PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : >>>>>مهم قدر دانی از مدیران بازنشسته سایت<<<<<<مهم

سدانی ها
08-10-2013, 16:14
با سلام خدمت همه

این جا محل قدر دانی و تشکر از مدیر های بازنشسته سایته که واسه این سایت و انجمن زحمت کشیدن و حالا باید حقوق بازنشستگی بگیرن و تو خونه بخوابن:nishkhand:

هر چه دل تنگت میخواهد بگو
انتقاد،پیشنهاد، و....از این مدیران بازنشسته با اسم اون مدیر

سدانی ها
08-10-2013, 16:16
من به نوبه ی خودم از همشون راضی بودم چه از لحاظ اخلاق چه کار کردن و فعالیت و....................من ازشون راضی بودم ایشالله برای پدر و مادرشون خدا حفظشون کنه و خدا و پدر و مادر ازشون راضی باشن دمشون گرم

parsa real
08-10-2013, 16:29
من باید دست تک تکشونو ببوسم همیشه کارشونو به موقع انجام میدادن هیچ وقت ندیدم حرف زشتی از دهنشون در بیاد و اخلاق و آداب معاشرتشونم 20 بود
همیشه سعی میکردن در اسرع وقت گل ها رو روی سایت بزارن تا کاربرا خوشحال بشن
مگه کسی به این مدیران حقوق میداد؟ نه اونا فقط میخواستن ما کاربرا رو شاد کنن از همشون به نوبه ی خودم تشکر میکنم:-shad

سدانی ها
08-10-2013, 16:37
من باید دست تک تکشونو ببوسم همیشه کارشونو به موقع انجام میدادن هیچ وقت ندیدم حرف زشتی از دهنشون در بیاد و اخلاق و آداب معاشرتشونم 20 بود
مگه کسی به این مدیران حقوق میداد؟ نه اونا فقط میخواستن ما کاربرا رو شاد کنن از همشون به نوبه ی خودم تشکر میکنم:-shad
منم میبوسم تک تک دوتا دستشون رو............

Abdollah 202
08-10-2013, 18:33
منم به نوبه ی خودم از مدیران سابق تشکر میکنم :rose: مخصوصا 0825 :flowerysmile: پسر با ادبی بود و الان ازش خبر ندارم و امیدوارم هر جا که هست موفق باشه .
و تشکر فراوان از بقیه ی مدیران بازنشسته :ohum:

Mohammad
08-11-2013, 02:08
من به نوبه ی خودم از همشون راضی بودم چه از لحاظ اخلاق چه کار کردن و فعالیت و....................من ازشون راضی بودم ایشالله برای پدر و مادرشون خدا حفظشون کنه و خدا و پدر و مادر ازشون راضی باشن دمشون گرم

منم به نوبه ی خودم از مدیران سابق تشکر میکنم :rose: مخصوصا 0825 :flowerysmile: پسر با ادبی بود و الان ازش خبر ندارم و امیدوارم هر جا که هست موفق باشه .
و تشکر فراوان از بقیه ی مدیران بازنشسته :ohum:

ممنون دوستان
انشالله سایت بتونه نسبت به سالهای گذشته بهتر فعالیت داشته باشه . جا داره تشکر ویژه کنم از آقا جعفر (مدیرکل سایت) که در این مدت اجازه مدیریت در بخش ویدئوهای سایت رو به بنده دادن .
با آرزوی بهترین ها برای مدیران محترم و کاربران دربی _ موفق و ورزشکار باشیدroz::

kasra messi
08-11-2013, 10:44
من هم ازشون متشکرم بابت همه کارهاtazim:: و هم انتقاد دارم

یه کم مدیرا مغرور بودن.......................همین خودشونو میگرفتن فکر میکردن شدن رئــــــــیــــــــــــس جـــــــمهــور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ki:::evaa:

سدانی ها
08-11-2013, 10:54
کسری این چه انتقادیه که کردی خجالت نمیکشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا که
حرمت بازنشستگیشون رو بگیر لااقل
درسته گفتم هرچه دل تنگت میخواهد بگو ولی نه اینجوری دیه

Zid@ne
08-11-2013, 13:33
سلام و درود به عزیزان ...
بنده هم تشکر میکنم از همه عزیزان خصوصا آقا جعفر عزیز اول به دلیل اینکه به ما اجازه و فرصت دادن در سایت بزرگ دربی به دوستان دیگه خدمت کنیم و دوم اینکه خود من در این دوران درس های زیادی از ایشون یاد گرفتم و همیشه مدیونش هستم .
پیشاپیش هم به مدیران جدید تبریک میگم و امیدوارم که در کار جدیدشون موفق باشند .
در آینده هم سعی میکنم درغالب کاربر عادی هرکاری از دستم برمیاد برای دربی انجام بدم .
موفق باشید .

و من الله التوفیق .

GOLL
08-11-2013, 14:47
سلام بروبچ گل دربی...
خیلی دوست داشتم بیشتر از این فعالیت داشته باشم اما شرایطش نبود و تصمیم گرفتم انصراف بدم تا یه نفر که بهتر از من میتونه کار کنه بیاد ،همیشه بچه های اینجا بهم دلگرمی میدادن چه اون موقع که ابی و مهدی و سامان و امیر حسین و احمدرضا و عبدالله (وکسایی که اسموشون الان یادم نیست وخاک کف پاشون هم هستم) بودن چه الان که شما ها هستید ،شبها و روزهای خوبی رو با این سایت گذروندم که معمولا شبها وقت داشتم بیام واقعا جو دوستانه ای بود که حتی تو دنیای واقعی هم نمیشد پیداش کرد بارها اینو گفتم...
با باختها و بردهای تیم مون خندیدیم و ناراحت شدیم
بهترین جمله ای که میتونم درباره ی اینجا بگم همون جمله ی هدر سایت هست ،ما که اینجاییم دلیلش فقط فوتباله اساس قوانین فوتبال احترام به هم تیمی و مربی و حریفه ،کسی که احترام و ارزشی برا خودش قائل نباشه دیگران رو چطوری میبینه
اگر این سایت تا الان سرپاست فقط به خاطر احترام هایی که وجود داشته ،امیدوارم همین طور هم بمونه %
فرامشتون نمی کنمlove::
پرواز کن آنگونه که میخواهی وگرنه پروازت میدهند آنگونه که میخواهند،امیدوارم همه راه درست زندگی شون رو پیدا کنند
با آرزوی سلامتی و رادمردی و عزت برای همهroz::

Abdollah 202
08-11-2013, 14:55
چرا همه ی مدیران بازنشسته شدن ؟ :fek konam: خب اگه شما ها هم برین دیگه ما به امید چه کسانی بیایم اینجا ؟ entezar::
من الان دیدم که ، دیگه مدیر نیستین .
از افشین و رضا و ممد و ... هم تشکر میکنم و بدرود مدیران خوب بازنشسته و الحق که برای اینجا خیلی زحمت کشیدین love::
من چون ارسنالی بودم با افشین زیاد حرف میزدم و ارادت خاصی نسبت به افشین داشتم و دارم و مثل داداش بزرگم میمونه از همینجا هم دستشو میبوسم که بعضی وقت ها حرف های قشنگی میزد ... love::

فقط دیگه دور اینجا رو خط نکشین و بازم بیاین . میدونم بعضی هاتون کنکور دارین و ... ولی بازم اینورا بیاین . حداقل نیم ساعت love::

سدانی ها
08-11-2013, 15:41
من با با محمد و علیرضا ، مهرداد ، افشین خان عزیز بعضی مواقع هم سعید(ManUtd)و........ گپ و گفتی میزدیم و لذت میبردیم یادشون بخیر چه روز ها و شب هایی اینجا داشتم
تکرار نشدنیه
از همتون ممنونم که این لحظات را خلق کردید
خداحافظتون:ruunn::aaaa::aaaaaa::rose:cry ing::-om:::de::gozaresh::::::kl:sharmande:

shiv.vandersar
08-13-2013, 13:40
سلام
چرا واسه مدیرای بازنشسته یه رنگ خاص نمیذارن حداقل؟خب خیلی زحمت کشیدن واسه سایت...درسته که زیره اسمشون نوشته شده مدیر بازنشسته...ولی ای کاش یه رنگ خاص هم داشتن...:ghosse:
منم ازشون تشکر میکنم ...بابت همه کاراشونroz:: امیدوارم موفق باشیدroz::

Real.madrid
08-13-2013, 15:19
با سلام.من چند ماهی بیشتر نیست که با این سایت اشنا شدم و خیلی هم این مدیر ها را نمی شناسم ولی می خواستم از تک تک انها برای کار هایی که کردن تشکر کنم:kissss:

puyol 5
08-14-2013, 15:29
داداش سروش دمت گرم فکر خیلی خوبی بود که این تایپیک رو زدی

منم شخصا از همه ی مدیران تشکر میکنم

:kissss:love::roz:::flowerysmile::rose:

David7
08-15-2013, 11:25
سلام خدمت دوستان ... :khelal dandoon:

ما هم شدیم عادی همون طوری که بایدو شاید قبلا میشدیم ... :ohum:

یه تشکر هم از جعفر مدیر کل محترم این سایت که به منو دوستام فرصت داد تا مدیریت بخشی از این مجموعه کوچیکو به عهده بگیریم ... و یه تشکر هم از سروش بابت این کار خوبش ...
و یه تشکر ویژه هم تمامی دوستانی که من اذیتشون کردم حالا چه شوخی بوده یا چه به صورت جدی حلالیت میطبیم ... :rose:

سعی میکنم بازم سر بزنم اونم فقط واسه شعار انجمن دربی (ایجاد دوستی های جدید به بهانه ی یه علاقه ی مشترک) ...

من هم ازشون متشکرم بابت همه کارهاtazim:: و هم انتقاد دارم

یه کم مدیرا مغرور بودن.......................همین خودشونو میگرفتن فکر میکردن شدن رئــــــــیــــــــــــس جـــــــمهــور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ki:::evaa:

مرسی از انتقادی که داشتی ... :ohum: غرور شاید داشتیم ولی تو دربی هیچوقت مغرور نبودیم ... با تشکر ... roz::

amir-97
08-15-2013, 11:51
منم به نوبه ی خودم از همه ی کسایی که زحمت کشیدن و الان دیگه مدیر نیستن تشکر میکنم
آقا مصطفی،آقا محمد،آقا مهدی،آقا مهرداد،آقا افشین،آقا رضا،آقا سعید و آقا ابراهیمو خیلیای دیگه که واسه این سایت خیلی زحمت کشیدن.
انصافا هیچکدوم از مدیرای سایت مغرور نبودن.
همشون بچه های گل و باصفایی هستن
دم همشون گرم:flowerysmile:

shiraz-sport
08-15-2013, 12:23
منم ب نوبه ی خودم از تموم مدیرای سایت ک برای سایت زحمت کشیدن نهایت تشکر رو دارم ایشالله بازم پیشمون باشن و هر جا هستن موفق و پیروز باشن love::

42d3e78f26a4b20d412==