PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ░░░ آخرین اخبار داغ زنده و لحظه به لحظه ی فوتبال(داخلی)░░░

azeraspeed
02-27-2014, 01:00
بنام خالق هستی
سلام دوستان عزیز
دراین تاپیک اخبار زنده و لحظه به لحظه ی داخلی(لیگ حذفی-لیگ برتر-لیگ قهرمانان آسیا)قرار داده میشه

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اگر اخبار جدیدی داشتید میتونید دراین تاپیک قرار بدید.با تشکر

azeraspeed
02-27-2014, 01:06
<tbody>
شکست تلخ سپاهان مقابل السد
تيم فوتبال سپاهان در خانه السد قطر در دقايق پاياني شکست تلخي را پذيرا شد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

</tbody>

<tbody>
<center></center>

تيم فوتبال سپاهان ايران عصر امروز از ساعت 19 ميهمان السد قطر بود که اين مسابقه در پايان با نتيجه 3 بر يک به سود السد خاتمه يافت.

گل اول السد را خلفان ابراهيم در دقيقه 17 وارد دروازه رحمان احمدي کرد. اما در دقيقه 78 مهدي شريفي با ضربه‌اي زيبا گل تساوي تيمش را به ثمر رساند. در حالي که سپاهان چند دقيقه بيشتر تا کسب بک تساوي ارزشمند در قطر فاصله نداشت، بلهاج در دقيقه 88 با ضربه‌اي مهار نشدني دروازه رحمان احمدي را گشود و در دقيقه 90 هم رودريگو تاباتا اختلاف را به عدد 2 رساند تا السد اين مسابقه خانگي را با نتيجه 3 بر يک به سود خود به پايان برساند.

در اين ديدار رائول گونزالس به علت مصدوميت بازي را از روي سکوها و در کنار فرزندش تماشا مي‌کند.

سپاهان براي بازي مقابل السد با ترکيب رحمان احمدي، شجاع خليل‌زاده، هادي عقيلي، حسين پاپي (سوکاي در دقيقه 90)، علي کريمي (محرم نويدکيا دقيقه 58)، اميد ابراهيمي، مهدي شريفي، احسان حاج صفي، بولکو، علي حمودي و يعقوب کريمي (سرجيو ون‌ديک دقيقه 59) وارد زمين شد.

در اين مسابقه همچنين بولکو از سپاهان در دقيقه 61 از داور کارت زرد گرفت.

در ديگر بازي اين گروه از ساعت 20:55 الهلال عربستان ميزبان الاهلي امارات است.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:10
<tbody>
کرانچار:اين شکست مسير ما را تغيير نمي‌دهد
سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: در اين ديدار دو نيمه متفاوت را شاهد بوديم که در دقايق پاياني عدم تمرکز بازيکنان‌مان باعث شد تا دست خالي ميدان را ترک کنيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

به نقل از سايت باشگاه سپاهان، زلاتکو کرانچار در نشست خبري بعد از ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان ايران و السد قطر اظهار داشت: در اين ديدار دو نيمه متفاوت را شاهد بوديم. سپاهان توانست در بسياري از دقايق نيمه دوم بر بازي مسلط شود و توسط شريفي هم به گل مساوي برسد، اما در هفت دقيقه پاياني نيمه دوم به علت عدم تمرکز بازيکنان‌مان دو گل ديگر خورديم.

وي افزود: اين شکست تغييري در طرح و مسير براي ادامه مسابقات نمي‌دهد و با برطرف کردن نقاط ضعف‌مان اميدوار به صعود از گروه هستيم.

کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگاري در مورد اينکه آيا سپاهان امسال به نسبت سال‌هاي گذشته افت کرده يا خير گفت: از لحاظ نتيجه بله. نتيجه اينگونه نشان مي‌دهد که تيم ما افت کرده است اما از لحاظ کيفيت بازي تيم ما به ويژه در نيمه دوم نمايش خوب و قابل قبولي داشت اما متاسفانه در دقايق پاياني فرصت کسب امتياز را از دست داد.

وي در پاسخ به سوال ديگري در خصوص اينکه کدام خطوط سپاهان را مقصر اصلي اين باخت مي‌دانيد؛ اظهار داشت: من در سيستم کاري خودم کسي را مقصر نمي‌دانم و بازيکني را متهم نمي‌کنم. با آناليز بازي نقاط ضعف‌مان را بر طرف مي‌کنيم و با برنامه‌هايي که داريم در مسابقات بعدي با کيفيت بهتري ظاهر مي‌شويم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:12
<tbody>
جشن و پايکوبي در تبريز پس از برتري تراکتور
مردم تبريز پس از پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد در خيابان‌هاي تبريز به جشن و پايکوبي پرداختند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

مردم شهر تبريز پس از پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد در خيابان‌هاي اين شهر مشغول به جشن و پايکوبي شدند.

به نقل از تسنيم، هواداران در اکثر خيابان‌ها حاضر شدند و پرچم‌هاي اين تيم را در دست داشتند و به خوشحالي پرداختند.

تيم فوتبال تراکتورسازي در اولين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا توانست عصر امروز با نتيجه يک بر صفر مقابل الاتحاد عربستان به برتري برسد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:13
<tbody>
تراکتورسازي 11 نفره بود بهتر بازي مي‌کرديم
بازيکن تيم فوتبال الاتحاد گفت: ‌اگر تراکتورسازي 11 نفره مي‌ماند ما بهتري بازي مي‌کرديم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

راشد الرحيم پس از شکست يک بر صفر الاتحاد مقابل تراکتورسازي اظهار داشت: ما بازي خوبي را شروع کرديم و نزديک به هم بود اما در لحظات پاياني کنترل بازي را از دست داديم و نتوانستيم بازي را با تساوي به پايان برسانيم. تراکتورسازي بعد از اينکه به گل رسيد خوب دفاع کرد. در هر صورت ما از نحوه بازي خود راضي هستيم.

به گزارش فارس، وي با اشاره به اينکه تراکتورسازي 10 نفره شد، يادآور شد: اگر حريف 11 نفره بود ما بهتر بازي مي‌کرديم پس از اخراج بازيکنانشان ما عجولانه بازي کرديم.

بازيکن الاتحاد در مورد اينکه آيا اين تيم مي‌تواند به ليگ قهرمانان آسيا بازگردد، تصريح کرد:‌ اين اولين بازي ما در اين دوره از مسابقات بود. سه بازي در عربستان داريم و اميدواريم بتوانيم جبران کنيم.

وي در مورد ميزباني تبريزي‌ها گفت: ميزباني خيلي خوبي بود و از شما تشکر مي‌کنم همه چيز عالي بود.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:15
<tbody>
ملوان بايد بازيکن در تيم ملي داشته باشد
سرپرست باشگاه ملوان انزلي گفت: ملوان حداقل بايد يک بازيکن در تيم ملي داشته باشد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسين غلامي در مورد فهرست اعلام شده تيم ملي، گفت: با توجه به بازي‌ها خوب ملوان در اين فصل و به خصوص بازي مقابل استقلال انتظار داشتيم که ملوان چند بازيکن در تيم ملي داشته باشد. ما بازيکنان خوبي داريم. بازيکناني مثل مازيار زارع، اميرحسين فشنگچي، مهدي دغاغله، جلال رافخايي، سعيد يوسف‌زاده و ... در حد و اندازه‌هاي تيم ملي هستند.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: نمي‌دانم ديگر بازيکنان ملوان چه کاري بايد انجام بدهند تا به تيم ملي دعوت شوند. چرا بازيکنان ما به تيم ملي دعوت نشدند؟ به نظرم بايد ليگ بهتر زير نظر گرفته شود و اميدوارم در آينده در فهرست تيم ملي تجديد نظر شود.

غلامي تاکيد کرد: انتظار داشتيم که حداقل يک بازيکن ملوان به تيم ملي دعوت شود. بازيکنان ما مقابل استقلال نشان دادند که در چه سطح بالايي از نظر فني قرار دارند.

سرپرست باشگاه ملوان در مورد وضعيت اسکوچيچ گفت: او جلسه‌اي هفت ساعته با مالک باشگاه داشت و به توافق اوليه رسيده‌ايم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:16
<tbody>
ابراهيمي: هوشمندانه الاتحاد را برديم
بازيکن تراکتورسازي تبريز گفت: بعد از 10 نفره شدن با بازي هوشمندانه الاتحاد را شکست داديم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمد ابراهيمي بعد از برتري يک بر صفر تراکتورسازي مقابل الاتحاد اظهار داشت: تا زماني که 10 نفره شديم سوار بر بازي بوديم و بعد از آن هم توانستيم هوشمندانه از ضد حملات استفاده کنيم و از روزنه‌هايي که الاتحاد در اختيار ما گذاشت به گل برسيم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: بعد از گل هم به خوبي بازي را بستيم و توانستيم 3 امتياز را کسب کنيم. اخراج علي کريمي براي ما سخت بود چراکه او مهره خوبي است و بعد از اخراج او تا 5- 6 دقيقه بد بازي کرديم اما توانستيم در ادامه سوار بر بازي شويم و به گل برسيم.

بازيکن تراکتورسازي خاطرنشان کرد: بعد از گذارندن مصدوميت با نظر کادر فني به زمين رفتم. بعد از اخراج کريمي کارمان سخت شد و به دفاع رفتيم اما خوشحالم که در نهايت نتيجه خوبي رقم خورد.

ابراهيمي درباره استقبال هواداران تبريزي گفت: هر چه داريم از اين هواداران داريم و با پشتيباني آنها تا قهرماني آسيا هم مي توان پيش رفت.

وي در مورد مشکلات مالي تراکتورسازي تصريح کرد: مشکلات مالي زياد است و 70 درصد تيم ما مشکلات مالي دارند. ما به عشق هواداران بازي مي کنيم و اميدواريم مشکلات مالي برطرف شود. بازيکنان تراکتورسازي همواره با تعصب بازي مي کنند و مي برند اما مسئولان هم به فکر ما باشند.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:19
<tbody>
اوليويرا: خيلي خوب بوديم
سرمربي تراکتورسازي از عملکرد بازيکنانش در ديدار با الاتحاد تمجيد کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

توني اوليويرا پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل الاتحاد عربستان گفت: خيلي خوب بازي کرديم و نمايشي در سطح آسيا داشتيم. انگيزه زيادي براي پيروزي مقابل الاتحاد داشتيم که خوشبختانه به آن دست پيدا کرديم.

به نقل از تسنيم، وي افزود: الاتحاد تيم قدرتمندي است اما از اين تيم قوي‌تر بوديم و نشان داديم با اخراج علي کريمي هم مي‌توانيم اين تيم را شکست دهيم.

اوليويرا با تأکيد بر اينکه تراکتورسازي عالي بازي کرد، گفت: بازيکنان تراکتورسازي از فرصت‌ها به طور کامل استفاده کرده و همان تيمي بودند که انتظار داشتيم. با آمادگي کامل به اين ديدار آمده بوديم.

وي در پاسخ به اين سوال که با توجه به اعلام ليست تيم ملي آيا حضور تنها دو بازيکن تراکتورسازي در اين ليست کم نيست، تصريح کرد: اين نظر کي‌روش بوده و نمي‌توانم به او بگويم چه کسي را دعوت کن و چه کسي را دعوت نکن.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص اينکه چرا علي کريمي به تيم ملي دعوت نشد عنوان کرد: ليست تيم ملي اعلام شده و اکنون نمي‌توانيم کاري انجام دهيم. اين مسئله به نظر کي‌روش برمي‌گردد و هيچ اعتراضي نمي‌توانيم بکنيم.

اوليويرا با اشاره به حاشيه سازي الاتحاد در ديدار امروز مقابل تراکتورسازي افزود: الاتحاد تيمي است که در بازي‌هاي خودش حاشيه سازي و به داوري زياد اعتراض مي‌کند. حاشيه سازي آنها در ديدار امروز طبيعي بود. با توجه به اينکه تحت فشار قرار داشتند انتظار مي‌رفت که اين عکس العمل‌ها را از خودشان نشان دهند.

اين مربي درباره داوري اين ديدار گفت: داوري اصلا در سطح آسيا نبود و داور به خوبي قضاوت نکرد، البته ما نبايد انتظار زيادي از داور داشته باشيم.

اوليويرا در خصوص اينکه تراکتورسازي نمايشي متفاوت از بازي مقابل راه‌آهن از خود نشان داد، تصريح کرد: تيم ما امروز با برنامه پيش رفت و همانطور بود که در تمرينات کار کرده‌ بوديم. در تمام نقاط زمين مسلط به بازي بوديم و با کنترل بازي توانستيم از تک موقعيت خود در نيمه دوم به گل برسيم. در نيمه اول اشتباهاتي هم داشتيم اما فرصت‌هاي خوبي را نيز از دست داديم.

سرمربي تراکتورسازي تبريز ادامه داد: در نيمه دوم با اخراج علي کريمي تعادل تيم مقداري به هم خورد اما با آمدن فرشاد احمدزاده سعي کرديم تعادل را به تيم بازگردانيم.

اوليويرا در مورد اينکه چرا تماشاگران تراکتورسازي نسبت به ديدار فصل گذشته اين تيم مقابل الجزيره امارات استقبال کمتري به عمل آوردند، گفت: دليل اين مسئله را نمي‌دانم اما با اين وجود آنها امروز به ورزشگاه آمدند و تيمشان را حمايت کردند. اميدوارم در ديدارهاي بعدي نيز حمايت آنها بيشتر شود تا باز هم تراکتورسازي به پيروزي برسد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:20
<tbody>
تمجيد سرپرست تراکتور از هوادارن
سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: بازيکنان روي سکو از بازيکنان درون زمين بهتر ظاهر شدند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسن آذرنيا پس از پيروزي تيم تراکتورسازي مقابل الاتحاد اظهار داشت: در وهله اول از همه طرفداران تيم تقدير و تشکر مي‌کنم و بارها گفته‌ام که تراکتورسازي بدون هوادارانش معنا ندارد.

به گزارش فارس، وي افزود:‌به اعتقاد من تيم ما خوب بازي کرد ولي بازيکنان روي سکو از بازيکنان درون زمين بهتر عمل کردند و انشاءالله بتوانيم محبت آنها را جبران کنيم.

سرپرست تراکتورسازي در خصوص ناراحتي بازيکنان اين تيم مبني بر مطالباتشان گفت: البته حرف بازيکنان واقعيت دارد ولي تراکتورسازي از لحاظ پرداختي يکي از بهترين تيم‌هاي امسال است. برخي از بازيکنان 70 -60 و يا 50 درصد مطالبات خود را گرفته‌اند و باشگاه هم بايد بقيه طلب آنها را بپردازد.

وي در خصوص عدم پرداخت پاداش جام حذفي گفت: پاداش جام حذفي پرداخت شده ولي آن چيزي که مدنظر بازيکنان بوده پرداخت نشده است. بازيکنان معتقدند اين پاداش کم است و آنها اين نظر را دارند که چون تراکتورسازي براي اولين بار در طول تاريخ قهرمان شده بايد رقم بيشتري به آنها پرداخت شود. البته نظمي در رختکن قول داده نسبت به تامين منابع و حق و حقوق بازيکنان تلاش خود را انجام دهد.

وي در خصوص اظهارات عابديني و ناراحتي‌اش از مديرعامل باشگاه داماش گفت: خبرنگاري به من گفت که عابديني اين حرف‌ها را زده و من هم گفتم فرهنگ آذربايجان خيلي بالاست و مردم آذري‌ زبان هميشه ثابت کردند در همه زمينه‌ها پيشقدم هستند. شما ديديد در بازي روز گذشته استقلال چقدر تماشاگر آمد و امروز در اين هواي سرد مردم چقدر از تيم‌شان حمايت کردند. من نمي‌گويم صحبت‌هاي عابديني بعد از شکست تراکتورسازي مقابل راه‌آهن احساسي بود اما فکر مي‌کنم آقاي عابديني که از بزرگان فوتبال ماست نبايد آن صحبت را انجام مي‌داد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:22
<tbody>
دقيقي: باهوش عمل کرديم و پيروز شديم
مهاجم تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: بعد از اخراج کريمي باهوش عمل کرديم و پيروز شديم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

سعيد دقيقي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل تيم الاتحاد عربستان در مورد اخراج علي کريمي گفت: بعد از اخراج علي کريمي باهوش عمل کرديم توانستيم به گل برسيم. الاتحاد تيم بزرگي است و ما آنها را شکست داديم.

به گزارش فارس، وي افزود: اميدوارم فصل به خوبي براي تراکتورسازي به پايان برسد ما توانستيم بعد از 40 سال در جام حذفي قهرمان شويم و اميدوارم بتوانيم در ليگ قهرمانان آسيا هم شادي و خنده را به خانه‌هاي مردم بياوريم.

وي در مورد اهداي پيراهن شماره 10 به کريم انصاري‌فرد گفت: کريم در تيم ملي هم با شماره 10 بازي مي‌کند و اميدواريم او در جام جهاني هم موفق شود، من پيراهن شماره 10 را به او تقديم کردم تا در آسيا خوش بدرخشد.

وي در مورد درگيري بازيکنان دو تيم در اواخر مسابقه گفت: بازيکنان عرب از اين درگيري‌ها ايجاد مي‌کنند اما ما هوشمندانه بازي کرديم و پيروز شديم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:23
<tbody>
انصاري‌فرد: گل من حاصل تلاش تيم بود
بازيکن گلزن تيم تراکتورسازي تبريز گفت:‌ گل من حاصل تلاش تيمي بود.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

کريم انصاري‌فرد در خصوص پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد عربستان گفت:‌ واقعا خوشحالم که توانستيم اين بازي را ببريم و اين پيروزي را به تمام مردم ايران و به خصوص آذري‌زبان‌ها تقديم مي‌کنم.

به گزارش فارس، وي درباره گلي هم که به ثمر رساند، تصريح کرد: گلي که زدم حاصل زحمت کل بازيکنان بود و همه آنها تلاش کردند تا من اين گل را به ثمر برسانم.

گلزن تراکتورسازي در بازي با الاتحاد در خصوص اينکه شماره 10 تراکتورسازي را در اين بازي بر تن داشت، بيان کرد: من پيش از بازي با سعيد دقيقي صحبت کردم و از او خواستم با توجه به اينکه در تيم ملي شماره 10 مي‌پوشم در تراکتورسازي هم 10 بر تن کنم که او هم با اين درخواست من موافقت کرد.

انصاري‌فرد درباره درگيري‌اش با يکي از بازيکنان الاتحاد در پايان بازي گفت: درگيري خاصي نبود او بعد از سوت داور توپ را به سمت طرفداران ما شوت کرد که من به او اعتراض کردم.

وي ادامه داد: نمي‌توان در حال حاضر گفت که با يک برد صعود کرديم چرا که کار بسيار سختي داريم تراکتورسازي سال گذشته هم ليگ قهرمانان آسيا را با برد آغاز کرد اما نتوانست صعود کند.

مهاجم تيم ملي کشورمان در خصوص ليست تيم ملي هم که اعلام شده، اظهار داشت:‌ کار بسيار سختي داريم و زمان هم کم است اميدوارم از تيم ملي حمايت همه جانبه شود تا بتوانيم موفق شويم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:23
<tbody>
نصرتي: ‌اخراج کريمي تأثير منفي داشت
مدافع تيم تراکتورسازي تبريز گفت:‌ اخراج علي کريمي تأثير منفي روي تيم ما داشت.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمد نصرتي پس از پيروزي يک بر صفر مقابل تيم الاتحاد عربستان گفت: يک نمايش فوق‌العاده داشتيم و توانستيم به پيروزي برسيم.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه اخراج علي کريمي باعث نشد آنها بهتر بازي کنند، گفت: اخراج کريمي تأثير منفي روي تيم ما داشت زيرا وقتي يک بازيکن از حريف کمتر مي‌شويد به آنها روحيه مي‌دهيد، الاتحاد هم به ما فشار آورد اما خدا به ما عنايت کرد و ما پيروز شديم.

وي ادامه داد: با وجود اخراج يار کليدي ما بقيه بازيکنان تلاش کردند و 3 امتياز را گرفتيم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:26
<tbody>
فخر‌الديني: اميدوارم بتوانيم صعود کنيم

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت:‌ اميدوارم بتوانيم از گروه‌مان صعود کنيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

ميلاد فخر‌الديني در خصوص پيروزي تراکتورسازي در ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازي خوبي بود و ما هم خوب بازي کرديم و خوشبختانه در صدر جدول هستيم.

به گزارش فارس، وي درباره درگيري‌هاي بازي هم اظهار داشت:‌ اين درگيري‌ها در بازي طبيعي است چرا که آنها مي‌خواستند از هر حربه‌اي براي ضربه زدن به ما که 10 نفره بوديم استفاده کنند اما با کمک بچه‌ها توانستيم اين بازي را ببريم.

بازيکن تيم تراکتورسازي با بيان اينکه انگيزه بازيکنان اين تيم در آسيا متفاوت است، اظهار داشت: چون در آسيا بازي مي‌کنيم اين بازي‌ها انگيزه بيشتري به بازيکنان ما مي‌دهد تا بتوانيم خودمان را نشان دهيم و از گروه‌مان صعود کنيم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:27
<tbody>
کريميان: منطقي بازي کرديم و برديم
بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: ما در ديدار با الاتحاد منطقي بازي کرديم و توانستيم به برتري برسيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

مهدي کريميان پس از پيروزي يک بر صفر تراکتورسازي مقابل الاتحاد در چارچوب هفته اول ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت: فکر مي‌کنم بازي را خوب شروع کرديم. ما سوار بر بازي بوديم و در نيمه اول هم مي‌توانستيم به گل برسيم. در نيمه دوم پس از اينکه 10 نفره شديم کمي عقب کشيديم. اما در مجموع منطقي بازي کرديم و توانستيم پيروز ميدان شويم. فکر مي‌کنم پيروزي در اولين باري اهميت دارد که ما به آن دست يافتيم.

به گزارش فارس، وي در مورد درگيري که بين بازيکنان دو تيم به وجود آمد، تصريح کرد: نماينده عربستان تيم حرفه‌اي است فکر مي‌کنم آنها استاد برپايي جو رواني هستند. به هر حال ما توانستيم آن را کنترل کنيم و قطعا از لحاظ روحي و رواني هم خوب بوديم. به هر حال فوتبال است و چنين اتفاقاتي به وجود مي‌آيد.

بازيکن تراکتورسازي در مورد اينکه چه تيم‌هايي از اين گروه صعود خواهند کرد، يادآور شد: ما سال گذشته هم خوب شروع کرديم و نتوانستيم خوب تمام کنيم. شايد تنها تفاوتي که تيم‌هاي ايراني را از ساير تيم‌هاي حاضر در ليگ قهرمانان متمايز مي‌کند غيرت بازيکنان و هواداران باشد که ساير تيم‌ها ندارند وگرنه از لحاظ امکانات سخت‌افزاري ما خيلي عقب‌تر از ساير تيم‌ها هستيم. از نظر هزينه قابل قياس نيست و قطعا برنامه‌ريزي آنها هم متفاوت است. بدون هيچ چيز نمي‌شود صحبت از قهرماني کرد. اگر شعار قهرماني سر مي‌دهيم بايد چيزي داشته باشيم نبايد با يک برد غره شويم. الاتحاد با برنامه‌ريزي پيش مي‌رود و دو بار عنوان قهرماني و يک بار نائب قهرماني آسيا را يدک مي‌کشد. الکي نمي‌توان کاري را پيش برد.

وي در مورد اينکه بازيکنان هنوز پاداش قهرماني را دريافت نکرده‌اند، تاکيد کرد: قطعا اگر ما به خاطر پاداش مي‌خواستيم بازي کنيم اينگونه از جان و دل مايه نمي‌گذاشتيم. به هر حال پس از اين برد انتظارات مردم و شما خبرنگاران هم بالا مي‌رود. اگر انتظاري وجود دارد بايد متناسب با امکانات باشد. شما پرسپوليس را ببينيد که 3-4 روز تمرين نمي‌کند. شرايط استقلال، فولاد و ساير تيم‌ها را هم ببينيد. فقط باشعار دادن نمي‌توان کاري را پيش برد.

کريميان در مورد اينکه آيا اخراج علي کريمي درست بود يا خير، گفت: به نظرم حرکت او اخراج نداشت قطعا اگر داور حواسش بود که کريمي کارت زرد دارد کارت زرد دوم را به او نشان نمي‌داد. ما پس از 10 نفره شدن تغيير سيستم داديم و 4-4-1 بازي کرديم و توانستيم روي ضدحمله هم به گل برسيم.

وي با اشاره به موفقيت فولاد در روز گذشته تصريح کرد: اميدوارم تمام نمايندگان ايران موفق باشند استقلال روي يک اتفاق شکست خورد و اميدوارم سپاهان هم امروز نتيجه لازم را کسب کند. نبايد در اين موفقيت بخوابيم ما از لحاظ امکانات زير صفر هستيم و بايد آن را درست کنيم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:28
<tbody>
اسدي: اين پيروزي تقديم به هواداران و بازيکنان
کاپيتان تيم تراکتورسازي گفت: اين پيروزي را به بازيکنان و هواداران که سنگ تمام گذاشتند، تقديم مي‌کنم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

مرتضي اسدي در جمع خبرنگاران در خصوص پيروزي تراکتورسازي مقابل الاتحاد عربستان گفت: ‌واقعا خوشحال هستيم چرا که بعد از بازي با راه آهن که در تاريخ تراکتورسازي بي‌سابقه بود، موفق شديم در حالي که يک نيمه 10 نفره بازي مي‌کرديم بازي را ببريم.

به نقل از فارس، وي ادامه داد:‌ من اين پيروزي را تقديم به هواداران‌مان مي‌کنم که هم آنها و هم بازيکنان امروز سنگ‌تمام گذاشتند.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:32
<tbody>
پروين: چرا استقلالي‌ها عليه من شعار دادند
مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: ما که با هيچ‌کس مشکل نداريم اما هواداران استقلال چرا ديروز بر عليه من حرف‌هاي بيراه و شعار مي‌دادند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

علي پروين ابتدا در خصوص عملکرد تيم‌هاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا، گفت: من براي هر 4 تيم ايراني در آسيا آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم بتوانند نام ايران را سربلند کنند. البته درست است که حاجي فتح‌الله‌زاده بعضي اوقات به ما تيکه مي‌اندازد اما هميشه از باخت مقابل عرب‌ها زجر مي‌کشم و انشاءالله در بازي‌هاي آينده ديگر اين اتفاق نمي‌افتد و تيم‌هاي ما سربلند مي‌شوند.

به گزارش فارس، وي درباره شعارهايي که عليه او در بازي روز گذشته هواداران استقلال مقابل الشباب سر مي‌دادند، گفت: من نمي‌دانم ما چه کار کرده‌ام که هواداران استقلال عليه من شعار دادند، ما به کسي کاري نداريم. دست‌شان درد نکند، البته من اميدوارم در بازي‌هاي آينده اين هواداران خوشحال شوند. اين موضوعي نيست که من بخواهم درباره آنها حرف بزنم. ما که با هيچ‌‌کس مشکل نداريم اما هواداران استقلال چرا ديروز بر عليه من حرف‌هاي شعار مي‌دادند.

پروين درباره آخرين وضعيت سعيد شيريني سرپرست پرسپوليس نيز که گفته مي شود بازداشت شده، گفت:‌انشاءالله مشکلي که براي شيريني پيش آمده خيلي زود حل مي‌شود و 4،5 روز ديگر مشکلش حل مي‌شود و مسئله خاصي نيست. ما هميشه بايد بدانيم هر کس که افتاد بايد دستش را سفت بگيريم و بلندش کنيم و اين بايد هميشه در دستور کار ما باشد. شيريني هم 4،5 روز آينده پيدايش مي‌شود.

وي در پايان درباره آخرين وضعيت باشگاه نيز خاطرنشان کرد: شرايط بد نيست اما همه دربه‌در دنبال پولند تا بتوانيم يک طوري از خجالت بچه‌ها در بياييم، چند کار انجام داده‌ايم و حالا بايد ببينيم خدا چه مي‌خواهد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:33
<tbody>
بنگر: با دعوت به تيم ملي مزد زحماتم را گرفتم
مدافع ملي‌پوش تيم فوتبال پرسپوليس گفت که با دعوت شدن به تيم ملي مزد زحماتش را گرفته است.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محسن بنگر در خصوص دعوتش به تيم ملي گفت: با دعوت شدن به تيم ملي مزد زحماتم را گرفتم. جا دارد از همين جا از تمام هواداران پرسپوليس تشکر کنم که در اين مدت پشت مرا خالي نکردند.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: آن زمان که در سپاهان بودم براي هواداران فرقي نمي‌کرد که به تيم ملي دعوت شوم يا خير اما از آن روزي که به پرسپوليس آمدم هواداران پيگير دعوت شدنم به تيم ملي بودند و براي من سنگ تمام گذاشتند.

بنگر تصريح کرد: تمام تلاشم را انجام مي‌دهم تا با ارائه يک نمايش خوب در ليست نهايي تيم ملي براي جام جهاني قرار بگيرم.

مدافع پرسپوليس با بيان اين مسئله که از سال 80 به اردوي تيم ملي دعوت مي‌شده اظهار داشت: بايد به بازي با کويت مانند يک بازي تدارکاتي نگاه کنيم هرچند انجام بازي دوستانه با تيم‌هاي بزرگ و اروپايي مي‌تواند براي ما مفيد‌تر باشد.

بنگر در ادامه در پاسخ به اين سوال که تکليف اتومبيل‌هاي دريافتي از باشگاه پرسپوليس به کجا کشيده شد، به تسنيم گفت: روز گذشته وکيل شرکتي که ماشين‌ها را به باشگاه داده با من تماس گرفت و گفت اگر اتومبيل‌ها را تا 2،3 روز آينده پس ندهم با حکم توقيفي که در اختيار دارد براي ما دردسرساز مي‌شود.

مدفع پرسپوليس افزود: از اين تماس ناراحت شدم و به آن وکيل گفتم من ماشين را از باشگاه گرفتم و به باشگاه هم تحويل مي‌دهم تا حداقل پول اين ماشين‌ها را از باشگاه بگيرم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:34
<tbody>
نوري: به نظر کي‌روش احترام مي‌گذارم
هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در حال حاضر به تنها چيزي که فکر مي‌کنيم پيروزي در سه بازي بعدي و کسب جام قهرماني و تقديم آن به هواداران است. براي اين حرف، هم روحيه‌اش را داريم و هم با دليل صحبت مي‌کنيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمد نوري در گفت و گو با سايت باشگاه پرسپوليس در اين رابطه اظهار کرد: بعد از چند روز استراحت، تمرين خوب و شادابي داشتيم. در اين مدت انگيزه خيلي خوبي بين بازيکنان ايجاد شده است. روحيه‌اي بوجود آمده که بر اساس آن، بازيکنان فقط به قهرماني فکر مي‌کنند. در آخرين بازي هم شرايطي پيش آمد تا اين يک ماه را با آرامش و انگيزه زياد تمرين کنيم تا براي آن سه بازي و قهرمان شدن، آماده باشيم.

وي ادامه داد: من واقعا اعتقاد دارم شانس اول قهرماني هستيم. فقط بايد 9 امتياز اين سه بازي را بگيريم. براي رسيدن به اين هدف، روحيه‌اش را داريم و اين روحيه از آنجا مي‌آيد که تيم يک دست و يک دل است. در اين سه بازي کسي به اين مساله کاري ندارد که بازي مي‌کند يا نه، همه فقط به فکر تيم هستند. استدلال ما براي قهرمان شدن هم، اين است که رقباي ما رو در روي يکديگر قرار مي‌گيرند و به طور حتم در اين رويارويي‌ها امتياز از دست مي‌دهند. قطعا اينطور خواهد شد ولي ما نبايد روي آنها تمرکز کنيم، فقط بايد اين سه بازي را ببريم و در اين صورت حتي مي‌توانيم با اختلاف امتياز قهرمان بشويم.

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس درباره عدم حضور در اردوي اخير تيم ملي خاطرنشان کرد: آقاي کي‌روش هميشه مرا دوست داشته است. اين بار هم به دليلي که خودشان صلاح ديده‌اند مرا دعوت نکرده‌اند. من تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در اردوي بعدي که اردوي نهايي است، حضور داشته باشم. او يک مربي بزرگ، با تفکرات بزرگ است و هميشه به نظرات او احترام مي‌گذارم. طبيعي است که بعد از چند سال حضور در تيم ملي، اينکه در نزديک جام جهاني، در اردوي تيم ملي نباشي، ناراحت کننده است ولي چون آقاي کي‌روش را مي‌شناسم، مي‌دانم که مرا دوست داشته و فوتبالم را قبول دارد. مي‌توانم با تلاش و با توجه به فرصتي که باقيمانده است، يکبار ديگر شانس حضور داشته باشم.

وي افزود: در حال حاضر تمام تمرکزم را روي هر چه بيشتر آماده‌تر شدن و موفقيت پرسپوليس گذاشته‌ام و الان هم دوستانم در تيم ملي هستند و افزايش ملي‌پوشان پرسپوليس هم نشان مي‌دهد تيم ما در مسير پيشرفت است و اميدوارم بچه‌هاي تيم ملي هم آماده سازي و نتايج خوبي داشته باشند.

نوري با اشاره به حضور گسترده هواداران در بازي با صبا تصريح کرد: هواداران همه چيز را خوب مي‌فهمند. آنها خوب متوجه بودند که تيمشان چقدر از بيرون تحت فشار است و به بهترين شکل به ما روحيه و انگيزه دادند و تيم را حمايت کردند. همه ديديم که استقلال حتي براي رقابت آسيايي خود کمتر از بازي ما برابر صبا تماشاگر داشت. هواداران ما واقعا کار با ارزشي انجام دادند و به لطف خدا و با حمايت آنها، قهرماني به دست مي‌آيد. از طرف بچه‌ها مي‌گويم که ما به خاطر آنها تمام تلاش خودمان را مي‌کنيم و اين جام را بالاي سر خواهيم برد. منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:35
<tbody>
آذري از مديريت ذوب آهن برکنار نمي‌شود

مديرعامل کارخانه ذوب‌آهن شايعه برکناري مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن را رد کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

اردشير سعدمحمدي در مورد جذب فيروز کريمي به عنوان سومين سرمربي فصل تيم فوتبال ذوب آهن گفت: من به بقاي ذوب آهن در ليگ برتر خيلي اميدوارم. جو تيم اکنون کاملا مثبت است و همه بازيکنان و کادرفني يکدل شده‌اند تا تيم در ليگ برتر بماند. شرايط بد ذوب آهن در اين فصل هم بخاطر وضعيت شروع فصل بود. ذوب آهن در پلي آف در ليگ برتر ماند و 20 تيرماه و بدون گذراندن فصل بدنسازي وارد مسابقات شد. ما تنها تيمي بوديم که بدنسازي نداشتيم در حاليکه ديگر تيم‌ها کاملا شکل گرفته بودند و هشت هفته بدنسازي کرده بودند.

به نقل از فارس، مدير عامل کارخانه ذوب آهن با اشاره به وضعيت لوکا بوناچيچ گفت: لوکا بوناچيچ نمي‌خواست بيش از اين در ذوب آهن ريسک کند و بماند. او نتايج خوبي نگرفته بود و به اسم کليه‌درد از تيم ما جدا شد. البته او کليه درد داشت اما به اسم کليه درد از تيم ما جدا شد.

وي در مورد عدم موفقيت مجتبي تقوي، گفت: تقوي66 صدم درصد امتيازها را گرفت او و اکبر محمدي از نظر دانش فني در سطح بالايي هستند و از نظر نتيجه‌گيري در ذوب آهن در سطح متوسط قرار داشتند. در زمان حضور تقوي در ذوب آهن ما بدشانسي آورديم و پيروز نشديم. روحيه لازم در تيم براي پيروزي نبود و احساس مي‌کنم بدآورديم که نتيجه نگرفتيم.

سعدمحمدي با اشاره به امکانات ذوب آهن عنوان کرد: ذوب آهن امکانات سخت‌افزاري و گسترده‌اي دارد و ذوب آهن مي‌تواند در ورزش ملي کشور مثبت و اثر گذار باشد اکنون بازهم بسکتبال و واليبال ذوب آهن راه افتاده است و نتايج خوبي هم گرفته است. اين باشگاه دو ورزشگاه دارد و حيف است که چنين باشگاهي در ليگ برتر نباشد. من مطمئنم ذوب آهن در ليگ برتر مي‌ماند.

وي در مورد شايعه برکناري سعيد آذري مديرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: اين خبر صحت ندارد و آذري مديرعامل باشگاه هست و خواهد بود.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:37
<tbody>
بیگ زاده:اردو بيشتر باشد،کار راحت‌تر مي‌شود
هافبک تيم ملي کشورمان گفت: تشکيل اردو باعث مي‌شود که بازيکنان دور هم جمع شوند و حال و هواي تيم ملي را پيدا کنند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

هاشم بيک‌زاده اعلام ليست تيم ملي و تشکيل اردو پس از چند ماه اظهار داشت: تشکيل اردو باعث مي‌شود بازيکنان دور هم جمع شوند و حال و هواي تيم ملي را پيدا کنند. حضور در اردو تمرکز بازيکنان را بالا مي‌برد و آمادگي آنها را بيشتر مي‌کند.

به نقل از تسنيم، وي با بيان اينکه «بازيکنان تيم ملي خيلي وقت بود که از هم دور بودند»، افزود: هر چقدر اردوي بيشتري برگزار کنيم، کارمان راحت‌تر مي‌شود. درست است که تشکيل اردو و انجام بازي‌هاي دوستانه دير شده و خواسته‌هاي مربيان تيم ملي بنا به هر دليلي برآورده نشد ولي از حالا هم مي‌توان دوباره کار را شروع کرد.

بيک‌زاده با اشاره به ديدار دوستانه تيم ملي با تيم گينه گفت: شکل فيزيکي و تاکتيکي گينه به نيجريه که يکي از حريفان ما در جام جهاني است، شباهت دارد و بازي با اين تيم مي‌تواند به ما کمک کند.

وي در ادامه در خصوص شکست استقلال مقابل الشباب عربستان عنوان کرد: شکست جزيي از فوتبال است. بايد از اين شکست درس بگيريم و به ادامه راه فکر کنيم. استقلال اين پتانسيل را دارد که از گروه صعود کند. ضمن اينکه اين مسئله را در نظر بگيريد که داور در بازي شب گذشته يک پنالتي براي ما نگرفت و تصميمش در اين شکست استقلال تاثيرگذار بود.

هافبک استقلال در مورد ناراحتي هواداران از عملکرد تيم‌شان گفت: به هواداران حق مي‌دهم که ناراحت باشند. نزديک به 25 هزار نفر به ورزشگاه آمدند و استقلال را تشويق کردند. هيچ اتفاقي نيفتاده و با ريکاوري خوب مي‌توانيم به شرايط گذشته بازگرديم. به نظرم شکست مقابل الشباب مي‌تواند نويد بخش روزهاي خوب استقلال باشد.

بيک‌زاده در پايان درباره وضعيت مصدوميتش تصريح کرد: تمرينات فزيوتراپي‌ام به پايان رسيده و از شنبه هفته آينده تمرينات قدرتي را انجام مي‌دهم و تا هفته آينده خوب مي‌شوم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:38
<tbody>
نوروزي: بازگشتم به تيم ملي طول کشيد
مهاجم ملي‌پوش نفت گفت: به علت مصدوميتم بازگشت به تيم ملي به طول انجاميد اما اميدوارم بتوانم در تيم ملي بمانم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

رضا نوروزي در مورد دعوت شدنش به تيم ملي اظهار داشت: خدا را شکر پس از مصدوميتي که از ناحيه رباط صليبي برايم به وجود آمد و يک سال دور بودم آماده شدم بازگشتم به تيم ملي طول کشيد. اميدوارم بتوانم عملکرد خوبي داشته باشم و در تيم باقي بمانم.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه به چه اندازه براي خود شانس قائل است که در جام جهاني هم تيم ملي را همراهي کند، يادآور شد: از هم‌اکنون به بعد اين موضوع دست خود من است. تلاش مي‌کنم تا در سه بازي پاياني ليگ برتر عملکرد خوبي داشته باشم و بتوانم در جام جهاني حضور داشته باشم.

مهاجم نفت در مورد رقابتش با ساير بازيکنان در تيم ملي يادآور شد: انصاري فرد و قوچان‌نژاد هم‌پستي‌هاي من هستند پيش از اينکه رباط صليبي‌ام پاره شود داشتم در ترکيب اصلي تيم ملي قرار مي‌گرفتم به هر حال هم‌اکنون شرايط خوبي دارم و تلاش مي‌‌کنم در کنار بازيکنان رقابت خوبي داشته باشم.

نوروزي در مورد شرايط نفت و شانس قهرماني اين تيم گفت:‌ ما تلاش مي‌کنيم تا عنوان قهرماني را از آن خود کنيم و اين شانس را هم براي خود قائليم. کسب اين عنوان به دست خودمان است زيرا بازي‌هاي رودررويي داريم که مي‌توانيم با نتيجه‌گيري در اين مسابقات به هدف خود برسيم.

وي در مورد اينکه در بحث آقاي گلي دو گل از رضا عنايتي عقب افتاده است، گفت:‌ دو گل زياد مهم نيست. قبل از اينکه من مصدوم شوم 7 گله بودم و 6 بازي به ميدان نرفتم. در آن زمان 4 گل فاصله داشتم که در 2 بازي توانستم اين فاصله را جبران کنم. تلاش مي‌کنم در 3 بازي آينده هم 4-3 گل بزنم البته ابتدا قهرماني نفت برايم مهم است و پس از آن هم اگر بشود به فکر آقاي گلي هستم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:39
<tbody>
فهرست 34 نفره تيم ملي اعلام شد

اسامي بازيکنان دعوت شده به اردوي تدارکاتي تيم ملي از سوي کاروس کي روش اعلام شد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، فهرست 34 بازيکن دعوت شده بدين شرح است:

دروازه‌بانان:

رحمان احمدي(سپاهان)، دانيال داوري برانشوايگ، عليرضا حقيقي از اسپورتينگ کويليا، سوشا مکاني از فولاد خوزستان،حامد لک از تراکتورسازي تبريز.

مدافعان:

حسين ماهيني از پرسپوليس، مهرداد بيت آشور از ونکوور، محسن بنگر از پرسپوليس، محمد خانزاده از ذوب آهن ، پژمان منتظري از ام‌صلال، احمد آل نعمه از نفت تهران، سيد جلال حسيني از پرسپوليس، امير حسين صادقي از استقلال، احسان حاج صفي از سپاهان، مهرداد جماعتي از فولاد خوزستان، مهرداد پولادي از پرسپوليس، هاشم بيگ‌زاده از استقلال.

هافبک‌ها:

جواد نکونام از الکويت، رضا حقيقي از پرسپوليس، بختيار رحماني از فولاد خوزستان، علي کريمي از سپاهان، آندرانيک تيموريان از استقلال، خسرو حيدري از استقلال، مجتبي جباري از الاهلي قطر، قاسم حدادي‌فر از ذوب آهن اصفهان.

مهاجمان:

پيام صادقيان از پرسپوليس، اشکان دژاگه از فولام، مسعود شجاعي از لاس پالماس، يعقوب کريمي از سپاهان، عليرضا جهانبخش از نايخمن هلند ، محمدرضا خلعتبري از پرسپوليس، کريم انصاري فرد از تراکتور سازي تبريز، رضا قوچان نژاد از چارلتون و رضا نوروزي از نفت تهران.

ملي پوشان بايد راس ساعت 16:30 روز پنجشنبه به کادر فني تيم ملي در هتل آزادي معرفي کنند و از سوي ديگر با توجه به اينکه بازيکنان ملي پوش تيم هاي سپاهان و تراکتورسازي تبريز در ديدار خارج از خانه تيم هايشان در رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا حضور داشته‌اند ، بايد روز جمعه نهم اسفند ماه خود را راس ساعت 16:30 به کادر فني معرفي کنند.

بازيکنان تيم ملي به منظور حضور در ديدار کويت و گينه به اردوي تيم ملي دعوت شدند. منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:41
<tbody>
نوري: شانس اول قهرماني هستيم

هافبک پرسپوليس از سرمربي تيم ملي فوتبال ايران تمجيد کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

به گزارش ورزش سه، محمد نوري در گفت‌وگو با سايت رسمي باشگاه پرسپوليس در مورد شرايط حال حاضر سرخ‌پوشان گفت: بعد از چند روز استراحت، تمرين خوب و شادابي داشتيم. در اين مدت انگيزه خيلي خوبي بين بچه‌ها ايجاد شده است. روحيه‌اي بوجود آمده که بر اساس آن، بچه‌ها فقط به قهرماني فکر مي‌کنند.

وي ادامه داد: در آخرين بازي هم شرايطي پيش آمد تا اين يک ماه را با آرامش و انگيزه زياد تمرين کنيم تا براي آن سه بازي و قهرمان شدن، آماده شويم. واقعا اعتقاد دارم شانس اول قهرماني هستيم. فقط بايد 9 امتياز اين سه بازي را بگيريم.

هافبک پرسپوليس تصريح کرد: براي رسيدن به اين هدف، روحيه‌اش را داريم و اين روحيه از آنجا مي‌آيد که تيم يکدست است. در اين سه بازي کسي به اين مسئله کاري ندارد که بازي مي‌کند يا نه و همه فقط به فکر تيم هستند. استدلال ما براي قهرمان شدن هم اين است که رقباي ما رودرروي يکديگر قرار مي‌گيرند و به طور حتم در اين رويارويي‌ها امتياز از دست مي‌دهند. قطعا اينطور خواهد شد ولي ما نبايد روي آنها تمرکز کنيم، فقط بايد اين سه بازي را ببريم و در اين صورت حتي مي‌توانيم با اختلاف امتياز قهرمان شويم.

نوري درباره عدم حضور در اردوي اخير تيم ملي خاطرنشان کرد: کي‌روش هميشه مرا دوست داشته است. اين بار هم به دليلي که خودشان صلاح ديده‌اند مرا دعوت نکرده‌اند. تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا در اردوي بعدي که اردوي نهايي است حضور داشته باشم. کي‌روش يک مربي بزرگ، با تفکرات بزرگ است و هميشه به نظرات کي‌روش احترام مي‌گذارم. طبيعي است که بعد از چند سال حضور در تيم ملي، اينکه در نزديک جام جهاني در اردوي تيم ملي نباشم، ناراحت کننده است ولي چون کي‌روش را مي‌شناسم، مي‌دانم مرا دوست دارد و فوتبالم را قبول دارد. مي‌توانم با تلاش و با توجه به فرصتي که باقيمانده است، يکبار ديگر شانس حضور داشته باشم.

وي ادامه داد: در حال حاضر تمام تمرکزم را روي آماده‌تر شدن و موفقيت پرسپوليس گذاشته‌ام. در حال حاضر هم دوستانم در تيم ملي هستند ضمن اينکه افزايش ملي‌پوشان پرسپوليس نشان مي‌دهد تيم ما در مسير پيشرفت است.اميدوارم بچه‌هاي تيم ملي هم آماده سازي و هم نتايج خوبي داشته باشند.

نوري ضمن اشاره به حضور گسترده هواداران پرسپوليس در بازي با صبا تصريح کرد: هواداران همه چيز را خوب مي‌فهمند. آنها خوب متوجه بودند که تيمشان چقدر از بيرون تحت فشار است و به بهترين شکل روحيه و انگيزه دادند و تيم را حمايت کردند. همه ديديم که استقلال حتي براي رقابت آسيايي خود کمتر از بازي ما برابر صبا تماشاگر داشت. آنها واقعا کار با ارزشي انجام دادند و به لطف خدا و با حمايت آنها، قهرماني به دست مي‌آيد. از طرف بچه‌ها مي‌گويم که ما به خاطر آنها تمام تلاش خودمان را مي‌کنيم و اين جام را بالاي سر خواهيم برد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:42
<tbody>
علي‌عسگر: چندپسته‌بودن برايم معضل شده است

مدافع تيم پرسپوليس گفت: اميدوارم بتوانيم پاسخ لطف طرفداران پرسپوليس را با قهرماني بدهيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حميد رضا علي عسگري درباره برگزاري تمرين روز چهارشنبه سرخپوشان در غياب 8 بازيکن عنوان کرد: واقعا تمرين در اين شرايط خيلي سخت است.ولي به هر حال شرايط اينجوري است و تلاش مي کنيم در اين وضعيت هم بتوانيم خوب تمرين کنيم تا تيم کامل شود و ملي پوشان و ساير بازيکنان برگردند.

به گزارش اوج، وي درباره اينکه آيا اميدوار به حضور در فهرست تيم ملي بود يا نه گفت:با توجه به شرايطي که وجود داشت من احتمال مي دادم در ليست تيم ملي نباشم.به هر حال قسمت نبود به تيم ملي دعوت شوم ولي باز هم تلاش مي کنم که در ادامه ليگ برتر بتوانم نظر کادر فني را جلب کنم.هر چند مي دانم کار بسيار دشواري را در پيش دارم.

علي عسگري تاکيد کرد: به نظرم اينکه بازيکني چند پسته باشد يک معضل است.مربي که براي تيم ملي بازيکن مي خواهد انتخاب کند اول مي بيند آن بازيکن در چه پستي بازي مي کند و بعد بر اساس نياز خودش او را دعوت مي کند.من چون در چند پست بازي مي کنم زياد به چشم نمي آيم.البته تابعع دستورات کادر فني پرسپوليس هستم و به طور حتم همه تلاشم را مي کنم که تيمم موفق شود.

وي درباره اينکه رييس کانون هواداران استقلال پس از شکست سه شنبه شب آبي پوشان گفته بود پرسپوليس در آسيا نيست ولي 40 هزار طرفدار براي حمايت از تيم به آسيا مي روند گفت: اين حرف يک واقعيت است.در سالهاي اخير هواداران پرسپوليس نشان دادند که خيلي يار هستند و همراه تيم بودند.آنها با عشق و علاقه تيم را حمايت کردند و من بعيد مي دانم اگر اين اتفاق براي هر تيمي رخ مي داد،طرفدارانش باز هم حمايت مي کردند.اميدوارم بتوانيم پاسخ لطف طرفداران پرسپوليس را با قهرماني بدهيم.

علي عسگري درباره برنامه هاي خود براي فصل بعد با پرسپوليس اظهار داشت: من به پيراهنم تعصب زيادي دارم و مي خواهم با پرسپوليس بمانم.يک سال ديگر هم با باشگاه قرارداد دارم اما حتما بايد در اين باره با مسولان باشگاه صحبت کنم.شايد باور کردني نباشد ولي براي اين فصل زير 30 درصد پول گرفتم.نمي دانيم در حاليکه فقط سه هفته تا پايان فصل باقي مانده است بايد با چه کسي صحبت کنيم.در اين شرايط تنها اميدمان اول به خدا و بعد به علي دايي است.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:43
<tbody>
استقلال فصل آينده جوان مي‌شود
عضو هيئت مديره استقلال گفت: ميانگين سني بالاي بازيکنان را قبول دارم و يکي از برنامه‌هاي ما اين است که ميانگين سني استقلال پايين بيايد و تيم جوان‌تر شود.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسن زماني درباره شکست يک بر صفر استقلال مقابل الشباب عربستان گفت: بدشانسي و بداقبالي يکي از عوامل شکست استقلال بود. داور هم گل سالم استقلال را مردود اعلام کرد و پنالتي مسلم ما را نگرفت و او هم عامل ديگر ناکامي ما بود.

به گزارش تسنيم، وي با تشکر از حضور تماشاگران در ديدار استقلال - الشباب تصريح کرد: استقلال نسبت به بازي‌‌هاي گذشته بهتر و روان‌تر بازي کرد، هر چند در برخي از دقايق بازي مي‌توانست بهتر عمل کند. در مجموع فکر مي‌کنم استقلال عملکرد خوبي داشت و مي‌توانست به امتياز برسد. اميدوارم بازيکنان استقلال در بازي‌هاي آينده اين شکست را جبران و نتايج بهتري کسب کنند.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در خصوص شعار هواداران عليه بازيکنان تيم فوتبال اين باشگاه گفت: تماشاگر وقت مي‌گذارد و انتظار دارد تيمش نتيجه خوبي بگيرد و طبيعي است وقتي تيم نتيجه نگيرد، عصباني شود و مسائلي را عنوان کند. تماشاگران بدانند بازيکنان استقلال قطعا در ديدارهاي آينده تلاش خود را براي جبران شکست مقابل الشباب انجام مي‌دهند.

زماني در مورد اينکه فکر نمي‌کند استقلال با از دست دادن صدر جدول ليگ برتر و شکست در نخستين ديدار ليگ قهرمانان آسيا وارد حاشيه شود، خاطرنشان کرد: فکر نمي‌کنم چنين اتفاقي بيفتد. با توجه به کادر فني و بازيکنان قدرتمندي که داريم، مسائل حاشيه‌اي جمع مي‌شود و اين مجموعه قطار خارج شده از ريل را دوباره به ريل بازمي‌گردانند.

وي درباره انتقادهايي که به ميانگين سني بالا و همچنين خريدهاي استقلال مي‌شود، گفت: ميانگين سني بالاي بازيکنان را قبول دارم و فصل آينده يکي از برنامه‌هاي کادر فني با هماهنگي هيئت مديره اين است که ميانگين سني استقلال پايين بيايد و تيم جوان‌تر شود.

زماني با اشاره به صحبت‌هايي که در مورد رفتار پرخاشگرانه امير قلعه‌نويي با بازيکنان مي‌شود، گفت: قلعه‌نويي هر روز پخته‌تر مي‌شود. او مربي کاربلدي است و در اين فصل بدشانسي همراه تيمش بود.

عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در خصوص شکايت فدراسيون فوتبال از او به دليل اظهاراتش عليه کارلوس کي‌روش گفت: در اين مورد با نبي صحبت کردم و قرار است اين مسئله را در فدراسيون حل کنند. تا اين لحظه نامه‌ شکايت فدراسيون به دست من نرسيده است.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:45
<tbody>
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين روز چهارشنبه پرسپوليس در غياب دو مربي و 10 بازيکن برگزار شد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

به گزارش اوج؛تمرين سرخپوشان از ساعت 12 روز چهارشنبه در غياب علي دايي آغاز شد.

سرمربي پرسپوليس ساعت 12:20 در درفشي فر حضور يافت.

*نيلسون،رضا حقيقي،محسن بنگر،مهرداد پولادي،پيام صادقيان،محمد رضا خلعتبري،رضا نورمحمدي و حسين ماهيني در تمرين حضور نداشتند.

*سيد جلال حسيني با لباس شخصي در تمرين حاضر شد.وي به کلينيک درفشي فر رفت.

*محمد پنجعلي در تمرين حضور داشت ولي سعيد شيريني غايب بود.

*رضا محمدي با ظاهر جديد در تمرين پرسپوليس حضور يافت.

*اميد عاليشاه و مهرداد کفشگري پس از دقايقي از تمرينات گروهي جدا شدند و به صورت اختصاصي تمرين کردند.

*دوربين شبکه نسيم در درفشي فر حضور يافت.

*محمد رضا مولايي،مربي بدنساز پرسپوليس تيم را تمرين نداد و از روي نيمکت کار سرخپوشان را نظاره کرد.

*حدود 20 هوادار در درفشي فر حضور داشتند.

*بهزاد غلامپور تمرينات ويژه اي را براي امير عابدزاده و رضا محمدي در نظر گرفته بود.

*دو مامور نيروي انتظامي در تمرين حاضر شدند.

*تمرين زير نظر جواد منافي و رضا فروزاني برگزار شد.محمد دايي و کريم باقري در تمرين حضور نداشتند.

*قاسم دهنوي در درفشي فر حضور يافت ولي تحت نظر کادر پزشکي تمرين کرد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:46
<tbody>
قلعه‌نوعي: گلي که خورديم روي اشتباه فردي بود
سرمربي تيم استقلال گفت: برخي از بازيکنان هم در حد و اندازه هاي خودشان نبودند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

امير قلعه نوعي درباره شکست استقلال مقابل الشباب و حواشي رخ داده در اين بازي عنوان کرد:از مردم تشکر مي کنم که حضور خوبي داشتند و تيم را تا دقيقه 90 تشويق کردند.بچه هاي ما باغيرت هستند و آنچه در توان شان دارند را انجام مي دهند.يک زماني بازيکن کم کاري مي کند و هوادار حق دارد به من امير قلعه نوعي و بازيکن حرف بزند.ولي اين بازيکنان در اين فصل مشکلات زيادي داشتند و کم کاري نکردند.

به گزارش اوج، وي ادامه داد: فتح الله زاده در اين سال زحمات زيادي کشيد ولي ما سال سختي را پشت سرگذاشتيم.دولت قرار بوده آن بخشي که قرار بود را کمک کند اما اين اتفاق نيفتاده است.به نظر من اگر به اين بازيکنان کم لطفي کنيم کار خوبي نيست.

سرمربي استقلال تاکيد کرد: برخلاف بازي هاي قبلي که خوب بازي نمي کرديم در اين مسابقه هم آمار شوت هايمان بالا بود و هم از نظر کيفيت بازي جزو مسابقات خوب ما بود.دو مشکل داشتيم.يکي اينکه کم شانس بوديم و يکي اينکه از فرصت ها استفاده نبرديم.داور چيني هم نمي دانم درباره اش چه بگويم.واقعا نمي دانم چرا آن پنالتي گرفته نشد.داوران خودمان را قدر نمي دانيم.من خودم را مي گويم.

وي افزود:در اين بازي بچه هاي ما خوب بودند.گلي که خورديم روي اشتباه فردي بود.برخي از بازيکنان هم در حد و اندازه هاي خودشان نبودند.

سرمربي استقلال درباره عملکرد آندرانيک تيموريان در اين بازي اظهار داشت:آندو اوايل نيمه اول يک ضربه به همان دست مصدومش خورد و با همان شرايط بازي را ادامه داد.زحمتش را کشيد و بد نبود.پس از آن تبليغات منفي که بعضي برنامه ها برايش درست کردند جزو بازيکنان خوب ما بود.

قلعه نوعي افزود:تيم ما زحمتش را کشيد و حقش برد بود.اين شکست ايراد من بوده است.شايد در ترکيب خوب عمل نکردم.کمترين نتيجه اين بايد مي بود که ما يک بر صفر مي برديم.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 01:47
<tbody>
جباري: خوردن 5 گل در دو بازي زياد است
پيشکسوت تيم استقلال گفت: با جدايي برخي بازيکنان در حساس ترين مقطع فصل در تيم خلا به وجود آمده است و زمان مي خواهد تا اين ضعف ها برطرف شود.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

علي جباري در گفت و گو با اوج، درباره شکست آبي پوشان مقابل الشباب عنوان کرد:به نظر من استقلال بدبياري آورد که اين ديدار را باخت. اين نتيجه با بي مهري داور و عدم دقت برخي بازيکنان در ضربات آخر اين به دست آمد.با اين وجود راه زيادي باقي مانده است و استقلال مي تواند از تجربه خوبي که از اين بازي به دست آورد در مسابقات آينده به خوبي استفاده کند.

وي درباره اعتراض هواداران پس از پايان مسابقه گفت:به طور حتم هواداران حق دارند که عصباني باشند اما از آنها مي خواهم کمي صبر کنندتيم تحت فشار زيادي قرار دارد و بايد روحيه داد و کمک کرد.شما ديديد در همين بازي سه شنبه شب وقتي خسرو حيدري به زمين آمد روند حرکتي تيم چقدر بهتر شد.از سوي ديگر هاشم بيگ زاده هم نبود.ضمن اينکه با جدايي برخي بازيکنان در حساس ترين مقطع فصل در تيم خلا به وجود آمده است و زمان مي خواهد تا اين ضعف ها برطرف شود.از نظر فني اگر به دو بازي اخير استقلال نگاه کنيم معتقدم خوردن 5 گل خيلي زياد بود.

جباري افزود:بازي سه شنبه را در خانه ديدم و از اين باخت خيلي ناراحت شدم.بچه هاي من هم پس از بازي گريه کردند چون انتظار نداشتيم در تهران به الشباب ببازيم.اميدوارم بازيکنان بدانند چه پيراهن با ارزشي را برتن دارند و به احساسات طرفداران توجه کنند.منبع:VARZESH3

</tbody>

mohsen abadani
02-27-2014, 11:59
حقیقی پس از بازی با اسپورتینگ راهی ایران می‌شود؛ مذاکره 2 تیم لیگ برتری با دروازه‌بان ملی‌پوش ایرانی ([Only Registered And Activated Users Can See Links] A%AF-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF%D8%9B-%D9%85%D8%B0%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%87-2-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%84%DB%8C%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D8%A 8%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%84%DB%8C)
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال کوویلا که در لیگ یک پرتغال به میدان می‌رود در یکی از حساس‌ترین بازی‌های خود روز یکشنبه هفته آینده در لیسبون پرتقال به مصاف اسپورتینگ خواهند رفت و برای چهارمین بازی پیاپی علیرضا حقیقی سنگربان جوان تیم ملی فوتبال کشورمان از دروازه این تیم حفاظت خواهد کرد.قرار است با توجه به اینکه علیرضا حقیقی به تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شده این بازیکن پس از بازی یکشنبه مقابل اسپورتینگ، پرتغال را به مقصد تهران برای همراهی تیم ملی ایران ترک کند اما پس از عملکرد خوب حقیقی در چهار بازی گذشته و مخصوصاً مقابل پورتو، دو تیم لیگ برتری پیشنهادهایی را به این دروازه‌بان دادند و قرار است بعد از مسابقات جام جهانی و طی کردن مدتی دیگر در لیگ یک پرتقال، با این گزینه‌ها به احتمال فراوان پای میز مذاکره بنشینند.

azeraspeed
02-27-2014, 12:44
<tbody>
ابراهيمي:
در تراکتور کسي به خاطر پول اعتصاب نمي‌کند
بازيکن تيم تراکتورسازي تبريز گفت: بازيکنان تراکتور با تعصب هستند و به خاطر پول اعتصاب نمي کنند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمد ابراهيمي در رابطه با بازي با الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشتيم و در تمامي دقايق، سوار بر يازي بوديم. نقاط قوت حريف را مي دانستيم و روزنه هاي گلزني الاتحاد را بسته بوديم، به نظرم با انجام بازي منطقي و حساب شده اين تيم را شکست داديم.

به نقل از ايسنا، وي با اشاره به اخراج علي کريمي در اين ديدار، افزود: علي آقا مهره کليدي ما است و اخراجش کار را براي تراکتور خيلي سخت کرد. چند دقيقه بعد از بعد از اخراج علي کريمي، بد کار کرديم ولي خدا را شکر زود به خودمان آمديم و نبض بازي را بازهم در دست گرفتيم.

ابراهيمي درباره عملکرد خودش در اين بازي، خاطرنشان کرد: بعد از مصدوميت طولاني، دو بازي انجام داده ام که مطمئنم کادرفني از عملکردم رضايت دارد و در اين ديدار نيز به دليل اينکه يک يار کمتر داشتيم، بيشتر مشغول دفاع کردن بودم، در مجموع مهم، موفقيت تراکتور و خوشحالي هواداران است.

وي در خصوص استقبال زياد هواداران تراکتور از اين بازي، گفت: زماني که 10 نفره شديم، هواداران از صندلي هايشان برخاستند و سرپا تيم را تشويق و به ما روحيه دادند، اين پيروزي حاصل تلاش هوادارانمان بود ما هرچيزي که داريم از آن ها است. از خداوند مي خواهم به ما عزت دهد تا بتوانيم روزي زحمتهاي اين مردم را جبران کنيم.

بازيکن تيم تراکتورسازي در رابطه با مشکلات مالي اين تيم، تأکيد کرد: مشکلات مالي خيلي زياد است، شايد خنده دار باشد ولي 70 درصد از قراردادم باقي مانده و تنها به خاطر عشق به هواداران بازي مي کنيم. بازيکنان تراکتورسازي اهل اعتصاب نيستند.

وي افزود: همه تيم ها مشکلات مالي دارند و خود من تاکنون راجع اين مسئله حرف نزده ام اما از مسئولان تيم مي خواهم اين مشکلات را برطرف کنند. منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 12:45
<tbody>
هادي طباطبايي: استقلال‌ فني بايد تقويت شود
پيشکسوت باشگاه استقلال گفت:‌به نظرم استقلال در حوزه بازيکن نبايد تقويت شود و اگر قرار است تقويتي صورت بگيرد بايد اين کار در زمينه فني باشد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

هادي طباطبايي در خصوص باخت يک بر صفر استقلال مقابل الشباب عربستان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: ما ديروز در نيمه اول بعد از مدت‌ها از استقلال بازي خوبي ديديم چرا که اين تيم خوب و منطقي بازي مي‌کرد و زماني که در حمله توپ را از دست مي‌داد خيلي سريع فضاها را مي‌گرفتند اما باز هم شاهد هستيم که سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله کند بود. با اين همه ما مدت‌ها بود که نديده بوديم استقلال اينقدر خوب بازي کند و فکر مي‌کنم اين به دليل حضور ايمان مبعلي بود.

وي ادامه داد: در نيمه دوم اما بازي منطقي و خوبي از استقلال نديديم و تعويض‌هايي که صورت گرفت جاي بحث دارد که البته اين به تفکر کادر فني برمي‌گردد. استقلال در نيمه دوم به بازي مستقيم و روي هوا رو آورده بود و فوتبال احساسي اين تيم ديده مي‌شد و هرچه بازي به دقايق آخر نزديک مي‌شد تمرکز بازيکنان بيشتر از دست مي‌رفت و الشباب اين فرصت را داشت که بازي را در اختيار بگيرد.بازيکنان الشباب سرعت بالايي داشتند و خيلي منطقي و خوب در تهران بازي کردند.

پيشکسوت باشگاه استقلال درباره اينکه گفته مي‌شود شايد مشکل استقلال در فقر بازيکن باشد، اظهار داشت: استقلال از نظر بازيکن در فقر نيست. همين تيم مقابل ملوان 4 گل دريافت کرد و اگر شما بازيکنان اين دو تيم را با يکديگر مقايسه کنيد مي‌بينيد که استقلال چقدر از نظر بازيکن در شرايط خوبي وجود دارد اما دوندگي و تاکتيک منسجم ملوان باعث شد که استقلال به اين تيم ببازد و به نظرم استقلال در حوزه بازيکن نبايد تقويت شود و اگر قرار است تقويتي صورت بگيرد بايد اين کار در زمينه فني باشد.

طباطبايي در پاسخ به اين سوال که صحبت‌هاي امير قلعه‌نويي بعد از اردوي کيش که گفته بود استقلال از اين به بعد استقلا‌ل‌گونه بازي مي‌کند و اين استقلال‌گونه بازي کردن کجا رفت اظهار داشت: استقلال‌گونه بازي کردن با يک هفته تمرين به دست نمي‌آيد و بايد اين کار از قبل انجام مي‌شد از سال قبل رفته رفته کارشناسان به اين نتيجه رسيدند که استقلال خوب مي‌برد اما خوب بازي نمي‌کند و اگر استقلال خوب بازي مي‌کرد در ليگ گذشته مي‌توانست 5 هفته زودتر قهرمان ليگ شود. پارسال هم اگر اين تيم مي‌برد به خاطر بازيکناني بود که در اختيار داشت.

وي در خصوص اينکه گفته مي‌شود استقلال پير است، گفت: هيچ کس منکر اين قضيه نيست و مشخص است که استقلال شادابي و طراوت ندارد و فکر مي‌کنم تنها شانس استقلال اين است که سال جام جهاني است و بازيکنان مسن اين تيم به دليل انگيزه حضور در اين بازي‌ها خوب بازي مي‌کنند و مشخص نبود اگر جام جهاني وجود نداشت تکليف چه مي‌شد.

طباطبايي در پايان گفت: الان هواداران استقلال حسرت جام حذفي را مي‌خورند چرا که اگر مقابل مس بحران‌زده در تهران نمي‌باختيم مي‌توانستيم يک جام را حداقل به دست بياوريم. من آرزو دارم که استقلال قهرمان ليگ برتر شود چرا که بازيکنان بزرگي در اين تيم بازي مي‌کنند و انتظارات هواداران هم از اين تيم زياد است اما تمام اين شرايط قابل پيش‌بيني بود.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 12:49
<tbody>
بيت آشور يک تهديد بزرگ است
سايت Mls scorer در گزارشي بازيکن ايراني ونکوور را يک تهديد بزرگ براي تيم‌هاي حريف دانست.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

به نقل از فارس، سايت «Mls scorer» در گزارشي به بررسي چند بازيکن تيم ونکوور پرداخت و در بخشي از اين گزارش در خصوص استيون بيت‌آشور، بازيکن ايراني اين تيم نوشت: يکي از جاهايي که تيم ونکوور در دو فصل گذشته هميشه مي‌توانست حملاتش را از آن ناحيه شکل دهد، دفاع راست بود که اين مسئله دو موضوع را مطرح مي‌کند: خط مياني به شدت دفاعي کار مي‌کرد و «لي» بازيکن بازنشسته اين تيم فوق‌العاده بود. هر هوادار واقعي تيم دلش براي او تنگ خواهد شد.

پس از آن دفاع راست يک حفره بزرگ بود که بايد در تعطيلات بين دو فصل پر مي‌شد و ونکوور توانست با به خدمت گرفتن استيون بيت‌آشور اين حفره را پر کند؛ همان طور که هواداران هم اميدوارند که اين کار را انجام دهد.

بيت‌آشور يک تهديد بسيار بزرگ براي تيم‌هاي حريف است که مي‌تواند با هر دو پايش پاس بدهد اما با پاي راستش به صورت ويژه‌اي عالي کار مي‌کند و در دويدن‌ها عالي است. 16 پاس وي در سه فصل گذشته بيشتر از هر مدافع ديگري در ليگ است و اکنون پس از اينکه 12 ماه با مصدوميت‌هاي متعدد دست و پنجه نرم مي‌کرد، اکنون آماده است.

کارل روبينسون، سرمربي اين تيم در اين باره اظهار داشت: شيوه‌اي که مي‌خواهم تيمم بازي کند اين است که مدافعان تيمم در حمله شرکت کنند. آنها جلو مي‌کشند و توپ را به محوطه جريمه مي‌رسانند.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-27-2014, 12:51
<tbody>
شيريني چهار يا پنج روز به مرخصي رفته است
سرپرست مديرعاملي باشگاه پرسپوليس گفت: شيريني 4 يا 5 روز به مرخصي رفته و برمي‌گردد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

علي پروين در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره صحبت‌هاي روز گذشته‌اش اظهار داشت: از صحبت‌هاي من بد برداشت شده و منظور من بابت صحبت‌هاي روز گذشته اين نبود که اتفاق خاصي براي شيريني افتاده است.

وي افزود: شيريني 4 يا 5 روز به مرخصي رفته و ان‌شاءالله خيلي زود برمي‌گردد از اين بابت مشکلي نيست اما متاسفانه کمي از صحبت‌هاي من روز گذشته بد برداشت شده است.

پروين در پايان خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمرينات خيلي خوب دنبال مي‌شود و انشاءالله با بازگشت شيريني، پرسپوليس آماده مي‌شود که دو اردوي خود را پشت سر بگذارد.منبع:VARZESH3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:08
<tbody>
پول ماشين‌ها را از بازيکنان پرسپوليس مي‌گيريم
معاون اداري مالي شرکت توانير خودرو به انتقاد از وضعيت پيش‌ آمده بين اين شرکت و باشگاه پرسپوليس پرداخت.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

فريبرز باقري پس از درگيري لفظي با برخي بازيکنان پرسپوليس و درخواست عودت 10 ماشين از بازيکنان اظهار داشت: با توجه به درخواست مسئولان وقت باشگاه ما 10 خودرو را در اختيار مسئولان باشگاه پرسپوليس گذاشتيم و حالا نمي‌دانم آقاي رويانيان چرا تکليف ما را روشن نمي‌کند.

به گزارش فارس، وي افزود: با درخواست پرسپوليسي‌ها 10 ماشين مدل بالا به صورت اقساطي از ما خريداري شد و در قبال اين 10 ماشين 8 چک 100 ميليون توماني به ما دادند تا مالکيت ماشين‌ها را به آنها بدهيم، اما جالب است بدانيد موعد 5 چک تا به الان سر رسيده و حتي هزار تومان هم از اين چک‌ها پاس نشده است.

باقري ادامه داد: خودتان قضاوت کنيد، وقتي 5 چک اول پاس نشد چه اتفاقي مي‌افتد قطعا چک‌هاي بعدي هم پاس نخواهد شد که ما هم با توجه به اولتيماتوم‌هايي که داديم از روز گذشته جدي‌تر وارد عمل شديم.

معاون اداري مالي شرکت توانير خودرو در پاسخ به اين سؤال که حالا قصد داريد چکار کنيد، گفت: کار خاصي انجام نمي‌دهيم ما به دادگاه رفتيم و مجبور شديم پرونده‌ها را به اجرا بگذاريم. خودروها ديگر توقيف شده و درخواست توقيف را رسما اعلام کرديم حتي رد اموال خودمان را هم داريم و ما براي تک تک اين ماشين‌ها قرارداد داريم.

وي افزود: تازه اين را بگويم به ازاي هر چک برگشت خورده روزانه 300 هزار تومان بايد به ما خسارت بدهند.

وي در پاسخ به اين سؤال که تا الان چقدر گذشته که چک‌ها پاس نشده، گفت: از اولين چک 5 ماه، از دومين چک 4 ماه، از سومين چک دو ماه، از دومين چک باز هم دو ماه و از اولين چک يک ماه. يکي از چک‌ها نيز چند روز ديگر نيز برگشت خورد.

وي افزود: ما 10 ماشين را به پرسپوليسي‌ها داديم و قطعا با توجه به مهلتي که تمام شد، امروز قاطعانه اعلام مي کنيم ديگر مهلت خاصي نيست و ماشين‌ها را پس مي‌گيريم. ظرف چند روز گذشته به بازيکنان اولتيماتوم جدي داديم و پرونده‌هاي دادگاهي را تشکيل داديم همچنين از شرکت پيشکسوتان پرسپوليس شکايت شد و از مديرعامل وقت نيز به علت صدور چک بدون محل خواستار پيگيري شديم.

وي ادامه داد:‌حتي توقيف اموال خودروها را هم گرفته‌ايم و آنهايي که شاسي‌هايشان در قرارداد فيمابين‌مان ثبت شده اگر بدون اطلاع ما اين ماشين‌ها را حرکت دهند دچار مشکل خواهند شد.

معاون اداري مالي شرکت توانير خودرو در پاسخ به اين سؤال که بالاخره مي‌خواهيد ماشين‌ها را پس بگيريد يا خير، يادآور شد: بازيکنان سوار اين ماشين‌ها شدند ما هم اندازه سوار شدن ماشين‌ها پول آن را از بازيکنان استرداد خواهيم کرد. ضرر و زيان را حساب مي‌کنيم و به قيمت روز ماشين‌ها را از آنها برمي‌داريم اما چک‌هاي خود آقايان پرسپوليسي را مي‌دهيم هرجا تمام شد سندها را آزاد مي‌کنيم. من به عنوان معاونت اداري مالي شرکت توانير خودرو اين را اعلام مي‌کنم ديگر هر عواقبي پيش بيايد خود آقايان بايد جواب بدهند ما طبق قرارداد تمام مستندات راداريم.

باقري در پايان در خصوص اينکه مگر اين ماشين‌ها 16 تا نبوده، گفت: 10 دستگاه خودرو براي من است و 6 دستگاه آنها توسط شخص ديگري خريداري شده، ماشين‌هايي که از من خريداري شده دست دايي، غلامرضا رضايي، نورمحمدي، نوري، سيد جلال حسيني، سيدصالحي، بنگر، ماهيني و يک ماشين نيز بدون سند اصلا معلوم نيست کجا است. من امروز اين موضوع را رسما اعلام کردم و به نظرم هر کس که سوار اين خودروها شده و يا اين خودروها را خريداري کرده ديگر بايد در داگاه همه چيز را جواب بدهد. چون ما به اندازه کافي به بازيکنان اولتيماتوم داده‌ايم و تذکرات لازم را داده بوديم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:10
<tbody>
قلعه‌نويي: بازي با الشباب بِکِش بِکِش نبود
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت:کجاي بازي با الشباب بِکِش بِکِش بود که مربي حريف گفته ما بازي مستقيم انجام داديم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

امير قلعه‌نويي در خصوص انتقادات بعد از بازي با الشباب و صحبت‌هايي که پيرامون ميانگين سني بالاي بازيکنان اين تيم مطرح مي‌شود، گفت: يک زماني قيمت بازيکنان جوان خيلي ارزان بود. سال 80 زماني که من به استقلال آمدم 10 جوان گمنام مثل وحيد طالب‌لو، داود سيدعباسي، اميرحسين صادقي و خيلي‌هاي ديگر را به تيم آورديم اما حالا براي گرفتن يک بازيکن جوان بايد سه ميليارد پول دهيم. دوستان خيلي از واقعيت‌ها را نمي‌گويند و دو سه روز است که مي‌گويند تيم پير است و از اين حرف‌ها مي‌زنند. کارشناسي بعد از بازي خيلي راحت است ولي اينکه واقعيت را به مردم بگوييم مهمتر از کارشناسي است.

به نقل از فارس، سرمربي تيم استقلال افزود: اينکه با حب و بغض صحبت کنيد، کارشناسي نيست. بنده سالي که به استقلال آمدم بعد از سه سال هم تيم قهرمان شد و هم به جمع 4 تيم برتر آسيا راه پيدا کرديم. ما زوج‌سازي و ايجاد مثلث کرده بوديم ولي متاسفانه آنها امسال از بين رفت. حال چه خواسته چه ناخواسته اما اتفاقاتي امسال رخ داد در هيچ تيمي در دنيا رخ نمي‌دهد. کدام تيم ليگ برتري را سراغ داريد که وسط فصل بازيکنانش بروند. حمودي و جباري ابتداي فصل رفتند. مجيدي خداحافظي کرد و بعد از آن منتظري و نکونام رفتند.

قلعه‌نويي ادامه داد: خسرو حيدري و هاشم بيک‌زاده مثلا به اندازه يک بازيکن رقيب ما براي ما بازي نکردند. من چه کاري مي‌توانم انجام دهم؟ وقتي منِ مربي دستم خالي است بايد به اندازه موجودي از من توقع داشته باشند اما همين جا قول مي‌دهم چه در ليگ و چه در آسيا به شرايط آرماني خواهيم رسيد.

سرمربي تيم استقلال در خصوص اظهار نظر مربي الشباب که گفته بود استقلال سيستم مشخصي نداشت و رو به بازي مستقيم آورده بود، گفت: اصلا چنين چيزي نيست اتفاقا گردش توپ ما بسيار عالي بود و عمق دفاع حريف را نشانه رفته بوديم. کجاي بازي ما بکش بکش بود؟ اين بازي جزو بازي‌هايي بود که اصلا بازي مستقيم انجام نداديم و خوب کار کرديم. ولي مثلا آن توپي که عمران‌زاده از دست داد و يا ضربه نظري و ضربه سر آرش برهاني را نمي‌توان بکش بکش ناميد و به اعتقاد من اين حرف‌ها درست نيست.

سرمربي تيم استقلال تاکيد کرد: ما هم در مقابل ملوان و هم در مقابل الشباب شايسته باخت نبوديم و شکست هم جزئي از فوتبال است. اگر بيک‌زاده برگردد شرايط ما بهتر خواهد شد و حتي اعتقاد دارم اين الشباب را در رياض هم مي‌توان شکست داد ولي از طرفداران استقلال توقع دارم.

قلعه‌نويي با اشاره به شعارهاي تماشاگران پس از شکست مقابل الشباب گفت: اتفاقا اصل غيرت اين بازيکنان هستند که با هر شرايطي براي استقلال بازي مي‌کنند. من نمي‌خواهم مشکلات اقتصادي را باز کنم چون پول کم و زياد آمده و فتح‌الله‌زاده و هيأت مديره تلاش‌ خود را انجام داده‌اند ولي ما دغدغه‌هاي مالي زيادي داريم و از طرفداران استقلال مي‌خواهم کلاه خود را قاضي کنند. اين بازيکنان باغيرت هستند و آن چيزي که در توان‌شان است را خرج مي‌کنند شايد انتظار ما در استقلال بالاتر است ولي انصافا بچه‌هاي ما تلاش مي‌کنند.

وي تاکيد کرد: بازيکن که مشکل مالي دارد و با تمام وجود در زمين حاضر مي‌شود در مقابلش کلمه بي‌غيرت درست نيست. هر چند من بعد از بازي با ملوان سر بازيکنانم داد و بيداد کردم ولي دوست دارم طرفداران هم صبر داشته باشند و هم کلاه‌شان را قاضي کنند.منبع>:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:13
<tbody>
رحماني: مي‌خواهم در ترکيب تيم ملي باشم

هافبک فولاد خوزستان مي‌گويد تمام تلاش خود را مي‌کند تا در تيم ملي فوتبال ايران قرار گيرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

بختيار رحماني در حاشيه تمرين تيم ملي فوتبال ايران که صبح روز جمعه در کمپ تيم ملي برگزار شد، خاطرنشان کرد: تلاش مي‌کنم بتوانم جواب مربيانم را بدهم و در بازي بعدي فولاد بهتر ظاهر شوم.

به نقل از ايسنا، او در مورد حضورش در اردوي تيم ملي نيز گفت: مي‌خواهم قابليت‌هاي خودم را نشان دهم تا بتوانم در ترکيب تيم ملي قرار گيرم. اين فرصت آخر براي حضور در تيم ملي است و من نيز نهايت تلاشم را مي‌کنم تا در جمع ملي‌پوشان قرار گيرم.

تمرين تيم ملي فوتبال ايران براي ديدار مقابل کويت در کمپ تيم ملي در حال پيگيري است. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:14
<tbody>
بنگر: بازي با کويت و گينه اهميت زيادي دارد
مدافع تيم ملي فوتبال ايران گفت: در اين اردو بازي مقابل کويت و گينه اهميت زيادي دارد و مي‌تواند به ما کمک کند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محسن بنگر در پاسخ به سوالي مبني بر شرايط پرسپوليس گفت: به ما گفتند نبايد در مورد شرايط پرسپوليس صحبت کنيم.

به نقل از فارس، وي در مورد اردوي تيم ملي خاطرنشان کرد: در اين دوره از تمرينات يک بازي براي ما جنبه تشريفاتي دارد. با توجه به اينکه صعود ما به جام ملت‌هاي آسيا قطعي شده است اين بازي مي تواند فرصت خوبي براي بازيکنان جوان در کنار نفرات با انگيزه باشد.

بنگر تأکيد کرد: بازي دوستانه مقابل گينه مي تواند مهم باشد. اين بازي با توجه به نزديکي سبک گينه به يکي از حريفان ايران در جام جهاني مي تواند اهميت زيادي داشته باشد و به ما کمک کند. در کل هر دوبازي ما اهميت دارند.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:16
<tbody>
صادقيان: اميدوارم کي روش به من اعتماد کند

بازيکن تيم ملي فوتبال گفت: اميدوارم سرمربي تيم ملي به من اعتماد کند و من هم جواب اعتماد او را بدهم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

پيام صادقيان قبل از آغاز نخستين مرحله از تمرينات تيم ملي، اظهار داشت: اميداوارم که کي‌روش به من اطمينان کند و من هم با تمرينات خوب جواب اعتماد او را بدهم.

به نقل از فارس، وي افزود: آرزوي هر فوتباليستي است که عضو تيم ملي باشد. سعي مي‌کنم بهترين تمرينات را داشته باشم تا هر زماني که از من خواستند براي تيم ملي بازي کنم با بهترين آمادگي در کنار ديگر نفرات حضور داشته باشم.

صادقيان در ادامه گفت: من 21 سال دارم و 100 درصد مي‌توانم پيشرفت کنم. البته اگر خودم بخواهم. تلاش مي‌کنم بهترين تمريناتم را پشت سر بگذارم تا در جام جهاني حضور داشته باشم. (با خنده) البته شما اگر اجازه دهيد ما راحت کارمان را مي‌کنيم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:17
<tbody>
پرسپوليسي‌ها فردا پولدار مي‌شوند
پاداش پيروزي پرسپوليس مقابل صبا فردا به بازيکنان اين تيم داده مي‌شود.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

پس از پيروزي 3 بر يک پرسپوليس مقابل صبا در چارچوب هفته بيست‌وهفتم ليگ برتر اعلام شد که از سوي دوستان و نزديکان علي دايي براي بازيکنان پرسپوليس پاداش درنظر گرفته شده‌ است.

به گزارش تسنيم، قرار است با هماهنگي‌هاي صورت گرفته توسط دايي فردا (شنبه) قسمتي از اين پاداش بين بازيکنان حاضر در تمرين تقسيم شود تا در شرايط بد مالي باشگاه پرسپوليس بازيکنانش کمي شارژ مالي شوند.

گفته مي‌شود مبلغ دريافتي پاداش بازيکنان پرسپوليس زير 10 ميليون تومان است.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:19
<tbody>
تمرينات سپاهان تا سه‌شنبه تعطيل شد
با تعطيلي تمرينات سپاهان، کرانچار هم به کرواسي رفت.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

بعد از باخت تيم فوتبال سپاهان مقابل السد قطر تمرينات اين تيم تا روز سه شنبه تعطيل شد.

به نقل از فارس، در اين بين کرانچار سرمربي سپاهان و ساير خارجي هاي اين تيم از اين فرصت استفاده کرده و راهي کشورهاي شان شده اند تا بعد از سپري کردن تعطيلات دوباره در تمرينات سپاهان حاضر شوند.

تمرينات سپاهان از سه شنبه عصر آغاز مي شود اما کرانچار که به کرواسي رفته بامداد چهارشنبه به اصفهان خواهد رسيد تا دوباره تمرينات اين تيم را زير نظر بگيرد.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:22
<tbody>
خانزاده: با شيريني طرف حساب نيستم

مدافع پيشين پرسپوليس گفت: چک‌هايي که از اين باشگاه دست من است مربوط به سرپرست پيشين اين تيم است.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمدرضا خانزاده گفت: انتظار داشتم به تيم ملي دعوت شوم و از اين اتفاق خوشحال هستم و بايد از تمام آنهايي که باعث اين اتفاق شدند تشکر کنم.

به گزارش تسنيم، وي در خصوص حضور چند مدافع در اردوي جديد تيم ملي اظهار داشت: مسلماً رقابت در هر سطحي وجود دارد و هر کسي هم که به تيم ملي مي‌آيد مي‌خواهد بهترين عملکرد را به نمايش بگذارد. انشاالله هر اتفاقي که خير است، رخ دهد.

خانزاده در پاسخ به اين سوال که آيا مي‌تواند در ليست نهايي مسافران جام جهاني باشد، تصريح کرد: فعلاً به اين مسائل فکر نمي‌کنم و فقط مي‌خواهم در مدت باقي مانده تلاشم را انجام دهم، مسائل ديگر دست خداست.

مدافع ذوب‌آهن در ادامه در مورد شرايط اين تيم تاکيد کرد: متاسفانه شرايط خوبي نداريم ولي پتانسيل تيمي ما بيشتر از اين‌هاست. واقعيت اين است که ذوب‌آهن يکي دو سالي است که بيمار شده اما مطمئناً مي‌توانيم در ليگ ماندني شويم.

خانزاده حضور فيروز کريمي را در ذوب‌آهن مثبت ارزيابي کرد و گفت: با آقاي کريمي 2 جلسه تمرين کرديم اما در همين مدت به اندازه 2 ماه به معلوماتم اضافه شد. اميدوارم بتوانيم با کريمي از اين بحراني که داريم نجات پيدا کنيم.

بازيکن پيشين پرسپوليس در واکنش به مشکلي که براي سعيد شيريني به وجود آمده و شايعه بازداشت او اظهار داشت: هنوز مشکل مالي من با پرسپوليس حل نشده و نمي‌دانم بايد چه کار کنم. من با شيريني طرف حساب نيستم اما چک‌هايي که دارم براي او است. حتماً باشگاه بايد طلب من را بدهد.

« اميدوارم علي پروين مشکل مرا حل کند» خانزاده ضمن بيان اين جمله، تصريح کرد: براي فصل بعد تصميمي نگرفته‌ام و معلوم نيست که به پرسپوليس برگردم. فعلاً تمام تمرکزم روي ذوب‌آهن است تا تيم در ليگ برتر بماند.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:23
<tbody>
آخرين وضعيت مصدومان پرسپوليس
پزشک تيم فوتبال پرسپوليس آخرين وضعيت مصدومان اين تيم را تشريح کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

دکتر حقيقت پزشک تيم پرسپوليس در گفت‌وگو با سايت اين باشگاه درباره آخرين وضعيت مصدومان تيم گفت: مهرداد کفشگري که از ناحيه دست دچار مشکل شده و عمل جراحي روي او انجام شده بود به دويدن و تمرينات ويژه پزشکي مي پردازد و از نظر بدني آمادگي خود را حفظ کرده است. طبق تصميم اتخاذ شده روز چهاردهم اسفندماه از دست کفشگري عکسبرداري خواهد شد و پس از آن درباره زمان شروع تمرينات کار با توپ و گروهي وي تصميم گيري مي شود. اين احتمال وجود دارد که کفشگري در پايان ماه جاري تمرينات گروهي خود را آغاز کند.

حقيقت درباره وضعيت قاسم دهنوي گفت: دهنوي به خاطر تکل بازيکن صبا از ناحيه مچ پا آسيب ديده بود و روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه جدا از ساير نفرات به تمرين پرداخت اما وي مشکل حاد و نگران کننده اي ندارد و به احتمال فراوان در تمرينات گروهي شرکت خواهد کرد.

پزشک پرسپوليس درباره آخرين وضعيت اميد عاليشاه گفت: اميد عاليشاه که از ناحيه همسترينگ دچار مشکل شده بود طبق برنامه در نظر گرفته شده تمرينات فشرده و خوبي انجام داده و در حال طي کردن دوران نقاهت است. عاليشاه پس از فيزيوتراپي و دويدن دور زمين تمرينات سبک کار با توپ را انجام مي دهد و عصر روز پنجشنبه نيز دقايقي با تيم به تمرين پرداخت. مشکل عاليشاه تقريبا در حال برطرف شدن است و اين بازيکن جوان به احتمال فراوان مي تواند قبل از پايان سال در تمامي تمرينات گروهي شرکت کند. قرار بود عاليشاه در سال جديد تمرينات پرفشار و تيمي را از سر بگيرد اما روند درماني وي مطلوب بوده و حضور وي در تمرينات تيمي کمي زودتر از موعد قبلي انجام خواهد شد. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 13:24
<tbody>
رضايي: حريفان در اهواز به دردسر ميفتند
مهاجم تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: با تيم جوان و با انگيزه‌اي که داريم تمام حريفان‌مان در ليگ قهرمانان آسيا مقابل فولاد در اهواز دچار دردسر مي‌شود.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

غلامرضا رضايي در خصوص تساوي مقابل السد قطر اظهار داشت: همانطور که مي‌دانيد اين تيم فولاد بسيار جوان است و به همين دليل کمي در بازي اول تجربه آسيايي برايش سخت بود.

به گزارش فارس، وي افزود: برخي بچه‌هاي ما اولين بازي بين‌المللي خود را در آسيا انجام مي‌دادند و از طرف ديگر قطري‌ها بسيار باتجربه بودند اما هرچه از بازي گذشت ما سوار بازي شديم و دقيقه به دقيقه بهتر شديم ولي متأسفانه سوت داور اجازه نداد تا به 3 امتياز بازي برسيم.

رضايي ادامه داد: شک نکنيد اگر بازي 10 دقيقه ديگر ادامه داشت ما خيلي راحت بازي را مي‌برديم چون تازه بچه‌ها در نيمه دوم خودشان را پيدا کرده بودند و به نظرم در کل اولين بازي آسيايي فولاد با نتيجه مساوي براي ما بد نبود.

رضايي در پاسخ به اين سوال که آيا فقط شما تجربه آسيايي داشتيد يا خير، گفت: به غير از من دو نفر از بچه‌هاي‌مان تجارب حضور در تيم ملي را داشتند اما ما تيمي هستيم که در آسيا کمي بي‌تجربه ايم ولي تساوي در اولين بازي مقابل السد که بسيار باانگيزه و سرمايه‌گذاري عظيمي کرده بود براي ما خوب است. طمئن باشيد ما از گروه‌مان صعود مي‌کنيم و تيم‌هايي مانند السد در ايران و در اهواز بدجوري مقابل ما به مشکل مي‌خورد چون بچه‌ها خيلي راحت‌تر در زمين خودمان اين حريفان را دچار دردسر مي‌کنند.

رضايي درباره عدم دعوتش به تيم ملي ايران نيز، گفت:‌ اول به سه بازيکني که از تيم ما به تيم ملي دعوت شدند تبريک مي‌گويم اما اشکالي ندارد تلاش و کوشش را براي همين موقع‌ها گذاشته‌اند. صد روز ديگر براي جام جهاني برزيل مي‌جنگم بالاخره هر کسي که به تيم ملي دعوت نشود کار برايش سخت است اما من حرفي ندارم و به جاي حرف زدن سعي مي‌کنم در فاصله باقيمانده در جام جهاني در ليست‌ بعدي کي‌روش باشم. من بايد در جام جهاني برزيل حضور داشته باشم و براي رسيدن به هدفم به آب و آتش مي‌زنم. مطمئن هستم کادر فني تيم ملي همه چيز را زير نظر دارد و به همين دليل هرگز انگيزه‌ام را از دست نمي‌دهم چون هميشه عاشق رقابت و تلاش براي رسيدن به هدفم بودم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:46
<tbody>
معمايي: احتمال ماندن اسکوچيچ 50 درصد است
مديرعامل جديد باشگاه ملوان گفت: احتمال رفتن و ماندن اسکوچيچ در ملوان 50 درصد است.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

مسعود معمايي در مورد انتخابش به عنوان مديرعامل باشگاه ملوان، گفت: من قبل از حضور هدايتي در ملوان با باشگاه ملوان در ارتباط بودم و طرح و برنامه‌هايي هم داده بودم تا بررسي شود و بعد از تغيير و تحولات سرانجام با پيگيري‌هاي نماينده محترم مردم انزلي در مجلس؛ آقاي خسته‌وند قرار شد که من در ملوان مشغول به کار شوم.

به نقل از فارس، وي در مورد اهدافش در ملوان گفت: اصلي‌ترين هدف‌مان اين است که ملوان مثل گذشته بازيکن ساز باشد و از بازيکنان بومي در اين تيم استفاده کنيم. به همين دليل هم بايد به تيم‌هاي پايه خيلي اهميت بدهيم. ملوان از قديم به عنوان يک تيم سازنده مشهور بوده و اين مسئله همچنان ادامه خواهد داشت.

مديرعامل جديد باشگاه ملوان در مورد اينکه دوست دارد اين تيم فصل آينده چه جايگاهي در ليگ داشته باشد، گفت: ملوان در اين فصل در رده ششم قرار گرفته و قطعا فصل بعد بايد در جايگاهي بهتر قرار بگيرد.

معمايي در مورد وضعيت اسکوچيچ براي ماندن در ملوان گفت: من هنوز با اين مربي صحبتي نکرده‌ام. البته محجوب مالک باشگاه و ناخدا غلامي، صحبت‌هايي با اين مربي داشته‌اند و خواسته‌هاي اين مربي قابل تامل است و بايد از سوي هيات مديره بررسي شود در حال حاضر ماندن و رفتن اسکوچيچ در ملوان 50 درصد است.

وي در مورد اينکه چه زماني فعاليتش را در ملوان آغاز مي‌کند گفت: من شب گذشته انزلي بودم و به تهران آمدم تا برخي کارهايم را سامان بدهم. دوشنبه هم در نشست خبري که باشگاه در انزلي ترتيب مي‌دهد، شرکت مي‌کنم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:47
<tbody>
سيدصالحي:بخاطر التهاب پا تمرين نمي‌کنم
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به دليل التهاب پايم در تمرينات شرکت نمي‌کنم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

سيدمهدي سيدصالحي درباره اينکه چرا درتمرينات پرسپوليس شرکت نمي‌کند، گفت: من با التهاب بدني روبرو شدم و نمي‌توانم در تمرينات شرکت کنم و مشکل خاصي نيست.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: قرار است به سونوگرافي بروم تا مشکل پايم مشخص شود و وقت دارم تا بتوانم خودم را به تمرينات تيم برسانم. در حال حاضر هم به همين دليل در تمرينات شرکت نمي‌کم و اميدوارم بتوانم هر چه سريع‌تر در تمرينات حاضر شوم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:50
<tbody>
اخبار کوتاه از تراکتورسازان
توني اوليويرا براي تماشاي يکي از ديدارهاي تيم بشيکتاش به ترکيه سفر کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

تيم تراکتورسازي تبريز که خود را براي ديدار مقابل لخويا قطر که در روز 21 اسفند آماده مي‌کند، 17 اسفند از تبريز به تهران خواهد رفت تا از تهران روز 18 اسفند به سمت دوحه حرکت کند.

به نقل از ايسنا، تراکتورسازان پس از ديدار مقابل لخويا مستقيما به دوبي خواهند رفت و پس از آن به العين امارات مي‌روند تا ديدارشان را مقابل العين برگزار کنند و پس از اين بازي نيز روز 29 اسفند به تبريز بر مي‌گردند.

تمرينات تراکتورسازان امروز تعطيل است و از روز دوشنبه هفته‌ آينده شروع خواهد شد.

دکتر صادق، معاونت پزشکي باشگاه تراکتورسازي در گفت‌وگوي کوتاه با خبرنگار ورزشي ايسنا در خصوص وضعيت مصدوميت فرشيد طالبي و حبيب گرداني، دو بازيکن اين تيم بيان کرد: حبيب گرداني و فرشيد طالبي از روز دوشنبه هفته‌ آينده تمريناتشان را با تيم شروع خواهند کرد و ان‌شاءالله به بازي با لخوياي قطر مي‌رسند. به غير از فرشيد طالبي و حبيب گرداني بازيکنان مصدوم ديگري نداريم.

باشگاه بشيکتاش ترکيه که از باشگاه‌هاي بزرگ ترکيه است، از توني اوليويرا براي حضور و تماشا در يکي از ديدارهاي اين تيم در ترکيه دعوت کرده بود و توني اوليويرا و پسرش به ترکيه رفته‌اند تا يکي از ديدارهاي بشيکتاش را تماشا کنند. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:51
<tbody>
دهنوي: به برنامه 90 احترام مي‌گذارم
بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از رسانه‌ها مي‌خواهم من را مقابل فردوسي‌پور قرار ندهند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

قاسم دهنوي در خصوص مطالبي که در چند روز اخير به نقل از او عليه برنامه 90 منتشر شده، گفت: من درباره عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 هيچ صحبتي نکردم و آنقدر شجاعت دارم که اگر حرفي زده باشم بگويم اين حرف‌ها براي من بوده است.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: اميدوارم من رامقابل عادل فردوسي‌پور و برنامه 90 قرار ندهند چرا که اين کار صحيحي نيست و اميدوارم اين مسئله ديگر تکرار نشود و از همين جا مي‌گويم آقاي فردوسي پور من به تو و برنامه‌ات احترام مي‌گذارم و هيچ صحبتي عليه خودت و برنامه‌ات نکردم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:52
<tbody>
معمايي مديرعامل باشگاه ملوان انزلي شد
با حکم رئيس هيات مديره باشگاه ملوان مسعود معمايي به عنوان مديرعامل جديد اين باشگاه انتخاب شد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسين غلامي؛ سرپرست باشگاه ملوان اظهار داشت: با حکم رضا الماسي؛ رئيس هيات مديره باشگاه ملوان مسعود معمايي به عنوان مديرعامل جديد باشگاه انتخاب شد. ايشان مديري توانمند هستند که مي‌توانند به باشگاه ملوان کمک کنند.

به نقل از فارس، وي در مورد وضعيت خودش گفت: من به عنوان سرپرست موقت باشگاه بودم و اکنون مديرعامل باشگاه انتخاب شده است و من هم همچنان در باشگاه ملوان حضور خواهم داشت. حکم جديد من هم امضا مي‌شود.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:53
<tbody>
هزينه 40ميلياردي داماش براي ورزش گيلان

قائم مقام باشگاه داماش گيلان با بيان اينکه استاندار گيلان جواب پيامک ما را هم نمي‌دهد، گفت: داماش بيش از 40ميليارد تومان براي ورزش گيلان هزينه کرده است.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسين قلي‌زاده درباره کمک‌هاي مالي مسئولان گيلان به باشگاه داماش اظهار کرد: تا به امروز 260 ميليون به باشگاه داماش از سوي استانداري کمک شد که 200 ميليون مربوط به فصل قبل بود که به عنوان پاداش به کادرفني و بازيکنان پرداخت شد.

به گزارش تسنيم، وي افزود: بعد از آمدن رهنما مديرکل جديد ورزش و جوانان هم 60 ميليون به داماش کمک شد، در حالي که اين 260 ميليون شايد هزينه 4 بازي خارج از خانه داماش بشود.

قائم مقام باشگاه داماش گيلان با اشاره به سرمايه‌گذاري باشگاه داماش در 9 رشته ورزشي در استان گيلان گفت: در همين چند سال باشگاه داماش بيش از 40 ميليارد تومان براي ورزش استان هزينه کرده است.

قلي‌زاده تصريح کرد:خواسته امروز باشگاه داماش اين است که مبلغي را به ما قرض بدهيد تا برويم مشکل خودمان را حل کنيم.

وي در واکنش به صحبت هاي مديرکل ورزش و جوانان استان گيلان خاطرنشان کرد: امروز زمان بررسي عوامل مشکلات داماش نيست چون ما تنها سه بازي پيشرو داريم و براي پرداختن به اين مسايل دير شده است، ما بايد قبل از سال تحويل به بازيکنانمان مبلغي پرداخت کنيم چون هفتم فروردين با پرسپوليس بازي داريم.

قائم مقام باشگاه داماش گيلان، درباره جلسات ماه‌هاي اخير براي حل مشکلات باشگاه گفت: مديرکل ورزش گيلان دو ماه پيش در جلسه‌اي گفتند من نماينده استاندار هستم، ما بازيکنان را در جلسه آورديم و دو راهکار پيشنهاد شد.

قلي‌زاده گفت: يکي آنکه در کوتاه مدت مبلغي به باشگاه تزريق شود و دوم اينکه کارگروهي از مسئولان استان تشکيل شود و مشکلات داماش را در تهران و قوه قضائيه پيگيري و به صورت ريشه اي حل کنند.

وي افزود: سه ماه از آن جلسات گذشت ما به همراه رئيس هيئت فوتبال گيلان، به استانداري مراجعه کرديم، نامه نگاري کرديم، تاريخ جلسه براي ما مشخص کردند، روز و ساعت جلسه فرا رسيد و ما در جلسه حضور پيدا کرديم ولي هيچ کس در جلسه حضور پيدا نکرد! من و رئيس هيئت فوتبال گيلان به استاندار پيامک داديم ولي جواب ما را ندادند!

قائم مقام باشگاه داماش گيلان خطاب به استاندار،گفت: ما بچه همين استان هستيم ، ما يک بار براي اين کشور و استان امتحان پس داديم. امروز آمده ايم به اين تيم کمک کنيم، اين تيم مال اين شهر و مردم است.

قلي‌زاده تصريح کرد: عابديني روز و شب پيگير مشکلات داماش است و باشگاه داماش هفتصد ميليون تومان براي ورزشگاه اين شهر هزينه کرد آيا به مسئولين گفتيم که به ما بدهند، ما فقط مي‌خواهيم مبلغي را به ما قرض بدهند تا مشکلات مان را حل کنيم چون اين تيم متعلق به جوانان اين شهر است.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:56
<tbody>
گزارش تمرين پرسپوليس

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس امروز بعداز ظهر در شرايطي برگزار شد که 5 بازيکن اين تيم به صورت اختصاصي دور زمين دويدند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

تمرين پرسپوليس از ساعت 12 ظهر امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد. در اين تمرين ابتدا بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به مرور کارهاي تاکتيکي و فوتبال دستگرمي پرداختند.

به گزارش فارس، نيلسون در اين بازي در نقش مهاجم ظاهر شد.

* بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس به همراه کريم باقري در تمرين امروز غايب بودند.

* محسن مسلمان، نورمحمدي، کفشگري، دهنوي و عاليشاه ابتدا اختصاصي تمرين کردند اما عاليشاه با بهبودي کامل به تمرينات گروهي برگشت.

* محسن مسلمان در حاشيه تمرين امروز اعلام کرد که از ناحيه زانو مشکل دارد و بايد با نظر پزشک تيم امروز اختصاصي تمرين کند.

* در تمرين امروز به دليل کمبود بازيکن محمد دايي، غلامپور نيز پا به توپ شدند و نکته جالب اين بود که محمد دايي موفق به هت‌تريک شد.

* در انتهاي تمرين عسگر و حاتمي اختصاصي به سمت دروازه شوت‌زني کردند.

* علي دايي امروز تمرين قرمزپوشان را از روي نيمکت به دقت زير نظر داشت.

* با اعلام کادر فني تمرينات پرسپوليس فردا ظهر پيگيري مي‌شود.

* نکته عجيب و جالب اين بود که در تمرين امروز سيدمهدي سيدصالحي همراه قرمزپوشان تمرين نکرد و اين کمي عجيب بود.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:58
<tbody>
تمرين استقلال فردا در زمين شماره 2 آزادي
تيم فوتبال استقلال فردا تمرينات خود را در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي پيگيري خواهد کرد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

بعد از پايان ديدار استقلال و الشباب قرار شد تمرينات آبي پوشان از روز شنبه صبح در سالن وزنه آکادمي ملي المپيک آغاز شود اما کادر فني اين تيم برنامه را تغيير داد.

به نقل از فارس، طبق برنامه جديد اعضاي تيم استقلال روز شنبه از ساعت 15 در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي تمرينات خود را آغاز کرده و روز يکشنبه در سالن وزنه آکادمي وزنه خواهند زد. اين برنامه نيز دوشنبه ادامه دارد و آبي پوشان در زمين گلف مجموعه انقلاب تمرين کرده و در نوبت عصر به کارهاي تاکتيکي مي‌پردازند.

زمين کمپ مرحوم حجازي از سه روز پيش زير کشت رفته و استقلالي‌ها از اين پس تمرينات خود را در زمين شماره 2 ورزشگاه آزادي برگزار خواهند کرد.

تيم فوتبال استقلال در دومين ديدار خود در ليگ قهرمانان آسيا روز بيستم اسفند ماه در قطر به مصاف الريان خواهد رفت.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 15:59
<tbody>
انصاري فرد: هواداران تراکتور بي نظيرند
مهاجم تراکتورسازي تبريز، هواداران اين تيم را بي نظير خواند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

کريم انصاري فرد در خصوص پيروزي بر الاتحاد عربستان اظهار کرد: بازي خيلي خوبي انجام داديم و خدا را شکر که توانستيم دل مردم آذربايجان را شاد و از نام ايران دفاع کنيم.

به گزرش ايسنا، وي افزود: خوشحالي مردم براي ما يک دنيا ارزش دارد، اين برد را به تمام ايراني ها تقديم مي کنم.

انصاري فرد در رابطه با جنگ رواني بازيکنان الاتحاد گفت: هواداران ما با حضور پر تعداد و تشويق هاي فوق العاده شان، جو سنگيني عليه الاتحاد راه انداخته بودند؛ به طوريکه بازيکنان حريف با استرس بازي مي کردند، به نظرم آنها نمي توانند براي ما مشکل ساز شوند.

مهاجم تراکتورسازي درباره آينده تراکتور در ليگ قهرمانان آسيا، اظهار کرد: بازي هاي آسيايي خيلي سخت تر از ديدار هاي ليگ برتر هستند. بايد بازي هاي داخل خانه را ببريم و در ديدارهاي خارج از خانه نبازيم، در اينصورت از گروه مان به راحتي صعود مي کنيم. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 16:00
<tbody>
نصرتي: تراکتورسازي آبروداري کرد
مدافع تيم تراکتورسازي تبريز گفت: تراکتور براي ايران آبروداري کرد و جدا از اين مسئله بازي فوق العاده اي نيز به نمايش گذاشتيم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

محمد نصرتي درباره ي بازي با الاتحاد عربستان، اظهار کرد: نيمه نخست به طور کامل در اختيار ما بود و در چندين صحنه درخشش دروازه بان حريف مانع از گلزني مان شد که در مجموع يکي از بهترين بازي هاي فصل مان را به نمايش گذاشتيم و خدا را شکر که دل هوادارانمان شاد شد.

به گزارش ايسنا، وي افزود: داور بازي در بيشتر صحنه ها به نفع الاتحاد سوت مي زد و اخراج علي کريمي هم کاملأ اشتباه بود، خدارا شکر به حقمان رسيديم.

نصرتي درباره ي اخراج علي کريمي، گفت: در فوتبال روز دنيا، اخراج يک بازيکن باعث مي شود مشکلات زيادي براي تيم درست شود، به هر حال آقاي کريمي يار کليدي ما است و در نيمه نخست، بازي خيلي خوبي از خود به نمايش گذاشته بود.

وي ادامه داد: اخراج علي کريمي تأثير منفي روي روند بازي مان گذاشت و باعث شد حريف، ما را تحت فشار قرار دهد.

اين بازيکن تيم تراکتورسازي در رابطه با جنگ رواني بازيکنان الاتحاد، اظهار کرد: در صحنه ي گل، دست من به بازيکن حريف برخورد کرد که يک برخورد بسيار جزيي بود ولي بازيکنان الاتحاد بعد اين صحنه به سمت من و داور حمله کردند.

وي افزود: من تجربه بازي مقابل تيم هاي عربي را دارم و با اين حرکاتشان آشنا هستم ولي با اين حال نگران بازي برگشت هستم چرا که آنها روي من زوم کرده اند و اميدوارم کار به آن ديدار نکشد و پيش از آن بازي، صعودمان مسجل شود. بايد همه بچه ها مراقب جنگ رواني و حاشيه سازي تيم هاي عربي باشند.

نصرتي تأکيد کرد: در سال هاي اخير نظارت AFC بيشتر شده و اميدوارم بيشتر و بيشتر هم شود تا ديگر شاهد جوسازي هاي تيم حريف نباشيم.

وي در مورد جو ورزشگاه، گفت: هواداران تراکتور فوق العاده اند اين برد را به آنها و خانواده ام تقديم مي کنم. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 16:01
<tbody>
پرونده خودروي پرسپوليسي‌ها به دادگاه رفت
مالک 10 خودروي پرسپوليسي‌ها به دليل نقد نشدن چک‌هايش براي ديپورت ماشين‌هاي خود پرونده را به دادگاه برد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

ماجراهاي خودروهاي بازيکنان پرسپوليس و مشکلاتي که بابت اين ماشين‌ها براي بازيکنان پيش آمده اين روزها باز هم براي بازيکنان اين تيم دردسرساز شده است.

به گزارش فارس، در آخرين اقدام مالک 10 خودرو، بالاخره پس از چند اولتيماتوم جدي به بازيکنان و مسئولان باشگاه چک‌هاي مسئولان باشگاه پرسپوليس را اجرا گذاشت و پرونده 10 خودروي پرسپوليسي‌ها را براي ديپورت به دادگاه برد.

اين مالک همچنين شکايتي از شرکت پيشکسوتان پرسپوليس انجام داد و خواستار دريافت ضرر و زيان خودروهاي خود شد.

اين در شرايطي است که مالک اين خودروها در دو روز گذشته درگيري لفظي شديدي با بازيکنان اين تيم و برخي از اعضاي کادر فني داشته و حتي کار به تهديد نيز کشيده است.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 16:02
<tbody>
پاداش بازيکنان الشباب پس از شکست استقلال

رييس افتخاري باشگاه الشباب عربستان پس از پيروزي ارزشمند اين تيم برابر استقلال دست به جيب شد و به هر کدام از بازيکنان اين تيم 10 ميليون تومان پاداش داد.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

الشباب عربستان در ديدار رفت مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا موفق شد با يک گل استقلال را در ورزشگاه آزادي شکست دهد و سه امتياز حساس اين ديدار را به دست آورد.

سران متمول اين باشگاه عربستاني از پيروزي ارزشمند تيم‌شان برابر استقلال در تهران بسيار خوشحال هستند.

به نقل از ايسنا، رسانه‌هاي عربستاني نوشتند که شاهزاده خالد بن سلطان، رييس افتخاري باشگاه الشباب پس از پيروزي ارزشمند اين تيم دست به جيب شد و به هر کدام از بازيکنان 10 ميليون تومان پاداش داد تا از عملکرد خوب آنها در ورزشگاه آزادي تقدير کند.

در اين گروه الجزيره امارات با پيروزي سه بر دويي که برابر الريان قطر به دست آورد با سه امتياز و تفاضل گل بهتر نسبت به الشباب در صدر قرار گرفت.

الريان و استقلال هم بدون امتياز به ترتيب در رده‌هاي سوم و چهارم جاي گرفتند.

ديدار برابر نمايندگان ايران براي سعودي‌ها از حساسيت بسيار بالايي برخوردار است. تا جايي که سران الاتحاد هم پس از شکست اين تيم برابر تراکتورسازي، سرمربي تيم‌شان را از کار بر کنار کردند. منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 16:04
<tbody>
حسيني: تکليف پرسپوليس دست خودش است
مدافع تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: دو، سه روز است به دليل مصدوميت نتوانستم تمرين کنم اما اگر کادر پزشکي صلاح بداند با نظر آنها استارت مي‌زنم.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

سيدجلال حسيني در خصوص وضعيت پرسپوليس اظهار داشت: خوشبختانه پس از بازي با صبا شرايط تيمي ما خوب است و بايد از اين يک ماه به خوبي استفاده کنيم و ما هم با آمادگي کامل در اردوي تيم ملي به تمرينات بازگرديم.

به نقل از فارس، وي افزود: اول بايد به بازي‌هاي خودمان جدي نگاه کنيم چون همه چيز دست خودمان است يعني تکليف را خودمان مي‌توانيم روشن کنيم و بعد اميدوار به نتايج تيم‌هاي ديگر باشيم.

حسيني درباره صمدوميت خودش نيز گفت: دو يا سه روز است که تمرين نکردم اما با صلاحديد کادر پزشکي تيم ملي آماده تمرين هستم و مشکلي ندارم البته اگر آنها صلاح بدانند.

مدافع تيم ملي درباره وضعيت تيم ملي و بازي‌هاي دوستانه آينده نيز گفت: به نظرم هر بازي تدارکاتي مي‌تواند ما را راحتتر به هدفمان برساند و براي تيم ملي بسيار مفيد است. بايد يک بازي تدارکاتي خوب مقابل يک تيم آفريقايي انجام دهيم و از طرفي بازي مقابل کويت نيز جنبه رسمي براي ما دارد که به نظرم از هر لحاظ مي تواند کمک حالمان باشد.

وي افزود: اميدوارم بازي‌هاي قوي‌تر در انتظار تيم ملي باشد تا اينکه بتوانيم خيلي خوب تا قبل از جام جهاني تحت فشار قرار بگيريم حدود 100 روز به اين مسابقات مهم مانده و بايد با تمام تلاشمان تمرينات خود را دنبال کنيم تا آماده يک رويداد بزرگ شويم.

حسيني در پاسخ به اين سوال که آيا با توجه به نتايج اخير و مخصوصا استقلال شما به قهرماني در ليگ برتر اميداوارتر شده‌ايد يا خير گفت: بايد تلاش کنيم تا بتوانيم ابتدا خودمان در سه بازي آينده نتايج دلخواه را کسب کنيم. کارمان بسيار سخت است و اگر مي‌خواهيم قهرمان شويم بايد مثل بازي با صبا همه يک‌دل باشيم.منبع:varzesh3

</tbody>

azeraspeed
02-28-2014, 16:06
<tbody>
ماهيني: صادقيان پتانسيل بازي در اروپا را دارد
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس معتقد است تمام 11 بازيکن اين تيم لياقت دعوت شدن به تيم ملي را داشتند.

</tbody>

<tbody>
<center></center>

حسين ماهيني در مورد حضور زود هنگام بازيکنان پرسپوليس در اردوي تيم ملي، اظهار داشت: چون بازي‌هاي آسيايي نداشتيم و بعد از بازي با صباي قم عملاً تعطيل بوديم از طرف فدراسيون تماس گرفتند تا چند روز زودتر به کمپ تيم ملي برويم و زير نظر بدنساز تيم ملي تمرين کنيم تا از شرايط مسابقه دور نمانيم.

به نقل از تسنيم، وي در خصوص دعوت 7 بازيکن پرسپوليس به تيم ملي تصريح کرد: تمام بازيکناني که به تيم ملي دعوت شدند لياقت حضور در اردو را داشتند و 11 بازيکن پرسپوليس مي‌توانستند به تيم ملي دعوت شوند.

ماهيني درباره رقابت در سمت راست تيم ملي گفت: همه آنهايي که به تيم ملي دعوت شدند از خوب‌هاي ايران هستند و براي رقابت سالم به تيم ملي آمدند. در اين ميان هر کسي که آماده‌تر باشد با نظر کي‌روش براي تيم ملي بازي مي‌کند.

اين بازيکن در مورد دعوت محسن بنگر و پيام صادقيان به تيم ملي عنوان کرد: بنگر سال‌هاست که جزو بهترين مدافعان ايران است. در اين فصل هم تمام عناصر خط دفاعي پرسپوليس عملکرد فوق‌العاده‌اي داشتند. بنگر از ارکان اصلي خط دفاعي پرسپوليس است که حقش دعوت شدن به تيم ملي بود.

وي ادامه داد: صادقيان بازيکن خوب و جواني است که بايد براي پيشرفت کردن و بهتر شدن تمرينات بيشتري انجام بدهد. پيام واقعاً پتانسيل بازي کردن در اروپا را دارد.

ماهيني در خصوص بازي‌هاي دوستانه شاگردان کي‌روش تا آغاز جام جهاني گفت: بايد خيلي زودتر از اين‌ها بازي دوستانه انجام مي‌داديم اما باز خدا را شکر بعد از 7،8 ماه يک بازي دوستانه انجام مي‌دهيم.

مدافع پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا اتومبيل‌هاي دريافتي از باشگاه پرسپوليس را گرفته،‌ اظهار داشت: من ماشينم را تحويل دادم و از چيز ديگري خبر ندارم.منبع:varzesh3

</tbody>

42d3e78f26a4b20d412==