PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بنظر شما من میتونم فوتبالیست بشم اگه میتونم باید از کجا شروع کنم چطوری؟ چقدر پول لازم دارم؟

مهرداد قاسمی
04-16-2014, 15:56
سلام دوستای گلم..من ۱۹سالمه قدم ۱۷۵وزنم هم۵۵کیلو بنظر شما میتونم موفق بشم اصلا سابقه بازی داخل تیم استانی و شهرستانی ندارم ولی بازیم تو محله خیلی خوبه...پول هم اصلا ندارم پارتی هم ندارم ...فقط بازی بلدم ...اگه میشه بگید ببینم من اول باید از کجا شروع کنم واگه خدا خواست تونستم شروع کنم تقریبا چند سالگی میتونم تو تیم لیگ بازی کنم و کلا چقدر پول لازمه که همه میگن پول؟ ممنون تشکر

AL1reZA
04-16-2014, 16:34
سلام دوستای گلم..من ۱۹سالمه قدم ۱۷۵وزنم هم۵۵کیلو بنظر شما میتونم موفق بشم اصلا سابقه بازی داخل تیم استانی و شهرستانی ندارم ولی بازیم تو محله خیلی خوبه...پول هم اصلا ندارم پارتی هم ندارم ...فقط بازی بلدم ...اگه میشه بگید ببینم من اول باید از کجا شروع کنم واگه خدا خواست تونستم شروع کنم تقریبا چند سالگی میتونم تو تیم لیگ بازی کنم و کلا چقدر پول لازمه که همه میگن پول؟ ممنون تشکر

عزیز این مشکلی که تو داری همه جوانان ما دارن. همه بلدن بازی کنن و واقعا هم بلدن بازی کنن اما چون پول نیست هیچ کس به آرزوش نمی رسه مگر با شانس...

مشکل اینجاست که اینجا استعداد یابی نمی کنند.

یکی از دوستانه من به مدت 2 سال لندن بود و وقتی برگشت می گفت لندن بر روی بازیکنایی که علاقه دارن اما اصلا فوتبال بلد نیستن ( یعنی فکرشو کن بلد نباشی یه پاس صحیح 4 متری بدی ) وقت می گذارن روشون سرمایه گذاری و براشون مربی شخصی می گیرن ( بدون پارتی و بدون شانس ).

آدم هایی که استعداد یابی می کنند در اروپا میرن بازی بچه های خیابونی رو هم در نظر می گیرن. و به نظرت دلیلش چیه؟ چون به دنبال پیشرفت فوتبال هستند نه......

حالا بیا وضع استعداد یابی ایران رو با اروپا یا هر کشور دیگه ای جزء ایران مقایسه کن.

این حرفام همش حقیقته اگر تا الان پی نبردی بهت قول می دم که در آینده درکش کنی.

موفق باشی

مهرداد قاسمی
04-19-2014, 12:59
دوستان خوبم سلام من با اطلاعاتی که از کاربرا فهمیدم اینه که خوزستان اصلا به پول اهمیت نمیدن فقط استعداد یابی میکنن درسته ؟شماها هم لطف کنید نظر بدید آخه من تمام فکر زندگیم شده فوتبال ...من مث بعضیا نیستم که جوگیر میشن و فقط به خاطر رونالدو -مسی بازیکن بشن نه من هدفم اینه که یه بازیکن خوب باشم واگه خدا یاریم کنه بتونم فوتبال مملکت کمکیی جزعی کرده باشم. .....دوستان خواهشن نظر بدید واسه من خیلی مهمه به نظراتون احتیاج دارم
مرسی تشکر

GOLL
04-22-2014, 03:00
منم حرفهای علیرضا رو تایید میکنم ،یکی از دوستهای منم آمریکا بود یک سال برگشت ایران هیچ تیمی قبولش نکرد بازیکن فیزیکی نبود اماواقعا یه پاسش هم با فکر بود و تاثیر گزار نگاه اول بازیش سطح بالایی نداشت اما اونجا خوب یادشون داده بودن که چطور از هر موقعیتی بهترین استفاده رو داشته باشن
فوتبال رو براشون فوتبال معنی کردن نه دریبل کل تیم حریف، اما تو ایران استعداد ها رو به صورت عمدی نابود میکنن هیچ به مربی های خوب هم بها نمیدن
اینجا فوتبال یعنی تخریب بازیکنهای خوب، نابودی مربی های با انصاف ،یعنی به هر قیمتی از بقیه یه نردبون بسازی و بری بالا ،یعنی نابود کردن یه تیم به خاطر یک یا گاه چند نفر که رئیس فدراسیون و هیئت با مربی یه تیم خاطره خوب نداشته باشن ! یعنی یه استعداد رو از نطفه خفه کردن....

فوتبال ما اینجوری شده اگر فکر میکنی میتونی با این مشکلات کنار بیای که خوش اومدی اگر هم که نه عاقل ترین فرد فوتبال ایران محسوب میشی شک نداشته باش..
به نظرم بهتره از یه تیم که لیگ برتر استان باشه شروع کنی میتونه استارت خوبی باشه چون همه توی این لیگ ها دنبال بازیکن هستن یا اینکه به یه تیم رده جوانان و امید بری که بستگی به تیم میتونی به رده بزرگسالان برسی که کار سختیه از هر نظر،اما بازیت واقعا خوب باشه میشه احتمال داد بفرستنت با تیم های بزرگسالانشون تمرین کنی بعد هم خوشبینانه اش اینه که باهات قرداد ببندد که یه کم روئیاییه!در بدترین حالت هم مقداری موجودی میخوان که بعد هم زیر قولشون میزنن ..

دوست عزیزی که مثه همه ما به فوتبال علاقه داری کسی نمی تونه بگه فوتبالیست میشی یا نه خودت باید تصمیم بگیری من خیلی ها رو میشناسم که دسته یک و دو و حتی سه هستن اما بازیشون صدتای پیام صادقیان و محسن مسلمان و اشکان دژاگه و جواد نکونام و دنیل داوری و سید جلال حسینی و خسرو حیدریه اما لیست تیم ملی ایناس !
فک نمیکنم جواب دیگه ای مونده باشه
فقط اگر مثه ما از دست خارج شدی :nishkhand:تو این شرایط حاد فوتبالی بازم هستی و اگر فقط یه روزنه امید میبینی که فوتبالست بشی ; پس میتونی ..

مهرداد قاسمی
04-24-2014, 10:02
سلام دوست عزیزم GoLLاز نظرت و راهنمایی هایی که کردی بسیار ممنون و متشکرم .دوستان به نظر شما برای اینکه بتونم داخل تیم های لیگ برتری بازی کنم چقدر پول لازم دارم؟ یا اینکه اگه الان بخوام شروع کنم چندسال بعدش به تیم های لیگ برتری میرسم؟
بعدهم چطوری مسئولین باشگاها از مدرسه فوتبال بازیکن انتخاب میکنن؟

42d3e78f26a4b20d412==