PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخبار و حواشی یوونتوس در سال 2013 / 2014

p.u.n.i.s.h.e.r
07-13-2013, 18:29
تمامی اخبار و حواشی و مصاحبه های بازیکنان و... تیم یوونتوس در این تاپیک قرار میگیره ...
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

p.u.n.i.s.h.e.r
07-13-2013, 18:34

کاپیـتان دل پیـرو در راه ایتالیا

الساندرو دل پیـرو کاپیتان سابق و محبوب یوونتوس که همیشه در قلب طرفداران پر شمار خود خواهد ماند برای اردو تابستانی به همراه تیم باشگاهی خود یعنی اف سی سیـدنی به ایتایا خواهد آمد تا هم آماده فصل بعدی Aلیـگ شود و هم با طرفداران خود دیدار کند .

در همین ارتباط دل پیرو در سایت شخصی خود پیغامی برای هواداران خود ارسال کرده است :

" من اکنون می توانم به طور رسمی این خبر را اعلام کنم و من واقعا از اعلام این خبر خوشحالم . یک دوره تمرینی تابستانی را از 3 تا 22 آگوست با سیدنی در ایتالیا خواهیم گذراند به میزبانی شهر جسلو . پس من به ایتالیا باز خواهم گشت و من تنها نخواهم بود .

من بسیار هیجان زده هستم بخاطر اینکه چند روزی را در شهری سپری می کنم که روزی به عنوان کودک به همراه خانواده و دوستانم در آنجا بودم. و من این را انجام خواهم داد در هیجان انگیز ترین زمان سال, هنگامی که شهر از هر زمان دیگری زیباتر است .

مطمئن هستم که ما در محیط مناسبی برای فصل بزرگ بعدی آماده می شویم و من نمی توانم برای محبت و احساسات گرم مردم ایتالیا صبر کنم .

به زودی شما تمام جزئیات را خواهید دانست و اینکه چه زمانی و چگونه ما را پیدا کنید. ما بازی های تدارکاتی زیادی انجام خواهیم داد و همچنین در حال همکاری و مذاکره با شهرداری جسلو هستیم .

ممنون از شما برای این فرصت بزرگ .

برای شمارش معکوس آماده اید ؟؟

دل پیرو و تور تابستانی سیدنی در راه است ...

به زودی میبیـنمتون . الساندرو "

تیم سیدنی برای آماده سازی خود کمپی تمرینی را در ایزولو که در نزدیکی شهر تاریخی ونیز قرار دارد، در نظر گرفته است.

تیم های ایتالیایی ترجیح می دهند در این موقع از سال تمرینات خود را در مناطق کوهستانی پیگیری کنند، اما این منطقه ی ساحلی در ایزولو شرایط نزدیک تری به کشور استرالیا دارد و برای بازیکنان تیم سیدنی آشنا تر خواهد بود.

گفته می شود که از هوادرانی که علاقمند به حضور در تمرینات تیم سیدنی هستند، مقداری پول دریافت می شود. تیم سیدنی در ادامه ی اردوی آماده سازی خود در ایتالیا، به مصاف تیم سابق دل پیرو، پادووا، خواهد رفت.

بخشی از مبالغی که از هواداران مشتاق برای دیدن تمرینات سیدنی و بازی های دوستانه ی این تیم، دریافت می شود، به یک صندوق خیریه اهدا خواهد شد.

همچنین شایعاتی نیز وجود دارد که شورای شهر ایزولو تصمیم دارد به احترام السانردو دل پیرو، نام یکی از خیابان های شهر خود را به اسم این بازیکن افسانه ای در بیاورد.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-13-2013, 18:35

اسپـانسر جدیـد برای یوونتـوس

یوونتوس امروز برای معرفی اسپانسر جدید را خود کنفرانس خبری را برگزار می کند و مدیـران ارشد باشگاه از برنامه های و شرایط قرارداد خود با این اسپـانسر صحبت می کنند .

بر اساس اخبـار قرار است که امروز ساعت 14:30 به وقت ایـتالیا نشست خبری آغاز همکاری یوونتوس و bwin انجام شـود .

bwin تا پیش از این با تیم های بزرگی ماننـد رئال مادرید، منچستر یونایتد و بایرن مونیخ همکاری داشته و احتمالا یوونتوس تیم بعدی خواهد بود که با این اسپانسر قرارداد همـکاری امضا می کنـد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-13-2013, 18:36

بازی تمریـنی یووه

یوونتوس برای آماده سازی در چاتیلون به سر میبرد و برای آماده شدن برای یک فصل حساس و سخت تلاش می کند .

یووه که دیشب به این منطقه رسید ظهر امروز تمرینات خود را نیز پیگیـری کرد و سپس در عصر جمعه یک بازی تدارکاتی انجام داد که توانست در این بازی با نتیجه 1-4 برنده شود .

الساندرو ماتری مهاجمی که هر روزه شایعات زیادی درباره او شنیده می شود و احتمال زیادی برای جدایی او داده می شود 3 گل از 4 گل یووه را زد و یورنته هم توانست برای یوونتووس 1 بار گلزنی کند .

گفتنی است که اوگبونا مدافع جوان یووه که به تازگی از تورینو به یووه آمده در قلب دفاع 3 نفره حضور داشت و توز و یورنته در خط حمله یوونتوس بسیار پُرکار و خوب ظاهر شدند .

و همچنین ویدال با انجام حرکت نمایشی در حین بازی و کنترل خاص توپ هواداران حاضر را به وجد آورد .

گفتنی است که 500 هوادار هم از این بازی دیدن کردند .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-14-2013, 19:44
قهرمانی جهان به همراه بهترین بازیکن جام برای پوگباشب گذشته تیم ملی جوانان فرانسه موفق شد با شکست تیم اروگوئه برای اولین بار عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد و این در حالی بود که پول پوگبا کاپیتانی آبی پوشان را بر عهده داشت.

در فينال رقابت‌هاي جام جهاني جوانان دو تیم فرانسه و اروگوئه در وقت های قانونی و اضافی به تساوی بدون گل رسیدند و در ضربات پنالتی تیم فرانسه موفق شد با حساب 4 - 1 حریف را شکست دهد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در پایان پوگبا به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برد تا بعد از قهرمانی با تیم یوونتوس در رقابت های سری آ، به دومین افتخار خود در سال جاری دست پیدا کند.

البته در پایان این رقابت ها پوگبا به عنوان بهترین بازیکن جام نیز انتخاب و هدیه خود را دریافت کرد

p.u.n.i.s.h.e.r
07-14-2013, 19:46
داویدز جدید در یوونتوسفاز اول تمرینات یوونتوس بدون نفرات ملی پوش در حال برگزاری می باشد و انتونیو کونته سرمربی بانوی پیر از 9 بازیکن تیم پریماورا دعوت کرده تا در تمرینات نفرات اصلی حضور داشته باشند.

در این میان واجباه ساکور هافبک دفاعی نروژی و چپ پا یکی از بهترین نفرات در تمرینات یوونتوس بوده و توجه همه را به خود جلب کرده است.

استعداد و درخشش این بازیکن در تمرینات یوونتوس به حدی بالا بوده که همگان از این بازیکن به عنوان ادگار داویدز جدید یاد کرده اند و این در حالی است که او تنها 17 سال سن دارد.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-17-2013, 03:20

یوونتوس در حال آماده سازی ; کارلیـتوس یار آماده یووه !

یوونتوس همچنان در چاتیلون بسر می برد و بازیکنان این تیم به طور جدی در حال آماده شدن برای تجربه یک فصل سخت و حساس هستند .

آنتونیو کونته در اردو پیش فصل یووه بازی های تدارکاتی درون تیمی برگزار می کند تا بازیکنان در دوران بدنسازی هم محـک بخورند .

در همین ازتباط امروز یووه در بازی تدارکاتی دیگر با نتیجه 0-6 برنده شد که کارلوس توز یکی از بازیکنانی بود که چندین گل را برای بیانکونری به ثمر رساند تا هواداران و مربی به شدت او را تشویق کنند .
همچنین دیگر بازیکن خوب یووه در بازی امروز فرناندو یورنته بود که او هم عملکرد مثبتی داشت و در موقعیت سازی موفق بود .

گفتنی است که این دیدار در حالی 0-6 به پایان رسید که در پایان نیمه اول 0-0 بود.

اکنون و بعد از اتمام بازی و تمرین, هواداران یووه برای امضا گرفتن و عکس انداختن با بازیکنان هجوم آوردند که باز هم در این میان توز از همه محبوب تر به نظر می رسد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-18-2013, 01:16

اعتـقاد کـونته به یـوونتوس

آنتونیو کونته مربی موفق یوونتوس پس از بازی امروز یووه که به نوعی اولین تجربه جدی این تیم بود در مقابل خبرنگاران قرار گرفت .

" در ابتدا مینوانم بگویم که عملکرد بازیکنانم و کیفیتی که به نمایش گذاشتیم خوب بود "

" ما در نیمه اول هم خوب بودیم. برای شروع همه چیز خوب بود. زیرا یورنته و توز و اوگبونا همگی در حال هماهنگ شدن با شرایط تیم هستند و این قطعا یک چیز مثبت بود برای آنها "

" ما در نیمه دوم با 3 مهاجم بازی کردیم که قدرت خط حمله ما را افزایش داد اما مطمئنا این مقابل تیم های سری آ اتفاق نخواهد افتاد زیرا اصول بازی ما همیشه بر اساس تعادل است و بعد از آن هست که ما رو به جلو حرکت می کنیم "

" ایسلا بازیکن یووه و شاگرد من است. من بسیار خوشحال هستم که مربی او هستم. او در فصل قبل با مصدومیت شدیدی روبرو شد. من اعتقاد دارم که فصل آینده می تواند یک فصل بزرگ برای او باشد و من از اینکه او را در تیم داشته باشم و تمرین دهم خوشحال خواهم بود و هیچ مشکلی از این جهت نیست "

" نیازی نیست که اکنون من به شما بگویم که چه بازیکنانی بازی خواهند کرد. تیم من یک استراتژی مشخص دارد و بازیکنی که آماده تر باشد در میدان خواهد بود. من 6 مهاجم دارم و از این بابت خوشحالم "

" 31 آگوست نقل و انتقالات به پایان میرسد و تیم ها در حال کامل شدن هستند . ناپولی پول زیادی را به دست آورده و برای بازیکن جدید سرمایه گذاری خواهد کرد. اینتر هم راه میلان را ادامه خواهد داد در جوانگرایی, فیورنتینا کارهای بزرگی کرده و رم و لاتزیو هم در حال قوی تر شدن هستند. من فکر میکنم که همه این ها به زیباتر شدن مسابقات کمک می کند و باید دید که در پایان چه اتفاقی خواهد افتاد "

" ما دو سال را به خوبی فوتبال بازی کردیم و اسکودتو را بدست آوردیم بنابراین دلیلی برای تغییر در سبک بازی وجود ندارد "

" در اروپا هم ما به عنوان اولین تجربه به یک جهارم نهایی رسیدیم و به نظرم فوتبال زیبایی را ارائه کردیم. پس ما این را ادامه می دهیم زیرا ما با این خوب و موفق هستیم و من معتقدم که می توانیم به خوبی انجامش دهیم "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-18-2013, 01:16

برتری یوونتوس با هفت گل

تیم یوونتوس ایتالیا در ادمه برنامه ی آماده سازی خود در چاتیلون عصر امروز به مصاف منتخب وال دی آئوستا رفت تا بازیکنان یووه در شرایط بازی هم محک بخورند .

یووه با این ترکیب وارد بازی شد :
(3-5-2) : استوراری - موتا - اوگبونا - گارسیا تِنا - لختشتاینر - ویدال - روسی - آساموا - دچلیه - توز - یـورنته

در دقیقه 31 با یه پاس به بیرون از سمت چپ توسط یورنته در دهانه دروازه بود که توانست گل زنی کند .

کالوس توز دیگر مهاجم جدید یووه هم چندین شوت به سمت دروازه حریف شلیک کرد .

لختشتاینر در این بازی رهبر یووه در زمین است و او نکات را به بازیکنان توصیه می کند .

شوت زنی پیاپی یورنته و بازی اسپانیایی این بازیکن که مبتنی بر شوت ها پرقدرت است .

گل دوم در دقیقه 45 به وسیله کارلوس توز. آرتـورو ویدال توپ خوبی را برای توز آماده کرد تا او گلزنی کند .

ضمنا پلوسو و میرکو هم در کناز زمین مشغول گرم کردن هستند .

نیمه اول بازی با نتیجه 0-2 به پایان رسـید .

بازی در نیمه دوم شروع شده و حالا بازی ادامه پیدا می کند بعد ار وقفه ای کوتاه که کمتر از 15 دقیقه هم بود .

گل سوم را ماتری در ابتدای نیمه دوم به طرز زیبایی از درون محوطه جریمه به ثمر رساند .

گل پنجم و گل ششم یوونتوس به وسیله میرکو ووچینیچ که تازه وارد بازی شده بود . نکته جالب این است که هر دو گل از روی نقطه پنالنی زده شد .

گل ششم یوونتوس در دقیقه 32 از نیمه دوم به وسیله فابیو کوالیارلا که از یک زاویه بسته به زیبایی زده شد .

میرکو ووچینیچ بازیکن یوونتوس که بسیاری از او به خاطر کم کار بودن در خط حمله یووه انتقاد داشتند اکنون در خط حمله فوق العاده خوب و با انگیزه ظاهر شده و بسیار تلاش می کند .

بوچل و ماتیلو 2 بازیکن جوان یووه هم وارد بازی شدند .

گل ششم را ماتیـلو به خوبی به ثمر رساند تا این مهاجم جوان هم در این بازی و در گلزنی سهم داشته باشد .

فدریـکو پلوسو هم وارد بازی شد .

3 دقیقه وقت اضافه برای این بازی تدارکاتی .

گل هفتم هم برای یوونتوس توسط ماتری به ثمر رسید. تا این بازیکن ایتالیایی باز هم گلزنـی کند .

در نهایت تیم یوونتوس توانست با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه خود منتخب وال دی آئوستا را با نتیجه 0-7 شکست دهد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-20-2013, 01:44

یووه پـر درآمدترین تیم لیـگ قهرمانان

یوونتوس در فصل پیش توانست عملکرد خوبی در اروپا داشته باشد و تا یک چهارم نهایی هم پیش رفت .
اما در نهایت در برابر بایرن مونیخ که جز آماده ترین تیم های اروپا است شکست خورد.

در همین رابطه به نقل از روزنامه گاتـزا ، یووه با اینکه در یک چهارم نهایی کنار رفت اما بیشترین درآمد زایی را از لیگ قهرمانان 2012-2013 داشت !

یوونتوس، مجـموعا 65.3 میلیون یورو از این رقابت ها به دست آورد ! بعد از یووه هم به ترتیب تیم های :

2- بایرن : 55 میلیون یورو .
3- دورتموند : 54.2 میلیون یورو .
3- میلان : 51.4 میلیون یورو .
4- رئال : 48.4 میلیون یورو .
5- بارسلونا : 45.5 میلیون یورو
6 - پاریس سنت ژرمن 44.7 میلیون یورو
7 - منچستر یونایتد 35.6 میلیون یورو
8 - آرسنال 31.4 میلیون یورو
9 - چلسی 30.8 میلیون یورو
10 - المپیاکوس 23.2 میلیون یورو

قـرار دارنـد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-20-2013, 01:45
[Only Registered And Activated Users Can See Links]امیـد وارم توز قدر پیراهن یووه را بداندالساندرو دل پیـرو کاپیتان و بازیکن سابق یوونتوس که پس از 19 سال بازی در یووه همراه با عشق و علاقه ای وصف نشدنی فصل پیش از این تیم جدا شد اکنون برای کارلوس توز, کسی که بعد از او پیـراهن شماره 10 یوونتوس را بر تن خواهد کرد آرزوی موفقیت دارد .

" امیدوارم که تـوز این لباس را با عشق و علاقه به تن کند. من بخاطر کلماتی که او در اولین کنفرانس مطبوعاتی خود در یووه به کار برد از او تشکر می کنم. با تغییراتی که در تابستان در یووه ایجاد شده است اکنون رقابت زیادی در این تیم وجود خواهد داشت "

الکس ادامه می دهد " برای یوونتوس موفقیت در ایتالیا و اروپا را آرزو می کنم "

" آن ها در اروپا رقبای تغییر یافته خوبی مانند چلسی، PSG، بارسا و رئال دارند "

" سطح لیگ قهرمانان بسیار بالاست و تیم های قدرتمندی در این جام حضور دارند "

" خوشحالم از اینکه در ایتالیا هستم . زیرا این گونه می توانم وقت بیشتری را با هوادارنم بگذارنم "

گفتنی است که همانطور که از قبل اعلام شده بود الکس دل پیرو به همراه تیم سیدنی در اردو تابستانی در ایـتالیا بسر می برد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-20-2013, 01:46
[Only Registered And Activated Users Can See Links]اتوبو س جدیـد و زیبای یوونتوسباشگاه یوونتوس برای فصل جدید و حمل بازیکنان برای اردو ها و یا مسابقات اتوبوسی جدید را خریداری کرده است که این اتوبوس در نوع خود منحصر بفرد و خاص است .

اتوبوس این فصل تیم یوونتوس ساخت شرکت Iveco می باشد که تحت مالکیت خانواده ی آنیلی یعنی مالک باشگاه یـوونتوس است، یک طراحی زیبا و امکانات پیشرفته، 44 صندلی، در هر صندلی USB، خروجی هدفون، اینترنت Wifi ،4G .

همچنین در ایـن اتوبوس سه تلویزیون هم قرار داده شده که شبکه های تلویزیونی محلی و ماهواره ای را پوشش می دهند.
در نمای خارجی این اتوبوس زیـبا، شعار یوونتوس نقش بسته که برگرفته از سرودهای باشگاه یوونتوس می باشد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-21-2013, 02:17
[Only Registered And Activated Users Can See Links] بازیکن کلیدی یوونتوس برای فصل پیش رویوونتوس پس از دو فصل موفقیت خیره کننده در سری آ ، حالا سوار بر موج این موفقیت ها به دنبال کسب سومین اسکودتو و البته درخششی تازه در سری آ است .

با ورود به تابستان ، نیاز به تقویت دوباره ی تیم تمام چیزی بود که در تورین برای موفقیت بیانکونری در اروپا احساس میشد . مشکل یووه در گلزنی و بازی مقابل دروازه ی حریف دلیل اصلی حذف آنان از لیگ قهرمانان اروپا در سال گذشته بود .

در این مقاله به 5 بازیکن کلیدی یوونتوس برای رسیدن به قهرمانی در فصل آینده ی سری آ نگاهی خواهیم داشت .

1- کارلوس توز

به نظر میرسد کارلوس توز ـی که یوونتوس از منچستر سیتی خریداری کرده ، همان بازیکنی است که پس از مهاجرت دل پیرو به استرالیا نبودش در ترکیب یوونتوس احساس میشد . با داشتن شماره ی 10 افسانه ای دل پیرو و البته وجود یکی از بهترین خطوط هافبک دنیا در پشت سر او ، شانس توز را برای رسیدن به گل در فصل پیش رو بسیار زیاد به نظر میرسد . همچنین وجود وینگر های سرعتی در یوونتوس نیز دیگر مزیت یووه برای توز است .

2- پُل پُگبا

ستاره ی 20 ساله ی فرانسوی که یکی از امیدبخش ترین بازیکنان فصل گذشته ی اروپا بوده ، با داشتن جثه ی با ابهت و تکنیک بسیا بالا ، میتواند تضمین کننده ی خط هافبک یوونتوس برای سال های پیش رو باشد .

باوجود این که پگبا در کنار خط هافبکی بسیار شلوغ قرار دارد و پیرلو ، مارکیزیو و ویدال در آن جزو جدایی نا پذیر تیم هستند ، اما با توجه به رقابت های زیادی که یوونتوس فصل بعد در آن ها شرکت خواهد کرد قطعا پگبا نیز فضا و زمانی برای درخشیدن پیدا خواهد کرد .

3-آندره آ پیرلو

پاسور دفاعی خط هافبک یوونتوس ، اکنون 34 ساله است و کم کم به گرگ و میش دوران درخشان فوتبال خود نزدیک میشود ، اما هنوز میتواند یک یا دو فصل دیگر را دربالاترین فرم فوتبال خود ادامه دهد .

پیرلو پس نقل مکان از میلان به یوونتوس، بار دیگر جادوی خود را زنده کرد و به نظر میرسید حتی بهتر از گذشته برای بار های آخر با دنیای فوتبال درگیر شده . به هر حال ، به نظر میرسد تازه وارد های یوونتوس در زمین هنوز هم به پاس های 40 متری معمار ایتالیایی نیازمندند . انتظار میرود فصل آینده ، پیرلو در نشان دادن کیفیت واقعی بازیکنانی مثل توز و یورنته تاثیر بسیاری داشته باشد .

4-جورجو کیه لینی

مدافعان محکم بسیاری در سراسر جهان وجود دارند ، اما بسیار نادرند مدافعانی که جثه ای به اندازه ی کیه لینی دارند ! کار او ایجاد ایجاد وحشت و تپش قلب در مهاجمین حریف است . کیه لینی باید باز هم کاپیتان خط دفاعی باشد و قدرت تصمیم گیری را از مهاجمین حریف سلب کند . دوئل و درگیری های او با کاوانی و ابراهیمویچ هیچگاه فراموش نخواهند شد .

کیلینی همیشه از اصلی ترین مهره های بیانکونری بوده و اکنون که مدافع چپ پا و تطبیق پذیر دیگری به اسم اوگبونا به تیم اضافه شده ، جورجو قادر خواهد بود تا کیفیت بهتر و متفاوت تری از خود به نمایش بگذارد .

5-آرتورو ویدال

یک شیلیایی جنگ جو که پس از ترک بایرلورکوزن در یوونتوس ظهور کرد . ویدال یک هافبک کامل است که میتواند به راحتی با یک شوت ساده ، یا با یک تکل به موقع و زمان بندی شده گل بزند .

انرژی همیشگی او به پیرلو اجازه میدهد تا از عمق هافبک خود در تمام زمان توپ پخش کند . در زمان کوتاه 2 فصلی که در تورین بوده ، اکنون او از پرهوادار ترین بازیکنان بیانکونریست .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-21-2013, 02:19
[Only Registered And Activated Users Can See Links]مصـاح به کامل یـورنته ; شـوق زیادی دارم، یوونتوس همسطح رئال و بارسلونا استفرناندو یورنته مهاجم جدید یووه اینبار در اردو مهمان برنامه مخصوص یوونتوسی ها است و به سوالات مجری پاسخ می دهد .

سلام فرناندو. می خواستم دو چیز رو از تو بپرسم: استقبال هواداران و روش کونته ؟

" شوق بسیاری برای رسیدن به اینجا داشتم و شروع تمرینات با هم تیمی هایم و همچنین با هواداران. این استقبال هوادارن چیزی است که هرگز ندیده بودم، هر جا که می رویم استقبال آن ها باور نکردنی است "

" روش کونته به نظرم خیلی خوب است و خیلی خوشحالم که می توانم زیر نظر او کار کنم. گمان می کنم خیلی خوب و سخت در حال تمرین هستیم که برای بهتر شدن باید هم اینطور باشد "

چیزهایی که کونته در بازی های دوستانه خواسته ؟

کارهایی که دیگر مهاجمان تیم می کنند زیرا آنها یک سبک بازی ای را دارند و من باید آن را یاد بگیرم الان فقط باید تلاش کنم "

توز می خواهد قهرمانی چمپیونز را دوباره به تورین بیاورد ؟ درباره ی این موضوع صحبت کرده اید؟ از این مسئولیت بزرگ آگاهی دارید؟

" بله. هدف مهم ما بردن اسکودتوی سوم است و چمپیونز رویای همه ی ما است و برای همین داریم تلاش می کنیم، برای عمل کردن به بهترین شکل ممکن "

" از اینکه در اینجا هستم و با هم تیمی هایم تمرین می کنم بسیار خوشحالم . هواداران یوونتوس باور نکردنی هستند ! متود تمرینی کونته خوب است. من خوشحال هستم از اینکه زیر دست او کار می کنم. ما به خوبی تمرین کردیم اما به هر حال باید برای فصل جدید آماده شد "

گل هایم ؟
" نه ، من دوست ندارم درباره تعداد آن ها صحبت کنم "

هماهنگی با توز ؟

" من به خوبی با دیگران هماهنگ می شوم و البته که توز نیز یک بازیکن فوق العاده است . من می خواستم برای یووه بازی کنم و برای همین به ایتالیا آمدم. در اینجاست که می توانم پیشرفت کنم . برای ما، اصلی ترین هدف دست یابی به لیگ قهرمانان است. لیگ قهرمانان رویای همه ماست ، ما آن را به دست خواهیم آورد "

" .در چمپیونز باید گام به گام پیش برویم و می دانیم که هر بازی در چمپیونز لیگ چقدر سخته و هر چیزی می تواند اتفاق روی دهد و نباید خودمان را تحت فشار بگذازیم وبهتره بازی به بازی پیش بریم "

" اعتماد زیادی به یووه دارم و معتقدم که تیم بسیار قوی هستیم. هنوز بازیکنان ملی پوش نیامده اند و ما اینقدر قوی هستیم "

" به این موضوع فکر نمی کنم و فقط به بیشتر تلاش کردن و انجام بهترین نمایش از خودم فکر می کنم، چونکه کونته می تواند مرا آماده کند نه چیز دیگری "

" معتقدم در فوتبال ایتالیا می توانم خیلی خوب کار کنم و همانطور که قبلآ گفتم آرامش کامل دارم "

نظرت درباره ی استقبال هواداران و اینکه حمایت یک بازیکن از سوی هواداران چقدر مهم است ؟

" خیلی مهم است. همانطور که قبلآ گفتم هرگز چنین استقبالی را ندیده بودم ،شگفت زده هستم و بسیار خوشحالم از داشتن چنین هوادارانی "

آیا هنوز به فصل قبل فکر میکنی و اینکه الان چه احساسی داری؟ احساس میکنی که بازیکن مهمی برای این تیم هستی ؟

" اکنون بسیار خوشحال هستم. سال قبل برای من بسیار سخت بود و اکنون دارم از این لحظات لذت می برم. الان فقط به تلاش کردن برای بهتر شدن فکر می کنم. شوق بسیاری برای شروع بازی کردن و اینکه می توانم در استادیوم یوونتوس بازی کنم دارم "

رابطه ی خوبی با هم تیمی هات داری؟ رابطه ی بهتری با کسانی داری که اسپانیایی صحبت می کنند یا با ایتالیایی ها هم رابطه ی خوبی داری ؟

" نه، از دوستی با همه خوشحال هستم و گمان می کنم که خیلی خوب با هم تیمی هایم دوست شدم. ما یک گروه فوق العاده هستیم "

می خواستم بدانم آیا درس خوانده ای، یوونتوس چندتا اسکودتو برده ؟
" 31 "

هم اتاقی تو کیست ؟

" استفان لختشتاینر "

خوش اخلاق است ؟
" بله "

3-5-2 یا 3-3-4 ؟ کدام رو می پسندی ؟

" نه، من با آن سیستمی خوب هستم که کونته می گوید و هیچ مشکلی ندارم "

چه چیزی از سبک بازی کونته نظرت را جلب کرده ؟ مدیریت دنبال خریدن هافبک کناری هست و آیا این خبر خوبی برای تو هست؟ می توانی با سر گل بزنی ؟

" معتقدم تیمی که الان داریم بسیار قوی است و از این موضوع که آیا دنبال هافبک کناری هستند آگاهی ندارم و چیزی نیست که به من مربوط شود "

فوتبال کونته ؟

" این سبک بازی را خیلی دوست دارم و کم کم داریم بهتر می شویم "

با انرژی ای که بعد تمرین برات می ماند در وقت آزادت چکار می کنی؟ درباره ی حریف های احتمالی یوونتوس در سری آ صحبت کرده اید ؟

" واقعا زمان زیادی برای تفریح کردن نداریم و خیلی زیاد تمرین می کنیم و قاعدتا تمام زمان آزادمان را استراحت می کنیم. خیلی روزنامه نمی خوانم ولی این را می دانم که حریف های یوونتوس در سری آ دارند تقویت میشوند و گمان می کنم لیگ سختی پیش رو باشد "

تفاوت بین اتلتیک و یوونتوس؟ و تفاوت یووه با دیگر بزرگان اروپا؟

تفاوت خیلی زیاد است، یوونتوس را می توان با بارسا و رئال مقایسه کرد و دیگر بزرگان اروپا و برای من یک جهش بسیار بزرگ است آمدن از اتلتیک به یوونتوس "

در بازی با پا بهتری یا سر؟ با دیدن بازی ها دوستانه معلوم شد همیشه دنبال دادن پاس گل به هم تیمی های خود هستی و آیا دادن پاس گل برای تو هم ارزش با زدن گل است ؟

" بعضی وقت ها شرایط دادن پاس مهیاست و گاهی نیست. چیزی که مهم است باز کردن دروازه است "

کونته گفت این کار را انجلم دهی ؟

" بله، یکی از چیزهایی است که به من گفت. چیزهای زیادی هستند که باید در آنها بهتر شوم و داریم تلاش می کنیم و من زمان برای کارکردن و بهتر شدن دارم.

در بازی با سر قوی تری یا پا ؟

" نمی دانم چه بگویم اما گمان می کنم که در هر دو خوب باشم "

آیا دوست داری دو بازیکنی مثل سوسائتا و مونیائین را در یووه در کنار خود داشته باشی ؟

" اینجا بازیکنانی در همان سطح داریم و همانطور که قبلا گفتم در همه ی قسمت ها تیم بسیار قوی ای هستیم و من بسیار خوشحالم که می توانم کنار آنها بازی کنم "

کونته سخت گیر تر است یا بییلسا ؟

" دو مربی متفاوت هستند، در بعضی گزینه ها بییلسا سخت گیرتر از کونته است و در بعضی گزینه ها کونته سخت گیرتر از بییلسا. از بودن در اینجا خوشحالم و از تمرینات کونته بیشتر خوشم می آید و امیدوارم همینطور به تلاش کردن زیاد ادامه دهم "

کدام رقیب یوونتوس در ایتالیا داره قوی تر می شود؟ کدام ها می توانند حریفان اصلی شما باشند ؟ فیورنتینا،ناپولی،اینتر،می لان ؟

" واقعا نمی دانم. تیم های زیادی دارند قوی تر می شوند و الان هنوز زوده برای گفتن اینکه کدام ها رقیبان اصلی ما هستند "

در سطح باشگاهی توز بهترین بازیکنی است که در خط حمله با او بازی کرده ای ؟ فکر می کنی با بازی کردن با او می توانی بهتر شوی و بیشتر از آنچه که در بیلبائو گل زدی بتوانی گل بزنی ؟

"بله، اینجا مهاجمان قوی ای هستند و بازی کردن برای هیچکس آسان نخواهد بود و همه چیز به انتخاب کونته بستگی دارد "

تو از معدود بازیکنای بزرگی هستی که بازی در ایتالیا را انتخاب کردی، چرا؟ترسی از بازی کردن در لیگی سطح پایین نداری؟

" فکر نمی کنم که سری آ سطح پایین باشد و سری آ مثل لیگ اسپانیا و انگلیس است و فکر نمی کنم که اینجا بدترین باشد "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-22-2013, 02:17

درگیری میرکو با هواداران

امروز تمرینات یوونتوس شاهد اتفاق ناخوشایندی بود و مدتی از وقت تمرین به درگیری میان میرکو ووچینیچ مهاجم مونتنگرویی یوونتوس و یک هوادار تیم یوونتوس گذشت.

داستان از این قرار بود که میرکو در بازی یک موقعیت مناسب گلزنی را از دست داد و یکی از هواداران شروه به توهین کرد که این موضوع برای میرکو خوشایند نبود و به سمت هوادارا رفت و صحبت های رد و بدل شد.

البته کاررا و سایر اعضای کادر فنی به سرعت به سمت صحنه رفتند و اجازه ندادند درگیری بیش از این شدت پیدا کند و نکته ی جالب توجه اینکه میرکو در پایان تمرینات به سمت هواداران رفت و به آنها امضا داد

p.u.n.i.s.h.e.r
07-23-2013, 03:15
نفـرات دعوت شده توسط کونتـه برای تیـم کاپ

یوونتوس بعد از اردو در چاتیـلون در تورنومنت 3 جانبه تیم کاپ با حضور تیم های میلان و ساسولو شرکت خواهد کرد تا آمادگی بیشتری بدست آورد .

بر همین اساس آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس برای مسابقات تیم کاپ 23 بازیکن را دعوت کرد تا از آن ها استفاده کند .

اسامی بازیکنان به شـرح زیر است :
اوگبونا، ووچنیچ، توز، ده چلیه، پلوزو، یورنته، موتا، روسی، پادویین، آساموا، ویدال، لخشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ماتری، ایسلا، روبینیو، بوچل، اونتریسه، گارسیا، مگنوسن، تِنا، پنا، سیتی .

گفتنی است که جان الکان یکی از مدیران ارشد یوونتوس هم در این مسابقات به عنوان تماشاگر ویژه حضور خواهد داشت و همچنین گفته می شود که احتمال حضور سیلویو برلوسکونی هم زیاد است .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-23-2013, 03:16
[Only Registered And Activated Users Can See Links] g
ساسولو - یوونتوس - میلان

فردا شب رقابت های 3 جانبه تیم کاپ همانند سال های گذشته برگزار می شود اما امسال این جام تفاوتی با سال های گذشته دار و به جای اینتر تیم ساسوئولو در مسابقه شرکت می کند

این مسابقات همانطور که می دانید تنها در یک وقت 45 دقیقه ای برگزار می شود و در صورتی که مسابقه در 45 دقیقه برنده ای نداشته باشه دو تیم برای مشخص شدن تیم برنده، اقدام به زدن پنالتی میکنند.

پیروزی در جریان بازی 3 امتیاز، برد در ضربات پنالتی 2 امتیاز و بازنده ضربات پنالتی هم1 امتیاز میگیرد

گفتنی است مجموعه یووه بعد از برگزاری این رقابت، چهارشنبه و پنج شنبه را استراحت میکنند و جمعه برای شرکت در تور آمریکا، راهی این کشور می شوند.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-23-2013, 03:17
ما جز بهتـرین ها هستیـم

کاپیتان جانلوئیجی بوفون که در آتزوری هم مانند یوونتوس بازوبند کاپیتانی را بر بازو می بندد از شرایط حال حاضر تیم ملی ایتالیا راضی است و آن را در ادامه نیز مثبـت می بیند .

" دوران زیبایی از تیم ملی در حال متولد شدن است. این می تواند همچنان پیشرفت کند و هرکسی را در جام حهانی برزیل تحت تاثیر قرار دهد. درست مثل اتفاقی که در جام کنفدراسیون ها افتاد "

" ما در جام کنفدراسیون ها نشان دادیم که به خوبی بهترین تیم ها جهان هستیم. ما همچنین در راه و سبک بازی پیشرفت کردیم و بهتر شدیم "

" ما راهی را برای پیشرفت آغاز کردیم که مطمئنا در آن موفق خواهیم بود . پس در حال حاضر نیاز داریم که دستورات رئیس پرندلی را برای ادامه پیشرفت دنبال کنیم

p.u.n.i.s.h.e.r
07-24-2013, 01:37
سرمایه گذاری یوونتوس در باشگاه ردیـنگ

باشگاه های ایتالیا برای ارتباط بیشتر با سایر کشورها و پیشرفت و پـرورش بازیکنان و استعدادهای جوان با باشگاه های مختلفی در اروپا ارتباط نزدیک برقرار می کنند و در آن ها سرمایه گذاری می کنند .

جیامپائولو پوتزو مالک باشگاه اودینزه برای کنترل ترانسفر و بالا بردن کیفیت تیم اودینزه، دو تیم گرانادا در اسپانیا و واتفورد در انگلستان را خریداری کرد اما امروز روزنامه های انگلستان از قصد مدیران یوونتوس برای خرید یا سرمایه گذاری باشگاه یوونتوس در باشگاه ردینگ انگلستان خبر دادند.

در همین مورد آنتون زنگراویچ مالک باشگاه ردینگ گفت :

" هنوز هیچ چیز رسمی وجود ندارد اما مذاکرات ما با یوونتوس در حال پیگیری است؛ مدیران یوونتوس باشگاهی را می خواهند تا بازیکنان آن ها فرصت پیـشرفت در آن را پیدا کنند. و ما هم قصد داریم به راه حلی برسیم تا هم به سود باشگاه ما باشد و هم به سود باشگاه یـوونتوس.
من قصد دارم تا از ردینگ یـک تیم قدرتمند بسازم "

گفـتنی است که هدف یوونتوس از این سرمایه گذاری مهیا شدن فرصت برای بازیکنان جوانی است که در یووه شانس حضور در ترکیـب را ندارند.
تا این بازیکنان ضمن دیده شدن یافتن فرصت بازی, بتوانن

p.u.n.i.s.h.e.r
07-24-2013, 01:38
شکست در ضربات پنالتی

اولین دیدار مسابقات میان تیم های یوونتوس و میلان برگزار شد و دو تیم در پایان چهل و پنج دقیقه به تساوی بدون گل دست پیدا کردند و در ضربات پنالتی میلان تیم پیروز میدان لقب گرفت.

لحظاتی پیش ترکیب 11 نفره تیم های یوونتوس و میلان برای بازی امشب 2 تیم در تیم کاپ اعلام شد . گفتنی است که بازی اول طبق قرعه بین دو تیم فوتبال یوونتوس و میلان خواهد بود.

یوونتوس :
استوراری - لختشتاینر - اوگبونا - پلوزو - ایسلا - پادویین - ویـدال - آساموا - ده چلیه - یورنته - توز

میلان :
آبیاتی - آنتونینی - بونرا - مکسس -- کنستانت - ترائوره - دیانگ - نوچریـنو- بواتنگ - روبینیو - نیانگ

p.u.n.i.s.h.e.r
07-24-2013, 01:39
[Only Registered And Activated Users Can See Links]تمریـ نات فوق العاده ای را داشتیـم

آنتونیو کونته سرمربی موفق تیم یوونتوس از اردو پیش فصل این تیم در منطقه چاتیلون رضایت کامل را دارد و از آمادگی بازیکنان خود نیز راضی به نظر می رسد.

" 10 روز تمرینی فوق العاده را داشتیم. هر روز در نوبت صبح و عصر دو جلسه تمرینی سخت داشتیم و برای رسیدن به اهدافمان به خوبی تلاش کردیم. از شرایط بحران عبور کردیم و در دوران بدنسازی مصدومیتی نداشتیم! این واقعا عالی است "

" چاتیلون را به خوبی می شناسم. قبلا هنگامی که بازیکن بودم به اینجا آمده بودم . هر امکانی که برای موفقیت تیم لازم بوده در این 10 روز اینجا بوده است . از حضور در اینجا خوشحالیم "

آنتونیو، خیلی ها از ما میپرسند که تو آیا هدیه ی خاصی از تیم یا از کادر فنی دریافت کرده ای یا شاید هدیه ای خاص تر ؟

" خب، قطعآ هدایای زیبای زیادی از طرف تیم و کادر فنی دریافت کرده ام و همچنین قصد و نیت هدیه خیلی مهم است و از آنها ممنون هستم "

از تمرینات راضی هستی؟

" قطعا فوق العاده بوده و خیلی سخت، به دلیل اینکه 10 روز را با تمرینات سخت و دو نوبتی گذرانده ایم و اکنون راضی هستیم به دلیل اینکه به هدف مورد نظرمان رسیده ایم و همچین خوش حال هستیم که با توجه به فشار تمرینات مصدومی نداشتیم "

آنتونیو، آب حوضی که در جریان جشن قهرمان بازیکنان شما را در آن انداختـند چقدر سرد بود ؟

" منجمد کننده بود (می خندد) "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-24-2013, 01:40
[Only Registered And Activated Users Can See Links] gمن قولی به یوونتوس نداده بودم

تعداد زیادی از طرفداران و کارشناسان فوتبال ایتالیا بر این باور بودند که رابطه ی خوب فالی رمضانی مدیر برنامه های یووتیچ و ماروتا مدیر نقل و انتقالات یوونتوس می تواند عاملی موثر برای پیوستن استوان یووتیچ ستاره ی مونتگرویی به تیم یووه باشد.

اما این اتفاق نیفتاد و یووتیچ در نهایت راهی تیم منچستر سیتی شد و این در حالی بود که این بازیکن علاقه ی زیادی برای حضور در تیم یوونتوس داشت.

در همین رابطه فالی رمضانی مدیر برنامه آدم لیاییچ و استوان یووتیچ صحبت های جالبی را به زبان آورده است: "همه فکر می کردند من می خواهم یویو را به یوونتوس ببرم ولی من فقط قول داده بودم که برای فیورنتینا 30 میلیون بدست آورم. یووتیچ از باشگاه فیورنتینا تشکر کرده و راهی سیتی شد، او از انتخاب خودش راضی است."

p.u.n.i.s.h.e.r
07-25-2013, 00:58
[Only Registered And Activated Users Can See Links]بازگش ت ملی پوشان به تمریناتدر حالی که مجموعه بازیکنان یووه که در تمرینات پیش فصل حضور داشتند و دیشب هم در تورنومنت TIM شرکت کردند، امروز و فردا را به دستور کادر فنی استراحت می کنند و بازیکنان ملی پوشت یووه که بعد از حضور در جام کنفدراسیون ها در استراحت بودند( بوفون، بارزالی، بونوچی، کیه لینی، کاسرس، مارکیزیو، پیرلو و جووینکو ) امروز صبح در وینوو حضور پیدا کردند و از آنها تست آمادگی جسمانی گرفته شد.

گفتنی است مارونه و په په هم کماکان در حال ادامه دادن به برنامه ریکاوری خودشان هستن و پوگبا هم در تور آمریکا به تیم اضافه خواهد شد

تیم یوونتوس برای حضور در تورنمنت آمریکا روز جمعه راهی این کشور خواهد شد و نهم مرداد در اولین دیدار به مصاف اورتون انگلیس خواهد رفت.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-25-2013, 00:58
[Only Registered And Activated Users Can See Links]مصدوم یت شدید یورنته تکذیب شدیوونتوسی ها شب گذشته در مهم ترین مسابقه ی دوستانه ی خود تا به امروز به مصاف تیم میلان رفتند و در این میان یورنته مهاجم جدید بانوی پیر با مصدومیت شدیدی مواجه و زمین بازی را ترک کرد.

این موضوع نگرانی های زیادی را برای کادر فنی و هواداران تیم یوونتوس به وجود آورد و شایعات زیادی در مورد آینده ی ورزشی یورنته به گوش می رسید.

اما امروز اعلام شد این بازیکن مشکل خاصی ندارد و به زودی تمرینات خود را در کنار سایر بازیکنان تیم یوونتوس دنبال خواهد کرد و تمامی شایعات مبنی بر مصدومیت بلند مدت یورنته تکذیب شد.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-25-2013, 01:00
[Only Registered And Activated Users Can See Links]ساسول و قهرمان تیم کاپ شد ; یوونتوس دوم و میلان سوم !اولین دیدار مسابقات میان تیم های یوونتوس و میلان برگزار شد و دو تیم در پایان چهل و پنج دقیقه به تساوی بدون گل دست پیدا کردند و در ضربات پنالتی میلان تیم پیروز میدان لقب گرفت.

در ضربات پنالتی لختشتاینر و پادوین موفق به گل کردن ضربات پنالتی خود نشدند تا یووه در مجموع با حساب 6 - 7 بازی را به حریف واگذار کند و در دومین مسابقه به مصاف ساسولو برود.

لحظاتی پیش ترکیب 11 نفره تیم های یوونتوس و میلان برای بازی امشب 2 تیم در تیم کاپ اعلام شد . گفتنی است که بازی اول طبق قرعه بین دو تیم فوتبال یوونتوس و میلان خواهد بود.

یوونتوس :
استوراری - لختشتاینر - اوگبونا - پلوزو - ایسلا - پادویین - ویـدال - آساموا - ده چلیه - یورنته - توز

میلان :
آبیاتی - آنتونینی - بونرا - مکسس -- کنستانت - ترائوره - دیانگ - نوچریـنو- بواتنگ - روبینیو - نیانگ

یوونتوس در بازی دوم و بعد از شکست مقابل میلان اکنون به مصاف ساسولو خواهد رفت .

ترکیب یووه :
استوراری، لخشتاینر، اوگبونا، پلوزو، ایسلا، پادویین، آساموا، روسی، ده چلیه، ماتری، ووچنیچ

یوونتوس بازی را نسبتا خوب آغاز کرده. ده چلیه در همیت ابتدا موقعیتی را از دست می دهد .

ماتری با یک فرار وارد محوطه جریمه شد و نزدیک دروازه حریف بود که بازیکن از پشت سر از پشت توپ او را زد و در نهایت توپ به کرنر رفت

ایسلا از سمت راست وارد شد. ایسلا توپ را برای میرکو ارسال کرد که او با نوک پا ضربه زد و موقعیت را از دست داد

اما ساسولو هم دفاع مستحکمی دارد و اجازه نفوذ به ایسلا را نداده است.

بازیکنان یووه میانه میدان را از دست دادند و این باعث شده که بازیکنان ساسولو تا پشت محوطه جریمه یووه را به راحتی طی کنند. شوت زیبای کورتیچ که استوراری مانع گل شدن آن شد .

حالا نوبت یووه است که به وسیله ماتری حمله کند .

ضربه ماتری نیز به زیبایی مهار شد .

یوونتوس به وسیله هماهنگی ماتری و میرکو خطرساز می شود

یووه نشان داده است که در صورت اراده بازیکنان خود می تواند ساسولو را تحت فشار قرار دهد اما گویا بازیکنان زیاد با انگیزه نیستند .

موتا به جای پادویین و گارسیا به جای ده چلیه وارد شدند

فشار یوونتوس از کناره ها و ارسالهای ناموفق برای مهاجمین .

پنا به جای لختشتاینر, کوالیارلا بجای ووچینیچ و روبینیو جای استوراری وارد بازی شدند .

یک شوت زیبا توسط زازا که در مقابل یووه انگیزه های زیادی دارد . بربردی توپ را برای او مهیا کرد

بازیکن اتریشی یووه یعنی بوچل هم به میدان آمد تا بازیکن های جوان یووه در زمین بیشتر شوند

یک واکنش عالی از روبینیو. سانتر از کرنر و ضربه سر بازیکن ساسولو که البته آفساید گرفته شد .

شوت زیبای کوالیارلا که به تور کنار دروازه برخورد کرد

ایسلا خارج شد تا دیگر بازیکن شیلیایی یووه یعنی ویدال وارد شود

5 دقیقه نهایی بازی

ساسولو موفق به ایجاد خطر بر روی دروازه یووه می شود اما روبینیو دریافت می کند و یا بازیکنان حریف با بی دقتی موقعیت را از دست می دهند

بازی در پایان 45 دقیقه 0-0 مساوی شد تا دو تیم آماده ضربات پنالتی شوند

زازا اولین پنالتی را برای ساسولو گل می کند .

بوچل نیز اول پنالتی یووه را تبدیل به گل کرد .

کوچیائو برای ساسولو گلزنی کرد .

گارسیا نیز پنالتی را برای یووه تبدیل به گل کرد

روبینیو پنالتی الکسه را مهار می کند

اما این بار ماتری هم پنالتی را از دست داد

میسیرولی برای سوسالو گلزنی کرد

ویدال پنالتی خود را محکم به زیر طاق دروازه ساسولو زد

روبینیو پنالتی ترانووا هم دریافت کرد

موتا نیز پنالتی خود را برای یووه گل کرد تا نتیجه برای یووه 3-4 شود

باز هم روبینیو و باز هم دفع پنالتی اینبار از براردی.

در نهایت یـوونتوس با درخشش دروازه بان جوان خود یعنی روبینیو که موفق به دریافت 3 ضربه پنالتی شد, توانسـت ساسولو را در ضربات پنالنی با نتیجه 3-4 شکست دهد .

بعد از بازی 2 تیم یوونتوس و ساسولو این بار تیم ساسولو به مصاف میلان رفت که توانست در پایان 45 دقیقه و با 2 گل آلبرتو ماساکی این تیم صاحب نام را شکست دهد .

و در نهایت یووه با انجام دو بازی مقابل میلان و ساسولو که در دیدار اول در ضربات پنالتی مغلوب میلان شد و در بازی دوم موفق به شکست ساسولو با نتیجه 3-4 در پنالتی شده بود، توانست رتبه دوم را بعد ار تیم ساسولو بدست آورد .

p.u.n.i.s.h.e.r
07-26-2013, 01:42
بازیکنان دعوت شده به اردوی آمریکا

آنتونیو کونته، سرمربی موفق یوونتوس در دو فصل گذشته، نام 30 نفر را برای حضور در اردوی آمریکا اعلام کرد. در این لیست تنها سیمونه په په به علت مصدومیت جایی ندارد، په په برای تکمیل روند بهبودی خود در زمین تمرینی اختصاصی یوونتوس در تورین ایتالیا، وینوو، باقی خواهد ماند، پول پوگبا که با اخیراً با عنوان کاپیتانی موفق شد تیم جوانان فرانسه را به قهرمانی برساند، 5 روز بعد پس از استراحت به یوونتوس اضافه خواهد شد.

یوونتوس فردا به آمریکا پرواز خواهد کرد و در اولین ایستگاه خود به سان فرانسیسکو می رود، جایی که اولین بازی یوونتوس در تورنمنت آمریکا مقابل اورتون انگلستان برگزار خواهد شد.

لیست کامل آنتونیو کونته برای سفر یوونتوس به اردوی آمریکا: بوفون، کیه لینی، کاسرس، اوگبونا، پوگبا، مارکیزیو، ووچینیچ، توز، ده چلیه، جووینکو، پلوزو، یورنته، رازتالی، موتا، مارونه، روسی، بونوچی، پادویین، پیرلو، آساموا، ویدال، لیختشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ماتری، ایسلا، روبینیو، بوچل، اونترسه و چیتی.

روسی، بوچل، اونترسه و چیتی از تیم جوانان یوونتوس در این لیست حضور دارند.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-26-2013, 10:41
[Only Registered And Activated Users Can See Links] gمـوجی از کالچو می گویدلوچیانو موجی مدیر ورزشی سابق باشگاه یوونتوس درباره تیم های سری آ و شرایط آن ها می گوید .

" به نظرم امسال یووه و فیورنتینا شانس های اصلی قهرمانی هستند. گرچه نمی توان میلان را هم فراموش کرد "

" ناپولیخریدهای خوبی را داشته اما به نظرم آن ها توانایی رقابت با یوونتوس و ویولا را ندارند و این 2 تیم از نظر سازماندهی و شخصیت بهتر و منسجم تر هستند "

" سری آ با بازیکنان و ستاره های جدید در حال شروعی تازه است. البته چیزی که من را به شوق می آورد بودن بازیکنان جوان و با استعداد است. کسانی که آینده را تضمین کنند تا مطمئن باشیم تا چند سال فوتبال خوب و با کیفیت را شاهد خواهیم بود "

موجی ادامه می دهد " هیگواین بازیکن خوبی است و او می تواند جایگزین کاوانی شود اما تنها بازیکنی که می تواند ناپولی را به یک مدعی واقعی تبدیل کند زلاتان است "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-27-2013, 14:57
[Only Registered And Activated Users Can See Links]از بودن کـونته خوشحـالم

روبرتـو بتـگا مهاجم سابق یووه که بین سال های 1970 تا 1983 یعنی 13 سال در یوونتوس بود و در 326 بازی 129 گل برای بیانکونری به ثمر رساند در سخنانی کوتاه از یووه می گوید:

" از اینکه اکنـون مربی یوونتوس یک یوونتوسی اصیل است خوشحال هستم و البته از عملکرد مثبت او بیشتر خوشحالم "

" امیدوارم که این اصالت تنها در نتیجه گیری نباشد و در تمام قامت باشگاه نیـز رسوخ کنـد "

در ادامه روبرتو درباره 2 مهاجم جدید یووه می گوید " دو مهاجم بزرگ به یووه اضافه شدند، این می تواند تیم را جذاب تر کند . "

گفتنی است که بتگا همراه یووه 7 اسکودتـو, 2 کوپـا ایتالیا و یـک جام یـوفا را کسب کرده است

p.u.n.i.s.h.e.r
07-27-2013, 14:58
[Only Registered And Activated Users Can See Links]برنامه بازی های یوونتوس در تورنمنت آمریکا

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا برای شرکت در مسابقات معتبر آمریکا راهی این کشور شد تا با تیم های صاحب نام اروپا نظیر رئال مادرید - چلسی - اینتر - میلان و والنسیا رقابت کنند.

تیم یوونتوس بازی اول خود را در تاریخ چهارشنبه، 1392/05/09 برابر اورتون انگلیس برگزار خواهد کرد و در صورت پیروزی به مصاف برنده ی دیدار تیم های رئال مادرید و گالکسی آمریکا خواهد رفت.

در طرف دیگر این مسابقات هم میلان به مصاف والنسیا خواهد رفت و چلسی - اینتر با یکدیگر بازی خواهند کرد.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-27-2013, 14:59
[Only Registered And Activated Users Can See Links]خلاصه ای از وضعیت اقتصادی باشگاه یوونتوس

باشگاه یوونتوس در این فصل در دو جبهه افزایش قابل توجه درآمد داشته است. بعد از 2 سال در آمد 1 میلیون یورویی از یوفا، یووه امسال حدود 60 میلیون یورو درآمد اروپایی داشته همچنین با افزایش 30 درصدی بلیت ورزشگاه، درآمد این فصل یووه از بلیت فروشی 48 میلیون یورو شده است.

همچنین یوونتوس در حدود 8 میلیون یورو افزایش حقوق داشته به اضافه 3 میلیون یورو پاداش های مربوطه. در حدود 3 میلیون یورو هم افزایش هزینه های اداری داشته و این یعنی باشگاه یوونتوس در عرض 2-3 سال از باشگاهی ضرر دهی به باشگاه سود ده تبدیل شده باشد.

ولی یوونتوس در حال حاضر پیگیر مسائل مالی دیگری هم هست که باعث می شود یووه آن قدرت مانور مالی بزرگ را نداشته باشهد، یا حداقل الویتش در خرج کردن نباشد. اول اینکه یووه داره پروژه ی مجموعه ی یوونتوس را دنبال می کند. پروژه ی که در قسمت اول با راه اندازی موزه شروع شد و در ادامه شاهد انتقال کل باشگاه به این سایت خواهیم بود.

این مجموعه به زودی شاهد رستوران ها، سینما ها، هتل پنج ستاره، مرکز اداره ی باشگاه، زمین تمرین، باشگاه های ورزشی و خیلی بخش های دیگر خواهد بود. گفتنی است یوونتوس از شهرداری تورین مقدار زیادی زمین خریده تا بتواند این پروژه را اجرا کند، و پیش بینی می شود ظرف 2-3 سال آینده یووه مجبور باشد چیزی بین 60 تا 80 میلیون یورو در این ساخت و ساز ها خرج کند که بعدا بسیار درآمد زا خواهند بود.

با وجود اینکه یوفا تا سال 2015 میلادی، financial fair play را عقب انداخته و به تیم ها وقت داده تا بالانس مالی باشگاهشان را درست کنند، یووه از سال 2012 وضعیت مالی بسیار خوبی دارد که از تست های یوفا سربلند خارج خواهد شد و با پایه های که یووه در اختیار دارد می توان پیش بینی کرد تا سال 2020 باشگاه یوونتوس یه شرکت ابر قدرت اقتصادی در فوتبال باشد. البته یوونتوس در شرایط فعلی از درامدهای باشگاه خرج می کند تا بتواند بدهای گذشته ی خود را از بین ببرد

تا پایان سال 2012 یووه بدهی های کوتاه مدت خودش را از 90 میلیون یورو به 65 رسونده و در صورتی که یووه می خواست وام بگیرد بدهی باشگاه بیشتر هم می شد. درواقع تلاش خیلی گسترده ای شده تا یووه از لحاظ ساختاری تبدیل به یک شرکت اقتصادی سر پا و پیش رو باشد نه یک باشگاه فوتبالی که تنها هزینه می کند.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-28-2013, 06:18
[Only Registered And Activated Users Can See Links]اورتون، حریف نخست یوونتوس در اردوی آمریکایوونتوس در اولین مسابقه ی خود در تورنمنت آمریکایی اش باید به مصاف تیم انگلستانی اورتون برود. تیمی که یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین باشگاه های کشور انگلستان به حساب می آید.

باشگاه فوتبال اورتون یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین باشگاه های کشور انگلستان است. از تاسیس این باشگاه در سال 1878، آن ها موفق شده اند به 9 قهرمانی لیگ، 5 قهرمانی اف ای کاپ و یک قهرمانی جام برندگان جام اروپا برسد. اورتون بیشتر از هر باشگاه دیگری در انگلستان در لیگ برتر حضور داشته است.

مدیرعامل آن ها بیل کنرایت است، یک همیشه اورتونی. مردی که صاحب نیرومند ترین شرکت تهیه کنندگی تئاتر در جهان است.

اورتون دارای یک ترکیب از بازیکنان ملی پوش کشور های مختلف است، کاپیتان فیل جاگیلکا مدافع ملی پوش تیم ملی انگلستان، بهترین بازیکن فصل 2013-2012 اورتون لیتون بینس انگلستانی، مروان فلینی بلژیکی، تیم هاوارد آمریکایی و نایب قهرمان جام جهانی 2010، جان هیتینگای هلندی.

p.u.n.i.s.h.e.r
07-28-2013, 06:21

ساخت مستند تاریخی یوونتوس در آمریکارسانه های کشور ایتالیا در روزهای گذشته خبری را تحت عنوان ساخت مستند تاریخی باشگاه یوونتوس منتشر کرده اند و خانم اویلینا کریستیلین هوادار یوونتوس و مدیر امور فرهنگی شهر تورین با اعلام این خبر گفت :

" دوستان عزیز که در نزدیکی یا دور از ما هستند ، حرف های حماسی زیادی در مورد اینتر و رم به گوش می رسد اما هرگز فیلمی در این مورد منتشر نشده ، ما قصد داریم تا در این وقت از تابستان یک خبر مهم را به شما بدهیم و مطمئنیم که برای شما اهمیت زیادی خواهد داشت هر چند که به ترانسفر ربطی ندارد."

"بدون تردید کارهای آنیلی ، ماروتا و کونته ما را راضی کرد و با پیوستن یورنته ، توز و اوگبونا ما با اطمینان بیشتر پیگیر وضعیت تیم محبوبمان خواهیم بود اما خبر مهم این است که در پاییز فیلم مستند 90 دقیقه ای در مورد تاریخ باشگاه یوونتوس کلید خواهد خورد و مانند فیلم های هالیوودی اکران خواهد شد."

"این پروژه را دو برادر جوان ایتالیایی – آمریکایی ؛ مارکو و مائورو استارت خواهند زد ، این دو جوان فارق التحصیل دانشگاه های لس آنجلس و نیویورک در رشته ی سینما و فیلم سازی هستند ؛ تمام این فیلم مستند در مورد یوونتوس و به زبان ایتالیایی خواهد بود ، گوینده ی متن در این مستند با نام " خط های سیه و سپید ، داستان یوونتوس " بازیگر ایتالیایی " جیانکارلو جیانینی " خواهد بود ؛

بازیگران این فیلم سکورزیسی ، تورتورو و سوبرانوس خواهند بود ، این فیلم در مورد نمادهای باشگاه ، پیروزی ها و کمی هم در مورد شکست ها و ناراحتی ها ، مالکان باشگاه ، خانواده ی آنیلی و تاریخ 90 ساله ی آن ها در یوونتوس صحبت خواهد کرد ؛ من سال گذشته در ورزشگاه یوونتوس بصورت تصادفی با این دو برادر و برنامه های آن ها آشنا شدم و تصمیم گرفتم تا با این کار در تاریخ باشگاه ماندگار شوم ، این کار آرشیو فوق العاده ای برای هواداران و خاطرات آن ها خواهد بود.

در این فیلم از جان و ادورادو ، فاجعهی هیسل و بزرگانی مانند جیانی و آمبرتو آنیلی نیز یاد خواهیم کرد ، همچنین از نسل جوان این خانواده یعنی آندره ا آنیلی ، جان و لاپو الکان، شرکت بزرگ فیات و المپیک زمستانی تورین، بونیپرتی البته نمادهای این باشگاه فراوان هستند که در قالب فیلم از آن ها یاد خواهد شد.

این فیلم ورزشی در نوع خود بی نظیر خواهد بود ، مائورو و مارکو با توجه به جوان بودن اما دارای تجربه ی خیلی خوبی هستند و توانایی غلبه بر هر رقیب اروپایی را دارند ، این دو برادر عاشق یوونتوس هستند ، پدر آن ها که اهل ناپل هست عاشق یوونتوس بود و هنگامیکه درگذشت ، وی رو با کفن سیاه و سپید به خاک سپردند "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-28-2013, 06:22

یـووه-لاتزیـو در سوپرکاپ

دو تیم یوونتوس و لاتزیو که به ترتیب قهرمان کالچو و کوپا ایتالیا هسـتند باید در روز 18 آگوست در ورزشگاه المپیـکو شهر رُم در ساعت 21 به وقت محلی به مصاف هم بروند تا تکلیـف قهرمان سوپـرکاپ هم مشخص شود .

در همین ارتباط و بر طبق اخبار, تا کنون برای این دیـدار حساس بیش از 25,000 بلیـت فروخته شده است و بر اساس پیش بینی ها گفته می شود که تا چند روز آینده این تعداد به بالای 30,000 بلیت خواهد رسیـد .

گفتنی است که یوونتوس سال گذشته نیز در دیدار سوپر کاپ به مصاف تیـم ناپولی رفت که توانست با نتیـجه 2-4 این تیم جنوبـی را شکست دهد و برای پنجمیـن بار قهرمان سوپـرکاپ شود

p.u.n.i.s.h.e.r
07-28-2013, 06:25

از شرایط فعلی راضی هستم اما ...بدون شک محبوبیت الکس دل پیرو کاپیتان و بازیکن اسبق باشگاه یوونتوس نزد هواداران این تیم ماندگار خواهد شد و او نفر اول محبوب ترین بازیکن یووه خواهد بود. الکس در گفتگویی کوتاه شرکت کرد اعلام کرد از شرایط فعلی خود بسیار راضی است اما آینده مشخص نیست.

" من به الکس و کونته وابسته نبودم برای من فقط یوونتوس مهم بود و به آن وابسته بودم "

دوست داری به عنوان مدیر برگردی یووه یا مربی ؟
" فعلا که از شرایطی که دارم راضی هستم اما دوست دارم بگویم که همسر و بچه های من تورینی هستند و خانه ی من هم در تورینو است. "

بهترین هم تیمی های تو چه کسانی بوده اند ؟

" خیلی ها از راوانلی ، زیدان ، ویالی و ... در قالب تیم خیلی ها ؛ بوفون ؟ او یک دوست فوق العاده هست "

p.u.n.i.s.h.e.r
07-30-2013, 06:02

سمپدوریا - لازیو - اینتر حریفان سه هفته اول یوونتوس

دقایقی پیش قرعه کشی فصل جدید رقابت های سری آ برگزار شد و در هفته ی اول رقابت ها تیم یوونتوس در ورزشگاه لوئیجی فراریس به مصاف سمپدوریا خواهد رفت. تیم های لازیو و اینتر حریفان بعدی یووه هستند.

روز نخست این مسابقات در تاریخ شنبه، 1392/06/02 آغاز خواهد شد و در تاریخ 1393/02/28 به پایان خواهد رسید.

هفته اول سری آ
Cagliari-Atalanta
Fiorentina-Catania
Verona-Milan
Inter-Genoa
Lazio-Udinese
Livorno-Roma
Napoli-Bologna
Parma-Chievo
سمپدوریا - یوونتوس
Torino-Sassuolo

هفته دوم سری آ
Atalanta-Torino
Bologna-Sampdoria
Catania-Inter
Chievo-Napoli
Genoa-Fiorentina
یوونتوس - لازیو
Milan-Cagliari
Roma-Verona
Sassuolo-Livorno
Udinese-Parma

هفته سوم سری آ
Fiorentina-Cagliari
Verona-Sassuolo
اینتر - یوونتوس
Lazio-Chievo
Livorno-Catania
Napoli-Atalanta
Parma-Roma
Sampdoria-Genoa
Torino-Milan
Udinese-Bologna

هفته چهارم سری آ
Atalanta-Fiorentina
Bologna-Torino
Cagliari-Sampdoria
Catania-Parma
Chievo-Udinese
Genoa-Livorno
یوونتوس - ورونا
Milan-Napoli
Roma-Lazio
Sassuolo-Inter

هفته پنجم سری آ
Bologna-Milan
کیه وو - یوونتوس
Inter-Fiorentina
Lazio-Catania
Livorno-Cagliari
Napoli-Sassuolo
Parma-Atalanta
Sampdoria-Roma
Torino-Verona
Udinese-Genoa

هفته ششم سری آ
Atalanta-Udinese
Cagliari-Inter
Catania-Chievo
Fiorentina-Parma
Genoa-Napoli
Verona-Livorno
Milan-Sampdoria
Roma-Bologna
Sassuolo-Lazio
تورینو - یوونتوس

هفته هفتم سری آ
Bologna-Verona
Catania-Genoa
Chievo-Atalanta
Inter-Roma
یوونتوس - میلان
Lazio-Fiorentina
Napoli-Livorno
Parma-Sassuolo
Samprodia-Torino
Udinese-Cagliari

هفته هشتم سری آ
Atalanta-Lazio
Cagliari-Catania
فیورنتینا - یوونتوس
Genoa-Chievo
Verona-Parma
Livorno-Sampdoria
Milan-Udinese
Roma-Napoli
Sassuolo-Bologna
Torino-Inter

هفته نهم سری آ
Bologna-Livorno
Catania-Sassuolo
Chievo-Fiorentina
Inter-Verona
یوونتوس - جنوا
Lazio-Cagliari
Napoli-Torino
Parma-Milan
Sampdoria-Atalanta
Udinese-Roma

هفته دهم سری آ
Atalanta-Inter
Cagliari-Bologna
Fiorentina-Napoli
Genoa-Parma
Verona-Sampdoria
یوونتوس - کاتانیا
Livorno-Torino
Milan-Lazio
Roma-Chievo
Sassuolo-Udinese

هفته یازدهم سری آ
Bologna-Chievo
Verona-Cagliari
Lazio-Genoa
Livorno-Atalanta
Milan-Fiorentina
Napoli-Catania
پارما - یوونتوس
Samp-Sassuolo
Torino-Roma
Udinese-Inter

هفته دوازدهم سری آ
Atalanta-Bologna
Cagliari-Torino
Catania-Udinese
Chievo-Milan
Fiorentina-Sampdoria
Genoa-Verona
Inter-Livorno
یوونتوس - ناپولی
Parma-Lazio
Roma-Sassuolo

هفته سیزدهم سری آ
Bologna-Inter
Verona-Chievo
لیورنو - یوونتوس
Milan-Genoa
Napoli-Parma
Roma-Cagliari
Samp-Lazio
Sassuolo-Atalanta
Torino-Catania
Udinese-Fiorentina

هفته چهاردهم سری آ
Atalanta-Roma
Cagliari-Sassuolo
Catania-Milan
Chievo-Livorno
Fiorentina-Verona
Genoa-Torino
Inter-Samp
یوونتوس - اودینزه
Lazio-Napoli
Parma-Bologna

هفته پانزدهم سری آ
بولونیا - یوونتوس
Cagliari-Genoa
Verona-Atalanta
Inter-Parma
Livorno-Milan
Napoli-Udinese
Roma-Fiorentina
Sampdoria-Catania
Sassuolo-Chievo
Torino-Lazio

هفته شانزدهم سری آ
Catania-Verona
Chievo-Sampdoria
Fiorentina-Bologna
Genoa-Atalanta
یوونتوس - ساسولو
Lazio-Livorno
Milan-Roma
Napoli-Inter
Parma-Cagliari
Udinese-Torino

هفته هفدهم سری آ
آتالانتا - یوونتوس
Bologna-Genoa
Cagliari-Napoli
Verona-Lazio
Inter-Milan
Livorno-Udinese
Roma-Catania
Sampdoria-Parma
Sassuolo-Fiorentina
Torino-Chievo

هفته هجدهم سری آ
Catania-Bologna
Chievo-Cagliari
Fiorentina-Livorno
Genoa-Sassuolo
یوونتوس - رم
Lazio-Inter
Milan-Atalanta
Napoli-Sampdoria
Parma-Torino
Udinese-Verona

هفته نوزدهم سری آ
Atalanta-Catania
Bologna-Lazio
کالیاری - یوونتوس
Verona-Napoli
Inter-Chievo
Livorno-Parma
Roma-Genoa
Sampdoria-Udinese
Sassuolo-Milan
Torino-Fiorentina

p.u.n.i.s.h.e.r
07-30-2013, 06:03

اسکودتو + لیگ قهرمانان، بوفون و راه انداختن نبرد

جیجی بوفون سنگربان افسانه ای باشگاه یوونتوس که هم اکنون در اردوی امریکا به سر می برد در جدید ترین مصاحبه ی خود به قدرت یوونتوس در فصل جدید اشاره کرد.

جیجی در این باره گفت: " من به عنوان یک بازیکن می دانم این فصل سخت تر از قبل خواهد بود و ما کار بسیار دشوارتری را نسبت به فصول پیش داریم اما اجازه دهید ابتدا با سوپر کاپ شروع کنیم و مرحله به مرحله پیش روی کنیم."

وی در ادامه به سایر حریفان اشاره کرد و اظهار داشت: " فیورنتینا دو مهاجم جدید و بین االمللی به ترکیب خود اضافه کرده و آنها در فاز هجومی تیم بسیار قدرتمندی هستند و می توانند برای هر تیمی زنگ خطر باشند."

"میلان هم به عنوان یکی از رقبای اصلی ما همواره مطرح است و بازیکنان فعلی آنها توان رقابت با ما را دارا می باشد و انها یک مربی کاربلد و حرفه ای را در راس کار خود دارند."

"اینتر هم یک خرید خوب انجام داده و ماتزاری تجربیات زیادی از حضور در رقابت های سری آ را به همراه دارد و این موضوع می تواند آنها را به مسیر موفقیت هدایت کند."

"ناپولی هم یکی از مدعیان این فصل شده و خریدهای بسیار خوبی را انجام داده اند که می تواند دلیلی بر موفقیت آنها باشد و یک مربی حرفه ای در راس قرار دارد."

بوفون در ادامه به مسابقات اشاره کرد: "ما در این فصل برای لیگ قهرمانان و اسکودتو تلاش خواهیم کرد و هیچ محدویتی در این میان برای ما وجود ندارد. من در این موضوع به یوونتوس اعتقاد خاصی دارم."

"جذب توز یک نشانه خوب برای همه بود، ورود او به ما شکوه و افتخار بیشتری داد و چنین بازیکنانی می توانند تضمین موفقیت شما در مسابقات اروپایی باشند. البته پوگبا کیفیت و ذهن فوق العاده ای دارد."

p.u.n.i.s.h.e.r
08-02-2013, 03:47

یک شکست دیگر در ضربات پنالتی

یوونتوسی ها در اولین دیدار خود از سری رقابت های جام بین المللی آمریکا مقابل تیم اورتون انگلیس قرار گرفتند و در نهایت بازی را واگذار کردند و در انتظار حریف بعدی خود هستند.

کونته سرمربی تیم یوونتوس در این دیدار تیم خود را با ترکیب استوراری - لختشتاینر - اوگبونا - پلوزو - ایزلا - ویدال - مارونه - اساموا - ده چلیه - توز و یورنته به میدان فرستاد که در جریان بازی نفراتی چون موتا - پیرلو - پادوین - متری و ووچینیچ به عنوان بازیکنان جایگزین وارد زمین شدند.

در نیمه اول بسیاری از بازیکنان یووه فوتبال ناهماهنگی را به اجرا می گذاشتند و دو مهاجم جدید یوونتوس نتوانستند در حد و اندازه های خود ظاهر شوند و نمایش آنها از کیفیت بسیار پایینی برخوردار بود.

در میان بازیکنان جدید تیم یوونتوس تنها اوگبونا نمایش فوق العاده ای را در خط دفاعی داشت و زنگ خطر را برای سایر مدافعان یووه به صدا در آورد.

بازی در نیمه دوم نیز تغییر چندانی نداشت و در 61 دقیقه از بازی با اشتباه مارونه دروازه ی تیم یوونتوس باز شد و کوین میرالس موفق شد استوراری را مغلوب کند.

در ادامه باز هم دو تیم شانس هایی را برای گلزنی داشتند اما عملکرد بد خط حمله ی یوونتوس اجازه نداد تا بانوی پیر گل تساوی خود را به ثمر برساند و بازی تا ده دقیقه ی اخر با همان یک گل در جریان بود.

در دقایق پایانی بازی نوبت به اساموا بازیکن غنایی یووه رسید تا با ضربه ای از راه دور دروازه ی حریف انگلیسی را باز کند و بازی به تساوی کشیده شود تا یووه سرانجام بتواند از موقعیت های بهره ببرد.

بازی بعد از نود دقیقه با تساوی 1 - 1 به پایان رسید و دو تیم خود را برای زدن ضربات پنالتی آماده کردند و متری، اساموا، ووچینیچ، ویدال، موتا ضربات پنالتی خود را گل کردند اما پیرلو و پلوزو در ضربات پنالتی ناموفق نشان دادند و یووه این بازی را واکذار کرد و در انتظار بازنده ی دیدار تیم های رئال مادرید و گالکسی آمریکا می باشد.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-03-2013, 05:56

این شهر عاشق بازگشته

نویسنده سایت خبری و تحلیلی Bleacher Report مقاله ای نوشته که 5 تیم در حال پیشرفت و به قول خودش "در آستانه انتقال به سطح بالاتر" را تحلیل کرده. این تیمها را به ترتیب اهمیت به این صورت مورد تحلیل قرار داده است.

1- یوونتوس
2- موناکو
3- اتلتیکو مادرید
4- فیورنتینا
5- پاریس سن ژرمن
اشارات افتخاری: ناپولی و تاتنهام

قسمت مربوط به یوونتوس

داستان یوونتوس داستانی رویایی برای تهیه کننده های هالیووده. به قول آری گولد (شخصیت تلویزیونی): "این شهر عاشق بازگشته!"

در 2006 هواداران یوونتوس در جهنم بودند. بانوی پیر بعد از جریمه های بسیار سختگیرانه و وحشتناک به اتهام مشارکت در رسوایی فوتبال، روی زانوهاش افتاده بود. یووه به سری بی تبعید شد، 30 امتیاز منفی برایش در نظر گرفتند و واسه نمک پاشیدن بر روی زخمشان هم دو اسکودتوی آخر را پس گرفتند.

همانطور که پیش بینی می شد مهاجرت ها از راه رسیدند [ نویسنده از کلمه Exodus استفاده کرده که به مهاجرت قوم بنی اسرائیل از مصر به کنعان اطلاق می شود] که فابیو کاناوارو، کاپیتان برنده جام جهانی با ایتالیا، سردمدار مهاجران بود. لیلیان تورام، جانلوکا زامبروتا و امرسون هم در اسپانیا به کاناوارو ملحق شدند که ارزش مجموع انتقال این چهار استعداد ناب فوتبال دنیا فقط 42 میلیون یورو بود. در همان زمان زلاتان ابراهیموویچ و پاتریک ویرا با رقم 35 میلیون یورو به اینتر پیوستند.

دوران سختی برای یووه بود، با اینکه اعتراض اولیه آنها موفقیت آمیز بود اما جریمه سقوط آنها به قوت خود باقی ماند. هرچند آنها اولین سری بی تاریخ تیمشان را با امتیازات منفی کمتری شروع کردند.

اسطوره های یوونتوس یعنی الساندرو دل پیرو، جانلوییجی بوفون و پاول ندود در تیم معروف ماندگار شدند و برای حل مشکل جنگیدند؛ نتیجه آن صعود در همان فصل اول بود. یووه به سری آ برگشته بود اما یک میلیون مایل با سطحش در دهه 90 و اوایل دهه 2000 فاصله داشت؛ دوره ای که 11 اسکودتو و 3 حضور پیاپی در فینال چمپیونز لیگ (1998-1996) برای آنها در پی داشت.

با وجود شروع امیدوار کننده هیچ نشانه ای از بازگشت نبود تا اینکه آنتونیو کونته، بازیکن سابق، عنان کار را در دست گرفت.

در اولین فصل یووه همه و خودش را هم متعجب کرد، نه فقط با بردن لیگ بلکه با بی شکست ماندن در همه فصل. فصل گذشته غولهای تورین به راحتی از عنوان قهرمانی دفاع کردند - با 11 امتیاز بیشتر از تیم دوم یعنی ناپولی.

هر چند با وجود این بازگشت، سری آ همچنان لنگ می زند. دیگه سردمدار فوتبال دنیا نیست، حتی لوشمپیونا با ریخت و پاش پول پی اس جی و موناکو، گاهی جذابیت بیشتری برای بازیکنان برتر دارد.

با اینحال، ترکیب کنونی یوونتوس تمام شرایط لازم برای رساندن دوباره سری آ به قله را دارد، در کنار بایرن و بورسیا دورتمند از بوندسلیگا.

اکنون یوونتوس در حال دروی محصول حاصل از ساخت استادیوم اختصاصی خود است، این استادیوم که در محل دل آلپی بنا شده و به استادیوم یوونتوس شهرت دارد آغازگر انقلابی برای تغییر وضعیت تیمهای ایتالیایی از بازی در استادیومهای فرسوده دولتی بود.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت افزایش هشیاری تجاری بیانکونری آنها را در کمال تعجب به پردرآمدترین تیم لیگ قهرمانان فصل گذشته کرد، حتی بالاتر از بایرن مونیخ قهرمان و دورتمند فینالیست؛ با وجود اینکه فقط تا یک چهارم نهایی بالا اومدند. بعلاوه در لیست حسابداری Deloitta که سالانه لیست ثروتمندترینها را منتشر می کند، یوونتوس از رده 13 به رده دهم ارتقا پیدا کرد و دلیل آن هم افزایش درآمد باشگاه از 2012 تا 2013 بیش از 40 میلیون یورو افزایش پیدا کرد.

ترکیب این ثروت جدید با ورود کارلوس توز و فرناندو یورنته با همراهی سه گانه هافبک آرتورو ویدال، پل پوگبا و آندرا پیرلو، یوونتوس را به مجهزترین تیم برای انتقال به سطح بالاتر و رسیدن به پادشاهی اروپا تبدیل می کند

سایت یوونتوس به خوبی این نکته را جمع بندی می کند که چرا یوونتوس شماره 1 این لیست است:

"با ترکیب رقابت جوی تیم اول، آکادمی جوانان در حال پیشرفت و ستاره های بی چون و چرای آینده ای مثل پل پوگبا که با یک استراتژی دقیق ترانسفرینگ جذب شده اند، هواداران حق دارند فکر کنند این دو عنوان قهرمانی متوالی می تواند تنها شروعی برای یک دوره طلایی برای باشگاه باشد."

p.u.n.i.s.h.e.r
08-03-2013, 05:57

یوونتوس جریمه شد

کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا یک بار دیگر تیم یوونتوس را بر اساس شعارهای نژاد پرستانه طرفدارانش جریمه کرد و بانوی پیر باید مبلغ هزار یورو را به عنوان جریمه پرداخت کند.

البته طرفداران تیم ساساولو نیز در این میان نقش داشتند و فدارسیون فوتبال این باشگاه را هم جریمه کرد تا دو تیم محکوم به پرداخت جریمه شوند.

گفتنی است کوین کونستانت بازیکن سیه چرده ی میلان هم به دلیل اعتراض و ترک زمین بدون هماهنگی داور با جریمه ای از سوی فدارسیون فوتبال محروم شد.

تیم های یوونتوس - ساسولو و میلان در مسابقات سه جانبه ی تیم کاپ به مصاف هم رفتند که در نهایت ساسولو قهرمان شد و تیم های یوونتوس و میلان در مکان های بعدی قرار گرفتند.

king123
08-03-2013, 09:41

باید به توز و یورنته زمان داد

نللو ده نیکولا مدیر سابق باشگاه یوونتوس امروز در مصاحبه ای شرکت کرد و معتقد است به دو بازیکن ارزشمند یووه در خط حمله باید فرصت کافی داده شود تا کیفیت اصلی خود را نشان دهند.

"برای قضاوت کردن زود است، توز و یورنته هر دو بازیکن خوبی هستند. شاید کمی مشکل پیدا کرده باشند اما درباره ی کیفیت آنها هیچ حرفی نیست. ممکن است دلیل این نمایش از آنها عدم هماهنگی با سیستم و تمرینات آماده سازی متفاوت با آنچه که قبلآ تجربه کرده اند باشد."

"اما بعد از هماهنگ شدن با سیستم کاری کونته کیفیت خود را نشان خواهند داد.گمان نمیکنم که هدف بزرگ یوونتوس در این فصل سری آ باشد، بلکه چمپیونز لیگ خواهد بود. بعد از عملکرد خوب یوونتوس در ترانسفر،همه میدانند که یوونتوس برای اروپا چقدر پرانگیزه است."

"سخت است گفتن اینکه چه کسی بین متری و کوالیارلا باید فروخته شود اما تیمی که یکی از آنها را بتواند بدست آورد برای خود موقعیت بزرگی را ایجاد کرده است."

مارکیزیو ؟ "به همراه ده روسی یک بازیکن تاپ در پست خود در ایتالیاست، طبیعی است که پیشنهادهایی برای او باشد اما او یک یوونتوسی اصیل است و برای ماندن در یوونتوس از خودگذشتگی خواهد کرد.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-04-2013, 05:52

هدف اول ما : سوپرکاپ

کارلوس توز مهاجم آرژانتینی یوونتوس امشب در گفتگو با رسانه های کشورش حضور پیدا کرد و در مورد آخرین شرایط تیم تورینی و مسابقات پیش رو صحبت کرد.

توز که تمرینات خوبی را با یووه پشت سر گذاشته گفت: "من در کنار سایر بازیکنان یووه روزهای سختی را پشت سر می گذاریم و همیشه در حال تمرین و سخت کار کردن هستیم تا به مرز آمادگی دست پیدا کنیم."

"ما در مسابقات آمریکا حضور داریم اما هدف اصلی ما دیدار با لازیو در سوپر کاپ می باشد و می خواهیم اولین بازی رسمی خود را با قهرمانی آغاز کنیم و سر آغاز خوبی برای فصل پیش رو داشته باشیم."

"کادر فنی تیم در حال بررسی سیستم های مختلف هستند و ما تمرینات سخت و متنوعی را انجام می دهیم تا به سیستم مورد نظر سرمربی برسیم و بتوانیم خود را برای مسابقات رسمی آماده کنیم."

"مربی تیم ما اصرار زیادی به سیستم خود دارد زیرا ما برای آن بسیار آماده هستیم و کونته اعتقاد شدیدی به افکار خود دارد و من تمام توان خود را برای بازی در تاکتیک های او به کار خواهم گرفت و سایر بازیکنان نیز به دنبال همین هدف هستند."

p.u.n.i.s.h.e.r
08-04-2013, 05:52

یوونتوس هنوز قوی ترین تیم ایتالیاست

مارک یولیانو مدافع اسبق باشگاه یوونتوس که قهرمانی های زیادی را با پیراهن سیاه و سفید یووه به دست آورد، بر این باور است که بانوی پیر همچنان بهترین تیم ایتالیاست.

وی در این رابطه گفت: "یوونتوس هنوز هم قوی ترین تیم ایتالیاست و قطعآ بیشترین شانس را برای فتح اسکودتو در این فصل دارد. مدیریت یوونتوس خریدهای خوبی کرده است، بازیکنان بزرگی مثل توز، یورنته و اگبونا آمده اند که تیم را برای کونته بهتر کرده اند."

یوونتوس برای فتح اروپا آماده هست؟ یوونتوس قطعآ میتواند در اروپا بسیار خوب کار کند. توز یک قهرمان است و مناسب برای سبک بازی کونته، درحالی که یورنته نیز میتواند تعداد خوبی گل را در اروپا تضمین کند.

فیورنتینا و ناپولی میتوانند یوونتوس را متوقف کنند؟ "این دو تیم در ترانسفر خوب عمل کرده اند اما یوونتوس مدعی اصلی کسب اسکودتو است.فیورنتینا و ناپولی تیم خود را و توانایی رقابت کردن خود را بهتر کرده اند اما یوونتوس هنوز هم یک لول بالاتر از تیم های دیگر است.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-04-2013, 05:53

تفاوت بین یووه و دیگر تیم ها نامش کونته است

فرانچسکو مورینی بازیکن اسبق باشگاه یوونتوس که طی سال های 1969 تا 1980 پیراهن یووه را بر تن می کرد به تمجید از انتونیو کونته سرمربی تیم یوونتوس پرداخت.

نبرد بر سر اسکودتو نامطمئن شروع میشود: واقعآ اینطور خواهد بود؟
با وجود اینکه تیم های دیگر خود را بسیار تقویت کرده اند اما یوونتوس را مدعی اصلی کسب اسکودتو میدانم.

بازیکنان بسیار خوبی از خارج..
تا چند سال پیش دیگر هیچ بازیکنی نمی خواست به ایتالیا بیاد و اما الان به خاطر بحرانی که فوتبال اسپانیا پیدا کرده قهرمانان زیادی دارند به ایتالیا سفر می کنند.

بهترین خرید ؟
توز. به نظرم یک بازیکن بسیار بزرگ است و هر کجا که بوده خوب کار کرده.

رقیبان یووه در راه اسکودتو ؟
فیورنتینا و ناپولی برای جایگاه های نخست جدول خواهند جنگید.این دو تیم ترانسفر فوق العاده ای را داشته اند.

به چه دلیل یوونتوس را مدعی اصلی کسب اسکودتو میدانید ؟
به دلیل ترکیبی یک دست و خوب و همچنین حضور آنتونیه کونته که او مهمترین عامل محرک یوونتوس است. رقیبان زیادی سیستم یا مربی خود را عوض کرده اند و حداقل در شروع کار تاوان آن را خواهند داد. بدست آوردن ثبات همیشگی، مهمتر از یک خرید بیشتر یا کمتر در ترانسفر است.

چه نظری درباره ی یورنته دارید ؟
یورنته تضمینی برای پیروزی است. تقریبآ پارسال بیکار بود اما انتقال او بدون هیچ هزینه ای کار هوشمندانه ای بوده است.

سورپرایز یووه در فصل 2013/14 ؟
پوگبا. به نظرم بتواند به ترکیب اصلی برسد. مارکیزیو فصل قبل پرنوسان بود و پوگبا میتواند در ترکیب اصلی به جای او بازی کند.

king123
08-05-2013, 10:02
کنته: باید با انگیزه تر ظاهر شویم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

آنتونیو کنته سرمربی تیم فوتبال یوونتوس پس از دومین شکست در تورنمنت هشت جانبه گینس در کشور آمریکا در خصوص شرایط مسابقه و بی‌انگیزگی یوونتوس صحبت کرد
یوونتوس صبح امروز ۳-۱ مغلوب تیم لس آنجلس گلکسی شد، کنته در این خصوص گفت:
” از زمان حضورمان در آمریکا پیروز نشده‌ایم، اکنون زمان تغییر این وضعیت است. باید انگیزه و تشنگی بیشتری برای موفقیت از خود نشان دهیم، بوفون صحبت منطقی کرد و گفت نباید بعد از دو قهرمانی در ایتالیا زیاده روی کرد و خطر در نزدیکی ماست. امروز نگاه می‌کنم که خطر همینجاست. ما باید سطح تمرکز خود را افزایش دهیم. باید این وضعیت را تغییر دهیم.”
یوونتوس در آخرین مسابقه خود در آمریکا باید به مصاف بازنده دیدار اینتر- والنسیا رود.

king123
08-05-2013, 10:03
من دیوانه نیستم

جورجو کیه لینی مدافع ارزشمند و ملی پوش تیم یوونتوس در جدید ترین مصاحبه ی خود به پیشنهاد تیم رئال مادرید اشاره کرد و جدایی از یووه در این شرایط را دیوانگی خواند.

جورجو در این باره گفت: "هر سال تابستان شایعات زیادی در مورد جدایی من و مارکیزیو شنیده می شود و این صحبت ها در چنین روزهایی از سال طبیعی به نظر می رسد اما همه این ها فانتزی های فوتبال هستند."

"من بازیکن یوونتوس هستم و به برنامه های این باشگاه اعتقاد کامل دارم و در این شرایط ترک قهرمان ایتالیا دیوانگی است و من چنین تصمیمی ندارم. آن هم وقتی که پروژه یووه کلید خورده باشد حتی اگر رئال به دنبالت باشد. ماروتا به طور واضح گفت که یوونتوس یک باشگاه فروشنده نیست."

وی در مورد شرایط اردوی تمرینی گفت: "بر اساس تصمیم کادر فنی ما امسال به کشور آمریکا آمدیم تا تمرینات آماده سازی خود را برای شروع فصل در این کشور برگزار کنیم و تا امروز تمرینات بسیار خوبی را برگزار کرده ایم."

"یوونتوس بازیکنان خوبی را برای این فصل خریداری کرده و همین موضوع می تواند به قوی تر شدن ما کمک کند تا در طول فصل نمایش بهتری داشته باشیم."

p.u.n.i.s.h.e.r
08-05-2013, 16:22
گزینه ای برای سال آینده

ماروتا مدیر نقل و انتقالات تیم یوونتوس علاقه ی زیادی به خرید بازیکنانی دارد که از مدت زمان قرار داد آنها تنها یک سال باقی مانده و در این میان ویدیچ مدافع ارزشمند باشگاه منچستر جدید ترین نام برای پیوستن به یووه می باشد.

یوونتوسی ها که از سال ها قبل یکی از مشتریان ویدیچ بودند اکنون شرایط این بازیکن را برای سال آینده مناسب می بینند و ماروتا تصمیم دارد مذاکرات ابتدایی خود را برای خرید این بازیکن آغاز کند.

ویدیچ که مدافع ارزشمندی به حساب می آید تنها یک سال با تیم منچستر یونایتد قرار داد دارد و ماروتا تصمیم دارد این بازیکن را برای فصل آینده خریداری کند.

بازیکن صربستانی که 31 سال سن دارد از سال 2006 به منچستر پیوسته و 186 بار پیراهم قرمز این تیم را بر تن کرده است. او توانایی بازی در تمامی نقاط خط دفاع را دارا می باشد.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-06-2013, 05:49

برگشت کونته به 4 - 3 - 3 ؟

یوونتوس در مسابقات بین المللی آمریکا نتایج بسیار ضعیفی را کسب کرده و در مقابل تیم های اورتون انگلیس و گالکسی آمریکا موفق به کسب پیروزی نشده و این در حالی است که کونته در این دو بازی از سیستم 3 - 5 - 2 استفاده کرد.

بازیکنان کونته در این دو مسابقه علاوه بر عدم کسب نتیجه، نمایش بسیار ضعیفی از خود بر جای گذاشتند و همین موضوع سبب شد تا شایعات زیادی در مورد تغییر سیستم یووه شنیده شود.

بانوی پیر در هر دو دیدار با سیستم 3 - 5 - 2 به میدان رفت ولی نمایش بازیکنان یووه دور از انتظار بود و حتی بازیکنان اصلی نیز نتوانستند بازی قابل پسندی را از خود به نمایش بگذارند و شایعات در مورد تغییر تفکرات کونته به گوش می رسد.

امروز رسانه های ایتالیا مدعی شدند کونته تصمیم دارد در دیدار بعدی تیم خود را با سیستم 4 - 3 - 3 به میدان بفرستد و از مثلت توز - یورنته - ووچینیچ در خط حمله ی خود استفاده کند.

در خط دفاعی کیه لینی به سمت چپ باز خواهد گشت و بونوچی - بارتزالی در خط دفاع انجام وظیفه خواهند کرد و لختشتاینر در سمت راست دفاع بازی می کند.

البته گزینه های کونته برای خط میانی همچنان مشخص نیست و او از میان بازیکنان آماده ی خود در خط میانی تنها به سه نفر برای حضور در ترکیب اصلی نیاز دارد.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-07-2013, 03:50

شاید از فوتبال خداحافظـی کنم

الساندرو دل پیـرو کاپیتان سابق و مهاجم اسطوره ای یـوونتوس اکنون با تیم سیدنی در اردو پیش فصل در کشور ایتالیا حضور دارد. او که در ایتالیا همواره جز محبوب ترین چهره ها بوده در کنفرانسی خبری شرکت کرد تا با خبرنگاران و در اصل با هواداران پرشمار خود در سراسر جهان صخـبت کند.

" یوونتوس در وضعیت مهم و حساسی است. زیرا دفاع کردن از عنوان قهرمانی همیشه برای شما این مزیت را به همراه دارد که جلوتر از سایر تیم ها قرار دارید "

" شکست در بازیهای دوستانه نباید باعث نگرانی بازیکنان یووه شود. گاهی شما در مقابل تیم هایی قرار می گیرید که ممکن است در اردو پیش فصل آمادگی بیشتری را کسب کرده باشند "

" یا حتی حریفانی که رقابت های خود را در لیگ شروع کرده اند و آماده تر هستند نکته دقیقا همینجا است. یوونتوس قدرت و پتانسیل زیادی دارد و خریدهای جدید یووه این اجازه را می دهد که با کسب آمادگی کیفیت واقعی خود را نشان دهند "

" من 19 سال فشرده را در دنیای فوتبال بوده ام. گاهی اوقات با خود می گویم که دوباره به دنیای یوونتوس بازگردم. من آخرین روز را به یاد می آورم که در ورزشگاه جدید توانستیم اسکودتو را بدست آوریم و استقبال گرم و صمیـمی هواداران برای من که مثله یک جام دیگر بود "

" من هرگز تشکر و قدردانی از هوادارانی که در آن جشن زیبا بودند را فراموش نخواهم کرد. در این سن برنامه ریزی ها کوتاه مدت هستند. ممکن است که امسال آخرین سال فوتبالی من باشد و شاید هم نه .. بعد از کریسمس درباره آن تصمیم خواهم گرفت "

p.u.n.i.s.h.e.r
08-08-2013, 02:01

یک شکست دیگر در ضربات پنالتی + دانلود گل ها

یوونتوسی ها آخرین دیدار خود در سری رقابت های جام بین المللی آمریکا را مقابل اینتر میلان برگزار کرذند و در این مسابقه هم شکست دیگری را پذیرفتند و بدون کسب پیروزی در مکان اخر جدول قرار گرفتند

یوونتوس در ابتدا با ترکیب بوفون، بونوچی، کاسرس، کیه لینی، لختشتاینر، پیرلو، آساموا، ویدال، مارکیزیو، توز و ووچینیچ به میدان رفت و کونته سرمربی یووه یورنته را بر روی نیمکت قرار داده بود.

بازی با حملات ابتدایی تیم اینتر آغاز شد و بازیکنان این تیم با استفاده از کناره های زمین سعی در رسیدن به دروازه ی یووه را داشتند و در همان دقیق ابتدایی ریکی می توانست دروازه ی یووه را باز کند.

رفته رفته یوونتوس صاحب توپ و میدان شد ولی نمی توانست از برتری خود استفاده کند و عدم هماهنگی میان بازیکنان در فاز تهاجمی بسیار ملال آور بود و یووه نمی توانست راهی برای رسیدن به دروازه ی اینتر پیدا کند.

در حالی که بازی به دقیقه ی 30 رسیده بود باز هم اشتباه مسلم خط دفاعی و عملکرد ضعیف بوفون در دفع توپ باعث شد تا ریکی مهاجم تیم اینتر دروازه ی بوفون را باز کند و اینتر با یک گل پیش بیفتد.

شاگردان کونته در ادامه بازی سریعتری را به نمایش گذاشتند اما باز هم نتیجه ای در بر نداشت و بازی به لحظات پایانی در نیمه اول نزدیک می شد که داور دیدار یک ضربه ی پنالتی به سود یووه اعلام کرد.

ویدال بازیکن همیشه ی موثر یووه پشت توپ ایستاد و با ضربه ای دیدنی دروازه ی هندانویچ را باز کرد تا بازی در آخرین دقایق به تساوی کشیده شود.

در ابتدای نیمه دوم کونته تغیراتی را در ترکیب تیم خود لحاظ کرد و نفراتی چون استوراری، ایزلا و ده چلیه وارد زمین شدند و بوفون، لختشتاینر و اساموا زمین بازی را ترک کردند.

در نیمه دوم هم نمایش دو تیم تغییر خاصی نداشت و تعویض های زیاد از سوی دو سرمربی باعث شد تا تیم ها نتوانند شکل منظمی به خود بگیرند و امار اشتباهات از سوی بازیکنان هر دو تیم بسیار بالا بود.

تلاش دو تیم در نود دقیقه با همان تساوی 1 - 1 به پایان رسید و بازی به ضربات پنالتی کشیده شد و اینتر موفق شد یوونتوس را در ضربات پنالتی شکست دهد.

شرح ضربات پنالتی
جووینکو ضربه ی خود را به دستان دروازه حریف کوبید
گوارین بازیکن اینتر نیز موفق به گل کردن ضربه ی پنالتی خود نشد
مارکیزیو ضربه ی دوم یوونتوس را به گل تبدیل کرد
رانوکیا هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
یورنته بازیکن اسپانیایی ضربه ی پنالتی خود را به گل تبدیل کرد
ریکی مهاجم اینتر ضربه ی خود را به زیبایی وارد دروازه کرد
پیرلو بر خلاف بازی قبل این بار پنالتی خود را به گل تبدیل می کند
ایکاردی بازیکن اینتر هم ضربه ی خود با گل کرد
ویدال بازیکن شیلیایی یووه پنالتی بعدی را به گل تبدیل کرد
بلفودی پنالتی اینتر را وارد دروازه استوراری کرد
اوگوبنا مدافع یوونتوس هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
اولسن هم ضربه ی خود را به گل تبدیل کرد
کاسرس بازیکن اروگوئه ای ضربه ی بعدی را وارد دروازه اینتر می کند
اندرئولی هم ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند
ضربه ی کیه لینی با خوش شانسی وارد دروازه اینتر می شود
پریرا هم ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند
ده چلیه پنالتی بعدی را به گل تبدیل می کند
جاناتان هم دروازه ی استوراری را باز می کند
ایزلا دیگر بازیکن شیلیایی یووه ضربه ی خود را از دست می دهد
کاریتزو دروازه بان اینتر ضربه ی خود را به گل تبدیل می کند

p.u.n.i.s.h.e.r
08-08-2013, 02:14

خسته بودم اما ناگهان اسم یکی از بزرگ ترین تیم ها جهان به میان آمد

کارلوس توز بازیکن آرژانتینی یوونتوس که به کارلیتوس ملقب است در جدید ترین مصاحبه ی خود به گذشته ی خود در باشگاه های انگلیسی و فکر خداحافظی از فوتبال اشاره کرد.

کارلیتوس در جدید ترین مصاحبه ی خود گفت: "لحظاتی می رسد که شما خسته می شوید ؛ از فوتبال خسته می شوید . من قصد داشتم از فوتبال خداحافظی کنم اما ناگهان اسم یکی از بزرگترین تیم های جهان ، یوونتوس ، به میان امد."

"من همیشه می گفتم که در 28 سالگی از فوتبال خداحافظی خواهم کرد و این اتفاق بعداز مشکلاتی که با مانچینی داشتم نزدیک بود به وقوع بپیوندد . من 6 سال در انگلیس بودم اما هیچ کسی حتی یک سنت هم برای ماندن من در انجا حاضر نبود خرج کند . من با یونایتد لیگ قهرمانان و لیگ برتر و با سیتی FA کاپی که سال ها موفق به بردن آن نشده بودند را بردم . من همه جام ها را برده بودم ."

وی در مورد تیم ملی کشورش گفت: "بازی های ملی دیگر گذشته است . من چیز دیگری برای گفتن در این زمینه ندارم زیرا اگر چیزی بگویم ممکن است به نظر برسد که من درخواست می کنم که دوباره به تیم ملی بازگردم .

p.u.n.i.s.h.e.r
08-08-2013, 02:15

کسب سه اسکودتو رویایی است

انتونیو کونته سرمربی تیم یوونتوس بعد از شکست تیمش در مقابل اینتر ناراحت به نظر می رسد اما به آینده ی تیمش امید بسیار زیادی دارد و در انتظار دیدار مقابل لازیو در سوپر کاپ می باشد.

کونته بعد از شکست مقابل اینتر گفت: "همیشه نمی توان پیروز بود و گاهی باید شکست خورد. ما در مقابل اینترهای بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و تنها در ضربات پنالتی مغلوب انها شدیم."

"در این مسابقه اشتباهات ما تا حد زیادی کاهش پیدا کرد و توانستیم نمایش بهتری را از خود بر جای بگذاریم و مطمئن هستم که شرایط تیمی هر روز بهتر خواهد شد.

"ما در این مدت تمرینات بسیار خوبی را برگزار کردیم و من از شرایط اردو رضایت کامل دارم و بسیاری از بازیکنان در این تمرینات من را شگفت زده کردند و نشان دادند آمادگی بسیار بالایی دارند."

"هنگامی که در یوونتوس بازی می کردم موفق به حضور در سه فینال لیگ قهرمانان و یک فینال لیگ اروپا شدم اما هیچگاه موفق نشدم سه اسکودتوی پشت سر هم را کسب کنم.

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 05:22

آخرین وضعیت سگ شکاری فوتبال با شماره ی 8ادگار استون داویدز متولد 13 مارچ 1973 ، بازیکن سورینامی الاصل سابق تیم ملی هلند است که در حال حاضر در نقش مربی و بازیکن در تیم بارنت انگلیس فعالیت می کند

پس از بازی در تیم آژاکس، داویدز فعالیت خودش را در تیم های میلان و یوونتوس ادامه داد و یک نیم فصل را هم در تیم بارسلونا گذراند. پس از آن داویدز قبل از بازگشت دوباره به آژاکس در تیم های اینتر و تاتنهام هاتسپر بازی کرد اما با مصدومیت داویدز در آژاکس و دوری 2 ساله از فوتبال، قبل از رسیدن به سن 37 سالگی به کریستال پالاس انگلیس پیوست . 2 سال بعد و در سال 2012 هم ادگار به عنوان مربی و بازیکن در تیم بارنت اف سی به فعالیت پرداخت.

داویدز 74 بار با لباس تیم ملی هلند در میادین حضور پیدا کرد که 6 بار موفق به گلزنی هم شد . داویدز 3 بار در جام ملت های اروپا ( یورو ) و یک بار در رقابت های جام جهانی با لباس نارنجی حاضر شد . موهای Dreadlocks و عینکی که داویدز به خاطر ضعف چشم در بازی استفاده میکرد، از او یک چهره ی برجسته در نسل خود ساخت.

توانایی جنگیدن و خلاقیت در خط ِ هافبک باعث شد که لوئیز فان خال به داویدز لقب " The Pitbull " که در اصطلاح به " سگ شکاری " گفته می شود، بدهد . داویدز یکی از بازیکنانی بود که توسط پله در لیست " FIFA 100 " قرار گرفت که در این لیست اسامی 125 بازیکن بزرگ که در قید حیات هستند گنجانده شده بود. داویدز از پدر آفریقایی و مادر یهودی متولد شد و همچنین پسر عموی داویدز به نام " Lorenzo Davids " هم اکنون از بازیکنان حرفه ای لیگ هلند به حساب میاد .

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 05:23

یک فصل فوق العاده ، فوق العاده ، فوق العاده سختانتونیو کونته سرمربی موفق تیم یوونتوس از فصل سخت بانوی پیر در رقابت های امسال سخن می گوید و اعتقاد دارد کسب دوباره ی اسکودتو هم می تواند ارزش زیادی داشته باشد

وی در آخرین مصاحبه ی خود گفت: "کارلوس توز بازی به بازی بهتر می شود. اما این موضوع مشهود است که سه خرید جدید ما باید با نحوه بازی تیم هماهنگ بشوند."

"نکته اینجاست که فصل ، فصل بسیار سختی است . من به خود و بازیکنانم گفته ام که تا به حال ندیده ام تیمی 3 اسکودتو پیاپی ببرد. ما همچنان باید مصمم باشیم و تمرکزمان را حفظ کنیم."

"شما میتوانید خود را با صحبت ها گول بزنید و بگویید قوی ترین هستید و مشکلات را دست کم بگیرید اما این فصل ، به دلایل زیادی یک فصل فوق العاده ، فوق العاده ، فوق العاده سخت خواهد بود ."

"ما با نوع های مختلفی از مشکلات و سختی های عظیمی روبرو خواهیم شد. من می شنوم که همه درباره لیگ قهرمانان صحبت می کنند اما باید بگویم که بردن دوباره اسکودتو نیز یک اتفاق مهم و تاریخی می تواند باشد."

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 05:24

هدف ما موفق بودن استآلگری، سرمربی تیم میلان، امروز در مصاحبه ای با روزنامه ی گاتزتا، به یوونتوس توصیه کرد که کمی بیشتر روحیه ی شوخ طبعی داشته باشد و در همین حال پاول ندود، اسطوره ی یوونتوس، در مصاحبه ی دیگری با مدیاست جواب آلگری را به محکمی داد.

آلگری در مصاحبه با گاتزتا ادعا کرد که یوونتوس بیش از حد مسائل را جدی می گیرد: «من همیشه آرام هستم. مسئله تنها این است که یوونتوس بعضی از شوخی های مرا کمی بیش از حد جدی گرفت. بعضی ها آنجا باید در مورد شوخ طبعی مطالعه کنند. من خوش شانس هستم که اهل لیورنو ام. شوخ طبعی در ذات من قرار دارد.»

اما پاول ندود در مصاحبه با مدیاست هدف یوونتوس را چیز دیگری خواند: «اینجا باور ما بر برنده بودن است، نه خوب بودن. ما همه چیز را در اینجا جدی می گیریم، موفق دیده شدن هدف ماست، نه خوب دیده شدن.»

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 05:28

مروری بر ورزشگاه ها .:: اولین استادیوم / Velodromo Umberto I ::." Velodrome Humbert I " که معمولا در بین مردم با نام Velodromo Umberto I شناخته میشود ، از اولین زمین های دوچرخه سواری در ایتالیا و از سال 1898 زمین بازی فوتبال در تورین بود .

این ورزشگاه به افتخار شاه آمرت اول پادشاه ساووی - یکی از منطقه های فرانسه – نام گذاری شده است . این ورزشگاه ، در طول زمان خود توسط چندین تیم مورد استفاده قرار میگرفت .

همچنین این ورزشگاه در همسایگی La Crocetta ، Corso Re Umberto و در نزدیکی بیمارستان Mauriziano در تورین قرار داشت . این ورزشگاه در سال 1898 میزبان نخستین دوره ی بازی های فوتبال کشور ایتالیا که امروزه به سری آ معروف است بود .

به این ترتیب اولین بازی بین دو تیم اینترنازیوناله تورینو و تورینسه برگذار شد که در پایان 1-0 به نفع تیم اینترنازیوناله به پایان رسید . اما در پایان ، این جنوا بود که قهرمان این رقابت ها شد !

اولین صاحب این ورزشگاه تیم تورینسه بود که از سال 1900 تا 1904 مستاجر اصلی این زمین بود . از سال 1904 تا 1906 این زمین ، زمین خانگی باشگاه یوونتوس شد .

همچنین یوونتوس اول قهرمانی خود در سال 1905 را در این ورزشگاه جشن گرفت . زمانی که آلفرد دیک یوونتوس را ترک کرد تا تیم جدیدی با نام تورینو بسازد ، یوونتوس تا قبل از آن که دیک برای تیم جدیدش در این ورزشگاه اجاره نامه بگیرد در این زمین بازی میکرد .

پس از آن ، تورینو نخستین فصل های خود را تا سال 1910 در این ورزشگاه گذراند . نکته ی جالب درباره ی این ورزشگاه ، این است که هیچ صندلی برای نشستن در اطراف آن تعبیه نشده بود و تماشاگران ایستاده و کنار زمین بازی را تماشا می کردند .

p.u.n.i.s.h.e.r
08-09-2013, 05:30

8 آگوست سیاه و سفید مبارک8 اگوست 1926 میلادی در چنین روزی تیم یوونتوس موفق شد دومین قهرمانی خود را در رقابت های ایتالیا به دست آورد که این قهرمانی از دو جهت برای بانوی پیر ارزش بسیار بالایی داشت.

این جام نه تنها ازین جهت که بعد از 20 سال عدم موفقیت یووه در کسب قهرمانی به دست آمد، اهمیت داشت، بلکه اولین قهرمانی یووه بعد از مالکیت خانواده انیلی بود.

بیانکونری با پیروزی قاطع 7-1 برابر آلبا رم به این افتخار رسید و این در حالی بود که قهرمانی اول یووه در سال 1905 میلادی رقم خورده بود.

در تیم آن دوران بازیکنانی نظیر کومبی - راستو - ویولا - پانیاتی - فنیلی و پاستوره بازی می کردند

p.u.n.i.s.h.e.r
09-27-2013, 19:50
پیـشرفت مالی یوونتوس

در جلسه ای که امروز بین مدیران باشگاه یوونتوس در دفتر باشگاه برگزار شد، وضعیت مالی یووه در فصل 2013-1012 مورد بررسی قرار گرفت .

در پایان این جلسه که در مقر باشگاه در خیابان گالیلو فراریس انجام شد مشخص شد که درآمد یوونتوس رُشدی 32.8 درصدی داشته است اما هنوز 15.9 میلیون ضرر به این باشگاه ضرر مالی وارد شده اسـت .

البته این در مقایسه با فصل گذشتـه که زیان باشگاه 48.6 میلیون برآورد شده بود نشان دهنده پیـشرفت مالی یوونتوس است .

گفتنی است که کل بدهی باشگاه یوونتوس نیـز حدود 160 میلیون محاسبه شده اسـت .

p.u.n.i.s.h.e.r
09-27-2013, 19:50

من آمار و ارقام رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را مطالعه و بررسی کرده ام و پیرلو جزو ده بازیکن دونده این تورنمنت است. ولی مهارت اصلی او، در قدرت فیزیکی اش نیست، در ذهن و پاهایش است

سایت گل – آنتونیو کنته، سرمربی باشگاه یوونتوس در صحبت هایی راجع به مصاف پیش روی تیمش با رئال مادرید صحبت کرده و یادآوری کرده که بازی جذابی انتظار تیمش را می کشد.

یوونتوس در دور سوم مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در روز 23 اکتبر (کمتر از یک ماه دیگر) مقابل رئال مادرید به میدان خواهد رفت و آنتونیو کنته معتقد است که چالش جذابی پیش روی تیمش است.

کنته در گفتگو با وب سایت یوفا درمورد این بازی گفت:« با رویارویی با رئال مادرید ما مقابل یکی از جاه طلب ترین تیم های اروپایی قرار خواهیم گرفت. این را به خاطر تاریخچه باشگاه مادریدی، سرمایه گذاری های آنها و تلاششان برای رسیدن به دهمین جام اروپایی می گویم.آنها می خواهند دهمین قهرمانی اروپایی شان را به دست بیاورند. چالش خیلی زیبایی خواهد بود و در این بازی خواهیم دید که روند رشد تیم ما به چه ترتیبی بوده است.»

بازی رئال-یوونتوس به منزله مصاف کنته با یک سرمربی ایتالیایی بزرگ به نام کارلو آنچلوتی خواهد بود. سرمربی بزرگی که وقتی کنته فوتبال بازی می کرد، برای مدتی نیز او را هدایت می کرد:« از آن روزهایی که کارلو مرا مربیگری می کرد، چندین سال گذشته است. من دو سال زیرنظر او فوتبال بازی کردم و دوره فوق العاده ای هم بود. اجتناب ناپذیر است که دوباره به هم بخوریم وجالب اینجاست که این بار هر دو روی نیمکت مربیگری دو تیم باهم روبرو شده ایم.»

او در تمجید از آندره آ پیرلو گفت:« پیرلو بازیکنی است که از نظر روانی و فیزیکی قدرتمند است. پیدا کردن بازیکنانی مثل آندره آ پیرلو سخت است. چون آنها تکنیک خوبی دارند.چنین بازیکنانی با حضور در زمین و دراختیار گرفتن مالکیت توپ ، به تیم آرامش می دهند. دراختیار داشتن چنین بازیکنان بامهارتی در سیستم منسجمی باعث می شود که تیم بهتر شود. میزان دوندگی پیرلو از قبل کمتر نشده است. من آمار و ارقام رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را مطالعه و بررسی کرده ام و پیرلو جزو ده بازیکن دونده این تورنمنت است. ولی مهارت اصلی او، در قدرت فیزیکی اش نیست، بلکه در ذهن و پاهایش است. عملکرد او کار گروهی تیم را بهبود می بخشد.»

یوونتوس در اولین بازی اش درمرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل کپنهاگن به تساوی 1-1 دست یافت ولی در رقابت های سری آ عملکرد خوبی داشته:« یوونتوس در بین تیم هایی است که همیشه به برد نیاز دارد و درکنار میلان و اینتر باید در اوج فوتبال ایتالیا و اروپا باشند.موفقیت تنها نکته مهم نیست ولی در نهایت فقط این موفقیت است که به چشم می آید. همه تلاش می کنند تا به موفقیت ها برسند و ویترین هارا با کسب جامهای جدید پر کنند.»

کنته که با پیراهن بینکونری در سال 1996 به قهرمانی رسیده بود، درمورد اهمیت درخشش در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و گفت:« با وجودی که در طول دوران فوتبالی ام جام های زیادی کسب کرده بودم، قهرمانی اروپایی در سال 1996 مهمترین جام من بود و این جام قهرمانی مرا بیشتر از تمام جامهای دیگر راضی نمود.»

p.u.n.i.s.h.e.r
09-27-2013, 19:52

قرارداد این ملی پوش باتجربه ایتالیایی در پایان فصل جاری به تمام می رسد یوونتوسی هاعجله ای برای تمدید قرارداد او ندارند.

سایت گل- جوزپه ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس، اعلام کرد که این باشگاه مذاکرات برای تمدید قرارداد آندره آ پیرلو را به اوایل سال 2014 موکول کرده است.

قرارداد این ملی پوش باتجربه ایتالیایی در پایان فصل جاری به تمام می رسد یوونتوسی هاعجله ای برای تمدید قرارداد او ندارند.

ماروتا به توتو اسپورت گفت:" قرارداد پیرلو؟ ما مذاکرات را به بعدی موکول کردیم و عجله ای نداریم. ما قصد داریم مذاکرات را در فوریه یا مارس ادامه بدهیم."

پیرلو در تابستان 2011 با انتقالی آزاد از میلان به یوونتوس پیوست و نقشی کلیدی در دو قهرمانی اخیر یوونتوس داشت. او در همه دیدارهای این فصل یوونتوس حضور داشت است.

پیرلو به تازگی اعلام کرده بود که مایل است قراردادش را با یوونتوس تمدید کند اما تاکید کرده بود تنها در صورتی به حضورش در این باشگاه ادامه می دهد که احساس کند بازیکن موثری برای این تیم است.

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:42
بازي بعدي

یوونتوس ایتالیا - گالاتاسرای ترکیه

زمان : چهارشنبه - 10 مهر 1392
ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:43

باید از فرصـت ها استفـاده کرد و مراقـب گالاتاسرای بود

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس در آستانه دیدار مقابل گالاتاسرای در بازی دوم لیگ قهرمانان اروپا مقابل خبرنگاران قرار گرفت و به سوالات آن ها پاسخ داد .

" دیدن نتیجه بازی گالا مقابل رئال عجیب بود. من بازی آن ها را دیدیم و فکر نمی کردم که همچین نتیجه ای رقم خورده باشد. گالا چندین شانس را در مقابل دروازه رئال از دست داد و بعد از آن بود که رئال به گل رسید "

" ایلماز در نیمه دوم فرصت خوبی داشت که از دست داد. بازیکنان گالا در استفاده از موقعیت ناتوان بودند و پس از آن رئال مادرید بود که با ایجاد موقعیت های بسیار شروع به گلزنی کرد "

" اما این بازی بود که ما نباید به آن توجه کنیم و فریب آن را بخوریم. زیرا گالاتاسرای تیمی نیست که ضعیف و شکننده باشد و سزاوار چیز بیشتری در آن بازی بود. پس ما باید مراقب باشیم "

حضور مانچینی بر روی نیمکت گالا ؟

" قطعا از حضور مانچینی خوشحالم. زیرا با بودن او تعداد مربیان حاضر در لیگ قهرمانان افزایش می یابد. او مربی است که در خارج از ایتالیا نیز موفق بوده و افتخاراتی را کسب کرده و من از حضور او بر روی نیمکت گالاتاسرای خوشحالم "

" اگر از من بپرسید که فردا از دیدن او خوشحال خواهم شد من به شما می گویم خیر و من ترجیح می دهم که مقابل گالاتاسرای بدون مانچینی باشم. زیرا ما هرگز تصوری از سبک بازی گالا و تاکتیکی که اتخاذ خواهند کرد نداریم و این کار را برای ما دشوار خواهد کرد. به علاوه مانچینی می تواند برای ما نیـز مشکل ساز شود "

" البته من کاملا تیم گالا را آنالیز کردم و همانطور که گفتم آن ها سزاوار چیزی بیشتر هستند. ان ها هواداران خوبی دارند و به فکر پدید آوردن چیزی جدید مقابل یوونتوس هستند "

" من از ورود مانچینی خوشحالم. زیرا او یکی از با استعدادترین مربی های اروپا است و با اضافه شدن او به گالاتاسرای قطعا نکات مثبت زیادی هم به این تیم اضافه خواهد شد "

" ما نیز تیم قدرتمندی هستیم. چیزهایی که در 2 سال گذشته اتفاق افتاده مانند کسب 2 اسکودتو و 2 سوپر کاپ چیزهای مهمی است که نیاز به توجه بیشتری دارند "

" ما ضمن استفاده از تجربه به طور همزمان از نیرو و انگیزه بازیکنان جوان خود نیز بهره خواهیم برد. کسانی مثل پوگبا که برای ما یک ستاره و بازیکن با استعداد را دارد. ما می خواهیم او در کنار بازیکنان بزرگی مانند پیرلو آموزش ببیند تا آینده یووه ساخته شود "

رقیـب های یووه در سری آ ؟

" ما در گذشته در مورد رقیب های یووه در لیگ بحث کردیم. از ناپولی قدرتمند اینتر و حتی میلان گفتیم. از فیورنتینا که بازیکنان خوبی را به خدمت گرفت و رم که نتایج خوبی گرفت و لاتزیو که تیم قدرتمندی است "

" پس طبیعی بود که انتظار داشتن همچین چالشی را در لیگ داشته باشیم. ما نمی توانستیم از سایر تیم ها چشم پوشی کنیم مخصوصا زمانی که آن ها ستاره های تعیین کننده ای را دارند. اما در عین حال مانند گذشته در بازی ها تنها عملکرد خودمان و کسب 3 امتیاز برای یووه مهم خواهد بود "

" من فکر می کنم که فردا با گالاتاسرای متفاوتی روبرو شویم. من مانچینی را مربی خوش فکر می دانم. او مطمئنا در گالا تغییراتی را ایجاد خواهد کرد و تیم ِ او تغییر تاکتیک می دهد "

" ما در بازی با کپنهاگن فرصت های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم. ضمن اینکه دروازه بان آن ها و تیم کپنهاگن خوش شانس بود ما نیز دقت زیادی نداشتیم "

" اما من ترجیح می دهم که در بازی ها همیشه رو به جلو باشیم و موقعیت های زیادی را خلق کنیم. این تفکر و اعتقاد ما برای رویارویی با حریفان اسـت "

" رسیدن توز به بازی با گالا برای ما مهم است. زیرا ما در بازی اول موفق نبودیم و در عین حال رئال موفق به پیروزی پر گل شد. ضمن اینکه گالاتاسرای تیمی با بازیکنانی خوب و سطح بالا است "

" البته من برای مقابله به گالا به تمام بازیکنانم نیاز دارم. اکنون فرصت استفاده از پیرلو است. کسی که می توان مانند همیشه تعیین کننده باشد. من نمی توانم مُنکر تاثیر او در بازی های یوونتوس باشم "

وضعیت میرکو ؟

" ووچینیچ پس از بازگشت از تیم ملی کمی دچار مصدومیت بود. او در چند جلسه تمرینی ما هم حضور نداشت زیرا کمی از ناحیه پاشنه پا احساس درد داشت . اما او اکنون با ما تمرین می کند و بهتر است و باید فردا در مورد استفاده از او تصمیم بگیرم "

" همچنین مارکیزیو که بعد از مصدومیت برای ما بازی کرد. اما باید دانست که بازگشت بعد از مصدومیت کمی باعث خستگی و تحلیل نیرو می شود و در مورد او نیز هنوز تصمیم گرفته نشده اسـت "

دروگبا ؟

" او بازیکن است که در خط حمله همه کار می کند. در حقیقت او مانند یک راننده و رهبر در خط حمله تیم را به جلو می برد و در خط حمله بسیارخطرناک است. او هر روز در حال بهتر شدن و پیشرفت است و حرف خود را تنها در زمین مسابقه می زند "

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:44

یوونتوس باید گالاتاسرای را شکسـت دهد

آلسیو تاکیناردی هافبک دفاعی سابق یوونتوس که 261 بازی را برای بانوی پیر انجام داده از دربی دلاموله و مصاف فردا شب یوونتوس-گالاتاسرای می گوید .

" کونته می خواست که دربی با هیجان تر و زیباتری باشد اما همیشه این دیده نمی شود و در نهایت نتیجه ارزیابی می شود "

" هر دو تیم ویژگی های خاص خود را در بازی داشتند اما رک می گویم که یک نمایش بد با توقف زیاد را شاهد بودیم و البته این تیم تورینو بود که علاقه ای به بازی کردن نداشـت "

" پوگبا بازیکن فوق العاده است که در مقابل دفاع حریف کارایی خوبی دارد توانایی بهم زدن نظم دفاع را دارد و به نظرم او می تواند در سال های آینده به یک قهرمان بزرگ تبدیل شود "

" او دفاع حریف را به خوبی بهم می ریزد و نقش یک ویرانگر را دارد اما شاید دقت و حسابگری پیرلو را نداشته باشد و این تنها ضعف او باشد "

" فکر می کنم که یوونتوس حساب ویژه ای در اروپا باز کرده و برای این مسابقات انگیزه زیادی دارد. البته کونته به بازیکنانی نیاز دارد که بتوانند تفاوت ایجاد کنند و تیم را بالا ببرند. لختشتاینر و آزاموا نه روبن هستند نه رونالدو و نه ریبری "

" بازی به کمک هافبک ها باز می شود و این هافبک های تیم هستند که باعث جهش تیم می شوند. پس اگر کونته به فکر یک عنوان معتبر در اروپا است باید بعضی چیزها را تغییر دهد "

" یوونتوس به یک بازیکن ماهر مانند نانی نیاز دارد. کسی که بتواند تفاوت را در خط هافبک و پشت سر مهاجمین ایجاد کند و در اروپا شما گاهی لازم دارید که از همچین بازیکنان بزرگی بهره ببرید. مانند ناپولی که بازیکنان خوبی در خط هافبک دارد. بازیکنانی سرعتی و تعیین کننده "

بازی با گالا ؟

" مطمئنا گالاتاسرای می آید که شکست مقابل رئال را جبران کند. آن ها با مربی جدید و بازیکنانی مانند اسنایدر در پی جبران و شکست یووه هستند و یوونتوس باید با دقت بازی کند زیرا شدیدا به 3 امتیاز نیاز دارد

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:45

حالا نوبـت گالاتاسـرای اسـت

پـُل پوگبا ستاره جوان یوونتوس که در بازی با تورینو هم روند وثبت خود را ادامه داد تا همچنان جز بهتریـن ها یووه باشد برای بازی با گالا و شکسـت تیم ترکیه ای لحظه شماری می کنـد .

" ما میدانیم که بازی با گالاتاسرای بازی مهمی برای ما محسوب میشود، باید در این بازی برنده باشیم که البته این اصلا آسان نخواهد بود. من نمی دانم که بازی با گالا در صعود ما به مرحله بعد تاثیری دارد یا نه اما ما مطمئنا بعد از تساوی مقابل کپنهاگن ما به شکسـت گالاتاسرای می اندیشیم "

" از گلی که به تورینو زدم خوشحالم. این یک گل سرنوشت ساز بود و یکی از بهترین گل های من بود. اما مهم تر از گل زنی من پیروزی تیمی بود که شایسته ان بودیم "

" تورینو با 10 نفر دفاع می کرد و بخاطر این ما مجبور بودیم که تغییر تاکتیک دهیم، البته دفاعی بازی کردن تیم ها مقابل ما طبیعی است. تورینو بازی بسته ای را انجام می داد اما ما توانستیـم با سخـت کوشی بالا به آن ها گل بزنیـم. هنگامی که تورینو در دفاع متمرکز و بسته بود واقعا فضایی برای حمله و نفوذ وجود نداشـت "

پوگبا در ادمه از بازی در یووه در این فصل و فرصت زیادی که برای بازی داشته می گویـد " از قرار گرفتن در هیچ پستی در زمین ترس ندارم. من به عنوان یک مدافع می توانم رو به عقب هم بازی می کنم و یا حتی در خط حمله باشم . من در هر جای زمین می توانم در کنار این قهرمانان بازی کنـم "

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:46

بازیکنان دعوت شده برای بازی مقابل گالاتاسرای

آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، نام 22 بازیکن را در لیست خود برای جدال فردا شب مقابل گالاتاسرای در لیگ قهرمانان اروپا قرار داد.

مارتین کاسرس، سیمونه په په و روبینیو همچنان به علت مصدومیت در این لیست جایی ندارند. کارلوس توز که پیش از این حضورش مقابل گالاتاسرای در هاله ای از ابهام قرار داشت، در این لیست حضور دارد.

لیست 22 نفره ی آنتونیو کونته برای این بازی به شرح زیر می باشد:

بوفون، کیه لینی، اوگبونا، پوگبا، مارکیزیو، ووچینیچ، توز، ده چلیه، جووینکو، پلوزو، یورنته، بارتزالی، بونوچی، پادویین، پیرلو، آساموا، ویدال، لیختشتاینر، کوالیارلا، استوراری، ایسلا، چیتی.

p.u.n.i.s.h.e.r
10-01-2013, 23:47

آخرین تمریـن یـوونتوس

یوونتوس که برای بازی حساس با گالاتاسرای اماده می شود امروز آخرین تمرین خود را هم در زمین وینوو برگزار کرد .

در تمرین یوونتوس کارلوس توز مهاجم آرژانتینی یووه که در بازی تورینو مصدوم شده بود حضور نداشت اما با این حال بر اساس اخبار او برای بازی فردا در ترکیب اصلی یووه خواهد بود .

در طرف دیگر پیش بینی می شود مهاجم 30 ساله یووه یعنی میرکو ووچینیچ فردا زوج توز در خط حمله یوونتوس باشد .

در خط هافبک نیز بین کلودیو مارکیزیو و پوگبا یک بازیکن در ترکیب قرار خواهد گرفت حضور ویدال، پیرلو ، لختشتاینر و آزامـوا نیز در یوونتوس تقریبا قطعی به نظر می رسد .

ضمن اینکه در مقابل دروازه جانلوئیجی بوفون ، بارزالی ، بونوچی و کیلینی حضور خواهند داشـت .

tm bax
10-02-2013, 14:42
خیلی خیلی عالیه با تشکر

p.u.n.i.s.h.e.r
10-03-2013, 14:16
آنتونيو کونته، سرمربي يوونتوس پس از توقف تيمش برابر گالاتاسراي گفت: بسيار نااميد شديم. ميتوانستيم در اين ديدار پيروز باشيم، اما در لحظات آخر دروازهمان باز شد. روي يک اتفاق ساده دروازهمان باز شد، خيلي حيف شد که نتوانستيم در اين ديدار پيروز باشيم. وقتي دقيقه 87 گل ميزنيد و بلافاصله دروازهتان باز ميشود خيلي ناراحت کننده است. بايد تمرکزمان را در اين ديدار بيشتر کم ميکرديم. بازيکنانم تلاش زيادي کردند تا بتوانند اين بازي را با پيروزي به پايان برساند.

به گزارش ايسنا،يوونتوس پس از دو تساوي برابر کپنهاگن و گالاتاسراي با دو امتياز پس از رئال مادريد در رده دوم گروه خود قرار دارد.

آنتونيو کونته درباره وضعيت تيمش در گروه b ليگ قهرمانان اروپا گفت: کارمان اکنون براي صعود خيلي سخت شده است اما نبايد نااميد باشيم. بايد تا لحظه آخر بجنگيم. اگر به خوبي بتوانيم بازيمان را در اين گروه به پايان برسانيم ميتوانيم صعود کنيم. اگر اين کار را نکنيم به اين معناست که بقيه تيمها از ما بهتر بودهاند.

سرمربي يوونتوس درباره اشتباهات فردي بازيکنانش برابر گالاتاسراي گفت: ترجيح ميدهم تا درباره مسائل تاکتيکي صحبت کنم، نه اشتباهات فردي. وقتي بازي را تحليل کنيم اشتباهاتمان را خواهيم فهميد.

کونته درباره شيوه تدافعي يوونتوس برابر گالاتاسراي گفت: پنج مهاجم در تيممان هستند که امشب همه آنها بازي کردند. همه اين بازيکنانها براي من مهم هستند. هر اتفاقي که بيفتد و نتيجه نگيريد مردم شما را مقصر ميدانند. نميتوانم از همه مهاجمانم به صورت ثابت بازي بگيرم. اکنون ووچينيچ و ليشتاشتاينر مصدوم هستند. بايد منتظر بمانيم تا پزشکان تيم مدت دوري آنها را اعلام کنند.

p.u.n.i.s.h.e.r
10-03-2013, 14:19

اشتبـاه کردیم و بایـد درس بگیریم

آنتونیو کونته پس از بازی با گالاتاسرای در حای که از عملکرد شاگزدان خود در حفظ نتیجه راضی نیست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .

" من واقعا ناراحت هستم و عذر خواهی می کنم بخاطر همچین عملکردی. ما 3 گل بد را در بازی قبلی و این بازی خوردیم که هرگز قابل قبول نبود. من واقعا متاسفم "

" ما باید واقعا بیشتر از این مراقب باشیم. من متوجه وضعیت بازیکنان نمی شوم ! آن ها نتوانستند گلی که به سختی زده بودند را حفظ کنند و نتیجه را به نفع خود تمام کنند "

" ما در طول هفته بارها در مورد اشتباهات چه در دفاع و حمله توضیح داده بودیم . همیشه اشتباهات مهاجمین مهم شمرده نخواهد شد. ما تمرکز بیشتری را در دقایق آخر بازی نیاز داشتیم "

" من انتظار داشتم که بازیکنانم در بالاترین سطح خود و بهترین شرایط باشند. اگر شما 3-3-4 را پیشنهاد می کنید ما نیاز به استفاده از جناحین داریم . خوب ما امروز خیلی موفق نبودیم و آمر خوبی از سانتر از کناره ها بدست نیامده "

" هم لختشتاینر هم ووچینیچ دجار مشکل عضلانی شده اند و فردا وضعیت آن ها بررسی می شود. امیدوارم که چیز جدی نباشد اما با این حال نیاز است استراحت کنند تا بهبود یابند "

" ما گل اول را خوردیم در حالی که بازی را در دست داشتیم و به گالاتاسرای فشار می آوردیم. پس از آن بود که گالا عقب نشینی کرد و ما حتی کمی بیش از حد به استفاده از توپ ها بلند روی آوردیم "

" پس از آن بازی را در دست گرفتیم. ما گل پیروزی را زدیم و یک دقیقه بعد در دقیقه 88 گل مساوی را خوردیم. این تقریبا چیز عجیب و غیر منتظره ای برای ما بود و ما متاسفانه 3 امتیاز مهم را که سزاوار آن بودیم از دست دادیم "

" برای پشیمانی فرصت زیادی نداشتیم و بازیکنانم برای جبران آمدند. اما دقایق آخر بازی همه بازیکنان می خواهند دروازه تیم خود را مراقبت کنند و گویا دروازه ها کوچـکتر می شوند ! "

" من فکر می کنم که گالاتاسرای بسیار خوب و زیبا 1-1-4-4 را بازی کرد و انتظار چنین بازی هم از آن ها داشتیم "

" آن ها از 2 اشتباه ما استفاده کردند و ما گل خوردیم. شاید اگر در بازی جستجو کنید ما اشتباه بیشتری نداشته باشیم. اما اکنون زمان نا امیدی نیست "

" درست است که در 2 بازی مهم 4 امتیاز حساس را از دست دادیم و مانند این بود که یک چاقو بین دندان ها ما فرو رفـت و این بسیار دشوار و دردناک است "

" اما ما اکنون راهی جز تلاش دوباره برای نتیجه گیری در سایر بازی ها نداریم. ما باید از این بازی ها و اتفاقات درس بگیریم .لیگ قهرمانان میدان بزرگی برای همه تیم ها است و جایی است که ثانیه ها تعیین کننده هستند "

" اما من همیشه می گویم که در فوتبال باید آرام بود. اگر ما موفق به عبور از مرحله گروهی شیم یعنی بهتر از سایر تیم ها بوده ایم و اگر موفق نباشیم یعنی سایر تیم ها مانند گالاتاسرای از ما بهتر بودند و در آن حالت ما باید دیگر تیم ها را ستایـش کنیم "

" اکنون نگاه ما باید به بازی های لیگ و جدال حساس با میلان باشد. بعد از هر بازی باید اتفاقات تلخ را فراموش کرد و فقط باید درس بگیریم تا شاهد اشتباهات این چنینی مقابل تیم ِ دیگری نباشیم "

p.u.n.i.s.h.e.r
10-03-2013, 14:20
یوونتوس - میلان

زمان : یکشنبه، 18 مهرماه 1392

ساعت 22:15 به وقت تهران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

p.u.n.i.s.h.e.r
10-03-2013, 14:51
این آمار:

موقعیت 27 به 6 نتیجه 2-2!!!!!!

اینم رئالشون اینا.