PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای گروه 7 جام جهانی 2014 - آلمان.پرتغال.امریکا.غنا

Derby
05-11-2014, 14:51
به نام خدا

در این تاپیک علاقمندان می توانند نظرات خود را در باره بازیهای این گروه , وضعیت تیم ها , بازیکنان و .. بیان کنند
شما می تونین قبل و بعد از بازیهای این گروه با مراجعه به این تاپیک نظرات فنی و غیر فنی خودتون رو در میان بگذارید
می تونین در مورد تیم و یا تیم های مورد علاقه خودتون در این گروه و بازیکنانی که نظر شما رو جلب کرده و یا هر نکته دیگر در مرتبط با این 4 تیم اظهار نظر کنید
اخبار و حواشی بازیها و مسابقات گروه G جام جهانی و همین طور حواشی تیم های این گروه در این تاپیک قرار می گیرد
در انتهای مسابقات جام جهانی 2014 به کاربران برتر در زمینه های مختلف جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود

منتظر مطالب خوب شما هستیم

تیم های گروه G مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

آلمان - Germany

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پرتغال - Portugal

امریکا - USA

غنا - Ghana

icon
05-11-2014, 23:30
باز هم آلمان و پرتغال تو یه گروه. شاید انتقام پرتغال از آلمان شایدم انتقام آلمان از رونالدو.
نکته ی دیگه هم نبرد برادر هاست که کوین بواتنگ که اگه مشکلی نداشته باشه حتما فیکسه ولی در مورد جرومی بواتنگ چون تیم ملیش المانه و مهره هم زیاد داره نمیشه گفت حتما فیکسه.
آمریکا هم که خنثاست. در مورد این گروه تیمای اروپایی به نظر من صعود میکنن. من سطحی نگر نیستم چون اروپایین حتما صعود میکنن ولی تیمای جلوشون تیم نیستن خیلی

shayan_cris
06-16-2014, 18:39
امشب بازی پرتغال و آلمانه و من خیلی دوس دارم که کریسسسسسسسسسس اماده باشه
مطمعنم اگه کامل بازی کنه حتما 1 گل به المان میزنه :jeddiiiii:
امسال اگه کریس مصدوم نشه می تونه پرتغال رو به 8 تیم نهایی هم بیاره. این حرف رو نه چون هوادار کریس هستم میزنم چون واقعا تیم پرتغال هم تیمی بازی می کنه و بازی با سوئیس اونها عالیییی بود:haaa:

رامینی
06-16-2014, 23:18
تبریک میگم به همه طرفدارهای آلمان
عجب بازی ای بود
پرتغال هیچ حرفی واسه گفتن نداشت
با اخراج شدن په په هم اوضاعش بدتر شد
با این بازی ای که پرتغال کرد دیگه نمیشه بهش امیدوار بود
آلمان تیم یکدستی داره و همه باهم هماهنگن

lord7stark
06-26-2014, 22:38
فقط باید تاسف خورد به بازی بد پرتغال در بازی مقابل آلمان ...
جام جهانی از این بیخود تر نمیشه
باید بشینیم بازی یونان - کاستاریکا رو ببینیم !!!

کریس کع نمیتونه یک تنه تیمشو بالا بیاره ...
درسته تو انتخابی جلوی سوئد تونست ولی بازی با المان وا دادن ...
باز خوب شد کریس گل زد ...

کریس فقط خودشه و خودش !
نه گلر دارن ! نه دفاع دارن ! نه وسط دارن ! یک نانی افت کرده داره فقط ...
کاش یکی مثل زلاتان یا بیل باهاش بود ...
من طرفدار پرتغال نیستم ولی ....
آرژانتین کل خط حملش برگ آ3ن ! >< نمیشه منکر نقش خوب مسی شد ولی خوب دیماریا و هیگوآین و لاوتزی ، پالاسیو ، آگرو کجا !!!! و ادر د پوستیگا و آلمیدا کجااااااااا !
حیف کریس .

42d3e78f26a4b20d412==