PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای مرحله یک هشتم پایانی جام جهانی 2014

رامینی
06-29-2014, 23:02
به نام خدا

در این تاپیک علاقمندان می توانند نظرات خود را در باره بازیهای این مرحله , وضعیت تیم ها , بازیکنان و .. بیان کنند
شما می تونین قبل و بعد از بازیهای این مرحله با مراجعه به این تاپیک نظرات فنی و غیر فنی خودتون رو در میان بگذارید
می تونین در مورد تیم و یا تیم های مورد علاقه خودتون در این مرحله و بازیکنانی که نظر شما رو جلب کرده و یا هر نکته دیگر در مرتبط با این 8 تیم اظهار نظر کنید
در انتهای مسابقات جام جهانی 2014 به کاربران برتر در زمینه های مختلف جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود

منتظر مطالب خوب شما هستیم

تیم های مرحله یک هشتم پایانی مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
برزیل - Brazil -------------------- مکزیک - Mexico

هلند - Netherlands -------------------- شیلی- Chile
کلمبیا - Colombia -------------------- یونان - Greece
اروگوئه - Uruguay -------------------- کاستاریکا - Costa rica

فرانسه - France --------------------سوئیس - Switzerland
آرژانتین - Argentina -------------------- نیجریه - Nigeria
آلمان - Germany --------------------آمریکا - USA
بلژیک - Belgium -------------------- الجزایر - Algeria

رامینی
06-29-2014, 23:04
مکزیک هم نزدیک بود شگفتی دیگه ای به بار بیاره که هلند در دقایق پایانی مانع شد
دو بازیکنی که تو کل بازی خیلی کم فروغ نشون دادن تو دقایق پایانی بدجوری تلافی کردن
مکزیک با 5 دفاع سد محکمی برایر مهاجمای هلند درست کرده بود
که دیگه دقایق آخر کم اوردن و قائله رو باختن
ولی در کل مکزیک تیم برتر میدان بود و موقعیتهایب بیشتری بوجود اورد

Derby
06-30-2014, 00:16
تا اینجای کار 3 تیم اومدن به جمع 8 تیم پایانی
برزیل توی پنالتی ها شیلی رو شکست داد
کلمبیا اوروگوئه رو حذف کرد و هلند هم مکزیک رو از پیش رو برداشته

من فکر می کنم واقعا جو امریکای جنوبی خیلی متفاوته. اونایی که این 3 بازی رو دیدن کاملا متوجه تسلط تیم های ای منطقه بر بازیها شدند. هلندی ها که یکی از تیم های محبوب من همیشه بودن ( مخصوصا توی سال 98 ) فقط و فقط به علت امادگی بهتر بدنی تونستند در دقایق پایانی باخت رو با برد عوض کنند
هر چند که تعویض طلایی لوئیز فان خال رو نباید فراموش کنیم .
وقتی فان پرسی رو تلویزیون نشون می داد که با هونتلار داره تعویض میشه خیلی ها گفتند این چه تعویضیه دیگه
اما هونتلار یک پاس گل داد و پنالتی هم عالی زد
هر چند که چند موقعیت خوب دیگه هم ساخت برای تیمش
بنظرم تا اینجای کار وئیز فانخال خوب حریفاش رو آنالیز کرده و تونسته روی عملکرد تیمش تاثیر مثبت بگذاره
برزیل تیم مورد علاقه منه اما خیلی فراز و نشیب داره و علتش هم اینه که سطح بازیکنانش یک جور نیست
کلمبیا برعکس برزیل تیم یک دستی نشون داده و اعتماد بنفس زیادی برای این بازیها داره
موفقیت تیم های امریکایی در این جام قابل پیش بینی بوده و تا اینجای کار هم خوب بودن
یادمون نره که تیم های اروگوئه و شیلی هم توسط دو تیم دیگه امریکایی حذف شدند و شاید این دو تیم در مصاف تیم های دیگره ای اگه قرار می گرفتند الان در جمع تیم های مرحله بعد بودند

سدانی ها
06-30-2014, 19:18
به نظر من امشب فرانسه با یک بازی مسلط و تکیه بر کریم بنزما خودمون(!) نیجریه رو با نتیجه قاطعی میبره.....فکر کنم 3-0 بشه

اونطرف الجزایر تیم فوق العاده ای داره و شانسش برای صعود کمتر از آلمان نیست و میتونه یه بازی قشنگ بشه. فکر کنم آلمان به زحمت 2-1 ببره!

رامینی
06-30-2014, 23:04
فرانسه تو بازی امشب تقریبا سوار بازی بود
نیجریه درسته یه زمانایی حمله میکرد ولی مقطعی بودن
فرانسویها با تجربه بیشتر و صبوری مزد زحماتشونو گرفتن
پوگبا و والوئنا از بهترینای فرانسه بودن و از اون طرف دروازه بانشون خیلی خوب بود
اصلا فکرشو نمیکردم فرانسه تا انقد تیم خوبی باشه

سدانی ها
07-02-2014, 08:23
با نام و یاد خدا و سلام خدمت شما اهالی دربی

بازی های دیشب به قشنگی بازی های پریشب نبودند انصافا! ولی بد نیست یه چیزی دربارشون بگیم:(هرچی باشه جام جهانیه! و اینجا دربی!)
از بازی آرژانتین-سویس شروع کنم که جونم براتون بگه بازی بدی نبود دو تیم فرصت های زیادی داشتند و هیچ کدوم از تیم ها حذفشون هیچ فوتبال دوستی رو خوشحال نمیکرد..چه تیم دوست داشتنی سویس چه تیم پر هوادار آرژانتین ولی به هر حال فوتباله دیگه
بازم مسی کار خودشو به عنوان یک فرمانده لایق به درستی انجام داد و مثل سه بازی گذشته مقابل بوسنی-ایران-نیجریه ارتش خودشو به پیروزی رسوند....به نظر من تو این جام جهانی هر تیمی برای 5 ثانیه هم شده مسی رو رها کنه چوبشو میخوره....تو اون دقایق پایانی هم سویس میتونست گل بزنه اما شقیری یه اشتباه محض کرد که ضربه ایستگاهی رو خودش زد چون او چپ پاست و باید تو اون موقعیت دیوار دفاعی یه راست پا اینکارو میکرد...

اما بازی دوم:
بلژیک از همون ابتدا از امریکا خیلی سر تر بود اما نمیدونم چرا تو 90 دقیقه گل نزد..ام به هر حال بلژیک هم با تکیه بر بازی خوب هازارد و لوکاکو به برد دلچسبی رسید....
یکی از حواشی جالب این بازی حضور ایرانی ها و پرچم ایران در پشت دروازه امریکا در وقت های قانونی(90) بود که بار ها و بار ها پرچم ایران نشون داده شد و نکته جالب اینکه 62.5 درصد بازی های مرحله یک هشتم نهایی در وقت قانونی تموم نشده کشیده به وقت اضافه و پنالتی که 25 درصدش تو ضربات پنالتی و 37.5 درصد دیگه در وقت اضافه 120 دقیقه تموم شده...
ببخشید سرتون رو درد آوردم!

رامینی
07-02-2014, 22:50
هیچ بازی ای مثل آلمان - الجزایر جذاب نبود
بنظرم آلمان و هلند مدعیان اصلین
حتی برزیل و آرژانتینم در حد مدغی نبودن
هر دو تیم با شانس صعود کردن
و در طول بازیهاشون تو این مرحله
برتری ای که باید مدعی داشته باشه رو نداشتن

42d3e78f26a4b20d412==