PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد فوتبالیست شدن

rmz
02-18-2014, 23:22
سلام.
من می تونم فوتبالیست بشم.؟.
قد فکر کنم 172 باشه-- وزن دو سه ساله پیش 48 بودم.!.
از لحاظ آشنایی با فوتبال هم کاملا آشنبایی دارم.
سنم هم 15 هست.
برای فوتبالیست شدن باید چیکار کرد؟ شرایطش چیه؟.پول باید چقدر داشته باشم.؟(یعنی چند میلیون باید داشته باشم.)

raulg7
03-01-2014, 19:37
سبک بازی فوتبال با فوتسال خیلی فرق میکنه
من خودم هم فوتبال بازی کردم هم فوتسال
من نمیدونم بچه کجایی که با پول میخوای بازیکن بشی ولی خوزستان بهترین جا واسه فوتبال و فوتساله و پول هیچ ارزشی نداره فقط استعداد و سن مهم
تا دیر نشده باید بفهمی که فوتبالی هستی یا فوتسالی اگه سنت ی ذره رفت بالا تر میفهمی که دیگه بدرد هیچکدوم نمیخوری دیگه
موفق باشی

rmz
03-17-2014, 09:18
سبک بازی فوتبال با فوتسال خیلی فرق میکنه
من خودم هم فوتبال بازی کردم هم فوتسال
من نمیدونم بچه کجایی که با پول میخوای بازیکن بشی ولی خوزستان بهترین جا واسه فوتبال و فوتساله و پول هیچ ارزشی نداره فقط استعداد و سن مهم
تا دیر نشده باید بفهمی که فوتبالی هستی یا فوتسالی اگه سنت ی ذره رفت بالا تر میفهمی که دیگه بدرد هیچکدوم نمیخوری دیگه
موفق باشی

سلام.
من که نگفتم با پول میخوام فوتبالیست بشم.چون چند تا جا دیده بودم که نوشته باید پول خرج کرد برای همین نوشتم که باید چقدر پول داشت.
اتفاقا من اهل خوزستان هستم.
فوتبالی هستم.
سنم هم 15 هست.
در ضمن تشکر از راهنماییت.
کسی دیگه نظری نداره؟؟؟؟

payam salehi
04-05-2014, 16:41
سلام من پیام صالحی هستم 15ساله از ارومیه و قد هم 175خیلی خیلی هم به فوتبال علاقه دارم و سرعت خیلی بالایی دارم تا حالا از خیلی جاها پرسیدم قدم واسه فوتبالیست شدن خوبه یا نه میگن اره حالا می خوام از اینجا بپرسم ایا میتونم یه فوتبالیست خوب شم یا نه؟!

Newton
04-06-2014, 23:40
سلام من 15 سالمه.قدم هم 1.80.میخوام دروازه بان بشم.عکس العملم از 100 میشه گفت 75 هست.من دروازه بانی رو دوست دارم.ولی نسبت بهر قدم 15 کیلو اضافه وزن دارم.شهری که زندگی میکنم زیاد پر امکانات نیست و من دست دارم فوتبال رو تو سطح پیشرفته دنبال کنم.بنظرتون میتونم با این مشخصات دروازه بان خوبی بشم یا نه.خوشحال میشم رانمایی کنید.ممنون

42d3e78f26a4b20d412==