PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : | بحث و تبادل نظر پیرامون بازی مربی گری فوتبال آنلاین Top Eleven |

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

sh 007
09-09-2014, 19:00
من شاید گوشیمو عوض کردم.
چطوری تو گوشی جدید بازی رو ادامه بدم؟

سلام
با اکانت فیسبوک وارد بازی شو اینطوری دیگه هر جا با هرچیزی ک خواستی میتونی با این اکانت وارد بشی و با تیم خودت بازی کنی
البته خب باید از چیزشکن استفاده کنی ک خب این برای ما ی نکته منفی ب حساب میاد
راه دیگه ای ب نظر من نیست

aliexpress
09-10-2014, 15:28
من شاید گوشیمو عوض کردم.
چطوری تو گوشی جدید بازی رو ادامه بدم؟

فکر کنم مجبوری دیگه با فیسبوک بیای تو بازی

aria2015
09-11-2014, 15:43
سلام.ببخشید که دیر به دیرتوی این تایپیک پست میذارم
وضع تیمم توی لیگ خیلی خوبه.از 17 بازی همشو تا الآن بردم و تفاضل گلم 65 هست (6 گل خورده و 71 زده) ینی بیشتر از دو برابر تفاضل گل تیم دوم که فک کنم 31 باشه.
توی جام حذفی دور یک چهارم با یه تیم رو به رو شدم که همه بازیکناش اسکات بودن و میانگین قدرت تیمش حدود 17 تا از من بیشتر بود.خوب طبیعتا باختم و حذف شدم
و توی لیگ قهرمانان فعلا توی نیمه نهایی هستم.امشب بازی دارم که احتمالا میبرم.
راستی میانگین سنی تیمم 22.6 و میانگین قدرتم حدود 18.6 شایدم 18.7 هست.(لول 2 هستم)

sh 007
09-11-2014, 22:11
سلام.ببخشید که دیر به دیرتوی این تایپیک پست میذارم
وضع تیمم توی لیگ خیلی خوبه.از 17 بازی همشو تا الآن بردم و تفاضل گلم 65 هست (6 گل خورده و 71 زده) ینی بیشتر از دو برابر تفاضل گل تیم دوم که فک کنم 31 باشه.
توی جام حذفی دور یک چهارم با یه تیم رو به رو شدم که همه بازیکناش اسکات بودن و میانگین قدرت تیمش حدود 17 تا از من بیشتر بود.خوب طبیعتا باختم و حذف شدم
و توی لیگ قهرمانان فعلا توی نیمه نهایی هستم.امشب بازی دارم که احتمالا میبرم.
راستی میانگین سنی تیمم 22.6 و میانگین قدرتم حدود 18.6 شایدم 18.7 هست.(لول 2 هستم)

سلام دوست عزیز
خوش اومدی ب اینجا تو جمع ما
خب ایشالا قهرمانان اول بشی و تیمت بترکونه
اگه سوالی چیزی داشتی ما در خدمتیم و پیشنهاد میکنم حتما صفحات این تاپیک رو برگ بزنی تجربه های خوبی نصیبت میشه

aliexpress
09-14-2014, 12:56
سلام

بالاخره برگشتم

بعد از یه 10 روزی

جالب اینجاست که یه 7 8 تا بازی رو نتونستم آنلاین نگاه کنم و همش مساوی میکردم! تا جایی که از رتبه اول به رتبه پنجم سقوط کردم! واقعا این آنلاین نگاه کردن بازی خیلی تاثیر گذاره تو نتیجه مسابقه!

FC Pra
09-14-2014, 14:26
اکادمیم دوتا بازیکن بهم داده که یکی 2 ستاره و اونیکی 4 ستاره هست.
برای قرارداد بستن با 2 ستاره توکن نمیخواد ولی برای قرارداد بستن با 4 ستاره 24 تا توکن میخواد!!!!!!!!خیلی بی انصافیه
الان من میتونم بدون اینکه باهاش قرارداد ببندم اونو بفروشم؟؟چطوری؟؟

aliexpress
09-14-2014, 14:39
اکادمیم دوتا بازیکن بهم داده که یکی 2 ستاره و اونیکی 4 ستاره هست.
برای قرارداد بستن با 2 ستاره توکن نمیخواد ولی برای قرارداد بستن با 4 ستاره 24 تا توکن میخواد!!!!!!!!خیلی بی انصافیه
الان من میتونم بدون اینکه باهاش قرارداد ببندم اونو بفروشم؟؟چطوری؟؟

بدون بستن قرارداد که نمیشه! با جفتشون ابتدا باید قرارداد ببندین بعد اگه خواستین میتونین بفروشین. ولی پیشنهاد من اینه که با اون بازیکن 2 ستاره که هیچی توکن نمیخواد قرارداد ببندین و اگه نخواستینش میتونین بفروشینش و سود کنین.

ولی اون بازیکن 4 ستاره اصلا به صرفه نیست که 24 توکن خرجش کنید

danielmoodi
09-14-2014, 20:24
این فصل باز بدتر از فصل قبل!
فصل قبل دوتا نائب قهرمانی داشتمو این فصل هم یکی شد!
کلا انگاری دارم به هکتور کوپر که همیشه دوم میشد تبدیل میشم! البته اینم اضافه کنم که تیم اول همه بازیکنهاش اسکاتند و البته ابن فصل نسبت به فصل قبلی تیمم کمی بدتر بازی کرده! البته کلی هم تجربه کسب کردم و خوب بود این فصل ولی بازم اوضاع خرابه
تو هم چبپینز لیگ و هم کاپ هم توسط تیمهایی که همه بازیکنهاشون اسکات بودند حذف شدم و اعصابم داغونه مخصوصا لیگ قهرمانان که با طرف تو زمین حریف 3-3 مساوی کردم! و نتیجه عالی بود اما تو زمین خودم و بازی برگشت 1-0 باختم! البته مهمترین بازیکنم که بهترین بازیکن و گلزن و پاسور لیگم هم هست تو بازی برگشت بدلیل اخراج تو بازی قبلش نداشتمش! و اگر اون بود حتما مساوی رو میگرفتم
جالبیش اینجاست که رفتم و یک بازیکن اسکات گرفتم که اوضاع تیمم رو بهتر کنه ولی زیاد جالب بازی نمیکنه! و مخصوصا توانایی خواصش کرنر کشیدنه که داغونه!
نمیدونم چطوره که یک بازیکنم به نام دیمیر که بهترین بازیکنه با اینکه 5 ستاره ولی با قدرت 32 هست عالی بازی میکنه و همه ضربه های ایستگاهی و کرنرهاش خطرناکه! ولی این بازیکن اسکاتم خیر!
در کل امیدوارم که این فصل دوم بشم که خیلی بهش نیاز دارم و پدرم در اومده
البته بک نکته دبگه هم بگم که بخندبد و اونم اینکه به تیم 11 جدول تو دور رفت باختم و اونم 7-2 تو ولی بجاش اون تیم اول جدول رو 2-3 تو دور رفت تو زمین خودش بردم با تمام بازیکنهای اسکاتش!
درکل نمیدونم چطوریاست که این فصل با چندتا ازین نتیجه های عجیب غریب تو لیگ عقب افتادم؟! (یعنی 7-2 به تیم آخر جدول باختن خیلی زور داره!)
برام دعا کنید چون بازیهای باقیماندم خیلی سخته و باید با چنگ و دندون برای دومی بجنگم!

Void
09-15-2014, 11:30
بچه ها من چند وقته نمیتونم بازی های کاپ رو نگاه کنم....تو لودینگش گیر میکنه اما واسه لیگ مشکلی ندارم...راحت بازیا رو میبینم...چیکار کنم؟الانم که نیمه نهایی و حساس

Fc Bayern München
09-15-2014, 12:46
بچه ها من چند وقته نمیتونم بازی های کاپ رو نگاه کنم....تو لودینگش گیر میکنه اما واسه لیگ مشکلی ندارم...راحت بازیا رو میبینم...چیکار کنم؟الانم که نیمه نهایی و حساس

فکر نکنم فرقی داشته باشه ........

من هر دو شو رو رااحت میبینم ..... think::

ali.chila
09-15-2014, 16:46
باید به ستینگ گوشی ، بخش برنامه ها بری و در بخش تاپ الون clear data بزنی.یبار که حافظه بازی رو پاک کنی باعث میشه دفعه بعد که وارد بازی میشی از اول همه چیرو لود کنه و این مشکلات هم برطرف میشه.

FC Pra
09-15-2014, 21:08
سلام.اینروزا نمیتونم زیاد سر بزنم.
امروز تو لیگ قهرمانان نیمه نهایی بازی داشتم.سه تا بازیکنم مصدوم بودند.یکیش دروازه بان بود دوتاش هم دفاع بودند.
قرار بود صبح هم یه دروازه بان بخرم هم دوتا بازیکنمو که هردو یه روز مونده بود مصدومیتشون رو با جعبه های قرمز رفع کنم تا اماده ی بازی باشمم.
از بدبختیه من امروز صبح نتم قطع شدو واویلا.حریفم 7 واحد از من قویتر بود ولی میتونستم ببرم چون سه بار بازی دوستانه زده بودم باهاش هرسه تارو هم بردم.
چون اون همه ی بازیکنانش قوی بودند ذخیره ها هم ولی من فقط ترکیب اصلی قوی بود درواقع هم سطح بودیم.
با مصدومیت ها و قطع شدن اینترنتو ... بازی رو متاسفانه و بدبختانه و شرم اورانه 6-0 باختم.
ولی تو لیگ اولم با 6 امتیاز اختلاف از دوستم.

sh 007
09-16-2014, 13:51
سلام بچه ها

میگم قدرت تیم تو گروه بندیای جام حذفی تاثیر داره؟ مثلا قدرت ی تیم لول 3 باشه نسبتا خوب و بالا باشه ممکنه بین چند تیم قوی قرار بگیره تو جام حذفی ک تیماش لول 4 باشن و قدرتشون کمی بیشتر از همین تیم لول 3 باشه؟ یا اینکه ن اصن ربطی ب قدرت نداره؟ کسی در این مورد اطلاعی داره؟

reza0641
09-16-2014, 15:21
سلام چطور میتونم افر ها رو فعال کنم و ویدیو ببینم وتکون بگیرم ؟؟؟؟ اخه میخوام ویدیو ببینم پیغام میده و میگه افر رو فعال کن
لطفا راهنمایی کنید چون شدید کمبود تکون دارم

aria2015
09-16-2014, 16:30
سلام بچه ها

میگم قدرت تیم تو گروه بندیای جام حذفی تاثیر داره؟ مثلا قدرت ی تیم لول 3 باشه نسبتا خوب و بالا باشه ممکنه بین چند تیم قوی قرار بگیره تو جام حذفی ک تیماش لول 4 باشن و قدرتشون کمی بیشتر از همین تیم لول 3 باشه؟ یا اینکه ن اصن ربطی ب قدرت نداره؟ کسی در این مورد اطلاعی داره؟

بنظر میاد که نه!چون همونطور که گفتم من با تبمب افتادم که حدود 17 واحد از من قدرتش بیستر بود

reza0641
09-16-2014, 16:42
بچه ها اگر گوشی رو فلش کنم اطلاعات بازیم هم پاک میشه ؟ باید از اول شروع کنم دوباره ؟

reza0641
09-16-2014, 17:07
باید به ستینگ گوشی ، بخش برنامه ها بری و در بخش تاپ الون clear data بزنی.یبار که حافظه بازی رو پاک کنی باعث میشه دفعه بعد که وارد بازی میشی از اول همه چیرو لود کنه و این مشکلات هم برطرف میشه.

اگر از فیسبوک استفاده میکنی اینکارو بکن ! در غیر این صورت تمام اطلاعات و دیتای بازیت پاک میشه و باید از اول و لول 1 شروع کنی بازی رو یعنی از صفر !
منم همین مشکل رو دارم و بازی برام باز نمیشه در قسمت حذفی ولی مهم نیست خودش درست میشه

aria2015
09-16-2014, 18:36
اگر از فیسبوک استفاده میکنی اینکارو بکن ! در غیر این صورت تمام اطلاعات و دیتای بازیت پاک میشه و باید از اول و لول 1 شروع کنی بازی رو یعنی از صفر !
منم همین مشکل رو دارم و بازی برام باز نمیشه در قسمت حذفی ولی مهم نیست خودش درست میشه

منم clear data رو زدم ولی هیچی حذف نشد.....و بدون که هیج عیبی نداره (به فیسبوکم وصل نبودم)

ali.chila
09-16-2014, 19:39
وقتی انجام ندادی چطور اینقدر مطمئنی عزیز؟ صفحات قبل رو نخوندی دیگه چون اونجا گفته بودم یبار. این بازی تمام اطلاعاتش به سرور اصلی وصله.هر کاری شما انجام بدید مستقیما توی سرور بازی ذخیره میشه.فکر میکنید چرا نمیشه بازی رو هک کرد؟چون اگر هم بتونید فایل های دیتای بازی رو دستکاری کنید به محض اینکه یکبار وارد بازی بشید همه چی به حالت اول برمیگرده.چون بازی اطلاعات رو از دیتای گوشی نمیگیره بلکه از سرور اصلی میگیره.اگر بازی رو هزار بار هم پاک کنید و تمام پوشه های مربوط به اونم پاک کنید حتی یک ذره هم در تیمتون تغییری داده نمیشه.تنها راه پاک کردن تیم اینه که 70 روز آنلاین نشید که بازی اتوماتیک تیم رو بدون مربی میکنه.یعنی تیم حذف نمیشه.بلکه دسترسی مربی ازش گرفته میشه و مربی تیم توی بازی به نام bot robot دیده میشه و توسط خود سیستم اداره میشه.اگر بازی واست درست باز نمیشه clear data بزن با ضمانت من.چون این قضیه چندین بار تست شده.با فلش کردن هم هیچ اطلاعاتی پاک نمیشه

sh 007
09-16-2014, 22:10
رفقا ، داداش علی ( هر دو علی :دی) ضد ترکیب 2-4-4 خطی چ ترکیبیه؟

aliexpress
09-17-2014, 00:25

من که به شخصه همیشه جلوی ۴-۴-۲ خطی ۴-۴-۲ لوزی بازی میکنم

۷۰ درصط مواقع پیروز میشم

aliexpress
09-17-2014, 00:27
بنده هم clear data رو زدم و هیچ اتفاقی نیوفتاد.خیالتون راحت خطری وجود نداره

sh 007
09-17-2014, 00:45
من که به شخصه همیشه جلوی ۴-۴-۲ خطی ۴-۴-۲ لوزی بازی میکنم

۷۰ درصط مواقع پیروز میشم

اتفاقا جالبه بدونی ک من هر وقت تیمی ک لوزی بازی میکنه میخوام ضد ترکیبشو بچینم 2-4-4 خطی میچینم چون ب نظرم واقعا ضدشه نتیجشم دیدم هم بازیا خودم هم بازیا بقیه :evaa:

reza0641
09-17-2014, 00:46
وقتی انجام ندادی چطور اینقدر مطمئنی عزیز؟ صفحات قبل رو نخوندی دیگه چون اونجا گفته بودم یبار. این بازی تمام اطلاعاتش به سرور اصلی وصله.هر کاری شما انجام بدید مستقیما توی سرور بازی ذخیره میشه.فکر میکنید چرا نمیشه بازی رو هک کرد؟چون اگر هم بتونید فایل های دیتای بازی رو دستکاری کنید به محض اینکه یکبار وارد بازی بشید همه چی به حالت اول برمیگرده.چون بازی اطلاعات رو از دیتای گوشی نمیگیره بلکه از سرور اصلی میگیره.اگر بازی رو هزار بار هم پاک کنید و تمام پوشه های مربوط به اونم پاک کنید حتی یک ذره هم در تیمتون تغییری داده نمیشه.تنها راه پاک کردن تیم اینه که 70 روز آنلاین نشید که بازی اتوماتیک تیم رو بدون مربی میکنه.یعنی تیم حذف نمیشه.بلکه دسترسی مربی ازش گرفته میشه و مربی تیم توی بازی به نام bot robot دیده میشه و توسط خود سیستم اداره میشه.اگر بازی واست درست باز نمیشه clear data بزن با ضمانت من.چون این قضیه چندین بار تست شده.با فلش کردن هم هیچ اطلاعاتی پاک نمیشه

داش چرا عصبی میشی ؟
اخه من یه بازی دیگه رو تست کردم و کلا بازی رفت از اول گفتم شاید این هم اینجور باشه
داش مطمنی اگر فلش کنم گوشی رو اتفاق نمیفته ؟ به فیسبوک وصل نیستما
کلا همه چیز گوشی هم ریست میشه

aria2015
09-17-2014, 01:34

داداش مظمعنا علی (ها) توی این موضوع وارد ترن ولی بنظر من اول اینکه بستگی به تیم خودت داره که چه بازیکنایی داشته باشی و همچنین تیم حریفت چه بازیکنایی داشته باشه

ولی من خودم همیشه با ترکیب 1-5-4 خطی بازی میکنم و در مقابل ترکیبی هم که گفتی با این ترکیب ( ترکیب خودم) پیروز بودم .در ضمن اکثر تیمای قهرمانی که من دیدم با این ترکیب بازی میکردن از جمله خودم . ولی بازم میگم بستگی به بازیکنان خودتم داره.
.................................................. ...............................................
راستی قهرمانیم توی لیگ برای دومین بار قطعی شد.
موفق و پیروز باشیذ

ali.chila
09-17-2014, 02:08
داش چرا عصبی میشی ؟
اخه من یه بازی دیگه رو تست کردم و کلا بازی رفت از اول گفتم شاید این هم اینجور باشه
داش مطمنی اگر فلش کنم گوشی رو اتفاق نمیفته ؟ به فیسبوک وصل نیستما
کلا همه چیز گوشی هم ریست میشه
عصبی نیستم که :evaa:
با فلش کردن هم چیزی نمیشه.کلا تیم اصلا پاک نمیشه.گوشیت یه کدی داره که اون کدش توی سرور بازی ثبت شده.و این کد هم هیچوقت عوض نمیشه و تیمت از روی همین کد شناسایی میشه
واسه 442 خطی یه سیستم خوب جواب میده.451 به این صورت که شما سیستم رو 4-4-2 خطی میچینی و یکی از مهاجم ها رو هافبک هجومی میزاری تا بشه 451.یعنی شبیه به 442 خطی هستش با این تفاوت که تک مهاجم هستی و یه هافبک هجومی داری.اکثر وقتا جواب میده ولی توی بازی هیچی 100 درصد نیست

Void
09-17-2014, 08:46
ممکنه یه تیمی با تفاضل گل قهرمان لیگ بشه؟!من و تیم اول جدول دقیقا وضعمون این طوریه...

aliexpress
09-17-2014, 12:56
ممکنه یه تیمی با تفاضل گل قهرمان لیگ بشه؟!من و تیم اول جدول دقیقا وضعمون این طوریه...

بله چنین چیزی امکانش هست

saeedhdi
09-17-2014, 18:23
سلام دوستان لطفا من رو به دوستان خود در بازی اضافه کنید که با شما بازی دوستانه داشته باشیم اسم فیسبوک saeed hardani اسم تیم foolad fc ahvaz

saeedhdi
09-17-2014, 18:29
من بازیها رو می برم پول هم بهم میده ولی موقعی که بازی تموم می شه پولام کم می شه کمک کنید

aria2015
09-17-2014, 21:46
من بازیها رو می برم پول هم بهم میده ولی موقعی که بازی تموم می شه پولام کم می شه کمک کنید

میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟

sh 007
09-18-2014, 21:27
دوستان وقتی لیستمون 22 نفرش تکمیل باشه و اکادمی دوتا بازیکنش بده چ اتفاقی میفته؟ چ جوری میشه؟ میرن تو لیست؟
اخه من دو روز دیگه اکادمی بازیکنم میده ولی لیستم پره 22 نفرش

aliexpress
09-18-2014, 22:03
دوستان وقتی لیستمون 22 نفرش تکمیل باشه و اکادمی دوتا بازیکنش بده چ اتفاقی میفته؟ چ جوری میشه؟ میرن تو لیست؟
اخه من دو روز دیگه اکادمی بازیکنم میده ولی لیستم پره 22 نفرش

کنار اسمشون یه علامته که نشون دهنده اینه که از آکادمی اومدن ولی هنوز قراردادی باهاشون ثبت نشده.باید کمی لیستتون رو خالی کنین

aliexpress
09-20-2014, 15:40
سلام بچه ها

چطورین؟ پیداتون نیستاااااا :|

لیگم تموم شد دیگه

من متاسفانه قهرمان نشدم :| قسمت نبود! این وسط نزدیک دو هفته بدون نت بودم و نزدیک 15 16 تا بازی رو پشت سر هم آنلاین نتونستم ببینم و تیم داغون شد! ولی خب الان سومم اون یکی ایرانیه هم دومه! چند روز پیش با تیم اول جدول بازی داشتم که شکستش دادم تا این دوست ایرانی مون شانس قهرمانی ذاشته باشه! بازیش هنوز شروع نشده!

من فعلا سومم اگه یکی از تیمای پایینیم بازیشو ببره من میشم چهارم. ولی سهمیه لیگ قهرمانانم قعطیه

و من الله توفیق !

ali.chila
09-20-2014, 19:56
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sh 007
09-21-2014, 14:05
سلام بچه ها
من امسال تیم خوبی داشتم تو چمپیونزلیگ و لیگ قهرمان شدم جام حذفی هم نایب قهرمان شدم دلیلشم این بود ک نتونستم بازی رو ببینم انلاین و در واقع با نت سیم کارت رفتم بازی باز شد ولی مثل خیلی وقت ها ک اطلاعات بازی لود نمیشه اینبار هم بازی باز نشد و از دست دادم ی جام رو ، تو لیگی قهرمان شدم ک واقعا سخت بود قهرمانی توش همه تیما سنگین و سطح بالا بودن ب دلیل همون چیزی ک اول فصل گفتم و اینکه همشون ادد لیستم بودن و منم تیمای اول رو قبلش ادد کرده بودم ، فصل خوبی بود برام.
امروز هم اولین بازی فصل جدیدم بود تو جام حذفی ک تو خونه حریفم ک دو لول بالاتر بود6-0 بردم.

ی سوال:
دوستان من چمپیونز قهرمان شدم ولی فقط درامد از بازی فینال بهم داده شد ( همون پولی ک بلافاصله بعد از اتمام بازی همراه با سایر مشخصات مثه درامد بلیط و ...بازی نشون میده) ولی پول برنده شدن فینال رو بهم ندادن هنوز ک هنوزه!!! دلیلش چیه؟ اخه قرعه کشی چمپیونز فصل بعدی هم شده و گروهم مشخصه ولی هنوز پول اون قهرمانی داده نشده برا همین متعجبم

ali.chila
09-21-2014, 14:25
جایزه قهرمانی چیه بازی ازین جنقولک بازیا نداره که ki::
یه پولی بابت بازی در هر مرحله میده چه ببری چه مساوی چه ببازی و یه پول هم اگر بازی رو بردی میده.چه اون بازی فینال باشه چه نیمه نهایی چه قبل از اون فرقی نداره.چون فینال رو بردی طبق معمول هم پول بابت بازی رو داد و هم پول بابت برد.دیگه پول بابت بردن جام نمیده.عکس رو ببین.prize per match پولیه که توی هر مرحله از مسابقات بهت میده.و بخش win هم پولی هستش که در صورت برد میده.دیگه جایزه ای واسه بردن جام نذاشته.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

aria2015
09-21-2014, 15:52
سلام دوستان یه سوال داشتم
میخواستم بدونم یه بازیکن با جوون با قدرت کمتر بهتره یا یه بازیکن پیر با قدرت بیشتر؟
مثلا بازیکن 23 ساله با قدرت 15 بهتره یا بازیکن 29 ساله با قدرت 20؟
ممنون میشم جواب بدبد

sh 007
09-21-2014, 15:52
جایزه قهرمانی چیه بازی ازین جنقولک بازیا نداره که ki::
یه پولی بابت بازی در هر مرحله میده چه ببری چه مساوی چه ببازی و یه پول هم اگر بازی رو بردی میده.چه اون بازی فینال باشه چه نیمه نهایی چه قبل از اون فرقی نداره.چون فینال رو بردی طبق معمول هم پول بابت بازی رو داد و هم پول بابت برد.دیگه پول بابت بردن جام نمیده.عکس رو ببین.prize per match پولیه که توی هر مرحله از مسابقات بهت میده.و بخش win هم پولی هستش که در صورت برد میده.دیگه جایزه ای واسه بردن جام نذاشته.

همون win منظورمه!!! پولیه ک در صورت برد هر مرحله میده؟ تو اینجا مثلا یعنی هر بازی ک ببری 2.61 میلیون میده؟

ali.chila
09-21-2014, 16:10
آره برد در هر بازی.فرقی نداره که در چه مرحله ای باشه.هر بازی ای رو ببری چه رفت چه برگشت اون مقداری که تعیین کرده رو بهت میده.
جواب آریا هم بدم: قدرت ها اگر نزدیک باشه خوب بازیکن جوون بهتره.ولی اگر بینشون 5 تا فاصله هست یعنی اون سن بالاتره بهتره و اون سن کمتره خیلی طول میکشه تا پیشرفت کنه و 5 تا قدرتش بره بالا.تا 2 تا فاصله بیشتر نباشه جوونتره رو بگیری بهتره

aliexpress
09-21-2014, 16:17
خب آقایون من لیگم تموم شد و چهارم شدم! و البته خیلی خوش شانس بودم که پنچم نشدم! فقط به خاطر اینکه من تفاضل گلم یکی بیشتر از تیم پنجم بود چهارم شدم:nishkhand:

اون یکی تیم ایرانی لیگمونم دوم شد:ohum:

نت من امروز چه مزخرف شده! هیچی لود نمیکنه :| فقط تو قسمت نتایج دیدم که بازی رفت جام حذفی رو 7-0 بردم!!! حالا یارو وضعیتش چطور بوده خدا میدونه!!!

aria2015
09-21-2014, 16:23
آره برد در هر بازی.فرقی نداره که در چه مرحله ای باشه.هر بازی ای رو ببری چه رفت چه برگشت اون مقداری که تعیین کرده رو بهت میده.
جواب آریا هم بدم: قدرت ها اگر نزدیک باشه خوب بازیکن جوون بهتره.ولی اگر بینشون 5 تا فاصله هست یعنی اون سن بالاتره بهتره و اون سن کمتره خیلی طول میکشه تا پیشرفت کنه و 5 تا قدرتش بره بالا.تا 2 تا فاصله بیشتر نباشه جوونتره رو بگیری بهتره

مرسی از جوابتون. چقدرم سریع جواب دادین:ajibeee:

sh 007
09-21-2014, 16:29

باور کن واسه من ک اینطوری نیس و هر بازی چ برد چ باخت فرقی نمیکنه و همون مبلغی ک نوشته prize per match رو میده حالا مطمئنی اینطوریه؟ اخه من واقعا اینجوری نیس و فک میکردم اون وین ک بالا زده ینی اگه فینال رو بردی این مبلغ رو میده ک بردم و نداد !!!
بقیه دوستان شما بهتون هر بازی ک ببرید همون مبلغ وین رو میده؟:mage mishe:

aria2015
09-21-2014, 16:32
منم توی لیگ با اختلاف زیاد قهرمان شدم
حدود 16 17 امتیاز اختلاف داشتمتفاضل گلم قک کنم 105 بود(در 26 بازی 10 گل خورده و 115 تا زده:jeddiiiii:
جالبه که همه تیما به طور میانگین در هر بازی یه گل خوردن ! ینی درکل بیشتر از 26 گل!!!
بیشترین تفاضل گل بعد از من شصت و خورده ای بود که چهل و خورده ای با من فاصله داره.
الان لول 3 هستم با میانگین قدرت 19.9 و میانگین سنی 22.9
ارزش باشگاهمم 10.4 میلیون

ali.chila
09-21-2014, 16:36
باور کن واسه من ک اینطوری نیس و هر بازی چ برد چ باخت فرقی نمیکنه و همون مبلغی ک نوشته prize per match رو میده حالا مطمئنی اینطوریه؟ اخه من واقعا اینجوری نیس و فک میکردم اون وین ک بالا زده ینی اگه فینال رو بردی این مبلغ رو میده ک بردم و نداد !!!
بقیه دوستان شما بهتون هر بازی ک ببرید همون مبلغ وین رو میده؟:mage mishe:
اصلا شک نداشته باش.وقتی بازی تموم میشه یه لیست باز میکنه که توضیح میده بابت این بازی چه چیزهایی بهت داده.مثلا بسته آبی و سبز و پول و این چیزا.یه بخشیش هست که مخصوص کاپ و لیگ قهرمانانه به اسم merchandise.اگر بازی رو ببری جلوی این بخش واست به همون مقدار تعیین شده پول مینویسه که یعنی به محض تموم شدن بازی دریافتش کردی.فقط توی لیگ هستش که این بخش وجود نداره و به جاش نسبت به رتبه ای که میگیریم جایزه ی کلی بهمون میده

sh 007
09-21-2014, 16:49
اصلا شک نداشته باش.وقتی بازی تموم میشه یه لیست باز میکنه که توضیح میده بابت این بازی چه چیزهایی بهت داده.مثلا بسته آبی و سبز و پول و این چیزا.یه بخشیش هست که مخصوص کاپ و لیگ قهرمانانه به اسم merchandise.اگر بازی رو ببری جلوی این بخش واست به همون مقدار تعیین شده پول مینویسه که یعنی به محض تموم شدن بازی دریافتش کردی.فقط توی لیگ هستش که این بخش وجود نداره و به جاش نسبت به رتبه ای که میگیریم جایزه ی کلی بهمون میده

مثلا الان شما بازی رو ک میبری روبروی merchandise مینویسه 2.61M ؟!
منم همین بخش merchandise رو دارم و ارقامی ک جلوش نوشته میشه حتی ب هزار دلار هم نمیرسه ولی مگه این بخش merchandise مربوط ب بازی های خانگی نیست ک از درامد خرید غذا نوشدنی و .... توسط تماشاگرا بدست میاد؟

ali.chila
09-21-2014, 16:57
خوب شما سطحتون کمتره هرچقدر برید بالاتر این مبلغ هم بیشتر میشه چون قیمت بازیکنا بیشتر میشه.اگر پول کم بده که اصلا نمیشه بازیکن خرید.اون مبلغ دقیقا همین win هستش.ربطی به ورزشگاه خانگی و رستوران و این حرفا نداره.رستوران و امکانات ورزشگاه مربوط به باشگاه هوادار ها میشه.هرچقدر امکاناتتون بیشتر باشه تعداد هوادار ها هم بیشتر میشن.وقتی هم تعداد هوادارها زیاد باشه میشه مبلغ بلیط استادیوم رو بیشتر کرد و پول بیشتری دراورد

sh 007
09-21-2014, 17:00
خوب شما سطحتون کمتره هرچقدر برید بالاتر این مبلغ هم بیشتر میشه چون قیمت بازیکنا بیشتر میشه.اگر پول کم بده که اصلا نمیشه بازیکن خرید.اون مبلغ دقیقا همین win هستش.ربطی به ورزشگاه خانگی و رستوران و این حرفا نداره.رستوران و امکانات ورزشگاه مربوط به باشگاه هوادار ها میشه.هرچقدر امکاناتتون بیشتر باشه تعداد هوادار ها هم بیشتر میشن.وقتی هم تعداد هوادارها زیاد باشه میشه مبلغ بلیط استادیوم رو بیشتر کرد و پول بیشتری دراورد

خب بله اینا رو میدونم و درسته ، شما نگفتی مثلا الان شما بازی رو ک میبری روبروی merchandise مینویسه 2.61M ؟! هر بازی ای 2.61 میلیون میگیری اگه ببری؟
برای منی ک الان لول 3 هستم جلو وین تو چمپیونز لیگ نوشته 1 میلیون و خورده ای ایا این معنیش اینه ک هر بازی ک ببرم 1 و خورده ای میگیرم؟

ali.chila
09-21-2014, 20:59
اره دیگه.هر بازی رو ببرم 2.61 میلیون میده

sh 007
09-21-2014, 21:39
اره دیگه.هر بازی رو ببرم 2.61 میلیون میده

بچه ها واسه شمام اینطوریه؟ واسه من اینطوری نیس اخه :ajibeee:

ali.chila
09-21-2014, 21:54
اصلا امکان نداره.این دفعه که بازی حذفی یا لیگ قهرمانان رو بردی یه عکس بگیر از لیستی که بعد از بازی نشونت میده بزار اینجا ببینیم

sh 007
09-21-2014, 22:19
اصلا امکان نداره.این دفعه که بازی حذفی یا لیگ قهرمانان رو بردی یه عکس بگیر از لیستی که بعد از بازی نشونت میده بزار اینجا ببینیم

باشه خودم میخواستم اینکارو بکنم فردا بازی دارم حتما همینکارو میکنم

Shayan1990
09-22-2014, 23:06
داداش علي ali.chila فك نميكنم اينطوري باشه و win به معني بردن بازي نيست معنيش بردن جامه
من خودم همين امروز براي اينكه مطمين شم ديدم كه تو كاپ روبروي win نوشته ١ ميل ولي پولي كه بعد از برد روبروي merchandise نوشت 93 بود
و به پولم هم يه ميل اضافه نشد
حداقل برا من اينطوريه

aliexpress
09-22-2014, 23:45
تو بازی های جام حذفی و لیگ قهرمانان بابت هر بازی ای که انجام میدین یه مبلغی به عنوان پاداش بهتون تعلق میگیره.هر چه به مراحل بالاتر صعود کنین مبلغ پاداش بیشتر میشه. در نهایت بیشترین پاداش مربوط به قهرمانی هست

saeid hulk
09-23-2014, 05:55
سلام بچه ها کسی هست؟

saeid hulk
09-23-2014, 05:56
الان کی درجه لیگش از همه بالاتره؟

saeid hulk
09-23-2014, 05:57
علی آقا شما لیگ چندی؟

danielmoodi
09-23-2014, 10:03
یک فصل اسف بار رو تموم کردم و پنجم شدم!
البته بیشتر فصل جز سه تیم بودم ولی آخر فصلی یک هو بدجور تیمم تر زد! و اصلا نمیتونست ببره! و از 4 بازی تنها 2 امتیاز گرفتم و همین باعث شد با یک امتیاز اختلاف 5 بشم! یعنی اگر یکی ازون بازیا رو برده بودم تیم 4 می شدم و به چمپیونز راه پیدا میکردم
کلا این فصل زده حال خوردم خیلی زیاد! مثلا تیمم به تیم 12 جدول یکبار 7-2 باخت! البته برگشتو 5-0 بردم! ولی رفتو 7 تا از تیم ته جدولی خوردن خیلی معرکست! و با همین نتایج عجیب غریب 5 شدم! تو جام چمپیونزلیگ هم که به تیم قهرمان خوردمو تو مراحل پایینتر باختم! و تو کاپ هم یک تیم از سطح 5-6 قهرمان شد! که من سطح 3 بودم و به یکی ازون 5-6 باختم! (آخه چرا این سطح بالایی هارو با سطح پایینیها میندازن؟!)

این فصل البته تیمم رو بهتر بستم ولی تو لیگ فوق سخت افتادم که 6تا تیم اول جدولو که داشتم نگاه میکردم همه دو قهرمانی فصل پیش داشتن! و یکی ازین تیمها هم تیم قهرمان فصل پیش لیگ قبلی خودم بود
حالا نکته جالب این لیگم رو بهتون بگم که مغزتون هنگ کنه!:hekolah: و اون اینه که 100% تیمها از رفیقام و دوستان تاپ الونی من هستند! یعنی حتی یک تیمم پیدا نمیشه که جزء دوستان من نباشه! و این خیلی برام هم جذاب و هم دردناکه! آخه نمیدونم چطوری بازیهاشونو ساپورت کنم!:sad:
در کل الان دارم سعی میکنم که تیممو خوب ببندم تا مشکلی پیش نیاد برام در این فصل ولی فکر نکنم بتونم این فصل هم تو لیگ قهرمان بشم آخه خیلی لیگ سخته و 2-3 تاشونو مه میشناسم ازون ها هستند که فصل پیش تمام تیمشون رو اسکات بسته بودند!

danielmoodi
09-23-2014, 10:12
راستی اینم بگم که این فصل می خوام با سیستم 3-5-2 بازی کنم! یعنی 3 مدافع 1 هافبک دفاعی 3 تا بازیکن وسط و یکی جلوشونو دو مهاجمکسی تا حالا با این سیستم بازی کرده یا نه؟ و نیجه گرفته؟

aliexpress
09-23-2014, 15:32
علی آقا شما لیگ چندی؟

بنده لیگ 14 هستم

راستی اینم بگم که این فصل می خوام با سیستم 3-5-2 بازی کنم! یعنی 3 مدافع 1 هافبک دفاعی 3 تا بازیکن وسط و یکی جلوشونو دو مهاجمکسی تا حالا با این سیستم بازی کرده یا نه؟ و نیجه گرفته؟

من بعضی وقتا قبلا تو حین بازی زمانی که از حریف عقب میافتادم یه دفاع کم میکردم و یه مهاجم میاوردم تو زمین و 2-5-3 بازی میکردم.که با سیستم شما فرق داره ضعف این سیستم شما گوشه زمین هست که هیچ بازیکنی ندارین. یعنی شما باید برای پر کردن خلا شون به هافبک دفاعیت دستور بازگشت به عقب زمین بدی تا عملا بشه 4 دفاعه.من که به شخصه اینجوری عمل میکردم البته زیاد از این سیستم خودمم استفاده نکردم.

یه نکته دیگه بگم اونم اینه که من بیشتر مواقع با سیستم 2-4-4 لوزی خودم جلو تیم هایی که با 3 هافبک مرکزی بازی میکنن شکست میخورم! چه قدرت بالاتر باشه چه پایین تر !

saeid hulk
09-23-2014, 17:48
منم لیگ 14 هستم فک کنم من و علی آقا ریشه دارترین تیما تو بچه های دربی رو رو داریم;-)
راستی علی جان با چ سیستمی بازی میکنی؟

aliexpress
09-23-2014, 18:14
منم لیگ 14 هستم فک کنم من و علی آقا ریشه دارترین تیما تو بچه های دربی رو رو داریم;-)
راستی علی جان با چ سیستمی بازی میکنی؟

ایول !!!!!!!!!!!!! باورم نمیشه یکی پیدا شد بالاخره قدیمی باشه و اینجارو پیدا کنه! خیلی خوشحال شدم!:jeddiiiii:

من والا با محدودیت هایی که دارم از جمله نداشتن هافبک های کناری 2-4-4 لوزی شکل بازی میکنم. ولی در کل با این سیستمه زیاد حال نمیکنم :|

شما با چه سیستمی بازی میکنی داداش؟!

--------------------------------------------------------------------------------

لیگ ها هم قرعه کشی شد و ما هم هم لیگی های خودمونو شناختیم! 3 تا تیم قدرتشون بالای 80 هست بقیه پایین ترن. منم که 75 ! اتفاقا با یکیشون امروز بازی داشتم که 2-2 شدیم و منم که طبق معمول خواب بودم :|

لیگ قهرمانانم امروز اولین بازیمو انجام دادم.طرف 11 واحد ازم قوی تر بود ولی تونست به سختی 1-0 شکستم بده

واسه فصل جدید هنوز خریدی انجام ندادم.منتظریم اوضاع یکم آروم تر بشه ببینیم چند تا بازیکن میتونیم بخریم

saeid hulk
09-24-2014, 04:35
منم خیلی خوشحال شدم ک این بازی محبوب تو ایران بالاخره تو یه سایت بهش پرداخته شد دستت درد نکنه منم فک میکردم از من پایینتری خوشحالم ک هم رده ایم;-)
من 4-4-3(چهار چهار سه) بازی میکنم داش در ضمن باید بگم تاحالا این سیزده تا لیگی ک گذروندم همیشه مقام اول تا سوم مال من بوده حتی تاحالا چهارمی هم نداشتم کاپ و چمپیونزگ هم 90% تاحالا یه پای فینال بودم خوشحال میشم کسی ادم کنه اسم تیمم ملوانه

saeid hulk
09-24-2014, 04:36
ببخشید چهار سه سه اشتباه تایپی شد:-)

ali.chila
09-24-2014, 09:50
پس همچنان قدیمیترینه اینجا علی هستش چون شما که میگی هر فصل اول تا سوم شدید پس همیشه صعود کردید و الان سطح 14 هستی ولی آقا علی چند فصلی رو نشد که صعود کنن وگرنه الان سطحش خیلی بیشتر بود.

reza0641
09-24-2014, 12:50
دوستان میشه درباره قرار داد سوم تکون ها یه توضیحی بدین

aliexpress
09-24-2014, 15:28
پس همچنان قدیمیترینه اینجا علی هستش چون شما که میگی هر فصل اول تا سوم شدید پس همیشه صعود کردید و الان سطح 14 هستی ولی آقا علی چند فصلی رو نشد که صعود کنن وگرنه الان سطحش خیلی بیشتر بود.

اره خب اینم هست من الان سیزن 20 هستم و لول 14 ! یعنی 6 فصل رو صعود نکردم. بنا به دلایلی که اصلا بازی رو جدی نمیگرفتم یا سطح هم لیگی فوق العاده بالا بود و ....

ولی از لحاظ لول بالاخره یکی همزاد خودم پیدا کردم :دی

دوستان میشه درباره قرار داد سوم تکون ها یه توضیحی بدین

قبلا همشون رو توضیح دادم بازم توضیح میدم

اسپانسر سوم توکن :

- مدت قرارداد : تا پایان فصل

قابل انتخاب در هفته اول لیگ

- گرفتن 1 توکن اضافه در صورت بردن هر بازی لیگ

- گرفتن 4 توکن اضافه در صورت قهرمانی در لیگ

- گرفتن 2 توکن اضافه در صورت راهیابی به لیگ قهرمانان

- گرفتن 1 توکن اضافه در صورت بالا رفتن لول شما ( لول آپ شدن )

saeid hulk
09-24-2014, 16:05
آره خب
علی جان ولی من تو این بازی فقط یه چیزو هنوز یاد نگرفتم اونم هک کردن توکنه یعنی هیچ راهی نداره؟لامصب خیلی حیاطیه این فصلم بدجوری گیر توکنم:'(

ali.chila
09-24-2014, 16:19
قبلا یه چند باری گفتم.این بازی وقتی یه اکانت میسازی یه آی دی بهتون تعلق میگیره.این آیدی رو در بخش help میتونید ببینید.هر کاری که تو بازی انجام بدید توی این آیدی در سرور اصلی بازی ذخیره میشه.به همین خاطره که وقتی که تیم رو روی گوشی بسازید یا به فیسبوکتون وصل کنید به هیچ وجه نمیتونید پاکش کنید تا اینکه 70 روز وارد بازی نشید که خود بازی اکانت رو پاک کنه.هر تغییری خارج از محیط بازی روی فایل های دیتا یا هر چیز دیگه ی بازی انجام بدیم موقتیه و با یکبار وارد بازی شدن همه چیز به حالت اصلی برمیگیرده چون بازی اکانت رو از سرور اصلی خودش load میکنه و نه از روی دیتاهای بازی.فقط کسی میتونه هک کنه که به سرور اصلی بازی دسترسی داشته باشه که جز خود اون افراد سازنده بازی کسی چنین دسترسی رو نداره.تنها راهش خرید توکن به صورت قانونی هستش.

reza0641
09-24-2014, 17:51
یعنی با هر روز وارد شدن دیگه تکونی نمیده
بنظرتون کدوم قرار داد از همه بهتره ؟

aria2015
09-24-2014, 18:03

اگه تیمت قویه و بهش اعتماد داری سومی به نظر بهتره
کلا این قراداد ریسکه

aliexpress
09-24-2014, 18:17

من که به شخصه همیشه از اسپانسر دوم استفاده میکنم / اگه تیم خیلی خوبی بسته باشین اسپانسر سومی گزینه بهتری هست

ali.chila
09-24-2014, 19:24
قوی ترین تیم دنیا هم باشیم بازم اسپانسر دومی بهتره چون بیشتر توکن گیرمون میاد در طول فصل.این قضیه رو با نمودار نشون میدم که مطمئن بشیم همه.
هر فصل 28 روزه و اسپانسر دوم هر 4 روز 2توکن بهمون میده.پس طبق نمودار ببینید که در روز 28 ما صاحب 35 توکن میشیم.
ولی برفرض اینکه ما تمام 26 بازی لیگمون رو ببریم(با توجه که دو روز اول بازی های لیگ تعطیله) در آخر صاحب 33 توکن میشیم.و حتی اگر ما 28 بازی لیگ کنیم و هر 28 تا رو ببریم میشه 35 توکن.یعنی از اسپانسر قبلی حتی یک دونه هم بیشتر نمیشه.ولی آیا کسی هست که بتونه این همه بازی رو ببره بدون حتی یک مساوی؟ حتی اگر اینطور باشه با وجود 26 بازی لیگ میتونه 33 توکن بگیره که 2 توکن از اسپانسر دوم کمتره.
پس بهترین اسپانسر در هر شرایطی اسپانسر دومه

aria2015
09-24-2014, 19:33
قوی ترین تیم دنیا هم باشیم بازم اسپانسر دومی بهتره چون بیشتر توکن گیرمون میاد در طول فصل.این قضیه رو با نمودار نشون میدم که مطمئن بشیم همه.
هر فصل 28 روزه و اسپانسر دوم هر 4 روز 2توکن بهمون میده.پس طبق نمودار ببینید که در روز 28 ما صاحب 35 توکن میشیم.
ولی برفرض اینکه ما تمام 26 بازی لیگمون رو ببریم(با توجه که دو روز اول بازی های لیگ تعطیله) در آخر صاحب 33 توکن میشیم.و حتی اگر ما 28 بازی لیگ کنیم و هر 28 تا رو ببریم میشه 35 توکن.یعنی از اسپانسر قبلی حتی یک دونه هم بیشتر نمیشه.ولی آیا کسی هست که بتونه این همه بازی رو ببره بدون حتی یک مساوی؟ حتی اگر اینطور باشه با وجود 26 بازی لیگ میتونه 33 توکن بگیره که 2 توکن از اسپانسر دوم کمتره.
پس بهترین اسپانسر در هر شرایطی اسپانسر دومه

ممنون که اینو گفتین منم الان میخواستم همینو بگم

aria2015
09-24-2014, 19:40
سلام دوستان میخواستم بگم من نمیتونم بازیای جام حذفیمو ببینم clear data رو هم زدم ولی درست نشد نتمم خوبه و بازیای تورنمنتای دیگرو هم میتونم ببینم
ممنون میشم کمکم کنین

aliexpress
09-24-2014, 20:36
سلام دوستان میخواستم بگم من نمیتونم بازیای جام حذفیمو ببینم clear data رو هم زدم ولی درست نشد نتمم خوبه و بازیای تورنمنتای دیگرو هم میتونم ببینم
ممنون میشم کمکم کنین

الان که دقت کردم دیدم منم مشکل شمارو دارم!!! امروز هر کاری میکردم بازیم تو جام حذفی لود نمیشد ببینم !!!

sh 007
09-24-2014, 20:59
نگران نباشید منم امروز هر کار کردم بازی جام حذفیم لود نمیشد lol:-

aria2015
09-25-2014, 00:06
راهی نداره؟ برای من دو بار توی دقیقه 90 اورد:ey babaaa:
فعلا بازیارو پرگل میبرم ولی بعدا چی؟

reza0641
09-25-2014, 00:11
مرسی از دوستان که درباره اسپانسر تکون ها توضیح دادن

mehdidf
09-25-2014, 13:14
با سلام این اولین پست منه
من از افرها و تبلیغات و پر کردن فرم ها توکن میگیرم توی 4 روز 27 توکنم رو کردم 170 توکن
ولی الان دلم نمیاد خرج کنم :nishkhand:
لول 3 هستم

reza0641
09-25-2014, 13:23
من از افرها و تبلیغات و پر کردن فرم ها توکن میگیرم توی 4 روز 27 توکنم رو کردم 175 توکن
لول 3 هستم

لطفا بگو چطور اینکارو کردی چون شدید به توکن احتیاج دارم

reza0641
09-25-2014, 13:28
تورو خدا کمک کنین بچه ها من نمیتونم ویدو ببینم و توکن بگیرم یه پیغام ارور میده لطفا راهنمای کنید . بار چندم هست که این سوال رو میپرسم ولی هیچکسی جواب نمیده

mehdidf
09-25-2014, 13:40
تورو خدا کمک کنین بچه ها من نمیتونم ویدو ببینم و توکن بگیرم یه پیغام ارور میده لطفا راهنمای کنید . بار چندم هست که این سوال رو میپرسم ولی هیچکسی جواب نمیده
خوب تا ارور رو نگی چیه کسی نمیتونه کمکت کنه
بعدشم تنها باید از خود بازی بری افرها رو پر کنی و یا نرم افزار دانلود کنی و ویدتو ببینی من که ندیدم تو خود بازی هم ویدئویی باشه برای دیدن تو این یک هفته که نبودی میزد ویدئویی نیست

reza0641
09-25-2014, 13:45
خوب تا ارور رو نگی چیه کسی نمیتونه کمکت کنه
بعدشم تنها باید از خود بازی بری افرها رو پر کنی و یا نرم افزار دانلود کنی و ویدتو ببینی من که ندیدم تو خود بازی هم ویدئویی باشه برای دیدن تو این یک هفته که نبودی میزد ویدئویی نیست

شما دقیقا چیکار کردی و افر هارو پر کردی ؟؟؟؟ لطفا بگو منم همون کارو بکنم

reza0641
09-25-2014, 13:46
وقتی بخوام ویدو ببینم همچین اروری میده

sorry.but we have no available offers for you at the moment please try again later

mehdidf
09-25-2014, 13:56
شما دقیقا چیکار کردی و افر هارو پر کردی ؟؟؟؟ لطفا بگو منم همون کارو بکنم

افرها چند دسته هستند
1. دانلود و اجرا کردن نرم افزار ک گاهی باید توی نرم افزار با ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام کنی یا اگر بازی باشه برخیشون باید تا مرحله یکش بازی کنی که تو خود افر نوشته ک بعد دانلود و اجرا توکن میده یا بعد اجرا باید حرکتی بزنی تا توکن بده
2. فرمی هست ک باید پر کنید تموم که شد توکن میده برخی فرمها پولیه ک بدرد ما نمیخوره.
3. دیدن تبلیع و ویدئو که معموات خیلی کمه و تقریبا من یبار برام پیش اومد ببینم و توکن بگیرم
==================================================
وقتتون رو برای گرفتن یه توکن و دو توکن برای یک افر نگذارید و برید سراغ افرهایی که 3 - 4 به بالا توکن میده و نرم افزار هایی که کم حجمه دانلود و اجرا کنید مثلا زیر 20 مگ
چیزی ک مهمه با چیز شکن عمومی سعی کنید نرید و سعی کنید چیز شکن خصوصی بخرید یا با ای پی کشورای مختلف سر بزنید چون برای هر کشور افرهای جدا گذاشته با هات اسپات و این عمومی ها تقریبا هیچی نگذاشته
برای اینکه بدونی توکن گرفتی یا نه بعد هر تکمیل افر رو بازی بزنید تا اجرا بشه
سوالی بود در خدمتم
من تو یه افر 23 تا 17 تا هم گرفتم یه افر تو یه دقیقه پر میکنی توکن میگیری

reza0641
09-25-2014, 14:02
افرها چند دسته هستند
1. دانلود و اجرا کردن نرم افزار ک گاهی باید توی نرم افزار با ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام کنی یا اگر بازی باشه برخیشون باید تا مرحله یکش بازی کنی که تو خود افر نوشته ک بعد دانلود و اجرا توکن میده یا بعد اجرا باید حرکتی بزنی تا توکن بده
2. فرمی هست ک باید پر کنید تموم که شد توکن میده برخی فرمها پولیه ک بدرد ما نمیخوره.
3. دیدن تبلیع و ویدئو که معموات خیلی کمه و تقریبا من یبار برام پیش اومد ببینم و توکن بگیرم
==================================================
وقتتون رو برای گرفتن یه توکن و دو توکن برای یک افر نگذارید و برید سراغ افرهایی که 3 - 4 به بالا توکن میده و نرم افزار هایی که کم حجمه دانلود و اجرا کنید مثلا زیر 20 مگ
چیزی ک مهمه با چیز شکن عمومی سعی کنید نرید و سعی کنید چیز شکن خصوصی بخرید یا با ای پی کشورای مختلف سر بزنید چون برای هر کشور افرهای جدا گذاشته با هات اسپات و این عمومی ها تقریبا هیچی نگذاشته
برای اینکه بدونی توکن گرفتی یا نه بعد هر تکمیل افر رو بازی بزنید تا اجرا بشه
سوالی بود در خدمتم
من تو یه افر 23 تا 17 تا هم گرفتم یه افر تو یه دقیقه پر میکنی توکن میگیری

دمت گرم از راهنمایت داش
حالا امتحان میکنم ببینم چی گیرم میاد

mehdidf
09-25-2014, 14:08
وقتی بخوام ویدو ببینم همچین اروری میده

sorry.but we have no available offers for you at the moment please try again later

نوشته متاسفانه هیچ ویدئو اماده ای در این لحظه برای شما نداریم . لطفا بعدا مراجعه کنید .
بهنرین افرها رو میتونی توی sponsor Pay , supersonic ADS , trialpay ببینی

aliexpress
09-25-2014, 15:26
راهی نداره؟ برای من دو بار توی دقیقه 90 اورد:ey babaaa:
فعلا بازیارو پرگل میبرم ولی بعدا چی؟

فعلا که ما راهی پیدا نکردیم! تا ببینیم در ادامه چی پیش میاد

من از افرها و تبلیغات و پر کردن فرم ها توکن میگیرم توی 4 روز 27 توکنم رو کردم 170 توکن
لول 3 هستم

سلام. خوش اومدی عزیز

یه تشکر بابت راهنمایی هایی که به بچه ها دادی

ولی انصافا 4 روز 170 توکن خیلی زیاده :دی

reza0641
09-25-2014, 16:06
شانس نداریم که سه چهارتا برنامه دانلود کردم ولی توکنی بهم نداد om::

aria2015
09-25-2014, 17:07
داداش شما یه برنامه از tapjay دان کن (فک نکنم فرق داشته باشه از چه مارکتی دان کنی من خودم از بازار گرفتم) بعد نصب کن و حدود یک دقیقه باهاش کار کن.بعد از اون برنامه یا بازی خارج شو بعدش از خود top eleven هم خارج شو و برنامه های باز و ببند (من این کارو کردم ولی فک نکنم ناثیر داشته باشه بستن برنامه های باز و میگم)) و دوباره وارد بازی شو و میبینی که بهت توکن اضافه شده

mehdidf
09-26-2014, 00:08
فعلا که ما راهی پیدا نکردیم! تا ببینیم در ادامه چی پیش میاد

سلام. خوش اومدی عزیز

یه تشکر بابت راهنمایی هایی که به بچه ها دادی

ولی انصافا 4 روز 170 توکن خیلی زیاده :دی
سلام دوست خوبم
خیر زیاد نیست اگر از چیز شکن خصوصی بری افرهای بیشتر و تپل تری تو پستتون میخوره قبلا هم گفتم من از یه افر 23 تا و از یکی 17 تام گرفتم تو یه دقیقه بقیشم 5 و 7 تا شبی میانگین 40 تا 45 تا میگرفتم چون هنوز همون افرها هست و من توکنشون رو گرفتم دیگه سر اونا به من نمیده و باید صبر کنم افرها عوض بشه البته افرهای 2 و 3 توکنی هم هست ولی من حوصله ندارم وقت بذارم برای اونا
با چیز شکن عمومی فایده نداره زیاد نهایتش 10 بیست تا توکن بگیرید اونم با مکافات چون همه از اون ای پی استفاده کردن و احتمالا برای افرها چیزی بهتون نده.
به نظر من چیز شکن با سرور امریکا بگیرید اگر نیاز شدید به توکن دارید حدود 3 تا 5 هزار میدی هم چیز شکن خصوصی با سرعت بالا داری و افرهای خیلی خیلی بیشتری داری و کلی توکن در صورتی که اگر بخوای ویزا و یا مسترکارت تهیه کنی از ایران که توکن بخری کلی هزینت میشه یه کارت 10 دلاری حدود 50 هزار تومن برات اب میخوره که نهایتش سی چهل تا توکن بهت میده اونم یه شبه تو رقابت با خارجی ها برای خرید بازیکن از دستش میدی.
توی نت هم اصلا دنبال توکن مجانی نگردید این سایتهای هک توکن و نرم افزاراشون همش دروغه و شما رو گول میزنن ک افر پر کنید و برای اونا کار کنید و در واقع کارگر بی مزد و مواجب باشید.
با تشکر

sambik
09-26-2014, 15:26
با سلام
منم لول 3 هستم تو دوتادور قبل 2تا لیگ و یک چمپیونز گرفتم این لیگ هم دوم هستم مشکل اصلی بازی توکن هست . احتمالا تو ورژنهای بعدی این نقص اضافه کردن و سرچ فرندها رو درس میکنن

aria2015
09-26-2014, 15:44
با سلام
منم لول 3 هستم تو دوتادور قبل 2تا لیگ و یک چمپیونز گرفتم این لیگ هم دوم هستم مشکل اصلی بازی توکن هست . احتمالا تو ورژنهای بعدی این نقص اضافه کردن و سرچ فرندها رو درس میکنن

داداش شما هم به جمع ما خوش اومدی.
برای رفع مشکل توکن این صفحه و دو سه صفحه قبلو بخون انشاا... کمکت میکنه

aliexpress
09-26-2014, 18:12
با سلام

سلام

منم به رسم ادب خوش آمد میگم بهتون

در مورد سرچ دوستان فکر نمیکنم مسئولان بازی چنین برنامه ای داشته باشن که سرچ رو بخوان اضافه کنن. سرچش فقط در صورتی کار میکنه که به اکانت فیسبوک وصل باشین

موفق باشی

sambik
09-26-2014, 22:50
من یکی دوتا افر رو انجام دادم ولی چیزی به توکنهام اضافه نشد . من با اکانت فیسبوک بازی می کنم

دلیلشو کسی میدونه ؟

mehdidf
09-26-2014, 23:12
داداش شما یه برنامه از tapjay دان کن (فک نکنم فرق داشته باشه از چه مارکتی دان کنی من خودم از بازار گرفتم) بعد نصب کن و حدود یک دقیقه باهاش کار کن.بعد از اون برنامه یا بازی خارج شو بعدش از خود top eleven هم خارج شو و برنامه های باز و ببند (من این کارو کردم ولی فک نکنم ناثیر داشته باشه بستن برنامه های باز و میگم)) و دوباره وارد بازی شو و میبینی که بهت توکن اضافه شده

من یکی دوتا افر رو انجام دادم ولی چیزی به توکنهام اضافه نشد . من با اکانت فیسبوک بازی می کنم

دلیلشو کسی میدونه ؟

افر پولی که اصلا بدرد ما نمیخوره مگر اینکه شما ویزا کارت یا مستر کارت و از این قبیل داشته باشی که گاهی برای یه افر دو سه دلار میدی و عوضش 100 تا 400 توکن گیرت میاد که چون ما کارت اعتباری نداریم فقط بنفع خارجی هاست . البته تو ایرانم میشه تهیه کرد اما مبلغش خیلی بالا میفته اگر مایه داری و برات خرج کردن مهم نیست کلی شرکت معتبر تو اینترنت هست فقط کافیه تو گوگل بزنی تهیه و صدور ویزا یا مستر کارت در ایران قیمتاشونم زده . پس از افر پولی چیزی گیرت نمیاد اگر کارت اعتباری نداری
اگر افر پولی نبوده باید ببینی افر چی ازت خواسته درست تکمیل کردی یا نه
اگر دانلود کردی بازم باید ببینی بعد نصب نرم افزار چیزی ازت خواسته یا نه گاهی میگه یه مرحله بازی کن یا همه دوستات رو دعوت کن یا یذار نرم افزار یک روز نصب باشه.
شایدم مشکل از خود بازی و تاپ الون باشه

mehdidf
09-26-2014, 23:26
نکته خیلی مهم:
ظاهرا همه با توکن مشکل دارن پس چند نکته رو باید رعایت کنید همیشه
1- توی زمانی خرید کنید ک کمترین ترافیک خریدار برای هر بازیکن وجود داره تا مجبور نشید برای خرید یک بازیکن 5 و گاهی مثل دوست من 20 توکن خرج کنید و به عبارتی ارزون توکن از دست بدید. بهترین زمان 7 صبح هست و شروع تایم و زمان خرید من خودم با سه توکن سه بازیکن خریدم نهایتش این خریدارای شرق اسیا بیدارن که اونها هم زیاد اهل رقابت نیستند فوقش دو توکن برای یه بازیکن از دست بدی
2- هرگز توکن برای تغییر ساعت و تغییر اسم بازیکن و این جور چیزا از دست ندید
3- اگر دوستی دارید ک میخواد بازی رو براش نصب کنید حتما از طریق فیس بوکتون دعوتش کنید بعد نرم افزار رو براش نصب کنید تا معرفش شما بحساب بیایید تا با هر خرید و فعالیت اون سیستم یه توکن به شما بده. اگر روی شکل جام که قبل تنظیمات هست و نوشته رفرال Referrals بزنید دوستانی رو که توسط شما دعوت شدن و میزان توکنی که به شما تعلق گرفته رو میتونید ببینید
4- بازیکنایی بخرید که در چند پست بازی میکنن تا مجبور نشید برای هر پست یه بازیکن بخرید و چندین توکن حروم کنید.

sambik
09-27-2014, 00:23
با توجه به اینکه با فیسبوک وارد میشم

با گوشی آفرها رو طی کنم یا با سیستم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدوم راحت تره ؟؟؟؟؟؟؟؟

srmsrm
09-27-2014, 04:31
سلام خسته نباشید
منم دو ماهی هست که دارم این بازی رو انجام میدم البته با فیسبوک
تیم اصلیم لول 3 هست 4 تا تیم دیگه هم دارم که لول 2 هستن:nishkhand:
هر 5 تا تیمم فعلا صدرنشین لیگاشون هستن همشون رو قوی بستم
الته اون تیما رو اول فقط بخاطر توکن ساختم با اکانت اصلیم اینوایت میزدم بعد با اونا وارد مشدم که بهم توکن بده بعدش دیدم حیفه اونا رو هم ادامه دادم:nishkhand:
آفرها هم روزای اول که انجام میدادم بهم توکن میداد ولی یه مدتی شده که انجام میدم ولی توکن نمیده

aliexpress
09-27-2014, 04:55
سلام خسته نباشید
منم دو ماهی هست که دارم این بازی رو انجام میدم البته با فیسبوک
تیم اصلیم لول 3 هست 4 تا تیم دیگه هم دارم که لول 2 هستن:nishkhand:
هر 5 تا تیمم فعلا صدرنشین لیگاشون هستن همشون رو قوی بستم
الته اون تیما رو اول فقط بخاطر توکن ساختم با اکانت اصلیم اینوایت میزدم بعد با اونا وارد مشدم که بهم توکن بده بعدش دیدم حیفه اونا رو هم ادامه دادم:nishkhand:
آفرها هم روزای اول که انجام میدادم بهم توکن میداد ولی یه مدتی شده که انجام میدم ولی توکن نمیده

سلام ممنون

خوش اومدین

حالا چه خبره 5 تا اکانت :دی

یکیش بسه ! به نظر من روی یه تیم تمرکز داشته باشی خیلی بهتره.اینجوری هم وقتتون هدر نمیره هم روی یه اکانت تمرکز بیشتری دارین

البته بازم نظر خودتونه. در مورد آفر ها قبلا هم گفتم... بعضی وقتا توکن میده بعضی وقتا نمیده. کلا بگیر نگیر زیاد داره!

موفق باشی roz::

danielmoodi
09-27-2014, 09:37
دوستان این ویدیو رو حتما اگر به یوتیوب دسترسی دارید ببینید
این ویدیو به شما یک سری از تاکتیکها و ضد تاکتیکها را نمایش میدهد

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

danielmoodi
09-27-2014, 10:00
راستی داش علی این سیستم 4-4-2 لوزی هم سیستم بدی نیست و سیستم خوبیه و قهرمان فصل پیش لیگ ما که این لیگ هم باز باهم تو یک لیگ افتادیم! از همین سیستم استفاده میکنه
البته این سیستمو من خودم هم به مدت میشه گفت یک فصل موقعی که لیگ 2 بودم استفاده کردم و الان هم 4 هستم و این سیستم سیستم بدی نیست فقط میشکل اینه که کمی بعضی وقتا بگیر نگیر داره! یعنی میبینی باهاش از تیم قویتر از خودت بردی و باز به تیم ضعیف تر از خودت باختی! و به همین دلیل این سیستمو من بیخیالش شدم
راستی فصل پیش من کمی تو سیستم تیمم مشکل داشتم و بالاخره متاسفانه 5 شدم و هیچ جامیم به دست نیاوردم! که مهمترین دلیلش گل خوردن زیادم بود! و نتایج عجیب غریب که به تیم ته جدولی 7-2 باختم! اما این فصل با یک سیستم جدید خوب نتیجه گرفتم و از ابتدای لیگ همه بازیهامو بجز 1 که مساوی د بقیه رو بردم
سیستم پیشنهادی من 3-5-2 هست دوستان ولی چند نکته مهم و ریز ترکیب سیستمم:
1- هرگز گوشه های زمین رو خالی نذارید
2- هرگز تکل رو روی هارد نذارید (چون ضربه ایستگاهی به حریف میدید)
3- بازیکنهاتونو خوب بشناسید
تو این زمینه باید بگم که بهتره تا گول قدرتهای خاص بعضی بازیکنان رو نخورید من تو فصل پیش یک بازیکن پنج ستاره با قدرت ضربه ایستگاهی داشتم که هرگز از روی ضربه ایستگاهی برام گل نزد! ولی بازیکن دیگری داشتم که ستاره تیمم بودو بهترین بازیکن فصل شد! با بیشترین گل زده! بیشترین پاس گل و بیشترین امتیاز! که اول لیگ 4 ستاره بودو بعدش 5 ستاره شد! این بازیکنم تو هیچ زمینه ای تخصص براش نگذاشته بودند! ولی تمام ضربه های ایستگاهی و اکثر کرنرهاش گل بود! شناخت از بازیکن یعنی اینکه بفهمی کدوم خوب بازی میکنه و کدوم بد و کی بیشتر خطا میکنه و کی کمتر و هر کدوم چطوری بیشتر گل میزنن که این کار فقط از طریق تماشای بازی بدست میاد و البته بازیهای دوستانه تا بازیکنهاتو تو موقعیت های مختلف امتحان کنی و بفهمی کی بهتر کرنل میکشه کدوم بهتر ضربه ایستگاهی میزنه و کجا هرکدوم بهتر بازی میکنن فصل پیش من بهترین خط حمله رو داشتم با 60 خورده ای گل زده ولی چون دفاعم فاجعه بار بود پنجم شدم!

حالا در مورد سیستم خودم میگم که تا اینجا خوب نتیجه داده:
3-5-2
* حتما دو مدافع کناری بذارید و یک مدافع وسط (هرگز گوشه هارو خالی نکنید)
* من با دو هافبک دفاعی بازی میکنم و یک هافبک وسط که توپ پخش کنمه جلوش (این بازیکن خیلی مهمه و حتما باید خوب روش کار کنیدو بشناسیدش وگرنه سیستمتون به مشکل بر میخوره)
* برای باز پوشش کنارهای زمین دو هافبک تهاجمی در کناره ها یکی سمت چپ و یکی راست
*دو مهاجم
*سیستم رو روی حالت تهاجمی بذارید (هر وقت رو دفاعی گذاشتم گل خوردم! ولی تو حالت تهاجمی نه! و در کل این فصل کم گل خوردم)

### ودر آخر شناخت بازیکن ها از همه چیز مهمتره ###
خیلی وقتا میتونید ببینید که نمره بازیکن کم قدرت تر بیشتر از پر قدرته هست و حتما به آمار بازیکنهاتون نگاه کنید این آمار با آدم حرف میزنند که تو بازی چیکارا کردند و چند گل زدند یا پاس گل دادند

ببخشید طولانی شد

کلیپ بالا رو هم ببینید و اگر این مطالب به دردتون خورد تشکر رو بزنید

aria2015
09-27-2014, 14:37
به نظر من سیستم 1-5-4 بهترین سیستمه.خودم دو فصل متوالی باهاش قهرمان شدم.چنتای دیگرو هم دیدم که با این سیستم به قهرمانی رسیدن . لیگ قبلو با این سیستم بدون باخت پست سر گذاشتم(همه بازی ها بردم بجز یکیش که مساوی شد)
تو یه این فضلم از حدود 11 بازی که در همه تورنمنت ها انجام شده همشو بردم و به هیچ تیمی زیر 4 گل نزدم.(میانگین گلام در هر بازی حدود شیش هفتاست) یه تیم توی لیگ قهرمانان بود که بالای 3 گل نخورده بود من با این سیستم بهش 11 تا زدم
راستی توی دو فصل قبلی هم بهترین خط حمله رو داتم هم بهترین خط دفاعو.تعداد گلای زدم حدود 45 تا از تیم دوم بیشتر بود و تعداد گلهای خوردمم حدود 30 40 تا کمتر بود...

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................
از بحث سیستم خارج شیم و بریم سراغ وضغیت تیمم
توی لیگ قهرمانان توی مرحله گروهی از 3 بازی 9 امتیاز دارم و توی این 3 بازی 20 تا گل زدم (هر بازی حدود 7 گل)ki::و هیچ گلی نخوردم .توی گروه حریفمم تیم خاصی وجود ندارم قوی ترین تیمشون ضعیف ترین تیم گروه ما ست
توی جام حذفی هم اوضاع خوبی دارم و فعلا همه بازیامو بردم و الان توی راند playoffs هستم که تیم حریفمم ضعیفه و حتما میام بالا
توی لیگ هم از 4 تا بازی همشو بردم و توی این 4 بازی 19 تا گل زدم و هیچ گلی نخوردم.

danielmoodi
09-27-2014, 22:15
به نظر من سیستم 1-5-4 بهترین سیستمه.خودم دو فصل متوالی باهاش قهرمان شدم.چنتای دیگرو هم دیدم که با این سیستم به قهرمانی رسیدن . لیگ قبلو با این سیستم بدون باخت پست سر گذاشتم(همه بازی ها بردم بجز یکیش که مساوی شد)
تو یه این فضلم از حدود 11 بازی که در همه تورنمنت ها انجام شده همشو بردم و به هیچ تیمی زیر 4 گل نزدم.(میانگین گلام در هر بازی حدود شیش هفتاست) یه تیم توی لیگ قهرمانان بود که بالای 3 گل نخورده بود من با این سیستم بهش 11 تا زدم
راستی توی دو فصل قبلی هم بهترین خط حمله رو داتم هم بهترین خط دفاعو.تعداد گلای زدم حدود 45 تا از تیم دوم بیشتر بود و تعداد گلهای خوردمم حدود 30 40 تا کمتر بود...

.................................................. .................................................. .................................................. ...............................
از بحث سیستم خارج شیم و بریم سراغ وضغیت تیمم
توی لیگ قهرمانان توی مرحله گروهی از 3 بازی 9 امتیاز دارم و توی این 3 بازی 20 تا گل زدم (هر بازی حدود 7 گل)ki::و هیچ گلی نخوردم .توی گروه حریفمم تیم خاصی وجود ندارم قوی ترین تیمشون ضعیف ترین تیم گروه ما ست
توی جام حذفی هم اوضاع خوبی دارم و فعلا همه بازیامو بردم و الان توی راند playoffs هستم که تیم حریفمم ضعیفه و حتما میام بالا
توی لیگ هم از 4 تا بازی همشو بردم و توی این 4 بازی 19 تا گل زدم و هیچ گلی نخوردم.

آقا اگر لطف کنی و ریز سیستمت رو هم بهمون بگی ممنون میشم تا ما هم ازش استفاده کنیم

mehdidf
09-27-2014, 22:27
دوستان این ویدیو رو حتما اگر به یوتیوب دسترسی دارید ببینید
این ویدیو به شما یک سری از تاکتیکها و ضد تاکتیکها را نمایش میدهد

توی این سایت هم نحوه ی مقابله با تاکتیک حریف رو نشون داده

aria2015
09-27-2014, 23:25
آقا اگر لطف کنی و ریز سیستمت رو هم بهمون بگی ممنون میشم تا ما هم ازش استفاده کنیم

داداش من فقط تجربیات شخصی خودمو گفتم و ممکنه روش من برای شما جواب نده چون بستگی به بازبکناتونم داره. اون سایتی هم که mehdidf جان معرفی کردن خیلی خوبه.
ST

ML..........MC............MC..........MR

DL...........DC............DC...........Dr

ببخشید St میاد سمت راست همش منم نتونستم کاریش بکنم

سیستم من به این صورت هستش
دستوراتمم اینجوریه
Team menrality Attacking
Focus passing Mixed
Pressing Style Whole pitch
Tackling Style Hard
Passing style Mixed
Marking Style Zonal
Force counterattacks و Play offside trap هم فعاله
بازم میگم روش هر کسی ممکنه به درد فرد دیگه ای نخوره( اگه تیمتون با این سیستم نتیجه نگرقت تقصیر من نیست)

reza0641
09-27-2014, 23:39
بچه ها ورژن جدید بازی اومده برین دانلود کنید

danielmoodi
09-28-2014, 12:33
داداش من فقط تجربیات شخصی خودمو گفتم و ممکنه روش من برای شما جواب نده چون بستگی به بازبکناتونم داره. اون سایتی هم که mehdidf جان معرفی کردن خیلی خوبه.
ST

ML..........MC............MC..........MR

DL...........DC............DC...........Dr

ببخشید St میاد سمت راست همش منم نتونستم کاریش بکنم

سیستم من به این صورت هستش
دستوراتمم اینجوریه
Team menrality Attacking
Focus passing Mixed
Pressing Style Whole pitch
Tackling Style Hard
Passing style Mixed
Marking Style Zonal
Force counterattacks و Play offside trap هم فعاله
بازم میگم روش هر کسی ممکنه به درد فرد دیگه ای نخوره( اگه تیمتون با این سیستم نتیجه نگرقت تقصیر من نیست)

آقا این سیستمی رو که اینجا گذاشتی 4-4-1 هست! و اون یک بازیکن غائبت! که تو وسط زمینه تو چه پستیه؟! هافبک دفاعی، تهاجمی یا وسطه؟
و من با سه هافبک وسط یا یک هافبک دفاعی بازی کردم و تنها این سیستم شما رو با هافبک تهاجمی بازی نکردم و سیستم خوبیه و البته هر سیستمی برای خودش نقاط ضعف و قدرت داره و یکی از نکات مثبت بازی تاپ الون همین مسئله هست که سیستمی نیست که برای همه و همیشه برنده باشه! و میشه گفت سیستمها همه یک ضد سیستم دارند
ولی من فقط این سوال رو ازت دارم که:
شما سطح چندی؟ و بازیکنهات خطا نمیکنند؟ چون تکل رو روی هارد گذاشتی و اینجوری حریفها ضربه ایستگاهی فراوان گیرشون میاد! و من که تکل رو روی ایزی گذاشتم! :nishkhand:

aria2015
09-28-2014, 13:44
[QUOTE=danielmoodi;180545]آقا این سیستمی رو که اینجا گذاشتی 4-4-1 هست! و اون یک بازیکن غائبت! که تو وسط زمینه تو چه پستیه؟! هافبک دفاعی، تهاجمی یا وسطه؟
و من با سه هافبک وسط یا یک هافبک دفاعی بازی کردم و تنها این سیستم شما رو با هافبک تهاجمی بازی نکردم و سیستم خوبیه و البته هر سیستمی برای خودش نقاط ضعف و قدرت داره و یکی از نکات مثبت بازی تاپ الون همین مسئله هست که سیستمی نیست که برای همه و همیشه برنده باشه! و میشه گفت سیستمها همه یک ضد سیستم دارند
ولی من فقط این سوال رو ازت دارم که:
شما سطح چندی؟ و بازیکنهات خطا نمیکنند؟ چون تکل رو روی هارد گذاشتی و اینجوری حریفها ضربه ایستگاهی فراوان گیرشون میاد! و من که تکل رو روی ایزی گذاشتم! :nishkhand:[/QUOTE

داداش ببخشید من یه بازیکنو فراموش کردم .سه تا MC دارم. ( یه MC کم گذاشتم توی پست قبلیم))
در جواب سوالاتوت: لول 3 هستم
بازیکنامم خیلی کم خطا میکنن یا حتی میشه گقت اصلا.
شاید توی یه لیگ سه چهار تا اخطار بگیرم
بازم میگم حتما معلوم نیست که سیستم من برای شما هم نتیجه بده...

sh 007
09-28-2014, 20:52
سلام
رفقا شما بعد از دانلود ورژن اخری (همینی ک دیشب تو بازار اومد ) وقتی میرید وارد بازی بشید مشکل دارید؟ من خیلی ارور وصل نبودن نت میده در حالیکه ک نت قوی و پرسرعت وصله شما این مشکلو دارید یا ن؟

Fc Bayern München
09-28-2014, 21:29
سلام
رفقا شما بعد از دانلود ورژن اخری (همینی ک دیشب تو بازار اومد ) وقتی میرید وارد بازی بشید مشکل دارید؟ من خیلی ارور وصل نبودن نت میده در حالیکه ک نت قوی و پرسرعت وصله شما این مشکلو دارید یا ن؟

توی بازار برا من آبدیتش اومده ولی وقتی میرم توی بازی با اینکه میزنه CHECKING COR UPDATES ولی راحت میرم تو بازی :ookk:

mehdidf
09-28-2014, 22:26
سلام

ببین مشکل شما ممکنه از :
1- اینترنتت باشه ک قطع و وصل میشه - ممکنه به اینترنت ظاهرا وصل باشه گاهی اما دیتا قطع و وصل بشه
2- ممکنه چیز شکنت قطع و وصل بشه (احتمال این خیلی بیشتره)
3- ممکنه ارتباط از خود سرور بازی قطع بشه
4- ممکنه بازی ارتباطش با فیس بوک رو از دست بده حالا یا از بازیه یا از فیس بوک
شما از چیز شکن دیگه استفاده کن از موبو مارکت هات اسپات یا سایفون یا ... رو دانلود کن تست کن
اگر از خود بازی باشه کمتر از 24 ساعت فکر کنم حلش میکنند و ورژن دیگه میاد ولی من که مشکلی ندارم تا الان

srmsrm
09-29-2014, 03:20
سلام چنتا سوال داشتم:
شما همیشه با یک سیسم ثابت بازی میکنید؟ یعنی اگه بازیکناتون محروم یا مصدم بشن چیکار میکنید؟ من مرتب باید سیستمم رو عوض کنم چون باید طبق بازیکنایی که دارم بچینمشون چون زیاد مصدم میدم بعضی وقتا هم محروم
شما برای همه بازیکناتون مشخص میکنید که حجومی یا دفاعی باشن؟ برای مدافع ها لازمه که بزنی دفاعی؟

aliexpress
09-29-2014, 04:06
سلام چنتا سوال داشتم:
شما همیشه با یک سیسم ثابت بازی میکنید؟ یعنی اگه بازیکناتون محروم یا مصدم بشن چیکار میکنید؟ من مرتب باید سیستمم رو عوض کنم چون باید طبق بازیکنایی که دارم بچینمشون چون زیاد مصدم میدم بعضی وقتا هم محروم
شما برای همه بازیکناتون مشخص میکنید که حجومی یا دفاعی باشن؟ برای مدافع ها لازمه که بزنی دفاعی؟

سلام

این دیگه به سلیقه خودتون مربوطه که چجوری سیستم بچینید. یه سریا با هر سیستم حریفشون یه ضد سیستم متفاوت میزارن یه سریا هم با یه سیستم ثابت بازی میکنن تو اکثر بازیا

دیگه به تجربه خودتون و نوع بازی بازیکنان میتونین مشخص کنین که تیمتون با سیستم ثابت نتیجه میگیره یا با سیستم متغیر.

در مورد فلش ها هم بازم به سلیقه و البته هوش بازیخوانی شما مربوطه. من که به شخصه همه مدافعینم حالت تدافعی و رو به عقب دارن. ولی دستور حمله یا دفاع دادن همینجوری نیست و نباید به همه بازیکنان داده بشه. مهم ترین دلیلشم خستگی بازیکن هست که باعث میشه عملکردش پایین بیاد

ولی در کل همه اینا رو خودتون تجربه کنید میدونید که چی بهتره و چی بدتر !

mehdidf
09-30-2014, 00:13
سلام چنتا سوال داشتم:
سلام دوست گلم
ببین ادما تو ترکیب چیدن دو نمونه هستند
1- مرتب تغییر سیستم میدن با توجه به ترکیب حریف و گاهی از سایتها و نرم افزار ضد ترکیب و سیستم حریف رو پیدا میکنند و توی زمین میچینند.
2- کسانی که بر اساس تجربه خود و تیم های موفق یه ترکیب ثابت میچینند .
من خودم ترکیب ثابت دارم و نتیجه عالی میگیرم باهاش و گل زیادم میزنم . البته باید بازیکنان نسبتا خوبی داشته باشیمثلا تو زمین 4 تا 5 ستاره 4 تا 4 ستاره حد اقل باید باشه در ضمن دوتا بازیکن یا بیشتر تخصصی داشته باشید مثلا تخصص دریبل - کرنر - ایستگاهی == تو هر بازی ببینید چند کرنر نصیبتون میشه اگر متخصص ضربات کرنر داشته باشید دوتاشم گل کنه کافیه البته باید توی قسمت Orders کرنر زن و ضربه ازاد زن و غیره رو با دقت تنظیم کنید کسی که تخصص ضربه کرنر داره رو بگذارید ک از چپ و راست کرنرها رو بزنه == همیشه با 4 یا 5 دفاع بازی کنید البته 4 دفاع کافیه - من همیشه نرمال بازی میکنم و پرس رو تو زمین خودم میگذارم الا اگر 3 یا بیشتر گل جلو افتادم میرم میذارم رو حمله و پرس هم تو زمین حریف و بیشتر فشار میارم.==
اگر کمتر به بازیها میرسید و نمیتونید انلاین بازیتون رو رصد کنید بهتره و حتما تو قسمت orders سیستم هوشمند تعویض بازیکنان رو فعال کنید که اگر مصدوم دادید سیستم هوشمند برای شما تعویض کنه و نگذاره گل زیاد بخورید .== چند روز یبارم بازیکناتون رو چک کنید ببینید عملکردشون چجوره چند تا بازی کردن چند تا گل زدن و پاس گل دادن و نمره هاشون چجور بوده == لزوما هر بازیکن 5 ستاره از بازیکن4 و 3 ستاره بهتر نیست برای همینه که میگم عملکرد بازیکناتون رو چک کنید با بتونید ترکیب بهتری بچینید.
عکسایی که گذاشتم یکی بازی امروزمه که 12 تا زدم بدون خورده توی لیگ مثبت 31 هستم توی 7 بازی یعنی 4.5 گل تو هر بازی -- یکی هم عکس سیستمم و دیگری چمپیونز لیگه که نه باختم و نه گل خوردم == در کل نظر من اینه خودتون رو توی ترکیب گیج نکنید و ترکیب ثابت انتخاب کنید بازیکنای بخود رو رد کنید و بازیکن خوب بگیرید البته با توجه به نیاز ترکیبتون == من همیشه با نرمال وارد بازی میشم و هرگز دفاعی بازی نکردم تکل رو روی نرمال بگذار همیشه در ضمن بیخودی بازیکنای اصلی توی ترکیب رو با تمرین دادن خسته نکن تا زود به زود مصدوم بشن حتما قبل بازی چک کن بازیکن با مورال کمتر از نصف و خسته نباشه تو زمین چون مصدوم میشه در شمن اگر دوستی داری از قسمت Club shop گزینه گیفت رو بزن گیفتی ک لازم داری رو بفرست براش تا بهت برگشت بده تا اگرم بازیکنی مصدوم شد سریع خوبش کنی هر روز یبار میتونی بفرستی و بگیری .

reza0641
09-30-2014, 16:50
سلام بچه ها من لول 3 هستم . بعضی از قسمت های ورزشگاهم مثل پارکنگ و بیمارستان و رستوران و درمانگاهم رو تا لول 2 ارتقا دادم و الان دیگه قفل هستن و نمیتونم بالاتر ببرمشون

ولی یه تیم دیگه هم لول خودم رو که امروز دیدم خیلی خیلی بیشتر من ارتقا داده بود این ایتیم هاش رو / علت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ali.chila
09-30-2014, 17:31
باید اونایی که الان باز هستن رو اول ارتقا بدی تا اونایی که قفل هستن باز بشن.مثلا اونی که قفله نوشته همه ی گزینه هارو تا 7 لول باید ارتقا بدی تا باز بشه.وقتی چند تا گزینه رو تا 7 ارتقا نداده باشی اون هم باز نمیشه.ببین کدوما رو کم ارتقا دادی یا اصلا کدوما بازه همونا رو ارتقا بده اون قفل ها هم کم کم باز میشن

danial.kalak
10-01-2014, 11:33
سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم در مورد بازی Top eleven
چرا خرید بازیکن تو این بازی اینقدر سخته؟
من وقتی برای یه بازیکن 1توکن میدم تا بخرمش دقیقه آخر یهو یه نفر دیگه میاد میخرتش.من حتی یه بار6تا توکن داشتم.و خواستم یه بازیکن رو هرجور شده بخرم.ولی هر 6تا توکن رو از دست دادم چون دقیقا ثانیه آخر یه نفر دیگه میاد میخرتش
آیا راهی وجود داره که بشه راحت تر بازیکن خرید؟؟
اگه راهی نیست .از اونجایی که برای خرید بازیکن 1توکن لازمه .اگه من مثلا10تا توکن برای خرید یه بازیکن بدم و آخر سر بتونم بخرمش آیا اون 9تا توکن اضافه ای که دادم برمیگرده؟؟
دست شما درد نکنه.
لطفا یه راهی بگید.چون این بازی اعصابمو خراب کرده.در آرزوی خرید یه بازیکن موندم.

ali.chila
10-01-2014, 11:59
عزیز اشتباه میکنی برای خرید بازیکن یک توکن لازم نیست.بلکه بستگی به تعداد مشتری ها داره.اگه مشتری نداشته باشه با یدونه هم میتونی بخری.اگر داشته باشه ممکنه برای خریدش به 20 یا 30 تا توکن هم نیاز داشته باشی(البته اگر بازیکن خیلی خوبی باشه و مشتری ها هم همه با توکن زیاد بیان واسه خرید)
توکن ها هم همگی خرج میشن و هیچکدوم برنمیگردن.
اگر میبینی ثانیه آخر بازیکن رو از دست میدی خوب چرا دست رو دست میزاری؟دست پیش بگیر.تو هم ثانیه آخر بزن که اگر حریفت اینکار رو کرد برید راند بعدی.و اگر اینکار رو نکرد خوب تو میبری.البته اگر توی اون راند حریفت توکن خرج نکرده باشه. یعنی توی هر راند یک توکن اگر خرج کنی محاله که ببازی.حتی اگر حریفت ثانیه آخر بزنه میرید مرحله بعد. اینم دقت کن هر مرحله بیش از یک بار توکن نزن چون هیچ فایده ای نداره.با یک بار توکن زدن در هر مرحله کافیه که برای مرحله بعد مجوز داشته باشی و بعد از تموم شدن ثانیه شمار نبازی.
در ضمن با کمتر از 15 توکن بهتره نری برای خرید بازیکن خوب.ممکنه یه حریف سخت بهت بخوره و توکنات تموم بشه و اون هنوز داشته باشه

arashHT
10-01-2014, 13:01
slm man lvl 3 fln vali 2 fasle qablioo khob tamom kardam fasle aval aval shodam fasle 2 .dovom shodam in faslam ke fln 2vomam batafazole gol esm arash gozashtam age tonestid be onvane friend add konid mamnoon misham beoun kesaee ke in bazio nadaran pishnahad mikonam download konan bazi khobiieee (referralsamam ke 9.21).
love::

rasti ye soal age stadyum training ya first aideshoo lvl bala konim be bazikonaye khodemoon tasir dare !?!?!?!?

aliexpress
10-01-2014, 13:51
slm man lvl 3 fln vali 2 fasle qablioo khob tamom kardam fasle aval aval shodam fasle 2 .dovom shodam in faslam ke fln 2vomam batafazole gol esm arash gozashtam age tonestid be onvane friend add konid mamnoon misham beoun kesaee ke in bazio nadaran pishnahad mikonam download konan bazi khobiieee (referralsamam ke 9.21).
love::

rasti ye soal age stadyum training ya first aideshoo lvl bala konim be bazikonaye khodemoon tasir dare !?!?!?!?

سلام

خوش اومدین به جمع ما

لطفا پستتون رو ادیت کنید و به زبان پارسی بنویسید

در مورد سوالتون باید بگم که به طور مستقیم روی بازیکنان تاثیر نداره یعنی موجب افزایش قدرت یا ... نمیشه.ولی غیر مستقیم چرا، ارتقای زمین تمرین فقط با افزایش بسته سبز یا همون rest همراه هست که میتونید برای بازیکنان استفاده کنید و خستگی اونهارو کاهش بدید

mehdidf
10-02-2014, 01:03
سلام.خسته نباشید.یه سوال داشتم در مورد بازی top eleven
چرا خرید بازیکن تو این بازی اینقدر سخته؟
من وقتی برای یه بازیکن 1توکن میدم تا بخرمش دقیقه آخر یهو یه نفر دیگه میاد میخرتش.من حتی یه بار6تا توکن داشتم.و خواستم یه بازیکن رو هرجور شده بخرم.ولی هر 6تا توکن رو از دست دادم چون دقیقا ثانیه آخر یه نفر دیگه میاد میخرتش
آیا راهی وجود داره که بشه راحت تر بازیکن خرید؟؟
اگه راهی نیست .از اونجایی که برای خرید بازیکن 1توکن لازمه .اگه من مثلا10تا توکن برای خرید یه بازیکن بدم و آخر سر بتونم بخرمش آیا اون 9تا توکن اضافه ای که دادم برمیگرده؟؟
دست شما درد نکنه.
لطفا یه راهی بگید.چون این بازی اعصابمو خراب کرده.در آرزوی خرید یه بازیکن موندم.
ببین دوست من
قبلا هم تو پستای قبلی گفتم بازم برای شما میگم
1- اول ترکیبتون رو انتخاب کنید ببینید به چه بازیکنایی تو چه پستایی نیاز دارید
2- اگر مثلا بازیکن ml نیاز داری حتما بازیکنی بگیر که دو پست بتونه بازی کنه مثلا ml - aml تا همزمان دوبازیکن خریده باشی و توی توکن هم صرفه جویی کردی دفاع هم همینطور مثلا dc-dr یا dc-dmc اینجوری خیلی توکن جلو میفتی و صرفه جویی میشه و تو همه قسمتا چند بازیکن داری .
3- نیاز نیست بازیکن حتما 5 ستاره بخری که هم گرونه و هم مشتری زیاد داره 4 ستاره هم عالیه
4- همیشه ساعت های خلوت خرید کن مثلا 7 صبح خیلی خیلی خلوته من 5 تا بازیکن خوبمو با یک توکن گرفتم ظهرم فکر کنم خلوته تا حدی ساعت2 یا سه البته صبح بهتره
5- همیشه اگر اینترنت قوی و پرسرعت داری مثل 512 مبین نت به بالا یا ای دی اس ال رو ثانیه 2 بزن رو توکن و پیشنهاد بده اگر توکن کم داری مثلا5 تا و دیدی برای یه بازیکن 3 یا 4 نفر رقابت دارن قید اون بازیکن رو بزن بازیکن زیاده حتما که نباید ادن رو بخری
6- بازیکن جوان گرونه اگر پول کم داری هرگز سراغ زیر 25 سال نرو چون مثلا 25 ساله با همون مشخصات گیرت میاد 700 اما 18 ساله با همون مشخصات 4 تا 5 میلیون نهایتشم اخر فصل یه ستارش کم میشه در اینده هم بدردت نمیخوره که بگی اینده داره
7- اگر میخوای پولت زیاد بشه زمین استادیوم رو ارتقا بده تا گنجایش 1000 تا هوادار داشته باشه و قیمت بلیط هم بمرور زیاد کن بار اول 16 روز طول میکشه اما بعد کلی هوادار میاد و بهت پول میرسونه . صندلی رو زیاد نکن و ارتقا نده فعلا
اگر سوالی بود در خدمتم

aria2015
10-02-2014, 13:15
سلام دوستان.
یه سوال داشتم
اینکه از کجا بفهمم کدوم بازیکنو باید بهش دستور بدم بره جلو یا بره عقب یا بینشون تعادل ایجاد کنه؟ مخضوضا توی خط میانی

sh 007
10-02-2014, 18:09
سلام دوستان.
یه سوال داشتم
اینکه از کجا بفهمم کدوم بازیکنو باید بهش دستور بدم بره جلو یا بره عقب یا بینشون تعادل ایجاد کنه؟ مخضوضا توی خط میانی

سلام

وارد ترکیب ک میشید تب دومی ک سیستم رو نمایش میده وقتی بازیکنای اصلی رو ی لمس یا کلیک کنی فلش روی بازیکن ظاهر میشه ک دوتا فلش هست فلش عقب و فلش جلو و حالت معمولی هم ک بدون فلش هست ، با هربار لمس حالت ها عوض میشه و میتونی دستور ب حمله یا دفاع بازیکنا رو با این فلش ها مشخص کنی

aria2015
10-02-2014, 18:50
سلام

وارد ترکیب ک میشید تب دومی ک سیستم رو نمایش میده وقتی بازیکنای اصلی رو ی لمس یا کلیک کنی فلش روی بازیکن ظاهر میشه ک دوتا فلش هست فلش عقب و فلش جلو و حالت معمولی هم ک بدون فلش هست ، با هربار لمس حالت ها عوض میشه و میتونی دستور ب حمله یا دفاع بازیکنا رو با این فلش ها مشخص کنی

داداش اینو خودم میدونم منظور من چیز دگه ای بود
دارم میگم از کجا بفهمم چه موقع بازیکنی رو بهش دستور بدم بره جلو یا عقب
مثلا من یه مهاجمم و همه بازیکنان خط میانی رو دستور رفتن به جلو دادم و برای مدافعا بین حمله و دفاع تعادل ایجاد کردم.
آیا این درسته؟

Fc Bayern München
10-02-2014, 20:13
سلام توی بخش استادیوم بنظرتون بهتره کدومشون رو ارتقا بدم ؟؟؟

الان صندلی هام سطح آخره ...

بقیه رو چی کار کنم ؟؟

کدومشون بهم بیشتر کمک میکنن ؟؟؟؟؟؟

aliexpress
10-02-2014, 23:43
داداش اینو خودم میدونم منظور من چیز دگه ای بود
دارم میگم از کجا بفهمم چه موقع بازیکنی رو بهش دستور بدم بره جلو یا عقب
مثلا من یه مهاجمم و همه بازیکنان خط میانی رو دستور رفتن به جلو دادم و برای مدافعا بین حمله و دفاع تعادل ایجاد کردم.
آیا این درسته؟

سلام. این فلش ها بستگی به هوش خودتون داره. ولی در کل همونطور که خودتون گفتین باید یه جورایی تعادل رو برقرار کنین. یعنی فاصله 2 خط بین هم نباید زیاد بشه.مثلا اگه 2 هافبک مرکزی دارین رو هر 2 تاش دستور پیشروی ندین. چون اینجوری وسط زمین خالی میمونه. اگه فلشی چیزی میزنین باید توجه داشته باشین که توسط بازیکنی اون منطقه پوشش داده بشه. یه نکته دیگه هم که باید توجه کنین خستگی بازیکناست. هر چی بیشتر بازیکناتون فلش داشته باشن بیشتر خسته میشن و این پوئن منفی میشه واسه شما.

سلام توی بخش استادیوم بنظرتون بهتره کدومشون رو ارتقا بدم ؟؟؟

الان صندلی هام سطح آخره ...

بقیه رو چی کار کنم ؟؟

کدومشون بهم بیشتر کمک میکنن ؟؟؟؟؟؟

سلام

توی بخش استادیوم یا توی قسمت استادیوم ؟!!!! اگه تو قسمت خود استادیوم که شامل صندلیو چراغو و این چیزا هست گزینه هایی که برات باز هست رو بگو. اگرم کل استادیوم منظورته که بازم اونایی که قابل ارتقا هستن رو بگو تا کمکت کنم

aria2015
10-03-2014, 00:58
سلام
میگم من یه روش نصفه نیمه برای اوردن بازی های جام حذفی پیدا کردم
کافیه یکم صبر داشته باشید تا بازی لود بشه و یهو وسط لود شدن از بازی خارج نشید اینجوری از حدود دقیقه 20 بازی قادر به مشاهده بازیتون هستید

kian110
10-03-2014, 01:50
سلام دوستان میشه یه نفر بگه چطوری میشه یه تیم خوب داشت؟ چون من الان بازیکنام نسبت به حریفام خوبن اما میبازم دلیلش نمیدونم چیه؟

aliexpress
10-03-2014, 01:58
سلام دوستان میشه یه نفر بگه چطوری میشه یه تیم خوب داشت؟ چون من الان بازیکنام نسبت به حریفام خوبن اما میبازم دلیلش نمیدونم چیه؟

سلام

سوالتون خیلی کلیه ! ولی در کل شما باید با سیستم ها و تاکتیک های مختلف بازی کنین و ببینین با کدوم سیستم و تاکتیک تیمتون بهتر نتیجه میگیره.بعد از اون باید وارد جزئیات تاکتیکتون بشین

اگه سوالتون جزئی تر بود بهتر میشه راهنمایی کرد

aliexpress
10-03-2014, 02:05
من دیگه کم کم دارم امکانات لازم رو برای تغییر سیستمم مهیا میکنم! این سیستم 2-4-4 لوزی دیگه خستم کرده حس میکنم بازی هامو دیگه خوب بازی نمیکنم

میخوام برگردم به 1-5-4 و 2-4-4 خطی. البته اولویتم 1-5-4 هست. قبلا که اینو امتحان کرده بودم بد نبود

بین سیستم های پر کاربرد تا حالا فقط 3-3-4 رو امتحان نکردم! شاید یه روزی رو این سیستم هم کار کنم

aria2015
10-03-2014, 12:31
سلام
میگم من یه روش نصفه نیمه برای اوردن بازی های جام حذفی پیدا کردم
کافیه یکم صبر داشته باشید تا بازی لود بشه و یهو وسط لود شدن از بازی خارج نشید اینجوری از حدود دقیقه 20 بازی قادر به مشاهده بازیتون هستید

سلام دوستان
لطفا اگه این روش نصفه نیمه که گفتم به دردتون خورد بگین تا بقیه هم استفاده کنن

sambik
10-03-2014, 22:50
من از اون آفرهایی که پرکردم تونستم حدود 28تا توکن بگیرم :flowerysmile:

الان هم دو تا بازیکن 18 ساله 5ستاره خریدم lay_;;و واسه دوتاشون جمعا 18 توکن خرج کردم :daghon::ey babaaa:eterza::-و بنظر عالی میان هردوشون :crazy:

الان تو لول 3 تو لیگ 4 هستم و اختلاف کمه و تو چمپیونز هم که تو گروه اول شدم و صعود کردم :flowerysmile:

aria2015
10-04-2014, 14:01
سلام دوستان
میگم من یه دروازه بان جوان و پر قدرت خریدم ولی به نظر میاد خیلی داره بد غمل میکنه و دروازه بان قبلی و ضعیف تر و پیر ترم خیلی بهتر بود. جالب اینجاست که دروازه بان جدیدم 18 سالشه و قدرش 33 هست! ولی دروازه بان قدیمیم 20 سالشه و فقط 21 ی قدرت داره !!!!
مشکل کجاست؟

ali.chila
10-04-2014, 15:58
احتمال میدم که قدش کوتاه باشه. گلر قد زیر 191 بدرد نمیخوره.البته بعضی بازیکنا کلا یکم دیرجا میافتن.

aria2015
10-04-2014, 16:17
احتمال میدم که قدش کوتاه باشه. گلر قد زیر 191 بدرد نمیخوره.البته بعضی بازیکنا کلا یکم دیرجا میافتن.

قدشم خیلی بلند تره
200 هست ولی دروازه بان قبلیم صد و هشتاد و خورده ای بود!!!

aliexpress
10-04-2014, 16:46
قدشم خیلی بلند تره
200 هست ولی دروازه بان قبلیم صد و هشتاد و خورده ای بود!!!

یه سری از بازیکنا کلا طول میکشه که به فرم خوب برسن. من خودم اون اون موقعی که دروازه بان خریدم 5 ستاره 18 ساله ، عملکردش بیشتر بازی ها 5 6 بود ، ولی الانا دیگه 7-8-7-6-8 هست . یعنی فرم خودشو پیدا کرده تقریبا

یه هافبک دیگه که فصل پیش خریدم و زیر نظرش داشتم اون ابتدا کلا عملکردش خیلی ضعیف بود. با اینکه 5 ستاره بود ولی عملکردش بیشتر مواقع 5 6 بود ! ولی جدیدا عملکردش رو 7 ثابته ! تا یه فصل دیگه حدس میزنم خودشو به 8 نزدیک کنه

کلا انگار تو این بازی اینجوریه که بازیکنای زیر 20 سال تقریبا بیشترشون طول میکشه تا بازی دستشون بیاد و عملکرد خوب خودشو پیدا کنن !

mehdidf
10-05-2014, 02:12
من از اون آفرهایی که پرکردم تونستم حدود 28تا توکن بگیرم :flowerysmile:
الان هم دو تا بازیکن 18 ساله 5ستاره خریدم lay_;;و واسه دوتاشون جمعا 18 توکن خرج کردم :daghon::ey babaaa:eterza::-و بنظر عالی میان هردوشون :crazy:
الان تو لول 3 تو لیگ 4 هستم و اختلاف کمه و تو چمپیونز هم که تو گروه اول شدم و صعود کردم :flowerysmile:
ببین دوست من
منم افرها رو پر کردم الان 170 توکن دارم یه هفتس که من 170 توکنم کم نشده بازیکنم خریدم حدود 6 تا اما برای هر بازیکن یه توکن الای نهایتش 3 توکن دادم همه بازیکنا دو پست بازی میکنن 5 و یا 4 ستاره هستن تازه برخیشون تخصص پاس یا ضربه کرنر هم دارن
1- بازیکن 18 ساله رو هم گرون میخری هم اخر فصل یه ستارش کم میشه یعنی در دو فصل بعد باید ردش کنی بنظرت ارزشش رو داره 18 توکن و کلی پول خرجشون کنی ؟
2- با همون توکن ها و پول میتونستی 6 تا بازیکن 5 ستاره بگیری با سن 25 به بالا
3- توکن رو بیخود از دست نده 7 صیح کسی نیست رقابتی نیست نهایتش دو توکن خرج کنی سعی کن مدیریت کنی رو منابع مالی و امکاناتت

mehdidf
10-05-2014, 02:15
یه سری از بازیکنا کلا طول میکشه که به فرم خوب برسن. من خودم اون اون موقعی که دروازه بان خریدم 5 ستاره 18 ساله ، عملکردش بیشتر بازی ها 5 6 بود ، ولی الانا دیگه 7-8-7-6-8 هست . یعنی فرم خودشو پیدا کرده تقریبا

یه هافبک دیگه که فصل پیش خریدم و زیر نظرش داشتم اون ابتدا کلا عملکردش خیلی ضعیف بود. با اینکه 5 ستاره بود ولی عملکردش بیشتر مواقع 5 6 بود ! ولی جدیدا عملکردش رو 7 ثابته ! تا یه فصل دیگه حدس میزنم خودشو به 8 نزدیک کنه

کلا انگار تو این بازی اینجوریه که بازیکنای زیر 20 سال تقریبا بیشترشون طول میکشه تا بازی دستشون بیاد و عملکرد خوب خودشو پیدا کنن !

بله دقیقا این حرفتون درسته و استراتژی بازیه هم من و هم دوستم اینو تجربه کردیم . همیشه تو این جور بازی ها تجربه هم دخالت داره و هماهنگ شدن با تیم . من کلا اعتقادی به بازیکن 18 ساله ندارم هم خیلی گرونه و هم خوب بازی نمیکنن بیشتر مواقع
بهترین کار رصد بازیکنانه ک چند بازی کردن چند پاس گل دادن چند تا گل زدن و نمرشون چنده

Reza_h2
10-05-2014, 12:57
سلام ، دوستان من به شدت مشکل کم بودن توکن دارم ! روزی 1 دونه که اسپانسر میده کمه خیلی ...
راه دیگه ای هم هست که بی دردسر و رایگان باشه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

aria2015
10-05-2014, 14:05
ببین دوست من
منم افرها رو پر کردم الان 170 توکن دارم یه هفتس که من 170 توکنم کم نشده بازیکنم خریدم حدود 6 تا اما برای هر بازیکن یه توکن الای نهایتش 3 توکن دادم همه بازیکنا دو پست بازی میکنن 5 و یا 4 ستاره هستن تازه برخیشون تخصص پاس یا ضربه کرنر هم دارن
1- بازیکن 18 ساله رو هم گرون میخری هم اخر فصل یه ستارش کم میشه یعنی در دو فصل بعد باید ردش کنی بنظرت ارزشش رو داره 18 توکن و کلی پول خرجشون کنی ؟
2- با همون توکن ها و پول میتونستی 6 تا بازیکن 5 ستاره بگیری با سن 25 به بالا
3- توکن رو بیخود از دست نده 7 صیح کسی نیست رقابتی نیست نهایتش دو توکن خرج کنی سعی کن مدیریت کنی رو منابع مالی و امکاناتت

دوست من
شما اگه یه بازیکن 19 ساله با قدرت 30 و یه بازیکن 26 ساله با همون قدرت رو ببینی کدوم رو میخری؟؟ به نظر خرید 26 ساله کاملا اشتباهه چون
تجربه نشون داده دربیشتر مواقع تیمی که میانگین سنی 26 به بالا داره بازنده هست
بازیکن جوان سال های بیشتری برات کار میکنن
بازیکنان جوان دوندگی بیشتری دارن
همیشه هم خوب کار میکنن
من خودم با جوانگرایی به تیمای واقعا قوی که میانگین سنی بالا دارن 4 5 تا میزنم و همچنین با جوانگرایی همیشه قهرمان لیگم
بازیکنان جوان همیشه نمرشون 7 یا 8 یا 9 هست و امکان نداره زیر 7 بیاد (حد اقل برای من)
در ضمن من توی زمین بازیکن بالای 23 سال ندارم و همیشه هم توی بازیام موفق هستم

در کل اگه پول داشته باشی خرید بازیکن جوان منطقی تر به نظر میرسه

اون دروازه بانم که گفتم یه مدتیه گل نمیخوره و نمره هاشم بالاست

mehdidf
10-06-2014, 01:17
دوست من
شما اگه یه بازیکن 19 ساله با قدرت 30 و یه بازیکن 26 ساله با همون قدرت رو ببینی کدوم رو میخری؟؟ به نظر خرید 26 ساله کاملا اشتباهه چون
تجربه نشون داده دربیشتر مواقع تیمی که میانگین سنی 26 به بالا داره بازنده هست
بازیکن جوان سال های بیشتری برات کار میکنن
بازیکنان جوان دوندگی بیشتری دارن
همیشه هم خوب کار میکنن
من خودم با جوانگرایی به تیمای واقعا قوی که میانگین سنی بالا دارن 4 5 تا میزنم و همچنین با جوانگرایی همیشه قهرمان لیگم
بازیکنان جوان همیشه نمرشون 7 یا 8 یا 9 هست و امکان نداره زیر 7 بیاد (حد اقل برای من)
در ضمن من توی زمین بازیکن بالای 23 سال ندارم و همیشه هم توی بازیام موفق هستم

در کل اگه پول داشته باشی خرید بازیکن جوان منطقی تر به نظر میرسه

اون دروازه بانم که گفتم یه مدتیه گل نمیخوره و نمره هاشم بالاست
دوست عزیز منظورت از سالهای بیشتر چیه ؟
هر لیگ که بالا میری یه ستاره کم میشه از و اگر دو لیگ بالا بری بازیکن دو ستارش از دست میده اگر نگهش داری تیمت ضعیف میشه مجبوری ردش کنی .
من میانگین تیمم 25 هست ولی هم میبرم هم خوب گل میزنم 12 صفر و 16 صفر هم زدم براحتی من اصلا اعتقادی به 18 ساله و امثالهم ندارم تو این بازی.

danielmoodi
10-09-2014, 01:17
من میخوام بک تصمیم بگیرم و اونم اینه که این فصل رو بقیه بازیهامو ببازم! تا فصل بعد هم تو همین سطح بازی کنم
الان سطحم 4 هست و قدرت تیمم 38.3 همه بازیکنهای اصلیم قدرتشون 39 یا 40 هست! و تیم خوبی دارم فقط مشکلم اینه که لیگ بدی همش میوفتم و الان سوم جدولم و تیم های اول دوم تمام اسکات هستند!
نظر شما چیه؟ می خوام باهاتون مشورت کنم و ببینم که خوبه تا این فصل رو بی خیال شم و برای فصل بعد تو همین سطح بجنگم؟

aliexpress
10-09-2014, 01:25
من میخوام بک تصمیم بگیرم و اونم اینه که این فصل رو بقیه بازیهامو ببازم! تا فصل بعد هم تو همین سطح بازی کنم
الان سطحم 4 هست و قدرت تیمم 38.3 همه بازیکنهای اصلیم قدرتشون 39 یا 40 هست! و تیم خوبی دارم فقط مشکلم اینه که لیگ بدی همش میوفتم و الان سوم جدولم و تیم های اول دوم تمام اسکات هستند!
نظر شما چیه؟ می خوام باهاتون مشورت کنم و ببینم که خوبه تا این فصل رو بی خیال شم و برای فصل بعد تو همین سطح بجنگم؟

این کارو نکن به نظر من. حیفه آخه! یه فصل عقب میوفتی.لیگ هایی که سخت هستن هیجانشونم بیشتره. البته زیاد واسه ما ایرانیا خوب نیس.

بجنگ باهاشون. هیچوقت آدم نباید کم بیاره !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من الان نمیدونم چندمم...احتمالا چهارم باشم. هنوز تیمم تو یه سری از نقا ضعف داره! از جمله دفاع راست!!! فک کنم نزدیکه 2 فصله میخوام دفاع راست بگیرم و نمیگیرم!!!

یه سری صبح زود پاشدم بازیکن بخرم،از شانس گند ما با یه آدم سمج افتادیم 17 تا توکن هدر دادم آخرشم بازیکنه رو از دست دادم :|

یعنی فحش فقط! امروزم یه 5 تایی از دست دادم ! :|

کلا لول های بالا واسه بازیکن خریدن دهن آدم سرویس میشه :| :| دیگه اعصاب نمونده واسم بخدا :daghon:

Mohammadhosseinip
10-09-2014, 02:19
سلام من به يك مشكل برخوردم
ميخواستم ببينم چطور ميتونم اين بازي رو از روي يك گوشي به گوشي جديد انتقال داد، من مي خوام گوشيمو عوض كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

aliexpress
10-09-2014, 02:22
سلام من به يك مشكل برخوردم
ميخواستم ببينم چطور ميتونم اين بازي رو از روي يك گوشي به گوشي جديد انتقال داد، من مي خوام گوشيمو عوض كنم
ممنون ميشم كمكم كنيد

سلام.راه مستقیمی وجود نداره. فقط میتونید به فیسبوک بازی وصل بشین و از اون طریق بتونین تیمتونو رو گوشی جدید بالا بیارین

Mohammadhosseinip
10-09-2014, 02:45
چطور اين مار رو انجام بدم
من تو لول ٧ هستم
الان گوشيمو عوض كردم ولي گير كردم چطور اين كار رو انجام بدم

Mohammadhosseinip
10-09-2014, 02:47
لطفا كمك كنيد
واقعا گير كردم
فردا بازي دارم

aliexpress
10-09-2014, 02:57
چطور اين مار رو انجام بدم
من تو لول ٧ هستم
الان گوشيمو عوض كردم ولي گير كردم چطور اين كار رو انجام بدم

لطفا كمك كنيد
واقعا گير كردم
فردا بازي دارم

بنده دقیق نمیدونم ورژن فیسبوکیش چطوریه و چطور باید بهش ئصل شد. دوستای فیسبوکی مون مطمئنا میتونن کمکتون کنن

اما فکر کنم شما باید با استفاده از چیزشکن اونجایی که نوشته let me play و همیشه میزدین، گزینه کناریش که مربوط به لاگین فیسبوک هست رو بزنین و اکانت فیسبوک تون رو وارد کنین و از اون طریق وارد بازی بشین

دیگه همیشه هر جا هم بخواین میتونین با اکانت فیسبوکتون به بازی وصل بشین.چه گوشی چه کامپیوتر و ....

دوستای گلم اگه توضیحاتم دچار اشکال بود تصحیحش کنین. با تشکر

ali.chila
10-09-2014, 14:54
ازین تیما فکر نکنم زیاد باشن.طرف به جز فصل اول که اونم حتما به خاطر اینکه از اواخرلیگ شروع کرده ، تمام لیگ ها و لیگ قهرمان ها رو برده.یعنی حتی یدونه هم از دست نداده.بعد جالبه تا حالا کاپ رو نتونسته ببره و فقط دو بار سوم شده.یعنی همه قدرتش رو توی لیگ و لیگ قهرمانان گذاشته. حالا شانس من این فصل افتاده با من.ببینم میتونم رکوردش رو بشکونم و بالاخره نذارم یه فصل اول بشه یا نه.

aliexpress
10-09-2014, 15:16
ازین تیما فکر نکنم زیاد باشن.طرف به جز فصل اول که اونم حتما به خاطر اینکه از اواخرلیگ شروع کرده ، تمام لیگ ها و لیگ قهرمان ها رو برده.یعنی حتی یدونه هم از دست نداده.بعد جالبه تا حالا کاپ رو نتونسته ببره و فقط دو بار سوم شده.یعنی همه قدرتش رو توی لیگ و لیگ قهرمانان گذاشته. حالا شانس من این فصل افتاده با من.ببینم میتونم رکوردش رو بشکونم و بالاخره نذارم یه فصل اول بشه یا نه.

اوه ! به زمین سفت خوردن که میگن همینه ها :دی

امیدوارم از پسش بر بیای. کار سختیه ولی چیزی نشد نداره :hooora2::yes:

alikashef
10-09-2014, 15:48
چطور میشه کسی رو اد کرد حداقل از لیگ خودم

aliexpress
10-09-2014, 16:24
چطور میشه کسی رو اد کرد حداقل از لیگ خودماگه با گوشی بازی میکنید روی پروفایل تیم مورد نظر برید ، اون گوشه پایین سمت راست گزینه Add Friend رو بزنید تا درخواست فرستاده بشه.در صورت قبول درخواست از طرف مقابل به لیست دوستاتون اضافه میشه

aliexpress
10-10-2014, 14:54
جالبه امروز جمعه حدودای ساعت 14:30 بعد ظهر رفتم با 2 تا توکن 2 تا بازیکن 4 ستاره جوون گرفتم.خلوت بود ! چه عجب بالاخره یه تایم خوب پیدا کردم!

لامصب دفاع راست خیلی کم پیدا میشه :ey babaaa:

kargar
10-10-2014, 15:45
من تازه شروع کردم.میشه توضیحاتی در مورد این که پولم رو چجوری خرج کنم کی بازیکن بگیرم و....بگید

aliexpress
10-10-2014, 15:56
من تازه شروع کردم.میشه توضیحاتی در مورد این که پولم رو چجوری خرج کنم کی بازیکن بگیرم و....بگید

سلام

خوش اومدین عزیز

این بازی جزئیات زیادی داره که نمیشه همشو یکجا گفت.اما مهماش رو بهتون میگم

اصلی ترین سلاح شما تو این بازی توکن هست همون t . باید تو خرج کردنش نهایت دقت رو داشته باشید.صبح زود حدودای 7 صبح تا یکی 2 ساعت بعد خلوته میتونین با خرج کمترین توکن ها بازیکن بخرین.

واسه پرچم و لوگو و ... اصلا توکن خرج نکنین. با اسپانسر توکن حتما قرارداد ببندین. ترجیحا اسپانسر دوم از سمت چپ.موقع بازی ها سعی کنین آنلاین باشین تا 8 درصد مالکیت گیرتون بیاد

اسپانسر پول هم ببندید. تو لیگ تا جایی که میتونید بین 7 تیم اول باشید.4 تیم اول باشید که چه بهتر.باعث میشه تو جام قهرمانان حضور داشته باشین که خودش یه منبع درامد زایی فوق العادست!

دیگه یادم نمیاد. خودتون یه چرخی بزنین تو محیط بازی،هرجاشو متوجه نشدین اینجا بگین من و سایر دوستان توضیح میدیم

موفق باشیـــــــــــــ

kargar
10-12-2014, 13:53
3تا بازی پشت سر هم باختم چیکار کنم ببرم:grumpy::grumpy::bi_polo:

aliexpress
10-12-2014, 15:04
3تا بازی پشت سر هم باختم چیکار کنم ببرم:grumpy::grumpy::bi_polo:

البته دوران افت واسه بعضی تیما هست.من معمولا تو چنین شرایطی روحیه یا همون morale همه بازیکنام رو ۱۰۰ میکنم تا تاثیر بزاره رو نحوه بازیشون.

aliexpress
10-12-2014, 18:49
واقعا مسئولان بازی باید یه فکری به حال بازیکنای آکادمی کنن!
همشون خدا تا توکن میخوان و قدرتشونم در حدی نیست که بشه بهشون بازی داد!

shervinno
10-12-2014, 23:06
سلام دوستان من یه چند وقتی اینجا سر نزده بودم خوش آمد میگم به دوستای جدید و بازیکنای جدید...من الان لول 8 هستم...تو این مدت همیشه فکر میکردم که چطوری با ایرانیا تو این بازی ارتباط برقرار کنم مثلا تو همین لیگ اخیر 3تا ایرانی باهام بودن غیر از این که همدیگرو ادد کردیم و سر بازیا ساپورت میکنیم همو و قدرتمون بیشتر میشه دوست داشتم باهاشون آشنا بشم که یک فکر زد به سرم البته شاید خیلیاتون بلد باشین... شما میتونید اسم مربی رو ادیت کنید و شماره تلفن خودتونو بزارید تا با دوستاتون تو بازی ارتباط بگیرید تو قسمت فن کلاب هم میتونید به فارسی کامنت بزارید ..روش خوبیه من دوستای هم لول خوبی پیدا کردم ...امتحان کنید...

aliexpress
10-16-2014, 00:46
خب وقتشه یه آمار بدیم

فعلا سوم جدولم. ناگفته نمونه این فصل من کلا خیلی بیخیال بودم! بازیا که کلا آنلاین نبودم خیلیاشو.ولی بازم بچه ها خوب تلاش کردن و تیم ثبات پیدا کرد.5 6 تا بازیکن جوون و خوب گرفتم واسه ذخیره فصل بعد

میخوام فاصله بین تیم اصلی و ذخیره زیاد نباشه. اگه خدا بخواد واسه فصل بعد اگه تونستم یه تیم درجه 1 ببندم واسه قهرمانی. فقط شانس بیارم گرفتار این تیم اسکات ـی ها نشم!

صعودم قطعیه و سعیم اینه که سهمیه لیگ قهرمانانو بگیرم.بودجم وحشتناک اومده پایین. بعد از 7 8 فصل فک کنم بودجم که 3 رقمی نزدیک 450 میل بود شد 90 میل !

پول لازم شدم خلاصه ! این روزا آخر فصل ساعتای 6 بعد از ظهر بازیکن 5 ستاره جوون ریخته تو بازار خلوته خلوتم هست. حداقل لیگ ما اینطوریه.لیگای دیگه رو نمیدونم اما فک کنم همینجور باشه.میتونین برای قوی کردن ذخیره فصل بعدتون بازیکن بخرین. فصل بعد چون سخت تر و گرون تر هست خرید بازیکن شاید زیاد نشه بازیکن خرید.

از شماها چه خبر؟ پیداتون نیستا !

alex1372
10-16-2014, 09:11
سلام من لیگ سوم هستم چمپیون فینال هستم لیگ هم چهار بازی مونده تموم بشه با اختلاف چهار امتیاز اول هستم

alex1372
10-18-2014, 13:03
باسلام این دوره لیگ باقهرمانی و چمبیون هم نایب قهرمانی تمام کردم و خودمو واسه لیگ چهارم اماده میکنم دوستان شماها چکار کردین

aliexpress
10-18-2014, 14:53
من لیگ رو با رتبه چهارم به پایان رسیدم. رقابتم تو روزای آخر با تیم پنجم جدول بود که اتفاقا ایرانی هم بودش! و در آخر به دلیل تفاضل گل بیشتر من چهارم شدم و به لیگ قهرمانان صعود کردم خداروشکر

2 بازی آخر به دلیل استفاده از سیستم جدید خوب بازی نکردیم.جام حذفی هم که همون ابتدای کار حذف شدم به دلیل باز نشدن گزارش بازی و اطلاعات تیم حریف ! لیگ قهرمانانم که تو مرحله گروهی اوت شدم

میریم که داشته باشیم لول 15 رو ، با یه لیگ هیجان انگیز

آرزوی موفقیت برای سایر دوستان:khahesh:

kargar
10-18-2014, 21:15
من لول1بودم.که دوم شدم.برای تجربه اول خوب بود مگه نه

sambik
10-19-2014, 16:23
باسلام این دوره لیگ باقهرمانی و چمبیون هم نایب قهرمانی تمام کردم و خودمو واسه لیگ چهارم اماده میکنم دوستان شماها چکار کردین

توکن گرفتی بالاخره؟؟؟؟؟ :evaa:

تبریک میگم منم سوم شدم حیف شد .

kargar
10-19-2014, 17:13
بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده وقتی لیگ تموم شد فرداش رفتم دیدم15تا بازیکن بیشتر ندارم یه چدتا از بازیکنانم هم که4یا5ستاره بودن الان شدن2ستاره چیکار کنم کمکم کنید تیمم پوکیده:daghon::daghon:ashem:-think::

msoufi
10-19-2014, 18:52
سلام
یه سوال داشتم
Cnd . Mrl چیه ؟

ali.chila
10-19-2014, 21:21
بچه ها یه مشکلی برام پیش اومده وقتی لیگ تموم شد فرداش رفتم دیدم15تا بازیکن بیشتر ندارم یه چدتا از بازیکنانم هم که4یا5ستاره بودن الان شدن2ستاره چیکار کنم کمکم کنید تیمم پوکیده:daghon::daghon:ashem:-think::
اون که بازیکنات یه سریاش رفتن چون سنشون بالا بوده خدافظی کردن.یه سریا هم قراردادشون تموم شده.اول فصل ببین کیا قراردادشون فقط 1 سال مونده باهاشون تمدید کن
هر فصل که یه لیگ صعود کنی بالاتر یک ستاره از تمام بازیکنان کم میشه.ولی از قدرتشون کم نمیشه.یعنی مثلا بازیکنت اگر قدرتش 74 بوده توی سطح خودش 5 ستارست ولی با همین قدرت توی سطح بالاتر 4 ستاره محسوب میشه.

ali.chila
10-19-2014, 21:22
سلام
یه سوال داشتم
Cnd . Mrl چیه ؟
cnd میزان خستگی بازیکناست که با چند ساعت استراحت و بسته سبز بالا میره.
mrl میزان روحیه بازیکناست که با بیشتر و بهتر بازیکردن و بسته آبی بالا میره

امروز چقدر شلوغ بود بخش ترانسفر.هر چند ثانیه یه بازیکن میومد و میرفت فرصت نمیشد اصلا واسشون پیشنهاد داد

Fc Bayern München
10-19-2014, 22:18
سلام این دوره من عالی کار کردم لول دو بودم اومدم 3 توی لیگم اول شدم توی Cup هم قهرمان شدم .... :hooora2:

danielmoodi
10-20-2014, 22:31
این فصل هم فاجعه باز تموم شد!
تو لیگ ششم شدم در حالی که یکهو و با چند باخت و تساوی بد جلوی تیمایی که تو دور رفت برده بودمشون! از سومی و حتی دومی یکهو تا ششمی پایین اومدم!
نمیدونم چرا همش سیستم هم منو تو لیگای بسیار سخت میندازه! تو این لیگ اول که اومدم همگی جزئ دوستام بودن! که دیگه چندتا از ته جدولیهارو خارج کردم از لیست دوستان ولی جالبیش اینجا بود که ما تو لیگمون 4تا تیم اول همگی تمام اسکات بودن!!! و منم چندتا بازیکن اسکات داشتم! ولی بازم تو بعضی بازیها نتایج غیر منتظره امانمو برید! و میشه گفت که آخر فصلی برای چهار تیم اول جدول حق به حق دارا رسید و اونایی که بیشتر خرج کرده بودند برنده شدند! که تو واقعیت هم همینه
امیدوارم که این دفعه این بلا سرم نیاد و تو یک لیگ خوب و نزدیک بیوفتم که همه تو یک سطح اند که خسته شدم ازین تیمای تمام اسکات!
بعضی وقتا بعضیا رو میبینم که با نصف قدرت تیم من چون تو لیگای ساده تری هستند! قهرمان میشن اما من همش تو لیگای بدی میوفتم!
یک موردی که جدیدا بهش مشکوک شدم هم اینه که بنظرم اگر تو زمان بین دو نیم فصل سریع بازیکن خوب بخری و تیمت خیلی قوی بشه سیستم اون وقت شما رو تو لیگ سختی میندازه!
حالا از انتهای فصل پیش چندتا بازیک ضعیف خریدم که الان شدن 2 و تک ستاره! تا میانگین تیممو پایین نگه دارند! تا ببینم چی میشه
کسی نظری داره در این زمینه؟

danielmoodi
10-20-2014, 22:35
راستی این آدرس email فیسبوک منه و خوشحال میشم منو ادد کنید و باهم بازی دوستانه و ... داشته باشیم
dan.gib@live.com

البته الان لول 5 هم هستم

mohammad17
10-21-2014, 18:38
سلام
یه سوال چرا بازی ها سره وقت انجام نمیشه؟

aliexpress
10-21-2014, 19:41
سلام
یه سوال چرا بازی ها سره وقت انجام نمیشه؟

سر وقت انجام میشه که! مشکلش چیه؟

خب قرعه کشیا تکمیل شد.تیم تقریبا خوبی بستم.تو لیگ قهرمانان بعد از ۱۵ فصل داره اتفاق میوفته که من قوی ترین تیم گروهم!
بازی اولم خوب بردم.جام حذفی هم بالا اومدم
بازی اول لیگم بردم.تنها بدشانسیم هم لیگی شدن با قهرمان فصل قبلیم بود که از اون اسکاتی هاست! و البته خوشحالم که دوباره با یه هموطن همگروه شدم. که بازی اولشو برد و با تفاضل صدره.

آخرای شب میرم سراغ خریدن بازیکن
یکم خلوت تره و تعداد بازیکنا واسه فروشم زیاده. زیاد خرج نمیکنی

فقط عجله نکنین.تا جایی که میتونین بازیکن زیر ۱۸۰ کلا نگیرین

بیشتر سراغ ۵ ستاره ها برین. حداقلش اینه که دیگه از لول پایین نمیتونن بیان واسه رقابت.به خاطر اینکه بازیکن زیاده خیلی از پلیرا زیاد سخت گیری نمیکنن.یعنی ممکنه بعد از ۵ تا توکن بیخیال بشن

قبل خرید حتما چند تا بازیکن ۵ ستاره رو زیر نظر بگیرین.ببین چند راند واسشون میرن جلو. ساعت های مختلف رو امتحان کنین که بدونین کی خلوته

این فصل تصمیم گرفتم همون ابتدای فصل تیمو ببندم ببینم نتیجش چی میشه

با آرزوی موفقیت برای همه در فصل جدید

mohammad17
10-21-2014, 19:54
به تایم بازی که میرسه میزنه soon بعد بازی 2 3 ساعت بعد انحام میشه.
راستی چرا نمیشه آکادمی و بیمارستانو ارتقا داد؟تا یه حدی که میرسه دیگه لول آپ نمیشه

aliexpress
10-21-2014, 20:50
به تایم بازی که میرسه میزنه soon بعد بازی 2 3 ساعت بعد انحام میشه.
راستی چرا نمیشه آکادمی و بیمارستانو ارتقا داد؟تا یه حدی که میرسه دیگه لول آپ نمیشه

soon که میزنه معمولا چند ثانیه بعدش بازی باید شروع بشه!

اونا که قفل میشن و نمیشه ارتقاشون داد، شما اول باید همه سازه هاتون رو تو یه سطح برسونید تا بتونید یکیشو ارتقا بدید. ببینید کدوم سازه تون سطحش از همه پایین تره اونو ارتقا بدید تا اونا آزاد بشن

ali.chila
10-21-2014, 22:32
اگر میبینید بازی دیرتر انجام میده احتمال میدم time zone گوشی روی ایران نیست.به تنظیمات برید و روی تهران بزاریدش.چون فقط توی این حالت من دیدم بازی روی soon میمونه

aliexpress
10-22-2014, 21:58
امروز با قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان بازی داشتم.طرف تا دقیقه 60 2 تا گل زد و خیالش راحت شده بود که دیگه میبره. حالت تیم رو تمام هجومی کردم و یه تعویض تهاجمی. نتیجه پایانی 4-2 شد به سود من ! خیلی حال داد.:nishkhand:

عاشق اینجور برگشت به بازی تیمم هستم ki::

-----------

همچنان درگیر لود نشدن اطلاعات بازیکن های بازار و لیست بازیکنای تیم و ... مواجه ام ! واقعا خیلی اعصاب خورد کنه ! بازیکن خوبی پیدا کیکنی ولی چون اطلاعاتش لود نمیشه نمیتونم پیشنهاد بدم :|

danielmoodi
10-22-2014, 22:42
امروز با قهرمان فصل پیش لیگ قهرمانان بازی داشتم.طرف تا دقیقه 60 2 تا گل زد و خیالش راحت شده بود که دیگه میبره. حالت تیم رو تمام هجومی کردم و یه تعویض تهاجمی. نتیجه پایانی 4-2 شد به سود من ! خیلی حال داد.:nishkhand:

عاشق اینجور برگشت به بازی تیمم هستم ki::

-----------

همچنان درگیر لود نشدن اطلاعات بازیکن های بازار و لیست بازیکنای تیم و ... مواجه ام ! واقعا خیلی اعصاب خورد کنه ! بازیکن خوبی پیدا کیکنی ولی چون اطلاعاتش لود نمیشه نمیتونم پیشنهاد بدم :|

ایول به تو و کارت درسته ها آقا
من تو بین دوستام یکی از ایتالیا دارم که همیشه تیمشو تمام اسکات میبنده! و همیشه جام میبره! و تا اینجاش که همه چیز بنظر ساده میرسه ولی تو دوتا از بازیهایی که ازش دیدم کلی چیز یاد گرفتم! و کلا هروقت جدیدا ببینم بازی داره میرم و کامل بازیشو نگاه میکنم!
نکته جالبش اینه که همیشه نیمه اول بازی رو با ترکیب ثابتش میاد تو بازی و اگر بازی خوب پیش بره که حله ولی اگر عقب بیوفته صبر میکنه و بین دو نیمه سریع ترکیبشو عوض میکنه و ضد سیستم طرف رو میچینه و تیمش هم خوب نتیجه میگیره همیشه.
منم تو اولین بازی که دیدم دقیقا همینجوری شد و نیمه اول از حریف عقب افتاد ولی تو نمیه دوم سریع تغییر داد ترکیبشو و بازی رو برد.
من تا قبل اون معمولا تا تیمم عقب میوفتاد سریع هی تغییر ترکیب میدادم و هی بازیکن تعویض میکردم و ... و نتیجه این کار معمولا باخت بود و اینکه وقتی آنلاین نمیشدم تیمم بهتر بازی میکرد ولی الان فهمیدم که نباید خیلی با ترکیب تیم در حین بازی ور رفت! و بهترین کار اینه که یکبار ترکیبتو تغییر بدی و دیگه دست بهش نزنی و بهترین زمان این تغییر هم همون بین دو نیمه و کلا تا دقیقه 50-60 هست و بعد اون دیگه تغییر در تیم معمولا نتیجه نمیده!

danielmoodi
10-22-2014, 22:46
و راستی این گل هم تقدیم به شما آقای
aliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) roz:: که این بحث رو اینجا راه انداختی تا ما ازش کلی چیزای جدید یاد بگیریمroz:: و بتونیم باهم تبادل نظر داشته باشیم:danc:

danielmoodi
10-22-2014, 22:55
راستی این فصل هم برای اولین بار تو گروهی افتادم که تیم تمام ستاره تا حالا نداشته و تیمها نزدیک به هم اند و من هم تا اینجای کار دو برد داشتم که توی بازی امروز هم اولش من عقب افتادم ولی تو نیمه دوم خوشبختانه بچه ها 2-1 برنده شدند اونم از تیمی که فصل قبل هم هم گروهیم بود و بازیه رفت و برگشتو بهش باخته بودم!
این فصل با 3تا از تیمای فصل قبل تو یک لیگم! و یک ایرانی دیگ هم تو لیگمون هست که البته متاسفانه هر دو بازیو باخته! (بازیه اولم با اون بود)
در کل امیدوارم که تو این لیگ بتونم بعد دو فصل! جبران مافات کنم و قهرمانی بدست بیارم!

aliexpress
10-24-2014, 02:54
لطف داری آقا دانیال :rose: فقط ای کاش یکی این تاپیکو میزد که بهتر از من بود !

----------------------------------------

بازیکن نخریدن تو هفته های ابتدایی یه جورایی مقدمات حذف شمارو از جام حذفی مهیا میکنه ! و تو لیگ هم ممکنه عقب بیوفتین

بعد از مدت ها تو جام قهرمانان اول جدولم ! lay_;; میخوام این فصل بیشتر به تیمم برسم ببینم چقد نتیجه میده !

اگرچه بیشتر بازی هارو به دلیل دانشگاه و نداشتن نت و .... نمیتون آنلاین ببینم. ولی وقتی یه سیستم خوب چیده باشی و بازیکناتم تاثیر گذار باشن بیشتر مواقع نتیجه میده

فعلا 2-4-4 بازی میکنم. 2 تا مهاجم دارم هر 2 سن بالا 4 ستاره . 28 و 26 سال. اون 28 ساله بهترین بازیکن تیمم بود اما به چشم دارم میبینم که فصل جدید خیلی کم گلزنی کرده! اون 26 ساله هراز گاهی گل میزنه !

بازیکن سن بالا کلا بدرد نمیخوره. بالای 26 سال کارایی شون رو از دست میدن.

برنامم واسه خرید بازیکن به ترتیب اولویت: 1 مهاجم ، 1 مدافع وسط ، 1 مدافع راست ، یه هافبک وسط ، یه مهاجم دیگه دوباره.

الان تو لیگ اول شدم. با وجود اینکه اون تیم اسکاتیه همه رو با اختلاف میزنه اما منم امروز تیم قعر جدولی رو 7-0 بردم و با تفاضل اومدم صدر :دی البته میدونم بالاخره میاد بالا ولی میخوام ببینم چقد دووم میارم؟!

شما هم هراز گاهی بیاین گزارش بنویسین. البته میدونم اونایی که تیمشون وضعیت خوبی نداره دل و دماغ تعریف کردن خیلی ندارن ! واسه خودم پیش اومده :دی

موفق باشین :flowerysmile:

kargar
10-24-2014, 11:06
توکن هام صفره.چطوری میتونم توکن بدست بیارم.میخوام یه هافبک بخرم.امروز یه 19ساله بود و چهار ستاره400هم بیشتر پولش نبود اما در لحظات اخر به خاطر تموم شد توکن این بازیکن رو از دست دادم.کی بازیکن بگیرم بهتره.توکن میخواممممممم:haaa::haaa:

aliexpress
10-24-2014, 12:30
توکن هام صفره.چطوری میتونم توکن بدست بیارم.میخوام یه هافبک بخرم.امروز یه 19ساله بود و چهار ستاره400هم بیشتر پولش نبود اما در لحظات اخر به خاطر تموم شد توکن این بازیکن رو از دست دادم.کی بازیکن بگیرم بهتره.توکن میخواممممممم:haaa::haaa:

بهترین راه همون قرارداد با اسپانسره که روزی یه توکن میده
دو هفته باید توکن جمع کنین و خرج نکنین. بعد با خیال راحت برین بازار

صبح زود معمولا خلوته و میشه بازیکن خرید با کمترین خرج

kargar
10-24-2014, 16:08
کجا باید با اسپانسر قرارداد امضا کنم.سریع بگید

aliexpress
10-24-2014, 20:32
کجا باید با اسپانسر قرارداد امضا کنم.سریع بگید

Finances > Tv Rights

اسپانسر دوم از سمت چپ

mehranzia
10-25-2014, 00:56
Salam Manam umadam.aval inke man level 2 ghodrat timam 16.3
Time khubi daram vali moshkelam kharide bazikone.hame tokenam mire vali bazikon nemide behem.faghat 4ta zakhire daram ke shansam hame masduman.bavaretun mishe 5ta bazie darvazeban zakhiram defa bazi mikone? Varzeshgamam 5rooz munde update beshe

aliexpress
10-25-2014, 01:19
Salam Manam umadam.aval inke man level 2 ghodrat timam 16.3
Time khubi daram vali moshkelam kharide bazikone.hame tokenam mire vali bazikon nemide behem.faghat 4ta zakhire daram ke shansam hame masduman.bavaretun mishe 5ta bazie darvazeban zakhiram defa bazi mikone? Varzeshgamam 5rooz munde update beshe

سلام عزیز

خوش اومدین

لطف کنین فارسی تایپ کنین

در مورد خرید بازیکن تقریبا اکثر ما ها به این نتیجه رسیدیم که مواقعی که بخش خرید بازیکن خلوته مثل اوایل صبح راحت تر میشه بازیکن خرید.

r.bolookat
10-25-2014, 18:27
سلام
منم تازه امروز وارد بازی شدم هنوز دارم با محیط بازی اشنا میشم ولی بازی خوبی به نظر میاد منم که خوراکم از این بازی هاست

aliexpress
10-25-2014, 18:40
سلام
منم تازه امروز وارد بازی شدم هنوز دارم با محیط بازی اشنا میشم ولی بازی خوبی به نظر میاد منم که خوراکم از این بازی هاست

سلام عزیز

خوش اومدین. سوالی داشتین در خدمتیم

این تاپیک رو هم کمی زیر و رو کنین بد نیست. تجربیات تون بیشتر میشه

موفق باشین

speed7
10-26-2014, 18:42
سلام به همگی.
من تازه شروع به بازی کردن top eleven کردم.خیلی عالیه.امیدوارم منو راهنمایی کنید.من چند تا سوال داشتم:
1-من آکادمی رو ساختم ولی بهم بازیکن معرفی نمیکنه.چرا؟
2-برای خرید بازیکن بهتر است که بازیکنان جوان بخرم یا نه؟
3-آیا بازیکنان جوان در هنگام رفتن به لیگ بالاتر قدرتشون کم میشود؟
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی.

aliexpress
10-26-2014, 18:44
امروز بازی لیگمو مقابل دوست هموطن 1-0 بردم ولی بازی جام حذفیمو 3-0 باختم مقابل تیمی که یه لول ازم پایین تر بود و 5 تا ازم قوی تر بود !!!

میخوام یه ضد سیستمشو بچینم ببینم میتونم یه کار محال رو انجام بدم یا نه ؟!

بچه ها ، دوستایی که با گوشی بازی میکنن. مشکل لود شدن دارین هنوز یا نه ؟؟؟ یا فقط واسه من اینجوریه ؟! 2 3 بار باید برم بیرون بیام شاید درست بشه. کلا مشکل لود نشدن بازی های جام حذفی، لیست بازیکن هام ، هر 3 لیگ و جام ، بازی ها تو بخش Fixture ، بازیکن های بازار و .... دارم

کسی این مشکلات رو داره ؟؟؟

aliexpress
10-26-2014, 18:47
سلام به همگی.
من تازه شروع به بازی کردن top eleven کردم.خیلی عالیه.امیدوارم منو راهنمایی کنید.من چند تا سوال داشتم:
1-من آکادمی رو ساختم ولی بهم بازیکن معرفی نمیکنه.چرا؟
2-برای خرید بازیکن بهتر است که بازیکنان جوان بخرم یا نه؟
3-آیا بازیکنان جوان در هنگام رفتن به لیگ بالاتر قدرتشون کم میشود؟
لطفا راهنمایی کنید.
مرسی.

سلام. خوشامد به شما

1- روی قسمت آکادمی تون کلیک کنید نشون میده تا چند روز دیگه بهتون بازیکن میده

2- بازیکن جوان بهتره. هم به دلیل اینکه بهتر و سریع تر پیشرفت میکنن و هم اینکه تا مدت ها حتی کارایی شون رو از دست نمیدن

3- نه تنها بازیکنان جوان بلکه هیچ بازیکنی در صورت صعود به لیگ بالاتر قدرتش کمتر نمیشه. فقط یک ستاره کم میشه

موفق باشین

mohammad17
10-26-2014, 19:37
با سلام خدمت دوستان
منم الان تو لیگ 4 هستم و فصل پیشم قهرمان لیگ شدمو دوم جام قهرمانان. خدارو شکر تیمم خیلی خوبه تو فصل قبل شاید کلاً 4 یا 5 تا بازی رو باختم و بقیه رو همرو بردم. این فصلم تا اینجا همرو بردم چیزی که من به نظرم رسید تو این 4 فصل اینه که اول همیشه سیستم تیمم ثابت بوده و 2-4-4 بازی کردم بعدم تو بازی های خیلی مهم یا با حریفای قویتر سعی کردم روحیه بازیکنام فول باشه. شاید باورتون نشه ولی تا الانه این فصل 65تا گل زدمو 7تا گل خوردم.این تجربایات من از این 4 فصل بازی بود. راستی من بازیکنای خوب حتی با 30 سال سن داشتم که خیلیم خوب گل میزنن فقط باید باتوجه به پستشونو راست پا و چپ پا بودنشون تو زمین بزارینشون که بهتر جواب بدن

attta
10-27-2014, 12:59
سلام به همه عزیزان من تازه 24 ساعته این بازی رو نصب کردم و 1 بازی دیشب انجام دادم
تنها جایی که مفید بود برای این بازی اینجا بود که پیدا کردم 22 صفحه اول رو خوندم + صفحخ 114 تا اینجارو واقعا مطالب مهم وخوبی یاد گرفتم که بی شک به کارم اومد و کلی سوالاتم رو برطرف کرد ممنون از همه شما
اما گشتن در بین پست ها مخصوصا اینکه هر 8 یا 9 پست شاید 1 نکته خوب توش باشه که در مورد بازی آموزش بده کار سختی بود کاش پستی بود تا تمام بخش های منوی اصلی رو مو به مو توضیح میداد با جزئیات
به لطف شما و راهنمایی هاتون دیشب برای اولین خریدم موفق بودم با اینکه قالب بازیکنای تیمم با قدرت 10 تا 15 هستن دیشب بازیکن 22 ساله قدرت 23 خریدم با هزینه 1 توکن که محال بود بدون راهنمایی هایی که از دوستان اینجا بود چنین خریدی میتونستم بکنم
حالا هم چند سوال دارم که منتظر لطف شما عزیزان هستم تا جواب بدین

1. در قسمت تمرین نمیشه همه بازیکنان رو تمرین داد؟؟ اون بازیکنای که میتونن تمرین کنن رو میشه به روشی افزایش داد؟؟؟ int روی کدوم سطح باشه بهتره ، cnd , prg چی هستن ؟؟؟(جواب صفحه 49 تشکر ویژه از aliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و alichila)

2.در قسمت squad و بخش order قسمت auto-subs رو توضیح بدید لطفا (جواب صفحه 34 بود خودم خوندم ممنون از نویسندشaliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))

3.زمانی که روی اسم بازیکن کلیک میکنید وارد بخشی مربوط به همان بازیکن میشه لطفا قسمت skills و contract رو توضیح بدید بخصوص قیمت گذاشتن برای بازیکن در sell

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و برام کامل توضیح میدین

attta
10-28-2014, 11:55
سلام
ظاهرا ما اومدیم کلا کسی دیگه اینجا نظر نمیده !!!!
اما خواستم بگم من از روی کنجکاوی از فیسبوک به بازی رفتم والان 2 تا تیم دارم
کنجکاویمم سر این موضوع بود که دوستان میگفتن متفاوت تره که واقعا هم هست
نکته جالبش اینجاست که این اولین بار تو کل زندگیمه که میبینم بازی نسخه تحت و ب یا به نوعی آنلاین از نسخه دیتا که خوب من روی اندروید داشته خیلی خیلی بهتره
اصلا از بهتر هم اونطرف تر فوق العادست
آقای گل داره بازیکنان ویرایش بازیکنان راهتره روی ستاره ها برید قدرت رو نشون میده فقط 1 مشکلی که هست اینه که به دست آوردن توکن برای من تو اندرید آسون تر بود اما فیسبوک فقط میتونم فیلم ببینم نه چیز دیگه اگه کسی اطلاع داره بهم یاد بده
در مجموع خواستم بگم به لطف شما خیلی چیزا یاد گرفتم 2 تا تیم دارم که البته وقتشم ندارم اما دلم نمیاد بیخیال یکیش بشم !!!:whistle3:

aliexpress
10-28-2014, 15:17
عزیز من الان کلاس دارم شب اومدم پروژه دارم وقت کردم کامل واست توضیح میدم
بازم شرمنده

attta
10-28-2014, 17:57
عزیز من الان کلاس دارم شب اومدم پروژه دارم وقت کردم کامل واست توضیح میدم
بازم شرمنده

سلام دوست عزیز امیدوارم وقت کنی و بیای 57 صفحه اول رو خوندم ولی خدایش خیلی کار سختی بود :shogh:

اگه شب اومدی یا دوستای دیگه اومدن تو این زمینه به کمک نیاز دارم (توکن رایگان گرفتن )
من 2 تا تیم دارم فعلا !!! یکی با فیسبوک و روی پی سی که تا الان فقط تونستم چند ویدیو ببینم و 1 یا 2 تا توکن داد و کاری که راحت میشه انجام داد به دست آوردن 10هزار دلار رایج بازی هست که اونم با دیدن فیلمه کسی راهی میدونه که با پی سی و فیس بوک دانلود کنم و توکن بگیرم؟؟؟ و اینکه تبلیغ خواصی سراق دارین که رایگان باشه و بشه به راحتی تکن خوب ازش گرفت ؟؟؟

در تیم دیگم که روی اندروید هست تونستم تا الان 26 توکن با راه فیلم دیدن و دانلود بگیرم اما تقریبا 90% دانلودی ها میگه کشور شمارو پوشش نمیده و نمیشه کاری کرد از طرفی من روی گوشی هم $$$$ شکن ندارم تبلیغ خوب برای گرفتن توکن اگه میدونید به من بگید (واسه خودم بهترین چیز نایک بود تو همون اندروید نارنجی هست و تیک نایک توشه میری به آدرسی مشخصات رو کامل میکنی 9 تا توکن میده به همین سادگی این تنها باری بود که بیشتر از 2 توکن گرفته گفتم اگه کسی استفاده نکرده بره استفاده کنه شمام میدونید چیز خوبی به من بگید)

aliexpress
10-28-2014, 23:32
سلام به همه عزیزان من تازه 24 ساعته این بازی رو نصب کردم و 1 بازی دیشب انجام دادم
تنها جایی که مفید بود برای این بازی اینجا بود که پیدا کردم 22 صفحه اول رو خوندم + صفحخ 114 تا اینجارو واقعا مطالب مهم وخوبی یاد گرفتم که بی شک به کارم اومد و کلی سوالاتم رو برطرف کرد ممنون از همه شما
اما گشتن در بین پست ها مخصوصا اینکه هر 8 یا 9 پست شاید 1 نکته خوب توش باشه که در مورد بازی آموزش بده کار سختی بود کاش پستی بود تا تمام بخش های منوی اصلی رو مو به مو توضیح میداد با جزئیات
به لطف شما و راهنمایی هاتون دیشب برای اولین خریدم موفق بودم با اینکه قالب بازیکنای تیمم با قدرت 10 تا 15 هستن دیشب بازیکن 22 ساله قدرت 23 خریدم با هزینه 1 توکن که محال بود بدون راهنمایی هایی که از دوستان اینجا بود چنین خریدی میتونستم بکنم
حالا هم چند سوال دارم که منتظر لطف شما عزیزان هستم تا جواب بدین

1. در قسمت تمرین نمیشه همه بازیکنان رو تمرین داد؟؟ اون بازیکنای که میتونن تمرین کنن رو میشه به روشی افزایش داد؟؟؟ int روی کدوم سطح باشه بهتره ، cnd , prg چی هستن ؟؟؟(جواب صفحه 49 تشکر ویژه از aliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و alichila)

2.در قسمت squad و بخش order قسمت auto-subs رو توضیح بدید لطفا (جواب صفحه 34 بود خودم خوندم ممنون از نویسندشaliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]))

3.زمانی که روی اسم بازیکن کلیک میکنید وارد بخشی مربوط به همان بازیکن میشه لطفا قسمت skills و contract رو توضیح بدید بخصوص قیمت گذاشتن برای بازیکن در sell

ممنون از اینکه وقت گذاشتین و برام کامل توضیح میدین

سلام. خوش اومدبن عزیز

بازم شرمنده دیر پاسخ دادم

همونطور که خودتون گفتین واقعا کار سختیه و من سعی میکنم وقت آزاد بیشتری که دارم بزارم واسه تاپیک و پست های مهم رو آرشیو کنم که دسترسی شما بهش راحت تر بشه

سوال 1 و 2 که پاسخشو پیدا کردین. اما سوال 3 : بخش skills شامل سه قسمت هست که Learn A New Role , Lean Special Ability و Overview هستن

قسمت Learn A New Role یاد دادن پست جدید به یه بازیکن هست. وقتی روش کلیک کنید یه زمین رو نشون میده که توش یه سری پست های اطراف پست اصلی بازیکن روشن هستن و قابل انتخاب هستن. حداکثر تعداد پست هر بازیکن 3 تاست

قسمت Learn Special Ability که همون استعداد های بازیکنان هست. روی هر نوع استعدادی که میخواید به بازیکنتون یاد بدید کلیک میکنید. تعداد آیتم های تمرینی که برای تکمیل هر استعداد لازم هست نوشته شده.

Overview هم که میانگین قدرت هر بازیکن رو توی هر 3 بخش تمرینی حمله ، دفاع و فیزیکی / ذهنی رو نشون میده.

و اما بخش Contract : شامل سه قسمت هست. Renew و Sell و Sack . قسمت Renew مربوط به تمدید قرارداد بازیکن هست. قسمت Sack حذف یا اخراج کردن بازیکن از تیم هست. که باید به بازیکن غرامت هم پرداخت کنید

Sell هم برای فروش بازیکن هست. قیمت گذاریش خودش یه محدودیتی داره. برای قیمت گذاری بهتره که میانگین قیمت رو بگیرید و بزارید واسه فروش. مخصوصا لول های پایین که بودجه کمتری دارن سعی کنین زیاد قیمت فروش نزارین تا بتونین بفروشینش.

در ضمن باید به زمانی که بازیکن تو لیست فروش میره توجه داشته باشین. یعنی ساعتی بزارین واسه فروش که مردم اروپا یا آسیا خونه باشن و یا تعطیل باشن بیکار باشن و .....

من دقیق نمیدونم بازیکن چند ساعت تو لیست میمونه. متغیر هست اما مثلا حدودای 9 10 شب واسه اروپا خوبه. با توجه به اختلاف زمانی بین ما و اونا ،آخرای شب
اونا بازیکن آخرین دقایق حضورشو تو لیست تجربه میکنه و چون اکثرا میان واسه خرید احتمال فروش بیشتره.اینو مثال زدم چون مطمئن نیستم

اما واسه لول های بالا فرق داره. چون خیلیا مشکل بودجه ندارن معمولا هر بازیکنی بخوان حاضرن 2 4 برابر قیمت حتی بدن. واسه همین بهتره نهایت قیمت رو انتخاب کرد اما به یه شرط ! اونم اینکه زمان مناسبی برای فروش اقدام کنید

موفق باشی

aliexpress
10-28-2014, 23:37
سلام دوست عزیز امیدوارم وقت کنی و بیای 57 صفحه اول رو خوندم ولی خدایش خیلی کار سختی بود :shogh:

اگه شب اومدی یا دوستای دیگه اومدن تو این زمینه به کمک نیاز دارم (توکن رایگان گرفتن )
من 2 تا تیم دارم فعلا !!! یکی با فیسبوک و روی پی سی که تا الان فقط تونستم چند ویدیو ببینم و 1 یا 2 تا توکن داد و کاری که راحت میشه انجام داد به دست آوردن 10هزار دلار رایج بازی هست که اونم با دیدن فیلمه کسی راهی میدونه که با پی سی و فیس بوک دانلود کنم و توکن بگیرم؟؟؟ و اینکه تبلیغ خواصی سراق دارین که رایگان باشه و بشه به راحتی تکن خوب ازش گرفت ؟؟؟

در تیم دیگم که روی اندروید هست تونستم تا الان 26 توکن با راه فیلم دیدن و دانلود بگیرم اما تقریبا 90% دانلودی ها میگه کشور شمارو پوشش نمیده و نمیشه کاری کرد از طرفی من روی گوشی هم $$$$ شکن ندارم تبلیغ خوب برای گرفتن توکن اگه میدونید به من بگید (واسه خودم بهترین چیز نایک بود تو همون اندروید نارنجی هست و تیک نایک توشه میری به آدرسی مشخصات رو کامل میکنی 9 تا توکن میده به همین سادگی این تنها باری بود که بیشتر از 2 توکن گرفته گفتم اگه کسی استفاده نکرده بره استفاده کنه شمام میدونید چیز خوبی به من بگید)

من به شخصه زیاد سمت توکن رایگان نمیرم. چون با آی پی ایران بازی میکنم و خیلی آفر ها واسه ما باز نیست و اوناییم که بازن یا کم توکن میدن یا اگه بخوان خوب توکن بدن دردسر داره واسه همین بیخیالش شدم.:nishkhand:

بخش فیسبوک بازی خیلی وسیع تر از آندرویدش هست. و خیلی جذابیت های بیشتری داره. اما من چون با فیسبوک بازی کار نکردم اطلاع زیادی ازش ندارم. بقیه دوستان میتونن کمکت کنن

در ضمن بابت راهنمایی گرفتن توکن هم ازت ممنونیم

attta
10-29-2014, 01:52
من به شخصه زیاد سمت توکن رایگان نمیرم. چون با آی پی ایران بازی میکنم و خیلی آفر ها واسه ما باز نیست و اوناییم که بازن یا کم توکن میدن یا اگه بخوان خوب توکن بدن دردسر داره واسه همین بیخیالش شدم.:nishkhand:

بخش فیسبوک بازی خیلی وسیع تر از آندرویدش هست. و خیلی جذابیت های بیشتری داره. اما من چون با فیسبوک بازی کار نکردم اطلاع زیادی ازش ندارم. بقیه دوستان میتونن کمکت کنن

در ضمن بابت راهنمایی گرفتن توکن هم ازت ممنونیم

از اینکه وقت گذاشتی و برام توضیح دادی خیلی ممنون علی جان مرسی

meysampaydar
10-29-2014, 12:57
سلام . من چند وقت پیش این بازی رونصب کردم چون چیزی ازش نفهمدم بازی رو پاک کردم.دو روز پیش اومدم نصب کردم حالا اول لیگم هستم و کاپ هم حذف شدم قدرتم ۱۳.۳هست ولی خیلی چیزی از این بازی نمی فهمم امیدوارم کمکم کنین.ممنون

meysampaydar
10-29-2014, 14:29
سلام یه سوال . امروز تو لیگ میخواست بازیا شروع بشهنشون می داد که بوت هستند همشون.مگه نباید ادم باشن؟یکی توضیح بده لطفا

attta
10-29-2014, 16:13
سلام یه سوال . امروز تو لیگ میخواست بازیا شروع بشهنشون می داد که بوت هستند همشون.مگه نباید ادم باشن؟یکی توضیح بده لطفا

سلام از اونجایی که اینجا ظاهرا دوستان کلا زیاد حرف نمیزنن البته جدیدن چون قبلا خیلی بوده :eee:
فکر کنم منظورتون این بود که توقع داشتین 1 بازی فوتبال ببینید درسته !!! ؟
به نظر توقع به جایی نیست که انتظار بره بازی با این حجم کم و این همه گستردگی مثلا نمایش یک فوتبال داشته باشه اونم بشه کل خیلی حرفه ای
اگه هم منظورت اینه که پلیرهای حریفت روبات هستن فکر کنم اکثرا اینطوره چون لیگ خیلی پایینه فکر کنم از لیگ بعد که بری بالا به انسان میخوری
من خودم انواع بازی های مدیریت تیم رو بازی کردم از فوتبال منیجر و فیفا منیجر یا fx eleven و بازی های تحت وب مثل مای اف سی ، مستر کاپ یا مستر 90 خصوصیات این سبک بازی فوتبال به چالش کشیدن فکر و قدرت مدیریت تیم و باشگاه داری شماست و در ضمینه بازی کردن و بازیکنان زیاد به جزعیات مثل پارامترها و قد وزن و پا و اینا توجه کردن نه شکل فرد ساخت آدم و غیره
در کل این بازی از نظر من یکی از کامل ترین ها تو ضمینه مدیریت فوتبال بود به طوری که 3 روزه دارم در مورد تو جاهای مختلف مطلب میخونم و هنوزم شاید حدود 70% بازی رو یاد گرفتم شمام اگه میخواین به صورت خوب و جدی بازی کنید حتما کمی در موردش بخونید و اینجا سوال کنید و اگه خوش شانس باشین و کسانی مثل aliexpress ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و ali.chila جواب شمارو بدن کاملا متوجه میشید :ohum:

aliexpress
10-29-2014, 19:21

سلام.تو لیگ های پایین بیشتر این اتفاق میوفته. دلیلشم اینه که خیلی از کسانی که بازیو نصب میکنن یه مدت بازی میکنن بعد ولش میکنن. همین باعث میشه بعد از مدتی سیستم اون تیمارو حذف کنه و جاشون Bot بزاره

یه حالت دیگه هم هست. اونم اینه که تعداد تیم های موجود در هر لیگ به حد نصاب نمیرسه و سیستم مجبور میشه تیم هایی که خودش اونارو کنترل میکنه تحت عنوان Bot وارد لیگ ها کنه.

اما لول های بالا چنین چیزی به ندرت اتفاق میوفته roz::

meysampaydar
10-29-2014, 19:52
سلام.تو لیگ های پایین بیشتر این اتفاق میوفته. دلیلشم اینه که خیلی از کسانی که بازیو نصب میکنن یه مدت بازی میکنن بعد ولش میکنن. همین باعث میشه بعد از مدتی سیستم اون تیمارو حذف کنه و جاشون Bot بزاره

یه حالت دیگه هم هست. اونم اینه که تعداد تیم های موجود در هر لیگ به حد نصاب نمیرسه و سیستم مجبور میشه تیم هایی که خودش اونارو کنترل میکنه تحت عنوان Bot وارد لیگ ها کنه.

اما لول های بالا چنین چیزی به ندرت اتفاق میوفته roz::

خیلی ممنون . دو سوال دیگر . از هر لیگ چند تیم به لیگ بعدی صعود می کنن ؟؟و وقتی بازیکن رو تمرین میدیم چند تا پارامتر باید تمرین بدیم تا یه ستاره دیگه اضافه بشه

aliexpress
10-29-2014, 19:58
خیلی ممنون . دو سوال دیگر . از هر لیگ چند تیم به لیگ بعدی صعود می کنن ؟؟و وقتی بازیکن رو تمرین میدیم چند تا پارامتر باید تمرین بدیم تا یه ستاره دیگه اضافه بشه

خواهش میشه

از هر لیگ 7 تیم به لیگ بعد صعود میکنن. بقیه تو لیگ خودشون میمونن.تیم های اول تا چهارم علاوه بر لیگ و جام حذفی تو جام قهرمانان هم حضور پیدا میکنن.تیمای پنجم تا هفتم فقط صعود میکنن و به لیگ قهرمانان صعود نمیکنن

تعداد آیتم هایی که باید به هر بازیکن بدیم رو هنوز به طور دقیق نشمردم ولی در حال آزمایش این نکته هستم. تموم شد و وقتی مطمئن شدم همینجا میگم

ali.chila
10-29-2014, 20:38
برای هر لول بالاتر رفتن باید 15 تمرین داده بشه.یعنی اگر بازیکن با قدرت 15 داشته باشیم بخوایم به 16 برسه به 15 بسته تمرینی احتیاج داره.برای هر ستاره گرفتن باید 5 لول بره بالاتره.
5x15=75
پس یه بازیکی که تازه یه ستاره گرفته برای رسیدن به ستاره بعدی باید 75 تا بسته تمرینی بگیره.

r.bolookat
10-29-2014, 23:12
سلام
اول از همه من عاشق مدیریت فوتبالم فیفا منیحر و از سال 2009 تا الان بازی کردم خیلی هم ناراحت شدم که دیگه ساخته نمیشه.
این بازی هم تا اینجا خیلی خوب و جامع بود در حد نت.
فعلا تو لیگ صدر نشینم احتمالا هم تا اخر فصل همین جوری بمونه سیستم مورد علاقم همیشه 4-2-3-1 بوده و هست ولی تو باری دست ادم واسه تاکتیک حمله و دفاع بستست و یه بدی اینه که نمیشه محدوده حرکت به بازیکنا داد
اما دو تا سوال معمولا چندتا تمرین در طول روز میدید
و این بسته های سلامتی و مورال و ... رو چه شرایطی هدیه میده

ali.chila
10-29-2014, 23:44
تمرین دادن بستگی داره بازیکنامون خسته باشن یا نه.بازیکنای اصلی رو که نمیشه تمرین داد چون وقتی ثابت بازی میکنن تا بازی بعدی باید ریکاوری بشن.فقط میشه ذخیره ها رو تمرین بدیم.در حدی باید تمرین داد که تا بازی بعد اونا هم ریکاوری بشن و در حین بازی بشه ازشون استفاده کرد.
بسته ها رو هدیه نمیده بازی جز زمانی که ثبت نام میکنی. بعدش فقط دوستات میتونن هر روز 1 بسته هدیه بدن. بسته های آبی رو با بردن بازی ها و همچنین تماشای آنلاین بازی ها میشه بدست اورد.بسته سبز رو با انجام تعویض در حین بازی و همچنین از طریق بخش زمین تمرین استادیوم که هر چند روز یک بار چند تایی ازش بهمون میده گرفت.بسته قرمز رو اگر در بازی ها تیمت کارت زرد یا قرمز نگیره بهمون میده.همچنین بخش بیمارستان استادیوم هر چند روز یک بار چندتایی بهمون میده. بسته تمرینی هم از طریق هدیه گرفتن از دوستان و تمرین دادن بازیکنان و بازی دادن بهشون بدست میاریم.

meysam33
10-30-2014, 07:30
سلام بچه ها...چند روزی فقط میومدم پستایی رو که میزاشتید میخوندم اما بالاخره تصمیم گرفتم اینجا ثبت نام کنم..تیمم لول 2،قدرتش 16.3،فصل قبل قهرمان شدم،این فصل هم با تفاضل گل کمتر تو لیگ دوم هستم...چمپیونز باقتدار تو گروهم اولم،تو جام حذفی ام تا اینجا همه تیمارو هفتا هشتا زدم،بچه ها یه سؤال خیلی مهم دارم که ندیدمش تو کل تاپیک،اینکه بعضی تیمای تو گروه با سیستمای عجیب غریب میان و اتفاقا نتیجه هم میگیرن مثلا سه تا مدافع بقیه هافبک یا مثلا طرز چینششون عجیبو غریبه،قضیش چیه؟؟؟

r.bolookat
10-30-2014, 10:54
میتونی سیستم بازیتو تغییر بدی جای بازیکناتو عوض کنی مثلا 2-5-3 بچین بعد فروارد و بیار عقب جای هافبک یا چیزی که من خیلی دوست دارم تو سیستم 1-2-3-4 میتونی هافبک وسط و یه خط ببری جلو پشت مهاجم یا به جای هافبک چپ و راست از هافبک مهاجم چپ و راست استفاده کنی. ولی بعضی ها به خاطر اینکه از بازیکنای خوبشون تو پست اصلی استفاده کنن سیستم و عجیب غریب میچینن، به نظر من شاید تو چند تا بازی جواب بده ولی در کل زیاد خوب نیست بهتره متناسب با سیستمت بازیکن بگیری.

reza0641
10-30-2014, 11:04
سلام بچه ها من بعد از مدتها دوباره برگشتم سرم خیلی شلوغه این روزا . به دوستای جدید هم سلام میکنم
بچه ها کسی میدونه قرار داد اخری (4) تکون ها شرایطش چطوره ؟
یه سوال دیگه هم اینه من بعضی از بازیکنام دیگه قسمت اتک یا قدرت بدنیشون تمرین نمیخوره و پر شده / چیکار کنم دوباره بشه تمرین بخورن ؟

ali.chila
10-30-2014, 12:32
سلام بچه ها من بعد از مدتها دوباره برگشتم سرم خیلی شلوغه این روزا . به دوستای جدید هم سلام میکنم
بچه ها کسی میدونه قرار داد اخری (4) تکون ها شرایطش چطوره ؟
یه سوال دیگه هم اینه من بعضی از بازیکنام دیگه قسمت اتک یا قدرت بدنیشون تمرین نمیخوره و پر شده / چیکار کنم دوباره بشه تمرین بخورن ؟
بخش آخر 3 تا توکن یکجا بهت میده ولی تا 4 روز بعدش هیچ توکنی نمیده.همون اسپانسر دومی از همه بهتره
اونایی که دیگه نمیزاره قدرتشو بالا ببری چون قدرت بازیکنت بالانس نیست باید اول اونایی که از همه کمتره رو ببری بالا.مثلا قدرت دفاعیش رو ببری بالا تا بزاره حملش رو بیشتر کنی.مثلا نمیشه یه بازیکن حملش 60 باشه دفاعش 30 چون معقول نیست.باید قدرت ها تقریبا در یک سطح باشن

meysam33
10-30-2014, 18:30
علی جان ممنون از توضیحت....!:rose:
میگم یه توضیح کامل و آپدیت از سیستم و ضد سیستم کسی نداره؟؟ این ویدیویی که یوتیوب گذاشته خیلی پرت و پلا توش میگه!

meysampaydar
10-30-2014, 18:48
امروز کلا خیلی بد بود . تموم توکن هام رو سر یه بازیکن از دست دادم تو لیگ هم هفته ای که تیم هایی که نزدیکم بودند نتیجه نگرفتن من اول بازی تو۲_۰ جلو افتادم فکر کردم طریف ضعیفه گذاشتم رو اتک وسط بازب گوشیم هنگ کرد بد اومدم دیدم ۳_۲باختم . حالا خدا رو شکر سوم شدم و تا صدر یه امتیاز فاصله دارم . راستی کسی هست بدونه توکن چه جور به دست بیارم افر های خود بازی بم توکن نداد

ali.chila
10-30-2014, 19:16
علی جان ممنون از توضیحت....!:rose:
میگم یه توضیح کامل و آپدیت از سیستم و ضد سیستم کسی نداره؟؟ این ویدیویی که یوتیوب گذاشته خیلی پرت و پلا توش میگه!
هر بازی شرایط خاص خودش رو داره و بستگی به قدرت بازیکنان خودمون و حریف داره ومقدار آمادگیشون. ضد سیستم دائمی برای مقابله با حریف وجود نداره.ولی خوب یه سری چیزا رو باید در نظر گرفت.مثلا وقتی حریف با 5 هافبک بازی میکنه ما نباید با 3 هافبک بازیکنیم چون وسط زمین رو در اختیار میگیره حریف.یا اگه حریف با سه مهاجم بازی میکنه ما نباید با کمتر از 4 مدافع دفاع کنیم.یا اگر 5 دفاع داره باید 2 یا 3 مهاجم بزاریم.مگر اینکه تک مهاجممون خیلی قوی باشه

meysam33
11-01-2014, 03:23
امروز کلا خیلی بد بود . تموم توکن هام رو سر یه بازیکن از دست دادم تو لیگ هم هفته ای که تیم هایی که نزدیکم بودند نتیجه نگرفتن من اول بازی تو۲_۰ جلو افتادم فکر کردم طریف ضعیفه گذاشتم رو اتک وسط بازب گوشیم هنگ کرد بد اومدم دیدم ۳_۲باختم . حالا خدا رو شکر سوم شدم و تا صدر یه امتیاز فاصله دارم . راستی کسی هست بدونه توکن چه جور به دست بیارم افر های خود بازی بم توکن نداد

منم همینطور شده واسم آقا کی گفته 7صبح به بعد خوبه؟اتفاقا اصلا خوب نیس حداقل واسه لول من... 7 یا8 صبح بود سر یه بازیکن 5تا توکن ازم گرف ولی باز آخرش بازیکنه رو نشد بگیرم...بنظرم ساعت 6بعدازظهر خوبه هروقت رفتم جواب داده... اتفاقا واسه من گفته فلان بازی رو نصب کن بعدش اجرا کن،بعدش بهت 1 یا 2 توکن میده ولی بالای 6تاشو نصب کردم اما توکن نداد بهم...افرهارو هم پرکردم ولی تهش هیچی نشد توکنی عایدمون نشد...کسی میدونه چرا؟

aliexpress
11-01-2014, 14:51
منم همینطور شده واسم آقا کی گفته 7صبح به بعد خوبه؟اتفاقا اصلا خوب نیس حداقل واسه لول من... 7 یا8 صبح بود سر یه بازیکن 5تا توکن ازم گرف ولی باز آخرش بازیکنه رو نشد بگیرم...بنظرم ساعت 6بعدازظهر خوبه هروقت رفتم جواب داده... اتفاقا واسه من گفته فلان بازی رو نصب کن بعدش اجرا کن،بعدش بهت 1 یا 2 توکن میده ولی بالای 6تاشو نصب کردم اما توکن نداد بهم...افرهارو هم پرکردم ولی تهش هیچی نشد توکنی عایدمون نشد...کسی میدونه چرا؟

عزیز من قبلا هم گفتم. به طور کلی صبح زود خوبه! اما همین صبح زود ممکنه بعضی ها مثل شما بخوان زرنگ بازی در بیارن و این موقع بازیکن بخرن !

ناگفته نمونه منم یک بار ساعتای 9 10 صبح سر یک بازیکن 17 تا توکن رو از دست دادم! آخرشم باختم !میخوام بگم که به طورت کلی تایم زمانی خوبی هست ولی بعضی وقت ها تو همین تایم هم اذیت میشید

البته من معتقدم علاوه بر صبح زود تو هر لول یه تایم زمانی مشخص دیگه هم وجود داره که نسبت به بقیه ساعت ها خلوت تره و باید بگردید و پیدا کنید

komite5
11-05-2014, 13:21
سلام.
من 8 فصل تو این بازی بودم و بغیر از یک فصل بقیه رو قهرمان لیگ شدم. بعد از اون طمع کردمو وصل به فیسبوک شدم به طمع حک کردن بازی، چون خارجیا خیلیا حک میکنن بازی رو و نرم افزاراشم موجوده، که اکانتم داغون شد. دیگه بدون فیل ترشکن نمیشد اومد تو بازی. بیخیالش شدم. 3 ماه گذشت و دوباره شروع کردم. با تجربه ی قبلی ای که داشتم الان فصل سوممه. اول گروهمم. فصل قبل نائب قهرمان جام باشگاه ها شدم. و حذفی رو هم از قهرمان تو همون دورهای اول باختم. این فصل اولم. تو حذفی خوردم به یه قوی تر از خودم. تو خونه ی اون 1-0 باختم. امروز تو خونه ی من بازیه. مصدوم زیاد داشتم تو بازی قبلی. ولی این بازی آماده ام.

چندتا توصیه بر اساس تجربه ام به بچه ها:
1- پول واسه بازیکن جوون ندین. بازیکن جوون فوقش 3 فصل به درده تیمتون میخوره . چون سطح تیمتون میره بالا و پیشرفت بازیکنتون به حدی که هر فصل ماکزیمم سطح میره بالا نیست.
2- هیچوقت تیمتون رو هارد اتک و هارد دفنس نکنین. حتی دفنسیو هم نکنین. گل میخورین.
3- بهترین نوع سیستم هم 2-4-4. به صورت 4 دفاع خطی. 2تا MC . یه AML و یه AMR و 2 تا مهاجم.
4- پیشرفت دادن ورزشگاه خیلی تو قدرت تیمون تاثیر داره.
5- تیم جوانان آشغاله. ارتقائش ندین.
6- فقط پارکینگ ، ورزشگاه و بیمارستان و مرکز تمرین.
7- بهترین زمان خریدن بازیکن 7 تا 10 صبح می باشد. تو بقیه ساعت ها انقد رو دستتون میزنن که همه ی توکن هاتون از دستتون میپره.
اسم تیم قبلیم ghadikola f.c بود. و اسم تیم جدیدم Esteghlal f.c هست.
دعا کنین تو حذفی یارو رو لوله کنم. :daghon:

komite5
11-05-2014, 13:29
تنها راه برای گرفتم توکن مجانی:
نرم افزار Tunnel bear برای گوشی رو دانلود کن. سرورتو بذار رو انگلیس. برو تو اون فیلمایه تبلیغاتی . فیلما رو که نگاه کنی بهت توکن میده.

aliexpress
11-05-2014, 20:05
سلام.
من 8 فصل تو این بازی بودم و بغیر از یک فصل بقیه رو قهرمان لیگ شدم. بعد از اون طمع کردمو وصل به فیسبوک شدم به طمع حک کردن بازی، چون خارجیا خیلیا حک میکنن بازی رو و نرم افزاراشم موجوده، که اکانتم داغون شد. دیگه بدون فیل ترشکن نمیشد اومد تو بازی. بیخیالش شدم. 3 ماه گذشت و دوباره شروع کردم. با تجربه ی قبلی ای که داشتم الان فصل سوممه. اول گروهمم. فصل قبل نائب قهرمان جام باشگاه ها شدم. و حذفی رو هم از قهرمان تو همون دورهای اول باختم. این فصل اولم. تو حذفی خوردم به یه قوی تر از خودم. تو خونه ی اون 1-0 باختم. امروز تو خونه ی من بازیه. مصدوم زیاد داشتم تو بازی قبلی. ولی این بازی آماده ام.

چندتا توصیه بر اساس تجربه ام به بچه ها:
1- پول واسه بازیکن جوون ندین. بازیکن جوون فوقش 3 فصل به درده تیمتون میخوره . چون سطح تیمتون میره بالا و پیشرفت بازیکنتون به حدی که هر فصل ماکزیمم سطح میره بالا نیست.
2- هیچوقت تیمتون رو هارد اتک و هارد دفنس نکنین. حتی دفنسیو هم نکنین. گل میخورین.
3- بهترین نوع سیستم هم 2-4-4. به صورت 4 دفاع خطی. 2تا MC . یه AML و یه AMR و 2 تا مهاجم.
4- پیشرفت دادن ورزشگاه خیلی تو قدرت تیمون تاثیر داره.
5- تیم جوانان آشغاله. ارتقائش ندین.
6- فقط پارکینگ ، ورزشگاه و بیمارستان و مرکز تمرین.
7- بهترین زمان خریدن بازیکن 7 تا 10 صبح می باشد. تو بقیه ساعت ها انقد رو دستتون میزنن که همه ی توکن هاتون از دستتون میپره.
اسم تیم قبلیم ghadikola f.c بود. و اسم تیم جدیدم Esteghlal f.c هست.
دعا کنین تو حذفی یارو رو لوله کنم. :daghon:

درود

خوش اومدین. ایشالا حریفتو میزنی میای بالا :ohum:

یه تشکرم بابت به اشتراک گذاشتن تجربتون از بازی.

در مورد بازیکن جوون یا میانسال یا پیر بستگی به سلیقه شخص و تجربش از امتحان کردن اینجور بازیکنا داره. اینجوری نیست که بگیم حتما فلان کار رو انجام بدین و فلان کار رو انجام ندین

بارها برای خودم اتفاق افتاده که حریف با میانگین سنی بالا و قوی تر رو شکست دادم و چندین بار هم اتفاق افتاده که شکست خوردم ازشون. کلا انگار بازی رو قاعده خاصی نمیچرخه !

در مورد هارد اتک باهاتون کاملا موافقم. اگه نگم همیشه ولی بیشتر اوقات که بازی رو میزارم رو هارد اتک تیمم گل میخوره! شاید بهتر باشه در صورت عقب بودن نوع بازی تیم رو هارد اتک نکنم و فقط تعداد بازیکنای تهاجمی رو بیشتر کنیم

اما هارد دفنس واسه من فرق میکنه. اگه نگم همیشه ولی بیشتر اوقات که هارد دفنس میزارم تیمم گل میزنه ! و کم پیش میاد گل بخوره! البته لول های پایین که بودم هر وقت هارد دفنس میزاشتم آخر گل میخورد اما تو لول های فعلی و قبلیم قضیه برعکس شده!

در مورد سیستم 2-4-4 که گفتین اینجوری که میچینین رو تا حالا امتحان نکردم اما 2-4-4 خطی رو یکی از بهترین سیستم ها میدونم. استفاده از 4 دفاع که یه جورایی جزو قوانین بازی من هست! بیشترش میکنم اما 3 دفاع به ندرت استفاده کردم!

در مورد آکادمی مشخصا بخش مزخرفیه ! بازیکنای ضعیف + توکن بی نهایت ! البته ارتقاش که نمیشه نداد ! سایر بخش ها که بخواین ارتقا بدین بعدا اذیت تون میکنه. ازتون میخواد اول اون قسمتی که لولش پایین تره رو ارتقا بدین تا همسطح بقیه بشه بعد بتونین بخش مورد نظر خودتونو آپگرید کنین

زمان خریدم که درست گفتین. البته من همین دیشب یه بازیکن 5 ستاره نزدیک به اسکات شدن رو فقط با خرج 2 توکن خریدم! بازم میگم به جز صبح زود یه سری وقت ها هست تو طول روز که پلیر کمتر میاد واسه خرید بازیکن بگردین کشفش کنین!

aliexpress
11-05-2014, 20:30
یه نکته رو لازم دونستم بگم به دوستانی که تازه وارد بازی شدن.

سعی کنین بازیکن هایی که نزدیک به افزایش سطح خودشون ( اضافه شدن یه ستاره ) هستن بخرین

همونطور که میدونین هر 5 واحد افزایش قدرت یه ستاره افزایش رو به همراه داره واسه بازیکن

مثلا شما تو سطح خودتون میگردین دنبال بازیکن 5 ستاره، بازیکن 5 ستاره داریم تا 5 ستاره! یعنی مثلا یه بازیکن هست قدرتش 30 5 ستاره ، یه بازیکن دیگه هم هست که قدرت 34 بازم همون 5 ستاره ! مطمئنا اون قدرت 34 قوی تره

و البته اینجور بازیکنا همیشه خیلی مشتری دارن. یه خوبی که دارن بعد از کمی تمرین اسکات میشن و تیمتون قدرتمند تر میشه. واسه فصل بعد هم 5 ستاره هست و میتونین استفاده کامل ببرین ازش.

توصیه من همین بود. بگردین دنبال اینجور بازیکنا. یا حتی اگه پول کمتری داشتین همین رویه رو میتونین واسه خرید بازیکنای 3 یا 4 ستاره اجرا کنین

-------------------

البته تو این مورد استثنا هم وجود داره !

یه سری موارد هست که میبینین بازیکنی که میخواین بخرین قدرتش از بازیکن فعلی تیمتون بیشتر هست ولی در باطن اینجور نیست! متوجه نشدین؟ الان با عکس بهتر متوجه میشین

این عکس مقایسه دروازه بان خودم و دروازه بانی بود که میخواستم بخرم. اختلاف قدرت هم که 6 واحد هست

حالا میریم سراغ بخش جزئیات قدرت های دو دروازه بان

تو قسمت دفنس که میبینید دروازه بان مورد نظر فقط تو 2 تا آیتم با دروازه بان من قدرتشون هم اندازه هست! بقیه آیتم ها ضعیف تره!!!

قسمت اتک و فیزیکال منتال زیاد واسه پست دروازه بانی تاثیرگذار نیست! مثلا قدرت تمام کنندگی دروازه بان به چه درد من میخوره؟ تو خط حمله که نمیخوام بازیش بدم!

فکر کنم حالا متوجه شدین که چی میگم. درسته اون دروازه بان 6 واحد قوی تر بود، ولی تو بخش مهم بازیش که بخش دفنس هست از دروازه بان فعلی من هم ضعیف تر بود!

این همون مشکلیه که خیلی ها ازش مینالن! ما بازیکن قوی 5 ستاره داریم ولی نتیجه نمیگیریم! دلیلش همین ریز جزئیات هست که بهش توجه نمیکنن.

واسه خرید بازیکن حتما حتما با بهترین بازیکن همون پست تیمتون مقایسه کنین بازیکن مورد نظرتون رو ، ببینین به دردتون میخورن یا نه ، بعد اقدام به خرید کنین

موفق باشین دوستان :rose:

aliexpress
11-07-2014, 13:01
بچه ها امروز اتفاق بد و عجیب واسم رخ دادا !

داخل بازی بودم که یهو بازی هنگ کرد و گوشی خود به خود ریستارت شد.بعد از اون دوباره وارد بازی شدم و در کمال ناباوری دیدم که ازم میخواد زبان بازی رو انتخاب کنم ! و در ادامه متوجه شدم که تیمم پریده کلا !!!

در نهایت نا امیدی دوباره یه ریستارت دیگه کردم گوشی رو و دوباره تیمم برگشت!

البته آی دی بازی خودم رو سیو کردن شاید اگه روزی یه اتفاقی بیوفته شانس برگردوندنشو داشته باشم!

تو این فکرم که بازیو به فیسبوک وصل کنم!

kargar
11-07-2014, 17:20
خدا رو شکر به خیر گذشته

aliexpress
11-07-2014, 18:42
اون مطلبی که بالا گفتم و خطر از بیخ گوشم گذشت... خواستم بهتون بگم اونایی که با گوشی بازی میکنن بدونن از این دردسر ها هم دارن و ممکنه تیمشون از بین بره!

دوستای جدید که میان بهتره همون ابتدا بازیشونو به فیسبوکشون وصل کنن. اینجوری دیگه تا وقتی اکانت فیسبوک رو داشته باشین بازیتون هیچ اتفاقی واسش نمیافته !:babaa:

r.bolookat
11-08-2014, 11:34
سلام من از اون اول بازیمو به فیسبوک وصل کردم بیشتر با کامپیوتر بازی میکنم مشکلی هم با $$$$$. ندارم چه با گوشی چه با کامپیوترچیزی که زیاده قند شکن:whistle3:
یه توصیه به دوستان که تازه شروع میکنن اول فصل نیمکت خوب و بدرد بخور جمع کنید تا مثل من الان به مشکل نخورید کلی از بازیکنای تیمم مصدوم و محروم شدن مجبورم بازیکن تو پست غیر تخصصی بازی بدم
واسه گرفتن بازیکنن اگه پول زیاد ندارید بهتره برید سراغ بازیکن ازاد البته توکن زیاد ببرید این بازیکنا خریدار زیاد دارن.

اردلان مم
11-08-2014, 19:12
سلام من الان لول 11 هستم اوایل تا لولهای پایین یا اول بودم یاحداکثر دوم در تمام سه قسمت بازی ( کاپ. چمپیوز...)ولی در لولهای بالا دیگه این خبرا نیست حداکثر تا چهارم بالا میام و در کاپ و لیگ هم که حذف میشوم من با فیس بوک بالا میام و پسرم که فیس بوک نداره در لول 5 مدتی نتو نست کانکت بشه بعدش هم که دوباره برگشت لول یک براش اومد که اونم کلا بیخیالش شد من تعداد 6 دوست همشهری دارم که در لولهای مختلف بازی میکنن و همهمون به این نتیجه رسیدیم که در بازیها اعمال نفوز میشه یعنی روی پرچم ایران یه جورایی حساسن و بیخودی ما رو میبازونن و یه تجربه ای دیگه هم دارم که بازیکنانی که به مدت چند دوره کنار هم بازی میکنن به مراتب از بازیکنان جدیدی که میخریم و دارای ستارهای بیشتری هستن کارایی دارن و بازی رو میبرن

ali.chila
11-08-2014, 19:21
اصلا اینطور نیست که پرچم مهم باشه از تمام دنیا در این بازی شرکت میکنن و همه چیز در حین بازی اتفاق میافته و برد و باخت کاملا به بازیکنان و نوع سیستمی که میچینید بستگی داره. برای اطمینان صفحات قبل رو مرور کنید. دوستانی بودن که در یک فصل سه گانه رو بردن.یعنی بردن تمام جام ها هم غیر ممکن نیست.همیشه باید سعی کرد نسبت به سیستم حریف ترکیب مناسبی رو چید ولی در هر صورت باخت هم جزوی از بازی هست و قرار نیست هر تیمی قوی تر باشه حتما از قبل برنده ی بازی باشه چون اینطوری همیشه پولدارها برنده میشن و افرادی که بدون خرید توکن بازی میکنن شانس برد ندارن.گاهی اوقات نتایج شگفت انگیزی رقم میخوره.یعنی تیممون قوی تر هست توی بازی مالکیت بیشتری داریم موقعیت های بیشتری داریم ولی هرچی میزنیم نمیره تو گل و با یه شوت گل میخوریم و میبازیم.خوب اینم طبیعت فوتباله و در واقعیت هم همچین مورد هایی دیده میشه.شانس هم توی این بازی مهمه واقعا.ولی مهمتر از شانس نوع چینش بازیکنان و سیستم به کار گیری اونهاست

mustafa19
11-09-2014, 18:24
سلام دوستان من این بازی رو دو هفتست شروع کردم اسم تیم sirjan FC هسته الان توی لیگم دوم هستم ارزش باشگاهم چهار میلیونه
متوسط قدرت تیمم 16.4 که فک کنم خوب تونستم بالا بیارمش
اول فصل خیلی خوب نتیجه گرفتم و اول بودم ولی به سرم زد دو تا بازیکن رو بفروشم که پولی گیرم بیاد ولی تیم داغون شد و چند تا باری رو باختم.
ولی چند روزیه دوباره تیم رو فرم اومده و امروز تو چند تا باری دوستانه شرکت کردم و تیمایی رو بردم که متوسط قدرتشون به 27 هم میرسید
جلوی تیمای خیلی قوی با ترکیب پنج سه دو بازی میکنم و یه هافبک دفاعی میذارم...در عوض اون دو تا هافبکم واقعا عالی باری میکنن....یه مهاجم پنج ستاره هم خریدم که داره تیم رو نجات میده
:ohum:
هر روز تیم رو تمرین میدم و مرتب به فکر ریکاوری بازیکنا هستم...
سعی میکنم دوستای زیادی اضافه کنم و بازی دوستانه زیاد میذارم ...ولی یه کم تیم رو خسته میکنه
امیدوارم اخر فصل رو خوب بازی کنیم و بتونم اول بشم
الان تنها مشکلی دارم اینه که توکنم صفره و مجبورم هی افر ببینم :ey babaaa:

aliexpress
11-10-2014, 01:33
من پس از مدت ها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کردم. این حریفم قوی تر از منه و امیدوارم بتونم شکستش بدمو برم فینال ! حسرت یه cl به دلم مونده ! کاری که باید تو لول های پایین انجامش میدادمو ندادم...!

grayfox72
11-10-2014, 03:22
سلام دوستان من تازه این بازی شروع کردم توی لیگ اولم با 4 امتیاز اختلاف می خواستم بابت تمدید قرار داد با بازی کن برام توضیح بیشتری بدین اخه چند تا فورارد دارم 18 ساله حرف ندارن نمی خواهم از دستشون بدم ممنون

aliexpress
11-10-2014, 03:26
سلام دوستان من تازه این بازی شروع کردم توی لیگ اولم با 4 امتیاز اختلاف می خواستم بابت تمدید قرار داد با بازی کن برام توضیح بیشتری بدین اخه چند تا فورارد دارم 18 ساله حرف ندارن نمی خواهم از دستشون بدم ممنون

سلام خوش اومدین

روی پروفایل بازیکن مورد نظر خودتون برید، از تب Contract گزینه Renew رو که بزنید باهاشون قرارداد رو تمدید میکنه

موفق باشین

grayfox72
11-10-2014, 20:06
سلام خوش اومدین

روی پروفایل بازیکن مورد نظر خودتون برید، از تب Contract گزینه Renew رو که بزنید باهاشون قرارداد رو تمدید میکنه

موفق باشین

سلام دوست عزیز ممنون خیلی لطف کردن اقا الان اوی لیگ اولم با تیم دوم 7 امتیاز اختلاف دارم و با تیم سوم 14 امتیاز اختلاف دارم دیشب با این که دیقه 5 10 نفره شدم ولی 4 هیچ بردم و یک بازی رو هم 2-0 بردم که باعث شد خیلی جلو بیفتم وضعیت توکنم افتضاحه ولی دارم اکادمی راه میندازم که دیگه به خرید بازیکن محتاج نشم اول کار هم زدم استادیوم اپگرید کردم 13 روز دیگه مونده عکس میگیریم از تیممم و براتون میگذارم نظرتون بهم بگین

grayfox72
11-10-2014, 21:27
اقا من فیس* ب*وکم را انداختم حالا هر کسی که فیسبوکش اکتیوه بگه همو این وایت کنیم فقط خ.اهشا قبل از مچ دوستانه اطلاع بدین

این همه چیز برای تیممم

ali.chila
11-10-2014, 22:54
اقا من فیس* ب*وکم را انداختم حالا هر کسی که فیسبوکش اکتیوه بگه همو این وایت کنیم فقط خ.اهشا قبل از مچ دوستانه اطلاع بدین

این همه چیز برای تیممم
اینطور نیست که اگه اکادمی راه بندازی بازیکن بدون توکن گیرت بیاد.هر چندین روز مثلا 20 روز یا بعد از آپدیت اخرش هر 12 روز 2 تا بازیکن میده که یکیش حدود 15 تا 21 توکن لازم داره و اون یکی که توکن نمیخواد 2 ستاره هستش و اصلا بدرد نمیخوره و باید فروختش و از پولش استفاده کرد.آکادمی فقط برای کسب درامد بدرد میخوره.
در مورد بازی دوستانه هم کسی که پیشنهاد بازی میده فقط میتونه از مزایای بازی دوستانه شامل: درامد از بلیط فروشی و درامد از بخش رستوران و کافی شاپ-گرفتن بسته های آبی و سبز و قرمز ، بهره ببره.والبته بازیکناش هم خسته میشن.تیم دوم که بهش پیشنهاد شده هیچ تاثیری واسش نداره و حتی اگر مصدوم هم بده در حین بازی بعد از تموم شدن بازی همه چیز به حالت اول برمیگرده انگار که اصلا بازی انجام نشده.پس نگران این نباش که کسی بهت درخواست بازی بده و آنلاین نباشی.چون برد و باختش فقط برای تیم درخواست دهنده تاثیر گذاره

aliexpress
11-10-2014, 23:03
سلام دوست عزیز ممنون خیلی لطف کردن اقا الان اوی لیگ اولم با تیم دوم 7 امتیاز اختلاف دارم و با تیم سوم 14 امتیاز اختلاف دارم دیشب با این که دیقه 5 10 نفره شدم ولی 4 هیچ بردم و یک بازی رو هم 2-0 بردم که باعث شد خیلی جلو بیفتم وضعیت توکنم افتضاحه ولی دارم اکادمی راه میندازم که دیگه به خرید بازیکن محتاج نشم اول کار هم زدم استادیوم اپگرید کردم 13 روز دیگه مونده عکس میگیریم از تیممم و براتون میگذارم نظرتون بهم بگین

البته برای گرفتن بازیکن به آکادمی اصلا دل نبندید !!! چون بازیکن های تقریبا ضعیفی میده و در مقابل توکن های زیادی میخواد!

همون بهتره از بازار بازیکن بخرین.

grayfox72
11-11-2014, 00:07
یعنی اکادمی خوب نیست اگه 20 توکن هم بخواهد ولی بازیکن 5الی 4 ستاره بده بازم مشکلی نیست ولی لااقل میدونی میگیریش
دوم این که اگه بازی دوستانه برقرار بشه اونوقت تمامی وضعیت خستگی و غیره فقط رو تیم در خواست دهنده می مونه ؟؟؟؟؟؟؟

aliexpress
11-11-2014, 00:34
یعنی اکادمی خوب نیست اگه 20 توکن هم بخواهد ولی بازیکن 5الی 4 ستاره بده بازم مشکلی نیست ولی لااقل میدونی میگیریش
دوم این که اگه بازی دوستانه برقرار بشه اونوقت تمامی وضعیت خستگی و غیره فقط رو تیم در خواست دهنده می مونه ؟؟؟؟؟؟؟

از این لحاظ که شما میگی مطمئنی مال خودته خوبه ، ولی به این توجه داشته باش که با 20 تا توکن اگه حرفه ای باشی بدونی چه زمان هایی بازیکن بخری میتونی 20 تا بازیکن 5 ستاره بگیری!!! تو حالت عادیش با 20 تا توکن اگه حرومش نکنی 3 4 تا بازیکن 5 ستاره میتونی بخری! حالا اینجوری بهتره یا آکادمی؟!!!

grayfox72
11-11-2014, 00:49
اقا شرمنده یک سوال دیگه می تونید راهنمایی کنید کی چه زمانی و.... چجوری بازی کن بگیرم شرایط سنی و.... ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

aliexpress
11-11-2014, 03:48
اقا شرمنده یک سوال دیگه می تونید راهنمایی کنید کی چه زمانی و.... چجوری بازی کن بگیرم شرایط سنی و.... ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

قبلا گفتیم که صبح زود معمولا خلوت تره و راحت تر میشه خرید کرد. ولی تضمینی نیست که رقیب سرسخت گیرتون نیافته! شرایط سنی سعی کن زیر 26 سال و بالای 20 سال بگیری

اینکه میگم بالای 20 سال به خاطر اینه که حس میکنم بازکنای 18 و 19 ساله یه خورده طول میکشه رو فرم بیان.البته این نظر شخصی منه.

سعی کن بازیکن قد کوتاه نگیری. مخصوصا پست های دروازه بانی ، دفاع و خط حمله.

meysam33
11-11-2014, 03:54
سلام،میگم بچه ها می ارزه توکنارو جمع کنی تا بتونی باهاش بازیکن اسکاتی بخری؟چقد طول میکشه بشه 50 تا؟من اسپانسر دومیه رو انتخاب کردم از چپ..
یه نکته دیگه..علی جان باتوجه به تعداد صفحات و مطالب، اگه بتونی مطالب رو دسته بندی کنی عالیه..ممنون بازم

aliexpress
11-11-2014, 04:16
سلام،میگم بچه ها می ارزه توکنارو جمع کنی تا بتونی باهاش بازیکن اسکاتی بخری؟چقد طول میکشه بشه 50 تا؟من اسپانسر دومیه رو انتخاب کردم از چپ..
یه نکته دیگه..علی جان باتوجه به تعداد صفحات و مطالب، اگه بتونی مطالب رو دسته بندی کنی عالیه..ممنون بازم

من هم یه زمانی تو همچین فکری بودم اما یه سری دوستان از جمله همین داش علی خودمون منصرفم کردن! دلایلشونم کاملا قانع کننده بود. 50 توکن واسه یه بازیکن اسکات! شما اگه فرض بگیریم واسه خرید هر بازیکن نزدیک به اسکات 10 تا توکن هم خرج کنی 5 تا بازیکن گیرت میاد که با کمی تمرین میشن 5 تا اسکات! با این اوصاف 5 تا اسکات بهتر از یه دونه هست. در ضمن اون یه دونه اسکات هم اگه بخوای بخری و خودش تنهاست که سطحش از بقیه بازیکنا کمی بالاتره و دست تنها هم زیاد نمیتونه کاری رو از پیش ببره! واسه همین میگم اگه چندین بازیکن با همچین قدرتی کنار هم باشن اون موقع ست که تیم جون میگیره! تازه من فرض گرفتم 10 تا خرج کنی! من به شخصه بازیکن نزدیک به اسکات رو با یک یا دو 3 تا توکن میخرم!تون موقع حساب کن چقد بازیکن میتونی بگیری. البته یه نکته این وسط هست. این که باید بودجه خیلی زیادی داشته باشی! تو سطح من میانگین بخوام بگیرم واسه خرید 6 تا بازیکن خوب نزدیک 300-350 میلیون دلار باید خرج کنم !!!:nishkhand::eee:

در مورد اسپانسر دومی قبلا حساب کرده بودم الان دقیق یادم نیست.ولی فکر کنم اگه هر روز طی 40 روز وارد بازی بشی با اسپانسر دوم، 50 توکن گیرت میاد.

در مورد مطالب هم چشم ولی ممکنه خیلی طول بکشه! چون سرم واقعا شلوغه این روزا خیلی پروژه ریخته رو سرم! شرمنده شاید طول بکشه ولی بازم ای به روی چشم.فرصت کردم میشینم مطالب مهم رو آرشیو میکنم و در دسترس دوستان قرار میدم.

grayfox72
11-12-2014, 02:19
اقا سلام ببخشید این همه سوال میکنم این + سبز و + ابی + قرمز هر کدوم به چه دردی می خورن و چطوری میشه بدستشون اورد هر کدومشون اگه جداگانه بگین ممنون میشم

meysam33
11-12-2014, 06:06
اقا سلام ببخشید این همه سوال میکنم این + سبز و + ابی + قرمز هر کدوم به چه دردی می خورن و چطوری میشه بدستشون اورد هر کدومشون اگه جداگانه بگین ممنون میشم

علی جان ممنون،امروز جام حذفی نیمه نهایی،حذف شدم،واسه اولین بار ی تیم اومد جلوم که ۵تا اسکاتی داشت،۴تا خورده بودم که دقیقه هفتاد ترکیبمو عوض کردم،دفنسیو گذاشتم دوتا زدم ولی دیگه بازی تموم بود،اشکال نداره،لیگ اولم بااقتدار،لیگ قهرمانان هم نیمه نهایی ام،ایشاالله قهرمانی...ببخشید واما جواب شما...
اون سبزه،استراحت و میزان آمادگی و خستگی بازیکناته،آبیه،روحیه و انگیزه بازیکناته،قرمز هم مصدومیتته...

meysam33
11-12-2014, 06:15
میگم یه نکته علی جان،اینکه با یکی دوتا توکن،بازیکن ۵ستاره و نزدیک به اسکات میگیری،خب روش خاصی داره؟منظورم اینه که به چطور پیشنهاد دادنو چکش زدن بستگی داره یا فقط به همون زمان فقط بستگی داره؟درکل یه سری نکات ریزی فک میکنم باشه که فقط باتجربه بدست میاد،اونارو بیزحمت بگو علی جان،تو کل تاپیکم بصورت کلی فقط درموردش مطلب بود... مرسی

grayfox72
11-12-2014, 21:31
اقا خیلی ممنون اما نگفتین چطوری اون + سبز ها + ابی + قرمز ها رو بدست میشه اورد ممنون میشم اگه ج بدین

aliexpress
11-12-2014, 22:01
اقا خیلی ممنون اما نگفتین چطوری اون + سبز ها + ابی + قرمز ها رو بدست میشه اورد ممنون میشم اگه ج بدین

لطفا این پست ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) رو مطالعه کنید. دوستمون چند صفحه قبل توضیح داده

42d3e78f26a4b20d412==