PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : /o \ پنجمین سالگرد تاسیس انجمن تخصصی فوتبال دربی /o \

Derby
02-13-2014, 23:10
به نام خدا

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پنجمین سالگرد تاسیس انجمن تخصصی فوتبال دربی رو به تک تک کسانی که به این محیط علاقه دارن و باهاش خاطره دارن تبریک می گیم

5 سال از تاسیس این محیط گذشت ...

یک جمعی که تا کنون 58000 نفر رو توی خودش دیده ...

از شمال ا جنوب .. از شرق تا غرب و از جای جای ایران عزیز

هر سال صاحبان این محیط بیشتر از قبل می شن و ترجیح می دم که من کمتر صحبت کنم

اگه دوست دارید .... شما هم چند خطی ما رو مهمون کنین ...

من سهم خودم از این قسمت رو می ذارم برای تشکر از همه کسانی که بودن و هستن .. همه مدیرا ... همه اعضا .. حتی میهمانا .... همه کسانی که توی این سایت توی کل این 5 سال بودن و هنوز 1 مطلب هم ارسال نکردن ! و توی این جمع ما رو مهمون نظراتشون نکردن ... همه کسانی که اعتقاد دارن این جمع باید خیلی بهتر باشه .. همه کسانی که دیگه رفتن و نیومدن اما نوشتهاشون توی حافظه و آرشیو دربی هست ... همه مدیرایی که وقتشون رو صرف اینجا کردن .. همه کسانی که با ما بودن و هستن

یا علی

و من الله توفیق ... جعفر صادقی .. بهمن 1392

mahancasi
02-14-2014, 01:09
happy birthday derby

love::love::love::love::love::

R.BAGGIO.10
02-14-2014, 01:47
درسته فعالیتم نزدیک صفر شده اینجا ولی من اکثر رفقامو تو دربی پیدا کردم.پس خودمو متعلق به دربی میدونم
درسته میتونستم در خدمت این انجمن باشم ولی نخواستم.دلیلشم نمیدونم.ولی هستم و خواهم موند.دورادور ناظر کارای بچه هایی هستم که اگه بخوان از فعالای قدیمی هم سرتر خواهند شد.

پنجمین سالگرد تاسیس دربی انصافا خیلی غمناکانه هست.
تو بخش یووه 5تا کاربر بودیم بخشو میگردوندیم.
از جنوبی ترین نقطه ایران که رسول زندگی میکرد این زنجیره شروع میشد تا میومد هرمزگانو میومد اصفهانو میرفت تهرانom::

تولدت مبارک دربی:flowerysmile:

lord7stark
02-16-2014, 11:48
اقا منم به نوبه خــــــــودم به تمام کاربرا و مدیرا ... .. .
تـــــبرــــــــــــــیــ ـــــــــــکـــــــــــــ ـــــــــ :de:

samanpes
02-16-2014, 15:57
خوب مبارکه .... پس کیک و کادو کو؟ :danc::danc::danc::danc::danc::danc::danc::ahaaaaa a:roz::

سدانی ها
02-16-2014, 19:35
تبریک میگم به همه کاربرای عزیز...................

ashly
02-18-2014, 16:49
تبریک.... یادش بخیر چه روزایی داشتیم تو دربی کل وقتمون همینجا بودیم کلی دوست پیدا کردم ولی حیف که دیگه نه وقتشو دارم نه حوصلشو چه کلوپ خوبی بود کلوپ منچستر مدیر سعید من و امید و ابراهیم و علیرضا حتی یه کل کل دوستانه با مرتضی تو کلوپ رئال سر قضیه ویدیچ خلاصه کلی خاطره خوش دارم اگه بخوام همشو بنویسم نمیرسم... پویا ارسنالی رسول یوونتوسی مهدی و احمد یوونتوسی مهرداد اس رم سینا اث میلان رضا عشق زیدان مصطفی بارسلونا و خیلی ها که دیگه درست یادم نمیاد... فقط خواستم برا همتون ارزوی موفقیت بکنم
دوستتون دارمroz::roz::

sepehrss
02-27-2014, 11:51
مبارک باشه
زیاد پست نمیذارم ولی معمولا سر میزنم به تاپیکها ایشالا که صد ساله شه دربی

sss
02-28-2014, 10:40
منم تبریک میگم 5 ساله شدن سایتو roz::

42d3e78f26a4b20d412==