PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره بازی رئال مادرید بایرن مونیخ - نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 14 - 2013

Derby
04-11-2014, 18:24
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا فصل 14 - 2013

تاريخ برنامه اين بازي‌ها به شرح زير است:

دور رفت:

2 ارديبهشت، ساعت 23:15 به وقت تهران

رئال مادريد – بايرن مونيخ

دور برگشت:

9 ارديبهشت، ساعت 23:15 به وقت تهران

بايرن مونيخ – رئال مادريد

فينال اين دوره از رقابت‌ها 3 خرداد در ليسبون پرتغال برگزار مي‌شود.

به نظر شما کدام تیم می تواند شانس بیشتری داشته باشد؟ چرا؟
شما هوادار کدام تیم هستید؟
نتیجه بازی رفت یا برگشت چه می شود؟
مهمترین نکاتی که تیم ها برای صعود باید رعایت کنند چیست؟
ستاره احتمالی هر کدام از تیم ها کیست؟

لطفا در این تاپیک نظر خودتون رو درباره این بازی بگین

منتظر نظرات شما قبل و بعد از این بازی ها هستیم

.

lord7stark
04-11-2014, 21:03
2باره سلام :evaa:

میرسیم به گل سر سبد بازیا

تقابل انتقامی رئال و بایرن !

میرسیم به تحلیل ! :eee:

بازی رفت در برنابئو ( چه شانسی داره این بایرن همش برگشتا میزبانه ) ! احتمال 70% بدون کریس و خدیرا ...
رئال باید یک نمایش عالی در بازی رفت نشون بده و حداقل با اختلاف 2 گل بازی رو ببره و گــــــــــــــــــــــل ابدا نخوره

مهار ریبری و روبن باید سر لوحه کار کارلتو بشه با پرس بسیار قوی !! پرس تنها راهکار فلج کردن تیمای پپ هست وگرنه اگه انجلوتی بخواد حفظ توپ بکنه کلاش پس معرکس ... ضد حمله میخوره ! چیزی که خودش توش استــــــاد بود ! (زمان مورینیو)

بزرگترین آزمون کارلتو میتونه باشه این 2 بازی ...
حذف شدن از نیمه نهایی با توجه به نتایج لالیگا ... احتمالا حکم اخراج انجلوتی رو صادر میکنه !:look:

انشا ... رئال طلسم رو میشکنه و میره فینال :khahesh:

mohammadsalarfar
04-12-2014, 08:00
سلام..

چون بازی رفت تو برنابئو هست اگه رئال بتونه دروازشو بسته نگه داره شانسش واسه صعود خیلی زیاد میشه و اگه بایرن

بتونه گل بزنه احتمال میدم فینال بین ژوزه و پپ برگزار شه...

به نظر من بازیکن کلیدی بایرن روبن و بازیکن کلیدی رئال رونالدو(اگه باشه و مصدومیتش تموم شه)هستن...

در کل احتمال صعود رئال بیشتره:nishkhand:

parsa real
04-12-2014, 20:07
کار هر دو تیم بسیار سخته هیچ تیمی نمیتونه جلو بایرن راحت بازی کنه و همچنین تیمی نمیتونه جلو رئال راحت بازی کنه.....میتونیم بگیم دو تیم برتر اروپا با هم بازی دارن که خارج از هر نتیجه ای این دو بازی سرشار از هیجانه.....اگه رونالدو به بازی رفت برسه شانس بایرن خیلی کم میشه که امیدوارم برسه....بازی برگشت رئال هیچ کاری نمیتونه بکنه پس بهتره تو همون بازی رفت کار بابرنو یه سره کنه :khahesh:

abolhasan0202
04-12-2014, 23:31
با این اخبار که بگوش میرسه کریس به بازی رفت نمیرسه
نمیگم شانس کم میشه شایدم خوب باشه اما بازی قبلی با دورتمند بازیکنا بی اشتها بودن بیل که میترسید بازیکنا بهش نزدیک بشن اینجوری گل زن نداریم
فقط بنزماس کو اونم تنها نمیتونه حالا شاید دیماریا دوباره اوج بگیر
جدا از هر چیزی واقعا دوس دارم رئال ببره هنوز اون بازی که کارلوس اشتباه کرد و حذف شد رئال یادم نرفته این بار باید دیگه بگذره از این تیم و قدرتم داره

AL1reZA
04-16-2014, 16:10
فکر خیلی وقتی میشه که من در دربی نظر نداده باشم!. دلیلشم اینه که سرم شلوغه...

اما خوب گفتم هرجوریه بیام و نظرمو راجب بایرن بگم.

بایرن تیم قدرتمندیه یعنی در این چند سال خودشو اینجوری نشان داده!. و واقعا در حال حاضر سرحال ترین تیم بایرن مونیخه چون خیلی زود لیگ رو برد و امشب هم که به احتمال زیاد جام حذفی رو می بره پس تمرکزش میاد روی لیگ قهرمانان و این کار رو برای رئال کمی دشوار تر می کند...

آخرین بار بایرن رئال رو در ضربات پنالتی حذف کرد و به فینال رفت و این بار باز هم در نیمه نهایی بهم خوردن که مطمئنن رئال به دنبال انتقامه...

نمی خواهم به عنوانه طرفداره رئال برای این بازی نظر بدهم.....

آنجلوتی وقتی آمد رئال چند تغییر در رئال ایجاد کرد که بنظرم خیلی خوب و مفید بودند و هستند

که شامل موارد زیر است:

1. به تیم آرامش داد و رئال رو تا حدودی از زیر فشارها خارج کرد دلیلشم اینه که مربی پر سرو صدایی نیست ( کاری که مورینیو هیچ وقت نمی تونه انجام بده )

2. دوم اینکه سیستم رئال رو عوض کرد و از سیستم 1-3-2-4 به 3-3-4 منتقل کرد کاری که مورینیو خواست انجام بده اما براش موفق آمیز نبود.

3. رئال کمتر دفاع می کنه و بیشتر بازی رو در اختیار می گیره و با بازی روی زمین دروازه رو باز می کنه البته سبک مورینیو هنوز پا برجاست ( دفاع و ضدحمله ). حالا ضد حمله معروف رئال در تیم آنجلوتی کی صورت می گیره؟ طبق بازی های تیم آنجلوتی در این فصل رئال به 2 صورت به گل میرسه:

1. بازی رو زمین ( منظورم اینه که با تصاحب توپ به گل میرسه)

2. یا ضد حملاتی که مورینیو بوجود آورد. رئال وقتی بهش حمله می کنند با پرس یا توپ گیری دروازبان و دادنه توپ به دادنش ژابی مودریچ یا مهجمان ضد حمله میزنه و یا از ضربات کرنر ضربات آزاد که روی دروازش انجام میشه ضد حمله میزنه ( از اون ضد حملات معروفش ) که معمولا با پاس ژابی و مربع بنزما بیل رونالدو و دیماریا ( ایسکو ) انجام میشه که اکثرا این مربع موفق بوده!.

نکاتی که می تونه باعث حذف بایرن بشه:

1. بازی رفت ، به این دلیل که بازی رفت در خانه رئال است و رئال با استرس کمتر و روحیه بهتر می تونه برنده بازی دوره رفت باشه.

2. بازگشت رونالدو به ترکیب. رونالدو در حال ریکاوری است و مطمئنن با اضافه شدنش به تیم رئال قدرتمند تر خواهد شد

3. از نظر من با نبودن رونالدو خوبه قبل از این بازی به دلیل اینکه بازیکنان یاد می گیرند که گلزنی رو نباید فقط رونالدو انجام بده و رئال به او وابسته نیست.

4. تیم در برنابئو مثل تیم مورینیو دفاع نخواهد کرد! ( بازی قبل رئال دفاع می کرد که ضد حمله بزنه )

5. بایرنی ها خیلی امیدوارن به حذف رئال و از الان خودشونو فینالیست می دانند ( غرور خوبی بهم زدن )

6. اگر بازیکنان از فینال جام حذفی سربلند بیرون بیان به قول آنجلوتی بمب روحیه است

7. و آمادگیه بدنی و روحی بازیکنان ( که دست آنجلوتی و زیدانه )

و اما نکاتی که باعث حذف رئال خواهد شد

1. شکست در فینال جام حذفی به بارسلون ( ضعیف شدن روحیه و کم انگیزگی تیم )

2.. فکر به تیم های آلمانی ( تیم های آلمانی اخیرا رئال رو حذف کرده اند

3. نتایج واقعا ضعیف در آلمان

4. ترس

5. نداشتن برنامه و نداشتن اعتماد به نفس

6. بد عمل کردن مدافعان و مهاجمان ( اخیرا نه مهاجمان و نه مدافعان خوب جلوی آلمان ها ضاهر نشدن مخصوصا در آلمان )

7. رئال چندین ساله در نیمه نهایی طلسمه
8.اگر آلمان ها نبرن هیتلر حمله می کنه به ورزشگاه و سره آلمان هارو میزنه:evaa:

و یه تفاوتی که من در بایرن گواردیولا نسبت به بایرن هاینکس می بینم: بایرن گواردیولا بیشتر تصاحب توپ می کنه نسبت به بایرن هاینکس. که این تصاحب توپ سبک گواردیولاست که میشد در بارسا هم دید.

در هر حال به نظرم اینه که رئال باید دوره رفتو ببره و بدون گل خوردن و در بازی برگشت هم باید حمله کنه وگرنه بایرن در دوره برگشت رئال رو حذف خواهد کرد

عشقم در دنیای فوتبال همیشه به رئال خواهد بود. HALA MADRID

سدانی ها
04-16-2014, 21:58
به نظر من اگه رونالدو برسه به بازی عالی میشه و بدون شک تو فینالیم
ولی اگه رونالدو نرسه یه کم کارمون سخته
برابر بایرن هم باید پر قدرت بازی کرد و پرس فراوان کرد تا خسته بشن
باید تو سانتیاگو حتما ببریمشون تا تو آلیانز آره نا به مشکل نخوریم

با آرزوی موفقیت

Fc Bayern München
04-22-2014, 10:44
سلام
دیدم رئالی ها همه دارن از خودشون دفاع میکنن گفتم ما هم یه حرفی بزنیم :ohum:
از نظر من بازی رفت تو برنابئو میتونه برای رئال سخت باشه چون اونا کریس رو ندارن
ولی این دلیل نمیشه تا بایرن از قبل مطمئن باشه که بازیو میبره ...
این منو یاد نیمه نهایی دو فصل پیش میندازه

AL1reZA
04-22-2014, 22:20
سلام
دیدم رئالی ها همه دارن از خودشون دفاع میکنن گفتم ما هم یه حرفی بزنیم :ohum:
از نظر من بازی رفت تو برنابئو میتونه برای رئال سخت باشه چون اونا کریس رو ندارن
ولی این دلیل نمیشه تا بایرن از قبل مطمئن باشه که بازیو میبره ...
این منو یاد نیمه نهایی دو فصل پیش میندازه

اینکه بایرن حریف سختیه شکی نیست اما رونالدو الان 2 روزه آماده بازی کردنه. مگر اینکه آنجلوتی نخواد بهش بازی بده.

اینم لیست بازیکنان رئال برای فردا

دروازه بان ها : کاسیاس ، لوپز و خسوس
مدافعان : واران ، په په ، راموس ، کوئنت رائو ، مارسلو ، کارواخال و ناچو
هافبک ها : گرت بیل ، ژابی ، کاسمیرو ، مودریچ ، دی ماریا ، ایسکو و ایارا
مهاجمان : کریستیانو ، بنزما و موراتا

lord7stark
04-23-2014, 14:29
یک نکته ...
نمیدونم چرا رئال با این پتانسیل بسیار بزرگ هواداری ....
استادیوم قرن و ....

ولی هواداراش یک جوری بی بخار هستن ... 10 مین تشویق بقیش لاس زدن با دوستان ki:: !!!
باید انتهاری تشویق کنن نمیگم مثل هوادارای گالا ولی لا اقل اندازه هواداران نفت مسجد سلیمان !ki::
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

AL1reZA
04-24-2014, 01:46
دوره رفت تموم شد و رئال مادرید 1-0 با گل کریم بنزه من تموم شد.

از نظر من بازی برابری بود اما چون رئال 1 گل زد رئال کمی بهتر بود. تصاحب توپ رو بایرن داشت و رئال مفید تر حمله می کرد مخصوصا نیمه اول. ( خدایا اگر کریس و دیماریا گل می کردند چی میشد !!!!؟؟؟؟)

رئال در پرس و دفاع کردن عالی بود هر چند بایرن چندین موقیعت گل هم داشت اما رئال در دفاع عالی بود.

یه نکته ای که باعث شد بایرن نتونه ضد حمله بزنه اما رئال بزنه این بود:

کاسیاس

کوئنترائو...........راموس.......... ه په............کارواخال

ایسکو.........ژابی.......مودریچ

رونالدو..........بنزما.............آ خل دیماریا

رئال دفاع و پرس و حمله رو فقط با 3 بازیکن انجام داد. رونالدو بنزما و دیماریا. اگر دقت کرده باشید رئال همه تاکتیکش بااین 3 بازیکن بود که بنظرم موفق بود ( البته نه در گل زنی. هر 3 بازیکن هجومی رئال موقیعت گل داشتند ).

اما بایرن: بایرن با مدافع هاش و بازی سازاش بازی کرد. مدافعان بایرن از خط هم این ور تر بازی کردند تا با هافبک ها یکی بشن و عملیات پرس رو در زمین رئال انجام بدن که انصافا کارشون عالی بود و تقریبا مودریچ و ژابی رو فاج کردند و بخاطر همین بود که ایارامندی به تیم اضافه شد.

گواردیولا با توجه به شناختی که از رئال داشت می دونست که رئال در سر زنی مدافغان مشکل داره بخاطر همین ( فکر کنم همه حملاتشون ) از روس سانتر بود. ( ماشالا همشون هم قد بلند)

اما خدارو شکر رئال در سرزنی مشکلی نداشت. و دلیل اینکه اینهمه کرنر هم بدست آوردند هم همین بود.

2 بازیکنی که احتمال می رفت ستاره بازی باشند خوب کار نکردند:

کریس خوب نبود!. البته تا حدودی طبیعیه چون تازه از مصدومیت خارج شده و نمی خواست خیلی دوندگی کنه.

ریبری: اصلا تو جریان بازی نبود بنظرم بدترین بازیکن میدان بود. ( ازش بعید بود).

تو این بازی اگر توپ گیری کاسیاس از کوتزه نبود بازی 1-1 بود ( مرسی کاپیتان )

اون صحنه مشکوک دقیقه 92 هم بنظرم پنالت نبود....

بازی برگشت خیلی بازی سختی برای رئال خواهد بود چون در آلمانه. ( امیدوارم رئال موفق به گل زنی دربازی برگشت بشه )

در کل می خوام بگم دلم می خواد تیمم بره فینال. 10 - 12 ساله رئال قهرمان نشده ( دلم تنگیده واسه فینال و قهرمانی:daghon: )

یه نکته هم را راجب بازی های امروزی: فوتبال افت کرده و هیجانات و موقیعت های گل کمتر شده و تیم ها اکثرا با اعتیاد و دفاعی بازی می کنند و این به نفع تماشاگران فوتبال نیست!!....

HALA MADRID

lord7stark
04-24-2014, 02:27
تبریـــــــــــــــــــــ ــــک میگم برد بسیار دلچسب و سخت رو

امشب درسته خوب نبودیم ولی بی نقص بودیم :ohum:

پپ بد حالش گرفته شد ، تیکی تاکای بیهوده بایرن + پرس شدیدشون باز هم نتونست جلوی ضد حملات رئال رو بگیره

بایرن امشب در خط حمله کاملا محو بود و این بخاطر مهار روبن و ریبری به نحو احسنت توسط 2 گوش رئال بود
بدبختانه هر ساله رئال موقعیت هایی رو به باد میده که بعدا افسوسشو میخوره !!
توپ کریس ، پاس ندادن دیماریا ! راحت بازی 3 - 0 میشد :ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:

دفاع رئال امشب 180 درجه متفاوت بود بی نقص ...
په په جلو بود راموس جاش بود / راموس جلو بود په په جاش بود !! اون همکاریشون عالی بود :figur:

کارواخال و کونترائو روبن و ریبری رو قــــــــورت دادن مخصوصا ریبری رو !

کونترائو نشون داد یک سر و گردن از مارسلو بالاتره ... اون از بازیش جلو بارسا اینم پاس گلش و بازی عالیش جلو بایرن ...

ایسکو بدک نبود درسته توپ لو میداد ولی دوندگیش بالا بود

مودریچ فوق العاده بود ، تیم رو با چند حرکت میاورد بیرون از زیر فشار ها

دیماریا به نظرم جز متوسط های رو به پایین بود ... موقعیت گلش ! توپ لو دادن هاش ...

کریس با وجود مصدومیت و دوریش خوب بود نسبتا ولی حیف شد نزد اون توپو تو گل !:ey babaaa:

بیل نتونست نمایش خوبی ارائه بده ! انتظارات دیگه ازش بالاتر رفته // البته تعویضی بود و مریض احوال !

کـــــــریم (حاج کریم بنز) :evaa: شب بسیار خوبی رو داشت ... حفظ توپاش عالی بود ... گلش هم خیلی خوب بود خوب جاگیری کرده بود و خودشو جدا کرده بود از مدافعای بایرن .. .. ..

و اما بهترین بازیکن زمین (علی رغم سیو بی نظیر سن ایکر ) ، ژنرال آلنــــــــــــــــســـــ ــــــــــــــو بود :flowerysmile:
+ با پاس هاش ریتم بایرن رو به هم میریخت ... تیم رو میبرد به فاز هجومی ... و اوج درخشش زدن توپ دقیقه 92 از جلوی مولر بود ... فک کنم اگر راموس و په په بودن پنالتی رو شاخش بود ... || از بازی خونسردانه واران هم نمیشه نگفت ارامشش تو دفاع نعمتی است ...

*** نکات خطرناک :
تعداد بالای کرنر ها که احتمالا تو بازی برگشت بیره رو 20 تا :okh:!
با ورود گوتزه و مولر مخصوصا فاز هجومی بایرن بد قوی شده شــــــــد ! :okh:

بازی برگشت اگر یک گل زود هنگام بخوریم خیلی خطرناک میشه اوضاع ! و حتی اگر بزنیم هم حملات بایرن بی امان میشه ...

به نظرم گل در دقایق پایانی بهترین کاره think::

به امید لا دسیما 10 ....

abolhasan0202
04-24-2014, 15:00
تبریک میگم برده شیرینی بود
گفتنیارو بچه ها گفتن فقط لجم گرفته بود از این مجری :| جاودانیه کیه چرت میگفت معلوم بود کجا سیر میکنه اما کارشناسم خوب حالشو گرفت
تاکتیک خیای جالبی بود از کارلتو روبنو باز گذاشته بود بهش پاس بدن تا میدادن بهش توپو سه نفر میریختن سرش خدایی خیلی باحال بود
درسته بازی میگن حالت دفاعی داشت و پاسکاری بایرن اما من از بازی لذت بردم حتی اگه مساویم میشد همینو میگفتم

Mostafa peter
04-29-2014, 19:54
فرقی نمیکنه کدام تیم امشب راهی فینال بشه ، هر چند حق رئال بخاطر این مدتی که از فینال لیگ قهرمانان دور بوده بیشتره ولی به هرحال اونجا
منتظر باشین چون ما (:chelsia:)هم فرداشب میایم .

lord7stark
04-30-2014, 02:01
ســـــــــــــــلام دنیا بر کهکشانی هاااااااااااا

من هنوز نمیدونم خوابم یا بیدارم ....
نمیدونم گریه کنم یا بخندم ....
منگ شدم رســما

+ خـــــدایا شکرت من راضی بودم به مساوی هم ولی رومونو سفید کـــــردی /// گفتم که این چرخ گردون میچرخه این دفعه سمت ما

خیلی جالبه تو 2 تا گل رامــــوس ... بیشترین یار گیری رو واسه کریس میکردن !!!! و کریس رو گل اول پشت راموس و رو گل دوم جلوش بود
راموس به قولش عمل کـرد و به یاد ماندنی بازی کـرد

کریس هم که با گذشت بالای گرت بیل و خلاقیت روی ضربه آزادش رکورد تاریخ رو شکست
اصلا تیم رکورد شکست .... مخصوصا روی گل زده ( 37 گل شکستن رکورد بارسای 2011 با 35 گل )

فــــدایییییییییییی داری کارلتو ( دیگه یقین پیدا کردم ایتالیایی ها کابوس آلمانیا هســــتن )

اصلا نمیتونم چیزی بنویسم که احساسمو بیان کنه ....
فعلا ذوق مرگ شدم
فدای همتون
لـــــــا د ســـیـــــمـــا اومــــدیم

AL1reZA
05-02-2014, 20:50
دوره برگشت هم تموم شد و رئال مادرید توانست با نتیجه 0-4 پیروز بشه و بعد از مدت ها نبردن در آلمان ببره اونم با چه نتیجه ای!!!!!
بایرن در خانه واقعا تحقیر شد.

رئال بالاخره بعد از 12 سال می خواد قهرمان بشه.

در این بازی مثل دوره رفت رئال حملات مفید تری رو داشت نسبت به بایرن.

گواردیولا: تفکراتش اینه که با تصاحب توپ می تونه حریفانشو شکست بده و این واقعا بی دلیل نیست این تفکرش ،،، گواردیولا معتقده که تصاحب توپ باعث میشه 1. بازیکنان خودی اعتماد به نفسشون بالا بره و استرس پائین بیاد 2. همین استرس رو به تیم مقابل وارد کنه 3. این قدر پاس کاری کنه تا حریف اشتباه کنه.

اما اشتباهه گواردیولا این بود که مورینیو رئال رو کاملا با این جور تیم ها آشنا کرده. و اینکه رئال بعد از 12 سال زخم خوردن و شکست بالاخره بدون ترس و استرس و با حس انتقام نسبت به بایرن رفت فینال تا قهرمان بشه.

آنجلوتی: کارلتو بازی با دورتمند رو خوب یادش بود ، دوره رفت یک چهارم رئال با نتیجه 3-0 برد و دوره برگشت رئال خواست فقط دفاع کنه چون از قبل خودشونو صعود کننده می دونستند اما به مشکل برخورد و با نتیجه 0-2 باخت و در بازی با بایرن این اشتباه رو تکرار نکرد و بااین که دوره رفت 1-0 برده بود در برگشت اعلام کرد تیم من حمله خواهد کرد نه اتوبوسی دفاع کردن.

همین تفکرآنجلوتی با مورینیو فرق داشت. ( تفکر مورینیو تو این 2-3 سالی که مربی تیم من بوده: در چنین مواقعی می گه من الان صعود کننده هستم پس من باید ازش دفاع کنم تا ببرم اما متاسفانه دفاع از نو حمله کردن و گل بیشتر زدن نیست از روی اینکه نزاره حریف گل بزنه )

متاسفانه مورینیو نمی دونست که رئال تیم هجومیه نه دفاعی!! حتی مقابل تیم های بزرگ. با این حال مورینیو کمک های زیادی به رئال کرد 1. ضدحملاتی در رئال ساخت که معروف شد به 7 ثانیه 2. رئال رو به تیم هایی که تصاحب توپ می کنند آشنا کرد 3. مثلث هجومی ساخت که معروف شد به مثلث برمودا.

آنجلوتی آمد تاکتیک ضد حملات رو حفظ کرد و به جای اینکه دفاع کنه حمله کنه و تصاحب توپ کنه. ( به نظر خودم آنجلوتی این جوری فکر کرد که من حمله و تصاحب توپ می کنم و وقتی تیم حرف حمله کرد من ضد حمله های 7 ثانیه ای معروف رئال رو میزنم ) در واقع آنجلوتی تیم رو پرورش داد و سیستم رو از 1-3-2-4 رو به 3-3-4 و 2-2-4 تغییر داد. که تا اوجایی که دیدم از هر 2 سیستم استفاده کرده.

و نکته بعدی هم این بود که آنجلوتی بازی های رفت برگشتی که 180 دقیقست رو 180 دقیقه دید ( یعنی اینکه من 180 دقیقه وقت دارم برم فینال نه 90 دقیقه ) مورینیو میاد می گه بازی رفت رو یه مساوی یا با گل زده در خانه حریف تموم می کنم و دوره برگشت میزنمش. این تفکر اشتباهه چونکه تیم حریف ضدحمله میزنه و گل میزنهو وقتی تیم حریف گل بزنه تیم چاره ای جزء حمله نداره و همین باعث میشه تیم حریف گل های بیشتری بزنه چون حریفش مجبوره ریسک کنه و این تفکر دقیقا باعث میشه شکست بخوره....

خیلی راجب مورینیو حرف زدم ولی بنظر من دلیل پیروزی رئال همین نکاتی بود که بالا گفتم.

به طرفداران رئال تبریک می گم و ایشالا قهرمانی.

hala madrid

42d3e78f26a4b20d412==