PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی متفاوت توپ طلا(zelatan)

casillas1995
11-28-2013, 02:01
هر 3روز یکبار یک بازیکن را در این جا مورد بررسی قرار داده وبر اساس شرایط زیر به وی امتیاز داده میشود
می خوام ببینم به نظر شما حق کیه توپ طلا رو ببره؟!

امتیاز میدیم به هر پست.

هر تشکر 1 امتیاز

هر پاسخ با نقل قول ۳ امتیاز

[Only Registered And Activated Users Can See Links]
زلاتان 27 امتیاز!

Reza29.4
11-28-2013, 13:23
اصلا وابدا .اون حالا حالا باید تلاش کنه تا به مسی و رونلدو و.....برسه میدونین با اینکه اصلا از رونالدو خوشم نمیاد ولی خوشم اومد تو بازی سوئد و پرتغال تا زالاتان امیدوار شد برای صعود تیمش تمام نقشه هاشو خراب کرد.
میگه جام جهانی بدون من ارزشی ندارد اخه تو کی هستی که این حرفو میزنی.اتفاقا این جام جهانی یکی از بهترین جام جهانی ها میشه اونم به دو دلیل:1-نبودن تیمهی عرب حوضه ی خلیج پارس ووجود فقط یه تیم عربی(الجزایر)2-نبود بازیکنان مغرور و بی ارزشی مثل زالاتان.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sepehrss
11-28-2013, 13:52
زلاتان واقعا یه اعجوبه س....

اونی هم که می گه زلاتان بازیکن نی فقط دو روزه اومده تو فوتبال یا با فوتبال دنیا اشنایی نداره...

امسال رونالدو مستحقه و زلاتان هم دومین نفره ...

بازم می گم زلاتان بر ترین مهاجم دنیاس...

رامینی
11-28-2013, 22:01
زلاتان یکی از بهتریناس و همیشه تو هر تیمی بوده برای اون تیم یه نعمت بوده
ولی امسال رونالدو از حق نگذریم بهتر بوده
در سالهای گذشته خیلی حق زلاتان و رونالدو رو خوردن
به هر حال درسته یکی از بهترینای دنیاس ولی آمار نشون میده رونالدو بهتر بوده

("_")
11-29-2013, 23:12
زلاتان جزو 3 نفر برتر امسال از نظر من هست
مث رونالدو گل های زیادی زده. تو هر بازی یکی دو تا گل میزده
ولی فقط 1 تموم کنندست. مث مسی که فقط دروازه خالی گل میکنه و میگن وااااااااااااااااااااااای مث اعجوبست و از این حرفا

زلاتان و مسی فقط گل میزنن. ریبری فقط دریبل میکنه پاس گل میده ولی رونالدو هم پاس گل میده هم گل میزنه هم 1 کاری یکنه که تو این چند نفر فقط یکم ریبری انجام میده. در کار های دفاعی هم شرکت میکنه. تاحالا مسی رو عقب زمین دیدین؟

nimatroy
11-30-2013, 20:29
زلاتان واقعا بازیکن خوبیه و بسیار با ارزش...ولی این حرفی رو که زد جام جهانی بدون من ارزش نداره این دیگه حرف مفت بود(البته ببخشید میگم ولی واقعیته) الان واقعا توپ طلا حق کریس و امیدوارم به حقش برسه

samanpes
12-03-2013, 14:44
زلاتان خیلی بازیکن خوب و تاثیر گذاریه و بعد از رونالدو مستحق دریافت توپ طلاست ....:flowerysmile:

AL1reZA
12-04-2013, 14:36
زلاتان واقعا بازیکن خوبیه و بسیار با ارزش...ولی این حرفی رو که زد جام جهانی بدون من ارزش نداره این دیگه حرف مفت بود(البته ببخشید میگم ولی واقعیته) الان واقعا توپ طلا حق کریس و امیدوارم به حقش برسه

بازی سوئد و پرتغال بازی بود که یا باید زلاتان می رفت جام جهانی یا رونالدو. خوب شما ترجیح میدادی کدوم بره؟ زلاتان یا رونالدو؟ نبودنه کدومش واقعا در جام جهانی بهتر می بود.

مشخصا اگر رونالدو نبود جام جهانی اصلا حال نمی داد!

رونالدو امسال دیگه واقعا حقشه. امیدوارم مثل سال های قبل در حقش نامردی نشه

casillas1995
12-08-2013, 22:53
قرعه کشی پایان یافت
زلاتان 27 امتیاز!

42d3e78f26a4b20d412==