PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ***تبادل نظر ,آخرین اخبار و حواشی دربی 77 پرسپولیس استقلال|شهریور 92+نظرسنجی***

Derby
09-02-2013, 23:35
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به نام خدا

جمعه15 شهریور 1392 ساعت : 18:10 دربی 77

[Only Registered And Activated Users Can See Links] هفته 8 جام خليج فارس : پرسپوليس - استقلال [Only Registered And Activated Users Can See Links]

در این تاپیک به تبادل نظر ,آخرین اخبار و حواشی دربی 77 خواهیم پرداخت.

از ارسال مطالب غیر فنی و توهین آمیز جدآ خودداری نمایید تا مجبور به حذف مطالب شما نشویم.
[Only Registered And Activated Users Can See Links]
استقلال - پرسپولیس

دوستان در نظرسنجی هم شرکت کنید.

roz::با تشکرroz::

انجمن تخصصی فوتبال دربی

سدانی ها
09-03-2013, 12:38
انشالله با استقلال جای عالیشاه و حقیقی رو بتونیم بر کنیم و با ارائه یک بازی حساب شده تیم استقلال رو ببریم و با 16 امتیاز وضعیتمون فوق العاده شه
من میگم با توجه به آمار احتمالا مساوی میشه ولی با در نظر گرفتن اینکه برسبولیس تو آزادی همه بازیهاشو برده باید گفت احتمال زیاد برسبولیس میبره

اس اسی
09-03-2013, 19:47
حتما استقلال تیم دسته سومیه مثل بعضیا که انقد مطمئنی میبرید؟؟؟؟؟؟

kasra messi
09-05-2013, 14:17
حتما استقلال تیم دسته سومیه مثل بعضیا که انقد مطمئنی میبرید؟؟؟؟؟؟
خب آره هستیم لابد..............................

iman 92
09-05-2013, 14:55
شیخی بامریدانش که نیمی استقلالی ونیمی پرسپولیسی بودنددر صحرا نشسته بودند که ناگهان بادی وزیدن گرفت وهمه استقلالیها را با خود بردو پرسپولیسیها با غروراز شیخ پرسیدند یا شیخ یعنی ما قویتریم شیخ خندید و گفت : نه شما سوراخید و باد از شما رد میشود!!!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links]
:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

Reza29.4
09-07-2013, 13:24
وقتی بازی شروع شد انتظار داشتم بخاطر اتفاقاتی که داخل دو تیم افتاده بود دربی متفاوتی نسبت به دربی های قبل داشته باشیم اما هرچه زمان جلوتر میرفت میدیم فقط یه بازیکن آبی از این وزیر توپ میزنه یه بازیکن قرمز از اونور جوابش میده در طول بازی با خودم میگفتم :چه بازی سرد وکسل کننده ای وقتی 90دقیقه تمام شد خواستم بیام تو سایت و هر چی فحش بود به بازیکناها ومربیها بدم اما با خودم گفتم شاید من که چند روز قبل بازی آرسنال وتاتنهام رو نگاه کردم توقع ام از این بازی رفته بالا پس رفتم واز چنتا از بچه محلا پرسیدم:بازی چطور بود دیدم از سعید مسی که تو محل تو هرتیمی باشه اون تیم احتمال بردش80%تا حسام...مغزی که تو هرتیمی که باشه اون تیم احتمال باختش100%همشون همون عقیده ی منو دارن اصلا این بازی شوت تو چارچوب هم داشت ،خداییش دوتیم رو هم رفته چنتا پاس سالم دادن.
اون روز شبکه خبر برنامه ی جهان ورزش داشت یه بازی نشون میداد بازیهارو که دیدم خواستم ببینم چه تیمهایی بازی دارن اما متوجه شدم هیچکدومشون تیمهای مطرحی نیستن بهد مجری برنامه گفت که این بازی هفته ی پنجم لیگ دسته دو انگلیس بود!!!!!
تماشا گران محترم اگه میخواین تو دربی های آینده بازی به نسبت بهتری ببین یکی از راهکاراش این که بازی بعدی دو تیم کسی به ورزشگاه نره تا مسئولان وبازیکنان دو نیم حساب کار دستشون بیاد و بفهمن که مردم ایران بی شعور نیستن.(لطفا کسی به این جمله انقاد وارد نکنه دارم حرف حق رو میزنم هردو تیم مردم ایران رو بیشعور فرض کردن)
ودر آخر برای هیچ کدوم از دوتیم متاسف نیستم اونا هم نهایت تلاش خودشون رو کردن فقط لعنت برخودم که 90دقیقه وقتم رو پای این بازی نهادم

("_")
09-07-2013, 16:08
یعنی به قول سایت گل، ادم 2 ساعت زل بزنه به دیوار ولی دربی رو نبینه
چی بود این؟
90 دیقه از عمرمون تلف شد
میگن بخاطر حساسیت بالای بازی 2 تا تیم به مساوی راضی بودن
خو مگه ال کلاسیکو بازی حساس نیست؟ پ چرا اینقد گل داره؟
به قول بابام فوتباله یا کشتی؟ صادقیان بدون توپ میره نکونامو میزنه، عمران زاده بدون توپ میره زیر پای صادقیان
در کل اصلا حال نکردم با بازی
امیدوارم بازی برگشت اینطوری نباشه

42d3e78f26a4b20d412==