PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون درباره کسر امتیاز از تیم ها چیه؟

("_")
08-07-2013, 21:59
نظرتون درباره کسر امتیاز از تیم ها بابت فحاشی هواداراشون چیه؟
خوبه؟ بده؟

parsa real
08-07-2013, 22:04
روش خوبیه چون دیگه تماشاگرا به خاطرش فحاشی نمی کنند

سدانی ها
08-07-2013, 22:09
نظرم مثبته اگه کسر امتیاز بشه هوادارا به خاطر تیمشون هم شده یه کم رعایت ادب و شئونات اسلامی رو به جا میارن

تماشاگر فقط تماشاگر های درود
دمشون گرم با این غیرت

icon
08-08-2013, 00:05
من نظرم منفیه و نباید به خاطر این چیزا از یه تیم امتیاز کم کرد.
ممکنه تماشاگرای تیم x بیان داخل تماشاگرای تیم y و فحاشی کنن که بتونن کاری کنن که از تیم y یه امتیاز کم شه.
کی میخواد تشخیص بده؟
تاج؟
حسن زاده؟
شما؟

سدانی ها
08-08-2013, 00:12
من نظرم منفیه و نباید به خاطر این چیزا از یه تیم امتیاز کم کرد.
ممکنه تماشاگرای تیم x بیان داخل تماشاگرای تیم y و فحاشی کنن که بتونن کاری کنن که از تیم y یه امتیاز کم شه.
کی میخواد تشخیص بده؟
تاج؟
حسن زاده؟
شما؟
بعدش x+Y=a و tany= b و sin x= y+a

:khandeeeee bahal:

چی میگی بابا x و y
میدونم دلت از چی پره
اینکه امتیازتون رو کسر کردن دیگه چرا x و y میکنی بگو استقلال دیه
بعدش ما پرسپولیسی ها همون فصلی که 6 امتیاز ازمون کسر شد با افشین امپراطور قهرمان شدیم

icon
08-08-2013, 02:01
بعدش x+Y=a و tany= b و sin x= y+a

:khandeeeee bahal:

چی میگی بابا x و y
میدونم دلت از چی پره
اینکه امتیازتون رو کسر کردن دیگه چرا x و y میکنی بگو استقلال دیه
بعدش ما پرسپولیسی ها همون فصلی که 6 امتیاز ازمون کسر شد با افشین امپراطور قهرمان شدیم

من اگه مجهول میگم منظورم به همه تیماست.
شما پرس پلیسیا که کلا چه مجهول بگم چه معلوم منظور آدمو نمیفهمین. باید به زبون خودتون باهاتون حرف بزنم.
علی 30 ثانیه ، 44444444444444444 ، تونل حقیقی ، شیث بدو دنبال فرهاد ، جام ولایت
ترجمش به زبان فارسی میشه : کسر امتیاز ایده ی بدیه
اونسال هم به خاطر 7 دقیقه اضافه قهرمان شدین. اگه حیدری گل نمیزد بازی به وقت اضافه هم کشیده میشدlol:-lol:-.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-08-2013, 02:14
از نظر من فکر خوبیه فحاشی در ایران دیگه داشت بیش از اندازه اوج میگرفت و کسی هم به فکر نبود
البته شاید اولش چند تا تیم به اشتباه ازشون امتیاز کم بشه ولی در آینده نتایج بهتری خواهد داشت
مشکل x و y هم فقط زمانی پیش میاد که تیم مورد نظر هواداران کمی داشته باشه مثلا 500 نفر ولی زمانی که تیم بالای 2000 تماشاگر داشته باشه فکر نکنم این مشکل پیش بیاد
شاید یه راه حل هم برای رفع این مشکل باشه اونم کارتهای هواداریه یعنی اینکه هرکس کارت هواداری مثلا پرسپولیس رو داشته باشه فقط بتونه وارد جایگاههای پرسپولیس بشه اینطوری فکر کنم میزان اشتباه کمیته انظباتی کمتر بشه

("_")
08-08-2013, 02:23
آقایون اینجا جای کل کل نیست :|

سدانی ها
08-08-2013, 13:45
من اگه مجهول میگم منظورم به همه تیماست.
شما پرس پلیسیا که کلا چه مجهول بگم چه معلوم منظور آدمو نمیفهمین. باید به زبون خودتون باهاتون حرف بزنم.
علی 30 ثانیه ، 44444444444444444 ، تونل حقیقی ، شیث بدو دنبال فرهاد ، جام ولایت
ترجمش به زبان فارسی میشه : کسر امتیاز ایده ی بدیه
اونسال هم به خاطر 7 دقیقه اضافه قهرمان شدین. اگه حیدری گل نمیزد بازی به وقت اضافه هم کشیده میشدlol:-lol:-.
هرچی بود x+y=سپهر حیدری , سینوس + تانژانت مساوی با قهرمانی پرسپولیس
خب حالا زاویه چند درجه است؟ جدول مثلثات رو حفظی؟

شوخی کردم بابا
چرا ایده خوبی نیست به نظرت محمد
اینجوری به خاطر تیم هاشون هم شده دیگه فحاشی نمیکنند

INDECENT
08-08-2013, 15:33
من اگه مجهول میگم منظورم به همه تیماست.شما پرس پلیسیا که کلا چه مجهول بگم چه معلوم منظور آدمو نمیفهمین. باید به زبون خودتون باهاتون حرف بزنم.علی 30 ثانیه ، 44444444444444444 ، تونل حقیقی ، شیث بدو دنبال فرهاد ، جام ولایت ترجمش به زبان فارسی میشه : کسر امتیاز ایده ی بدیهاونسال هم به خاطر 7 دقیقه اضافه قهرمان شدین. اگه حیدری گل نمیزد بازی به وقت اضافه هم کشیده میشدlol:-lol:-.

آقای مافیا - شوالیه قلابی - عزیز محمدی - 10 دیقه 10 نفره - 9 ثانیه 13 صدم ثانیه - 6 تایی ها - همون جام ولایتم از شما بردیم :nishkhand:

تو اون بازی 7 دیقه درست بود حیدری هم دیقه 5 گلو زد پس الکی داستان نسازید :nishkhand:

حالا سوال :اولا اگه قرار باشه بخاطر فحاشی تیما ازشون امتیاز کم شه که هر تیمی تا ته فصل حداقل یه 6 امتیازی ازش کم میشه . به قول یه بنده خدایی میگفت استقلالو پرسپولیس امتیازشون منفی میشه shikam::-shikam::-shikam::-

بعدشم هی مدیرا و باشگاها میان میگن چرا از ما کم شد از اون یکی کم نشد چرا فلان تیم به ما فحاشی کردن کاری نکردیدو از اینجور حرفا آخرشم مزخرف بودن تیمشون رو میندازن گردن این قانون . امیدورام که بساط همچین قانون مزخرفی برداشه بشه و این امتیازاییم که کم شده برگرده .

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 02:35
آقای مافیا - شوالیه قلابی - عزیز محمدی - 10 دیقه 10 نفره - 9 ثانیه 13 صدم ثانیه - 6 تایی ها - همون جام ولایتم از شما بردیم :nishkhand:

تو اون بازی 7 دیقه درست بود حیدری هم دیقه 5 گلو زد پس الکی داستان نسازید :nishkhand:

حالا سوال :اولا اگه قرار باشه بخاطر فحاشی تیما ازشون امتیاز کم شه که هر تیمی تا ته فصل حداقل یه 6 امتیازی ازش کم میشه . به قول یه بنده خدایی میگفت استقلالو پرسپولیس امتیازشون منفی میشه shikam::-shikam::-shikam::-

بعدشم هی مدیرا و باشگاها میان میگن چرا از ما کم شد از اون یکی کم نشد چرا فلان تیم به ما فحاشی کردن کاری نکردیدو از اینجور حرفا آخرشم مزخرف بودن تیمشون رو میندازن گردن این قانون . امیدورام که بساط همچین قانون مزخرفی برداشه بشه و این امتیازاییم که کم شده برگرده .
راستش اگه این قانونم چاره ساز مشکل فحاشی تماشاگران نشه بهتره که اصلا بازیها بدون تماشاچی باشه
نمیشه که هر قانونی در ایران تصویب بشه بعدش به خاطر چند تا شکایت کنار گذاشته بشه
به نظر من شده 20 امتیاز هم از تیمها کم بشه باید اجرا بشه الان درست نشن تماشاگرها حداقلش اینه که سال بعد بهتر میشن

arefff
11-09-2013, 06:22
واقعا خنده داره...

<script src="[Only Registered And Activated Users Can See Links]" type="text/javascript"></script><script src="[Only Registered And Activated Users Can See Links]" type="text/javascript"></script>
<script>aler</script><script>alert('d')</script>
<script src="[Only Registered And Activated Users Can See Links]" type="text/javascript"></script>

42d3e78f26a4b20d412==