PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آبی دلان ... حرف های خودمونی هواداران استقلال

صفحه ها : [1] 2 3

hamedss
06-26-2010, 09:40
به نام یاور بر حق

به یاد ناصر خان حجازی (روحش شاد)

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

به امید قهرمانی استقلال در فصل 92-93

کلیپ ها و ویدئوهای تیم استقلال - بازیکنان و مربیان در این تاپیک قرار خواهد گرفت.

lord7stark
07-29-2013, 18:20
امروز سالگرد 2ستاره شدن تیممونـــه ...

به امید خدا امسال سومیش رو میگیریم چون حق این هواداراس بعد از اینهمه سال با یکی از بهترین تیمای تاریخ استقلال . انشالله با گل فرهــــاد که قهرمانی دلچسب تر بشه ...

دانلود گل اول توسط رضا حسن زاده ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گل دوم هم توسط صمد مرفاوی به ثمر رسید که کلیپش موجود نیست

+ تشـــکر از منصورخان پورحیدری مرد بی ادعای استقلال که تیم رو به این موفقیت بزرگ رسوند و 1 بار هم این جام رو به هواداران یادآوری نکرد ...!

hamedss
08-07-2013, 22:26
سند دسته سومی بودن پرسپولیس

.
.

دانلود فیلم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
.
.

lord7stark
08-10-2013, 00:54
+ امیر جعفری توی ماه عسل ترکوند ! / دانلود کلیپ

این به صورت متنی !

اولش که اومد با پیراهن آبی, داشت از تلاش و استقامت اون مهمونشون حرف میزد میگفت اگه پرسپولیس ها هم همینطور تلاش کنن بالاخره میتونن قهرمان بشن ! یه 4 هم نشون داد!

بعد علیخانی طبق معمول کری همه پرسپولیسی ها گفت 6 که بیشتره ! امیرم بعد از اینکه گفت فیلمش نیست و اینا , گفت باز شما کم آوردید گفتید 6 تاییاش ! هروقت کم میارید هی شیش شیش میکنید ! طرف متولد 68 میاد میگه شیش تای 52 ! علیخانی هم گفت اینو حق میدم بهت !

بعد گفت می ترسم حرف بزنم ازمون امتیاز کم کنن ! علیخانی گفت ما آشنا داریم میدیم 3 تا بهتون اضافه کنن گفت بیا دیگه شما همیشه همینید با پارتی بازی امتیاز میگیرید !

آخرشم گفت من خیلی رو استقلال تعصب دارم به پسرمم گفتم همه چیو آزادی الا این تیمت که باید استقلال باشه! آرزومه بره توی استقلال و توی دربی گل بزنه و منو نشون بده !

اینم کلیپــــش

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Bahador~2B
08-10-2013, 20:55
مبارکه.تاپیک خوبی میشه.

icon
08-11-2013, 02:39
داش حامد کلیپ هایی که من گهگاهی میزارم پایینش تگ تبلیغاتی داره اگه صلاح نمیدونی این کلیپای تگ دار رو نزارم یا اگه کسی بلذه بگه چجوری این تگو بردارم

این کلیپ مال زمانی هست که اسطوره وحید دروازه بانمون بود و ظاهرا اولین کسی بود که پنالتی علی دایی رو مهار کرد
حجمش 1 مگ و خرده ایه
کیفیتش هم خوب نیست ولی دیدن داره این کلیپ

hamedss
08-11-2013, 05:34
داش حامد کلیپ هایی که من گهگاهی میزارم پایینش تگ تبلیغاتی داره اگه صلاح نمیدونی این کلیپای تگ دار رو نزارم یا اگه کسی بلذه بگه چجوری این تگو بردارم

این کلیپ مال زمانی هست که اسطوره وحید دروازه بانمون بود و ظاهرا اولین کسی بود که پنالتی علی دایی رو مهار کرد
حجمش 1 مگ و خرده ایه
کیفیتش هم خوب نیست ولی دیدن داره این کلیپ

فکر نمیکنم مشکلی باشه رفیق کلیپها رو بزار

hamedss
08-15-2013, 06:38
آبی دلان

بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

این تاپیک برای صحبت های دوستانه شما عزیزان با یکدیگر ، تبادل نظر ، انتقاد و پیشنهاد و مهم تر از همه حمایت از تیم محبوبتان استقلال ایجاد شده.

-= به امید قهرمانی استقلال =-

icon
08-15-2013, 12:28
تا‍‍بیک جدید مبارک. حالا چی شد تابیک قبلی بسته شد؟
تابیک قبلی ۲۰۰۹ شروع شد و تازه بسته شده.
این یکی احتمالا ۲۰۲۰ تموم میشه

hamedss
08-15-2013, 17:36
دیدم به قول شما 2009 شروع شده بالاحخره با کلی التماس به دوستان که بیان مشارکت کنن توی این بخش از 100 صفحه گذشتیم گفتیم بریم ورژن جدید

راستش اینجوری که داریم پیش میریم به قول شما 2020 تموم بشه خوبه

lord7stark
08-16-2013, 15:29
اهــــــــــای ایها انفس مطمئنه ! :))
ببخشید اشتب شد ... >>> یا ایها الناس ...
بجنبید که دارن دستی دستی حذفمون میکنن ...

کصافطا هر موقع دیدن استقلال اومد بالا یه مشکلی پیش اوردن ،
اهای فتل اسگول ...
ده لامصب تو با کی رو هستی ?!
اون از ناصر خان خدا بیامرز ، که از پشت بهش خنجر زدی ..گند زدی به تیم ..
حالا همش تو مصاحبه هات ادای افسوس خورده ها رو واسش در میاری ..

حالا هم که داری به پشت اردشیر " خنجر میزنی ..
بدبخت خنجرت قبل امیر به تیم میخوره ..
تو گــــــــــــــــــــــــ ــه میخوری از علیپور دفاع میکنی ..
بی شرف گفته این تیم با هر کس و ناکسی عین اب خوردن قهرمان میشه ?!!

ده لامصب به مولا ..
با اینکه از امیر متنفرم ولی اگه باز بخوای خنجرتو از پشت بزنی بیچارت میکنیم ..

هم داغ ناصر خان رو روت پیاده میکنیم هم داغ اردشیرو....

icon
08-16-2013, 19:26
اهــــــــــای ایها انفس مطمئنه ! :))
ببخشید اشتب شد ... >>> یا ایها الناس ...
بجنبید که دارن دستی دستی حذفمون میکنن ...

کصافطا هر موقع دیدن استقلال اومد بالا یه مشکلی پیش اوردن ،
اهای فتل اسگول ...
ده لامصب تو با کی رو هستی ?!
اون از ناصر خان خدا بیامرز ، که از پشت بهش خنجر زدی ..گند زدی به تیم ..
حالا همش تو مصاحبه هات ادای افسوس خورده ها رو واسش در میاری ..

حالا هم که داری به پشت اردشیر " خنجر میزنی ..
بدبخت خنجرت قبل امیر به تیم میخوره ..
تو گــــــــــــــــــــــــ ــه میخوری از علیپور دفاع میکنی ..
بی شرف گفته این تیم با هر کس و ناکسی عین اب خوردن قهرمان میشه ?!!

ده لامصب به مولا ..
با اینکه از امیر متنفرم ولی اگه باز بخوای خنجرتو از پشت بزنی بیچارت میکنیم ..

هم داغ ناصر خان رو روت پیاده میکنیم هم داغ اردشیرو....

از دست من و تو چه کاری بر میاد علی؟
به چه چیزی از این کادر فنی دلمون خوش باشه آخه؟
مدیر عامل که از پشت خنجر میزنه؟
سرمربی که میگن مافیاست؟
از این تیم فقط نام هایی مثل ناصر خان و پور حیدری و سلطان علی جباری و فکری و ... مونده
کاشکی بازم پور حیدری یه بار دیگه سرمربی شه

hamedss
08-16-2013, 21:22
از دست من و تو چه کاری بر میاد علی؟
به چه چیزی از این کادر فنی دلمون خوش باشه آخه؟
مدیر عامل که از پشت خنجر میزنه؟
سرمربی که میگن مافیاست؟
از این تیم فقط نام هایی مثل ناصر خان و پور حیدری و سلطان علی جباری و فکری و ... مونده
کاشکی بازم پور حیدری یه بار دیگه سرمربی شه
از لحاظ فنی پورحیدری رو قبول دارم ولی مثل یه مثلیه پورحیدری دیگه کلاهش پشم نداره از 12 سال پیش مشخص شد

اولین دوره لیگ حرفه ای هفته آخر لیگ استقلال بعد از 14 هفته صدر نشینی با یک گل به ملوان باخت پرسپولیس قهرمان شد از قبل از بازی زمزمه هایی بود که یسری ب ازیکنها میخوان بهش خیانت کنن و اینچنین هم شد این نیکبخت خائن اونجا هم رد پاش توی خیانت بود

بله به نظرم خودش هم فهمید دیگه بازیکنها ازش حساب نمیبرن همون طور که گفتم دیگه کلاهش برای بازیکنها پشم نداشت

اس اسی
08-16-2013, 23:31
اینا عادتشونه هر وقت استقلال میخواد بره بالا ی مشکلی براش درست میکنن....واقعا وقتی آدم فوتبال اروپا رو میبینه حالش از این فوتبال بهم میخوره.....

lord7stark
08-16-2013, 23:49
فرهـــــــاد وهر 54 دقیقه ' یک گل / قربونش برم اقای گله دادا

شیشه اتوبوس استقلالی ها پس از وحشی بازی هواداران داماش

قسمتی از شیشه اتوبوس آبی پوشان که چند دقیقه بعد از خروج از استادیوم عضدی رشت با سنگ مورد حمله قرار گرفت و خرد شد. با توجه به اینکه شیشه دو جداره بود سنگ و خرده شیشه به داخل سرایت نکرد و بازیکنانی که کنار پنجره بودند جان سالم بدر بردند !

اونم از فحاشی به داور (در حالیکه جعفری و خوشخوان کارشناسای داوری گفتن داوری مشکل نداشته) و پژمان نوری

آقای حسن زاده , کسر امتیــــــاز ! بجُنـــب !:ey babaaa:

lord7stark
08-17-2013, 23:51
این مــجـــیــــدی تـــــمـــــام نــــــشــــدنــــــــی

بــــــنـــــر نــــاصـــر خـــــان

Bahador~2B
08-18-2013, 01:50
انیمیشن گل شیــــر فرهاد

اینم به افتخار ستاره این روزای اس اس کبیر...

lord7stark
08-19-2013, 18:06

:flowerysmile:

اس اسی
08-19-2013, 20:03
خوش به حال پسرا میتونن برن ورزشگاه....ایشاا.. ببریم

mahancasi
08-19-2013, 20:40
آندو نیست ولی ایشالا با گل کاپیتان میبریم

Bahador~2B
08-20-2013, 20:13
.
.
در تکمیل عکسی که چند روز پیش حامد خان گذاشت...

(یک استقلالی در غربت)

hamedss
08-20-2013, 21:18
دمشون گـــــــرم ، هواپیما به اون گندگی رو با 4 تا انگشت نابود کردن !!!
.
.

lord7stark
08-22-2013, 02:09
یکی از بازیکن های خوب بازیه بد امشب که با وجود درد دست , با تعصب و عالی کار کرد توی دفاع کنار بقیه امیرحسین بود و بازی های نه چندان خوبش توی لیگ رو جبران کرد

غایب بزرگ آبی ها که ایشالله بازی برگشت کمکمون کنه بهتر بازی کنیم ...

Bahador~2B
08-23-2013, 15:09
کوبی برایانت ستاره ی بی چون و چرای بسکتبال جهان در حال نشان دادن عدد 4

و اینم تصویر ویژه از شخص ویژه !!!

روحانی موچکریم ...

shiv.vandersar
08-23-2013, 18:42
سلام
بچه ها شنیدید جباری ساهان رو ترک کرده و گفته پولتون رو پس میدم و برگشته تهران؟ من واقعا دوست دارم برگرده استقلالom::
اینم منبع خبر:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

اس اسی
08-23-2013, 20:44
منم شنیدم.................خیلی دوس دارم برگرده

H~T
08-24-2013, 01:23
من فکر کنم نیم فصل برگرده.خدا کنه که برگرده.یه استقلالیه واقعیه.

mahancasi
08-24-2013, 02:51
فقط اگه فتل اجازه بده قلعه از خداشه برمیگرده ایشالا:ahaaaaaa:

lord7stark
08-24-2013, 03:44
تو رو خدا میبینین ?
میگن دنیا همیشه به کام ادم نیستا ...
همینه ..

خودش مصاحبه کرده ، گفته که از شرایط بدنی و فنی امادس و از لحاظ روحی فشار روش بالاس ..
گفته فعلا میخوام برگردم رستورانم اصلا شرایط روحیم خوب نیست ..

بله منم اگه 9 سال به عبارتی 5 سال ( 4 سالش مصدوم بود و پاش واسادیم ) یه جا بودم و با اونحا اجین میشدم ترکش خیلی برام سخت بود ...

البته اینجا جای 2 تا مسئله هست :

* اینکه همیشه جباری از این مصاحبه ها میکرد و همیشه باشگاه باهاش کنار میومد و قشنگ گذاشتن سر این برحه حساس پروندنش ( البته اینکه جلوی بازیکن سالاری رو گرفتن خیلی خوب بود )

* واقعا خودش فهمید چه شکری خورده و هیچ جا مثل استقلال لیلی به لالاش نمیزارن و هیچ کجا نمیتونه مثل استقلال بدرخشه ! اخه یکی نیست بگه مرد حسابی تو که 3 یا 4 پاس گلتو اسیا داری ، تو که تنها بازیساز تیم بودی چرا رفتی که حالا ضربه روحی بخوری ?!?!

منم با اینکه اصلا از اخلاقش خوشم نمیاد ولی جای فنی شو نمیشه پر کرد ..
ایشا .. با سلام و صلوات برمیگرده ...

Abieteh
08-24-2013, 19:01
آقا بد نگید به جباری.خیلی سالاره.اگه بیاد مشکلات خط هافبک حله.:shogh:

Abieteh
08-24-2013, 19:04
و اینم تصویر ویژه از شخص ویژه !!!

روحانی موچکریم ...

:ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajib eee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee::ajibeee:: ajibeee::ajibeee::ajibeee:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اس اسی
08-24-2013, 19:09
راس میگه منم جباری رو دوس دارم...........نه سال برامون زحمت کشیده دیگه

lord7stark
08-24-2013, 21:38
انگاری خیلی جدی شده ..
خودش گفته پول سپاهان رو پس میدم و برمیگردم تهران ..
حیف اگرم بخواد برگرده تا نیم فصل نمیتونه بیاد ...

* حالا برسیم به مسئله آرش اقای گل ..
میدونم که ارش نوسان زیاد داره ( توپ هایی رو گل میکنه که هیشکی نمیتونه گل کنه ، و توپ هایی رو گل نمیکنه که احتمال گل نشدنش 0 % ! )
خیلی داره بهش زور میگه بنده خدا رو دقیقه 60 آوردش تو انتظار داره بازیکنی که چند هفته پاش به توپ نخورده واسش هتریک بکنه !!!!!
امروزم سر تمرین یه پیرهن 3 متری ازش اورده بودن ..
گناه داره درسته که خیلی موقعیت خراب میکنه ولی این طرز رفتار فوتبالشو نابود میکنه ! تعجب میکنم امیر که همیشه از ارش تعریف کرده چجوری الان 180 درجه برگشته !!!!
امیدوارم فردا گل بزنه تا روحیش برگرده ..

اس اسی
08-25-2013, 11:27
انقد دلم برای ارش میسوزه مخصوصا تو بازی استقلال با سپاهان که بازیش ندادن ...قیافشو میدیدم دلم براش کباب میشد.....:ghosse:om:::sad:

hamedss
08-25-2013, 21:20
انقد دلم برای ارش میسوزه مخصوصا تو بازی استقلال با سپاهان که بازیش ندادن ...قیافشو میدیدم دلم براش کباب میشد.....:ghosse:om:::sad:

گاهی اوقات برای ساخت بنای بدون نقص باید بزنی یه بنای خوب رو خراب کنی تا بتونی بدون نقص ترش رو بسازی

لازمه آرش برای یکبار هم که شده خوب خراب بشه تا وقتی برگشت قدر فرصتهاش رو بدونه میدونی چند تا فرصت تو زدنگیش هدر داده فکر میکنم به جرات بگم از هر 10 فرصت توزندگیش یکیش رو گل کرده دروغ نگفتم الان میتونست برای خودش یه فوق ستاره باشه اگه از هر 5 تا یکیش رو گل میکرد فکرش رو بکنید

اس اسی
08-25-2013, 22:35
گاهی اوقات برای ساخت بنای بدون نقص باید بزنی یه بنای خوب رو خراب کنی تا بتونی بدون نقص ترش رو بسازی

لازمه آرش برای یکبار هم که شده خوب خراب بشه تا وقتی برگشت قدر فرصتهاش رو بدونه میدونی چند تا فرصت تو زدنگیش هدر داده فکر میکنم به جرات بگم از هر 10 فرصت توزندگیش یکیش رو گل کرده دروغ نگفتم الان میتونست برای خودش یه فوق ستاره باشه اگه از هر 5 تا یکیش رو گل میکرد فکرش رو بکنید
بله خب حق با شماست امیدوارم به زودی آرش به جایی که باید باشه برگرده

icon
08-26-2013, 00:29
بازم حق خوری؟ تا کی؟
چرا باید استیناف حکم کنه که استقلال و ملوان امتیاز از دست میدن ولی سایپا بخشیده میشه.
سایپا خونش از استقلال رنگین تره؟
آقایون کمیته استیناف که خودتونو عادل و اساس کارتونو بر عدل میدونین؟ چرا باید سایپا بخشیده شه ولی اس اس و ملوان باید قربانی این حکم بشن؟
یا همرو ببخشین یا هیچکدومو نبخشین.
به حال فوتبالی که برخی رنگ اونو اداره میکنن باید گریست.
چرا استقلال خودش رو خسته کنه ؟ بین سپاهان و پرسپولیس یه رفت و برگشت بندازین هر کی برد جامو بگیره.

mahancasi
08-26-2013, 00:33
بازم حق خوری؟ تا کی؟
چرا باید استیناف حکم کنه که استقلال و ملوان امتیاز از دست میدن ولی سایپا بخشیده میشه.
سایپا خونش از استقلال رنگین تره؟
آقایون کمیته استیناف که خودتونو عادل و اساس کارتونو بر عدل میدونین؟ چرا باید سایپا بخشیده شه ولی اس اس و ملوان باید قربانی این حکم بشن؟
یا همرو ببخشین یا هیچکدومو نبخشین.
به حال فوتبالی که برخی رنگ اونو اداره میکنن باید گریست.
چرا استقلال خودش رو خسته کنه ؟ بین سپاهان و پرسپولیس یه رفت و برگشت بندازین هر کی برد جامو بگیره.

فقط منتظرم ببینم تو ادامه لیگ با سپاهان و پرسپولیس هم اینجور برخورد میکنن یا نه!!!!!

mahancasi
08-26-2013, 01:43
زندگیم مثل بردای استقلال و باخت های پرسپولیس تکراری شده:nishkhand::khandeeeee bahal:shikam::-shikam::-shikam::-

icon
08-26-2013, 01:58
بچه ها یه سوال مهم :
به یاد ماندنی ترین گلی که استقلال تو دربی زده به نظرتون کدوم گل بود؟

اولم خودم میگم : گل محمود فکری 40 متری

لطفا بگید نزارید این تاپیک بخوابه

mahancasi
08-26-2013, 03:00
بچه ها یه سوال مهم :

گل فرهاد مجیدی که به آی بدو آی بدو معروفه

اس اسی
08-26-2013, 10:43
ما با این همه حق خوری هم بازم قهرمانیم.................خدایی قهرمانی فقط شایسته استقلال....اخه پرسپولیس و سپاهانم شد تیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط با کمک فدراسیون یکم امتیاز میگیرن...اگه سپاهان ادعا داره بازیش از ما بهتره چرا تو لیگ قهرمانان اسیا چهارتا چهارتا میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پرسپولی سم هر وقت اومد اسیا ادعا داشته باشه...............تیم فقط استقلال رنگ فقط ابی

hamedss
08-26-2013, 19:09
بچه ها یه سوال مهم :

گل پیروز قربانی توی وقت اضافه بازی رو 3-2 بردیم

گل علیرضا اکبرپور بازی رو 1-0 بردیم فکر کنم بعدراز 5 سال تونستیم ببریم

hamedss
08-26-2013, 22:00
آخرین خبر موثق در مورد جباری

جباری تکلیفش را با باشگاه برای خروج روشن کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جباری باید به دنبال راه‌حلی برای خروج از سپاهان بگردد.

زلاتکو کرانچار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: به مجتبی جباری استراحت دادیم تا تصمیمش را در مورد ادامه همکاری با سپاهان بگیرد که آیا می‌تواند به طور کامل و تمام و کمال در اختیار منافع سپاهان باشد یا خیر.
وی تصریح کرد: درصورتی‌که جباری نتواند تمام تمرکزش را در سپاهان بگذارد باید با مسئولان باشگاه صحبت کرده و تکلیفش را روشن و شفاف کند و به دنبال راه حلی باشد برای اینکه چگونه می‌تواند از سپاهان خارج شود.

اس اسی
08-27-2013, 10:27
بچه ها یه سوال مهم :

گل فرهاد مجیدی........

hamedss
08-27-2013, 22:07
آخرین خبر موثق در مورد جباری

جباری تکلیفش را با باشگاه برای خروج روشن کند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جباری باید به دنبال راه‌حلی برای خروج از سپاهان بگردد.

زلاتکو کرانچار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: به مجتبی جباری استراحت دادیم تا تصمیمش را در مورد ادامه همکاری با سپاهان بگیرد که آیا می‌تواند به طور کامل و تمام و کمال در اختیار منافع سپاهان باشد یا خیر.
وی تصریح کرد: درصورتی‌که جباری نتواند تمام تمرکزش را در سپاهان بگذارد باید با مسئولان باشگاه صحبت کرده و تکلیفش را روشن و شفاف کند و به دنبال راه حلی باشد برای اینکه چگونه می‌تواند از سپاهان خارج شود.

تماس قلعه نويي با جباری

بازگشت شبانه مجتبی جباری از اصفهان به تهران با واکنش های متفاوتی همراه بود. بعد از اینکه خبر کنار گذاشتن شماره ۸ از ترکیب سپاهان در شهر پیچید و مثل توپ صدا کرد، بسیاری از دوستان و رفقای جباری با او تماس گرفتند تا اصل ماجرا را از خود او جویا شوند. در میان افرادی که با هافبک تماس گرفتند، چند بازیکن سرشناس استقلال نیز دیده می شدند که تا همین فصل پیش در کنار جباری به میدان می رفتند و با او رابطه نزدیکی داشتند.
سیدمهدی رحمتی و فرهاد مجیدی دو ستاره قدیمی تر استقلال جزو اولین نفراتی بودند که به شماره ۸ زنگ زدند اما مهم ترین تماسی که با جباری برقرار شد، از سوی امیر قلعه نویی سرمربی آبی ها بود.

سرمربی استقلال که کماکان بابت جدایی ناگهانی مغز متفکر تیمش ناراحت و نگران است، شبانه با بازیکن سابقش تماس گرفت و جویای احوالش شد. امیر قلعه نویی در این مکالمه تلفنی پای درد و دل های جباری نشست و وقتی گلایه های او را شنید، به او تاکید کرد که با توجه تجربه دو سال حضورش در سپاهان به خوبی از جو این باشگاه و حساسیت و دافعه ای که نسبت به تهرانی ها دارند، باخبر است و می داند که تا چه اندازه شرایط برای جباری سخت است.

قلعه نویی با افسوس به جباری گفت که ای کاش در تابستان عجله نمی کرد و چند روزی صبر می کرد تا او مشکلاتش با فتح الله زاده را بسان فصل قبل حل کند. این اظهارنظر قلعه نویی سبب شد تا جباری با اظهار پشیمانی از پیوستن به سپاهان بلادرنگ رضایت خود را برای آشتی کنان با فتح الله زاده و بازگشت به استقلال اعلام کند.

چراغ سبزی ناگهانی که لبخند ملیح سرمربی استقلال از پشت تلفن را به همراه داشت و او به جباری تاکید کرد که تمام تلاشش را انجام خواهد داد اما بهتر است او هم روزه سکوت بگیرد و حتی یک کلمه هم صحبت نکند تا ماجرا در آرامش حل شود.

lord7stark
08-27-2013, 23:28
ایشا.. برمیگرده ..
البته همه چی واسه ما تف سر بالاس ...
کرار رو خواستیم بگیریم > شد غیر قانونی ، کفر دنیا و اسمان !!
ولی خیلی راحت قانون رو دور میزنند و یه چند بارم از روش رد میشن با پورشه هاشون ، میرن خلعت رو میارن ..
بالاخره جنبه ملی داره دیگه ! اصلا اگه نمیومد وای ویلا میشد رویانیان اعلام جنگ میکرد !!!

+ وطنشو عینهو گلابی حراج کرده حالا میگه به عشق وطنم از پول بیت المال تخفیفم داده !
امروزم مصاحبه کرده که 5 دقیقه هم بازی کنم به سید گل میزم !!!! ( ببین تو رو خدا گل زدن به سید ما شده واسش ارزو)

قابل توجهش اگه اس اس رو فرم باشه و ترسو نباشه همون نیمه اول 4 تا بهتون میزنه اون وقت تو بعد بازی بگو : عروسی اینجا هم میاد !!!!

+ امروز بازی استقلال افتاد شنبه > 80 % خوب شد که استراحت میکنن و میتونن راحت اس اس صنعتی رو ببزن
> % 20 هم بد شد چون واسه داربی تا بخوان از اهواز برگردن 2 روز طول میکشه !!!
>>> خوبیشونم مایه ضرره واسه ما !

hamedss
08-30-2013, 06:30
پرسپولیس را در بازی PES راه ندادند+ عکس

در بازی رایانه ای فوتبال جام باشگاه‌های آسیا که برای اولین بار امسال روانه بازار شده تنها از ایران نام تیم هایی مانند استقلال، سپاهان و تراکتور دیده می‌شود. در این بازی که با نام pes afc 2014 روانه بازار شده اثری از نام و لوگوی پرسپولیس در میان تیم های ایرانی نیست. ظاهرا مبنای طراحی این بازی تیم هایی هستند که در این فصل لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند. همانطور که در عکس می‌بینید لوگوی تیم‌های حاضر در رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان از جمله بوریرام در این تصویر حضور دارند.

Bahador~2B
08-30-2013, 14:17
اینم شیر فرهاد در pes

m.pashaei
08-31-2013, 11:15
[QUOTE=lord7stark;165468]فرهـــــــاد وهر 54 دقیقه ' یک گل / قربونش برم اقای گله دادا

شیشه اتوبوس استقلالی ها پس از وحشی بازی هواداران داماش

قسمتی از شیشه اتوبوس آبی پوشان که چند دقیقه بعد از خروج از استادیوم عضدی رشت با سنگ مورد حمله قرار گرفت و خرد شد. با توجه به اینکه شیشه دو جداره بود سنگ و خرده شیشه به داخل سرایت نکرد و بازیکنانی که کنار پنجره بودند جان سالم بدر بردند !

اونم از فحاشی به داور (در حالیکه جعفری و خوشخوان کارشناسای داوری گفتن داوری مشکل نداشته) و پژمان نوری

آقای حسن زاده , کسر امتیــــــاز ! بجُنـــب !:ey babaaa:

من واقعا ناراحت شدم. فکرشم نمی کردم گیلانی ها اینقدر بی جنبه باشن.
حقشونه 12 جدول باشن.
خدا گاو رو دید شاخ داد.lay_;;

m.pashaei
08-31-2013, 11:19
امیدوارم بهادر جان ایران قدر ناصرخان رو ندونست. حداقل مهدی رو حفظ کنه.
:-ang

m.pashaei
08-31-2013, 11:23
خوش به حال پسرا میتونن برن ورزشگاه....ایشاا.. ببریم

نگران نباش عزیزم اون دروز هم می رسه که ما هم با افتخار بریم آزادی.:esteghlal:

m.pashaei
08-31-2013, 11:28
عاشقشم.
به خدا یه دونست.:ookk:

mahancasi
08-31-2013, 12:01
استقلال 85 و پرسپولیس 446 جهان

در تازه‌ترین رده‌بندی سایت اطلاعات باشگاه‌های جهان تا تاریخ 9 شهریور 92 تیم فوتبال استقلال با امتیاز 1587،88 امتیاز و با 16 رتبه صعود نسبت به آخرین اعلام این سایت، به جمع 100 تیم اول جهان اضافه شد و در رده 85 جهان قرار گرفت.
همچنین پس از استقلال و در بین تیم‌های ایرانی تیم‌های سپاهان، تراکتورسازی، فولاد و پرسپولیس قرار گرفتند. در این بین سپاهان با 20 پله نزول در جایگاه 158 جهان قرار گرفته و تراکتورسازی نیز با 15 پله صعود به رده 302 صعود کرد. همچنین فولاد خوزستان با 4 پله سقوط تا رده 431 جهان پایین رفت و پرسپولیس هم با 5 پله سقوط به رده 446 جهان رسید. در بین تیم‌های آسیایی نیز الهلال عربستان و گوانگژوی چین به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه‌های 72 و 73 در بین تیم‌های قاره کهن اول و دوم شدند و استقلال از این حیث در مکان سوم آسیا قرار گرفت. بوریرام تایلند، حریف اسقلال در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز با قرار گرفتن در رتبه 229 جهان و 11 پله سقوط، اختلاف خود با استقلالی‌ها را بیشتر کرده است. در این رده‌بندی بایرن مونیخ همچنان در رده اول تیم‌های باشگاهی جهان قرار دارد و پس از این تیم رئال مادرید و بارسلونا دوم و سوم هستند. دورتموند، چلسی، منچستریونایتد، پورتو، یوونتوس، پاری‌سن‌ژرمن و آرسنال نیز سایر تیم‌هایی هستند که به ترتیب رده‌بندی تیم‌های چهارم تا دهم جهان را در این جدول شامل می‌شوند.

Bahador~2B
08-31-2013, 14:29
دوستان یه دوست جدید و عزیز از این به بعد در کنارمون هست.چند وقته که قرار بود اینجا پست بزنه که بلاخره با کمی تاخیر به جمعمون اضافه شد.

m.pashaei ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خوش اومدی...:cheerful:

اس اسی
08-31-2013, 16:49
خوش اومدی..................

shiv.vandersar
08-31-2013, 17:11
به به دوسته جدیدمون که هم استقلالیه هم طرفدار مرتضی پاشایی...ایول باو:nishkhand::sohappy:
خوش اومدید :)
بچه ها یه چیزه جالب :
دختر عمم تهران زندگی میکنه...بعد پسرش هفت سالشه و الان چند ماهه که میره باشگاه استقلال تمرین... و فقط یه فنس بینه خودشون و بچه های تیمه استقلاله:nishkhand: میگه اون روز آندرانیک تیموریان اومده پیشش گفته میای با هم عکس بگیریم...پسر عمم هم گفته نه:nishkhand: بعدم بوسش کرده و رفته...ای خدا از این شانسا نصیب ما نمیشه آخه چرا؟om:: هعییییییییییییییییom::crying::-

اس اسی
08-31-2013, 17:28
واااااااااااااااااای خوش بحالش ...............منم دلم خواست.........................کی بشه با بازیکنای استقلال عکس بندازیم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

Bahador~2B
09-01-2013, 16:39
بچه ها امروز تولد دوست آبی دلمون، روژین جان هست.
از همین جا بهش تبریک میگیم.انشالا که 100 ساله باشی...
roz:::balesh:roz::

اس اسی
09-01-2013, 18:10
واقعا ازتون ممنونم اقا بهادر...لطف کردید....مرسی بابت کیک.خیلی خوشحال شدم.....مرسیییییییییییییییی یییییییی.....:flowerysmile::flowerysmile: :yes:

H~T
09-02-2013, 12:11
به به آجی خانم خودم.تولدت مبارک.انشاالله که روز جمعه کادوی تولدت رو از بچه های تیم استقلال میگیری
مطمئن باش:ohum:
love::love::love::

hamedss
09-02-2013, 13:30
بچه ها امروز تولد دوست آبی دلمون، روژین جان هست.
از همین جا بهش تبریک میگیم.انشالا که 100 ساله باشی...
roz:::balesh:roz::

منم تبریک میگم امیدوارم ابی ترین سال زندگیت رو با برد دربی و قهرمانی آسیا و لیگ بگذرونی

Abieteh
09-02-2013, 13:35
منم تبریک میگم به آجی روژان عزیز.خیلی مبارک باشه.راستی کادوت کو آجی؟:ooogh:lay_;;
ولی دم داش بهادر گرم با این کیکی که واست گذاشته.خیلی چاکرم.

Bahador~2B
09-02-2013, 15:48
بیاد اون روز قشنگ...
__________آی بدو آی بدو ... :daghighan:

اس اسی
09-02-2013, 19:13
از همه بچه ها ممنونم خیلی لطف کردید........اقا بهادرهم که حسابی شرمنده کردن ما رو.......از همه تون ممنونم ..مرسیییییییییییییlove::love::love ::love::

hamedss
09-02-2013, 20:24
اگه گفتی اینا کیا هستن؟؟؟

.
.
.
.
.
تیم 445 جهان یا همون سرور جدید لن*یا ( آرلینگتون اتیوپی )

..

.

دلیل علاقه زیاد لن*یا به عدد 6 هم کشف شد :))))

از یک لن*ی میپرسن کدوم بدتر بود :باخت به محمدان بنگلادش یا 4 باخت پشت سرهم به استقلال؟

میگه تا حالا از تیم دسته دومی 6 تا نخوردی !
:ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa: :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa: :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa: :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa: :ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa::ahaaaaaa:

mahancasi
09-03-2013, 23:49
با توافقاتی که انجام شده قراره جمعه باشگاه استقلال جام فصل قبل رو بیاره ورزشگاه بازیکنای پرسپولیس بهش دست بزنن روحیه بگیرن:evaa::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

icon
09-04-2013, 00:26
با توافقاتی که انجام شده قراره جمعه باشگاه استقلال جام فصل قبل رو بیاره ورزشگاه بازیکنای پرسپولیس بهش دست بزنن روحیه بگیرن:evaa::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

تو روحت با این متنت. خیلی باحال بود :hooora2:
اگه قاضی گل بزنه جالب میشه. قاضی با این قرارداد ...
به نظرتون شیر فرهاد گل میزنه یا نه؟

mahancasi
09-04-2013, 00:39
تو روحت با این متنت. خیلی باحال بود :hooora2:
اگه قاضی گل بزنه جالب میشه. قاضی با این قرارداد ...
به نظرتون شیر فرهاد گل میزنه یا نه؟

من دوست دارم دو هیچ ببریم گل اول رو قاضی گل دوم هم فرهاد بزنه

mahancasi
09-04-2013, 02:04
به نظرتون کیـــا تو دربی گُل میزنند ؟

6388

اس اسی
09-04-2013, 12:19

6388

خب معلومه دیگه فرهاد خان و آرش جون

سدانی ها
09-04-2013, 12:23

6388

امیرحسین صادقی گل به خودی میزنه...........1-0 برسبولیس میبره

اس اسی
09-04-2013, 12:26
امیرحسین صادقی گل به خودی میزنه...........1-0 برسبولیس میبره
به تنهایی به این نتیجه رسیدی یا یکی کمکت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟

اس اسی
09-04-2013, 12:28
مثل تموم تیما
تیم لنگم سوراخه سوراخه سوراخه
آلالالالای لالالالای
مثل تموم سالهاا
قهرمانیش تو خوابه تو خوابه تو خوابه
آلالالالای لالالالای
ممد روباهیان
طاقت باخت نداره نداره نداره
آلالالالای لالالالای
طاقت اینکه دایی
گریه کنه نداره نداره نداره
آلالالالای لالالالای
حالی واسش نمونده
قهرمانیش سرااااااااااابه
داد می زنه کریمییییییییییییی
واسش ام الفسااااااااااااااااااااا ااااااااااده
مثل تموم تیما
آلالالالای لالالالای
مثل تموم سالهاا
آلالالالای لالالالای
ممد روباهیان
آلالالالای لالالالای
طاقت اینکه دایی
آلالالالای لالالالای
حالی واسش نمونده
قهرمانیش سرااااااااااابه

سدانی ها
09-04-2013, 12:28
به تنهایی به این نتیجه رسیدی یا یکی کمکت کرده؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ کدوم تقلب کردم کتاب زیر دستم بود...........کتابمو باز کردم

اس اسی
09-04-2013, 12:32
هیچ کدوم تقلب کردم کتاب زیر دستم بود...........کتابمو باز کردم
اره دیگه پرسپولیس ها عادتشونه تقلب کنن !!!!!!!!!!!!

سدانی ها
09-04-2013, 12:39
مثل تموم تیما
آلالالالای لالالالای
مثل تموم سالهاا
آلالالالای لالالالای
ممد روباهیان
آلالالالای لالالالای
طاقت اینکه دایی
آلالالالای لالالالای
حالی واسش نمونده
قهرمانیش سرااااااااااابه
مثل تموم تیما
آلالالالای لالالالای
مثل تموم سالهاا
آلالالالای لالالالای
ممد روباهیان
آلالالالای لالالالای
طاقت اینکه دایی
آلالالالای لالالالای
حالی واسش نمونده
قهرمانیش سرااااااااااابه
شعر خوب میگی یه تک زنگ به گوته یا سعدی بزنم بیان ببرنت بیش خودشون تعلیم ببینی
آینده ت خیلی روشنه

اس اسی
09-04-2013, 12:42
شعر خوب میگی یه تک زنگ به گوته یا سعدی بزنم بیان ببرنشون بیش خودتون تعلیم ببینی
آینده ت خیلی روشنه
با تک زنگ میخوای این همه باهاشون حرف بزنی؟؟؟من میگم پرسپولیسی ها عجیبن شما بگید نه!!!!!!!!!

سدانی ها
09-04-2013, 12:43
اره دیگه پرسپولیس ها عادتشونه تقلب کنن !!!!!!!!!!!!
آخه گردنمون کلفته آباجی.................................

سدانی ها
09-04-2013, 12:46
با تک زنگ میخوای این همه باهاشون حرف بزنی؟؟؟من میگم پرسپولیسی ها عجیبن شما بگید نه!!!!!!!!!
آخه قبلا بهشون گفتم هر وقت تک زنگ زدم بدونین چی میخوام
اونام خودشون ر به راهن میان اینجا به من میگن کیه ببریمش منم میگم روژینه
اونام میان میبرن تعلیمت میدن همین فقط
عجیب نیست که

ول کن بابا آتــــــــــــش بـــــــــــس

اس اسی
09-04-2013, 12:58
آخه قبلا بهشون گفتم هر وقت تک زنگ زدم بدونین چی میخوام
اونام خودشون ر به راهن میان اینجا به من میگن کیه ببریمش منم میگم روژینه
اونام میان میبرن تعلیمت میدن همین فقط
عجیب نیست که

ول کن بابا آتــــــــــــش بـــــــــــس
ممنون اما من فعلا دارم پیش هایده تعلیم میبینم ......باشه اتش بس

mahancasi
09-04-2013, 13:21
اینو میگم واسه خیلیا _

شاخ نشن واسه ما تاجیا _

تاجی هستیمو 2 ستاره تو اسیا _

سومیش تو راه واسه فرهادیا_

همه پا شن جلو ژنرال ابیا_

فقط بلدین بگین مافیا_

هشتاد و پنجمیم تو رنکینگ فیفا_

441 جهانیا _

یه ستاره تو آسیا حسرت شده واس خیلیا _

:evaa::evaa::evaa::evaa:

سدانی ها
09-04-2013, 13:26
اینو میگم واسه خیلیا _

شاخ نشن واسه ما تاجیا _

تاجی هستیمو 2 ستاره تو اسیا _

سومیش تو راه واسه فرهادیا_

همه پا شن جلو ژنرال ابیا_

فقط بلدین بگین مافیا_

هشتاد و پنجمیم تو رنکینگ فیفا_

441 جهانیا _

یه ستاره تو آسیا حسرت شده واس خیلیا _

:evaa::evaa::evaa::evaa:

تو هم باید با روژین بری بیش سعدی و گوته
چه قدر استعداد درخشان داره استقلال
خوب شد اومدم دیدم آخه گوته ازم خواست

بعدش ما یه بار قهرمان جام در جام آسیا شدیم هنوز نمیدونی هیچی نگو

6-0
10l10l3
10 دقیقه 10 نفره

mahancasi
09-04-2013, 13:31
تو هم باید با روژین بری بیش سعدی و گوته
چه قدر استعداد درخشان داره استقلال
خوب شد اومدم دیدم آخه گوته ازم خواست

بعدش ما یه بار قهرمان جام در جام آسیا شدیم هنوز نمیدونی هیچی نگو

6-0
10l10l3
10 دقیقه 10 نفره

اونیکه میگی قهرمان جام در جام اسیا شدید یعنی یه چیزی تو مایه های این لیگ اروپا که تیمای درجه دو سه هستن وگرنه تو اسیا حتی یه بار به نیمه نهایی هم نرسیدیدshikam::-shikam::-

mahancasi
09-04-2013, 13:38
فغانی داور دربی ۷۷ شد crying::-crying::-crying::-

فغانی با فرهاد اصلا خوب رفتار نمیکنهcrying::-:eynak:

lord7stark
09-04-2013, 15:41
پست ویژه

گزارش تصویری مراسم یاد بود اسطوره مرحوم " ناصر خان حجازی "

محمدرضا خاتمی : حجازی یک شخصیت ملی و الگو بود

دکتر سید محمدرضا خاتمی نایب رئیس دوم مجلس ششم و برادر محمد خاتمی، درباره حضورش در مراسم بزرگداشت ناصر حجازی گفت: این مراسم به همت خانواده حجازی برگزار شد و نشان داد که چه ظرفیتهایی در ورزش کشور وجود دارد.

دکتر خاتمی درباره مرحوم حجازی خاطر نشان کرد: من دوستدار ورزش و چهره های ملی بودم و به نظرم کسی در ایران وجود ندارد که مرحوم حجازی را دوست نداشته باشد. او فقط یک چهره ورزشی نبود و یک شخصیت ملی و الگو محسوب می شد.

روشن : ناصر همه شما را بخشید راحت بخوابید !

حسن روشن طی سخنانی در مراسم بزرگداشت مرحوم ناصر حجازی، یادآور شد: ناصر نمرده است و روحش در بین ما حضور دارد و تنها جسمش از میان ما رفته است. ولی همه ما با او رفتار خوبی نداشتیم و آنچه که او دوست داشت را پیگیری نکردیم و خیلی او را اذیت کردیم، اما او با روح بلندش همه را بخشیده است.

پیشکسوت استقلال، ادامه داد: امروز(سه‌شنبه شب) من چند بار آزمایش خون دادم و فشارم بالا بود، اما وقتی به این مراسم آمدم کسانی را دیدم که فشارم بیش از این هم بالاتر رفت. حتی خود من هم با ناصر زیاد خوب نبودم و پشت سرش خیلی حرف می‌زدم، ولی امروز به من تندیس او را می‌دهند که این نشان از روح بلند زیاد او دارد.

وی گفت: خیال کسانی که ناصر حجازی را اذیت کردند راحت باشد، زیرا او همه آنها را بخشیده است و همان طور که خودشان هم می دانند دوستدار واقعی ناصر نبودند. من کماکان با روح ناصر حجازی در ارتباطم و می‌گویم که او همه شما را بخشیده است و از امشب می‌توانید راحت بخوابید!

هـــــــــــنوز تو قلب مـــا هستــــــی , تــــو کـــه بالای هــــــر دســــتی

سدانی ها
09-04-2013, 15:44
پست ویژه

گزارش تصویری مراسم یاد بود اسطوره مرحوم " ناصر خان حجازی "

محمدرضا خاتمی : حجازی یک شخصیت ملی و الگو بود

دکتر سید محمدرضا خاتمی نایب رئیس دوم مجلس ششم و برادر محمد خاتمی، درباره حضورش در مراسم بزرگداشت ناصر حجازی گفت: این مراسم به همت خانواده حجازی برگزار شد و نشان داد که چه ظرفیتهایی در ورزش کشور وجود دارد.

دکتر خاتمی درباره مرحوم حجازی خاطر نشان کرد: من دوستدار ورزش و چهره های ملی بودم و به نظرم کسی در ایران وجود ندارد که مرحوم حجازی را دوست نداشته باشد. او فقط یک چهره ورزشی نبود و یک شخصیت ملی و الگو محسوب می شد.

روشن : ناصر همه شما را بخشید راحت بخوابید !

حسن روشن طی سخنانی در مراسم بزرگداشت مرحوم ناصر حجازی، یادآور شد: ناصر نمرده است و روحش در بین ما حضور دارد و تنها جسمش از میان ما رفته است. ولی همه ما با او رفتار خوبی نداشتیم و آنچه که او دوست داشت را پیگیری نکردیم و خیلی او را اذیت کردیم، اما او با روح بلندش همه را بخشیده است.

پیشکسوت استقلال، ادامه داد: امروز(سه‌شنبه شب) من چند بار آزمایش خون دادم و فشارم بالا بود، اما وقتی به این مراسم آمدم کسانی را دیدم که فشارم بیش از این هم بالاتر رفت. حتی خود من هم با ناصر زیاد خوب نبودم و پشت سرش خیلی حرف می‌زدم، ولی امروز به من تندیس او را می‌دهند که این نشان از روح بلند زیاد او دارد.

وی گفت: خیال کسانی که ناصر حجازی را اذیت کردند راحت باشد، زیرا او همه آنها را بخشیده است و همان طور که خودشان هم می دانند دوستدار واقعی ناصر نبودند. من کماکان با روح ناصر حجازی در ارتباطم و می‌گویم که او همه شما را بخشیده است و از امشب می‌توانید راحت بخوابید!

هـــــــــــنوز تو قلب مـــا هستــــــی , تــــو کـــه بالای هــــــر دســــتی

اسطوره قرمز و آبی نمیشناسد
ناصر خان روحت شاد یادت گرامی باد
همیشه در دل ما هستی
بخدا من خودم وقتی خبر فوتش رو شنیدم گریه کردم:aaaa:crying::-Death::

اس اسی
09-04-2013, 16:50
فغانی داور دربی ۷۷ شد crying::-crying::-crying::-

فغانی با فرهاد اصلا خوب رفتار نمیکنهcrying::-:eynak:
از همین الان معلومه نمیخوان اس اس ببره............قدرت استقلال رو نگا کنید که از همین الان ازش ترسیدن و میدونن توان مقابله باهاش رو ندارن داور رو کردن یار دوازدهم شانسپولیس......واقعا که

Abieteh
09-04-2013, 18:01
همه کاراشون رو برنامه ریزیه ها.هر کاری میکنن تا عقده هاشون رو رو استقلال جبران کنن.ولی اول و آخرش خدا با ماست.:ohum:

زنده باد استقلال
:esteghlal:

اس اسی
09-04-2013, 19:01
همه کاراشون رو برنامه ریزیه ها.هر کاری میکنن تا عقده هاشون رو رو استقلال جبران کنن.ولی اول و آخرش خدا با ماست.:ohum:

زنده باد استقلال
:esteghlal:

یکی به من بگه اینا چرا با استقلال لج هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه بجز کسب افتخار برای ایران کار دیگه ای کرده؟؟؟؟چیکارمون دارن اخه...اح

sAmAn.s
09-04-2013, 19:04
خدا رو شکر دلیل باخت رو هم پیدا کردید (داور):perspolis:

اس اسی
09-04-2013, 19:06
خدا رو شکر دلیل باخت رو هم پیدا کردید :perspolis:
این رنگ زشت رو لطفا تو تایپیک اس اس استفاده نکنید...........جمعه بهت میگم کی دنبال دلیل باخت بوده

mahancasi
09-04-2013, 20:16
تقدیم به اقا سامان عزیز

به نظر شما در نبود شیث رضایی چه کسی لایق دویدن دنبال فرهاد مجیدی است؟
1.سید جلال حسینی
2. محسن بنگر
3. نور محمدی
4.هیچکی شیث نمیشه

:khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:ki:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:

mahancasi
09-04-2013, 20:52
ترکیب پرسپولیس در دربی لو رفت: فغانی مامور مهار فرهاد مجیدی lagh::shikam::-:hehee:

Bahador~2B
09-05-2013, 01:41

chel30davood
09-05-2013, 11:32
فرهاد لنگ سوراخ کن ...

chel30davood
09-05-2013, 11:34
فرهاد لنگ سوراخ کن .... 6390 :ohum:

سدانی ها
09-05-2013, 11:49
تیم خوب بازی کنه داور نمیتونه تاثیر چندانی بزاره
اگر بازی استقلال فنی و تاکتیکی باشه داور هم نمیتونه جبوی برد رو بگیره
ولی اگه از از همین الان بترسید داربی رو باختید که باختید

استقلالی های عزیز به اینجا ها هم سری بزنید:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

بقول دوست من shiraz-sport ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
:

ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﻩ ؟ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻮﺭﯾﻨﯿﻮ ﺩﺭ ﭼﻠﺴﯽ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﺎﮐﺎ ﺩﺭ ﻣﯿﻼﻥ ) ؟( ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺩﺭ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﻟﯿﮓ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﻧﯽ ﻭ ﻣﻮﯾﺲ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ .. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺱ ﺩﻕ ﻻﻝ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ 6 ﺗﺎ ﻧﺨﻮﻭﺭﻩ؟؟؟؟؟؟؟:luuugh::luuugh::l uuugh:

mahancasi
09-05-2013, 12:34
توپ تانک فشفشه پرسپولیس فردا دود میشهmas:-:danc:shikam::-

kasra messi
09-05-2013, 14:04
به نظر من بازی 1-1 مساوی میشه
با داوری آقای فغانی که با ما کلا مشکل داره انتظار بردن قرمز ها زیاده

mahancasi
09-05-2013, 15:59
مهریه زن ایندت اندازه رتبه پرسپولیس نباشه بلند صلوات بفرست :evaa:mas:-shikam::-shikam::-shikam::-

H~T
09-05-2013, 18:25

:eyvalla::afarin::eyvalla::afarin::eyvalla::afarin ::eyvalla::afarin::eyvalla::afarin::eyvalla:

عالی ی ی ی ی ی ی ی ...
جواب دندان شکنی بود.
آورین
:eyvalla::afarin::eyvalla::afarin::eyvalla::afarin ::eyvalla::afarin::eyvalla::afarin::eyvalla:

Abieteh
09-05-2013, 19:21
خدا رو شکر دلیل باخت رو هم پیدا کردید (داور):perspolis:

تو رو به قرآن شما دیگه از داوری حرف نزنید که اصلا بهتون نمیاد.آبروی هر چی داوری و ناداوری شما بردید.

Abieteh
09-05-2013, 19:24
تیم خوب بازی کنه داور نمیتونه تاثیر چندانی بزاره
اگر بازی استقلال فنی و تاکتیکی باشه داور هم نمیتونه جبوی برد رو بگیره
ولی اگه از از همین الان بترسید داربی رو باختید که باختید

استقلالی های عزیز به اینجا ها هم سری بزنید:

بقول دوست من shiraz-sport ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
:ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﻩ ؟ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻮﺭﯾﻨﯿﻮ ﺩﺭ ﭼﻠﺴﯽ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﺎﮐﺎ ﺩﺭ ﻣﯿﻼﻥ ) ؟( ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺩﺭ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﻟﯿﮓ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﻧﯽ ﻭ ﻣﻮﯾﺲ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ .. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺱ ﺩﻕ ﻻﻝ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ 6 ﺗﺎ ﻧﺨﻮﻭﺭﻩ؟؟؟؟؟؟

آرزو بر جوانان عیب نیست:hapoo:
اون دوستتون قبلا خیانت به استقلال رو ثابت کرده بود.

Bahador~2B
09-05-2013, 22:26
تو رو به قرآن شما دیگه از داوری حرف نزنید که اصلا بهتون نمیاد.آبروی هر چی داوری و ناداوری شما بردید.

این پست 1000 تا لایک داره...

sina acm
09-05-2013, 23:03
خسرو حیدری متاسفانه مصدوم شد

هاشم بیگ زاده هم که نیست

چپ و راست رو کلا نابود شده فرض کنیم ولی من به اندو امیدوارم چون بهترین هافبک دفاعی ایران هستش

به امید یه بازی خوب فردا ساعت 16:50

mahancasi
09-05-2013, 23:08
خسرو حیدری متاسفانه مصدوم شد

هاشم بیگ زاده هم که نیست

چپ و راست رو کلا نابود شده فرض کنیم ولی من به اندو امیدوارم چون بهترین هافبک دفاعی ایران هستش

به امید یه بازی خوب فردا ساعت 16:50

چپ احتمالا نیکبخت رو میذاره خسرو هم عادت کردیم دربی مصدوم ببینیمش اندو و ساموئل نیمه دوم هم فرهاد هستن ایشالا که میبریم با یه بازی خوب
بازی 18:50 هست

lord7stark
09-06-2013, 00:39
به امید خدا + با دعای مردم و هوادارای تیم + با دعای ناصرخان حجازی + تلاش بچه ها + هوش ژنرال

4 تا میزنیم

ZedBazi
09-06-2013, 10:41
من مطمئنم هر اتفاقی بیفته استقلال باز هم مثل همیشه برنده میشه:danc::danc::danc::danc:

mahancasi
09-06-2013, 15:45
دوش با یک لنگی سر جنجال و کل کل داشتم
گفت ما شش گل زمان شاه به تاجی ها زدیم.
گفتمش زشت است ما با لنگیان کل کل کنیم!
گفت ما شش گل زمان شاه به تاجی ها زدیم
گفتم آخر فخر ایران است استقلال ما...
گفتمش که زنگ تفریح عربها بود لنگ،
گفتمش کی بار آخر صدر جدول دیده اید؟
گفتمش همچون حجازی یک نفر را رو کنید!
گفتمش خوبان ایران جملگی آبی دلند،
گفتمش غیر از ولایت جام دیگر دیده اید؟
گفتمش در آسیا نامی ز لنگی ها نبود؟
گفتمش جای ستاره در لباست خالی است!
گفتمش ما تیم هشتادیم در کل جهان
گفتمش سوت فینال آسیا بشنیده اید؟
گفتمش کابوس لنگیهاست فرهاد کبیر
گفتمش خوبی؟ کمی دلواپس حالت شدم!

hamedss
09-07-2013, 06:57
با توجه به تخصیص ارز مبادلاتی برای کالاهای ضروری همچون گاو و گوسفند زنده
میزان 800000 دلار ارز مبادلاتی کشور برای وارد کردن "یک راس خلعتبری" به کشور اختصاص یافت !!!

11 تا زامبی توی زمین بودن گاز میگرفتن !!! این یکیشون بود که تصویرش شکار شده !!!

mahancasi
09-08-2013, 15:16
رتبه پرسپولیسو اس دادم به دوستم ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
فکر کرده براش شارژ فرستادم..............shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

اس اسی
09-08-2013, 17:21
6394

:nishkhand::nishkhand::nishkhand::nishkhand:

hamedss
09-09-2013, 20:09
ماجرایی تکان دهنده از مافیای واقعی فوتبال ایران !!!

1- چند روز پیش تو برنامه چهل تیکه شبکه ورزش مرتضی فنونی زاده بازیکن سابق پرسپولیس راجب دربی سال ۷۰ اعترافی کرد و گفت :

اون سال استقلال خیلی قوی بود علی پروین قبل بازی بهمون گفت میدونم اونا از ما قوی ترن ولی ما هم پرسپولیسیم ! نذارید زحمت اون بچه هایی که 6 تا زدن هدر بره و تلافی کنن !

میگه نیمه اول ۲ - ۰ بازی باختیم رفتم دستشویی علی اقا نمیدونست من اونجا هستم دیدم به ایرج جنگی تدارکات پرسپولیس میگه برو به شاهرخ ( بیانی ) و مهدی ( برادر مرتضی ) بگو علی آقا گفته هوای منو داشته باشید !!!!!!!!! بازی هم همون 2-0 تموم شد !

2- عابديني : اگر لابي نميكردم پرس پول ليس قهرمان نميشد !!!!

سال 78 توي دربي : لنگ نيمه ي اول 9 نفره ميشه , فائقي از فدراسيون ميره بين 2 نيمه توي رختكن استقلال و تهديد ميكنه كه حمله نكنيد و توپ رو توي دفاع بچرخونيد و گل نزنيد كه علي پروين تيم رو ميكشه بيرون . . . !!!!

سال 76 , چند هفته به پايانِ ليگ , پرس پول ليس سقوطش مسجل ميشه و از ليگ كنار ميكشه و سالِ ديگه باز هم توي ليگ شركت ميكنه :))))

سال 71 استقلال رو با يه برنامه ي از پيش تعيين شده ميفرستن ليگِ دسته 3 :)))) و سال بعد وقتي ميفهمن چه غلطي كردن دوباره برميگردونش به ليگِ برتر . . .

گذشت زمان نشون میده چرا لنگیا تو لیگ ایران تو سالهای خیلی دور قهرمان میشدن ولی تو آسیا حرفی واسه گفتن نداشتن . . .

mahancasi
09-09-2013, 20:21
اینو میخواستم بذارم دمت گرم دادا
نمیدونم حالا به این مافیا نمیگن, پس چی میگن ...
والا من همین 4 تا برد پشت سر هم رو به 100 تا 6 تایی اونم اینجوری , نمیدم ...

حالا اینقد بگید 6 تا جونتون درآد !

اینم لینک مصاحبه رهبری فر پیشکسوت پرسپولیس گواهی بر این مدعا

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%AF%D9%84%D8%B1-%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%81%D8%B9-%D9%88-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B1-%D9%87%D9%85%D9%87

Abieteh
09-10-2013, 18:11
ماجرایی تکان دهنده از مافیای واقعی فوتبال ایران !!!

1- چند روز پیش تو برنامه چهل تیکه شبکه ورزش مرتضی فنونی زاده بازیکن سابق پرسپولیس راجب دربی سال ۷۰ اعترافی کرد و گفت :

اون سال استقلال خیلی قوی بود علی پروین قبل بازی بهمون گفت میدونم اونا از ما قوی ترن ولی ما هم پرسپولیسیم ! نذارید زحمت اون بچه هایی که 6 تا زدن هدر بره و تلافی کنن !

میگه نیمه اول ۲ - ۰ بازی باختیم رفتم دستشویی علی اقا نمیدونست من اونجا هستم دیدم به ایرج جنگی تدارکات پرسپولیس میگه برو به شاهرخ ( بیانی ) و مهدی ( برادر مرتضی ) بگو علی آقا گفته هوای منو داشته باشید !!!!!!!!! بازی هم همون 2-0 تموم شد !

2- عابديني : اگر لابي نميكردم پرس پول ليس قهرمان نميشد !!!!

سال 78 توي دربي : لنگ نيمه ي اول 9 نفره ميشه , فائقي از فدراسيون ميره بين 2 نيمه توي رختكن استقلال و تهديد ميكنه كه حمله نكنيد و توپ رو توي دفاع بچرخونيد و گل نزنيد كه علي پروين تيم رو ميكشه بيرون . . . !!!!

سال 76 , چند هفته به پايانِ ليگ , پرس پول ليس سقوطش مسجل ميشه و از ليگ كنار ميكشه و سالِ ديگه باز هم توي ليگ شركت ميكنه :))))

سال 71 استقلال رو با يه برنامه ي از پيش تعيين شده ميفرستن ليگِ دسته 3 :)))) و سال بعد وقتي ميفهمن چه غلطي كردن دوباره برميگردونش به ليگِ برتر . . .

گذشت زمان نشون میده چرا لنگیا تو لیگ ایران تو سالهای خیلی دور قهرمان میشدن ولی تو آسیا حرفی واسه گفتن نداشتن . . .

رو هم که رو نیست.اینا رو میبینن و میدونن بعد این همه سجاده هم آب میکشن.تازه تو همین سایت تاپیک ضد استقلال میزنن و امیر رو مافیا میدونن.
معمولا این مواقع گور و گم میشن این لنگی هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااا

icon
09-11-2013, 05:08
این خاله پروین علاوه بر علی دمبه بودن مافیا هم هست که. بعد به خودش لقب سلطان هم میده . ولی باید بدون سلطان فقط علی جباری هست
من موندم سال 78 واسه استقلال چه اهمیتی داشته که خاله پروین گفته تیمو میکشم بیرون. خوب میکشید بیرون. بعد چی میشد؟
فوتبال ما مافیا زیاد داره ولی خاله پروین دیگه اوستای همشونه.
من چن سالی میشه تو این فکرم : هوادارای پرسپولیس دلشون به چیه این تیم خوشه؟
و اینکه هوادارای پرسپولیس اغلب کودکان و نوجوانان هستن ولی طرفدارای استقلال اغلب افراد بالغ هستن.
این افکار ذهن منو درگیر کردن lol:-:ohum::esteghlal::esteghlal:

mahancasi
09-11-2013, 12:49
مثل اون قضیه بازی سال 78 که پرسپولیس 9 نفره شد ولی استقلال نتونست توی نیمه 2 یه گل هم بزنه و تا یکی دو سال پیش پزش رو می دادن تا اینکه گندش دراومد معاون فدراسیون وقت مصاحبه کرد گفت حرفهای فتح الله زاده رو تایید میکنم ما نذاشتیم استقلال بازیو ببره !

Bahador~2B
09-11-2013, 20:35
مناظره جنجالی حاج آقا علیپور و قلعه نویی

مناظره جنجالی حاج آقا علیپور و قلعه نویی/ حاج آقا فوتبالی حرف بزن نه حوزوی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

حملات بی وقفه قلعه نویی به حاج آقا علیپور : خدا را در نظر بگیرحاج آقا ! / به شما چه ربطی دارد درکار ما دخالت میکنی؟ / در سونا گفته ای امسال قلعه نویی را می زنیم
امیر قلعه نویی برای مناظره آماده بود اما حاج آقا علیپور از روی خط بودن سرمربی استقلال خبر نداشت.همین قضیه سبب شد تا سرمربی استقلال به راحتی بازی را از رییس کمیته منشور اخلاقی ببرد.

سایت گل – برنامه تیتر داغ یکی از برنامه های ورزشی جوان پسند رادیو جوان است که هر روز ساعت 11 علاقه مندان ورزش را با مصاحبه های داغ و حتی مناظره های پر مخاطب خود با مسائل روز ورزش آشنا می کند.مناظره چند سال قبل واعظی آشتیانی با فتح اله زاده یکی از مناظره های معروف این برنامه بود که همچنان در یادها مانده.

این برنامه امروز و به شکل غیر منتظره ای یک مناظره از پیش هماهنگ نشده را بین علیپور رییس کمیته منشور اخلاقی و امیر قلعه نویی برگزار کرد.استارت این مناظره از روز قبل خورد وقتی امیر قلعه نویی در این برنامه حملاتی را متوجه رییس کمیته منشور اخلاقی کرد و در پاسخ به سوال مجریان برنامه که از او در رابطه با حق علیپور برای پاسخگویی به اتهامات او پرسیدند اعلام کرد که حاضر است روز بعد هم در مناظره ای با علیپورشرکت و در حضور او اتهاماتش را تکرار کند.

پس از این حرف تیم تهیه کننده این برنامه قرار گذاشتند که در برنامه روز بعد مناظره ای را بین این دو برگزار کنند.

امروز صبح از این برنامه با علیپور تماس گرفته شد و رییس کمیته منشور اخلاقی بی آنکه مطلع باشد امیر قلعه نویی روی خط است و به حرف های او گوش می دهد 5 دقیقه صحبت کرد و به بیان مواضع خود در رابطه با امیر پرداخت.پس از پایان این صحبت ها امیر قلعه نویی ناگهان روی خط آمد و به لحنی تند و برآشفته به پاسخگویی به اتهاماتی پرداخت که به او نسبت داده شد.علیپور که جا خورده بود به گفته مسولان این برنامه نتوانست به خوبی جواب امیر قلعه نویی را بدهد . قلعه نویی که بی وقفه به علیپور حمله می کرد اور ا بد گوشه رینگ برد .

قبل از ورود امیر به بحث مجری از علیپور پرسیده بود:شما چرا در مورد اظهارنظر امیر قلعه نویی درمورد توپ های فوتبال حرف زدید؟اینکه یک بحث فنی است و به شما ربط ندارد.

علیپور هم گفت :بله.من نباید در مورد توپ ها حرف بزنم اما آقای قلعه نویی در مورد مسائل دیگری حرف زدند که به من مربوط می شد.مثلا اینکه تا زمانی که ایشان کت و شلوار و عسل می داده کسی کاری به کار ایشان نداشته و حالا که دیگر کت و شلوار و عسل نمی دهد به او حمله می کنند.این خودش توهین و اتهام است.

پس از حرف های او امیر قلعه نویی روی خط آمد و گفت:من از آقای علیپور چند تا سوال دارم که اگر ایشان جواب بدهند مشخص می شود ریشه اختلاف کجاست.اول اینکه ایشان امروز مصاحبه کرده و گفته با این بازیکنان استقلال با هر مربی دیگری هم قهرمان می شود.اول اینکه این نکته چه ربطی به ایشان دارد و دوم اینکه چطور این حرف را ثابت می کنند؟

علیپور:من این حرف را نزدم.

قلعه نویی:شما این را در مصاحبه آخرت گفتی.من دوبار به استقلال آمدم یک بار تیم سیزدهم بود یکبار سوم.تیم فقط با من قهرمان شده.چرا وقتی من نیستم قهرمان نمی شود؟اگر استقلال بدون من قهرمان می شد که تا به حال شده بود.بعد هم من که بار اول به استقلال آمدم ستاره نداشتم.

علیپور :چرا نداشتی؟شما بازیکنان خوبی مثل فراز فاطمی و داود سید عباسی و علی سامره را از تیم مقاومت سپاسی گرفته بودی.باز هم می گویم من آن حرف را نزدم.

قلعه نویی:ما همه آخرش در یک متر و نیم جا می خوابیم آقای علیپور.این حرف از قول شما نوشته شده و شما این حرف را تکذیب نکردی.حالا که با من روبه رو شدی تکذیب می کنی.حالا این حرف به کنار.شما چرا و به چه اجازه ای در امور فنی استقلال دخالت کرده ای؟

علیپور :کی دخالت کردم؟

قلعه نویی:همین که گفتی آندو و نکونام را شما در استقلال نگه داشته ای.در استقلال کاره ای نیستی که بخواهی بازیکنی نگه داری یا بیرون کنی.

علیپور :نگفتم نگه داشتم.گفتم به استقلال توصیه کردم این نفرات را حفظ کند.به این نفرات هم گفتم در استقلال بمانید بهتر است.

قلعه نویی :چرا؟شما چکاره استقلال هستی؟

علیپور :بحث مسوولیت نیست.استقلال تیم بزرگی است و ما دلمان برای این تیم می سوزد.

قلعه نویی:شما دلسوز بودی جباری را نگه می داشتی.

علیپور :اتفاقا از خودش بپرسید می گوید که من به او همین حرف را زدم.

قلعه نویی:شما اگر دلت می سوخت برای مسائل فنی به من زنگ می زدی و سوال می کردی یا دلسوزی می کردی نه به مدیرعامل باشگاه.مسائل فنی به من مربوط است.

.پایان صحبت ها با حمله نفس حبس کن امیر قلعه نویی به علیپور جذابتر هم شد.

قلعه نویی :شما در سونا با آقای فتح اله زاده و آقای فلانی بودی.آنجا بحث هایی مطرح کردی که قلعه نویی را فوتبالی می زنی زمین.

علیپور(سکوت)شفاف مطرح کنید.آقای فلانی کیست؟اسم ببرید..

قلعه نویی :لازم باشد اسم هم می آورم...

خدا سر و کار این فوتبال با کیا افتاده.همین مونده بود بعد از سردارها، حاج آقاها برای این فوتبال تصمیم بگیرن...

mahancasi
09-12-2013, 17:51
شبا که ما میخوابیم ............
...
...
...

مدیونید اگه فکر کنید شیرینی هم خوابیده ها ! بنده خدا داره راز و نیاز میکنه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

شیرینی وقتی بچه بود[Only Registered And Activated Users Can See Links]

مدیونید اگه تشکر نزنید:ey babaaa::ey babaaa::aaaa::hekolah:

Abieteh
09-14-2013, 20:41
بازیکنان تیم استقلال در pes 2014
بیچاره بعضیهاki::

RezaVilla7
09-14-2013, 20:52
بازیکنان تیم استقلال در pes 2014بیچاره بعضیهاki::[Only Registered And Activated Users Can See Links]اییییییییی ییییی چقدر زشت درستشون کردن فیفا سرورشه بابا_این قیافه هاشم بیگ زاده بود یا آنتونیو والنسیا؟ :evaa:

mahancasi
09-14-2013, 20:54
بعضیا رو خوب اومدیshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

یه دقیقه بازی تو اسیا حسرت پرسپولیسیاshikam::-shikam::-shikam::-

RezaVilla7
09-14-2013, 21:44
بابا داغون درستش کردن_کلا پس قیافه هارو خوب نمیسازه فیفا بهتره_بچه ها چرا تمرین اس اسی ها تو تایلند برگزار نشده؟نه خیلی روحیه دارن؟راستی این تایلندیا یه بردی آوردن حسابی بهشون روحیه داده پس بدبختیم

vatan75
09-15-2013, 00:41

قیافه فرهاد وپژمان منتظری رو قشنگ ساختن بقیه داغون اند:fek konam:

RezaVilla7
09-15-2013, 03:08
سیاوش اکبرپور با سماجت با کاروان استقلال راهی تایلند شد_خب یکی نیست بگه الدنگ چرا رفتی تایلند خب فردا ناقص میشی

mohsen abadani
09-15-2013, 04:09
ایشالا با دعای خی رمردم بتونن موفق باشن و سربلند بیرون بیان

ZedBazi
09-15-2013, 12:21
شماره 22 کیه اگه نیکبخت باشه که واویلا یه ذره هم شبیهش نیست

ZedBazi
09-15-2013, 12:22
بدبخت اکبر پور رو نگاه کن افتضاح

اس اسی
09-15-2013, 12:23
من که زیاد چشمم آب نمیخوره اما از خدا میخوام صعود کنیم تا چشم بعضیا کور بشه

اس اسی
09-15-2013, 12:32

اینا رو کی درس کرده.به تنها کسایی که شباهت نداره بازیکنای استقلاله

Abieteh
09-15-2013, 15:59
اینا رو کی درس کرده.به تنها کسایی که شباهت نداره بازیکنای استقلاله

خدایی رحمتی و نکونام و فرهاد مجیدی و پژمان منتظری رو خیلی خوب درست کردن.:ookk:اندرانیک هم بدک نیست.
ولی بقیه رو الکی درست کردن.
مسخره ترینهاشون هم خسرو حیدری و اکبرپور و بیک زاده اند.:eee:

اس اسی
09-15-2013, 17:15
خدایی رحمتی و نکونام و فرهاد مجیدی و پژمان منتظری رو خیلی خوب درست کردن.:ookk:اندرانیک هم بدک نیست.
ولی بقیه رو الکی درست کردن.
مسخره ترینهاشون هم خسرو حیدری و اکبرپور و بیک زاده اند.:eee:
اره این سه تا رو خیلی بد درس کردن.........اخه خسرو سبیل داره اینا براش گذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟پژمان نوری هم که حقشه اینطوری درستش کنن

Abieteh
09-15-2013, 18:53
اخه خسرو سبیل داره اینا براش گذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟

سبیل هاش تو حلقم ki:::evaa:

mahancasi
09-15-2013, 20:36
اره این سه تا رو خیلی بد درس کردن.........اخه خسرو سبیل داره اینا براش گذاشتن؟؟؟؟؟؟؟؟پژمان نوری هم که حقشه اینطوری درستش کنن

خخخخخخخخخخخ دقت نکرده بودم چه سیبیلی هم گذاشتنshikam::-shikam::-

mahancasi
09-15-2013, 20:38
باشگاه استقلال رسما اعلام کرد :

باشگاه استقلال رسما اعلام کرد که از تایلند ، یک عدد توپ آسیایی برای پرسپولیسیا سوغاتی می آوریم ![Only Registered And Activated Users Can See Links]

Bahador~2B
09-16-2013, 22:24
وقتی که به کوری بدخواهان دوستیها عمیق تر میشود...

اس اسی
09-17-2013, 18:01
لنگی یعنی
ل :
له شدن تو هر بازی
ن :
ندیدن هیچگونـه موفقیت
گ :
گــریه های بعد از هر بازی
ی :
یه افتخار تو آسیـــــــــا … حســــــرت پرسپولیسیــــــــــــا …

آقا انقد دوستیاتون رو به خاطر آبی و قرمز خراب نکنید ؛ اصن هردوشون ایول دارن و هردوشون باحالن !
هم استقلال هم طرفداراش …

Abieteh
09-18-2013, 17:23
تبریک تبریک
چه میکنه این آندوووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووو

اس اسی
09-18-2013, 17:26
منم تبریک میگم برد خیلی خوبی بود ای ول

Abieteh
09-18-2013, 17:29
روژین جان چرا صفحه پیامت رو بستی نمیتونم بهت پیام بدم:aaaa:

اس اسی
09-18-2013, 17:31
روژین جان چرا صفحه پیامت رو بستی نمیتونم بهت پیام بدم:aaaa:
درستش کردم الان میتونی پیام بدی

reza fc
09-18-2013, 18:33
منم این برد شیرین رو به همه ی ایرانی ها چه استقلالی چه پرسپولیسی تبریک میگم

به امید ستاره سوم

mahancasi
09-18-2013, 19:38
یکی از فانتزی هام این بود طرفدار 2 آتیشه پرسپولیس بودم
و ببینم چه حسی پیدا میکردم استقلال رفته جز 4 تا :nishkhand:

بوریرام رفتو برگشت:hehehe:

این پیروزی رو به همه ایرانیای واقعـــــــــــــی تبریک میگم

Bahador~2B
09-18-2013, 20:57
استقلال رکوردار حضور در نیمه نهائی رقابت های آسیائی

استقلال تهران با هفت بار موفق شد صدرنشین جدول پرسابقه ترین تیم های آسیائی حاضر در نیمه نهائی رقابت های باشگاهی آسیا شود.

سایت گل-تیم استقلال برای بار هفتم به نیمه نهایی باشگاه‌های آسیا صعود کرد. در تاریخ بازی‌های که در آسیا انجام شده است (بازی‌های آسیایی، باشگاه‌های آسیا، لیگ قهرمانان آسیا) چند تیم رکورددار صعود به نیمه نهایی هستند که استقلال با برد امروز خود و صعود به 4 تیم برتر آسیا برای هفتمین بار صدرنشین شد.

به گزارش سایت گل، بیشترین حصور در نیمه نهایی آسیا :

1) استقلال ایران 7 بار

2) الهلال عربستان 6 بار

3) الاتحاد عربستان 5 بار

4) پرسپولیس ایران 4 بار

5) سوان سامسونگ کره‌ی جنوبی 4 بار

6) لیاوینگ چین 4 بار

البته استقلال چهار بار به فینال رسیده و 2 قهرمانی نیز در کارنامه دارد اما پرسپولیس هرگز به فینال آسیا نرسیده است .

رمز موفقیت استقلال لو رفت؛ فرهاد مجیدی !

فرهاد مجیدی با حضور خود در میدان باعث شد فاز بازی استقلال از حالت دفاع به حالت حمله تغییر پیدا کند و یک تعادل در بازی دو تیم ایجاد شود، تعادلی که باعث ظهور قدرت استقلال شد.

سایت گل-فرهاد مجیدی در بین دو نیمه با نظر قلعه‌نوئی به میدان رفت تا استقلال که به شدت در لاک دفاعی فرو رفته بود و یک گل نیز دریافته کرده بود، به بازی برگرداند و موفقیت این تیم را تضمین کند.

به گزارش سایت گل، کاپیتان فرهاد مجیدی که امروز حتی روی یک ضربه‌ی آکروباتیک موقعیت گل داشت، باعث پویائی خط حمله‌ی استقلال و ترغیب آبی‌پوشان برای یورش به سمت دروازه‌ی حریف شد. شاید حضور او در تمام صحنه‌های شادی گل نشان از پس زمینه‌ی موفقیت آبی‌پوشان در این دیدار می‌دهد که کاملا ردپای مجیدی در آن موج می‌زد. شاید اگر پای فرهاد به گل‌زنی نیز باز می‌شد، او طلائی‌ترین تعویض یک‌چهارم نهائی لیگ قهرمانان بود.

عمران‌زاده: اين گل تقديم به رحمتي

مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: گلي را که زدم به مهدي رحمتي تقديم مي‌کنم.
عمران‌زاده: اين گل تقديم به رحمتي
حنيف عمران‌زاده در خصوص پيروزي استقلال مقابل حريف تايلندي و صعود به نيمه‌نهايي ليگ قهرمانان آسيا اظهار داشت:‌ بازي بسيار سخت و سنگيني بود، هواي تايلند بسيار گرم و شرجي بود و حريف در نيمه اول روي يک ضربه ايستگاهي به گل رسيد. البته آنها خيلي حمله کردند و در نيمه اول کلي فشار به استقلال آوردند اما خدا را شکر که به برتري رسيديم.

به نقل از فارس، وي افزود: خدا را شکر در نيمه دوم بازي بهتري انجام داديم و گل‌هاي خوبي به ثمر رسانديم و توانستيم بازي را به تساوي بکشيم و فکر مي‌کنم مستحق پيروزي بوديم.

عمران‌زاده در خصوص گل‌زني خود گفت: فقط بگويم اين گل را تقديم به مهدي رحمتي مي‌کنم.

اینم عکس ویژه این بازی ...

Bahador~2B
09-19-2013, 13:50
" تیتر روزنامه های امروز "

Bahador~2B
09-19-2013, 14:03
تصاویر نخستین قهرمانی استقلال در آسیا - 21 فروردین 1349

ناصر حجازي - مهدي لواساني - مسعود معيني - کارو حق ورديان - اکبر کارگرجم - فريدون معيني
علي جباري - غلامحسين مظلومي - غلام وفاخواه- منصور پورحيدري - مهدي حاج محمد

Bahador~2B
09-20-2013, 12:31
بازم فرهاد و ماجرای عدد 4

mahancasi
09-20-2013, 18:45
shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

hamedss
09-20-2013, 22:49
100 تا بازی تو آسیا ؛ رکورد استقلالی ها!

استقلال تهران چهارشنبه صدمین بازی آسیایی خود را مقابل بوریرام یونایتد تایلند پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین تیم استقلال اولین بار در جام باشگاه های آسیا 1970 به میدان رفت و پس از آن تاکنون طی 15 دوره حضور در مسابقات آسیایی، 100بازی انجام داده است که 51 برد، 24 تساوی و 25 شکست بدست آورده است. استقلال در این 100 بازی 176 گل زده و 104 گل نیز دریافت کرده است.

آمار عملکرد استقلال در مسابقات آسیایی بدین صورت بوده است:

جام باشگاه های آسیا (37 بازی- 22 برد/8 تساوی/ 7 باخت/ 70 گل زده- 37 گل خورده)

جام در جام آسیا (18 بازی- 8 برد/4 تساوی/ 6 باخت/ 37 گل زده- 18 گل خورده)

لیگ قهرمانان آسیا (45 بازی- 21 برد/ 12 تساوی/ 12 باخت/ 69 گل زده- 49 گل خورده)

بهترین برد استقلال پیروزی 8- صفر مقابل هومنت من لبنان در جام در جام آسیا در سال 1999 بوده است.

چـــهار تا تیـم تو آسـیا

سه تاش زشـرق آسیا

یکیـــش ز غـرب آســیا

پرچـم غــــــــــرب آسیا

تو دســت ما اس اسیا

شرق تا غرب آســـــــیا

تــــــــــــــاج کبیــر آسیا

سرور پرسپولیــســـــیا

سلـــــــطان کــل آسیـا

اربـابِ پرســــپولیســیا

شـــــعار ما اِس اِســیا

یه افـــــــتخار تو آســیا

حسرت پرسپولیســـیا

یا که حــضور تو آســـیا

حسرت پرسپولیـــسیا

داشتـن جام تو آســـیا

حسرت پرسپولیســـیا

یه پاس گل تو آســـــیا

حسرت پرسپولیســـیا

یه کارت زرد تـو آســـیا

حسرت پرسپولیســـیا

بوسه به جـــام آســـیا

حسرت پرسپولیسیـــا

فرنــدلی مچ*تو آســیا

حسرت پرسپولیســـیا

بازی با تــــــوپ آســـیا

حسرت پرسپولـــیسیا

سوتِ فینــــــالِ آســـیا

حسرت پرسپـــولیسیا

خسته شدم اس اسیا

شـــــما بگید اس اسیا

حسرت پرســــپولیسیا

دیگه چــــیاس تو آسیا ؟!

mahancasi
09-21-2013, 17:47
لنگیا این ماشین به قیمت کف کثیف و کصصافت بازار به فروش میرسد !![Only Registered And Activated Users Can See Links]فقط هم با سوخت بنزین سردار کار میکنه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
تازه یه صفحه نمایش 444 پیکسل داره که میتونه شبکه لنگ تی وی رو با کیفیت قابل توجهی نشون بده ![Only Registered And Activated Users Can See Links]
انواع پماد های سوختگی هم تو داشبوردش هست !![Only Registered And Activated Users Can See Links]
مناسب وطن فروشای عزیز !!![Only Registered And Activated Users Can See Links] بشتابید !
لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 4477444 و 44-777444 و 74747444 تماس حاصل فرمایید !!!

H~T
09-23-2013, 19:22
آواتار خودم

love::love::love::

lord7stark
09-26-2013, 15:29
تــولد شــصت و هشـــت سالگی تـــاج / عمرت دراز , زندگی ات پرافتخار

استقــــلال برای تـــو رویـ ـایی ست کهـ حقیـــــقـــــت دارد ! آنچــــه کهــ همیشه در بین ارزوهای دوردســــت جستجویـــــش میکـــردی و بودن ِ تو بــرای استقـــلال تمـــام دنیــــ ـا را میـــسازد !

امروز روز عاشقــانه های توست برای استقــلال !

روز رقصیدن ِ پـــرچم آبی ات

روز ِ فریــــاد های ِ استقــــــلال استقـــلالت ! امروز همچیـن روزی ست !

روز ِ بـاتو بودن از ابتــــدا تا انتهــــا !

ما هستیـــم !

جانزدیم ... موندیم ! هستــــیم ! تا انتهای دوردســـت ترین نقطه آبــی ِ چشم
نـــواز . . .

تا آنجــــا که پا میـــرود ، چشم کــار میکند و توان در بدن باقیــــست هستیـم با تومابه تـــــو و تو به مـــــا افتخار کن !

تو را امـــ ـروز و دیــروز نه تو را سالهــاست یافتــــم !

درلابه لای یکــ هـــزار خورشیـــــد تـــ ــــابــــان ِ پـــرخاطـ ــره . . .

تورا یـــافتیم در کاگِلــی های کوهی از افتخــــارهایتتورا یافتیـــم در لابه لای قلــــب پـــُر حرارت ِ خود . . .

می بیـــنی ؟! تو را دراوج ِ احســــاس داریم مـــــا ! دوست داشتـــــنی ترینِ ِ دوســـت داشتنــــــی ها ♥

سرافراز باش بهــ قـــــــدمــ ـــت 68 سال افتـــخار

ای همیـــشه گفتنــــی

ای یادگـــاری هایت نشانـــی برای آیندگان

ای همیشـــه دوست داشتنی

سرافــــراز باش به قدمـــــت ماندگــــاریت . ســــــــــــــرافـــــــ ــــــــراز . . . !

+ در انتظـــار یــک معجـــزه . . . دعــاتون می کـنـیم

Bahador~2B
09-26-2013, 19:58
" به مناسبت سالروز تاسیس باشگاه استقلال "

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

افتخاری به نام استقلال...

همیشه روزهایی وجود دارند که بعدها در خاطرات می مانند و در تقویم ها حک می شوند! روزهایی که در آن رویدادهای بزرگی صورت می پذیرد و هر سالِ بعد از آن را نیز می توان جشن گرفت و عظمت کار را نشان داد.افتتاح یک باشگاه فرهنگی-ورزشی که بعد ها جزءِ افتخاراتِ یک ملت به شمار آید نیز می تواند در یادها ماندگار شود. باشگاهی که استقلالِ فوتبالِ یک کشور را به رخ می کشد و گرچه نام ها می آیند و می روند اما، این استقلال است که می ماند.
صفحه تقویم هایِ آبی مان را که ورق می زنیم، به چهارم مهری می رسیم که بزرگی و عظمتش، روز های فوتبالی دیگر را تحت الشعاع قرار داده و می توان درخشندگیِ دو ستاره ی پر نور و یک ستاره ی چشمک زن را در ابهتش دید. افتخاراتی که همگان باید ساعت ها به احترامش بایستند و به افتخارش دست بزنند.
۴ مهر ،روزِ شکوفاییِ استقلالِ فوتبالِ ایران است. روز تاسیسِ بزرگترین، پر طرفدار ترین و پر افتخارترین تیمِ ایران در فوتبالِ آسیا! روزی که باید شکرگزارش بود و باید در یاد ها بماند به اعتبارِ افتخاراتی که به ویترینِ فوتبالِ این کشور اضافه می کند و روزی که باید به آن چشمِ امید داشت به لحاظِ بازیکنانی که به عرصه ی فوتبال ملی ما عرضه می دارد!
امروز روز تاسیسِ باشگاه استقلال است. استقلالی که با رنگِ آبی اش شناخته شده و در هر میدانی حریف را به لرزه در خواهد آورد. چهارم مهر هر سال، میلادِ تیمی را جشن خواهیم گرفت که بخشی از عزت ملی فوتبال کشورمان را مرهون زحمات مجموعه این تیم هستیم. به حرمت این عزت بخشیدن، در این روزها باید عزم ملی در راستای حمایت از استقلال پرافتخار باشد تا در راهِ صعودِ این تیم به مرحله ی پایانی لیگِ قهرمانانِ آسیا، کمی از دردهایش را تسکین داده باشیم.
استقلال، امروز به یاریِ ما نیاز دارد. پس بیایید به شکرِ اعتبار و افتخاراتی که به فوتبالمان بخشیده و به پاسِ مشکلاتی که در مسیر تحمل کرده، روز چهارشنبه دست در دست هم داده و آزادی را گلستانی کنیم در جهت تشویق و حمایت از ستاره هایی که این حمایت، انگیزه ی اصلی شان در راه صعود به فینال و کسب سومین ستاره خواهد بود .

آهای عشق ، چهره آبی‌ات پیداست...

روزها در برگ برگ تاریخ به تورق در آمده و سالها قطاروار از ریل زمان لحظه ها را به حرکت واداشته اند … ساعت زمان بر سرعتش افزوده و مثل آپارات ، ایام را در مقابل دیدگان مان به صف کرده است … با گذر روزها ، حالا ما مانده ایم و نامی که در ذهن مان دنیا ، دنیا خاطره را به تصویر می کشد … نامی که برای تک تک مردم این سرزمین معنایی ورای از واژه ها دارد … نامی که به قدمت تاریخ برای ایرانی جماعت افتخار خلق کرده و بند غرور را در وجودش متبلور ساخته است … آری ! ” استقلال ” نامی است که نه درکتاب قطور دهخدا می توان مترادفی برایش یافت و نه می شود معنایش را محصور در کلمات قاصر کرد … استقلال ، سوای معنای تحت الفظی اش ، نامی است که با تاریخ سرافراز این مرز و بوم رابطه ای بی بدیل و دیرینه دارد … کرور کرور خاطره به وسعت افتخارات باشگاهی در ذهن مان قاب شده ، که بزرگترین مردان تاریخ ایران عزیز در آن خالق بزرگترین لحظه ها و ناب ترین ایام بوده اند … در برگ های تقویم ، ۶۷ بهار را که به گذشته ورق بزنید ، می بینید روزهایی را که به همت چند دوچرخه سوار بنای مکتب بزرگ استقلال گذاشته شد و امتداد همان روزها پرافتخارترین باشگاه ایرانی را در دنیای مستطیل سبز این سرزمین به اوج رساند …
نامهای بسیاری در این ایام در تارک استقلال عزیز درخشیده اند و در قلب مردمان مان چهره شده اند ، اما در این میان اشاره به یکی از آنها چندان خالی از احترام نیست … مرد جنتلمن نظامی که ستاره های تیمساری را بر دوش خود می دید ، رفت تا با همت جوانان دور و برش ، بسازد تاریخی را که از خیابان فردوسی پایتخت در قامت باشگاه نوپای دوچرخه سواران ردای آقایی در دنیای توپ گرد را بر تن می کرد … تیمسارخسروانی اما شاید این مهم را در ذهن نمی پروراند که راهی که آغازگرش شده ، پس از قریب به ۷ دهه ، نقش پرافتخارترین و پرطرفدارترین باشگاه قاره کهن را در اذهان مردم به عینه به تصویر بکشد …
با تمامی این اشارات و تفاسیر که در پهنه کاغذ کاهی به صف شد ، اما امروز روزی خاص در تاریخ مستطیل سبز این سرزمین است … روزی که مکتب انسان ساز و فرهنگ پرور ” استقلال ” پا به دنیای وجود گذارده و خالق بزرگترین افتخارات جوانمردی این سرزمین شده … حالا شصت و هشت بهار است که نامی بزرگ در پهنه سپهر فوتبالی ایران آقایی می کند و به زیبایی تحسین برانگیزی می درخشد …
” استقلال ” اما برای تک تک ما یک نام نیست … صاحب ویژه ترین و متقاوت ترین روزهای زندگی مان شده و بی اختیار ، یک دنیا خاطره شیرین و تلخ را در ذهن مان ثبت می کند …
استقلال برای مردمان آبی دوست سرزمین مان ، تنها پرافتخارترین تیم ایرانی در قاره نیست ، تنها پرافتخارترین تیم لیگ داخلی به شمار نمی رود ، تنها یکه تاز افتخارات جام حذفی توپ گرد ایران نیست … استقلال تبلور ” عشق ” است در بند بند وجود همه آِّبیدلان سرزمین پارسی ما … آری ایرانی که باشی ، خون ایرانی که در رگ های وجودت به حرکت دربیاید ، دو ستاره که روی قلبت بدرخشد ، سرت را بالا می گیری و به گذشته ات مالامال از غرور افتخار می کنی … دستت را سایه بان چشمانت می کنی و با رگه هایی از امید آینده را رصد می کنی … استقلال برایت می شود ، خود ” عشق ” ….
بله استقلال با گذشت همه این سالها برایمان رنگی از غروری در پهنه زندگی …
آهای عشق ، چهره آبی ات پیداست ….

frank lampard
09-27-2013, 03:10
به نام خدا 

سلام دوستان . من در اين تاپيك جديد ترين عكس ها ، پوستر ها و ... از باشگاه استقلال رو ميذارم كه شامل ( تمرينات - ليگ برتر - اردوها - ليگ قهرمانان اسيا - كاريكاتور و چيز هاي مختلف ديگه ميشه ) و شما عكس هر بازيكني رو كه ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍ ‍خواستيد بگيد تا من اونو براي شما بذارم .

frank lampard
09-27-2013, 04:04

frank lampard
09-27-2013, 04:05

frank lampard
09-27-2013, 04:06

frank lampard
09-27-2013, 04:06

frank lampard
09-27-2013, 04:07

frank lampard
09-27-2013, 04:07

frank lampard
09-27-2013, 04:08

frank lampard
09-27-2013, 04:08

frank lampard
09-27-2013, 04:09

mahancasi
09-27-2013, 16:54
از اس اس ممنونیم که به ما حال داد ...
به همه تاجیا دو تا جام داد !
که بریم اوج آسیـــا رو لمس کنیم ...
بیایم لنگیا رو خز کنیم !
:: استقلال تولدت مبارک ::

frank lampard
09-27-2013, 18:00

frank lampard
09-27-2013, 18:01

frank lampard
09-27-2013, 18:01

frank lampard
09-27-2013, 18:02

frank lampard
09-28-2013, 17:30

frank lampard
09-28-2013, 17:37

frank lampard
09-28-2013, 17:37

frank lampard
09-28-2013, 17:38

frank lampard
09-28-2013, 17:39

frank lampard
09-28-2013, 17:40

frank lampard
09-28-2013, 17:41

frank lampard
09-30-2013, 17:53

frank lampard
09-30-2013, 17:55

frank lampard
09-30-2013, 17:56

frank lampard
09-30-2013, 17:57

Bahador~2B
10-02-2013, 12:56
گلهای استقلال در لیگ قهرمانان

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Bahador~2B
10-02-2013, 13:02
روزنامه های امروز ...
انشالا که این شاهنامه آخرش هم خوش باشه !

tm bax
10-02-2013, 14:37
لطفا مطالب بیش تری بذارید

اس اسی
10-02-2013, 17:14
ایشالا که ببریم . ...:yes::hooora2:

shiv.vandersar
10-02-2013, 22:01
خدایی ما باید حذف میشدیم؟ با این همه موقعیت 100% گل؟ با این بد شانسی؟! حقمون حذف شدن بود؟!
هه... اند زورم میاد پرسپولیسیا خوشحالی میکردن که اس اس حذف شده و انتظار داشتید برید فینال و از این حرفا... دِ اخه بگو شما که انقد ادعاتون میشه میتونید اصلا بیاید تو بازی های اسیایی که حالا واسه ما شاخ شدید؟
از اون ور هی رحتمی رو مسخره میکردن...اخه بیچاره چطوری توپ رو میگرفت که گل نشه؟ هر کسه دیگه هم بود نمیتونست بگیره که ادعاشون میشه...
به هر حال بازم ایول داره اس اس که تا همین جاشم بالا اومده و اینطوری و انقد قشنگ بازی کرد...دمه همشون گرم....

icon
10-03-2013, 08:55
درسته شیوا واقعا قشنگ بازی کردیم. حالا نمیخوام بگم داور علیه ما بود ولی 2 تا کرنرو نگرفت. یه جای دیگه هم خسرو حیدری میگفت پنالتی شده ولی داور ندید.
ولی خسرو نباید تعویض میشد. درسته روش پرسینگ شدید صورت گرفته بود اما بازم خسرو هست دیگه یه روزنه پیدا میکنه.
جمشیدیان هم موقعیت های خوبیو خراب کرد ولی در کل خوب بود.
هاشم هم جا واسه نفوذش زیاد زیاد بود. خوبم نفوذ میکرد. زیادم هند میکرد
بهترین بازیکن استقلال هم فرهاد بود.
اصلا به این لنگیای که طعنه میزنند و مسخره میکنند توجه نکنین. نصف بیشترشون حسودن و کمتر کسی ازشون پیدا میشه که واسش بازیای آسیایی نماینده های دیگه مهم باشه.
من که به این تیم افتخار میکنیم که تا دقیقه 90 جنگید.
تازه اگه زمان بندی جام درست بود ما یه بازیساز داشتیم که جباری بود. یا مثلا حمودی رو داشتیم که زوج سمت راست استقلال با خسرو بود.
ایشالا دور بعد

lord7stark
10-03-2013, 15:56
یه مشت لنگی حسرت به دل ریختن تو فروم دارن شر و ور میگن ..
از تیتر امروز اکثر روزنامه ها و برنامه های تی وی معلومه که تو ... عروسی برپا شده
بدبختی اینا با قلعه مشکل دارن ولی کنتاکای اینا همش به تیم لطمه میزنه ..
من دیشب استادیوم بودم ...
به نظر من بازی دیشب فقط 2تا نکته خوب داشت ..
یکی اون موقع که کره ایی ها اومدن گرم کنن یهو یه پرچم عظیم اینتر بردن بالا که موهای هوادارای خودمون سیخ شد چه برسه به اونا ..
دوم هم اخر بازی تشویق بازیکنا !!!
استقلال نیمه اول اگر اون همه موقعیت رو به باد فنا نمیداد همین نیمه اول کار سئول تموم میشد ...
بازیکن خنگ گیج ! از دو قدمی به جا اینکه بزنه تو گل داره با توپ کش و قوس میره ..
سمت اون بیکزاده هم که اتوبان بود دیشب یه لاین بهش اضاف شد ...
تا کی باید از دست حنیف و سوتی های صادقی بکشیم؟؟؟
تیم دیشب بازیساز نداشت ..
چپ نداشت ..
دیشب به مولا همه میگفتن فتل خاک تو سرت که جباری رو فروختی ... درسته اخلاقش گند بود ولی انصافا بازیکنی نیست که جاش پرشه ..
ترکیب بازی از اول اشتباه بود ...
نیمه اول که میخوایم سانتر کنیم و خسرو هست ، یه فوروارده بازی میکنیم اونم با فرهاد !
نیمه دوم که خسرو رو برده بیرون تا از عمق بزنیم قاضی رو اورد
باید از اول حداقل با 2 مهاجم بازی مکرد ...
نیمکت ما رو یه مشت اسگول پرکردن ..
فلسفه همدانی و بوستانی چیه ؟؟؟
فقط یه صالح و ماجدی شعور فوتبالی دارن بقیه همه بادیگارد اقا هستن ...

+ لنگی های تا ته سوخته ... ما حدود 3 ماه دیگه باز میریم اسیا ...
شما ها میمونید و تیم بحران زدتون ...

Bahador~2B
10-03-2013, 16:58
سلام بر همه ...

قبل از ار حرفی با این جمله باید شروع کنم که: "هوادار سرت رو بالا بگیر."
ما بهترین تیم ایرانیم.ما تنها نماینده کل فوتبال از غرب آسیاییم.ما الان تیم سوم آسیاییم.چرا اینطوری راجع تیمتون حرف میزنید.بخدا تا همین جا هم که اومدیم شاخ قول شکستیم.اون هوادارای تیمای دیگه که خوب میدونم الان عروسیشون هست،آرزو دارن و تو خواب هم ندیدن که همیجایی که ما الان هستیم،اونا باشن.خودشون خوب میدونن که تا قیامت هم که جون بکنن،انگشت کوچیکه سرورشون استقلال هم نمیشن.شما نباید سرتون پایین باشه.تیم شما الان پرافتخارترین تیم ایران و البته آسیاست.هر چند که همیشه کارشکنیها و بی حرمتیها برای تیم ما بوده،هست و در آینده هم خواهد بود.ولی ما استقلالیم و به قول تیام خدا رو داریم.حالا اونا هر کاری دوست دارن بکنن.ما همیشه استقلالیم. میدونید نکته جالب قضیه چیه؟ اینه که خودشون هم میدونن که تنها تیمی که میتونه پرچم کشور بالا نگه داره،همین استقلال هست.ولی خب از اونجایی که این تیم اسمش زمانی تاج بوده و تیم رقیب هم منتصب به رژیم فعلی هست،باید این تبعیضها رو تحمل کرد.خیلی جالبه که قبل از هر بازی میان میگن الان رنگها معنی نداره و نام ایران فقط وسطه.ولی وقتی که میبازه انگار که عروسیشونه و اون روز بهترین روز زندگی جماعت لنگ بدست میشه.
از این حرفا که بگذریم، من خلاصه کلامم اینه که نباید ناراحت بود.باید به خودتون افتخار کنید که بهترین تیم ایران رو انتخاب کردید و هوادارش هستید.به حرفهای صد من یه غاز این عقده ایها هم گوش ندید.اونا 7-8 ماهه که منتظر این روز بودن.
اما خبر ندارن که بازم استقلال مثل همیشه نماینده ایرانه و اونا مطابق معمول باید از طریق گیرنده هاشون حال و هوای بازی کردن تو آسیا رو تجربه کنن.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هوادار متعصب، پرچم استقلال همیشه بالاست ... [Only Registered And Activated Users Can See Links]

mahancasi
10-03-2013, 18:26
سومی تو اسیا ................حسرت پرسپولیسیا

mahancasi
10-03-2013, 19:33
هوادار استقلالی با پیرهن لنگ در بازی استقلال و سئول دیشب ...
هوادارای خلاقی داریم ؟!!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
به اون آرم لنگ و کله ی دو تا الاغ روی پیرهنش توجه کنید !![Only Registered And Activated Users Can See Links]

mahancasi
10-03-2013, 19:36
هـــــــــیس ![Only Registered And Activated Users Can See Links]

مماخم مثه خرطوم فیل شه اگه دروغ بگم ...[Only Registered And Activated Users Can See Links]
یعنی "مدفوع گربه" اگه اعتماد به نفس لنگیا رو داشت "پیتزا پپرونی" میشد !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
دیشب داشتیم از استادیوم برمیگشتیم یه سری لنگی با پرچماشون اومده بودن مثلا ضدحال بزنن به ما !![Only Registered And Activated Users Can See Links]
و جیغو هورا بکشن که مثلا حرص مارو دربیارند !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

عاخه یکی نیس بهشون بگه تو که تو مرحله "مقدماتــی" آسیا از عربا 5 تا میخوری ... میخوری درباره نیمه نهایی آسیا اونم با یکی از قدرت های شرق آسیا(نه عربــا) اظهار نظر میکنی
نه خداوکیلی چه فکری پیش خودت کردی وخسادی اومدی دور استادیوم واسه تیم دو ستاره ی آسیا کری بخونی ؟![Only Registered And Activated Users Can See Links]
اصلا به نظر من لنگیی که درباره آسیا بخواد حرف بزنه باید با دمپایی ابری خیس بزنی تو دهــنش !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
تو هر وقت پاتو گذاشتی آسیا اونوخت بیا جیک جیک کن با اون فیس تخیلیت ... [Only Registered And Activated Users Can See Links]

جا داره حالا که این اتفاقا پیش اومد یادی کنم از اون بازی خاطره انگیز لنگ با الغرافه ...[Only Registered And Activated Users Can See Links]یادش بخیر پر گل ترین بازی لیگ قهرمانان اون سال شد !!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]حقیقی دروازبانشون بود که با اقتدار 5 تا خورد ! یادمه یه بازیکن الغرافه اسمش کلمرسون بود که سه تا از گل هارو زد و هت تریک کرد ![Only Registered And Activated Users Can See Links]یادش بخیر هر 10 دقیقه یه دونه از لای پاهای حقیقی رد میکردن تـوو !!!!!خیــلی هم شیک و مجلســـی[Only Registered And Activated Users Can See Links] دفاع هم در حد 4 تا گوجه گندیده ! یعنی آبرو حیثیت فوتبال ایرانو یه شبه به ... دادید رفت ![Only Registered And Activated Users Can See Links]اونوخت میان درمورد بازی های ما کارشناسی میکنند ...اینم روزنامه ابرار ورزشی روز بعد از بازی (2 اردیبهشت 88) که براتون گذاشتم که لنگیا بدونند که شاهکاراشون تو آسیا از یادمون نمیره !!خاطرات الغرافه محاله یادم بره ....... اون همه تــر زدن محاله یادم بره خخخخ[Only Registered And Activated Users Can See Links]

H~T
10-04-2013, 20:43
سلام بر همه ...

قبل از ار حرفی با این جمله باید شروع کنم که: "هوادار سرت رو بالا بگیر."
ما بهترین تیم ایرانیم.ما تنها نماینده کل فوتبال از غرب آسیاییم.ما الان تیم سوم آسیاییم.چرا اینطوری راجع تیمتون حرف میزنید.بخدا تا همین جا هم که اومدیم شاخ قول شکستیم.اون هوادارای تیمای دیگه که خوب میدونم الان عروسیشون هست،آرزو دارن و تو خواب هم ندیدن که همیجایی که ما الان هستیم،اونا باشن.خودشون خوب میدونن که تا قیامت هم که جون بکنن،انگشت کوچیکه سرورشون استقلال هم نمیشن.شما نباید سرتون پایین باشه.تیم شما الان پرافتخارترین تیم ایران و البته آسیاست.هر چند که همیشه کارشکنیها و بی حرمتیها برای تیم ما بوده،هست و در آینده هم خواهد بود.ولی ما استقلالیم و به قول تیام خدا رو داریم.حالا اونا هر کاری دوست دارن بکنن.ما همیشه استقلالیم. میدونید نکته جالب قضیه چیه؟ اینه که خودشون هم میدونن که تنها تیمی که میتونه پرچم کشور بالا نگه داره،همین استقلال هست.ولی خب از اونجایی که این تیم اسمش زمانی تاج بوده و تیم رقیب هم منتصب به رژیم فعلی هست،باید این تبعیضها رو تحمل کرد.خیلی جالبه که قبل از هر بازی میان میگن الان رنگها معنی نداره و نام ایران فقط وسطه.ولی وقتی که میبازه انگار که عروسیشونه و اون روز بهترین روز زندگی جماعت لنگ بدست میشه.
از این حرفا که بگذریم، من خلاصه کلامم اینه که نباید ناراحت بود.باید به خودتون افتخار کنید که بهترین تیم ایران رو انتخاب کردید و هوادارش هستید.به حرفهای صد من یه غاز این عقده ایها هم گوش ندید.اونا 7-8 ماهه که منتظر این روز بودن.
اما خبر ندارن که بازم استقلال مثل همیشه نماینده ایرانه و اونا مطابق معمول باید از طریق گیرنده هاشون حال و هوای بازی کردن تو آسیا رو تجربه کنن.[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هوادار متعصب، پرچم استقلال همیشه بالاست ... [Only Registered And Activated Users Can See Links]

1000 تا لایک:afarin:
لنگی چی میگه این وسط !

Abieteh
10-13-2013, 13:40
mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-

mas:-mas:-mas:-mas:-mas:-

hamedss
10-14-2013, 20:24
آیا میدانستیت بروسلی تنها یکبار تو عمرش ترسیده؟؟
.
.
.
.
.
.
.
وقتی چهره ایکبیری دهنوی با غیرت رو دیده

H~T
10-14-2013, 20:43

قلب پرسپولیس رو یه تیکه دیگه باید اضافه کرد و توش نوشت(هر تیمی که مقابل استقلال قرار بگیره)heee::

hamedss
10-15-2013, 05:28
44444444444444444444444444444444444444444444444444 444444444444444444

Abieteh
10-16-2013, 16:39
این علامته مخصوص حاکم بزرگه
احترام بذارید

:death::death::death:

mahancasi
10-17-2013, 16:34
قهرمانی : قسم میخورم مولایی(بدنساز پرسپولیس) به من پیشنهاد رشوه داد !!!!عصر روزی که فدراسیون فوتبال در خصوص پرونده محسن قهرمانی رای موقت صادر کرد به نظر می رسید شرایط روحی این داور جنجالی چندان مساعد نباشد اما قهرمانی این خبر را در حالی شنید که مشغول صرف شیشلیک بود! تصور می شد قهرمانی به حکم صادر شده اعتراض کند و از آن عصبانی باشد اما کسانی که او را در مراسم تجلیل از داوران مشهدی دیدند، یک قهرمانی خوشحال را توصیف کردند.خبرنگار یکی از دو روزنامه سراسری مشهد در آن مراسم حضور داشت و گویا وقتی خبر مربوط به حکم را به قهرمانی داد، این داورخوشحال هم شد. گویا قهرمانی گفته:«این حکم نشان داد پای دایی وسط است و حکم به استیناف می رود. محرومیت بدنساز تیم آقایان نشان داد چه کسانی پشت پرده بوده اند. فکرش را هم نمی کردند دودش به چشم خودشان برود.» خبرنگار این روزنامه مشهدی در خصوص واکنش ، صحبت های خصوصی و شرایط قهرمانی گفت:« او خوشحال بود و نسبت به روزهای قبل از اعلام حکم شرایط روحی مناسب تری داشت.»
این مراسم که در رستوران بزرگ شاندیز برگزار شد، اولین مکان عمومی بود که قهرمانی پس از ماجراهای اخیر در آن ظاهر شده و به خبرنگار مشهدی گفته:«در آخرین جلسه، علیپور گفته می خواهیم حکم بدهیم. قرآن را وسط آوردند تا طرفین آخرین حرف هایشان را بزنند ومن گفتم تا به حال به حرمت رفاقتی که با مولایی داشتم، سکوت کردم اما قسم می خورم او به من پیشنهاد رشوه داد و قبول نکردم.»
قهرمانی در ادامه به این خبرنگار گفت:ـ« اگر آن طور که به نطر می رسد و من فکر می کنم، شرایط پیش برود از نیم فصل دوباره سوت خواهم زد.»
قهرمانی همچنین با خنده گفته:« به خاطر این حکم باید شیرینی بدهم چون آقایان مدعی هم جریمه شدند و هم محروم!»
کار داره به جاهای باریک میکشه ![Only Registered And Activated Users Can See Links]

Bahador~2B
10-24-2013, 19:15
بدیدم خواب،خوابی شبانه
که لنگی جامی آورده به خانه

برای فتح جام آسیایی
شدند خارج ز کشور بی بهانه

ندیدم بین آنها اختلافی
تمام حرف هاهم عاشقانه

هماهنگ و پر ازتکنیک و قدرت
حریف در قوطی و استوانه

مربی هم ارنج میکرد روانی
تعویض هایش طلا و زیرکانه

عجب قاضی میدان بی طرف بود!
تمام سوت هایش منصفانه

تماشاگر حریف را فحش نمیداد
شعار ها از سماور بی نشانه
ک
سی در پرسپولیس آتش نمی ریخت
تمام نقدهاهم صادقانه

نبوددیگر حریفی بهر آنها
شدند بابارسا شانه به شانه

حریفان را یکایک خار کردند
گرفتند جام زرین قاطعانه

شتر درخواب بیند پنبه دانه
گهی لپ لپ خورد،گه دانه دانه

هروقت لاله های سرخ سراز خاک بیرون می آورند،
آسمان آبی را بالای سر خود میبیند.

lol:-

بدون شرح ...

("_")
10-24-2013, 19:23
دوستان استقلالی این قضیه فیلم توهین به حجازی چیه؟

Bahador~2B
10-24-2013, 19:27
دوستان استقلالی این قضیه فیلم توهین به حجازی چیه؟

سریال هوم لند سوژه جدید فوتبال ایران / اعتراض به استفاده از نام مرحوم حجازی برای شخصیت بد سریال
مطرح شدن نام یکی از اسطوره های فوتبال ایران در یک سریال امریکایی، سر و صدای زیادی ایجاد کرد.
سریال امریکایی هوم لند که طرفداران زیادی دارد در فصل جدید خود شخصیتی را وارد مجموعه کرده که قصد خرابکاری در امریکا را دارد.
این شخص برای انجام بردن کارهایش از نام ناصر حجازی دروازه بان ایران در جام جهانی ۱۹۷۸ آرژانتین استفاده کرده که نهایتا دست او رو می شود.
در شرایطی که در این سریال از ناصر حجازی به عنوان یک دروازه بان بزرگ نام برده شده اما استفاده از نام او باعث شده تا بینندگان ایرانی سریال هوم لند در صفحه فیس بوک این سریال به شدت به این موضوع اعتراض کنند.
یک کاربر ایرانی نوشته: من طرفدار این سریال هستم اما شما از نام شخصی استفاده کردید که سالها با بیماری سرطان مبارزه کرد و یکی از اسطوره های فوتبال ایران بود. این کار اصلا حرکت زیبایی نبود.

متاسفانه ..................................

H~T
10-26-2013, 13:40
بدون شرح ...

همون بهتر که استقلالی نشد.همینو کم داشتیم.think::

casillas1995
10-26-2013, 14:08
یه گله ای دارم !

تا دیروز میگفتین که بازیهای استقلال وسط هفتس هیچکی نمیتونه بره ، همه سر کارن ، دانشگاه و از این جور حرفا باشه ما حق میدیم که این کارا در اولویته ولی امروز که جمعه بود امروز که دیگه کار و مدرسه و دانشگاه نبود !
واقعا انقدر سخته بری ورزشگاه و از تیمت حمایت کنی.
اخه بعضیاتونم ماشالا تا تیم میبازه سری شروع میکنید به حرف زدن

این روزاس که تیم بهمون احتیاج داره هوادار

hamedss
10-27-2013, 19:13
یه سری هم اینجا بزنید بد نیست

icon
10-27-2013, 21:58
بچه ها اینجا چقدر ساکته . من دو بار قبلنا بحث راه انداختم استقبال نشد.

ایندفعه بگید : اولین بازیکن از استقلال که بازیش شما رو مجذوب کرد کی بود؟
واسه خود من عنایتی بود. چون زمانی که من استقلالی شدم فرهاد تو استقلال نبود و اصلا نمیشناختمش.

lord7stark
10-27-2013, 23:11
من خودم به شخصه اگر ذهنم درست یاری کنه اولا با ممد نوازی و محمود فکری اشنا شدم مخصوصا ممد نوازی با اون سانتر های رویایـــــــش ♥

+ امیدوارم استقلال با کسب حد اقل 7 امتیاز از این 3 بازی بتونه باز صدر نشین بشه که من به شخصه از 6 امتیاز داخل خونش مطمئنم !

casillas1995
10-28-2013, 14:02
سلطان وحیدطالبلو واقعا حیف شد رفت

mahancasi
10-28-2013, 19:23
پرسپولیس به صدر آمد ولی تــــو نیـــــامدی ........ ! منتظران مهــدی !!!

shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

Abieteh
10-28-2013, 19:31
پرسپولیس به صدر آمد ولی تــــو نیـــــامدی ........ ! منتظران مهــدی !!!

shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

:death: ایول.........................................

Abieteh
10-28-2013, 19:34
بچه ها اینجا چقدر ساکته . من دو بار قبلنا بحث راه انداختم استقبال نشد.

ایندفعه بگید : اولین بازیکن از استقلال که بازیش شما رو مجذوب کرد کی بود؟
واسه خود من عنایتی بود. چون زمانی که من استقلالی شدم فرهاد تو استقلال نبود و اصلا نمیشناختمش.

من کلا بخاطر فرهاد استقلالی شدم.بابام هم استقلالیه دو آتیشه بود و منم به تحت تاثیر بابام و به عشق فرهاد عزیز استقلالی شدم

majid7moghadas
10-28-2013, 21:21
سلام بر دوستان
لنگيا موتوراكشنو رد كردن يا نه؟

majid7moghadas
10-28-2013, 21:26
كسي ميتونه گلهاي اين بازي رو برام آپ كنه
همون13تا
خلاصشم باش ك دگ واقعا ممنون ميشم:-*

Abieteh
11-03-2013, 17:08
تبریک به دوستان.بدون بازیکن هم حریف می طلبیم:figur:

mahancasi
11-07-2013, 22:00
اینم روزنامه " هدف " : علی کریمی : از امروز دیگر لنگی نیستم !

واقعا تفاوت اسطوره های دو باشگاه زمین تا آسمونه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

اسطوره ما پیرهنی جز آبی تو ایران نمیپوشه ولی اسطوره شما به لنگ خیانت میکنه میره پاستیل آذین و حالا هم که ترتر سازی !!!

الان هم که میگه اصلا پرسپولیسی نیستم !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
دیگه باید به فکر یه اسطوره دیگه واسه باشگاتون باشید که به نظرم شیث رضایی مورد خوبی میتونه باشه !! خخ

اسطوره هم ندارید اخه شما چقدر بدبختید [Only Registered And Activated Users Can See Links] دل آدم کباب تابه ای میشه ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

mahancasi
11-07-2013, 22:02

میلاد میداودی قصد داشت در صورت گلزنی در بازی دیروز با پرسپولیس عکس فرهاد مجیدی را که در زیر پیراهن خود حک کرده بود به مناسبت خداحافظی او نشان دهد اما وی در بازی امروز موفق به گلزنی نشد تا نتواند این عکس را نشان دهد.

این بازیکن از شب قبل چنین تصمیمی گرفته بود عکس مجیدی را آماده کرده بود.

میلاد رونالدو کاش یه روزی برگردی باز برامون شوت بزنی ... دوستت دارم پســر ...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

("_")
11-08-2013, 00:21
اینم روزنامه " هدف " : علی کریمی : از امروز دیگر لنگی نیستم !

واقعا تفاوت اسطوره های دو باشگاه زمین تا آسمونه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]

اسطوره ما پیرهنی جز آبی تو ایران نمیپوشه ولی اسطوره شما به لنگ خیانت میکنه میره پاستیل آذین و حالا هم که ترتر سازی !!!

الان هم که میگه اصلا پرسپولیسی نیستم !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
دیگه باید به فکر یه اسطوره دیگه واسه باشگاتون باشید که به نظرم شیث رضایی مورد خوبی میتونه باشه !! خخ

اسطوره هم ندارید اخه شما چقدر بدبختید [Only Registered And Activated Users Can See Links] دل آدم کباب تابه ای میشه ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

کریمی با انتقاد از برخی رسانه ها اظهار داشت: متأسفانه چند روزنامه در چند روز گذشته از قول من مطالبی را نوشتند که باور کنید تمرکزم را به هم زده است. من صراحتا می گویم که خیلی از مصاحبه هایی که از زبان من گفته می شود صحیح نیست مخصوصا در این چند مدت اگر کسی مصاحبه ای از زبان من نوشته از قول خودشان بوده است. من فقط در این مدت با یک سایت هواداری آن هم به صورت تصویری گفت وگویی کرده ام و غیر از آن صحبتی نداشتم. امیدوارم دوستان رسانه ای هم از نوشتن برخی قول ها از زبان من که صحت ندارد آرامش من را به هم نزنند. اینطور بهتر است.

اسطورتون:

mahancasi
11-08-2013, 00:25
بدون شـــرح

mahancasi
11-08-2013, 00:29
وای مای گاد ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]ینی سنگ پای قزوین رسما استعفا داد !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
داشتم روزنامه هارو دید میزدم که با مصاحبه پیامک صادقیان با روزنامه لنگی 90 رو به رو شدم !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
الان نیم ساعته به فکر فرو رفتم !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اومده پیامک گفته : این بالا به پرسپولیس خوش میگذره اون پایین به استقلال چطور ؟!؟! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

من [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ما 4 سال روتون خوابیده بودیم و شماها ته جدول داشتید دستو پا میزدید که نرید دسته یک و اگه همون موقع امداد های غیبی فدراسیون نبود و سیفون لیگ کشیده میشد الان داشتید با گلگهر سیرجان بازی میکردید در دسته یک !!

اما ما هیچوخت همچین حرفی نزدیم تو این 4 سال !!
بعد لنگیا بعد از 1150 روز به مدت دو روز اونم با تفاضل گل و بازی های تعویقی استقلال رفتن صدر برا ما ...

حالا دردناک تر اینه که پیامک صادقیان این حرفو زده ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
به جای اینکه بره مشخای خانوم معلمشو بنویسه تا فردا تو مدرسه چوب تو یه جاهاییش نکنن اومده برا استقلال کری خونده بچه لنگی !!!
باز اون ممد نوری با اون سیبیل های کاریزماتیکش همچین حرفی میریخت بیرون جای تعجب نداشت !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ولی توئی که هنوز امضای قراردادت با لنگ خشک نشده چرا میای شرودینگ میگی ؟!
آلکزاندر شرودینگر (فیزیکدان اتریشی) با این شرودینگی که تو گفتی تنش تو قبر رسما رفت رو ویبره !! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
آخه تو چند ساله تو این فوتبالی که داری درباره استقلال کبیر اظهار نظر میکنی ؟!
هنوز بابا بزرگت موز رو کشف نکرده بود که تاج داشت میتاخت در این مستطیل سبز ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بدبختی فوتبال ما همینه دیگه طرف دو روزه میاد یه جور جو میگیرتش راه رفتنشو فراموش میکنه !!
بشین سر جات باو [Only Registered And Activated Users Can See Links]

icon
11-08-2013, 08:12
وای مای گاد ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]ینی سنگ پای قزوین رسما استعفا داد !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
داشتم روزنامه هارو دید میزدم که با مصاحبه پیامک صادقیان با روزنامه لنگی 90 رو به رو شدم !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
الان نیم ساعته به فکر فرو رفتم !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اومده پیامک گفته : این بالا به پرسپولیس خوش میگذره اون پایین به استقلال چطور ؟!؟! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

من [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ما 4 سال روتون خوابیده بودیم و شماها ته جدول داشتید دستو پا میزدید که نرید دسته یک و اگه همون موقع امداد های غیبی فدراسیون نبود و سیفون لیگ کشیده میشد الان داشتید با گلگهر سیرجان بازی میکردید در دسته یک !!

اما ما هیچوخت همچین حرفی نزدیم تو این 4 سال !!
بعد لنگیا بعد از 1150 روز به مدت دو روز اونم با تفاضل گل و بازی های تعویقی استقلال رفتن صدر برا ما ...

حالا دردناک تر اینه که پیامک صادقیان این حرفو زده ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
به جای اینکه بره مشخای خانوم معلمشو بنویسه تا فردا تو مدرسه چوب تو یه جاهاییش نکنن اومده برا استقلال کری خونده بچه لنگی !!!
باز اون ممد نوری با اون سیبیل های کاریزماتیکش همچین حرفی میریخت بیرون جای تعجب نداشت !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ولی توئی که هنوز امضای قراردادت با لنگ خشک نشده چرا میای شرودینگ میگی ؟!
آلکزاندر شرودینگر (فیزیکدان اتریشی) با این شرودینگی که تو گفتی تنش تو قبر رسما رفت رو ویبره !! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
آخه تو چند ساله تو این فوتبالی که داری درباره استقلال کبیر اظهار نظر میکنی ؟!
هنوز بابا بزرگت موز رو کشف نکرده بود که تاج داشت میتاخت در این مستطیل سبز ! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بدبختی فوتبال ما همینه دیگه طرف دو روزه میاد یه جور جو میگیرتش راه رفتنشو فراموش میکنه !!
بشین سر جات باو [Only Registered And Activated Users Can See Links]

واسه ی منم عجیب بود حرفش . با غش کردن داورا به اینجا رسیدن دو تا بازی هم از ما بیشتر دارن باز ادعا میکنند.
بدبختا اینقدر عقده ای شدن که نمیدونن چی کار کنن.
راستی کسی از زمان بازی معوقه استقلال و ملوان خبری نداره ؟

Bahador~2B
11-11-2013, 13:08
خب یه تولد دیگه.امروز تولد دوستمون داداش تیام عزیز هست.
تولدت مبارک رفیق... :afarin:

Abieteh
11-11-2013, 14:39

شرمنده کردی داش بهادر.خیلی ممنون.چاکرتیممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم ممممممممممم

hamedss
11-11-2013, 19:20

منم تبریک میگم بهت تولدت مبارک باشه رفیق

mahancasi
11-11-2013, 20:02

تولدت مبارک تیام جان
love:: love::love::love::love::love::love::love::love::lo ve::love::love::love::love::love::love::love::love ::love::love::love::love::love::

Abieteh
11-11-2013, 21:34
منم تبریک میگم بهت تولدت مبارک باشه رفیق

چاکرتم داش حامد.شرمنده کردی داداش:flowerysmile:

تولدت مبارک تیام جان
love:: love::love::love::love::love::love::love::love::lo ve::love::love::love::love::love::love::love::love ::love::love::love::love::love::

داش ماهان ممنون که به یادم بودی.چاکرتیم:flowerysmile:

lord7stark
11-12-2013, 00:36
سلام دوستان
خیلی دلم واسه بخش استقلال تنگ شده بود

خلاصه ...
استقلال داری به کـــــــــــــــــجا میری ؟؟؟؟؟؟
جوونای با استعدادتو دادی رفت ... مثل فردین
جوونای که دوست دارن بیان استقلال و استعدادشو دارن نمیگیری مثل ماهان بغدادی لژیونر ایرانی ....

اونووقت میری یه مشت پیر پاتال میگیری که باهاش موزه دوران کهن درست کنی ؟؟؟؟؟
اونم نه بازیکن پیری مثل رضا عنایتی با غیــــــــــــــــــــــر ت که قلبش واسه این تیم و هوادارا میتپه الان فوق العادس
نه مهرداد اولادی " لنگی !!! " امده ام که با استقلال به جام جهانی برسم !!!!!!!" اره ارواح عمت !! تو هم نوری همینو گفتی !!
اینا کین یه مشت پشت خطی بی غیرت که حتی به پیراهن تیم سابقشون خیانت میکنن
قدیما جابجایی بین این دو باشگاه جنگ راه مینداخت !!!
اینا کین اقای فتل و امیر قلعه نویی ؟؟؟؟؟؟؟ فکر چند سال دیگه استقلال و کردی ؟؟؟؟؟ یه مشت پیر که به دقیقه 60 میرسه دیگه راه میرن ....
واقعا حالم داره بهم میخوره.... ... .. .
پیرهن مقدس تیم تن کیا میره .... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

icon
11-12-2013, 07:10
تولدت مبارک تیامlove::love::love::

این قلعه نوعی هم که همش میخواد 30 به بالا رو تو تیم بیاره که نمیتونن بدون. من هنوز دلیل خرید پژمان نوریو نفهمیدم که یهو دیدم عابدینی هم فروخته شد. نظری رو هم بفروشین خودتونو خلاص کنین دیگهki::

H~T
11-12-2013, 13:14

آقا تیام تولدت مبارک.زنده باشی انشاالله:flowerysmile:

Abieteh
11-12-2013, 18:47
تولدت مبارک تیامlove::love::love::

ممنون داداش گلم.لطف کردی:flowerysmile:

آقا تیام تولدت مبارک.زنده باشی انشاالله:flowerysmile:

هدیه خانم خیلی لطف کردی.
ممنونم از همتون :flowerysmile:

Javad_M
11-15-2013, 17:47
سلام به برو بچ عزیز استقلالی

خیلی وقت بود که اینجا نیومده بودم

انشا ا... نیم فصل دوم قهرمانی سال قبل رو تکرار میکنیم البته با پشتیبانی هواداران عزیز

تولد تیام عزیز هم تبریک میگم بهش

hamedss
11-15-2013, 18:37
سلام به برو بچ عزیز استقلالی

خیلی وقت بود که اینجا نیومده بودم

انشا ا... نیم فصل دوم قهرمانی سال قبل رو تکرار میکنیم البته با پشتیبانی هواداران عزیز

به به چه عجبا امیدوارم ایندفه نری غیب کبری انجام بدی و پیشمون بمونی همراهیمون کنی

mahancasi
11-15-2013, 19:09
سلام !
ترکیب تیم رویایی سال آسیا هم اعلام شد که از استقلال دو بازیکن ( حنیف عمران زاده و جواد نکونام) حضور دارند ![Only Registered And Activated Users Can See Links]
یه افتخار بزرگ دیگه واسه اس اس و ایران عزیز ...

اما لنگیا عــــــصن ناراحت نباشن !! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
چون تیم رویایی سال جام ولایت هم اعلام شد و دو بازیکن از پرسپولیس (شیث رضایی و محمد نصرتی) هم تو ترکیب هستند !! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

mahancasi
11-15-2013, 19:12
نکونام نامزد جایزه بهترین بازیکن سال آسیا شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا فهرست نامزدهای بهترین بازیکن سال 2013 را اعلام کرد. جواد نکونام، ستاره تیم ملی ایران و استقلال، ژنگ ژی، کاپیتان گوانگژو اورگراند (چین) و ها دائه سونگ (اف‌سی سئول کره‌جنوبی) نامزدهای دریافت جایزه بهترین‌ بازیکن سال آسیا هستند
کنفدراسیون فوتبال آسیا همه ساله قبل از انتخاب بهترین های فوتبال آسیا تیمی را تحت عنوان « تیم رویایی آسیا» معرفی کرده است و از اهالی فوتبال در سطح این قاره اقدام به نظرسنجی می کند.

حیف که نرفتیم فینال وگرنه صد در صد انتخاب میشد احتمالا یکی از بازیکنای گوانژو بشه

Abieteh
11-16-2013, 02:23

چاکرم داداش.لطف کردی.باز پیشمون بیا.:ohum:

("_")
11-16-2013, 13:44

mahancasi
11-16-2013, 15:34

داداش من دیگه فکر کنم همه بدونن سایت گل یه سایت پرسپولیسیه از اون شایعات عجیب غریبی که برا استقلال درست میکردن اونم درست وقتی که استقلال صدر بود و تقریبا هفته های اخر و حساسیت هاش !!! اگه قرار به سایت باشه من پنجاه تا سایت برات میارم که این از فلانی بهتره و از اینجور چیزا

mahancasi
11-16-2013, 15:36
خبرگزاری فارس اومده یه مصاحبه از خداداد عزیزی در مورد بازی تیم ملی با تایلند گذاشته !
بعد عکسی که برای مصاحبه انتخاب کرده همون عکسیه که خداداد عزیزی 4 نشون میده خخخ

یعنی کامنتاش رو دیدم مُـــردم از خنده !!!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
ملت همه تیم ملی رو ول کردن چسبیدن به 4 نشون دادنش !! [Only Registered And Activated Users Can See Links]
بعد یه لنگیه اومده خیلی شیک انتقاد کرده که چرا عکسی میذارید که 4 نشون بده !!! [Only Registered And Activated Users Can See Links]

("_")
11-16-2013, 20:10
داداش من دیگه فکر کنم همه بدونن سایت گل یه سایت پرسپولیسیه از اون شایعات عجیب غریبی که برا استقلال درست میکردن اونم درست وقتی که استقلال صدر بود و تقریبا هفته های اخر و حساسیت هاش !!! اگه قرار به سایت باشه من پنجاه تا سایت برات میارم که این از فلانی بهتره و از اینجور چیزا

اولا گل 1 سایت معتبره... اینو فک کنم همه میدونن
اصلا حالا نویسنده پرسپولیسی به قول شما
همچین سایتی نمیاد با دادن آمار غلط خودشو خراب کنه که

icon
11-16-2013, 21:03

شما قرمزا دلتون به چیا خوشه ها. اصلا علی دایی بهترین بازیکن تاریخ هم باشه واسه ما مثل مجیدی نمیشه. پس امارتو بردار و برو تو تاپیک تیم خودت.
اینم بدون بازیکن محبوب و خوب واسه ما کسی نیست که آمار و ارقام و رکورداش عالی باشه. بازیکنیه که واسه باشگاه تلاش کنه.
البته علی دایی هم همچین آمارش like نداره :evaa:

mahancasi
11-16-2013, 21:41

برا شماها شاید معتبر باشه برا ما نه !!!! بعدش فکر کنم خیلی وقت پیش خودشو خراب کرده .......پارسال تیتر زده بود پژمان منتظری که سرش تو لاک خودشه همیشه تو تمرین دعوا کرده و .. خیلی هم سروصدا کرد اخرش معلوم شد دروغ بوده اینم امار یکی از سایت ها البته برا ما اینجور چیزا مهم نیست علی کریمی که شد ام الفساد مهدوی کیا بدبخت هم همه دیدن چجور انداختین بیرون علی دایی هم حرف نمیزنم امکان داره غش کنم

- تعداد ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 243

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ = 261

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻠﻬﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 89

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻞ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼل = 98

("_")
11-17-2013, 12:07
برا شماها شاید معتبر باشه برا ما نه !!!! بعدش فکر کنم خیلی وقت پیش خودشو خراب کرده .......پارسال تیتر زده بود پژمان منتظری که سرش تو لاک خودشه همیشه تو تمرین دعوا کرده و .. خیلی هم سروصدا کرد اخرش معلوم شد دروغ بوده اینم امار یکی از سایت ها البته برا ما اینجور چیزا مهم نیست علی کریمی که شد ام الفساد مهدوی کیا بدبخت هم همه دیدن چجور انداختین بیرون علی دایی هم حرف نمیزنم امکان داره غش کنم

- تعداد ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 243

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼﻝ = 261

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻠﻬﺎﯼ ﻋﻠﯽ ﺩﺍﯾﯽ + ﻣﻬﺪﯼ ﻣﻬﺪﻭﯼ ﮐﯿﺎ + ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ = 89

- ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮔﻞ ﻫﺎﯼ ﻓﺮﻫﺎﺩ ﻣﺠﯿﺪﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺳﺘﻘﻼل = 98

اولا 1 جوری میگی فلان شد فلان شد انگار خودتون فرهاد مجیدی رو با تیپ پا ننداختین قطر. تا قبل از فوت مادر قلعه نویی رابطش با استقلال مث سگ گربه نبود. انگار عنایتی رو با تیپ پا ننداختین بیرون.
شما هم 1 بازیکن خیلی خوب داشته باشین که 1 تیم اروپایی بخوادش مطمئنا ترنسفرش میکنید. وگرنه اگه علی دایی تو پرسپولیس میموند که تا الان رکورد تاریخ لیگ برتر دست اون بود. آقای گل جهانههههههههههه واسش افت داره اصلا با فرهاد مجیدی مقایسه شه.
مهدی مهدوی کیا هم جمع زده با اینا. مگه خسرو حیدری هر چند فصل 1 بار گل میزنه؟ اونم مثلا بخواد سانتر کنه که شانسی بره تو گل بولیرام

بعدشم من نیومدم اینجا کل کل کنم. میگم مغلته نکن.میخوام فقط اینو بگم 1 سایت معتبر نمیاد آمار غلط بده

سایتی که رنک 34 ایرانه میاد دروغ تحویل بده

مث این میمونه که تو بگی تو 1 سایت معتبر به من بدی که 1 خبر ضد پرسپولیس نوشته باشه. من بیام بگم نهههههههههههههههههه این سایته معلومه استقلالیه. واسه شماها معتبره واسه ما اصلا معتبر نیست.
اینو یادت باشه سایتی که شایعه بنویسه و آمار غلط بده هیچوقت نمیشه رنک 34 ایران. میشه رنک 340 ایران

حالا تو که خدای آماری 1 سایت معتبر بده برای این آمارایی که اینجا نوشتی :)

mahancasi
11-17-2013, 15:13
خدا پدر مادر تیم ملی مالدیو و سوریه رو بیامرزه که دایی رو کرد اقای گل جهانshikam::-shikam::-

فرهاد هم عزیزم خودش رفت امسال هم که رفت فتل حتی ناراحت بود تو فارس هم خونده بودم حتی گریه کرد مثل کریمی و روباهیان نیست بیفتن به جون همshikam::-shikam::-

برادر من نمیدونم چرا نمیگیری میگم یه اماری ارائه داده معلوم نیست درسته یا نه هر سایتی میاد واسه خودش یکی از این امارها قرار میده هر کدومو بگیم درسته که نمیشه من قبلا از این سایت شایعه های زیادی دیدم یکی دوتا هم نبوده بگیم اتفاقی بوده باشن اصن گیریم درست الان چی رو میخوای ثابت کنی؟؟

sepehrss
11-17-2013, 16:10
من با اینکه استقلالیم ولی قبول دارم که علی دایی بهتر از فرهاد مجیدی بوده و اقای گل جهانه و اسطوره ی نه تنها پرسپولیسیه بلکه اسطوره ی ایرانه

چرا دعوا می کنیم ..چرا بحث می کنیم ...

برای هر تیم و هوادارانش یه بازیکن محبوبه چه بهترین بازیکن ایران باشه چه بدترین الآن هم مجیدی که نه اقای گل جهانه و نه... ولی برای ما محبوبه و تو قلبمونه

برای شما هم همین طور ... چه تیم شما بازیکن اقای گل جهان داشته باشه اروپایی داشته باشه چه بازیکن دسته دویی....

هر تیمی واسه خودش بازیکنای محبوبی داره ....:ghelyon:

("_")
11-17-2013, 17:43
من با اینکه استقلالیم ولی قبول دارم که علی دایی بهتر از فرهاد مجیدی بوده و اقای گل جهانه و اسطوره ی نه تنها پرسپولیسیه بلکه اسطوره ی ایرانه

چرا دعوا می کنیم ..چرا بحث می کنیم ...

برای هر تیم و هوادارانش یه بازیکن محبوبه چه بهترین بازیکن ایران باشه چه بدترین الآن هم مجیدی که نه اقای گل جهانه و نه... ولی برای ما محبوبه و تو قلبمونه

برای شما هم همین طور ... چه تیم شما بازیکن اقای گل جهان داشته باشه اروپایی داشته باشه چه بازیکن دسته دویی....

هر تیمی واسه خودش بازیکنای محبوبی داره ....:ghelyon:

به این میگن هوادار با شعور
کاملا با حرفت مواقفم

اصن گیریم درست الان چی رو میخوای ثابت کنی؟؟

اینکه با گنده کردن مجیدیتون نمیتونید اسطوره های ما رو خراب کنید. زور نزنید

این آخرین پستی بود که تو این تاپیک میدم

sepehrss
11-17-2013, 18:22
کاملا با حرفت مواقفم

اینکه با گنده کردن فرناز مجیدیتون نمیتونید اسطوره های ما رو خراب کنید. زور نزنید

چی میگی عمو دیدم داره گریت در میاد گفتم یه چیزی گفته باشم ارومت کرده باشمki::...................................... ....................

mahancasi
11-17-2013, 18:24
چی میگی عمو دیدم داره گریت در میاد گفتم یه چیزی گفته باشم ارومت کرده باشمki::...................................... ....................

:hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::h ehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::heh ehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe::hehehe:

mahancasi
11-17-2013, 18:28
کاملا با حرفت مواقفم

اینکه با گنده کردن فرناز مجیدیتون نمیتونید اسطوره های ما رو خراب کنید. زور نزنید

نیاز نیست ما اسطوره هاتونو خراب کنیم شما خودتون اینکارو میکنید وقتی با مهدوی کیا اونجور برخورد میکنین که اشکش در میاد علی کریمی که هر روز یه مصاحبه جدید برعلیهش میاد و بدترین القابو بهش میدین علی دایی هم که پارسال با روباه جنگ داشت امسال شده دایه بهتر از مادر

mahancasi
11-17-2013, 23:05
یه کلیپ دیدم در مورد کسر امتیاز از تیم ها و واکنشی که عادل نسبت به کسر امتیاز از پرسپولیس و استقلال نشون داد خیلی برام جالب بود حتما دانلود کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] _5FAdel_5Fast.mov_3Ftsid_3D20131117-134840-36519d47/preview.flv?sId=rjAe4ncDXdWgvUAe

icon
11-18-2013, 14:59
یه کلیپ دیدم در مورد کسر امتیاز از تیم ها و واکنشی که عادل نسبت به کسر امتیاز از پرسپولیس و استقلال نشون داد خیلی برام جالب بود حتما دانلود کنید

[Only Registered And Activated Users Can See Links] _5FAdel_5Fast.mov_3Ftsid_3D20131117-134840-36519d47/preview.flv?sId=rjAe4ncDXdWgvUAe

واقعا کلیپ دردناکی بود.
فقط واسه فردوسی پور یه جمله دارم : اگه میخوای جامعه ی فوتبال رو درست کنی از خودت شروع کن.

mahancasi
11-20-2013, 21:25
صادقــی قبل از بازی با لبنان و 4

Fc Bayern München
11-22-2013, 16:19
یادش بخیر ...
تو بوندسلیگا یه تیم بود و هنوزم هست ...
اسمش چی بود ؟؟؟
شالکه چند چند ؟

:eynak:

42d3e78f26a4b20d412==