PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برنامه90 (21/11/1392)

Reza29.4
02-11-2014, 10:37
خیلی وقت این بخش آبدیت نشده بود گفتم آبدیتش کنم بچه بیاید از این به بعد نظراتمون رو در مورد حواشی فوتبال که تو برنامه90بهشون اشاره میشه بپردازیم

راستی بگین توی نظرسنجی چه گزینه ای رو فرستادین ودلیلتون رو هم بنویسید

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

samanpes
02-11-2014, 10:54
فک کردم برنامه رو گذاشتی واسه دانلود :daghon:

خوب من دیشب نودو ندیدم و نمی تونم نظری بدم...lol:-

بعد از تو هم به خاطر زدن این تایپک خوب تشکر می کنم :flowerysmile:

Reza29.4
02-16-2014, 13:16
آقا دایی مسی ورونالدو از منبع خصوصی حقوق میگیرن بعدشم واقعا همونقدر که پول میگیرن بازی میکنن نه مثل ایران که بازیکن نمیتونه دروازه خالی گل کنه بعد550 ملیون حقوق میگیره اصلا شما میدونین45ملیارد تومن تو این فصل به بازیکنایی دادیم که تا هفته بیستم کمتر پنج دقیقه بازی کردن بعدش میگن چرا ما فقیر داریم چرا مردم مشکلات مالی دارن چون فقط 45 ملیارد تومن تا اینجا به جیب بازی کنی رفته که فقط فقط 5دقیقه بازی کرده.
راستی آقای فتح الله زاده مدرک قرداد نکونام چی شد شما که تو برنامه90قول داده بودی میاری آقا همه که میدونن شما فقط دارین تو فوتبال این مملکت دزدی میکنین دیگه چرا پنهون کاری،چرادروغ.واقعا شما به چه دلیل دروغ میگی؟آیا رو پیشونی مردم چیزی نوشته؟
راستی تو برنامه 90 اسم و مشخصات دلالها به طور کامل گفته شد.چی شد آقای کفاشیان،آقای تاج.هنوز نتونستین اونا رو پیدا کنین یا مدارکی که تا الان رو شده کافی نیست.شاید شما خودتون هم کنار اینا نون میخوری؟

42d3e78f26a4b20d412==