PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین بازیکن جهان در حال حاضردرسال2013کدام بازیکن است؟

casillas1995
05-11-2013, 00:46
امسال سال سختی برای انتخاب بهترین بازیکن جهان است با توجه به درخشش تیم های بایرن و دورتموند که بادرخشش بازیکنانی نظیر مولر وگوتزه وریبری و روییس وهوملس ولوادونفسکی و...
حال ایا باز این عنوان حق روتالدو یا مسی است؟
البته نباید از درخشش هردو این بازیکن بگذریم مانند اقای گلی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا

casillas1995
05-11-2013, 00:48
نظر اول هم خودم میدم من رونالدو رو انتخاب میکنم بعدش هم مسی و نفر سوم هم هوملس!

C R 7 9
05-11-2013, 01:57
به نظر من بهترین بازیکن سال 2013 میتونه مهدی نوری از فولاد باشه که کمک زیادی به قهرمانی استقلال کرد

sativash
05-11-2013, 02:22
رونالدو چون توی رسیدن رئال تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان کل تیم روی دوش خودش بود
بارسلوناییها که هیچ کدومشون لیاقت ندارن امسال(تیمهای اسپانیا بسیار سطح پایین هستند جز 3 یا 4 تا بخاطر همین شاید آقای گلی اونجا کار شاخی نباشه)
در مورد بایرن و دورتموند هم باید بگم لواندوفسکی و روبن و مولر و ..... بازیکنهای خوبی اند اما در حد این نیستند که توپ طلا ببرند چون این تیمهای آلمانی تیمی هستند که انسجام دارند و معمولا با هم هماهنگن و با هم جام می برند پس نمیشه فرد خاصی رو نام برد

mylife_elsharawy2013
05-11-2013, 17:26
Mario Gotze ماریو گوتزه به نظر من...

AmirUtd
05-11-2013, 17:32
به نظر من اول رونالدو دوم ولوادونفسکی و سوم هوملس هست...

kotaro
05-11-2013, 20:10
بهترین بازیکن جهان که مسیه در اون شکی نیست

درسته که رئالیا میگن ژاوی و اینیستا کنار مسی هستن ولی تو نیمه نهایی اروپا دیدن که مصدومیت مسی تیم رو نابود کرد مسی بیشترین تاثیر رو روی تیمش میذاره

ضمنا اون دوست نسبتا محترم که میگه آقای گلی تو اسپانیا کار شاخی نیست یادش نره که پنالدو هم توی همون لیگ مثلا بازی میکنه

sajjad1373
05-11-2013, 20:30
می گی رونالدو کمک زیادی به تیمش کرده خودت بگو امسال مسی کمک بیشتری به تیمش کرد تا به نیمه نهایی بیاید یا رونالدو ؟
تیم هایی که بارسا جلوی آن ها بازی کرد تیم های قدری بودند و مسی تاثیرش را در بازی برگشت با میلان و برگشت با psg دیدی این تاثیر است یا تاثیر رونالدو بعد می گویی آقای گلی در اسپانیا کار سختی نیست پس چرا رونالدو انجام نداد

لیندل
05-11-2013, 20:32
رونالدو چون تو این دو سه ماه اخیر خیلی خوب بوده تو هر بازیم گل زده

sativash
05-11-2013, 21:26
می گی رونالدو کمک زیادی به تیمش کرده خودت بگو امسال مسی کمک بیشتری به تیمش کرد تا به نیمه نهایی بیاید یا رونالدو ؟
تیم هایی که بارسا جلوی آن ها بازی کرد تیم های قدری بودند و مسی تاثیرش را در بازی برگشت با میلان و برگشت با psg دیدی این تاثیر است یا تاثیر رونالدو بعد می گویی آقای گلی در اسپانیا کار سختی نیست پس چرا رونالدو انجام نداددوست عزیز در این شک نکن که در این فصل منچستر و گالاتاسارای از میلان و پاریس قوی تر بودند
بعدش هم درست نیست که این بارساییها تا یه چیزی از ناکامیهاشون بشون بگی سریع میگن رونالدو چی شد رونالدو چی شد؟
اصلا آقا جان رئال اول فصل گند زد.خوبه؟اما مسی نیم فصل دوم جالب نبود.
من رئالیم ولی واقع بین هستم(شما هم باشید) این که میدونم دقت ضربات نهایی مسی بیشتر از رونالدوست بخاطر همین بایرنی ها اجازه ندادند توپ به پاش بخوره.آقای گلی هم نوش جونش اما تلاش رونالدو امسال خیلی بیشتر از مسی بوده.نتایج این رو میگه.

manhunt
05-11-2013, 23:16
اوه کو تا انتخاب بهترین بازیکن سال 2013 هنو 7-8 ماه مونده

بحث رونالدو و مسی جداس به احتمال زیاد این دوتا بین 3تای نهایی هستن

اما بیل و گوتزه و فان پرسی ماتا اینیستا و..... دیگه هم شانس دارن که هنو زوده راجعبشون صحبت کرد

p.u.n.i.s.h.e.r
05-11-2013, 23:49
درسته که لواندوفسکی و گوتزه و هوملز این فصل عالی ظاهر شدن ولی باز هم حتی نیمی از تواناییهای مسی و رونالدو رو ندارن تازه از بازیکنی مثل ویدال هم هم نمیشه چشم پوشی کرد
از نظر من
1-رونالدو
2-مسی
3-ویدال

kotaro
05-12-2013, 06:36
دوست عزیز در این شک نکن که در این فصل منچستر و گالاتاسارای از میلان و پاریس قوی تر بودند
بعدش هم درست نیست که این بارساییها تا یه چیزی از ناکامیهاشون بشون بگی سریع میگن رونالدو چی شد رونالدو چی شد؟
اصلا آقا جان رئال اول فصل گند زد.خوبه؟اما مسی نیم فصل دوم جالب نبود.
من رئالیم ولی واقع بین هستم(شما هم باشید) این که میدونم دقت ضربات نهایی مسی بیشتر از رونالدوست بخاطر همین بایرنی ها اجازه ندادند توپ به پاش بخوره.آقای گلی هم نوش جونش اما تلاش رونالدو امسال خیلی بیشتر از مسی بوده.نتایج این رو میگه.

میشه بپرسم کدوم نتایج ؟؟؟؟!!!!

رئال و بارسا هیچ کدومشون اون طور که باید امسال کار نکردن

اگه از نتایجم منظورت آمار بازیکناس که دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه

nae
05-12-2013, 10:16
لئو مسی قطعا بهترین بود

("_")
05-12-2013, 23:15
به نظر من اگر بخواییم بین رونالدو و مسی کسی رو انتخاب کنیم من رونالدو رو انتخاب میکنم چون مسی و بارسا امسال تعریف چندانی نداشتن

اونایی هم که میگن گوتسه و لواندوفسکی بهترین اند، تا قبل از نیمه نهایی اگه همچین سوالی رو ازشون میپرسیدی اینو نمیگفتن

ولی بازیکنایی مث فن پرسی و بیل و دیگو لوپز به نظر من امسال بهتر از بقیه ها کار کردن

saeid_8992
05-13-2013, 16:36
1-مسی

2-رونالدو

3_اوزیل

Cena12
05-13-2013, 17:55
رونالدو چون توی رسیدن رئال تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان کل تیم روی دوش خودش بود
بارسلوناییها که هیچ کدومشون لیاقت ندارن امسال(تیمهای اسپانیا بسیار سطح پایین هستند جز 3 یا 4 تا بخاطر همین شاید آقای گلی اونجا کار شاخی نباشه)
در مورد بایرن و دورتموند هم باید بگم لواندوفسکی و روبن و مولر و ..... بازیکنهای خوبی اند اما در حد این نیستند که توپ طلا ببرند چون این تیمهای آلمانی تیمی هستند که انسجام دارند و معمولا با هم هماهنگن و با هم جام می برند پس نمیشه فرد خاصی رو نام برد

نظر خوبی بود اما در مورد لواندوفسکی و روبن و مولر باید بگم اشتباه کردی ، چون اونا هم در حد رونالدو برای تیمشون تلاش کردن . اگه دقت کرده باشی ، بعضی از افراد مثل تو طرفدار رونالدو هستند و ( دیگه به نظرتون بازیکنای دیگه ، در حد توپ طلا نیست ! ) .

Cena12
05-13-2013, 18:04
به نظر من :
1- مسی
2- رونالدو
3- انیستا

اینا شانس ، قرار گرفتن تو منتخبین بهترین بازیکنان جهان رو دارند ( مثل سال قبل )
حالا به قول دوست عزیزمون 8manhunt ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) ماه مونده و تلاش این بازیکنان .

[Only Registered And Activated Users Can See Links]

42d3e78f26a4b20d412==