PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : |ویژه هواداران رئال بارسا|:دوست دارید کدام یک از بازیکنان رقیب به تیم موردعلاقتان می آمد؟

레자
03-23-2013, 11:00
به نام خدا

این نظر سنجی چندروز پیش در روزنامه ی مارکا گذاشته شده بود و از هواداران رئال و بارسا خواسته شده بود تا بگویند دوست دارند کدام یک از بازیکنان تیم رقیب را در تیمشان ببینند.(به نقل از ورزش سه)
شما نیز در این نظرسنجی جالب شرکت کنید.

abolhasan0202
03-24-2013, 22:57
یک زمانی دوست داشتم رئال مسیو بخره اونقد رو نیمکت بشونه که سر خورده بشه :jeddiiiii:
اما بازیکنی که واقعا دوس داشتم یک زمانی ژاوی بود اون موقع که پیر نبودا الان کسه خاصی مد نظر ندارم تو تیم بارسا که به رئال بیاد شاید اینیستا اونم شاید

edin
03-24-2013, 23:45
یک زمانی دوست داشتم رئال مسیو بخره اونقد رو نیمکت بشونه که سر خورده بشه :jeddiiiii:
اما بازیکنی که واقعا دوس داشتم یک زمانی ژاوی بود اون موقع که پیر نبودا الان کسه خاصی مد نظر ندارم تو تیم بارسا که به رئال بیاد شاید اینیستا اونم شاید

عجب چیزی گفتی زدی تو خال منم دوست دارم مسی رو بیارند بعد بنشوننش سر نیمکت:haaa:

sativash
03-25-2013, 04:05
همشون آشغالن باید برن تئاتر اما من از جوردی آلبا فقط خوشم میاد بچه ی خوب و بدون حاشیه ایه

icon
03-25-2013, 11:50
من دوست دارم اگه یه بارسایی قرار باشه بیاد رئال اینیستا باشه چون تو تیم خودش بهترینه. البته مسی رو هم میشه آورد که ذخیره باشه.

("_")
03-25-2013, 15:06
به نظرم ژاوی تو تیمش از همه بهتر باشه ولی...
دیگه با بچه ها توافق شده که مسی نیمکت نشین بشه
خب ما هم حرفی نداریم :d
خب اینم 1 افتخاریه واسش

abolhasan0202
03-25-2013, 18:04
عجب چیزی گفتی زدی تو خال منم دوست دارم مسی رو بیارند بعد بنشوننش سر نیمکت[Only Registered And Activated Users Can See Links]
چاکر شماااا:sigarii::chakerim::chakerim:

همشون آشغالن باید برن تئاتر اما من از جوردی آلبا فقط خوشم میاد بچه ی خوب و بدون حاشیه ایه
دادا آلبا سر به راهه :| :| :ey babaaa: بازی آخر که باهم داشتن بود فکر کنم مسی گل زد بعد آلبا رفت جلو طرفدارای رئال انگشتشو به طرف تماشاگرا گرفت این هیچ طرف یک جور خودشو میگیره چیزی حالیشه یادت نیست راموس رفت بلندش کنه چیکار کرد
خیلی از اینا هستا خیلی:ohum::ohum::ohum:
من دومین پست گفتم دیگه بسه چند بار بگم :D

Alex Dlpiero_10
04-06-2013, 18:35
دوست دارم اوزیل بیاد از هافبکی بدرد بارسا میخوره

AHRj_98
04-06-2013, 20:07
دوست دارم کاسیاس یا لوپز بیاد تا برای فصل بعد که والدز میره یه دربا زبان خوب داشته باشیم

چاکر شماااا:sigarii::chakerim::chakerim:

دادا آلبا سر به راهه :| :| :ey babaaa: بازی آخر که باهم داشتن بود فکر کنم مسی گل زد بعد آلبا رفت جلو طرفدارای رئال انگشتشو به طرف تماشاگرا گرفت این هیچ طرف یک جور خودشو میگیره چیزی حالیشه یادت نیست راموس رفت بلندش کنه چیکار کرد
خیلی از اینا هستا خیلی:ohum::ohum::ohum:
من دومین پست گفتم دیگه بسه چند بار بگم :D
دوست عزیز اگه دقت کنی راموس تو اون صحنه از عمد با البا زد خیلی هم بد زد بعدش واسه ماس مالی کردن اینکارو کرد

abolhasan0202
04-06-2013, 20:21
دوست دارم کاسیاس یا لوپز بیاد تا برای فصل بعد که والدز میره یه دربا زبان خوب داشته باشیم

دوست عزیز اگه دقت کنی راموس تو اون صحنه از عمد با البا زد خیلی هم بد زد بعدش واسه ماس مالی کردن اینکارو کرد

تا دلت بخواد از اون زدنا تو بازی فوتبال هست

علی2012
04-08-2013, 17:21
دوست دارم کریم بنزما بیاد

42d3e78f26a4b20d412==