PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ~¤§¦ دانلود 10 گل برتر ، لیگ برتر ایران + نظرسنجی | فصل 92-1391 ¦§¤~

Mohammad
05-12-2013, 11:27
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

|| دانلود 10 گل برتر لیگ برتر ایران | فصل 92-1391||

|| لطفا پس از دیدن کلیپ از دیدگاه خود بهترین گل را از بین این 10 گل در نظرسنجی انتخاب کنید ||

پس از بازبینی تمامی گلهای رد و بدل شده لیگ دوازدهم بهترین ها انتخاب شده و در این پست گذاشته شده که امیدوارم لذت ببرید

& ضمنا جا داره هینجا تشکر کنم از دوستانی که طی این فصل در گذاشتن گلها همکاری کردن، مخصوصا از آقا نیما که با نام کاربری (nima_76 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) در سایت فعالیت میکنن ومدیریت کل سایت آقا جعفر که با نام کاربری (Derby) در سایت فعال هستند &

اسکرین شاتی از فایل موجود :

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

دانلود با کیفیت بالا :
Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود با کیفیت پایین و حجم کم :
Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Embedupload ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

دانلود با کیفیت 3gp (مخصوص موبایل)
* با تشکر از دوست خوبمون آقا نیما (nima_76 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])) بابت آپلود کلیپ با این کیفیت *
Download ([Only Registered And Activated Users Can See Links])| Mediafire ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

feri71
05-12-2013, 17:51
تا آخرای کلیپ رو که داشتم نیگا میکردم میخواستم به گل روح الله عرب که روی یه کار زیبای تیمی بدست اومد رای بدم :nishkhand:
اما گل رفیعی رو که دیدم با خودم گفتم درجا باید به این رای بدم :nishkhand: آدم رو یاد گل 3 سال پیش برباتف به لیورپول میندازه! گل بهادرانی هم یه شوت ژابی آلونسویی قشنگ بود ولی من باز همون گل رفیعی رو انتخاب میکنم :nishkhand:

Saeid~Barca
05-12-2013, 18:29
به نظر من بهترین گل رو روح الله عرب زد . گلش در حد گلهای اروپایی بود

گل بهادرانی هم قشنگ بود .

لینک های مدیافایر هم مشکل داره

Mohammad
05-12-2013, 19:10
لینک های مدیافایر هم مشکل داره

تست کردم مشکلی نداشت !؟
ضمنا 2 کلیپ دیگه با عنوان (10 سوتی یا اشتباه فاحش لیگ) و (10 بازی دراماتیک) این فصل هم بزودی در دو تاپیک جداگانه زده میشه .

C R 7 9
05-13-2013, 00:59
پس گل مهدوی به استقلال تو هفته آخر لیگ چرا نیست؟

nae
05-13-2013, 10:05
چرا گل اشجاری به داماش نیست؟

Mohammad
05-13-2013, 12:41
پس گل مهدوی به استقلال تو هفته آخر لیگ چرا نیست؟

داداش قرار نیست که هر گلی که زده میشه رو بزاریم جزو 10 گل برتر !؟؟؟ این گلها مربوط به کل 34 هفته برگزار شده هست ، و از کل فصل انتخاب شده ؟؟ گل مهدوی و چند گل دیگه اون زیبایی لازم رو نسبت به این 10 گل نداشتن .

چرا گل اشجاری به داماش نیست؟

گل اشجاری هست که ؟!!!

icon
05-13-2013, 14:00
واقعا از آقا محمد و آقا جعفر و نیما که در تهیه این کلیپ و کلیپ های مربوط به هفته های مختلف لیگ برتر تلاش کردن باید تشکر کنیم.
اگه این افراد و چند نفر از فعالای سایت نباشن و افراد غیر فعالی مث من اینجا باشن دربی تار عنکبوت میبنده.
این محسن خان هم که خیلی داره علیه استقلال و استقلالیا جوسازی میکنه و انگار خوب به قوانین اینجا آشنا نیست ازش میخوام کمی فنی تر بحث کنه.
البته این جمله آخری جاش اینجا نبود ولی گفتم دیگه.

42d3e78f26a4b20d412==