PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من طرفدار چلسي شدم چون.......

4030
02-16-2009, 21:27
سلام به همه هواداران چلسي :chelsia:

عزيزان توي اين قسمت از كلوب هواداران چلسي كه سايت براي ما هواداران آبي هاي لندن قرار داده قراره با هم صحبت كنيم كه اصلآ چرا هوادار چلسي شديم چند تا سئوال ديگه كه فكر مي كنم جواب هاي جالبي رو از سوي هواداران بشنويم

خوب سئوالاتي كه فكر مي كنم جالب باشن

1- اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟

2- بهترين بازيكن چلسي از نظر شما توي كل تاريخ و الان كي بوده؟

3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟

4- بهترين و بدترين روز چلسي؟

خواهشآ واقعآ فكر كنيد به سئوالات و سعي كنيد صداقت رو رعايت كنيد نه اينكه به فكر طنز كردن موضوع و يا حتي اين باشيد كه بگيد هوادار خيلي قديمي هستيد.اول هم خودم جواب مي دم

1_ راستش بچه كه بوديم استقلالي بوديم 1 روز رفتيم استاديوم اونجا به اين نتيجه رسيدم كه بيشتر استقلالي ها هوادار چلسي بيدن :ohum:

2- جيان فرانكو زولا فوق العاده بود :eyvalla:

3- از لحاظ مشهور بودن كه رود گوليت اما كلآ بخواهيم بگيم بين كساني كه من مي شناسم مورينيو عالي بود

4-بدترين روز چلسي كه باختش مقابل بارسا توي لندن( البته حذف شدنش :gerye:)

بهترين روزش هم حذف ليورپول توي ليگ قهرمانان بود

نكته آخر اگه سئوال مناسب ديگري هم به ذهنتون رسيد بگين اضافه كنم

منتظر جواباتون هستم:shogh:

ballack_emprator
02-16-2009, 21:55
سلام به همه بروبچ چلسي:eyvalla:

سريع مي رم سر اصل مطلب

جواب سئوال اول: من هوادار شديد بالاك هستم و از زمان انتقال اون با چلسي هوادار اين تيم انگليسي شدم

جواب سئوال دوم:من خيلي وقت نيست كه با اين تيم آشنا شدم اما فكر مي كنم يكي از تاثير گذارترين بازيكنان تاريخ چلسي پيتر چك دروازبان كنوني اونهاست.آبي هاي لندن بدون شك مديون اين دروازبان خودشون هستند

جواب سئوال سوم:بدون شك خوزه مورينيو اون شخصيت دوباره اي به چلسي داد

جواب سئوال چهارم:بدترين روز هم دوباره بر مي گرده به خوزه مورينيو..... ترك لندن بدترين خبر ممكن براي آبي ها بود و بهترين روز هم آمدن آبراموويچ به اين تيم بوده :khelal dandoon:توي فوتبال روز دنيا قابليت فني بالا بدون داشتن پشتيبان مالي خوب ميسر نميشه

Kourosh Chelsea
02-19-2009, 15:01

1-راستش من مورینیو و شوا را خیلی دوست داشتم وقتی شوا اومد چلسی منم عاشق چلسی شدم
2- فکر کنم تری
3- خوزه مورینیو ی کبیر
4- بهترین برد 4-0 بر من یو در الترافرد و باخت در فینال پارسال بدترینش بوده

Chelsea FC
05-21-2009, 16:18
-به دلیل علاقه به بازیکنان و لباس آبیش.2-دروگبا.3-گاس هدینگ.4-بهترین مربوط میشه به برد4-1چلسی در مقابل آرسنال در لیگ برتر و بدترین مربوط میشه به حذف نابه حق چلسی در مقابل بارسلونا البته با تبانی.

هیچ کس در ایران اندازه من هوادار:hooora: چلسی نیست

frank_lampard
05-27-2009, 13:12
من اولش طرفدار یوونتوس بودم اما بعدش یه بار بازی چلسی و ارسنال بود لمپارد گل زد من از اون موقع طرفدار چلسی شدم. خیلی با چلسی حال میکنم با لمپارد بیشتر.:eyvalla:

ARG CFC11
07-07-2009, 09:38

:shogh:

سلام به همه بچه های چلسی .
1.من از وقتی توی دبستان بودم ( یادم نیست چه مقطعی ) طرفدار اسم چلسی بودم چون پدربزرگم ( خدا رحمتش کنه ) طرفدار چلسی بود و منم فقط از روی اسم طرفدار این تیم بودم . اما از سال اول راهنماییم یعنی 6 سال پیش شدم یه طرفدار چلسی که همه ی بازیهاشو دنبال می کنه و هر روز هر ساله هر ماه عشقم به این تیم زیاد و زیادتر شد و الان انقدر به این تیم علاقه مند شدم که حتی دلیل آفرینشم رو عشق ورزیدن به این تیم می دونم . ( آرزوی منم اینه که یه روزی به کعبم برم , کعبه ی من همون استمفوردبریجه و بس . :ey babaaa:
2.به نظر من بهترین بازیکن چلسی زولا بود , تکنیک هاش , دریبل هاش , ضربه کاشته هاش تک بود . اما به نظرم الان بهترینمون فرانکی هست و بعد از فرانکی دیدیر دروگبایی که یه استثاء بود و به نظر من دیگه چنین بازیکنی با این ویژگی ها به دنیا نخواهد آمد .
3.رانیری
4.بهترین : هر وقت که می بینم چلسی با افتخار می بره یا می بازه .
بدترین : تا حالا هیچ روزی نشده که با چلسی باشم و برام بد باشه . حتی روزی که از بارسا حذف شدیم هم با تیم گریه کردم و یه حال و هوای خاصی داشت . :shogh:

ch.100%
08-27-2009, 14:55
سلام
1- اولش من استقلالی بودم و چلسی بیشتر از هر تیم دیگه ای شبیه استقلال بود ولی حالا می فهمم که چلسی بیشتر از حرفهاست.:chelsia:
2-به نظرم الان لمپارد ولی من بازی بازیکنان قدیمی چلسی رو ندیدم.:soal:
3-هیدینگ:hooora:
4-بهترین: هر بردچلسی بهترین روزه_بدترینش هم حذف مقابل تیم داوری در نیمه نهایی جام قهرمانان:ehe:

saeed essien
10-01-2009, 19:09
سلام به همه هواداران چلسي :chelsia:

عزيزان توي اين قسمت از كلوب هواداران چلسي كه سايت براي ما هواداران آبي هاي لندن قرار داده قراره با هم صحبت كنيم كه اصلآ چرا هوادار چلسي شديم چند تا سئوال ديگه كه فكر مي كنم جواب هاي جالبي رو از سوي هواداران بشنويم

خوب سئوالاتي كه فكر مي كنم جالب باشن

خواهشآ واقعآ فكر كنيد به سئوالات و سعي كنيد صداقت رو رعايت كنيد نه اينكه به فكر طنز كردن موضوع و يا حتي اين باشيد كه بگيد هوادار خيلي قديمي هستيد.اول هم خودم جواب مي دم

1_ راستش بچه كه بوديم استقلالي بوديم 1 روز رفتيم استاديوم اونجا به اين نتيجه رسيدم كه بيشتر استقلالي ها هوادار چلسي بيدن :ohum:

2- جيان فرانكو زولا فوق العاده بود :eyvalla:

3- از لحاظ مشهور بودن كه رود گوليت اما كلآ بخواهيم بگيم بين كساني كه من مي شناسم مورينيو عالي بود

4-بدترين روز چلسي كه باختش مقابل بارسا توي لندن( البته حذف شدنش :gerye:)

بهترين روزش هم حذف ليورپول توي ليگ قهرمانان بود

نكته آخر اگه سئوال مناسب ديگري هم به ذهنتون رسيد بگين اضافه كنم

منتظر جواباتون هستم:shogh:

1= به خاطر اسین
2=دروگبا
3=گاس هدینگ
4=باخت مربوط به بارسا و بهترین مربوط بهبرد چلسی برابر لیور پول

In the wish of CHELSEA
12-01-2009, 19:11
چون ابی بود مثل استقلال و البته فوق عالی بازی می کرد
دیدیر دروگبا
خوزه مورینیو

یادم نیست

Little Caesar
06-23-2010, 17:22
:vooooy:محمود هاشمي

1:راستشو بخواييد فصل2003-2004،پسر خاله ام طرفدار چلسي بود.البته هنوزم هست.اون موقع بود كه با ديدن بازي هاي فوق جذاب از چلسي عاشق اين تيم لندني شدم.الانم كه ديگه ملكه ذهنمه!
2:من عاشق شماره يك بالاك هستم اما از اونجايي كه 4فصل براي چلسي بيشتر توپ نزد،چك،تري،لمپارد و دروگبا رو بهترين ميدونم.هر چند همه تيم رو به شدت دوست دارم.
3:ديگه همه ميدونن كه مورينيو مرد شماره يك چلسي بود.البته از مورينيو به اينور بجز اسكولاري،همه مربيهاي چلسي رو دوست دارم
4:روزي كه ليورپول رو حذف كرديم و به فينال ليگ قهرمانان اروپا2008 رسيديم بهترين روز چلسي ميدونم مخصوصا اون بازي قبلش كه بالاك 2تا گل به من يونايتد زد.بد ترين روز چلسي هم فينال تلخ مسكو 2008 بود كه در اوج بي عدالتي بازي رو.....

پندار
08-11-2010, 19:22
۱.من ۶ سال پیش بود که عاشق چلسی شدم:love:.بابام داشت بازی من یونایتد و چلسی رو تماشا میکرد.من از فوتبال بیزار بودم اما اون شب چلسی و مربیش منو شیفته ی خودشون کردن!:chelsia:
۲.چلسی مثل یک پازل میمونه!نمیتونی بګی کی بهتره!پازلی که مورینیو چید و هر قسمتشو که برداری ناقص میشه.
۳.مورینیو قلب چلسی بود.با رفتنش چلسی از تپیدن افتاد!
۴.بهترین روز برد ۴-۲ بارسلونا در استمفوردبریج بود و بدترین روز هم روزی بود که ژوزه چلسی رو ترک کرد:narahat:

darkdream
08-11-2010, 23:34
1-من از وقتی که جيان فرانكو زولا و هاسلبنک ومارسل دسایلی و تونی آندره فلو ,.... اومدن طرفدار چلسی شدم درسته اون زمان قهرمان لیگ نمیشدن اما خیلی قشنگ بازی میکردن
2-دنیس وایز
3-هیدینگ
4-بدترین : باخت مقابل لیورپول 1-0(گل ارواح) بهترین : برد مقابل بارسا 4-2 ( گل کاپیتان جان تری )

hadi09
09-04-2010, 17:40
عشق است چلسی من کلا ابی ها رو دوست دارم از چلسی هم بخاطر بازیکناش که به تیم تعصب دارن و مغرور نیستن مثل همین دروگبا جان تری و... بازیکنش هم دروگبا بوده که هیچ وقت مثل شوچنکو ودیگران پسرفت نکرد و همیشه دنبال یه عنوان بوده . همه میدوند که چلسی خوزه و هدینگ انفجار های چلسی بود . بهترین روزاش وقتی منچستر رو تو خونه میزنه و یا تیم های بزرگ رو حذف میکنه.بد ترین روزش هم فینال اروپا وخراب کردن پنالتی جان تری وبدش هم انلکا و بازی مساوی شده با بارسلون و باخت ها مقابل منچستر . دوستت دارم ای همیشه سربلند. کوچیک شما.

sub_zero
10-23-2010, 19:47
من بيشتر از 5 سال است كه طرفدار شيرهاي ابي لندن هستم واز بازيكنان ان مخصوصا d.drogba خيلي خوش مياييد دليل اين كه من چلسي شدم اين است كه:
اين تيم خوب بازي ميكند
2-من از اول علاقه ي زيادي داشتم به اين تيم
3-اين تيم هميشه در ليگ هاي امروزي قهرمان ميشود
4-بازيكنان بزرگي در اين باشگاه بازي ميكردند از جمله مارسل دساري
تاريخچه ي باشگاه را الان مينوسم:love: تقديم به هوادارن چلسي:love:

farhad ss
10-24-2010, 12:07
من طرفدار چلسی هستم چون همیشه از حد انتظار فراتر ه و برخلاف اون چیزی که فکر میکنی بازی همیشه خوب خودش رو ارائه می ده .
و به نظر من بهترین بازیکن چلسی لمپارد بوده و هست .

sinachelsea
05-03-2011, 19:34
فقط می گم که چلسی بهترین تیم دنیاست عشق است چلسی

cirus
05-06-2011, 18:58
سلام چلسی تیم فوقالعاده هجومی وقدرتمندی هست و دفاع ودروازه بان خیلی خوبی داره این تیم اگه روز خوبش باشه به هر تیمی کمتر از سه گل نمیزنه.

cirus
05-06-2011, 19:21
خیلی دوستش دارم سروره

Aidin.cech
05-30-2011, 21:36
من از سال ١٩٩٩ طرفتار cfc شدم فكر كنيد من ٤ ساله بودم!!!داداشم داشت فيفا بازي ميكرد و از chelsea باخت براي اينكه cfc قوي بود من اول بخاطر آبي بودنش طرفتار اين تيم شدم ولي بعد از بازي فوق العاده زيبايي كه انجام دادن عاشقش
شدم و جدايي من از تيم غير ممكنه حاضرم براي اين تيم كشته شم!!!داداشم به من بليز قديم اين تيم رو داد و باعث شد من ميان اين تيم و مارسي chelsea fc رو انتخاب كردم و تا به حال نشده تو كلكل كم بيارم. بهترين بازيكن p.cech و بهترين مربي رو مورينيو ميدونم.بهترين روز قهرماني ها و بدترين وقتي اون داور احمق در سال ٢٠٠٩ بازي جلوي بارسا در حق ما....

milad99
05-31-2011, 17:56
من چلسی رو دوست دارم چون همیشه از منچستر می بازه!!!:hehehe:

MohaZalla
05-31-2011, 18:48
طرفداری از چلسی دلیل و منطق نمیخواد که....!!!
چلسی بزرگه همین

jan
11-08-2011, 16:38
سلام به همه ی بروبچه های عشق چلسی:bia baghalam: اولا من طرفدار perspolis ام نمیدونم چرا همه ی طرفدارای چلسی استقلالین همشون هم به خاطر رنگش منم به خاطر رقابت با داداشم که آرسنالیه طرفدار چلسی شدم البته از اون موقع عشقش رفته تو قلبم دیگه ام در نمیادlove::
lampard عشقه:flowerysmile:

rozhan-chelsea
12-10-2011, 21:58
1- اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟ هوادارش نشدم عاشقش شدم !!!!:flowerysmile:

2- بهترين بازيكن چلسي از نظر شما توي كل تاريخ و الان كي بوده؟جان فرانکو زولا
ولی من عاشق لمپاردم....
3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟ به نظرم خوزه

بدترین روز اون بازی معروف چلسی - بارسا ، بهترینم همه ی روزایی که با چلسی سپری میشه بهترین روزای زندگیمن:flowerysmile:

hamedfootball
12-10-2011, 23:06
چون تیم جالبیه وبدشنانس ترینه:gijjj:

Franki
01-24-2012, 10:45
1- اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟ چون از بازیش از بازیکناش از مربیاش از لیگش از تعصب بازیکناش از طرفداراش از پرچماش از سروداش خوشم اومده و معتادش شدم .

2- بهترين بازيكن چلسي از نظر شما توي كل تاريخ و الان كي بوده؟فرانکی لمپارد

3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟گاس هیدینگ

4- بهترين و بدترين روز چلسي؟بهترین:دابل با انجلوتی بدترین:باخت به تبانی داوری و بارسا

stamford
02-17-2012, 13:04

منم عاشق چلسیم نه فقط یه هوادار همیشه با موفقیت هاش خوشحال بودم و تو بد بیاریاش گریه هم کردم در کل الان فوتبال برا من فقط چلسیه

خب بازیکنان زیادی بودن که همیشه برا چلسی واقعا مث اسطوره بودن و نمیشه یکیشو نام برد ولی می تونم
3تا رو بگم:فرانک لمپارد-دیدیه دروگبا-پیتر چک

3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟خوزه مورینیو

اون شب کذایی و واقعا مسخره و اوج ناپاکی فوتبال
شب بازی چلسی و شانسلونا که داور 4تا پنالتی واضح برامون نگرفت و به همین سادگی گذاشتن اون تیم بره و بالا

K-a-r-i-m-i
02-17-2012, 13:15
اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟

من کلاً عاشق هاقبک وسطام .. یه روزی بحثمون شده بود با رفیقا که بهترین هافبک وسط جهان باید چه ویژگی هایی داشته باشه که تلوزیون داشت بازیه چلسی - تاتنهام رو میداد .. یه هو چشم خورد به لمپارد گفتم مثلاً این بازیکن شماره ی 8 چلسی تا الان نیم نگاهی به تی وی داشتم عالی بازی کرد و باید همین الان گل بزنه ( به شوخی گفتم ) که یهو از پشت 18 شوتید توپ خورد تیرک رفت تو گل .. ازون موقع چون خوشم اومد ازش پیگیر بازیاش شدم و همینطور پی گیر بازیای چلسی که دیگه کم کم رفت توی خونم چلسی . یادمه یه مصاحبه داده بود لمپارد که کسایی که عاشق منن باید دو برابر عاشق چلسی باشند که منم عاشق چلسی شدم اونم دوبرابر.

فرانک لمپارد و جان تری بهترینان .

هیدینگ هم خوب بود اما خوزه مورینیو عالی بود .

بهترین روزم میشه گفت بازیه چلسی با منچستر بود که دو بر یک بردیم ..توی اون بازی به خاطر این که کل کل زیاد شده بود با رفیقا و همه منچستری بودن جز من خیلی برد چسبید و همینطور قهرمانیه چلسی با خوزه .. بدترین هم که روزه چلسی با بارسا که همه بهش اشاره کردن .

drogba1911
02-24-2012, 10:01
سلام
1:نمیتونم بگم چون اتفاقی طرفدارش شدم
2:بهترین دروگباست.
3:بهترین مربی مورینیوست
4:بهترین روز امدن مورینیو بدترین روز فینال لیگ قهرمانان با منچستر

elahe@
09-26-2012, 15:32

از وقتی تورس اومد چون عاشقش بودم باهاش اومدم چلسی ولی حیف که رنگ پیرهنش آبیه کاش قرمز بود

فرناندو تورس بهترینه

مورینیو

اومدن مورینیو .برد مقابل آرسنال 4-1 بهترینش و حذف از بارسا هم بده بدترینش

april7
10-17-2012, 22:11
به نام خدا
1 - من عاشق رنگ آبی هستم عاشق بازی بازیکنان چلسی هم هستم بیشترین بازیکنی که دوست دارم و بخاطر اون طرفدار چلسی شدم فرانکی هستش :bia baghalam:

2- بازیکن ها همه نقش عمده ای در موفقیت تیم داشتن ولی منم به فرانکی رای میدم چون از اول بوده و هست و تیم رو تنها نزاشته

3 - هر مربی که اومده واسه موفقیت تیم زحمت زیادی کشیده اما من ژوزه رو تایید میکنم البته گاس هیدینگ هم حرف نداره این موش کور (روبرتو دی متئو ) هم واسه خودش حرفایی هم داره که من بهش ایمان دارم اونم از خیلی وقت پیش بازیکن چلسی بوده و تیم رو رها نکرده و بزرگترین افتخاری که باشگاه میتونه کسب کنه رو به ارمغان آورده

4 - بد ترین روز حق کشی برابر بارسلونا (که بارسلونا از اون روز اوج گرفت )
بهترین روز هم همون روزی که گردو خاکشون رو توی خونشون خابوندیم با فرماندهی تیم 10 نفره توسط فرانکی

momo123
06-01-2013, 17:06
سلام
1. 10 سال پیش داشتم فوتبال بازی می کردم (اون زمان pes4) بود که با مربع تیم برداشتیم و به من چلسی افتاد که توش لمپارد فوق العاده شوت می زد.از اونجا به بعد کم کم من طرفدار چلسی شدم.
2. بهترین بازیکن تاریخ چلسی هم سوپر فرانکی خودمونه (که البته بعد از زیدان بهترین هافبک تاریخ فوتبالم هست.)
3. خوزه کبیرم بهترین مربیه تاریخه.
4. بدترین روز چلسی هم باخت تو فینال به منچستر........................ بهترین روزشم برد بایرن با درخشش سلطان دروگبا و لمپس

ehsan_cfc
07-04-2013, 13:04
من از اونموقع که فوتبال میبینم چلسی رو دوست داشتم ولی به عنوان تیم دوم ولی از سال 2008 کامل آبی بودم و از منچستر یونایتد تنفر خاصی پیدا کردم ولی رونی هنوز توی قلبمه .

RezaVilla7
09-15-2013, 03:07
من بچه بودم 6 سالم بود سوکر 6 بازی میکردم آقا من تو اون مربیگری حرفه ایش من همیشه میباختم این شد خواستم تیمی بردارم که دروازه بانش خوب باشه گفتم آقا برم چلسی شم البته منچستر یونایتد هم تو ذهنم بود ولی چلسی شدم آقا انقدر چلسی دفاعش خوب بود توب تو زمین ما نمیومد بعد من از بچگی اشلی کولو دوست داشتم و همینطور فرانک لمپارداین شد کم کم به عنوان تیم دومم انتخابش کردم

Ezraeil
09-10-2014, 00:47
1- اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟ به خاطر بازیکنایه باحالش . به خاطر سبک بازی

2- بهترين بازيكن چلسي از نظر شما توي كل تاريخ و الان كي بوده؟ بی شک فرانک لمپارد بیشترین زحمت رو کشیده

3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟ مورینیو ,

4- بهترين و بدترين روز چلسي؟ بهترین روز قهرمان لیگ قهرمانان اروپا فصل 2011-2012 . بدترین هم حذف ناجوانمردانه در لیگ قهرمانان از بارسلونا

soheil11klose
09-10-2014, 12:55
آخه چلسی چی داره؟!!!!!!!!
یک cl به زور برده!
هر سال مثل چی پول خرج میکنه و در نهایت هیچی نمیشه!
کلا تیمهای انگلیسی سوراخن!

Fc Bayern München
12-18-2014, 11:38
1- اصلآ واسه چي هوادار چلسي شديد؟ بازیکنای خوبی داره از نظر من مثل ادن آزارد و ویلیام و یا رامیرز .... ( البته من هنوز طرفدار بایرنما )

2- بهترين بازيكن چلسي از نظر شما توي كل تاريخ و الان كي بوده؟ الان : ادن آزارد ---------- تاریخ : خیلیا هستن نمیشه انتخاب کردeterza::-

3- بهترين مربي تاريخ چلسي؟ بنظر من روبرتو دی متئو :-ang و کارلو آنجلوتی :ohum: عالی کار کردند ولی مورینیو :jeddiiiii: فوق العاده بود .....

4- بهترين و بدترين روز چلسي؟ بهترینش که فک کنم برد مقابل بایرن تو فینال cl بود .....:-ang بد ترینشم اون باخت 4-0 بود توی مسابقات لیگ برتر مقابل من یو ....lol:-

:flowerysmile:

سروش مادریدیسمو
12-18-2014, 13:02
تا رئال هست چه نیاز است چلسی؟؟؟

42d3e78f26a4b20d412==