PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلوپ شبانه روزی دربی ( کمپ هفتم )

shiv.vandersar
07-29-2013, 13:43
به نام حق

سلام
:nishkhand:

عجب روزگاریه ها،من یعنی میخواستم بی خبری این کمپو بزنم....خدا نخواه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]هی ما نمیخواستیم این کمپو بزنیم...گذاشتنمون تو آممممممپاس که باید حتما تو بزنی...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هی میگم باو انشام اصن خوب نیست...جمله بندیم ضعیفه...ولی دیگه نمیشد کاریش کرد..[Only Registered And Activated Users Can See Links]

.این شد که ما زدیم این کمپ رو...خلاصه خوب یا بد بود به بزرگیتون ببخشید...om::[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پ.ن: خدایی من تو این قضیه موندم چرا کمپ به صفحه 100 که رسید قفلش میکنید که کمپ بعدو بزنید؟نمیشه مثلا تا 200 بره؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در ضمن کسی هم از اسم کمپ ایراد گرفت با من طرفه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

برو بریم ::nishkhand:

لطفا قوانین کمپ هم رعایت کنین :
- بحث فوتبالی ممنوع[Only Registered And Activated Users Can See Links]

- اسپم (در صورت مشاهده رسول پاک میکنه)[Only Registered And Activated Users Can See Links]

- دعوا و جر و مرافه هم اکیدا ممنوع![Only Registered And Activated Users Can See Links]

یه تشکر ویژه هم از مصطفی و نیلوفر و رسول کنم که خیلی کمکم کردن این کمپو بزنم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

نمازو و روزتون هم قبول باشه...سره سفره هاتون ما هم دعا کنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]
امروزم 7/5/92 ساعت 13 :40:nishkhand:
بهتره ساعت و تاریخ داشته باشه:nishkhand:
یا حق

sAmAn.s
07-29-2013, 14:07
خسته نباشید به عنوان اولین نفر تبریک و شاد باش می گم:hooora2::de::hooora2:

فقط اسم انتخابی :soal: .................................................. .............شوخی کردم خیلی خوبه مثل داروخانه شبانه روزی :evaa: :nishkhand:

به هر حال امیدوار تا پایان این تاپیک نه جنگی باشه نه مرگ ومیری و تلفات:morde: و همه با هم دوست باشیم :delgarmi:

icon
07-29-2013, 14:07
کمپ جدید مبارک.
کمپ قبلی که خیلی طول کشید تموم شه. این یکیو زودتر تموم میکنیم.
اسمش هم خوبه. حداقل بهتره از گفتوگوی سیاه و سفید
با آروزی قبولی عبادات در این شب های قدر

lord7stark
07-29-2013, 14:17
من اصلا انتظار نداشتم شما این کمپ رو بزنی !!! :look:
ولی خوشحال شدم که شما زدی ! :death:
اسپم ممنوع !!!!! خوب کل تایپک که اسپمه !!!!
رسوووووول بیا جمش کن !!!!:death:

* روزه و نمازاتون قبول ..!
این شبها همه رو دعا کنید ... :khahesh:

Abdollah 202
07-29-2013, 15:31
با سلام
داروخانه شبانه روزی رو خوب اومدی :khandeeeee bahal: اما جدا از شوخی اسم متفاوتیه و خوبه love:: افرین شیوا :ookk:
خب بنده هم بر خود واجب میدانم که احداث جلد جدیدی از کمپ را به دوستان تبریک و شاد باش عرض کنم و این که امیدوارم احمد هر کجا هست یک زنبور نیشش بزنه تا دیگه ما رو الاف خودش نکنه ...ki::
شیوا هم کمپ زد . تبریک میگم شیوا :yes:
اخرشم از همه ی دست اندر کاران این برنامه تشکر میکنمki::
به نظرم با این حجم اسپم ها در ساعات اولیه ی اخداث کمپ هفتم ، لازم است که نفر جدیدی را برای احداث کمپ هشتم انتخاب کنیم ...
اقا کمپ هشتم رو فردا خودم میزنم:khandeeeee bahal:

shiraz-sport
07-29-2013, 18:46
عهههههههه بالاخره کمپ جدیدو شیوا خانم زد ... تبریک میگم شیوت جون lol:-

خیلی هم خوب منم احداث کمپ جدید رو به دوستان گل دربی تبریک میگم .. roz::

با اسمش هم خیلی حال کردم اسم خوب و متفاوتی گذاشتی ....

پ . ن : شیوا تو ک این همه بهت کمک کردن کمپ جدید و بزنی چرا یکی ب من کمک نکرد من اینکا رو بکنم :daghon:

امیدوارم با زدن این کمپ جدید بچه ها هم از گشادی در بیان ی تکونی ب خودشون بدن تا باز دوباره سایت مثله گذشته رونق داشته باشه ...

دیگه کم کم داره باز های لیگ های مختلف داره شروع میشه بحث ها داغ تر و جدی تر میشه پس بزن بریم ki::

ALIAZIMI9
07-29-2013, 21:12
می گم امپاس رو خوب اومدی توی این انجمن کلا همه هم دیگر رو توی امپاس می گذارند به هر حال هرجوری که بود کمپ جدید هم شروع شد یا همون کلوپ شبانه روزی
با ارزوی قبولی عبادات همه بچه های دربی:jeddiiiii:

INDECENT
07-29-2013, 21:13
باز خوبه سامان یاد داروخونه شبانه روزی افتاد , من که یاد بارو دیسکو و استر/یپ کلوپ افتادم :nishkhand:

R.BAGGIO.10
07-29-2013, 21:14
بازم خوبه رسول به حرف مهدی گوش کرد و برترین متن دهنده رو لایق احداث کمپ کرد آخه اوشکول اینو که ما میدونستیم شیوا میخواد کمپ بزنه دیگه .لا اقل به حرف مهدی گوش میدادی و بهش عمل میکردی. منم این جلد رو به هیچ عنوان تبریک نمیگم و ارزو میکنم اصن دربی برگرده یک ماه قبل تا این کمپم نابود بشه

AlexDelpiero
07-29-2013, 21:19
دانی زچه رو دیده ما میگرید
در ماتم شاه اولیا می گرید
تنها ز غمش اهل زمین گریان نیست
عیسی بفلک از این عزا میگرید
شد کشته بمحراب عبادت حیدر
هر دیده بحال مرتضی می گرید
بـا گفتن “قد قتل” ز جبریل امین
در خلد برین خیر نساء میگرید

-------------

دست های خالی من دخیل دل پاکت
مرا در این شب ها نه به بهای لیاقت ؛ بلکه به رسم رفاقت ؛ اول حلال و بعد دعاکن !
گرنهادى تاج قرانى به سر، يانهادىسر به سجده تاسحر، دل شكست وآمدت اشك بصر، زير لب آهسته نامم ببر. التماس دعا

alexdelpiero_10
07-29-2013, 22:13
به نام حق

سلام

عجب روزگاریه ها،من یعنی میخواستم بی خبری این کمپو بزنم....خدا نخواه !!![Only Registered And Activated Users Can See Links]هی ما نمیخواستیم این کمپو بزنیم...گذاشتنمون تو آممممممپاس که باید حتما تو بزنی...[Only Registered And Activated Users Can See Links]

هی میگم باو انشام اصن خوب نیست...جمله بندیم ضعیفه...ولی دیگه نمیشد کاریش کرد..[Only Registered And Activated Users Can See Links]

.این شد که ما زدیم این کمپ رو...خلاصه خوب یا بد بود به بزرگیتون ببخشید...om::[Only Registered And Activated Users Can See Links]

پ.ن: خدایی من تو این قضیه موندم چرا کمپ به صفحه 100 که رسید قفلش میکنید که کمپ بعدو بزنید؟نمیشه مثلا تا 200 بره؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
در ضمن کسی هم از اسم کمپ ایراد گرفت با من طرفه[Only Registered And Activated Users Can See Links]

برو بریم ::nishkhand:

لطفا قوانین کمپ هم رعایت کنین :
- بحث فوتبالی ممنوع[Only Registered And Activated Users Can See Links]

- اسپم (در صورت مشاهده رسول پاک میکنه)[Only Registered And Activated Users Can See Links]

- دعوا و جر و مرافه هم اکیدا ممنوع![Only Registered And Activated Users Can See Links]

یه تشکر ویژه هم از مصطفی و نیلوفر و رسول کنم که خیلی کمکم کردن این کمپو بزنم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

نمازو و روزتون هم قبول باشه...سره سفره هاتون ما هم دعا کنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]
یا حق

آمپاس؟ که به زور کاری کردن کمپ بزنی !!!!! پس اون روخ خرزوخان بود این متن رو واسه من پ خ کرد؟mas:-

می گم امپاس رو خوب اومدی توی این انجمن کلا همه هم دیگر رو توی امپاس می گذارند به هر حال هرجوری که بود کمپ جدید هم شروع شد یا همون کلوپ شبانه روزی
با ارزوی قبولی عبادات همه بچه های دربی:jeddiiiii:

به قول بابا پنجعلی الکی میگهlol:-

بازم خوبه رسول به حرف مهدی گوش کرد و برترین متن دهنده رو لایق احداث کمپ کرد آخه اوشکول اینو که ما میدونستیم شیوا میخواد کمپ بزنه دیگه .لا اقل به حرف مهدی گوش میدادی و بهش عمل میکردی. منم این جلد رو به هیچ عنوان تبریک نمیگم و ارزو میکنم اصن دربی برگرده یک ماه قبل تا این کمپم نابود بشه

خب من چیکار کنم فکر کنم تو صفحه 86 کمپ قبلی یعنی 14 صفحه قبل از این که کمپ تموم بشه گفتم سر این که کی بزنه بحث نکنین هرکی میخواد بزنه یه متن قشنگ بفرسته تا من انتخاب کنم کی بزنه ولی به جزء شیوا هیشکی نفرستاد همش میومدن تو کمپ میگفتن من میزنم من میزنم ولی از فرستادن متن خبری نبود منم به تنها کسی که متن فرستاده بود گفتم کمپ رو بزنه:nishkhand:

sAmAn.s
07-29-2013, 22:19
آقا اینجا مثل صندوق انتقادات شده eterza::-:chakoshi:eterza::-

خو این کارا چیـــــــــــــــــــــــ ــــــــه؟؟؟؟om::om::
ناسلامتی کمپه نه رینگ بوکس یا صندوق انتقادات پیشنهادات :eynak::eynak:

Abdollah 202
07-29-2013, 22:57
دوستان با توجه به این که قراره دیگه پست اسپم ندیم و اینجا بحث باشه . میخوام واسه شروع بحث یک موضوع رو بگم
با توجه به این که در ماه مبارک رمضان به سر میبریم و اکثر بچه ها روزه دار هستند خواستم یک بحث متنوع رو راه بندازم و امیدوارم مورد استقبال دوستان قرار بگیره و همتون شرکت کنین تو بحث ...
به سوالات زیر پاسخ بدهید ؟
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟:nishkhand:
2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟:evaa:
3- در طول روز زیاد تشنه میشین یا گشنه ؟
4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ ( تجربتونو بگین تا بقیه هم تشنه نشن )
5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟
6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟:evaa:
7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟
8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟

امیدوارم این بحث اولی مورد قبول دوستان قرار بگیره

picaro
07-29-2013, 23:09
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟ ما که همش سریال میبینیم اونم nikita و under the dome
2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟ من روز های زوج میرم ووشو پدرم در میاد از تشنگی
3- در طول روز زیاد تشنه میشین یا گشنه ؟ تشنه
4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ فقط زیر دوش آبسرد آدم راحت میشه
5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟ چرا نگیریم ؟؟
6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟ چه خوب میشد
7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟ صبر

R.BAGGIO.10
07-29-2013, 23:33
به سوالات زیر پاسخ بدهید ؟ الان چرا اینجا علامت سوال داره ؟ mas:- 1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟ 5 تا 7 خواب بعدش سر کار کلا هلاک میشم :ruunn: 2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟ اون دومی تازه خدا نکنه فشارم بیفته اون وقت دستگاه به امون خداست خدا خودش تا حالاشو به خیر گذرونده بقیشم دست خودش :okh: 3- در طول روز زیاد تشنه میشین یا گشنه ؟ تشنه وگرنه گشنگی که مالی نیست البته دو روزه تشنمم نمیشه فقط فشارم میفته :daghighan: 4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ ( تجربتونو بگین تا بقیه هم تشنه نشن ) هیچی فک کنم عادت کردم :ohum: 5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟ کیفی که روزه گرفتن داره نگرفتنش نداره.یعنی نگرفتنش واسه من عذابه.و گرفتنش واقعا میگم لذت :gol: 6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟ خب نه....اگه همش تو زمستون بود که دیگه کیف نمیداد.binam 7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟ درس صبر و هی تا حدودی پرهیز از گناه :mage mishe: 8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟هیچی :mage mishe:

ALIAZIMI9
07-30-2013, 00:11
آقا اینجا مثل صندوق انتقادات شده eterza::-:chakoshi:eterza::-

خو این کارا چیـــــــــــــــــــــــ ــــــــه؟؟؟؟om::om::
ناسلامتی کمپه نه رینگ بوکس یا صندوق انتقادات پیشنهادات :eynak::eynak:

رینگ بوکس رو خوب اومدی بالاخره ادم باید انتقاد کنه اما تا انتقاد می کنه می زنن تو سرش chomagh:aaaa:تو این دوره زمونه کسی جرات انتقاد نداره یا اگه داره اسمش رو پا نامه
نمی نویسه تازه با رایانه ( فارسی را پاس بداریم) چاپ می کنه که کسی با نوع دست خط نفهمه مال کیه وگرنه فرداش اینجوری میان سراغت :death:

دوستان با توجه به این که قراره دیگه پست اسپم ندیم و اینجا بحث باشه . میخوام واسه شروع بحث یک موضوع رو بگم
با توجه به این که در ماه مبارک رمضان به سر میبریم و اکثر بچه ها روزه دار هستند خواستم یک بحث متنوع رو راه بندازم و امیدوارم مورد استقبال دوستان قرار بگیره و همتون شرکت کنین تو بحث ...
به سوالات زیر پاسخ بدهید ؟
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟:nishkhand:

می شینیم پا اینترنت جنگ خان ها بازی می کنیم بعدش هم ساعت 2 می ریم کلاس با اتوبوس ولی دم شهردار اصفهان گرم چه اتوبوسی ساخته
ادم حاضره بره توش واسه 2 ، 3 ساعت بعد تو این گرما بستنی یخی می شه :haaa:
2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟:evaa:

نه بابا ادم پیامبر می گه روزه در هوای گرم جهاد است :death: البته توی این هوا کسی فکر جهاد نیست چون بخارپز می شه:aaaa:

جفتش
4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ ( تجربتونو بگین تا بقیه هم تشنه نشن )

:soal:

5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟

اره
6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟:evaa:

حال نمی ده
7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟

غلبه بر نفس
8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟

هیچی

امیدوارم این بحث اولی مورد قبول دوستان قرار بگیره

sss
07-30-2013, 04:44
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟ من که تاساعت 2 ظهر خوابم بعدش هم میرم مغازمون کمک بابام
2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟ کار میکنم ولی زیر کولر
3- در طول روز زیاد تشنه میشین یا گشنه ؟هیچکدوم
4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ ( تجربتونو بگین تا بقیه هم تشنه نشن ) هر وقت تشنم شد آب میخورم
5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟ نه
6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟ فرقی نداره
7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟صبر-استقامت
8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟من که همیشه از خدا دورم تو ماه رمضون احساس میکنم بیشتراز خدا دور میشم

AmirUtd
07-30-2013, 05:07
اول از همه سلام امیدوارم حالتون خوب باشه ..:chakerim:
دوم با تاخیر تبریک میگم تاپیک جدید رو ..:sigar:
سوم هر چی هست اسمش بهتر از گفتگوی سیاه و سفیده ..:ogh:
چهارم نماز و روزتون هم قبول باشه ..
پنجم امیدوارم این کمپ زود تر از قبلی ها تموم بشه ..
ششم هیچی دیگه !!:nishkhand:
هفتم کاری ندارید ؟؟dallliii
هشتم خداحافظ همگی ..

p.u.n.i.s.h.e.r
07-30-2013, 05:56
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟ سریال و نت
2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟ جلوی کولرki::
3- در طول روز زیاد تشنه میشین یا گشنه ؟ زیر کولر نه گشنگی داره نه تشنگی
4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟ ( تجربتونو بگین تا بقیه هم تشنه نشن ) به راحتی کل روز رو میخوابیم
5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟ چرا که نه؟
6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟ 100%
7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟ زیاد بخوابیم
8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟ خیلی تر

sina acm
07-30-2013, 10:11
اقا منم کمپ شبانه روزی رو تبریک میگم اسم باحالیه ولی من تو امپاس گیر کردم :nishkhand:
وای خدا دیشب عجب خوابی دیدم به خدا از 10000 تا فیلم هالیوودی با کیفیت تر و قشنگ تر بود :nishkhand:
گویا تو این زمانه خواب من قرار بود یه حمله ای بشه خخخخخخ من تند رفتم خونه به پدر و مادرم خبر دادم کله شهر ریخته بودن بیرون همه میگفتن باید سمته جنوب برید تا از موشک ها درامان باشید من گوشیم رو یادم رفته بود بیارم خواستم برگردم برش دارم که بابام نزاشت برم چند دقیقه بعد یه موشک خورد تو کوچمون :scare3:
یعنی یه چی میگم گرافیک فول HD همینجوری رفتیم به سمته جنوب چند نفری هم با ما بودند رویه ماه هم عکسه خفاشه بتمن افتاده بود :eee: مردم هم داشتن میومدند تا فکر کنم پیاده از لاهیجان رسیده بودیم لنگرود:nishkhand: از یه پرستاره پرسیده بودم امن ترین جاه برا رفتن کجاست گفت با بقیه مردم برید به سمت جنوب موشک برعکس شما میاد بعد گفت کسی نمیخواد بمونه به مجروحین کمک کنه ! منم نمیدونم چی گفتم :nishkhand: بعد اخرش مامانم منو از خواب بیدار کرد نزاشت بفهمم چی بود

لامذهب دانلودم نمیشه کرد ببینیم [Only Registered And Activated Users Can See Links] الانم هی اسمون رو نگاه میکنم ببینم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
عجب گرافیکی داشت عجب کیفیتی هنوزم احساس میکنم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

INDECENT
07-30-2013, 10:23
اقا منم کمپ شبانه روزی رو تبریک میگم اسم باحالیه ولی من تو امپاس گیر کردم :nishkhand:
وای خدا دیشب عجب خوابی دیدم به خدا از 10000 تا فیلم هالیوودی با کیفیت تر و قشنگ تر بود :nishkhand:
گویا تو این زمانه خواب من قرار بود یه حمله ای بشه خخخخخخ من تند رفتم خونه به پدر و مادرم خبر دادم کله شهر ریخته بودن بیرون همه میگفتن باید سمته جنوب برید تا از موشک ها درامان باشید من گوشیم رو یادم رفته بود بیارم خواستم برگردم برش دارم که بابام نزاشت برم چند دقیقه بعد یه موشک خورد تو کوچمون :scare3:
یعنی یه چی میگم گرافیک فول HD همینجوری رفتیم به سمته جنوب چند نفری هم با ما بودند رویه ماه هم عکسه خفاشه بتمن افتاده بود :eee: مردم هم داشتن میومدند تا فکر کنم پیاده از لاهیجان رسیده بودیم لنگرود:nishkhand: از یه پرستاره پرسیده بودم امن ترین جاه برا رفتن کجاست گفت با بقیه مردم برید به سمت جنوب موشک برعکس شما میاد بعد گفت کسی نمیخواد بمونه به مجروحین کمک کنه ! منم نمیدونم چی گفتم :nishkhand: بعد اخرش مامانم منو از خواب بیدار کرد نزاشت بفهمم چی بود

لامذهب دانلودم نمیشه کرد ببینیم [Only Registered And Activated Users Can See Links] الانم هی اسمون رو نگاه میکنم ببینم [Only Registered And Activated Users Can See Links]
عجب گرافیکی داشت عجب کیفیتی هنوزم احساس میکنم [Only Registered And Activated Users Can See Links]

گرافیک فول HD ؟! [Only Registered And Activated Users Can See Links] lagh:: منظورت همون کیفیت بود دیگه ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

لابد چشت پرستاررم گرفته بود :hehehe:

همینی که الان تعریف کردیو هر وخت کیفیت ریلیز شده ی BD 720P ش اومد , لینکشو بده ما هم دانلود کنیم :hekolah:

sina acm
07-30-2013, 10:33
گرافیک فول HD ؟! [Only Registered And Activated Users Can See Links] lagh:: منظورت همون کیفیت بود دیگه ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

لابد چشت پرستاررم گرفته بود :hehehe:

همینی که الان تعریف کردیو هر وخت کیفیت ریلیز شده ی BD 720P ش اومد , لینکشو بده ما هم دانلود کنیم :hekolah:

بابا من هنوز تو امپاس بودم نفهمیدم چی گفتم الان که دیدم همه جا ارومه مردم دارن زندگی عادیشون رو میکنند خیالم راحت شد :nishkhand:

مغزم USB نمیخوره وگنه دانلود میکردم میریختم تو فلش :nishkhand:

alexdelpiero_10
07-30-2013, 11:29

این این مدل خواب ها من زیاد دیدم ولی فیلم نامش اینقدر قوی نبود:nishkhand: نپرسیدی نویسندش کی بوده؟:luuugh:

خب اینم امار کمپ قبلی با قهرمانی مشترک mehdi30100 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) و INDECENT ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ki::

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

sAmAn.s
07-30-2013, 12:47
1- از اذان صبح تا اذان مغرب را چگونه می گذرانید ؟
نت . گیم نت

2- شما از اون دسته روزه دارانی هستید که در راحتی مثلا جلوی کولر خوابیدن و هیج جا نرفتن روزه میگیرید یا همرا با این که روزه هستید کار هم میکنید و تشنگی و ... ؟ اون دسته از روزه دارانی که جلوی کولر میان توی نت هستم :yes:

تشنه:aaaaaa::aaaaaa:

4- در طول روز اگه تشنه نمیشین ، چیکار میکنین که تشنه نمیشین ؟
من که تشنه میشم

5- کلا دوست دارید روزه بگیرید یا نه ؟آره

6- دوست داشتید ماه رمضون همیشه تو زمستون میموند ؟
می شه گفت یکی از آرزو هامه
:khahesh::khahesh:

7 - چه درسی از ماه رمضون گرفتین ؟جواب دقیقی ندارم

8- تو ماه رمضون خودت احساس میکنی چقدر به خدا نزدیک شدی ؟مقدار کمی

INDECENT
07-30-2013, 12:48
بابا من هنوز تو امپاس بودم نفهمیدم چی گفتم الان که دیدم همه جا ارومه مردم دارن زندگی عادیشون رو میکنند خیالم راحت شد :nishkhand:

مغزم USB نمیخوره وگنه دانلود میکردم میریختم تو فلش :nishkhand:

مغز منم کابل HDMI نمیخوره :aaaa: هارد مغزمم 20 گیگه :aaaa:

خب اینم امار کمپ قبلی با قهرمانی مشترک mehdi30100 و INDECENT ki::

هی میخواستم تو کمپ قبلی یه کامنت دیگه بدم ولی یه نیرویی هی جلومو میگرفت , دم اون نیرو گرم وگرنه الان به تنهایی شده بودم نامبر وان الافای کمپ قبلی :hehehe:

레자
07-30-2013, 13:01
سلام ...سلام...ما از قافله جاموندیم...انصافا هرکی پیشنهاداین اسمو داده دستش درد نکنه...خیلی برازنده ی چنین تاپیکه (کلوپ شبانه)

ALIAZIMI9
07-30-2013, 13:20
خوب می گم به نظر من به رسول بگیم بیاد هی اسپم بده این کلوپ زودتر تموم بشه :evaa:

ولی مثل کمپ قبل دیگه صفحه ی 89 تمومش نکنید بگذارید قشنگ 100 صفحه بشه بعدا تموم می شه
کمپ بعدی رو شروع می کنیم
نمی دونم چرا همه اینقدر عجله دارید کمپ شروع کنید بگو خب lol:-

shiv.vandersar
07-30-2013, 13:49
وای چه خبره...اینطوری پیش بره که کمپم دو روز دیگه تمومه:ajibeee::aaaaaa::ehe:
راستی در مورد اسم کمپ هم پیشنهاد نیلوفر بود:death:من از این عرضه ها ندارمki:::sad:

رسول خدایی تو کمپ قبلی اون همه پست دادی تو؟:ajibeee:
این کمپ تا صفحه 200 میره نه 100:ehe:

mehdi30100
07-30-2013, 16:29
عاقا سلامو درود................مباراکا باشه...........من حق آبو گل داشتم نذاشتین بزنم....dallliii
چرا نوشتین کلوپ؟؟؟؟درستش میشه کلاب.....سواد هم چیز خوبیست.mas:-

سینا احتمالا قسمت چهارم بتمن تو خواب بهت الهام شده :ahaaaaaa:

sina acm
07-30-2013, 17:49
عاقا سلامو درود................مباراکا باشه...........من حق آبو گل داشتم نذاشتین بزنم....dallliii
چرا نوشتین کلوپ؟؟؟؟درستش میشه کلاب.....سواد هم چیز خوبیست.mas:-

سینا احتمالا قسمت چهارم بتمن تو خواب بهت الهام شده :ahaaaaaa:

اقا من همین الان یه چیزی کشف کردم اگه شام زیاد اش بخورید یا هر چیزه دیگه این طوری میشه :ahaaaaaa:

اونایی که میخوان از خوابشون لذت ببرن اونایی که حوصله دانلود فیلم رو ندارن شام زیاد بخورن هرچی بیشتر بهتر

فیلماش همه 1600 در 900 هستش خیلی باحاله نمیفهمی کی صبح میشه lol:- تازه 3D هم هست هیجان هم داره :jeddiiiii:

shiv.vandersar
07-30-2013, 22:22
چه سریع رسیدیم به ص 3 همینطور ادامه بدیم فکر کنم به 1 هفته هم برسه ..
ولی هر چی هست بهتر از کمپ قبلی بود 3 سال طول کشید تا تموم شد ..
این کمپ الان باید اخراش باشه...:nishkhand:
کمپ قبلی نزدیک 60 صفحه فقط ازش حذف شد وقتی میخواستن ورژن سایتو عوض کنن:nishkhand:

ALIAZIMI9
07-30-2013, 22:24
وای چه خبره...اینطوری پیش بره که کمپم دو روز دیگه تمومه:ajibeee::aaaaaa::ehe:
راستی در مورد اسم کمپ هم پیشنهاد نیلوفر بود:death:من از این عرضه ها ندارمki:::sad:

رسول خدایی تو کمپ قبلی اون همه پست دادی تو؟:ajibeee:
این کمپ تا صفحه 200 میره نه 100:ehe:

mas:-ببینیم تا صفحه 200 می ره یا نه فکر کنم تا 100 هم نرسه !!!:ahaaaaaa:

mehdi30100
07-31-2013, 11:26
این کمپ الان باید اخراش باشه...:nishkhand:
کمپ قبلی نزدیک 60 صفحه فقط ازش حذف شد وقتی میخواستن ورژن سایتو عوض کنن:nishkhand:

بقیشم به بهونه ی اسپم پاک کردن بعضی اشخاصdallliiiبخوای حساب کنی کمپ قبلی 200 صفحه ای بود
lol:-

shiraz-sport
07-31-2013, 11:28
عه من هی دارم پیشرفت میکنم lol:- دفعه قبلی تو کمپ ششم شده بودم حالا مقام چهارم رو تو اسپم دادن ب دست اوردم همیطوری پیش بره تو این کمپ مقام اول به دست میارم :nishkhand:

بچه ها هی کم کم دارن جون میگرن هی میان اسپم میدن بعدش ذوق مرگ میشن ki::

فقط یه چی میخواسم بگم ...
تولد تولد تولدم مبارک :daghon: دیروز تولدم بود :shogh:

INDECENT
07-31-2013, 12:11
پس کیک من کو ؟ :-ang

تولدتم تبریک میگم :hekolah:

AmirUtd
07-31-2013, 17:09
عه من هی دارم پیشرفت میکنم lol:- دفعه قبلی تو کمپ ششم شده بودم حالا مقام چهارم رو تو اسپم دادن ب دست اوردم همیطوری پیش بره تو این کمپ مقام اول به دست میارم :nishkhand:

بچه ها هی کم کم دارن جون میگرن هی میان اسپم میدن بعدش ذوق مرگ میشن ki::

فقط یه چی میخواسم بگم ...
تولد تولد تولدم مبارک :daghon: دیروز تولدم بود :shogh:

داداش ببخشید اتفاقا خودمم یادم بود ولی نمیدونم چی شد یادم رفت !!:eee:
ولی در کل عیبی نداره تولدت مبارک ایشالا 20000 ساله شی ..ki::

ALIAZIMI9
07-31-2013, 18:04
2000 سال نه بابا بگو 20000 سال بازم کمه اصلا فکر کنم به عمر خدا هم قد نده :nishkhand:

ان شاالله 2000 سال دیگه که هیچ کی نیست به نتیجت وصیت کن اینجا به نام تو تایپ کنه اول بشی:eee:

shiraz-sport
08-01-2013, 01:31
پس کیک من کو ؟ :-ang

تولدتم تبریک میگم :hekolah:

والو دیگه دقیقا افتاد تو شهادت امام علی کیک نخریدیم ک بهت بدم ki::
همه ماچم کردن شومو هم بیو ماچم کن اخه میگن وقتی ی سید ماچت کنه انگار کل دنیا رو بهت دادن lol:-:gol:

مرسی از تموم کسایی ک بهم تبریک گفتن دست گلتون درد نکنه love:: لطف کردین دوستون دارم :gol:heee::

AmirUtd
08-01-2013, 04:57
2000 سال نه بابا بگو 20000 سال بازم کمه اصلا فکر کنم به عمر خدا هم قد نده :nishkhand:

ان شاالله 2000 سال دیگه که هیچ کی نیست به نتیجت وصیت کن اینجا به نام تو تایپ کنه اول بشی:eee:

چرا داداش فکر کنم اون که 2000 سال عمر کنه دایناسور هست
ولی بد بخت ها نسل شون منقرض شده ..ki::

INDECENT
08-01-2013, 10:24
والو دیگه دقیقا افتاد تو شهادت امام علی کیک نخریدیم ک بهت بدم ki::
همه ماچم کردن شومو هم بیو ماچم کن اخه میگن وقتی ی سید ماچت کنه انگار کل دنیا رو بهت دادن lol:-:gol:

مرسی از تموم کسایی ک بهم تبریک گفتن دست گلتون درد نکنه love:: لطف کردین دوستون دارم :gol:heee::

قربون شانست برم
lagh::

عزیزم بقیه ماچت کردن تا با یه ماچ خرت کنن (
:evaa: ) بهت کادو ندن , ولی من نیمده بودم که بهت کادو بدم که حالا به جاش ماچت کنم , من اومده بودم کیک بخورم , پس پاشو یه حرکتی بزن
:sigar:

David7
08-01-2013, 14:23
سلام خدمت بروبچ انجمن ... :flowerysmile:

اومدم بگم منم رفتنی شدم ... البته دلیلم کاملا شخصی ...
اگه حل شد ممکنه بازم سر بزنم ولی به عنوان یه کاربر عادی ... :shogh:

تو انجمن ممکنه خیلی ها از دستم ناراحت شده باشن به خیلی ها بی مورد گیر دادم نمیدونم کلی چیز دیگه هست که شاید نشه گفت البته حالا هم که رفتم خیلی ها خوش حال میشن ...

حلالم کنید و این که موفق باشید ... roz::

INDECENT
08-03-2013, 11:53
به به چه کمپ خلوت و ساکتی :ey babaaa::sleeping:
آقا دعوائی چیزی راه بندازید یکم هیجان پیدا کنه این تاپیک :/danclay_;;:/danc

نوع دعوا و اینکه سر چی باشه رو تو بگو , من خودم راش میندازمو کشش میدم :nishkhand:

sAmAn.s
08-03-2013, 12:08
نوع دعوا و اینکه سر چی باشه رو تو بگو , من خودم راش میندازمو کشش میدم :nishkhand:
منو توی این جور آمپاس ها نگذارید om::eterza::-:chakoshi::chi migi:

edin
08-03-2013, 22:26
سلام میدونم دیر اومدم ولی دیگه باید می اومدم تبریک می گفتم این کمپ رو آخه شیوا از بس گفت دیگه منم گفتم دلش رو نشکونم بیام تبریک بگمki::
در ضمن اسم کمپ هم خیلی قشنگه......:whistle3:

AmirUtd
08-04-2013, 03:05
چیتوز کجایی خبری ازت نیس؟؟؟؟:death:

راست میگی ها خبری از عبدالله نیست ..:fek konam:

سدانی ها
08-04-2013, 16:37
عبدالله یه کم ...........شده هنوز تا اطلاع ثانوی دیر دیر میاد سایت
خیلی براش ناراحت شدم:aaaa:crying::-

king123
08-05-2013, 10:20
میگن چیتوز رو افراد ناشناس افغانی دزدیدن تا تو افغانستانهماز قابلیتهاش استفاده کنند!:evaa::evaa:
منم کمپ جدید رو تبریک میگم

AmirUtd
08-05-2013, 12:42
یه طوری گفتید تو یه روز به صفحه 200 برسه گفتم جته ..
در صورتی که در حال حاضر اینجا پشه هم پر نمیزنه چه برسه به شماها ..ki::

Abdollah 202
08-05-2013, 22:22
چیتوز کجایی خبری ازت نیس؟؟؟؟:death:
ما که هستیم دادو :nishkhand:

راست میگی ها خبری از عبدالله نیست ..:fek konam:
نه هستم که :nishkhand:
بینم تو چرا اینطوری شدی ؟ چرا رنگت پریده ؟:aaaaaa: چه کار کردی با خودت جوون ؟ :nishkhand:

عبدالله یه کم ...........شده هنوز تا اطلاع ثانوی دیر دیر میاد سایت
خیلی براش ناراحت شدم:aaaa:crying::-
ممنون سروش جان
دیگه خوب شدم میام :ohum:

میگن چیتوز رو افراد ناشناس افغانی دزدیدن تا تو افغانستانهماز قابلیتهاش استفاده کنند!:evaa::evaa:
منم کمپ جدید رو تبریک میگم
دهنت سرویس :luuugh: یاشاسین چیتوز :evaa:
-----
دوستان یکم حالم از لحاظ روحی بد بود که نمیتونستم بیام دربی و الانم که ترم تابستون برداشتم و در نتیجه باز هم کمتر میام دربی :evaa:
در انتها هم از دوستانی که ابراز محبت :luuugh: کردند ، سپاسگذارم ....
فقط یک سوال . این امیر چرا محروم شد ؟ جعفر ببخششششش :aaaaaa:

sAmAn.s
08-05-2013, 22:31

بینم تو چرا اینطوری شدی ؟ چرا رنگت پریده ؟:aaaaaa: چه کار کردی با خودت جوون ؟ :nishkhand:

ممنون سروش جان

-----
دوستان یکم حالم از لحاظ روحی بد بود که نمیتونستم بیام دربی و الانم که ترم تابستون برداشتم و در نتیجه باز هم کمتر میام دربی :evaa:

سلام خوش برگشتید :bia baghalam::bia baghalam: توی ترم تابستان هم موفق بشید :daghighan::bia baghalam:اما جز آقا امیر آقا سینا هم بلاک شده :daghon::daghon: من هم درخواست ببخشش از مدیران رو دارم

mehdi30100
08-06-2013, 11:43

ممنون سروش جان

-----

بخاطر ایجاد تاپیک های پی در پی و بی موضوع 2 روز محروم شده.....ki::
:death:تو روح هم داشتیو ما نمیدونستیم؟؟؟؟

shiv.vandersar
08-06-2013, 20:37
سلام
بچه ها من یه امروز رو پشت کامپیوتر ننشستم...حالا روشن کردم صفحه دسکتاپ اومد بالا...بعد خیلی عریض شده بود...به هیچی هم دست نزدم...اصن یه طوری شده...میدونید مشکل از چیه؟:daghon:think::

AmirUtd
08-08-2013, 01:39
سلام دوباره به بروبچ گل دربی ..
واقعا دستتون درد نکنه مخصوصا عبدالله جان و سامان که تونستن من و به حالت
اولم برگردونن lagh:::hekolah:واقعا مرسی ..

sina acm
08-12-2013, 01:41
خدایی خیلی نامردیه !

الان اگه فوتبال قهرمان اسیا میشد همه میریختند تو خیابون

ولی این به کنار حتی تو بیشتر سایت ها هیچی از قهرمانی تیم ملی بسکتبال تو اسیا نزده ! :soal:

دمشون گرم برایه سومین بار ایران قهرمان اسیا شد

DanielBahrami
08-12-2013, 18:56
واقعا راست میگی . من که خودم تو خوزستانم میبینم کلی جوان هستند که عالی بسکتبال بازی میکنند ولی میگن وقتی رفتن سرغ یه باشگاه اهوازی اصلا تحویلشون نگرفتن چون میگن پول نداریم . حالا تو این لیگ برتر فوتبال فقط 2 تا تیم سالی بیشتر از 30 میلیارد خرج میکنند و از وزارت ورزش هم پول میگرن آخرش هم وزارت و هم این دو باشگاه میگن پول نداریم . :chakoshi:شیطونه میگه برم سراغشون chomaghاینجوریبشون کنم .

amir-97
08-14-2013, 19:52
هه هه
سلام به دوستای قدیمی و جدید
عجب بی معرفتی هستین شماها
یه نفر حتی پیام نداد ک زنده ایم مردی؟؟؟
هی روزگار....
بکس قدیم هنوز زنده این شماهاmas:-؟؟:crazy:

shiv.vandersar
08-15-2013, 02:21
من سرم تو کار خودم بود داشتم خوندن نوشتن یاد می گرفنم

که یه روزی یه دختری رو دیدم

اون این شکلی بود

ما با هم دوست شدیم و اوقات خیلی خوبی باهم داشتیم

من اونقدر دوسش داشتم که بهش هر چند وقت کادو میدادم

وقتی اون هدیه رو باز می کرد و از کادوم خوشش میومد اینجوری ذوق می کردم

در کنارش احساس خوشبختی و غرور می کردم

ما تقریبا همه شب ها با هم در حال گفتگو بودیم

همه اطرافیان بهمون حسودیشون میشد و اینجوری نگامون می کردن !

همه چی خوب و عالی بود حتی فکر می کردم خوشبخت ترین آدم رو زمین هستم

اما وقتی روز عشق (ولنتاین) شد ..

یواشکی تعقیبش کردم و دیدم که اون گلی رو به یه پسره دیگه داد ..

نمی خواستم باور کنم ..

من اینجوری شدم

و همچنان اینجوری بودم ..

کم کم داشتم فراموشش می کردم

..

بله .. من موفق شدم ..

آخرش تونستم اون دختر رو فراموش کنم

mas:-

AlexDelpiero
08-15-2013, 14:42
^^^^^^^^^
- اسپم و تکراری ! :whistle3:
- از اول تابستون زدم تو کار PES2013 ! اوایل با این اون بالاخص داداشم بازی می کردم که اونم از بس باخت و نیجه های عجیب غریب گرفت و انواع و اقسام گل از ووچنیچ خورد کشید کنار ! یواش یواش زدیم تو کار کاپ زدن ! Konami ، World Cup ، Euro و CL ! تقریبا هر کدومو چند دوری زدم ! دیگه از اون هم خسته شدم ! و زدم تو کار مستر !
یووه رو ورداشتم و الان OA بازیکنا به طرز جالبی فراوان شده !
لیست :
بوفون 97 - کیلینی 99 - بونوچی 95
بارزالی ( فروختمش - سنش زیاد بود ) - کاسرس 94 - اگبونا 98 - اسونسون 84 - ساخو 89 - پیرلو ( افت کرده شده 90 ) - لیخشتاینر 94
مارکیزیو 100 - پوگبا 104 - ویدال 103 - آسامواه 103 - جووینکو 99 - رحیم استرلینگ 94
ولبک 92 - توز 91 - مسی 108 - نیانگ 93
lol:-
قشنگ تیما رو از دم تیغ می گذرونیم ! با یک میلیون و 400 دارایی خالص تو فصل 2016 - 2015 ! حریف نبود !:juventus:
- وقت کمه ! والا حرف واسه ردن زیاد داشتم امروز استثنائا ! :daghon:

picaro
08-16-2013, 03:25
بچه ها من بعد از یه مدت کوتاهی اومدم ببخشید نبودم یه مشکلاتی گریبان گیر ما شده بود و الان هم خوش حالم که باز میتونم بیام و به سایت سر بزنم

ibrahim
08-19-2013, 19:22
اغا خانم پیر جوان همه سلام:دی امیدوارم خوب باشین:دی
همه جدید هستن/ یعنی من قدیمی شدماا:)) خیلی وقته سرنزدم
وقت نمیشه ، موقعیتش هست بیام امکاناتش نیست:(
از الان بیشتر میام:)
عشقم رسول اینجاها نیست عایا:))
له له دربی بودم ی زمانی:((
الانم از جزیره قشم هستم
اغا خانم کسی سیسمونی خواست درخدمتم
بازم میام

AlexDelpiero
09-01-2013, 22:21
ابی پست بده کمپ میخوابه ! این قضیه قبلا هم اتفاق افتاده و عجیب نیست !
بقیه هم مث اینکه دستاشون تو گچه یا مخشون آکبنده !
قبلا تو سر و کله هم میزدین ! بلوف می زدین و خلاصه یه زری زده می شد !
از اسپمرهای محترم ؛ رسول ، احمدرضا ، ممد ایکیوسان ، مرتضی متاهله ، امیر 97 ، مصطفی مخاطب خاص ، و بقیه دوستان تقاضا داریم اعلام حضور کنند ! اگر نه منتظر برخورد تند اینجانب ابشند ! بهتره اعلام برائت کنید تا ... !
و من الله توفیق ! :nishkhand:
پ . ن : برد تیم محبوب و دوست داشتنی لیورپول ماقبل شیطونکا رو به همه هواداران لیورپول و مخالفان شیطونکا تبریک عرض می کنیم ! :khelal dandoon:

shiv.vandersar
09-01-2013, 22:38
ابی پست بده کمپ میخوابه ! این قضیه قبلا هم اتفاق افتاده و عجیب نیست !
بقیه هم مث اینکه دستاشون تو گچه یا مخشون آکبنده !
قبلا تو سر و کله هم میزدین ! بلوف می زدین و خلاصه یه زری زده می شد !
از اسپمرهای محترم ؛ رسول ، احمدرضا ، ممد ایکیوسان ، مرتضی متاهله ، امیر 97 ، مصطفی مخاطب خاص ، و بقیه دوستان تقاضا داریم اعلام حضور کنند ! اگر نه منتظر برخورد تند اینجانب ابشند ! بهتره اعلام برائت کنید تا ... !
و من الله توفیق ! :nishkhand:
پ . ن : برد تیم محبوب و دوست داشتنی لیورپول ماقبل شیطونکا رو به همه هواداران لیورپول و مخالفان شیطونکا تبریک عرض می کنیم ! :khelal dandoon:
بحث فوتبالی نداشتیم اینجاهاentezar::
حالا من باز کاری ندارم..شما مدیرید...ولی خو منم منچستریم...:daghon:بازی تو دست منچستر بود...تو دقه سه گلو زد لیورdallliii
پ.ن: چرا اینجا اینقد خلوته؟ اون زمان که مدارس باز بود خیلی شلوغ میشد اینجا...الان که تابستونه پرنده پر نمیزنه تو این تاپیک...شانس منه که این تاپیکو زدم...پاکش میکنم اصن یکی بیاد بزنه این تاپیکو:daghon:
هعیییییییییییی....چند روز دیگه هم مدارس باز میشه...رفتم کتابام رو گرفتم...ماشالا تاریخش یه قطری داره دهن ادم باز میمونه...خوندنش پیشکش:daghon: شانس ما بدبختا دو تا کتاب هم اضافه شده...بیداری اسلامی و مبانی رایانه (حالا این خودش دو تا کتابه،عملی و حفظیاتی:daghon:) امسالم که امتحانامون نهاییه...شرط معدلم شده 50% ... واقعا شانسه ما داریم ؟:aaaa:
بچه ها بنظر شما یه رشته خوب واسه قبولی دانشگاه اونم واسه یه دختر با رشته ریاضی چی میتونه باشه؟ think::

sAmAn.s
09-01-2013, 22:42
بحث فوتبالی نداشتیم اینجاهاentezar::
حالا من باز کاری ندارم..شما مدیرید...ولی خو منم منچستریم...:daghon:بازی تو دست منچستر بود...تو دقه سه گلو زد لیورdallliii
پ.ن: چرا اینجا اینقد خلوته؟ اون زمان که مدارس باز بود خیلی شلوغ میشد اینجا...الان که تابستونه پرنده پر نمیزنه تو این تاپیک...شانس منه که این تاپیکو زدم...پاکش میکنم اصن یکی بیاد بزنه این تاپیکو:daghon:
هعیییییییییییی....چند روز دیگه هم مدارس باز میشه...رفتم کتابام رو گرفتم...ماشالا تاریخش یه قطری داره دهن ادم باز میمونه...خوندنش پیشکش:daghon: شانس ما بدبختا دو تا کتاب هم اضافه شده...بیداری اسلامی و مبانی رایانه (حالا این خودش دو تا کتابه،عملی و حفظیاتی:daghon:) امسالم که امتحانامون نهاییه...شرط معدلم شده 50% ... واقعا شانسه ما داریم ؟:aaaa:
بچه ها بنظر شما یه رشته خوب واسه قبولی دانشگاه اونم واسه یه دختر با رشته ریاضی چی میتونه باشه؟ think::

چشم بحث فوتبالی تعطیل. منچستر هم باخت اونم به کنار :aaaa::sad:

رشته تحصیلی که توی دانشگاه می خواهی بری باید 100% بهش علاقه داشته باشی . من که از دست دبیرستان راحت شدم :whistle3::danc:

shiv.vandersar
09-01-2013, 22:49
چشم بحث فوتبالی تعطیل. منچستر هم باخت اونم به کنار :aaaa::sad:

رشته تحصیلی که توی دانشگاه می خواهی بری باید 100% بهش علاقه داشته باشی . من که از دست دبیرستان راحت شدم :whistle3::danc:
علاقه زیاد واسم مهم نیست...دوست دارم رشته ای باشه که در اینده بتونم رو پا خودم واسم و کاری باشه که توش پول باشه...ولی نمیدونم چی خوبه چی بد...از الانم باید به فکر باشم...امسال میخوام کنکور ازمایشی بدم ببینم چه میشه...

sAmAn.s
09-01-2013, 22:54
علاقه زیاد واسم مهم نیست...دوست دارم رشته ای باشه که در اینده بتونم رو پا خودم واسم و کاری باشه که توش پول باشه...ولی نمیدونم چی خوبه چی بد...از الانم باید به فکر باشم...امسال میخوام کنکور ازمایشی بدم ببینم چه میشه...
از نظر مالی برق . نفت . عمران . کامپیوتر .شهر سازی . مکانیک. صنایع . معماری . مهندسی پزشکی خوبند

Tottiano
09-01-2013, 23:23

سلام.
ی نصیحت برادرانه ashem:- هر رشته ای و هر کار و شغل و خلاصه هر راهی توی زندگی سختیای خودشو داره وقتی میخای راهتو انتخاب کنی علاقه خیلی مهمه! فردا روز ک توی سختیای درس و دانشگاه و شرایط کاری قرار بگیری اگه علاقه داشته باشی همشو تحمل میکنی تا ب مقصد و هدفت برسی اما اگه علاقه در میون نباشه سختیاش بیشتر اذیتت میکنه! منم انتخاب رشته و کنکور و این روزا رو گذروندم و فقط در حد یک حرف دوستانه میگم همونقدر ک به آینده و درامدت اهمیت میدی ب علاقتم اهمیت بده! اگه توی ساده ترین رشته و شغل هم موفق بشی میتونی از کنارش ب درآمد خوبی هم برسی roz::

R.BAGGIO.10
09-02-2013, 10:53
بسم الله الرحمن الرحیم
لاکن دوستان قدیمی و لاکن جدیدی:nishkhand: باید کمپ و بخشهای خودشونو آپ نگه دارن:nishkhand:
لاکن تاپیکی که آپ نباشد تاپیک نیست:nishkhand:
دوستانی که رفتندو بقیه که بهشون در اف بی یا انجمنهای دیگه دسترسی دارن ازشون بخوان بیان.
دوستانی هم مثل من بیخودی میومدن و مثل آمریکا بودن بیان مثل دوباره فعالیت کنن:nishkhand:
و من الله التوفبق
احمدرضا نیک اقبال
11/6/1392

shiv.vandersar
09-02-2013, 13:48
سلام.
ی نصیحت برادرانه ashem:- هر رشته ای و هر کار و شغل و خلاصه هر راهی توی زندگی سختیای خودشو داره وقتی میخای راهتو انتخاب کنی علاقه خیلی مهمه! فردا روز ک توی سختیای درس و دانشگاه و شرایط کاری قرار بگیری اگه علاقه داشته باشی همشو تحمل میکنی تا ب مقصد و هدفت برسی اما اگه علاقه در میون نباشه سختیاش بیشتر اذیتت میکنه! منم انتخاب رشته و کنکور و این روزا رو گذروندم و فقط در حد یک حرف دوستانه میگم همونقدر ک به آینده و درامدت اهمیت میدی ب علاقتم اهمیت بده! اگه توی ساده ترین رشته و شغل هم موفق بشی میتونی از کنارش ب درآمد خوبی هم برسی roz::
ممنونم از حرفات...
خودم به مهندسی پزشکی خیلی علاقه دارم...ولی تحقیق که کردم دیدم توی ایران انچنان کاربردی نداره...غیر اینکه حسابی خلاق باشی...
بقیه رشته ها هم که بدرد من نمیخوره...مثه برق...یعنی اصلا هم ندارم...باید زود رشتمو مشخص کنم...ولی توش موندم...نمیدونم چی کنمom::

shiraz-sport
09-02-2013, 13:51
از نظر مالی برق . نفت . عمران . کامپیوتر .شهر سازی . مکانیک. صنایع . معماری . مهندسی پزشکی خوبند

با عمران مخالفم انقدر مهندس داریم که بیکار هستن که نگو
یعنی رشته ی عمران رشته ی اشباه شده هست !!!
یعنی در کل اگه واسه خودت سرمایه داری میتونی به یه جایی برسی اگه نداری با حقوق 700 تومن باید بسازی !!!
البته تنها رشته ای که واقعا میتونی بدون پارتی وارد یه جایی بشی پزشکیه ...
همین نفت . یا عمران یا برق همش پارتی میخواد ...
یا علی roz::

اقا من رشتمو مشخص کردم مدیریت اداری ....

به نظر شما خوبه ؟

R.BAGGIO.10
09-02-2013, 14:56
اقا من رشتمو مشخص کردم مدیریت اداری ....

به نظر شما خوبه ؟
رشته خوبیه فقط میگن توش آب قطعه:death:

GOLL
09-02-2013, 17:38
سلام.

واقعا منم میگم فقط علاقه مهمه ،درآمد هر رشته بستگی به خود افراد داره نه شرایط شغلی و اینا...

خودم به مهندسی پزشکی خیلی علاقه دارم...ولی تحقیق که کردم دیدم توی ایران انچنان کاربردی نداره...غیر اینکه حسابی خلاق باشی...
بقیه رشته ها هم که بدرد من نمیخوره...مثه برق...یعنی اصلا هم ندارم...باید زود رشتمو مشخص کنم...ولی توش موندم...نمیدونم چی کنمom::

تحقیق کردن الکیه ،اینترنت و مشاوره های کنکوری هم بدتر
یکی از آشناهامون رشته اش مهندسی پزشکیه تو یه بیمارستان که کوچکترین ابزار خراب بشه خداتومن میگیره درستش کنه ،5 دقیقه یه دستگاه رو راه میندازه اونوقت پولش..
البته مهندس از کشورهای دیگه واسه دستگاه خارجی هم میاد که یه دکمه از سیستمشون خراب بشه فراخوان میزنن پاشو بیا:nishkhand:
درآمدش خوبه اگر واقعا علاقه داری برو..
یکی از دوستهام هم رشته اش اینه با اینکه درسهاشون سخته اما علاقه داره...

البته تنها رشته ای که واقعا میتونی بدون پارتی وارد یه جایی بشی پزشکیه ...
بله...

رشته خوبیه فقط میگن توش آب قطعه:death:
خدا خفه ات کنه:luuugh:یه حرفهایی میزنی باحال..

راستشو بخواین اصلا از رونالدو خوشم نمیاد همین یه عکس فوتبالی داشتم من بازیکن موردعلاقم شفچنکو هستش
کدوم عکس:nishkhand:
آقا شفچنکوtazim::

یعنی باز سرماخوردم آدم مریض بشه فوقش میتونه بره اینترنت:he:

AlexDelpiero
09-02-2013, 20:52
سلام دوباره
عمران : رشته خوبیه ولی در حال حاضر اشباع شده و برای یک خانم هم از نظر اقتصادی اصلا به صرفه نیست !
برق : رشته تاپ و بازار کار بسیار عالی ولی سخت و رسیدن بهش یه کم دشوار هست و رتبه بالایی می طلبه !
مکانیک : اینم مث رشته برق هست با این تفاوت که شرایط تحریم و از رونق افتادن تولید و صنعت تو ایران باعث شده بازار کارش نسبت به قبل کمتر بشه ! ( خودم مشغول تحصیلم )
صنایع : رسیدن بهش نسبت به برق و مکانیک ساده تره و بازار کارش شبیه مکانیک شده الان !
مهندسی پزشکی : با کلاس ترین رشته ایران ولی بازار کار تو ایران صفر ! یه آشنایی داریم فارغ التحصیل این رشته و بعد کلی درس خوندن اومد ماهی 600 ، 700 بهش می دادن اونم یه چکاپ ساده دستگاه های پزشکی . خسته شد رفت خارج کشور الان به پول ایران تو سوئد حدودا ماهی 2 ، 3 میلیون کم کم میگیره !
بقیه رشته ها هم ول معطلن !

R.BAGGIO.10
09-02-2013, 21:50
برید ساخت و تولید :nishkhand:
هیچ وقت اشباع نمیشه همه جا هم براش کار هست :nishkhand:
ما خودمون ده بار از این کار در رفتیم شبش دوباره برمونگردوندن سر کار :nishkhand:
رسولم شاهده تو ماه پنج روزشم میپیچونیم :nishkhand:

shiv.vandersar
09-03-2013, 01:16
اره واقعا...یکی از فامیلامون دکتره...میگه که یکی از دستگاه هاشون خراب میشه یه مهندس میاد درستش میکنه...5 دقه هم طول نمیکشه ده تومن میگیره و میره...ولی بازم میگم که نیاز به خلاقیت داره...و اینکه اگه خارج از کشور باشی با این رشته خیلی عالیه...
بچه مهندسی نفت چی؟کارش چطوریه؟کسی اطلاعاتی داره؟ توی گچساران بدک نیست این رشته...اگه مدرکشو بگیری سریع شرکت نفت استخدام میشی...ولی دربارش اطلاعاتی ندارم اصن:sad:

shiraz-sport
09-04-2013, 11:35
ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﻩ ؟ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻮﺭﯾﻨﯿﻮ ﺩﺭ ﭼﻠﺴﯽ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﺎﮐﺎ ﺩﺭ ﻣﯿﻼﻥ ) ؟( ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺩﺭ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﻟﯿﮓ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﻧﯽ ﻭ ﻣﻮﯾﺲ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ .. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺱ ﺩﻕ ﻻﻝ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ 6 ﺗﺎ ﻧﺨﻮﻭﺭﻩ؟؟؟؟؟؟؟:luuugh::luuugh::l uuugh:

سدانی ها
09-04-2013, 11:42
ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻪ ﻋﻘﺐ ﺑﺮ ﻣﯿﮕﺮﺩﻩ ؟ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻣﻮﺭﯾﻨﯿﻮ ﺩﺭ ﭼﻠﺴﯽ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﺎﮐﺎ ﺩﺭ ﻣﯿﻼﻥ ) ؟( ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻟﯿﻮﺭﭘﻮﻝ ﺩﺭ ﺻﺪﺭ ﺟﺪﻭﻝ ﻟﯿﮓ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ ... ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺭﻭﻧﯽ ﻭ ﻣﻮﯾﺲ ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ .. ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺱ ﺩﻕ ﻻﻝ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ 6 ﺗﺎ ﻧﺨﻮﻭﺭﻩ؟؟؟؟؟؟؟:luuugh::luuugh::l uuugh:
ایشالله میخوره
به حول قوه الهی میخوره:دی

nima_76
09-04-2013, 14:40

خیلی دوست داشتم توی این زمان به عقب برگشتن ها رونالدو دوباره به منچستر برگرده که نشد

سدانی ها
09-04-2013, 15:46
خیلی دوست داشتم توی این زمان به عقب برگشتن ها رونالدو دوباره به منچستر برگرده که نشد
آخ گفتی نیما جون چقدر دلم برای رونالدو با بیراهن من یو تنگ شده
تو منچستر خیلی بهتر از رئال الآن بود
اگه منچستر وای میستاد الآن 1-2 بار دیگه بهترین بازیکن شده بود
ولی تو رئال هم خوب شده
نسبت به سال اول حضورش هفته به هفته بهتر میشه
ایشالله امسال بتونه بهترین بازیکن شه

R.BAGGIO.10
09-04-2013, 22:07
تیم دورتموند به نمایندگی از مهدی نجفی و حمیدرضا هاشمی وارد گود فانتزی شد om::

AlexDelpiero
09-06-2013, 13:39
^^^^^^
-زر نزن ! من هیچوقت نه علاقه ای به لیگ فانتزی داشتم و نه چیزی ازش می فهمیدم ! eterza::-
-دغدغه این روزام شده نمره یکی از درسایی که نزندن و فردا هم انتخاب واحدمونه ! دعا کنید پاس بشم که فردا نیفتم دنبال امضا و التماس که بالای 20 واحد بشم واسه ترم آخر که همش پروژه بازی میشه ! مردیم از بس تو این دانشگاه کوفتی درس خوندیم ( البته نخوندیم) !
- در مورد مهندسی نفت هم اگه دانشگاه ملی باشی سه سوت سر کاری ولی اگه آزاد بخونی باید دنبال پارتی باشی چون $$$$$ گذاشتن جدیدن تو پالایشگاه ها و شرکت نفت ! در ضمن هزینه آزادش خیلی زیاد میشه و یه کم رتبه تپل مپل می طلبه تا نفت بیاری !

R.BAGGIO.10
09-06-2013, 15:45
عزیزم میتی اسمت ت.....ی رد کردم :evaa:
پس خفه و به کارت برس :evaa:

Abdollah 202
09-06-2013, 15:55
سلام و درود و مرض خدمت دوستان :nishkhand:
گفتم یک پستی بدیم بعد از یک مدت
مهدی گفت : برای مهندسی نفت آزاد باید رتبه ی تپل مپل بیاری ، من تکذیب میکنم . چرا خودم نخونده ، پارسال مهندسی نفت آزاد قبول شدم :ahaaaaaa: اما چون پولش زیاد بود نرفتم :evaa:
میبینم که احمد اومده رو فرم و شده یک پا اسپمر :luuugh:
بقیه ی اراذل کجان ؟ :death:

mehdi30100
09-06-2013, 17:24
مهدی گفت : برای مهندسی نفت آزاد باید رتبه ی تپل مپل بیاری ، من تکذیب میکنم . چرا خودم نخونده ، پارسال مهندسی نفت آزاد قبول شدم :ahaaaaaa: اما چون پولش زیاد بود نرفتم :evaa:
اومدن دنبال تو اوباش
:luuugh::luuugh::luuugh::luuugh::luuugh:

AlexDelpiero
09-07-2013, 13:28
عزیزم میتی اسمت ت.....ی رد کردم :evaa:
پس خفه و به کارت برس :evaa:
wtf???
شفاف سازی کن عزیزم !

واسه آزاد نگفتم واسه ملی گفتم ! بحثم واسه دانشگاه آزاد برای هزینش و بعد فارغ التحصیلیش بود !

R.BAGGIO.10
09-07-2013, 21:16
wtf???
شفاف سازی کن عزیزم !

عزیزم اسمتو به عنوان دستیار رد کردم تا اگه یه غلطی کردیم اسم تو هم توش باشه.
تو اسمت سوری رد شده:nishkhand:

king123
09-08-2013, 08:39
سلام
به نظر من هر رشته ای بخونی اگه درست بخونی کار واسش هست چون بیشتر فارغ التحصیلان عزیز سوادکاری ندارند و درسا روفقط واسه پاس شدن خوندن (مثل من:evaa:):soal:
من در رشته خودم که عمران هست شاهد این قضیه هستم نرم افزار های sap _safe_ etabs برنامه هایی هستن که یک مهندس عمران باید بدونه ولی بیشتر مهندسایی هم که دارن ساخت و ساز میکنند اینارو بلد نیستند و کارشون کپی ـ پیست هست
ما کل اردبیل یه نفر که sap رو بدونه نتونستیم پیدا کنیم:look:
ختم کلام : هر رشته ای میخونید خوب بخونید

shiraz-sport
09-08-2013, 12:09
سلام
به نظر من هر رشته ای بخونی اگه درست بخونی کار واسش هست چون بیشتر فارغ التحصیلان عزیز سوادکاری ندارند و درسا روفقط واسه پاس شدن خوندن (مثل من:evaa:):soal:
من در رشته خودم که عمران هست شاهد این قضیه هستم نرم افزار های sap _safe_ etabs برنامه هایی هستن که یک مهندس عمران باید بدونه ولی بیشتر مهندسایی هم که دارن ساخت و ساز میکنند اینارو بلد نیستند و کارشون کپی ـ پیست هست
ما کل اردبیل یه نفر که sap رو بدونه نتونستیم پیدا کنیم:look:
ختم کلام : هر رشته ای میخونید خوب بخونید

ایول داداش دقیقا حرف منو زدی ...
دلیل بر این نیست که هر کی تو سطح پایین ترین دانشگاه درس خوند اخرش هیچ پخی نشه یا هر کی تو بهترین دانشگاه درس خوند ادم موفقی میشه !!!
همه چی به خودم ادم بستگی داره !!! مهم هدفته تلاش و پشتکارته !!!
دلیل این نیست اون که حالا داره برق یا مکانیک یا نفت میخونه اینده شغلیش به کلی تامین باشه یا کسی یه رشته ای که خیلی هم معروف نباشه درس بخونه فردا باید بیکار باشه !!!
همه چی به خودم ادم بستگی داره !!!
در ضمن این مقاله رو بخونید خیلی مفیده

یا علی roz::

Abdollah 202
09-08-2013, 22:35
بچه ها من یک سوال دارم .
کسی که تربیت معلم قبول بشه ، سربازی هم باید بره ؟
چون شنیدم اونایی که تربیت معلم قبول میشن ، سربازی نمیرن !
و چند ها هم سراغ دارم دارم از اون تربیت معلمای قدیمی که سربازی نرفتن ! میخواستم بپرسم این تربیت معلم الان هم بدون سربازیه ؟

INDECENT
09-09-2013, 00:01
بچه ها من یک سوال دارم .
و چند ها هم سراغ دارم دارم از اون تربیت معلمای قدیمی که سربازی نرفتن ! میخواستم بپرسم این تربیت معلم الان هم بدون سربازیه ؟

تا اونجایی که من میدونم اینا به جا سربازی مدتِ خدمتشونو میرن مناطق محروم درس میدن .

mehdi30100
09-09-2013, 09:31
بچه ها من یک سوال دارم .
میشی سرباز معلم...............:death:

Abdollah 202
09-09-2013, 09:54
تا اونجایی که من میدونم اینا به جا سربازی مدتِ خدمتشونو میرن مناطق محروم درس میدن .

خب اینجوری هم باشه ، به نظر من بهتر از سربازیه roz::

میشی سرباز معلم...............:death:
خب اینم بهتره :whistle3:

-------

دوستان یکم منو راهنمایی کنین ...
من ورودی 90 دانشگاه پیام نور هستم . و یک حسی بهم میگه ، هم زمان با این که تو پیام نور درس میخونی ، دوباره کنکور بده ، شاید تربیت معلم قبول شدم
میخواستم بپرسم اگر من احیانا تربیت معلم قبول شدم ، بعدش که بخوام از پیام نور انصراف بدم و تو تربیت معلم ثبت نام کنم ، اونوقت چون مشمول خدمت سربازی هم میشم ، اول باید برم سربازی ، تا بتونم تو یک دانشگاه جدید ثبت نام کنم ؟ یا میشه سریع از پیام نور انصراف داد و وارد یک دانشگاه دیگه شد ؟؟؟؟
منظورم اینه که دانشگاه جدیدی که بخوام ثبت نام کنم ، ازم کارت پایان خدمت نخواد ؟
این سربازی خیلی منو بهم ریخته :aaaa:
خلاصه یکی منو راهنمایی کنه roz::

Derby
09-09-2013, 10:12
بچه ها من یک سوال دارم .

داداش بعد از اینکه مدرک بگیری می تونی یه جایی معلمی کنی ( با حقوق سرباز) توی یک منطقه دور افتاده یا محروم نزدیک به محل زندگیت (البته من شنیدم)

alexdelpiero_10
09-09-2013, 11:01
خب اینجوری هم باشه ، به نظر من بهتر از سربازیه roz::

خب اینم بهتره :whistle3:

-------

دوستان یکم منو راهنمایی کنین ...
من ورودی 90 دانشگاه پیام نور هستم . و یک حسی بهم میگه ، هم زمان با این که تو پیام نور درس میخونی ، دوباره کنکور بده ، شاید تربیت معلم قبول شدم
میخواستم بپرسم اگر من احیانا تربیت معلم قبول شدم ، بعدش که بخوام از پیام نور انصراف بدم و تو تربیت معلم ثبت نام کنم ، اونوقت چون مشمول خدمت سربازی هم میشم ، اول باید برم سربازی ، تا بتونم تو یک دانشگاه جدید ثبت نام کنم ؟ یا میشه سریع از پیام نور انصراف داد و وارد یک دانشگاه دیگه شد ؟؟؟؟
منظورم اینه که دانشگاه جدیدی که بخوام ثبت نام کنم ، ازم کارت پایان خدمت نخواد ؟
این سربازی خیلی منو بهم ریخته :aaaa:
خلاصه یکی منو راهنمایی کنه roz::

مدرک تربیت معلم اگه بالاتر از لیسانس بگیری سرباز معلم میشی یعنی مثل بقیه پست دادن و.. در کار نیست تقریبا مثل مدرک رشته های دیگه که راحت تری فرقش اینه که تربیت معلم باید بری با حقوق سربازی تو مناطق محروم درس بدی

تا جایی که میدونم 3 سال معافیت تحصیلی داری پس میتونی راحت دانشگاه و رشته رو عوض کنی!

INDECENT
09-09-2013, 11:06
باو خدمت که ترس نداره , فقط نزدیک دو سال عمرت تلف میشه و تو اون دو سال دهنت آسفالت میشه lol:- شایدم بیفتی جاهای خطرناکو سرتو گوش تا گوش ببرن mas:-

sAmAn.s
09-09-2013, 12:22
باو خدمت که ترس نداره , فقط نزدیک دو سال عمرت تلف میشه و تو اون دو سال دهنت آسفالت میشه lol:- شایدم بیفتی جاهای خطرناکو سرتو گوش تا گوش ببرن mas:-

می گم این قدر بهش روحیه نده ki::

خو این جور که شما ها میگید سکته می زنه که lol:-

RezaVilla7
09-14-2013, 08:28
سلام:چه اومدن من همزمان شد با بوجود اومدن کمپ جدید دربی:امیدوارم حال همتون خوب باشه که باهم یه کمپ سرگرم کننده داشته باشیم:راستی داداشم اهوازه بعد تو کنکور بروجرد دراومد روزانه_میخوام باهاش پز بدم رتبش 5000 شد

mehdi30100
09-14-2013, 09:02
سلام:چه اومدن من همزمان شد با بوجود اومدن کمپ جدید دربی:امیدوارم حال همتون خوب باشه که باهم یه کمپ سرگرم کننده داشته باشیم:راستی داداشم اهوازه بعد تو کنکور بروجرد دراومد روزانه_میخوام باهاش پز بدم رتبش 5000 شد

یه مثل قدیمی هست که میگه از ماله خودت بالا برو پسر:babaa::luuugh:

RezaVilla7
09-14-2013, 21:12
یه مثل قدیمی هست که میگه از ماله خودت بالا برو پسر:babaa::luuugh:اگه قرار بود به مثل و ضرب المثل ها گوش بدم؟اصلن با واژه اینترنت آشنا نمیشدم :evaa: بعدم تو لالایی بلدی برا خودت بخون :luuugh:

nobody11
09-15-2013, 00:43
سلام به دوستان عزیز قدیمی و جدید!
بچه ها من میخوام یه فوروم غیر فوتبالی بزنم که البته اولش از فضای رایگان استفاده کنم بعد اگه بازدید کننده هاش خوب بود تبدیلش کنم به سایت.
حالا!!!
میشه کمکم کنید که از چه سرویسی استفاده کنم بهتره؟ blogfa یا rozblog یا vcp یا ....
در مورد vcp هم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه...
ممنون دوستان خوبم:nishkhand:

RezaVilla7
09-15-2013, 03:12
سلام به دوستان عزیز قدیمی و جدید!بچه ها من میخوام یه فوروم غیر فوتبالی بزنم که البته اولش از فضای رایگان استفاده کنم بعد اگه بازدید کننده هاش خوب بود تبدیلش کنم به سایت.حالا!!!میشه کمکم کنید که از چه سرویسی استفاده کنم بهتره؟ blogfa یا rozblog یا vcp یا ....در مورد vcp هم اگه کسی چیزی میدونه دریغ نکنه...ممنون دوستان خوبم:nishkhand:بلاگفا که فزوم نمیسازه رزبلاگه که فروم میسازه تازه اونم امکانات نداره برو از تک بی بی انجمن بساز بهتره

mehdi30100
09-15-2013, 10:43
اگه قرار بود به مثل و ضرب المثل ها گوش بدم؟اصلن با واژه اینترنت آشنا نمیشدم :evaa: بعدم تو لالایی بلدی برا خودت بخون :luuugh:

تو هنوز بچه ای....معنی خیلی چیزا رو نمیدونی...:sigarii:

Great Milan
09-19-2013, 23:42
با سلام خدمت دوستان قدیمی البته خیلی قدیمی :daghon: و به تازه واردای جدید
عجب روزگاری بود اینجا چه قد بحثا شلوغ بود واقعا یادش بخیر نمید.نم یهو چی شد که این جوری شد :ghosse:
یه مورینیو بود یه سعید بوذ یه عبدل بود که هنوزم مثل اینکه میاد یه سینا بود و خیلی دوستان دیگه واقعا یادش به خیر :sad::aaaaaa::gerye:
به امید موفقیت تمام دوستان roz::

king123
09-20-2013, 12:20
عجب روزگاری بود اینجا چه قد بحثا شلوغ بود واقعا یادش بخیر نمید.نم یهو چی شد که این جوری شد :ghosse:
یه مورینیو بود یه سعید بوذ یه عبدل بود که هنوزم مثل اینکه میاد یه سینا بود و خیلی دوستان دیگه واقعا یادش به خیر :sad::aaaaaa::gerye:
واقعا یادش بخیر:daghon:

R.BAGGIO.10
09-20-2013, 17:56
بله یادش به خیر entezar::

sAmAn.s
09-20-2013, 20:28
به جای این قدر تجدید خاطرات یه بحث راه بندازید :ey babaaa::daghon::shogh::ey babaaa:eterza::-:-ang:okh::gijjj:

Abdollah 202
09-20-2013, 23:37
سلام
ما نیستیم اسممون هست :luuugh: البته tazim::
خب همگی بیایم دوباره مثل اون روزا رو بسازیم :ohum: اما یادش بخیر چه روزایی بودن ...
یک بنده خدایی اومد خراسان اما نیومد سراغ من ! eterza::- من که نمیگم احمد بود :evaa:
راستی بچه ها هر کس هر چی اومد به ذهنش همین الان بنویسه تا بحثی رو شروع کنیم و ببینم ذهن بچه های دربی چجوریاس ! ذهنشون علمیه ، تخیلیه ، ... :rooz:

R.BAGGIO.10
09-21-2013, 23:47
من 2000 کیلومتر کوفتم اومدم خو لامصب 7 کیلومترم تو بکوب بیا بجنوردdallliii:ahaaaaaa:
ولی خدایی دلم میخواست بیام پیشت ولی با پیکان نمیشد ریسک کرد lol:-

samanpes
09-21-2013, 23:28
خوب از اول مهر دوباره باید بریم مدرسه:scare3:

اونم تو هوای گرم با کتو شلوار:shame:

من موندم وقتی شما درس جغرافیا رو گذاشتید دیگه گیلان شناسی رو برای چی گذاشتید:eee:

امسال هندسه و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه به درسا اضافه شده:sad:

ولی عشق است فیزیک خودمون:hooora2:

shiv.vandersar
09-22-2013, 15:03
اخییییی فردا باید بریم مدرسه:whistle3:
من که هیچیم اماده نیست...هنوز لباسام رو نشستم...دکمه های مانتوم رو ندوختم...کتابام هم جلد نگرفتم...کیفم رو نشستم هنوز....حوصلم هم نمیشه برم تو این مغازه های شلوغ پلوغ لوازم تحریر بخرم :| entezar::

من موندم وقتی شما درس جغرافیا رو گذاشتید دیگه گیلان شناسی رو برای چی گذاشتید:eee:

امسال هندسه و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه به درسا اضافه شده
برو خداروشکر کن سوم نیستی...دوم که چیزی نداره...سوم یه مشت کتاب دیگه دوباره اضافه میشهdallliii
جغرافیای دوم دو تا کتابه...یکیشم جغرافیای مربوط به استانه که باید حتما خوندش :|:nishkhand:
وای من از هندسه 2 متنفرم...هیچی ازش نفهمیدم...فقط حفظ میکردم :| امسالم امتحانامون نهاییه... :|:aaaa:
رووووووووووزه اول مدرسه چه حالی میدهههههههههههههههههههه:dan c:
بچه ها برام ارزوی موفقیت کنین:sad::nishkhand:

AlexDelpiero
09-22-2013, 17:41
من موندم شما که از دروس دبیرستان اینجوری با نفرت یاد می کنید برین دانشگاه میخواین چی بگین ...
این هندسه وریاضیات و حسابان از دروس مورد علاقه ما بودن !
یادش بخیر نخونده همه اینا رو 19 ، 20 می شدیم !
الان کلی زور بزنیم تو دانشگاه نمرمون میشه 10 ! :blush:
آرزوی موفقت برای همه بچه های دوست داشتنی دربی داریم هم در درس و مشقشون هم در چرخه صنعت ! :nishkhand:

sina acm
09-22-2013, 17:52
سینا بود

بابا من هستم :nishkhand:

خیر سرم رفته بودم مسافرت شانس اوردم زنده برگشتم از الان دیگه انلاین میشم

کلا همه چیز خود جوش اتفاق افتاد :nishkhand:

GOLL
09-22-2013, 18:26
من موندم وقتی شما درس جغرافیا رو گذاشتید دیگه گیلان شناسی رو برای چی گذاشتید
خوب شد ما زود به دنیا اومدیم این درسها چیه اومدهki::
سلام به همه..
آقا همه هستن منتهاش یه خط در میون و ناپیوسته...

اونم تو هوای گرم با کتو شلوار[Only Registered And Activated Users Can See Links]
عمو تو سربازی نرو دلم سوخت...
سربازی بری تو اندیمشک و زابل میفهمی گرما چیه
البته فک کنم برا شما ها سربازی هم کنسل بشه دیگه....

اخییییی فردا باید بریم مدرسه[Only Registered And Activated Users Can See Links]
من که هیچیم اماده نیست...هنوز لباسام رو نشستم...دکمه های مانتوم رو ندوختم...کتابام هم جلد نگرفتم...کیفم رو نشستم هنوز....حوصلم هم نمیشه برم تو این مغازه های شلوغ پلوغ لوازم تحریر بخرم :| [Only Registered And Activated Users Can See Links]
با چه روحیه ای این میخواد بره مدرسه[Only Registered And Activated Users Can See Links]
سرحال باش اینا چیه ،کلا همیشه حرفات به شیرازیها میخوره lol:-

من موندم شما که از دروس دبیرستان اینجوری با نفرت یاد می کنید برین دانشگاه میخواین چی بگین ...
ولشون کن اینا میرن رشته هایی مثه بافت قالی و اینا که ریاضی ندارهki::

دختر عموم امسال کنکور داده رفته یه شهر دیگه ثبت نام و انتخاب واحد کرده اون وقت میگم اسم دانشگاهتون چیه میگه نمیدونم :|
رفتم سایت سنجش دفترچه رو دیدم میبینم روزانه اس:|
حتی پیام نور هم قبول نشده روزانه آورده،اینا کنکور نیست
کنکور دیگه غول نیست..
والا...

samanpes
09-22-2013, 23:18
بچه ها ظریب درس ها توی دوم دبیرستان چنده مثه اول 6 یا کم ترهdallliii

می گن معلم ورزش پارسال ما شده معاون خیلی معلم گلی بود:bia baghalam:

خدا کنه امسال معلم ها سگ نباشن (بلانسبت بعضی معلم ها):ey babaaa:

:jeddiiiii:

icon
09-23-2013, 06:05
بچه ها ظریب درس ها توی دوم دبیرستان چنده مثه اول 6 یا کم ترهdallliii

می گن معلم ورزش پارسال ما شده معاون خیلی معلم گلی بود:bia baghalam:

خدا کنه امسال معلم ها سگ نباشن (بلانسبت بعضی معلم ها):ey babaaa:

:jeddiiiii:

ترم دوم که همه ضریب شیش هستن. ولی ترم اول ضریب ها فرق دارن. فیزیک و دینی فک کنم ضریب 3 باشن. ریاضی ضریب 4

اینم از اولین پست کمپ تو پاییز

Abdollah 202
09-23-2013, 13:36
شروع دوران نحس زندگی بر شما دوستان مبارک shikam::-

من 2000 کیلومتر کوفتم اومدم خو لامصب 7 کیلومترم تو بکوب بیا بجنوردdallliii:ahaaaaaa:
ولی خدایی دلم میخواست بیام پیشت ولی با پیکان نمیشد ریسک کرد lol:-

نه تو عاشق نیستی ! اگه عاشق بودی میومدی :luuugh: برو گمشو shikam::- حالا ایشالا من میام اصفهان ، تو 7 کیلومتر بیا تا ببینمت :evaa:

گیلان شناسی ؟!!!!!!!!! :luuugh:shikam::-

ا
من که هیچیم اماده نیست...هنوز لباسام رو نشستم...دکمه های مانتوم رو ندوختم...کتابام هم جلد نگرفتم...کیفم رو نشستم هنوز....حوصلم هم نمیشه برم تو این مغازه های شلوغ پلوغ لوازم تحریر بخرم :| entezar::

من که هنوز کتابم ندارم shikam::-

زدی تو خال :sigarii:
سیر نزولی دروس من ، از دوران دبیرستان شروع شد:evaa:
تو راهنمایی شاگرد اول مدرسه بودم:luuugh:
اومدم دبیرستان پسترفت شدیدی رو داشتم shikam::-
و الانم دانشگاه همش با 10 قبول میشم:luuugh:
خدا آخر عاقبت ما رو ختم به خیر کنهom::

سرحال باش اینا چیه ،کلا همیشه حرفات به شیرازیها میخوره lol:-

شیراز رو خوب اومدی :evaa:

icon
09-23-2013, 15:15
اولین روز هم تمام شد.
دبیر فیزیکمون درس میداد روز اولی :rooz:
اون مدرسه ای که عبدل راهنمایی میرفت معلوم نیست چه نابغه هایی داشته که عبدل بینشون شاگرد اول بوده:flowerysmile::nishkhand:dallliii:danc:lol :-

shiv.vandersar
09-23-2013, 18:05
سلام :|:nishkhand:
خدایی روزه اول مدرسه تا یاد دارم معلمامون درس نمیدادن هااااااااااااااا...شانس ما امروز از زنگ اول که معلم اومد سر کلاسمون گفت سلام و شروع کرد به درس دادن :|
معلم حسابانمون که اصلا حضور و غیاب هم نکرد...فقط درس میداد :| تازه زنگ خورد پنج دقه از زنگ هم نگرمون داشت:nishkhand::chi migi: الان باید برم دفتر بخرم بشینم ده صفحه ، ده صفحه پاک نویس کنم:luuugh:crying::-
بعدشم بشینم کتابای فردام رو جلد بگیرم:shame:

با چه روحیه ای این میخواد بره مدرسهentezar::

سرحال باش اینا چیه ،کلا همیشه حرفات به شیرازیها میخوره
اون ته مه ها یه رگ شیرازی دارم احتمالا:luuugh:

ولشون کن اینا میرن رشته هایی مثه بافت قالی و اینا که ریاضی نداره

منم تایید میکنم :nishkhand:

فقط ریاضی و فیزیک رو دوست دارم توی درسا...حلا حسابان رو تازه امروز درس دادن نمیدونم چی به چیه هنوز:eee:

icon
09-23-2013, 18:28
سلام :|:nishkhand:
خدایی روزه اول مدرسه تا یاد دارم معلمامون درس نمیدادن هااااااااااااااا...شانس ما امروز از زنگ اول که معلم اومد سر کلاسمون گفت سلام و شروع کرد به درس دادن :|
معلم حسابانمون که اصلا حضور و غیاب هم نکرد...فقط درس میداد :| تازه زنگ خورد پنج دقه از زنگ هم نگرمون داشت:nishkhand::chi migi: الان باید برم دفتر بخرم بشینم ده صفحه ، ده صفحه پاک نویس کنم:luuugh:crying::-
بعدشم بشینم کتابای فردام رو جلد بگیرم:shame:

اون ته مه ها یه رگ شیرازی دارم احتمالا:luuugh:

منم تایید میکنم :nishkhand:

فقط ریاضی و فیزیک رو دوست دارم توی درسا...حلا حسابان رو تازه امروز درس دادن نمیدونم چی به چیه هنوز:eee:

شیوا این حسابان درس عجیبیه.
به نظر سخت میاد ولی آخر فصل میگی هیچیم نداشت
فصل اول موضوع زیاد داره. تابع راحته بعضی جاهاش. مثلثات هم سختیای خودشو داره. مشتق هم حفظیه همش

sAmAn.s
09-23-2013, 19:23
امروز من که راحت بودم استادمون سرماخورده بود و داشت جان به جان آفرین می داد کلاس رو کنسل کرد:nishkhand:ki::

حسابان راحته فقط باید حد و مشتق رو کاملا یاد بگیری تا سال آینده دچار مشکل نشی

David7
09-24-2013, 09:28
هه هه هه ... مدارس شروع شد ... البته دیروز ... :eee:

یادش بخیر دوران دبیرستان به قول مهدی درس نمیخوندیم نمره بالا میگرفتیم ... ولی الآن تو دانشگاه 10 میگیری اعتراض میزنی به جای این که بشه 11 میشه 9.99 ... :evaa:om:::aaaa:

ما که فعلا تعطیلیم نشستیم بیکار ... بد به حال شما دانشجوهایی که از الآن شروع کردین رفتین دانشگاه ... :luuugh:

الکی میگن از اوایل مهر شروع میشه ... 20 مهر برین سر کلاسا ... منبع آشنا بم خبر داد ... :babaa: :yes: :ohum:

بعد از یه غیبت دیگه اومدن یه سری بزنم دیدم یه پیامم ندارم نامردا یه پیام بدین خو از شارژتون که کم نمیشه حالی احوالی بپرسین ... :soal:

انجمن که سوتو کور شده بد فرم ... راستی هفته دفاع مقدس رو به شما تبریک و تهنیت میگم و همچنین قهرمانی تیم ملی کشتی ( چه ربطی به فوتبال داشت) ... :whistle3:

راستی دقت کردین سلام نکردما ... :whistle3: سلام ... :ohum: حالا میگم تا سلامی دیگر بدو رود یا همون بدرود ... :luuugh: :yes: :evaa:

INDECENT
09-24-2013, 09:29
آخی نازی , صب به صب باس برید مدرسه lagh:: برید به سلامت گلای بابائو مامان mas:-

راستی عمو جونا , کلاس چندین ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

Abdollah 202
09-24-2013, 11:13
امروز من که راحت بودم استادمون سرماخورده بود و داشت جان به جان آفرین می داد کلاس رو کنسل کرد:nishkhand:ki::

دیروز که رفتم سر کلاس استادمون اسم ما چند نفر رو نوشت و گفت از شما نمره کم نمیکنم اما از اونایی که نیومدن نمره کم میکنم :danc:
یک حس باحالی بهم دست داد :jeddiiiii:
آخه واسه ما که با 10 پاس میشیم ، این نمرات کوچولو یعنی طلا:luuugh:

بعد از یه غیبت دیگه اومدن یه سری بزنم دیدم یه پیامم ندارم نامردا یه پیام بدین خو از شارژتون که کم نمیشه حالی احوالی بپرسین ... :soal:

ا سلام چطوری ؟ ( اینم پیام:nishkhand: ):eee:

راستی عمو جونا , کلاس چندین ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]

کلاس هفتم دبستان:luuugh:
نه ببخشید
کلاس دوم دوره ی اول دبیرستان:khandeeeee bahal:
نه ببخشید
کلاس سوم دوره ی دوم دبیرستانshikam::-
هههههههههه:hehehe:
چقد مسخره شدهlagh::

sina acm
09-24-2013, 14:56
PES 2014

FIFA 2014

[Only Registered And Activated Users Can See Links] 25004_n.jpg

قضاوت با شما

:eee:

sAmAn.s
09-24-2013, 16:44
دیروز که رفتم سر کلاس استادمون اسم ما چند نفر رو نوشت و گفت از شما نمره کم نمیکنم اما از اونایی که نیومدن نمره کم میکنم :danc:
یک حس باحالی بهم دست داد :jeddiiiii:
آخه واسه ما که با 10 پاس میشیم ، این نمرات کوچولو یعنی طلا:luuugh:

به به آفرین به شما دانشجوی نمونه lol:-:nishkhand::evaa:ki::

icon
09-25-2013, 11:05
درسا هم پیچیده شدنا
واسه اینکه فیزیک پیش دانشگاهی رو بخونیم اول باید فیزیک دو رو یاد بگیریم بعد این فیزیکو بخونیم.
چیزی که بهمون روحیه میده عدم وجود عربیه

ALEX-ss
09-25-2013, 16:26
سلام و درووووود بر اهالی دربی.

خوبید خوش هستین.منم خوبم .از این ورا گذشتیم گفتیم یه حالی بپرسیم و بریم.زت زیاد و بایــــــــــــ:yes:

milad_1369
09-25-2013, 19:26
بچه ها یه سوال.من گرافیک 660ti خریدم که دو تا کانکتور 6 پین میخوره. میخوام ببینم این پاور GP600A-EU دو تا کانکتور 6 پین داره یانه؟

Abdollah 202
09-26-2013, 00:30
بچه ها یه سوال.من گرافیک 660ti خریدم که دو تا کانکتور 6 پین میخوره. میخوام ببینم این پاور GP600A-EU دو تا کانکتور 6 پین داره یانه؟

جان ! :eee::haaa:
داداش من که خداوکیلی اصلا سوالتم نفهمیدم ! چه برسه که جوابشو بدونم :haaa:
اینو نوشتم که نگی بچه های دربی بی معرفتن جواب نمیدن:chakerim:
ما اینجا یک نفر داریم که به ادعای خودش خیلی کامپیوتر بلده:evaa: و میگه من خیلی زرنگم و فلان :luuugh: و اسمش رسوله اما الان نمیدونم کجا غیبش زدchomagh:nishkhand:
بزا رسول بیاد شاید بلد باشه binam

shiv.vandersar
09-26-2013, 12:53
ما اینجا یک نفر داریم که به ادعای خودش خیلی کامپیوتر بلده:evaa: و میگه من خیلی زرنگم و فلان :luuugh: و اسمش رسوله اما الان نمیدونم کجا غیبش زدchomagh:nishkhand:
دقیقا منم همینطور:nishkhand::chakoshi:
اره...:luuugh:
ولی بوشور انگار ازش کم میشه بیاد اینجا پست بده:ehe:eterza::-

mortezarm
09-27-2013, 17:23
درود بر همه
سال تحصیلی جدیدو به همه تبریک میگم:ogh:
منم اومدم یه عرض اندامی کنم
اما نکته مهم : دوستانی که دغدغه سربازی دارن تو دوره کارشناسی خوب کار کنن معدلشون بالا باشه چندتا مقاله و ISI هم کار کنن خیلی با ارزشه
الان طرح میدن کسری میدن مثه هلو . الان خود من مشغول انجام طرح دومم هستم و به کوری چشم احمدم تا سال دیگه میزنیم بیخ گوش معافیت
نکته اخر برای حسرت محصلین اینکه من کلا 4 واحد دارم این ترم اینقد حال میده 6 روز هفته میخوابی فقط یه نیم روز کلاس داری البته پایان نامه هم هست
تا دیدار بعدی بدرود :daghon:
در ضمن افتتحاح کمپ جدید هم مبارک باد

alexdelpiero_10
10-02-2013, 11:20

بله یادش به خیر entezar::

3 نفر! 3 نفر اومدن میگن یاد قدیما بخیر ! مگه قدیم چی داشت؟ هیچی شما فعال بودین خب مگه الان نمیشه فعاللیت کرد؟ :flowerysmile:

سلام
ما نیستیم اسممون هست :luuugh: البته tazim::
خب همگی بیایم دوباره مثل اون روزا رو بسازیم :ohum: اما یادش بخیر چه روزایی بودن ...
یک بنده خدایی اومد خراسان اما نیومد سراغ من ! eterza::- من که نمیگم احمد بود :evaa:
راستی بچه ها هر کس هر چی اومد به ذهنش همین الان بنویسه تا بحثی رو شروع کنیم و ببینم ذهن بچه های دربی چجوریاس ! ذهنشون علمیه ، تخیلیه ، ... :rooz:

اینم چهارمیشlol:-

احتمالا اون بنده خدا بخاطر این که سوغاتی نده نیومده! اصفهانیه دیگهmas:-

اگه قرار باشه هرکی هرچیزی اومد به ذهنش بنویسه منم هرچی اومد جلو چشمم پاک میکنمki::

عمو تو سربازی نرو دلم سوخت...
سربازی بری تو اندیمشک و زابل میفهمی گرما چیه
البته فک کنم برا شما ها سربازی هم کنسل بشه دیگه....

ما اینجا همدیگه رو از سرمای سیرجان و.. میترسونیم شما هم از گرما mas:-

تا جایی که من دیدم آره ولی یه سرچ تو گوگل بزنki::

خفه:nishkhand:

دقیقا منم همینطور:nishkhand::chakoshi:
اره...:luuugh:
ولی بوشور انگار ازش کم میشه بیاد اینجا پست بده:ehe:eterza::-

شوما هم خفه:nishkhand:

درود بر همه
سال تحصیلی جدیدو به همه تبریک میگم:ogh:
منم اومدم یه عرض اندامی کنم
اما نکته مهم : دوستانی که دغدغه سربازی دارن تو دوره کارشناسی خوب کار کنن معدلشون بالا باشه چندتا مقاله و ISI هم کار کنن خیلی با ارزشه
الان طرح میدن کسری میدن مثه هلو . الان خود من مشغول انجام طرح دومم هستم و به کوری چشم احمدم تا سال دیگه میزنیم بیخ گوش معافیت
نکته اخر برای حسرت محصلین اینکه من کلا 4 واحد دارم این ترم اینقد حال میده 6 روز هفته میخوابی فقط یه نیم روز کلاس داری البته پایان نامه هم هست
تا دیدار بعدی بدرود :daghon:
در ضمن افتتحاح کمپ جدید هم مبارک باد

صل علی محمد / قاتل ...(احمد تو بقیش رو بگو):nishkhand:

هفته ی هفتم , آیا دورتموند همچنان صدر نشین میماند ؟

در هفته ی هفتم رقابت های بوندسلیگا تیم بروسیا دورتموند در ورزشگاه وستفالن میزبان فرایبورگ میباشد .

این بازی در شراطی برگذار میشه که دورتموند با تفاضل گل مساوی و فقط به علت گل زده ی بیشتر نسبت به بایرن , صدر نشین میباشد .

این بازی از ساعت 17 به وقت تهران برگذار خواهد شد .

مرد مومن کمپ دربی چیکار به دورتموند؟ هوادار جمع میکنی؟:luuugh:

tm bax
10-02-2013, 14:40
مطالبش خیلی عالیه با تشکر

R.BAGGIO.10
10-03-2013, 15:00
3

صل علی محمد / قاتل ...(احمد تو بقیش رو بگو):nishkhand:

اگه بگم که هیچی:death:
ولی اگه بگم بحث یک سال کمپ جور جوره ki:: صدای ضبط شدشم که هست دیگه واویلاستki::

INDECENT
10-03-2013, 18:26
3 نفر!:flowerysmile:

مرد مومن کمپ دربی چیکار به دورتموند؟ هوادار جمع میکنی؟:luuugh:

اع , یعنی اینجا گذاشته بودم ؟ :evaa: من میگم چرا وختی رفتم تو تاپیک دورتموند دیدم نیست , یه لحظه فک کردم یکی از مدیرای زحمت کش زده پاکش کرده , خواستم بیام خینو خین ریزی راه بندازم lol:- :death:

آقا از اصطلاح مرد مومن استفاده نکن لطفا , من یاد یه قضیه ای میفتم ki::

Abdollah 202
10-03-2013, 18:52
مطالبش خیلی عالیه با تشکر
خواهش میکنمtazim::خوش اومدی :flowerysmile:

اگه بگم که هیچی:death:
ولی اگه بگم بحث یک سال کمپ جور جوره ki:: صدای ضبط شدشم که هست دیگه واویلاستki::

خب بگو بزا تا یک سال دیگه هم بحث داشته باشیم :nishkhand:
این بشر کلا در آبرو بردن خیلی ماهره :luuugh:

یاد چی ؟ :haaa::evaa:

sAmAn.s
10-03-2013, 19:01
اع , یعنی اینجا گذاشته بودم ؟ :evaa: من میگم چرا وختی رفتم تو تاپیک دورتموند دیدم نیست , یه لحظه فک کردم یکی از مدیرای زحمت کش زده پاکش کرده , خواستم بیام خینو خین ریزی راه بندازم lol:- :death:

این قدر تجدید خاطرات کردید این بنده خدا ریخته بهم :evaa::nishkhand:

INDECENT
10-04-2013, 10:20

چیزی نیس , یه کلیپه :evaa:

amir-97
10-05-2013, 17:26
سلام به همه ی بچه های قدیم و جدید :crazy:
بعد 1-2 ماه اومدیم اینجا ببینیم چه خبرهlay_;;
میبینم که رسول اسپمر و خواجه غبدالله انصاری و اصفهونی و ....
همه هستن
تا جایی که من یادمه اینا همش تو دربی الاف بودن
پاشین برین سر زندگیتون دیگه mas:-

sina acm
10-06-2013, 19:24
اقا این به دردتون میخوره ki::

مردم چه کارها که نمیکنند ki::

یک جوان خوشفکر ایرانی (مهندس نبی کرمعلی زاده) برای مرورگر فایرفاکس افزونه ای را نوشته است که به سادگی کد ۹۸ ایران را به لیست ثبت نام در یاهو اضافه میکند و بعد از وارد کردن شماره موبایل خود کد فعال سازی از یاهو برای شما پیامک خواهد شد.
آموزش :
۱- ابتدا این افزونه را روی مرورگر فایرفاکس خود نصب کنید - کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
۲- سپس این افزونه را که مخصوص افزودن کد ۹۸ به لیست یاهو هست را نصب کنید - کلیک کنید ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
۳- اکنون وارد سایت یاهومیل شوید و ایمیل جدید یاهو خود را ایجاد کنید.

AlexDelpiero
10-06-2013, 20:32
^^^^^^^^^
خدایی دمش گرم ! البته من هنوز استفاده نکردم ولی اگه جواب بده چی بشه !!!! رسما یاهو رو ... :nishkhand:
البته یه نکته که قبلا از این مدل دور زدنا داشتیم که برای سیستم و مرورگر مشکل ساز می شده . البته من هنوز استفاده نکردم !
مرسی سینا :sohappy:

GOLL
10-13-2013, 21:33
3 نفر! 3 نفر اومدن میگن یاد قدیما بخیر ! مگه قدیم چی داشت؟ هیچی شما فعال بودین خب مگه الان نمیشه فعاللیت کرد؟ :flowerysmile:\
دقیقا:ookk:

ما اینجا همدیگه رو از سرمای سیرجان و.. میترسونیم شما هم از گرما mas:-
سیرجان سرده:nishkhand:

به به سد شکن آخرین لقبت بود...ki::
لقب جدیدت اصفهانی شد دیگه..

اقا این به دردتون میخوره ki::
من زدم نشد اما فکر کردم دیدم بهترین راه ریکاوری پسوورد ایمیلهای فراموش شده اس !
آره باید به فکر پیدا کردن رمز ایمیلهای قبلی باشیم:blush:
البته اگر این راهی که سینا گفت رو چند بار امتحان کنیم میشه%

ما بریم مشکلت حل میشه :|:nishkhand:

این سریال پژمان هم خیلی خنده داره ،آهنگ تیتراژ پایانی اش هم قشنگهlove::

sina acm
10-13-2013, 23:35
البته من هنوز استفاده نکردم ولی اگه جواب بده چی بشه !!!! رسما یاهو رو ... :nishkhand:

جواب داده :nishkhand:

من الان یه چهار تایی ساختم برا روزه مبادا :nishkhand:

یهو دیدی دیگه نشد ایمیل ساخت پس تا جایی که میشه باید یدک نگه داشت :nishkhand:

از قدیم گفتن مفت باشه کوفت باشه :haaa:

shiv.vandersar
10-16-2013, 14:08
جواب داده :nishkhand:

من الان یه چهار تایی ساختم برا روزه مبادا :nishkhand:

یهو دیدی دیگه نشد ایمیل ساخت پس تا جایی که میشه باید یدک نگه داشت :nishkhand:

از قدیم گفتن مفت باشه کوفت باشه :haaa:
شما چطوری درست کردین خو...من اینا رو که گفته بود نصب کردم ولی بازم همینطوری بووود...هر کاری کردم نشد:daghon::gijjj:

R.BAGGIO.10
10-23-2013, 00:12
عروسیا هم عروسیای قدیم :nishkhand:
این رقصا چیه ملت میکنن :nishkhand:
یارو مثل هم زن شروع کردن رقصیدن چشما و چار منو اورد پایین که هیچ زد خودشم ناکار کرد:nishkhand:
رقص شوفری چیه اخه ؟
دوماد شوفره اومدن 4 نفر کفی دوماد شدن:tafakkor:
crying::-

R.BAGGIO.10
11-01-2013, 00:51
خو یه کم چرت و پرت بگید entezar::
اصلا هستید یا نه؟:whistle3:
اگه نیستید بگید ما هم دیگه خونه ارواح نیایم تا دلمون بگیره ashem:-

AlexDelpiero
11-02-2013, 15:59
از وقتی تو اینجا پست دادی احمد کلا همه اسباب کشی کردن رفتن ... :whistle3:

GOLL
11-04-2013, 18:43
امروز به یه نتیجه رسیدم:
آدم فصل امتحان بیکار میشه....
چون هیچ کسی حوصله درس خودن نداره +از همه کارهامون میزنیم میشینیم درس بخونیم ولی درسها اینقدر سخته ترجیح میدم ذهنم استراحت کنه بدبختlol:-
چرا همه میان مینویسن هیچ کس نیست؟ خوب حساب کنید آمار این پستها بیشتر از پست های مفیده:ohum::tafakkor:
آواتارمو:narahat:مجیدی رفت ،آرسنال رفت صدر....اتفاق ها کم هم نیستن!

Abdollah 202
11-04-2013, 19:26
سلام دوستان
بعد از عمری اومدیم اینجا ، یک نفر هم بهمون پیام نداده بود :hehehe: استقبالتونو عشقه :hehehe: حالا اگه دختر بودیم ، مثل کنه چسبیده بودین به ما و پیام می دادین shikam::-
هههههههههههههه

چیزی نیس , یه کلیپه :evaa:
چه کلیپی ؟ :luuugh:

سلام به همه ی بچه های قدیم و جدید :crazy:
بعد 1-2 ماه اومدیم اینجا ببینیم چه خبرهlay_;;
میبینم که رسول اسپمر و خواجه غبدالله انصاری و اصفهونی و ....
همه هستن
تا جایی که من یادمه اینا همش تو دربی الاف بودن

اصلا رسول الاف !:luuugh: اصفهونی بوق !:khandeeeee bahal: من خوب ! :nishkhand:تو چرا میای اینجا ؟ :evaa::luuugh:

\
به به سد شکن آخرین لقبت بود...ki::
لقب جدیدت اصفهانی شد دیگه..

من و اصفهان !!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :chi migi:ki::

عروسیا هم عروسیای قدیم :nishkhand:
این رقصا چیه ملت میکنن :nishkhand:
یارو مثل هم زن شروع کردن رقصیدن چشما و چار منو اورد پایین که هیچ زد خودشم ناکار کرد:nishkhand:
رقص شوفری چیه اخه ؟
دوماد شوفره اومدن 4 نفر کفی دوماد شدن:tafakkor:
crying::-
یعنی که من رفتم عروسی و قر دادم :luuugh: اصلا تصور این که احمد برقصه و قر بده برام این حس رو میاره :ogh::luuugh:

خو یه کم چرت و پرت بگید entezar::
اصلا هستید یا نه؟:whistle3:
اگه نیستید بگید ما هم دیگه خونه ارواح نیایم تا دلمون بگیره ashem:-

بیا اینم چرت و پرت :hehehe:

از وقتی تو اینجا پست دادی احمد کلا همه اسباب کشی کردن رفتن ... :whistle3:
yes :nishkhand:

امروز به یه نتیجه رسیدم:
چون هیچ کسی حوصله درس خودن نداره +از همه کارهامون میزنیم میشینیم درس بخونیم ولی درسها اینقدر سخته ترجیح میدم ذهنم استراحت کنه بدبختlol:-
چرا همه میان مینویسن هیچ کس نیست؟ خوب حساب کنید آمار این پستها بیشتر از پست های مفیده:ohum::tafakkor:
آواتارمو:narahat:مجیدی رفت ،آرسنال رفت صدر....اتفاق ها کم هم نیستن!
ایول آرسنال :-shad
امسال قهرمانه

edin
11-06-2013, 18:04
سلام دوستان
بعد از عمری اومدیم اینجا ، یک نفر هم بهمون پیام نداده بود :hehehe: استقبالتونو عشقه :hehehe: حالا اگه دختر بودیم ، مثل کنه چسبیده بودین به ما و پیام می دادین shikam::-
هههههههههههههه
ایول آرسنال :-shad
امسال قهرمانه
چی اگه دختر بودیم بهمون پیام می دادن من که بعد 3 سال اومدم سایت حتی یه درخواست دوستی هم نداشتم چه برسه به پیام......entezar::
ایول منم از آرسنال امسال خیلی خوشماومده دوست دارم قهرما شه......:haaa:love::

R.BAGGIO.10
11-21-2013, 00:02
الله اکبر بر غیور مردان دربی:whistle3:
یه بحث راه بندازیم بلکه یکم اینجا رونق بگیره :jeddiiiii:
به نظرتون بحث در مورد رسول باشه یا مجتبی ؟:death:
خدایی بحث میشهshikam::-

GOLL
11-23-2013, 19:59
آقا من اعتراض دارم دوسه روز پیش یه پست دادم الان میبینم ارسال نشده lol:- این چه وضعشه
بعد دوباره دیشب تا 3 و نیم صبح یه فایل رو زدم دانلود سرعت دانلود :0 و بعضا 60!.......:daghon:امتحانش داشتم میخواستم با نرم افزاره مثلا کار کنم دوتا سوال دادن بتونم بنویسم!
ولی سوال نداد:eynak:....

آهنگ جدید و قشنگ یا آهنگ محبوب هاتون رو بزنید پاییز شده قشنگه حیفه بدون آهنگ باشه
این روزها این گوش میدم:

پویا بیاتی به جرم جدایی

Pouya Bayati – Be Jorme Jodaei ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

یگانه :قرصهای خواب آور

دانلود آهنگ با لینک مستقیم | کیفیت 320 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

sina acm
11-27-2013, 15:19
اقا کی فردا میاد استادیوم ؟؟

میلان و پرسپولیس ؟؟ :ahaaaaaa: حیف که شوچنکو و اینزاگی نیست ولی همون مالدینی کافیه

تازه شب بازی ساعت 22:30 مالدینی و فرانکو بارزی و گتوزو مهمان ویژه برنامه 90 هستند :ajibeee:

amir-97
11-28-2013, 14:09
خداییش راس میگی؟؟
فک کنم عادل به یکی از آرزوهاش برسه ki::
صحبت با مالدینی و گتوزو و بارزی ki::

shiraz-sport
11-30-2013, 15:11
خدایی ب شخصه اصلا با رفتار مالدینی حال نکردم !!! اومده بود ایران خیلی خودشو گرفته بود !!! entezar::
ولی درمقابل جنارو گتوزو خیلی با صفا و خونگرم بود خیلی باهاش حال کردم love::
همه رسانه ها مصاحبه کرد هم رفتارش خوب بود !!!
اما مالدینی با وجود این همه هواردار نه صحبتی کرد نه ابراز علاقه ای کرد !!! و نه علاقه ای به صحبت کردن داشت !!! واقعا که ...
اصلا خیلی سرد بود !!! اصن حاظر نشد بیاد برنامه 90

fc@scorpion
11-30-2013, 17:33
خداييش خوشم از اوني اومد كه ريش بزي گزاشته بود.حال كردم باش.مالديني چقدر چسي ميومد!!!!:whistle3:ولي كتوزو عاليييييي.

Prince.L.M
12-12-2013, 21:01
سلام بچه ها کسی اینجا منو یادش هست من که فکر نمیکنم
نمیدونم چرا به سرم زده دوباره اومدم اینجا ولی حس خوبی دارم:daghon::daghon:
ای لاو یو دربیroz::

Blue-StaR
12-14-2013, 17:22
بعد عمری یه حسی بم گفت یه سر به دربی بزن :nishkhand:

چقدر همه چی تغییر کرده,صد البته بهتر شده....

این روزا درگیر درس و کنکورم برا تنها چیزی که وقت ندارم نتِ,ایشالله وقتی قبول شدم میام اینجا به همتون پز میدم :nishkhand:

samanpes
12-14-2013, 19:14
دارم راه برگشتو گم می کنم

به بن بست رسیدم بگو من کجام....

می خوام حس کنم باز نزدیکمی

بگو از کدوم جاده سمتت بیام...

- - - -

باو دیگه حسی نمونده واسه درس....

خسته شدم باو ...بسه دیگه....بسه ...

ایندمون هم باید بشه لیسانسه بیکار ...:aaaaaa:

alexdelpiero_10
12-15-2013, 08:46
امروز به یه نتیجه رسیدم:

خب ادم به استراحت هم نیاز دارهlol:-

سلام دوستان
هههههههههههههه

اصلا رسول الاف !:luuugh: اصفهونی بوق !:khandeeeee bahal: من خوب ! :nishkhand:تو چرا میای اینجا ؟ :evaa::luuugh:

حالا دختر هم بودی باز با اون قیافت کسی طرفت نمیومد mas:-

مردک چرا جواب اس نمیدی؟ حتما باید دخترا بهت اس بدن:nishkhand:

خدایی ب شخصه اصلا با رفتار مالدینی حال نکردم !!! اومده بود ایران خیلی خودشو گرفته بود !!! entezar::
ولی درمقابل جنارو گتوزو خیلی با صفا و خونگرم بود خیلی باهاش حال کردم love::
همه رسانه ها مصاحبه کرد هم رفتارش خوب بود !!!
اما مالدینی با وجود این همه هواردار نه صحبتی کرد نه ابراز علاقه ای کرد !!! و نه علاقه ای به صحبت کردن داشت !!! واقعا که ...
اصلا خیلی سرد بود !!! اصن حاظر نشد بیاد برنامه 90

خب هرکی یه جور اخلاقی داره....

سلام بچه ها کسی اینجا منو یادش هست من که فکر نمیکنم
نمیدونم چرا به سرم زده دوباره اومدم اینجا ولی حس خوبی دارم:daghon::daghon:
ای لاو یو دربیroz::

شاید از هر 10 نفر یکی تو رو بشناسه! دیگه فسیل که نیستی البته اخرین پیامت یه نشونه هایی از فسیل بودن داره مال 8/2012 هستlol:-

بعد عمری یه حسی بم گفت یه سر به دربی بزن :nishkhand:

چقدر همه چی تغییر کرده,صد البته بهتر شده....

این روزا درگیر درس و کنکورم برا تنها چیزی که وقت ندارم نتِ,ایشالله وقتی قبول شدم میام اینجا به همتون پز میدم :nishkhand:

رجوع شود به پ خ ki::

레자
12-25-2013, 23:39
سلام به همه برو بچ محترم دربی

اگه حرفم تکراریه پیشاپیش معذرت میخوام...میخواستم بگم ...تو گوگل انگلیسی کلمه christmas و ببینید گوگلتون چه شکلی میشه.love::

shiv.vandersar
12-27-2013, 23:27
رسول بیا این تاپیک پاک کن خودت بزنشcrying::-
اصن خیلی نحس بود تاپیکمcrying::-
الان دو قرنه رو صفحه 16 مونده 17 هم نمیرهcrying::-
عاغا امحانامون شروع شدهcrying::-فردا فیزیک دارمcrying::-crying::-crying::-crying::-

AlexDelpiero
12-27-2013, 23:57
^^^^
اکثر فروما خوابیدن ! اکثر بچه ها تو فیسبوک هستند !

GOLL
12-28-2013, 19:02
من موج اول امتحانام تموم شد موج دومش از21 ام به بعده:nishkhand:
این ترم استادهامون خفن شدن ولارج خوب درس دادن خوب هم نمره میدن:sigar:
فیسبوک و ویچت:gerye:heee:: ،کمر هرچی سایته شکونده...
دیالوگ هم امنیت نداره :سه نقطه:nishkhand:
نرم افزار باحال دارید معرفی کنید فیض ببریم ،وسط راه یه پست هم اینجا بدید:hapoo:

edin
01-02-2014, 17:54
خوب چرا یه پیج تو فیس نمی زنید اینجوری همه هم میان......باز هم دربی به حالت سابقش بر می گرده.....think::

Abdollah 202
01-04-2014, 15:23
نیلو راست میگه ...
منم موافقم که یه پیچ تو فیس بزنیم ....
اینجوری میتونیم اقتدار انجمنمونو ب دنیا نشون بدیم :jeddiiiii:

توی خانه انگار ، پدرم بود که گفت : درس را خوب بخوان
درس را خوب بفهم : بلکه چیزی بشوی، درس را ول نکنیم
چه کشنده است این درس
چه خوش است دانشگاه ، سال بالایی ها چه صفایی دارند.
همه شان سنواتی
مدتش افزون باد
من ندیدم همه شان ،بی گمان ، همه بیش از ده ترم است
که همینجا ماندند
همگی می دانند که تقلب خوب است
و میانترم همیشه دو در است
اصل خانم بابایی ست
اصل پایان ترم است
توی برگ کسی ، مسئله حل بشود ، همگی باخبرند
دمشان گرم بابا!
سال بالای ها درس را می فهمند
ول نکردندش ما نیز درس را ول نکنیم

دهن شاعرش سرویس :luuugh:

Fc Bayern München
01-04-2014, 23:58
خیلی ضد حاله یه سال کامل میلادی و شمسی و قمری و ؟؟؟؟ نیای تو دربی بعد یه پیامم نداشته باشی
ای بی معرفتا eterza::-

alexdelpiero_10
01-13-2014, 17:33
رسول بیا این تاپیک پاک کن خودت بزنشcrying::-
اصن خیلی نحس بود تاپیکمcrying::-
الان دو قرنه رو صفحه 16 مونده 17 هم نمیرهcrying::-
عاغا امحانامون شروع شدهcrying::-فردا فیزیک دارمcrying::-crying::-crying::-crying::-

ربطی نداره باید این سایت رو یه جوری گرمش کنیم من بزنم تو کار گذاشتن کلیپlol:-

خوب چرا یه پیج تو فیس نمی زنید اینجوری همه هم میان......باز هم دربی به حالت سابقش بر می گرده.....think::

پیج که داره ولی من پیداش نکردم! ولی یادمه سینا گذاشته بودش تو امضاش

خیلی ضد حاله یه سال کامل میلادی و شمسی و قمری و ؟؟؟؟ نیای تو دربی بعد یه پیامم نداشته باشی
ای بی معرفتا eterza::-

خب یکم بیشتر بیاdallliii

GOLL
01-14-2014, 16:40
نگید انتخاب رونالدو به اومدن روحانی ربطی نداره.....:nishkhand::nishkhand:که باورم نمیشه...

پ.ن:جام جهانی که شروع بشه این فروم میترکه لازم نیست سخت بگیرید...ki::همچنین تا مدتها بعدشgam:-:toop:

R.BAGGIO.10
01-15-2014, 16:46
پ.ن:جام جهانی که شروع بشه این فروم میترکه لازم نیست سخت بگیرید...ki::همچنین تا مدتها بعدشgam:-:toop:

فک نکنماki::
نکنه بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوی ناکسki::

GOLL
01-17-2014, 14:25
فک نکنماki::
نکنه بوی بهبود ز اوضاع جهان میشنوی ناکسki::
:nishkhand:خاصیت جام جهانیه دیگه:evaa:

واقعا دربی بدون مجیدی و کریمی :daghon:یه بازی معمولی لیگ هم نیست:ghosse:ترجیح میدم برم برا امتحان 5 شنبه هفته دیگه بخونم تا این بازی رو ببینمlol:-تا این حد...ki::

R.BAGGIO.10
02-16-2014, 22:31
هر طور بود آمدم اینجا گمان نبود
اصلاً اُمیدِ آمدنِ کاروان نبود

nima_76
03-07-2014, 11:11
سلام خدمت دوستان خوب و قدیمی خودم تو دربی چند وقتی غیبت داشتم ....الان میخواستم بگم تو مکه ام نایب زیاره شدم انشا الله خدا قسمت شما رو هم بکنه

azeraspeed
03-07-2014, 17:28
سلام به همگی
میگم این تاپیک اصن موضوعش چیه؟
من که از صفحه ی اول شروع کردم به خوندن پست ها تا این صفحه آخرش هم نفهمیدم موضوع تاپیک چیه:eee:؟
خلاصه منم به جمعتون اضافه شدم

R.BAGGIO.10
03-07-2014, 18:11
سلام به همگی
میگم این تاپیک اصن موضوعش چیه؟
من که از صفحه ی اول شروع کردم به خوندن پست ها تا این صفحه آخرش هم نفهمیدم موضوع تاپیک چیه:eee:؟
خلاصه منم به جمعتون اضافه شدم

اینحا اراجیف خونه بچه ها بودom::om::om::om::
حیف که بدجور خوابیده:look:

azeraspeed
03-09-2014, 23:08
اینحا اراجیف خونه بچه ها بودom::om::om::om::
حیف که بدجور خوابیده:look:
جدی جدی بد جور خوابیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Abdollah 202
03-11-2014, 09:13
سلام دوستان ...
خب منم بعد از مدت ها که فسیل شده بودم برگشتمki::
واسه شروع بحث : دوستان واسه عید کجا بریم ؟ :khandeeeee bahal:

azeraspeed
03-11-2014, 15:42
سلام دوستان ...
خوب بچه ها همگی دسته جمعی پاشید بیاید بهبهان مهمون من(اصن میدونید بهبهان چجوریه و کجاست؟:eee:!!!!!!!)

ZedBazi
03-11-2014, 20:37
سلام خدمت برو بچ کمپی.خوب اونی که میگه کمپ خوابیده پس خودش باید بیاد که نیومده.

R.BAGGIO.10
03-11-2014, 20:54
میگم شهرضا چه طوره بریمentezar::
اصن یاشاسین ترکهای کرمانج mas:-mas:-mas:-

azeraspeed
03-11-2014, 20:59
میگم شهرضا چه طوره بریمentezar::
اصن یاشاسین ترکهای کرمانج mas:-mas:-mas:-
من که پول غذای وسط مسافرتو ندارم کسی شهر رضا نیست مارو مهمون کنه؟

abas1380
03-12-2014, 14:54
سلام.من تازه واردم میشه گفت تواین تاپیک چیکار میکنین درباره ی چی هست؟

azeraspeed
03-12-2014, 15:23
سلام.من تازه واردم میشه گفت تواین تاپیک چیکار میکنین درباره ی چی هست؟
درمورد هرچی که هست به غیر از فوتبال خودت میتونی از صفحه ی اول شروع کنی به خوندن پست ها تا با محیطش آشنا شی

azeraspeed
03-13-2014, 14:32
انشاالله به یاری برخی بروبچ دوباره کمپ رو راه میندازیم حتما منتظر باشید...

Abdollah 202
03-13-2014, 19:59
خب این قدیمیا که نمیان
لااقل این جدیدا خودشونو برا ما معرفی کنن و خوش آمدن love::
رسول چقد اسپم بیا حذف کن :luuugh:

R.BAGGIO.10
03-13-2014, 23:24
خب این قدیمیا که نمیان
لااقل این جدیدا خودشونو برا ما معرفی کنن و خوش آمدن love::
رسول چقد اسپم بیا حذف کن :luuugh:

رسول پسرم پستای این عبدل رو حذف کن:tafakkor::tafakkor:
ما که هستیم شما اراجیفاتونو بگید ما میایم روش مهر تایید میزنیم:nishkhand:

راستی خودمو معرفی کنم
یاسمین هستم:nishkhand: 17 ساله از بالا شهر تهرون:nishkhand:
در آخرم میگم یاشاسین ترکهای کرمانجshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

alexdelpiero_10
03-14-2014, 19:28
سلام دوستان ...

فسیل زنده :whistle3:

خونه احمدرضا ایناdallliii

ما که از 8 فروردین به بعد تو کوه پلاسیم:دی

خوب بچه ها همگی دسته جمعی پاشید بیاید بهبهان مهمون من(اصن میدونید بهبهان چجوریه و کجاست؟:eee:!!!!!!!)

قبلا تو نیمباز میرفتم اتاق بهبهان بچه های باحالی دارهroz::

من که پول غذای وسط مسافرتو ندارم کسی شهر رضا نیست مارو مهمون کنه؟

این بنده خدا خودش شهرضاییه منتها چون شهرضا جزء اصفهانه بعیده مهمون بخوان lol:-

رسول پسرم پستای این عبدل رو حذف کن:tafakkor::tafakkor:
ما که هستیم شما اراجیفاتونو بگید ما میایم روش مهر تایید میزنیم:nishkhand:

راستی خودمو معرفی کنم
یاسمین هستم:nishkhand: 17 ساله از بالا شهر تهرون:nishkhand:
در آخرم میگم یاشاسین ترکهای کرمانجshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

یاسمین خانم شمارت تو گوشی نصف اعضای سایت دیدم راستشو بگو اینجا چیکار میکنی؟lol:-

پ.ن: بچه ها پست پشت سر هم نفرستین اگه پست قبلی مال خودتونه خب ویرایش بزنین و حرفتون رو داخل همون پست بگین

R.BAGGIO.10
03-18-2014, 23:00
یاسمین خانم شمارت تو گوشی نصف اعضای سایت دیدم راستشو بگو اینجا چیکار میکنی؟lol:-

به جون عبدل اومدم سقا خونه دعا کنمshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

راستی دوستان سال 92 برای شما چگونه گذاشت؟؟؟؟shikam::-
برا منکه سراسر هیجان بودshikam::- کلی بدهکاری دارم که نمیتونم بدم :nishkhand::nishkhand:

GOLL
03-19-2014, 01:04
به جون عبدل اومدم سقا خونه دعا کنمshikam::-shikam::-shikam::-shikam::-

راستی دوستان سال 92 برای شما چگونه گذاشت؟؟؟؟shikam::-
برا منکه سراسر هیجان بودshikam::- کلی بدهکاری دارم که نمیتونم بدم :nishkhand::nishkhand:

سوال بسیار بجایی بود یاسمن ..:nishkhand:
پاسال بود !؟کی بود؟ یه سالی بود دیگه..
یه تاپیک برای سال خود را چگونه گذراندید زده شد...
حالا که نیست ایام تعطیلات هر کاربر یه سر میزنه شرح حال گذشته اش بگوید خخخ
ما که این چرخ و فلک روزگار همه جوره چرخوندمون الان خودمم نمیدونم سالم چجوری بوده ...
شما چی؟خاطره با حال دارید بگید بخندیم lol:- ..

nima_76
03-25-2014, 00:58
عکس از خانه ی خدا تقریبا 25 روز پیش شاید هم کمتر

nima_76
03-30-2014, 23:46
---بدون شرح---

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

lord7stark
05-07-2014, 12:25
سر بســـــتـــــه میـــگـــــم !؟!؟!؟!
الان فـــــاز انجمن چـــــــرا خسته کننده و خفه شـــــده !؟!؟!؟

بعضی از دوستان هم مثل ( علی رضا ) میگن میریم !!!!
بازنشسته ها هم که رفــــــتــــن 90% شـــون ...
بقیشونم ماهی 2 بار !

+ بــــــر بـــاعث و بانی اختلاف افکن لعنت ... که باعث شد همه بار و بندیلشونو جمع کنن و بـــــــرن ...

icon
05-07-2014, 15:40
این تاپیک هنوز هست؟ فک کردم بستینش
مگه به خاطر اختلاف رفتن همه ؟ من فکر میکردم درگیر کار و زندگی و این مسائل هستن.
الان هم وقت امتحانا و کنکور هست و خیلی از بچه ها هم تو محدوده ی سنی مدرسه هستن واسه همین جو خفه طبیعیه

lord7stark
05-07-2014, 16:34
این تاپیک هنوز هست؟ فک کردم بستینش
مگه به خاطر اختلاف رفتن همه ؟ من فکر میکردم درگیر کار و زندگی و این مسائل هستن.
الان هم وقت امتحانا و کنکور هست و خیلی از بچه ها هم تو محدوده ی سنی مدرسه هستن واسه همین جو خفه طبیعیه

اولا 80 % اختلافات بجود امده بـــوده که دوستان خودشون میدونن چی شده و کی کــــــرده
خیلی جالبه اخه یهو یک زمان همه کار دار شدن !!؟!؟!؟ که استعفا دادن ؟!؟!؟!

دوما پارسال هم همین بحث بود ... گفتیم که بابا واسه کنکوره ...
در صورتی که مگه چقدر اینجا فعال داره که واسه کنکور نخواستن بیان ؟؟؟؟؟
تابستون که خودتم بودی ....
گفتیم لیگ ها تعطیل هست ...
مهر هم که میشه همه میگن دیگه بریم تا عیــــــــد ...
عید ها هم که تعطیلن و نیستن
بعد عیدم امتحانا و کنکور و همین آش و همین کـــاسه ...

+ چجوری تا 3 سال پیش ... نه 2 سال پیش اینجوری نبــــــود ؟؟؟؟

icon
05-08-2014, 00:00
اولا 80 % اختلافات بجود امده بـــوده که دوستان خودشون میدونن چی شده و کی کــــــرده
خیلی جالبه اخه یهو یک زمان همه کار دار شدن !!؟!؟!؟ که استعفا دادن ؟!؟!؟!

دوما پارسال هم همین بحث بود ... گفتیم که بابا واسه کنکوره ...
در صورتی که مگه چقدر اینجا فعال داره که واسه کنکور نخواستن بیان ؟؟؟؟؟
تابستون که خودتم بودی ....
گفتیم لیگ ها تعطیل هست ...
مهر هم که میشه همه میگن دیگه بریم تا عیــــــــد ...
عید ها هم که تعطیلن و نیستن
بعد عیدم امتحانا و کنکور و همین آش و همین کـــاسه ...

+ چجوری تا 3 سال پیش ... نه 2 سال پیش اینجوری نبــــــود ؟؟؟؟

آره خداییش همیشه یه سری بهانه ها هست.
یاد یه چیزی افتادم : تو یه انجمن کنکوری مدیر گفت بعد کنکور چت باکس دوباره فعال میشه . یکی از کاربرا گفت بعد کنکور قبل کنکور بعدیه. جواب دندون شکنی بود.
حالا این ها رو بیخیال اختلاف سر چی بود ؟ki:::nishkhand: دعوا سر شیشه مربا ؟:nishkhand::chi migi:
من تازه خبر دار شدم آخه. یکی به منم بگه تو این انجمن چه خبره ؟:chi migi: علی بیا ما هم بریم ببینیم بقیه کجا رفتن باز برگردیم اونا دنبال ما راه بیوفتن ببینن ما کجا میریم :nishkhand:

منصور76
05-09-2014, 18:30
چجورى تيم مستر فيفا را ذخيره کنم

shiv.vandersar
05-20-2014, 17:57
سلام:daghon:
گذرم افتاد گفتم بیام یکم درد و دل کنم:ghosse:
آغا تحت فشار وحشتناکی هستیم:daghon: کی میگه امتحان نهایی آسونه آخه crying::-شانس ما هر سال سوال ها رو نمونه سوال های قبل میدادن..امسال یادشون اومده بیان سوال نمونه جدید طرح کننeterza::-
تا فعلا دو تاشو دادیم...یکی از یکی بدترentezar:::aaaa:
بعد تو برنامه گزینه دو که نشون میده با بچه ها مصاحبه میکنن میان میگن خیلی آسون بود :|||||| باس بیان با بچه های حوزه ما مصاحبه کنن :daghon:
فک کنم اینطور بخواد پیش بره 25% تاثیر معدل تو کنکور رو از دست بدم:aaaa:

پ.ن: icon دقیقا قضیه امضات چیه؟

AmirUtd
05-23-2014, 19:08
سلام خدمت دوستان عزیز من خیلی وقت پیش اومدم ص19 بود حالا هم که اومدم میبینم ص20 هست مشخصه که
خیلی از کاربر ها رفتن و درگیر زندگی و درس و کنکورشون هستن و امیدوارم دربی همون دربی سابق بشه...:khahesh::aaaaaa:

gogol2022
06-04-2014, 16:09
داداش موقع امتحاناس بزار یه چند وقت دیگه باز شلوغ میشه

shiraz-sport
06-09-2014, 21:01
اخ اخ اخ !!! این کمپ هم وتسه خودش جریانی داره ها !!! lol:- تا یه سال پیس که من میومدم صفحه 17 بود الان شده 20 !!! واقعا دربی سوت کور شده !!! البته ناگفته نماند همه بچه های قدیمی دربی تو
واتس اپ هستن چرت پرت به هم تحویل میدن !!!:nishkhand: :luuugh: اونجا هم واسه خودش ی پا دربی شده نظر میدن در مورد بازی ها lol:- دیگه کسی حوصلشو نداره بیاد تو دربی نمیدونم چرا ولی خودم هم همینطور شدم!

بیچاره شیوا خانم با ی دل امیدی اومد این کمپ رو راه انداخت الان اینطوری خوابیده om:: مسلما اگه بچه های قدیمی بیان باز مثه قبل دربی شلوغ میشه !!!

قبلا ی کمپ رو میزدن سر یک ماه تموم میشد ! الان یک ساله کمپ زده شده تازه صفحه 20 شده !!!
دیگه مثله قبل کسی نمیاد بازی ها رو تحلیل کنه ! سر یک بازی کل کل بشه ! اون شادی ها پس از برد تیمشون اون غصه ها بعد از باخت !!! هـــــــی یادش بخیر crying::-

امیدوارم مثله قبل باز دربی شلوغ بشه و بچه ها فعالیتشون رو شروع کنن roz::

shiv.vandersar
06-11-2014, 19:44
بیچاره شیوا خانم با ی دل امیدی اومد این کمپ رو راه انداخت الان اینطوری خوابیده
ای گفتی...اصن میام اینجا داغ دلم تازه میشه...فک کنم پاکش کنن بهتر باشهom::
امتحانامون امروز تمومید بعد از کلی...وای باورم نمیشهlay_;; کیلیلیلیلیلیلیlay_;;
شهریور منتظر ماست بیا تا برویمlol:-

azeraspeed
06-15-2014, 12:05
و منم امتحانام بلاخره به اتمام رسید البته الن که ن الان تازی نتمو شارژ کردم13خرداد تمومید و بعد از یک ماه بلاخره بازگشتم:nishkhand::nishkhand:

R.BAGGIO.10
06-25-2014, 22:14
یعنی هیشکی نمیاد تا جای ما رو پر کنه ؟؟؟entezar::entezar::

king123
06-28-2014, 08:31
شرمنده بچه ها من سرم خیلی خیلی شلوغ شده کمتر تو نتم اینجا هم که خیلی خیلی سوت و کور شده

Fc Bayern München
08-17-2014, 23:05
و در این لحظه بود که دربی به سکوت نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
نشست ...
حالا اینم یه صدا البته یک سوت کوچولو :
:whistle3::whistle3::whistle3::whistle3::whistle3: :whistle3::whistle3::whistle3::whistle3::whistle3: :whistle3:

icon
08-18-2014, 00:51
کمپ هنوز وجو داره ؟ فک میکردم تاپیکش حذف شده

lord7stark
08-18-2014, 12:16
crying::- یک بشر نیست ...
یه روزی اینجا شلوغ ترین بخش سایت بود !!!
الان همه رفتن ...

Fc Bayern München
08-18-2014, 13:40
crying::- یک بشر نیست ...
یه روزی اینجا شلوغ ترین بخش سایت بود !!!
الان همه رفتن ...

اره مطمئنا کمپ هشتم خالی خالی میشه

aliexpress
08-18-2014, 16:28
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

وضعیت اینترنت این روزهای من!

البته الان پینگ عادی شده بهتره شده 800 :|

خدایا خودت صبر ایوب به ما عطا بفرما ! الهی آمین :|

shiv.vandersar
08-19-2014, 14:41
تبریک بروبچ همه مدیر شدن :دی مبارکتون باشه :دی
والا با این وضع پیش رفتن فک نکنم اصن کمپ هشتمی هم وجود داشته باشه :||||

lord7stark
08-19-2014, 15:46

Fc Bayern München
08-24-2014, 03:20
چرا اینجا اینقدر سوت و کوره ؟؟؟ :-ang:ey babaaa::-ang:ey babaaa:

shdx47
08-26-2014, 11:58
آقا اینجا که مگس پر نمیزنه :|

Fc Bayern München
12-09-2014, 15:20
صبح
سومین روز
سومین هفته ی
سومین ماه
سومین فصل
سومین سال
دهه ی نودتون به خیر

icon
12-09-2014, 22:28
صبح
سومین روز
سومین هفته ی
سومین ماه
سومین فصل
سومین سال
دهه ی نودتون به خیر

ممد حسین اینکه همش سه شد . نصفه شبی حوصلم سر رفته . درسم بخونم خوابم میگیره لیورپولو نمیتونم ببینم. اصن یه وضعی

aliexpress
12-09-2014, 23:22
ممد حسین اینکه همش سه شد . نصفه شبی حوصلم سر رفته . درسم بخونم خوابم میگیره لیورپولو نمیتونم ببینم. اصن یه وضعی

محمد پاشووووو لیورپول گل خورد. :دی

icon
12-10-2014, 02:05
محمد پاشووووو لیورپول گل خورد. :دی

اینم از لیورپول . تیم با تاکتیک خاصی جلو نمیره . خریدای تیم یکی از اون یکی بدتر بودن . راجرز پارسال فقط به خاطر سوارز دوم شد . بهتره یا لیورپول بازیکنی مث سوارز داشته باشه یا مربی ای مثل راجرز نداشته باشه که به بازیکن وابستس . اتلتیکو هیچی نبود الان داره واسه خودش اقایی میکنه . مگه لیور از اتلتیکو کمتره ؟

Fc Bayern München
12-10-2014, 13:39
بحث فوتبالی ممنوع !

:chi migi:

icon
12-11-2014, 02:26
اینجا اصلا بحثی نداره که بخوای تفکیک کنی ممد حسین . باشه بحث فوتبالی هم نمیکنیم . این گنبدم یه برف نیومد بریم سر بخوریم تو خیابونا . بقیه جا ها هم زیاد نیومده البته. کلا من اخبارم نمیبینم . شایدم بقیه جا ها اومده باشه . نصفه شبی خوابم میاد دارم چرت و پرت مینویسم. فعلا

aliexpress
12-11-2014, 02:33
پخشه ( پشه ) تو انجمن پر نمیزنه بعد محمد میگه بحث فوتبالی ممنوع! :nishkhand::luuugh::khandeeeee bahal:دمت گرم خیلی باحالی :))

آغا تو اصن یه بحث نشون من بده؟ دوشواری نداره که! :evaa:

Fc Bayern München
12-11-2014, 12:08
پخشه ( پشه ) تو انجمن پر نمیزنه بعد محمد میگه بحث فوتبالی ممنوع! :nishkhand::luuugh::khandeeeee bahal:دمت گرم خیلی باحالی :))

آغا تو اصن یه بحث نشون من بده؟ دوشواری نداره که! :evaa:

aliexpress
12-11-2014, 18:38

حداقل یه چیزی میگفتی که 4 نفر دورش جمع باشن ki::خخخخخخخخ

sina acm
12-11-2014, 20:23
ای بابا :eee:

رفت جلد هفتم :nishkhand:

یادش بخیر اولین بار ساله 2012 جلد 1 رو من زده بودم :babaa::luuugh: الان 2 سال گذشته استقلال 4.4 شده من امدم اینجا

نمیدونم هنوز همه هستن یا نه ولی دوباره قراره بیام :haaa:

aliexpress
12-11-2014, 23:20
میگم تا جلد بعدی هم بزنیم :nishkhand::nishkhand::nishkhand: این وضعیتی که اینجا داره فکر نکنم هیچوقت شاهد جلد هشتم باشیم :))

Fc Bayern München
12-13-2014, 10:50

یادش بخیر !

manhunt
02-20-2015, 17:33
اوه اوه چه خاکی اینجارو گرفته :chakoshi::chakoshi:
کمپ هشتمو فک کنم تو خواب باید ببینیم
اقایون خانوم ها دوستان :evaa::evaa:
کی پایه فوتبال فانتزی راه بندازیم واسه چن روزم که شده دور هم جمع شیم :flowerysmile:
البته با اجازه اقا جعفر think::

samanpes
02-20-2015, 18:07
اوه اوه چه خاکی اینجارو گرفته :chakoshi::chakoshi:
کمپ هشتمو فک کنم تو خواب باید ببینیم
اقایون خانوم ها دوستان :evaa::evaa:
کی پایه فوتبال فانتزی راه بندازیم واسه چن روزم که شده دور هم جمع شیم :flowerysmile:
البته با اجازه اقا جعفر think::

این بحث قبلا مطرح شد ... مدیر اون بخش هم ماهانه !(mahancasi)

واسه این کار به گفته ی خود جعفر یه وب دیگه زده شد به اسم فانتزی باز تا بچه های دربی اونجا فانتزی هاشونو برگزار کنن و روی سرور دربی فشار نیاد!

Fc Bayern München
03-18-2015, 09:47
این بحث قبلا مطرح شد ... مدیر اون بخش هم ماهانه !(mahancasi)

واسه این کار به گفته ی خود جعفر یه وب دیگه زده شد به اسم فانتزی باز تا بچه های دربی اونجا فانتزی هاشونو برگزار کنن و روی سرور دربی فشار نیاد!

سایت فانتزی باز ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) --- فراخوان سومین دوره ی جام فانتزی دربی ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

rezalm10
03-20-2015, 12:13
خیلی معما خوبیه.فقط جوابو نخونید اول حدس بزنید بعدش برید جوابو بخونید

یه روز 4 تا حیوون تصمیم گرفتن از یه درخت نارگیل برن بالا:

1 شیر

1 میمون

1 زرافه

1 سنجاب

تصمیم گرفتند که مسابقه بدن که کدام یک برای چیدن

یک موز از درخت از همه سریع تر بالا میرود

فکر میکنی کدامیک برنده میشود؟

پاسخ.بازگو کننده شخصیت توست پس با دقت فکر کن
.
.
.
.
پاسخ را در زیر ببینید
.
.
.
.
اگر پاسخ تو:
شیر است = خسته و کسل هستی
میمون = گیچ هستی
زرافه = کاملا تعطیل هستی
سنجاب = ناامید هستی

چرا؟
برای اینکه:

درخت نارگیل که موز ندارد !!

حتما دیپلم هم هستی!! یا قصد ادامه تحصیل داری!!

یارانه هم میگیری؟؟؟؟من سرمو کجا بکوبم

Abdollah 202
04-12-2015, 12:42
سلام دوستان
همش تقصیر شیواست که این کمپ پیش نمیره dallliii چون از بس همه گفتن جلد هشتم رو من میزنم و ... شیوا هم این جلد از کمپ دربی رو نفرین کرده و حالا با سرعت لاک پشتی پیش میره :daghon: :evaa:
آقایون داداشا اینجا باس ماس ! یعنی کلش باس ماس ! :luuugh:پس بیاین دیگه

Fc Bayern München
04-12-2015, 13:26
سلام دوستان
همش تقصیر شیواست که این کمپ پیش نمیره dallliii چون از بس همه گفتن جلد هشتم رو من میزنم و ... شیوا هم این جلد از کمپ دربی رو نفرین کرده و حالا با سرعت لاک پشتی پیش میره :daghon: :evaa:
آقایون داداشا اینجا باس ماس ! یعنی کلش باس ماس ! :luuugh:پس بیاین دیگه

گل گفتی .............. lol:-:luuugh::luuugh:

nobody11
05-04-2015, 19:14
سلام هر کی منو میشناسی بیاد یه چاق سلامتی مشتی باهام بکنه بلکم بازگشت با شکوهی داشتم...
البته شایدددددد برگردم...
چاکر همه ی بچه های قدیمی:nishkhand:

David7
05-06-2015, 13:33

ووووووووووووووووو نگاه نگاه چقدر گذشته ولی هنوزم همون جلد مونده :babaa: ما هم ک پیر شدیم ... شیوا کجایی ک ببینی هنوز داری رکورد میزنی ... :ruunn:
یادش بخیر چ دورانی داشتیم تو دربی روزگاری بود واسه خودش ... :aaaa:
بچه های جدید یکمی فعالیت کنید باااااااو اینجا درسته کلش واسه ماس ولی شما هم سهمیه دارید ... :whistle3:
پوریا مورینیو :nishkhand:. شیووولki:: .عبدول چیتوز موتوری پلیس دربی :death:. عمه رسول [Only Registered And Activated Users Can See Links] ابی :ookk:. مهدی ک الآن سربازه :chakerim:. مجی و احمد رضا هم ک واسه خودشون حال میکنن :ghelyon:. دکتر مرتضیlol:- . نیلوفر :daghighan:. خود جعفر dallliii. علیرضا و محمد امین :flowerysmile:. و تمام کسایی ک فراموش کردم کلی باشون خاطره داریم ... :rose:
ی تشکر ویژه هم از آقا جعفر بزرگ انجمن ک با ی شعار خیلی بزرگ (ایجاد دوستی های جدید به بهانه یک علاقه مشترک) دوست های زیادی به ما معرفی کرد ... roz::

Derby
05-06-2015, 13:48

ووووووووووووووووو نگاه نگاه چقدر گذشته ولی هنوزم همون جلد مونده :babaa: ما هم ک پیر شدیم ... شیوا کجایی ک ببینی هنوز داری رکورد میزنی ... :ruunn:
بچه های جدید یکمی فعالیت کنید باااااااو اینجا درسته کلش واسه ماس ولی شما هم سهمیه دارید ... :whistle3:
پوریا مورینیو :nishkhand:. شیووولki:: .عبدول چیتوز موتوری پلیس دربی :death:. عمه رسول [Only Registered And Activated Users Can See Links] ابی :ookk:. مهدی ک الآن سربازه :chakerim:. مجی و احمد رضا هم ک واسه خودشون حال میکنن :ghelyon:. دکتر مرتضیlol:- . نیلوفر :daghighan:. خود جعفر dallliii. علیرضا و محمد امین :flowerysmile:. و تمام کسایی ک فراموش کردم کلی باشون خاطره داریم ... :rose:
ی تشکر ویژه هم از آقا جعفر بزرگ انجمن ک با ی شعار خیلی بزرگ (ایجاد دوستی های جدید به بهانه یک علاقه مشترک) دوست های زیادی به ما معرفی کرد ... roz::

مخلص داش مصطفی
حاجی بچه های سایت اکثرا توی یه گروه سنی بودن و اکثر با هم دیگه گرفتار خدمت و دانشگاه و اینا شدن
نسل قبلی یکم دسترسی شون به نت کم شد
حالا بچه ها کم کم دارن بر می گردن
از خدمت و اینا ... پیر شدیم همه :babaa:
من سایت رو به کمک یه سری از بچه های جوون تر مثه آقا سروش و علی آقا و محمدحسین و ... و البته یه سری از مدیرهای قبلی مثل داش حامد و سینا و سعید و .. که همیشه سایه شون روی انجمن هست نگه داشتیم
حیفه این محیط حذف شه
از بین بره
خیلی بچه ها توی پیغاماشون میگن بیشتر جمع شیم توی انجمن
گفتیم یاعلی
ما هستیم خدمت بچه ها roz::

David7
05-06-2015, 14:04
مخلص داش مصطفی
حاجی بچه های سایت اکثرا توی یه گروه سنی بودن و اکثر با هم دیگه گرفتار خدمت و دانشگاه و اینا شدن

اسم خدمتو نیار ک منم باید برج 4 برم :aaaa::ogh::scare3: دانشگاه هم ک تمام کردیم ... :haaa: راستی حاجی خودتی حاجی ... :whistle3:

من سایت رو به کمک یه سری از بچه های جوون تر مثه آقا سروش و علی آقا و محمدحسین و ... و البته یه سری از مدیرهای قبلی مثل داش حامد و سینا و سعید و .. که همیشه سایه شون روی انجمن هست نگه داشتیم
حیفه این محیط حذف شه
از بین بره
گفتیم یاعلی

والا من دوستان قدیمی رو ک میشناسم میمونه جدیدا ک تا حدودی شناسایی شدن :death: ... تو گروه whatsapp اعلام کردی منم گفتم ی سری بزنم ... خاطرات گذشته دوباره تکرار شد ... :ookk:roz:::aaaa: ... نه آقاااااااااااا این کمپ حذف نمیشه یعنی ما نمیزاریم ک حذف بشه ... chomagh ایشالا ک قدیمیا میان دوباره انجمن مثل سابق میشه ... love::

shayan_cris
05-06-2015, 14:07
خددددمت :scare3::scare3:
آقا ما هی میریم دانشگاه هی بیفته عقب تا بلکه یه فرجی شه معافیتی چیزی :aaaa:
هیچ خبری نمیشه :sad:
داداش منم تا برج 6 وقت دارم می خوام برج 6 بفرستم دفترچه رو که احتمالا برج 8 اعزام شم
باید بریم دیگه
پولم نداریم فراری شیم بعدا بخریمش
خخخخخخخخخخخخخخخ

shiv.vandersar
05-06-2015, 20:21
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان:death:
مصی گفت یه سر بزن ، اومدم به قول خودش تجدید خاطره بشه :)))
نمیدونم واقعا چرا کمپو من زدم ها، قبل من سه ماه نمیکشید کمپ تموم میشد...حالا دو سالdallliii
ما هم گیر بدبختی خودمونیم...ایشالا امسال کنکورو قبول شیم که نخواد یه سال دیگه بدبخ بشی:daghon:crying::-
ابن کمپم رسید به پنجاه قفلش کنید...نحس بود اصن:daghon:

Abdollah 202
05-09-2015, 18:14
سلام هر کی منو میشناسی بیاد یه چاق سلامتی مشتی باهام بکنه بلکم بازگشت با شکوهی داشتم...
البته شایدددددد برگردم...
چاکر همه ی بچه های قدیمی:nishkhand:

سلللللللللللللللللللللللل للللللللام
چطوري بلا ؟ :nishkhand: خوش اومدي

چه طومار غمگيني نوشتي ... داغ دلم تازه شد ... حالا همگي اينجا باس ماس :blush:

مخلص داش مصطفی
حیفه این محیط حذف شه
از بین بره
گفتیم یاعلی
به به داش جعفر :flowerysmile: نگران نباش ... ما نسل سوخته ي دربي برميگرديم :evaa:

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان:death:
مصی گفت یه سر بزن ، اومدم به قول خودش تجدید خاطره بشه :)))
نمیدونم واقعا چرا کمپو من زدم ها، قبل من سه ماه نمیکشید کمپ تموم میشد...حالا دو سالdallliii
ما هم گیر بدبختی خودمونیم...ایشالا امسال کنکورو قبول شیم که نخواد یه سال دیگه بدبخ بشی:daghon:crying::-
ابن کمپم رسید به پنجاه قفلش کنید...نحس بود اصن:daghon:

سلام منحوس :evaa: چه كمپي داير كردي ها :luuugh:

R.BAGGIO.10
05-14-2015, 03:13
منم که کلا هستم

هم مخلص همه و هم دربست در خدمت دربی:ohum:

aliexpress
05-14-2015, 14:09
مخلص همه بچه های قدیمی انجمن tazim::

چی میشه همتون بیاین اینجا گرم تر شه :sohappy: :nishkhand:

kingpouya
06-12-2015, 22:28
سلام یا خدا یه هفته دیگه این موقع منتظر اذان هستیم ها!!!!!!

R.BAGGIO.10
08-22-2015, 22:46
چح ثکوطی:nishkhand:
چغئر ثوط و کورح عنجمن :nishkhand:

aliexpress
08-23-2015, 14:45
عــــــــــــــــــخخخخــ ـــــــــــــــــــــــیی ییییییی ! دقت کن سکوت همیشه علامت رضاست :))lol:-

البته علامت احمد و عباسم میتونه باشه :|:death:

David7
02-12-2016, 20:29
چح ثکوطی:nishkhand:
چغئر ثوط و کورح عنجمن :nishkhand:

واییییییییییییییییییییییی یییییی چی شده این دربی ... om::
واقعا ثاکطه ... :ey babaaa:

سلام به بروبچ ... :rose:
آخرین باری که اینجا بودم حدود خیلی میگذره ... :eynak: من هنوز خدمت نرفته بودم الآن نصف خدمت تموم شده ...
واقعا باید به جعفر خسته نباشید گفت ... :flowerysmile:
من یهو دلم کشید یه سری بزنم دربی یادی تازه کنم ...:evaa:
خداییش هیچ جا مثل دربی آدمای با معرفت نداره و نداشته ... tazim::
1394.11.23 ساعت 20:30

Mehrdad22
06-28-2016, 22:16
سلام من متولد چهاره هفته هشتادم قدم 190 وزنمم یادم نمیاد چند ماه پیش وزن کردم فکر کنم 78بود 88بود ولی الان احساس میکنم بالا رفته من فیزیک بدنیم خوبه نسبت به هیکلمم سریعم سانتمم بد نیست شوتام قدرتشون زیاده ولی دقتم متوسطه جنگجوم هستم (فک کنم لفظش همینه به بازیکنی که زیاد میدوه ) قدرته بدنیمم هم زیاده تکلم خوب میزنم فقط چون همیشه دفاع وا ستدم همه جا کارم تو حمله فک نکنم خوب باشه و تا حالا اصلا تو چمن بازی نکردم همش اسفالت بوده ولی وقتی تعدادمون کم بوده (3به3)تو کارایه هجموی خوب بودم سر زدنمم خوبه ولی خیلی دقیق نیست تا حالا سعی نکردم زیاد دریبل کنم (اصلاسعی نکردم )ولی فک کنم بتونم خلاصه سرتونم درد نیارم میتونم فوتبالیست بشم از این لحاظ های که گفتمم (تا حالا تو هیچ تیمی بازی نکردم )و میخوام تو یه تیم تست بدم اصلا به نظرتون ارزششو داره اگه قبولم نکردن تو اکادمیشون کار کنم ؟ اگه این یکی تکرار شده معذرت میخوام چون فک نکنم ارسال شده

sina acm
03-13-2017, 16:20
سلام بچه ها خوبین

کی فکرشو میکرد این کمب هفتم اینقدر طولانی بشه نسبت به بقیه :ey babaaa:

هی روزگار نامرد :daghon:

R.BAGGIO.10
03-21-2018, 20:40
یاد ایام قدیم بخیر که همه مجازیا اینجا کنار هم خوش بودیم
ولی
چون میگذرد غمی نیستom::om::

aliexpress
04-10-2018, 21:12
یاد ایام قدیم بخیر که همه مجازیا اینجا کنار هم خوش بودیم
ولی
چون میگذرد غمی نیستom::om::

اره واقعا.
دلمون لک زده واسه اون دوران.اون موقعا که مثل الان هوادارای فوتبال انقد تعصبی نبودن و انقد بخاطر کوچک ترین کری ها ناموس همدیگه رو به رخ نمیکشیدن!
بگذریم

karim1989
05-28-2018, 15:46
همه ی انجمنا سوت و کور شدن
بخاطذ تلگرام و اینستا دیگه کسی نمیاد انجمنا :shogh:

تعمیر پکیج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
تعمیرات پکیج ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
سرویس پکیج ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==