PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلم حرکات دیوید بکام در بازی منچستر یونایتد و رئال مادرید

Mehdi.A
07-23-2009, 09:44
یک کلیپ بی نظیر ساختم که خودم در عجبم از کرده خودم.
کلیپی که در زیر می بینید فیلم حرکات بکام در بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2003 در مقابل رئال مادرید هستش.فرگوسن در اون زمان علاقه وافری به بکام پیدا کرده بود و نیمکت نشین می کردش[Only Registered And Activated Users Can See Links]در این بازی نیز تا دقیقه 63 بکام رو نیمکت بود و منچستر 3-2 (با هت تریک رونالدو) عقب بود که به یکباره به زمین آمدن بکام روند بازی رو عوض کرد.2 گل و چند سانتر و پاس عای حاصل حضور 27-28 دقیقه ای بکام در بازی بود.
تک تک حرکات بکام و صحنه هایی که دوربین وی رو نشون داد به همت اینجانب جمع آوری و آماده دانلود شما شدند[Only Registered And Activated Users Can See Links]نکته جالب اینکه مدت فیلم 9 دقیقه شد و این نشون می ده که چه تبلیغ گسترده ای روی بکام صورت می گیره.بهترین بازیکن منچستر یونایتد در این بازی بدون شک فان نیستلروی بود اما همه الآن ضربه آزاد بکام رو به خاطر دارند و ... .

مدت: 9:32 دقیقه
حجم: 86 مگا بایت
کیفیت: wmv 2000 kbps
اندازه تصویر: 640*480
protected:no

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

Download 4shared ([Only Registered And Activated Users Can See Links] ehdiA.html)

پسوورد فایل: classicsoccermedia.blogfa.com ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

لطفآ نظراتتون رو راجع به این فیلم بگید.تمنا می کنم تنبلی نکنید[Only Registered And Activated Users Can See Links]

David Beckham
07-23-2009, 13:48
بسی لذت بردیم از این حسن سلیقه ای که به خرج دادی داداش:afarin: ولی خداییش خیلی جالبه که از 28 - 29 دقیه آخر بازی بیش از 9دقیقه دوربین ها دیوید بکهام رو نشون داده بوده.جدا از بحث تبلیغاتی شاید نشانگر بازی خوب اون توی اون چند دقیقه هست.
یادمه که قبل از اینکه توی بازی هم بیاد تلویزیون رگباری بکهام رو روی نیمکت نشون می داد و برای بازی کردن دیوید لحظه شماری می کردند :ehe::gerye:
الان که با این سرعت دانلود نمیشه اما شب می کذارم تا صبح دانلود شه :ehem: ممنون

پیشنهاد: کاشکی گلهای بازی ها می گذاشتی توش :mage mishe::sharmande:

Mehdi.A
07-23-2009, 15:15
بسی لذت بردیم از این حسن سلیقه ای که به خرج دادی داداش:afarin: ولی خداییش خیلی جالبه که از 28 - 29 دقیه آخر بازی بیش از 9دقیقه دوربین ها دیوید بکهام رو نشون داده بوده.جدا از بحث تبلیغاتی شاید نشانگر بازی خوب اون توی اون چند دقیقه هست.
یادمه که قبل از اینکه توی بازی هم بیاد تلویزیون رگباری بکهام رو روی نیمکت نشون می داد و برای بازی کردن دیوید لحظه شماری می کردند :ehe::gerye:
الان که با این سرعت دانلود نمیشه اما شب می کذارم تا صبح دانلود شه :ehem: ممنون

پیشنهاد: کاشکی گلهای بازی ها می گذاشتی توش :mage mishe::sharmande:

قربانت:sharmande:
همونطور که گفتم فان نیستلروی خیلی بهتر از بکام بود و دقیقآ روی هر 4 گل موثر بود.
البته تلویزیون در حین بازی فقط یه بار بعد گل اول رونالدو بکام رو نشون داد:ohum:.
دستت درد نکنه.دی ال که شد نظرت رو راجع بهش بگو:chakerim:.
جواب پیشنهاد::ehe:.فیلم هر دو تا گل داخل کلیپ هست:ehem:.کل یوم هر بار که بکام رو نشون دادند هستش تو کلیپ.ولی اگه گلها رو به صورت تک بخوای بفرما:

گل اول (ضربه آزاد) به صورت غیر اختصاصی از شبکه ای اس پی ان ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

گل دوم (:hihi:) از شبکه ام بی سی به صورت 100% اختصاصی از خودم ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Manchester utd
07-23-2009, 15:38
داش مهدی بترکی :nishkhand: ما رو یاد خاطره ها انداختی :gerye:

فقط می گم مطمئنی که فقط یک بار قبل از به زمین اومدن بکهام رو نشون داده؟
من یادمه یه بازی بود که بکام بیرون بود دوربین هرلحظه اون رو نشون می دادا :soal:

Mehdi.A
07-23-2009, 15:54
داش مهدی بترکی :nishkhand: ما رو یاد خاطره ها انداختی :gerye:

فقط می گم مطمئنی که فقط یک بار قبل از به زمین اومدن بکهام رو نشون داده؟
من یادمه یه بازی بود که بکام بیرون بود دوربین هرلحظه اون رو نشون می دادا :soal:

:nishkhand:.شما هم به همین صورت:nishkhand:
آره.اینقدر بازی جذاب و سریع بود که فرصتی برای نشون دادن بکام نبود.البته قبل به زمین اومدن در حقیقت سه بار نشون داد که تو کلیپ هم اسنادش هست:nishkhand:.

Raul_7
07-23-2009, 16:00
اصلآ هم نیاز نیست بترکه :ohum: خیلی هم بازیه خوبی رو انتخاب کرده :ehem:
این بازی رو من از داش جعفر گرفتم :nishkhand: ( با گزارش شیرین ژاپنی :ogh:) واقعآ یکی از مسابقات کلاسیک تاریخ فوتبال باشگاهی بود.
در ضمن فکر کنم که شماها این بازی رو با بازی انگلیس کرواسی اشتباه گرفتید که بکهام بیرون بود و تلویزیون انگلیس هم ما رو خفه کرده بود و دم به ساعت بکهام رو نشون می داد :fek konam:
اون بازی هم بکام که اومد توی زمین یه پاس گل داد به کراوچ :mage mishe:

نتیجه این بازی هم 4 - 3 شد چون رئال هم رونالدویی که توی اج بود رو کشید بیرون . یه گل هم که هلگوئرا تقدیم کرد به منچسنری ها وگرنه اگه رئالی ها شل نمی اومدن 4 - 3 نمی شد بازی :toop:

Mehdi.A
07-23-2009, 19:05
اصلآ هم نیاز نیست بترکه :ohum: خیلی هم بازیه خوبی رو انتخاب کرده :ehem:
این بازی رو من از داش جعفر گرفتم :nishkhand: ( با گزارش شیرین ژاپنی :ogh:) واقعآ یکی از مسابقات کلاسیک تاریخ فوتبال باشگاهی بود.
در ضمن فکر کنم که شماها این بازی رو با بازی انگلیس کرواسی اشتباه گرفتید که بکهام بیرون بود و تلویزیون انگلیس هم ما رو خفه کرده بود و دم به ساعت بکهام رو نشون می داد :fek konam:
اون بازی هم بکام که اومد توی زمین یه پاس گل داد به کراوچ :mage mishe:

نتیجه این بازی هم 4 - 3 شد چون رئال هم رونالدویی که توی اج بود رو کشید بیرون . یه گل هم که هلگوئرا تقدیم کرد به منچسنری ها وگرنه اگه رئالی ها شل نمی اومدن 4 - 3 نمی شد بازی :toop:

اتفاقآ من هم از اون گذارش ژاپنی گذاشتم فیلم رو ولی آهنگ روش هست و اون صدای تهوع آمیز:ogh: گذارشگر ژاپنی رو نمی شنوید:nishkhand:.واقعآ درود به ژاپنی ها که زبون خودشونو می فهمن:afarin:.اه اه اه:ogh:.حالم بد شد:ogh:.
از بکام که بگذریم بازی واقعآ بی نظیر بود.رونالدو سه تا حرکت مفید داشت و همون سه تا هم گل شدند.فان نیستلروی روی 4 گل من یونایتد تأثیر داشت و بکام و زیدان هم که خیلی خوب بازی کردند و این بازی کلکسیون زیبایی از ستاره هایی بود که احتمالآ تا ابد باید حسرت دیدنشون رو بخوریم:narahat:.حد اقل در مورد زیدان و رونالدو که اینجوریه.
از اون ور اگه بگم الگرا بی تردید ضعیف ترین بازیکن رئال بود :hihi:ولی فقر مدافع دست دل بوسکه رو بسته بود و هیچ کدوم از ایده هاش (که از نظر من منطقی بودند همشون) نگرفت.یکیش این بود که دو دقیقه بعد اومدن بکام به بازی سولاری رو آورد که اون ور بکام رو جسارتآ خفه کنه که نشد:fek konam:.اون یکی ایدش آوردن بازیکنای تکنیکی مثل پورتیلو و اگه درست گفته باشم مک منمن بود که این هم شکست خورد چون هر الی الخصوص پورتیلو گند زدند:nishkhand:.
اصلآ اون فصل لیگ قهرمانان یه چیز دیگه بود.هر چند فینالش" :ogh:" بود ولی 3-4 تا بازیش تکرار نشدنی بود:gerye:.

King Kenny
07-23-2009, 19:11
ایول داداش خیلی توپ بود
:eyvalla:

alireza1995
02-22-2012, 17:59
ممنون دادا

فقط هایلایت بازی رو بتونی جور کنی دیگه نهایت لطفه :khahesh:

42d3e78f26a4b20d412==