PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازیهای گروه 1 جام جهانی 2014 - برزیل.کرواسی.مکزیک.کامرون

Derby
05-11-2014, 13:04
به نام خدا

در این تاپیک علاقمندان می توانند نظرات خود را در باره بازیهای این گروه , وضعیت تیم ها , بازیکنان و .. بیان کنند
شما می تونین قبل و بعد از بازیهای این گروه با مراجعه به این تاپیک نظرات فنی و غیر فنی خودتون رو در میان بگذارید
می تونین در مورد تیم و یا تیم های مورد علاقه خودتون در این گروه و بازیکنانی که نظر شما رو جلب کرده و یا هر نکته دیگر در مرتبط با این 4 تیم اظهار نظر کنید
اخبار و حواشی بازیها و مسابقات گروه A جام جهانی و همین طور حواشی تیم های این گروه در این تاپیک قرار می گیرد
در انتهای مسابقات جام جهانی 2014 به کاربران برتر در زمینه های مختلف جوایزی به رسم یادبود اهدا می شود

منتظر مطالب خوب شما هستیم

تیم های گروه A مسابقات جام جهانی 2014 برزیل

برزیل - Brazil -

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

کرواسی - Croatia -

مکزیک - Mexico

کامرون - Cameroon

برنامه بازیهای گروه A جام جهانی 2014 برزیل

جدول رده بندی گروه A جام جهانی 2014 برزیل

icon
05-11-2014, 23:53
برزیل بعد از فتح جام کنفدراسیون ها میخواد جام جهانی رو فتح کنه. اسکولاری هم بدش نمیاد یه بار دیگه با برزیل قهرمان شه ولی اینا در حد بازیکنای 2002 نیستن
کرواسی هم تا جایی که من میشناسم تو دفاع دژان لاورن از ساوتهمپتون و مودریچ از رئال و ماندزوکیچ از بایرنو داره.
مکزیک هم چیچاریتو رو داره دیگه نمیشناسم. ولی نا امید هم نیست
کامرون هم که کلا یه اتوئو میشناسم که با تیم ملی مشکل داره.
همون برزیل و کرواسی نظر منه

رامینی
06-06-2014, 14:04
برزیلیا خیلی دوس دارن بعد از 12 سال اونم تو کشور خودشون قهرمان شن
بازیکنای نامدار زیادی ندارن ولی تیم خوبی هستن که کارشناسا امید زیادی بهش دارن
بیشتر بازیکناشون تو لیگ برزیل توپ میزنن و این کار هماهنگیشونو راحت میکنه
با قهرمانی تو جام کنفدراسیونهام تجربه خوبی کسب کردن

AL1reZA
06-13-2014, 11:51
برزیل 3-1 کرواسی.

افتتاحیه قشنگی بود و جالب این بود که مدت کمی جنیفر لوپز و پیتبال آمدند خوانندگی کردند

بازی تموم شد. چه زود همین اولین بازی گذشت. دیشب کرواسی خیلی خوب بازی رو شروع کرد و سعی کرد فشار هارو رو برزیل زیادتر کنه و چند حمله خوب داشت که نهایتا هم به گل رسیدند.

اما معلوم بود برزیل برمی گرده و بعد از گل سعی کردند بازی رو آروم کنند و بعد حمله کنند که همین موضوع باعث شد برزیل به بازی برگرده.

در این بازی فقط نیمار از تیم برزیل خوب بود و تقریبا بقیه معمولی بودن.

انتظار از هالک زیاد داشتم و بنظرم اگه گوشه چپ بازی کنه بتونه اون شوت ها و استارت های آتشیشو بزنه.

در تیم کرواسی هم خط هافبک بازی رو می چرخوند. مودریچ و بازیکن شماره هفتشون طبق انتضار خوب کار کردند و انتظار از بازیکنی همچون اولیچ بیشتر بود. بنظرم تو این گروه همین 2 تیم صعود کنن. سبک بازی کرواسی در این بازی دفاع ضد حمله سانتر از جناحین بود

دروازه بان کرواسی بدترین عملکردشو داشت.روی هر 3 گل مقصر بود!. واقعا افتضاح مخصوصا گل پنالتی

داوری: پنالتی نبود!! همین باعث شد تا کرواسی بهم بریزه و نتونه طبق برنامه کار کنه و در نهایت هم کرواسی باخت.

داور کمک هم یه آفساید اشتباه گرفت .

بازی خوب و جو جام جهانی برزیلی داشت.

lord7stark
06-13-2014, 12:34
خوب جام جهانی هم شروع شد و میخ کوب شدن پای تی وی هم همانا !:rooz:

افتتاحیه رو که دوستان میگفتن زیاد جالب نبود !؟
ولی بازی افتتاحیه خیلی جالب بود ...

اول اینکه ژست علیرضا فغانی موقع ورود به ورزشگاه !
دوم بازی خوب کرواسی در نیمه اول و اواخر نیمه دوم ...
اصلا انتظار اینطور بازی معمولی ایی از برزیل نداشتم !!!
سوم داور اورین ...
چون نذاشت پیش بینی من خراب بشه:hapoo:
این بازی یک چیز رو به من ثابت کرد اینکه ، برزیل با این اوضاع باید دور قهرمانی رو خط بکشه ...
خط دفاع نسبتا ناهماهنگ ، حمله مختصر به نیمار !!!
البته نیمار تنها امید برزیل نیست ولی من انتظار کولاک داشتم از برزیل ...
با این اوصاف به برد ایران مقابل آرژانتین هم امیدوار شدم !:figur:

خلاصه فکر کنم تیمای اول و دوم گروه A همین 2 تیم باشند ...

ZedBazi
06-13-2014, 13:00
برد برزیل در دیدار افتتاحیه

[Only Registered And Activated Users Can See Links] تیم ملی فوتبال برزیل دیدار افتتاحیه جام جهانی 2014 را درحالی با برتری 3 بر یک مقابل کرواسی به پایان رساند که داور ژاپنی این دیدار یک پنالتی بحث برانگیز را برای میزبان اعلام کرد.

دیدار افتتاحیه جام بیستم از دقایق ابتدایی امروز جمعه بین تیم های ملی برزیل و کرواسی از گروه نخست در حضور 62 هزار تماشاگر ورزشگاه کورینتیانس شهر سائوپائولو برگزار شد و در نهایت با برتری 3 بر یک سلسائو(لقب تیم ملی برزیل) به پایان رسید.

در دقیقه دهم این دیدار الویر اولیچ مهاجم کهنه کار کرواسی با حرکتی پابه توپ دنی آلوس را از پیش روی برداشت و توپ را ارسال کرد که مارسلو مدافع برزیل در عین ناباوری به اشتباه دروازه تیم خودی را گشود.

پس از این گل حملات همه جانبه برزیل آغاز شد تا در دقیقه 29 نیمار با ضربه ای زمینی از پشت محوطه جریمه کار را به تساوی بکشاند.

در ادامه بازیکنان برزیل حملات متعدد دیگری را طراحی کردند اما دفاع خوب کرواسی و واکنش های استیو پلتی کوشا اجازه گلزنی مجدد را با شاگردان اسکولاری نداد تا نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

برزیل این دیدار با ترکیب ژولیو سزار، داوید لوییس، تیاگو سیلوا(کاپیتان)، دنی آلوز، مارسلو، پائولینیو، گوستاوو، اسکار، نیمار، هالک و فرد آغاز کرد که در نیمه دوم هرنانس، برنارد و رامیرز به میدان آمدند.

در ترکیب کرواسی نیز استیو پلتی کوشا، سمی وراسلیکو، ایون پریسیچ، ودران کورلوکا، دژان لوورن، ایون راکیتیچ، یلاویچ، لوکا مودریچ، داریو سرنا(کاپیتان)، ماتیئو کواچییچ و الویر اولیچ کار را آغاز کردند و در ادامه نیز بروزوویچ و ربیچ فرصت به میدان آمدن را پیدا کردند.

دو تیم برخلاف نیمه نخست کار خود در 45 دقیقه دوم را با احتیاط آغاز کردند تا در زمان لازم به هدف خود دست یابند.

کرواسی سعی داشت با بهره بری از تجریه هافبک های مطرح خود سرعت بازی را گرفته و به حداقل امتیاز دست یابد و از سوی دیگر برزیلی ها که فشار زیادی را از سوی مردم کشور خود متحمل شده اند، فقط 3 امتیاز را می خواستند.

برزیل در این دیدار سعی داشت با جابه جایی متعدد هافبک ها و مدافعان خود خط دفاعی کرواسی را سردرگم کند اما در این مساله چندان موفق نبود و تیم تحت رهبری اسکولاری در این دیدار بیشتر امید خود را به حرکات نیمار معطوف کرده بود.

در دقیقه 71 این دیدار فرد مهاجم برزیل در محوطه جریمه نقش زمین بر شد تا نیشی مورا در تصمیمی بحث برانگیز اعلام خطای پنالتی کند.

نیمار این ضربه پنالتی را به سختی و درحالی که با واکنش خوب دروزاه بان خوب کرواسی مواجه شده بود تبدیل به گل دوم میزبان کرد.

در دقایق باقی مانده بازیکنان برزیل بازی را کنترل کرده و در دقیقه 90 با ضربه تماشایی اسکار و در یک ضدحمله به گل سوم دست یافتند تا شروع خوبی در جام بیستم داشته باشند.

قضاوت این دیدار را نیشی مورا از ژاپن با کمک های هموطنان خود برعهده داشت و علیرضا فغانی داور نیز چهارم بود.

نیمار و لوییس گوستاوو از برزیل و کورلوکا، لوورن از کرواسی در این دیدار با کارت زرد داور جریمه شدند.

در دیگر دیدار این گروه از ساعت 20 و 30 دقیقه امروز (جمعه) کامرون و مکزیک به مصاف هم می روند.

rivaldo_king
06-13-2014, 14:54
بازی اول برزیل کرواسی که به من خیلی نچسبید
هر چند که تیم مورد علاقه من برنده شد ولی انتظارم کلا از جام جهانی خیلی بیشتر بود. ashem:-
من فکر می کنم بعد از جام جهانی 98 دیگه جذابیت جام جهانی بیشتر شامل حواشی شده تا خود بازیها
چه خئب می شد توی این بازی یه سری چهره های محبوب تر مثل کاکا , رونالدینیو بازی می کردن
کلا برزیل همیشه باید توی تیمش 4-5 تا فوق ستاره داشته باشه. فکر نمی کنم بازیکنی مثل هالک خیلی بهتر از رونالدینیو یا کاکا بوده باشه که توی این جام دعوت نشدن :soal:

mehrab_ss
06-13-2014, 15:09
این بازی اگه هر جا بجز برزیل انجام میشد بازی مساوی می شد و برزیل نمی تونست بازی رو ببره entezar:: این داور ژاپنی اخراج سال 2010 بازیکن برزیل توی بازی با هلند رو جبران کرد . هر چند اونجا هم اخراج داشت ولی برزیلی ها انقدر اعتراض کردن که طرف ترسید و اینجوری سوت زد.
من بعید می دونم فیفا این داور رو کنار بگذاره و شما مطمئن باشید که حداقل یک بازی دیگه به این داور داده میشه :fek konam:
خود برزیلی ها ها هم می دونن که امسال تیمشون تیم نیست و فقط و فقط بخاطر میزبانی و شرایط اب و هوا بازیها رو واسه حریفا سخت می کنن:whistle3:

ZedBazi
06-13-2014, 15:14
بازی اول برزیل کرواسی که به من خیلی نچسبید
هر چند که تیم مورد علاقه من برنده شد ولی انتظارم کلا از جام جهانی خیلی بیشتر بود. ashem:-
من فکر می کنم بعد از جام جهانی 98 دیگه جذابیت جام جهانی بیشتر شامل حواشی شده تا خود بازیها
چه خئب می شد توی این بازی یه سری چهره های محبوب تر مثل کاکا , رونالدینیو بازی می کردن
کلا برزیل همیشه باید توی تیمش 4-5 تا فوق ستاره داشته باشه. فکر نمی کنم بازیکنی مثل هالک خیلی بهتر از رونالدینیو یا کاکا بوده باشه که توی این جام دعوت نشدن :soal:

منم با نظر شما موافق هستم .حالا رونالدینیو به کنار .کاکا چی؟؟؟اون چرا انتخاب نشد؟؟؟دیدید که اینقدر معرفت داشت که اومد نگاه بازی کرد!!!!!انگار نه انگار که اسمش رو خط زدن؟؟

رامینی
06-15-2014, 00:02
دو تیم موقعیتهای زیادی برای گلزنی داشتن
بنظرم برزیل بردشو مدیون اشتباه داوریه
چون اگه داور اشتباه نمیکرد بازیکنای کرواسی تمرکزشونو از دست نمیدادن
البته کرواسی هم موقعیتهای زیادی از دست داد
برزیلم اون شادابی قبلو اصلا نداره و کسل کننده بازی میکنه
بازم میگم داور باعث باخت کرواسی بود

رامینی
06-18-2014, 23:29
اصلا فک نمیکردم برزیل نتونه مکزیکو ببره!
دروازه بان مکزیک معرکه بود و عالی دروازه بانی کرد
بازیکنای برزیل هرچی زدن به در بسته زدن
معادله این گروه خیلی پیچیده شده و باید تا روز آخر صبر کرد

رامینی
06-20-2014, 01:55
کرواسی دیشب عالی بازی کرد مخصوصا مانژوکیچ
کرواسی تو بازی اولش هم ناجوونمردانه باخت
کامرون امسال خیلی ضعیف ظاهر شده و دیگه اثری از شیرهای رام نشدنی نیست!
شانس برزیل و کرواسی بیشتره مخصوصا با بازی دیشبی که کرواسی کرد

42d3e78f26a4b20d412==