PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

aliexpress
01-22-2014, 18:05
با سلام

به یکی از بزرگترین مراجع Top Eleven در ایران خوش اومدید !

این محفل جهت افزایش کیفیت پلیر های ایرانی بازی ایجاد شده تا شاهد هنرنمایی هموطنامون باشیم.

این بازی رو میشه هم روی گوشی موبایل و هم روی دسکتاپ ( فیسبوک ) انجام داد. فیسبوک دردسر های خاص خودشو داره و البته یه سری مزایا، دردسر مثل چیز شکن و داستان هاش و مزایاش هم این که وقتی تیمتون با اکانت فیسبوک ست بشه دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین تیمتون رو هم دارین.

به عبارتی امنیتش کمی بیشتره !

اما روی گوشی ممکنه هر لحظه اتفاقی بیوفته و تیم از بین بره، یه باگ یا اشتباه خودتون ، یا حتی تعویض گوشی و ... که باعث بشه دیگه تیمتون رو نداشته باشین!

اگر با گوشی موبایل بازی میکنید قبل از هر چیزی آی دی بازی خودتون رو یه جا سیو یا یادداشت کنید واسه مواقع ضروری

چگونه؟ وارد بازی میشید، به آخرین بخش بازی یعنی Setting وارد بشید از زبانه ( تب ) Misc آخرین گزینه یعنی My id رو پیدا کنید و روی View کلیک کنید.

این آی دی شماست ! یه جای مطمئن ذخیرش کنید.

لینک جدید ترین ورژن بازی : کلیک کنید ( ورژن 2.33 ) ([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk) حجم 23.51 مگ ([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk)
([Only Registered And Activated Users Can See Links] apk)
بازی فوق العاده ای هست.اگر علاقه مند به مدیریت تیم فوتبال آنلاین هستید حتما این بازی رو بهتون پیشنهاد میکنم

از دوستان اینجا هر کسی که بازی میکنه بیاد تا از تجربه هاشون استفاده کنیم

کسانی که میان اینجا لطف کنن بگن که اسم تیمشون چیه،چه لِولی هستند و فصل چندمه که دارن بازی میکنن،میانگین سنی،میانگین قدرت،بودجه فعلی باشگاه، تاریخ ثبت نام،افتخارات باشگاه،ارزش باشگاه،وضعیت استادیوم و ....

میخوایم با وضعیت دوستان بیشتر آشنا شیم

تو بازی چیزی که مهمه به جز پولی که واحدش دلاره یه واحد پولی دیگه هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های

مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید

کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....

از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه

در صورت داشتن توکن شما میتونید بسته های treatment (درمان) ، booster (تقویت کننده) و rest (استراحت) بخرید و برای بازیکنانتون استفاده کنید

شما میتونید روزانه به کسانی که تو لیست دوستانتون هستن جایزه بدین.جایزه شامل همون بسته های کمکی که بالا نام بردم هست به علاوه آیتم تمرینی.(روزانه

فقط یکی)

گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه

هر لیگ شامل 14 تیم میشه

امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره

هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده

هر لیگ 26 روز طول میکشه

بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید

تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی Tv Rights حق پخش تلویزیونیه و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که

بهتون پول پرداخت میکنه

امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره

موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید

قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین

میکنه

اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد

در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم

در آخر هم تعدادی عکس از بازی میزارم...

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هشدار : اگر از موبایل برای وارد شدن به بازی استفاده میکنید،و اکانت فیسبوک خودتون رو وارد کردید دیگه نمیشه اکانت رو از روی تیم برداشت و شما همیشه مجبور به استفاده از $$$$$شکن برای وارد شدن به بازی میشید.اگر مشکلی در این زمینه ندارید میتونید اکانت فیسبوک خودتونو وصل کنید.

بودن دوستانی که از این طریق میخواستن تیمشون رو به فیسبوک وصل کنن و با یه اشتباه تیمشون رو از دست دادن !

اگر یک بار اکانت فیسبوک رو وارد کنید برای دفعات بعد هم نیاز به چیزشکن دارید. اگر نداشته باشید این به منزله اینه که دیگه هیچوقت نمیتونید وارد بازی بشید

لطفا مواظب باشید!

به امید موفقیت روزافزون ایرانی های عزیز در این بازی!

aliexpress
01-22-2014, 18:34
خب امیدوارم این تاپیک بازدید خوبی ازش بشه

اولین پست رو هم خودم جواب میدم

بنده الان لول 9 با لقب Elite (نخبه)! هستم فصل یازدهمه دارم بازی میکنم قدرت تیمم حدود 53.5 هستش و میانگین سنی تیم 22.1 ! کلا خیلی به جوون گرایی علاقه دارم!

عرضم خدمتتون که الان نهم جدولم :sad: ولی با یه برد حتی تا سوم جدول هم بالا میتونم بیام! کلا لیگ خیلی سختی داریم.اکثر تیما قدرتشون 60 هست و من جزو ضعیف ها هستم به حساب!

البته فصل های قبلی هم همیشه همینجوری بوده ولی خب خداروشکر خوب مقابل تیمای قوی تر از خودم بازی میکنم!

یادمه فصل 2 یا 4 بودم که آخرین باری بود که تونستم برم چمپیونز لیگ! که فکر کنم تا نیمه نهایی هم بالا رفتم که شکست خوردم! بعد از اون هیچوقت بین 4 تیم اول نبودم تو لیگ که بتونم صعود کنم به جام قهرمانان.همیشه پنچم به پایین

میشدم!

تا این که فصل قبل تو اون لیگ وحشتناک تونستم دوم بشم و این فصل تو جام قهرمانان حضور دارم.حالا جالبه بدونید که تو گروهمون 4 تا تیم 6 امتیازی هستیم!!!!!!!! و منم با بد شانسی سومم به دلیل تفاضل گل کمتر! :|

امشبم بازی دارم اگه ببرم صعودم قطعیه

اسم تیم F.C 7 Stars هست. از 13 آوریل 2013 وارد بازی شدم، ارزش باشگاهم 227 میلیون دلاره!بودجه تیمم هم الان 5 میلیونه!:| اینجوری نگام نکنین همین امروز نزدیک 35 میلیون خرج خرید بازیکن کردمki:: ورزشگاهمم

ظرفیت 46500 تماشاگر رو داره.التبه فکر کنم 1 ماه پیش ارتقاش دادم که 5 روز دیگه مونده تا تموم بشه زمانش!!! فعلا هم با کمبود توکن مواجه شدیم ولی تا 2 هفته دیگه که آکادمی بازیکن بهم میده فکر کنم بتونم به اندازه کاقی جمع کنم:khahesh:

فقط هم همین آکادمی رو لول 10 رسوندم که دیگه جا برای ارتفا نداره :nishkhand:

بین دوستان اگه کسی بازی میکنه بیاد تعرف کنه ببینیم ایرانیا چند مرده حلاجن تو این بازیlay_;;:hehee:

aliexpress
02-05-2014, 00:20
با سلام. ورژن جدید بازی (2.18) منتشر شد

لینک دانلود به پست اول اضافه شد

از مهم ترین مزیت های این ورژن ، قابلیت تغییر نام بازیکنان در ازای استفاده از توکن میباشد!

aliexpress
02-11-2014, 12:09
خب بالاخره این لیگ هم تموم شد و ما متاسفانه نهم جدول شدیم! هیچ پولی هم اسپانسر بهمون نداد :|
ایرانی ها تو بازی هستن ولی نمیدونم کجان!
امیدوارم اینجا رو پیدا کنن تا جمعمون جمع بشه:nishkhand:

اگه سوالی،مشکلی،آموزشی چیزی خواستین درخدمتم....

samanpes
02-11-2014, 13:51
می شه یکم بیشتر درباره ی این بازی بگید؟ ایا این بازی انلاینه؟ پولی باید داد برای این بازی؟ و کلا چه جوریاس:rooz:

aliexpress
02-11-2014, 14:23
می شه یکم بیشتر درباره ی این بازی بگید؟ ایا این بازی انلاینه؟ پولی باید داد برای این بازی؟ و کلا چه جوریاس:rooz:

آره همونطور که از اسم تاپیک معلومه بازی آنلاینه و به اتصال مطمئن اینترنت نیاز هست!نیازی به پرداخت پول نیست.ولی خب اگه بازی های آنلاین بازی کرده باشین متوجه میشین که یه سری امکانات ویژه واسه کسایی که تو بازی پول خرج میکنن قرار دادن.
تو بازی چیزی که مهمه همون واحد بازی پولی هست که اسمش token ـه.برای به دست آوردن توکن شما میتونید با اسپانسر های مختلف قرارداد امضا کنید و طبق قرارداد بهتون توکن میده.این توکن هارو تو بازی به صورت بسته هایی برای فروش گذاشتن که باید با کارت های بین المللی خرید کنید که واسه اکثر ایرانیا مقدور نیست....
از توکن برای خرید بازیکن،قرارداد با بازیکن تیم جوانان،تغییر اسم بازیکنان تیم،خرید لباس،خرید لوگو و ..... استفاده میشه
گزارش زنده به صورت انگلیسی هم داره.هر روز بازی برگزار میشه
هر لیگ شامل 14 تیم میشه
امکان تغییر ترکیب،تعویض حین بازی وجود داره
هر بازی طرفای ده دقیقه یه ذره کمتر بیشتر طول میده
بعد از هر بازی بهتون آیتم تمرین میده که باهاش میتونید بازیکناتونو تمرین بدید
تو بخش اسپانسرینگ دو قسمت وجو داره.یکی tv rights که فکر کنم حق پخش تلویزیونیه! و بابتش بهتون توکن میده و دیگری اسپانسر پیراهن تیم هست که بهتون پول پرداخت میکنه
امکان ست کردن قیمت بلیط برای بازی های لیگ، جام حذفی و جام قهرمانان وجود داره
موقع ثبت نام هم که میتونید خودتون لوگو و پیراهن تیم رو طراحی کنید
قسمت خرید و فروش بازیکن باید حتما توکن داشته باشید.برای هر بار پیشنهاد دادن یک توکن ازتون کم میکنه و خودش اتوماتیک پول پیشنهاد خرید بازیکن رو تعیین میکنه
اگه بخوام از عیب های بازی بگم میشه به عدم امکان جستجوی بازیکن ها بدون استفاده از فیسبوک اشاره کرد
در کل بازی جذابیه که به همه دوستان فوتبال دوست پیشنهادش میکنم
در ضمن این پست با کمی ویرایش به پست اول اضافه شد!

aliexpress
02-19-2014, 21:54
امروز با یه تیم آلبانیایی بازی داشتم که 3تا بازیکن معروف داشت. جردان شکیری ، عدنان یانوزای و والون بهرامی !
جالب اینجاست که به جز بهرامی اون دو تا تو کریر فیفا 14 بازیکن تیم خودم هستن!
با این حال با اینکه حریف 3 واحد از من قوی تر بود اما 2-0 شکستش دادم و فعلا دوم جدولم
این سری دیگه مطمئنا باید صعود کنم به لیگ بعدی...

aliexpress
02-21-2014, 14:16
اوه اوه! عجب تیمایی داریم تو لیگمون!
اون از حریف دیروز اینم از حریف امروز!
اسم تیمش mcfc هست که منظورش همون من سیتیه.
بازیکناشو دیدم دهنم اینجوری شد :|
دروازه بانش جو هارت
یکی از مدافعاش پابلو زابالتا
هافبکش داوید سیلوا
مهاجماشم آلوارو نگردو و سرخیو آگوئرو !!
هر چی ستاره من سیتی هست جمع کرده تو تیمش!
20 دقیقه دیگه هم باهاش بازی دارم،خدا رحم کنه! :khahesh:
دیروزم الکی الکی 2-1 باختیم.دقیقه 90 گل خوردم!:ogh:
تقصیر خودم بود گل اول رو که خوردم تلاش رو گذاشتم رو هارد اتکینگ بعدش که پنالتی دادیم دقیقه 90
یعنی من هر وقت هارد اتکینگ گذاشتم بازیو باختم!
پشت دستمو داغ بکنم دیگه همچین غلطی بکنم :|
من همینجور اینجا دارم واسه خودم پست میزارم هیچکیم نیست بازی کنه این بازی رو!
کجایید شمااااااااااااااااااا :hooora2:

aliexpress
02-21-2014, 14:55
جالب شد
سرخیو آگوئرو از رو یه کاشته بهمون گل زد بعدش یه کرنر واسه ما بدست اومد که همین آگوئرو تو محوطه جریمه خودشون پنالتی داد!
و ما هم که گلش کردیم
آخرشم 1-1 مساوی شد.

aliexpress
03-11-2014, 13:42
خب فصل هم تموم شد و ما آخر سر سوم شدیم و به لیگ بعدی صعود کردیم
این لیگ کارم سخت تره چون من بین ضعیف ترینهام احتمالا
تو جام حذفی هم که حذف شدم
ولی تو لیگ قهرمانان حضور دارم و امیدوارم بتونم صعود کنم از این گروه مرگ!

aliexpress
03-16-2014, 18:36
کصافطاااااااااا
دهنمو سرویس کردن تو این لیگ!
از جدول 14 تیمی رتبه 13 رو گرفتم با اقتداااااارki::

باو وقتی بازی اولی یه تیم هم قدرت خودم میاد 5 تا بهم میزنه دیگه فهمیدم فاتحم خوندستentezar::

ولی یه انتقام وحشتناک گرفتم ازشون! چند روز پیش با یه تیم قدر 61 بازی داشتم منم که 58 حدودا !

آقا بازی کردیم 7-1 پوکوندمش!!! خیلی حال داد

خداییش یه نفرتون این بازیو نمیکنین؟!

Ali kian
03-22-2014, 05:43
سلام ، من بازی رو 2 هفتس نصب کردم اما تاحالا باخت نداشتم ، توی لیگ و چمپیوز لیگ اولم ، توی کاپ هم که دارم میام بالا فعلا

aliexpress
03-22-2014, 12:34
سلام ، من بازی رو 2 هفتس نصب کردم اما تاحالا باخت نداشتم ، توی لیگ و چمپیوز لیگ اولم ، توی کاپ هم که دارم میام بالا فعلا

سلام.چه عجب! بالاخره یکی پیدا شد که بازی کنه!
اگه 2 هفتس که نصب کردی پس باید الان اواسط لیگ لول 1 باشی.
اگه جای از بازی مشکلی یا سوالی برات پیش اومد بپرس بلد بودم جواب میدم
راستی قدرت تیمت چنده الان؟

sarshar
03-24-2014, 20:53
سلام دوست عزیز من بازی تازه شروع کردم و لیول 3 هستم
اسم تیمم arjan fc هستش
خوشحال میشم منو به لیست دوستات اضافه کنی تا بیشتر بتونم از راهنماییت هات استفاده کنم

aliexpress
03-24-2014, 21:29
سلام دوست عزیز من بازی تازه شروع کردم و لیول 3 هستم
اسم تیمم arjan fc هستش
خوشحال میشم منو به لیست دوستات اضافه کنی تا بیشتر بتونم از راهنماییت هات استفاده کنم

متاسفانه یکی از بزرگترین نقاط ضعف این بازی همین اد کردن دوستان هست.به این صورت که فقط در صورتی که از طریق فیسب/وک وارد بازی بشید میتونید دوستان فیسب/وکی تون رو اد کنید.وگرنه در حالت عادی نمیشه اسم کسی رو سرچ کرد و اد کرد.منم که بدون استفاده از فیسب/وک وارد بازی میشم.فقط در یه صورت این امکان اد کردن وجود داره! اونم اینه که به صورت اتفاقی یکی از دوستانتون رو پیدا کنید و اد کنید. یا تو لیگتون بیوفته یا تو جام حذفی پیداش کنی!
در کل من نمیتونم شمارو اد کنم متاسفانه

Ali kian
03-24-2014, 22:22
قدرت تیمم نزدیکای 17 هست ، فک کنم تیممو چش زدن ، دیروز بعد از تقریبا 30تا بازی تو لیگای مختلف بدون باخت ، باختم ، خخخخخ ، اما هنوز پرچم بالاس ، چطورمیشه مصدوم نداد یا کم مصدوم دادتوبازی؟ البته میدونم ، از نوع تمرین دادنه ، اما اگه توضیح بدی شاید چیز جدیدی متوجه بشم ، تمرین دادن و استراحت دادن به بازیکنا باید چه جور باشه؟ فک کنم خیلی مهم باشه ، ممنونننننن.....

aliexpress
03-25-2014, 00:35
قدرت تیمم نزدیکای 17 هست ، فک کنم تیممو چش زدن ، دیروز بعد از تقریبا 30تا بازی تو لیگای مختلف بدون باخت ، باختم ، خخخخخ ، اما هنوز پرچم بالاس ، چطورمیشه مصدوم نداد یا کم مصدوم دادتوبازی؟ البته میدونم ، از نوع تمرین دادنه ، اما اگه توضیح بدی شاید چیز جدیدی متوجه بشم ، تمرین دادن و استراحت دادن به بازیکنا باید چه جور باشه؟ فک کنم خیلی مهم باشه ، ممنونننننن.....

اوضاع منم خیلی خوب نیست. 3 باخت تو 3 بازی اخیر!
مصدومیت ها کلا همیشه دست خودت نیست که جلوگیری کنی ازش.مثلا گاهی وقتا ممکنه تو یه بازی حریفت tackling style رو hard گذاشته باشه.یعنی بازیکناش خشن بازی میکنن و این ممکنه باعث مصدومیت بازیکناتون بشه.اما به یه مورد بستگی داره که میتونی خودت کنترلش کنی که اونم condition یا همون وضعیت بازیکناته که باید همیشه سعی کنی اونو بالا نگه داری.یعنی بالای 80 باشن حداقل.اگه پایین باشه باعث مصدومیت بازیکنان میشه.
در مورد تمرینات سعی کن زیاد رو یه بخش کار نکنی.مثلا یه مهاجم قسمت attack رو اگه همیشه تمرین بدی بعد یه مدت غیر فعال میشه و مجبور میشی قسمت های defense و physical $ mental رو هم تمرین بدی.برای جلوگیری از این کار به هر تعداد مثلا 4 5 تا تمرین attack مثلا 2 تا هم تمرین defense و physical $ mental استفاده کن که یه جورایی تناسب رعایت بشه و سیستم یه بخش رو قفل نکنه.
به یه نکته دیگه هم توجه کن.مثلا هافبک ها علاوه بر تمرین defense و physical $ mental باید attack رو هم کار بدی.یا هافبک دفاعی باید کنارش defense هم زیاد کار کنی.بستگی به نوع پستشون داره
البته خودم هنوز از خیلی از نکات ای بازی سر در نیوردم و فعلا در حال یادگیری ام
بازیم سوالی بود درخدمتم

Mesut Ozill
03-25-2014, 14:40
تیم من Arsenal Fc

تو لیگ با 31 امتیاز اولم یک بازی ساعت 4 صبح داشتم یکی هم ساعت 9 صبح یکیش رو بردم یکش مساوی

الان چمپیونز لیگ غیرفعاله برام چون دیر شروع کردم کاپ هم که یک چهارم نهایی بازم دیر اومدم

Ali kian
03-26-2014, 00:30
بازم سلام عرض شد ، من لول 2 هستم بچه ها ، امیدوارم بتونم 3تا جامو بگیرم ، البته من کاره ای نیستم ، همینکه اسم تیممو لیورپول گذاشتم کافیه ، اسم لیورپول که باشه قهرمانی میاد سمتش ، راستی فک کنم بتونم چطور همدیگه رو اد کنیم ، 2هفتس نصب کردم متوجه شدم راهشو ، چطور نفهمیدین شما ،، البته 90 % ،بذارین مطمءن بشم میگم چه رکبی به بازی بزنیم ، به امید قهرمانی این فصل لیور (البته شما زیاد جدی نگیرین ، چون من عاشق لیورپولم و زیادی خوشبین)خخخخخ

aliexpress
03-26-2014, 01:29
بازم سلام عرض شد ، من لول 2 هستم بچه ها ، امیدوارم بتونم 3تا جامو بگیرم ، البته من کاره ای نیستم ، همینکه اسم تیممو لیورپول گذاشتم کافیه ، اسم لیورپول که باشه قهرمانی میاد سمتش ، راستی فک کنم بتونم چطور همدیگه رو اد کنیم ، 2هفتس نصب کردم متوجه شدم راهشو ، چطور نفهمیدین شما ،، البته 90 % ،بذارین مطمءن بشم میگم چه رکبی به بازی بزنیم ، به امید قهرمانی این فصل لیور (البته شما زیاد جدی نگیرین ، چون من عاشق لیورپولم و زیادی خوشبین)خخخخخ
خب راهشو بگو ببینم میشه یا نه؟!
اگه بشه که خوب میشه میتونیم از این بسته ها به همدیگه بفرستیم
مخصوصا شماها که تازه اول راه هستین لازمتون میشه واقعا

aliexpress
03-27-2014, 01:24
اینم تعدادی عکس واقعی از تیم خودم!

دوستان اگه واستون مقدور بود از تیمتون عکس هم بزارید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Ali kian
03-27-2014, 11:40
معذرت ، متاسفانه نمیشه بچه ها ، میخاستم از لیست خرید بازیکن همدیگه رو اد کنیم که لیست خرید هرکدوممون باهمدیگه فرق داره وهیچ بازیکن مشترکی تو لیست فروش دونفر نیس ، ینی احتمالش کمه

aliexpress
03-27-2014, 14:57
معذرت ، متاسفانه نمیشه بچه ها ، میخاستم از لیست خرید بازیکن همدیگه رو اد کنیم که لیست خرید هرکدوممون باهمدیگه فرق داره وهیچ بازیکن مشترکی تو لیست فروش دونفر نیس ، ینی احتمالش کمه

درسته. سیستم متناسب با قدرت تیم ها و قدرت بازیکناشون ، بازیکن رو میزاره تو لیست فروش. اینجوری نیست که مثلا یه بازیکن با قدرت 20 تو لیست فروش من که بیشتر دنبال بازیکن 60 به بالا هستم باشه!

mehdi126
03-27-2014, 21:13
سلام من لیگ سه هستم الانم اولم تنها مشکل پیدا کردن توکن هست بیایید دنبال روشهایی برای پیدا کردن توکن یا هک کردن اون باشیم

aliexpress
03-28-2014, 01:35
سلام من لیگ سه هستم الانم اولم تنها مشکل پیدا کردن توکن هست بیایید دنبال روشهایی برای پیدا کردن توکن یا هک کردن اون باشیم

دوست عزیز به نظر من سالم بازی کردن و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات ارزشش خیلی بیشتر از دنبال هک رفتنه! با اسپانسر قرارداد ببندید که بهتون توکن میده! ولی باید بلد باشید که چجوری مدیریتش کنید که بیشترین استفاده رو ازش بکنید

mehdi126
03-28-2014, 02:00
خوب مشکل اینجاست الان تیمایی هستن در سطح خودمون ولی تمام بازیکنانشون شش ستارند اونا میتونن توکن بخرندما نمیتونیم نمیشه جلواینارو بگیریم

aliexpress
03-28-2014, 02:04
خوب مشکل اینجاست الان تیمایی هستن در سطح خودمون ولی تمام بازیکنانشون شش ستارند اونا میتونن توکن بخرندما نمیتونیم نمیشه جلواینارو بگیریم

منم واسه همین دلیل میگم که ماها باید بیشتر مدیریت کنیم!چون قدرت خرید توکن نداریم.نباید واسه چیزای الکی توکن خرج کرد! یا باید انقد بگردی تا یه بازیکن تو لیست فروش که کسی پیشنهادی واسه خریدش نداده چکش بزنی.

Ali kian
03-28-2014, 02:24
دقیقا ، منم موافقم ، خرج کردن ینی چی ؟! مدیریت مهمتره ، من تو لیگ بالام ، اون 2 تا هم نیمه نهایی هستم ، تیم دوم گروهم هیچ بازیکنی نخریده ، ینی همون بازیکنایی رو داره که بازی بهش داده ، قدرت تیمشم نزدیکای 13 هست ، اما بدجور مثل کنه چسبیده بهم ، 4 امتیاز کمتر داره اما پا به پام میاد ، با مدیریت میشه بالا موند نه بازیکن ، بازیکن خوبه اما مدیریت و استراحت و تمرین دادن بازیکنا مهمتره ، درست مثل فوتبال واقعی که مدیریت مهمه و توکشور ما ازش خبری نیس ، بخاطر همینه فوتبالمون پس رفت کرده ، واللللللا ، وای ، چقدر حرف زدم.....!

aliexpress
03-28-2014, 02:31
دقیقا ، منم موافقم ، خرج کردن ینی چی ؟! مدیریت مهمتره ، من تو لیگ بالام ، اون 2 تا هم نیمه نهایی هستم ، تیم دوم گروهم هیچ بازیکنی نخریده ، ینی همون بازیکنایی رو داره که بازی بهش داده ، قدرت تیمشم نزدیکای 13 هست ، اما بدجور مثل کنه چسبیده بهم ، 4 امتیاز کمتر داره اما پا به پام میاد ، با مدیریت میشه بالا موند نه بازیکن ، بازیکن خوبه اما مدیریت و استراحت و تمرین دادن بازیکنا مهمتره ، درست مثل فوتبال واقعی که مدیریت مهمه و توکشور ما ازش خبری نیس ، بخاطر همینه فوتبالمون پس رفت کرده ، واللللللا ، وای ، چقدر حرف زدم.....!

خداییش تو این بازی مدیریت حرف اول رو میزنه!مدیر یه تیم باید بتونه هم تراز مالی باشگاه رو کنترل کنه هم تیم رو!
من چند مدتیه که با یه ترکیب ثابت بازی میکنم و به ترکیب حریف نگاه نمیکنم.همینم باعث شده بود 5 تا باخت پشت هم بدم! ولی بخدا راست میگم. هر وقت رفتم نقطه ضعف های حریف رو پیدا کردم تیمشو موشکافانه بررسی کردم تیمم نتیجه گرفت! یعنی دقیقا تو این بازی حس میکنی یه مربی واقعی فوتبال هستی!
راستی بچه ها تو فکر اینم که 50 تا توکن جمع کنم برم از scout list بازیکن بخرم! به نظرتون میتونم؟!:haaa:

Ali kian
03-28-2014, 02:36
اوهوم ، اگه تو بتونی لیورپولمونم میتونه قهرمان بشه ، هوررررا . You'll never walk aloneroz:::danc:

aliexpress
03-28-2014, 02:41
اوهوم ، اگه تو بتونی لیورپولمونم میتونه قهرمان بشه ، هوررررا . You'll never walk aloneroz:::danc:

:nishkhand: دیگه رفتم تو کارش. ولی این وسط یه مشکلی هست! اونم اینه که آکادمی هر 10 روز یه بار بهم بازیکن جوون میده! منم که دلم نمیاد ردشون کنم :nishkhand: یکیشونم بین 10 تا 20 تا توکن واسم آب میخوره!

Ali kian
03-28-2014, 03:06
من هنوز آکادمیم شروع بکار نکرده ، چه مدلیه؟ بازیکن چندساله میده با چه قدرت هایی و چه پستی ؟ . یا مثلا هر فصل که تموم بشه 1 سال میره رو سن بازیکنا؟ چیزایی رو که من بازمان بهش میرسم اگه توضیح بدی ممنونت میشم .:khahesh:

mehdi126
03-28-2014, 10:38
اره منم میخوام بدونم بازیکن چند ساله میده با چه قدرتی

mehdi126
03-28-2014, 10:39
راستی هکش تو سایتای خارجی هست خیلی ها هم گرفتن ولی ایرانیا نمیتونن به این راحتیا بگیرن

mehdi126
03-28-2014, 10:41
البطه برنامه هم مبشه دانکرد برا توکن گرفتن ولی با کلی دردسر

aliexpress
03-29-2014, 00:18
من هنوز آکادمیم شروع بکار نکرده ، چه مدلیه؟ بازیکن چندساله میده با چه قدرت هایی و چه پستی ؟ . یا مثلا هر فصل که تموم بشه 1 سال میره رو سن بازیکنا؟ چیزایی رو که من بازمان بهش میرسم اگه توضیح بدی ممنونت میشم .:khahesh:

اره منم میخوام بدونم بازیکن چند ساله میده با چه قدرتی

متناسب با قدرت تیمتون بهتون بازیکن میده.مثلا اگه قدرت بازیکنای شما اکثرا 17 18 باشه ممکنه گاهی بازیکن با قدرت 21 22 بده ممکنه 15 16 بده.یه جورایی شانسیه.پستی هم که میده اونم شانسیه! بازیکن 18 ساله هم بهتون میده.همیشه هم 2 تا بازیکن میده بهتون.که یکیش به حساب قوی تر از اون یکی هست.اونی که قوی تره باید با توکن وارد تیم کردش.اگه قدرتش از میانگین قدرت تیم شما بیشتر باشه ممکنه توکن بیشتری ازتون بخواد اما اگه کمتر باشه توکن کمتری میخواد.اون یکی بازیکن ضعیف تر هم همینجوری مجانی میتونین وارد تیمتون بکنیدش! نه توکن میخواد و نه پول خرید!:ohum:

Ali kian
03-29-2014, 01:50
متناسب با قدرت تیمتون بهتون بازیکن میده.مثلا اگه قدرت بازیکنای شما اکثرا 17 18 باشه ممکنه گاهی بازیکن با قدرت 21 22 بده ممکنه 15 16 بده.یه جورایی شانسیه.پستی هم که میده اونم شانسیه! بازیکن 18 ساله هم بهتون میده.همیشه هم 2 تا بازیکن میده بهتون.که یکیش به حساب قوی تر از اون یکی هست.اونی که قوی تره باید با توکن وارد تیم کردش.اگه قدرتش از میانگین قدرت تیم شما بیشتر باشه ممکنه توکن بیشتری ازتون بخواد اما اگه کمتر باشه توکن کمتری میخواد.اون یکی بازیکن ضعیف تر هم همینجوری مجانی میتونین وارد تیمتون بکنیدش! نه توکن میخواد و نه پول خرید!:ohum:
مرسی عزیز ، راستی من تو تیمم تبلیغ این سایتوکردم ، ینی کسایی که باهاشون بازی دارم و ایرانی هستن بیان اینجا ، توی قسمت fan clup name نوشتم derby.ir irana bian inja خخخخخ، جایزمو بدین زووود:jeddiiiii:

aliexpress
03-29-2014, 03:25
مرسی عزیز ، راستی من تو تیمم تبلیغ این سایتوکردم ، ینی کسایی که باهاشون بازی دارم و ایرانی هستن بیان اینجا ، توی قسمت fan clup name نوشتم derby.ir irana bian inja خخخخخ، جایزمو بدین زووود:jeddiiiii:

کار خوبی کردی اینجوری جمعمون بیشتر جمع میشه. از تجربیات همدیگه هم بیشتر میتونیم استفاده کنیم

aliexpress
03-29-2014, 15:11
دوستان امروز میخوام یکی از نکات بازی رو برای کسانی که بلد نیستن توضیح بدم

مطمئنا تا حالا سوال واستون پیش اومده که بدونین کدوم بازیکنا در حد تیمتون نیستن و ضعیف بازی میکن!؟ یا کدوم بازیکنا بهترین بازیاشونو براتون انجام میدن؟!

خب برای اینکار 2 راه وجود داره

1- اینکه وارد قسمت squad بشید. از طریق منوی پایین سمت راست General Info ، گزینه سوم یعنی Statistics رو بزنید.به این ترتیب آمار بازیکناتون رو نشون میده. زیر قسمت Form میانگین آمادگی بازیکنتون رو نشون میده.

بازیکنانی که زیر 6 فرمشون هست یعنی ضعیف بازی میکنن.بین 6 تا 7 عملکردشون متوسط هست، و فرم 7 به بالا عملکرد خوب بازیکن رو نشون میده.از این طریق میتونین به فرم بازیکناتون پی ببرید

2- یه راه دیگه هم وجود داره.منتهی این یکی عملکرد بازی های اخیر هر بازیکن رو نشون میده.برای اینکار وارد بخش Squad بشید.رو لیست بازیکناتون هر کدوم رو خواستید انتخاب کنید.یه پنجره مخصوص هر بازیکن باز میشه که شامل 5 قسمت هست که هر کدوم یه آمار خاصی رو از بازیکن بهتون نشون میده.گزینه آخر که نوشته Statistics رو بزنید.باز یه پنجره جدید باز میشه که شامل 3 تا باکس هست. که به ترتیب از چپ :لیگ ، لیگ قهرمانان ، جام هستند.

تو هر کدوم از این باکس ها اطلاعات فردی هر بازیکن رو نشون میده.پایین هر باکس یعنی Form همیشه کنارش چندتا عدد نوشته شده که عملکرد بازی های قبلی بازیکن بوده. که به صورت مثال : 5-6-7-6-8 هستن.

بازیکنانی که عملکرد 5 داشتن بد بازی کردن.عملکرد 6 و 7 تقریبا متوسط هست.و عملکرد 8 و 9 عالی هستن

با استفاده از این اطلاعات میتونید به نقاط ضعف تیمتون پی ببرید و اونهارو پوشش بدید

اگه هر کدوم از قسمت های بازی رو متوجه نشدید بهم بگید در صورتی که وارد بودم توضیحاتش رو براتون بگم

امیدوارم این آموزش براتون مفید واقع بشه

Ali kian
03-29-2014, 23:32
علی جان اینم یه تجربه دیگه ، امشب champions league بازی داشتم ، بردم ، رفتم نیمه نهایی ، فردا ساعت 9 صبح هم توی cup واسه رفتن به فینال بازی دارم , یه آدمه دیوانه توی ادلیستم از جمهوری چک بلافاصله بعداز بازی امشبم بازی دوستانه گذاشت:ajibeee:، قدرتای بازیکنام افتضاح شدبا اینکه تعویضیاروسریع گذاشتم، دیر دیدم ،:sad: نتونستم بازی رو کنسل کنم ، من که دیگه کسی رو تا نشناسم اد نمیکنم chomagh ادلیستامم پاک کردم ، فقط بهم ضررزد آدمه ........ ! خداکنه برم فینال ، تیم مقابلم خیلی قوی هست، لیورپوله قهرمان

aliexpress
03-30-2014, 01:05
علی جان اینم یه تجربه دیگه ، امشب champions league بازی داشتم ، بردم ، رفتم نیمه نهایی ، فردا ساعت 9 صبح هم توی cup واسه رفتن به فینال بازی دارم , یه آدمه دیوانه توی ادلیستم از جمهوری چک بلافاصله بعداز بازی امشبم بازی دوستانه گذاشت:ajibeee:، قدرتای بازیکنام افتضاح شدبا اینکه تعویضیاروسریع گذاشتم، دیر دیدم ،:sad: نتونستم بازی رو کنسل کنم ، من که دیگه کسی رو تا نشناسم اد نمیکنم chomagh ادلیستامم پاک کردم ، فقط بهم ضررزد آدمه ........ ! خداکنه برم فینال ، تیم مقابلم خیلی قوی هست، لیورپوله قهرمان

آره کاش زودتر بهتون گفته بودم! حتی به خود ایرانی ها هم نمیشه اعتماد کرد تو بازی.باید خارج از بازی اعتماد سازی کنین که این مشکلات پیش نیاد. من یه ساله دارم بازی میکنم فقط یه اسپانیایی تو اد لیستمه!

Ali kian
03-30-2014, 19:34
فک کنم فقط این جای بازی رو درست متوجه نمیشم ، توی قسمت traning چندتا گزینه داره ، int , prg , gain و تو قسمت int ، rest , normal , hard , .اینارو توضیح بدین ممنونتون میشم . Tanks

aliexpress
03-30-2014, 22:36
فک کنم فقط این جای بازی رو درست متوجه نمیشم ، توی قسمت traning چندتا گزینه داره ، int , prg , gain و تو قسمت int ، rest , normal , hard , .اینارو توضیح بدین ممنونتون میشم . Tanks

قسمت int که مخفف intensity هست رو با عکس براتون توضیح میدم

این بخش کلا در مورد شدت تمرین هست. که به ترتیب : استراحت ، عادی و سخت هستند. همونطور که تو توضیحات نوشته اونایی که استراحت میکنن هیچ پیشرفتی نمیکنن و خسته و مصدوم هم نمیشن تو بازی

عادی بازیکنایی هستن که به صورت عادی و طبیعی رشد و پیشرفت میکنن و و تو بازی هایی که مطمئن هستین بهترین نتیجه رو میگیرید بهشون دقایقی بازی بدید

هارد یا همون سخت هم بازیکنایی هستن که سخت تلاش میکنن و پیشرفتشون دو برابر کسانیه که عادی بازی میکنن.اما بیشتر خسته میشن و شانس مصدوم شدنشون افزایش پیدا میکنه

قسمت gain هم فکر میکنم میزان کسب تجربه و پیشرفت هایی هست که بازیکن کرده.اگه دقت کرده باشین بازیکنان جوان gain شون بیشتر از بازیکنان میانسال و پیر هست.و این نشون میده که بازیکنای جوون استعداد بیشتری برای پیشرفت دارن نسبت به بازیکنان پیرتر

در مورد قسمت prg اطلاعاتی ندارم اگه متوجه شدم بهتون میگم

Ali kian
04-04-2014, 15:40
سلام دوستان ، بالاخره موفق شدم ، توی league , champions league و cup قهرمان شدم ،league که 4 هفته زودتر قهرمان شدم ، cup دیروز , champions league هم امروز ، از راهنمایی شماها هم استفاده کردم ، ازهمه تشکر ، مخصوصا علی جان ،(aliexpress) . اما خدایش هم سخت بود ، هم حسابی چسبید 3تا قهرمانی:danc::jeddiiiii::jeddiiiii:

aliexpress
04-04-2014, 17:55
سلام دوستان ، بالاخره موفق شدم ، توی league , champions league و cup قهرمان شدم ،league که 4 هفته زودتر قهرمان شدم ، cup دیروز , champions league هم امروز ، از راهنمایی شماها هم استفاده کردم ، ازهمه تشکر ، مخصوصا علی جان ،(aliexpress) . اما خدایش هم سخت بود ، هم حسابی چسبید 3تا قهرمانی:danc::jeddiiiii::jeddiiiii:

احسنت بر شما. واقعا کار سختیه! من که این همه بازی کردم حتی یه بار هم فکر نکنم به فینال این رقابت ها رسیده باشم!!! چه برسه به شما که 3 تا قهرمانی آوردی!!! واقعا عالیه کارت.
من که فکر کنم دهم هستم الان! یعنی داغونما داغون:nishkhand:

دیگه این فصل هم آخراشه فردا تموم میشه.خیلی سریع باید برنامه ریزی کنی واسه فصل بعد. تقویت تیم رو یادت نره. ممکنه لیگ بعدی به پست بازیکن های قوی تر بخوری

spino
04-05-2014, 12:36
سلام به همه دوستان.
من این بازی رو دارم و الان لول 2 هستم .میخام گوشیمو عوض کنم .راهی هست بتونم بازی رو انتقال بدم؟خواهشا زود جواب بدید

aliexpress
04-06-2014, 14:20
سلام به همه دوستان.
من این بازی رو دارم و الان لول 2 هستم .میخام گوشیمو عوض کنم .راهی هست بتونم بازی رو انتقال بدم؟خواهشا زود جواب بدید

من امتحان نکردم.شاید بشه کش cache بازی رو کپی کرد و ریخت تو گوشی جدید شاید بالا بیاد تیمت.البته مطمئن نیستم

Ali kian
04-06-2014, 15:27
اینم چندتاعکس از تیمم دوستان بهمراه 3 جام قهرمانی فصل پیش:ohum:

aliexpress
04-08-2014, 01:46
بچه ها بازی های جام حذفی رو چیکار کردین؟!
من که حریفمو در مجموع 8-1 فرستادم خونشون!

mohsen313
04-11-2014, 18:26
با سلام
من دو سه روز پیش این بازی رو از بازار پیدا کردم و نصب کردم و کلی باهاش سروکله زدم و راهش انداختم
امروز داشتم دنبال کمک بازی می گشتم به سایت شما بر خوردم
خیلی برام جالب بود این تاپیک
اسم تیم من Danesh Avaran
تازه لول 1 هستم و کلی ناشی هستم چند تا بازیکن خریدم وضعیت تیمم کمی بهتر شده اما توکن هام و پول هام تمام شده فقط 100K دارم
توی 4 بازی شروع لیگم 2 برد و 2 باخت داشتم و 5ام لیگ هستم آیا لازمه ترکیب 4-4-2 رو عوض کنم؟
خوشحال می شم من را جزو دوستانتان اضافه کند

aliexpress
04-12-2014, 00:01
با سلام
من دو سه روز پیش این بازی رو از بازار پیدا کردم و نصب کردم و کلی باهاش سروکله زدم و راهش انداختم
امروز داشتم دنبال کمک بازی می گشتم به سایت شما بر خوردم
خیلی برام جالب بود این تاپیک
اسم تیم من Danesh Avaran
تازه لول 1 هستم و کلی ناشی هستم چند تا بازیکن خریدم وضعیت تیمم کمی بهتر شده اما توکن هام و پول هام تمام شده فقط 100K دارم
توی 4 بازی شروع لیگم 2 برد و 2 باخت داشتم و 5ام لیگ هستم آیا لازمه ترکیب 4-4-2 رو عوض کنم؟
خوشحال می شم من را جزو دوستانتان اضافه کند

سلام دوست عزیز.خوش اومدی به جمع ما. یه نکته در مورد ترکیب چیدن بهتون بگم اونم اینه که همیشه نباید مقابل همه تیما با یه ترکیب ثابت بازی کرد. باید مقابل هر ترکیب یه ترکیب خاص بچینی. مثلا من ترکیب اصلیم 2-4-4 هست ولی خیلی وقته با این ترکیب بازی نکردم به دلیل این که خیلی تیما ترکیب های مختلفی بازی میکنن و منم مجبور میشم ضد اون تیما بچینم. یادش بخیر اون موقع ها وقتی بودجه حریفام رو نگاه میکردم میدیدم 100 70 80 میلیون پول دارن پیش خودم میگفتم خدایا اینا این پولارو از کجا میارن؟!! اما الان که 140 میلیون پول دارم یاد اون موقع ها میوفتم یه لبخندی رو لبم نشست. خیلی راه طولانی داری که خودتوو بکشونی بالا. قیمت بلیط هارو زیاد بالا نبر و سعی کن به لیگ قهرمانان راه پیدا کنی چون درامدش عالیه! من بابت هر بازی تقریبا 4 میلیون فقط پول میگرفتم!
اگه سوالی داشتی بازم در خدمتیم من و سایر دوستان

mohsen313
04-12-2014, 00:14
سلام با تشکر چجوری می تونم قیمت بلیط را عوض کنم و برای شروع روی چقدر بگزارم خوبه ؟
این ترکیب و ضد ترکیب ها رو میشه توضیح بدید لطفا چی مقابل چی باید باشه؟
من توی irfc.ir هم بازی میکنم اون خیلی راحت تره ولی این گرافیک بهتری داره

mohsen313
04-12-2014, 19:44
امشب باز هم باختم
کل بازی من فقط 2 تا 3 دقیقه بیشتر طول نکشید و هر کاری کردم بغییر از تعویض هیچ کاری نتونستم انجام بدم
شما چجوری دستورات در زمان بازی را بهش میدید؟
سیستم ترکیب من 4-4-2 بود و طرف 3-4-3 امتیاز من 25.5 و امتیاز اون 24.2 نمی دونم چرا من باختم!!! eterza::-

aliexpress
04-13-2014, 21:15
سلام با تشکر چجوری می تونم قیمت بلیط را عوض کنم و برای شروع روی چقدر بگزارم خوبه ؟
این ترکیب و ضد ترکیب ها رو میشه توضیح بدید لطفا چی مقابل چی باید باشه؟
من توی irfc.ir هم بازی میکنم اون خیلی راحت تره ولی این گرافیک بهتری داره

واسه تعیین قیمت بلیط به ترتیب زیر عمل کنید: finance -> تب آخر گزینه ticket & bonus قیمت جام های مختلف رو میتونین تعیین کنین. خودش یه سقفی برای قیمت گذاشتن داره ولی هر چی کمتر باشه باعث میشه تماشاگر بیاد

ترکیب و ضد ترکیب ها بحث خیلی مفصلی داره که به زودی نمونشو براتون میزارم

mohsen313
04-15-2014, 11:19
واسه تعیین قیمت بلیط به ترتیب زیر عمل کنید: finance -> تب آخر گزینه ticket & bonus قیمت جام های مختلف رو میتونین تعیین کنین. خودش یه سقفی برای قیمت گذاشتن داره ولی هر چی کمتر باشه باعث میشه تماشاگر بیاد

ترکیب و ضد ترکیب ها بحث خیلی مفصلی داره که به زودی نمونشو براتون میزارم
ما همچنان منتظريمthink::

mohsen313
04-15-2014, 16:32
لطفا سريعا پاسخ بديد به من :
مقابل تركيب 3-4-3 با چه تركيبي بايد بازي كنم تا برنده بشم
Avarage Quality 12.3 هستش
و مال من 12.5 هست

aliexpress
04-15-2014, 19:57
لطفا سريعا پاسخ بديد به من :
مقابل تركيب 3-4-3 با چه تركيبي بايد بازي كنم تا برنده بشم
Avarage Quality 12.3 هستش
و مال من 12.5 هست

عزیز نگاه ببین ضعیف ترین بازیکنش تو چه پستی بازی میکنه و اورالش چنده؟!

aliexpress
04-15-2014, 20:08
خب دوستان تا چند دقیقه دیگه نحوه ترکیب چیدن رو بهتون میگم
یه معذرت خواهی هم بابت تاخیرم.یکی دو هفته ایه کار خیلی سرم ریخته کم میام اینترنت
بازم به بزرگی خودتون ببخشین
منتظر باشید...

aliexpress
04-15-2014, 20:56
در مورد ترکیب چیدن میخوام براتون توضیح بدم
ببینید یه نکته بگم اونم اینه که پیدا کردن راه موفقیت و برد تیمت رو خودت باید به صورت تجربی بدست بیاری.اینجوری نیست که هر ترکیبی که من بازی کردم و بردم شما هم همونو بزاری و ببری!
ولی خب یه سری چیزای کلی هست که باید بدونین
اینه همیشه رو ترکیب حریف برید و ببینید که ضعیف ترین بازیکنش کدومه و قدرتش چنده. و بعد باید ببینید بازیکن شما که هم پست اون هست چه قدرتی داره
این مورد رو انتخاب تاکتیک مناسب خیلی تاثیر داره! مثلا نگاه میکنین میبینین طرف دفاع راستش ضعیف تر از هافبک چپ شماست. خب شما بازیکنتون رو تو سمت چپ قرار میدین و بهش دستور حمله میدین. وقتی دفاع روش فشار باشه بالاخره یه جا هم که شده استباه میکنه! حتی بازیکنای قوی ترم از این اشتباها میکنن چه برسه به ضعیف ها!
یا مثلا میبینین هافبک تهاجمی طرف قویه . شما بیاین هافبک دفاعی رو قرار بدین ولی بهش دستور عقب نشینی بدین.یعنی بره کمک دفاع! از اون سمت به هافبک وسط هاتونم بگین بکشن عقب! یه بازیکن چجوری میتونه از پس 6 7 بازیکن بر بیاد مگه؟!

خیلی نکات ظریف داره این بازی. فقط میخواد یه خورده باهوش باشید

اگه نحوه دستور دادن به بازیکنا رو نمیدونین با عکس بهتون نشون میدم

من فردا با تیمی بازی دارم که 2 واحد قوی تر از منه!

من ترکیب رو اینجوری چیدم:

همونطور که میبینین من اومدم به بیشتر بازیکنام دستور دادم که بکشن عقب دو بازیکن هم یعنی gotta و lopes هم میکشن عقب هم میکشن جلو. jimenez هم که فقط میکشه جلو. اینجوری میشه به بازیکنان دستور داد

رو همین بخش بیاین. بعد رو اسم بازیکنا کلیک کنین رنگ و جهتش تغییر میکنه. رنگ قرمز و جهت راست که مشخصه بازیکن حالت تهاجمی به خودش میگیره. رنگ آبی و جهت چپ هم که بازیکن میکشه عقب. اگه هیچی رو اسمش نباشه یعنی عادی بازی میکنه هم میره جلو هم میاد عقب.

به خاطر همین دلیل هست که به تیمای ضعیف میبازید! اونا میان جلو شما اتوبوس میچینن در حالی که شما از هیچی خبر ندارین!

اینم صفحه آخر دستورات هست!

خط اول حالت تیم هست که من رو دفاع گذاشتم.

خط دوم تمرکز روی پاس هاست که من پاس تو عمق گذاشتم

خط سوم نوع پرسینگ هست که من روی هر بخش از زمین گذاشتم! یعنی تو هر قسمت مثل وسط زمین اگه به بازیکن حریف باشه تو اون قسمت اگه من 3 تا بازیکن داشته باشم هر 3 تاشون میرن پرس میکنن طرف رو!
یه گزینه دیگه هم داره که اون پرسینگ تو زمین خودی هست. ولی به نظر من اینکه بزارین حریف بیاد تو زمین تون بعد پرس کنین یعنی یه جورایی بهش اجازه دادین که برنامه هاشون رو اجرا کنن!

خط چهارم نوع تکل زدن هست که من رو هارد یا همون سفت و سخت گذاشتم.یعنی هر کی توپ بیاد زیر پاش بازیکنام میزنن شل و پلش میکنن:nishkhand: احتکال کارت گرفتن بازیکنا تو این حالت بیشتر میشه

خط پنجم نوع پاس هست که من روی مختلط گذاشتم یعنی همه نوع پاسی میدن. کوتاه و بلند.

خط ششم نحوه یارگیری هست که من تو من رو انتخاب کردم. هر بازیکن حریف حداقل یه بازیکن من مواظبش هست. با توجه به نوع تاکتیک و چینش بازیکنام فکر کنم هر کدوم 3 4 نفر برن رو پای یه بازیکنchomagh

اون 2 گزینه آخر هم مهمه. رو این تاکتیک من ضد حمله بهترین نوع حملس با توجه با تاکتیکم. البته تیک اون گزینه آخر یعنی استفاده از آفساید گیری رو یادم رفت بردارم چون به نظرم تو این حالت وقتی همه بازیکنا میکشن عقب دیگه آفساید گیری عملی نیست. تازه بازیکنای هافبک دفاعی و هافبک وسطم که میان دفاع تجربه کمتری نسبت به مدافعین دارن و ممکنه اشتباه کنن تو آفساید گیری.

خلاصه این بازی نکات خیلی ریزی داره. انقد باید بازی کنین تا تجربه کسب کنین و بتونین بازی هاتون رو با موفقیت پشت سر بزارید.

بازم اگه سوال یا آموزشی خواستین در خدمتم!

موفق باشین

mohsen313
04-16-2014, 23:43
سلام
تشکر از توضیحاتتان
چجوری می توان ساعت سرور را فهمید
چرا برای من ساعت مسابقات را اشتباه نشان می دهد ؟ یعینی مثلا ساعت ها می که less than minite برای شروع بازی!!!
البته من با فیسبوک جوین شدم

aliexpress
04-17-2014, 13:17
سلام
تشکر از توضیحاتتان
چجوری می توان ساعت سرور را فهمید
چرا برای من ساعت مسابقات را اشتباه نشان می دهد ؟ یعینی مثلا ساعت ها می که less than minite برای شروع بازی!!!
البته من با فیسبوک جوین شدم

من تا حالا با فیسبوک وصل نشدم و همچین مشکلی هم برام پیش نیومده!

اگه با گوشی هستین برین قسمت fixtures اونجا تموم بازی ها با تاریخ برگزاری بازی نوشته شده.وقتی بازی هایی که همون روز انجام میدین ساعتشو نشون میده. مثلا من امروز ساعت 14 بازی دارم مینویسه 14:00 وقتی بازیمو انجام دادم اون بالا مینویسه بازی بعدی tomorrow یعنی فردا. و زمان بازی رو مشخص نمیکنه. فردا که شد میتونین برین و ساعت بازی تونو ببینین

اگه اشتباه نشون میده شاید به خاطر استفاده از وی/پی/ان هست چون اونا محل سکونت شما رو تشخیص میدن و ساعت بازی رو بدون هیچ اختلافی نمایش میدن. اما اگه از وی پی ان استفاده کنین ممکنه تو تشخیص محل زندگی شما اشتباه کنه
و به خاطر همین ساعت رو اشتباه بزنه. البته اینا که گفتم فرضیات هست

mohsen313
04-18-2014, 12:48
بله درسته من تست کردم الیته اول من بدون وی پی ان با موبایل وصل می شدم اما امتحان کردم دیدم وابسته به موبایل است و تا چند وقت دیگر که می خواهم موبایلم رو عوض کنم تیم را از دست خواهم داد
پس یه وی پی ان خریدم رفتم سراغ ورود با فیس بوک الان ساعت را با ورود فیس بوکی موبایل درست نشان میده اما روی لپ تاپ نه
این تازه باعث میشه روی کامپیوتر و موبایل با هم به یک تیم دسترسی داشته باشم

Ali kian
04-23-2014, 10:49
سلام دوستان ، خوبین ؟ علی آقا شما چگونه ای؟ ی سوال ، آکادمی بهم بازیکن داده 21 token میخاد، اگه اینجور باشه که نمیصرفه ، 21 token بدیم واسه ی بازیکن ، همیشه اینقدر T میخاد ؟ اگه همیشه اینجور باشه در آکادمی رو تخته میکنم ، خخخخخ ....

aliexpress
04-23-2014, 20:54
سلام دوستان ، خوبین ؟ علی آقا شما چگونه ای؟ ی سوال ، آکادمی بهم بازیکن داده 21 token میخاد، اگه اینجور باشه که نمیصرفه ، 21 token بدیم واسه ی بازیکن ، همیشه اینقدر T میخاد ؟ اگه همیشه اینجور باشه در آکادمی رو تخته میکنم ، خخخخخ ....

ممنون عزیز شما خوبی؟ ما هم فعلا دوم جدولیم دنبال اولی هستیم :دی
نه اولاش اینجوریه بعد که سطح آکادمیتو بالا ببری توکن کمتری میخواد. مثلا من الان بازیکنایی که بهم میده توکنشون معمولا بیشتر از 15 تا نمیشه

aliexpress
04-25-2014, 23:32
بچه ها من اختلافم با تیم دوم جدول 8 امتیاز بود که الان شده 1 امتیاز! دارم میرم که بگیرمشki::

راستی امروز پر گل ترین بازی کل لیگایی که بازی کردمو بدست آوردم.با تیم ته جدولی بازی داشتم که تو 90 دقیقه 12-1 پودرش کردم!

جالب اینجاست که تو نیمه اول 8 تا گل خورد!!!:haaa::death::eee::khandeeeee bahal:

یه چیز جالب دیگه دیروز دو تا بازیکن آکادمی گیرم اومد که یکیش 18 تا توکن میخواست! خدا زد تو کمرم اون روز گفتم بیشتر از 15 تا نمیخواد!ki::

ولی خب به نسبت گذشته بازیکن خیلی قوی تری بهم داد. قدرتش 61 حالا منتظرم 18 تا توکن جور بشه لیست بازیکنامم خالی بشه تا بتونم باهاش قراداد امضا کنم:ghelyon:

دوستان شما چندم جدولین وضعیتتون چطوره الان؟

Ali kian
04-26-2014, 17:24
سلام علی جان ، مبارکه ، منم توی cup و champions league رفتم تا نیمه نهایی فعلا ، اما فک نکنم برسم به فینال ، چون خیلی قوی هستن
توی لیگ هم دوم هستم ، شانس من تیم اول جدول از 18 بازی 17تا برد داره 1 مساوی ، کم بیاره گرفتمش

aliexpress
04-26-2014, 20:22
سلام علی جان ، مبارکه ، منم توی cup و champions league رفتم تا نیمه نهایی فعلا ، اما فک نکنم برسم به فینال ، چون خیلی قوی هستن
توی لیگ هم دوم هستم ، شانس من تیم اول جدول از 18 بازی 17تا برد داره 1 مساوی ، کم بیاره گرفتمش

من امروز با مساوی ای که تیم اول جدول گرفت و بردی که خودم به دست آوردم برای اولین بار طی 5 لیگ گذشته به رتبه اول صعود کردم!!!!:jeddiiiii::danc:

Ali kian
04-30-2014, 11:14
وای دوستان چقدر حال داد، نیمه نهایی کاپ خوردم به یه تیم قدرتش 32 ، منم که 25 ، رفت رو 1، 0 بردم ، برگشت فک نمیکردم بزنمش برم فینال اما ترکوندمش ، 2بر1 برگشتم بردم ، فک کنم این فصل هر 3تا جامو نایب قهرمان بشم ، راستی من الان لول 3 هستم ، چرا بعضی تیمای لول 4 رو انداختن با ما ؟ اگه اونا نبودن قهرمان میشدم
البته روحیه جنگندگیم بالاس ، شایدم زدمشون تو فینال ، قدرت فینالیست champions league من نزدیکای 35 هست ، اما ما میتونیم، خخخخخ

aliexpress
04-30-2014, 11:59
وای دوستان چقدر حال داد، نیمه نهایی کاپ خوردم به یه تیم قدرتش 32 ، منم که 25 ، رفت رو 1، 0 بردم ، برگشت فک نمیکردم بزنمش برم فینال اما ترکوندمش ، 2بر1 برگشتم بردم ، فک کنم این فصل هر 3تا جامو نایب قهرمان بشم ، راستی من الان لول 3 هستم ، چرا بعضی تیمای لول 4 رو انداختن با ما ؟ اگه اونا نبودن قهرمان میشدمالبته روحیه جنگندگیم بالاس ، شایدم زدمشون تو فینال ، قدرت فینالیست champions league من نزدیکای 35 هست ، اما ما میتونیم، خخخخختبریک میگم داداشمقابل تیمای اینجوری من معمولا اتوبوس میچینم جلو دروازه! البته خودت بیشتر به توانایی تیمت واقفی و بهتر میتونی ترکیب بچینی.امیدوارم موفق باشی

Ali kian
04-30-2014, 17:53
داشتیم داش علی؟؟؟ متنفرم از این سبک بازی ، هنوز بازی لیور چلسی باورم نیس .تو شوکم ، من هیچوقت اتوبوسی دفاع نمیکنم ، لعنت به این سبک بازی و ناجوانمردی مورینیو

aliexpress
05-01-2014, 01:27
داشتیم داش علی؟؟؟ متنفرم از این سبک بازی ، هنوز بازی لیور چلسی باورم نیس .تو شوکم ، من هیچوقت اتوبوسی دفاع نمیکنم ، لعنت به این سبک بازی و ناجوانمردی مورینیو

منم مثل تو از این سبک خوشم نمیاد! بارسایی هستم و ژوزه و خیلی از تیمای لالیگا جلومون اتوبوس چیدن و میچینن. اما وقتی شما به یه تیمی برخورد کنی که تنها راه نتیجه گرفتن دفاع مطلق هست شما این کارو نمیکنی؟
اینجا تیمایی پیدا میشن که 10 واحد قوی تر از شما هستن. ضعیف ترین بازیکنشون هنوز از قوی ترین بازیکن شما قوی تره! تو یه همچین شرایطی هست که میگم باید دفاع کرد و به موقعش ضد حمله زد

Ali kian
05-01-2014, 09:14
نه علی جان، اتوبوس نمیچینم، فردا باکسی فینال بازی دارم که تقریبا 10واحد ازم قویتره ، من 4، 4، 2 بازی میکنم جلو اون تیما ، اگه زدمش کامل میگم چطوری ، داش علی نتیجه میگیری وقتی اون سبک بازی میکنی یا بازم مییبازی؟ من میگم اون سبک بازی کردن جلو پیشرفت رو میگیره ، نمونش چلسی رو دیدی دیشب؟ حرفی واسه گفتن نداشت، اون تیما اینجور مواقع کم میارن

aliexpress
05-01-2014, 16:27
نه علی جان، اتوبوس نمیچینم، فردا باکسی فینال بازی دارم که تقریبا 10واحد ازم قویتره ، من 4، 4، 2 بازی میکنم جلو اون تیما ، اگه زدمش کامل میگم چطوری ، داش علی نتیجه میگیری وقتی اون سبک بازی میکنی یا بازم مییبازی؟ من میگم اون سبک بازی کردن جلو پیشرفت رو میگیره ، نمونش چلسی رو دیدی دیشب؟ حرفی واسه گفتن نداشت، اون تیما اینجور مواقع کم میارن

اتوبوسی من بیشتر جلو تیمای خیلی قوی نتیجه میگیرم. جلوی تیمای هم قدرت یا یه ذره قوی تر کم میاره بعضی وقتا.اون موقع باید هجومی بازی کرد

من سیستم های مختلفی بازی کردم. از 1-5-4 بگیر تا 2-4-4 خطی و 2-4-4 لوزی شکل که الانم با همین بازی میکنم.امیدوارم بازی امروزتو ببری. به هر حال ما اینجاییم که از تجربیات همدیگه استفاده کنیم علی جان.:yes:

دیشب اتلتیکو خیلی خوب حال چلسی رو گرفت.یه جورایی راهکار سیمئونه جلوی تاکتیک اتوبوسی خوزه جواب داد. دوست دارم اینجا هم یه بار امتحانش کنم

Ali kian
05-02-2014, 15:01
سلام مجدد، دوستان توی league و cup دوم شدم ، توی champions league که اصلا امید نداشتم قهرمان بشم اما رو بازی حریف زیاد کارکرده بودم و سیستممو طبق بازی اون چیده بودم ، تا فینال که اومده بود کمتر از 10 گل رفت و برگشت نمیزد به تیما، عکس ازتیم حریفمم گذاشتم با قدرتش ، اما من .... ترکوندمش به معنای واقعی ،بیخیال ، عکس ها رو ببینید گویای همه چی هست ، هیچ جامی اینقدر نچسبیده بودبهم ، 2فصله دارم بازی میکنم ، level 1 که نبودم چون 2روز قبل از شروع لیگ شروع کردم میشه گفت از level 2 شروع کردم، 2 فصل حضور و 4تا قهرمانی و 2 تا نایب قهرمانی ، امیدوارم دوستان ایرانیمم موفق باشن تو این بازی، توچه کردی علی جان ؟؟؟ قهرمان شدی؟داش علی ثابت شد که صرف دفاع خوب نیس ؟ شاید یه بازی جواب بده و یا گاهی یکم دفاعی بازی کرد اما تیم پیشرفت نمیکنه مخصوصا توی فوتبال واقعی، مورینیو چوب همینو خورد، جلو لیور خوش شانسی آورد که جرارد پاش سر خورد، اینم از شانس گند ماست ، اما بازی با اتلتیکو نمیدونس چطور باید حمله کنه چون ساختار تفکراتش و تیمش دفاعیه،علی جون میخامتlove::
خدایا ، باید لیور قهرمان شه، جام لیگ برتر امسال فقط ارزش دستای کاپیتان جرارد رو داره:sad::khahesh:

ali.chila
05-02-2014, 19:57
آقا دیدم اینجا تقریبا خلوته اومدم منم شلوغش کنم یکم:nishkhand:
الان چند فصله دارم بازی میکنم آخرین بازی سطح 4 رو فردا دارم و بعدش سطح 5 رو شروع میکنم.تو لیگ با اختلاف 2 امتیاز اولم و تنها راه دوم شدنم اینه که فردا که با تیم دوم بازی دارم توی زمین خودم ببازم که محاله این اتفاق بیافته چون تیمم 6.3 واحد ازش قویتره.توی جام حذفی نایب قهرمان شدم و به سختی تا فینال رسیدم چون حریفام همه سطح 5 و 6 بودن و تنها تیم سطح 4 حاظر در مراحل 1/8 به بعد فقط من بودم.فینال هم به یه تیم خورم که واقعا قوی بود و نشد که نتیجه بگیرم.لیگ قهرمانان هم ماشالله یه قرعه ای بهم خورده بود که هر 32 تیم حاظر مدعی قهرمانی بودن.به عنوان تیم اول بالا اومدم و در مرحله 1/4 به یه تیم خیلی قوی باختم.
فصل اول دوم شدم چون دیر شروع کردم و از وسط فصل اومدم.فصل دوم هم با بدشانسی کامل دوم شدم.ولی فصل سوم با 9 امتیاز اختلاف اول شدم و این فصل هم که قطعا اولا میشم.یه عکس از قدرت و ترکیب تیمم میزارم ببنید.5 بازیکن ستاره طلایی دار (scout) دارم.

Ali kian
05-02-2014, 20:10
خوش اومدی علی جان، دمت گرم با تیمت ، اما حواستو جمع کن ، ساده نگیر بازی رو ، پست قبلیمو که دیدی ، تیم مقابلم 8 واحد ازم جلوتر بود اما با برنامه هایی که تو بازی به بازیکنام دادم وتغییر تاکتیک که میدادم 3بر1شکستش دادم ، خلاصه بازی فرداتو ساده نگیر

ali.chila
05-02-2014, 20:26
قربونت داداش. من همیشه بازی هامو لایو میبینم که 8% مالکیت توپ رو داشته باشم، قیمت بلیط هم که پایین اوردم که ورزشگاه کامل پر بشه خودش 5% میده.وسط بازی هم یه سری برنامه ها و تغییر سیستم ها انجام میدم.الان تو لیست بازیکنام ببین یه بازیکنم ذخیره هست که 4 ستاره هست و قدرت striker داره اسمش salari..این بازیکن رو همیشه فیکس بازیش میدادم ولی با بالا رفتن قدرت baran که 5 ستاره شد الان اومد ذخیره ولی قطعا وسط بازی میاد تو.یکی از گلزین ترین بازیکنامه.خلاصه هر جوری هست نمیذارم تیم حریف نفس بکشه.چون حریفم فقط مهاجم داره.مدافع هاش همشون 2 ستاره هستن.با هر حمله میتونم گل بزنم:nishkhand:

ali.chila
05-03-2014, 12:24
تیم حریف رو 3-1 بردم و با اختلاف 5 امتیاز اول شدم.چند دقه ای از بازی نتیجه 1-1 بود و احتمال داشت عقب بیافتم و قهرمانی بپره ولی خداروشکر گلر حریف رو مصدوم کردم و چون مربی حواسش به بازی نبود با همون وضع مصدومیت دو تا بهش زدم.البته نیمه دوم حریف اومد و گلرش رو تعویض کرد.اواسط نیمه دوم هافبکم مصدوم شد که طبق قولی که داده بودم salari رو به جاش زمین اوردم و بازی رو اداره کردم و همون 3-1 تموم شد.اینم جدول در پایان این فصل

Ali kian
05-03-2014, 16:06
ایول، مبارکت باشه ، پرچم ایرانیا باید بالا باشه ، منم با 68 امتیاز تو لیگ دوم شدم ، تیم اول از 26بازی 25برد داشت و فقط 1 مساوی ، ینی76 امتیاز .، فصل بعد باید قویتر پیش بریم داش علی چیلا

aliexpress
05-06-2014, 00:56
سلام مجدد، دوستان توی league و cup دوم شدم ، توی champions league که اصلا امید نداشتم قهرمان بشم اما رو بازی حریف زیاد کارکرده بودم و سیستممو طبق بازی اون چیده بودم ، تا فینال که اومده بود کمتر از 10 گل رفت و برگشت نمیزد به تیما، عکس ازتیم حریفمم گذاشتم با قدرتش ، اما من .... ترکوندمش به معنای واقعی ،بیخیال ، عکس ها رو ببینید گویای همه چی هست ، هیچ جامی اینقدر نچسبیده بودبهم ، 2فصله دارم بازی میکنم ، level 1 که نبودم چون 2روز قبل از شروع لیگ شروع کردم میشه گفت از level 2 شروع کردم، 2 فصل حضور و 4تا قهرمانی و 2 تا نایب قهرمانی ، امیدوارم دوستان ایرانیمم موفق باشن تو این بازی، توچه کردی علی جان ؟؟؟ قهرمان شدی؟داش علی ثابت شد که صرف دفاع خوب نیس ؟ شاید یه بازی جواب بده و یا گاهی یکم دفاعی بازی کرد اما تیم پیشرفت نمیکنه مخصوصا توی فوتبال واقعی، مورینیو چوب همینو خورد، جلو لیور خوش شانسی آورد که جرارد پاش سر خورد، اینم از شانس گند ماست ، اما بازی با اتلتیکو نمیدونس چطور باید حمله کنه چون ساختار تفکراتش و تیمش دفاعیه،علی جون میخامتlove::
خدایا ، باید لیور قهرمان شه، جام لیگ برتر امسال فقط ارزش دستای کاپیتان جرارد رو داره:sad::khahesh:

بهت تبریک میگم داداش. بالاخره طرز فکر ها متفاوته.من نمیگم همیشه دفاع صرف کنیم که! من صحبتم اینه که مقابل تیمای خیلی قوی تر دفاع کردن هم نتیجه میده.وگرنه من نمیام مقابل تیمای ضعیف تر از خودم دفاع کنم که!

یه نکته ای که دیدم از عکسا، میانگین سنی بالای بازیکنای هافبک حریفت بود! یعنی اومدی نهایت استفاده رو از این نقطه ضعف کردی.میانگین سنی نکته خیلی مهمیه! من فصول قبل یادم میاد.چه بلایی سر تیمای قوی میاوردم طرف 8 واحد قوی تر از من بود مثلا ولی با میانگین سنی 28 سال!5 6 تا میخوردن ازم! الان اینجا حریفت 2 تا هافبک وسط 27 و 29 سال داره! و شما اومدی با 3 تا هافبک جوون اونارو محاصره کردی.کلید بردت تو همین بود. در اختیار گرفتن وسط زمین!شاید بگین که چون بازیکناش خیلی قوی ترن نمیشه کاری کرد! ولی اینجا عنصر جوونی به تجربه و پیری میچربه، چرا؟ وسط زمین نیازمند بازیکنای سرعتی هست. و بازیکنای پیر هم توانایی دویدن زیاد رو ندارن. میبینی چه دقایقی گل زدی؟
115 و 119 یعنی بازیکنای حریفت دیگه نای دویدن نداشتن!
انقد نکات آموزشی داره این بازی که هر چی بگیم کم گفتیم!
راستی علی جان لیگای پایین معمولا زیاد سخت نیست.چون بازیکنای غیر فعال هم هست امکان موفقیت بیشتره. هر چی میای بالا سختی لیگ بیشتر میشه. حالا خودت میای بالا متوجه میشی
باورت میشه من فکر کنم یکی دو فصلی میشه نتونستم بازیکن بخرم!!! یادش بخیر اون موقع ها مثل چی بازیکن میخریدم. الان کصافتا مگه میزارن!!! خلاصه لیگ جدید وضعیت من داغونه!
من فصل قبل دوم شدم و صعود کردم به لیگ 11
میریم که داشته باشیم یه لیگ فوق العاده سخت تر رو!
موفق باشی علی جان

aliexpress
05-06-2014, 01:10
تیم حریف رو 3-1 بردم و با اختلاف 5 امتیاز اول شدم.چند دقه ای از بازی نتیجه 1-1 بود و احتمال داشت عقب بیافتم و قهرمانی بپره ولی خداروشکر گلر حریف رو مصدوم کردم و چون مربی حواسش به بازی نبود با همون وضع مصدومیت دو تا بهش زدم.البته نیمه دوم حریف اومد و گلرش رو تعویض کرد.اواسط نیمه دوم هافبکم مصدوم شد که طبق قولی که داده بودم salari رو به جاش زمین اوردم و بازی رو اداره کردم و همون 3-1 تموم شد.اینم جدول در پایان این فصل

خوش اومدی داداش. به شما هم تبریک میگم
فصل بعد مراقب باشید.از خرید بازیکن جدید غافل نشین.چون ممکنه پلیر های زرنگتر از ماها هم پیداشون بشه!
راستی یه پیشنهاد.شما فک کنم کثل خودم بازی میکنی 2-4-4.اما دیدم یه بازیکن خوب مثل سالاری داری که هافبک تهاجمی چپ هست. شاید بهتر باشه یه amr هم داشته بازشی البته واسه ذخیره هات، که دستت برای تغییر ترکیب تو حین بازی باز باشه! بعضی وقتا نیاز میشه که از کناره ها حمله کرد، پس داشتن بازیکن مناسب بهتون کمک میکنه
البته در حد یه پیشنهاد بود.تصمیم گیرنده خودتون هستین
موفق باشید

aliexpress
05-06-2014, 13:20
خب دوستای عزیز
لیگ جدیدم که قرعه کشی شد
ما هم لیگ لول 11 ملیب به Master !!! افتادیم. 2 تا تیم فقط ضعیف تر از منن :daghon:
قوی ترین تیم لیگمون 72 قدرتشه!! 12 واحد قوی تر از منه!
4 5 تا تیم هم 68 قدرتشونه! خلاصه من خیلی شانس بیارم جزو 7 تیم بالای جدول باشم!
توانایی خرید بازیکنم که فعلا ندارم!بازیکن بهم داده آکادمی 21 توکن میخواد :| سر گردنه نشسته مگه؟ :| ولی قدرتشم خیلی عالیه ها.18 سالشه همقدرت هافبک اصلی تیممه! اما متاسفانه بزودی از تیم خارج میشه! توکن 8 تا بیشتر ندارم :|
وضعیت خیلی داغونه اینجاlol:-

ali.chila
05-06-2014, 22:40
خب دوستای عزیز
لیگ جدیدم که قرعه کشی شد
ما هم لیگ لول 11 ملیب به Master !!! افتادیم. 2 تا تیم فقط ضعیف تر از منن :daghon:
قوی ترین تیم لیگمون 72 قدرتشه!! 12 واحد قوی تر از منه!
4 5 تا تیم هم 68 قدرتشونه! خلاصه من خیلی شانس بیارم جزو 7 تیم بالای جدول باشم!
توانایی خرید بازیکنم که فعلا ندارم!بازیکن بهم داده آکادمی 21 توکن میخواد :| سر گردنه نشسته مگه؟ :| ولی قدرتشم خیلی عالیه ها.18 سالشه همقدرت هافبک اصلی تیممه! اما متاسفانه بزودی از تیم خارج میشه! توکن 8 تا بیشتر ندارم :|
وضعیت خیلی داغونه اینجاlol:-
والله آخر نامردیه که خارجیا میان راحت توکن میخرن و تیمشونو قوی میکنن و ما اینجا تحریم هستیم و دستمون به کارت های اعتباری کوتاهه.تا همینجاشم که اومدیم بالا خیلی هنر کردیم.البته اگر به جایی برسیم که تمام بازیکنامون ضعیف بشن میشه یه کاری کرد.اگر قرارداد روزی یک توکن رو البته به شرط آنلاین شدن روزانه ببندیم میتونیم در عرض 1 سال و نیم حدود 550 توکن ذخیره کنیم.که با 550 توکن میشه 11 بازیکن scout خرید.(هر scout میشه 50 تا).که با چنین ترکیبی میشه هر تیمی رو له کرد.این ترفند دیگه تیر آخره.یعنی اگر دیدیم واقعا تمام بازیکنامون ضعیف شدن و با یکی دو خرید نمیشه نتیجه خوب گرفت باید همین کار رو کرد:nishkhand:
بازیکن amr هم خیلی وقته که تو فکرشم ولی الان مشکل هافبک وسط دارم.الان هافبک وسط هام همه 3 ستاره هستن.باید یه 5 ستاره اول بخرم که فعلا دارم توکن جمع میکنم واسش

aliexpress
05-07-2014, 19:38
بچه ها امروز اومدم یه تکته خیلی مهم بهتون بگم.حتما تو تیمتون حداقل یه بازیکن ضربه آزاد زن داشته باشین! تو بازی هایی که گره میخوره خیلی میتونه به کمکتون بیاد
الان بازی دارم یه دروازه بان داره حریفم اسمش اشجاری عوضی هر چی حمله میکنیم گل نمیخوره!!! باختم :|
راستی امروز یه چیز جالب دیدم تو بازی بودم یهو گوشه تصویر نوشت بازی شروع شده پدرام و یکی دیگه!!!
رفتم دیدم بازیکن ایرانیه اسم تیمشم rasht fc ! حالا نکته جالب تر این بود که بازی داشت تو جام حذفی، افتاده بود با تیمی که مرحله قبل منو حذف کرد!من درخواست دوستی فرستادم واسش و قبول کرد.آنلاین بود منم رفتم حمایت تیمش 10 درصد مالکیت به نفعش شد!:flowerysmile: اگه بتونم یه جوری بهش بگم بیاد اینجا خیلی خوب میشه!

Ali kian
05-09-2014, 03:17
علی جان کاری که من کردم رو بکن ،توی قسمت fan clup name اسم سایتو بنویس وبگو ایرانیا بیان اینجا

Ali kian
05-10-2014, 15:48
سلام دوستان ، یه سوال ، اگه میشه یکم درمورد قرارداد با اسپانسر واسه توکن گرفتن توضیح بدین ، مخصوصا سومی و چهارمین اسپانسر ، یه توضیح کامل بدین ممنون میشم
Topkers و topofone:soal:

ali.chila
05-10-2014, 17:59
بهترین اسپانسر دومی از سمت چپ هستش.که روزانه با آنلاین شدن یک توکن میگیری.حالا یه توضیح از اول تا آخر بدم
اسپانسر اول از سمت چپ:1 توکن با بستن قرارداد و یک توکن روزانه چه در صورت آنلاین شدن و چه نشدن(در هر صورت روزانه توکن رو میده)
اسپانسر دوم:1 توکن با بستن قرارداد-1 توکن با آنلاین شدن روزانه-و 1 توکن اضافی در هر 4 روز.(یعنی هر 4 روز که میشه 2 تا توکن میده جای 1 توکن)
اسپانسر سوم:1 توکن با بردن هر بازی در لیگ-4 توکن با قهرمانی در لیگ-2 توکن برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان-1 توکن برای گرفتن مجوز صعود به لیگ بالاتر(این اسپانسر یکم وسوسه انگیزه ولی من پیشنهاد نمیکنم واسه خودمون.چون ما تیم هامون رو با خرید توکن قوی نمیکنیم پس احتمال اینکه تمام بازی های لیگمون رو ببریم کمه و اینجوری در طول فصل توکن خیلی کمی گیرمون میاد)
اسپانسر چهارم:3 توکن با بستن قرارداد برای 4 روز.(این برای شرایطی هستش که نیاز به داشتن توکن داریم.مثلا میخوایم بازیکن آکادمی رو بگیریم و 18 توکن داریم و مهلتش روز آخره و وقتی برای جمع کردن توکن نداریم.)
بهترینش همون دومی هستش که توی خود بازی هم نوشته up to 35.که عددش از تمام اسپانسرهای دیگه بیشتره

aliexpress
05-11-2014, 01:51
بهترین اسپانسر دومی از سمت چپ هستش.که روزانه با آنلاین شدن یک توکن میگیری.حالا یه توضیح از اول تا آخر بدم
اسپانسر اول از سمت چپ:1 توکن با بستن قرارداد و یک توکن روزانه چه در صورت آنلاین شدن و چه نشدن(در هر صورت روزانه توکن رو میده)
اسپانسر دوم:1 توکن با بستن قرارداد-1 توکن با آنلاین شدن روزانه-و 1 توکن اضافی در هر 4 روز.(یعنی هر 4 روز که میشه 2 تا توکن میده جای 1 توکن)
اسپانسر سوم:1 توکن با بردن هر بازی در لیگ-4 توکن با قهرمانی در لیگ-2 توکن برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان-1 توکن برای گرفتن مجوز صعود به لیگ بالاتر(این اسپانسر یکم وسوسه انگیزه ولی من پیشنهاد نمیکنم واسه خودمون.چون ما تیم هامون رو با خرید توکن قوی نمیکنیم پس احتمال اینکه تمام بازی های لیگمون رو ببریم کمه و اینجوری در طول فصل توکن خیلی کمی گیرمون میاد)
اسپانسر چهارم:3 توکن با بستن قرارداد برای 4 روز.(این برای شرایطی هستش که نیاز به داشتن توکن داریم.مثلا میخوایم بازیکن آکادمی رو بگیریم و 18 توکن داریم و مهلتش روز آخره و وقتی برای جمع کردن توکن نداریم.)
بهترینش همون دومی هستش که توی خود بازی هم نوشته up to 35.که عددش از تمام اسپانسرهای دیگه بیشتره

یه تشکر ویژه بابت توضیح کاملتون
منم از همون اسپانسر دومی استفاده میکنم بیشتر مواقع. مگه اینکه بازیکن آکادمی بخوام و مجبور بشم اونی که 4 تا میده رو انتخاب کنم

ali.chila
05-11-2014, 10:33
داشتم تیم های حاضر در لیگ قهرمانان رو بررسی میکردم دیدم واقعا چندتا تیم خیلی قدر وجود دارن و البته کاملا مشخصه که توکن خریدن چون محاله به صورت عادی یه تیم اینقدر قوی بشه.برای مثال ترکیب این تیم رو ببینید.خداییش نقطه ضعفش کجاست؟اگر با همچین تیمی برخورد کردیم چطور باید مقابلش ایستادگی کنیم.سیستم اتوبوسی هم شاید فقط 5 دقه اول جواب بده و بعدش قطعا دروازه باز میشه و بعد از اون باید حمله کرد که گل بزنیم.پس شاید بهتر باشه از ابتدا با ترکیب حجومی اومد تو زمین.یه ضرب المثل هم هست تو فوتبال که میگن بهترین دفاع، حمله هستش.
یه نکته هم جالبه وقتی من سطح 4 بودم همش با تیم های سطح 5 و 6 برخورد میکردم توی جام حذفی ولی الان که سطح 5 شدم همش با سطح 7 باید بازی کنم.نمیدونم این چه شانسیه که من دارم تو قرعه به تیم های سطح 4 نمیخورم.جالبه که همین امروز یه تیم سطح 7 که چندین بازیکن scout داشت رو توی خونه ی خودش 7-3 شکست دادم.در طول بازی هروقت ترکیبم نرمال بود گل خوردم ولی به محض حجومی کردن گل میزدم.بعد از دقیقه 60 دیگه کاملا روی حجومی گذاشتم و تا دقیقه نود 4 تا پشت سرهم بهش زدم.ولی اون تیم فقط چند بازیکن scout داشت.ولی تیمی که در بالا نشون دادم واقعا فکر نمیکنم شانسی جلوش داشته باشم.

aliexpress
05-11-2014, 14:45
داشتم تیم های حاضر در لیگ قهرمانان رو بررسی میکردم دیدم واقعا چندتا تیم خیلی قدر وجود دارن و البته کاملا مشخصه که توکن خریدن چون محاله به صورت عادی یه تیم اینقدر قوی بشه.برای مثال ترکیب این تیم رو ببینید.خداییش نقطه ضعفش کجاست؟اگر با همچین تیمی برخورد کردیم چطور باید مقابلش ایستادگی کنیم.سیستم اتوبوسی هم شاید فقط 5 دقه اول جواب بده و بعدش قطعا دروازه باز میشه و بعد از اون باید حمله کرد که گل بزنیم.پس شاید بهتر باشه از ابتدا با ترکیب حجومی اومد تو زمین.یه ضرب المثل هم هست تو فوتبال که میگن بهترین دفاع، حمله هستش.
یه نکته هم جالبه وقتی من سطح 4 بودم همش با تیم های سطح 5 و 6 برخورد میکردم توی جام حذفی ولی الان که سطح 5 شدم همش با سطح 7 باید بازی کنم.نمیدونم این چه شانسیه که من دارم تو قرعه به تیم های سطح 4 نمیخورم.جالبه که همین امروز یه تیم سطح 7 که چندین بازیکن scout داشت رو توی خونه ی خودش 7-3 شکست دادم.در طول بازی هروقت ترکیبم نرمال بود گل خوردم ولی به محض حجومی کردن گل میزدم.بعد از دقیقه 60 دیگه کاملا روی حجومی گذاشتم و تا دقیقه نود 4 تا پشت سرهم بهش زدم.ولی اون تیم فقط چند بازیکن scout داشت.ولی تیمی که در بالا نشون دادم واقعا فکر نمیکنم شانسی جلوش داشته باشم.
داداش من معمولا به چنین تیمایی که برخورد میکنم،میرم بازی های قبلیشو نگاه میکنم ببینم کدوم بازی رو باخته و ترکیبمو مثل حریفش میچینم
میخوای اینو امتحان کن ضرر نداره
راستی یه چیز دیگه.من دیروز تیمی که تقریبا ۸ واحد قوی تر از من بود رو ۶-۲ پوکوندمش.ترکیبم ۲-۱-۳-۴ با سه تا هافبک وسط تقرییا وسط زمین دست من بود
چن روز پیشم مقابل تیمی خیلی قوی قرار گرفتم فک کنم ۱۰ ۱۲ واحد قوی تر بود.با همین ترکیب ۲-۰ منو برد.ولی خوب جلوش مقاومت کردم.البته من حالت تهاجمی گذاشته بودم.حالت دفاعیشو امتحان نکردم

Ali kian
05-12-2014, 02:49
ایول علی ، باهات موافقم، بنظرم برو بازیهای گذشتشو ببین ، فصل پیش عکسایی که گذاشتم تیم مقابلم کمتر از 6تا به تیمی نزده بود، فقط یه بازی رو 3 بر1 برده بود، منم سیستمم رو مثل همون تیمی چیدم که 3بر1 باخته بود و نتیجه ی خیلی خوبی گرفته بود پیش تیمای دیگه ، و بردمش تو فینال
شخصا با دفاع مخالفم، هیچ بازی رو دفاعی بازی نکردم البته نقطه قوت خودت و ضعف حریفت رو پیدا کن
جای توبودم 1 _4.3.3 خطی بازی میکردم جلو این سیستمش و حمله ای
2_پاس رو روی long نمیذاشتم البته 1 نیمه ، جواب نگرفتی بذار
3_بازیکنای حمله ی قویت رو بذاری سمت راست خودت و حمله کنی بهتره چون چپش ضعیفتره و تکلتم بذار روی hard , ریسکه اما میارزه
جسارت کردم ، ببخشید ، شما 2تامربی من حساب میشین، درس پس میدم:ogh:

aliexpress
05-12-2014, 13:54
ایول علی ، باهات موافقم، بنظرم برو بازیهای گذشتشو ببین ، فصل پیش عکسایی که گذاشتم تیم مقابلم کمتر از 6تا به تیمی نزده بود، فقط یه بازی رو 3 بر1 برده بود، منم سیستمم رو مثل همون تیمی چیدم که 3بر1 باخته بود و نتیجه ی خیلی خوبی گرفته بود پیش تیمای دیگه ، و بردمش تو فینال
شخصا با دفاع مخالفم، هیچ بازی رو دفاعی بازی نکردم البته نقطه قوت خودت و ضعف حریفت رو پیدا کن
جای توبودم 1 _4.3.3 خطی بازی میکردم جلو این سیستمش و حمله ای
2_پاس رو روی long نمیذاشتم البته 1 نیمه ، جواب نگرفتی بذار
3_بازیکنای حمله ی قویت رو بذاری سمت راست خودت و حمله کنی بهتره چون چپش ضعیفتره و تکلتم بذار روی hard , ریسکه اما میارزه
جسارت کردم ، ببخشید ، شما 2تامربی من حساب میشین، درس پس میدم:ogh:
این چه حرفیه آخه!!!! ما اینجا هستین تا از تجربیات همدیگه استفاده کنیم.ممکنه شما چیزایی رو تو بازی متوجه بشین که منو امثال من تا حالا متوجهش نشده باشیم.اینجا هر کی آزاده نظرشو بگه داداش.راحت باش
راستی بچه ها یه چیزی
نمیدونم چرا ولی من چند وقتیه دیگه به بازیکنای کناریم اعتقادی ندارم.احساس میکنم یه لول پایین تر از بقیه بازیکنا بازی میکنن.حتی با اینکه قدرتشونم قوی تره!
شما چنین حسی ندارین؟!

ali.chila
05-12-2014, 16:02
نه واسه من هنوز خوب کار میکنن.سالاری همچنان تاثیر گذاره تو بازی ها.اگر هافبکی که کنار بازیکن گوش حضور داره حالت دفاعی و تهاجمیش رو برداری بهتره.یعنی بزاری ثابت سر جاش باشه.چون وقتی عقب یا جلو بیاد ممکنه دیگه بازیکن کناری رو نبینه که بهش پاس بده.

Ali kian
05-12-2014, 16:50
واسه منم خوب کار نمیکردن ، بعداز چندتابازی ازهمون موقع که بازی رو نصب کردم تفاوت سیستم هارو متوجه شدم ، دیگه بازیکن گوش نخریدم

ali.chila
05-13-2014, 00:33
یه مورد باید تو پست اول اصلاح بشه.تغییر آی پی هیچ تاثیری در شناخت تیم نداره.چون وقتی با اکانت فیسبوک متصل میشیم تیم به ناممون زده میشه.مثلا الان تیم ali.chila fc به نام من توی فیسبوکه.تا وقتی که من اکانت فیسبوکم رو دارم این تیم سرجاشه.اگر اکانتمو به هردلیلی گم کنم (که احتمالش تقریبا 1% میشه) تیم هم از دست میره.حالا فرقی نداره که ما با چه آی پی ای متصل میشیم.فقط کافیه توی فیسبوکمون لاگین بشیم.نیازی به رفتن به سایت تاپ الون هم نیست.از داخل خود فیسبوک میشه وارد تاپ الون شد.من از همون ابتدا تیمم رو متصل به فیسبوک ساختم که نگرانی ای از لحاظ گم شدن گوشی-خراب شدن گوشی-عوض کردن گوشی به خاطر قدیمی شدن و مشکلات دیگه ای که هست نباشم.بهتره اگر اکانت فیسبوک دارید شما هم تیمتون رو به فیسبوک متصل کنید.البته با اینکار باید همیشه ابتدا برنامه اکانت فیسبوکتون رو بشناسه و بعد وارد میشه.اگر دسترسی به ف ی ل شکن نداشته باشید یا به هردلیلی قطع بشه برنامه نمیتونه اکانتتون رو بشناسه و در نتیجه تیم رو load نمیکنه.واسه ما ایرانیا که هر چند یکبار با قطعیه ف ی ل شکن مواجه میشیم یه مقدار ریسکه اتصال به فیسبوک ولی خوب من این ریسک رو کردم چون احتمال اینکه گوشی خراب بشه یا دزدیده یا گم بشه خیلی بیشتر از خراب شدن ف ی ل شکن هاست.چون اگر خراب بشن برنامه های دیگه ای هم وجود داره که جایگزینشون بشه.

aliexpress
05-13-2014, 01:32
یه مورد باید تو پست اول اصلاح بشه.تغییر آی پی هیچ تاثیری در شناخت تیم نداره.چون وقتی با اکانت فیسبوک متصل میشیم تیم به ناممون زده میشه.مثلا الان تیم ali.chila fc به نام من توی فیسبوکه.تا وقتی که من اکانت فیسبوکم رو دارم این تیم سرجاشه.اگر اکانتمو به هردلیلی گم کنم (که احتمالش تقریبا 1% میشه) تیم هم از دست میره.حالا فرقی نداره که ما با چه آی پی ای متصل میشیم.فقط کافیه توی فیسبوکمون لاگین بشیم.نیازی به رفتن به سایت تاپ الون هم نیست.از داخل خود فیسبوک میشه وارد تاپ الون شد.من از همون ابتدا تیمم رو متصل به فیسبوک ساختم که نگرانی ای از لحاظ گم شدن گوشی-خراب شدن گوشی-عوض کردن گوشی به خاطر قدیمی شدن و مشکلات دیگه ای که هست نباشم.بهتره اگر اکانت فیسبوک دارید شما هم تیمتون رو به فیسبوک متصل کنید.البته با اینکار باید همیشه ابتدا برنامه اکانت فیسبوکتون رو بشناسه و بعد وارد میشه.اگر دسترسی به ف ی ل شکن نداشته باشید یا به هردلیلی قطع بشه برنامه نمیتونه اکانتتون رو بشناسه و در نتیجه تیم رو load نمیکنه.واسه ما ایرانیا که هر چند یکبار با قطعیه ف ی ل شکن مواجه میشیم یه مقدار ریسکه اتصال به فیسبوک ولی خوب من این ریسک رو کردم چون احتمال اینکه گوشی خراب بشه یا دزدیده یا گم بشه خیلی بیشتر از خراب شدن ف ی ل شکن هاست.چون اگر خراب بشن برنامه های دیگه ای هم وجود داره که جایگزینشون بشه.

من زیاد از قسمت فیسبوک بازی اطلاعی نداشتم.یه جا خونده بودم که چند نفر به دلیل مشکلاتی که واسه فیسبوکشون پیش اومده بود همین بحث تغییر آی پی و اینا دیگه نتونسته بودن وارد تیمشون بشن.منم رو این حساب اونو نوشتم
ولی دستت درد نکنه بابت توجهت.الان پست اول رو ادیت میکنم

aliexpress
05-13-2014, 02:10
ورژن جدید بازی 2.23 منتشر شده و لینک دانلود آن به پست اول اضافه شد

mehdi126
05-13-2014, 08:56
سلام بچه
خوبین ی سوال دارم اگه فلش گنم گوشیمو ایا میتونم برگردم به بازی اخه من به فیسبوک وصل نیستم

aliexpress
05-13-2014, 16:52
سلام بچه
خوبین ی سوال دارم اگه فلش گنم گوشیمو ایا میتونم برگردم به بازی اخه من به فیسبوک وصل نیستم

سلام.تا حالا کسی این مورد رو امتحان نکرده مطمئن نیستم.ولی شااااید اگه کش ها و کلا پوشه های مربوط به بازی تاپ الون رو کپی کنین و بعد از فلش بریزین تو گوشیتون و بازیو نصب کنین احتمال داره تیمتون سر جاش باشه.بازیم میگم اینا همش حدسیاته ممکنه که اشتباه باشه و تیمتونو از دست بدین

mohsen313
05-13-2014, 21:45
با سلام
امشب من در کمال نامردی از جام حذفی حذف شدم
یک مشکل بزرگ دارم نمی دونم چرا چند وقته تقریبا توی هر بازی 1 بازیکن مصدوم میدم (حتی داشتم توی یک بازی 2 تا ) تکل زدن روی نرمال هست و معمولا نرمال یا اتکینگ بازی میکنم سیستم بازی هم 3-5-2 هست
چرا بازیکن هام این همه مصدوم میشن؟!

ali.chila
05-13-2014, 22:42
با سلام
امشب من در کمال نامردی از جام حذفی حذف شدم
یک مشکل بزرگ دارم نمی دونم چرا چند وقته تقریبا توی هر بازی 1 بازیکن مصدوم میدم (حتی داشتم توی یک بازی 2 تا ) تکل زدن روی نرمال هست و معمولا نرمال یا اتکینگ بازی میکنم سیستم بازی هم 3-5-2 هست
چرا بازیکن هام این همه مصدوم میشن؟!
اصلا بازی همینطوری شده این فصل.منم هر بازی تقریبا یه مصدوم دارم.دیگه گندش رو دراوردن با این آپدیت هایی که میکنن بازی رو خراب کردن.تکل زدن ما اصلا ربطی به مصدومیت خودمون نداره.ما وقتی تکل رو روی هارد میزاریم بازیکنامون بیشتر تکل میزنن و احتمال مصدومیت حریف بیشتر میشه نه خودمون.و البته احتمال کارت زرد گرفتنمون هم بالا میره.تنها راه اینه که وقتی بازیکنا رو تمرین میدیم روی گزینه سوم یعنی فیزیک بازیکنا بیشتر کار کنیم.اولی که واسه دفاع هستش دومی واسه حمله و سومی واسه فیزیک.هرچی قدرت فیزیکی بالاتر باشه احتمال مصدومیت کمتره.درضمن برای آپدیت استادیوم باید حتما چمن رو زودتر آپدیت کرد.چون چمن های بهتر طبق گفته ی خود بازی احتمال مصدومیت رو خیلی کمتر میکنن.البته این موضوع برای بازی های خونگی هستش.ممکنه زمین حریفمون چمنش آپدیت نشده باشه و خراب باشه و در نتیجه مصدومیت بیاره.بخش بیمارستان هم حتما آپدیت کنید سریع که بیشتر + قرمز بده که برای از بین بردن مصدومیت به کار میاد

aliexpress
05-14-2014, 02:44
واسه من که عادیه هر 3 4 بازی یه مصدوم میدادم ولی جدیدا مصدوم نداشتم جای تعجب داره!!! ولی حس میکنم تو این بازی یه سری بازیکنایی هستن که کلا مستعد مصدوم شدنن.اینجوری به واقعیت نزدیک تره

aliexpress
05-14-2014, 03:18
بچه ها
یه چیزی میگم مرد و مردونه راستشو بگین!
تا حالا بازیکن اسرائیلی داشتین؟!chomagh:evaa::nishkhand:

ali.chila
05-14-2014, 08:50
من که لیست بازیکنامو نشون دادم همون اول.بهترین مهاجمم که از 18 سالگی گرفتمش و هنوز در سن 23 سالگی دارمش اسرائیلیه. اسمش محمد شخباریه.خیلی قدرتش بالاست و هنوز که هنوزه پیشرفتش عالیه.چند باری هم آقای گل شده

aliexpress
05-14-2014, 12:22
من که لیست بازیکنامو نشون دادم همون اول.بهترین مهاجمم که از 18 سالگی گرفتمش و هنوز در سن 23 سالگی دارمش اسرائیلیه. اسمش محمد شخباریه.خیلی قدرتش بالاست و هنوز که هنوزه پیشرفتش عالیه.چند باری هم آقای گل شده

منم داشتم یه دروازه بان بود.بعد یه مدت عذاب وجدان گرفتم شوتش کردم از تیم بیرون!!!:nishkhand::eee:

ali.chila
05-14-2014, 13:25
خوب چه کاریه.ملیت و اسم و شماره بازی کنارو میشه با یک توکن عوض کرد.میتونستی ایرانیش کنی:nishkhand:

aliexpress
05-14-2014, 13:37
خوب چه کاریه.ملیت و اسم و شماره بازی کنارو میشه با یک توکن عوض کرد.میتونستی ایرانیش کنی:nishkhand:
اووووو میدونی مال کی بود، اون موقع قدرت بازیکنام میاگینش 20 30 بود فکر کنم! تازگیا اینجوری شده که با توکن ملیت رو هم میشه عوض کرد!:eynak:

aliexpress
05-14-2014, 13:56
بچه ها
آدرس فروم رسمی بازی رو تو لینک پایین براتون میزارم
خیلی میتونه بهتون کمک کنه
در مورد همه چی توضیح داده
اگه زبانتون خوب باشه خیلی میتونید استفاده کنید از اطلاعاتش
من تا جایی که بتونم سعی میکنم پست هاشونو ترجمه کنم و اینجا بزارم
اینم لینک ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
واسه استفاده از امکانات بهتر میتونید عضو بشید

meyy
05-15-2014, 18:03
لطفا یکی در مورد نحوه توکن خریدن بوسیله دانلود توضیح بده و اینکه آیا در روز بیش از یک بار امکانش هست یا نه؟

aliexpress
05-15-2014, 20:05
لطفا یکی در مورد نحوه توکن خریدن بوسیله دانلود توضیح بده و اینکه آیا در روز بیش از یک بار امکانش هست یا نه؟

من قبلا امتحان کردم چیزی که گیرم نیومد.دیگه ولش کردم.از بچه ها اگه تجربه ای تو این زمینه دارن به این دوستمون کمک کنن

aliexpress
05-15-2014, 20:37
وضعیت من تو گروهم تو جام قهرمانان!

این تیم سومیه رو میبینین؟
خیلی سگ جون هر کاری کردم نتونستم ببرمش! قدرتش 71 هست و منم 62.5
بازی برگشت دقیقه 90 گل خوردم ازش 3-2 باختم :|
بازی آخرم با تیم دومه.فقط نباید ببازم، با مساویم صعودم قطعیه.سعی میکنم ببرمش:hooora2:

meyy
05-16-2014, 11:46
بازیکن اسرائیلی؟ هرگز

ali.chila
05-16-2014, 22:56
واسه شما هم همگروهیاتون اکثرا اهل ترکیه و اندونزی هستن؟ لامصبا نمیدونم چرا اینجورین اینا همشون ریختن تو بازی کل بازی رو قرق کردن.فکر کنم تو کشورشون تبلیغ میکنن هر شهروند کشور باید یه اکانت تاپ الون داشته باشه و با قهرمانی در جام ها بهشون یارانه میدیم :nishkhand: خداییش شورشو دیگه دراوردن.از یه لیگ 14 تیمی 10 تاش میبینی از ترکیه هستن یا اندونزی.اونوقت کشورهای بزرگی مثل آمریکا و کانادا و روسیه خیلی شرکت کننده های کمی دارن.با اینکه خیلی راحت میتونن توکن بخرن و قوی بشن.حداقل اگر میبینیم تیم های ایرانی کم هستن میتونیم بگیم به خاطر تحریم ها حق دارن که نیان اصلا سمت بازی چون میدونن درآینده وقتی به تیم های توکن خر بخورن شانس کمی برای صعود دارن و مثل ما انگیزه ندارن.و به جاش میرن سمت بازی هایی مثل رد کاپ و مسترکاپ و بازی های دیگه ایرانی که میتونن راحت سکه بخرن و تیم رو قوی کنن.
ولی این ترکیه ای ها دیگه شورش رو دراوردن.بعید میدونم کسی اهل ترکیه باشه و توی تاپ الون تیم نداشته باشه

aliexpress
05-17-2014, 01:41
داداش مثه،اینکه دل پری از ترکیه ای ها،و اندونزیایی ها داری :evaa:
من اندونزیایی زیاد نمیبینم.ولی ترکی ها بیشتر.کلا آلمانیا خیلی زیادن واسه من!
امروز با تیمی بازی داشتم که فک کنم ۴ ام بود من سوم بودم.بعد رفتم نگاه قدرتش کردم گفتم یا ابوالفضل! ۷۳ قدرتش بود.هیچی دیگه ترکیب دفاعی چیدم در حد بنز! :دی یه مساوی ازش گرفتم.بعد حواسم نبود بازی لیگ قهرمانان هم دارم.گرفتم خوابیدم بیدار شدم دیدم بازیم تموم شده. تا با همون تاکتیک خیلی دفاعی بازی کردم جلو یه تیم هم قدرت.اونم مساوی شد و تو جدول من،دوم شدم.حیف شد

ali.chila
05-17-2014, 02:40
بعضی وقتا دوم شدن به نفع آدم میشه.چون تیم دوم به تیم اول گروه قبلی یا بعدی خودت میخوری که احتمال داره اون تیم اول از تیم دوم گروه خودش ضعیف تر باشه.مثلا الان من تو گروهم اول شدم ولی کاش دوم میشدم.چون الان به تیم دوم گروه A میخورم که از تیم اولش چند واحد قویتره.نمیدونم چطوردوم شده.:nishkhand:

meyy
05-18-2014, 01:34

Ali kian
05-18-2014, 16:39
سلام، من تاحالا با دانلود توکن نگرفتم ، بچه ها یه بازیکن خریدم همه قدرتاش عالیه ، سنش 18 ، پست بازیش هافبک دفاعی و دفاع وسطه ، چندتا بازی که واسم کرده نمرات 5 یا 6 میگیره ، چرا؟ باید بفروشپش فک کنم ، نه؟
یکی دیگه هم فصل قبل چقدر پول و توکن دادم واسش ، گند زده بود به تیم ، آخر فروختمش ، دوس ندارم اینو بفروشم ، اما با این بازیش داره مجبورم میکنه، واسه چی این مدلی بازی میکنه؟

Ali kian
05-19-2014, 00:51
علی جان بنظرت چکار کنم؟

ffgolestan
05-19-2014, 17:27
سلام دادا
من هم دارم بازی میکنم ولی چه بازی کردنی از باخت دیگه خسته شدم
راستی یه سوال
این جریان کم شدن ستاره بعد از هر فصل یعنمی چی؟؟؟؟؟؟
از تجربیاتت بگو
از کم اوردن token
بوس بای

meyy
05-19-2014, 18:40
قدرت حریف ها را کجا میتوان دید؟ضمنا من دو بار تونستم با دانلود برنامه ها در مجموع 3 توکن بگیرم ولی دیگه نتونستم،با تجربه ها برن امتحان کنن ببینند چیزی عایدمان میشود

aliexpress
05-19-2014, 23:08
سلام دادا
من هم دارم بازی میکنم ولی چه بازی کردنی از باخت دیگه خسته شدم
راستی یه سوال
این جریان کم شدن ستاره بعد از هر فصل یعنمی چی؟؟؟؟؟؟
از تجربیاتت بگو
از کم اوردن token
بوس بای

سلام داداش
والا منم 4 5 بازی آخرمو باختم ولی مهم اینه که آدم از شکست پلی بسازه واسه پیروزی
جریان کم شدن ستاره ها اینه که هر فصل که به لیگ بعد صعود میکنی یه ستاره از کل بازیکنات کم میکنه،اما قدرتشون ثابته هیچ تغییری نمیکنه.به این دلیل لین اتفاق میفته که بازیکنا ستاره هاشون خیلی زیاد نشه! هر 5 واحد افزایش قدرت هر بازیکن افزایش 1 ستاره رو به دنبال داره.قدرت ها رنج خاصی دارن.از 5 ستاره که عبور کنه رنگی میشه و نشون دهنده اینه که اون بازیکن ستاره تیم هست یه جورایی

در مورد توکن زیاد صحبت شده.ما ایرانی ها به دلیل تحریما نمیتونیم توکن بخریم.بنابراین باید از ذخیره توکن مون نهایت استفاده رو ببریم.واسه چیزای الکی مثل لباس ، لوگو تغییر اسم ، شماره بازیکنان به هیچ عنوان توکن خرج نکنین
فقط در مورد خرید بازیکن باید احتیاط کرد.باید بدونین بازیکنی که میخواین بخرین وقتی پیشنهاد دادین دیگه کسی رو پیشنهاد شما چکش نزنه. اگه زد کلا بیخیال اون بازیکن بشین.تو لیگای پایین زیاد میشه اینکارو کرد.

بازم اگه سوالی داشتین بپرسین

aliexpress
05-19-2014, 23:13
قدرت حریف ها را کجا میتوان دید؟ضمنا من دو بار تونستم با دانلود برنامه ها در مجموع 3 توکن بگیرم ولی دیگه نتونستم،با تجربه ها برن امتحان کنن ببینند چیزی عایدمان میشود

روی پروفایل تیم مورد نظر برید
روبروی قسمت average quality قدرتشو نوشته

Ali kian
05-20-2014, 00:58
دوستان بگین من بازیکنمو چکار کنم؟ چرا اینجوری هستن بعضی بازیکنای قوی؟ علی توی صفحه قبل توضیح دادم، بخون راهنمایی کن خاهشا

aliexpress
05-20-2014, 01:24
دوستان بگین من بازیکنمو چکار کنم؟ چرا اینجوری هستن بعضی بازیکنای قوی؟ علی توی صفحه قبل توضیح دادم، بخون راهنمایی کن خاهشا

سلام داداش.شرمنده یادم رفت جواب بدم

پست هافبک دفاعی پست مهمیه به نظر من.یعنی فشار حریف بیشتر تو این قسمت هست احتمالا.البته این نظر منه، من هافبک دفاعی خودم 4 هم معمولا پیش میاد بگیره!!! قوی هستا ولی خب عملکرد خوبی نداره اکثر مواقع.

یه نمونه زیگه هم ذاشتم.بازیکنی خریدم که بیشترین قدرت تیم رو داشت یه مدتی.اما عملکرد در حد صفر! گذاشتمش بعد از چند بازی و یه فصل تقریبا رو فرم اومده حداقلش اینه که نمره عادی میگیره تو بازی ها.

به نظر من یه خورده دیگه نگهش دار.یا حتی اگه شرایطش رو داری یه بازیکن هم پستشو بخر! شاید انگیزه رقابت باعث بشه رو فرم بیاد.البته شایدم تو زرد در بیاد و ذاتا بازیکن خوبی نباشه

راستی آکادمی بهم بازیکن داد 18 ساله دفاع قدرت 68 !!! 24 تا توکن!!!!! ولی فکر کنم بتونم بیارمش تو تیم .اسپانسر توکن رو عوض کنم حله.

Ali kian
05-20-2014, 01:33
دشمنت شرمنده داش ، به منم بازیکن داده ، هافبک خوبیه اما میپره چون 10 تا توکن بیشتر ندارم ، 21 میخاد ، خخخخخ، فعلا تو لیگ با 1 امتیاز کمتر دوم هستم و تو اون 2تا هم دارم میام بالا فیلا، تیم اول گروهمو 5 بر صفر بردمش ، ینی ترکوندمشا ، فقط سر 3تا مساوی بیخود ، اوج بد شانسی دوم هستم ، باخت نداشتم، میگیرمش، ما میتونیم ، هههههههه ، دمت گرم داش علی

aliexpress
05-20-2014, 01:45
دشمنت شرمنده داش ، به منم بازیکن داده ، هافبک خوبیه اما میپره چون 10 تا توکن بیشتر ندارم ، 21 میخاد ، خخخخخ، فعلا تو لیگ با 1 امتیاز کمتر دوم هستم و تو اون 2تا هم دارم میام بالا فیلا، تیم اول گروهمو 5 بر صفر بردمش ، ینی ترکوندمشا ، فقط سر 3تا مساوی بیخود ، اوج بد شانسی دوم هستم ، باخت نداشتم، میگیرمش، ما میتونیم ، هههههههه ، دمت گرم داش علی

خوش بحالت. من که جدیدا همش باخت میدم :|
امروز نتونستم برم تو بازی نتم داغونه
ایولللللللل الان دوباره زدم رفت داخل:ajibeee::hooora2:
7 تا ایتم تمرینی دارم! گمونم بازیمو بردم!!! نکنه بازی جام قهرمانان بوده!!! برم ببینم..... اهههههههههههههههههههه باختم کههههههههههههههههههه :| 1-0
عوضیا:sad: دهنش سرویس زلاتان ایبراهیمویچ بهم گل زده! جلل خالق!
تو لیگ الان هشتمم:look:ki::

Ali kian
05-25-2014, 17:32
سلام، دوستان یه پیشنهاد، من معمولا توکن زیر 10تا ندارم و کم نمیارم به خاطر اینکه همیشه گرونترین بازیکن رو میخرم، معمولا افراد کمی میرن سراغ اون بازیکنا، البته باید پول زیادی داشته باشین یا به عبارتی از لیگ های مختلف حذف نشین که پول فقط جمع کنین، الآن توی لیگ اولم ، چمپیوزلیگ هم رفتم نیمه نهایی و کاپ هم امروز بازی رفت نیمه نهایی رو 3بر 1 بردم ، جالبترش اینجاس که اگه برم فینال توی چمپیوز لیگ به همون تیم میخورم که فصل قبل تو فینال وقت اضافه بردمش و عکسای بازیمونو گذاشتم همینجا، 10 واحد ازم قوی تر بود، الآنم 10 واحد تقریبا قویتره واگه بریم فینال هردوتامون، میخاد انتقام بگیره ، پوستم کندس، خیلی قویه ، اما مثل فصل پیش میخام ....... خخخخخ:evaa:

aliexpress
05-27-2014, 01:59
سلام، دوستان یه پیشنهاد، من معمولا توکن زیر 10تا ندارم و کم نمیارم به خاطر اینکه همیشه گرونترین بازیکن رو میخرم، معمولا افراد کمی میرن سراغ اون بازیکنا، البته باید پول زیادی داشته باشین یا به عبارتی از لیگ های مختلف حذف نشین که پول فقط جمع کنین، الآن توی لیگ اولم ، چمپیوزلیگ هم رفتم نیمه نهایی و کاپ هم امروز بازی رفت نیمه نهایی رو 3بر 1 بردم ، جالبترش اینجاس که اگه برم فینال توی چمپیوز لیگ به همون تیم میخورم که فصل قبل تو فینال وقت اضافه بردمش و عکسای بازیمونو گذاشتم همینجا، 10 واحد ازم قوی تر بود، الآنم 10 واحد تقریبا قویتره واگه بریم فینال هردوتامون، میخاد انتقام بگیره ، پوستم کندس، خیلی قویه ، اما مثل فصل پیش میخام ....... خخخخخ:evaa:

سلام علی جان
این پیشنهادی که دادی بیشتر واسه تیمای لیگای پایین بدرد میخوره. منی که 250 میلیون پول دارم هیچ غلظی نمیتونم بکنم. تو لیگای ما تیمای خارجی تقریبا میشه گفت همشون توکن میخرن.یعنی توکن میشه واسشون چرک کف دست!!!
همینجوری خرج میکنن!!!

برو فینال ولی نزار انتقام ازت بگیره! بزار بفهمه که زورش بهت نمیرسه! آره دادا !:jeddiiiii:

Hamidreza123
05-27-2014, 16:54
من توكن هام تموم شده چجري بايد توكن بگيرم؟

aliexpress
05-27-2014, 19:07
من توكن هام تموم شده چجري بايد توكن بگيرم؟

با اسپانسر توکن یا همون Tv Rights قرارداد امضا کنید بسته به میل خودتون یکی از اون 4 پیشنهاد رو انتخاب کنید و با توجه به نوع قراداد توکن بهتون تعلق میگیره

ali.chila
05-29-2014, 14:30
بالاخره تونستم غیر از لیگ یه جام دیگه رو هم بگیرم.اونم چه جام سختی.جام حذفی.که تماما از لیگ های بالاتر روبه روم بازی کردن.من از لول 5 بودم و تمام رقبام از لول 6 و 7.ولی هر طوری بود تونستم با اقتدار جام رو بدست بیارم.تو لیگ قهرمانان با بدشناسی و با قانون گل زده در خانه حریف در نیمه نهایی حذف شدم.البته خیلی هم فرق نمیکرد چون تو فینال قطعا میباختم.حریفم همونی بود که عکسشو گذاشته بودم و تمام بازیکناش scout هستن و قطعا قهرمانه.تو لیگ هم که اولم فعلا

Ali kian
05-30-2014, 14:30
منم این فصل توی لیگ قهرمان شدم چون امتیاز خیلی جلو هستم ، توی چمپیوز لیگ فینال رو با همون تیمی که گفتم با بد شانسی 2بر 1 باختمو نایب قهرمان شدم ، کاپ هم نیمه نهایی خیلی مسخره نرفتم فینال، رفت رو 3بر1برده بودم ، برگشت هم 1بر0 نیمه اول رو بردم ، اوایل نیمه دوم گل مساوی زد و از دقیقه 71 تا 80، 4 تا گل خوردم فقط بخاطر بدشانسی که 3ساعت قبلش توی لیگ بازی داشتم و بازیکنام خالی کرده بود بدنشون و ،حواسم نبود بازی دارم، این فصل هم 1 قهرمانی 1نایب قهرمانی و 1نیمه نهایی ، به امید فصل بعد و موفقیت بقیه دوستان ایرانی

meyy
05-31-2014, 00:22
به غیراز upgrade کردن ورزشگاه که پول بیشتری میده بقیه مثل بیمارستان یا زمین تمرین،رستوران،پارکینگ به چه دردی میخوره؟

aliexpress
05-31-2014, 01:54
به غیراز upgrade کردن ورزشگاه که پول بیشتری میده بقیه مثل بیمارستان یا زمین تمرین،رستوران،پارکینگ به چه دردی میخوره؟

بیمارستان و زمین تمرین بسته های قرمز و سبز رنگ بهتون میده. با ارتقاشون به تدریج بیشتر از این بسته ها گیرتون میاد
پارکینگ باعث افزایش جای پارک ماشین ها میشه و در نتیجه اون باعث افزایش تماشاگر حواهد شد
رستوران هم محل خرید فست فود و چیزای دیگه توسط هواداراست.که باعث افزایش درآمدتون میشن قاعدتا

aliexpress
05-31-2014, 02:05
منم این فصل توی لیگ قهرمان شدم چون امتیاز خیلی جلو هستم ، توی چمپیوز لیگ فینال رو با همون تیمی که گفتم با بد شانسی 2بر 1 باختمو نایب قهرمان شدم ، کاپ هم نیمه نهایی خیلی مسخره نرفتم فینال، رفت رو 3بر1برده بودم ، برگشت هم 1بر0 نیمه اول رو بردم ، اوایل نیمه دوم گل مساوی زد و از دقیقه 71 تا 80، 4 تا گل خوردم فقط بخاطر بدشانسی که 3ساعت قبلش توی لیگ بازی داشتم و بازیکنام خالی کرده بود بدنشون و ،حواسم نبود بازی دارم، این فصل هم 1 قهرمانی 1نایب قهرمانی و 1نیمه نهایی ، به امید فصل بعد و موفقیت بقیه دوستان ایرانی

بالاخره تونستم غیر از لیگ یه جام دیگه رو هم بگیرم.اونم چه جام سختی.جام حذفی.که تماما از لیگ های بالاتر روبه روم بازی کردن.من از لول 5 بودم و تمام رقبام از لول 6 و 7.ولی هر طوری بود تونستم با اقتدار جام رو بدست بیارم.تو لیگ قهرمانان با بدشناسی و با قانون گل زده در خانه حریف در نیمه نهایی حذف شدم.البته خیلی هم فرق نمیکرد چون تو فینال قطعا میباختم.حریفم همونی بود که عکسشو گذاشته بودم و تمام بازیکناش scout هستن و قطعا قهرمانه.تو لیگ هم که اولم فعلا

خوش به حالتون که انقد خوشین.من که دیگه بریدم بخدا! تیمم قدرتش واسه لیگ پایین تر هم خوب نیس، چه برسه به این لیگ!!! قید بازیکن خوب دیگه زدم.امروز اومدم یه بازیکن تقریبا ضعیف بگیرم. 5 ثانیه آخر 5 6 نفر چکش زدن روش!!!
اصن داغونم کرد.الانم دارم تلاش میکنم حداقل هفتم بشم بتونم برم مرحله بعد! یا شاید بهتر باشه نرم اصلا!!! بمونم همین لیگ تیمو به تدریج قوی کنم با بازیکنای خودم! فکر خوبیه ها:yes:

Ali kian
06-01-2014, 11:34
سلام دوستان ، چند تا از بازیکنام قراردادشون تموم شد ، فصل پیش باهاشون قرارداد نبستم که 1فصل از دستم نپره ، اما وقتی امروز باهاشون قرارداد بستم زد 2 فصل دیگه قرارداد دارم ، چرا 3فصل نزد؟:sad:

meyy
06-01-2014, 15:25
اینکه یک بازیکن 2 ستاره باشه یا 3 توی چی تاثیر داره؟مخصوصا وقتی که توی فصل جدید یک ستاره کم میکنه؟:fek konam:

aliexpress
06-01-2014, 18:31
اینکه یک بازیکن 2 ستاره باشه یا 3 توی چی تاثیر داره؟مخصوصا وقتی که توی فصل جدید یک ستاره کم میکنه؟:fek konam:

توی هیچی!
وقتی به لیگ بعدی صعود میکنین،سیستم به صورت اتوماتیک یه ستاره از همه بازیکنا کم میکنه! دلیلشم اینه که اگه کم نکنه مثلا یه تیم از لیگ 1 برسه لیگ 11 هر بازیکنا نمیشه که 11 تا ستاره داشته باشن!!! یکی ازشون کم میکنه که توازن برقرار بشه
معمولا 5 ستاره ها جزو بازیکنای عالی هستن. ستاره نارنجی و قرمز که بهشون اضافه بشه یعنی بازیکنای سوپر استار! بازیکنایی که سطحشون نسبت به این لیگی که بازی میکنن بالاتره!
به طور مثال الان بازیکنایی که تو سطح لیگ من هستن قدرتشون بین 50 تا 80 متغیره. 50 تا 55 1 ستاره، 55 تا 60 2 ستاره، 60 تا 65 3 ستاره، 65 تا 70 4 ستاره و 70 تا 75 5 ستاره هستن!
یه جورایی محدودیت قدرت رو نشون میده.دیگه بازیکنای مثلا 75 به بالا سوپر استار محسوب و رنگ ستاره آخریشون فرق میکنه

aliexpress
06-01-2014, 18:35
سلام دوستان ، چند تا از بازیکنام قراردادشون تموم شد ، فصل پیش باهاشون قرارداد نبستم که 1فصل از دستم نپره ، اما وقتی امروز باهاشون قرارداد بستم زد 2 فصل دیگه قرارداد دارم ، چرا 3فصل نزد؟:sad:
احتمالا به خاطر اونکه قرادادشون رو تمدید نکرده بودی قراداد -1 شده بوده که به اضافه 3 فصل میشه 2 فصل دیگه قراداد باقی مونده!
حالا باهاشون تمدید نکردی بازیکنات از تیم نرفتن؟؟؟

M@hdi.R
06-01-2014, 21:56
من میخوام واسه تیمم به جز لوگوی خود تیم،عکس بذارم....چجوری باید این کار رو انجام بدم؟

Ali kian
06-02-2014, 01:05
نه علی جان،1- نشده بود ، امتحان کرده بودم ، فصل قبل علامت سوال جلو اسمشون و عدد 1 بود ، اگه روزای اول فصل جدید تمدید کنی نمیرن، فصل پیش تمدید نکردم که امروز با شروع شدن فصل جدید تمدید کنم و بشه 3 ساله بست ، میخاستم 1 سالش سوخت نره واسه فصل پیش اما نشد ، تمدید کردم اما 2ساله قرارداد بسته بجای 3ساله

from_hell
06-02-2014, 15:01
یه سوال فنی :babaa:
چه جوری میتونم این بازی رو ریست کنم ؟
از اول اول بیاد:ghelyon:
( با پاک کردن درست نمیشه ) :chi migi:

M@hdi.R
06-02-2014, 15:13
برو تو setting ...کنار عکس علامت سوال نوشته logout.

from_hell
06-02-2014, 15:57
مرسی دوست عزیز اما وقتی پاک کردن برنامه رو امتحان کردم پس log out هم امتحان کرئم جواب نداده :ey babaaa:
اصلا من بازی رو نصب کردم تیمم صبحش بازی کرده بود !!!

Ali kian
06-03-2014, 01:07
نمیشه عزیز ، همه راه هارو دوستان رفتن نشده ، فقط 1 راه داره ، گوشیتو عوض کنی ، خخخخخخ
مهدی توضیح بده ، منظورتومتوجه نشدم ، یعنی چی غیر از لوگو میخای عکس بذاری؟ منظورت عکس کنار لوگو هست تو بازیا؟ اگه اونه ، اون عکس فیس.بوکه ، باید از فیس.بوک متصل بشی.

M@hdi.R
06-04-2014, 00:55
اولین بازیمو تو لیگ با شش گل بردم و الان با تفضل +6 تو لیگ اولم.....حریفمم یه تیم آلمانی بود....راستی برا من تو انجمن تو قسمت نوشتن پست اینتر که میزنم خط جدید نمیره،میخواستم بدونم واسه بقیه هم همینه؟؟؟

from_hell
06-04-2014, 14:22
چرا میشه رفتم تو سایت رسمیش نوشته باید 70 روز deactive باشی :danc:
منم دیگه تصمیم گرفتم ادامه بدم lay_;;
حداقل تو لیگ دومم با یه بازی کمتر :ghelyon:

from_hell
06-04-2014, 14:25
حاجی هر جور جنگولک بازی بخوای در بیاری باید توکن خرج کنی
من همه کار کردم اما با نصب برنامه هایی که میگه هم توکن نمیده
فقط اسپانسر و دعوت دوستان جواب میده heey::

M@hdi.R
06-04-2014, 19:28
اسم تیماتونو بگین با هم friend شیم.

from_hell
06-05-2014, 10:55
مگه میشه ادد کرد ؟
من دیدم فقط از طریق فیسبوک میشه سرچ کرد

آقا دوتا پسر برزیلی ادد کردم خیلی تعطیلن ، روزی 5 تا مسابقه دوستانه میزاردن باهام :balesh:
تیمم دیروز 11-0 برد و رفتیم صدر جدول ، اما به لطف بازی دوستانه های زیاد خسته شد این بازی مقابل تیم دوم لیگ مساوی کردم crying::-:ey babaaa:

Hamidreza123
06-05-2014, 13:17
چجوري اكادمي بهت بازيكن ميده؟؟؟

aliexpress
06-06-2014, 14:56
چجوري اكادمي بهت بازيكن ميده؟؟؟

آکادمی رو اگه ساخته باشین بستگی به سطحش از هر یک ماه تا هر دو هفته یک بار دو تا بازیکن جوان 18 ساله بهتون میده

salar_ss
06-09-2014, 00:33
ss اسم تیمم لول 6 تمام دوره لیکها رو قهرمان شدم اما تو حذفی و شامپیون بالاتر از 3 نشدم ...سایت باحالی هست اینجا

Hamidreza123
06-10-2014, 19:39
چجوري بايد اكادمي درست كرد؟

aliexpress
06-10-2014, 21:37
چجوري بايد اكادمي درست كرد؟

وارد بخش stadium بشید. توی صفحه جدید منطقه ورزشگاه شمارو نشون میده.سمت راستش محل آکادمی هست.میتونین بسازین و ارتقاش بدین تا سریع تر بازیکن گیرتون بیاد

majid_f
06-11-2014, 10:51
بچه ها سلام
من الان مدت چند ماهی میشه که دارم این بازی رو میکنم و الان توی سطح 5 هستم
دیروز اکانت فیس بوک رو واردکردم, حالا میخام اکانت فیس بوکمو از روش بردارم. اما نمیدونم چیجوری ! :sad:
نمیتونم با $$$$$ شکن وصل بشم چون مرتب قطع میشه
کمککککککککککککککککک
چیجوری میتونم اکانت فیس بوک رو از روش بردارم

ممنون از کمکتون :)

Ali kian
06-11-2014, 18:00
مجیدجان سلام ، خوش اومدی ، منم لول 5 هستم ، متاسفانه بایدبگم نمیتونی دیگه اکانت فیس .بوکتو برداری از بازی ، البته 100درصد مطمءن نیستم ، اما بعید میدونم ، دوستان واسه بار اول توی این چند ماهی که بازی میکنم از جام حذفی با بد شانسی و در مجموع با نتیجه 2 بر 1 حذف شدم ، قهرمانیاتون درکل بازی چه تعداد بوده؟ خودم از 3فصل 5 قهرمانی ، 3 نایب قهرمانی و1نیمه نهایی(سومی) . قدرت تیمم 40 هست توی لول 5

mhk2012
06-11-2014, 18:06
با سلام.
من تازه بازی رو شروع کردم به نظر شما من اول کدام ساختمان را بسازم یا ارتقا بدم؟(stadium-medical-utilities-parking-training-youth)

majid_f
06-11-2014, 23:28
یعنی باید اکانتمو پاک کنم و دوباره از اول؟!!!!!

mhk2012
06-12-2014, 11:11
با سلام.
من تازه بازی رو شروع کردم به نظر شما من اول کدام ساختمان را بسازم یا ارتقا بدم؟(stadium-medical-utilities-parking-training-youth)

اگر میشود زود جواب بدهید؟

ali.chila
06-12-2014, 12:17
بالاخره پرچم و لباس ایران هم به فروشگاه اضافه شد

from_hell
06-12-2014, 12:53
اره نامردا گذاشتنش آخرین تیم جام جهانی

from_hell
06-12-2014, 12:56
اگر میشود زود جواب بدهید؟

آقا به نظر من
medical و training بسازی اول بهتره
چون اولا آکادمی بسازی کلی پول ازت کم میشه
دوما اینجوری هم بازیکنات مصدومیتشون هوب میشه هم تمرینا اثرشون بهتر میشه

from_hell
06-12-2014, 13:00
یعنی باید اکانتمو پاک کنم و دوباره از اول؟!!!!!

دوست عزیزی که با فیسبوک وصل شدی
شما دیگه راهی نداری
منم این مشکل دارم اما ادامه میدم
چون تنها راه اینکه تیمتو پاک کنی و بری از اول بازی log in نشدن طی مدت 70 روزه !!!!

aliexpress
06-12-2014, 13:58
آقا به نظر من
medical و training بسازی اول بهتره
چون اولا آکادمی بسازی کلی پول ازت کم میشه
دوما اینجوری هم بازیکنات مصدومیتشون هوب میشه هم تمرینا اثرشون بهتر میشه

منم با این دوستمون موافقم.آکادمی رو زیاد ارتقا ندید.مثلا تا لول 5 6 اینا بسه.من الان کامل ارتقا دادم حسابی توکن جمع میکنم یه سری 2 تا بازیکن میده باهاشون قرارداد میبندم.کمتر از دو هفته بعد دوباره بعم بازیکن میده.در صورتی که من توکنم به حد نصاب نمیرسه و مجبورم قیدشون رو بزنم!

اولویت رو بزارید روی بسته ها و استادیوم.اگه گنجایش استادیوم تون کمه اونو ارتقا بدین.یا اگه دادین بقیه رو ارتقا بدین.پارکینگ و رستوران زیر مجموعه ورزشگاه محسوب میشن.اگه ارتقاشون دادین باید ورزشگاتونم ارتقا بدین

aliexpress
06-12-2014, 14:33
ورژن جدید بازی 2.25 به پست اول اضافه شد!

در ضمن یه تذکر هم گذاشتم برای تازه واردین که اشتباهاتی که بعضی از دوستان انجام دادن و شاید موجب وصل نشدن به بازی بشه،رو انجام ندن!

لطفا بخونیدش!

aliexpress
06-12-2014, 15:16
راستی بچه ها امروز عکس پس زمینه بازی رو عوض کردن.چه باحال شده!حالا شک دارم به خاطر آپدیت کردنش اینجوری شده یا خودشون اینجوریش کردن! ولی به هر حال خیلی باحال شده یه عذر خواهی کوچولو هم بکنم بابت اینکه کم سر میزنم این روزا ، ایام امتحانات هست و ما هم گرفتار درس خوندن، دیگه واسه همین کمتر میایم. شانس گند من این روزا سرعت نت من از افتضاح هم یه چی اونور تره! تو لیگ فعلا رتبه یازدهم رو در اختیار دارم!!! این روزا اصن وقت نمیکنم بیام ترکیب بچینم.فقط میام میبینم بازی داشتم مثلا 5 تا هم خوردم :| خلاصه اوضاع داغووووون. بودجه باشگاهم امروز شد 285 میلیون دلار ! بازیکن که نمیتونم بخرم! هی پول جمع میکنم!!:sad:

ali.chila
06-12-2014, 16:47
خودشون اتوماتیک پس زمینه و کلا تم بازی رو عوض کردن.هم واسه موبایل هم فیسبوک.من بدون آپدیت بازی وقتی واردش شدم دیدم همه چیش تغییر کرده

aliexpress
06-13-2014, 16:21
سلام خدمت دوستان عزیزم

امروز داشتم تاپیک های فروم اصلی بازی رو میگشتم به یه تاپیک برخوردم که برام جالب بود!

تو این تاپیک انواع و اقسام سیستم های بازی رو تو یه جدول قرار داده بود و جلوی هر کدوم ضد اون سیستم رو نوشته بود

منم این جدول رو براتون کپی کردم اینجا شاید کمکی بشه تا توی بازی هاتون ازش استفاده کنید

البته یه سری از قسمت های جدول برای خودمم گیج کننده بود و زیاد سر در نیوردم...

اگه ازش استفاده کردین نتیجش رو اینجا بزارین تا ببینیم این جدول تا چه حدی درست عمل کرده!

البته اینایی که اینجا گذاشته حتما دلیل نمیشه که اگه شما ضد سیستم گذاشتین حتما بازیتونو ببرین.

این جدول هنوز امتحان نشده از طرف ماها، پس اگه نتیجه نگرفتین شاکی نشین!

اینم از اون جدول :

Formation
Counter Formation

3N-2-2-2-1 Butterfly
4-2-2-2, 4-3N-2(AML/AMR)-1

3N-1-2-1-3
4-1-3N-2, 4-5-1V

3N-1-3W-1-2 Dandelion
4-5-1V, 4-4-2, 4-1-2-1-2 Wide Diamond

3N-1-3W-2(AMC)-1
4-5-1V

3N-1-4-1-1
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3N-1-4-2
4-5-1V

3N-2(DML/DMR)-2-1-2
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3N-2(DML/DMR)-3N-2
4-1-2-1-2 Narrow Diamond, 4-5-1 Flat, 3-5-2 Flat

3N-2-3W(AML/AMC/AMR)-2
3-2-2-2-1 Butterfly, 4-4-2, 4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3N-3-2W(AML/AMR)-2
4-3N-2W-1

3N-4-1-2
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3N-4-3
4-3N-2(AML/AMR)-1, 4-4-2, 3-5-2

3N-5-1-1
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3N-5-2 Flat
3N-2-2-2-1 Butterfly, 4-3-2(AML/AMR)-1

3N-5-2 V-Style
4-3N-2(AML/AMR)-1, 4-2-2-2 Hexagon

3W-1-3N-1-2
4-5-1 V-Style

3W-1-3W-1-2
3W-2(DMC)-3N-1-1 Tower, 3N-5-2 Flat

3W-1-3W-2(AMC)-1
4-5-1 V-Style

3W-1-4-1-1
4-5-1 V-Style

3W-1-4-2
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3W-1-5-1
4-3N-2W-1

3W-2-3W-1-1 Maple Leaf
4-5-1 V-Style

3W-2(DMC)-2W-1-2
3W-5-2 V-Style

3W-2(DMC)-3W-1-1 Maple Leaf
3N-1-4-2

3W-2(DMC)-3W-2
3W-5-2 Flat

3W-2N-2N-2W-1
4-4-2

3W-4-1-2
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3W-4-3
4-2-2-2 Hexagon

3W-5-1-1
4-1-2-1-2 Narrow Diamond

3W-5-2 Flat
4-5-1 V-Style

3W-5-2 V-Style
3N-2-2-2-1 Butterfly

4-1-1-2N-2
4-5-1 V-Style

4-1-1-2W-2
3N-3W-2-2

4-1-2-1-2 Narrow Diamond
4-5-1V, 3-5-2V

4-1-3N-1-1
3N-5-2 V-Style

4-1-3N-2
4-3N-2(AML/AMR)-1

4-1-3W-1-1
5-1(DMC)-2-2

4-1-3W-2
4-5-1 V-Style, 4-4-2 Classic

4-1-4-1
4-2-2-2 Hexagon, 3W-4-3

4-1(DMC)-2-3
4-1-4-1

4-2-1-3
4-5-1 V-Style, 4-3N-2W-1

4-2-2-2 Hexagon
3N-4-1-2, 4-5-1 V-Style, 3-4-3

4-2(DMC)-1-2(AML/AMR)-1
5-2-2(AML/AMR)-1, 4-4-2 Classic

4-2(DMC)-1-2(AMC)-1
3N-1-4-1-1

4-2(DMC)-3W-1
3N-2-2-2-1 Butterfly

4-3N-1-2
4-3N-2(AML/AMR)-1, 4-5-1 V-Style

4-3N-2(AMC)-1
3W-2(DMC)-3W-1-1 Maple Leaf

4-3N-2W-1
4-4-1-1

4-3N-3
4-1-4-1

4-3W-1-2
4-1-4-1, 3N-1-4-2

4-3W-2(AMC)-1
3W-2(DMC)-3N-1-1 Tower, 4-5-1 Flat

4-3W-3
4-4-2, 4-5-1 V-Style

4-4-1-1
3-5-2 Flat, 4-5-1 V-Style

4-4-2
3N-4-1-2, 4-5-1 V-Style, 3N-2-2-2-1 Butterfly

4-5-1 Flat
3-5-2 Flat, 3-5-2 V-Style

4-5-1 V-Style
3N-2(DML/DMR)-3N-2, 4-3N-3

5-1-2-1-1 Narrow Diamond
3N-5-2 V-Style

5-1-2-1-1 Wide Diamond
3N-5-2 Flat

5-1-3N-1
3N-5-2 V-Style

5-1-3W-1
3N-5-2 V-Style

5-2-1-2 X-Style
3N-1-4-2

5-2(ML/MR)-2(AMC)-1
4-2-2-2 Hexagon

5-3N-2
3N-4-1-2, 4-4-2

5-3W-2
3N-4-1-2, 4-4-2

5-4-1
4-4-2, 3-5-2 Flat

-
-

[*=center]"W" = Wide
[*=center]"N" = Narrow
[*=center]"V-Style", "Narrow Diamond", "Wide Diamond" etc. = How the formation looks on the field or a special name for the formation.

aliexpress
06-13-2014, 17:00
خب اولین بازی رو خودم بر طبق دستوراتی که این جدول داده بود انجام دادم! البته با یه خورده تغییراتی که خودم ایجاد کردم

در ابتدا باید بگم من قدرتم 63.5 و حریفم 68
میانگین سنی من 23 سال و حریف 29.5 تقریبا

اینم ترکیب حریفم :

و اینم ترکیبی که خودم چیدم :

و اینم دستوراتی که برای بازی لحاظ کردم :

یه نما از بازیکنای حریف :

البته یه نکته هم باید بگم که حریفم دفاع نداشت و مجبور شد از هافبک دفاعی تو خط دفاع استفاده کنه!

و در آخر نتیجه بازی :

نتیجه جالب و عجیب بود! اما عجیب تر از نتیجه درصد مالکیت توپ برای من بود! 76 درصد به 24 درصد به سود من! جالبه نه؟!

البته با توجه به اینکه حریف یه مدافع نداشت خیلی زیاد نمیشه بهش اعتماد کرد! اما چیزی که مشخصه اینه که تو همچین حالتی درصد مالکیت توپ به طرز وحشتناکی به نفع شما میشه!

M@hdi.R
06-13-2014, 17:05
با چه نرم افزاری عکس گرفتی؟

aliexpress
06-13-2014, 21:00
با چه نرم افزاری عکس گرفتی؟

نرم افزار خاصی وجود نداره!
اکثر گوشی های سامسونگ این قابلیت رو دارن که از صفحه گوشی اسکرین شات بگیرن. با گرفتن همزمان دکمه home و دکمه قفل صفحه میشه اسکرین شات گرفت

mhk2012
06-14-2014, 18:43
سلام.مدیریت فوتبال دستی؟!!! اصلا فکر نمیکنم بازی جالبی باشه!!!
من که بازی نمیکنم...

آیا بازی دیگری مثل بازی Top Eleven هست؟
(من بازیم دچار مشکل شده و نیاز داره که به فیس بوک وصل بشود و هر کاری کردم نتوانستم درستش بکنم حتی اکانتم هم پاک کردم ولی درست نشد)
میتونم بازی Top Eleven رو بازی کنم یا نه باید بروم سراغ بازی دیگری؟
*ممنون*

aliexpress
06-14-2014, 19:50
آیا بازی دیگری مثل بازی Top Eleven هست؟
(من بازیم دچار مشکل شده و نیاز داره که به فیس بوک وصل بشود و هر کاری کردم نتوانستم درستش بکنم حتی اکانتم هم پاک کردم ولی درست نشد)
میتونم بازی Top Eleven رو بازی کنم یا نه باید بروم سراغ بازی دیگری؟
*ممنون*

تنها راه باقی مونده اینه که یه چیزشکن تهیه کنید و با همون اکانت فیسبوک وارد بازی بشید

M@hdi.R
06-14-2014, 20:21
نها راه اینکه تیمتو پاک کنی و بری از اول بازی log in نشدن طی مدت 70 روزه !!!!

meyy
06-15-2014, 11:53
چگونه به یک بازیکن ستاره اضافه میشود؟

M@hdi.R
06-15-2014, 12:32
چگونه به یک بازیکن ستاره اضافه میشود؟ باید بازی کنی با حریفات تا بسته ی تمرینی جایزه بگیری بعد تو بخش Traning هر بازیکنی که بسته تمرینی داره رو پیشرفت میدی بعد یه مدت پیشرفت ستاره ها کم کم زیاد میشن.

aliexpress
06-15-2014, 14:34
چگونه به یک بازیکن ستاره اضافه میشود؟

باید بازی کنی با حریفات تا بسته ی تمرینی جایزه بگیری بعد تو بخش Traning هر بازیکنی که بسته تمرینی داره رو پیشرفت میدی بعد یه مدت پیشرفت ستاره ها کم کم زیاد میشن.

با تشکر از آقا مهدی

با مثال بهتر توضیح میدم:

مثلا یه بازیکن 2 ستاره دارین با قدرت 39

وقتی قدرتش شد 40 3 ستاره میشه. و وقتی قدرتش به 45 رسید میشه 4 ستاره و همینطور این روند ادامه پیدا میکنه

5 10 15 20 25 30 35 40 45 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 100 و ....... الی آخر

این ها اعدادی هستند که وقتی بازیکن تون به این قدرت ها برسه یه ستاره بهش افزوده میشه

aliexpress
06-15-2014, 21:12
سلام دوباره خدمت دوستای عزیز

امروز خواستم یه بار دیگه قسمت تبلیغات یا همون توکن های رایگان رو امتحان کنم و موفق شدم از یکی از اون پیشنهاد ها 2 تا توکن رایگان بدست بیارم

واسه کسانی که هنوز با این قسمت آشنایی ندارن آدرس این قسمت رو میدم

روی موبایل وقتی وارد بازی شدین پایین روی تعداد توکن شما رو نشون داده.روش کلیک کنید و وارد یه صفحه جدید میشید

3 قسمت داره Buy ، Free و Redeem . روی قسمت Free برید و اولین آفر یعنی SponserPay رو بزنین. وارد یه صفحه جدید میشید. نرم افزار Mobogenie رو دانلود و نصب کنین و 2 تا توکن رایگان بدست میارید

پیشنهادای دیگشو امتحان نکردم. شما اگه امتحان کردین و نتیجه داد خبرشو به ما هم بدین

موفق باشید

meyy
06-16-2014, 17:00
یه بازیکن خواستم بخرم 18 ساله و 600 هزار و لی 20 توکن دادم آخرش هم رقیب بردش،لعنتیom::

ahosein
06-16-2014, 17:41
گزینه اي هم داره که باید آدرس ایمیلت رو وارد کنی. بعد یه ایمیل برات میفرسته. اگه روی اون لینک داخلش کلیک کنید بهتون 28 تا توکن میده . منتها سایتی که باز میشه $$$$$ه و باید $$$$$شکن داشته باشید به خاطر همینم من نتونستم بگیرمش.

aliexpress
06-16-2014, 17:46
یه بازیکن خواستم بخرم 18 ساله و 600 هزار و لی 20 توکن دادم آخرش هم رقیب بردش،لعنتیom::

من که یه سری 12 تا توکن حروم کردم و آخرش توکن هام تموم شد و یارو همینجور داشت چکش میزد کصافط !!!

خلاصه رقابت کردن با اینا توکن تو جوب ریختنه!lol:-

اونا پول میدن 100 50 تا توکن میخرن... فکر میکنی با 20 تا توکن میتونی باهاشون رقابت کنی؟!

یعنی کافیه طرف یه بازیکنی رو بخواد. دیگه همه چی تمومه! :| :daghon:

من که دیگه تنها امیدم به آکادمیه

aliexpress
06-16-2014, 17:55
گزینه اي هم داره که باید آدرس ایمیلت رو وارد کنی. بعد یه ایمیل برات میفرسته. اگه روی اون لینک داخلش کلیک کنید بهتون 28 تا توکن میده . منتها سایتی که باز میشه $$$$$ه و باید $$$$$شکن داشته باشید به خاطر همینم من نتونستم بگیرمش.

عزیز میتونی بگی اسمش چیه؟

من که هر چی گشتم پیشنهادی با 28 تا توکن وجود نداشت!

یکی 27 تا بود و یکی دیگه 41

mehdi111111111111
06-17-2014, 23:13
من الان سه چهار روزه بعد از آخرین آپدیتی که اومد دیگه نمی تونم از طریق هیچ اینترنت وایرلسی کانکت بشم و ارور میده مدام
ولی جالبه که از طریق اینترنت سیم کارت می تونم برم که خوب اونم سرعتش افتضاحه
کسی مشکل من رو پیدا کرده؟ راه حلی چیزی داره؟

aliexpress
06-18-2014, 12:04
من الان سه چهار روزه بعد از آخرین آپدیتی که اومد دیگه نمی تونم از طریق هیچ اینترنت وایرلسی کانکت بشم و ارور میده مدام
ولی جالبه که از طریق اینترنت سیم کارت می تونم برم که خوب اونم سرعتش افتضاحه
کسی مشکل من رو پیدا کرده؟ راه حلی چیزی داره؟

من بازیم به آخرین نسخه آپدیت هست و به راحتی وارد بازی میشم

به احتمال زیاد مشکل از سرویس دهنده اینترنت تون هست

Cupal
06-19-2014, 13:46
سلام.من تازگيا بازيو شروع كردم.لولم ٢ هست. خواستم بدونم چطور ميشه توكن بيشتري جمع كرد؟ راهي بجز صبر كردن و اينكه لسپانسرم روزي ١ توكن بده وجود داره؟
بعدم اينكه يادمه گفتين ٣٥ ميليون خرج خريد بازيكن كردين. خب مسلما هر بازيكن حداقل ٦-٧ تا توكن ميخواد خريدش، اينا رو از كجا آوردين؟
من يه سري ٧تا توكن واسه خريد يه بازيكن دادم آخرشم توكنم تموم شد نتونستم بخرمش

aliexpress
06-19-2014, 16:53
سلام.من تازگيا بازيو شروع كردم.لولم ٢ هست. خواستم بدونم چطور ميشه توكن بيشتري جمع كرد؟ راهي بجز صبر كردن و اينكه لسپانسرم روزي ١ توكن بده وجود داره؟
بعدم اينكه يادمه گفتين ٣٥ ميليون خرج خريد بازيكن كردين. خب مسلما هر بازيكن حداقل ٦-٧ تا توكن ميخواد خريدش، اينا رو از كجا آوردين؟
من يه سري ٧تا توكن واسه خريد يه بازيكن دادم آخرشم توكنم تموم شد نتونستم بخرمش

سلام.خوش اومدین به جمع ما

یه راه دیگه هست که از طریق تبلیغات و پیشنهاد هایی که خود بازی گذاشته میشه توکن بدست آورد. به آفر ها نگاه کنین و چیزایی که ازتون خواسته رو انجام بدین توکن گیرتون میاد. یکیشو که خودم همین چند روز پیش امتحان کردم و توکن گیرم اومد تو این پست ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) توضیح دادم

در مورد خرید بازیکنام باید بگم اون مربوط به چند مدت پیش میشه، که من تو لول های پایین تر بودم... و خرید بازیکن تو لول های پایین تر به مراتب راحت تره.من اون موقع ها واسه خرید هر بازیکن یه توکن میدادم فقط!!!

یعنی اگه کسی پیشنهاد رو پیشنهاد من میزد من اون بازیکن رو بیخیال میشدم. اما تو لول های بالا مثل الان من با این کار به هیچ جایی نخواهید رسید!!!

meyy
06-21-2014, 00:44
چگونه قیمت یک بازیکن افزایش پیدا میکند؟چون من بازیکن دارم چندین فصله بازی میکنه کلی پیشرفت کرده ولی هیچی به قیمتش اضافه نشده؟:eee:

aliexpress
06-21-2014, 02:58
چگونه قیمت یک بازیکن افزایش پیدا میکند؟چون من بازیکن دارم چندین فصله بازی میکنه کلی پیشرفت کرده ولی هیچی به قیمتش اضافه نشده؟:eee:

بازیکنان هر چی به سنشون افزوده بشه قیمتشون کمتر میشه. فقط احتمال میدم بازیکنای جوون تا سن 25 سالگی یا همین حول حوش قیمتشون زیاد بشه با افزایش قدرتشون،اما بعد از اون دچار افت قیمت بشن

Cupal
06-21-2014, 11:40
سلام.خوش اومدین به جمع ما

یه راه دیگه هست که از طریق تبلیغات و پیشنهاد هایی که خود بازی گذاشته میشه توکن بدست آورد. به آفر ها نگاه کنین و چیزایی که ازتون خواسته رو انجام بدین توکن گیرتون میاد. یکیشو که خودم همین چند روز پیش امتحان کردم و توکن گیرم اومد تو این پست ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) توضیح دادم

در مورد خرید بازیکنام باید بگم اون مربوط به چند مدت پیش میشه، که من تو لول های پایین تر بودم... و خرید بازیکن تو لول های پایین تر به مراتب راحت تره.من اون موقع ها واسه خرید هر بازیکن یه توکن میدادم فقط!!!

یعنی اگه کسی پیشنهاد رو پیشنهاد من میزد من اون بازیکن رو بیخیال میشدم. اما تو لول های بالا مثل الان من با این کار به هیچ جایی نخواهید رسید!!!
ممنون از جوابت
چطور ممكنه با يدونه توكن بازيكن بخري؟
تقريبا هر بازيكن ٤ستاره يا بالاتر هست براش خريدار زياده.
اگه بشه يه سري توضيح درمورد ترفند هاي خريد بازيكن بدي ممنون ميشم
مرسي

meyy
06-21-2014, 12:46
چند روز پیش 20 توکن دادم ولی نتونستم بخرمش ولی از دیروز تا الان با 6 توکن 4 بازیکن عالی خریدم
1.روزهای یکشنبه خرید نکنید 2.به مقدار موجودی رقیبتون توجه کنید 3.هیچوقت بیشتر از 2 توکن برای یک بازیکن خرج نکنید

Cupal
06-21-2014, 15:02
مرسي
نميشه خودمون يه قيمت بالاييو واسه يه بازيكن پيشنهاد بديم كه رقيبمون نتونه رقابت كنه؟
فقط خودش اتوماتيك پيشنهاد ميده؟

aliexpress
06-21-2014, 17:37
ممنون از جوابت
چطور ممكنه با يدونه توكن بازيكن بخري؟
تقريبا هر بازيكن ٤ستاره يا بالاتر هست براش خريدار زياده.
اگه بشه يه سري توضيح درمورد ترفند هاي خريد بازيكن بدي ممنون ميشم
مرسي

خب اون بستگی به شانس شما داره. و البته در نظر گرفتن یه سری جوانب! اینکه مثلا چه ساعتی برین تو بازار یا چه روزایی باشه.لول شما چند باشه و ....
لول های پایین تر چون بازیکنان واسه گرفتن توکن و کسب درامد خیلی راحت نیستن بهتر میشه بازیکن خرید. البته بعضی وقتا هم شده بود که من بازیکنارو از دست میدادم!

حالا میخوام یه پست در مورد نحوه خرید و فروش بازیکن بزارم...شما هم منتظر بمونید شاید بتونید ازش استفاده کنید!

emad9835
06-21-2014, 18:33
سلام من تازه وارد این انجمن شدم. جای باحالیه. من تازه این بازیو نصب کردم. تیمم لول1 اول جدول با اختلاف 14 امتیاز اما میدونم لیگهای بعدی کار سخت تری دارم. اما تو ادلیستم تیم با 10واحد بیشتر از من هست که راحت ممیارمش. میخواستم بگم درمورد پیشنهاد های فری برای توکن نمیدونم چکار کنم ''نرم افزاراشو. دان میکنم ولی بهم توکن نمیده یه بار داد ولی بعد اون دیگه نشد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

aliexpress
06-21-2014, 18:41
سلام به همه دوستان

امروز میخوام یکی از ترفند های جالب بازی رو بهتون بگم

برای کسانی که هنوز اطلاعی از این ترفند ندارند!

این ترفند بیشتر به درد کسانی میخوره که تو لول های پایین هستند و پول کمی برای خرد بازیکن دارند.برای انجام این کار شما کافیه یه توکن داشته باشید

خب

فرض میکنیم شما یه بازیکن خیلی خوب یا تقریبا خوب دارید که حالا به هر دلیلی میخواین بفروشینش!

روی اسم بازیکنتون کلیک کنید تو نوار بالایی که قدرت بازیکن و چیزای دیگه رو نشون میده سمت راست بالای کادر یه مثلث آبی رنگ هست، روی اون کلیک کنید

وارد یه صفحه جدید که بیوگرافی بازیکن هست میشید.حالا اسم و فامیلی بازیکن رو به یکی از بازیکنای مشهور دنیای واقعی عوض کنید! مثل لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو یا فرانک ریبری و ....

فقط حواستون باشه که پستش رو در نظر بگیرید! یعنی اگه بازیکنتون که میخواین بفروشینش دفاع هست اسمشو نزارید لیونل مسی!! بزارید مثلا جرارد پیکه!

و اسم و فامیلی جدید بازیکن رو که نوشتید به طور مثال اگه مهاجم میخواستین بفروشین اسمشو گذاشتین لیونل مسی حتما ملیتش رو به آرژانتین تغییر بدین!

این کار ها براتون یک توکن خرج داره!

اطلاعات رو ذخیره کنید. و حالا میتونین بازیکنتون رو بفروشین.به احتمال زیاد خیلی بیشتر از قیمت واقعی بازیکن پول گیرتون میاد!چون خیلی از پلیر ها دنبال بازیکنای معروف میگردن که بگن آره! ما یه همچین بازیکنای قدرتمندی داریم!!!

موفق باشید

aliexpress
06-21-2014, 19:21
دوستان یه تاپیک پیدا کردم تو انجمن اصلی بازی که یکی از پلیر های با تجربه بازی دانش خودش از بازی رو با بقیه پلیر ها در میون گذاشته بود

چون یه خورده طولانیه و بخش های مختلفی داره من سعی میکنم هر روز یکی یا دو بخش رو براتون ترجمه کنم تا بتونیم از تجربیاتش استفاده کنیم

البته بازم میگم تایید شده نیست این مطالب و فقط ترجمه پست های سایر بازیکنان هست!

از اونجایی که بخش نقل و انتقالات بخش بزرگی از بازی رو تشکیل میده و با این شرایط ما ایرانی ها تو بازی،ترجیح دادم اول از قسمت نقل و انتقالات شروع کنم که مهم تر از سایر قسمتاست!

Transfers : نقل و انتقالات

روز : بهترین و بدترین روز برای خرید و فروش بازیکن روز های اول فصل هست.بهترین روز برای فروش بازیکن، و بدترین برای خرید بازیکن! چرا که تو این روز بسیاری از پلیر های دنیا

دنبال بازیکن برای خرید میگردن.اگه بخواید بازیکن بخرید باید علاوه بر اینکه توکن و بودجه خیلی زیادی داشته باشید ، با بسیاری از بازیکنای دیگه که دنبال خرید بازیکن هستند

بجنگید!

زمان : این خیلی مهمه و شما باید بدونید که چه زمانی پیشنهاد بدید و چه زمانی از این کار خودداری کنید! بهترین زمان صبح هست، موقعی که پلیر های زیادی آنلاین نیستند.حدود

ساعت 6 تا 8 صبح بهترین زمان هست.اما در نظر داشته باشید که همیشه بازیکنانی وجود دارند که زرنگ تر از شما باشند و با توکن های فراوان انتظار شمارا بکشند!این اتفاق ممکنه

برای همه و توی هر زمانی رخ بده. ( یه نکته هم خودم اضافه کنم. برای خرید بازیکن خیلی مهمه که بدونید تو چه ساعتی پیشنهاد بدید که مردم قاره اروپا و آسیا بیدار نباشند! )

وضعیت اتصال اینترنت : اگر شما اینترنت بد یا نه چندان خوبی داشته باشید، از پیشنهاد دادن در ثانیه های آخر خودداری کنید.یک تاخیر کوچک باعث از دست رفتن توکن شما خواهد

شد و در نتیجه شما یک بازیکن رو به آسانی از دست بدید.

از دست دادن توکن : تعداد زیادی از پلیر ها بعد از اینکه با یکی 2 تا توکن پیشنهاد دادند سپس شروع به گریه کردن میکنند!!! چون که اون ها هیچ شانسی برای خرید بازیکن ندارند!

بنابراین در صورتی که حداقل 5 تا یا بیشتر توکن ندارید از پیشنهاد دادن خودداری کنید!

موفق باشید!

aliexpress
06-23-2014, 09:43
سلام من تازه وارد این انجمن شدم. جای باحالیه. من تازه این بازیو نصب کردم. تیمم لول1 اول جدول با اختلاف 14 امتیاز اما میدونم لیگهای بعدی کار سخت تری دارم. اما تو ادلیستم تیم با 10واحد بیشتر از من هست که راحت ممیارمش. میخواستم بگم درمورد پیشنهاد های فری برای توکن نمیدونم چکار کنم ''نرم افزاراشو. دان میکنم ولی بهم توکن نمیده یه بار داد ولی بعد اون دیگه نشد چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام.خوش اومدی
امیدوارم فعالیت تون بیشتر بشه

اره خیلیاشون نمیدن ولی اونی که صفحه های قبل معرفی کردم توکن میده

aliexpress
06-23-2014, 09:50
مرسي
نميشه خودمون يه قيمت بالاييو واسه يه بازيكن پيشنهاد بديم كه رقيبمون نتونه رقابت كنه؟
فقط خودش اتوماتيك پيشنهاد ميده؟

خیر.سیستم خودش به صورت اتوماتیک 200 هزار یا 300 هزار و یا بالاتر نسبت به پیشنهاد قبلی پیشنهاد میده

shervinno
06-23-2014, 11:50
سلام دوستای گلم سلام علی آقا تاپیک خیلی خوبی ساختی دمت گرم
تیمم shervinno FC با قدرت 25.9 من 3روز دیگه بدون باخت میرم لول 4 تیم خوبی دارم از لول 1 همه جامارو بردم فقط تاحالا cup نبردم
چندتا موضوع میخوام مطرح کنم خوشحال میشم نظر بدبن..
1.من میخوام گوشیمو عوض کنم از اونجایی که اکانت فیسبوکم فعال نکردم مسلما وقتی بازیو توی گوشیه جدید نصب کنم دیگه تیم ندارم و باید از صفر شروع کنم om:: چیکار کنم؟
2.حریفم هم لول منه یعنی لول 3 قدرتش 36 خیلی بالاتره تو این لول غیر عادیه ..امکان داره از cheat استفاده کرده باشه؟ یا پول خرج کرده!!!
3.تا کی مهلت داری با بازیکنای تیمت قرار دادشونو تمدید کنی اگه نکنی چی میشه؟
4.من ترفند و تقلب برای این بازی برای pc زیاد دیدم شما میدونید روی گوشی تقلبی برای افضایش امکاناتش هست؟

aliexpress
06-23-2014, 19:35
سلام دوستای گلم سلام علی آقا تاپیک خیلی خوبی ساختی دمت گرم
تیمم shervinno FC با قدرت 25.9 من 3روز دیگه بدون باخت میرم لول 4 تیم خوبی دارم از لول 1 همه جامارو بردم فقط تاحالا cup نبردم
چندتا موضوع میخوام مطرح کنم خوشحال میشم نظر بدبن..
1.من میخوام گوشیمو عوض کنم از اونجایی که اکانت فیسبوکم فعال نکردم مسلما وقتی بازیو توی گوشیه جدید نصب کنم دیگه تیم ندارم و باید از صفر شروع کنم om:: چیکار کنم؟
2.حریفم هم لول منه یعنی لول 3 قدرتش 36 خیلی بالاتره تو این لول غیر عادیه ..امکان داره از cheat استفاده کرده باشه؟ یا پول خرج کرده!!!
3.تا کی مهلت داری با بازیکنای تیمت قرار دادشونو تمدید کنی اگه نکنی چی میشه؟
4.من ترفند و تقلب برای این بازی برای pc زیاد دیدم شما میدونید روی گوشی تقلبی برای افضایش امکاناتش هست؟

سلام. ممنون داداش. خیلی خوش اومدی
امیدوارم همینچوری یه ضرب بیای بالا!

1-فکر کنم فقط تنها راهش اینه که قبل از اینکه گوشیتونو عوض کنین اکانت فیسبوک تون رو وارد کنین. و با گوشی جدید با همون اکانت وارد بازی بشین تا اکانتتون نپره!

2-نه از چیت استفاده نکرده. همیشه تو هر لیگ چند تا تیم هستن که به اصطلاح غولی هستن برای خودشون.چون قدرتشون خیلی بیشتر از تیمای دیگست.به طور کلی من تا 15 واحد قوی تر تو لیگ خودم داشتم تا حالا.یه چیز عادیه

3-اونو تا حالا امتحان نکردم.ولی یکی از دوستان این کارو کرده بود.یعنی با بازیکناش قرارداد امضا نکرده بود و قراردادشون منفی شده بود.فکر کنم فصل بعدش باهاشون تمدید کرده بود که به جای 3 فصل ، 2 فصل قرارداد بسته بودن!

4-روی گوشی هست ولی اینکه کار کنه یا نه احتمالش خیلی کمه.ولی توصیه میکنم اصلا دنبال چیت نباشین.بازی به این خوبی! همین خوبه که با سختیا تیمو ببریم بالا. وگرنه با چیت که همه کار میشه کرد!

aliexpress
06-23-2014, 19:45
آخرین بار که از وضعیت خودم تو لیگ، اینجا گفته بودم یازدهم جدول بودم!. سیستم بازیمو از از 2-1-3-4 و 2-4-4 لوزی به 1-5-4 تغییر دادم و طی این مدت از یازدهم جدول به چهارم جدول صعود کردم!

اون 2 تا سیستم بازده خوبی دارن و لی نه همیشه! یه سری از بازی ها بدجوری شکست میخوری! اما این 1-5-4 حالا شاید مقابل تیمای ضعیف خیلی نتونی بازی پر گلی داشته باشی ولی حداقلش اینه که دیگه بازی هارو الکی نمیبازی!

خوشم میاد از این سیستم.

من تیمم در حال حاضر تو 3 تا پست ضعف داره. دفاع راست،هافبک راست و هافبک تهاجمی!

که امروز خداروشکر آکادمی یه دفاع راست بهم داد و تا حدود زیادی ضعف دفاع راستم رفع شد!

فقط مونده یه هافبک راست.....

Ali kian
06-24-2014, 01:53
آره علی جان ، قرارداد بازیکنا که تموم بشه چند روزی از فصل جدید از لیست تیم بیرون نمیرن، اما فقط چند روز ، اگه زود تمدید نکنین از تیمتون میرن
منم توی لیگ اولم ، چمپیوز لیگ نیمه نهایی رو بازی رفت 1 بر 0 بردم ، و واسه اولین بار توی این چند ماه توی جام حذفی نتونستم بیام بالا و با بد شانسی حذف شدم، قدرت تیمم 42 ، لول 5 هستم ، با همه سیستمی هم بازی میکنم

aliexpress
06-24-2014, 02:40
بچه ها دیروز یه تیم لول 13 ! بهم درخواست دوستی داده بود! قدرتشو دیدم فکم افتاد! 80 بود ! مونده بودم منو از کجا پیدا کرده.مشکوک شدم بهش واسه همین ردش کردم!

بازم به دوستانی که جدید بهم پیوستن تذکر میدم که به هر کسی درخواست دوستی نفرستین! یا درخواست هر کسیو قبول نکنین ! طرف ممکنه قبل از بازیای شما بیاد بازی دوستانه بندازه و شما متوجه نشید و امادگی جسمانی بازیکناتون رو بیاره پایین

پس احتیاط کنین

meyy
06-24-2014, 13:44
چه جوری لول تیم بالا یا پایین میشود؟به چی بستگی داره؟

aliexpress
06-24-2014, 18:24
چه جوری لول تیم بالا یا پایین میشود؟به چی بستگی داره؟

لول تیم؟!

شما اگه تو لیگ بین رتبه 1 تا 7 قرار بگیرین میرین لیگ بالاتر و لول تون هم یکی میره بالا.اگرم رتبه 7 پایین تر بشین تو لیگ خودتون میمونین. کلا چیزی به نام سقوط تو این بازی وجود نداره!

حالا شما مطمئنی سوالتو درست مطرح کردی؟من احساس میکنم منظورتون با چیز دیگه ای بوده!

meyy
06-24-2014, 22:55
منظورم Average Quality میباشد

aliexpress
06-24-2014, 23:01
منظورم Average Quality میباشد

میانگین قدرت کل تیم رو نشون میده.اگه بازیکن قوی تری رو بخرین این میانگین بیشتر میشه و اگه یکی از بازیکنای خوبتونو بفروشید این میانگین کمتر میشه

shervinno
06-25-2014, 08:25
بچه ها دیروز نیمه نهای کاپ به یه تیم که از خودم ضعیفتر بود 3-0 باختم و حذف شدم اصلا نمیدنم چرا با اینکه بازی رفت 4-2 برده بودم البته مشکل اینترنت داشتم سر بازیم نبودم اما بازم نمیدنم چرااااااashem:-:sad:
البته شبش یه حالی بهم داد بازی..با 7 تا توکن 3 تا بازیکن 5 ستاره در عرض 7 دقیقه خریدم باورم نمیشه:jeddiiiii:

aliexpress
06-25-2014, 16:49
بچه ها دیروز نیمه نهای کاپ به یه تیم که از خودم ضعیفتر بود 3-0 باختم و حذف شدم اصلا نمیدنم چرا با اینکه بازی رفت 4-2 برده بودم البته مشکل اینترنت داشتم سر بازیم نبودم اما بازم نمیدنم چرااااااashem:-:sad:
البته شبش یه حالی بهم داد بازی..با 7 تا توکن 3 تا بازیکن 5 ستاره در عرض 7 دقیقه خریدم باورم نمیشه:jeddiiiii:

اره قبول دارم بعضی وقتا سیستم بدجوری حال میده به آدم:danc:

from_hell
06-26-2014, 02:08
دوستان من چند وقت نیومدم اینجا
کامنتا رو خوندم
اول اینکه سیستم ضد رو قبول ندارم ، من کل فصل سیستمم یه چی بود ( تهاجمی ) و 4 بازی مونده به اتمام فصل قهرمان شدم
همش بستگی به طراحیت و بازیکنای اون پستت داره
برای خرید باید راز خریدن رو درک کنید ، واقعا خیلی راحت بازیکن میخرم
توجه کنید برای سیستم تهاجمی مدافعای قدرتمند و برای سیستم دفاعی مهاجم های قدرمتند نیاز دارین ( بخاطر تعداد کم )

barcaaaa
06-26-2014, 11:57
من یه مشکلی دارم و نمی تونم لاگ این بشم . بازی رو روی ایپدم نصب کردم و با فیسبوکمم ان شدم . ولی دیگه بازی لاگ این نمی شه . حتا با $$$$$ شکن و وی پی ان . 7 8 بار هم بازیو حذف کردمو از اپل استور دوباره نصب کردم ولی بازم لاگ این نمی شه . لطفا راهنمایی کنین . زود لطفا

aliexpress
06-26-2014, 15:26
من یه مشکلی دارم و نمی تونم لاگ این بشم . بازی رو روی ایپدم نصب کردم و با فیسبوکمم ان شدم . ولی دیگه بازی لاگ این نمی شه . حتا با $$$$$ شکن و وی پی ان . 7 8 بار هم بازیو حذف کردمو از اپل استور دوباره نصب کردم ولی بازم لاگ این نمی شه . لطفا راهنمایی کنین . زود لطفا

عزیز ما هزار دفعه گفتیم تحت هیچ شرایطی اکانت فیسبوک خودتونو وارد نکنین :| با این اوصاف فکر نمیکنم دیگه راهی باشه.به جز همون $$$$$شکن که اونم خودتون میگید نمیشه!

aliexpress
06-26-2014, 15:30
دوستان من چند وقت نیومدم اینجا
کامنتا رو خوندم
اول اینکه سیستم ضد رو قبول ندارم ، من کل فصل سیستمم یه چی بود ( تهاجمی ) و 4 بازی مونده به اتمام فصل قهرمان شدم
همش بستگی به طراحیت و بازیکنای اون پستت داره
برای خرید باید راز خریدن رو درک کنید ، واقعا خیلی راحت بازیکن میخرم
توجه کنید برای سیستم تهاجمی مدافعای قدرتمند و برای سیستم دفاعی مهاجم های قدرمتند نیاز دارین ( بخاطر تعداد کم )

تجربه ثابت کرده معمولا پلیر هایی که از یه سیستم یکسان استفاده میکنن و اونو تغییر نمیدن خیلی موفق تر از کسایی هستن که مدام در حال تغییر سیستم شون هستن!

barcaaaa
06-26-2014, 15:42
عزیز ما هزار دفعه گفتیم تحت هیچ شرایطی اکانت فیسبوک خودتونو وارد نکنین :| با این اوصاف فکر نمیکنم دیگه راهی باشه.به جز همون $$$$$شکن که اونم خودتون میگید نمیشه!

اقا از شانس بد ما . داشتم تو فصل اول قهرمان می شدم . عجب شانسی

aryan94
06-27-2014, 11:16
سلام بچه ها من تازه اومدم
میشه چند تا جواب بهم بدید
1. چجوری اادتون کنم؟!
2.چجوری اسم بازی کن تغییر بدم؟!

aryan94
06-27-2014, 11:18
راستی من از اکانت فیس بوک میرم از $$$$$ شکنم استفاده می کنم خیلی هم خوبه :دی

aryan94
06-27-2014, 11:23
ایول ههههههه رو بهترین بازی کنم اسم خودمو گذاشتم منم خیلی راحت بازیکن می خرم :دی چجوری اددتون کنم؟!

aryan94
06-27-2014, 11:34
من مقداری راهنمایی می خوام 2روزه وارد بازی شدم

aryan94
06-27-2014, 11:35
بازیکنانم خیلی خسته ان و دیگه استراحت ندارم روشون بزنم چیکار کنم؟!

هیچکس نیست جوااااااااااااااب بده؟!

aryan94
06-27-2014, 11:38
داداش لحظه ی آخر پیشنهاد بده حلهههه

aryan94
06-27-2014, 11:40
مجیدجان سلام ، خوش اومدی ، منم لول 5 هستم ، متاسفانه بایدبگم نمیتونی دیگه اکانت فیس .بوکتو برداری از بازی ، البته 100درصد مطمءن نیستم ، اما بعید میدونم ، دوستان واسه بار اول توی این چند ماهی که بازی میکنم از جام حذفی با بد شانسی و در مجموع با نتیجه 2 بر 1 حذف شدم ، قهرمانیاتون درکل بازی چه تعداد بوده؟ خودم از 3فصل 5 قهرمانی ، 3 نایب قهرمانی و1نیمه نهایی(سومی) . قدرت تیمم 40 هست توی لول 5

هر کس $$$$$ شکن خواست بگه من دارم بهش میدم کارشو انجام بده

aryan94
06-27-2014, 11:46
راستی چرا بعد از بازی ها هیچ پولی بهم نمیده چیکار کنم!؟

aryan94
06-27-2014, 11:52
من تیمیم Persian FC هست اددم کنید اگه میشه

Cupal
06-27-2014, 14:00
أخر هر فصل آيا ١ستاره از بازيكنا كم ميشه؟يني من خريد بازيكنو به اول فصل بعد موكول كنم؟آخه فصل قبل اينطور شد

aliexpress
06-27-2014, 15:18
أخر هر فصل آيا ١ستاره از بازيكنا كم ميشه؟يني من خريد بازيكنو به اول فصل بعد موكول كنم؟آخه فصل قبل اينطور شد

آخر هر فصل نه.

در صورتی که به لیگ بالاتر صعود کنین این اتفاق میوفته.خرید بازیکن هیچ فرقی نداره الان باشه یا اول فصل بعد .قدرتشون تغییر نمیکنه ولی فقط یه ستاره ازش کم میشه

aliexpress
06-27-2014, 15:26
من تیمیم Persian FC هست اددم کنید اگه میشه

متاسفانه بازی قابلیت اد کردن رو فقط از طریق فیسبوک میسر کرده!

aryan94
06-27-2014, 16:40
خوب اونایی که با فیس بوک اومدن بگن ادد کنیم 4 تا ایرانی با هم باشن لا اقل

aliexpress
06-27-2014, 16:55
دوستان عزیزی که جدید بهمون میپیوندن لطف کنن از صفحات اول تا آخر رو بازدید کنن.لا به لای صحبت های بچه ها نکات مهمی از بازی رو گفتیم که ممکنه نخونده باشین
حالا خودم سعی میکنم بگردم و لینک پست های مهم رو به پست اول اضافه کنم که کار راحتی داشته باشین
راستی یه چیز دیگه
من دوست دارم همه بچه ها تو بازی اگه تجربه جدید یا نکته جدیدی کشف کردن حتما اینجا بگن خیلی خوشحال میشیم.فقط نباید اینجور باشه که من و تعداد کمی از دوستان نکات بازی رو مطرح کنیم
پیشاپیش ممنون بابت همکاری تون:flowerysmile:

Arman_Fz
06-27-2014, 18:13
سلام دوستان.من لول 2 هستم.به نظرتون اگه از scouted players بازیکن بخرم خوبه یا نه؟

aliexpress
06-27-2014, 19:07
سلام دوستان.من لول 2 هستم.به نظرتون اگه از scouted players بازیکن بخرم خوبه یا نه؟

سلام داداش.خوشحالم به جمعمون اضافه شدی

به نظر من که فوق العادس! چی بهتر از بازیکنای scout ؟؟؟ فقط خودت میدونی که یه سری مشکلات داره. 50 تا توکن باید داشته باشی و پول خوبیم تو دستت باشه.ولی خوبیش اینه که دیگه کسی نیست که بخواد رقابت کنه و بازیکن رو بخره. و همچنین بازیکنای خیلی قدرتمند تو پست های مختلف رو بهت پیشنهاد میده!

Arman_Fz
06-27-2014, 21:49
سلام داداش.خوشحالم به جمعمون اضافه شدی

به نظر من که فوق العادس! چی بهتر از بازیکنای scout ؟؟؟ فقط خودت میدونی که یه سری مشکلات داره. 50 تا توکن باید داشته باشی و پول خوبیم تو دستت باشه.ولی خوبیش اینه که دیگه کسی نیست که بخواد رقابت کنه و بازیکن رو بخره. و همچنین بازیکنای خیلی قدرتمند تو پست های مختلف رو بهت پیشنهاد میده!

از لحاظ حقوق باهاشون مشکلی نخواهم داشت؟؟آخه حقوقشون خیلی بالاست.

aliexpress
06-28-2014, 01:33
از لحاظ حقوق باهاشون مشکلی نخواهم داشت؟؟آخه حقوقشون خیلی بالاست.

خب مشخصا وقتی قیمت خرید بالایی دارن حقوق بالایی هم خواهند داشت! همونطور که گفتم پول به اندازه کافی باید داشته باشین

Ali kian
06-28-2014, 01:39
یه تجربه دیگه اینکه اگه مثلا 5 روز مونده باشه تا آکادمی بهتون بازیکن بده و شما آپدیت کنین آکادمیتون رو ، اونوقت آکادمی از اول شروع به ساخت بازیکن میکنه ، ینی اون 2 تا بازیکنی که قرار بوده 5 روز دیگه بهتون بده از دستتون میپره ، پس من پیشنهاد میکنم هروقت بازیکن رو بهتون داد و در روزای اول ساخت بازیکن جدید بود آپدیت کنید ، این مورد در زمین تمرین و بیمارستان هم صدق میکنه ، داش aliexpress میخامت ، خیلی گلی ، دوستان موفق باشید تو بازیlove::

aliexpress
06-28-2014, 01:46
یه تجربه دیگه اینکه اگه مثلا 5 روز مونده باشه تا آکادمی بهتون بازیکن بده و شما آپدیت کنین آکادمیتون رو ، اونوقت آکادمی از اول شروع به ساخت بازیکن میکنه ، ینی اون 2 تا بازیکنی که قرار بوده 5 روز دیگه بهتون بده از دستتون میپره ، پس من پیشنهاد میکنم هروقت بازیکن رو بهتون داد و در روزای اول ساخت بازیکن جدید بود آپدیت کنید ، این مورد در زمین تمرین و بیمارستان هم صدق میکنه ، داش aliexpress میخامت ، خیلی گلی ، دوستان موفق باشید تو بازیlove::

آقایی داداش

آخ آخ خوب که گفتی! من خیلی وقت پیش این اتفاق واسم افتاده بود ولی بادم رفته بود الان که گفتی یادم اومد! 2 روز مونده بود بازیکن جدید بهم بده منم به شدت منتظر بودم!

رفتم آکادمی رو آپدیت کردم شد 22 روز!!!!! یعنی انقد ضد حال خوردم که حد نداشت!

خیلی خیلی ممنون که نکته به این مهمی رو مطرخ کردی roz::

Ali kian
06-28-2014, 01:58
راستی دوستان من لول 5 هستم و حداکثر قدرت توی این لول 44 هست که قدرت تیمم نزدیک به 43 هست ، این فصل لیگ رو قهرمان شدم ، چمپیوز لیگ هم نیمه نهایی و کاپ هم چند روز پیش حذف شدم ، اما این فصل خیلی بد شانسی آوردم توی بازی ، نمیدونم چرا مهاجمام توی بازیهای مهم توی چهار چوب نمیزنن، آمار شوتهای توی چارچوبم کمه بعضی از بازیا ، باید هر 3تارو قهرمان میشدم اما اشکال نداره ، محکمترو قویتر میریم واسه لول 6lay_;;

aliexpress
06-28-2014, 02:23
راستی دوستان من لول 5 هستم و حداکثر قدرت توی این لول 44 هست که قدرت تیمم نزدیک به 43 هست ، این فصل لیگ رو قهرمان شدم ، چمپیوز لیگ هم نیمه نهایی و کاپ هم چند روز پیش حذف شدم ، اما این فصل خیلی بد شانسی آوردم توی بازی ، نمیدونم چرا مهاجمام توی بازیهای مهم توی چهار چوب نمیزنن، آمار شوتهای توی چارچوبم کمه بعضی از بازیا ، باید هر 3تارو قهرمان میشدم اما اشکال نداره ، محکمترو قویتر میریم واسه لول 6lay_;;

داش علی داری کم کم بهم میرسیااااا:jeddiiiii:

من تو چمپیونز لیگ که نبودم.جام حذفی هم که همون اول حذف شدم:whistle3: فعلا تو لیگ سومم. اگه بازی فردا رو ببازم و رقیبام ببرن ممکنه تا رتبه 5 پایین بیام و نتونم برسم به چمپیونز.ولی چیزی که قطعیه اینه که فصل بعد ما لیگ 12 حضور داریم:ookk:

aryan94
06-28-2014, 11:25
سلام یه دروازه بازبان عالی گرفتم
یه برنامه گرفتم شماره میزنی هر گوشی که دستش گرفته میزنه ههههههه
آقا واسه خرید بازیکن لحضه آخر پیشنهاد بدید 100 درصد می برید

hawraman
06-28-2014, 16:59
سلام من سطح یک بودم امروز تو لیگ قهرمان شدم چند روز پیش هم جام حذفی رو بردم ولی نه جایزه قهرمانی لیگ رو بهم داد نه رفتم سطح بعدی چکار باید بکنم ممنون

Ali kian
06-29-2014, 01:06
سلام من سطح یک بودم امروز تو لیگ قهرمان شدم چند روز پیش هم جام حذفی رو بردم ولی نه جایزه قهرمانی لیگ رو بهم داد نه رفتم سطح بعدی چکار باید بکنم ممنون
سلام ، مبارک عزیز ، خوش اومدی به جمع ما ، فردا روز اول فصل آیندس ، هم جایزه لیگ رو بهت میده هم یه سطح میری بالاتر یعنی سطح 2 ، به برج شمسی خودمون 8 هر ماه فصل جدید شروع میشه به مدت یک ماه ، البته لیگ از 11 برج شروع میشه ، فردا اولین بازی جام حذفیت برگزار میشه ، حواست باشه حذف نشی و سه روز بعدش لیگت شروع میشه البته با لول 2 ، موفق باشی

aliexpress
06-29-2014, 01:07

سلام

جوایز رو اول فصل بعد بهتون میده.در صورتی هم که قهرمان لیگ شده باشین مطمئن باشین فصل بعد به لیگ بعدی صعود میکنین.سیستم تو همچین موردی اصلا اشتباه نمیکنه!

aliexpress
06-29-2014, 01:16
من بازی امروزمو باختم متاسفانه :daghon:
2 تا تیم پشت سرم بودن که اگه میبردن بالا سر من. یکیشون مساوی کرد اومد بالای من. یکی دیگش باخت و من با کمی شانس چهارم شدم و هم به لیگ بعد صعود کردم و هم به لیگ قهرمانان:ahaaaaaa:

aryan94
06-29-2014, 11:18
داداش به --- رفتم ساعت 5 بازی جام دارم :(((((((
بازی کنام دارن از خستگی می میرن هیچکاری هم نمی تونم بکنم یکی کمکم کنه تیمم Persian FC هست اگه کسی تونست کمک کنه 1 ماه بیل بیلک شکن مجانی مهمونه ماست

اکانت فیس بوکم Mohammadhosein kheradjoo هست اگر کسی می تونه اد کنه کمک کنه از خجالتش در میایم

Ali kian
06-29-2014, 12:07
سلام دوستان ، علی جان آکادمی امروز بهم بازیکن داده ، یکی سطحش 25 اون یکی هم 34 . چرا دادا ؟ من میانگین سطح تیمم 43 هست ، چرا اینهمه کمتر آخه ، باید یکی از بازیکنا سطحش از تیم بالاتر باشه یکیشم یکم پایینتر ، اما این افتضاحه که ، هیچکدوم به دردم نمیخورن
یه سوال دیگه : بازیکنایی که میان تو scout list از کجا میان ؟ ینی سیستم خودش میذاره یا پلیر ها میذارن ؟ اگه پلیرها میذارن چطوری و چیزیم گیرشون میاد از 50 token ?

shervinno
06-29-2014, 16:04
سلام بچه ها
آقا ما اومدیم لول 4 اونم بدون باخت و مساوی و با امتیاز کامل :/danc

فقط یه اتفاق جدید افتاد دیشب ساعت 9شب بازی داشتم صبح پا شدم 9:30 دیدم اصلا بازیکنام ریکاوری نشدن اصلا به کاندیشنشون اضافه نشده بود :fek konam:
ساعت با بازیکنای خسته بازیه امروزمو انجام دادم...آخه چراااا

aliexpress
06-29-2014, 17:42
سلام دوستان ، علی جان آکادمی امروز بهم بازیکن داده ، یکی سطحش 25 اون یکی هم 34 . چرا دادا ؟ من میانگین سطح تیمم 43 هست ، چرا اینهمه کمتر آخه ، باید یکی از بازیکنا سطحش از تیم بالاتر باشه یکیشم یکم پایینتر ، اما این افتضاحه که ، هیچکدوم به دردم نمیخورن
یه سوال دیگه : بازیکنایی که میان تو scout list از کجا میان ؟ ینی سیستم خودش میذاره یا پلیر ها میذارن ؟ اگه پلیرها میذارن چطوری و چیزیم گیرشون میاد از 50 token ?

سلام دادا
منم یادمه تو این همه مدت بازی که کردم فقط یه بار این اتفاق افتاده بود برام و کلی هم شاکی شده بودم!فکر میکنم سیستم جوری برنامه ریزی شده که برای هر پلیر به ندرت یه همچین اتفاقی بیوفته که بازیکنای خیلی ضعیفی بده.از شانس بد تو این اتفاق الان برات افتاد!
در مورد scout list هم باید بهت بگم که آره.اینارو خود سیستم میزاره و هر از گاهی بازیکن جدید هم بهش اضافه میکنه.پلیر ها چنین چیزی رو نمیزارن.اگه پلیر ها میزاشتن سرشون حسابی جنگ میشد!

aliexpress
06-29-2014, 17:57
سلام بچه ها
آقا ما اومدیم لول 4 اونم بدون باخت و مساوی و با امتیاز کامل :/danc

فقط یه اتفاق جدید افتاد دیشب ساعت 9شب بازی داشتم صبح پا شدم 9:30 دیدم اصلا بازیکنام ریکاوری نشدن اصلا به کاندیشنشون اضافه نشده بود :fek konam:
ساعت با بازیکنای خسته بازیه امروزمو انجام دادم...آخه چراااا

ایول داداش! با اینکه لیگ پایین بودی ولی باز هم همچین کاری شاهکاره که همه بازی هارو ببری! دمت گرمممم

ببین داداش تو بخش تمرین که بری قسمت exercises نوشته که هر 3 ساعت 5 درصد به کاندیشن بازیکنان افزوده میشه.

من فکر میکنم اشتباه میکنی،یعنی شاید بازیت ساعت 9 صبح بوده و شما نیم ساعت بعدش وارد بازی شدی! آخه سیستم انقد داغون نیست که همچین باگ مسخره ای بخوره!

Ali kian
سلام دادا
منم یادمه تو این همه مدت بازی که کردم فقط یه بار این اتفاق افتاده بود برام و کلی هم شاکی شده بودم!فکر میکنم سیستم جوری برنامه ریزی شده که برای هر پلیر به ندرت یه همچین اتفاقی بیوفته که بازیکنای خیلی ضعیفی بده.از شانس بد تو این اتفاق الان برات افتاد!
در مورد scout list هم باید بهت بگم که آره.اینارو خود سیستم میزاره و هر از گاهی بازیکن جدید هم بهش اضافه میکنه.پلیر ها چنین چیزی رو نمیزارن.اگه پلیر ها میزاشتن سرشون حسابی جنگ میشد!
آخه این شانسه دارم ؟! من 4 تا از بازیکنای معمولیمو فروختم که میانگین تیمم بره بالاو بازیکن خوب بهم بده اما بازیکنی رو که داده از اون 4تا هم که فروختم ضعیفتره ،

aryan94
بدجوری پوکیدم انقد با زیکنام خسته ان از یه تیم --- 3 تا خوردم

aliexpress
06-29-2014, 18:04
داداش به فاک رفتم ساعت 5 بازی جام دارم :(((((((
بازی کنام دارن از خستگی می میرن هیچکاری هم نمی تونم بکنم یکی کمکم کنه تیمم Persian FC هست اگه کسی تونست کمک کنه 1 ماه بیل بیلک شکن مجانی مهمونه ماست

اکانت فیس بوکم Mohammadhosein kheradjoo هست اگر کسی می تونه اد کنه کمک کنه از خجالتش در میایم

دوستایی که با فیسبوک وارد بازی میشن به این دوستمون کمکم کنن

meyy
06-30-2014, 12:00
دو روز است که وصل به سرور نمیشود چرا؟آیا شهر را عوض کردن و از اینترنت های مختلف وصل شدن موثر بوده است؟

42d3e78f26a4b20d412==