PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما راجع به اینکه برای سایت دربی ناظر انتخاب بشه چیه؟

سدانی ها
07-21-2013, 12:18
خیلی از دوستان میخوان برای این سایت ناظر انتخاب بشه
و شاید هم درصد کمی مخالف باشند
ما نظر همه واسمون مهمه بس نظرتون رو بذارید مطمئن باشید بی تاثیر نیست

icon
07-21-2013, 13:36
به نظر من حضور یک یا چند ناظر که بیشتر از دیگران تو سایت هستند لازمه.
پس ناظر مهمه.
البته من مسئله ی ناظر رو به جعفر آقا گفتم.
ولی مثل این که مارو آدم حساب نمیکنن و اهمیتی واسه حرف ما قائل نیستن.
آقا جعفر اگه نمیخوای ناظر بزاری حداقل اطلاع بده که ما خودمونو درگیر نکنیم

alexdelpiero_10
07-21-2013, 14:08
به نظر من حضور یک یا چند ناظر که بیشتر از دیگران تو سایت هستند لازمه.
پس ناظر مهمه.
البته من مسئله ی ناظر رو به جعفر آقا گفتم.
ولی مثل این که مارو آدم حساب نمیکنن و اهمیتی واسه حرف ما قائل نیستن.
آقا جعفر اگه نمیخوای ناظر بزاری حداقل اطلاع بده که ما خودمونو درگیر نکنیم

این موضوعات تو تایپیک مدیران گفته شده ولی جعفر میگه صبر کنین تا پروژه ای که واسه سایت دارم تموم کنم درستش میکنم

picaro
07-21-2013, 15:44
کسی باید ناظر باشه که بیشتر اوقات تو سایت باشه

("_")
07-21-2013, 19:03
به نظر من هم یکی باید ناظر باشه
چون کسایی که تو سایت تبلیغ میکنن
یا تو هر تاپیکی اسپم میدن زیادن

Abdollah 202
07-21-2013, 22:10
مسئله ی ناظر برای سایت ، خیلی خوبه اما مهم اینه که در صورت توافق آیا کسی میتونه ناظر واقعی برای سایت باشه ؟ کسی که خیلی وقتشو تو سایت باشه و ... ؟؟
من هم با این طرح موافقم :ohum:

p.u.n.i.s.h.e.r
07-22-2013, 01:40
منم موافقم ولی عبدالله درست میگه کی میتونه وقت بزاره و اکثرا آن باشه

سدانی ها
07-22-2013, 12:09
آره منم با همتون موافقم
البته میتونند به صورت آزمایشی 2-3 هفته ای یک یا دونفر رو بذارند اگر خوب بود قطعی ش کنند اگر هم نبود یکی دیگه رو بیارند

puyol 5
07-22-2013, 13:30
پس کسایی که می خوان ناظر بشن اعلام آمادگی کنند :ohum:

picaro
07-22-2013, 18:02
پس کسایی که می خوان ناظر بشن اعلام آمادگی کنند :ohum:

من اماده هستم وبیشتر اوقات هم تو سایت هستم

puyol 5
07-22-2013, 21:02
من می گم ما باید 3تا ناظر داشته باشیم
چون یکی کمه دو تا غم سه تا خاطر جمع

picaro
07-23-2013, 00:20
up................................................ ..............................

سعیدح
07-27-2013, 14:58
البته که بله هر سایت ، انجمن و یا فرومی باید ناظر داشته باشه وگرنه هر کی هرکی و هرج و مرج میشه
مثل اون شبها تو چت باکس

سعیدح
07-27-2013, 14:59
من می گم ما باید 3تا ناظر داشته باشیم
چون یکی کمه دو تا غم سه تا خاطر جمع

ما هنوز تو یکی موندیم
اگه یک ناظر اومد اون وقت سه تا
آره

lord7stark
07-27-2013, 15:53
سلام ..
مسلما و جزیی انکار ناپذیره هر سایت و پروفی هست :|
100 % با این وقایع اخیر در انجمن نیاز به یک ناظر بیش از پیش احساس میشه...
یادمه قبلا که یه یوزر دیگه داشتم اون موقع سایت ناظر داشت ...
-----------------------------------------------------------
پ.ن ها :
1) الان همه نتظار دارن کسی که ناظر شد 25 ساعته تو سایت باشه ! مشکلات رو رفع کنه و ...
اصلا نمیشه بالاخره کسی که میخواد بشه ادمه و زندگی داره ، درسته باید کم کم تو شبانه روز خیلی ساعت سر بزنه به سایت .. ولی خوب اونم مشکلاتی داره بالاخره دیگه پس توقع روحانی مچکریم ! از ناظر اینده (اگه انتخاب کنن) نداشته باشین ..

2) دوستان گفتن 3 تا ناظر !!!
اصلا نمیشه ابشون تو جوب نمیره !! همون یکی انتخاب بشه ما را بس است !!

3) خیلی از مدیرا الان فعلا وقت استراحتشونه و کم سر میزنن ولی اندکی هم هستن که کلا سر نمیزنن !!

4) گفتنی است که گفتن بعد از تغییرات سایت که فعلا خبری نیست ، انتخاب میکنیم و در تایپک مدیرا مطرح کردیم !

5) سایت باید یه چند تا دلخوشکنک واسه کاربرا در نظر بگیره !!
همین میگه هر دفعه میان تو چت باکس میگین کسی چرا نیست واسه اینه که کسی که داره اینجا زحمت میکشه با کسی که هیچ کاری نمیکنه فرقی ندارن !!
مثل اکثر انجمنا نیست که کاربر برتر و ما ه و . . . . انتخاب میکنن و بهشون امکاناتی بیشتر از کاربرای معمولی میدن ! اینجا کسی که 1000 تا پست داره با کسی که 10 تا داره هیچ وجه تمایزی تداره !!
در نتیجه کاربرای فعال دلسرد میشن و کاربرای بیکار هم که بیکاری رو ادامه میدن و باعث کاهش کیفیت و کمیت سایت میشه ...

# امیدوارم دوستان از حرفام ناراحت نشده باشن
یا علی شبای قدرتون قبول ..

Derby
07-27-2013, 16:40
سلام به همه بچه های عزیز
توی چند وقتی که سایت رو راه اندازی کردیم هیچ وقت نبوده که توی سایت حداقل 1 مدیر آنلاین نباشه
تعداد کم پست های منم توی این اواخر شاید باعث شده که شما فکر کنین ما روی سایت نیستیم. اما اینجوری که نیست
توی همون موارد که چند شب پیش بوجود اومد همه دیدین که اغلب ساعت 12 شب به بعد بود ولی ما روی سایت بودیم. جز شب اول که داشتم آی پی و .. کاربر متخلف رو پیدا می کردم و حدود یک ساعت طول کشید تا همه پست ها و .. پاک شه بقیه شب ها زیر 2 دقیقه کاربر شناسایی میشد . پست ها حذف می شد و کاربر محروم می شد و کل آی پی طرف هم مسدود می شد
از طرف دیگه بچه های می گن که ناظر توی سایت باشه
پایین سایت رو اگه ببینین مشاهده میشه که قدیم یک گروه کاربری به اسم ناظر سایت وجود داشت ولی چون تداخل پیش می اومد و معلوم نبود توی هر بخش کی باید کار کنه برای بوجود اومدن نظم اومدیم بخش ها رو بین مدیران تقسیم کردیم
الان توی هر بخشی که برید حداقل یک مدیر دیگه هم مدیر هست و به اونجا برای ویرایش دسترسی داره. اما نکته ای که هست اینه که اینجا یک سایت برای تفریحه و محل کار مدیرای سایت نیست که ما بخواهیم توقع داشته باشیم 24 ساعته همه مدیرا مثل سایه دنبال همه کاربرا باشن ki:: تا نکنه یکی نیاد یه پست اسپم نده !
به هر حال همه اینجا رفیقیم و اومدیم خوش باشیم
الان هم که باهاتون صحبت می کنم توی تاپیک مدیرا بخث یه سری تغییرات رو توی سایت مطرح کردیم تا کسانی که احیانا انگیزه کافی ندارن یا دیگه اصلا حال نمی کنن یا به خر دلیل دیگه که نمی تونن آنلاین باشن جاشون رو به بقیه بدن
اما حالا ما می خواهیم جای مدیرای قبلی افراد جدیدی رو انتخاب کنیم واسه این کار ما نیاز داریم که ببینیم کدوم کاربرا می تونن بیان و مدیر شن. واسه این که ما این شناخت رو پیدا کنیم توقع داریم که کاربرا توی بحث های فنی شرکت کنن
وقتی می بینیم کاربرای جدید فقط می آن نظرسنجی می زنن یا اینکه فقط می آن توی چت روم و یا اینکه پست ها بار فنی نداره ما هم دل و دماغ نداریم که بیایم و این کاربران رو به عنوان مدیر انتخاب کنیم
توقع ما اینه که بچه ها توی تاپیک های فنی بخش هایی که علاقمند هستن شرکت کنن.
99٪ کاربرای این سایت حتما یا هوادار استقلال و یا هوادار پرسپولیس هستن اما بعد از بازی های هفته اول ما بحث های فنی رو توی بخش های این دوباشگاه ندیدیم ! وشما دوستان عزیز داشتین توی چت روم با هم صحبت می کردید !
اگه مکی بینید که مدیران یکم شل شدن واسه اینه که شرایطی که برای شما فراهم شده رو خوب استفاده نمی کنین
شما خودتون رو ثابت کنین تا هم مدیرهای قبلی فعال تر شن و هم بتونیم از بین شما کاربرانی رو به عنوان مدیران جدید انتخاب کنیم

پس لپ کلام ... برای رونق سایت

نیاز به ناظر و مدیرو و معلم و ناظم و ابدارچی و اینا نیست :nishkhand: نیاز به یک جو صمیمی , فنی و با دید غیر متعصب داریم
لیگ ایران شروع شده .. تاپیک های استقلال و پرسپولیس در قبل از بازیها و بعد از بازی ها جایگاه مناسبیه واسه این که ببینیم کدوم کاربرا منطقی تر هستن و می تونن مدیریت کنن.
پس شروع کنین به فعالیت توی بحث های فنی
تاپیک زده شده به عنوان مسابقه برای کاربران حرفه ای ... اینجا ... [Only Registered And Activated Users Can See Links]
تاپیک های باشگاههای اروپایی هم هست
و کلی تاپیک فنی دیگه
کاربران جدید خیلی علاقه دارن به تاپیک های غیر فنی و این باعث شده مدیران سایت دلسرد بشن
چت روم - تاپیک تفریحی - ترول - عکس - فیلم - بهارستان - تابستان - پاییز و ... ki:: همه جا پیدا میشه
اینجا یک سایت فوتبالیه و ما واسه فوتبال دور هم جمع شدیم
شما خودتون رو ثابت کنین هییییییییییچ نیازی نیست که مسی بخواد روی سر ما و شما ناظر باشه... الحمدالله همه عاقل و بالغ هستیم

نکته بعدی
صحبت از ایجاد انگیزه شد.. دوستان عزیز نگاه کنین که ما تا همین چند ماه پیش کاربر برتر ماه انتخاب می کردیم یا نه ؟ اینجا [Only Registered And Activated Users Can See Links]
اما وقتی می بینیم که دیگه پست ها فنی نیست و فقط کاربران جدید به فکر فوتبال فانتزی و بحث های مجازی و غیر فوتبالی هستن از ما توقع نداشته باشید که بابت این چیزا جایزه هم بدیم به کسی !
کل سیاست سایت بحث فنی و فوتبالیه و هر چی شما از این موارد دورتر شین مدیران کمتر دل و دماغ دارن واسه ادامه کار

ببخشید که طولانی شد ....

ALIAZIMI9
07-27-2013, 16:48
خوب اقا جعفر اگه منظورت منم که اولا من کاربر جدید نیستم و بیشتر یک ساله که تو دربیم ثانیا توی تمام انجمن های فوتبالی به قوتبال فانتزی توجه می شه به هر حال
این قضیه به فوتبال مربوط تر هستش تا مثلا بازی های کامپیوتری و مثلا اخبار انشار furcry و... اینا هست شما حالا نمی دونم یا حوصله ی برگذاری بازی ها نداری
یا فکر می کنی furcry به فوتبال مربوطه و فوتبال فانتزی نیست :nishkhand:اگه خودتون حال و حوصله برگذاری ندارید یکی دیگه رو مسئول این کار کنید توی این انجمن کاربر خوب
زیاد هست.:eee:

ALIAZIMI9
07-27-2013, 16:51
درباره این صحبت هم که گفتید واسه هر بخش مدیر انتخاب بشه من دارم توی بخش سپاهان و بارسلونا فعالیت می کنم اما هیچ کدوم مدیر نداره یا اگه داره اصلا کاری با اونجا نداره
بهتره واسه هربخش یک مدیر فعال انتخاب کنید به هرحال به قول خودتون لازم است

Derby
07-27-2013, 17:00
خوب اقا جعفر اگه منظورت منم که اولا من کاربر جدید نیستم و بیشتر یک ساله که تو دربیم ثانیا توی تمام انجمن های فوتبالی به قوتبال فانتزی توجه می شه به هر حال
این قضیه به فوتبال مربوط تر هستش تا مثلا بازی های کامپیوتری و مثلا اخبار انشار furcry و... اینا هست شما حالا نمی دونم یا حوصله ی برگذاری بازی ها نداری
یا فکر می کنی furcry به فوتبال مربوطه و فوتبال فانتزی نیست :nishkhand:اگه خودتون حال و حوصله برگذاری ندارید یکی دیگه رو مسئول این کار کنید توی این انجمن کاربر خوب
زیاد هست.:eee:

نه داداش منظورم شخص خاصی نیست
اگه بحث حوصله و این چیزاس ما اومدیم پارسال حوصله کردیو یک سایت کاملا کاملا حرفه ای واسه فوتبال فانتزی طراحی کردیم که کلا همه چی دقیق و اتوماتیک انجام می شد
الان بحث چیز دیگه س
بچه ها میگن چرا مدیرا نیستن - میگن چرا ناظر نمی ذارین واسه سایت
منم جواب دادم که مدیرا هستن ولی چون می بینن مطالب همش داره از هدف اصلی سایت منحرف میشه دل و دماغ ندارن زیاد توی سایت مطلب بذارن
می گین همه جا هست؟ ما هم اتفاقا حرفمون همینه می گیم چیزی که همه جا هست دیگه چه لزومی داره ما بیایم و سالی چند میلیون هزینه کنیم و وقت و انرژی بذاریم تا سایت بزنیم و ناظر و مدیر انتخاب کنیم؟ خب همه جه هست همه جه میشه استفاده کرد ... همه میریم اونجا
ما می گیم اینجا جمع شدیم واسه فوتبال ... بله فوتبال فانتزی هم میشه درکنار باشه ... چت --- تاپیک گفتگو و .... اما بچه ها توقع دارن کلا این تاپیک ها باشه
من چند تا ادرس سایت بدم بهتون که رفت روی این چیزا تمرکز کرد و تعطیل شد؟
videogoal
footballfarsi
santiafootball
و همین الان هم خیلیای دیگه هستن که شما مطمئن باشید کمتر از 1 سال دیگه باید تعطیل کنن
این انجمن هایی که می گین فوتبالی هستن و فوتبال فانتزی و این چیزا رو محور قرار دادن چقد سابقه دارن؟ چقد دووم می آرن؟
من بازم میگم مخالف نیستم ... اما باید 10 تا تاپیک فنی زده بشه کنارش هم چند تا تاپیک اینجوری باشه
اگه بد میگم بگین بد میگی
الان شما خودت هوادار سپاهان هستی ولی سپاهان توی سایت ما تاپیک مخصوص نداره ! حتی مدیر نداره !
چرا؟
چون بچه های اصفهان نمی آن فعالیت در راستای تیم شهرشون کنن تا تاپیکشون گرم شه

خوشحال میشم نظر بقیه دوستان و مدیران رو هم بدونیم :kissss:

ALIAZIMI9
07-27-2013, 17:05
من با توجه به این که این دیگه این انجمن روال 1 سال پیش و اون شور و اشتیاق سال های گذشته رو نداره این پیشنهاد رو دادم وگرنه من از خودامه که این انجمن
به روز های خوش خودش دوباره برگرده

lord7stark
07-27-2013, 19:07
اولا یه خسته نباشید و تشکر دارم از شما جعفر اقا ، که به عنوان یک مدیر اونم مدیر کل ! اومدین نظرتونو دادین :flowerysmile:

همونطور که متن های شما داره داد میزنه که روی سخنت با منه چون تا قبل از نظر من کسی از مدیرا نیومد بگه ای کاربرا که اومدین نظر دادین تو این تایپک خرتون به چند ؟!

حالا به ترتیب عرض ارز عرز ارض ! :whistle3: میکنم که :

1) گفتین انتظار نداشته باشین که مدیرا 24 ساعته ان باشن و پست اسپم پاک کنن !
خدا امواتتو بیامرزه منم گفتم که انتظار 24 ساعته نداشته باشین چون بالاخره شما ها هم کار وزندگی دارین که خیلی خیلی از فضای مجازی مهمتره ...

2)مسئله بحث فنی شد تو تایپکا ...
اینکه همونطور که خودتون شاهد هستین دیدین که اکثر دوستان تو بحثا شرکت میکنن ...
مسلما چون بازی ایی مهمی و یا کلا مسابقه ایی این چند وقته نبوده خوب کسی نمیره انالیز و تحلیل کنه ...
# ولی همونطور که شاهد هستین تایپکای اخبار ، حرفای خودمونی ، بحث و تبادل نظر پیرامون بازی ها و .... هر روز داره توسط دوستان عزیز اپ میشه!
خدا رو شکر بخشای کلیپ، عکس تمرینات ، گل ها و ... (مولتی مدیا) فعال فعال بوده و هست و ایشا.. خواهد بود
خیلی از دوستان با این اینترنت ذغالی و عذاب اور هر روز بیش از 5 کلیپ مختلف اپلود میکنن و میزارن و دستشون درد نکنه ! حالا نمیشه اسم برد !
ولی خودتون بالاخره متوجه میشین که کیا میان هر روز پست الکی میدن و .. و کیا میان کلیپ ، خبر و . . . . میزارن ...

3)بحث نظر سنجی و چت باکس و . . . . تایپکای متفرقه ...
من 100 در میلیون با حرف شما موافقم که تعداد تایپکای متفرقه ی بیخود و بی ارزش زیاد شده
و جوری نمایان شدن که دیگه مدیرا اجازه زدن تایپک متفرقه با ارزش رو هم نمیدن چون فک میکنن اینک یکی میشه مث اونها ....
چت باکس ! قربونش برم یکی از خلوت ترین جاهای سایت چت بااکس هست ...
خوب وقتی کاربرا کاری ندارن و ... میان چت باکس تا یکم حرف بزننو تبادل نظر که نه ! تبادل احساسات کنن !
# من یه نظر دارم که واسه دیدن چت باکس یه تعداد پست بزارین که مثلا کسی که به اینقدر پست نرسیده حق استفاده از چت باکس رو نداشته باشه
چون الان چت باکس تبدیل شده به بیخود ترین بخش سایت !! سالی به 12 ماه کسی جواب نمیده !! و مردم ازار ها هم میان از این طریق حرف مفت ، فحاشیو ..مینوسین باعث تشنج میشن !!

تایپکای متفرقه هر سایتی میتونه یکی از نقاط قوت اون سایت باشه...
در صورتی که ، در صورتی که اگه تایپکی واسه سرگرمی ، عکس و ... زده شد بقیه هم بیان مشارکت کنن و اندازه تایپکای اصلی بهش اهمیت بدن..
نه بیان یه ماهی یه روز یه پست بدن و ... خوب در این صورت که فعلا هم در همین صورته مدیراان اجازه زدن تایپک نمیدن و خوب حقم دارن خداییش ..

الان سرگرمی هایی که توبقیه فروم ها هست نه تنها باعث افت کیفیت سایتشون نشده بلکه باعث شده بقیه کاربرا هم ترقیب بشن که در تایپکای اصلی هم فعالیت کنن
منظورم از بقیه فروم ها امثال فروم هایی که شما ذکر کردید و شکست خوردن و تعطیل شدن نیست ..
فروم هایی که به انداره فروم ما سابقه و فعالیت دارن و اندکی هم از سیاست سایتشون غافل نشدن که همش بزارن کاربرا برن سر تایپکای متفرقه و بیخیال اصلیا بشن ...

# همین مافیا ، و فوتبال فانتزی که خودم به شخصه هیچ علاقه ایی بهش ندارم بطور جدی در جاهای دیگه پیگیری میشه و باعث شده حتی بچه ها ارتباطاتشون گرمتر و صمیمیتر از قبلشون بشه جوری که هر چند وقت یکبار یه دورهمی میزارن و همدیگرو میبینن و تبدیل به دوست نزدیک همدیگه شدن ...
حتی خودم دیدم بعضیاشون ازشهرستان اومدن ...
در کنارش هم بقول شما تایپکای اصلی سیاست خودشو انجام میده و با قدرت به پیش میره ...

4) بحث فنی تیم ها که شما روش تاکیید موکد دارین ...
خودم به شخصه طرفدار استقلال ام و خدا شاهده که روزی نبوده که بیشتر از 4 پست توشون ندم ! شاهدم هم اقا hamedss که متاسفانه فعلا من و ایشون و یکی دو نفر دیگه تک و توک در هوادارای استقلال هستیم ...
70% بقیه هم پرسپولیسی هستن که نظر میدن خدایی ولی میدونم به قدر کافی نیست ...
ولی تایپکای بحثای تیمای اروپایی همیشه داره اپ میشه ! یه دلیلش هم اینه که تیمای ایرانی اینقدر بد و افتضاح بازی میکنن که ارزش بحث ندارن و حتی بعضی وقتا تاکتیکی ندارن که بخوایم دربارش بحث کنیم !! همش بکش زیرش یا ....
چون بیشتر علاقه به کل کل دارن میان تو چت باکس بحث میکنن تا سریع پاسخ کل کل رو دریافت کنن !!!!

بله من و دوستان هم موافق سیاست پادگانی در سیات نیستیم یا همون مچ گیری یا اسپم پاک کنی !!!!
و قسم میخورم که کمتر جایی دیدم که کاربراش اینقدر راحت و بی دغدغه پست بدن !!! دیدم جاهایی رو که واسه سلام نوشتن هم باید اجازه از 10 نفر بگیری !!!!!
الحمد ... اکثرا هم عاقلن هم بالغ هم با فهم وشعور..

بحث کاربر برتر و ...شد که بله شما انتخاب میکردین بر منکرش لعنت ! ولی خدایی چه امتیازاتی بهش میدادین تا عطشش بیشتر بشه واسه ادامه کار !!

الان خود مدیرا هم میگن که دیگه سایت مثل قدیم نیست ! کسی نیست ! و . . . .
بالاخره نمیشه که همه چیو پای کاربرا انداخت !!!

||| دوباره هم میگم منظورم از جاهای دیگه که گفتم فروم هایی هستن که حتی در شبکه های ماهواره ایی دیده شدن و یکی شون هم امکسال شهریور جشن 6 سالگیشه با حضور دکتر صدر ||| منظورم فروم های اب دو خیاری نبود !!!
خدا رو شکر پروف شما یکی از پر سابقه ترین هاست و بهترین ها ...
این انتقاد من و دوستان خدایی نکرده به شخص نیست ... به خدا بازبون روزه سایت رو دوست داریم و دغدغمون اوج گیری سایت و بالا رفتن کمیت و کیفیتش هست ...
یا عـــــــــلـــــی :chakerim:

Derby
07-27-2013, 19:51
همونطور که متن های شما داره داد میزنه که روی سخنت با منه چون تا قبل از نظر من کسی از مدیرا نیومد بگه ای کاربرا که اومدین نظر دادین تو این تایپک خرتون به چند ؟!

سلام عزیز
من روی صحبتم با شخص خاصی نیست
ه فقط شما و نه فقط بقیه کاربرا که حس کردن روی صحبتم با شخص خاصی هست
فقط اومدم یه سری توضیحات به مواردی که براتون روشن نبود دادم از جمله نبودن مدیرا و ...
البته که مطمئن باشید ما فقط کوتاهی رو از کاربرا نمی بینیم
ایشالا با کمک همه شما و بقیه بچه های سایت به مرور محیط رو بهتر و گرمتر می کنیم
خیلی خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و مواردت رو ذکر کردی
دست دارم همه بچه ها بیان حرفاشون رو بزنن
نظر - پیشنهاد - انتقاد و یا هر حرف سازنده دیگه که می تونه به ما کمک کنه
ایشالا داریم یه سری تغییر و تحول می دیم و مطمئنا از بچه های جدید تر هم استفاده می کنیم تا نیروی جدید به مدیرا تزریق شه
منتظر ادامه صحبت های همه بچه ها هستیم :blush:

سدانی ها
07-27-2013, 21:31
نیاز به ناظر و مدیرو و معلم و ناظم و ابدارچی و اینا نیست
:nishkhand:
نیاز به یک جو صمیمی , فنی و با دید غیر متعصب داریم
لیگ ایران شروع شده .. تاپیک های استقلال و پرسپولیس در قبل از بازیها و بعد از بازی ها جایگاه مناسبیه واسه این که ببینیم کدوم کاربرا منطقی تر هستن و می تونن مدیریت کنن.

صمیمی که هستیم برای نظر سنجی ها هم به نظر من باید متعصب نباشیم موافقم ولی یکی مثل خودم اینجوری نیستم (تعصب=100000) باور ندارین برید اینجا ببینید چی نوشتم... [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خب بگذریم
ولی آقا جعفر هر بخش ناظر داشته باشه خوبه....
مثلا لیگ های خارجی یه نفر
داخلی یه نفر دیگه
بازهای ملی .....
و.........
درست میگین که جو صمیمی باشه ولی اونجا که گفتین کاربرای برتر ماه........... چرا سال 92 توشون نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وچرا برای اون کاربرا یه علامت یا رنگ خاصی نمیذارید حد اقل به چشم بیان
به خدا تا همین 5 دقیقه پیش نمیدونستم J. Mourinho کاربر برتر ماه شده؟
چون مثل من نوشته [Only Registered And Activated Users Can See Links]
خیلی ممنون از آقا جعفر گل.........

سدانی ها
07-29-2013, 15:40
خب مثل اینکه کسی نمیاد نظر بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!1

آقا جعفر معذرت
خب اگه ناظر نمیذارید پس این رنگ چیه واسش تعیین کردین؟؟؟؟؟؟نارنجی

این قسمت پایینی سایته دربیه
نشانه گذاري انجمن ها به عنوان خوانده شده ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) | نمايش مديران انجمن ها ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
فعاليت هاي در حال انجام در انجمن[Only Registered And Activated Users Can See Links]کاربران حاضر در انجمندر این لحظه 77 کاربر در سایت آنلاین و در حال فعالیت هستند ([Only Registered And Activated Users Can See Links]). تعداد 9 عضو و 60 مهمان و تعداد 8 اسپایدر
بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 685 نفر در تاریخ 11-01-2011 و در ساعت 01:26 بوده است

سدانی ها ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
Abdollah 202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+,
bzzp ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
koohsarean ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
masood7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links])+,
miladizad ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
Shayan1990 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),
کورش حسینی پور ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
Google (3)
Baidu
BingBot (4)

• مدير كل سايت • مدیر بخش هواداران • ناظر سایت • مدیر انجمن • عضو ویژه • عضو Derby • کاربر محروم[Only Registered And Activated Users Can See Links]نمایش کاربران آنلاین در طی 24 ساعت2259 کاربران آنلاین در سایت . 184 کاربران و 2075 مهمان ها

("_") ([Only Registered And Activated Users Can See Links](%22_%22)), 2133829592 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), 221269 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), 999666 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Abdollah 202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Abieteh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), abolhasan0202 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), adlan65 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), AL1reZA ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), AlexDelpiero ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alexdelpiero_10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), ali kaka 10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Ali4195 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),ALIAZIMI9 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alimahdavi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alireza118 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alirezafa ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alirezam7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), alishcr7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), amir+18 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), amir.m.s ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), amirnando ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), AmirUtd ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), amir_taraneh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), amo555 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),annnsffsgnbhhhhhhhhh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), antimadridista10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), arman19 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), arya_ad ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), asmansabz ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), ata22393 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), azeraspeed ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), a_yousefi2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Bahador~2B ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Baharehhjb ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), behzad2210 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),bzzp ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), C.R.A.7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), cars ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), casillas1995 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), daemon_faq ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), David7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), davvod ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), deli ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Derby ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), djamin ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), djmehdi_67 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), donyahe ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), drm ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), edin ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), elahe@ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@), elyar ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), emymasso ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), erfan mohamadi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), esmael ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), esyalex ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), E_R_G ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), 레자 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), f17 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), faramarz_thebest ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), farhadd ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), farid.ozil ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), feri71 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Franco Baresi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), GOLL ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), h k h ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), h-m ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), h-y ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), H0$$E!N.17 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]$$E!N.17), h10messi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),hadkam90 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hamedss ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), HAMID ARSENAL ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hamid gh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hamid-reza ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hamid7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Hamidreza mousavi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hborji ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), helal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hesam_eh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), hidden090 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), icon ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), ikiusan ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),ilia_madridista ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), ilo__m2 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), INDECENT ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Insomnious ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), J. Mourinho ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), jasper ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), jav ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), jch1368 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), joker-saw ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), kasi2pac ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), king paolo ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), koohsarean ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), L a D a N ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), L.F.C ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),liverpool1892.mihan ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), lord7stark ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), M.CR7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mahdavisahand ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mahdi 001 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), majed23 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), majid_hs ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mamaly7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), manhunt ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), manutd23 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Marco Reus ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), masood7 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),maxpayne1372 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mehdi30100 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mehdy ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Mehrd@d ([Only Registered And Activated Users Can See Links]@d), mehrdad1367 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), messi2000 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), messidona ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), meysamtala ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), miladizad ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), milad_1369 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mmahmadi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mmmreal ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),Mohammad ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mohammad01 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), MOHAMMAD72012OZIL ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mohsen1996 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mory2684 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mosfa ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), mrsh ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), navid 10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), newmaradona ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), nfsgy10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), nima_76 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), nsns ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), omid8 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),omidehsani17 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), p.u.n.i.s.h.e.r ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), picaro ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), pintos ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), poya1373 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), puyol 5 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), R.BAGGIO.10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Ramin.Inter ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), rezaronaldo ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), rko ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), rza24 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), saeed122 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), saeed1372 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),saeedzarei2013 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Saeid~Barca ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sajad mohammadi ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), salyham ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sAmAn.s ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), santuri ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sattarjoon ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sepantamino ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sepehr1380 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sg8 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), shahravard ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Shayan1990 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),shiraz-sport ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), shiv.vandersar ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Sina Messi10 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sinakhaki2011 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), speed ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), sss ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), u s a ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), كهن ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), کله سوخته ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 7), کورش حسینی پور ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 6%DB%8C%20%D9%BE%D9%88%D8%B1), vesam ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), vinchezo15 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), yasinkaka ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), YNWA ([Only Registered And Activated Users Can See Links]),youzarsif ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), _21_ ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), اس اسی ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), بهنود720 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), حمزه محمد حسین پور ([Only Registered And Activated Users Can See Links] F%20%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%20%D9%BE%D9%88%D8%B1) , سلطان1 ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), سپاهان و سپاهانى ([Only Registered And Activated Users Can See Links] 8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87%D8%A7%D9%86%D9%89), سادات احدی ([Only Registered And Activated Users Can See Links] F%DB%8C), سدانی ها ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), شاهرن ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), علی حیدری ([Only Registered And Activated Users Can See Links] C)

[Only Registered And Activated Users Can See Links]متولدین امروز

Saeid~Barca ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links]آمار و ارقام سايت انجمـن تخصصي فوتبال Derbyموضوع ها 3,676 نوشته ها 134,984 کاربران 54,629به جدید ترین عضو انجمن, bzzp ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) خوش آمد میگوییم.

Abdollah 202
07-29-2013, 18:21
با سلام
منم با اجازه نظرمو بگم ...
اولا چرا هر چی جعفر میگه ، ملت به خودشون میگیرن ؟ :evaa: یکم جنبه داشته باشین ( شوخی ) :nishkhand:
بعضی از بچه ها میگن چرا تایپیک ها ی سرگرمی نداریم ؟
من خودم به شخصه یک تایپیک سرگرمی راه انداختم و خدا رو شکر اوایل خیلی خوب بود و الان هم طرفدارای خاص خودشو داره خودمم میدونم . اما نمیدونم چرا دیگه دوستان همکاری نمیکنن
خب دوستانی که مایل اند در دربی سرگرمی هم داشته باشند چه خوبه مثل سابق من رو در این تایپیک همراهی کنند .
اینم لینکش
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

----
خب بحث بعدی اینه که تایپیک سرگرمی کمپ دربی یک زمانی دست عده ای خاص ( خودم ، رسول ، مرتوض و ... ) بود که باعث شد بقیه ی بچه ها کمتر شرکت کنن . و به نظرم الان هم داره یک همچین بلایی سر کمپ میاد و باید از اون پرهیز کرد . من یکی از طرفدارای کمپ هستم ولی دوست دارم همه تو بحث های کمپ شرکت کنن و لازمه ی اون ایجاد یک بحث خوب که همه ی سلایق و همه ی دختر ها و پسر ها بتونن دربارش نظر بدن ، لازمه .

---
دوما بحث مدیر
به نظر من باید مدیر ها به صورت چرخشی انتخاب بشن .
یعنی چی ؟ ببینین از اونجایی که همه ی ما نمیتونیم یک سره تو دربی و دنیای مجازی باشیم ( یکی مشکل سربازی و دانشگاه و ... ) به نظرم هر ماه واسه هر بخش یک مدیر انتخاب کنیم و در پایان هر ماه کاربران عزیز ، مدیر برتر ماه رو انتخاب کنن و اگه برای جعفر مقدور بود هر ماه به یک مدیر جایزه بده . از این رو بچه ها فعالیت بیشتری رو واسه کسب مدیریت انجام میدن . و از طرف دیگه در هر ماه مدیران دربی هم یک کاربر برتر رو انتخاب کنن که اگه باز هم برای جعفر مقدور بود به ایشون هم یک جایزه بده . و چنانچه برای جعفر خیلی سخت بود ( که هست :evaa: ) که در ماه به 2 نفر ( مدیر برتر و کاربر برتر ) جایزه بده . میتونه از سیستم مدال دهی در دربی استفاده کنه ...
خوشحال میشم نظراتتونو در باب نظر من بیان کنین :ohum:
و از جعفر هم میخوام نظرشو درباره ی نحوه ی انتخاب مدیرا که گفتم بگه :nishkhand:

picaro
07-31-2013, 03:37
این جت ناظر میخوتد نمیشه که یکی باید بیاد این ها رو جمع کنه مثلا این چیه [Only Registered And Activated Users Can See Links]
یکی باید بیاد ناظر باشه این جوری نمیشه

سدانی ها
07-31-2013, 11:58
این چیه ترو خدا این تاپیکای ویروسی
ناظر باشه اینجوری نمیشهki::

سدانی ها
07-31-2013, 12:00

picaro
07-31-2013, 13:41

اینا چیه یکی به من بگه

سدانی ها
07-31-2013, 14:02

اینا چیه یکی به من بگه

من بهت میگم
ویروس
ویروس
و ویروس

picaro
08-02-2013, 03:10
اپ.............................................. .................................................. .......

سدانی ها
08-02-2013, 13:20
Up................................................ ..................................

سعیدح
08-03-2013, 19:49
Up................................................ ......

42d3e78f26a4b20d412==