PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ۵۰ جمله به یاد ماندنی در وصف شاهزاده زنجفیلی(اسکولزی)

danteiv
10-06-2013, 08:38
زیدان :

خت ترین رقیب من ؟ اسکولز از منچستر بود . او یک هافبک کامل به معنای واقعی بود . شما معمولا خیلی کم پیش می آید که به فوتبالیست حرفه ای و کامل به معنای واقعی کلمه برخورد کنید . اما اسکولز بازیکنی بود که این ویژگی را داشت .
ژاوی :

در ۱۵ – ۲۰ سال اخیر بهترین هافبکی که من دیده ام ، کاملترین انها اسکولز است . من بارها در این مورد با ژابی آلونسو صحبت کرده ام ، او استثنایی است ، او میتواند پاس نهایی را ارسال کند ، او گل میزند ، او بسیار قوی است ، او بازیکنی کامل است . شاید حتی اگر وی در اسپانیا بود ارزشش از الان بیشتر بود .
جک ویلشر :

ناراحتم از بازنشستگی اسکولز ! چه بازیکنی بود ! یک بازیکن کلاس بالا و بزرگ که میتواند الگوی هر هافبک جوان انگلیسی باشد .
پاتریک ویرا :

بیشترین بازیکنی که من در لیگ برتر تحسینش میکنم !؟ پاسخ آسان است : اسکولز
تری ونبلز :

او بهترین پاسور تک ضرب یا دو ضرب این کشور است ، بازی او شبیه به هیچ کس دیگر در این جا نیست .
گوردون استراچان :

او گل میزند ، پاس های دقیق و بلند ارسال میکند . یک – دو انجام میدهد ، در محوطه جریمه حریف ضربه سر میزند ، او یک پکیج کامل از مهارت ها است ، بازیکنی را با این شرایط پیدا نمیکنم ، او برای ۱۰-۱۱ سال این گونه عمل کرد .
گرت ساوتگیت :

او شایسته این همه تقدیر و صحبت بعد از بازنشستگیش است ، بهترین بازیکن نسل خودش و البته با تواضع ! یک اسطوره .
سیمپسون :

پل اسکولز یک اسطوره است ، بهترین بازیکنی که در زندگیم دیده ام ، این یک حقیقت است .
آلن شیرر :

اگر از بازیکنان فوتبال بپرسید که چه کسی را بیشتر از همه تحسین میکنند ، پاس خیلی ها اسکولز خواهد بود .
شوچنکو :

آنها دو بازیکن جوان بزرگ در تیمشان دارند ، اما بازیکنی که بیشتر مرا تحت تاثیر قرار میدهد ، کسی نیست جز اسکولز . او مهمترین اتفاقات زمین را رقم میزند .
ساویج :

جدا اسطوره زیاد افراط شده ! اما اسکولزی واقعا یک اسطوره بود . همین و تمام .
روتلیج :

احتمالا بهترین و بزرگترین هافبکی که لیگ برتر به خود دیده است ، او بوده .
جوزپه روسی :

یکی از بزرگترین بازیکنان در پست خودش ، حالا بازنشسته شده ، خوشحالم که افتخار همبازی بودن را باهاش داشتم ، احترام برای یک اسطوره .
رونی :

بهترین بازیکنی که کنارش بازی کردم .
رونالدو :

اسکولزی بهترین بازیکنی بود که کنارش بازی کردم ، من در جوانی چیزهای زیادی از او یاد گرفتم . او فوق العاده بود
رونالدینیو :

من دوست دارم مثل او پاس بدهم ! چه کسی به او یاد داد اینطوری پاس بده !؟
کارلوس کوئیروز :

هنگامی که اسکولزی در تیم بود گویی در حال بازی کردن با چراغ های روشن بودیم
پیکه :

یکی از برترین بازیکنانی بود که در کنارش بازی کردم ، او در تمرینات فوق العاده و باورنکردنی بود . یک مسرت و شادی بزرگ بود که در کنارش بازی کردم .
پله :

اگر او در کنار من بازی میکرد ، من خیلی بیشتر گل میزدم !
گری پالیستر :

وقتی صحبت از بزرگترین های منچستریونایتد میکنید ، همه از گیگز ، جرج بست ، برایان رابسون و بابی چارلتون میکنند ، چرا که شاید انها مدال های بیشتر کسب کردند . اما این بحث یک بازیکن بزرگ را از قلم انداخته است .
فیل نویل :

پل برای من بهترین بازیکن تیم انگلیس است ، با هر بازیکن از تیم های ملی مختلف صحبت کردم ، از او به عنوان یک یار کلیدی یاد میکنند. او به آن اعتباری که شایسته اش بود نرسید ، برای من او جایگاهی در حد و اندازه فیگو و زیدان دارد .
گری نویل :

من اسکولزی را با هیچ کس عوض نمیکنم . او برای من بدون شک بهترین و کاملترین بازیکن فوتبال بود که کنارش بازی کردم . او بهترین است .
سمیر نصری :

ناراحتم از بازنشستگی اسکولز ، بازیکن بزرگ ، یک بازیکن کلاس جهانی . او زیزوی انگلیس بود .
مورینیو :

چرا او برای انگلیس بازی نمیکند ؟! این مضحک و اصل دیوانگی است . اسکولزی بزرگ و برترین است ، او بازیکنی بزرگ است . او خونسرد و با تجربه است . و برای من یکی از بهترین هافبک های جهان . منچستریونایتد خوش شانس بود که چنین بازیکنی را در اختیار داشت .
لیونل مسی :

در لاماسیا ، نام وی بارها به زبان می آید . او یک استاد است .
مارادونا :

تکنیک وی ناب و منحصر به فرد است .
مارچلو لیپی :

پل اسکولز یکی از اولین انتخاب های من برای قرار گرفتن و ساختن تیمی بزرگ است .
دنیس لاو :

او بهترین است ، بازیش را که میبینم لذت میبرم و شاد میشوم.
برایان کید :

او بهترین مغز فوتبالی را دارد که تا به حال من در یک بازیکن دیده ام .
روی کین :

یک بازیک بزرگ ، بدون چرندیات شهرت ، بدون خود بزرگ بینی ، کسی که بی پیرایه فوق العاده بود.
گلن هادل :

بازیکنی که در قالب اسکولز باشد و بتواند همچون او باشد در جهان نیست .
هندرسون :

ناراحتم از خبر شنیدن بازنشستگیش ، یکی از بزرگترین بازیکنان جهان ، ستایش و تکریم برای این همه سال .. اسطوره !
تیری هانری :

علیرغم اینکه اعتقاد داشتم اسکولز باید سال های قبل جایزه بهترین بازیکن سال را میگرفت ، اما حالا فهمیدم چرا این اتفاق رخ نداده ! او اصلا مثل بعضی ستاره ها نیست که خود را در نشان توجه دیگران قرار دهد .
گواردیولا :

او بهترین هافبک نسل خودش هست ، ای کاش میتونستم در کنارش بازی کنم .
رایان گیگز :

من در این سالها در یونایتد کنار بازیکنان بزرگی بازی کردم ، اما اگر بخواهیم کسی را به عنوان بهترین انتخاب کنم ، او اسکولز خواهد بود .
فلچر :

ما هرگز بازیکنی همانند اسکولز را دیگر نخواهیم دید . او تمام مشخصات بارز اسطوره بودن را داشت . او اصلا علاقه ای این خودنمایی ها یا مورد توجه قرار گرفتن امروزی ها نداشت . او یک حرفه ای واقعی بود .
فیگو :

هرگز بازیکنی مثل اسکولز نخواهید دید ، در زمین نمیشد او را مهار کرد و در خارج از زمین ناپدید میشد .
سرآلکس فرگوسن :

او یکی از بزرگترین بازیکنانی بود که به یونایتد امد . یونایتد یک بازیکن بزرگ را از دست میدهد .
فردیناند :

شیوه بازیش را از یک هافبک گلزن به حاکم مطلق میانه زمین تغییر داد اما هنوز هم کلاس بالای بازیش و کیفیتش را حفظ کرده است . نابغه !
فابرگاس :

او کسی است که ارزو داشتم همیشه به سطح بازی همچون پل برسم . او بهترین بازیکن لیگ برتر انگلستان است .
داویدز :

هر کسی از ما میخواهد تا به خوبی اسکولز شد ، هر کسی هم میتواند از اسکولز چیزهای زیادی یاد بگیرد .
کررند :

عجب بازیکنی است اسکولز ، همه چیز در موردی وی کامل و بی نقص است .
بابی چارلتون :

او بازیکن مورد علاقه من است ، بطور خلاصه ؛ او جوهره و روح منچستریونایتد در بازی است او از همه نظر خوب است .
کریک :

پل اسکولز ، فوق العاده و شگفت انگیز است ، وقتی کنار او بازی میکنید درک میکنید که چه استعداد و
مهارت نابی دارد .
نیکی بات :

به نظر من او در زمره ۳ یا ۴ بازیکن بزرگ تاریخ یونایتد قرار میگیرد .
لوران بلان :

من به هرکسی که میپرسید میگویم : اسکولز بهترین بازیکن انگلیسی است ، زمانی که در یونایتد بودم ، میتونستم مهارت او را ببینم و فقط میتونستم بگم : wowww!!
جرج بست :

با ثبات ترین و با استعدادترین بازیکن برای یونایتد .
برباتوف :

هیچ کس در دنیا نمیتواند به شیوه ای بازی کند که اسکولز انجام میدهد ، او به هر منطقه زمین پاس های خوبی فراهم میکند ، تعویض بازی وی عالی است . هر مربی آرزو دارد اسکولز را در ترکیب تیمش داشته باشد . خوشحالم که کنار وی بازی کردم ، او در تمرین فوق العاده بود و بعد از تمرین نیز همیشه به شوت زدن و .. میپرداخت .
آ لونسو :

هواداران به وی رنکینگ بالایی برای بازیش میدهند ، من احترام زیادی برای وی قائلم . او یک الگو واقعی است ، او بهترین هافبکی است که من در ۱۵ – ۲۰ سال اخیر دیده ام .

42d3e78f26a4b20d412==