PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : • مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان 2012/13 مالاگا - دورتموند •

feri71
03-15-2013, 19:26
به نام خدا

در این تاپیک میتونید نظرات یا مطالب خودتون رو در مورد این بازی قرار بدید.

king123
03-15-2013, 23:59
یورگن کلوپ، مربی بروسیا دورتموند هم درباره قرعه تیمش در لیگ قهرمانان صحبت کرده است. او می‌گوید: «بروسیا دورتموند و مالاگا تیم‌هایی هستند که در این فصل با عملکردشان همه را شگفت‌زده کرده‌اند. یک چیز قطعی است: یک تیم شگفتی‌ساز به نیمه‌نهایی می‌رسد.
نحوه پیروز شدن آنها مقابل پورتو نشان می‌دهد آنها کیفیت بالایی دارند.»

INDECENT
03-16-2013, 01:06
خب , قرعه ی مناسبی بهمون افتاد :nishkhand:

البته مالاگا هم تیم خیلی خوبی داره و همین که تا اینجا و با این نتایج پیش اومده نشون از کیفیت فنیه بالای این تیمه ولی نسبت به تیمهای دیگه فک کنم قرعمون از همه بهتر باشه . مخصوصا که بازیه رفتم تو زمینه حریفه .

باید نتیجه ی خوبی بگیریمو مثه بازی با شاختار نشه که بد بازی کنیمو یه 2-2 بگیریم .

پیشاپیش دارم بوی نیمه نهایی رو میشنوم lay_;;:yes:

کلا دارم جام قهرمانیو تو ومبلی تو دست یه تیمه زردو مشکی پوش میبینم حالا اون تیم چه تیمیه نمیدونم . :hekolah:

به نظرم دوتا بازیه زیبا رو خواهیم دید فقط امیدوارم دیگه تا اون موقع مصدومی ندیم .

sativash
03-16-2013, 01:29
خب , قرعه ی مناسبی بهمون افتاد :nishkhand:

البته مالاگا هم تیم خیلی خوبی داره و همین که تا اینجا و با این نتایج پیش اومده نشون از کیفیت فنیه بالای این تیمه ولی نسبت به تیمهای دیگه فک کنم قرعمون از همه بهتر باشه . مخصوصا که بازیه رفتم تو زمینه حریفه .

باید نتیجه ی خوبی بگیریمو مثه بازی با شاختار نشه که بد بازی کنیمو یه 2-2 بگیریم .

پیشاپیش دارم بوی نیمه نهایی رو میشنوم lay_;;:yes:

کلا دارم جام قهرمانیو تو ومبلی تو دست یه تیمه زردو مشکی پوش میبینم حالا اون تیم چه تیمیه نمیدونم . :hekolah:

به نظرم دوتا بازیه زیبا رو خواهیم دید فقط امیدوارم دیگه تا اون موقع مصدومی ندیم .

دوست عزیز شرمنده پریدم توی این تاپیک ولی خندم گرفت گفتی جام مال دورتمونده.یخورده منطقی باش.آخه دورتموند چطور میتونه از سد تیمهای بزرگی مثل رئال یا بارسا بگذره.دلتون رو به برد مرحله ی گروهی رئال خوش نکنید الان شرایط فرق کرده

INDECENT
03-16-2013, 01:41
دوست عزیز شرمنده پریدم توی این تاپیک ولی خندم گرفت گفتی جام مال دورتمونده.یخورده منطقی باش.آخه دورتموند چطور میتونه از سد تیمهای بزرگی مثل رئال یا بارسا بگذره.دلتون رو به برد مرحله ی گروهی رئال خوش نکنید الان شرایط فرق کرده

یادم نمیاد گفته باشم جام مال دورتمونده , اون یک آرزو بود , البته آرزویی که دور از دسترس نیست .

رئالو بارسا ؟ من اصلی ترین مدعیه جام رو هنوز بایرن میبینم نه این دوتا تیم . در ضمن تیمی که از بقیه تیمها بترسه بقیه رو بزرگتر میبینه , دورتموند ترسی از هیچ تیمی نداره , اینو نوع و کیفیت بازیاش تو چمپینز لیگ امسال کاملا نشون داده .

درسته الان شرایط فرق کرده , دورتموند نسبت به قبل با تجربه تر و حریص تر شده چون تنها جام پیشه روش همینه .

خیلی دوس دارم صعود کنیمو به بارسا یا رئال بخوریم , خیلی دوس دارم نشون بدیم که رسانه ها این دوتا تیمو بیش از اندازش گنده کردن .

feri71
04-09-2013, 18:38
امشب دورتموند با توجه به تساوی بدون گل بازی رفت خیلی راحت میتونه به جمع چهار تیم راه پیدا کنه. اونا آخرین بازی خودشون رو در بوندسلیگا با یه پیروزی شیرین به پایان رسوندن و در کل فک نمیکنم مشکلی باشه برای صعود شاگردان کلوپ.
انصافا دورتموند یه مقدار خوش شانس هم بود توو مرحله حذفی تا به اینجای کارdallliiiمنظورم قرعه کشیه چون اولش که به شاختار خوردن و حالا هم مالاگا . یجورایی وحشتناک بودن مرحله گروهی جبران شد براشون :nishkhand:
امیدوارم این تیم دوست داشتنی بتونه در ادامه هم موفق ظاهر بشهroz::

INDECENT
04-10-2013, 01:57
واقعا خوشحالیم توصیف ناشدنیه . اگه 10 تا گل میزدیم این حسو حال بهم دست نمیداد .

تو بازیه رفت موقعیت ها رو مثه آب خوردن از دست میدادیم . خیلیا تو اون بازی گوتسه رو مقصر میدونستن ولی من به شخصه کلوپ رو مقصر اصلی میدونستم چرا که مشخص بود به اون 0 - 0 راضیه .

تو این بازی هم دورتموند همیشگی نبودیم . خیلی محتات بودیمو بعد از گل وضعمون بدتر هم شد . البته حریف هم دفاعه خوبی داشتو تونسته بود در دقایقی از مسابقه نبض بازی رو هم تو دست بگیره ولی خب مقصر اصلی خودمون بودیم .

گل دوم تیمو بدجوری به خودش اورد , مثه اینکه تازه فهمیدن دارن حذف میشنو این بازی یه بازیه دوستانه ی کم اهمیت نیست .

ولی فشارمون باعث شد که 2 بار دفاع حریف اشتباه کنه و دو گل بزنیم تا یه صعود رویایی رو داشته باشیم .

فک کنم این درس خوبی واسه ی کلوپ و بازیکنا بود که با فکر گرفتن یه مساویه بدردنخور تو خونه ی حریف به میدان نرن و البته این که تا لحظه ی آخر برای موفقیت تیمشون بجنگن . ماریو گوتسه هم بدجوری هوادارا رو دلخور کرده , باید به فکر جبران باشه .

42d3e78f26a4b20d412==