساس خود را نشان می دهند. برای مثال درگیری ها و خوشحالی های پس از گل با ۶۰۰ انیمیشن
متفاوت و هوشمند به نمایش در می آید. هر ۲۲ بازیکن درون زمین و نیمکت نشینان با توجه به اتفاقاتی که درون زمین می افتد احساس خود را نشان می دهند.
حالت های صورت بازیکنان و حرکات بدن آن ها باعث می شود تا شما بهتر بازیکنان خود را بشناسید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
شرایط متغیر مسابقه:
تمامی اتفاقات درون زمین به صورت متفاوتی و متغیری اتفاق می افتد. شادی گل های ده نفره و شادی هواداران به زیبایی بازی ها می افزاید. گزارشگران
بازی نیز به بهتر شدن این جو کمک می کنند. شادی هوادران با توجه کشور و باشگاه آن ها متفاوت می باشد. طبیعتا هواداران لیورپول با هوادارن بوکاجونیورز
تفاوت های زیادی را شامل خواهند شد. استادیوم های معتبر و لایسنس شده و از طرفی تماشاگرانی که هر کدام چهره ای متفاوتی دارند هم به زیبایی فیفا ۱۵ می افزاید.

تاکتیک تیم ها:
با بهتر شدن هوش مصنوعی بازی تیم مقابل به تاکتیک های شما واکنش نشان می دهد. پارک کردن اتوبوس یا وقت کشی یکی از صد ها تاکتیک متفاوت
در این بازی می باشد. شما هم می توانید اتوبوس خود را جلوی مهاجمان حریف پارک کنید و با ضد حمله های خود به آن ها پاسخ دهید. شما در این بازی
شاهد فرستادن توپ های مستقیم حریف در صورت عقب بودن و وقت کشی در کنار پرچم کرنر در صورت جلو بودن خواهید بود.
فیزیک بازیکنان:
در نسل جدید دنیای فوتبال و کنسول ها، صورت های بازیکنان بسیار ظریف و با ریزه کاری های زیادی ساخته شده است. شما شاهد نوعی از فیزیک بازیکنان خواهید بود
که در هیچ یک از سری های فیفا آن را ندیده اید. تکان خوردن مو های بازیکنان و حالت صورت آن ها شما را یک قدم دیگر به دنیای واقعی فوتبال نزدیک تر می کند.
در طول بازی لباس بازیکنان کثیف شده و رنگ سبز زمین را به خود می بیند.
زمین زنده:
د رفیفا۱۵ شما شاهد جای پای بازیکنان بر روی زمین هستید. زمین بازی بعد از گذشت زمانی تازگی خود را از دست می دهد و مثل اول بازی نخواهد بود.
پرچم کرنر هم با خوشحالی بازیکنان تکان می خورد. تبلیغات متحرک زمین هم به زنده بودن بازی می افزاید.
فیزیک بازی:
فیزیک بازی و گیم پلی با نسخه های قبل تفاوت زیادی کرده است. توپ بازی سنگین تر شده بسته به نوع ضربه حرکات متفاوتی را از خود نشان می دهد.
درفیفا ۱۵ بازیکنان در هر لحظه برای گرفتن توپ از حریف تلاش می کنند. شما باید شانه به شانه با آن ها حرکت کرده و توپ را از آن خود کنید. البته حواستان
به زمان بندی تکل خود باشد. با تکنولوژی جدید درفیفا ۱۵ کشیده شدن پیراهن را از نزدیک ببینید و لذت دفاع جنگده خود را ببینید. شما می توانید در فیفا ۱۵ در ضربات آزاد،
کرنر ها و اوت ها به بازیکنان خود دستور دهید.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گفته شده بازی در تاریخ 1 مهر 1393 عرضه میشه.

منبع : سایت Orpf

ZedBazi
07-15-2014, 00:06
اگه مشکل کارت قرمز و کرش شدن بازی(بیرون پریدن بازی) حل شده باشه عالیه

lord7stark
07-15-2014, 00:20
هر ساله از این قیفا ، فیفا میاد ...
خیلی سرتر از پی اس هست و شکی توش نیس ...
ولی اکثر این امکانات یا برای افراد آنلاین هس که اورجینال خریدن بازی رو ...
یا بیشتر جزئیات مثل تماشاگران و مربی ها ... کلا فریم های گرافیکی خفن مال کنسول هاس وو تو پی سی ها اصلا ندیدیم .
نمیشه که من پول میدم لب تاب میخرم 4 تومن بعد فلانی با ایکس باکس 1 و پی اس 4 ، فریماش از مال من بهتره
کلا کنسول ها میان و میرن در آخر این پی سی ها هستند که میمونند مثل همیشه .

مسعودشرک
07-15-2014, 22:48
دوستان یه سوال راجبه کریر فیفا 14 داشتم؟ ؟ ؟ یه تاپیک بود راجبش گشتم پیدا نکردم با اجازه دوستان اینجا بپرسم؟

picaro
07-15-2014, 23:01
دوستان یه سوال راجبه کریر فیفا 14 داشتم؟ ؟ ؟ یه تاپیک بود راجبش گشتم پیدا نکردم با اجازه دوستان اینجا بپرسم؟

[Only Registered And Activated Users Can See Links] برو به این تایپیک مسعود به این سایت هم خوش اومدی
امیدوارم بیشتر فعالیت کنی توی سایت

Reza29.4
08-14-2014, 17:36
سیستم مورد نیازبرای فیفا15:

مشخصات سیستم توصیه شده:

CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
RAM: 8GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
DirectX: 11.0

مشخصات حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
RAM: 4GB
Hard Drive Space Required: 15.0 GB
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0

Reza29.4
08-14-2014, 17:48
کلیپی دیگر از فیفا15 که ورزشگاها رو نشون میده اینبار انقلاب فیفا به طراحی ورزشگاها نیز رسیده:

<font size="4"><span style="font-family:comic sans ms;">

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:40
ویژگی های بازی جام جهانی ۲۰۱۴ در FIFA ۱۵

استفاده کردن ویژگی ها بازی ۲۰۱۴ World Cup در FIFA 15
استادیم | مربیگری | شوت | دریپ و تکنیک | طرح تماشاگران

2 .فوتبال زنان در FIFA ۱۵

در چند سال گذشته صحبت های زیادی در مورد اضافه کردن فوتبال زنان به سری بازی ها فیفا شده
این بار هم صحبت های شده :
فوتبال زنان خود طرفدارانی هم داره | که اضافه کردن آن به راحتی نیست ما بدن مرد را به زن تبدیل کنیم ن ضبط حرکات آنان و برخی ویژگی ها دیگه ولی هنوز تصمیم ۱۰۰ در صد نگرفته ایم
اگر بخواهیم آن را انجام دهیم به درستی و با اعدالت آن را انجام می دهیم

3 .اضافه کردن تورنمت های جدید در FIFA ۱۵

مجوز گرفت لیگ و تورنمت ها و استادیم ها در FIFA 15
به نظر می رسد که EA مجوز جام قهرمانان اروپا و لیگ اروپا و چند استادیم رو گرفته
و برای سه فصل آینده قرارداد خواهد بست

4. اضافه کردن جام قهرمانان آمریکا در FIFA ۱۵

EA هم به نظر می رسد که مجوز کوپا لیبرتادورس رو گرفته است
احتمال زیاد قرارداد ۴ ساله خواهد بست
و احتمال زیاد چند لیگ آمریکا رو اضافه خواهد کرد ( شیلی و اروگوئه و پاراگوئه )
حتی چند استادیم ( Estadio Nacional | Estadio | و …

5. لیگ چین در FIFA 15

احتمال اضافه کردن لیگ چین به FIFA ۱۵
همانطور که می دانید در فیفا ۱۳ لیگ برتر چین رو بود ولی حذف شد حال شابد بار دیگر بتوانید آن را داشته باشید

6. فنر باغچه در FIFA 15

احتمال حضور تیم فنر باغچه در FIFA ۱۵
تیم فنر باغچه در فیفا۱۴ تایید نشد ولی حال رئیس باشگاه مجوز را برای FIFA 15 داد

۷٫ محوز کامل لالیگا برای FIFA ۱۵

طرفداران لالیگا بعد از شنیدن این خبر حتما خوش حال شدن !
همانطور که در PES 2013 شاهد تمام استادیم های لالیگا بودیم , حالا آدم بهاتی
تایید کرد که تمام مجوز های لالیگا را خواهد گرفت
این خبر تا ۹۹ % احتمال دارد | همانطور که در FIFA 14 دیدم به جز نیو کمپ دیگر استادیم جدیدی نبود
آدم بهاتی می گوید مجوز لالیگا را خواهیم گرفت برای FIFA 15

8. مارتین تایلر و آلن اسمیت در FIFA ۱۵
تقربیا حدود دو ماه پیش تصویر خود را در توییتر منتشر کرد
که تفاسیر جدید را خواهند ضبط کرد !

9. FIFA ۱۵ در E3

آخرین اخبار ما برای شما این است که EA حضور خود را در این سال، محل برگزاریE3 جایی که آنها رسما به ارائه FIFA ۱۵ را تایید کرد! این کنفرانس برگزار خواهد شد در لس آنجلس در ۲۰۱۴ ژوئن ۹

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:41
امروز شرکت EA Sports در یک بیانیه ای به صورت رسمی اعلام کرد که لیگ کشور برزیل در عنوان FIFA 15 حضور نخواهد داشت… دلیل اینکه این لیگ در سری بعدی بازی محبوب فیفا حضور ندارد، مشکلات خرید لایسنس لیگ این کشور است که گویا این کشور حاظر به فروش آن نیست! در ادامه میتوانید متن این بیانیه را مطالعه کنید.

متن بیانیه ای که EA Sports امروز منتشر کرد به شرح زیر است:

در این چند هفته اطلاعات زیادی برای شما از FIFA 15 منتشر کردیم. امروز باید به شما عرض کنیم که یک سری تغییراتی در نحوه خرید لایسنس لیگ کشور برزیل ایجاد شده است که متاسفانه نتوانیستیم لایسنس لیگ این کشور را خریداری کنیم. خوشبختانه لایسنس تیم ملی این کشور به همراه ستارگان کشور برزیل را خریداری کرده ایم!
سپس شرکت EA Sports اعلام کرد که خبرهای زیادی از بازی FIFA 15 در نمایشگاه Gamescom 2014 منتشر خواهد شد.

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:42
امروز شرکت محبوب EA اعلام کرد که نسخه کنسول های مایکروسافت بازی FIFA 15 دارای محتوای انحصاری می باشند که این محتوا در پلتفرم های دیگر نخواهند بود… در این محتوا تیم افسانه ای به بازی اضافه شده است که در ادامه میتوانید باکس آرت این نسخه و اطلاعات مربوط به آن را مشاهده کنید.

بازکنان این تیم افسانه ای از بازی FIFA 14 شامل Dennis Bergkamp,Luis Figo, Ruud Gullit, Gary Lineker, Pavel Nedved,Pelé,Romario and Patrick Vieira می باشند.
بازی FIFA 15 قرار است در ۲۳ سپتامبر سال ۲۰۱۴ در آمریکاری شمالی و در ۲۶ سپتامبر برای کنسول های ۳DS, PC, PlayStation 3, PS4, Wii, Vita, Xbox 360 and Xbox One. و همچنین PC منتشر خواهد شد. همچنین خرده فروش معتبر امازون از باکس آرت این محتوای انحصاری رونمایی کرده است که در زیر میتوانید مشاهده کنید.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:42
اخیرا شایعات بسیاری در سراسر اینترنت مبنی بر اینکه قدرت برخی از بازیکنان در عنوان FIFA 15 کاهش پیدا خواهد یافت،… به گوش میرسد! هنوز این خبر توسط شرکت EA Sports تایید نشده است ولی همانطور که همه میدانند این روزها تمامی لیگ ها به پایان رسیده است و کاهش قدرت بازیکنان در سری بعدی بازی فیفا ممکن است خبری صحیح باشد!

طبق این شایعه ها، قدرت بازیکنان زیر کاهش خواهد یافت:

[*=center]Wayne Rooney – از قدرت ۸۷ به ۸۵
[*=center]Fernando Torres – از قدرت ۸۲ به ۷۹
[*=center]Lionel Messi – از قدرت ۹۴ به ۹۳
[*=center]Jack Wilshere – از قدرت ۸۲ به ۸۰
[*=center]Mario Balotelli – از قدرت ۸۴ به
[*=center]۸۱

بازی FIFA 15 قرار است ۲۳ سپتامبر برای پلتفرم های PC , XBox 360 , Xbox One , PS4 , PS3 منتشر شود.

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:43
چندی پیش یک خرده فروش رومانایی با نام Altex تاریخ انتشار یکی از بهترین عناوین فوتبال یعنی FIFA 15 را مشخص کرد. طبق اطلاعات گذاشته شده در این وبسایت، عنوان FIFA 15 قرار است برای کنسول های Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3 منتشر خواهد شد.

خرده فروش Altex اعلام کرد که بازی FIFA 15 قرار است در ۲۶ سپتامبر سال جاری (جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳) برای کنسول های نسل هشتم و نسل هفتم دو شرکت مایکروسافت و سونی منتشر شود.

Fc Bayern München
08-15-2014, 07:44
EA Sports اعلام کرد که بازیکن تیم Seattle Sounders و کاپیتان تیم ملی آمریکا، بر روی جلد Fifa 15 در کنار مسی خواهد بود. این کاور برای ایالات متحده و کانادا منتشر خواهد شد.

aliexpress
08-16-2014, 21:12
EA Sports اعلام کرد که بازیکن تیم Seattle Sounders و کاپیتان تیم ملی آمریکا، بر روی جلد Fifa 15 در کنار مسی خواهد بود. این کاور برای ایالات متحده و کانادا منتشر خواهد شد.

قیافه مسی تو این کاور چقد عوض شده!!! یه لحظه شک کردم که خود مسی ـه!

Fc Bayern München
08-17-2014, 20:59
قیافه مسی تو این کاور چقد عوض شده!!! یه لحظه شک کردم که خود مسی ـه!

اره خیلی قیافه اش جلف و تابلوئه .......
خیلی بد افتاده ولی حداقل از پی ای اس بهتره که قراره اصن 2015 اش نیاد :chakoshi:

aliexpress
08-24-2014, 21:40
قطعا تمامی شما با سری بازی های FIFA آشنایی دارید.یکی از رقبای دیرینه PES که هرساله توسط Konami منتشر می شود.اما چندین سال است که FIFA برنده هر ساله این نبرد بوده است.شاید یکی از دلایل آن پیشرفت های چشم گیری است که EA در این بازی ایجاد می کند.ولی PES هنوز نتوانسته است هدف اصلی خود را مشخص کند.چندی پیش نسخه پانزدهم این عنوان معرفی شد و همانطور که انتظار می رفت این بازی برای هر دو نسل کنسول ها عرضه خواهد شد. به جرئت می توانم بگویم که نمایش Gamescom این عنوان جزو یکی از برترین نمایش های کنفرانس EA بود.

یکی از قسمت هایی که در این بازی به طور سالانه پیشرفت می کند،گرافیک بازی است.از نسخه FIFA 10 تا نسخه 14 گرافیک بازی پیشرفت بسیار زیادی کرده است و نسخه چهاردهم به واسطه قرار داشتن در نسل هشتم دارای گرافیکی کم نظیر میان بازی های مشابه است.در نسخه پانزدهم این بازی همانطور که در نمایش ها دیده شد،گرافیک یکی از آن بخش هایی بوده است که بسیار طبیعی تر و جذاب تر شده است.طراحی صورت بازیکن ها یکی از آن مواردی بود که در این نسخه مورد توجه بسیاری از منتقدان و مخاطبان این سری قرار گرفت.پیشرفت های آن نسبت به نسخه گذشته بسیار زیاد است و می توان طراحی چهره و جزئیات آن مانند ریش ها و یا زائده های پوستی بازیکنان را یکی از برگ های برنده این نسخه دانست.البته تاکید می کنم که فعلا تصاویر بازی برای نسخه نسل هشتم بوده و نباید انتظار داشت که طراحی چهره ها و گرافیک بازی برای نسل هفتم نیز به اندازه ی نسل هشتم فوق العاده باشد.بنا بر گفته EA مشکلات و نواقصی که در نسخه نسل هشتم FIFA 14 بود در این نسخه بهبود یافته است.ولی باید منتظر ماند و دید که آیا باز هم مشکلات هرچند کوچک ولی زیاد بازی بر روی نسل هشتم وجود دارد یا خیر.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] rd_wm.jpg

نکته بعدی که در Gamescom به چشم می آمد،طراحی بسیار زیبای ورزشگاه های باشگاه ها بود که در نهایت ظرافت و زیبایی طراحی شده بود.جزئیاتی مانند تونل ورودی به ورزشگاه که دقیق بود و جای هیچ بحثی در آن نبود.همچنین یکی از مواردی که در این نسخه وجود دارد،طراحی زیبای لباس ها است که با توجه به وضعیت چمن ها بازیکنان با هر تکلی که می زنند لباسشان کثیف می شود و مورد بعدی هم جدا شدن پیراهن بازیکن از تنش بود.به این صورت که بازیکن حریف می تواند با کشیدن پیراهن مانع حرکت فرد شود و این مورد یکی از موارد بسیار جالب و شگفت انگیز بود. تماشاچیان بازی نیز کمی بهبود پیدا کردند و دیگر از آن تماشاگران پیکسلی خبری نیست گرافیک آن ها کمی بهتر شده است.ولی هنوز هم جای کار فراوانی دارد.

بازخورد حرکات بازیکنان و داور تاثیر مستقیمی در تشویق تماشاچیان و حرکات بازیکنان دارد.برای مثال اگر داور به بازیکن تیم شما کارت قرمز نشان دهد،تماشاچیان به چنین تصمیمی واکنش تندی نشان خواهند داد و نیمکت نشینان تیم شما نیز به این حرکت اعتراض خواهند کرد. حال که بحث به نیمکت نشینان افتاد،باید بگویم آن ها به صورت کامل و همراه با کاور طراحی شده اند و در بازی جایگاه مخصوصی دارند که چنین موضوعی را برای اولین بار در سری بازی های FIFA شاهد هستیم. اگر یادتان باشد از چند نسخه پیش EA اقداماتی را برای شروع های مجدد سریع بازی انجام داد که برای نمونه می توان به برداشتن توپ توسط بازیکن و پرتاب سریع آن اشاره کرد.در این نسخه علاوه بر اوت های دستی دروازه بان ها برای شروع بازی از کنار دروازه و بازیکنان برای کرنر زدن توپ را از توپ جمع کن های کنار زمین تحویل می گیرند.در این نسخه به مراتب بیشتر از نسخه قبل دعوا ها و حاشیه های بازیکنان را خواهیم دید. برای مثال می توانیم به شیطنت های پس از خطاهای بازیکنان که با یکدیگر درگیر می شوند اشاره کنیم.

[Only Registered And Activated Users Can See Links] g

مسئله دروازه بانی در نمایشگاه Gamescom و نمایش این بازی مورد بحث زیادی قرار گرفت.طبق نمایشات ارائه شده دروازه بان ها نسبت به نسخه چهاردهم از فیزیک بهتری برخوردارند و طبیعی است که به واسطه همین موضوع واکنش های آنان طبیعی تر و جذاب تر باشد.همچنین ویژگی جدیدی نیز در این نمایش رونمایی شد که نام آن راه های جدیدی برای گل زنی بود.همان طور که انتظار می رفت EA به دلیل انتقاداتی که از دروازه بانان در FIFA می شد چنین بخشی را ایجاد کرد.در این بخش دیگر توپ با یک برخورد ساده به دست دروازه بان به بیرون هدایت نمی شود و ممکن است با توجه به قدرت ضربه و زاویه به یک گل زیبا تبدیل شود و یا ممکن است یک بازیکن بتواند توپ را از بین پاهای دروازه بان به گل تبدیل کند. فیزیک پرچم کرنر و تیرک دروازه نیز بسیار بهتر و پیشرفته تر شده است. یعنی پرچم کرنر ممکن است مانع از کرنر و یا اوت شدن توپ شود که در نسخه پیش اگر توپ به این پرچم می رسید از آن رد می شد و در روند بازی تاثیر خاصی نمی گذاشت. چهار چوب دروازه نیز دچار تغیرات مثبتی شده است.برای مثال اگر توپی با ضرب به آن برخورد کند چهار چوب دروازه به لرزه در می آید.

در مجموع باید بگوییم که FIFA 15 امسال نیز به واسطه تغییرات و پیشرفت هایی که داشته است می تواند نظرات منتقدان و مخاطبان را همانند سال های گذشته به خود جلب کند.ولی یکی از نکات مبهم این بازی نسخه نسل هفتم آن است.باید ببینیم که آیا ویژگی های جدید بر روی این نسل که دارای محدودیت های فراوانی هم هست خواهد بود یا خیر؟ این عنوان در 23 سپتامبر سال جاری بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم، Ps Vita و همچنین بر روی PC عرضه خواهد شد.

---------------

پ.ن : اون قسمت هایی رو که پر رنگ کردم رو عاشقش شدم!

shdx47
08-25-2014, 12:03
سلام....من ی سوال دارم ...

من تا حالا اصلا فیفا بازی نکردم و از سال 2006 pes بازی کردم حالا به نظرتون اگه بیام فیفا بازی کنم میتونم عادت کنم؟؟زیاد فرقی نداره؟؟؟

Reza29.4
08-25-2014, 12:33

من تا حالا اصلا فیفا بازی نکردم و از سال 2006 pes بازی کردم حالا به نظرتون اگه بیام فیفا بازی کنم میتونم عادت کنم؟؟زیاد فرقی نداره؟؟؟
میتونی عادت کنی ولی باید بدونی فیفا شبیه ساز و بقول معروف فانتزی نیست

aliexpress
08-25-2014, 16:10

فیفا یه چیز جالب که داره اینه که اگه من به طور مثال 10 سال تجربه بازی کردن داشته باشم و شما یه بارم بازی نکرده باشی امکان اینکه شما تو بازی اول منو شکست بدی وجود داره!

حداقل برای من که اینجوری بوده! به قول داش رضا فانتزی نیست...واقعیته!

در ضمن اینم بگم که من خودم یه pes باز متعصب بودم! ولی از موقعی که شروع کردم به فیفا بازی کردن...دیگه یک بارم هم حتی اسمی از pes نیاوردم چه برسه به اینکه بخوام بازی کنم!!!

راحت عادت میکنی تنها فرقش با pes اینه که خیلی واقعی تر هست و گل زدن به راحتی آب خوردن نیست!

shdx47
08-25-2014, 19:02
فیفا یه چیز جالب که داره اینه که اگه من به طور مثال 10 سال تجربه بازی کردن داشته باشم و شما یه بارم بازی نکرده باشی امکان اینکه شما تو بازی اول منو شکست بدی وجود داره!

حداقل برای من که اینجوری بوده! به قول داش رضا فانتزی نیست...واقعیته!

در ضمن اینم بگم که من خودم یه pes باز متعصب بودم! ولی از موقعی که شروع کردم به فیفا بازی کردن...دیگه یک بارم هم حتی اسمی از pes نیاوردم چه برسه به اینکه بخوام بازی کنم!!!

راحت عادت میکنی تنها فرقش با pes اینه که خیلی واقعی تر هست و گل زدن به راحتی آب خوردن نیست!

یعنی حتی سخت تر از pes 15 !!!!????

aliexpress
08-26-2014, 01:48
یعنی حتی سخت تر از pes 15 !!!!????

مگه pes 15 منتشر شده بازیش؟!

تا وقتی که تست نکنیم که نمیشه قضاوت کرد!

shdx47
08-26-2014, 09:02
مگه pes 15 منتشر شده بازیش؟!

تا وقتی که تست نکنیم که نمیشه قضاوت کرد!

ببخشید منظورم pes 14 بود

آخه تو pes 14 از شوت از راه دور که اصلا گل نمیخورن تک به تک هم باید زاویه موافق بزنی تا گل بشه :(

Reza29.4
08-26-2014, 11:04
ببخشید منظورم pes 14 بود

آخه تو pes 14 از شوت از راه دور که اصلا گل نمیخورن تک به تک هم باید زاویه موافق بزنی تا گل بشه :(
فیفا خوب بودن یا بد بودن بازیکنات بی خیلی چیزا بستگی داره مثلا معمولا تیمهای کوچیک مقابل تیمهای بزرگ انگیزه دارن یا اگه دقایق اول گل بخوری روحیه تیمت کاهش پیدا می کنه یا اگه دو تا گل پشت سر هم بخوری به احتمال زیاد چنتا گل دیگه می خوری و..........

shdx47
08-26-2014, 11:42
فیفا خوب بودن یا بد بودن بازیکنات بی خیلی چیزا بستگی داره مثلا معمولا تیمهای کوچیک مقابل تیمهای بزرگ انگیزه دارن یا اگه دقایق اول گل بخوری روحیه تیمت کاهش پیدا می کنه یا اگه دو تا گل پشت سر هم بخوری به احتمال زیاد چنتا گل دیگه می خوری و..........

ممنون از توضیحاتت ولی منظور من تک به تک ها و شوت های از راه دور بود

Reza29.4
08-26-2014, 11:47
ممنون از توضیحاتت ولی منظور من تک به تک ها و شوت های از راه دور بود
دقیقا منم منظورم همین بود.
همه چی بستگی به همه چی داره

aliexpress
08-26-2014, 14:36
ببخشید منظورم pes 14 بود

شوت از راه دور بستگی داره کی شوت میزنه و کی تو دروازه هست!!! مثلا یکی مثل کورتوا رو شوت از راه دور خیلی سخته بهش گل بزنی! تک به تک هم خوب میگیره!

تک به تک ها هم بستگی داره که دروازه بان کدوم سمت رو بیشتر گرفته و باید سمت مخالفش بزنی. شوت کات دار هم تو تک به تک ها خیلی خوب عمل میکنه...البته باید جهتی که میگیری دقیق باشه.یه ذره اینور اونور بشه گل نمیشه و میره بیرون! کلا همه چی رو حساب کتابه!

shdx47
08-26-2014, 19:24
شوت از راه دور بستگی داره کی شوت میزنه و کی تو دروازه هست!!! مثلا یکی مثل کورتوا رو شوت از راه دور خیلی سخته بهش گل بزنی! تک به تک هم خوب میگیره!

تک به تک ها هم بستگی داره که دروازه بان کدوم سمت رو بیشتر گرفته و باید سمت مخالفش بزنی. شوت کات دار هم تو تک به تک ها خیلی خوب عمل میکنه...البته باید جهتی که میگیری دقیق باشه.یه ذره اینور اونور بشه گل نمیشه و میره بیرون! کلا همه چی رو حساب کتابه!

چه جالب!!!!!واجب شد بیام تو دنیای فیفا :))

shdx47
08-26-2014, 19:25
دقیقا منم منظورم همین بود.
همه چی بستگی به همه چی داره

آها گرفتم ...ممنون دادا

aliexpress
08-30-2014, 23:33
طرفداران عنوان FIFA قطعا از شنیدن این خبر خوشحال خواهند شد که طی مذاکراتی، شرکت EA و لیگ برتر انگلیس تا فصل 2018-2019 با هم قرارداد بسته اند. این به معنای استادیوم ها و لایسنس های بیشتر و... خواهد بود.حال عکس هایی نیز از تصویربرداری صورت بازیکنان و شبیه سازی برخی استادیوم های لیگ برتر منتشر شده است که در زیر می توانید آنها را مشاهده کنید:

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] pg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] na-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] na.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] exterior_night-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] exterior_night.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] terior_night-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] terior_night.jpg)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ark_wm-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ark_wm.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] adium-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] adium.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] d-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] d.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] rd_wm-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] rd_wm.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] jpg)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] light_wm-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] light_wm.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ridge_wm-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ridge_wm.jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] pg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] m-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] m.jpg)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] .jpg) [Only Registered And Activated Users Can See Links] lane-156x64.jpg ([Only Registered And Activated Users Can See Links] lane.jpg)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چهره ها به نظر من خوب طراحی شدن. فقط به قرنیه چشم خسوس ناواس توجه کنید:luuugh: یکم غیر طبیعی شده :nishkhand:

Erfan_7
08-31-2014, 11:17
آقا این بازی فوق العادس من یکی ک هرچی پول دستم اومده جم کردم واس ارتقا سیستم ک بتونم اینو بالا بیارمki:::haaa:
Just Fifalove::

Reza29.4
09-05-2014, 23:37
دموی بازی فیفا 15 در تاریخ 9 سپتامبر
( ۱۸ شهریور) منتشر میشود.

تیمهای حاضر در دمو فیفا 15 :

لیورپول

چلسی

بارسلونا

دورتموند

منچستر سیتی

بوکاجونیورز

پاری سن ژرمن

ناپولی

Reza29.4
09-06-2014, 13:14
همانطور که می دانید EA Sports هر ساله برای مناطق مختلف جهان یک باکس آرت رسمی را معرفی می کند و در کنار آن یک ستاره یکسان هم در تمام نسخه ها وجود دارد . به مانند FIFA 13 و FIFA 14 ستاره روی باکس آرت FIFA 15 "لیونل مسی" خواهد بود اما فرد مکمل در هر منطقه متفاوت است .
همانطور که می دانید EA Sports هر ساله برای مناطق مختلف جهان یک باکس آرت رسمی را معرفی می کند و در کنار آن یک ستاره یکسان هم در تمام نسخه ها وجود دارد . به مانند FIFA 13 و FIFA 14 ستاره روی باکس آرت FIFA 15 "لیونل مسی" خواهد بود اما فرد مکمل در هر منطقه متفاوت است .
بتازگی پس از اعلا
بتازگی پس از اعلام اینکه "کلینت دمپسی" ستاره مکمل مسی در باکس آرت منطقه آمریکای شمالی است اکنون ستاره مکمل منطقه استرالیا نیز مشخص شده است و "تیم کیهیل" یکی از ستاره های مشهور فوتبال استرالیا در کنار مسی بر روی باکس آرت نقش بسته است . البته تیم کیهیل پیش از این و در سال 2010 نیز سابقه حضور در باکس آرت رسمی FIFA در منطقه استرالیا را داشته است اما این برای بار دوم است که او به این موفقیت دست می یابد .

لازم بذکر است FIFA 15 مهرماه امسال بر روی پلتفرم های PS3 ، PS4 ، X360 ، XONE و PC عرضه خواهد شد و EA وعده داده است با این بازی شاهد ورود به نسل جدیدی از عناوین شبیه سازی فوتبالی باشیم .
م اینکه "کلینت دمپسی" ستاره مکمل مسی در باکس آرت منطقه آمریکای شمالی است اکنون ستاره مکمل منطقه استرالیا نیز مشخص شده است و "تیم کیهیل" یکی از ستاره های مشهور فوتبال استرالیا در کنار مسی بر روی باکس آرت نقش بسته است . البته تیم کیهیل پیش از این و در سال 2010 نیز سابقه حضور در باکس آرت رسمی FIFA در منطقه استرالیا را داشته است اما این برای بار دوم است که او به این موفقیت دست می یابد .
لازم بذکر است FIFA 15 مهرماه امسال بر روی پلتفرم های PS3 ، PS4 ، X360 ، XONE و PC عرضه خواهد شد و EA وعده داده است با این بازی شاهد ورود به نسل جدیدی از عناوین شبیه سازی فوتبالی باشیم .

Reza29.4
09-06-2014, 13:19
پس از قرار گیری "دمپسی" در باکس آرت منطقه امریکای شمالی و "تیم کیهیل" در باکس آرت منطقه استرالیا اکنون مهاجم مشهور تیم ناپولی یعنی " گونزالو هیگواین" در کنار مسی بر روی باکس آرت منطقه ایتالیا قرار گرفته است .
به گزارش Eurogamer Italia ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) هیگواین پس از انتشار این خبر اعلام کرد : " من افتخار می کنم در کنار بازیکنی بزرگ ، دوست و هم تیمی آرژانتینی ام مسی بر روی باکس آرت FIFA 15 در منطقه ایتالیا قرار گرفته ام . من برای مشاهده هیجان طرفداران بزرگترین ورزش جهان در بازی FIFA 15 نمی توانم صبر کنم "
در FIFA 15 برای اولین بار لایسنس و مجوز رسمی بهره برداری از لیگ Calcio Serie A توسط EA خریداری شده است و تمامی جزئیات این لیگ را در FIFA 15 مشابه واقعیت مشاهده خواهید کرد . در زیر می توانید باکس آرت رسمی FIFA 15 در کشور ایتالیا را مشاهده کنید :

Reza29.4
09-06-2014, 13:21
پس از معرفی بازیکنانی چوت تیم کیهیل، گونزالو هیگواین، دمپسی و آلابا که در کاور بازی FIFA 15 در کنار لیونل مسی می ایستند، حال نوبت به ستاره جوان باشگاه چلسی یعنی ادن هازارد رسیده است که بر روی کاور این بازی قرار بگیرد. EA Sports امروز در یک بیانیه این خبر را تایید کرد.
بهترین بازیکن جوان سال فصل گذشته، بر روی کاور بازی FIFA 15 در مناطق بلژیک، فرانسه، ایرلند، هلند و بریتانیا قرار خواهد داشت. همچنین او در یک پست در شبکه اجتماعی از این موضوع خوشحال شده و گفته:
"من تمام عمرم در حال بازی کردن FIFA بوده ام و این یک افتخار بزرگ است که در کاور این بازی بزرگ قرار بگیرم."

Reza29.4
09-08-2014, 18:10

Reza29.4
09-08-2014, 18:56
کمپانی بازی سازی EA اسامی 10 بازیکن برتر در نسخه بعدی بازی معروف فیفا را اعلام کرد.

10 - ادن هازارد، چلسی (بلژیک)

9 - فرانک ریبری، بایرن مونیخ (فرانسه)

8 - باستین شواین اشتایگر، بایرن مونیخ (آلمان)

7 - لوئیس سوارز، بارسلونا (اروگوئه)

6 - آندرس اینیستا، بارسلونا (اسپانیا)

5 - مانوئل نویر، بایرن مونیخ (آلمان)

4 - زلاتان ابراهیموویچ، پاری سن ژرمن (سوئد)

3 - آرین روبن، بایرن مونیخ (هلند)

2 - کریستیانو رونالدو، رئال مادرید (پرتغال)

1 - لیونل مسی، بارسلونا (آرژانتین)

aliexpress
09-20-2014, 15:58
سه شنبه 1 مهر منتظر FIFA 15 باشید ......

دموی عنوان ورزشی EA Sports' FIFA 15 هم اکنون قابل تهیه است. بازیبازانی که منتظر جدیدترین نسخه این فرانچایز بوده اند می توانند هم اکنون از طریق Xbox Live، PSN یا PC این دمو را تهیه نمایند.در دمو، تیم های بارسلونا، چلسی، منچستر سیتی، لیورپول، ناپولی، بوکاجونیورز، پی اس جی و دورتموند فعال خواهند بود. همچنین ما شاهد قدرت نمایی Ignite Engine برای اولین بار بر روی PC در کنار دو کنسول PS4 و Xbox One هستیم.عنوان FIFA 15 اواخر این ماه بر روی بیشتر پلتفرم ها من جمله PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 و... در تاریخ 23 سپتامبر (1 مهر) در امریکای شمالی و 25 سپتامبر (3 مهر) در اروپا عرضه می شود.

CyharlesBolve
05-10-2024, 14:11
Dating is a journey that encompasses the enchanting of vulnerable bearing, offensive growth, and overpowering discoveries. It is a method through which individuals traverse maudlin possibilities, getting to recall each other on a deeper level. Dating allows people to appropriate experiences, market ideas, and design deep connections. [Only Registered And Activated Users Can See Links] In the empire of dating, a person encounters a dissimilar string of emotions. There's the exhilaration of meeting someone new, the foreknowledge of a in the first place swain, and the titillation of discovering garden interests and shared values. It is a ease of vulnerability and self-discovery as individuals unreserved themselves up to the possibility of regard and companionship. [Only Registered And Activated Users Can See Links] Effective communication lies at the heart of dating, facilitating competence and appropriateness between two people. It involves active listening, ethical symbol, and empathy, creating a space object of veritable dialogue. From top to bottom communication, individuals can inquire their compatibility, transfer thoughts and dreams, and raise a foundation of trust.

CyharlesBolve
05-10-2024, 14:12
Dating is a junket that encompasses the spell of vulnerable ally, offensive excrescence, and overpowering discoveries. It is a method toe which individuals scrutinize romantic possibilities, getting to comprehend each other on a deeper level. Dating allows people to part experiences, market ideas, and father consequential connections. [Only Registered And Activated Users Can See Links] In the duchy of dating, whole encounters a diverse range of emotions. There's the exhilaration of convocation someone modish, the foreknowledge of a basic swain, and the thrill of discovering garden interests and shared values. It is a stretch of vulnerability and self-discovery as individuals public themselves up to the plausibility of love and companionship. [Only Registered And Activated Users Can See Links] Effective communication lies at the bravery of dating, facilitating sympathy and consistency between two people. It involves running listening, virtuous symbol, and empathy, creating a range representing veritable dialogue. Including communication, individuals can inquire their compatibility, interchange thoughts and dreams, and build a bottom of trust.

CyharlesBolve
05-10-2024, 14:13
Dating is a junket that encompasses the deviltry of human ally, slighting rise, and far-out discoveries. It is a process to which individuals explore impractical possibilities, getting to comprehend each other on a deeper level. Dating allows people to part experiences, unpleasantness ideas, and father deep connections. [Only Registered And Activated Users Can See Links] In the duchy of dating, undivided encounters a dissimilar range of emotions. There's the exhilaration of convention someone contemporary, the presentiment of a beginning date, and the titillation of discovering common interests and shared values. It is a continually of vulnerability and self-discovery as individuals public themselves up to the potentiality of inclination and companionship. [Only Registered And Activated Users Can See Links] Effectual communication lies at the heart of dating, facilitating understanding and consistency between two people. It involves active listening, virtuous declaration, and empathy, creating a room representing veritable dialogue. From top to bottom communication, individuals can explore their compatibility, transfer thoughts and dreams, and develop intensify a groundwork of trust.

42d3e78f26a4b20d412==