PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : {{ بحث و تبادل نظر هواداران آرسنال ( توپچی های لندن ) - فصل 2014 - 2013 }}

Abdollah 202
06-15-2013, 23:40
به نام خدا

Arsenal
season 2013 -2014

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان گرامی و تمامی هواداران آرسنال ...
تایپیک بحث و تبادل نظر تیم آرسنال برای فصل 2013 - 2014 رو افتتاح میکنیم با یک عکس که براتون اماده کردم و امیدوارم خوشتون بیاد .
در این تایپیک به بررسی تیم آرسنال در بازی های پیش فصل و بازی های فصل می پردازیم . بحث در باره ی نقل و انتقالات در فصل پیش رو ، هم در این تایپیک انجام خواهد شد .
پیش به سوی یک فصل شیرین و با جام با این مقدمه که ما همه به آرسنال ، به ونگر ، و به ایمانمان نسبت به موفقیت آرسنال شکی نداریم و همواره در این باوریم که آرسنال می تواند
می تواند
می تواند
...

Abdollah 202
07-03-2013, 10:44
سلام
اومدم یکم تنور اینجا رو گرم کنم تا دوستان هم جذب این قسمت بشن .
خب این روزها شایعات زیادی رو در باب ورود و خروج بازیکنان آرسنال میخونیم و میشنویم که به نظرم باز باید مثل هر ساله هیچ نظری نداد و ببینیم ونگر چه میکنه .
یوهان ژورو هم رفت هامبورگ:nishkhand:
اما از بین این همه خبر ، تنها خبر های رونی و هیگواین خیلی منو جذب کرده
به نظرم اگه بیتونیم ( که میتونیم ) رونی رو از منچستر بخریم خیلی بهتره:danc: اما هیگواین هم گزینه ی مناسبیه
خب بیاین در همین بارهع بحث کنیم . نظرتون چیه ؟

GOLL
07-07-2013, 13:42
سلام
اومدم یکم تنور اینجا رو گرم کنم تا دوستان هم جذب این قسمت بشن .
خب این روزها شایعات زیادی رو در باب ورود و خروج بازیکنان آرسنال میخونیم و میشنویم که به نظرم باز باید مثل هر ساله هیچ نظری نداد و ببینیم ونگر چه میکنه .
یوهان ژورو هم رفت هامبورگ:nishkhand:
اما از بین این همه خبر ، تنها خبر های رونی و هیگواین خیلی منو جذب کرده
به نظرم اگه بیتونیم ( که میتونیم ) رونی رو از منچستر بخریم خیلی بهتره:danc: اما هیگواین هم گزینه ی مناسبیه
خب بیاین در همین بارهع بحث کنیم . نظرتون چیه ؟

منم سلام ....
مرسي تاپيك جدبد، اميدوارم آخر فصل تو همين تاپيك قهرماني رو جشن بگيريم:yes:
روني عاليه اگر يه روز بياد آرسنال حداقل انتقام رابين رو گرفتيم...:evaa:
ژورو!هامبورگ!
هيگوايين دوران اوجش عمر زيادي نداشت اما با اين شرايط الانش ميتونه به تيم كمك كنه حداقل بازيكن باتجربه خريديم
هر چند خودم تو PES هيچ وقت باهاش بازي نميكنم:nishkhand: اما واقعت اينه كه هيگي هوش خوبي داره يه فوروارد هم فقط آي كيو داشته باشه به درد ميخوره
آرسنال هيمشه موقعيت گل زياد داره نمونه اش زياد ديدم كه تو يه بازي 10 تا شوت طرف دروازه داريم و موقعيت اما گلي زده نميشه
هيگواين همچين لحظه هايي ميتونه تموم كننده خوبي باشه
يه خبري هم بود كه ونگر ميخواد سوارز رو هم بگيره !
سوارز شايد بهرت زا هيگواين باشه اما از نظر شخصيتي بهتره هيگي بياد!....

اين ويروسه چيه كمپاني تبليغات چه ربطي به فرم فوتبال اونم گالري عكس داره؟

مانونه هم سانلدرلند رفت
خب رفتن يه دروازه بان نشون دهنده خريد سزار ميتونه باشه به نظر من بهتر بود به جاي مانونه فابيانسكي ميرفت
ويتو نرم تر و روان تر از فابي و ژسني بود شايد چابكي هر سه تاشون يه اندازه بود اما كلا ويتو مانونه ميتونست ذخيره سزار باشه
فصل قبل بازي هاي گروهي جام قهرمانان خوب بود با اينكه هيچ كس بهش اعقاد نداشت ،مصدوميت فابي و ژسني باعث شد يه چهره ي ديگه اي از مانونه ببينيم
به هر حال الان فقط 25 سالشه و باز هم ميتونه به آرسنال فكر كنه

سانگو هم با شماره 22 با آرسنال قراداد ميبنده البته بعد از تموم شدن جام جهاني جوانان
بعيد ميدونم تو تيم خوب بازي بهش برسه اما واسه آينده خودش خوبه تو يه تيم بزرگ باشه + ميتونه تو رده اميد و جوانان آرسنال هم كار كنه
اما ونگر كارش با حدس و گمانهاي ما فرق داره يه دفعه ديدين جام قهرمانان هم بازيش داد!

تمرينهاي آرسنال هم شروع شده و لباسهاي جديد و ...
ظاهرا قراره آرسنال يه تيم وزنه برداري هم راه بندازه ،آرتتا استارتشو زده
رشته جديدي هم به المپيك اضاف شده ميني وزنه برداري چمني

ادامه عكسها ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Abdollah 202
07-13-2013, 19:37
این آرسنالی ها کجان ؟
بچه ها بیاین نظراتتونو بدین دیگه :rooz:
امسالم مثل هر سال فقط میگیم قرار کدوم بازیکنو بخریم و هیچ کاری هم نمیکنیم :aaaa:

GOLL
07-22-2013, 17:23
با این مصاحبه آرتتا ادم دگرگون میشه..

آرتتا: رویای حضور در تیم ملی را فراموش کرده ام

هافبک اسپانیایی توپچی ها در تمام رده های سنی برای تیم ملی کشورش به میدان رفته است اما هرگز فرصت حضور در تیم ملی بزرگسالان را بدست نیاورد.

با این وجود وی می پذیرد که در حال حاضر شانس بسیار کمی برای انجام این کار دارد و آن را یک رویای فراموش شده می داند.

" باید واقع بین باشم. 31 سال سن دارم و اگر تا به حال به تیم ملی دعوت نشده ام، پس نمی توانم ببینم که از این به بعد نیز چنین اتفاقی صورت گیرد.

اسپانیا بهترین خط هافبک اروپا را در اختیار دارد و بازیکنانی مانند ژابی، اینیستا، آلونسو، فابرگاس، بوسکتس و ماتا در آن حضور دارند بنابراین نمی توانم شکایتی داشته باشم که چرا توسط وینسنت دل بوسکه به تیم ملی دعوت نمی شوم.

ذهن و خیال من برای بازی در تیم ملی همچنان پا بر جاست اما واقعیت این است که شانس من برای حضور در تیم ملی بسیار بسیار کم است."

.................................................. .................................................. ............
با وجود هافبکهایی که تیم ملی اسپانیا داره کسی به فکر آرتتا نیست ،با این که تمام رده ها تیم ملی بوده!
حیفه واقعا..

نقل و انتقالات:

اکیپ : برنارد جمعه در تست پزشکی آرسنال شرکت خواهد کرد و بعد از آن قراردادی 5 ساله با آرسنال به امضا خواهد رساند ...
20 سالشه،باشگاه:Atlético Mineiro (برزیل)

دانلود ([Only Registered And Activated Users Can See Links] co_Mineiro___2012_2013.mp4) یه کلیپ از برنارد...
بازیکن خوبیه ،همبازی رونالدینیهو!کلیپ رو ببینید خیلی توپ بود بازیش
احتمال گرفتن برنارد خیلی زیاده

بازی پیش فصل امروز:

Nagoya Grampus 1 - 3 Arsenal

گزارش بازی نیمه اول:
- دقیقه 3 پاس خوب جنکینسون به روسیچکی موجب شد وی در سمت راست زمین صاحب توپ شود. توماس این توپ را با سانتر بسیار دقیق به پشت محوطه شش قدم ارسال کرد و اولیور جیرود با حضور در محل فرود توپ با یک ضربه سر دیدنی توپ را به گل تبدیل کرد. 0 - 1.

- دقیقه 7 میکل ارتتا پاس هنرمندانه ای را به سمت چپ ارسال کرد که توپ به گیبز رسید. گیبز بلافاصله با سانتری زمینی توپ را برای رمسی فرستاد اما مدافع ناگویا قبل از آرون توپ را منحرف کرد. این توپ در سمت چپ محوطه شش قدم به میاییچی رسید و وی نیز سرضرب و با روی پای چپ به سمت دروازه شلیک کرد که توپ چسبیده به تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

- دقیقه 16 توماس روسیچکی در میانه زمینه ناگویا به توپ رسید. او از پشت محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد اما توپ او با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

- دقیقه 25 حرکت خوب اولویر جیرود در میانه زمین موجب شدت توپ به تئو والکات برسد و ضد حمله ای خطرناک برای آرسنال شکل بگیرد. والکات توپ را تا پشت محوطه جریمه پیش برد و در حالی که رمسی را در سمت چپ و میایچی و جیرود را در سمت راست خود داشت توپ را به جیرود داد. جیرود قصد داشت با پاس رو به عقب میایچی را صاحب توپ کند اما توپ به دست مدافع ناگویا برخورد کرد و داور مسابقه نیز نقطه پنالتی را نشان داد. ریو میایچی پشت این توپ ایستاد و با ضربه محکم روی پا توپ را وارد دروازه کرد. 0 - 2.

- دقیقه 35 توماس روسیچکی پایه گزار موقعیت گل دیگری شد. وی در زمین خودی توپ بازیکن ناگویا را ربود و سپس خود را به مرکز زمین رساند. در حالی که جیرود در سمت چپ فرار کرده بود روسیچکی پاس بی نقصی را در قلب دفاع ناگویا برای والکات ارسال کرد. تئو بعد از کنترل توپ یک بازیکن را از پیش رو برداشت و در حالی که رمسی و جیرود را در دو سمت خود داشت به سمت دروازه ضربه زد که دروازبان ناگویا با پا توپ را برگشت داد.

- در ادامه بازیکنان ناگویا دو بار از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد اما هر دو توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه آرن به بیرون رفت.

- دقیقه 43 پاس در عمق بسیار خوبی برای بازیکن ناگویا ارسال شد که تکل مرته ساکر نتوانست جلوی ان را بگیرد. مهاجم ناگویا در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما در مقابل دروازه نتوانست ضربه درستی به توپ بزند و فابیانسکی به راحتی توپ را در اختیار گرفت.
نیمه دوم:
- دقیقه 46 جنکینسون حرکت خوبی را از سمت راست آغاز کرد و سپس توپ را در داخل محوطه جریمه به جک ویلشیر داد. جک نیز پاس کوتاهی را برای پودولکسی ارسال کرد و لوکاس بعد از عبور از دو بازیکن در حالی که فرصت شوتزنی داشت پاس کوتاهی را برای نابری در سمت چپ فرستاد اما شوت نابری بسیار بد بود و به بیرون رفت.

- دقیقه 49 اشتباه مشترک مرته ساکر و فابیانسکی در داخل محوطه جریمه موجب شد توپ به بازیکن ناگویا برسد اما ضربه او از بالای دراوزه آرسنال به بیرون رفت.

- دقیقه 52 پاس در عمق بسیار خوبی برای تئو والکات ارسال شد و وی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او با واکنش خوب گلر ناگویا همراه بود و توپ به کرنر رفت.

- دقیقه 56 زلالم در میانه زمین ناگویا به توپ رسید. او از میان 4 بازیکن پاس در عمق استثنایی را در پشت دفاع ناگویا برای والکات فرستاد که او را در موقعیت تک به تک قرار داد و تئو نیز با یک ضربه چیپ دروازه ناگویا را باز کرد. 0 - 3.

- دقیقه 59 جک ویلشیر توپی را در سمت راست به والکات داد و تئو نیز سانتر زمینی را به سمت چپ فرستاد اما شوت کایرن گیبز به تور کنار دراوزه برخورد کرد.

- دقیقه 60 حرکت خوب والکات توپ را به پشت محوطه جریمه ناگویا رساند و وی با پاس کوتاه خود جک ویلشیر را در موقعیت تک به تک قرار داد اما شوت جک را گلر ناگویا به کرنر فرستاد.

- دقیقه 65 جک ویلشیر پاس مواج و استادانه ای را به گوش محوطه شش قدم برای تئو والکات ارسال کرد. تئو بعد از ارسال توپ به آن ضربه زد اما توپ را گلر ناگویا به کرنر فرستاد.

- دقیقه 70 ناگویا یکی از گل ها را جبران کرد. سانتری که از سمت چپ روی دروازه آرسنال ارسال شد با ضربه سر بازیکن این تیم همراه بود و شیرجه فابیانسکی نیز نتوانست مانع ورود آن به دروازه شود.

- دقیقه 77 توپی در پشت محوطه جریمه به زلالم رسید. وی بار دیگر پاس در عمق بسیار استثنایی را برای آکپوم ارسال کرد که وی را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

- در ادامه هر دو تیم چندین بار به محوطه جریمه یکدیگر نزدیک شدند اما در گلزنی ناکام بودند.

Reza29.4
08-04-2013, 12:17
دوستان من 1ماه مسافرت بودم از هیچی خبر ندارم یکی توضیح بده تو این مدت چی گذشته هیگواین چی شد،کیا رو گرفتیم و.....

GOLL
08-07-2013, 15:31
دوستان من 1ماه مسافرت بودم از هیچی خبر ندارم یکی توضیح بده تو این مدت چی گذشته هیگواین چی شد،کیا رو گرفتیم و.....

سلامت کوki::
هیگوایین رفت ناپلی ....
مصاحبه اش:

و
قتي با پيشنهاد ناپولي مواجه شدم، برداشتم از اين تيم مثبت بود. به باورم پتانسيل ناپولي زياد است. البته براي گرفتن تصميم نهايي مدت‌ها فکر کردم و با برخي دوستان و مربيان مشورت کردم تا به نتيجه رسيدم.

وي ادامه داد: ‌فکر مي‌کنم ناپولي پروژه بزرگي در پيش دارد. تيم صاحب امکانات و بازيکنان خوبي است و ما به عناوين بزرگي نياز داريم. هواداران ناپولي بسيار با محبت هستند که همين مساله يکي از دلايل انتخاب تيم توسط من بود.

مهاجم سابق رئال مادريد عنوان کرد‌: ‌هدف نهايي ما، کسب اسکودتو (قهرماني کالچو) ‌است. فکر مي‌کنم تيم اين پتانسيل را به خوبي دارد.

اما الان سوارز به لیورپول گفته رضایت نامه بدین برم آرسنال احتمال اینکه بیاد آرسنال بیشتر از 75% شد دیگه...ki::
خرید فقط یکی داشتیم،در عوض خروجیها:
سانتوس،جروینیهو که رفت رم...
چاماخ و این دوتا با قرارداد دائمی از تیم رفتن
آرشا هم که میدونید ،خلاصه از فرش این بازیکنها آرسنال میتونه بازیکن خوب بگیره
البته رونی هم هست ونگر چند وقت پیش گفت بودجه اش رو داریم ،17 مرداد لیگ شروع میشه و هنوز خرید نداشتیم تنها خرید سانوگو بود!
سوارز خرید خوبی میشه %
بازی با گالاتاسرای هم با وجود- دروگبا -باختیم
دروگبا هم خوبه کاش اینو گرفته بودیم اصلا حیفه دروگبا که تو ترکیه بازی کنه !

Abdollah 202
08-21-2013, 12:27
درود
آخه من با چه امیدی اینجا نظر بدم ؟
هفته ی اول رو که افتضاح باختیم .
تیمی که خرید نکنه بایدم اینجور تو زمینش ، باخت بده
جالبه بعد از باخت هم ، همگی میان میگن باید رو بازی بعدی تمرکز کنیم ، هوادارا باید ما رو حمایت کنن !! آخه تا کی ؟؟؟؟؟؟ حمایت کنیم که برین از استون ویلا 3 بر 1 باخت بدین ؟ چرا بازیکن نمیخرین ؟:daghon:
خدا آخر عاقبتمونو ختم به خیر کنه :daghon:
فاتحه:daghon:

سدانی ها
08-21-2013, 12:37
من تیم آرسن ونگر رو کلا خیلی قبول دارمچون هرسال بازیکنای جوون و آینده دار رو به فوتبال جهان معرفی میکنهیکیش همین فابرگاس یا ون برسیجک ویلشر و.......تیم خوبیه امیدوارم بتونه یک فصل حداقل قهرمان چمبیونز لیگ بشه و دل هواداراشو شاد کنهاگر چند تا بازیکن بالا 29 سال بیان تو تیم شاید موفق تر بشه چون تیم نیاز به تجربه هم داره........خب این نظرم بود بچه های آرسنالی بیان و تابیک و گرم کنن و داش عبدالله رو تنها نزارید مثلا آرسنالیکی از محبوب ترین و بهترین تیم های جهانه............

sAmAn.s
08-23-2013, 23:55
من نه آرسنالی هستم ونه به آرسنال علاقه دارم . اما امیدوار تیم های اصیل و واقعی جزیره توی لیگ و لیگ قهرمانان اورپا قدرتمند ظاهر بشن . قبول که میشه گفت دو سه سالی تیم های آرسنال و لیورپول یه جورایی افول کردن اما خدا کنه که بازهم توی لیگ برتر بیگ فور واقعی برگرده و توی لیگ قهرمانان نماینده های جزیره خوش بدرخشند . :manchester::arsenal::chelsia::liverpool:

GOLL
08-30-2013, 17:29
بروبچ آرسنالی کو؟...chomagh
نظر نمیدین نه؟ki:::death:

سلام به همهlove::درسته مدیر نیستم اما به عنوان عضوی از این سایت فعالیت جدیدمو شروع کردم با این که وقت ندارم اما یه ماه یا دو ماهی یه بار که میتونم دو خط پست بدم!

قرعه کشی لیگ قهرمانان و بردن فنرباغچه و نتایج راضی کننده لیگ حال این روزهای خوب ارسنال!

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

درسته قرعه نسبت به سالهای قبل سخت تر شده اما جذابیت بیشتری هم خواهد داشت،هر چی حریف سخت تر باشه بازی سطحش بالاتر میره دورتمند و ناپولی تیم های خیلی خوبی هستن که میتونن حریفهای خوبی باشن
آرسنال در رقابتهای این سال جام قهرمانان باید مبارزه کنه ،درسته ستاره ی بزرگی جذب نشد اما فوتبال فقط ستاره ها نیستن معنی ستاره شدن هم تو آرسنال با سایر تیم ها فرق داره
نظر کلی ام با آرسن ونگر یکیه:love::

آرسن ونگر گروه آرسنال در لیگ قهرمانان اروپا را سخت اما هیجان انگیز در نظر می گیرد.
روز گذشته قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان انجام شد و آرسنال در گروه ششم رقابت ها با تیم های بروسیا دورتموند، المپیک مارسی و ناپولی همراه شد.

رسانه ها از این گروه به عنوان "گروه مرگ" یاد می کنند اما آرسن ونگر بی صبرانه در انتظار شروع این رقابت هاست.

"سخت اما درعین حال هیجان انگیز است زیرا سطح گروه بسیار خوب است. دو سال قبل با دورتموند بازی کردیم. مقابل آنها خوب کار کردیم و ناپولی نیز سال گذشته خیلی خوب کار کرد.

دو سال قبل با مارسی نیز بازی کردیم. تقریبا مشابه گروهی است که دو سال قبل داشتیم.

هر بازی اهمیت عظیمی دارد زیرا سرنوشت گروه می تواند در نهایت به یک امتیاز و یا حتی تفاضل گل برسد."

مارسی - آرسنال
چهارشنبه 18 سپتامبر 2013

آرسنال - ناپولی
سه شنبه 1 اکتبر 2013

آرسنال - دورتمند
سه شنبه 22 اکتبر 2013

دورتمند - آرسنال
چهارشنبه 6 نوامبر 2013

آرسنال - مارسی
سه شنبه 26 نوامبر 2013

ناپولی - آرسنال
چهارشنبه 11 دسامبر2013

آرسنال با تلاش و با ثبات بیشتر از قبل میتونه با قدرت جلو این تیم ها به زمین بره:yes:

Reza29.4
09-01-2013, 21:42
خوب دربی بردیم به غیر باخت هفته ی اول تمام بازی هارو بردیم امیدوارم مصدومیت جکی حاد نباشه .
بدشانسی مصدومیت هنوز ول کن ما نیست انشالله در ادامه هم همینجور پیش بریم

shiraz-sport
09-02-2013, 20:06
درود

سلام گرم به بچه های گل ارسنالی ....
درسته خیلی کم میام تو بخش ارسنال اما عاشق این تیم بودم هستم و بیشتر بازی هاشو دنبال میکنم ....
خب مثله اینکه بمب ارسن ونگر ترکید و اوزیل یکی از بهترین های جهانو در خدمت گرفت تبریک به همه ی ارسنالی ها ....
خب به غیر از هفته ی اول که باختیم بازی های بعدی رو بردیم امیدوارم این روند برد همچنان ادامه داشته باشه ...
اوزیل هم که به جمع ارسنالی ها اضافه شده و میتونه به تیم کمک کنه تا امسال بعد از سال هال ناکامی صاحب جام بشیم ....
یا حق roz::

GOLL
09-02-2013, 21:19
خب مثله اینکه بمب ارسن ونگر ترکید و اوزیل یکی از بهترین های جهانو در خدمت گرفت تبریک به همه ی ارسنالی ها ....

بمب اتمی بود این دیگه...

منم تبریک میگم ،فقط موندم چطور رئال اجازه اش رو صادر کرده:nishkhand:
به هر حال الان اوزیل بازیکن آرسنال شد هم یه فرصت خوب برای آرسناله و هم یه فرصت برای اوزیل که لیگ جزیره رو فتح کنه
ونگر همه رو غافلگیر کرد..

R.BAGGIO.10
09-02-2013, 21:53
دمبا با و یه مدافع خوب دیگه هم بگیریم بقیش حله :nishkhand:
هافبک خوب زیاد داریم
کازوولا.روسیچکی.ارتتا.وولک ت و اوزیل هستن
مدافع نداریم + مهاجم.
ژیرود اون جلو تنهاس :nishkhand:
دفاعم نداریم :nishkhand:
ایشالا امشب یکی دیگرو بگیریم :nishkhand:

INDECENT
09-03-2013, 10:01
هنوز تو شُکم , باورم نمیشه آرسنال 50 میلیون یورور پول خرج کرده باشه اونم برا یه بازیکن :ajibeee: نمردیمو دیدیم که مسولین آرسنال هم پول خرج کردن , کاری که باس از سال ها پیش شروع میکردن .

البته آرسنال کار شاقی تو نقلو انتقالات نکردو فقط این آخرش یه خرید خیلی خوب داشت , آرسنال باید به غیر از اوزیل 2-3 تا بازیکن دیگه هم به خدمت میگرفتو با توجه به اینکه رّقبا ( تاتنهام و چلسی ) از فصل قبل قوی تر هم شدن یه جورایی به نظرم آرسنال از قافله عقب موند ولی باز میشه این خریدو به فال نیک گرفت البت به شرطی که خرید های خوب در آینده ادامه داشته باشه .

فصل نقلو انتقالاتم تموم شد پس دیگه باس با همین بازیکنا بریم جلو .

امیدوارم بتونیم امسال یه جام بگیریمو واسه رفتن به چمپینز لیگ سال بعد تا لحظه ی آخر دق مرگ نشیم :nishkhand:

Abdollah 202
09-08-2013, 23:00
سلام
نمردیم و آرسنال هم ولخرجی کرد :nishkhand: این آرسنال واقعا غیر قابل پیش بینیه :eee: فردا مسی نیاد آرسنال ؟ :luuugh:
خب از شوخی بگذریم
ببخشید که دیر دیر پست میدم
ابتدا یک نگاهی به رخداد های مهم اخیر بندازیم

خروج ژروینهو : من از اول هم میدونستم این بازیکن واسه ما نیست ! قبلا هم بار ها این رو گفته بودم:chi migi:
خروج آرشاوین : من ارشاوین رو دوست دارم و بهش حق میدم ! چرا که ونگر اصلا بهش بازی نمی داد :ehe:
بازگشت متیو فلامینی : من از شنیدن این خبر خیلی خوشحال شدم ، چرا که همیشه فلامینی رو مثل روسیچکی و ارشاوین ، دوست داشتم و امیدوارم بتونه مثل سال های 2007 که تو آرسنال تازه داشت تبدیل به ستاره می شد ، مثل همون سالها و امیدوارم خیلی با تجربه تر هم شده باشه چرا که مسلما در میلان ، از تجربه های رونالدینهو و ... استفده کرده .:ohum:
خرید مسعود اوزیل : اینم که دیگه واقعا خوشحال کننده بود و تبریک میگم .:yes:

اما تنها دغدغه ی فعلی من اینه که چرا حالا که اوزیل اومده ، پودولسکی مصدومه !!om::
الان چمبرلین و چند تای دیگه هم مصدومن ! :eee:
و یک خبر خوشحال کننده اینه که آبو دیابی از مصدومیت رهایی پیدا کرده و به تمرینات برگشته :kissss: .. من همیشه دیابی رو با پاتریک ویرا مقایشه میکنم و به نظرم میتونه برامون یک تانک در مرکز میدان باشه ، درست مثل ویرا :kissss:

Reza29.4
09-15-2013, 12:07
سلام این برد رو تبریک میگم چلسی هم باخت فقط مونده لیور پول انشا الله لمسال قهرمانیم.
دوستان یکم بیتر بیان اینجا

shiraz-sport
09-15-2013, 15:12
درود ...
تبریک به دوستان گل ارسنالی ...
این بازی رو ندیدم ینی پخش نکردن که ببینم !!! :aaaa:
خب الان به یک قدمی لیورپول رسیدیم امیدوارم درخشش اوزیل ادامه داشته باشه و بتونیم امسال قهرمان لیگ جزیره بشیم

Abdollah 202
09-16-2013, 09:58
سلام
دوستان چرا نظر نمیدین ؟ think::
منم به همه ی آرسنالی های دربی تبریک میگم این برد شیرین رو
رمزی که عالی بود ، اوزیل هم همینطور
فقط به نظرم ولکات باید یکم ، رو ضربه ی آخر رو زدن ، بیشتر تمرین کنه
موقعیت های زیادی داشتیم اما خب میگم باید رو ضربه های آخرمون بیشتر تمرین کنیم تا همیشه پرگل ببریم
دفاعمون که اصلا خوب نبود ! کاش یک دفاع خوب هم میخریدیم ! البته مرتساکر و فرمائلن بیان رو فرم تمومه
باز هم تبریک lay_;;

Abdollah 202
09-20-2013, 23:49
سلام دوستان
آرسنال 2
مارسی 1
بازی زیبایی بود و موقعیت های زیادی رو داشتیم و تیم از هماهنگی خوبی برخوردار بود اما تو ضربه ی آخر همیشه یکم دچار مشکل میشیم .
من که از وقتی اوزیل اومده خیلی به این تیم امیدوار شدم و امیدوارم هر چه زودتر پودولسکی هم از مصدومیت رهایی پیدا کنه تا تیممون قدرتمند تر و هماهنگ تر بشه ...
بازی بعدیمون با استوک سیتی در ورزشگاه امارات هست و امید دارم از شرایط میزبانی خوب استفده کنیم و این که اوزیل رو برا بار اول ، با پیراهن نخست تیممون ، میبینیم :jeddiiiii:
امسال ژیرو و رمسی خیلی خوب کارشونو آغار کردن و تا الان خیلی پیشرفت داشتند و ان شا الله که بهتر و بهتر بشن ...

Masut ozill
09-26-2013, 23:50
سلام ایشالله روند بردمون ادامه پیدا کنه راستی بازی بعدی تو جام اتحادیه خوردیم به چلسی ما پیروزیم :arsenal:

Abdollah 202
09-27-2013, 15:37
سلام ایشالله روند بردمون ادامه پیدا کنه راستی بازی بعدی تو جام اتحادیه خوردیم به چلسی ما پیروزیم :arsenal:
سلام
به جمع ما خوش اومدی love::
جا داره یک تبریک بگم واسه برد تیم جوونمون تو جام اتحادیه . با این که همه جوون بودن اما بازم خوب تونستن خودشونو نشون بدن .
واقعا با چلسی افتادیم ؟ اگه واقعا با چلسی افتادیم که خیلی میتونه جالب باشه و مهک خوبی برامون باشه
به امید موفقیت تیم love::

shiraz-sport
10-01-2013, 12:50
آرسنال - ناپولی: صدرنشین لیگ برتر میزبان پسران بنیتس

رافا بنیتس با تیم جدیدش ناپولی به انگلستان بازمی گردد تا از هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف توپچی ها بروند.

دو تیم در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان پیروز شدند. توپچی ها 2-1 در زمین مارسی پیروز شدند وناپولی هم با همین نتیجه در خانه دورتموند نایب قهرمان فصل پیش را شکست داد.

در بازی های داخلی هم توپچی ها در خانه سوانسی 2-1 به برتری رسیدند و در صدر جدول باقی ماندند و ناپولی هم در زمین جنوا 2-0 پیروز شد و در رتبه دوم جدول ماند.

اطلاعات کلی مسابقه:
آرسنال - ناپولی
ورزشگاه: امارات
زمان و تاریخ: ساعت 22:15، سه شنبه 9 مهرماه
داور: میلوراد مازیچ از صربستان

تقابل ونگر و بنیتز:
این دو مربی در 20 مسابقه برابر هم قرار گرفتند که سهم آرسن ونگر 8 برد بوده، 6 بازی را بنیتز پیروز شده و مسابقه هم مساوی شده است. 36 گل سهم توپچی ها بوده و 31 گل سهم تیم های بنیتز(والنسیا، لیورپول و چلسی).

مصدومین و غایبین:
[Only Registered And Activated Users Can See Links] آرسنال:
تئو وولکات، سانتی کازورلا، اوکسلید چمبرلین، آبو دیابی، پودولسکی و سانوگو همچنان مصدومند، اما توماس روسیچکی در این دیدار می تواند بعد از هفته ها برای ارسنال به میدان برود.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ناپولی:
گونزالو هیگواین و رائول آلبیول بعد از مصدومیت جزئی که در بازی اول هفته برابر جنوا به وجود آمد بعد از تست پزشکی می توانند در این دیدار بازی کنند.

نکات بازی:
- این دو تیم قبل از شروع فصل در جام امارات هم به مصاف هم رفتند که به تساوی 2-2 رسیدند و این دیدار اولین مسابقه رسمی آنهاست.
- توپچی ها در 5 بازی آخر خود برابر تیم های ایتالیایی در لندن 4 برد و 1 مساوی کسب کرده اند.
-ارسنال در 46 بازی خود در این رقابت ها فقط 4 بار شکست خورده.(32 برد و 10 مساوی)

- ناپولی از مسابقاتی که در انگلیس انجام داده 4 باخت و یک مساوی در کارنامه دارد و در این 5 مسابقه 13 گل دریافت کرده.
- آرسن ونگر هیچ گاه در لیگ قهرمانان برابر بنیتز پیروز نشده است.
- آرون رمزی در دو دیدار مقدماتی و یک دیدار مرحله گروهی این رقابت ها 4 گل به ثمر رسانده است.

رسنالی ها در حالی سه شنبه شب از هفته دوم گروه اف مرحله گروهی لیگ قهرمانان به میزبانی ناپولی می روند که هشت مصاف اخیرشان در مجموع رقابت ها را برده اند.

هر دو تیم موفق شدند در دور نخست این رقابت ها 2-1 برابر حریفان شان به برتری رسیدند و برای نخستین بار در ورزشگاه امارات لندن برابر هم قرار می گیرند.

آرسنال بعد از شکست برابر استون ویلا در روز نخست لیگ برتر انگلیس تلاش می کند تا برای نهمین بار متوالی در مجموع رقابت ها طعم پیروزی را بچشد.شکست برابر استون ویلا آخرین باری بود که توپچی ها در لندن تن به شکست دادند.

آخرین پیروزی پسران ونگر شنبه عصر برابر سوانسی با حساب 2-1 بدست آمد جایی که سرگی گنابری نخستین گلش را برای آرسنال به ثمر رساند که البته این برد با درخشش آرون رمسی آماده نیز همراه بود و زدن پنجمین گلش در چهار بازی اخیرش برای کسب سه امتیاز کامل بازی برای آرسنال کافی بود.

با تمام این اوصاف آرسن ونگر همانطور که در صحبت های پیش از بازی سه شنبه شب تاکید کرد از موفقیت شاگردانش و کسب هر سه امتیاز بازی برابر این تیم سری آ بسیار امیدواراست با توجه به این موضوع که برد در بازی سه شنبه شب می تواند آنها را در منطقه ای خوبی برای قرار گرفتن در جمع شانزده تیم پایانی قرار دهد.

درخشش خوب پسران ونگر زمانی با ارزش می شود که به لیست بلند بالای مصدومین این تیم نگاهی بیاندازیم.از جمله لوکاس پودولسکی ،سانتی کاسورلا و تئو والکات بازیکنان مهم مصدوم توپچی ها محسوب می شوند.

اما شکست دادن ناپولی قطعا آسان نخواهد بود چرا که تاثیر گذاری رافا بنیتس در ناپولی به همراه خرید های فوق العاده تابستانی این تیم را حریفی سخت برای هر تیمی مبدل کرده.

ناپولی در سری آ هم از شش بازی نخست فصل پنج برد کسب کرده و رقابت های لیگ قهرمانان اروپا هم با برد ارزشمند برابر دورتموند نائب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان آغاز کرده.

در آن پیروزی گونسالو ایگواین،بازیکنی که آرسنال در جذبش شکست خود ابتدا برای تیمش گلزنی کرد و سپس لورنزو اینسیگنه کافی بود تا پسران رافا دورتموند را با شکست بدرقه کنند در حالی که تک گل دورتموندی ها را هم بازیکن ناپولی به ثمر رساند که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

با وجود فرم آمادگی بسیار بالا ،بنیتس هنوز بر این باور است که تیمش هنوز به آمادگی کاملش نرسیده اما به گرفتن نتیجه در لندن امیدوارند.

کریستین ماجو تنها غایب مهم بنیتس برای این بازی می باشد و ایگواین برابر باشگاهی قرار می گیرد که در تابستان نزدیک بود راهی لندن شود.

Reza29.4
10-26-2013, 23:04
چرا کسی نمیاد اینجا مثل که تیمون اوله ها منم برد امروز رو تبریک میگم

Reza29.4
11-03-2013, 18:29
اخه چرا اینجا متروکه شده؟:ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa::ey babaaa:
اون زمان که وضع تیم بد بود اینجا خراب بود همه اینجا بودن

GOLL
11-04-2013, 01:56
چرا کسی نمیاد اینجا مثل که تیمون اوله ها منم برد امروز رو تبریک میگم

اخه چرا اینجا متروکه شده؟[Only Registered And Activated Users Can See Links]
اون زمان که وضع تیم بد بود اینجا خراب بود همه اینجا بودن
[Only Registered And Activated Users Can See Links]خوب شما شروع کنید ما هم که هستیم.

سلام منم صدر نشیین شدنمون رو تبریک میگمroz::

یه کم اعقده ای بازی:lol:-

چقد ررر بهمون گفتن آرسنال دیگه رنگ رده دومی رو هم نمیبینه چه برسه به صدر!
چقدر گفتن چرا هودار این تیم شدید که هیچ جامی نمیگیره اما ما همیشه پشت تیممون موندیم چون بهش اعتماد داشتیم وچون منتظر این روزها بودیم و میدونستیم این باختها ،باخت نیست پل پیروزیه
چقدر ،چقدررر داریم
کاری به کسی نداریم اما این تیم لایق قهرمانیه چند ساله تیم با ونگر بهترین بازیهای رو انجام میدن از نظر منه هوادار بهترین بازیهای جهانه نه بزرگ نمایی و نه اغراق !حقیقته &

از این جدول دوتاش گذشت 4شنبه دورتمند هفته دیگه هم منچستر 10 نوامبر
بازی چلسی که باختیم که نتیجه اش برد لیورپول بود،سوارس خیلی بازیکن تاپیه جلو آرسنال که خیلی خوب بازی کرد(البته طبیعیه)،رمسی هم فصله خودشه عالی کار کرده روسیچکی هم میتونست یه گل بزنه اما خوب ..
بازی بعد هم هست میتونه استفاده کنه،گل کازورلا هم قشنگ بود
بازی ترکبی ارسنال و پاسکاری ها خیلی خوب بود
هماهنگی هم که حرف نداره دیگه گل چند هفته پیش ویلشر مهر تایید ی میتونه باشه...
منتظر بازی منچستر آرسنالم بازی که منچستر تنها راهش شکسته ،با شرایطی که در باشگاه آرسنال بوجود امده کسی به فکر تساوی این بازی هم نیست

شلیک رمسی و حمله به صدر جدول جزیره.....

هیچ بازیکنی تو دنیا بیشتر از سسک درباره ی تیم سابقش صحبت نکرده::sad:...

صحبت های سسک فابرگاس با گاردین در مورد آرسنال.

ببخشید، می توانید به من بگویید از کدام سمت به ایستگاه سسک فابرگاس بروم؟ (اشاره به طرح لیگ برتر برای نام گذاری ایسگاه ها مترو به نام بازیکنان معروف فوتبال)
هاها! دوباره کدام ایستگاه هست؟ کراوچ هیل؟ زیاد با جایی که در ان زندگی می کردم فاصله ندارد، پس، همپستد و قبل از آن بارنت و انفیلد. من نقشه را دیدم، آنچه در ابتدا درک نمی کردم این بود که چرا این کار را انجام می دهند. خوب است که فکر کنید من هم جایی در ان دارم. همیشه احساس کردم استقال زیادی از من صورت می گیرد و محبت زیادس وجود دارد، خصوصا از سوی هواداران آرسنال. فکر می کنم حتی وقتی اینجا را ترک کردم مرا درک کردند! هیچ کینه ای وجود نداشت، هیچ بد رفتاری صورت نگرفت! آنها درک کردند که من برای 8 سال هرچه در توان داشتم در اختیار انها گذاشتم و به نقطه ای رسیدم که احساس کردم نمی توانستم چیز بیشتری در اختیار آنها قرار دهم! و به دلایل شخصی آرسنال را ترک کردم. رفتن به خانه، بودن در کنار خانواده ام، بازی کردن برای باشگاهم، باشگاهی که در کودکی در ان بودم. برایم مهم بود که در روشی درست ارسنال را ترک کنم!

بازگشت شما یک انتخاب واضح بود، یک انتخاب آسان...شنبه دهمین سال انجام نخستین بازی شما برای آرسنال است. شما 16 ساله بودید. باید سخت بوده باشد.
در واقع بازگشت در سن 24 سالگی به بارسلونا سخت از رفتن به لندن در سن 16 سالگی بود. خیلی سخت تر. مردم می گویند من انتخاب آسانی انجام دادم، "اوه، او می رود تا در کنار مسی بازی کند، می رود تا پیروز شود" اما فکر می کنم انتخاب سختی انجام دادم. باید دو برابر سخت تر تلاش می کردم تا جایگاهی را بدست آور. همیشه بسیار مستقل بوده ام، هرگز از چالش ها نمی ترسیدم و وقتی اولین بار به لندن رفتم چیزی برای از دست دادن نداشتم. در سیستم جوانان بارسلونا بازی می کردم، در جونیل بی و اگرچه بارسلونا برای من ارزشمند بود، اما در حالی که من در این تیم بودم پیکه و مسی به تیم بالاتری رفته بودند.آرسنال پیشنهادی به من داد تا شانسی برای تمرین با تیم اصلی داشته باشم.، تا انگلیسی یاد بگیرم، فرهنگ دیگری را تجربه کنم، فوتبال دیگری را ببینم. و بسیار مصمم بودم تا از ان لذت ببرم و یاد بگیرم که بیشتر از آنکه ترسناک باشد هیجان انگیز بود. آرسنال باشگاه جذابی است. آنهل همه چیز به شما می دهند. آنها یک خانواده هستند، واقعا اینطور است. هواداران بی قید و شرط از شما حمایت می کنند! نمی توانستم به جای بهتری بروم.

می خواهید به آنجا برگردید؟
آرسنال در قلب من است و همیشه نیز در ان خواهد بود. نمی دانم آیا فرصتی دارم تا یک روز به آنجا بازگردم و بازی کنم یا نه، یا شاید بعد از فوتبال. این باشگاهی است که همواره در آنجا خواهد بود و همواره درهای خود را برایم باز می کند. باشگاه به مانند یک خانواده است بنابراین اگر به عنوان یک مربی در آنجا کار نکنم، مطمئنم که آنها شانسی به من می دهند تا نقشی را ایفا کنم. سول کمپبل اکنون در آنجاست. آرسنال کمک زیادی به تربیت مربیان انجام می دهد. دنیس برگکمپ هم وقتی به دنبال مدرک مربیگری خود بود دو تا سه روز در هفته به آنجا می رفت. از این نظر آرسنال باشگاه دوست داشتنی است و شانسی وجود دارد تا کاری در آنجا انجام دهم.

به عنوان یک بازیکن آیا چیزهایی در آرسنال یاد گرفتید که در بارسلونا امکان آن وجود نداشت؟
نمی توانم مطمئن باشم! اما ببینید، آنچه می دانم این است که وقتی 16 ساله بودم در زمین تمرین با تیری هانری، برگکمپ، پیرس و ویرا کار می کردم. در سن 17 و 18 سالگی 50 بازی انجام دادم، در فینال لیگ قهرمانان بازی کردم، در فینال جام ملت های اروپا بازی کردم و دو سال بعد در فینال جام جهانی به میدان رفتم. آرسنال به همه چیز شدت بخشید. اگر در بارسلونا می ماندم آرامتر پیش می رفتم. آرسنال در هر زمینه مرا به بازیکن کامل تری تبدیل کرد. وقتی 16 سال سن داشتم به من فرصت بازی داد. وقتی 18 سال سن داشتم آرسنال ویرا را فروخت بنابراین می توانستند مرا در ترکیب قرار دهند. آنها در صورتم نگاه کردند گفتند که یک مسئولیت به من داده اند. وقتی 21 ساله بودم مرا کاپیتان تیم کردند بنابراین چیزهای زیادی است که موجب می شود احساس خاصی در مورد آن تیم داشته باشم.

کدام سبک بازی مناسب شماست؟
از نظر سبک آرسنال احتمالا نزدیک ترین تیم به بارسلونا است. پاسکاری، تماس های زیاد با توپ. بارسلونا منحصر به فرد است و وقتی به اینجا بازگشتم باید برخی مفاهیم را یاد می گرفتم اما در چند سال پایانی حضور در آرسنال ما جذاب ترین فوتبال جزیره را ارائه می کردیم که هواداران را سرگرم می کرد. مردم از دیدن آنها لذت می بردند و من به آن افتخار می کنم. مردم می گفتند "بسیار خب، آنها چیزی را برنده نشدند اما وااو، باز هم پول می دهم تا بازی این بچه ها را ببینم" تیم های دیگری بودند که پیروزی های بیشتری بدست می اوردند و من از انها نام نمی برم اما وقتی می بردند مردم می گفتن "خب آنها پیروز شدند اما فقط همین" هرچند غم انگیز است اما همواره آن را در ذهنم دارم. آروز می کردم ای کاش با یک جام آنجا را ترک می کردم.

چرا آرسنال پیروز نشد؟
سخت است...سخت است...سخت است...(یک مکث طولانی) نمی دانم....چیزهای زیادی وجود دارد، همیشه چیزی وجود داشت. برای مثال به یاد دارم فصلی که ادواردو دچار آسیب وحشتناکی شد. ما از همان جا شروع به افت کردیم. تا پایان با منچستر یونایتد رقابت می کردیم اما نمی توانستیم کار را تمام کنیم. همیشه در این کورس قرار داشتیم اما همواره محدودیت هایی داشتیم. در حال مبارزه بودیم و به یکباره کسی مصدوم می شد، چیزی اتفاق می افتاد و یا می شنیدید یک نفر می خواهد تیم را ترک کند...نمی دانم...

آیا موانع ذهنی وجود داشت؟
در نهایت مسائل روانی بود، بله. مصدومیت ادواردو، شکست در فینال جام اتحادیه مقابل بیرمنگهام، بعد از این مسائل افت کردیم و در مسیری که ما ان را از دست دادیم شکست خوردید...تصور کنید چگونه بود! سخت است که باز گردید، خصوصا وقتی جوان هستید. مربی آزادی عمل زیادی به جونان داد که به همین دلیل انها خیلی خوب هستند و انقدر خوب کار می کنند زیرا فشار بیش از حدی روی خود ندارند. اما وقتی اتفاقات بدی صورت می گیرد، اوضاع سخت می شود.

آیا مربی باید خوهان مسئولیت بیشتر می شد؟ آیا آرسن ونگر باید بیشتر در کار مداخله می کرد؟
نه، اینطور نیست. اما وقتی همه خیلی جوان هستند سخت است که کسی را پیدا کنید که بایستد و بگوید "به خود بیایید!" همچنین چون تیم جوانی بودیم، هیمشه این حس "دفعه بعد" وجود داشت، یک شانس دیگر. هواداران شعار می دادند و حمایت می کردند که عالی است اما...اگر من بد بازی می کنم می خواهم بازخواست شوم! کسی نمی خواهد هواداران برایش سوت بزنند اما من آن فشار را می خواهم، آن تقاضاها. همواره جلسات تیمی داشتیم و آنها کمک می کرد اما جای خالی تجربه وجود داشت. از این بابت رنج می بردیم. اکنون فکر می کنم آنها بالانس خوبی دارند. آنها بازیکنان با تجربه ای مانند مرته ساکر، آرتتا و پودولسکی دارند.

آیا در نهایت زمان آرسنال فرا رسیده؟
واقعا امیدوارم. آنها شروع خیلی خوبی داشتند. خیلی قوی به نظر می رسند و اجازه دهید ببینیم چطور عمل می کنند. می توانید در لیگ برتر خوب پیش بروید و سپس در دو بازی شکست بخورید و بلافاصله دچار لغزش شوید. این بسیار ناگهانی است. دوره کریسمس بسیار سرنوشت ساز است، تیمی که بهترین نتایج را در آن دوره بدست آورد می تواند به جام برسد.

آیا متیو فلامینی می تواند تفاوت قابل توجهی ایجاد کند؟
بله، اینطور فکر می کنم، واقعا اینطور است. آرسنال بازیکنانی دارد که خیلی خوب کار می کنند و حرکات آنها بسیار خوب است و سبک متفاوتی نسبت به میلان دارد و متیو می تواند به خوبی این مساله را تفسیر کند. او نقش هافبک مرکزی را درک می کند و گاهی در یک بازی 13 کیلومتر می دود که باورنکردنی است. واقعا خوشحالم که او بازگشته.

در مورد انتقال مسوت اوزیل چطور؟
فوق العاده است. اگر شانسی برای امضای قرارداد با اوزیل دارید، نمی توانید اجازه دهید از دست برود. او کاملا مناسب بازی ارسنال است. مهم نیست که از قبل 7 یا 8 بازی هم سبک او دارید زیرا آنها عالی همدیگر را درک می کنند. ویلشیر فوتبال را به همان شیوه می بیند، آرون رمسی، کاوزرلا، روسیچکی...تنها بازیکنی که شاید متفاوت باشد تئو والکات است اما همچنین به ان نوع بازیکنان نیاز دارید زیرا این یک واقعیت است که در پایان یک حرکت، بعد از پاس، پاس و پاس، به یک پدور نیاز دارید که پشت سر حریف که دفاع می کند برود و این حمله را ادامه دهد و به دنبال ایجاد فضای بیشتر باشد. به یک والکات یا ونپرسی نیاز دارید که حرکاتشان باورنکردنی است.

رفتن رابین ونپرسی به منچستر یونایتد آزار دهنده بود؟
نمی خواهم بگویم آزار دهنده...

اما فکر می کنید "آرسنال می توانست خیلی خوب باشد؟"
او همواره به دلیل اسیب دیدگی های خود بدشانس بود. فکر نمی کنم قادر بود تا از یک فصل بدون وقفه لذت ببرد. وقتی من انجا را ترک کردم او فصلی باورنکردنی داشت و 30 - 35 گل زد. اگر همیشه سالم او را در اختیار داشتیم، می توانست به ما کمک کند.

آیا اوزیل می تواند برخی از آن گل ها را فراهم کند؟
فکر می کنم او فوق العاده لذت می برد. او کسی است که باید در یک سوم نهایی زمین تفاوت ایجاد کند. پاس های نهایی او فوق العاده هستند، او فضای بیشتری بدست می آورد و با آن فضا می تواند شما را نابود کند. و به دلیل همین فضا گل های بیشتری نیز به ثمر می رساند. کسی بهتر از او وجود ندارد تا از این پست بهتر استفاد کند. در انگلستان حریفان شما را تعقیب می کنند اما اگر بازیکی به سمت شما بیاید آسانتر است تا در آن فضا با یک یک و دوی سریع وی را پشت سر بگذارید. مفهوم دفاع تاکتیکی در اسپانیا بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. گلزنی در اسپانیا سخت تر از انگلستان است!

با این حال همه فکر می کنند که لیگ برتر سخت تر از لالیگا است...
پیچیده است زیرا پیروزی در لیگ برتر سخت تر است اما در سطح لیگ برتر بصورت فردی به مراتب راحت تر می توانید بدرخشید! همیشه فکر می کنم که لیگ برتر برای تماشا عالی است زیرا گل ها، فرصت های گل و هیجان بیشتری در آن وجود دارد. اما اکنون متوجه می شوم که چرا گل ها و فرصت های گل بیشتری وجود دارد. اوضاع دیوانه وار پیش می رود، خارج از کنترل است، همه حمله می کنند و هجوم می اورند...

چرا؟
جمعیت حاضر در ورزشگاه نقشی ایفا می کنند. تماشاگران سر و صدا می کنند و مدافع کناری مثل موشک جلو می روند و سپس مدافع کناری دیگری نیز جلو می رود و صدای تماشاگران بلند و بلند تر میشود. گاهی در انگلستان به نظر می رسد فرصتی برای فکر کردن ندارید اما توان ذهنی بیشتر زیر سوال می رود. این مساله به شما انگیزه می دهد اما به معنای این است که کنترل خود را از دست می دهید. در اسپانیا تیم های بیشتر روی ارایش خود کار می کنند، آنها تاکتیکی تر کار می کنند و به دنبال حفظ موقعیت هستند. اگر یک بازی در انگلستان ببینم، هیچ یک از بازی های ارسنال را از دست نمی دهم، از ان لذت می برم. به عنوان یک منظره چیز بهتری وجود ندارد. چیزهای خوب زیادی در فوتبال انگلستان وجود دارد.

برای شما آسان بود؟
نمی خواهم آن را بگویم. اما اگر در مورد کسی مانند اوزیل حرف می زنیم، موضوع فضا است. یک فوتبالیست به سبک اسپانیایی مانند سیلوا یا اوزیل، اگر 2 ثانیه فرصت فکر کردن داشته باشید، پاس را می بینند زیرا فضای کافی برای انها وجود دارد. بازیکنی مانند سیلوا را در انگلستان می بینید و فکر می کنید "واوو، چقدر خوب است!" یک ثانیه، داشتن فضا، و سپس پاس درستی وجود دارد. در اسپانیا مقابل ماریو سوارز یا گابی از اتلتیکو مادرید قرار می گیرید و آنها به مانند یک درد برای شما هستند! در اسپانیا، بیشتر روی کم کردن فضا کار می شود. در انگلستان، کار سریع است اما اگر بازیکن خوبی باشید می توانید آن فضا را پیدا کنید.

رمسی و ویلشیر چقدر می توانند خوب باشند؟
همانقدر که می خواهند. آنها کیفیت کار با توپ را دارند و جنبه فیزیکی را نیز در اختیار دارند. توان بدنی رمسی حیرت آور است. او و فلامینی قویترین بازیکنان هستند که تاکنون دیده ام که تمام زمین را پوشش می دهند. ویلشیر نسبت به بازیکنان انگلیسی تا حدودی متفاوت است. او جرارد یا لمپارد نیست، او بیشتر روی پاس های کوتاه کار میکند، یک بازیکن رابط. رمسی بازیکنی است که او را می بنید و فکر می کنید"کیفیت برجسته ای ندارد اما همه چیزی، همه چیز را خوب انجام می دهد" تماس او با توپ خوب است، حرکاتش خوب است، اکنون گلزنی هم میکند و پاس گل نیز فراهم می کند. او یک بازیکن در اختیار تیم است. بالاتر از همه، می داند که اعتماد به نفس دارد تا مسئولیت پذیر باشد.

آیا کمی از بازی خود را در او می بینید؟
گاهی به عقب نگاه می کنم و در مورد کاپیتان بودن فکر می کنم، در مورد مسئولیتی که داشتم و متعجب می شوم که کسی مانند رمسی چطور به من توجه می کرد؟ روشی که رمسی اکنون بازی می کند را نگاه می کنم که بسیار ازاد به نظر می رسد و فکر می کنم شاید من مانع او شده بودم! شاید من یک مانع برای او بودم. گاهی نیاز دارید کسی تیم را برای شما ترک کند تا پا پیش بگذارید و بگویید"من اینجا هستم" رمسی تنها یک مثال است زیرا دچار یک مصدومیت شد، می توانم ان را در مورد جک نیز بگویم. در مورد مفهوم حرف هایم می گویم، ایده پا پیش گذاشتن. رفع موانع ذهنی بسیار مهم است. هر دوی انها آینده درخشانی دارند.

Abdollah 202
11-04-2013, 19:13
سلام دوستان گل
من رو به خاطر غیبت طولانیم ببخشید ...
خب مشکلات و دغدغه هایی داشتم که نمیشد مرتب به اینجا سر بزنم اما اخبار های خوب آرسنال رو بررسی میکردم و لذت میبردم .:kissss:
اما آرسنال :
به نظر من امسال دیگه وقت قهرمانیه آرسنال در لیگ جزیرس
مدت ها بود منتظر چنین روزهایی بودیم ، بچه ها تبریک میگم بردهای تیممون رو
این رمزی چی شده ؟ این ژیرو ؟ کلا تغییر کردن :eee:
رمزی و ژیرو واقعا عالی شدن
رمزی که با شوتش به لیورپول همه ی شاد کرد :khelal dandoon:
ژیرو هم که ...
راستی این تئو ولکاات چرا نیست ؟ اگه مصددومه کی برمیگرده ؟ ( تاریخ رو به شمسی بگین :nishkhand:)
وای خدا اگه پودولسکی هم مصدومیتش خوب بشه چی میشه :yes:

GOLL
11-04-2013, 19:28
راستی این تئو ولکاات چرا نیست ؟ اگه مصددومه کی برمیگرده ؟ ( تاریخ رو به شمسی بگین :nishkhand:)

سلام
تاریخ دقیش رو نمیدونم اما 10 روز پیش گفتن تا دوهفته دیگه برگشته..ki::

سر تمرین مصدوم شد و جراحی هم کرده اما زود برمیگرده.

این رمزی چی شده ؟ این ژیرو ؟ کلا تغییر کردن :eee:

ونگر اینقدر بازیشون داد که دیگه روشون نشه بد بازی کننmas:-:whistle3:
ولی واقعا خوب بازی کردن عجیاااا

Reza29.4
11-05-2013, 21:50
ایول الان درست شد:chakerim::chakerim:

Reza29.4
11-07-2013, 11:20
اینم یه عکس که مال قبل از بازی دیشب این عکس الان جالب شد که رمزی گل زد؟

GOLL
11-07-2013, 14:58
منتخب مصاحبه های بازی:

صحبت های آرسن ونگر بعد از دیدار مقابل بروسیا دورتموند.

در مورد نتیجه...
عملکرد یکپارچه و متمرکزی داشتیم، خصوصا از نظر دفاعی. باید بگویم که دورتموند ما را زیر فشار عظیمی قرار داد. مالکیت توپ زیادی داشتیم اما در نیمه اول تا حدودی یک عملکرد بی حاصل بود زیرا نمی توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. تمرکز و هوش ما زیر ذره بین قرار داشت تا اولین اشتباه را مرتکب نشویم و منتظر زمانی باشیم که بتوانیم دفاع انها را باز کنیم. همین کار را انجام دادیم. در ابتدای نیمه دوم دوره دشواری داشتیم. بعد از گلی که زدیم احساس کردیم می توانستیم گل دوم را نیز به ثمر برسانیم و کمتر زیر فشار بودیم. در مجموع یک پیروزی بزرگ در اینجاست. اگر به نتایج خانگی انها در لیگ قهرمانان نگاه کنید، تیم های زیادی نیستند که به چنین دستاوردی رسیده باشند. در مجموع تیم انسجام عظیمی از خود نشان داد تا از دوره های دشوار بازی عبور کند.

در مورد اینکه این پیروزی بهتر از پیروزی در مونیخ بود...
شاید زیرا امشب چیزهای بیشتری در خطر بود. مردم فکر می کنند که شاید بایرن مونیخ کمی کار را آسان گرفت که در ان زمان اینطور فکر نمی کردم اما این حقیقت وجود داشت که آنها ما را در خانه 3 - 1 شکست داده بودند و شاید در ذهن خود از قبل خود را صعود کرده می دانستند. امشب هر دو تیم باید پیروز می شدند و باید بگویم ما حتی بیشتر به پیروزی نیاز داشتیم زیرا در خانه شکست خورده بودیم و می دانستیم باید به دورتموند و ناپل برنده باشیم. بنابراین به پیروزی رد دیدار امشب نیاز داشتیم، حتی یک تساوی به اندازه کافی خوب نبود.

در مورد رمسی...
او تنها نشان می دهد که چقدر دشوار است بازیکنان را ارزیابی کنید زیرا یک سال قبل همه می گفتند "بله، اما رمسی نمی تواند گلزنی کند. او در داخل محوطه جریمه جایگیری مناسبی دارد اما نمی تواند گلزنی کند." این فصل در هر بازی گلزنی می کند. همیشه در مورد او ذهنیت مثبتی داشتم زیرا وقتی دوباره بازی ها را تماشا می کردید او همواره در موقعیت هایی بود که می توانست خطرناک ظاهر شود. این فصل او از این اعتماد به نفس بهره می برد و قدرتی باورنکردی برای طی کردن مصافت میان دو محوطه جریمه دارد. او مطمئن است و توانائی او وی را به بازیکن خطرناکی تبدیل می کند.:sohappy:

کلوپ: بی دقت بودیم

یورگن کلوپ باور دارد حریف آنها توانائی موفقیت در این جام را دارد و تاکید دارد که آناه در این دیدار بی دقت بودند.

"بله، آرسنال می تواند قهرمان این جام شود.:nishkhand: آنها جوان و سرحال هستند و از نظر تکنیکی خوب کار می کنند. امشب هوشمندانه پیروز شدند و تا زمانی که مقابل بایرن مونیخ بازی نکنند، می توانند به فینال برسند و قهرمان شوند!:look:

آنها اولین تلاش خود را در دقیقه 63 انجام دادند و به گل رسیدند. موقعیت های فوق العاده ای داشتیم اما به اندازه کافی دقیق نبودیم. قبل از گلزنی آنها، ما 11 شوت به سمت دروازه داشتیم و گاهی به نظر می رسید آنها با 4 پا دفاع می کنند!

اما فوتبال بازی کسب نتایج است. پاداش تلاشی که انجام دادیم را نگرفتیم. هنوز امید خود را از دست نداده ایم، اگر در بازی های باقی مانده پیروز شویم، هنوز همه چیز امکان پذیر است.

بعد از بازی سخت است تا در مورد آن صحبت کنید اما باید رو به جلو نگاه کنیم. گروه بسیار قدرتمندی است و خبر مثبت امشب این است که با کسب 2 پیروزی می توانیم صعود کنیم."

رمسی:

"دستاورد بززگی برای بچه ها بود. بازی کردن در زمین دورتموند همواره دشوار است. دفعه قبل که به اینجا امدیم و کار با تساوی 1 - 1 تمام شد این موضوع را درک کردیم.

آنها فصل گذشته به فینال رسیدند و بدشانس بودند. آنها تیم قدرتمندی هستند بنابراین باید وظایف دفاعی خود را انجام می دادیم.

با وجود اینکه در نیمه اول شوتی به سمت دروازه حریف نداشتیم اما از نظر دفاعی خیلی خوب بودیم و آنها فرصت های کمی داشتند.

شکل و انسجام خود را به خوبی حفظ کردیم، صبور بودیم و یک عملکرد مناسب در دیدار خارج خانه از سوی بچه ها بود. در نهایت روی ضد حمله به انها ضربه زدیم."

رمسی در مورد زدن 11 مین گل فصل خود نیز گفت:

"در حال حاضر از بازی خود لذت می برم و به نظر می رسد همه چیز به نفع من پیش می رود. از سبکی که بازی می کنم و گل هایی که میزنم راضی هستم."

خوب با نتیجه بازی دیشب لیگ قهرمانان وضعیت تیم درست شد و به قول کلوپ باید به فکر برد تو بازی فینال باشیم:nishkhand: حرفش حقه اما امان از داور و دستهای پشت پرده که همیشه آرسنال رو حذف میکنه:ehe:
این بازی منچستر هم ببریم عالییی میشه
منتظر بازیم که یه پست خفن بدم امیدوارم با اختلاف چند گل منچستر رو بزنیم البته این بازی هم مثه همه بازیها سه امتیاز داره و فرقی نداره کی هستن:nishkhand:
ولی حیف که فرگی رفت یه هیجان دیگه ای داشت بازی!
نمیدونم منچستری ها چی میکشن از رفتن فرگوسن!تازه رونالدو هم که بود منچستر کلا یه حال و هوای دیگه ای داشت
حالا ما هی بگیم فلانی و فلانی و... رفتن خوبه ونگر هست...

ربطی نداره اما میگن لباسهای دوم فصل دیگه اینه

Reza29.4
12-04-2013, 21:22
هواداران آرسنال در سراسر جهان در حمایت از پت رایس پیام هایی دادند
افسانه توپچی ها ، که 44 سال در باشگاه به عنوان بازیکن ، مربی و دستیارمربی زحمت کشید در حال حاضر در بیمارستان برای مبارزه با سرطان تحت درمان است.
آرسن ونگر ادای احترام به معاون سابق خود را پرداخته است و می گوید: " قدرت افسانه ای و روح مبارزه او رادر مبارزه با سرطان ببینید
پیام هواداران آرسنال در سرتاسر جهان برای امید دادن به پت رایس عظیم بود
در زیر می توانید پیام ها تعدادی از آنها را بخوانید
@ GilbertoSilva15 بهترین آرزوها را برای تو و خانواده ات دارم ، خدا به تو برکت دهد

@ CormacKelly91 بهترین آرزوها برای تو در مبارزه علیه سرطان را دارم او یکی از دلایل عظمت باشگاه می باشد

@ Abbodi_a_Gooner واقعا کلمه ی قهرمان مناسب اوست40. سال در باشگاه آرسنال

@ Magic_Al_Gooner پت قهرمان من است او مطمئنن سرطان را شکست می دهد

@ افکار richards2507 او افسانه ای برای خانواده واسطوره ای برای آرسنال است

@ افکار edmoquigley بازیکن،کاپیتان،کمک مربی واسطوره آرسنال

@ gbolly06 من بخاطر این موضوع بسیار ناراحتم ما پشتت هستیم پت

@ TehPioneer بسیار ناراحت شدم وقتی این خبر را شنیدم تو اسوره ی آرسنالی

@ martinjanata فراموش نکن که ماه خانواده ی آرسنال هستیم پس ما با تو هستیم پت

@ TestAndAnalysis بیاد دارم در تمرین در حال مشاهدهی او در تیم بزرگ فصل1970/71 بو دم. بهترین آرزوها را برای پت و خانواده اش دارم.

@ Aiwanfo4 افسانه همیشه یک افسانه خواهدبود . پت در این نبرد هم پیروز خواهد شد

@ IncorporeGyms تا آنجا که آرسنال بخش عظیمی از زندگی شما است ، شما یک شخص بزرگ درمیان ما هوادارها هستی

@ Gravity_Gunner پت رایس یک عضو حیاتی در موفقیت های این باشگاه در طول چند دهه اخیر بوده ، بیایید همه برای او دعا کنیم

@ asimthegunner تو تنها نیستی خانواده ی آرسنا لی ات پشت توست

@ KayyalFaris شما به همیشه اسطوره ما خواهی بود همه ما شما را دوست دارم!
بیاید ما نیز پیامهایی برای او بدهیم

Abdollah 202
12-07-2013, 18:52
هواداران آرسنال در سراسر جهان در حمایت از پت رایس پیام هایی دادند
افسانه توپچی ها ، که 44 سال در باشگاه به عنوان بازیکن ، مربی و دستیارمربی زحمت کشید در حال حاضر در بیمارستان برای مبارزه با سرطان تحت درمان است.
آرسن ونگر ادای احترام به معاون سابق خود را پرداخته است و می گوید: " قدرت افسانه ای و روح مبارزه او رادر مبارزه با سرطان ببینید
پیام هواداران آرسنال در سرتاسر جهان برای امید دادن به پت رایس عظیم بود
در زیر می توانید پیام ها تعدادی از آنها را بخوانید
@ GilbertoSilva15 بهترین آرزوها را برای تو و خانواده ات دارم ، خدا به تو برکت دهد

@ CormacKelly91 بهترین آرزوها برای تو در مبارزه علیه سرطان را دارم او یکی از دلایل عظمت باشگاه می باشد

@ Abbodi_a_Gooner واقعا کلمه ی قهرمان مناسب اوست40. سال در باشگاه آرسنال

@ Magic_Al_Gooner پت قهرمان من است او مطمئنن سرطان را شکست می دهد

@ افکار richards2507 او افسانه ای برای خانواده واسطوره ای برای آرسنال است

@ افکار edmoquigley بازیکن،کاپیتان،کمک مربی واسطوره آرسنال

@ gbolly06 من بخاطر این موضوع بسیار ناراحتم ما پشتت هستیم پت

@ TehPioneer بسیار ناراحت شدم وقتی این خبر را شنیدم تو اسوره ی آرسنالی

@ martinjanata فراموش نکن که ماه خانواده ی آرسنال هستیم پس ما با تو هستیم پت

@ TestAndAnalysis بیاد دارم در تمرین در حال مشاهدهی او در تیم بزرگ فصل1970/71 بو دم. بهترین آرزوها را برای پت و خانواده اش دارم.

@ Aiwanfo4 افسانه همیشه یک افسانه خواهدبود . پت در این نبرد هم پیروز خواهد شد

@ IncorporeGyms تا آنجا که آرسنال بخش عظیمی از زندگی شما است ، شما یک شخص بزرگ درمیان ما هوادارها هستی

@ Gravity_Gunner پت رایس یک عضو حیاتی در موفقیت های این باشگاه در طول چند دهه اخیر بوده ، بیایید همه برای او دعا کنیم

@ asimthegunner تو تنها نیستی خانواده ی آرسنا لی ات پشت توست

@ KayyalFaris شما به همیشه اسطوره ما خواهی بود همه ما شما را دوست دارم!
بیاید ما نیز پیامهایی برای او بدهیم

من هم برای این شیر مرد آرسنالی آرزوی موفقیت می کنیم ...

اما عجب امسال ما تو صدر موندیم ها ... خیلی خوشحالم .
خب بازی بعدیمون با اورتونه که خیلی برامون مهمه چرا که تو خونه ی ماست و ما باید بهترین نتایج رو از بازی های خانگی ببریم و به نظر من مهم نیست که با تیم های بزرگ چه نتیجه ای میگیریم بلکه مهم اینه که از تیم های کوچیک بتونی امتیازات رو جمع کنی تا بتونی قهرمان بشی ...

pooyan_wenger
02-05-2014, 16:58
خبرنگار:آیا ون پرسی به آرسنال برمیگره ؟

ونگر:بله.ما 12 فوریه با منچستر در خانه بازی داریم، اون روز برمیگرده به ورزشگاه ما!

به امید به خدا امید داریم یه یچه ها

GOLL
02-05-2014, 23:27

باریک....:sigar:
خوشم میاد ونگر همیشه جوابهاش داندان شکنه:nishkhand:

یه کلیپ هست گزارشگره خیلی باحال بعد از گل زدن کوشیلنی میگه:کووووشیللنیییی

"شرط بسته ام که گلی را به ثمر می رسانم که موجب قهرمانی ما می شود زیرا برای دو فصل گذشته گل هایی را زدم که ما را به لیگ قهرمانان اروپا رساند.

هر دو گل من در مقابل وست برومویچ و نیوکاسل جایگاه ما در میان 4 تیم برتر ار تضمین کرد بنابراین امیدوارم امسال حتی گل مهم تری را به ثمر برسانم که در آخرین بازی ما مقابل نوریچ است.

اما باید بگویم فرمول مخفی برای انجام این کار ندارم!"

تو میتونی ما مطمئنیم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بله....

شنبه هفته اینده بازی با لیورپوله(ساعت 4 )
هفته 24 لیگ برتر آرسنال با 55 امتیاز صدررر جدول
نه واقعا امسال آرسنال قهرمان میشه:sohappy:

pooyan_wenger
02-19-2014, 16:48
یادمان نرود در آرنا چه کار کردیم!!!!!

lord7stark
02-19-2014, 17:22
سلام
من با اینکه طرفدار چلسی - رئالم ولی امشب از ته دلم طرفدار آرسنالم
این بایرن بیاد بالا ، دهنه تیما رو صاف میکنه
وای ارسنال پارسال تو الیانز نشون داد قلقش دستشه ><

pooyan_wenger
02-22-2014, 16:59

در چنین روزی درست ۸ سال از گل تاریخی‌ تییری هانری به ریل مادرید تو سانتیاگو برنابئو می‌گذره! روزی که زیدان ، روبرتو کارلوس ، کاسیاس ، رونالدوِ برزیلی و خیلی‌‌های دیگه نتونستن حریف آرسنال بشن ، آرسنال اون مرحله رو در مجموعه ۲ بازی با نتیجه ( ۱-۰ ) برد و صعود کرد !! آرسنال بعد از مرحله گروهی تا مرحله فینال ۱ گل هم دریافت نکرد! به راستی‌ که اون‌سال حقمون قهرمانی بود

Reza29.4
02-22-2014, 18:07

در چنین روزی درست ۸ سال از گل تاریخی‌ تییری هانری به ریل مادرید تو سانتیاگو برنابئو می‌گذره! روزی که زیدان ، روبرتو کارلوس ، کاسیاس ، رونالدوِ برزیلی و خیلی‌‌های دیگه نتونستن حریف آرسنال بشن ، آرسنال اون مرحله رو در مجموعه ۲ بازی با نتیجه ( ۱-۰ ) برد و صعود کرد !! آرسنال بعد از مرحله گروهی تا مرحله فینال ۱ گل هم دریافت نکرد! به راستی‌ که اون‌سال حقمون قهرمانی بود

واقعا 8یال گذشت!!!!!!!!
فقط پنالتی که ریکلمه خراب کرد تو نیمه نهایی

GOLL
12-21-2014, 22:07
سلام آرسنالی های گل...

بعد از بازی لیورپول واقعا یاد بازی های فصلهای قبل افتادم و اومدیم اینجا
این مزدک چرا اینقدر لیورپولی شده ...
حیف لیگ انگلیس که طرفدار آرسنال نباشی ..واقعا
بازی خیلی خوب و زیبای آرسنال تمومی نداره و خوشبختانه هر بازیکنی که به تیم میاد تاثیر پذیر میشه و سبک بازی رو قبول میکنه , اومدن سانچز و ولبک عیار تیم بالا رفته و باشگاههای قبلیشون واقعا ضرر کردن و سود کی کرد؟ ونگر!
ژیرو با خطایی که کرد باعث شد بازیکن حریف به خودش بیاد و گل ! مدیون ژیروست واقعا :)))

با این که بازی باخته با برد تموم نشد و تساوی سوت پایان رو زد اما لیورپول. در مقایسه با آرسنال شایستگی یک امتیاز رو هم نداشت..توهین نیست حق آرسنال فقط سه امتیاز بود...

این هفته خداحافظی هانری ،خداحافظی سال بود! باورش سخته , گلی که به منچستر زد رو باید قاب گرفت نه به خاطر اینکه به منچستر بلکه به خاطر هنر گل زنی هاش
هانری همیشه خاص گل میزد یه هنرمند بود ارثی که از زیدان برده بود.تمام..

icon
12-22-2014, 01:49
به به افشین . خیلی وقته نیستی . شاید اصلا اسمتم اشتباه نوشتم . اگه اینطوره عذر میخوام
عجب بازی ای بود . با این حرفت مخالفم که میگی حقتون سه امتیاز بود . کلا شاید 5 تا حمله کردین دو تاش گل شد . ما شاید بیشتر از 10 تا حمله کردیم که دو تاش گل شد . حق ما واسه ی برد بیشتر بود ولی اشتباه های جناب گلر و عدم گلزنی لازار مارکوویچ تو چن موقعیت باعث این مساوی شد .
البته از نتیجه بدست اومده ناراحت نیستم چون حتی ممکن بود ببازیم .
در مورد هانری نمیتونم زیاد بگم چون بازیاشو زیاد ندیدم . ولی با این تعریفایی که ازش میکنین حتما افسانه ای بوده . البته ونگر هم افسانه ای هست که نیمکت نشین یووه رو تبدیل میکنه به اسطوره تیم بزرگی مثل ارسنال.
در کل میشه گفت عشقست لیگ انگلیس

این جملتو بخون ببین خودت فهمیدی چی نوشتی ؟

با این که بازی باخته با برد تموم نشد و تساوی سوت پایان رو زد اما لیورپول.

کلا صد جد ابوالفضل بیهقی و دهخدا و کل تاریخ زبان فارسیو به چالش دعوت کردی خخخخخخخخخخ

pooyan_wenger
12-26-2014, 01:53
خیلی بگیر نگیر داریم(این جمله تاریخی من هست تو تاپیک های فصل های قبل)
یه ذره اذیت میکنه آدمو...میایم تو UCL میدرخشیم بازی های حجومی دفاع مستحکم...تو لیگ میایم با روحیه قشنگ لگد میزنیم زیر چشم روحیه:daghon:
با لیورپول بدک نبود ولی 60-40به لیور میدم چون نتونستیم مثل همیشه باشیمthink::

pooyan_wenger
01-03-2015, 00:03
بگیر نگیره همینجاس الان دوره نگیره هست :daghon:
با اشتباهات عجیب شزنی...رئیس هم گفته اوسپینا جایگزین میشه
به امید آینده

aliexpress
01-03-2015, 00:14
بگیر نگیره همینجاس الان دوره نگیره هست :daghon:
با اشتباهات عجیب شزنی...رئیس هم گفته اوسپینا جایگزین میشه
به امید آینده

عزیز تاپیک فصل جدید آرسنال مدت هاست زده شده. میتونید اونجا پست بزارید.

لینک ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

42d3e78f26a4b20d412==