PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید لطفا واسه فوتبالیست شدن

se7enty five
11-06-2013, 15:23
سلام.من 17سالمه و از 7سالگی فوتبال رو شروع کردم از مدرسه فوتبال شهرمون شروع کردم که البته قبل از اون از زمین خاکی محلمون.اما چون شهرستانی هستم احساس کردم تو شهرمون جا برای پیشرفت ندارم.پستم هافبک میانیه سبک بازیم شبیه به مسعود شجاعی . وزنم 55 قدم 180.سرعتم نسبتا خوبه اما بیشتر تکنیکم بیشتر حساب وا میکنم.یکساله که فوتبال رو کنار گذاشتم.دنبال یه تیم خوب میگردم یا یک اکادمی فوتبال معتبر. اگه دوستان سراغ دارین بگین لطفا.پول و هزینش زیاد مهم نیست برام اما دنبال کسی یا جایم که نتیجه بده بچه ها.حتی شده برم اروپا...اما نیاز به راهنمایی شما دوستان عزیز دارم.اگه زحمتی نیست راهنماییم کنید

shiraz-sport
11-06-2013, 20:39
سلام.من 17سالمه و از 7سالگی فوتبال رو شروع کردم از مدرسه فوتبال شهرمون شروع کردم که البته قبل از اون از زمین خاکی محلمون.اما چون شهرستانی هستم احساس کردم تو شهرمون جا برای پیشرفت ندارم.پستم هافبک میانیه سبک بازیم شبیه به مسعود شجاعی . وزنم 55 قدم 180.سرعتم نسبتا خوبه اما بیشتر تکنیکم بیشتر حساب وا میکنم.یکساله که فوتبال رو کنار گذاشتم.دنبال یه تیم خوب میگردم یا یک اکادمی فوتبال معتبر. اگه دوستان سراغ دارین بگین لطفا.پول و هزینش زیاد مهم نیست برام اما دنبال کسی یا جایم که نتیجه بده بچه ها.حتی شده برم اروپا...اما نیاز به راهنمایی شما دوستان عزیز دارم.اگه زحمتی نیست راهنماییم کنید

داداش تو ایران به جایی نمیرسی قدت خوبه اما یخورده لاغری !!! رو بدنت بیشتر تمرکز کن اما زیر نظر یه مربی بدنساز
اگه واقعا پول برات مهم نیست و میتونی هزینه ها رو متقبل بشی بهترین کار اینه بری به کشور های حوزه خلیج فارس
پول خوبی میدن اما فوتبال ایران تا به بزرگسالان نرسی انچنان درامدی نخواهی داشت تازه اونم باید تو یک تیم حداقل سرشناس باشی !!!
داداش از من به تو نصیحت فوتبال ایران در پیکر نداره وقتت رو اینجا هدر نده اگه پول داری برو قطر برو امارات
باور اینجا تلف میشی همش دلال بازیه همه دروغه همش کثیف کاریه
از لحاظ قدی خیلی خوب هستی اگه واقعا فوتبالت خوبه برو اینجا نمون برو کشور های عربی

rmz
02-18-2014, 23:08
سلام.
همین ایران بمونی بهتره.
جای پیشرفت هم صد در صد هست.!.
توی ایران فوتبالت را خوب میکنی و حسابی گل و پاس گل و.... میدی و بعدش میبینی که بارسلونا بهت پیشنهاد میده.!.
برای مثال اگه الان بارسلونا و فولاد خوزستان بهم پیشنهاد بدند میرم توی فولاد خوزستان.!.چون در بارسلونا باید آدم خودش فوتبالش خیلی خوب باشه ولی توی تیم های ایران بچه ی یک ساله هم میتونه گل بزنه.!!.
کلا توی ایران خیلی جای پیشرفت وجود داره.

Reza29.4
02-19-2014, 19:06
داداش من اصلا نخوندم چی نوشتی اما برای فوتبالیست شدن تو ایران سه چیز لازمه کهمن تجربشو داشتم:
1-پارتی
2- پول
3-بچه خوشگل باشی

rmz
02-19-2014, 19:23
داداش من اصلا نخوندم چی نوشتی اما برای فوتبالیست شدن تو ایران سه چیز لازمه کهمن تجربشو داشتم:
1-پارتی
2- پول
3-بچه خوشگل باشی

سلام.
با گزینه سوم کاملا مخالفم.
برای مثال فوتبالیست های ایران قیافه ی خوبی دارند که فوتبالیست شدند؟.
هر کدومشون قیافش یک جوره.یکی کچله - یکی مو داره - یکی ریش و سیبیل داره - یکی مو داره و ریش و سیبیل نداره - یکی سفید پوسته - یکی سیاه پوسته - یکی ........................
یعنی اینکه ربطی به قشنگ بودن و قیافه نداره.
به هر حال هر کی نظری داره و اینم نظر شما بود.
با تشکر.

Reza29.4
02-19-2014, 19:35
سلام.
با گزینه سوم کاملا مخالفم.
برای مثال فوتبالیست های ایران قیافه ی خوبی دارند که فوتبالیست شدند؟.
هر کدومشون قیافش یک جوره.یکی کچله - یکی مو داره - یکی ریش و سیبیل داره - یکی مو داره و ریش و سیبیل نداره - یکی سفید پوسته - یکی سیاه پوسته - یکی ........................
یعنی اینکه ربطی به قشنگ بودن و قیافه نداره.
به هر حال هر کی نظری داره و اینم نظر شما بود.
با تشکر.
داداش من تجربش داشتم هم فوتبال هم بسکتبال البته ما تو این بخش رد شدیم

rmz
02-19-2014, 22:00
داداش من تجربش داشتم هم فوتبال هم بسکتبال البته ما تو این بخش رد شدیم

سلام.
شما که تجربش را داری اگر امکان داره بیا توی تاپیک من هم یک نظری بده.ببینم می تونم فوتبالیست بشم یا نه.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با تشکر.

azeraspeed
02-19-2014, 22:36
1-پارتی
2- پول
3-بچه خوشگل باشی

ولی داداش چرا باید بچه ی خوشگلی باشی؟میتونی جوابمو بدی؟

Reza29.4
02-19-2014, 23:37
ولی داداش چرا باید بچه ی خوشگلی باشی؟میتونی جوابمو بدی؟
11
چون مربی های بی شرف بچه بازن نمی خواستم اینقدر رک بگم نزاشتین کهki::

42d3e78f26a4b20d412==