PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفتگو و تبادل نظر هواداران شاهین بوشهر

armanshahini
07-26-2009, 21:32
به نام خدا

کلوپ هواداران شاهین بوشهر

بعد از 8 دوره لیگ برتر بالاخره بوشهر در دوره نهم لیگ برتر صاحب یک نماینده در لیگ برتر شد و تیم شاهین پارس جنوبی بوشهر به لیگ برتر اومده.این تاپیک هم برای گفتگو و تبادل نظر هواداران خونگرم بوشهری تیم شاهین در نظر گرفته شده.

به امید موفقیت این تیم بوشهری

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با عرض خسته نباشید به سرمربی بومی شاهین بوشهر آقای کللیفرد که با بودجه 600 میلیون تومان تیم شاهین را به لیگ برتر آورد این صعود را به همه ی بوشهری های با غیرت تبریک عرض می کنم

reza_1388_21
01-16-2010, 08:47
به امید پیروزی تیم شاهین مقابل پیروزی تهران...............

AlexDelpiero
04-23-2010, 12:39
تماشاگران بوشهري يار اصلي ‌تيم هستند
حسيني‌كنگاني: باشگاه‌ها عليه شاهين جو روحي و رواني ‌راه انداخته‌اند
خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه شاهين پارس جنوبي بوشهر گفت: باشگاه‌ها نگران وضعيت تيم خود هستند و جو روحي و رواني را عليه تيم ما وارد مي‌كنند و مي‌بينيم كه اين را استراتژي خود قرار داده‌اند و دوست دارند ما را دچار حاشيه كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از عسلويه، مجيد حسيني كنگاني پنج‌شنبه ‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازيكنان شاهين براي نتيجه گرفتن در بازي‌هاي باقي‌مانده نياز به آرامش و امنيت خاطر دارند و بايد آنها را از حاشيه دور نگه داريم تا بدون استرس و فشار رواني بتوانند بازي كنند.
وي ضمن حساس شمردن بازي با استقلال تهران افزود: قبل از بازي با پيكان قزوين به بازيكنان گفتم كه اين بازي مهم است اما بازي با استقلال تهران حساس است، بنابراين به استقلال تهران به عنوان يك بازي خانگي نگاه نكنيد چون اين بازي تابع احساسات است و معلوم نيست تفكر منطقي چقدر در اين بازي دخيل باشد.
مديرعامل شاهين خاطرنشان كرد: اين بازي مي‌تواند نقطه عطفي براي ما باشد و هر كس بتواند بر احساس خود غلبه كند، پيروز ميدان است.
حسيني كنگاني تصريح كرد: دو ابزار مهم انگيزشي شاهين بوشهر در اين بازي در حقيقت تماشاگران و رسانه‌ها هستند و تماشاگران ما در واقع به عنوان يار دوازدهم ما نيستند، بلكه آنها يار اصلي ما محسوب مي‌شوند.
وي ادامه داد: بزرگ‌ترين كمكي كه تماشاگران و رسانه‌ها مي‌توانند براي موفقيت شاهين در بازي‌هاي پيش رو بكنند، اين است كه قدري تفكرات منطقي را به بازيكنان انتقال بدهند.
مديرعامل شاهين همچنين به موضوعات مطرح شده در روزنامه‌ها اشاره كرد و ابراز داشت: باشگاه‌ها نگران وضعيت تيم خود هستند و جو روحي و رواني را عليه تيم ما وارد مي‌كنند و مي‌بينيم كه اين را استراتژي خود قرار داده‌اند و دوست دارند ما را دچار حاشيه كنند تا در بازي‌هاي آينده نتيجه نگيريم كه البته ما نيز راهكار لازم را مي‌دانيم و بازيكنان خود را ايزوله كرده‌ايم و آنها را از دسترس زياد خارج كرده‌ايم.
كنگاني به اردوي بازيكنان شاهين در كيش اشاره كرد و گفت: دليل در نظر گرفتن اردوي كيش در حقيقت تخليه بازيكنان بعد از 2 برد پياپي بوده و از بازيكنان انتظار داريم كه پس از بازگشت از كيش تمام تمركز خود را به بازي با استقلال معطوف كنند.
وي اضافه كرد: در اين سفر كادر فني، بازيكنان و ديگر عوامل باشگاه شاهين به همراه خانواده‌هايشان در سفر حضور دارند كه اين تصميم براي تقويت روحيه بازيكنان از طرف باشگاه اتخاذ شده است.
كنگاني افزود: كاروان شاهين، صبح امروز با اتوبوس به سمت شيراز مي‌رود و سپس از طريق پرواز شيراز به كيش به سمت جزيره كيش حركت مي‌كند و به مدت چهار روز در اين جزيره مي‌مانيم.
وي خاطرنشان كرد: اميد است كه با تصميمات در نظر گرفته شده، بازيكنان با روحيه و انگيزه بالا به مصاف استقلال تهران بروند و با يك پيروزي شيرين دل هواداران را شاد كنند.

AlexDelpiero
05-22-2010, 15:45
ركورد بي‌نظير شاهين بوشهر در فوتبال جهان

شاهين صاحب يک رکورد بي‌نظير در فوتبال ايران و شايد هم جهان شد و در ليگ برتر نهم حتي يک بازيکن اخراجي هم نداشتيم.

در رقابت‌هاي ليگ حرفه‌اي فوتبال ايران تاکنون چنين امري سابقه نداشته و حتي شنيده‌ام در جهان نيز هيچ تيم حرفه‌اي چنين رکوردي نداشته است. البته در جام حذفي و در ديدار با ذوب آهن اصفهان محسن ايران نژاد با دريافت کارت قرمز اخراج شد اما در ليگ برتر نهم هيچ بازيکني اخراج نشد که اين رکورد قابل توجه است.

منبع ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

pedretti
12-30-2010, 17:47
درود بر تنها شاهین زنده ایران :iran:
نه اینتر نه میلان فقط شاهین ایران

orientalman
02-14-2011, 12:39
درود بر شاهین بوشهر
درود
درود
درود

Shawty
02-23-2011, 15:10
جايي كه بحث و گفتگو كنيد همه دارن درود بر شاهين ميگن حالا درست درود بر شاهين

اميدوارم اين فصل بمونه وضعيت مالي شاهين خيلي خرابه :gahhr:

abbasgh
04-22-2011, 14:12
کبوتر اماده باش که شاهین امد

alexdelpiero_10
11-17-2011, 18:57
محسن رفت وبرگشت بوشهری شد/خلیلی:خوشحالم که شاگرد آقا فیروز می شوم

جدایی ام از پرسپولیس عادلانه نبود اما به نظر کادر فنی احترام گذاشتم و در ادامه ثابت می کنم هنوز هم همان مهاجم گلزن هستم

سایت گل-محسن خلیلی در قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم نقش بسیاری داشت. او درحالی که قرار بود پیوس دیگری برای سرخ جامگان تهرانی باشد با مصدومیت مواجه شد ودیگر فرصت کافی برای عرض اندام نیافت. این مهاجم گلزن مذاکراتی را با شاهین بوشهر داشته وآنگونه که خودش می گوید باید وی را بندری دانست.

خلیلی می گوید«روزهای دور از فوتبال سخت است اما تمریناتم را در مجموعه انقلاب ادامه می ئهم تا از آمادگی دور نشوم.جدایی ام از پرسپولیس عادلانه نبود اما به نظر کادر فنی احترام گذاشتم و در ادامه ثابت می کنم هنوز هم همان مهاجم گلزن هستم»

او از آینده می گوید. کدام آینده وکدام تیم؟«پیشنهاداتی داشتم اما نمی خواستم عجله کنم. با شاهین بوشهر به توافقات خوبی رسیده ام ودو جلسه هم با فیروز کریمی حرف هایم را زده ام.هر بازیکنی در ایران دوست دارد مدتی را شاگرد این مربی بزرگ وکاربلد باشد ومن هم خوشحالم که می توانم این افتخار را در کارنامه ام داشته باشم.»

خلیلی از اوضاع شاهین حرف می زند« این تیم با توجه به تماشاگران پرشورش وکادرفنی کاربلدی که دارد می تواند جایگاه بسیار خوبی داشته باشد.من با توجه به تکمیل سهمیه نقل وانتقالات این تیم تا نیم فصل نمی توانم بازی کنم امامطمئنم در نیم فصل دوم می توانم مهره تاثیر گذاری باشم وبازگشت خوبی به لیگ برتر داشته باشم.»

البته خلیلی تنها با فیروز کزیمی توافق کرده و باید با باشگاه به توافق مالی برسد.

خيلي خوب شد كه خليلي رو گرفتن البته اگه با باشگاه به توافق مالي برسه حداقل نصف مشكل گلزني تيم رو حل ميكنه

به اميد روزهاي بهتر براي شاهين

alexdelpiero_10
12-30-2011, 18:53
تبريك ميگم

با صعود به فينال نشون داديم كه با همين وضعيت مالي بد هم تونستيم به موفقيت دست پيدا كنيم انشاالله فينال رو هم ميبريم و ميريم آسيا :ahaaaaaa:

البته همون پارتي بازي هميشگي مشكل ساز شده كه البته واسه استقلال امري عاديه چرا همون اول نگفتن ورزشگاه فينال كدومه؟ چرا الان كه استقلال اومده بالا بازي رو گذاشتن تو آزادي؟

ashly
12-30-2011, 19:05
منم صعود به فینالو تبریک میگم بلاخره استانمون یه خودی نشون داد و به فینال رسید ولی طبق معمول این تیم های تهرانی هستن که برنده میشن مخصوصا استقلال که جلو شاهین خوب از داوری سود کرده و بازی هایی رو با داوران عزیز به نفع خودش به پایان برده ولی بازم تبریک بابت فینالیست شدن :love:

amin_20
12-30-2011, 19:38
تبريك ميگم

با صعود به فينال نشون داديم كه با همين وضعيت مالي بد هم تونستيم به موفقيت دست پيدا كنيم انشاالله فينال رو هم ميبريم و ميريم آسيا :ahaaaaaa:

البته همون پارتي بازي هميشگي مشكل ساز شده كه البته واسه استقلال امري عاديه چرا همون اول نگفتن ورزشگاه فينال كدومه؟ چرا الان كه استقلال اومده بالا بازي رو گذاشتن تو آزادي؟

منم صعود به فینالو تبریک میگم بلاخره استانمون یه خودی نشون داد و به فینال رسید ولی طبق معمول این تیم های تهرانی هستن که برنده میشن مخصوصا استقلال که جلو شاهین خوب از داوری سود کرده و بازی هایی رو با داوران عزیز به نفع خودش به پایان برده ولی بازم تبریک بابت فینالیست شدن :love:

منم صعود شاهین رو به فینال جام حذفی تبریک میگم و امیدوارم که بازی فینال در جایی غیر از تهران باشه که بعید می دونمم ولی من امروز توی ورزشگاه شنیدم که می خوان میزبان رو شیراز کنند امیدوارم.
بازم صعود شاهین رو تبریک میگم:flowerysmile::-shad:-shad

cr7-ebi
12-30-2011, 19:42
شاهین تیم بسیار عالییه و منم به هوادارای خونگرمشون تبریک میگم ...
برای من این باعث تعجبه ک فیروز کریمی موفق از اب در اومده D:
احتمال برد استقلال خیلی بیشتر از شاهینه (اگه تو ورزشگاهی غیر از ورزشگاه های دو تیم باشه) ولی چون رفتو برگشته و تو زمین شاهین هم بازی میکنند کار واسه استقلال خیلی سخته

ایشالا اس اس باخت میده:hehee:

ashly
12-30-2011, 20:05
شاهین تیم بسیار عالییه و منم به هوادارای خونگرمشون تبریک میگم ...
برای من این باعث تعجبه ک فیروز کریمی موفق از اب در اومده D:
احتمال برد استقلال خیلی بیشتر از شاهینه (اگه تو ورزشگاهی غیر از ورزشگاه های دو تیم باشه) ولی چون رفتو برگشته و تو زمین شاهین هم بازی میکنند کار واسه استقلال خیلی سخته

ایشالا اس اس باخت میده:hehee:

متاسفانه تک بازیه و طبق آخرین خبرا بازی در آزادیه:gerye:

amin_20
12-30-2011, 20:14
متاسفانه تک بازیه و طبق آخرین خبرا بازی در آزادیه:gerye:

خبر ویژه عزیز محمدی؛ فینال جام حذفی در زمین بی طرف

رئیس سازمان لیگ دقایقی پس از پایان بازی استقلال و شهرداری یاسوج و صعود شاگردان پرویز مظلومی به فینال، یک خبر خوشحال کننده برای شاهینی ها داشت

سایت گل- به نوشته خبرگزاری ایسنا، عزیز محمدی، رئیس سازمان لیگ در گفت و گو با خبرنگاران اعلام کرده که بازی فینال با وجود درخواست فیروز کریمی، سرمربی شاهین بوشهر رفت و برگشت نخواهد بود و فقط یک تک بازی برگزار خواهد شد اما این بازی نه در تهران و در نه بوشهر، بلکه در یک زمین و شهر بی طرف برگزار خواهد شد استقلال و شاهین، هر دو دور بازی نیمه نهایی میزبان بودند و حالا که قرارنیست فینال رفت و برگشت باشد، اتخاد چنین تصمیمی عادلانه به نظر می رسد..

AlexDelpiero
12-30-2011, 20:21
از امسال تصمیم گرفته شده که بازی فینال هم تک بازی باشه !
اگر بخوان رسمی عمل کنند بازی رو باید تو یه زمین بی طرف بذارن !
امیدوارم فینال رو ببرید ! dallliii

ashly
12-30-2011, 20:26
خوب خبر خوبی بود ولی .........داور

ALI_JUVE
12-30-2011, 20:41
تبریک به همه همشهریان عزیز

mortezarm
12-30-2011, 22:12
اخه مگه میشه بازی تو ازادی باشه قطعا یه زمین دیگس
تازه باید بینه شهرداری و استقلال هم باید قرعه کشی میشد که گفتن استقلال در مقالب پرسپولیس مهمون بوده
اصلا استقلال این فصل خارج از ازادی بازی کرده تو جام حذفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما امیدوارم یه تیم بحق قهرمان شه
شاهین پتانسیل بردو داره
تبریک به هوادارای شاهین

ALI_JUVE
12-30-2011, 22:19
اخه مگه میشه بازی تو ازادی باشه قطعا یه زمین دیگس
تازه باید بینه شهرداری و استقلال هم باید قرعه کشی میشد که گفتن استقلال در مقالب پرسپولیس مهمون بوده
اصلا استقلال این فصل خارج از ازادی بازی کرده تو جام حذفی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اما امیدوارم یه تیم بحق قهرمان شه
شاهین پتانسیل بردو داره
تبریک به هوادارای شاهین

استقلال یه چیزی داره که شاهین نداره اونم جناب مستطاب آقای عزیز محمدی

Ali Asgar
12-30-2011, 23:16
به امید قهرمانی شاهین در جام حذفی

ایشاالله بزنید اس اس رو له کنید و آسیایی بشید بازی تو زمین بی طرفه این می تونه به نفع شاهین باشه اس اس همیشه از شاهین حتی تو آزادی هم ترس داره چه برسه بیرون از آزادی.
اس اس تو زمین های غیر هموار مشکل داره و این یه امتیاز مثبت دیگه واسه شاهینه ،تموم زمین های ایران غیر از آزادی کیفیت لازم رو ندارن.

به امید قهرمانی شاهین در جام حذفی

چیچاریتو
03-23-2012, 00:19
خدایا تو به شاهین رحم کن شاهین کسی نداره بازیکنان سر تمرین نمیان بخاطر اینکه یه مشت مسئول بی شعور داریم فقط فکر شکمهای گندشون هستن پول این همه نفت و گاز میره تو جیب تهرانیها چیزی به بوشهربها نمیرسه:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::-ang:-ang:-angeterza::-eterza::-Death::Death::Death:::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye::khahesh::khahesh::khahesh::kh ahesh::khahesh::ehe::ehe::ehe::ehe:

alexdelpiero_10
03-23-2012, 00:45
خدایا تو به شاهین رحم کن شاهین کسی نداره بازیکنان سر تمرین نمیان بخاطر اینکه یه مشت مسئول بی شعور داریم فقط فکر شکمهای گندشون هستن پول این همه نفت و گاز میره تو جیب تهرانیها چیزی به بوشهربها نمیرسه:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::-ang:-ang:-angeterza::-eterza::-Death::Death::Death:::gerye::gerye::gerye::gerye:: gerye::gerye::gerye::khahesh::khahesh::khahesh::kh ahesh::khahesh::ehe::ehe::ehe::ehe:

یه قانون نانوشته می گفت که استقلال باید قهرمان بشه :gerye:کاری هم از دست کسی بر نمیومد مسئولان هم مثل همیشه فقط به فکر پست و مقامشون بودن هر سال میگن 1 درصد از پارس جنوبی میدیم به شاهین کو؟ ما که ندیدیم 1 درصد پارس جنوبی میشه سالی 500 میلیون؟ یا روزی 500 میلیون؟ یا شاید هم بیشتر نخواستیم حداقل اینقدر که به بقیه میدن به شاهین هم بدن :-ang:-ang:-ang:ey babaaa::ey babaaa:crying::-crying::-crying::-crying::-

omid2
03-23-2012, 16:31
یه قانون نانوشته می گفت که استقلال باید قهرمان بشه :gerye:کاری هم از دست کسی بر نمیومد مسئولان هم مثل همیشه فقط به فکر پست و مقامشون بودن هر سال میگن 1 درصد از پارس جنوبی میدیم به شاهین کو؟ ما که ندیدیم 1 درصد پارس جنوبی میشه سالی 500 میلیون؟ یا روزی 500 میلیون؟ یا شاید هم بیشتر نخواستیم حداقل اینقدر که به بقیه میدن به شاهین هم بدن :-ang:-ang:-ang:ey babaaa::ey babaaa:crying::-crying::-crying::-crying::-
تمام خرج این مملکت بوشهر میکنه ولی حاضر نیستن یه کم خرج بوشهر بکنن مگه پول بازیکنان استقلال و پرسپولیس کی میده از همین پول نفتهای بوشهره :ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa: بدبخت ترین استان بوشهر هست بدبخت بدبخت بدبخت:gerye:crying::-:gerye:crying::-:gerye:

alexdelpiero_10
04-26-2012, 19:37
خب دیگه داریم نزدیک به سقوط میشیم:shogh: هر کاری کردم از اول فصل یه حقیقتی رو نگم تا کدورتی پیش نیاد دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم

یه سوال که از اول فصل که نفت تهران صدر جدول بود تا الان که هنوز چهارمه تو ذهنم منو آزار میده اینه که تهران نفت کجاشه؟ اصلا تهران چقدر نفت داره؟ روزی چقدر نفت استخراج میشه؟ که باهاش بودجه یه تیم رو هم دادن؟ تازه بودجه استقلال و پرسپولیسو از کجا میارن؟
اگه تهران که اینقدر نفت کم داره تیم نفتش تا این حد قویه چرا بوشهر که اینقدر نفت و گاز داره که 70 درصد بودجه کشور از نفت و گاز بوشهره باید تیماش اینقدر بدبخت و فقیر باشن؟ سپاهان بودجش رو از کارخونه میگیره ذوب آهن بودجشو از کارخونه میگیره فولاد خوزستان بودجشو از کارخونه میگیره نفت آبادان بودجشو از پالایشگاهشون میگیره خیلی از تیما مثل تراکتور و ..... اما شاهین پارس جنوبی هیچی گیرش نیومد این وسط مسئولین کشور مردم بوشهر رو ........ خودشون هم حساب نکردن اون از وزیر نفت که وعده داد که 1 درصد در آمد پارس جنوبی رو میدیم شاهین ولی ..... واقعا اینا مردم بوشهر رو خر حساب کردن وقتی میگن استان بوشهر استان محروم دلم میخواد انواع فحشها رو نثارشون کنم که 70 درصد بودجه کشور رو از بوشهر میبرن ولی یک هزارمش هم خرج خود بوشهر نمیکنن :narahat:

زنده باد شاهین زنده باد بوشهری

nobody11
04-26-2012, 22:16
آقا من تازه رسيدم خونه !!
طالب لو چش شده ..
حالش خوبه..
بايد بازي رو كنسل ميكردند حتما بازيكناي شاهين شوكه شدند كه اين اتفاق واسه طالب لو افتاده..
من كه خيلي ناراحت شدم..
با اين حساب سپاهان اصلا حقش نبوده ببره..

alexdelpiero_10
04-26-2012, 22:22
کاری به بازی سپاهان ندارم این حرفای من از اون زمانی که شاهین اومد لیگ ریشه میگیره که جناب وزیر نفت اومد گفت 1 درصد پارس جنوبی رو میدم به شاهین ولی.... حداقل نیومدن به انداره ای که به تیمای دیگه میدن به شاهین بدن:gerye:

omid2
04-27-2012, 01:43
این همه پول نفت بوشهریها دادن به پرسپولیس ولی پرسپولیس داره گوه میزنه ..................
اینا همش حق مردم بوشهره که تیم های پایتخت هم در ایران و هم در اسیا گوه میزنن ............
تمام نامردهایی که تو ایران هست به خدا می سپارمشون خدا کنه تو زندگیشون خوشی نبینند..........

kian2000
04-27-2012, 08:34
خب دیگه داریم نزدیک به سقوط میشیم:shogh: هر کاری کردم از اول فصل یه حقیقتی رو نگم تا کدورتی پیش نیاد دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم

یه سوال که از اول فصل که نفت تهران صدر جدول بود تا الان که هنوز چهارمه تو ذهنم منو آزار میده اینه که تهران نفت کجاشه؟ اصلا تهران چقدر نفت داره؟ روزی چقدر نفت استخراج میشه؟ که باهاش بودجه یه تیم رو هم دادن؟ تازه بودجه استقلال و پرسپولیسو از کجا میارن؟
اگه تهران که اینقدر نفت کم داره تیم نفتش تا این حد قویه چرا بوشهر که اینقدر نفت و گاز داره که 70 درصد بودجه کشور از نفت و گاز بوشهره باید تیماش اینقدر بدبخت و فقیر باشن؟ سپاهان بودجش رو از کارخونه میگیره ذوب آهن بودجشو از کارخونه میگیره فولاد خوزستان بودجشو از کارخونه میگیره نفت آبادان بودجشو از پالایشگاهشون میگیره خیلی از تیما مثل تراکتور و ..... اما شاهین پارس جنوبی هیچی گیرش نیومد این وسط مسئولین کشور مردم بوشهر رو ........ خودشون هم حساب نکردن اون از وزیر نفت که وعده داد که 1 درصد در آمد پارس جنوبی رو میدیم شاهین ولی ..... واقعا اینا مردم بوشهر رو خر حساب کردن وقتی میگن استان بوشهر استان محروم دلم میخواد انواع فحشها رو نثارشون کنم که 70 درصد بودجه کشور رو از بوشهر میبرن ولی یک هزارمش هم خرج خود بوشهر نمیکنن :narahat:

زنده باد شاهین زنده باد بوشهری

اقا من بچه تهرانم ولی کاملا با حرفات موافقم
واقعا حیفه تیمهائی مثل شاهین اینجوری با کمترین امکانات دست و پنجه نرم کنن

omid2
05-10-2012, 16:10
اینم از شاهین پارس جنوبیheee::mas:-mas:-:afarin::afarin::hooora::/danclagh:::khandeeeee bahal::khandeeeee bahal:heey::heey::baghal:-:toop::-kal:bia inja::bia inja::yes::yes::-shad:-shad:hehehe::sigar:lay_;;lay_;;:eyvalla::eyvalla:: jeddiiiii::balesh:
فقط اسم پارس جنوبی روشه

omid2
05-10-2012, 16:11
یه مشت فوتبال نفهم ریختن توشchomagh

spbarcelona
05-10-2012, 17:12
شاید این حرفی که می خوام تو این تاپیک بگم تکراری شده باشه اما میگم
مردم استان بوشهر که این همه فوتبال رو دوست دارن نباید یه تیم تو لیگ داشته باشن؟؟؟؟!!!
حالا تیم هم که میاد لیگ برتر با حمایت بیش از حد مسئولین سقوط میکنه خب این چه وضعه حمایت کردنه:chi migi:
من تو ایران طرفدار پرسپولیس هستم و تیم استانم شاهین اما از بس پرسپولیس شکست خورده و بد بازی کرده که دیگه حالم از پرسپولیس بهم میخوره:narahat:
باور کنید اگه همون پولی رو که به پرسپولیس میدن به شاهین میدادن این فصل میرفت آسیا:yes:
بابا تیمی که عرضه نداره چرا باید براش پول خرج کرد؟؟؟
اون از آقای رویانیان که به راحتی میگه ما 15 میلیارد بدهی رو میدیم (چقدر راحتم میگه) و اونم از شاهینی های باغیرت که 200 هزار تومان ندارن تو تمیرینات بین بچه ها پخش کنن یه کم روحیه داشته باشن برا تمرین
خداجون این چه وضعیه؟:khahesh: من از همینه فوتبال ایران عزیز بدم میاد

Fc Bayern München
09-15-2012, 19:34
یه مشت فوتبال نفهم ریختن توشchomagh

الان بازیکن خوب فقط انصاریان هست که پیر شده ! crying::-

alexdelpiero_10
04-08-2014, 19:36
یه هنر نمایی دیگه از سوی مسئولان استان بوشهر ! مسوالانی که غیرت نداشتن 100 میلیون بودجه به تیم بدن که حداقل تو سفرهاش خرج کنه

ایرانجوانی که بازیکناش پولی نگرفتن ولی مردونه بازی کردن تا دل مردم استان رو شاد کنن ولی تا کی؟ تیم حتی پول گرفتن هتل هم نداشت! تو بازی هایی خارج از خونه مهمترین دغدغه بازیکنا این بود که تیم توان گرفتن هتل داره یا نه؟ واقعا خنده داره این وضع ورزش استان نفت تهران صدر چدول ولی بوشهری که رو نفت و گاز خوابیده بودجه 1 تیم رو نمیتونه تامین کنه!

دیشب همه تو برنامه نود دیدیم چه خبر بود تو باشگاه پرسپولیس! بازیکن 1 میلیارد قرارداد داره 300 میلیون پول گرفته بازم اعتصاب میکنه
تیمی مثل نفت تهران از کجا پول اورده 80 - 90 درصد قرارداد بازیکن ها رو داده؟

شاهین پارس جنوبی 1 ریال از پارس جنوبی نگرفت! تا اخرش هم منحل شد

ما که خبر نداریم شاید جدیدا تو تهران نفت پیدا کردن و بودجه این تیم هم از نفت خود تهرانی هاست!

Reza29.4
04-08-2014, 19:50
یه هنر نمایی دیگه از سوی مسئولان استان بوشهر ! مسوالانی که غیرت نداشتن 100 میلیون بودجه به تیم بدن که حداقل تو سفرهاش خرج کنه

ایرانجوانی که بازیکناش پولی نگرفتن ولی مردونه بازی کردن تا دل مردم استان رو شاد کنن ولی تا کی؟ تیم حتی پول گرفتن هتل هم نداشت! تو بازی هایی خارج از خونه مهمترین دغدغه بازیکنا این بود که تیم توان گرفتن هتل داره یا نه؟ واقعا خنده داره این وضع ورزش استان نفت تهران صدر چدول ولی بوشهری که رو نفت و گاز خوابیده بودجه 1 تیم رو نمیتونه تامین کنه!

دیشب همه تو برنامه نود دیدیم چه خبر بود تو باشگاه پرسپولیس! بازیکن 1 میلیارد قرارداد داره 300 میلیون پول گرفته بازم اعتصاب میکنه
تیمی مثل نفت تهران از کجا پول اورده 80 - 90 درصد قرارداد بازیکن ها رو داده؟

شاهین پارس جنوبی 1 ریال از پارس جنوبی نگرفت! تا اخرش هم منحل شد

ما که خبر نداریم شاید جدیدا تو تهران نفت پیدا کردن و بودجه این تیم هم از نفت خود تهرانی هاست!
نمیودنم چی بگم از اون از اوچه که اوردن و پول مفت دادن اون از کرار بیناموس مادر جنده الان حوصله ندام ولی سرموقش خیلی حرفا رو میزنم

42d3e78f26a4b20d412==