PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار باشگاه ارسنال

arsen wenger
08-02-2009, 18:53
چهار دقیقه و سه گل

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

در بازی آرسنال و اتلتیکو مادرید در جام امارات آرسنال با دو گل آندری آرشاوین ، تیم حریف را شکست داد تا بازی با نتیجه دو بر یک به سود توپچی ها خاتمه یابد . نکته قابل توجه این است که هر سه گل به فاصله چهار دقیقه زده شدند!
گل اول را آندری آرشاوین در دقیقه 86 روانه دروازه حریف کرد اما در دقیقه 88 پاچیکو گل تساوی را بثمر رساند. البته این پایان ماجرا نبود و باز بازیکن روس آرسنال توانست در دقیقه 90 برای بار دوم دروازه حریف را باز کند.
از نکات قابل توجه بازی میتوان به بازی روسیچکی ، امانوئل ابوئه و کلیچی اشاره کرد که این روزها خبر ساز بودند.
آرسن ونگر در مصاحبه مطبوعاتی خود گفت : « آرشاوین بازیکن بزرگی است ، قطعا او میتواند در فصل پیش رو به ماخیلی کمک کند ، او باهوش و زیرک است . »
وی در مورد روسیچکیگفت : « من از بازگشت او خوشحال هستم اما باید احتیاط کرد ، او به مدت 18 ماه از میادین دور بوده است پس نباید فشار زیادی به وی وارد شود و توقع زیادی داشت »
در مورد جک ویلشر گفت : « او بالغ است ، او نسبت به فصل پیش قدرت بیشتری پیدا کرده است ، او پتانسیل زیادی دارد »

arsen wenger
08-07-2009, 01:34

توپچی ها توانستند در یک بازی زیبا و پر گل تیم رنجرز اسکاتلند را با نتیجه 3 - 0 شکست دهند . توپچی ها برای رسیدن به فینال اتلتیکو مادرید را از پیش رو برداشتند و رنجرز نیز پاریسن ژرمن را شکست داده بود.
در این دیدار جک ویلشر توانست به اعتماد ونگر پاسخ مثبت دهد و دو گل تیمش را به ثمر برساند و دیگر گل را ادواردو به ثمر رساند . گل ها به ترتیب در دقایق 2 و 72 توست ویلشر و در دقیقه 11 ادواردو روانه دروازه حریف کردند.
در این دیدار دو بازیکن جوان دیگر آرسنال به نام های فرن مریدا و سانپز وات نیز به بازی گرفته شدند

arsen wenger
08-07-2009, 01:39

دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد. و حریفهای احتمالی آرسنال مشخص شدند.

طبق قانون جدید یوفا که کمی کار را مشکلتر کرده ، 5 تیم با بیشترین امتیاز باید با 5 تیم با حداقل امتیاز روبرو شوند. بنابراین یقینا آرسنال با تیمهای لیون ، اسپورتیگ لیسبون ، پاناتینایکوس و اشتوتگارد روبرو نخواهد شد.

حریفان آرسنال در این دور یکی از تیمهای فیورنتینای ایتالیا ، اتلتیکو مادرید اسپانیا ، سلتیک اسکاتلند ، اندرلخت بلژیک و تیمیسورا رومانی خواهد بود.

قرعه کشی این دور ، روز جمعه ( فردا ) از ساعت 14.30 به وقت تهران خواهد بود.

arsen wenger
08-07-2009, 01:43
[Only Registered And Activated Users Can See Links](286).jpg

فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال تازه ترین رده بندی تیمهای باشگاهی جهان را اعلام کرد.
در این لیست 350 تیمی که هر ماه منتشر میشود ، توپچی ها با 247 امتیاز ، بالاتر از تیمهایی نظیر رئال مادرید ، یوونتوس ، بایرن مونیخ و میلان ، در رده هفتم این لیست قرار گرفته است. قهرمانی شاختار دونتسک اکراین در جام یوفا و صعود دو پله ای این تیم باعث شد آرسنال نسبت به رده بندی گذشته ، یک پله نزول داشته باشد.

نکته جالب در این لیست ، حضور نداشتن تیمهای ایتالیایی در میان 10 تیم نخست و همچنین برابری امتیاز بارسلونا و منچستر یونایتد در صدر جدول است.

لیست 15 تیم نخست به شرح زیر است:

1. FC Barcelona ----------> 315
1. Manchester United FC ----------> 315
3. Club Estudiantes de ----------> 295
4. Chelsea FC London ----------> 276
5. FC Shakhtyor Donetsk ----------> 257
6. Liverpool FC ----------> 248
7. Arsenal FC London ----------> 247
8. Hamburger SV ----------> 240
9. Grêmio Brasil ----------> 224
10. Cruzeiro Brasil ----------> 221
11. Dinamo Kyiv Ukraina ---------->220
12. Juventus FC Torino ---------->215
13. FC Bayern München ---------->211
14. SV Werder Bremen ----------> 210
15. CA Boca Juniors ---------->210

ibrahim
08-15-2009, 21:13
مربی آرسنال اعتقاد دارد جوانانش می‌توانند قهرمان شوند.

2009/8/14

سایت گل: آرسن ونگر، مربی آرسنال گفته تیم جوانش به بلوغ کافی برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر رسیده است.منچسترسیتی خرج‌های بسیاری داشته و استون ویلا و اورتون هم در فصل‌های گذشته پیشرفتی تدریجی داشته‌اند. کارشناسان می‌گویند به این ترتیب شاید آرسنال نتواند دیگر جایی در میان چهار تیم برتر جزیره داشته باشد.

با این حال ونگر مطمئن است تیم جوانش می‌تواند با چلسی، لیورپول و منچستر یونایتد رقابت کند: «صحبت از قهرمانی لیگ بسیار متهورانه است اما من این تیم را ساخته ام و می‌خواهم با آن نتیجه بگیرم. تیمی با میانگین سنی 22 یا 23 برای نتیجه گرفتن به اندازه کافی بالغ است.اوایل سال جاری گفته می شد ونگر از آرسنال جدا شده و به رئال مادرید خواهد پیوست.

او می‌گوید: «حس کردم اگر به رئال بروم به باورهایم خیانت کرده‌ام. این البته ربطی به رئال مادرید ندارد. من چهار سال پیش پروژه‌ای را در این جا شروع کردم و نمی‌خواستم اکنون که به این مرحله رسیده آن را نیمه‌کاره رها کنم.»
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ibrahim
08-16-2009, 17:44
طبق گزارشات منتشره در روزنامه ها ستاره هلندی رئال مادرید ممکن است درنهایت رهسپار شمال لندن شود.

2009/8/16

سایت گل: سران باشگاه آرسنال در گزارشی اعلام کرده اند که تمایل زیادی نسبت به جذب رافائل فان در فارت، ستاره هلندی رئال ماردید دارند. روزنامه میل روزیکشنبه در گزارشی اعلام کرد که سران آرسنال تلاشی را برای خرید ستاره هلندی رئال آغاز کرده اند و پیشنهادی 7 میلیون یورویی را برای خریداری این ستاره که در رختکن تیم مادریدی جایی ندارد، آماده ارائه نموده اند.

این گزارش حاکی از آن است که این ستاره 26 ساله نیز تمایل زیادی دارد تا به فوتبال انگلستان بپیوندد و شناخت خوبی نیز از باشگاه آرسنال دارد. فان در فارت دراین رابطه گفت:« واقعادوست دارم به انگلستان بروم. تیمهای از کشورهای آلمان، ایتالیا و اسپانیا برای جذب من ابراز تمایل کرده اند. مارتین یول هم از من در خواست کرده که به آژاکس بازگردم ولی هیچ کدام از این پیشنهادات نظر مثبت مرا جلب نکرده است. من می خواهم به لیگ برتر بروم ومی دانم که می خواهم در چه تیمی بازی کنم.»

سران آرسنال در تابستان امسال نتوانستند خرید زیادی انجام دهند و تنها توماس ورمالن را به رختکن تیمشان اضافه کردند. به علاوه امانوئل آدبایور و کولو توره نیز از رختکن این تیم جدا شده اند.البته با این وجود آرسنال رقابتهای فصل جدید را با موفقیت آغاز کرده و شب گذشته در اولین دیدار خود در رقابتهای فصل جدید لیگ برتر با نتیجه قاطع 1-6 مقابل اورتون به پیروزی رسید.
goal.com

blustar
10-16-2009, 17:56
به گزارش روزنامه ديلي ميل،‌ اين تيم لندني اواخر هفته قبل نماينده ويژه خود را روانه بلژيك كرد تا مذاكرات خود را با سران باشگاه اندرلشت بابت «روملو لوكاكو» 16 ساله شروع كند.
به باور آرسن ونگر، سرمربي فرانسوي انگليسي ها، لوكاكو كه سابقه انجام سه بازي در تيم ملي كشورش دارد و يك گل نيز زده است، مي تواند در صورت انتقال به لندن، به مهاجمي همچون روبين فان پرسي 26 تبديل شود.
در اين باره منابع خبري گزارش دادند آرسنالي ها با توجه به قدرت زيادي كه گلزن مذكور دارد، حاضرند رقم قابل توجهي به طرف بلژيكي پرداخت كنند تا لوكاكو كه تا سال 2012 با تيمش قرارداد را از آن خود سازند.

argentina
10-17-2009, 19:29
متشکرم که خبرای خوبی داشتید واسم :love: I Love You

King Kenny
01-16-2010, 03:57

آرسن ونگر باور دارد سسک فابرگاس میتواند خیلی بهتر از وضعیت کنونی خود شود.

پایگاه خبری GunnersTrust : کاپیتان توپچی ها فصل جدید را بسیار پر قدرت آغاز کرد. او در بهترین وضعیت خود در طول 7 فصل حضورش در آرسنال به سر میبرد. مربی توپچی ها اعتقاد دارد کاپیتان تیمش یک استعداد استثنائی و غیر عادی است که هنوز هم میتواند بسیاری از فنون فوتبال را به بازی خود اضافه کند.

" سسک بازیکنی با استعدادی غیرعادی است اما قسمتی از استعداد غیرعادی ، که هرگز از عملکردی که ارائه میدهد خوشحال نیست. خیلی چیزها وجود دارد که میتواند به بازی او اضافه شود زیرا اینگونه بازیکنان همیشه بهترین ها را یاد میگیرند و بدست می اورند.

بعضی اوقات وقتی او کاری انجام میدهد ، شما سریعا احساس میکنید او پیش خود آنالیز کرده است " آه ، کار اشتباهی کردم " و دفعه بعد می بینید که او حرکت درست را انجام داده است. این روشی است که بازیکنان بزرگ با آن بهتر میشوند و منظور این است که خیلی چیزها وجود دارد که او میتواند یاد بگیرد.

امروز او در قویترین موضع دفاعی خود ، در 3 سال گذشته قرار دارد. او در هنگام دویدن بسیار قدرتمند است و پاس های بلند او بسیار محکم تر هستند. او اکنون از پای چپ خود بهتر استفاده میکند.

اما او هنوز میتواند در هوا بهتر از این کار کند. او میتواند روی توپهای هوایی گلزنی کند زیرا وقتی یکبار فرصت خوبی مقابل دروازه بدست می آورید ، شما میتوانید با ضربه سر گلزنی کنید. پای چپ او و ضربات سر ، پس هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که او میتواند به بازی خود اضافه کند. "

منبع
([Only Registered And Activated Users Can See Links])

ibrahim
01-30-2010, 22:12
مدافع باتجربه آرسنال می تواند ستاره باشگاه یونایتد را متوقف کند.

2010/1/30 11:21:00

سایت گل- یکی از حساسترین دیدارهای این هفته رقابتهای لیگ برتر،یکشنبه شب میان دو تیم آرسنال و منچستر یونایتد برگزارمی شود و آرسن ونگر مربی فرانسوی آرسنال مطمئن است که سول کمپل، خرید جدید تیمش می تواند از پس وین رونی بربیاید.
با توجه به اینکه مدافع بلژیکی آرسنال در این دیدار قادر به حضور در زمین مسابقه نخواهد بود، پس حضور ویلیام گالاس و توماس ورمالن در کنار یکدیگر و در زمین مسابقه، تقریبا منتفی است.ونگر در همین راستا در گفتگو با وب سایت رسمی توپچی ها اعلام کرد:« سول کمپل در صورتی که به خوبی بهبود یافته باشد،آماده حضور در زمین مسابقه است. باید امروز روند بهبودش را جویا شوم ولی در صورتی که ورمالن بازی نکند،کمپبل روانه میدان خواهد شد. فکر می کنم که او می تواندرونی را مهار کند.»
وین رونی در رقابتهای این فصل لیگ برتریک فوق ستاره ظاهر شده و در جریان 23 دیداری که یونایتد در این فصل برگزار کرده، به 19 گل رسیده است. ونگر در ادامه صحبتهایش با اشاره به تواناییهای بالای رونی و شامه قوی او در گلزنی ، به تجربه و توان بالای سول کمپبل اشاره کرد و گفت:«کمپبل تجربه زیادی دارد و حضور در چنین بازیهای بزرگی را بسیار دوست دارد. او در صورت لزوم برای تیم به میدان خواهد رفت و تجریباتش در چنین دیدارهای مهمی به کمک تیم خواهد آمد.البته من معتقدم که بیشتراز تمرکز کردن برروی توانایی ها و عملکردهای فردی بازیکنان تیممان ، می بایست برروی عملکرد خوب گروهیمان متمرکز شویم.»

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Catalon
03-26-2010, 22:39
نیکلاس بندتنر، مهاجم دانمارکی آرسنال در صحبتهایی به ارزیابی دیدار حساس تیمش مقابل بارسلونا در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا پرداخته است.
بندتنر در صحبتهایش از لیونل مسی تمجید کرده و او را بهترین بازیکن دنیا می داند . البته در این میان بیان کرده که مسی در دیدار مقابل آرسنال سختی های بیشتری را در مقایسه با بازیهایش در رقابتهای لالیگا متحمل خواهد شد.
بخشی از صحبتهای بندتنر در روزنامه آ.اس منتشر شده که این ستاره دانمارکی در این رابطه گفته:«این امتیاز مثبتی برای ماست که با شیوه ای متفاوت با آنچه در اسپانیا بازی می شود و مسی به آن عادت دارد، بازی می کنیم. مسی فضای کافی برای دریبل کردن و با سرعت حرکت کردن در زمین مسابقه را نخواهد یافت.»
بندتنر معتقد است که هر چند که بارسلونا یکی از مدعیان قهرمانی در این رقابتها و صعود از مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپاست ولی واقعیت ممکن است به نحو دیگری باشد.

این ستاره دانمارکی در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« مسی دیدگاه فوق العاده ای نسبت به بازی دارد و از نظر تکنیکی هم خارق العاده است. کارهایی که او انجام می دهد اصلا ساده نیست و تاثیرگذارترین نکته مسی سرعتی است که از آن بهره می برد ولی نکته سرنوشت ساز برای من این نیست که او در حال حاضر گلهای زیادی را به ثمر می رساند و به نظر من مهمترین نکته این است که او با همکاری های تیمی بازی می کند و بدین ترتیب او به مراتب بهتر از هر حالت دیگری نیز هست.»

Catalon
03-28-2010, 14:51
آرسن ونگر، مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که تیمش از تساوی 1-1 دیدار دیشب مقابل بیرمنگام واقعا ناامید شده است.
این درحالی است که بخش اعظم زمان این بازی با تساوی بدون گل سپری شد، تا اینکه با ورود سمیر نصری، این ستاره فرانسوی توانست در حالی که تنها 10 دقیقه تا پایان بازی باقی بود،گل برتری بازی را به ثمر برساند . ولی کوین فیلیپس، مهاجم بیرمنگام در به تساوی کشیدن بازی موفق شد و بدین ترتیب، ضربه محکمی به ونگر و شاگردانش وارد آورد.
بدین ترتیب توپچی ها با سه امتیاز فاصله نسبت به چلسی در رده سوم جدول قرار گرفته اند.آرسن ونگر در صحبتهایی با اعلام ناامیدی حکمفرما بر تیمش گفت:« بله. چرا که در حالی که تنها یک دقیقه تا پایان بازی باقی مانده بود، ما دو یا سه فرصت خوب برای به ثمر رساندن گل دوم تیممان داشتیم ولی نتوانستیم از این فرصت بهره ببریم.»
او در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که بازی کردن در زمین بیرمنگام کار بسیار سختی بوده است و گفت:« بله بازی کردن در کمپ بیرمنگام بسیار سخت است.» این مربی فرانسوی به رغم این تساوی نسبت به آینده خوشبین است. ونگر در صحبتهایی گفت:« ما تا پایان مبارزه خواهیم کرد. این همان کاری است که می خواهیم انجام دهیم. ما در جریان دیدار شنبه شب ناامیدی بزرگی داشتیم ولی مطمئن باشید که به مبارزه ادامه خواهیم داد.»

alexandre dasilva
04-01-2010, 06:10
تعویض طلایی توپچی ها اعتقاد دارد که هواداران نقش زیادی در جبران دو گل عقب افتادگی داشتند

تئو والکات، مهاجم جوان آرسنال، از هواداران تیم به این دلیل که کمک کردند تا توپچی ها بتوانند دو گل عقب افتادگی شان در مقابل بارسلونا را جبران کنند، تشکر کرد.
در این دیدار ابتدا بارسلونا با دو گل زلاتان که در دقایق ابتدایی نیمه دوم به ثمر رسید، 2-0 از میزبانش پیش افتاد اما گل والکات آرسنال را به بازی بازگرداند و سرانجام فابرگاس در کمتر از هفت دقیقه به پایان بازی از روی نقطه پنالتی کار را به تساوی کشاند.
والکات در مصاحبه با آی تی وی اسپورت گفت:" این بازی هم برای تماشاگران بی طرف و هم برای طرفداران دو تیم، دیدار جذابی بود. ما در نیمه اول بسیار ضعیف بازی کردیم اما تماشاگران به ما کمک کردند تا بتوانیم دو گل عقب ماندگی را جبران کنیم. در نهایت فکر می کنم نتیجه 2-2 عادلانه بود." والکات ناخشنودی اش را از اینکه دقایق بیشتری برای آرسنال به میدان نرفت، ابراز کرد اما گفت که از اینکه توانست به عنوان بازیکن جانشین چنین تاثیری در بازی بگذارد، خوشحال است.
" من همیشه می دانم که وقتی اوضاع خوب پیش نرود، می توانم به بازی بروم و کاری انجام دهم. من از اینکه در چنین بازی مهمی در ترکیب اصلی نبودم، بسیار ناامید شدم اما بسیار فوق العاده بود که به بازی رفتم و نشان دادم که چه کاری می توانم انجام دهم."
این مهاجم جوان اکنون تمام تمرکزش را روی بازی برگشت گذاشته است و معتقد است که آرسنال می تواند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند. " بازی دشواری خواهد بود. آنها طرفداران فوق العاده ای دارند و می توانند توپ را به خوبی در اختیار داشته باشند. اما من معتقدم که اگر بتوانیم یک گل زود هنگام بزنیم، شانس صعود خواهیم داشت."

ibrahim
04-11-2010, 21:45
مربی آرسنال در نظر دارد تا با انجام ریسکی بزرگ، فان پرسی را در جریان دیدار تیمش مقابل تاتنهام روانه میدان سازد

[/URL]

روبین فان پرسی ، ستاره هلندی آرسنال در پی مصدومیتی که درماه نوامبر و در جریان دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل ایتالیا برروی قوزک پایش رخ داد، از میادین ورزشی به دور است و آخرین روزهای مصدومیتش را سپری می کند.

او این روزها در باشگاه آماتور آ.اف.سی آمستردام به تمرین می پردازد و ونگر آماده است تا مهاجم تیمش را با حرکتی ریسکی در دیدار مقابل تاتنهام روانه زمین نماید تا بتواند همچنان در کورس قهرمانی رقابتهای لیگ برتر باقی بماند.

این در حالی است که تعداد زیادی از ستاره های تراز اول آرسنال همچنان مصدوم هستند و ونگر شانس استفاده از سسک فابرگاس ، ویلیام گالاس و آندری آرشاوین را ندارد.

ستاره هلندی آرسنال در طول ماه های اخیر به شدت به تمرین پرداخته و ونگر آماده است که با اندکی ریسک ستاره اش را در ترکیب تیمش روانه میدان کند؛ چرا که با سپاهی از مصدومان در رختکن تیمش مواجه می باشد.

[URL="[Only Registered And Activated Users Can See Links]"]منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links]ونگر و ریسک در مورد فان پرسی&srcURL=[Only Registered And Activated Users Can See Links])

Los Anseleig
04-19-2010, 12:56
جام جم آنلاين: تيم آرسنال عصر يکشنبه با شکست برابر ويگان از کورس قهرماني ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي انگليس خارج شد.
به گزارش ايرنا، در اين ديدار که از هفته سي و پنجم اين رقابت ها برگزار شد، تيم آرسنال در 10 دقيقه پاياني، سه گل از تيم ويگان دريافت کرد تا با نتيجه سه بر دو مغلوب ميزبان خود شود.

"ولکات" در دقيقه 41 و "سيلوستره" در دقيقه 48 براي آرسنال و "واتسون" در دقيقه 80، "برامبل"‌ در دقيقه 89 و " زوگبيا"‌ در دقيقه 90 براي ويگان گلزني کردند.

تا دقايقي ديگر تيم هاي پورتس موث با استون ويلا و ليورپول با وست هام به مصاف هم مي روند تا پرونده هفته سي و پنجم ليگ برتر انگليس به پايان برسد.

هم اکنون تيم چلسي با کسب 77 امتياز در صدر جدول رده بندي ايستاده است و تيم هاي منچستريونايتد و آرسنال به ترتيب با 76 و 71 در رده هاي بعدي قرار دارند.

AlexDelpiero
04-21-2010, 22:57
نصري: بايد به جاي چلسي ما صدرنشين مي‌شديم
خبرگزاري فارس: بازيكن فرانسوي تيم آرسنال گفت: در صورتي كه با بازيكن مصدوم روبرو نمي‌شديم، اكنون به جاي چلسي صدرنشين بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گاردين، سمير نصري اظهار داشت: در فصل جاري آرسنال بيشترين شمار بازيكن مصدوم را در ميان تيم‌هاي ليگ برتري داشت. اگر با چنين مشكلي روبرو نمي شديم، الان در مكان نخست جدول جاي داشتيم.

اين بازيكن 22 ساله عنوان كرد: اين مشكل بزرگ تيم را بسيار آزار داد. هرگاه كه براي جهش به بالاي جدول تلاش كرديم، معضل مصدوميت چندبازيكن تاثيرگذار پيش آمد و جلوي كار تيم را گرفت.

نصري گفت: فاصله داشتن با صدر جدول هر چند ناخوشايند است، اما از يك جهت باعث دلخوشي مي‌شود. با همين نفرات باقيمانده هم توانسيتم به رقابت‌ فشرده با چلسي و منچستر بپردازيم.

نصري در سال 2008 از مارسي خارج شد و به عضويت لندني‌ها در آمد.
آرسنال كه در اين فصل بارها با مصدوميت بازيكناني همچون فان پرسي، گالاس، آرشاوين، روبرو شد، پس از 35 هفته از ليگ برتر با 71 امتياز بعد از چلسي و منچستريونايتد در رده سوم جاي دارد.

AlexDelpiero
04-24-2010, 12:16
درخواست از هواداران تيم لندني
ونگر: آده‌بايور را مسخره نكنيد
خبرگزاري فارس: سرمربي آرسنال از هواداران تيمش درخواست كرد مهاجم منچسترسيتي را به تمسخر نگيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از تلويزيون انگليس، آرسن ونگر اظهار داشت: روز شنبه (امروز) در ليگ برتر پذيراي منچسترسيتي مي‌شويم. از هواداران پرشور و هيجان تيم مي‌خواهم در حين بازي با شعارهاي خود به امانوئل آده‌بايور حمله نكرده و وي را مسخره نكنند.

اين مربي فرانسوي عنوان كرد: آده‌بايور مثل هر بازيكن حرفه‌اي حق انتخاب دارد. او تابستان گذشته ترجيح داد از آرسنال به من‌سيتي، ملحق شود. با اين موضوع نبايد احساسي برخورد كرد و بازيكني مثل او را مورد حمله قرار داد.

آده‌بايور در پايان فصل گذشته با دريافت پيشنهادي قابل توجه از سوي تيم دوم شهر منچستر، آرسنال را ترك كرد. اين حركت باعث ناراحتي تماشاگران حامي تيم لندني شد تا جايي كه پيوسته با سر دادن شعار به هنگام بازي عليه وي، نارضايتي خود را اعلام كردند.
تيم آرسنال امشب در ورزشگاه الامارات ميزبان ياران آده‌بايور است.

AlexDelpiero
04-25-2010, 11:45
تساوي نبرد آرسنال و منچسترسيتي

تساوي بدون گل حاصل نبرد 90 دقيقه اي آرسنال و منچسترسيتي در امارات بود که با شش اخطاري به پايان رسيد.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] تساوي بدون گل حاصل نبرد 90 دقيقه اي آرسنال و منچسترسيتي در امارات بود که با شش اخطاري به پايان رسيد.البته اين بازي به نسبت بازي قبلي دو تيم مسابقه کم دردسرتري بود. آرسنال با اين تساوي رده سومي خود را در ليگ برتر حفظ کرد اما من سيتي که يک بازي کمتر نسبت به تاتنهام داشت به اميد برد در اين بازي عقب افتاده و حضور در پله چهارم به جاي اين تيم بود.
بسياري از حاشيه هاي اين بازي پيرامون امانوئل آده بايور بازيکن سابق آرسنال بود اما روبرتو مانچيني اين بازيکن را نيمکت نشين کرده و در دقيقه 52 او را به جاي پاتريک ويه را وارد زمين کرد.
آرسنال که در اين بازي اندکي بهتر از حريف بود دوبار دروزاه شي گيون را به خطر انداخت و اين پيش از آن بود که اين گلر ايرلندي به دليل شکستگي کتف جاي خود را به نيلسن بدهد.
football3.ir

King Kenny
05-07-2010, 12:44
آرسن ونگر تا سال 2013 در بین توپچیها باقی خواهد ماند...
پس از شایعه پراکنی سایتهای مختلف درمورد آیندهه ونگر در آرسنال پروفسور با امضای قرارداد جدیدی نشان داد که همچنان به توپچیها متعهد است.
قرار داد قبلی ونگر درانتهای فصل اینده به اتمام میرسید وهمین موضوع سبب شده بود تا باشگاههایی نظیر رئال به فکر ارائه پیشنهاد به سرمربی فرانسوی توپچیها بیافتند.
قرار داد جدید مدت حضور ونگر در ارسنال را به 17سال افزایش میدهد که واقعا عددقابل توجهی است .
قراردادی که تقریبا احتمال حضور ونگر در باشگاههای دیگر را به صفر میرساند.همچنین این تمدید قرارداد کمک شایانی را به باشگاه جهت حفظ ستاره های اصلی تیم نظیر فابرگاس و ون پرسی خواهد کرد.
همچنین دستمزد آرسن به رقمی در حدود 5 میلیون پوند درسال افزایش خواهد یافت ولازم بذکراست که وی موافقت خود را بطور شفاهی با تمدید دوساله قراردادش اعلام کرده ومشاورینش درحال مذاکره با باشگاه برسر جزییات قرارداد هستند وبنظر میرسد که این مرد فرانسوی در تابستان قراردادش را بطوررسمی امضا کند.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%B3%D8%A7%D9%84%20%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%20%D8% AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF.)

n_mamali
06-10-2011, 00:41
در حالي که هنوز آينده سسک فابرگاس در باشگاه آرسنال در هاله اي از ابهام قرار دارد اما آندري آرشاوين، مهاجم روس توپچي ها، اعلام کرد که بسياري از آرسنالي ها نگران جدايي اين هافبک اسپانيايي هستند.
این ملی پوش روس اعلام کرد که فابرگاس به همه هم تیمی هایش در پایان فصل هدیه داد اما نگفت که این هدیه به چه دلیل بوده است.
آرشاوین به خبرنگاران گفت:" تنها سسک است که باید تصمیم بگیرد که می ماند یا می رود. در داخل تیم چندان در مورد این موضوع صحبت نمی کنیم؛ فقط بعضی وقت های در مورد آن شوخی می کنیم.
قبل از شروع تعطیلات، فابرگاس به همه بازیکنان هدیه داد. من از او پرسیدم این هدیه برای چیست؟ او گفت هیچی. این نشان می دهد پشت این سکوت یک مسئله ای هست."
فابرگاس علی رغم فصل ناامیدکننده ای که پشت سر گذاشت، همچنان در انتظار پیشنهاد بارسلوناست. باشگاه کاتالانی فصل قبل دو پیشنهاد 30 و 35 میلیون پوندی برای به خدمت گرفتن این ملی پوش اسپانیایی ارائه داد اما آرسنالی ها این پیشنهادها را رد کردند.

42d3e78f26a4b20d412==