PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و حواشی طلایی پوشان در فصل 93-1392

ALIAZIMI9
07-27-2013, 12:32
به نام خدا

در این تایپ اخبار و حواشی طلایی پوشان اصفهان در فصل 93-1392 قرار خواهد گرفت

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

ALIAZIMI9
07-27-2013, 12:34
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان گفت:‌ این تیم در فصل جاری از خط حمله بسیار خوبی برخوردار است و مهاجمان این تیم به حدی کشنده عمل می‌کنند که ستون بدن هر حریفی خواهد لرزید.

زلاتکو کرانچار در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان از هفته نخست سیزدهمین دوره لیگ برتر ایران (جام خلیج‌فارس) اظهار کرد: در ابتدا باید از رسانه‌های جمعی تشکر کنم؛ چرا که با واقع‌بینی تلاش کردند که حقایق را به مردم عرضه کنند. در این راستا علاقه داریم همچنان با رسانه‌ها همچنان تعامل داشته باشیم و تلاش خواهیم کرد که به بهترین وجه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار رسانه‌ها قرار دهیم.
وی ادامه داد: در سال‌ گذشته که در سپاهان حضور داشتم این تیم نه فقط در اوج فوتبال ایران که یک تیم شایسته آسیایی بود.
سرمربی تیم فولاد مبارکه سپاهان درباره حضور احمدی، حمودی، خلیل‌زاده، عقیلی، افشین، جباری و یعقوب کریمی گفت: این بازیکنان با ارزش‌های خود توانایی‌هایی ایجاد می‌کنند که با استفاده از آنها می‌توانیم در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی پیشروی کنیم. از روز 17 خرداد که تمرین‌های تیم آغاز شد، 4 بازی دوستانه را پشت سر گذاشتیم که به غیر از آرش افشین و مجتبی جباری که در آن بازی‌ها نبودند، بقیه بازیکنان یاد شده عملکرد بسیار مثبتی داشتند.
وی با اشاره به اضافه شدن مجتبی جباری، بازیکن سابق تیم استقلال تهران به سپاهان گفت: آنقدر در پیشرفت جباری نکات مثبتی دیده‌ایم که اصلا تصور نمی‌شود این بازیکن تازه‌وارد است و این در بازی آخر دوستانه سپاهان برابر راه‌آهن کاملا مشهود بود. هم‌اکنون تیم سپاهان ترکیبی از بازیکنان باتجربه و پخته را در اختیار دارد.
سرمربی کروات زردپوشان اصفهانی افزود: از هم‌اکنون مسئولانه مسئولیت‌ها را به گردن می‌گیرم و به حریفان نشان خواهیم داد که برای قهرمانی چقدر مصمم هستیم. این مطلب را می‌توانیم در بازی فردا برابر فولاد نشان دهیم.
کرانچار درباره سیزدهمین لیگ برتر ایران اظهار کرد: لیگ امسال به نسبت سال گذشته جالب‌تر و پرابهام‌تر خواهد بود. سپاهان، استقلال، پرسپولیس، تراکتورسازی و فولاد یکی از قدرت‌های لیگ برتر ایران به شمار می‌آید.
وی با بیان اینکه در بازی فردا هواداران سپاهان از حضور در ورزشگاه محروم خواهند بود، خاطرنشان کرد: برای افرادی که این تصمیم را گرفتند متاسفم. چرا این محرومیت باید در لیگ قبلی لحاظ شده باشد و این محرومیت در بازی مهم فردا که حکم یک داربی را دارد، به ضرر سپاهان تمام شود؟
سرمربی تیم سپاهان در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید آیا تیم سپاهان در آینده بازیکنان دیگری را از تیم‌های پایه جذب خواهد کرد، گفت: جهان عالیان و مرادمند از بازیکنانی بودند که از تیم‌های پایه به سپاهان اضافه شدند. این بازیکنان توانستند آرام آرام در ترکیب تیمی قرار گرفته و هماهنگ شوند. هم‌اکنون مهدی شریفی جوان را داریم. این بازیکن مستعد و خلاق بوده و مطمئنا در زمان مناسب به او میدان خواهیم داد اما درخصوص بازیکنان تیم‌های پایه باید بگویم به دلیل اینکه باید در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا مبارزه کنیم به جای 11 بازیکن باید 22 بازیکن حرفه‌ای و خوب داشته باشیم.
وی درباره آسیب دیدگی محرم نویدکیا، کاپیتان سپاهان گفت: این بازیکن هفته آینده به آلمان می‌رود تا بتواند نزد پزشک قبلی‌اش مداوای خود را آغاز نماید. مجتبی جباری در یک ماه آینده جایگزین مناسبی برای محرم خواهد بود و پس از بازگشت محروم نویدکیا شاهد پیوند جدیدی میان جباری و نویدکیا خواهیم بود.
کرانچار درباره چیدمان تیم سپاهان گفت: قصد داریم در فصل جاری نیز سیستم 2 – 4 – 4 لوزی را ادامه دهیم اما احتمال دارد در خلال مسابقه‌ها سیستم بازی به 3-4-3 و 3-3-4 تغییر پیدا کند اما در مجموع سپاهان توانایی این را دارد که در هر مسابقه از یک سیستم و چند زیرسیستم فرعی استفاده کند.
وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه سپاهان بیش از فولاد خوزستان به نسبت فصل گذشته دچار دگرگونی شد و این چه میزان در بازی نخست با این تیم تاثیر خواهد داشت، گفت: در فصل گذشته لیگ برتر و جام حذفی سه بار با این تیم بازی کردیم. دو برد سپاهان و یک باخت نتایج آن مسابقه‌ها بود. درست است که تیم سپاهان دچار دگرگونی‌های زیادی شده است اما معتقدم به غیر از جباری که البته او هم هماهنگی خوبی پیدا کرده است، تمامی بازیکنان قبلی و جدید هماهنگی بسیار زیادی با یکدیگر دارند و تطابق آنها می‌تواند در بازی فردا یاری‌رسان تیم سپاهان برابر فولاد خوزستان مقتدر باشد.
وی همچنین با بیان اینکه سپاهان به قدری زهر دارد که می‌تواند ستون بدن هر حریفی را بلرزاند، گفت: خلعتبری از سپاهان جدا شد. این بازیکن، مهاجم قاتلی بود که یا گل می‌زد یا پاس گل می‌داد اما هم‌اکنون بازیکنان جدید می‌توانند برای هر حریفی دردسر ایجاد کنند. برای مثال جالوویچ و غلامی با تمرین‌های خوبی که داشته‌اند برای حریفان خطرناک ظاهر خواهند شد.
سرمربی طلایی پوشان در لیگ برتر درباره دو دروازه‌بان طراز اول این تیم یادآور شد: از اینکه شهاب گردان پس از آمدن رحمان احمدی همچنان در این تیم ماند و گفت در سپاهان می‌مانم حتی اگر دروازه‌بان دوم باشد، افتخار می‌کنیم؛ چرا که این اعتماد به نفس بهترین شاخص برای هر بازیکنی به شمار می‌رود. از این دو دروازه‌بان هر کدام که عملکرد بهتری داشته باشند، درون دروازه خواهند ایستاد.

ALIAZIMI9
07-27-2013, 12:35
[Only Registered And Activated Users Can See Links]کاپیتان نوید کیا نماینده سپاهانی ها در جشن گلریزان فولاد مبارکه اصفهان

رئیس هیئت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: در ماه مبارک رمضان شرکت فولاد مبارکه اصفهان، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و نیز شرکت‌های همکار مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای آزادی زندانیان در جشن گلریزان جمع‌آوری کردند.

محمد ترابیان شامگاه در جشن گلریزان ویژه زندانیان نیازمند جرائم غیر عمدی مالی با بیان اینکه جشن گلریزان برای سومین سال متمادی در مجتمع فولاد مبارکه اصفهان برگزار می‌شود، اظهار کرد: دکتر سمیعی نژاد از همان سال 89 که به عنوان مدیر عامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان انتخاب شد، پس از بازدیدی که از زندان مرکزی اصفهان و مشکلات زندانیان داشتند، تصمیم گرفتند برای رفع برخی از مشکلات زندان هر ساله کمک مالی انجام دهند.
معاون نیروی انسانی و سازمان‌دهی شرکت فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه فولاد مبارکه اصفهان بیش از 15 هزار نیروی انسانی دارد، افزود: مواردی همچون حادثه تصادف و مهریه و نیز مراجعات کارکنان به دفتر مدیر عامل برای وجود چنین مشکلاتی سبب شد جرقه این کار خیر توسط مجتمع فولاد مبارکه اصفهان زده شد.
معاون نیروی انسانی و سازمان‌دهی شرکت فولاد مبارکه اصفهان به نخستین جشن گلریزان مجتمع فولاد مبارکه در سال 90 اشاره کرد و گفت: در سال گذشته در مراسم جشن گلریزان یک میلیارد و 140 میلیون تومان پول جمع‌آوری کردیم.
وی اضافه کرد: امسال نیز در جشن گلریزانی که در باغ فردوس برگزار شد، مدیر عامل و نیز شرکت‌های همکار فولاد مبارکه یک میلیارد و 500 میلیون تومان برای آزادی زندانیان جمع‌آوری کردند،که 500 میلیون تومان این رقم از خود فولاد مبارکه و بقیه توسط پیمانکاران همکار بوده است.
ترابی گفت: 300 میلیون این رقم جمع‌آوری شده در یک‌شنبه هفته آینده در جشن گلریزان مبارکه و یک میلیارد تومان دیگر هم تا اواخر هفته به حساب ستاد دیه واریز می‌شود.

وی ادامه داد: در بخش فرهنگی و ورزشی فولاد سپاهان نیز تاکید بر امر نذر برای کمک آزادی زندانیان در قبال پیروزی تیم دارد و در این راستا محرم نویدکیا کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در جشن گلریزان به نمایندگی از سایر بازیکنان فوتبال سپاهان 40 میلیون تومان از پاداش سال گذشته خود را به آزادی زندانیان کمک کردند.

ALIAZIMI9
07-29-2013, 12:34
[Only Registered And Activated Users Can See Links]افشین:شروع خوبي در سپاهان داشتم
مهاجم تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: من 5 سال در فولاد خوزستان بودم و فوتبالم را مديون اين باشگاه هستم، اما فوتبال حرفه‌اي است و خوشحالم كه در سپاهان شروع خوبي داشتم.

آرش افشين در گفت‌وگویی با اعلام این مطلب اظهاركرد: من 5 سال خوب را در تيم فولاد خوزستان سپري كردم، اما فوتبال حرفه‌اي است و در فوتبال امروز نبايد اسير احساسات شد و هم اكنون من در خدمت سپاهان هستم و تمام تلاشم را براي موفقيت اين تيم به كار مي‌گيرم. اولين بازي با فولاد را با برد پشت سر گذاشتيم و من هم شروع خوبي در تيم سپاهان داشتم و از اين بابت خوشحال هستم.
وي افزود: به هر حال قسمت اين بود كه بازي اول ما در برابر تيم سابقم فولاد باشد و ما با ارائه يك بازي منطقي اين تيم را شكست داديم. اطمينان دارم اگر مشكل خاصي پيش نيايد مي‌توانيم استقلال را در تهران شكست دهيم.مهاجم تيم فوتبال سپاهان تصريح كرد: از بازي خودم در اين بازي نسبتا راضي هستم و در آن صحنه كه توپ به ديركم افقي دروازه برخورد كرد علتش اين بود كه در هنگام ضربه، توپ جلوي پاي من يك لحظه پريد و به همين دليل توپ به گل تبديل نشد.افشين اظهاركرد: عليرضا رحيمي مديريت خوبي دارد و ما در سپاهان كاملا راحت هستيم و فقط به فوتبال فكر مي‌كنيم و دغدغه ديگر ي نداريم. صميميت خوبي در تيم حاكم است و من بسيار در سپاهان راحت هستم. قرادادم 2 ساله است و از مبلغ آن نيز راضي هستم. سپاهان از بهترين‌هاي ايران است و من با يك جمعبندي دقيق اين تيم را انتخاب كردم.

ALIAZIMI9
07-29-2013, 12:37
[Only Registered And Activated Users Can See Links]ابراهیمی:مدع ی اول قهرمانی هستیم
هافبک تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: رقابت برای قهرمانی بین ما ، تراکتورسازی، فولادخوزستان، استقلال و پرسپولیس خواهد بود. ولی قطعا سپاهان مدعی اول قهرمانی خواهد بود

سایت گل-سپاهانی ها این هفته با استقلال بازی دارند و این فرصت مناسبی برای امید ابراهیمی و شرکا است تا بدرخشند.ابراهیمی برابر فولاد در هفته اول بازی خوبی از خودش نشان داد و به همراه فولاد مبارکه سپاهان توانستند اولین دشت 3امتیازی را به دست آورند.مصاحبه سایت گل را با هافبک ملی پوش سپاهان بخوانید.
اولین بازیتان را مقابل یکی از مدعیان با پیروزی پشت سر گذاشتید.شروع سپاهان را چطور دیدید؟
خوب بازی خیلی خوبی بود فولاد یکی از مدعیان قهرمانی است اما خب بازی در کل یک بازی سخت بود چرا که بدن های خیلی از بازیکنان ما از جمله خودم ول نکرده بود. اما خوب ما توانستیم نتیجه خیلی خوبی بدست بیاوریم و همین در پایان لیگ را با قدرت به پایان برسانیم.
بازی در کنار مجتبی جباری چگونه بود؟
خب مجتبی بازیکن بزرگی است خوشحالم که در کنار ماست در این بازی هم مجتبی خوب و در کلاس خوب و عالی بازی کرد. من در این سیستم یک خط عقب تر از مجتبی بازی کردم و کار بازیسازی بیشتر به عهده مجتبی بود و کار دفاعی را من انجام می دادم در کل با توجه به حضور هر دو ما در تیم ملی هماهنگی خوبی با هم داشتیم.
آیا بازیکنان جدید می توانند به سپاهان کمک کنند؟
بله بازیکنانی که باشگاه جذب کرده است یکی از بهترین های لیگ بوده اند بگونه ای که تمام تیم ها به دنبالشان بوده اند. امیدوارم با این بازیکنان خوب همگی دست به دست بدهیم و بتوانیم با سپاهان به موفقیت های بزرگی برسیم.
فکر می کنی امسال حریفان سپاهان چه تیم هایی هستند؟
با احترام به همه تیم های لیگ به نظر من مدعی اصلی خودمان هستیم و در کنار ما می توان گفت استقلال ، پرسپولیس، تراکتور و فولاد حریفان ما هستند. من فکر می کنم رقابت بین ما و این چند تیم است.
فکر می کنی امسال سپاهان بتواند به سقف خواسته هایش برسد؟
هدف اصلی ما مجموعه باشگاه و خود آقای کرانچار قهرمانی و موفقیت در هر سه جام. برای ما بازی در داخل و بیرون خانه فرقی نمی کند و می خواهیم هر طور شده ببریم . ما خیلی خوب تمرین می کنیم و سعی می کنیم کمترین اشتباه را در طول فصل داشته باشیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

ALIAZIMI9
07-30-2013, 13:31
[Only Registered And Activated Users Can See Links] دکتر محمد فرامرزی مدیر جدید تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان

طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، دکتر محمد فرامرزی به عنوان مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری سپاهان، دکتر محمد فرامرزی رئیس آکادمی ، مدیر سازمان تیم های فوتبال باشگاه سپاهان و عضو کمیته فنی این باشگاه به عنوان مدیر تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان منصوب شد.
بخشی از سوابق علمی و ورزشی دکتر فرامرزی به این شرح است:
وی دارای مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکتری تخصصی(phd ) رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی در گرایش فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه تهران می باشد که در سال 1384 موفق به اخذ مدرک دکتری شد.
وی از سال 1384 عضو هیئت علمی دانشگاه است و در سال 90 موفق به اخذ درجه علمی دانشیاری شد.
پایان نامه تحصیلی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی وی در زمینه فیزیولوژی فوتبال بوده است.
وی 15 عنوان کتاب تخصصی در زمینه های مختلف علوم ورزشی به ویژه علم و فوتبال تالیف و ترجمه کرده است که دو ترجمه وی در زمینه علم تمرین و تغذیه ورزشی در سال های 87 و 89 به عنوان کتاب شایسته تقدیر در بیست و پنجمین و بیست و هفتمین دوره کتاب سال ایران معرفی شد.
چاپ 32 مقاله علمی پژوهشی در 23 کنگره و همایش ملی و بین المللی و انتخاب به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه در سه دوره از دیگر سوابق وی است.
مدیریت مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک از سال 82 تا 84 ،عضویت در کمیته علمی ستاد آماده سازی تیم های ملی برای بازی های آسیایی قطر و پکن،مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه شهرکرد،عضویت در کمیته راهبردی مراکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور و مدرس دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی از سوابق اجرایی وی میباشد.
وی از سال 1388 به عنوان مدیر آکادمی و سازمان تیم های فوتبال سپاهان همکاری خود را با باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آغاز نمود و از سال 90 نیز به عضویت کمیته فنی باشگاه درآمد. وی سابقه بازی در لیگ جوانان و بزرگسالان استان و سابقه بازی در تیم فوتبال دانشگاه تهران را در کارنامه دارد. وی در سال 86 مدرک مربیگری cکنفدراسیون فوتبال آسیا را اخذ نمود.مدرک مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی و مدرک دوره مدیریت همبستگی المپیک از دیگر مدارک وی می باشد.

ALIAZIMI9
07-30-2013, 13:31
[Only Registered And Activated Users Can See Links]نشست خبری زلاتکو کرانچار و امیر قلعه نوعی چهارشنبه برگزار می شود

نشست خبری پیش از بازی سرمربیان تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و استقلال تهران چهارشنبه ۹ مرداد برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه بری سپاهان و به نقل از سایت سازمان لیگ، برنامه نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان در تهران در هفته دوم لیگ برتر به شرح زیر است:
چهارشنبه 9 مرداد ماه ساعت 13 نشست خبری مربیان استقلال و فولاد مبارکه سپاهان
نشست خبری کرانچار سرمربی فولاد مبارکه سپاهان ساعت 13
نشست خبری قلعه نویی سرمربی استقلال ساعت 13:30
پنجشنبه 10 مرداد ساعت 13 نشست خبری مربیان نفت تهران و صبای قم
نشست خبری محمد مایلی کهن سرمربی صبا ساعت 13
نشست خبری یحیی گل محمدی سرمربی نفت تهران ساعت 13:30
مسابقات هفته دوم لیگ برتر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود

42d3e78f26a4b20d412==