PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای گروه 2 جام جهانی 2014 - اسپانیا.هلند.شیلی.استرالیا

Derby
05-11-2014, 13:59
به نام خدا

در این تاپیک علاقمندان می توانند نظرات خود را در باره بازیهای این گروه , وضعیت تیم ها , بازیکنان و .. بیان کنند
شما می تونین قبل و بعد از بازیهای این گروه با مراجعه به این تاپیک نظرات فنی و غیر فنی خودتون رو در میان بگذارید
می تونین در مورد تیم و یا تیم های مورد علاقه خودتون در این گروه و بازیکنانی که نظر شما رو جلب کرده و یا هر نکته دیگر در مرتبط با این 4 تیم اظهار نظر کنید
اخبار و حواشی بازیها و مسابقات گروه B جام جهانی و همین طور حواشی تیم های این گروه در این تاپیک قرار می گیرد
در انتهای مسابقات جام جهانی 2014 به کاربران برتر در زمینه های مختلف جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود

منتظر مطالب خوب شما هستیم

تیم های گروه B مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

اسپانیا - Spain

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هلند - Netherlands -

شیلی - Chile

استرالیا - Australia

برنامه بازیهای گروه B جام جهانی 2014 برزیل

جدول رده بندی گروه B جام جهانی 2014 برزیل

icon
05-11-2014, 23:48
انتقام هلند ؟
هلند یورو در مسابقات رسمی یورو تو اروپا با بی آبرویی حذف شد. حالا باید آبروی از دست رفته رو بدست بیارن
اسپانیا هم تیم اول جهانه و این کارو از نظر انگیزشی واسه بقیه سخت میکنه. البته با توجه به باخت بدش تو جام کنفدراسیون ها دیگه خیلی هم ازش حساب نمیبرن.
شیلی هم با بازیکنایی مثل آرتورو ویدال و سانچز و حتی ادواردو وارگاس خیلی تلاش میکنه برسه مرحله بعد.
استرالیا هم کمه شانسش
پیش بینی من اسپانیا و شیلی هست

رامینی
06-06-2014, 14:29
ولی من صعود اسپانیا و هلند رو پیشبینی میکنم
هردو تیم انگیزه زیادی دارن برای صعود به مراحل بالاتر
اسپانیا که هم مدعیع هم مدافع قهرمانی
از اون طرفم فن خال دوس داره تو روزهای آخر سرمربیگریش تو هلند
خاطره خوبی بجا بزاره

samanpes
06-14-2014, 01:20
شیش تایی نشه صلوااااااااااتتتتتتتتتتتت تتتتتت :luuugh:

lord7stark
06-14-2014, 03:11
اسپانیا رسما نابود شد

هلند انتقام سخت گرفت // مخصوصا روبن و فن پرسی
دلبوسکه جون بچش بچش ، از بس از روی عقده کارواخال و ایسکو رو دعوت نکردی
تعویض اشتباه ژاوی
بخور 5 تا 5 تا
ابرو واسه ایکرم نذاشت
اون پیکه که همیشه یار 12 تیم حریفه ! :))
خلاصه هلند تو قواره ی قهرمان ظاهر شد ..
گل فن پرسی بی نظیر بود

کار صعود اسپانیا شاید سخت بشه
ولی اگه به یک تیم 2رست درمون بخوره 100 % له میشه

رامینی
06-14-2014, 23:14
اصلا باورم نمیشد اسپانیا انقد تحقیر شه!
مساوی رو پیشبینی میکردم ولی برد هلند اونم با این نتیجه رو هرگز
روبن و فان پرسی عالی بودن
از اون طرفم پیکه و کاسیاس پر اشتباه بودن
ولی بازم من شانس برای اسپانیا قائلم
نباید جام قبلی یادمون بره

رامینی
06-18-2014, 23:32
استرالیا بدجوری هلندو آزار داد تو بازی امشب
هلندیها با برد اسپانیا خیلی مغرور شده بودن
اگه استرالیاییها با تجربه تر بودن هلند نمیتونست بازی رو ببره

Derby
06-19-2014, 11:17
کلا جام جهانی توی امریکای جنوبی همیشه اینجوری بوده و تیم های اروپایی در مقابل تیم های دیگر قاره ها معمولا نتایج عجیب و غریب می گیرن
نکته جالب اینجا بوده که تا حالا تقریبا اکثر بازیهایی که یک تیم امریکایی یا اسیایی با یک تیم اروپایی داشته تیم اروپایی نتونسته بازی رو ببره !
شکست یونان مقابل کلمبیا - باخت سوئیس به اکوادور - شکست بوسنی مقابل آرژانتین - تساوی روسیه با کره - شکست اسپانیا مقابل شیلی
البته 2 بازی هندوراس در مقابل فرانسه و استرالیا مقابل هلند هم به سود اروپایی ها تموم شده که حتی دیدن باز هم هلندی ها به سختی از سد استرالیا گذشتند
کلا جو امریکای جنوبی جوریه که اروپایی ها نمی تونن خیلی خوب توش بازی کنن
من فکر می کنم اگه همین بازیها توی یک کشور اروپایی برگزار می شد خیلی از بازیها نتایجش چیز دیگه ای می شد !

پی نوشت: کلا من از اسپانیا توی این جام خوشم نمی اومد. فکر می کنم یه سری از بازیکنان مثل ژاوی - اینیستا - کاسیاس - پیکه و ... با غرور به توپ ضربه می زدند و حتی بعد از شکست های متوالی در بازیهای باشگاهی در بازیهای ملی هم به همون روند ادامه دادن
اگر بازیکنی از انگیزه کافی برای فوتبال بازی کردن برخوردار نیست باید جاش رو به جوونا بده
اسپانیا و دل بوسکه خیلی از جوون ها رو به برزیل نیاوردن و خیلی بازیکنان با انگیزه مثل داوید ویا هم ازشون استفاده نشد

هلند تیم محبوب من اروپایی من همیشه با مربیان بزرگش خوب کار می کنه
مربیان چون کاس هدینگ - و الان هم فانخال واقعا فوتبال رو لذتبخش تر می کنن

lord7stark
06-19-2014, 13:25
خوب ...
خودم دلم خنک شد ! ( البته واسه رئالی های تیم دلم سوخت ) ولی ...
این دلبوسکه عقده ایی اگه اون ایسکو و کارواخال رو دعوت میکرد ، امثال کاستا و تورس رو دعوت نمیکرد ...
با این اوضاع و احوال حذف نمیشد ... میشد ولی نه به این زودی !
کلا تیمش دوست داشتنی نیس ...
فقط دلم واسه ایکر میسوزه ... ( از بس این دسیما سوزش داشت واسه اهالی صدا و سیما کع دیروز این فردوسی پور همه چی رو گردن راموس و النسو ایکر مینداخت ، از دروازه خالی بوسکتس ، گند زدن های جوردی آلبا ، کاستا ، هیچی نگفت )
خلاصه شیلی انصافا تیم خطرناکی داره نشون میده و وای بحال تیمی که به این شیلی منسجم و یک پارچه بخوره !!
البته تیمی نیست کع بتونه تا 4 تا بیاد ...

رامینی
06-20-2014, 01:44
اصلا فکر نمیکرد مدافع قهرمانی به این زودیا حذف شه
اسپانیاییها امسال نه از نظر روحی اماده بودن نه جسمی
دلبوسکه هم با بازی دادن به کاستا و تورس و عدم استفاده از ایسکو و ویا بزرگترین اشتباهاتشو کرد
بالاخره دوره نسل طلایی اسپانیا به سراومده و باید منتظر نسل جدید فوتبال اسپانیا باشیم

42d3e78f26a4b20d412==