PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرت رابطه بازی ایران باکره ی جنوبی چیست؟

puyol 5
06-18-2013, 20:25
به نام خدا

:iran: سلام:دوستان عزیز ایرانی اول به شما برای رفتن به جام جهانی 2014 تبریک می گویم.:iran:
حالا از شما دوستان می خواهم نظرتان را درباره ی بازی برایم بنویسید:
راستی کی بهترین بازی کن زمین میدونید؟ با دلیل.

sss
06-18-2013, 20:34
بعد از گل گوچی واقعا نمیدونستم چکار کنم میخواستم پرواز کنم واقعا جای همتون خالی با دوستان داشتیم بازی رو میدیدیم خونه رو سرمون گذاشتیم .
لحظات پایانی که داشتم میمردم فقط دعا میکرم بازی تموم بشه باز هم میگم خدایا شکرت خدایا این روزا رو ازمون نگیر چه هفته ی رویایی بود.
اما بهترین بازیکن زمین واقعل دلم نمیات اسم کسی رو بایرم همه بچه با غیرت بازی کرئن عاشق همشونم اما چون گوچی گل صعود زد اون بهترین میدونم با تقذیر وسپاس از سید جلال حسینی.
بازهم تبریک به همه خیلی منتظر این روز بودیم

puyol 5
06-18-2013, 20:37
:iran: رضا قوچان نژاد:

برای گل زیباش که باعث برد تیم ملی ایران شد.

edin
06-18-2013, 23:54
به نظر من رحمان احمدی شایسته این جایزه بود ولی خوب قوچان هم بد نبود.......

shiv.vandersar
06-19-2013, 00:05
به نظر من رحمان احمدی شایسته این جایزه بود ولی خوب قوچان هم بد نبود.......
درسته اونم خیلی خوب بازی کرد...ولی قوچان نژاد تنها کسی بود که تو این سه بازی اخری تونسته گل بزنه...و بهتره بگم خودش یکی از دلایل محکم صعودمون بود...پس واقعا هدیش حقش بود....احمدی هم واکنش ها عالی بود...

OMID71
06-19-2013, 00:31
من به سید جلال رای دادم ...
واقعا توی دفاع حاکمیت و پادشاهی داشت .. خیلی سر زد ماشالا ..
از جون و دل مایه میذاشت البته نا گفته نماند همه از جون و دل گذاشتن به جز شجاعی لعنتی که همیشه بدترین هستش..

42d3e78f26a4b20d412==